IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - simulacije

simulacije.209 saboteur, -> #208, mpedja
T?>> 1.Da ti na onom grfikonu R bude u plusu. 2.Da imas odgovarajuce takse T?>> 3.Iako ne treba dovedi struju 4.Povecavaj Land Value do neke srednje T?>> vrednosti 5.Strpi se malo vise! Kolike taxse odprilike treba da budu? AcCeSS DeNiED
simulacije.210 saboteur,
E, jos jedno pitanje za sim city 2000. Nekako sam (uhhh...) izgradio grad koji samo sto se ne raspadne... U go*nima (dugovima) sam do guse. Bondsa ni sam ne znam koliko dugujem. Velika nezaposlenost, zale se na velike poreze, zgrade crne i bedne, itd. E sad pitanje je: ima li izlaska iz ove situacije? Onaj za bond mi stalno kaze da povisim taxe kako bi isplatio bond. Medjutim, to nema sanse! Prvo sto se ovi bune i smanjuje mi se stanovnistvo (sad je negde oko 1300 ljudi), a drugo sto onolike pare ni bog nece isplatiti. Dugujem valjda 40.000$! Sve ostalo (cuj mene, sve ostalo...) je ok. :( I da li ima khmmm...neki cheat? Vazno mi je da isplatim dugove. o:) AcCeSS DeNiED
simulacije.211 supers, -> #206, saboteur
>> Prikljucio sam sve u struju, izgradio i prikacio sve na vodovod, >> izgradio puteve, spojio sa 3 strane svoj grad, napravio parcele za >> kuce i zgrade, napravio parcelu za aerodrom, kupio skolu, policiju, >> bolnicu i vatrogasnu sluzbu, ali nece pa nece!! :(( A imaš li ti išta industrije? Žute parcele? Bez njih nema ništa, niko se neće naseljavati ako nema gde da radi. Što se smeštaja industrije tiče, treba da napraviš kompromis između blizine radnih mesta kućama i udaljenosti od zagađenja. Ako su industrijski placevi bogu iza nogu, gradiće se neke fabrike ali će stambeni blokovi ostati potpuno prazni... A ne valja zbog zagađenja ni da se industrija neposredno naslanja na kuće. Možda je najbolje da u editoru terena napraviš jedno ravno brdo pa na njemu gradiš kuće a industriju u dolini ;) Ako brdo nije previsoko (dovoljno je 3 kockice po vertikali) rešio si i problem zagađenja i problem udaljenosti. >> Nego, kako ja da uzmem od banke pare pa da kupim jos nesto i >> povratim ovaj minus, postoji li takva opcija? A-a.
simulacije.212 supers, -> #210, saboteur
>> I da li ima khmmm...neki cheat? Vazno mi je da isplatim dugove. o:) Aha, tu si 'tico ;) Pretraži temu strategije, od prvog januara na ovamo. Slao sam početkom godine strava paketić sa raznovrstim cheatovima za Simcity.
simulacije.213 cnenad, -> #207, saboteur
=> Samo me interesuje sta najvise da gradim? => Na fast-foodu skoro ni nema zarade. Najviše stanove, pa kancelarije. I za jedno i drugo važi napomena od pre nekoliko poruka. U gradnji klikći pa promeni cenu u dijalogu na najskuplje. Za kancelarije i nije toliko bitno, ali za one na prva dva tri sprata se potrudi da ih iznajmiš najskuplje ;)
simulacije.214 cnenad, -> #206, saboteur
=> T?>> Imas li centralu za struju ?Da li su tereni povezani tj.dovedena => T?>> struja ? Da li si iskljucio pause ?Stavi na cheetah brzinu pa kad Kako ti je ovo editor slepio moja pitanja ? Kucao sam novu reč sa razmakom od znaka pitanja :) :( ? => Nikako da neko dodje. ;< A industrija, a komercijala ? Prvo mora to da postoji pa onda ideš dalje. => E da, juce sam isto to uradio pa se pojavile kuce, medjutim u novinama => ljudi poceli da se zale na smog i zagadjenje. Ja danas pomerio elektranu Nemoj čitati novine ;) tj. samo povremeno obrati pažnju... objavi se u njima neko novo naučno dostignuće pa znaš da ga možeš primeniti u svom gradu. Najveća caka je sa hidroelektranama. Iako nemaš vode, lepo podigneš brdašca, napraviš jezera i sagradiš eletkrane. Ubedljivo najjeftiniji i najčistiji izvor energije. Nemoj se zaluđivati sa nuklearnim i ostalim elektranama. Za početak na ugalj a onda hidro...
simulacije.215 cnenad, -> #211, supers
=> Što se smeštaja industrije tiče, treba da napraviš kompromis između => blizine radnih mesta kućama i udaljenosti od zagađenja. => Ako su industrijski placevi bogu iza nogu, gradiće se neke fabrike ali => će stambeni blokovi ostati potpuno prazni... A ne valja zbog zagađenja Ma koga briga za zagađenje.
simulacije.216 cnenad, -> #209, saboteur
=> Kolike taxse odprilike treba da budu? Stalno ih menjaš prema raspoloženju stanovništva. Prosek je 6% Ako zatreba para a imaš veliki grad, dižeš sve takse na maksimum, ubrzavaš protok vremena i skupljaš pare bez obzira što se grad gasi. Nakon toga sve vratiš na staro a porez na 1% i vrlo brzo će grad opet živnuti.
simulacije.217 cnenad, -> #210, saboteur
=> Onaj za bond mi stalno kaze da povisim taxe kako bi isplatio bond. => Medjutim, to nema sanse! Prvo sto se ovi bune i smanjuje mi se Pusti savetnike neka pričaju šta pričaju, ali... ni pod tačkom razno ne smanjuj fond za puteve ministru za saobraćaj ;) inače nastaje haos. Ux, odoh sad da instaliram ponovo igricu, baš si me (nas?) zapalio da ponovo gradim :)
simulacije.218 cnenad, -> #209, saboteur
=> sve vratiš na staro a porez na 1% i vrlo brzo će grad opet živnuti. Nesrećnici su kod mene živeli u gradu 5 godina bez struje (zbog eksplozije elektrane i nemanja para za novu) pa su istrpeli nekako ;>
simulacije.219 mpedja, -> #206, saboteur
#$%&*-> Prikljucio sam sve u struju, izgradio i prikacio sve na vodovod, #$%&*-> izgradio puteve, spojio sa 3 strane svoj grad, napravio parcele za #$%&*-> kuce i zgrade, napravio parcelu za aerodrom, kupio skolu, policiju, #$%&*-> bolnicu i vatrogasnu sluzbu, ali nece pa nece!! :(( Sta ce ti aerodrom kad tek pocinjes igru? Moras malo vise da se strpis da bi dosli i smanji takse! #$%&*-> E da, juce sam isto to uradio pa se pojavile kuce, medjutim u #$%&*-> novinama ljudi poceli da se zale na smog i zagadjenje. Ja danas #$%&*-> pomerio elektranu bogu iza nogu, a evo sad nikog nema... To je zato sto je opala vrednost zemljista.
