IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - simulacije

simulacije.828 kmirko,
Da li je neko igrao NHL99 , komentari
simulacije.829 milosavljevic,
Imam Intel 200 MMX, Stealth II S220, Windows 98, i NFS III me zeza. Kada startujem trku pojavi mi se plavi ekran na kome pise Fatal Error... Ja sumnjam u Windows 98, tako da ako slucajno na Internetu postoji neki patch, molim nekog da ga baci ovdje. Unapred HVALA !!
simulacije.830 sfilip, -> #829, milosavljevic
>Imam Intel 200 MMX, Stealth II S220, Windows 98, i NFS III me zeza. Kada >Ja sumnjam u Windows 98, tako da ako slucajno na Internetu postoji neki >patch, molim nekog da ga baci ovdje. ja imam intela 233mmx, diamond vipera 330 i NFS 3 mi je radio savršeno na 98ici. Ono, ako piše da je igra za 98ocu onda je poslednja stvar u koju ćeš da sumnjaš baš 98ica :) esi probao da nađeš neku drugu verziju igre, možda je disk izgreban il neki sličan trip. inače, igra je krajnje jadna kao i prethodni delovi... Sve što valja to je grafika. Svaki auto ima odsjaje kobajagi okolnog terena (u stvari samo izlepljene texture) i to izgleda dosta pristojno. Samo je igra mnogo bre stupidna :)
simulacije.831 senna, -> #830, sfilip
Koji NFS 3.. MOTORHEAD! Ako neko vozi, nek se javi pa da uporedimo rezultate, a ni koja trka preko modema nije losha ideja..
simulacije.832 saint, -> #831, senna
=> Koji NFS 3.. MOTORHEAD! Ako neko vozi, nek se javi pa da uporedimo => rezultate, a ni koja trka preko modema nije losha ideja.. Mora da nisi video NFS 3 pa tako pricas... Jedna od najboljih simulacija voznje posle Screamera .
simulacije.833 senna, -> #832, saint
> Mora da nisi video NFS 3 pa tako pricas... > Jedna od najboljih simulacija voznje posle Screamera . Videh, zato i rekoh.. A ni jedno ni drugo ni trece nisu prave simulacije.. Arkade, nishta vishe..
simulacije.834 mcule, -> #831, senna
::Koji NFS 3.. MOTORHEAD! Ako neko vozi, nek se javi pa da uporedimo ::rezultate, a ni koja trka preko modema nije losha ideja.. Eh, gde si ti bio pre jedno 3-4 meseca kad' smo se razbijali u mrezi sa Motorhead-om, vozac? :)
simulacije.835 saint, -> #833, senna
=> Videh, zato i rekoh.. A ni jedno ni drugo ni trece nisu prave => simulacije.. Arkade, nishta vishe.. Ukusi su razliciti.
simulacije.836 sfilip, -> #835, saint
>=> Videh, zato i rekoh.. A ni jedno ni drugo ni trece nisu prave >=> simulacije.. Arkade, nishta vishe.. > > Ukusi su razliciti. ukusi ne utiču na svrstavanje need for speed-a u arkadu... To jednostavno jeste arkada i ništa više. Moje lično mišljenje je da je pored toga i veoma loša arkada.. Igra nema ni jedan element simulacije i manje je realna od starog Duel-a...
simulacije.837 saint, -> #836, sfilip
=> ukusi ne uticu na svrstavanje need for speed-a u arkadu... To => jednostavno jeste arkada i nista vise. Moje licno misljenje je da je Kada sam rekao "Ukusi su razliciti" mislio sam da ne zelim da se raspravljam igre iako ne mislim da je arkada. Moje licno misljenje je da je NFS3 vrlo dobra pa cak i odlicna simulacija voznje.
simulacije.838 sfilip, -> #837, saint
> iako ne mislim da je arkada. Moje licno misljenje > je da je NFS3 vrlo dobra pa cak i odlicna > simulacija voznje. tvoje lično mišljenje se isuviše kosi sa činjenicama da bi bilo moguće prihvatiti ga...
simulacije.839 kmirko,
Dajte ljudi , nije valjda da jos niko nije cuo da je NHL99 izasao.
