IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - simulacije

simulacije.105 imarko,
Prodajem joystick Quickshot Warrior 5,idealan za simulacije.Malo sam ga kori stio a cena je povoljna. Zainteresovani neka mi se jave na mail
simulacije.108 ddcool,
U disketnoj verziji Battle Isle-a 2 ne ispisuju se ciljevi misija, igra je prilično zarazna, ali je završetak misija gotovo nemoguć. Da li neko zna koji su ciljevi makar za prvih nekoliko misija, ja sam provalo samo za prvu: potrebno je uništiti sve neprijateljske tenkove ili zauzeti mesto Skom. Pozdrav, Dejan
simulacije.109 diabola, -> #104, enterprise
> Dali neko ima neki crack zxa igru LAMBURGINI AMERICAN CHELLANGHE ? Evo stiže crack.com
simulacije.110 .sima,
RE: FS 5.1 Imam nekoliko pitanja za poznavaoce fs 5.1: - Da li postoji editor za mape kao što je bio u 4.0. - Kako se dodaju novi avioni koji nisu u .air formati - Da li postoji mogućnost editovanja postojećih VOR-ova - Da li neko ima neke dodatne avione - Da li nekome trebaju dodatni regioni (Engleska, Japan, Australija)
simulacije.111 ilazarevic, -> #110, .sima
> - Da li postoji editor za mape kao što je bio u 4.0. Morao bi da postoji Aircraft & Scenery Designer, ali ga ja nisam video. > - Da li neko ima neke dodatne avione Nemam, ali ako neko ima, preporučam se iz sve snage :)
simulacije.112 babbage,
Patch za igru Need fo Speed. Omogućava da se biraju sva kola i još po nešto... Babbage stn-n4sf.zip
simulacije.113 byte,
High !:) Da li neko ima igru Airbus A320 Verziju za PC ? Ako ima nek mi se javi na mail :) Pozdrav, Byte :)
simulacije.114 sfilip, -> #113, byte
> Da li neko ima igru Airbus A320 Verziju za PC ? ja sam je imao na Atariju, i nisam se odu[evio... jedino zanimljivo bila je navigacija, inače ništa od real simulacije... a da, i trebaju ti neke silne karte i frekvencije svakog ILS, VOR i ostalih stvari, za svaki aerodrom...
simulacije.115 diabola, -> #112, babbage
> Patch za igru Need fo Speed. Omogućava da se biraju sva kola i još > po nešto... Jel ovo radi sa original CD-om? Šta znači da mogu da se biraju sva kola, kod mene se biraju sva kola bez problema u svim mogućim kombinacijama (sem na turniru)? Jedino nemam CONCEPT CAR iz ovog fix-a, a imam neka koja nisu na spisku. Jel postoji neki fix za skrivenu stazu koja se dobija kad se pobedi na svim turnirima? Kako se uključuje pri HEAD TO HEAD modus "bez milosti", u uputstvu piše da se pritisne END i taster za gas ali ne znam kad to treba da se uradi, pošto mi je uputstvo na nemačkom. Ako neko oće uputstvo nek javi. I koliko igra zauzima na disketama, naravno bez animacija, zanima me da bi igrao sa ortakom koji nema CD preko modema. Inače igra je mrak (original je pun perverzija tipa video snimaka, glasa itd), jedini minus je upravljanje preko tastature, nije kontinualno kao kod F1GP, odnosno kao kad se igra sa mišem (zato sutra kupujem joystick) :)
simulacije.116 vribar, -> #111, ilazarevic
Pozdrav.. Jedini *.air file, na kojeg nidjoh postoji kod Ognja Soft-a : FS50 DC-9 Novi avion za FS 5.0 CD20 1DD V Slicica je lepa.. diivna.. DC9, zaista.. jedino sto ne radi :(((, kad god ga startujem.. avion pocne sam da se rotira, dakle neko ko ga je editovao.. je bio malo pod alkoh.. ;))), naravno da je kod mene poslao bih je sigurno, samo sto je josh tada izbrisah.. rekoh ne radi.. :(( Buuu.. smrc.. Zaista i zaista bih voleo sto vise avioncica.. recimo one parkirane 747, 727, ahh... Steta.. bar se ponadah.. sa ovim.. Toliko.. Poz. Vlada.. :)
simulacije.117 shadow,
Need for Speed Imam disketnu verziju ove igre,ali i jedan veliki problem.Neznam kako da podesim zvucnu karticu,tako da uopste nemam zvuk.Medju svim fajlovima koji se instaliraju,nema ni jednog koji podesava zvuk. Molim sve one koji mogu da mi pomognu,da mi se jave.Bez zvuka,ova fenomenalna igra,je nepotpuna. Hvala!!!! Shadow
simulacije.118 shadow, -> #117, shadow
Need for Speed Mislim da sam pronasao odgovor.Verzija na disketama uopste i nema zvuka. Zato i nemojte da se trudite da ga podesite Ako neko ima drugaciju informaciju nek se javi. Shadow
simulacije.119 ilazarevic, -> #116, vribar
> Zaista i zaista bih voleo sto vise avioncica.. recimo one parkirane > 747, 727, ahh... Steta.. bar se ponadah.. sa ovim.. > Toliko.. Dakle, vozimo Learjet i uživamo :)
simulacije.120 shadow, -> #118, shadow
Need for Speed Opet je u vezi zvuka.ZVUK JE PRORADIO.Inace u pitanju je cd-rip verzija ove igre,i cujem da sam jedan od retkih ko je dobio zvuk u disketnoj verziji. Posto nisam nista podesavao,mislim da je resenje u ovome> Treba imati sto vise memorije,a igru startovati obavezno sa nfs,a nikako sa tnfs.probajte mozda ce i vama uspeti. Shadow
simulacije.121 shadow,
Apach Longbow Imam 8Mb ram-a.Igra radi ali bez zvuka,iako sam podesio sb.Imali neko slican problem ili mozda resenje. Shadow
simulacije.122 djidji,
Pozdrav svima. Otvorena je nova grupa na sezamu za ljubitelje formule. Ako ima zainteresovanih neka se jave na MAIL. Bice uskoro turnir u f1gprix. Pozurite jer je broj mesta ogranicen. Zaf1gprix potrebna je verzija 1.04.Puno pozdrava svima Ivan - djidji.
