simulacije.828kmirko,
Da li je neko igrao NHL99 , komentari
simulacije.829milosavljevic,
Imam Intel 200 MMX, Stealth II S220, Windows 98, i NFS III me zeza. Kada
startujem trku pojavi mi se plavi ekran na kome pise Fatal Error...
Ja sumnjam u Windows 98, tako da ako slucajno na Internetu postoji neki patch,
molim nekog da ga baci ovdje.
Unapred HVALA !!
simulacije.830sfilip,
-> #829, milosavljevic>Imam Intel 200 MMX, Stealth II S220, Windows 98, i NFS III me zeza. Kada
>Ja sumnjam u Windows 98, tako da ako slucajno na Internetu postoji neki
>patch, molim nekog da ga baci ovdje.
ja imam intela 233mmx, diamond vipera 330 i NFS 3 mi je radio savršeno na
98ici. Ono, ako piše da je igra za 98ocu onda je poslednja stvar u koju ćeš da
sumnjaš baš 98ica :)
esi probao da nađeš neku drugu verziju igre, možda je disk izgreban il neki
sličan trip.
inače, igra je krajnje jadna kao i prethodni delovi... Sve što valja to je
grafika. Svaki auto ima odsjaje kobajagi okolnog terena (u stvari samo
izlepljene texture) i to izgleda dosta pristojno. Samo je igra mnogo bre
stupidna :)
simulacije.831senna,
-> #830, sfilip
Koji NFS 3.. MOTORHEAD! Ako neko vozi, nek se javi pa da uporedimo
rezultate, a ni koja trka preko modema nije losha ideja..
simulacije.832saint,
-> #831, senna=> Koji NFS 3.. MOTORHEAD! Ako neko vozi, nek se javi pa da uporedimo
=> rezultate, a ni koja trka preko modema nije losha ideja..
Mora da nisi video NFS 3 pa tako pricas...
Jedna od najboljih simulacija voznje posle Screamera .
simulacije.833senna,
-> #832, saint> Mora da nisi video NFS 3 pa tako pricas...
> Jedna od najboljih simulacija voznje posle Screamera .
Videh, zato i rekoh.. A ni jedno ni drugo ni trece nisu prave
simulacije.. Arkade, nishta vishe..
simulacije.834mcule,
-> #831, senna
::Koji NFS 3.. MOTORHEAD! Ako neko vozi, nek se javi pa da uporedimo
::rezultate, a ni koja trka preko modema nije losha ideja..
Eh, gde si ti bio pre jedno 3-4 meseca kad' smo se razbijali u mrezi
sa Motorhead-om, vozac? :)
simulacije.835saint,
-> #833, senna=> Videh, zato i rekoh.. A ni jedno ni drugo ni trece nisu prave
=> simulacije.. Arkade, nishta vishe..
Ukusi su razliciti.
simulacije.836sfilip,
-> #835, saint>=> Videh, zato i rekoh.. A ni jedno ni drugo ni trece nisu prave
>=> simulacije.. Arkade, nishta vishe..
>
> Ukusi su razliciti.
ukusi ne utiču na svrstavanje need for speed-a u arkadu... To jednostavno
jeste arkada i ništa više. Moje lično mišljenje je da je pored toga i veoma
loša arkada..
Igra nema ni jedan element simulacije i manje je realna od starog Duel-a...
simulacije.837saint,
-> #836, sfilip=> ukusi ne uticu na svrstavanje need for speed-a u arkadu... To
=> jednostavno jeste arkada i nista vise. Moje licno misljenje je da je
Kada sam rekao "Ukusi su razliciti"
mislio sam da ne zelim da se raspravljam igre
iako ne mislim da je arkada. Moje licno misljenje
je da je NFS3 vrlo dobra pa cak i odlicna
simulacija voznje.
simulacije.838sfilip,
-> #837, saint> iako ne mislim da je arkada. Moje licno misljenje
> je da je NFS3 vrlo dobra pa cak i odlicna
> simulacija voznje.
tvoje lično mišljenje se isuviše kosi sa činjenicama da bi bilo moguće
prihvatiti ga...
simulacije.839kmirko,
Dajte ljudi , nije valjda da jos niko nije cuo da je NHL99 izasao.
simulacije.840saint,
-> #838, sfilip=> tvoje licno misljenje se isuvise kosi sa cinjenicama da bi bilo
moguce
=> prihvatiti ga...