simulacije.220 mpedja, -> #209, saboteur
#$%&*-> Kolike taxse odprilike treba da budu? 5% i manje. Znas li za onu foru da kad kliknes na baloncic iz stripa (skrin za odredjivanje takse) svaki savetnik ti daje savet (zvuci glupo zar ne?).Pokusaj i to da podesis na neku vrednost, ali NIKAD ne smanjuj fond za odrzavanje puteva!
simulacije.221 mpedja, -> #215, cnenad
#$%&*-> Ma koga briga za zagadenje. Kad nije briga ove u stvarnom zivotu sto bi mi brinuli?
simulacije.222 saboteur, -> #214, cnenad
T?>> Kako ti je ovo editor slepio moja pitanja ?Kucao sam novu rec sa T?>> razmakom od znaka pitanja :):( ? Eee...to je moj specijalni olr - bore ;) T?>> A industrija,a komercijala ?Prvo mora to da postoji pa onda ides dalje. Sve sam izgradio, 10x svima na helpu, evo ja vec imam 129.000$ i 29.000 stanovnika - bez bilo kakvog cheata, koji uostalom ni ne radi na mojoj verziji (sim city 2000 collection 4 w95) :) T?>> Najveca caka je sa hidroelektranama.Iako nemas vode,lepo podignes T?>> brdasca, napravis jezera i sagradis eletkrane.Ubedljivo najjeftiniji i T?>> najcistiji izvor energije.Nemoj se zaludivati sa nuklearnim i ostalim T?>> elektranama. Za pocetak na ugalj a onda hidro... To sam i ja provalio. Em jeftinije em nema onog, expldira ti, crkne ili sl. Jedina je mana sto je dosta slaba pa mi ide na zivce da stalno gledam u grafikon. Mada i to sam sad sredio. :) AcCeSS DeNiED
simulacije.223 saboteur, -> #217, cnenad
T?>> Pusti savetnike neka pricaju sta pricaju,ali...ni pod tackom razno ne T?>> smanjuj fond za puteve ministru za saobracaj ;)inace nastaje haos. :))))) I to sam iskusio. Kad ona bradata stoka pocne da mi rastura puteve. Ja mislio da je to posto mi bio bedan grad pa reko i putevi bedni (tipa juzna srbija), ali se setih da grad nije u Srbiji pa sam vratio na 100% ;) T?>> Ux,odoh sad da instaliram ponovo igricu,bas si me (nas?)zapalio da T?>> ponovo gradim :) Igra je za svaku pohvalu. Milion podataka i stvari, ni malo naivna (najmanje moguce), super grafika, itd. U ovoj collection verziji dobijes sve gradove/screnarija/renewal kit + poboljsana verzija same igre = 5 disketa. Samo za win95. AcCeSS DeNiED
simulacije.224 saboteur, -> #220, mpedja
T?>> Znas li za onu foru da kad kliknes na baloncic iz stripa (skrin za T?>> odredjivanje takse)svaki savetnik ti daje savet (zvuci glupo zar ne?). T?>> Pokusaj i to da podesis na neku vrednost, ali NIKAD ne smanjuj fond za T?>> odrzavanje puteva! Znam. Hvala :))) Ne treba vise help za simcity :) AcCeSS DeNiED
simulacije.225 saboteur,
E jos jedno pitanje za SC2000 o:) Problem je u tome sto u novinama (znam da ne treba cesto da ih citam, ali u svakom broju isto) pise da nemam pristanista za brodove. Ja sam jos na samom pocetku izgradio 1 pristaniste, a od tad nece. Kupio sam jos bar 10 parcela za pristanista ali na njima se ne grade pristanista vec warehouseovi (skladista). U cemu je problam ako je uopste problem ili je to normalno? Kad god kupim novine pise to, i kako bi bilo cool za privreddu da grad ima vise pristanista. I 2. Kako se grade, tj. spajaju highwayovi sa obicnim putevima? Hvala unapred. AcCeSS DeNiED
simulacije.226 crnjini, -> #225, saboteur
1) Kako se grade pristanista Pazi vako Sab O:) znas ona zemljista sto se granice sa vodom, e.g. ima i vode a i zemlje na njemu (ma znas na sta mislim, obala); e, tu dodelis jos malo parcela za pristanista, i trebalo bi da se izgradi Dock, pa da sve bude O.K. 2) Kako se spajaju highwayovi sa obicnim putevima Imas jedan tip puta koji se naziva Onramp. E, on sluzi za spajanje Highwayova i obicnih puteva. ACR
simulacije.227 epson,
Da li neko zna sifre za nivoe na JUNGLE STRIKE . EPSON..
simulacije.228 epson,
Inace da li je neko podigao luku u CEZAR 2 ja je postavim ali se nista nedesava ???? i ako neko ima neki dobra save fajl (daleko je dogurao) neka posalje . EPSON....
simulacije.229 mpedja, -> #222, saboteur
#$%&*-> Sve sam izgradio, 10x svima na helpu, evo ja vec imam 129.000$ i #$%&*-> 29.000 stanovnika - bez bilo kakvog cheata, koji uostalom ni ne radi #$%&*-> na mojoj verziji (sim city 2000 collection 4 w95) :) E sad ti nama reci kako tako brzo napuni grad(to i nekako) ali kasu bre?
simulacije.230 cnenad, -> #223, saboteur
=> Igra je za svaku pohvalu. Milion podataka i stvari, ni malo naivna Sačekaj malo, pa da vidiš foru kad ti građani izađu na ulicu i počnu sa demonstracijama :) Ima još jedna caka. Zbog velike popularnosti, građani ti podignu spomenik (baš me interesuje ko će Čoviću da podigne ;) a kad klikneš na isti dobiješ info koliko je golubova sletelo na isti :)))
simulacije.231 payce, -> #210, saboteur
Savet iskusnog gradonacelnika: Nikada ne uzimaj bondove. :)
simulacije.232 mpedja, -> #225, saboteur
#$%&*-> I 2. #$%&*-> Kako se grade, tj. spajaju highwayovi sa obicnim putevima? Preko onramp-a. Imas put i autoput postavljen pod 90 stepeni. Tesko je objasniti pa cu ti nacrtam: || ))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))) ||x || || Postavis ga na "x" i to je to!