simulacije.123 danijel, -> #120, shadow
> Opet je u vezi zvuka.ZVUK JE PRORADIO.Inace u pitanju je cd-rip > verzija ove igre,i cujem da sam jedan od retkih ko je dobio > zvuk u disketnoj verziji. Posto nisam nista podesavao,mislim da > je resenje u ovome> Treba imati sto vise memorije,a igru > startovati obavezno sa nfs,a nikako sa tnfs.probajte mozda ce i > vama uspeti. Na koliko disketa je tvoja verzija, ako je na 40 onda zato imaš zvuka jer je to takva verzija, a ako je na 27, baci malo detaljnije informacije kako si to uspeo (ja sam pokušavao i pokušavao i ubrisao igru).
simulacije.124 djanjusevic,
Evo par trikova za Need for Speed: Umesto imena upisi: EAC RALY - reli mod, radi samo na Rusty Spring EAC WARP - aktivira brzi arkadni mod EAC POWR - Warrior, 800 bhp, 410 kmph Bonus staza se dobija kada se u OPTIONS meniju izabere opcija TOURNAMENT, a zatim se pobedi na svim stazama. Za one koji to ne mogu :)), u fajlu nfs\gamedat\config\config.dat na poziciji 63CC bajt 48 promeniti u 4D, a na poziciji 63CE bajt 00 u 48. Djordje
simulacije.125 shadow, -> #123, danijel
Need for Speed Moja cd-rip verzija ove igre je na 40 disketa.Ako si u pravu onda je to razlog zasto imam zvuk. Shadow
simulacije.126 jegor, -> #125, shadow
> Need for Speed > Moja cd-rip verzija ove igre je na 40 disketa.Ako si u pravu onda je to > razlog zasto imam zvuk. Reci leba ti, kolko jede diska?
simulacije.127 ivanb,
Treba mi pomoc u igri transport tycoon: dali neko moze da mi navede najbolje i najisplativije poslove. Sa cime je najisplativije da se trguje.Stalno odem u minus. pozdrav-Ivan
simulacije.128 ivanb,
Dali je neko raspolozen za modemsku trku u igri Nascar Racing!Ako jeste neka mi ostavi poruku na Mail... jos jedan pozdrav-Ivan
simulacije.129 .sima, -> #127, ivanb
║║ Treba mi pomoc u igri transport tycoon: ║║ dali neko moze da mi navede najbolje i najisplativije poslove. ║║ Sa cime je najisplativije da se trguje.Stalno odem u minus. Ja sam sa naftom rasturao. Mada nijedan posao se ne isplati kao onaj sa subvencijom.
simulacije.130 airplane, -> #110, .sima
E jel mozes da mi ostavis tel pa da te nazovem ili da se cujemo pa da uzmem na neki nacin drugi scenario i ako si nabavio neki avion.Cuo sam da je DC-9 sa nekom greskom. MMMMMolim te da mi ostavis odgovor P AIRPLANE
simulacije.131 stevicm,
Jel igrao neko FIGHTER WING? Igra ima lepu grafiku, ali mi ispisuje sta trebam da radim na Nemackom, koji jelte, nista ne razumem, pa ne znam sta treba da radim. Ako neko ima komande neka okaci! Inace na dx4 100 je nemoguce igrati na maksimalnoj rezoluciji. Podnosljivo je u srednjoj sa minimumom detalja.
