IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - strategije

strategije.1751 simce, -> #1749, retaliator
> Nije tacno da feniksi uvek igraju prvi. E vala bash.. 1. Znash li ti otkad je rasprava o Heroes of M&M prestala? 2. Odgovorio si na pogreshnu poruku, ova nije moja :)
strategije.1752 kojai,
> Nije tacno da feniksi uvek igraju prvi. Prvo igraju ultra fast, zatim very fast, zatim fast, pa medium, pa slow, pa very slow... Ako se baci nesto poput haste na jedninicu onda npr. feniksi dobiju brzinu instant sto je najveca brzina! Pozdrav!
strategije.1753 ultra.boy,
Jel zna neko sifre za varanje u WarCraft-u 2 btw. ako imate napishite , i napishite za sta je koja! Pozdrav!
strategije.1754 spaceman, -> #1753, ultra.boy
> Jel zna neko sifre za varanje u WarCraft-u 2 > Warcraft 2 Codes To enter in the cheats: hit enter, type the cheat, then hit enter again during gameplay. cheat code what it does ----------------------------------------------------------------------------- unite the clans.................. Victory you pitiful worm................. Defeat every little thing she does...... Gives you all magic, and infinite manna deck me out...................... All upgrades (arrows, swords, shields, the works) never a winner................... Allows you to continue to play after the objective has been acheived tigerlily........................ Enables cheat mode (you must type this in before you skip to levels in the campaign) orc X............................ Skip to level X in the orc campaign (where X is the level number you want to skip to) human X.......................... Skip to level X in the human campaign (where X is the level number you want to skip to) it is a good day to die.......... Makes you invinclible, and your attack is better by Machiavelli by Machiavelli glittering prizes................ Gives you 10,000 gold, 5,000 lumber, and 5,000 oil. valdez........................... Gives you 5000 oil showpath......................... Uncovers the map (but doesn't work in multiplayer) on screen........................ Uncovers the map and works in multiplayer make it so....................... Speeds up building and training units noglues.......................... Lets you walk through magical traps unharmed there can be only one............ Takes you to the end of the game ucla............................. Displays "Go Bruins!" on the screen hatchet.......................... harvest lumber in just 2 chops title............................ ? allowsync........................ ? spycob........................... Gives you 5000 oil netprof.......................... Red lines in background, sort of like a laser show day.............................. Displays "fief" on the screen fastdemo......................... Makes the demo scenes at the main menu start faster Space
strategije.1755 raikhan,
Ahm, ovako... Sledeci Saintovu ideju objavljujem ovde pocetak War2 turnira u grupi War2 (ko bi reko ;) i pozivam sve zainteresovane da se prikljuce istoj. Druga Saintova ideja bese da se turnir odrzava ovde u confi... Izjasnite se, za ili protiv... Pozdrav od mene!
strategije.1756 legolas,
Da li neko zeli da se ogleda sa mnom u General serijalu (Panzer, Allied ili Fantasy)? Ajte dok sam jos primljen.
strategije.1757 legolas,
Javite se ko hoce da igra sledece igre: Panzer General Allied General Fantasy General a uskoro i Panzer General II Ukratko: Sto jes jest SSI is the best
strategije.1758 thug,
Ne znam koliko ste upoznati sa igrom "Deadline", uglavnom u ulozi ste vodje antiteroristickog odreda, a molio bih onoga ko je vec igrao da mi pomogne... -kako selektovati da svi agenti prate jednog -da li je moguce podizati tudja (i svoja) oruzja sa poda.... ...i sl. reply ako moze u obliku fajla ovde ili u mail, bio bih bih veoma zahvalan... c-ya :)
strategije.1759 legolas,
Da li neko zeli da igra sledece igre: Panzer Allied ili Fantasy General SSI is the best, fuck all the rest.
strategije.1760 van.gogh,
Ojha...oce neko da pika preko modema - IMPERIALISM - ???? VaN.GoGH
strategije.1761 raikhan, -> #1760, van.gogh
OCU JA!!!!!!!! Imperialism vlada!!!!! Pisi mi na mail da se dogovorimo...
strategije.1762 jevta,
Igra li iko ovde Pancer general II ? Vidim niko ne komentariše..... Ja malo zapeo na nekom 4-5 nivou, pa reko da mi neko da par pametnih saveta....