simulacije.233 mpedja, -> #227, epson
#$%&*-> Da li neko zna sifre za nivoe na JUNGLE STRIKE . 2. 2NM-ZMMMB 3. 9BNF9MMM- 4. 9BBRBNMMT Znam da su negde i ostale u SK ali mrzi me da trazim!
simulacije.235 saboteur,
Sorry sto davim o sc2000, ali pojavio se opet jedan problem ;< Imam 97k stanovnika, privreda mi razvijena, svega 1%nezaposlenih, sve je cool osim jedne veoma bitne stari: jako mi je brdovito tlo, i skorosve sam popunio, ali nikako ne mogu da dodjem do milion stanovnika. Gde da gradim kuce? Crnja mi kaze da mi city treba jos skola, kako da izgradim skolu kad na tlu NEMA slobodnog prostora 3x3 kockice?!?!? Video sam druge gradove sa po 5miliona?!?! A ja se mucimsa 97 hiljada... U cemu je rec? AcCeSS DeNiEd
simulacije.236 saboteur, -> #229, mpedja
T?>> E sad ti nama reci kako tako brzo napuni grad(to i nekako)ali kasu T?>> bre? Lepo. ;) Uopste nisam dizao taxe (7% mi je i dan danas), smanjio sam svima na 50% osim onom bradatom za puteve. Cak sam odvajao pare i za razne kampanje (borba protiv pusenja, droge, za zaposljavanje, za skloniste onih koji nemaju kuce, bolnice itd...). I u pocetku sam dobijao oko 200$ - 300$ godisnje, a sada 5000$. S'tim sto jako puno ode na te silne kampanje. Ali sa 1% taxom za privredu zaradim dosta, tacnije platim neke minuse i sve ukupno je oko 4.800$ godisnje. Takodje, strasno sam gubio para kad nisam imao dovoljno energije (posto sam onda morao da ukljucim energy conservation), pa sam sad uveo fusion power. Ali, vec sam naveo u prethodnoj poruci, imam OGROMNE probleme sa tlom i sa prostorom. Gradim kuce tamo gde mi nikad ne bi palo napamet, rusim neke delove kako bi izgradio skole ili policiju, a samim tim smanjujem broj stanovnika. Znam da je bila opcija za sredjivanje tla, ali volim da igram onako kako ide. Ne volim da varam (trazio sam bio cheat samo da bi pokrio nekadasnje dugove) u igrama kakva je ova, ili nekoj slicnoj SIM *.* igri. Mada mora da postoji neki trik ili fora za uvecavanje stanovnistva iako je prostor skucen. Povecanje industrije? Komercijale? or what? Ako ti idalje nije jasno ili nisi razumeo, ili cak oces nesto vise, slobodno ostavi ovde poruku. AcCeSS DeNiED
simulacije.237 saboteur, -> #226, crnjini
T?>> Pazi vako Sab O:)znas ona zemljista sto se granice sa vodom,e.g.ima T?>> i vode a i zemlje na njemu (ma znas na sta mislim,obala);e,tu dodelis T?>> jos malo parcela za pristanista,i trebalo bi da se izgradi Dock,pa da T?>> sve bude O.K. Neverovatno, da kad postavim ovde pitanje, sledeci put kad upalim simcity resim problem :)) ali 10x! T?>> Imas jedan tip puta koji se naziva Onramp.E,on sluzi za spajanje T?>> Highwayova i obicnih puteva. E ovo nisam znao o:) AcCeSS DeNiED
simulacije.238 saboteur, -> #230, cnenad
T?>> Sacekaj malo,pa da vidis foru kad ti gradani izadu na ulicu i pocnu sa T?>> demonstracijama :) Vec bilo, cak mi je i monster dosao u posetu pa ga je vojska srdacno docekala ;) Ah, da. Bila je tu i policija ;) T?>> Ima jos jedna caka.Zbog velike popularnosti,gradani ti podignu spomenik T?>> (bas me interesuje ko ce Covicu da podigne ;)a kad kliknes na isti T?>> dobijes info koliko je golubova sletelo na isti :))) Video :))) Dosao sam, da tako kazem, do one ajfelove kule u nekoj kupoli ili tako nesto?! AcCeSS DeNiED
simulacije.239 saboteur, -> #231, payce
T?>> Nikada ne uzimaj bondove.:) Yup. U to sam se i ja uverio. Kad sam bio u dugovima od 40.000$ na bondove nije mi preostalo nista sem da pocnem iz pocetka, i uspeo sam! :) AcCeSS DeNiED
simulacije.240 mpedja, -> #235, saboteur
#$%&*-> Sorry sto davim o sc2000, ali pojavio se opet jedan problem ;< #$%&*-> Imam 97k stanovnika, privreda mi razvijena, svega 1%nezaposlenih, sve #$%&*-> je cool osim jedne veoma bitne stari: jako mi je brdovito tlo, i #$%&*-> skorosve sam popunio, ali nikako ne mogu da dodjem do milion #$%&*-> stanovnika. Gde da gradim kuce? Crnja mi kaze da mi city treba jos #$%&*-> skola, kako da izgradim skolu kad na tlu NEMA slobodnog prostora 3x3 #$%&*-> kockice?!?!? Video sam druge gradove sa po 5miliona?!?! A ja se #$%&*-> mucimsa 97 hiljada... #$%&*-> #$%&*-> U cemu je rec? Koristi ikonu buldozera. Odaberi Raise ili Lower terrain i to je to, dobices ravno tlo! :)))
simulacije.241 ivantod,
Kad se već priča o Simcity2000 moram da primetim da je meni najinteresatnije bilo kako sa porastom broja stanovnika igrica postaje sve maštovitija po pitanju izgleda zgrada koje se pojavljuju. Najviše volim bioskop sa filmom "Them." :) ivan
simulacije.242 saboteur, -> #240, mpedja
T?>> Koristi ikonu buldozera.Odaberi Raise ili Lower terrain i to je to, T?>> dobices ravno tlo!:))) Zar je moguce da sam toliki debil, pa nisam uocio taj tool nakon 24h igre, ako ne i vise. God damned, ceo grad sam izgradio na planincugama i sad cu to sve morati da rusim ;< Valjda ce se isplatiti... AcCeSS DeNiED
simulacije.243 saboteur, -> #241, ivantod
T?>> Kad se vec prica o Simcity2000 moram da primetim da je meni T?>> najinteresatnije bilo kako sa porastom broja stanovnika igrica postaje T?>> sve mastovitija po pitanju izgleda zgrada koje se pojavljuju.Najvise T?>> volim bioskop sa filmom "Them." :) Yup. Meni najlepsi onaj parking centar, bioskop ili vec sta 'Maxis' i onaj hotel za bogatase sa palmama i vodopadima :) AcCeSS DeNiED
simulacije.244 dizel, -> #242, saboteur
> > > T?>> Koristi ikonu buldozera.Odaberi Raise ili Lower terrain i > to je to, T?>> dobices ravno tlo!:))) > > Zar je moguce da sam toliki debil, pa nisam uocio taj tool > nakon 24h igre, ako ne i vise. > God damned, ceo grad sam izgradio na planincugama i sad cu to > sve morati da rusim ;< :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) > > Valjda ce se isplatiti... Sigurno da hoce... Sta si izgradio od onih gluposti (Guvernerova kuca, Statua...)? Davno sam igrao, ali se poneceg secam...