simulacije.132 shadow,
APACHE LONGBOW Pozivam sve one koji imaju cd-verziju ove igre,a zaleli bi da se oprobaju u igri za dvoje putem modema.Neka mi se jave na mail. Svi oni koji nisu jos videli ovu igru a vole simulacije,neka je obavezno nabave. Pozdrav svim letacima!!! SHADOW
simulacije.133 shadow,
APACHE LONGBOW Pozivam sve one koji imaju cd-verziju ove igre,a zaleli bi da se oprobaju u igri za dvoje putem modema.Neka mi se jave na mail. Svi oni koji nisu jos videli ovu igru a vole simulacije,neka je obavezno nabave. Pozdrav svim letacima!!! SHADOW
simulacije.134 m.goran,
kako da u igri need for speed da igram a da na drugoj traci budu kola ali ne trkacka vec obicna da idu u suprotnom smeru ?
simulacije.135 zormi, -> #134, m.goran
* kako da u igri need for speed da igram a da na drugoj traci * budu kola ali ne trkacka vec obicna da idu u suprotnom smeru ? Treba beše izabrati mod Head-to-head.
simulacije.136 shadow,
NEED FOR SPEED APACHE LONGBOW Pozivam sve zainteresovane koji bi zeleli da igraju ove igre putem modema,da mi se jave. SHADOW
simulacije.137 mcule,
Da li neko ima igricu "Tracon"? To je simulacija kontrole letenja. mc
simulacije.138 ilazarevic, -> #137, mcule
> Da li neko ima igricu "Tracon"? E, imao sam to nekad davno, i baš sam se uželeo :) Ako je imaš, javi gde može da se nađe ;)
simulacije.140 crnjini,
Buzz Aldrin's Race Into Space ::::::::::::::::::::::::::::: Sta uopste da radim u igri? Kupim Explorer Satelite, Atlas Rocket, i sve iz Misc menija, i opet nemogu da napravim misiju?! Sta treba da kupim, kako, gde da povezem, zatim sta da radim, valjda neko zna. ACR
simulacije.141 shadow,
APACHE LONGBOW Ima li zainteresovanih za igru preko modema????? Pozivam sve ljubitelje pravih simulacija da mi se jave!!!! SHADOW
simulacije.142 lexus,
Izašao je NBA Live 96!!! Ima ga kod Espra i košta 25 DM. Lepši je od 95-ice, ali je teži!
simulacije.143 vstan, -> #138, ilazarevic
>> Da li neko ima igricu "Tracon"? > > E, imao sam to nekad davno, i bas sam se uzeleo :) Ako je imas, Ima kod mene. Kome treba nek se javi ;)
simulacije.144 neno,
Potrebna su mi uputstva za US NAVY FIGHTER i Apache Longbow. Molim ma mail.
simulacije.145 dj.vlada, -> #142, lexus
D:\> Izasao je NBA Live 96!!! D:\> Ima ga kod Espra i kosta 25 DM. D:\> Lepsi je od 95-ice, ali je tezi! Znam, rekao mi je Pavle telom (to kad vam se pokvario cd) :)) Pa samo nesto: Da li su i figurice lepse ili su kao stare onako sve zamrjlane (kao kockice)!??
simulacije.146 vstan, -> #144, neno
> Potrebna su mi uputstva za US NAVY FIGHTER i Apache Longbow. Treba i meni. Saljite ovdi.
simulacije.147 lexus, -> #145, dj.vlada
=> Znam, rekao mi je Pavle telom (to kad vam se pokvario cd) :)) Al smo zlobni ;> => Da li su i figurice lepse ili su kao stare onako sve zamrjlane (kao => kockice)!?? U visokoj rezoluciji su izuzetno lepe, a u niskoj su i dalje kockasti, ali manje nego u 95-ici.
simulacije.148 sfilip,
Neko je tražio uputstva za US Navy Fighters i Apache-a, pa nek pita tačno šta ga zanima, jer me mrzi da se prisećam šta svaki taster znači.
simulacije.149 vstan, -> #148, sfilip
> Neko je trazio uputstva za US Navy Fighters i Apache-a, pa nek > pita tacno sta ga zanima, jer me mrzi da se prisecam sta svaki > taster znaci Pa upravo nas to i interesuje - sta koji taster znaci. Znaci opis svih tastera.
simulacije.150 dj.vlada, -> #147, lexus
D:\>=> Znam, rekao mi je Pavle telom (to kad vam se pokvario cd) :)) D:\> Al smo zlobni ;> Znaci nije vam se pokvario! D:\> D:\>=> Da li su i figurice lepse ili su kao stare onako sve zamrjlane (kao D:\>=> kockice)!?? D:\> D:\> U visokoj rezoluciji su izuzetno lepe, a u niskoj su i dalje kockasti, D:\> ali manje nego u 95-ici. Sad si me ubacio u rebus: 'nisu zamrljane u visokoj, ali u maloj jesu, ali ne tako koliko u 95-ici' ---sta ti to znaci!
