strategije.1854legolas,
-> #1853, morkinHvala u svakom sluchaju. Moj ortak se snashao. Naime, promenio je
misha i sad radi normalno :)
Ludak :)
strategije.1855legolas,
Evo jedan scenario za Age of Empires
Nadam se da je makar jedna od ove dve lichnosti u scenariju zenskog
roda, jer... xm, shvatice te sami ;)
aoescen.zipstrategije.1856legolas,
Evo josh jednog bug- a iz Panzer General- a II.
Naime, u pitanju je nemachka invazija na Maltu. Dovoljno je da
pritisnete End turn i da vidite glupost.
Morao sam scenario ponovo da igram (iako za to nije bash bilo potrebe.
Salut
Legolas
bug.zipstrategije.1857nbjvsb,
Kako da nateram animacije iz Civilization 2 da prorade? Kada bilo koji .AVI
fajl pustim u MediaPlayer, ovaj mi javlja da ne moze da nadje nekakav
VCSIblablabla dekompresor, a znam da sam pre formatiranja diska uspeo da
doticni instaliram (samo ne znam kako).
strategije.1858nbjvsb,
-> #1857, nbjvsbUpravo sam provalio... trebalo je samo da se instalira ActiveMovie :)
strategije.1859outlaw,
jel postoje neka varanja za red alert?
strategije.1860sherloc,
-> #1859, outlaw
>> jel postoje neka varanja za red alert?
Koliko ja znam ne, a i citao sam u svetu kompjutera (oni su veoma
dobro snabdeveni varanjima) da aman bas nikakva varanja ne postoje(
ako se ne uzmu u obzir one, sta ga ja znam, drugacije verzije,
znaci ne pravi red alert).
Pozdrav, Holmes.
strategije.1861retaliator,
-> #1860, sherlocIgra je laka i varanja nisu potrebna.
strategije.1862saint,
-> #1860, sherloc=> Koliko ja znam ne, a i citao sam u svetu kompjutera (oni su veoma
=> dobro snabdeveni varanjima) da aman bas nikakva varanja ne postoje(
Pa nije bas da nema varanja.Imas mnogo raznih Trainera koje mozes
naci na Internetu.
strategije.1863sherloc,
-> #1862, saint
>> Pa nije bas da nema varanja.Imas mnogo raznih Trainera koje mozes
>> naci na Internetu.
Moguce i da ima trainera, ali da li si siguran da je to za obican
red alert, a ne za neki izmenjen. U svakom slucaju ajde baci
adresu sa interneta ako znas.
strategije.1864saint,
-> #1863, sherloc=> Moguce i da ima trainera, ali da li si siguran da je to za obican
=> red alert, a ne za neki izmenjen. U svakom slucaju ajde baci
=> adresu sa interneta ako znas.
Na zalost ne znam adresu ali pitacu burazera da mi posalje.
To ti je obican programcic koji drzis ukljucen dok ti
Red Alert radi.
strategije.1869van.gogh,
StarCraft hmmmmm...;)
star.arjstrategije.1871van.gogh,
...sta da se kaze...;)
Dovoljno je DUNE 2000...
Evo par slika skinuto sa neta za vas koji se secaju starih dana
(sati), provedenih pored najbolje igre i prve real-time strateg.
Ajd' pa LONG LIVE THE FIGTERS.... :)
dune.arjstrategije.1872lboki,
dajte mi sifre za varanje za Heroes of might and magic 2
strategije.1873morkin,
-> #1872, lboki> dajte mi sifre za varanje za Heroes of might and magic 2
8675309 otkriva celu mapu
911 prelazi nivo
32167 dodaje 5 crnih zmajeva
123456789 udarac u borbi postaje "srećan"
1313 gubi partiju
strategije.1874zoran.r,
-> #1872, lboki=> dajte mi sifre za varanje za Heroes of might and magic 2
Igre.3:strategije poruka pod brojem 4.1784
strategije.1875kiklop,
Za sve one koji se igraju sa Age of empires evo sveže skinutih
cheatova.
-------------------------------
Final Version Game Cheats
Push the "Enter Key" & Type in Cheat
DIEDIEDIE you all die
RESIGN you resign
REVEAL MAP reveals all the map
PEPPERONI PIZZA - Give yourself 1000 food
COINAGE - Give yourself 1000 gold
WOODSTOCK - Give yourself 1000 wood
QUARRY - Give yourself 1000 stone
NO FOG - Removed the Fog of War
HARI KARI - Suicide
MEDUSA - Transforms villagers to Medusas. Move a villager next to an
enemy
and allow it to be killed. The villager will turn into a "Black Rider."
When the "Black Rider" is killed, it will turn into a Heavy Catapult.
PHOTON MAN - ou get the cool guy with the gun
GAIA - The Planet Player - control over nature (Animals).
FLYING DUTCHMAN - Juggernaughts into Flying Dutchmen
STEROIDS - All units & all upgrades
HOME RUN - Wins Scenario
KILLX - X is the player's starting position
BIGDADDY - Cool car with a rocket launcher guy
Print Version
Želim svima dobru zabavu. ;))
strategije.1876kiklop,
Evo i prvog patcha za age of empires. U nastavku je tekst koji ukratko opisuje
izmene koje on donosi.