simulacije.840 saint, -> #838, sfilip
=> tvoje licno misljenje se isuvise kosi sa cinjenicama da bi bilo moguce => prihvatiti ga... Koje su onda prave simulacije voznje ako izuzmes formule i relije? Sta je tolko neverovatno u NFS3 da je to cini arkadom?
simulacije.841 saint, -> #839, kmirko
=> Dajte ljudi , nije valjda da jos niko nije cuo da je NHL99 izasao. Izasao je... Mozes skinuti sa ineta punu verziju.
simulacije.842 miskop, -> #838, sfilip
>> tvoje lično mišljenje se isuviše kosi sa činjenicama da bi bilo moguće >> prihvatiti ga... NFS3 je zakon što se tiče simulacije vožnje i do sad takva igra nije viđena.
simulacije.843 sfilip, -> #840, saint
> Koje su onda prave simulacije voznje ako izuzmes formule i >relije? to što ne postoji nijedna simulacija branja kokosovih oraha ne znači da bi neka aplikacija u kojoj desnim dugmetom misha spuštaš kružiš sa linije i dobijaš pojen trebala da se proglasi najboljom simulacijom branja kokosovih oraha ;) Lično sam video gomilu simulacija, kažem ti, čak je i STUNTS realniji od NFS3-a a o nekim novim reli simulacijama (zaboravio sam imena) i da ne pričam. > Sta je tolko neverovatno u NFS3 da je to cini arkadom? Igra jednostavno ne daje nikakav utisak vožnje automobila. Pored toga što se vozilo ne može nikako oštetiti pa je moguće pri 200kmh očešati stub bez posledica (a čak i Lady Diana zna da to baš nije tako) sama vožnja ne poseduje ni jedan element realnosti pa je navesti "šta je realno" znatno kraće nego navesti "šta nije realno". Ja međutim ne vidim šta jeste realno ;) Mislim grafika jeste fina i osećaj je lep pa je NFS3 dobra arkada ali krajnje loša simulacija.
simulacije.844 ventura, -> #843, sfilip
> Igra jednostavno ne daje nikakav utisak voznje automobila. Pored toga sto se > vozilo ne moze nikako ostetiti pa je moguce pri 200kmh ocesati stub bez > posledica (a cak i Lady Diana zna dato bas nije tako) sama voznja ne poseduje > ni jedan element realnosti pa je navesti "sta je realno" znatno krace > nego navesti "sta nije realno". Ja medutim ne vidim sta jeste realno ;) To mi najvise smeta u SVIM 'simulacijama' voznje, jedino GP i igre na foru formula imaju, taj 'elemenat' ostecenja koji bitno utice na voznju... a sto se tice NFS-a, u njemu je sasvim ok da pri brzini od 300Km/h se okrenes naopacke struzes po betonu, udaris o stenu... iii... nastavis dalje..
simulacije.845 sfilip, -> #844, ventura
> 300Km/h se okrenes naopacke struzes po betonu, udaris o stenu... > iii... nastavis dalje.. to naravno nekoj arkadi može da se oprosti ;)
simulacije.846 saint, -> #843, sfilip
=> Mislim grafika jeste fina i osecaj je lep pa je NFS3 dobra arkada ali => krajnje losa simulacija. Koje su onda dobre simulacije voznje? I idalje nisi odgovorio sta je to nerealno.
simulacije.847 sfilip, -> #846, saint
> I idalje nisi odgovorio sta je to nerealno. napisao sam poruku od skoro stranice u kojoj sam ti detaljno objasnio jednu nerealnost i objasnio zašto neću navoditi više nerealnosti a ti uzmi pa opet pročitaj. Ako ti to nije dovoljno da razumeš poentu mojih shvatanja onda ti preporučujem da nađeš stručnu pomoć ;)
simulacije.848 saint, -> #847, sfilip
=> napisao sam poruku od skoro stranice u kojoj sam ti detaljno objasnio Znaci po tebi ne postoji nijedna simulacija voznje? Covece da li si ti uopste igrao NFS3 vise od 2 minuta? Da li si ti ikada igrao ijednu drugu igru ovog tipa?