simulacije.151 sfilip, -> #149, vstan
> > Neko je trazio uputstva za US Navy Fighters i Apache-a, pa nek > > pita tacno sta ga zanima, jer me mrzi da se prisecam sta svaki > > taster znaci > > Pa upravo nas to i interesuje - sta koji taster znaci. > Znaci opis svih tastera. ok, pošto su mi oba diska trenutno svude, samo ne kod mene, napisaću šta čemu služi :) A i ne vidim neki problem, tasteri su sasvim regularni simulacijski, sve sam lako pronašao za par dana. A što se Longbow-a tiče imaš kompletan help (valjda sa esc ili F1 u game modu) u kome imaš sve - od manevara do tastera :)
simulacije.152 peccaa,
ZDRAVO jel neko ima uputstvo za igru ACES OVER EUROPE igra je jako fina.molim za komentar igre ACES OF THE DEEP. cuh da je ista najbolja simulacije podmornice BTW gde mogu da nabavim istu. fala
simulacije.153 bodu,
SUB:Jet Strike ══════════════════════════════════════════════════════════════════════ Ovo je stara igrica mada je imam sa SM 4 ( super mix ) i moj drug je danas 16.03.1996 ili 15.03.1996 ukljucio slucajno neki meni za biranje oruzija ( tako nesto ).Meni je bio slican kao kad biram avione a opcije na meniu su bile Done i ╔════════════════════╗ ║ Select new aircraft║ ( misl- ╚════════════════════╝ im da nije takva ali uglavnom ima isto znacenje ) Pitanje: KAKO SE DOLAZI OPET U TAJ MENI ??????
simulacije.154 peccaa,
jel neko ima igru aces of deep ili silent service? ako ima kakvi su komentari u vezi istih? i jos kako da se dogovorimo u vezi primopredaje fala unapred
simulacije.155 usul, -> #153, bodu
> > Pitanje: KAKO SE DOLAZI OPET U TAJ MENI ?????? > Lepo,kad ti je avion na aerodromu držiš taster za dole dok ti ne priđe kamionče pa biraj... Interesantno je da možeš da biraš i stare avione (me-109,spit,P-47...) mislim da sam čak negde video i zmaja (onog što bljuje vatru!) Nego.slušaj meni nije pošlo za rukom da snimim poziciju ako imaš ispravnu verziju bilo bi lepo da me kontaktiraš da se eventualno dogovorima oko zamene
simulacije.156 shadow,
ZA SVE LJUBITELJ SIMULACIJA PODMORNICA!!!! Danas sam probao demo igre SILENT HUNTER.U pitanju je sim podmornice iz drugog sv rata.Po onome sto sam video,ova igra nadmasuje sve sto sam do sada video (Aces of the deep,Silent service...).Trazio sam je kod pirata ali je za sada nemaju.Ako neko uspe da je pronadje nek mi javi. ps.Postoji i SILENT STEEL,sim podmornice na 4cd-a ali nisam ga jos probao. shadow
simulacije.157 miccko,
A sad nesto novo ! Kome se dopao WING COMMANDER 3 moze da se igra i sa WING COMMANDEROM 4
simulacije.158 bodu, -> #155, usul
Ja imam verziju Jet Strike sa Super Mix 4,nemoze ni kod mene da se zadrzi. PS: Neznam kako da predjem valjda zadnju misiju u dzungli.Trebam da raznesem Run way ( ili tako nesto ).Ali nemogu raketama. :(
simulacije.159 bmisic,
Traze se sifre za Gunship2000. Pa ako neko ima molio bih ga da okaci. P.S.Ovo trazim za druga!
simulacije.160 vstan, -> #153, bodu
> SUB:Jet Strike Ovo tesko da spada u simulacije.
simulacije.161 mcule, -> #157, miccko
>> A sad nesto novo ! >> Kome se dopao WING COMMANDER 3 moze da se igra i sa WING >> COMMANDEROM 4 Mmm, da.... Izvod iz txt fajla koji ide uz wc4 demo: [2.0] System Requirements Wing Commander IV CD-ROM system requirements (which are absolutely needed to play the game) : i486DX2/66 Processor or higher 8 MB of RAM (7 MB of XMS) 360K Conventional Memory MS-DOS 5.0 and up Double Speed CD-ROM Drive (300,000 bytes/second transfer rate) VESA Local Bus Video Card 100% Microsoft compatible mouse 20 MB of free hard disk space System Recommendation - VGA : i486DX2/66 Processor or higher 16 MB of RAM (15 MB of XMS) 500K Conventional Memory Quad Speed CD-ROM Drive (600,000 bytes/second transfer rate) VESA Local Bus Video Card 100% Microsoft compatible mouse 20 MB of required hard disk space Sound Blaster or 100% compatible sound card for Digital FX/Music Joystick System Recommendation - SVGA/Optimal : Intel Pentium 75 MHZ or higher 16 MB of RAM (15 MB of XMS) 500K Conventional Memory Quad Speed CD-ROM Drive (600,000 bytes/second transfer rate) PCI SVGA video card 100% Microsoft compatible mouse 20 MB of required hard disk space Sound Blaster or 100% compatible sound card for Digital FX Joystick (Flightstick Pro or Thrustmaster) :(.