simulacije.245 cnenad, -> #241, ivantod
=> pojavljuju. Najviše volim bioskop sa filmom "Them." :) Jel' to drive-in ? Jednom sam ugledao takav ali je na tom mestu nešto drugo kasnije sagrađeno.
simulacije.246 saboteur, -> #244, dizel
T?>> Sta si izgradio od onih gluposti (Guvernerova kuca,Statua...)? Dosao sam do onih 'kuca' u kojima moze da se smesti i do 60K ljudi (zaboravio sam tacan naziv ali ide posle one "ajfelove kule"). Medjutim pojavio se (opet) jedan problem sa industrijom. Imam skoro sve podjednako gradjeno, ali mi se stalno na onom indikatoru zuta linija koja oznacava razvoj privrede smanjuje. :( Snizio sam taxe i do svega 2% za industriju i opet nije bas kako treba. Crta se nalazi negde malo vise od sredine. Probao sam da gradim vise industrije, a manje ovog ostalog, ali nista. ;< U cemu je stvar pojma nemam. Imam 306K stanovnika. AcCeSS DeNiED
simulacije.247 saboteur,
Zaboravi da kazem coveku (cnenad) o simtoweru. I meni se zaglavljuje simtower. Ali nije do igre, vec do masine (sad, da li da se radujem ili da placem?). Sto gradis veci tower to je sve sporije i sporije (hint: Kupi p5, 16mb & cool svga karticu), da na kraju maltene ne moze da se igra, tj. vreme u fast modeu ide maltene kao kod mene na satu (a trebalo bi da za 3-4 sec prodje dan). Igra ima jako puno pokreta i sitnih likova u min. 640x480, to je sve lepo i divno, ali sa lepom masinom. Ali tu igru nikada ne bi obrisao posto je mnogo dobra, ma kako da kod mene ide (a nece jos dugo ici tako sporo i guess). :) AcCeSS DeNiED
simulacije.248 mpedja, -> #246, saboteur
#$%&*-> zuta linija koja oznacava razvoj privrede smanjuje. :( Ako je to u onom delu gde imas 3 slova R,C,I onda se to odnosi da li ti treba ili ne. Ako je u + treba ti vise 'toga'(industrije npr.) a ako je u minusu treba ti manje 'toga'. HINT - Ako drzis 'SHIFT' i kliknes na ovaj dijagram recimo dobices objasnjenje.
simulacije.249 mpedja, -> #247, saboteur
#$%&*-> I meni se zaglavljuje simtower. Ali nije do igre, vec do masine #$%&*-> (sad, da li da se radujem ili da placem?). #$%&*-> Sto gradis veci tower to je sve sporije i sporije (hint: Kupi p5, #$%&*-> 16mb & cool svga karticu), da na kraju maltene ne moze da se igra, #$%&*-> tj. vreme u fast modeu ide maltene kao kod mene na satu (a trebalo bi #$%&*-> da za 3-4 sec prodje dan). Koju ti masinu imas kad ti ide sporo ?
simulacije.251 tomislavr,
Uz poruku su slike iz igre... Spectrum HoloByte-MicroProse Presents World Circuit Racing's GRAND PRIX II The Formula 1 Racing Simulation Experience all the challenge and excitement of Grand Prix racing action! GRAND PRIX II is the ultimate Formula One racing simulation! Fend off challengers at Monaco, blast down the straightway at Monza, and take the checkered flag at Barcelona! Real tracks, real teams, real cars, real sponsors- all in breathtaking,lifelike graphics that truly put you in the cockpit of a Formula One racing car. So realistic it is used by racing drivers as an actual simulator, GRAND PRIX II has optional driving aids to allow players of all ages and skill levels to receive maximum enjoyment from the game. GRAND PRIX II is "the definitive racing experience"! Full Camera Views- watch entire laps from the best angle, all the time, just like on TV. Spectacular crashes, weather changes, tire blowouts, pit stops, and marshaling flags make each race unique. Optional on-track steering cues, automatic gear and break, automatic spin, recovery and collision protection make gameplay as easy or difficult as you want. 3-D and Doppler Sound, and digital music- completely absorbing sound effects Game Specifications 486DX-100 Minimum (Pentium-90 preferred) 8MB of RAM, SVGA Graphics Double-Speed CD-ROM Drive with MSCDEX 2.21 or higher MS-DOS 5.0 or higher Joystick Recommended gp2gifs.zip
simulacije.252 tomislavr,
Uz poruku su slike iz igre... Spectrum HoloByte-MicroProse Presents World Circuit Racing's GRAND PRIX MANAGER « Experience the Thrill of Leading Your Formula 1 Racing Team to Victory! Formula 1 Grand Prix Racing is the most prestigious auto racing series in the world. Now with Grand Prix Manager you take charge and decide the winning strategies for the season to lead your own Formula 1 Team to victory. You'll make tough deals with hottest engine manufacturers while designing a car that will cut through the air with maximum road-holding. Radio orders to your drivers on when to push hard, when to ease off, when to pit and maybe even when to break the rules. A wealth of animation shows stunningly complete highlights from each race. Full stereo sound lets you hear the blistering roar of a V10 engine as it races past you. Grand Prix Manager makes you the central figure in one of the most high profile, dramatic and glamorous sports in the World. You're a Frank Williams or an Eddie Jordan, this is your chance to own and manage your own Formula One Racing Team. Grand Prix racing is not just about drivers, although you'll want the best, it's about the technology, the tactics and of course, the money. Compete against across a network, and let Grand Prix Manager bring to life all the high-stakes excitement of international Grand Prix team ownership. Game features include: High resolution animations in Windows -see and manage everything that can possibly happen during a race. Full simulation of the race team ownership-manage drivers, steal staff from other teams, invest in technology, even break the rules. The only way to lose is togo out of business. In-game help gives you the advice on what to do next. Career or individual play-choose a 40-year career or aim for one specific goal. Game Specifications: Category: Strategy-Simulation Era: Modern Day Format: PC 486/33 or higher, 8Mb Ram,Windows 3.1, Mouse Double-Speed CD-ROM, SVGA 640x480x256, 5MB hard drive space, 512K video ram, MSCDEX 2.1 or higher, MS-DOS 5.0 or higher gpmgifs.zip
simulacije.253 epson,
Aj salji ceo GR 2 (ne menadger vec slimulaciju) EPSON.. Narvno sala.