Microsoft Age of Empires 1.0a Readme
December 1997
ę Microsoft Corporation, 1997
Microsoft Age of Empires 1.0a is an upgrade of Age of Empires 1.0 that includes
several enhancements and bug fixes.
Note: If you are playing a multiplayer game, all players must be using the same
version of Age of Empires.
Microsoft Age of Empires 1.0a includes the following changes:
Enhancements
Ě Population Limits -- If you are playing a multiplayer game, the game host can
increase or decrease the 50-unit population limit by adding the Limit=
parameter
to the Age of Empires command line. For more information about this feature,
see
"Changing the Population Limit" later in this Readme file.
Ě Stand Ground -- The Stand Ground button prevents Stone Throwers, Catapults,
Heavy Catapults, Catapult Triremes, and Juggernaughts from firing. For all
other
units, the Stand Ground button causes the unit to remain in its location and
fire at military units, boats, buildings, and walls within its range.
Ě Attack Response -- When a unit is attacked, all units and allied units within
two tiles of the unit under attack respond, even if the attacking unit is out
of
their sight. Villagers that have been assigned a task but are no longer working
now react to attacks.
Bug Fixes
Ě Group Movement -- Grouped units no longer stop when they bump into each
other.
Also, movement has been improved so a group of units can move through narrow
passages more efficiently.
Ě Pathing Options -- There is now an option to choose how many pathing
possibilities your units calculate when moving a long distance across the map.
The higher the pathing setting, the more paths a unit considers. Higher values
also require faster computers. To change the unit pathing in a single player or
multiplayer game, click the Settings button before you start the game. Or, from
within the game, click the Menu button, and then click Game Settings.
Note: This feature is primarily designed to improve pathing performance on
high-end computers. The improvements listed under "Group Movement" (above)
significantly improve pathing, so you might want to get a feel for these
improvements before you change the pathing settings.
Ě Difficulty Level -- The difficulty level is restored if you save a campaign
game, exit to Windows, and then restart the game.
Ě Town Centers -- If your Town Center is destroyed before the Bronze Age, you
can no longer use the SHIFT key to build multiple Town Centers until you
advance
to the Bronze Age and build a Government Center.
Ě Multiplayer Games -- Several fixes were made to increase the stability of
multiplayer games. Players are dropped from games less often.
Ě Allied Transport Loading and Boat Repair -- In order to use allied transports
and repair allied boats, both players must set diplomacy to Ally (click the
Menu
button, and then click Diplomacy). You can no longer attack enemy boats by
selecting the player as an ally, luring the boat to shore to repair or load
units onto it, and then changing the diplomacy setting to enemy so you can
attack.
Changing the Population Limit
Note: Changing the default population limit is not recommended or supported.
Increasing the population limit decreases game performance. For example, with a
50-unit population limit, the potential number of concurrent units in an
8-player game is 400. With a 200-unit population limit, the potential number of
concurrent units in an 8-player game is 1600. This increase in the number of
units can seriously degrade overall game performance.
If you are playing a multiplayer game, the game host can increase or decrease
the 50-unit population limit by adding the Limit= parameter to the Age of
Empires command line. If you are playing a multiplayer game through Microsoft's
Internet Gaming Zone, the game host must also add the Limit= parameter to the
Age of Empires registry. Players can check the population limit of a
multiplayer
game by looking for the Population Limit setting that appears in the Settings
list after they join a game.
To add the Limit= parameter to the command line in the Age of Empires shortcut
1. In Windows 95, click the Start button, point to Settings, click Taskbar,
click Start Menu Programs, click Advanced, and then double-click Programs.
-or-
In Windows NT, right-click the Start button, select Open All Users, and
then
double-click Programs.
2. Double-click Microsoft Games, and then double-click Age of Empires.
3. Right-click the Age of Empires shortcut, click Properties, and then click
Shortcut.
4. In the Target text box, type Limit=x after the existing command line
text.
Type the population limit instead of the letter "x." For example, to set the
population limit to 65, type Limit=65. You can type any number from 25 to 200.
The default setting is 50. Parameters must be separated by a space;
capitalization is not important.
To add the Limit= parameter to the Age of Empires registry for multiplayer
games
using the Internet Gaming Zone
1. Click the Start button, and then click Run.
2. Type Regedit, and then click OK.
3. Double-click
Hkey_local_machine/Software/Microsoft/DirectPlay/Applications/Age of
Empires/CommandLine.
4. In the Value data text box, type Limit=x after the existing command line
text. Do not remove the word "lobby" from the command line. Type the population
limit instead of the letter "x." For example, to set the population limit to
65,
type Limit=65. You can type any number from 25 to 200. The default setting is
50. Parameters must be separated by a space; capitalization is not important.
Uninstalling Age of Empires version 1.0a
To uninstall Age of Empires 1.0a and restore version 1.0
1. Go to Program Files/Microsoft Games/Age of Empires (or where you
installed
Age of Empires), and then delete the files Empires.exe and Language.dll.