simulacije.162 drakce, -> #159, bmisic
>> Traze se sifre za Gunship2000. Naći ćeš ih u poruci ORKA.2/8.320
simulacije.163 meric,
Ima li neko spisak komandi za EF2000?
simulacije.164 bjevtic, -> #160, vstan
Imam Super mix 4 ali Jetstrike nece da radi. Inace imam samo 4 MB i DX/2 66Mhz. Da li je u pitanju hardver ili nesto drugo. (Probao sam da iskljucim ceo config.sys i autoexec.bat , ali ne pomaze)
simulacije.165 byte, -> #164, bjevtic
(:)Imam Super mix 4 ali Jetstrike nece da radi. Inace imam samo 4 MB (:)i DX/2 66Mhz. Da li je u pitanju hardver ili nesto drugo. (:)(Probao sam da iskljucim ceo config.sys i autoexec.bat , ali ne (:)pomaze) (:) Uf meni je to jos radilo na 386/40 sa 4mb rama , probaj da Ukljucis/Iskljucis EMS memoriju :) No CaRRieR
simulacije.166 shadow,
APACHE LONGBOW Trazim nekog ko bi zeleo da igra ovu igru putem modema.... SHADOW
simulacije.167 peccaa,
zdravo zivo ! dobih aces of deep,mnogo fin prograncic ali d■˛zaba mi kad nemam ű uputstvo. avaj. jel neko ima manual ili uputstvo za istu? ako nema jel neko zna kako da ispalim torpeda jer nekad dobijam poruku kao nemoguce sada jer je ugao neodgovarajuci ű? fala vi unapred !!!!!!!!!! pozdrav peccaa
simulacije.168 peccaa,
jel neko ima uputstvo ili spisak komandi za aces of deep  űfala unapred peccaa
simulacije.169 mpedja,
Da li neko ima spisak komandi za igru U.S. Navy Fighters ?
simulacije.170 peccaa,
zdr»+ avo  űsvima jel neko moze da mi uporedi aces of d űeep i silent service kaki su  űvasi utisci ű? °─btw kakv űe su komande za aces of deep tacnije zasto mi uvek kada torpedujem brod izbliza ispise DUD TORPEDO????????????? FALA VI UNAPRED POZDRAV¸│ PECCAA
simulacije.171 djanjusevic,
Dobra vest : izasla je F1GP II. Losa vest : za SVGA mod nije dovoljan ni P5 166 / 16 mb. Ni VGA mod nije nesto bolji. Uz poruku ide par slika..... f1gp2.rar
simulacije.172 bjevtic, -> #169, mpedja
Spisak komandi za ovu igru izasao je u SK 10/95. Ukoliko ti je problem da ga nabavis javi mi se ponovo. Inace u pomenutom broju nije izasao ceo spisak, vec samo komande za upravljanje aviona. Molim postenog nalazaca da dostavi spisak naredbi za wingmana koji se izvodi kombinacijom sa ALT. Do groba zahvalan JA.
simulacije.173 bjevtic, -> #171, djanjusevic
-- dobra vest:... --- Losa vest:... Gde si nabavio F1GP2 ???? Koliko kosta i na koliko CD-ova staje ??? Kolika je MINIMALNA konfiguracija za ovu igru ??? Do groba zahvalan JA.
simulacije.174 mpedja, -> #172, bjevtic
>> Spisak komandi za ovu igru izasao je u SK 10/95. >> Ukoliko ti je problem da ga nabavis javi mi se ponovo. >> >> Inace u pomenutom broju nije izasao ceo spisak, vec samo >> komande za upravljanje aviona. Molim postenog nalazaca >> da dostavi spisak naredbi za wingmana koji se izvodi >> kombinacijom sa ALT. Hvala za ovaj Notice. U medjuvremenu ja sam igrao i provalio skoro sve fore. Komanda objasnjenje poruka -------------------------------------------------------------- alt+p skida ti protivnika koji te juri Clear my six Watch my tail -------------------------------------------------------------- alt+e Naredjujes wingmanu da napadne Attack T-80,your six alt+r metu koju si ti zahvatio. o'clock low --------------------------------------------------------------- alt+b Vrati se u bazu Bug out! --------------------------------------------------------------- alt+t tip formacije Eschelon formation (ako oces u detalje line abreast formation javi mi da ti nacrtam) line astern formation --------------------------------------------------------------- alt+s wingman ne salje vise radio poruke Radio Silence --------------------------------------------------------------- alt+d wingman prestaje da napada odabranu Disengage ! metu i vraca se u formaciju --------------------------------------------------------------- alt+h rastojanje izmedju aviona Combat spread Tighten up --------------------------------------------------------------- alt+v na kom nivou(visini u odnosu Formation low na tvoj avion) je formacija Formation level Formation high --------------------------------------------------------------- alt+c odredjuje koliko ce avioni Loose formation biti 'rasuti' Medium formation --------------------------------------------------------------- P.S. Ako provalis jos neku komandu svaka ti cast! Pozdrav: Mpedja!