simulacije.254 mcule, -> #253, epson
epson> Narvno sala. E, daj jos neku ovakvu, al' u viceve, bas ti je dobra.
simulacije.255 cnenad, -> #244, dizel
=> Sta si izgradio od onih gluposti (Guvernerova kuca, Statua...)? Statua se dobija samo kao nagrada zbog velikog procenta popularnosti. Podzemna železnica jede mnogo a donosi malo para (ako uopšte donosi) :(
simulacije.256 saboteur, -> #249, mpedja
T?>> Koju ti masinu imas kad ti ide sporo ? Dx2 66 sa 8mb rama & CL5428 - sve u svemu bullshit osim RAMa. :( AcCeSS DeNiED
simulacije.257 saboteur, -> #251, tomislavr
T?>> Spectrum HoloByte-MicroProse Presents ^^^^^^^^^^^^^^^^^ Ovi carevi su napravili po meni jednu od najjacih avantura - Star Trek: The Next Generation! Mada je u tu igru umesao prste bio i microprose, ali manje vise. ;) AcCeSS DeNiED
simulacije.258 saboteur, -> #255, cnenad
T?>> Podzemna zeleznica jede mnogo a donosi malo para (ako uopste donosi):( Izgradio sam metro, ali kako ja vidim da ona radi?! Samo neke cevi i nish vish ;) Ozbiljno, prikljucio sam je na substation i sproveo sve cevi, ali nisam bas siguran da radi... AcCeSS DeNiED
simulacije.259 mpedja, -> #251, tomislavr
#$%&*-> 486DX-100 Minimum (Pentium-90 preferred) #$%&*-> 8MB of RAM, SVGA Graphics #$%&*-> Double-Speed CD-ROM Drive with MSCDEX 2.21 or higher #$%&*-> MS-DOS 5.0 or higher #$%&*-> Joystick Recommended Bre ljudi, pa ja imam ovo i mislio sam da mi je dovoljno za sve,a ono Minimum!
simulacije.260 mpedja, -> #257, saboteur
#$%&*-> T?>> Spectrum HoloByte-MicroProse Presents #$%&*-> ^^^^^^^^^^^^^^^^^ #$%&*-> Ovi carevi su napravili po meni jednu od najjacih avantura - Star #$%&*-> Trek: The Next Generation! #$%&*-> Mada je u tu igru umesao prste bio i microprose, ali manje vise. ;) Ma oni inace prave dobre igre!
simulacije.261 space.ace, -> #251, tomislavr
--> Spectrum HoloByte-MicroProse Presents --> World Circuit Racing's --> GRAND PRIX II Interesuje me da li igre ima kod local pirata? Ako ima, eto mene s tatom u Bg-u :)
simulacije.262 cnenad, -> #247, saboteur
=> I meni se zaglavljuje simtower. Ali nije do igre, vec do masine => (sad, da li da se radujem ili da placem?). => Sto gradis veci tower to je sve sporije i sporije (hint: Kupi p5, 16mb & Pa upravo je u tome pojenta, traži zver mašinu, zato je i obrisah. Kod mene relativno lepo krene na 386 DX 40 / 8 Mb ali uguši kasnije. => Igra ima jako puno pokreta i sitnih likova u min. 640x480, to je sve lepo Ma sve sam poisključivao i opet guši i usporava. => Ali tu igru nikada ne bi obrisao posto je mnogo dobra, ma kako da kod Mazohisto ;)
simulacije.263 cnenad, -> #258, saboteur
=> Izgradio sam metro, ali kako ja vidim da ona radi?! Samo neke cevi i nish => vish ;) Klikneš sa SHIFT na stanicu i reći će ti koliko je putnika prošlo, i samo to. Nema animacije ;) nema Slobinog dolaska u podezmnu stanicu Vuk ;) nema RTS-a, nema Prokopa, nema besnih kola...