2. Install version 1.0 from the Age of Empires disc.
Warning: Games saved in Age of Empires 1.0a cannot be played using Age of
Empires 1.0. If you attempt to play a 1.0a game using version 1.0, your
computer
will freeze.
msaoe10a.exestrategije.1877ivan.hoe,
Je l' neko prob'o Starcraft? Vredi?
strategije.1878saint,
-> #1877, ivan.hoe=> Je l' neko prob'o Starcraft? Vredi?
Kolko sam video na sajtu izlazi tek za nekoliko dana u
Americi.Sto znaci da ce stici tek za 2-3 nedjelje.
BTW:Po ScreenShoot-ovima igra ce biti sigurno legenda
kao i sve Blizzardove igre.
strategije.1879senna,
-> #1878, saint> Kolko sam video na sajtu izlazi tek za nekoliko dana u
> Americi.Sto znaci da ce stici tek za 2-3 nedjelje.
Potcenjujesh nashe pirate ;)
strategije.1880ivan.hoe,
-> #1878, saint> Kolko sam video na sajtu izlazi tek za nekoliko dana u
> Americi.Sto znaci da ce stici tek za 2-3 nedjelje.
Kol'ko ja videh, već ga neko vreme ima po kojekakvim FTP sajtovima
(rip, naravno ;) a belosvetski igrači ga dosta hvale. Ipak, mene je
interesovalo domaće mišljenje :)
strategije.1881saint,
-> #1879, senna=> Potcenjujesh nashe pirate ;)
Ako ce da stigne za nedjelju svaka im cast
mada ne verujem.Videcemo.
strategije.1882saint,
-> #1880, ivan.hoe=> (rip, naravno ;) a belosvetski igraci ga dosta hvale. Ipak, mene je
Bio sam pre par dana na sajtu Blizzarda i nije bilo okacenog
Starcrafta.
Ako je izasao u poslednjih par dana onda OK.
strategije.1883van.gogh,
-> #1882, saintVA> Bio sam pre par dana na sajtu Blizzarda i nije bilo
VA>okacenog
VA> Starcrafta.
VA> Ako je izasao u poslednjih par dana onda OK.
Evo mene sad dodjoh sa Blizzard-ovog sajta i josh uvek stoji
reklama za StarCraft...;)
Da usput pise i da je igra uveliko u prodaji...;)
Ajd'...
VaN.GoGH
strategije.1884nenad,
Dobar je StarCraft. O;)
strategije.1885van.gogh,
-> #1884, nenadVA>Dobar je StarCraft. O;)
Nego sta nego je dobar...il' se samo tako cini...;)
strategije.1886saint,
-> #1883, van.gogh=> Da usput pise i da je igra uveliko u prodaji...;)
Jeste videh juce uvece ali nigde nema Shareware verzije.
Ako znas gde moze da se nabavi RIP reci da ga skinem.
BTW Jeste li videli Jazz Jackrabita 2?
Haos igra.Ladno moze da se igra u 4 igraca na
jednom kompisu.A osam prako modama :)
strategije.1887mare,
phm..
neznam za was..
ali u rc-u se naweliko igra starcraft..
zasednu ljudi od deset pa do 6-7 sati ujutru..
izgleda lepo..
ako me ne mrzi tju i ja sednem jedared pa da wi izwestim..
strategije.1888saint,
-> #1887, mare=> ako me ne mrzi tju i ja sednem jedared pa da wi izwestim..
Znaci staigao je :)
Idem da ga kupim :)
strategije.1889saint,
Neko je pomenuo da se RIP Starcrafta moze naci na Internetu.
Na kojoj adresi? Gde se mogu naci RIP-ovi na Inetu?
strategije.1890shegoterach,
Eeee, nije losh ovaj starkraft...
Al' nisha posebno...
Jel' se pojavio negde neki trainer/editor/cheat code il' tako nesho?
poz.
strategije.1891van.gogh,
Ja juce vido kod SKC-a, ovih dana pomenut nam StarCraft :)
Ko je sumnjo u nase pirate...?!? ;))
Da...jedan disk je u pitanju i kosta 75 din.
Ajd'...
VaN.GoGH
strategije.1892saint,
-> #1891, van.gogh=> Da...jedan disk je u pitanju i kosta 75 din.
Ja sam sumljao :)
Sad barem znam koliko im treba da donesu igru :)
strategije.1893gumiflex,
-> #1892, saintAma ljudi , piratska mreza je toliko jaka da se cesto desava da kod
nas diskovi stignu i pre nego sto zvanicno izidju na trzistae kao
originali , odnosno , dok se jos radi na produciranju , neko mazne
disk presnimi i onda sve ide samo od sebe.
strategije.1894van.gogh,
-> #1893, gumiflexVA>dok se jos radi na produciranju , neko mazne
VA>disk presnimi i onda sve ide samo od sebe.
...da zato su nam igre pune jebenih bagova ;))
strategije.1895saint,
Ima li ovde iko ko je za partiju Starcrafta ?
strategije.1896ranx,
-> #1889, saint> Na kojoj adresi? Gde se mogu naci RIP-ovi na Inetu?