simulacije.175 zormi, -> #173, bjevtic
* -- dobra vest:... * --- Losa vest:... * * Gde si nabavio F1GP2 ???? Isto pitanje, pošto sam čuo za jedan pristigli CD koji ima puno datoteka dužine 0 i ne može se ni setovati ispravno. :( Ako imaš original...
simulacije.176 lexus, -> #171, djanjusevic
=> Losa vest : za SVGA mod nije dovoljan ni P5 166 / 16 mb. => => Ni VGA mod nije nesto bolji. Uz poruku ide par slika..... Koliko sam ja čuo nije toliko važan procesor, koliko je važna dobra grafička kartica i dobar monitor!!! To je, inače, podatak iz stranih časopisa i verovatno je tačan :)
simulacije.177 sfilip, -> #176, lexus
> => Ni VGA mod nije nesto bolji. Uz poruku ide par slika..... > > Koliko sam ja čuo nije toliko važan procesor, koliko je važna > dobra grafička kartica i dobar monitor!!! > To je, inače, podatak iz stranih časopisa i verovatno je tačan :) meni je na 800 x 600 na mom P5 sa 16mb rama išao sasvim solidno, možda ne baš glatko, ali solidno. Ako isključim texturu neba, koja ionako u tolkoj rezoluciji izgleda previše kvadratasto :)
simulacije.178 shadow, -> #170, peccaa
Nemogu da ti uporedim ove dve igre jer silent service nisam igrao. DUD torpedo ti prijavljuje bas zbog toga sto torpedo ispaljujes iz blizine.Torpedu je potrebno neko vreme da se posle ispaljivanja naoruza,zato je bolje ga ispaliti sa malo vece udaljenosti. SHADOW
simulacije.179 bjevtic, -> #174, mpedja
Hvala majstore ! Do groba zahvalan JA
simulacije.180 djanjusevic, -> #175, zormi
DJ> * Gde si nabavio F1GP2 ???? DJ> DJ> Isto pitanje, posto sam cuo za jedan pristigli CD koji ima DJ> puno datoteka duzine 0 i ne moze se ni setovati ispravno. :( DJ> Ako imas original... Ne, nemam CD. Slike su nabavljene sa jednog web servera,a igru ocekujem da stigne. Definitivno je izasla pre 15 dana.
simulacije.181 djanjusevic, -> #177, sfilip
DJ> > To je, inace, podatak iz stranih casopisa i verovatno je tacan : DJ> DJ> meni je na 800 x 600 na mom P5 sa 16mb rama isao sasvim solidno, DJ> mozda ne bas glatko, ali solidno. Ako iskljucim texturu neba, DJ> koja ionako u tolkoj rezoluciji izgleda previse kvadratasto :) Ja o F1GP II, a ti ? :)
simulacije.182 stevicm,
NAvatao sam na jednom CD USNF koji na disku zauzima oko 50Mb, ali ne mogu da igram neku kampanju jer mi trazi CD sa igrom koji naravno nemam. Pa je pitanje jer moze nesto da se uradi po tom pitanju ili moram da kupim CD sa igrom?
simulacije.183 mpedja, -> #182, stevicm
>> NAvatao sam na jednom CD USNF koji na disku zauzima oko 50Mb, ali >> ne mogu da igram neku kampanju jer mi trazi CD sa igrom koji naravno >> nemam. Pa je pitanje jer moze nesto da se uradi po tom pitanju ili >> moram da kupim CD sa igrom? I ja imam CD-rip u kome nije dostupno igranje kampanje tako da ces morati da prosetas do pirata da bi leteo nad Ukrajinom u pravim misijama. P.S. Sta ce ti vise od ovih 50 misija ?
simulacije.184 biber,
Je li neko probao Flight Unlimited? Kakvi su utisci i sta trazi od hardvera?
simulacije.185 peccaa,
jel neko zna u igri aces of deep kako da pucam na avijone,tacni űje kako da upotrebim  űmitraljez ili top na palubi podmornice.
simulacije.186 peccaa,
zdravo svima imam fs 5.1 i kad setujem djojstik (genious j 08) i pokrenem fs ne mogu da deblokiram kocnice pritiskom na taster .(tacka).zapravo ne mogu nikako da odblokiram kocnice.imam 16 mb slobodnog prostora na hd ,486/100 i 8mb memorije sta da radim fala na odgovoru pozdrav peccaa
simulacije.187 saboteur,
Kako se prelazi Boss 1. sveta u 3. nivou u Terminal Velocity? Gde treba pucati?? Sve sam probao, ali njemu energija ostaje ista... AcCeSS DeNiED
simulacije.188 neno, -> #186, peccaa
=> ne mogu da deblokiram kocnice pritiskom na taster Kocnice se deblokiraju pritiskom na tacku(.) kao sto znas ili pritiskom nekog dugmeta na Joystick-u. Kazem nekog, jer kod mene ih je 4 i na svima to pali. Ukljucujuci i fire. Pogledaj Sensitivity Settings.