simulacije.264 mpedja, -> #262, cnenad
#$%&*-> Pa upravo je u tome pojenta, trazi zver masinu, zato je i obrisah. #$%&*-> Kod mene relativno lepo krene na 386 DX 40 / 8 Mb ali ugusi kasnije. Jaka masinaaaaaa...(ovo je za modem :>>>>)
simulacije.265 cnenad, -> #264, mpedja
=> Jaka masinaaaaaa...(ovo je za modem :>>>>) Za ono što meni treba dovoljno... a sad je previše kasno za bilo kakvo menjanje. Čeka se razvoj situacije oko Pentijuma. A da ti je modem najblaže rečeno smešan, :>>> je ;)
simulacije.266 saboteur, -> #262, cnenad
T?>> Pa upravo je u tome pojenta,trazi zver masinu,zato je i obrisah. Kod T?>> mene relativno lepo krene na 386 DX 40 / 8 Mb ali ugusi kasnije. Ma 386 je stvarno sporo. Ja ne znam sta si ocekivao? ;) T?>> Ma sve sam poiskljucivao i opet gusi i usporava. Naravno, kad meni sa Dx2 66 usporava, mogu misliti kako je tek na 386. Kad god ocu nekako da ubrzam vreme, ja odem pod oblake posto ima manje grafike, i kazaljka brze pocne da ide o;) T?>> Mazohisto ;) Neee....igra je stravicna. Ja je danas igrao 6 sati, neprekidno. Strava! Mnogo mi se svidja, uostalom takve su sve sim igre. Drze te uz ekran non stop ,zato ih i volim. Ziveo Maxis! AcCeSS DeNiED
simulacije.267 mpedja, -> #265, cnenad
#$%&*-> menjanje. Ceka se razvoj situacije oko Pentijuma. A da ti je modem #$%&*-> najblaze receno smesan, :>>> je ;) Pola Sezama ima modeme na 2400, a ti mi kazes da je moj smesan? Ja sam dosad zadovoljan kako mi je sluzio u ovih nekoliko meseci, a za koji dan i ja cu se pridruziti SPEEDY GONZALESIMA na Sezamu sa jednim ZyXEL-om na 14400 pa bi voleo onda da te cujem! :>>
simulacije.268 cnenad, -> #266, saboteur
=> Kad god ocu nekako da ubrzam vreme, ja odem pod oblake posto ima manje => grafike, i kazaljka brze pocne da ide o;) Gde odeš ? :>>>> => T?>> Mazohisto ;) => => Neee....igra je stravicna. Ja je danas igrao 6 sati, neprekidno. Strava! Ma i meni se sviđa mnogo igrica ali šta vredi kad je strašno sporo kod mene. Zato sam i je obrisao sa diska ali je tu za vjek vjekova na CD-u. Ne briše se to tako lako iz arhive. ;)
simulacije.269 cnenad, -> #267, mpedja
=> pridruziti SPEEDY GONZALESIMA na Sezamu sa jednim ZyXEL-om na 14400 pa bi => voleo onda da te cujem! :>> Ukoliko budeš mogao da radiš na 14.4 uživaćeš, u protivnom ćeš se nervirati što si kupio brz modem a moraš da radiš na 2.4
simulacije.270 saboteur, -> #268, cnenad
T?>> Gde odes ?:>>>> Pod oblake ;)) T?>> Ma i meni se svida mnogo igrica ali sta vredi kad je strasno sporo kod T?>> mene. Strava! Dosao sam do 4. zvezdice, 30. sprata + 5. underground :) Najjaca je fora kad nadjes zakopano blago u zemlji dok kopas underg. :)) Blago vredi 500.000$! Takodje isto strava fora je kad te nazovu teroristi pa im ili platis 1.000.000$ ili trazis bombu sa security ljudima. Sva sreca imao sam dovoljno s. ljudi i nasao je :) Igra za svaku pohvalu. Kao i ostale maxisove :) I btw: predji na P5 ili BAR 486 ;) AcCeSS DeNiED
simulacije.271 dizel, -> #258, saboteur
> > Izgradio sam metro, ali kako ja vidim da ona radi?! Samo neke > cevi i nish vish ;) > Ozbiljno, prikljucio sam je na substation i sproveo sve cevi, > ali nisam bas siguran da radi... Eh, stara dobra vremena kada sam igrao sc2000. Ako se dobro secam, metro ne sluzi kao metro, vec samo kao podzemna zeleznica Jednostavno dodji do mesta gde hoces da ti se pruga pretvori u metro, napravi ono Sub-->Rail i onda odatle pravi metro. Isto vazi i za izlazak. pozdrav, Nikola R.S.F.C. p.s. Videces da radi. Voz ce ti uci u zemlju na jednom mestu, a izaci na drugom.
simulacije.272 mpedja, -> #269, cnenad
#$%&*-> Ukoliko budes mogao da radis na 14.4 uzivaces, u protivnom ces se #$%&*-> nervirati sto si kupio brz modem a moras da radis na 2.4 Ma dobro, necu ga ja koristiti samo za SEZAM!
simulacije.273 cnenad, -> #270, saboteur
=> Blago vredi 500.000$! => Takodje isto strava fora je kad te nazovu teroristi pa im ili platis Svaki put me sve više iznenađuju sa ovim cakama. => I btw: predji na P5 ili BAR 486 ;) Trenutno ima prečih stvari O:)
simulacije.274 saboteur, -> #273, cnenad
T?>> Svaki put me sve vise iznenaduju sa ovim cakama. Ma carevi! Si igrao ili simtown? Strasna igra, jeste da ne raspolazes (uopste ni nemas) parama, ali je max. kreativna. Pravis svoj vrt, jezerca, kuce, slicno kao simcity samo na drugu semu. T?>> Trenutno ima precih stvari O:) Ee...blago tebi kad imas prece stvari od pca ;) AcCeSS DeNiED
simulacije.275 zormi, -> #274, saboteur
* T?>> Svaki put me sve vise iznenaduju sa ovim cakama. * * Ma carevi! * Si igrao ili simtown? BTW, Maxis je izdao CDROM sa paketom: SimCity, SimEarth, SimAnt, SimFarm, SimTown, SimIsle, SimLife... Jedan od mojih omiljenih ;).
simulacije.276 saboteur,
O cemu se radi u simisle i gde ima da se kupi i na koliko staje ? AcCeSS DeNiED
simulacije.277 cnenad, -> #274, saboteur
=> Si igrao ili simtown? => Strasna igra, jeste da ne raspolazes (uopste ni nemas) parama, ali je To je ono što se pokreće u prozorsko-kliktajućem okruženju ;) ? Probao sam na brzaka misleći da je to neki SimCity CD-Rip i bio razočaran kad ga videh. Ipak se zadržavam na SC2000.
simulacije.278 saboteur, -> #277, cnenad
T?>> To je ono sto se pokrece u prozorsko-kliktajucem okruzenju ;)?Probao T?>> sam na brzaka misleci da je to neki SimCity CD-Rip i bio razocaran kad T?>> ga videh.Ipak se zadrzavam na SC2000. Jeste, sc2000 je bolji, ali to su ipak totalno razlicite igre sa slicnim imenom, dakle ne mogu da se porede :) AcCeSS DeNiED
simulacije.279 lexus, -> #277, cnenad
=> To je ono što se pokreće u prozorsko-kliktajućem okruženju ;) ? => Probao sam na brzaka misleći da je to neki SimCity CD-Rip i bio => razočaran kad ga videh. Ipak se zadržavam na SC2000. SimTown je deklarisan kao igra za decu. Odnosno, kao korak pre prelaska na SimCity. Odličan reklamni potez Maxisa :)
simulacije.280 cnenad, -> #279, lexus
=> SimTown je deklarisan kao igra za decu. Odnosno, kao korak Videh to nakon pokretanja igrice. Sam naziv SIM TOWN pa još CD mi je zvučao zanimljivo. Barem mogu reći da sam probao.