Ko zna, zna ;)
strategije.1897saint,
-> #1896, ranx=> Ko zna, zna ;)
Ko zna moze da kaze i drugima :)
strategije.1898ranx,
-> #1897, saint> Ko zna moze da kaze i drugima :)
Evo vam, ali the.edge mi reče da su mi neki dali conf.ignore, pa sad - NJIMA
NEMA :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))
kO sE pOSLEDNJI sMEJE nAJDUŽI mU jE sMAJLI.
hack.htmstrategije.1899legolas,
Skinuo sam pach za Total Annihilation sa njihovog sajta
(www.totalannihilation.com), ver 2b1, medjutim javlja mi gresku (kao
ne radi sa tom verzijom, moja je 1.0)
Da li je to zato sto je moja verzija ripovana, ili mi treba neki
stariji patch?
Gde da nabavim starije patch-ove?
strategije.1900sfilip,
-> #1899, legolas>Skinuo sam pach za Total Annihilation sa njihovog sajta
...
ja sam imao neki stariji pach već i samo sam pečovao tim tu navedenim i sve mi
je bilo ok. Trebalo bi da radi od 1.0 verzije na tu beta 2 il kako se već zove!
Skinuh i jedinice, neke su kul, recimo sumo :)
oće neko da igra t.a.?
može i preko mreže, mislim, interneta :)
strategije.1901legolas,
-> #1900, sfilipImas li jos uvek taj patch? Ja na www.totalannihilation.com ne mogu
da nadjem nista starije.
Ako ga imas, please ga okaci
Vlada
strategije.1902saint,
Jel, sta mislite o Starcraftu ?
strategije.1903van.gogh,
Oce neko StarCraft preko modema...
...usput igra je fenomenalna...
Usput pozdravite se sa igranjem preko internet-a...
...zasto pa znate za onaj CD-KEY sto vam trazi da upisete...
Ajd' pa ako je neko za mail me...
VaN.GoGH
strategije.1904saint,
-> #1903, van.gogh=> Usput pozdravite se sa igranjem preko internet-a...
Sta ti je? Preko Ineta ide sasvim OK.
Nista ne zeza CD-Key.
Inace igra stvarno jeste najbolja.
strategije.1905van.gogh,
-> #1904, saintAV> Sta ti je? Preko Ineta ide sasvim OK.
AV> Nista ne zeza CD-Key.
AV> Inace igra stvarno jeste najbolja.
Meni bre javlja da mi je invalidan CD-KEY...;)
Sve u svemu sisa...;)
Kaze mi da reinstaliram igru i otkucam pravi CD-KeY
Broj mog CD-KEy-a je : 210 669 856 -1993
Ako neko ima isti shvatice o cemu pricam...;)
VaN.GoGH
strategije.1906saint,
-> #1905, van.gogh=> Meni bre javlja da mi je invalidan CD-KEY...;)
Ko ti kriv kad kupujes bugarske stampane.
Kupi pravi fabricki ili skini sa Ineta neki
od Starcraft KEY generatora,Probaj sa vise
KEY-ova jedan ce da upali.
strategije.1907retaliator,
Extra povoljno !!!
StarCraft (Blizzard) -30din.
Age of Empires -25din.
(na novim kvalitetnim diskovima).
Ma wr.
strategije.1908legolas,
Stigao sam do nekog nivoa u StarCraftu (mislim posle Novog
Getisburga, treba unistiti veliki top), i do sada nisam nalazio
mogucnost "lecenja" ljudskih trupa (marinaca, duhova, piromana i
dr...)
Da li postoji nacin da se one lece?
BTW, igra nije losa ali neuporedivo losija od TA
Vlada
strategije.1909saint,
-> #1908, legolas=> BTW, igra nije losa ali neuporedivo losija od TA
Kako za koga. U mnogim stranim casopisima su je
proglasili za najbolju strategiju do sada.
Ljudske jedinice ne mozes da lecis ali sve vrste njihovih
robota i vozila mozes.
strategije.1910legolas,
-> #1909, saintMa znam, to radi Blizzardov lobi :))
Mislim da je Blizzard trebao da ostane na epskoj fantastici.
Presao sam I epizodu i ostao sa osecajem nedovrsenosti. Sad mi se bas
i ne igra II ili III epizoda.
Najbolja je kompatibilnost sa Warcraftom II (iste komande) i
raznovrsnost jedinica.
BTW, skinuo sam patch 1.01, i okaci cu ga ako me ne bude mrzelo
Total Annihilation rulez
strategije.1911pips,
-> #1908, legolas> BTW, igra nije losa ali neuporedivo losija od TA
sta bi ta ?
strategije.1912legolas,
-> #1911, pipsTA=Total Annihilation :)
strategije.1913legolas,
Evo obecanog patcha za StarCraft.
Donosi neke ispravke, vecinom vezanae za multiplayer (Battle.net
vecinom) i nekih par za Single
star_101.exestrategije.1914noay,
El radi taj StarCraft na slabijim mashinama ,tipa:
5x86 na 133...sa 16mb ram-a..
strategije.1915saint,
-> #1910, legolas=> Presao sam I epizodu i ostao sa osecajem nedovrsenosti. Sad mi se bas
=> i ne igra II ili III epizoda.
