IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - strategije

strategije.1854 legolas, -> #1853, morkin
Hvala u svakom sluchaju. Moj ortak se snashao. Naime, promenio je misha i sad radi normalno :) Ludak :)
strategije.1855 legolas,
Evo jedan scenario za Age of Empires Nadam se da je makar jedna od ove dve lichnosti u scenariju zenskog roda, jer... xm, shvatice te sami ;) aoescen.zip
strategije.1856 legolas,
Evo josh jednog bug- a iz Panzer General- a II. Naime, u pitanju je nemachka invazija na Maltu. Dovoljno je da pritisnete End turn i da vidite glupost. Morao sam scenario ponovo da igram (iako za to nije bash bilo potrebe. Salut Legolas bug.zip
strategije.1857 nbjvsb,
Kako da nateram animacije iz Civilization 2 da prorade? Kada bilo koji .AVI fajl pustim u MediaPlayer, ovaj mi javlja da ne moze da nadje nekakav VCSIblablabla dekompresor, a znam da sam pre formatiranja diska uspeo da doticni instaliram (samo ne znam kako).
strategije.1858 nbjvsb, -> #1857, nbjvsb
Upravo sam provalio... trebalo je samo da se instalira ActiveMovie :)
strategije.1859 outlaw,
jel postoje neka varanja za red alert?
strategije.1860 sherloc, -> #1859, outlaw
>> jel postoje neka varanja za red alert? Koliko ja znam ne, a i citao sam u svetu kompjutera (oni su veoma dobro snabdeveni varanjima) da aman bas nikakva varanja ne postoje( ako se ne uzmu u obzir one, sta ga ja znam, drugacije verzije, znaci ne pravi red alert). Pozdrav, Holmes.
strategije.1861 retaliator, -> #1860, sherloc
Igra je laka i varanja nisu potrebna.
strategije.1862 saint, -> #1860, sherloc
=> Koliko ja znam ne, a i citao sam u svetu kompjutera (oni su veoma => dobro snabdeveni varanjima) da aman bas nikakva varanja ne postoje( Pa nije bas da nema varanja.Imas mnogo raznih Trainera koje mozes naci na Internetu.
strategije.1863 sherloc, -> #1862, saint
>> Pa nije bas da nema varanja.Imas mnogo raznih Trainera koje mozes >> naci na Internetu. Moguce i da ima trainera, ali da li si siguran da je to za obican red alert, a ne za neki izmenjen. U svakom slucaju ajde baci adresu sa interneta ako znas.
strategije.1864 saint, -> #1863, sherloc
=> Moguce i da ima trainera, ali da li si siguran da je to za obican => red alert, a ne za neki izmenjen. U svakom slucaju ajde baci => adresu sa interneta ako znas. Na zalost ne znam adresu ali pitacu burazera da mi posalje. To ti je obican programcic koji drzis ukljucen dok ti Red Alert radi.
strategije.1869 van.gogh,
StarCraft hmmmmm...;) star.arj
strategije.1871 van.gogh,
...sta da se kaze...;) Dovoljno je DUNE 2000... Evo par slika skinuto sa neta za vas koji se secaju starih dana (sati), provedenih pored najbolje igre i prve real-time strateg. Ajd' pa LONG LIVE THE FIGTERS.... :) dune.arj
strategije.1872 lboki,
dajte mi sifre za varanje za Heroes of might and magic 2
strategije.1873 morkin, -> #1872, lboki
> dajte mi sifre za varanje za Heroes of might and magic 2 8675309 otkriva celu mapu 911 prelazi nivo 32167 dodaje 5 crnih zmajeva 123456789 udarac u borbi postaje "srećan" 1313 gubi partiju
strategije.1874 zoran.r, -> #1872, lboki
=> dajte mi sifre za varanje za Heroes of might and magic 2 Igre.3:strategije poruka pod brojem 4.1784
strategije.1875 kiklop,
Za sve one koji se igraju sa Age of empires evo sveže skinutih cheatova. ------------------------------- Final Version Game Cheats Push the "Enter Key" & Type in Cheat DIEDIEDIE you all die RESIGN you resign REVEAL MAP reveals all the map PEPPERONI PIZZA - Give yourself 1000 food COINAGE - Give yourself 1000 gold WOODSTOCK - Give yourself 1000 wood QUARRY - Give yourself 1000 stone NO FOG - Removed the Fog of War HARI KARI - Suicide MEDUSA - Transforms villagers to Medusas. Move a villager next to an enemy and allow it to be killed. The villager will turn into a "Black Rider." When the "Black Rider" is killed, it will turn into a Heavy Catapult. PHOTON MAN - ou get the cool guy with the gun GAIA - The Planet Player - control over nature (Animals). FLYING DUTCHMAN - Juggernaughts into Flying Dutchmen STEROIDS - All units & all upgrades HOME RUN - Wins Scenario KILLX - X is the player's starting position BIGDADDY - Cool car with a rocket launcher guy Print Version Želim svima dobru zabavu. ;))
strategije.1876 kiklop,
Evo i prvog patcha za age of empires. U nastavku je tekst koji ukratko opisuje izmene koje on donosi. Microsoft Age of Empires 1.0a Readme December 1997 ę Microsoft Corporation, 1997 Microsoft Age of Empires 1.0a is an upgrade of Age of Empires 1.0 that includes several enhancements and bug fixes. Note: If you are playing a multiplayer game, all players must be using the same version of Age of Empires. Microsoft Age of Empires 1.0a includes the following changes: Enhancements Ě Population Limits -- If you are playing a multiplayer game, the game host can increase or decrease the 50-unit population limit by adding the Limit= parameter to the Age of Empires command line. For more information about this feature, see "Changing the Population Limit" later in this Readme file. Ě Stand Ground -- The Stand Ground button prevents Stone Throwers, Catapults, Heavy Catapults, Catapult Triremes, and Juggernaughts from firing. For all other units, the Stand Ground button