simulacije.281 saboteur, -> #279, lexus
T?>> SimTown je deklarisan kao igra za decu.Odnosno,kao korak pre prelaska T?>> na SimCity. Odlican reklamni potez Maxisa :) Yup, kaze 'toys for kids', ali mislim da je u pitanju veoma kreativna igra prilagodjena svima, najvise deci :) AcCeSS DeNiED
simulacije.282 super,
E pazi sad : " ako uzima vise no sto moze da svari , liniju pazi da ne pokvari .........." Zezam se . Pitanje : Neka mi neko posalje sifre za Jungle Strice na mail , i eventualno neko varanje ako postoji . PLEASE . SUPER SUPER@SezamNet.CO.YU. NO CARRIER !!!
simulacije.283 lexus, -> #281, saboteur
=> Yup, kaze 'toys for kids', ali mislim da je u pitanju veoma => kreativna igra prilagodjena svima, najvise deci :) Ali ima sjajnih fazona, npr. svaki lik može da ima svoj komentar koji se ispisuje u balončiću i slično :) A i prilično je lep :)
simulacije.284 saboteur, -> #283, lexus
T?>> Ali ima sjajnih fazona,npr.svaki lik moze da ima svoj komentar koji T?>> se ispisuje u baloncicu i slicno :) A i prilicno je lep :) Yup :) Kreativno do bola :) Ja sam za commente stavio : kad je srecan COOL, a kad je tuzan SHIT ;) AcCeSS DeNiED
simulacije.285 mbasta,
Sta uraditi u Malcom`s Revenge kad se vratis u Kyrandi-u sa 7 dragulja (ako das piratima onda traze jos 7).
simulacije.286 saboteur,
Bah...opet pitanje u vezi Simcity-ja 2000.... Pa, bez obzira sto imam grad od +300k stanovnika, odlucio ja da napravim novi grad, sa raznim poboljsanjima posto sam u ovom mom prvom gradu uocio neke greske. I sad, sve je ok, sem sto mi je STALNO commercial i industy u minusu (vidi se na onom indikatoru), ima do 16% nezaposlenih, na grafiku, 63k stanovnistva. Sve sam pokusao (a imam sad i iskustva) ali nece. Imam 2 aerodroma, 3 luke, zeleznicu - sve zivo ali nece pa nece. Non stop je u minusu, cak sam taxe za industry i commercial sveo na 5%! I stalno je veliki broj nezaposlenih, a dobar deo zgrada je crn i izgleda ko rusevina :( Nije mi jasno, gradio sam kao svoj prvi grad, cak sam sad i mnogo bolje i lepse. Ali eto... O cemu se radi? AcCeSS DeNiED
simulacije.287 dekik,
Subject : pizza tycoon jel ima neko mozda recepte za pravljenje pizza?
simulacije.289 mcule,
LAMBORHGINI ----------- Šifra za dodatnu lovu: JFKBBBBBBBBBBJFK - Počinjete igru sa 6.000.000 $.
simulacije.290 mcule,
MK3 --- Pri startovanju igre ukucati: MK3 0666 - uključuje dim MK3 1995 - nevidljivi (skoro) igrači MK3 8000 - turbo mod MK3 9966 - mirror mod MK3 8888 - uvećani igrači MK3 1111 - umanjeni igrači MK3 1000000 - Shao i Monty su uključeni (samo u modu sa 2 igrača)
simulacije.291 mcule,
NHL 96 ------ Da bi pretvorili bilo kog igrača u golmana, držite pritisnut C taster i onda pritisnite start kako otpuštate C. NBA JAM ------- S - C + Start N - B + Start K - C + Start (kada najavljivač kaže nešto pritisnite ponovo c+start). Ova šifra vam omogućava da ostanete on fire celu utakmicu. Air Dog-AIR + A i Start Kabuki-QB (Space) + A i Start Rivett-RJR + B i Start Scruff-ROD + B i Start Weasal-SAX + C i Start Chow-Chow-CAR + C i Start Di Vita-SAL + C i Start P-Funk-DIS + C i Start Bill Clinton-ARK + A i Start Al Gore-NET + B i Start Turmell-MJT + A i Start Warren Moon-UW (Space) + A i Start
simulacije.292 mcule,
SU-27 FANKER ------------ Simulacija ruskog lovca-presretača (NATO kodna oznaka: FLANKER) koji predstavlja jedan od najboljih borbenih aviona danas. Prilikom izrade igre obilato je korišćena stručna literatura, tako da su veoma verno simulirane karakteristike svih učesnika u igri (na desetine protivvazdušnih topova, brodova, aviona...). Samo ponašanje Su-27 je izvedeno toliko realno (verujte mi, vozio sam ga ;), tako da će i naoko laki manevri predstavljati problem u početku. Pored misija možete uživati i u fotografijama i video zapisima koji pokazuju impresivne letačke sposobnosti ovog aviona (snimljeno na izložbama naoružanja Mosaershow-92, MAKS-93 i MAKS-95). Pošto su programeri iz SSI-a toliko težili realnosti (a Su-27 je ruski avion), svi natpisi i oznake instrumenata u kokpitu su na ćirilici. Naravno, tu je i priručnik, koji će pojasniti stvari. Sama igra rađena je za Win95; vrlo detaljna vektorska grafika. Od preporučenog minimuma treba ipak imati jači računar. Slab zvuk, 640x400 u 256 boja. 486/33, 8mb, Windows 95.
simulacije.293 mcule,
EF 2000 ------- Osim odlične grafike i savršenih zvučnih efekata igra ne pruža mnogo; samo za prave sladokusce simulacija borbenih aviona. Ipak, ukoliko neko potera, evo tastera, da ih ne juri sam :). ]/[ - upali/ugasi motor * - thruster na max / - smanji thruster + - ubrzanje - - usporenje ' - otvara/zatvara vrata za benzin insert - ispaljuje svetleću raketu delete - izbacuje deflektor (protiv raketa) enter - odabiranje/promena oružja space - ispaljuje oružje b - air brake (kočnica) w - weel brake (kočnica za točkove) </> - levo/desno (samo na pisti) r - radar m - mapa a - auto-pilot l - recovery (vraćanje iz stall-a) g - landing gears (točkovi) p - pauza i - H.U.D. za sletanje 1..9 - radio F1..F6, F9 - pogledi na avion F7 - pogled na neprijatelja F8 - pogled na ispaljeno oružje shift + ' - H.U.D. za tankovanje shift + q - izlaz iz igre/misije d - oštećenja j - dodatna mapa 486/66, 8 mb.