Pa I epizoda i nije kraj :)
U tome je i fora.II epizoda se u stvari nastavlja na I
a III na II .Tako da tek kad zavrsisi sve tri svatices sta
se desilo.Heroji razlicitih rasa se prozimaju kroz
sve tri epizode. Kao i dogadjaji rasa.
Inace prica u igri StarCraft je ako smem tako da kazem
dosada najbolja(od onoga sto sam ja video).
Zergs Rullez
strategije.1916saint,
-> #1914, noay=> El radi taj StarCraft na slabijim mashinama ,tipa:
=> 5x86 na 133...sa 16mb ram-a..
Mislim da bi mogao da radi s obzirom da je bitmapirana
grafika a ne 3D. Probaj nema sta da izgubis ako ga
iznajmis iz nekog CD-kluba.
strategije.1917legolas,
-> #1915, saint Inace prica u igri StarCraft je ako smem tako da kazem
dosada najbolja(od onoga sto sam ja video).
_____________________________________________________
Slazem se, nije losa. Meni su se najvise svideli komentari jedinica :)
"Finally"
"I am readin, heh heh"
"Oh, is that it?"
....
strategije.1918saint,
-> #1917, legolas=> Slazem se, nije losa. Meni su se najvise svideli komentari jedinica :)
strategije.1919saint,
Oce li neko StarCraft preko modema?
Bil bilo pametno napraviti grupu?
strategije.1920van.gogh,
...e pa savetujem svakom ko voli da proba tj. da stavi u svoju
kolekciju doticnu igru "StarCraft". E da pametan je predlog da se
napravi grupa da ne smaramo likove sa doticnom temom. Mene
racunajte za grupu, a ako neko oce da pika preko modema tu sam.
Da neko rece da bi bilo bolje da su likovi iz Blizzard-a ostali u
epskom fazonu. Nemas pojma...samo to mogu da ti kazem...;)
...ovo sto su sad izdali vlada...pikam bre komp vec deset jebenih
godina (poco sa ZX-on 48kb-a, pa debeljko 64kb-a, pa Amiga 500 512
kb-a i sad PC 32-MB-a ;)), i mogu da vam kazem da sam doktoriro sve
i svakakve tipove igara. Tako da sve sto se pojavi ne moze da me
odusevi kao nekad. Garantujem da je to i sa vecinom nas ovde
prisutnih. ;)
...al' mi se zato dopao StarCraft i mogu da vam kazem da mi je pao
ko kec na jedanaest.;) Pravo osvezenje. Nije vise klasican pogled
iz pticije perspektive nego iz polu-pticije 3D...;)
Ali...nedavno sam vam bacio slike za igru koja ce da zajebe i ovu i
sve real-time str. To je DUNE 2000. Mogu da se kladim, a usput Dune
2 je bila prva real-time strategija i plus toga sami znate ko je
izdavac pomenute igre.;)
Tako da u kvalitet ne sumnjam uopste....;)
Al' videcemo...time well tell...time well tell...;) (C&C) ;)
I da igro sam TA al' mi je StarCraft mnogo gotivniji i jaci...;)
Sama ideja prica, misije koje su tipicne za ovaj trip igara al' sta
da se radi...;)
Samo bih porucio svim likovima koji imaju malo mozga za ovaj tip
igara da nabave doticnu igru StarCraft nece se pokajati...
A vi veliki fanovi WarCrafta...mogu samo da vam kazem da sisate...;)
Svi ste bre zakovani za WARCRAFT 2-ku. Zasenila vas je
grafika...igre su bre vladale i na Spektrumu bitna je ideja...!!
...i mogu samo da vam kazem da odigrate WarCraft 1 koji je mnogo
bolji po ideji i zanimljiviji od 2-jke...;)
Nemate vi pojma kako bi to izgledalo na ZX-u ili nekoj sada beda
makini...;)
Sve u svemu najjbitnija stvar je ideja ostalo je cista sminka ;)
Ajd' pa ZIVI BILI DEBELI I VESELI ! :)
VaN.GoGH
strategije.1921retaliator,
Zna li neko neku adresu na internetu gde moze da se igra Redalert u vise igraca
u parovima na primer.Napisi na mail.
strategije.1922outlaw,
-> #1920, van.gogh> da mi je pao ko kec na jedanaest.;)
magarche ;}
strategije.1923bcvetkovic,
-> #1914, noayRadi sigurno, jer sam je ja igrao na Am486DX4-100MHz.
Pozdrav
Bosko.
strategije.1924bcvetkovic,
-> #1908, legolasNe moze nikako!
BTW, cemu sluzi ona blesava "vakcina" kod ljudi?
strategije.1925sfilip,
-> #1915, saint> Inace prica u igri StarCraft je ako smem tako da kazem
> dosada najbolja(od onoga sto sam ja video).
to je zato što nisi igrao ving komandera 3 ili 4... :)
el starkraft zadržao onu ružnoću pomeranja jedinica po kockicama kao vorkraft?