causes the unit to remain in its location and fire at military units, boats, buildings, and walls within its range. Ě Attack Response -- When a unit is attacked, all units and allied units within two tiles of the unit under attack respond, even if the attacking unit is out of their sight. Villagers that have been assigned a task but are no longer working now react to attacks. Bug Fixes Ě Group Movement -- Grouped units no longer stop when they bump into each other. Also, movement has been improved so a group of units can move through narrow passages more efficiently. Ě Pathing Options -- There is now an option to choose how many pathing possibilities your units calculate when moving a long distance across the map. The higher the pathing setting, the more paths a unit considers. Higher values also require faster computers. To change the unit pathing in a single player or multiplayer game, click the Settings button before you start the game. Or, from within the game, click the Menu button, and then click Game Settings. Note: This feature is primarily designed to improve pathing performance on high-end computers. The improvements listed under "Group Movement" (above) significantly improve pathing, so you might want to get a feel for these improvements before you change the pathing settings. Ě Difficulty Level -- The difficulty level is restored if you save a campaign game, exit to Windows, and then restart the game. Ě Town Centers -- If your Town Center is destroyed before the Bronze Age, you can no longer use the SHIFT key to build multiple Town Centers until you advance to the Bronze Age and build a Government Center. Ě Multiplayer Games -- Several fixes were made to increase the stability of multiplayer games. Players are dropped from games less often. Ě Allied Transport Loading and Boat Repair -- In order to use allied transports and repair allied boats, both players must set diplomacy to Ally (click the Menu button, and then click Diplomacy). You can no longer attack enemy boats by selecting the player as an ally, luring the boat to shore to repair or load units onto it, and then changing the diplomacy setting to enemy so you can attack. Changing the Population Limit Note: Changing the default population limit is not recommended or supported. Increasing the population limit decreases game performance. For example, with a 50-unit population limit, the potential number of concurrent units in an 8-player game is 400. With a 200-unit population limit, the potential number of concurrent units in an 8-player game is 1600. This increase in the number of units can seriously degrade overall game performance. If you are playing a multiplayer game, the game host can increase or decrease the 50-unit population limit by adding the Limit= parameter to the Age of Empires command line. If you are playing a multiplayer game through Microsoft's Internet Gaming Zone, the game host must also add the Limit= parameter to the Age of Empires registry. Players can check the population limit of a multiplayer game by looking for the Population Limit setting that appears in the Settings list after they join a game. To add the Limit= parameter to the command line in the Age of Empires shortcut 1. In Windows 95, click the Start button, point to Settings, click Taskbar, click Start Menu Programs, click Advanced, and then double-click Programs. -or- In Windows NT, right-click the Start button, select Open All Users, and then double-click Programs. 2. Double-click Microsoft Games, and then double-click Age of Empires. 3. Right-click the Age of Empires shortcut, click Properties, and then click Shortcut. 4. In the Target text box, type Limit=x after the existing command line text. Type the population limit instead of the letter "x." For example, to set the population limit to 65, type Limit=65. You can type any number from 25 to 200. The default setting is 50. Parameters must be separated by a space; capitalization is not important. To add the Limit= parameter to the Age of Empires registry for multiplayer games using the Internet Gaming Zone 1. Click the Start button, and then click Run. 2. Type Regedit, and then click OK. 3. Double-click Hkey_local_machine/Software/Microsoft/DirectPlay/Applications/Age of Empires/CommandLine. 4. In the Value data text box, type Limit=x after the existing command line text. Do not remove the word "lobby" from the command line. Type the population limit instead of the letter "x." For example, to set the population limit to 65, type Limit=65. You can type any number from 25 to 200. The default setting is 50. Parameters must be separated by a space; capitalization is not important. Uninstalling Age of Empires version 1.0a To uninstall Age of Empires 1.0a and restore version 1.0 1. Go to Program Files/Microsoft Games/Age of Empires (or where you installed Age of Empires), and then delete the files Empires.exe and Language.dll. 2. Install version 1.0 from the Age of Empires disc. Warning: Games saved in Age of Empires 1.0a cannot be played using Age of Empires 1.0. If you attempt to play a 1.0a game using version 1.0, your computer will freeze. msaoe10a.exe
strategije.1877 ivan.hoe,
Je l' neko prob'o Starcraft? Vredi?