simulacije.294 mr.cikila,
Hi! Da li neko zna zasto ne mogu da startujem EF 2000,naime prijavi da igra zahteva 20 MB RAM-a.Medjutim pre instalacije Windows95 sam igru bez problema startovao sa mojih 16MB.Da li neko zna uzrok? Cu!
simulacije.295 zormi, -> #292, mcule
* Pošto su programeri iz SSI-a toliko težili realnosti (a Su-27 je * ruski avion), svi natpisi i oznake instrumenata u kokpitu su na * ćirilici... ... a i pravili su ga ruski programeri iz njihovih instituta za vazduhoplovstvo ;)
simulacije.296 mr.cikila,
rz **B00 Hi! Da li neko zna zasto ne mogu da startujem EF 2000,naime prijavi da igra zahteva 20 MB RAM-a.Medjutim pre instalacije Windows95 sa igru bez problema startovao sa mojih 16MB.Da li neko zna uzrok? Cu!
simulacije.297 guta, -> #296, mr.cikila
#> zahteva 20 MB RAM-a.Medjutim pre instalacije Windows95 sa igru #> bez problema startovao sa mojih 16MB.Da li neko zna uzrok? Možda zato što sam W95 izede 8Mb? :>
simulacije.298 shadow,
FIFA 96 Zna li ko komande sa tastature za ovu igru.Ja sam provalio CTRL, ALT i SPACE. Ima li jos koja??? SHADOW
simulacije.299 meric, -> #298, shadow
>> Zna li ko komande sa tastature za ovu igru.Ja sam provalio >> CTRL, ALT i SPACE. Ima li jos koja??? Return? Ne znam za sta tacno sluzi, ali za nesto sluzi...
simulacije.300 mr.x,
simulacije.301 superhik,
Fifa96 Da li mogu dva igrača da igraju preko tastature? Posle 1 ili 2 tekme mi javlja out of memory!? Da li neko može da mi pošalje autoexec i config za fifu96 da ne kuburim više :) Inače imam 8 mega rama...
simulacije.302 orlic, -> #301, superhik
> Da li mogu dva igraca da igraju preko tastature? Ne! > Posle 1 ili 2 tekme mi javlja out of memory!? > Da li neko moze da mi posalje autoexec i config za fifu96 > da ne kuburim vise :) > Inace imam 8 mega rama... Igra je veooma lose ripovana. Na osam rama moguce je odigrati samo jednu utakmicu od 4 minuta... na 16, 2-3... Ocigledno nesto non-stop puni memoriju i posle nekih 8 minuta igre pukne...
simulacije.303 djanjusevic, -> #302, orlic
>> > Posle 1 ili 2 tekme mi javlja out of memory!? >> > Da li neko moze da mi posalje autoexec i config za fifu96 >> > da ne kuburim vise :) >> > Inace imam 8 mega rama... >> >> Igra je veooma lose ripovana. Na osam rama moguce je odigrati samo >> jednu utakmicu od 4 minuta... na 16, 2-3... Ocigledno nesto non-stop >> puni memoriju i posle nekih 8 minuta igre pukne... Postoji rip verzija kod koje se to ne desava :)
simulacije.304 nenad, -> #301, superhik
> Posle 1 ili 2 tekme mi javlja out of memory!? Standardno ponašanje ako imaš 8MB i rip. Ako imaš 16MB onda možeš da odigraš i 10-ak utakmica bez prekida.
simulacije.305 superhik, -> #304, nenad
=:> Standardno ponašanje ako imaš 8MB i rip. Ako imaš 16MB onda =:> možeš da odigraš i 10-ak utakmica bez prekida. AJd' pošto sam šmeker ;) nabavio sam i CD verziju, znači polu originalni CD fifa96 i sad: kada instaliram sa CD-a na hard (regularno) posle startovanja univbe i fifa96 ispiše mi neko đubre i rikne... ajde reko ja memorija, snimim CEO cd na hard, instaliram sa jednog harda na drugi, oslobodim memoriju, startujem i... FILE READ ERROR !?!??!?!? Ajde ljudi pomagajte...
simulacije.306 crnjini, -> #305, superhik
Nijedan CD NESME se prekopirati na hard pa odatle instalirati ; to ce samo vrlo retko upaliti (prim. Ascendancy) ACR
simulacije.307 superhik,
pa kako onda da igram CD ver. FIFA96!!? Help? anyone?
simulacije.308 crnjini, -> #307, superhik
<-> pa kako onda da igram CD ver. FIFA96!!? Pa ja sam kod jednog pirata sreo jednog tipa iz moje skole, covek je isto imao problema sa Fifom i uporno tvrdio da nije do autoexeca jer su mu to njegovi drugovi sredili (i, najverovatnije nije bilo do autoexeca.) Kako je sredio, neznam, tek kod pirata koji je imao isto 8 Mega sve je glat radilo. Podseca me na NBA Jam, koji radi ako mu se cefne, a ako mu se necefne, nema sanse :( ACR
simulacije.309 lexus, -> #304, nenad
=> Standardno ponašanje ako imaš 8MB i rip. Ako imaš 16MB onda možeš => da odigraš i 10-ak utakmica bez prekida. I bre sysadme... Igraš piratizovane igre... A i nemaš ukusa... Valjda je svima jasno da je Sensible najbolji? SWOSECE RuleZ!
simulacije.310 nebojsha, -> #305, superhik
> FILE READ ERROR !?!??!?!? He, he, he ... Kod koga si snimio CD ? Trazi da ti vrati pare.
simulacije.311 djanjusevic, -> #308, crnjini
>> Pa ja sam kod jednog pirata sreo jednog tipa iz moje skole, covek >> je isto imao problema sa Fifom i uporno tvrdio da nije do autoexeca jer >> su mu to njegovi drugovi sredili (i, najverovatnije nije bilo do >> autoexeca.) Kako je sredio, neznam, tek kod pirata koji je imao isto 8 >> Mega sve je glat radilo. Podsecam jos jednom da kruze dve verzije rip-a FIFE96, jedna sa problemima, a druga bez problema sa 8 mb rama.