Koliko je uopšte dinamična igra?
inače, imamo dva prazna mesta u partiji STARS!-a, bila je sa 10 igrača ali je
van gog otišao i outlaw pobega što će reći da su im pozicije krajnje jadne ali
bi potencijalni novi igrač mogao dobiti obe rase ako želi, to bi mu bilo valjda
dovoljno da bude neki prosek. Za outlawovu poziciju ne znam, mada ne verujem
da je tako tragično loša kao van.gogova. To naravno sve važi ako outlaw koj se
uvredio zato što mu je buva sjebo neke batlkruzere i zato što ga malo
izvikasmo u grupi ;) odluči da nam da šifru.....
strategije.1926saint,
-> #1925, sfilip=> to je zato sto nisi igrao ving komandera 3 ili 4... :)
Znao sam da ce neko da me na comandera uhvati :)
Ako nisi video igru a ni pricu u Starcraftu
ne mozes da znas da li je bolja.Meni je
prica iz StarCrafta mnogo bolja nego WC4.
Nabavi StarCraft pa ces videti.
strategije.1927vesic,
E, ljudi da li je tacno (posto sam ja prilicno lose obavesten) da
PoStOji WarCraftIII ?...
Vesa
strategije.1928van.gogh,
-> #1927, vesicVA>E, ljudi da li je tacno (posto sam ja prilicno lose
VA>obavesten) da PoStOji WarCraftIII ?...
...postoji i bice avantura. Ti se nalazis u ulozi mladog orka
koj ponovo treba da okupi horde...blablabla...
...pogledaj poslo sam ja par slika ovde negde pre nekih mesec
dana...ajd'...
strategije.1929retaliator,
Evo jedne dobre mape za Heroes M.M II(dobre) sto sam je ja pravio teskom mukom.
Morate imati instaliran Price of loyaliti.ubacite mapu u dir maps i nadjite
je posle u igri pod nazivom zli 2.
mapastrategije.1930morkin,
-> #1929, retaliator> Evo jedne dobre mape za Heroes M.M II(dobre) sto sam je ja pravio
> teskom mukom. Morate imati instaliran Price of loyaliti.ubacite mapu
> u dir maps i nadjite je posle u igri pod nazivom zli 2.
Koja je ekstenzija?
strategije.1931sherloc,
-> #1930, morkin
>> Koja je ekstenzija?
Extenzija je mx2
Pozdrav, Holmes.
P.S. Kod mene ne radi :(
strategije.1932goo.g,
Kako se koriste liftovi u igri Incubation ( battle isle 4)???
strategije.1933retaliator,
-> #1932, goo.gmoras imati instaliran Price of loyality da bi to igro.Ubaci mapu koju ces
verovatno predhodno otpakovati ,u Heroes/maps.
zove se zli 2 a extensia je kolko se secam ta koju si naveo-i provereno radi.
strategije.1934morkin,
-> #1925, sfilip> inače, imamo dva prazna mesta u partiji STARS!-a, bila je sa 10
'Oće neko Stars! u dvoje, troje, maksimum četvoro?
(brže se igraju krugovi)
strategije.1935vesic,
-> #1928, van.gogh>> ...postoji i bice avantura. Ti se nalazis u ulozi mladog orka
^^^^
Jel vec postoji ili je u pripremi?
U stvari to tje kupiti samo zaludjenici (kao ja) za WarCraft
Kao sto bi ti sam rekao "prvi deo je bolji" samo tu ne postoje sifre
a zlata ne dobijem ni da napravim put
Bez obzira na grafiku II deo je bolji.
Vesa
strategije.1936van.gogh,
-> #1935, vesicVA>Jel vec postoji ili je u pripremi?
...prema njihovoj najavi treba da izadje za par meseci...
strategije.1937sfilip,
Igra li neko fallout?
Sve sam uradio što je moglo osim da uništim skulz bandu i možda još nešto
zašta ne znam da postoji, evo, prelazim je već drugi put...
dakle, sam početak, junktown, pomognem šerifu da ugazi gizmoa ali kako da
se dočepam na "legalan" način skulz bande?
I šta ima od onog doktora što prerađuje ljudsko meso, osim što u Hub-u mogu da
ucenjujem onog prodavca u vezi toga? Može li se dr. morbid nekako legalno
sjebati?
Onog negativca u Hub-u je relativno lako ugaziti, uzme se od njega posao, neko
ubistvo, pa se prijavi pandurima i slično kao i u junktownu pomogne se
pandurima da ga izrešetaju. Gadna mu je samo desna ruka, onaj tip sa
steroidima, taj mlati...
Nestali karavani nađu se lako, samo se prati trag od far go tradersa, pa kod
onog gubavca ili šta je već, posle razgovora sa njim, razgovara se sa ludakom
koj stoji ispred vrata i zna put do pećine sa jednim DeathClawom i polumrtvim
mutantom unutra... trt mrt... ma sve ostalo znam... koga zanima?
strategije.1938shegoterach,
-> #1937, sfilip>> ma sve ostalo znam... koga zanima?
E, ovaaaj...
Kako da se uchlanim u Brotherhood of Steel. Kazhu mi da idem do
Glow-a, i ja odem tamo, i pochnem da svetlim...
Kad odem u Military Base, kako da onesposobim one forcefields na
vratima?