simulacije.849 milosavljevic,
Provalio sam zasto mi nije radio NFS 3, na Windows 98, Diamond Stealth II S220, Pentiumu na 200Mhz MMX...imao sam virus! :) Za sve one koji zele da budu 100% sigurni da nemaju nikakav CIH virus, saljem sledeci programcic. P.S. F-prot 3.01 mi nije pronasao taj CIH virus a ovaj programcic jeste! P.P.S. DL obavezan! Goran. cleancih.exe
simulacije.850 sherloc,
Ne znam dal sam otkrio ameriku, al u fifi rtwc mozhe da se igra mali fudbal :) Ajd ko zna, nek mi kazhe zashto to ranije nije moglo kod mene, onda odjednom mozhe :) ByE
simulacije.851 pecapop, -> #850, sherloc
(~> Ne znam dal sam otkrio ameriku, al u fifi rtwc mozhe da se igra (~> mali fudbal :) (~> Ajd ko zna, nek mi kazhe zashto to ranije nije moglo kod mene, (~> onda odjednom mozhe :) Verovatno se nisi setio da malo prosvraljs po stadionima. Da bi igrao mali fudbal, moras stadion da promenis na INDOOR. Btw, na internetu www.fifagaming.com, a verovatno jos po negde mogu da se nadju razni dodatci za igru, i izmedju ostalog, da se indoor stadion pretvori u ulicu. PecaPop
simulacije.852 miskop, -> #850, sherloc
>> Ne znam dal sam otkrio ameriku, al u fifi rtwc mozhe da se igra >> mali fudbal :) Kad smo već kod wc 98, izašao je neki update od 23 Mb (!!??;). Ajd' sad Jr., budi dobar moderator i dovuci ga 'vamo. ;))
simulacije.853 the.edge, -> #852, miskop
23Mb update??? Pa sta to ima, boga mu? Unreal II? ;) AcCeSS DeNiED
simulacije.854 junior, -> #852, miskop
> Kad smo već kod wc 98, izašao je neki update od 23 Mb (!!??;). > Ajd' sad Jr., budi dobar moderator i dovuci ga 'vamo. ;)) Biće, biće. Bez smeška, samo da se dogovorim sa zakom oko veličine pada ;) pa ćemo ga dovući, i smestiti u dir. ;)
simulacije.855 junior, -> #853, the.edge
> 23Mb update??? Pa sta to ima, boga mu? Unreal II? ;) Kreirana je Liga Šampiona, od 40 klubova, umesto reprezentacija. Inače, nova fifa (99) je najavljena za 26. novembar. Dakle, još 15-ak dana, i stiže ;)
simulacije.856 van.gogh,
E ovaj NFS3 vlada BRE...! ;) Negro...kako ja da udjem bre u "kokpit" ? ;) podesavo sam kamere i nista stavio ja lepo njemu "in-car" i on mi da samo full scren... ;) Ocu bre KOKPIT....! E da...onaj ko ima voodoo nek nabavio ovo i moze da umre... ! ;) Igra je zakon...zajebala je MOTORHEAD...;) Aj' pa ako neko zna nek mi kaze kako da pozovem taj HUD... ;) ...obavezno ko ima voodoo nek nabavi igru !!!
simulacije.857 zormi, -> #856, van.gogh
* Negro...kako ja da udjem bre u "kokpit" ? ;) * podesavo sam kamere i nista stavio ja lepo njemu "in-car" i on mi * da samo full scren... ;) Za prikaz kokpita treba puno memorije u grafičkoj kartici. Tačno nisam siguran, ali čini mi se da: samo Riva128 prikazuje sa 4MB, ostale karte traže 8MB a Voodoo2 traži 12MB.
simulacije.858 van.gogh, -> #857, zormi
VA>Za prikaz kokpita treba puno memorije u grafickoj kartici. VA>Tacno nisam siguran, ali cini mi se da: samo Riva128 VA>prikazuje sa 4MB, ostale karte traze 8MB a Voodoo2 trazi VA>12MB. To bre mnogo sisa.... ;) Ja imam STrio64V+ i vudu sa 4 MB-a...bre toga mora da bude. A ako su tako odradili poso ko sto kazes ondak pljujem na njih... ;) Bre jel' tolki problem bio da se stavi kokpit ... ;) Majku im @%*&# ;) Aj' fala...ostaje mi samo da zalim... ;)
simulacije.859 miskop, -> #854, junior
>> Bez smeška, samo da se dogovorim sa zakom oko veličine pada ;) >> pa ćemo ga dovući, i smestiti u dir. ;) A šta misliš ko će to da skida na 14.4k? ;)