strategije.1878 saint, -> #1877, ivan.hoe
=> Je l' neko prob'o Starcraft? Vredi? Kolko sam video na sajtu izlazi tek za nekoliko dana u Americi.Sto znaci da ce stici tek za 2-3 nedjelje. BTW:Po ScreenShoot-ovima igra ce biti sigurno legenda kao i sve Blizzardove igre.
strategije.1879 senna, -> #1878, saint
> Kolko sam video na sajtu izlazi tek za nekoliko dana u > Americi.Sto znaci da ce stici tek za 2-3 nedjelje. Potcenjujesh nashe pirate ;)
strategije.1880 ivan.hoe, -> #1878, saint
> Kolko sam video na sajtu izlazi tek za nekoliko dana u > Americi.Sto znaci da ce stici tek za 2-3 nedjelje. Kol'ko ja videh, već ga neko vreme ima po kojekakvim FTP sajtovima (rip, naravno ;) a belosvetski igrači ga dosta hvale. Ipak, mene je interesovalo domaće mišljenje :)
strategije.1881 saint, -> #1879, senna
=> Potcenjujesh nashe pirate ;) Ako ce da stigne za nedjelju svaka im cast mada ne verujem.Videcemo.
strategije.1882 saint, -> #1880, ivan.hoe
=> (rip, naravno ;) a belosvetski igraci ga dosta hvale. Ipak, mene je Bio sam pre par dana na sajtu Blizzarda i nije bilo okacenog Starcrafta. Ako je izasao u poslednjih par dana onda OK.
strategije.1883 van.gogh, -> #1882, saint
VA> Bio sam pre par dana na sajtu Blizzarda i nije bilo VA>okacenog VA> Starcrafta. VA> Ako je izasao u poslednjih par dana onda OK. Evo mene sad dodjoh sa Blizzard-ovog sajta i josh uvek stoji reklama za StarCraft...;) Da usput pise i da je igra uveliko u prodaji...;) Ajd'... VaN.GoGH
strategije.1884 nenad,
Dobar je StarCraft. O;)
strategije.1885 van.gogh, -> #1884, nenad
VA>Dobar je StarCraft. O;) Nego sta nego je dobar...il' se samo tako cini...;)
strategije.1886 saint, -> #1883, van.gogh
=> Da usput pise i da je igra uveliko u prodaji...;) Jeste videh juce uvece ali nigde nema Shareware verzije. Ako znas gde moze da se nabavi RIP reci da ga skinem. BTW Jeste li videli Jazz Jackrabita 2? Haos igra.Ladno moze da se igra u 4 igraca na jednom kompisu.A osam prako modama :)
strategije.1887 mare,
phm.. neznam za was.. ali u rc-u se naweliko igra starcraft.. zasednu ljudi od deset pa do 6-7 sati ujutru.. izgleda lepo.. ako me ne mrzi tju i ja sednem jedared pa da wi izwestim..
strategije.1888 saint, -> #1887, mare
=> ako me ne mrzi tju i ja sednem jedared pa da wi izwestim.. Znaci staigao je :) Idem da ga kupim :)
strategije.1889 saint,
Neko je pomenuo da se RIP Starcrafta moze naci na Internetu. Na kojoj adresi? Gde se mogu naci RIP-ovi na Inetu?
strategije.1890 shegoterach,
Eeee, nije losh ovaj starkraft... Al' nisha posebno... Jel' se pojavio negde neki trainer/editor/cheat code il' tako nesho? poz.
strategije.1891 van.gogh,
Ja juce vido kod SKC-a, ovih dana pomenut nam StarCraft :) Ko je sumnjo u nase pirate...?!? ;)) Da...jedan disk je u pitanju i kosta 75 din. Ajd'... VaN.GoGH
strategije.1892 saint, -> #1891, van.gogh
=> Da...jedan disk je u pitanju i kosta 75 din. Ja sam sumljao :) Sad barem znam koliko im treba da donesu igru :)
strategije.1893 gumiflex, -> #1892, saint
Ama ljudi , piratska mreza je toliko jaka da se cesto desava da kod nas diskovi stignu i pre nego sto zvanicno izidju na trzistae kao originali , odnosno , dok se jos radi na produciranju , neko mazne disk presnimi i onda sve ide samo od sebe.
strategije.1894 van.gogh, -> #1893, gumiflex
VA>dok se jos radi na produciranju , neko mazne VA>disk presnimi i onda sve ide samo od sebe. ...da zato su nam igre pune jebenih bagova ;))
strategije.1895 saint,
Ima li ovde iko ko je za partiju Starcrafta ?