10x
poz.
strategije.1939sfilip,
Nemoj da ideš u military bejz, sjebaće te bez problema ako nemaš power armor
iz brotherhooda :)
Pre kačenja sa mutantima najbolje ti je da se učlaniš u brotherhood.
Prvo odeš do hub-a, tu u OldTown-u, sasvim desno, kod nekih dilera drogom kupiš
RadX tablete. Ako pre toga nisi otišao do brotherhooda onda odeš tamo, oni ti
kažu da ideš do glowa, odeš do glowa i malo pre se zaustaviš, popiješ dve
pilule, poveća ti se otpornost na radioaktivnost na 100%, uzmeš konopac i vežeš
ga za metal na ivici rupe i spustiš se dole. Dole imaš svašta, potrebno ti je
da nađeš mrtvaka u PowerArmoru i neku traku. Sve trake koje nađeš koristiš
(prva ruka na opcijama), tako da prebaciš text u pipboy i dobiješ experience.
U glowu imaš tri lifta i tri kartice, žutu, crvenu, plavu, sve se lako nađu,
pretražiš leševe. Na 5. spratu imaš par traka (sa zanimljivim textovima o
virusu) i plasma rifle. Na 4vrtom imaš nekog superkompjutera sa zanimljivim
podacima, to sve pročitaš ako te zanima, nije loše. Ima dosta municije i
ostaloga. Kad sve pretreseš i pokupiš odeš do brotherhooda i oni te puste
unutra.
Kako dobiti powerarmor: 3 sprat u brotherhoodu, tip popravlja power armor i
fali mu neki deo, motivator il tako nekako. Ili ga ukradeš od onog tipa na
prvom spratu, onog gadnog velikog, nalazi se u njegovom ormariću.
Ako ne možeš onda ubediš onog koj ti daje municiju, isto na prvom spratu. Kad
dobiješ deo odneseš ga gore majstoru pored power armora, i ako imaš veliki
repair nivo onda popraviš power armor na stolu. Ako nemaš onda se ubiješ.
U stvari probaš 100 puta dok ti ne uspe... Power armor ti daje dosta snage
pored dobrog oklopa.
U Boneyard-u možeš da upgraduješ power armor i plasma pušku ako nađeš neke
delove (junk) u delu gde su DeathClaws, mada moraš da pobiješ 3 deathclawa za
to. To nije lak posao. Ja sam tu imao na pomoći 4 NIPa, iana, tychoa, onu ribu
koju nađeš u svetilištu apokalipse, i psa iz junktowna pa sam se gadno namučio.
To odneseš do tipa koj je u centru grada, neki hemičar. On ti sredi oklop i
pošalje te do kovača (?) da ti upgrejduje (?) plasma pušku.
Zna li neko gde se nalazi još ljudi koji se mogu "regrutovati"?
strategije.1940sfilip,
Još malo o folautu:
U brotherhoodu ti kažu da im fale neke silne patrole i da bi želeli da
istražiš predeo severno, što ti uradiš i nađeš tu vojnu bazu. Ne biješ se nego
se odmah vratiš u brotherhood, predložiš im da udare na tu mu bazu mutananata
i onda uz pomoć tri do jaja naoružana paladina uletiš u bazu. U stvari, mene
paladini nisu pratili unutra ali su bili dovoljna pomoć kod sređvanja one
četvorice petorice ispred baze. Ako neko provali kako da te paladini prate u
bazu neka viče. Inače, nije teško očistiti je, ima i par fora sa robotima
itd.
Da, power fields se isključuju na donjem terminalu, ili se radio koristi na
donji terminal ili se jednostavno tempira bomba ispred power field generatora
kod svakih vrata.
Zna li dakle neko kako da te paladini prate unutra? Uz pomoć te trojce nije
nikakav problem srediti bilo šta...
strategije.1941crusader,
Ajde ako neko ima SETTLERS prvi deo
neka ga posalje.
Koliko ja znam nije mnogo dugacak.
strategije.1942van.gogh,
...evo za sve one koji su proveli sate uz FALLOUT...jedno
obavestenje...
...neko od vas je cuo neko ne u svakom slucaju izlazi FallOut II
...evo par slika iz drugog dela...prica je super sama igra josh
bolja neg(R)o u prvom delu...ajd'...
fall.arjstrategije.1943vasic,
-> #1937, sfilip> Sve sam uradio što je moglo osim da uništim skulz bandu i možda još nešto
> zašta ne znam da postoji, evo, prelazim je već drugi put...
> dakle, sam početak, junktown, pomognem šerifu da ugazi gizmoa ali kako da
> se dočepam na "legalan" način skulz bande?
Uh... davno sam igrao ali čini mi se da je bilo ovako: Pojaviš se u
Neilovom baru negde posle 6 uveče i odgledaš kako Neil rastura na komade
jednog člana bande zato što mu dira urnu sa ženinim pepelom. Skulzi se
onda povuku nazad u svoju jazbinu a ti odeš za njima i zatražiš da te
prime u bandu. Kad te prime, napališ ih da ubiju Neila što ti lepo
prijaviš šerifu pa ih zajedno skenjate.