Koje su onda prave simulacije voznje ako izuzmes formule i
relije?
Sta je tolko neverovatno u NFS3 da je to cini arkadom?
simulacije.841saint,
-> #839, kmirko=> Dajte ljudi , nije valjda da jos niko nije cuo da je NHL99
izasao.
Izasao je...
Mozes skinuti sa ineta punu verziju.
simulacije.842miskop,
-> #838, sfilip>> tvoje lično mišljenje se isuviše kosi sa činjenicama da bi bilo moguće
>> prihvatiti ga...
NFS3 je zakon što se tiče simulacije vožnje i do sad takva igra
nije viđena.
simulacije.843sfilip,
-> #840, saint> Koje su onda prave simulacije voznje ako izuzmes formule i
>relije?
to što ne postoji nijedna simulacija branja kokosovih oraha ne znači da bi
neka aplikacija u kojoj desnim dugmetom misha spuštaš kružiš sa linije i
dobijaš pojen trebala da se proglasi najboljom simulacijom branja kokosovih
oraha ;)
Lično sam video gomilu simulacija, kažem ti, čak je i STUNTS realniji od
NFS3-a a o nekim novim reli simulacijama (zaboravio sam imena) i da ne pričam.
> Sta je tolko neverovatno u NFS3 da je to cini arkadom?
Igra jednostavno ne daje nikakav utisak vožnje automobila. Pored toga što se
vozilo ne može nikako oštetiti pa je moguće pri 200kmh očešati stub bez
posledica (a čak i Lady Diana zna da to baš nije tako) sama vožnja ne poseduje
ni jedan element realnosti pa je navesti "šta je realno" znatno kraće
nego navesti "šta nije realno". Ja međutim ne vidim šta jeste realno ;)
Mislim grafika jeste fina i osećaj je lep pa je NFS3 dobra arkada ali krajnje
loša simulacija.
simulacije.844ventura,
-> #843, sfilip> Igra jednostavno ne daje nikakav utisak voznje automobila. Pored toga sto se
> vozilo ne moze nikako ostetiti pa je moguce pri 200kmh ocesati stub bez
> posledica (a cak i Lady Diana zna dato bas nije tako) sama voznja ne poseduje
> ni jedan element realnosti pa je navesti "sta je realno" znatno krace
> nego navesti "sta nije realno". Ja medutim ne vidim sta jeste realno ;)
To mi najvise smeta u SVIM 'simulacijama' voznje, jedino GP i igre na
foru formula imaju, taj 'elemenat' ostecenja koji bitno utice na
voznju... a sto se tice NFS-a, u njemu je sasvim ok da pri brzini od
300Km/h se okrenes naopacke struzes po betonu, udaris o stenu...
iii... nastavis dalje..
simulacije.845sfilip,
-> #844, ventura> 300Km/h se okrenes naopacke struzes po betonu, udaris o stenu...
> iii... nastavis dalje..
to naravno nekoj arkadi može da se oprosti ;)
simulacije.846saint,
-> #843, sfilip=> Mislim grafika jeste fina i osecaj je lep pa je NFS3 dobra arkada ali
=> krajnje losa simulacija.
Koje su onda dobre simulacije voznje?
I idalje nisi odgovorio sta je to nerealno.
simulacije.847sfilip,
-> #846, saint> I idalje nisi odgovorio sta je to nerealno.
napisao sam poruku od skoro stranice u kojoj sam ti detaljno objasnio jednu
nerealnost i objasnio zašto neću navoditi više nerealnosti a ti uzmi pa opet
pročitaj. Ako ti to nije dovoljno da razumeš poentu mojih shvatanja onda ti
preporučujem da nađeš stručnu pomoć ;)
simulacije.848saint,
-> #847, sfilip=> napisao sam poruku od skoro stranice u kojoj sam ti detaljno objasnio
Znaci po tebi ne postoji nijedna simulacija voznje?
Covece da li si ti uopste igrao NFS3 vise od 2 minuta?
Da li si ti ikada igrao ijednu drugu igru ovog tipa?
simulacije.849milosavljevic,
Provalio sam zasto mi nije radio NFS 3, na Windows 98, Diamond Stealth II
S220, Pentiumu na 200Mhz MMX...imao sam virus! :) Za sve one koji zele da budu
100% sigurni da nemaju nikakav CIH virus, saljem sledeci programcic.