strategije.1896 ranx, -> #1889, saint
> Na kojoj adresi? Gde se mogu naci RIP-ovi na Inetu? Ko zna, zna ;)
strategije.1897 saint, -> #1896, ranx
=> Ko zna, zna ;) Ko zna moze da kaze i drugima :)
strategije.1898 ranx, -> #1897, saint
> Ko zna moze da kaze i drugima :) Evo vam, ali the.edge mi reče da su mi neki dali conf.ignore, pa sad - NJIMA NEMA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))) kO sE pOSLEDNJI sMEJE nAJDUŽI mU jE sMAJLI. hack.htm
strategije.1899 legolas,
Skinuo sam pach za Total Annihilation sa njihovog sajta (www.totalannihilation.com), ver 2b1, medjutim javlja mi gresku (kao ne radi sa tom verzijom, moja je 1.0) Da li je to zato sto je moja verzija ripovana, ili mi treba neki stariji patch? Gde da nabavim starije patch-ove?
strategije.1900 sfilip, -> #1899, legolas
>Skinuo sam pach za Total Annihilation sa njihovog sajta ... ja sam imao neki stariji pach već i samo sam pečovao tim tu navedenim i sve mi je bilo ok. Trebalo bi da radi od 1.0 verzije na tu beta 2 il kako se već zove! Skinuh i jedinice, neke su kul, recimo sumo :) oće neko da igra t.a.? može i preko mreže, mislim, interneta :)
strategije.1901 legolas, -> #1900, sfilip
Imas li jos uvek taj patch? Ja na www.totalannihilation.com ne mogu da nadjem nista starije. Ako ga imas, please ga okaci Vlada
strategije.1902 saint,
Jel, sta mislite o Starcraftu ?
strategije.1903 van.gogh,
Oce neko StarCraft preko modema... ...usput igra je fenomenalna... Usput pozdravite se sa igranjem preko internet-a... ...zasto pa znate za onaj CD-KEY sto vam trazi da upisete... Ajd' pa ako je neko za mail me... VaN.GoGH
strategije.1904 saint, -> #1903, van.gogh
=> Usput pozdravite se sa igranjem preko internet-a... Sta ti je? Preko Ineta ide sasvim OK. Nista ne zeza CD-Key. Inace igra stvarno jeste najbolja.
strategije.1905 van.gogh, -> #1904, saint
AV> Sta ti je? Preko Ineta ide sasvim OK. AV> Nista ne zeza CD-Key. AV> Inace igra stvarno jeste najbolja. Meni bre javlja da mi je invalidan CD-KEY...;) Sve u svemu sisa...;) Kaze mi da reinstaliram igru i otkucam pravi CD-KeY Broj mog CD-KEy-a je : 210 669 856 -1993 Ako neko ima isti shvatice o cemu pricam...;) VaN.GoGH
strategije.1906 saint, -> #1905, van.gogh
=> Meni bre javlja da mi je invalidan CD-KEY...;) Ko ti kriv kad kupujes bugarske stampane. Kupi pravi fabricki ili skini sa Ineta neki od Starcraft KEY generatora,Probaj sa vise KEY-ova jedan ce da upali.
strategije.1907 retaliator,
Extra povoljno !!! StarCraft (Blizzard) -30din. Age of Empires -25din. (na novim kvalitetnim diskovima). Ma wr.
strategije.1908 legolas,
Stigao sam do nekog nivoa u StarCraftu (mislim posle Novog Getisburga, treba unistiti veliki top), i do sada nisam nalazio mogucnost "lecenja" ljudskih trupa (marinaca, duhova, piromana i dr...) Da li postoji nacin da se one lece? BTW, igra nije losa ali neuporedivo losija od TA Vlada
strategije.1909 saint, -> #1908, legolas
=> BTW, igra nije losa ali neuporedivo losija od TA Kako za koga. U mnogim stranim casopisima su je proglasili za najbolju strategiju do sada. Ljudske jedinice ne mozes da lecis ali sve vrste njihovih robota i vozila mozes.
strategije.1910 legolas, -> #1909, saint
Ma znam, to radi Blizzardov lobi :)) Mislim da je Blizzard trebao da ostane na epskoj fantastici. Presao sam I epizodu i ostao sa osecajem nedovrsenosti. Sad mi se bas i ne igra II ili III epizoda. Najbolja je kompatibilnost sa Warcraftom II (iste komande) i raznovrsnost jedinica. BTW, skinuo sam patch 1.01, i okaci cu ga ako me ne bude mrzelo Total Annihilation rulez
strategije.1911 pips, -> #1908, legolas
> BTW, igra nije losa ali neuporedivo losija od TA sta bi ta ?
strategije.1912 legolas, -> #1911, pips
TA=Total Annihilation :)
strategije.1913 legolas,
Evo obecanog patcha za StarCraft. Donosi neke ispravke, vecinom vezanae za multiplayer (Battle.net vecinom) i nekih par za Single star_101.exe
strategije.1914 noay,
El radi taj StarCraft na slabijim mashinama ,tipa: 5x86 na 133...sa 16mb ram-a..