Ono što mene zanima, to je ono mesto u Hubu ispred kojeg stoje dva
morona u sjajnim oklopima. Nisam provalio šta tu ima da se radi.
strategije.1944vasic,
-> #1938, shegoterach> Kako da se uchlanim u Brotherhood of Steel. Kazhu mi da idem do
> Glow-a, i ja odem tamo, i pochnem da svetlim...
Nađeš negde Rad-X pilule i nakljukaš se time pre nego što stigneš u Glow.
> Kad odem u Military Base, kako da onesposobim one forcefields na
> vratima?
Možeš sa repair skill da onesposobiš polje na kratko. A čini mi se da
plastičnim ekplozivom može i na duže. :)
strategije.1945vasic,
-> #1939, sfilip> Kako dobiti powerarmor: 3 sprat u brotherhoodu, tip popravlja power armor
Varijanta 3: U Hubu nađeš zgradu gde je zarobljen neki pripravnik
brotherhooda i oslobodiš ga. Posle ti, u znak zahvalnosti, onaj tip što
je zadužen za obuku da da biraš između nekoliko stvari među kojima je i
power armor.
strategije.1946van.gogh,
Svi oni koji su imali Amigu secaju se vremena kad su uz nju
provodili sate i sate igrajuci Populous...
Jedno obavestenje za sve vas koji znate o cemu se radi...
...izlazi Populous III :) (jedva cekam, vec vidim sebe kako buljim
u monitor i pikslu punu pikavaca) ;)
Evo par slika iz igre...treba da se pojavi za par meseci...
...a za one koji ne znaju grdno su se zajebali... :)
...obavezno nabavite igru kad izadje necete se pokajati...;)
Ajd'...evo slika...
pop3.arjstrategije.1947vesic,
E Ljudi: Da li bi WormsII ili StarCraft radili na 486 -ici?
Verujem da ne vredi uzimati relativno nove igrice pa ustanoviti
da normalno ne rade na tako slabim masinama
(to bi mi ubilo moral ;) )
Ajd pa SI ja
Vesa
strategije.1948saint,
-> #1947, vesic=> E Ljudi: Da li bi WormsII ili StarCraft radili na 486 -ici?
Worms II ce ti sigurno raditi(meni su radili)
a StarCraft verovatno.Mada ne ocekuj da ce ti
framerate biti vise od 12 Fps.
strategije.1949retaliator,
-> #1947, vesicstarcraft ne pokusavaj.ne radi.
strategije.1950legolas,
Sta bi ljudi?
Starcraft ostavio los utisak? (Nije ni cudo, kad TA vlada)
Evo mog malog doprinosa, ono sto ja volim: svemir, prostranstvo...
Made by me
(2)Svemir.scm
BTW, jwl neko igrao onaj scenario (5)Race of Death?
Mnogo je mocan!
OK, probajte da ne gledate mapu unapred :)
svemir.scmstrategije.1951retaliator,
taj starcraft je inace mnogo los,ako takav bude i Tiberian sun dzaba smo
cekali.
strategije.1952saint,
-> #1951, retaliator=> taj starcraft je inace mnogo los,ako takav bude i Tiberian sun dzaba
Po cemu je to mnogo los.Aj mi molim te reci.
Igra je odlicna.A uz to ima i stvarno odlicnu pricu.
strategije.1953legolas,
-> #1951, retaliatorPa nije bas toliko los. Ima svojih prednosti.
Da li si probao da pravis scenario?
Covece, to je ko kompjuterski jezik. Mozes ama bas bilo kakav cilj da
mu postavis.
Tako nesto nema ni jedna rts.
strategije.1954legolas,
Evo mene opet o Starcraftu:
Juce sam gledao Alien 2 (po n-ti put). Ne znam da li ste primetili,
ali vecina izraza iz filma se koriste u igri. Na primer, ona riba sto
kod Terana vozi transporter koristi sve izraze iz filma, pa onda oni
marinci...
Jel neko primetio jos nesto tako?
strategije.1955shegoterach,
-> #1954, legolas>> Juce sam gledao Alien 2 (po n-ti put). Ne znam da li ste primetili,
>> ali vecina izraza iz filma se koriste u igri.
>> Jel neko primetio jos nesto tako?
U cetvrtoj ili petoj misiji (Mar Sara colony) na ulazu u koloniju
imas natpis 'Shake and Bake Atmospheric Processors'...znas ono:
"It's what we call a shake and bake colony."
Inache, probao sam gomilu recenica iz filma kao sifre, but alas...
strategije.1956milosh.zorica,
-> #1936, van.gogh> VA>Jel vec postoji ili je u pripremi?
>
> ...prema njihovoj najavi treba da izadje za par meseci...
Tih par meseci, traju oko 1.5 god.
Poz, Miloš!
strategije.1957saint,
-> #1956, milosh.zorica=> Tih par meseci, traju oko 1.5 god.
Nesto sam malo citao na PC Gameru i izgleda da
je Blizzard odustao od pravljenja WarCraft avanture.
strategije.1958sfilip,
ima li neko serial numbere starcrafta?
ono, za multi plejer igranje, ja imam samo 2106 6586 1993