P.S. F-prot 3.01 mi nije pronasao taj CIH virus a ovaj programcic jeste!
P.P.S. DL obavezan!
Goran.
cleancih.exesimulacije.850sherloc,
Ne znam dal sam otkrio ameriku, al u fifi rtwc mozhe da se igra
mali fudbal :)
Ajd ko zna, nek mi kazhe zashto to ranije nije moglo kod mene,
onda odjednom mozhe :)
ByE
simulacije.851pecapop,
-> #850, sherloc(~> Ne znam dal sam otkrio ameriku, al u fifi rtwc mozhe da se igra
(~> mali fudbal :)
(~> Ajd ko zna, nek mi kazhe zashto to ranije nije moglo kod mene,
(~> onda odjednom mozhe :)
Verovatno se nisi setio da malo prosvraljs po stadionima. Da bi igrao mali
fudbal, moras stadion da promenis na INDOOR. Btw, na internetu
www.fifagaming.com, a verovatno jos po negde mogu da se nadju razni dodatci za
igru, i izmedju ostalog, da se indoor stadion pretvori u ulicu.
PecaPop
simulacije.852miskop,
-> #850, sherloc>> Ne znam dal sam otkrio ameriku, al u fifi rtwc mozhe da se igra
>> mali fudbal :)
Kad smo već kod wc 98, izašao je neki update od 23 Mb (!!??;).
Ajd' sad Jr., budi dobar moderator i dovuci ga 'vamo. ;))
simulacije.853the.edge,
-> #852, miskop23Mb update??? Pa sta to ima, boga mu? Unreal II? ;)
AcCeSS DeNiED
simulacije.854junior,
-> #852, miskop> Kad smo već kod wc 98, izašao je neki update od 23 Mb (!!??;).
> Ajd' sad Jr., budi dobar moderator i dovuci ga 'vamo. ;))
Biće, biće.
Bez smeška, samo da se dogovorim sa zakom oko veličine pada ;)
pa ćemo ga dovući, i smestiti u dir. ;)
simulacije.855junior,
-> #853, the.edge> 23Mb update??? Pa sta to ima, boga mu? Unreal II? ;)
Kreirana je Liga Šampiona, od 40 klubova, umesto reprezentacija.
Inače, nova fifa (99) je najavljena za 26. novembar. Dakle, još
15-ak dana, i stiže ;)
simulacije.856van.gogh,
E ovaj NFS3 vlada BRE...! ;)
Negro...kako ja da udjem bre u "kokpit" ? ;)
podesavo sam kamere i nista stavio ja lepo njemu "in-car" i on mi
da samo full scren... ;)
Ocu bre KOKPIT....!
E da...onaj ko ima voodoo nek nabavio ovo i moze da umre... ! ;)
Igra je zakon...zajebala je MOTORHEAD...;)
Aj' pa ako neko zna nek mi kaze kako da pozovem taj HUD... ;)
...obavezno ko ima voodoo nek nabavi igru !!!
simulacije.857zormi,
-> #856, van.gogh
* Negro...kako ja da udjem bre u "kokpit" ? ;)
* podesavo sam kamere i nista stavio ja lepo njemu "in-car" i on mi
* da samo full scren... ;)
Za prikaz kokpita treba puno memorije u grafičkoj kartici. Tačno nisam
siguran, ali čini mi se da: samo Riva128 prikazuje sa 4MB, ostale karte
traže 8MB a Voodoo2 traži 12MB.
simulacije.858van.gogh,
-> #857, zormiVA>Za prikaz kokpita treba puno memorije u grafickoj kartici.
VA>Tacno nisam siguran, ali cini mi se da: samo Riva128
VA>prikazuje sa 4MB, ostale karte traze 8MB a Voodoo2 trazi
VA>12MB.
To bre mnogo sisa.... ;)
Ja imam STrio64V+ i vudu sa 4 MB-a...bre toga mora da bude.
A ako su tako odradili poso ko sto kazes ondak pljujem na njih... ;)
Bre jel' tolki problem bio da se stavi kokpit ... ;)
Majku im @%*&# ;)
Aj' fala...ostaje mi samo da zalim... ;)
simulacije.859miskop,
-> #854, junior>> Bez smeška, samo da se dogovorim sa zakom oko veličine pada ;)
>> pa ćemo ga dovući, i smestiti u dir. ;)
A šta misliš ko će to da skida na 14.4k? ;)