strategije.1915 saint, -> #1910, legolas
=> Presao sam I epizodu i ostao sa osecajem nedovrsenosti. Sad mi se bas => i ne igra II ili III epizoda. Pa I epizoda i nije kraj :) U tome je i fora.II epizoda se u stvari nastavlja na I a III na II .Tako da tek kad zavrsisi sve tri svatices sta se desilo.Heroji razlicitih rasa se prozimaju kroz sve tri epizode. Kao i dogadjaji rasa. Inace prica u igri StarCraft je ako smem tako da kazem dosada najbolja(od onoga sto sam ja video). Zergs Rullez
strategije.1916 saint, -> #1914, noay
=> El radi taj StarCraft na slabijim mashinama ,tipa: => 5x86 na 133...sa 16mb ram-a.. Mislim da bi mogao da radi s obzirom da je bitmapirana grafika a ne 3D. Probaj nema sta da izgubis ako ga iznajmis iz nekog CD-kluba.
strategije.1917 legolas, -> #1915, saint
Inace prica u igri StarCraft je ako smem tako da kazem dosada najbolja(od onoga sto sam ja video). _____________________________________________________ Slazem se, nije losa. Meni su se najvise svideli komentari jedinica :) "Finally" "I am readin, heh heh" "Oh, is that it?" ....
strategije.1918 saint, -> #1917, legolas
=> Slazem se, nije losa. Meni su se najvise svideli komentari jedinica :)
strategije.1919 saint,
Oce li neko StarCraft preko modema? Bil bilo pametno napraviti grupu?
strategije.1920 van.gogh,
...e pa savetujem svakom ko voli da proba tj. da stavi u svoju kolekciju doticnu igru "StarCraft". E da pametan je predlog da se napravi grupa da ne smaramo likove sa doticnom temom. Mene racunajte za grupu, a ako neko oce da pika preko modema tu sam. Da neko rece da bi bilo bolje da su likovi iz Blizzard-a ostali u epskom fazonu. Nemas pojma...samo to mogu da ti kazem...;) ...ovo sto su sad izdali vlada...pikam bre komp vec deset jebenih godina (poco sa ZX-on 48kb-a, pa debeljko 64kb-a, pa Amiga 500 512 kb-a i sad PC 32-MB-a ;)), i mogu da vam kazem da sam doktoriro sve i svakakve tipove igara. Tako da sve sto se pojavi ne moze da me odusevi kao nekad. Garantujem da je to i sa vecinom nas ovde prisutnih. ;) ...al' mi se zato dopao StarCraft i mogu da vam kazem da mi je pao ko kec na jedanaest.;) Pravo osvezenje. Nije vise klasican pogled iz pticije perspektive nego iz polu-pticije 3D...;) Ali...nedavno sam vam bacio slike za igru koja ce da zajebe i ovu i sve real-time str. To je DUNE 2000. Mogu da se kladim, a usput Dune 2 je bila prva real-time strategija i plus toga sami znate ko je izdavac pomenute igre.;) Tako da u kvalitet ne sumnjam uopste....;) Al' videcemo...time well tell...time well tell...;) (C&C) ;) I da igro sam TA al' mi je StarCraft mnogo gotivniji i jaci...;) Sama ideja prica, misije koje su tipicne za ovaj trip igara al' sta da se radi...;) Samo bih porucio svim likovima koji imaju malo mozga za ovaj tip igara da nabave doticnu igru StarCraft nece se pokajati... A vi veliki fanovi WarCrafta...mogu samo da vam kazem da sisate...;) Svi ste bre zakovani za WARCRAFT 2-ku. Zasenila vas je grafika...igre su bre vladale i na Spektrumu bitna je ideja...!! ...i mogu samo da vam kazem da odigrate WarCraft 1 koji je mnogo bolji po ideji i zanimljiviji od 2-jke...;) Nemate vi pojma kako bi to izgledalo na ZX-u ili nekoj sada beda makini...;) Sve u svemu najjbitnija stvar je ideja ostalo je cista sminka ;) Ajd' pa ZIVI BILI DEBELI I VESELI ! :) VaN.GoGH
strategije.1921 retaliator,
Zna li neko neku adresu na internetu gde moze da se igra Redalert u vise igraca u parovima na primer.Napisi na mail.
strategije.1922 outlaw, -> #1920, van.gogh
> da mi je pao ko kec na jedanaest.;) magarche ;}
strategije.1923 bcvetkovic, -> #1914, noay
Radi sigurno, jer sam je ja igrao na Am486DX4-100MHz. Pozdrav Bosko.
strategije.1924 bcvetkovic, -> #1908, legolas
Ne moze nikako! BTW, cemu sluzi ona blesava "vakcina" kod ljudi?
strategije.1925 sfilip, -> #1915, saint
> Inace prica u igri StarCraft je ako smem tako da kazem > dosada najbolja(od onoga sto sam ja video). to je zato što nisi igrao ving komandera 3 ili 4... :) el starkraft zadržao onu ružnoću pomeranja jedinica po kockicama kao vorkraft? Koliko je uopšte dinamična igra? inače, imamo dva prazna mesta u partiji STARS!-a, bila je sa 10 igrača ali je van gog otišao i outlaw pobega što će reći da su im pozicije krajnje jadne ali bi potencijalni novi igrač mogao dobiti obe rase ako želi, to bi mu bilo valjda dovoljno da bude neki prosek. Za outlawovu poziciju ne znam, mada ne verujem da je tako tragično loša kao van.gogova. To naravno sve važi ako outlaw koj se uvredio zato što mu je buva sjebo neke batlkruzere i zato što ga malo izvikasmo u grupi ;) odluči da nam da šifru.....