simulacije.189 lexus, -> #187, saboteur
=> Kako se prelazi Boss 1. sveta u 3. nivou u Terminal Velocity? => Gde treba pucati?? Sve sam probao, ali njemu energija ostaje => ista... Čini mi se da postoje 3 ili 4 kocke, koje se nalaze na podu prostorije, prvo rasturiš njih, a onda pucaš u glavnog :) Easy does it!
simulacije.191 peccaa,
AKO NEKO IMAZA FS5 AVIJON DC9 NEKA MI GA UBACI U MAIL. FALA VI LEPO,MOLIĆU
simulacije.192 peccaa,
zdravo imam prooblemce kod fs5.1. naime kada podesim frekvencije vor stanice na aerodromu prema kome letim i vor od koga polecem,kao i frekveciju com-a aerodroma prema kome letim,setujem igle na NAV1 i NAV2 TZV POKAZIVACI SMEROVA.igle dovedem na centar.tada se okrenu kazaljke ,mislim kompas na istom NAVu i kako da odredim polozaj aviona,a jos vaznije kako da usmerim avion ka odredisnom aerodromu. fala na odgovoru.
simulacije.193 zormi, -> #192, peccaa
* i kako da * odredim polozaj aviona,a jos vaznije kako da usmerim avion ka * odredisnom aerodromu. Kada dovedeš iglu u centar za NAV podešen na frekvenciju VOR-a odredišnog aerodroma piše ti na njemu azimut za TO/FROM. Skreneš avion tako da tvoj kompas pokazuje isti azimut kao što piše u TO polju NAV uredjaja. Za odredjivanje položaja aviona ti treba karta. Ako se prikazuje i udaljenost od jednog aerodroma (DMA) jednostavno odmeriš azimut od njega (FROM polje) i udaljenost prema skali i tu je tvoj avion. Ako nemaš daljinu onda povučeš linije od dva VOR-a pod odgovarajućim uglovima i ti si tamo gde se preseku. Nije lako ovako objasniti početniku, najbolje da ti pokaže neki drugar...
simulacije.194 mcule, -> #190, peccaa
Opet sam imao problema sa linijom telefonskom, nije me bilo ovdi 4 dana :(. Izvinjavam se što ovakve poruke nisam mogao da potamanim. mc
simulacije.195 maher,
Da li neko ima komande na srpskom(ili bar na engleskom)za igru EF2000(TFX 2)?? Ako ima neka posalje. Unapred zahvalan. :)
simulacije.196 byte,
High :) Jel igrao neko High Velocity ? Cuo sam da igra radi i na slabijim masinama pa me zanima jel moze da se pokrene i sa 4mb rama ? E da jos nesto... jel dolazi na disketama il na CD-u ? Pozdrav, No CaRRieR
simulacije.197 djanjusevic,
Uz poruku dosta slika u VGA rezoluciji iz F1GP II . Ko zna kako to izgleda u SVGA. Inace igra je vracena na doradu zbog optimizacije brzine odvijanja igre. f1gp2.zip
simulacije.198 mcule,
Destruction Derby ----------------- Championship mod u bilo kom kursu. Upišite kao vaše ime: !DAMAGE! i moći ćete udarati sve na šta naiđete bez ikakve štete.
simulacije.199 plovput,
Bogmo, pojavila se mnogo dobra voznja BRE ! Zove se Whiplash, zauzima 10 disketa, kad se otpakuje 16 mega. Sasvim pristojno ide i na slabijim masinama za razliku od Need for speed. Atmosfera je vrlo dobra, staze jos bolje, zvuci perfektni kao i muzika. Moze i SVGA ali ipak sa malo jacom masinom mada i nije toliko lose i sa slabijom. Jako dobar speech tokom voznje kao i prilikom biranja kola i staze. Obavezno pogledati !
simulacije.200 mpedja, -> #199, plovput
>> Bogmo, pojavila se mnogo dobra voznja BRE ! >> Zove se Whiplash, zauzima 10 disketa, kad se otpakuje 16 mega. >> Sasvim pristojno ide i na slabijim masinama za razliku od >> Need for speed. Atmosfera je vrlo dobra, staze jos bolje, >> zvuci perfektni kao i muzika. Moze i SVGA ali ipak sa malo >> jacom masinom mada i nije toliko lose i sa slabijom. >> Jako dobar speech tokom voznje kao i prilikom biranja kola i staze. >> >> Obavezno pogledati ! Baci neke slike pa da pogledamo !