strategije.1926 saint, -> #1925, sfilip
=> to je zato sto nisi igrao ving komandera 3 ili 4... :) Znao sam da ce neko da me na comandera uhvati :) Ako nisi video igru a ni pricu u Starcraftu ne mozes da znas da li je bolja.Meni je prica iz StarCrafta mnogo bolja nego WC4. Nabavi StarCraft pa ces videti.
strategije.1927 vesic,
E, ljudi da li je tacno (posto sam ja prilicno lose obavesten) da PoStOji WarCraftIII ?... Vesa
strategije.1928 van.gogh, -> #1927, vesic
VA>E, ljudi da li je tacno (posto sam ja prilicno lose VA>obavesten) da PoStOji WarCraftIII ?... ...postoji i bice avantura. Ti se nalazis u ulozi mladog orka koj ponovo treba da okupi horde...blablabla... ...pogledaj poslo sam ja par slika ovde negde pre nekih mesec dana...ajd'...
strategije.1929 retaliator,
Evo jedne dobre mape za Heroes M.M II(dobre) sto sam je ja pravio teskom mukom. Morate imati instaliran Price of loyaliti.ubacite mapu u dir maps i nadjite je posle u igri pod nazivom zli 2. mapa
strategije.1930 morkin, -> #1929, retaliator
> Evo jedne dobre mape za Heroes M.M II(dobre) sto sam je ja pravio > teskom mukom. Morate imati instaliran Price of loyaliti.ubacite mapu > u dir maps i nadjite je posle u igri pod nazivom zli 2. Koja je ekstenzija?
strategije.1931 sherloc, -> #1930, morkin
>> Koja je ekstenzija? Extenzija je mx2 Pozdrav, Holmes. P.S. Kod mene ne radi :(
strategije.1932 goo.g,
Kako se koriste liftovi u igri Incubation ( battle isle 4)???
strategije.1933 retaliator, -> #1932, goo.g
moras imati instaliran Price of loyality da bi to igro.Ubaci mapu koju ces verovatno predhodno otpakovati ,u Heroes/maps. zove se zli 2 a extensia je kolko se secam ta koju si naveo-i provereno radi.
strategije.1934 morkin, -> #1925, sfilip
> inače, imamo dva prazna mesta u partiji STARS!-a, bila je sa 10 'Oće neko Stars! u dvoje, troje, maksimum četvoro? (brže se igraju krugovi)
strategije.1935 vesic, -> #1928, van.gogh
>> ...postoji i bice avantura. Ti se nalazis u ulozi mladog orka ^^^^ Jel vec postoji ili je u pripremi? U stvari to tje kupiti samo zaludjenici (kao ja) za WarCraft Kao sto bi ti sam rekao "prvi deo je bolji" samo tu ne postoje sifre a zlata ne dobijem ni da napravim put Bez obzira na grafiku II deo je bolji. Vesa
strategije.1936 van.gogh, -> #1935, vesic
VA>Jel vec postoji ili je u pripremi? ...prema njihovoj najavi treba da izadje za par meseci...
strategije.1937 sfilip,
Igra li neko fallout? Sve sam uradio što je moglo osim da uništim skulz bandu i možda još nešto zašta ne znam da postoji, evo, prelazim je već drugi put... dakle, sam početak, junktown, pomognem šerifu da ugazi gizmoa ali kako da se dočepam na "legalan" način skulz bande? I šta ima od onog doktora što prerađuje ljudsko meso, osim što u Hub-u mogu da ucenjujem onog prodavca u vezi toga? Može li se dr. morbid nekako legalno sjebati? Onog negativca u Hub-u je relativno lako ugaziti, uzme se od njega posao, neko ubistvo, pa se prijavi pandurima i slično kao i u junktownu pomogne se pandurima da ga izrešetaju. Gadna mu je samo desna ruka, onaj tip sa steroidima, taj mlati... Nestali karavani nađu se lako, samo se prati trag od far go tradersa, pa kod onog gubavca ili šta je već, posle razgovora sa njim, razgovara se sa ludakom koj stoji ispred vrata i zna put do pećine sa jednim DeathClawom i polumrtvim mutantom unutra... trt mrt... ma sve ostalo znam... koga zanima?
strategije.1938 shegoterach, -> #1937, sfilip
>> ma sve ostalo znam... koga zanima? E, ovaaaj... Kako da se uchlanim u Brotherhood of Steel. Kazhu mi da idem do Glow-a, i ja odem tamo, i pochnem da svetlim... Kad odem u Military Base, kako da onesposobim one forcefields na vratima? 10x poz.
strategije.1939 sfilip,
Nemoj da ideš u military bejz, sjebaće te bez problema ako nemaš power armor iz brotherhooda :) Pre kačenja sa mutantima najbolje ti je da se učlaniš u brotherhood. Prvo odeš do hub-a, tu u OldTown-u, sasvim desno, kod nekih dilera drogom kupiš RadX tablete. Ako pre toga nisi otišao do brotherhooda onda odeš tamo, oni ti kažu da ideš do glowa, odeš do glowa i malo pre se zaustaviš, popiješ dve pilule, poveća ti se otpornost na radioaktivnost na 100%, uzmeš konopac i vežeš ga za metal na ivici rupe i spustiš se dole. Dole imaš svašta, potrebno ti je da nađeš mrtvaka u PowerArmoru i neku traku. Sve trake koje nađeš koristiš (prva ruka na opcijama), tako da prebaciš text u pipboy i dobiješ experience. U glowu imaš tri lifta i tri kartice, žutu, crvenu, plavu, sve se lako nađu, pretražiš leševe. Na 5. spratu imaš par traka (sa zanimljivim textovima o virusu) i plasma rifle. Na 4vrtom imaš nekog superkompjutera sa zanimljivim podacima, to sve pročitaš ako te zanima, nije loše. Ima dosta municije i ostaloga. Kad sve pretreseš i pokupiš odeš do brotherhooda i oni te puste unutra. Kako dobiti powerarmor: 3 sprat u brotherhoodu, tip popravlja power armor i fali mu neki deo, motivator il tako nekako. Ili ga ukradeš od onog tipa na prvom spratu, onog gadnog velikog, nalazi se u njegovom ormariću. Ako ne možeš onda ubediš onog koj ti daje municiju, isto na prvom spratu. Kad dobiješ deo odneseš ga gore majstoru pored power armora, i ako imaš veliki repair nivo onda popraviš power armor na stolu. Ako nemaš onda se ubiješ. U stvari probaš 100 puta dok ti ne uspe... Power armor ti daje dosta snage pored dobrog oklopa. U Boneyard-u možeš da upgraduješ power armor i plasma pušku ako nađeš neke delove (junk) u delu gde su DeathClaws, mada moraš da pobiješ 3 deathclawa za to. To nije lak posao. Ja sam tu imao na pomoći 4 NIPa, iana, tychoa, onu ribu koju nađeš u svetilištu apokalipse, i psa iz junktowna pa sam se gadno namučio. To odneseš do tipa koj je u centru grada, neki hemičar. On ti sredi oklop i pošalje te do kovača (?) da ti upgrejduje (?) plasma pušku. Zna li neko gde se nalazi još ljudi koji se mogu "regrutovati"?
strategije.1940 sfilip,
Još malo o folautu: U brotherhoodu ti kažu da im fale neke silne patrole i da bi želeli da istražiš predeo severno, što ti uradiš i nađeš tu vojnu bazu. Ne biješ se nego se odmah vratiš u brotherhood, predložiš im da udare na tu mu bazu mutananata i onda uz pomoć tri do jaja naoružana paladina uletiš u bazu. U stvari, mene paladini nisu pratili unutra ali su bili dovoljna pomoć kod sređvanja one četvorice petorice ispred baze. Ako neko provali kako da te paladini prate u bazu neka viče. Inače, nije teško očistiti je, ima i par fora sa robotima itd. Da, power fields se isključuju na donjem terminalu, ili se radio koristi na donji terminal ili se jednostavno tempira bomba ispred power field generatora kod svakih vrata. Zna li dakle neko kako da te paladini prate unutra? Uz pomoć te trojce nije nikakav problem srediti bilo šta...
strategije.1941 crusader,
Ajde ako neko ima SETTLERS prvi deo neka ga posalje. Koliko ja znam nije mnogo dugacak.
strategije.1942 van.gogh,
...evo za sve one koji su proveli sate uz FALLOUT...jedno obavestenje... ...neko od vas je cuo neko ne u svakom slucaju izlazi FallOut II ...evo par slika iz drugog dela...prica je super sama igra josh bolja neg(R)o u prvom delu...ajd'... fall.arj
strategije.1943 vasic, -> #1937, sfilip
> Sve sam uradio što je moglo osim da uništim skulz bandu i možda još nešto > zašta ne znam da postoji, evo, prelazim je već drugi put... > dakle, sam početak, junktown, pomognem šerifu da ugazi gizmoa ali kako da > se dočepam na "legalan" način skulz bande? Uh... davno sam igrao ali čini mi se da je bilo ovako: Pojaviš se u Neilovom baru negde posle 6 uveče i odgledaš kako Neil rastura na komade jednog člana bande zato što mu dira urnu sa ženinim pepelom. Skulzi se onda povuku nazad u svoju jazbinu a ti odeš za njima i zatražiš da te prime u bandu. Kad te prime, napališ ih da ubiju Neila što ti lepo prijaviš šerifu pa ih zajedno skenjate. Ono što mene zanima, to je ono mesto u Hubu ispred kojeg stoje dva morona u sjajnim oklopima. Nisam provalio šta tu ima da se radi.