simulacije.201 plovput,
Ne mogu da saljem capture slike, odnosno to treba videti. Da, radi se o Whiplash. Najbolja voznja definitivno, mnogo bolja od Need for speed. Nema ko u drugim igrama da ostalim kolima odnosno kompjuterskim nije nista i da ne moraju da staju po benzin i slicno. Neverovatno ! Odlicno !! Sigurno !!! Provereno !!!! Mnogo dobro !!!!!
simulacije.202 peccaa,
POMAGAJTE DRUGOVI ! da li neko zna kako da ubacim u fs5 dodatne scenarije. ako neko zna neka mi objasni oovo fala vi unapred pozdrav peccaa
simulacije.203 saboteur,
Moze neko da mi da neki hint za Simtower? Uopste ne mogu da odem u profit :( Video sam slike....te kola, parking, sve zivo, a ja samo sobe za rucavanje i po neka kancelarija... I drugo, zasto u sim city 2000 nikako nece da mi se napravi kuca, tj. da se 'stvori' stanovnistvo? Sve je pusto.. AcCeSS DeNiED
simulacije.204 cnenad, -> #203, saboteur
=> Moze neko da mi da neki hint za Simtower? => Uopste ne mogu da odem u profit :( => Video sam slike....te kola, parking, sve zivo, a ja samo sobe za => rucavanje i po neka kancelarija... Caka, treba ti valjda 300 stanara da dobiješ dve zvezdice a onda možeš da dodaješ ostale stvari. Kad prodaješ stanove koje si napravio, pre nego što se neko useli, dok se još gradi, klikći mišem na to polje. Dobićeš dijalog u kome promeni cenu stana na najskuplju. Tako se zarađuje ;) Ne gradi mnogo liftova, uzimaju ko đavo para. Pravi stepenice... Zar ti igrica ne usporava ? Ja sam je zbog toga obrisao. => I drugo, zasto u sim city 2000 nikako nece da mi se napravi kuca, tj. => da se 'stvori' stanovnistvo? Imaš li centralu za struju ? Da li su tereni povezani tj. dovedena struja ? Da li si isključio pause ? Stavi na cheetah brzinu pa kad krene ti zaustavi i nastavi dalje sa gradnjom.
simulacije.205 ivantod, -> #203, saboteur
> Moze neko da mi da neki hint za Simtower? > Uopste ne mogu da odem u profit :( > Video sam slike....te kola, parking, sve zivo, a ja samo sobe za > rucavanje i po neka kancelarija... Kad budeš imao dovoljno stanovinika (valjda 300) i dobiješ drugu zvezdicu moći ćeš da praviš i druge stvari. Kad dobiješ treću zvezdicu dobićeš još mogućnosti, itd. > I drugo, zasto u sim city 2000 nikako nece da mi se napravi kuca, tj. > da se 'stvori' stanovnistvo? > Sve je pusto.. Nije dovoljno samo da odrediš zonu -- moraš da dovedeš struju da bi išta počelo da se zida. Vodovod manje-više, ali bez struje ništa. Ivan
simulacije.206 saboteur, -> #204, cnenad
T?>> Imas li centralu za struju ?Da li su tereni povezani tj.dovedena T?>> struja ? Da li si iskljucio pause ?Stavi na cheetah brzinu pa kad T?>> krene ti zaustavi i nastavi dalje sa gradnjom. Prikljucio sam sve u struju, izgradio i prikacio sve na vodovod, izgradio puteve, spojio sa 3 strane svoj grad, napravio parcele za kuce i zgrade, napravio parcelu za aerodrom, kupio skolu, policiju, bolnicu i vatrogasnu sluzbu, ali nece pa nece!! :(( U minusu sam oko 2000$ Nikako da neko dodje. ;< Zar mi je toliko ocajan grad? o:) Nego, kako ja da uzmem od banke pare pa da kupim jos nesto i povratim ovaj minus, postoji li takva opcija? E da, juce sam isto to uradio pa se pojavile kuce, medjutim u novinama ljudi poceli da se zale na smog i zagadjenje. Ja danas pomerio elektranu bogu iza nogu, a evo sad nikog nema... AcCeSS DeNiED
simulacije.207 saboteur, -> #205, ivantod
T?>> Kad budes imao dovoljno stanovinika (valjda 300)i dobijes drugu T?>> zvezdicu moci ces da pravis i druge stvari.Kad dobijes trecu zvezdicu T?>> dobices jos mogucnosti,itd. Samo me interesuje sta najvise da gradim? Na fast-foodu skoro ni nema zarade. AcCeSS DeNiED
simulacije.208 mpedja, -> #203, saboteur
#$%&*-> I drugo, zasto u sim city 2000 nikako nece da mi se napravi kuca, tj. #$%&*-> da se 'stvori' stanovnistvo? #$%&*-> Sve je pusto.. Za kuce moras da imas: 1. Da ti na onom grfikonu R bude u plusu. 2. Da imas odgovarajuce takse 3. Iako ne treba dovedi struju 4. Povecavaj Land Value do neke srednje vrednosti 5. Strpi se malo vise!