strategije.1944 vasic, -> #1938, shegoterach
> Kako da se uchlanim u Brotherhood of Steel. Kazhu mi da idem do > Glow-a, i ja odem tamo, i pochnem da svetlim... Nađeš negde Rad-X pilule i nakljukaš se time pre nego što stigneš u Glow. > Kad odem u Military Base, kako da onesposobim one forcefields na > vratima? Možeš sa repair skill da onesposobiš polje na kratko. A čini mi se da plastičnim ekplozivom može i na duže. :)
strategije.1945 vasic, -> #1939, sfilip
> Kako dobiti powerarmor: 3 sprat u brotherhoodu, tip popravlja power armor Varijanta 3: U Hubu nađeš zgradu gde je zarobljen neki pripravnik brotherhooda i oslobodiš ga. Posle ti, u znak zahvalnosti, onaj tip što je zadužen za obuku da da biraš između nekoliko stvari među kojima je i power armor.
strategije.1946 van.gogh,
Svi oni koji su imali Amigu secaju se vremena kad su uz nju provodili sate i sate igrajuci Populous... Jedno obavestenje za sve vas koji znate o cemu se radi... ...izlazi Populous III :) (jedva cekam, vec vidim sebe kako buljim u monitor i pikslu punu pikavaca) ;) Evo par slika iz igre...treba da se pojavi za par meseci... ...a za one koji ne znaju grdno su se zajebali... :) ...obavezno nabavite igru kad izadje necete se pokajati...;) Ajd'...evo slika... pop3.arj
strategije.1947 vesic,
E Ljudi: Da li bi WormsII ili StarCraft radili na 486 -ici? Verujem da ne vredi uzimati relativno nove igrice pa ustanoviti da normalno ne rade na tako slabim masinama (to bi mi ubilo moral ;) ) Ajd pa SI ja Vesa
strategije.1948 saint, -> #1947, vesic
=> E Ljudi: Da li bi WormsII ili StarCraft radili na 486 -ici? Worms II ce ti sigurno raditi(meni su radili) a StarCraft verovatno.Mada ne ocekuj da ce ti framerate biti vise od 12 Fps.
strategije.1949 retaliator, -> #1947, vesic
starcraft ne pokusavaj.ne radi.
strategije.1950 legolas,
Sta bi ljudi? Starcraft ostavio los utisak? (Nije ni cudo, kad TA vlada) Evo mog malog doprinosa, ono sto ja volim: svemir, prostranstvo... Made by me (2)Svemir.scm BTW, jwl neko igrao onaj scenario (5)Race of Death? Mnogo je mocan! OK, probajte da ne gledate mapu unapred :) svemir.scm
strategije.1951 retaliator,
taj starcraft je inace mnogo los,ako takav bude i Tiberian sun dzaba smo cekali.
strategije.1952 saint, -> #1951, retaliator
=> taj starcraft je inace mnogo los,ako takav bude i Tiberian sun dzaba Po cemu je to mnogo los.Aj mi molim te reci. Igra je odlicna.A uz to ima i stvarno odlicnu pricu.
strategije.1953 legolas, -> #1951, retaliator
Pa nije bas toliko los. Ima svojih prednosti. Da li si probao da pravis scenario? Covece, to je ko kompjuterski jezik. Mozes ama bas bilo kakav cilj da mu postavis. Tako nesto nema ni jedna rts.
strategije.1954 legolas,
Evo mene opet o Starcraftu: Juce sam gledao Alien 2 (po n-ti put). Ne znam da li ste primetili, ali vecina izraza iz filma se koriste u igri. Na primer, ona riba sto kod Terana vozi transporter koristi sve izraze iz filma, pa onda oni marinci... Jel neko primetio jos nesto tako?
strategije.1955 shegoterach, -> #1954, legolas
>> Juce sam gledao Alien 2 (po n-ti put). Ne znam da li ste primetili, >> ali vecina izraza iz filma se koriste u igri. >> Jel neko primetio jos nesto tako? U cetvrtoj ili petoj misiji (Mar Sara colony) na ulazu u koloniju imas natpis 'Shake and Bake Atmospheric Processors'...znas ono: "It's what we call a shake and bake colony." Inache, probao sam gomilu recenica iz filma kao sifre, but alas...
strategije.1956 milosh.zorica, -> #1936, van.gogh
> VA>Jel vec postoji ili je u pripremi? > > ...prema njihovoj najavi treba da izadje za par meseci... Tih par meseci, traju oko 1.5 god. Poz, Miloš!
strategije.1957 saint, -> #1956, milosh.zorica
=> Tih par meseci, traju oko 1.5 god. Nesto sam malo citao na PC Gameru i izgleda da je Blizzard odustao od pravljenja WarCraft avanture.
strategije.1958 sfilip,
ima li neko serial numbere starcrafta? ono, za multi plejer igranje, ja imam samo 2106 6586 1993