strategije.1763 sfilip,
igro' ja panzera. pomochi ti nemogu jer nisi rekao koj scenario, a svejedno, veoma je jednostavno prebaciti se sa starog na ovaj novi panzer... a dal valja, to je vech diskutabilno. Ubacishe nove stvari, izbacishe neke koje su valjale, pojma nemam. Nikako me nije zarazio kao stari pg, nije to vishe taj filing... animacije su blagorecheno jadne, pucanje tenkova i ostalih iritirajuće, tu su neka nova pravila koja povećavaju realnost, i smanjuju random, ali nishta preterano.. U sushtini - razocharenje :)
strategije.1764 van.gogh,
Ojha ljudovi... Oce neko da pika preko modema IMERIALISM ili DARK REIGN (obe igre vladaju) Ajd' nema se jos mnogo vremena istice mi pretplata za nekih 15 dana pa bacite na mail...(ako je neko zainteresovan da ga oderem ko zvecku) ;) VaN.GoGH
strategije.1765 jjerry,
Imam malih problema sa igrom Dark Reign pod NT-om.Ne,nije rech o DirectX drajverima vec shto i kad stavim maksimalnu instalaciju (230mb) i ostavim CD u drajvu,kazhe mi da mi treba CD u drajvu i da ga ja navodno,nemam...Ima l'leka ili Win95 na drugu particiju ? :)
strategije.1766 mcdoc, -> #1757, legolas
Kako i pod kojim pravilima zamisljas da igramo, kad moze masa stvari da se budzi i ne moze da se kontrolise (durbin, setovanje diskedit itd.)-vazi za Panzer I ? MCdoc i Gba Ltd (nije na sezamu vec zaiteresovani za dvoboj)
strategije.1767 legolas, -> #1766, mcdoc
LE> Kako i pod kojim pravilima zamisljas da igramo, Pa igramo na postenje. Mislim da nije cilj da me neko prevari niti da ja nekog drugog. Nije ovo diplomacy ;)
strategije.1768 mcdoc, -> #1767, legolas
Moze, bato, al ako mi bilo sta zamirise na mene sa druge strane, od tog posla nema nista. Koji su ti ostali uslovi (izbor scen., strane, itd.)? Gba Ltd i ,mcdoc (posrednik)
strategije.1769 legolas, -> #1768, mcdoc
Najbolje da me mailujes sa svojim predlogom. Prvo mi reci koji ces General uopste?
strategije.1770 mcdoc, -> #1769, legolas
Igra se Panzer I. Druga stvar daješ da biram stranu i bitku? Vazi,sledi mail uskoro.
strategije.1771 van.gogh, -> #1765, jjerry
E coek...meni se desilo slicno....mada ja giljam na win95-ici Slusaj imas tamo help file...i readme.txt procitaj...!!! Mene je zezala graficka pa sam bacio DIRECTX 5.0 I sad mi sve pika kako treba... (bio mi je crn ekran dok je tekla uvodna aniamacija...) A, kad sam instaliro DIRECTX 5.0 bilo je sve o.k....:) Jebem li ga kaze da su mi drajveri za gr. kartu matori...;) (jede govana) ;))) Sve u svemu meni je to pomoglo...:) Tako da sumnjam da ima neke veze sa NT-om...:)
strategije.1772 mrav,
ALOHA!!! Brate pomagaj. Zelim da znam kako se igra MAD TV. Ustvari, zelim da znam kako da zaradim lovu. Vec sam milion puta bankrotirao. Ajde pa mi odgovori. Let The Mraw Be With You!
strategije.1773 mcdoc, -> #1769, legolas
Stize Torch pbm.sv1
strategije.1774 jjerry, -> #1771, van.gogh
Shto se DirectX-a tiche,zaboravljash da NT ima integrisane DirectX drajvere i da ne da da se prepisuje preko njih.E sad, kol'ko sam ja shvatio, tebi je isto pisalo ono "You must insert Dark Reign CD..". I shta ? Samo si instalirao DirectX i sve je radilo kako treba ? Chisto sumnjam...
strategije.1775 tomcat,
Hoce li neko da proba modemski Total Annihilation?
strategije.1776 bastion, -> #1771, van.gogh
>> A, kad sam instaliro DIRECTX 5.0 bilo je sve o.k....:) >> Malo pitanje! Koliko zauzima directx 5.0 i gde si nabavio?
strategije.1777 van.gogh, -> #1774, jjerry
Pazi ovako coke...jeste kao sto ti kazes ja nisam imao probleme sa cd-cigom...mene je zezala gr. karata...i ja ti lepo rece da procitas help file...zasto pa evo pazi sad... Dok sam jurco za svojim problemom naleteo sam na pitanja i odgovore koji su vezani za probleme za cd-rom...!!! ( To je ono sto tebi treba jel' tako bese ? ;)) No sve u svemu ono sto sam pomeno DIRECTX 5.0 to je iz tog razloga sto igra konkretno ovde pomenuta "DARK REIGN" voli malo vise da pravi jebene probleme nego druge igre uopste. Tako da je meni pomogo gore pomenuti...a tebe sto zeza cd-rom ja ti ponovo kazem...pogledaj help file...!!! (nacices neko resenje valjda) Sve u svemu srecno ti bilo...:) Igra je usput fenomenalna !!! :) (potrudi se da sjebes taj problem sa cd-romom) pa ako ti podje za rukom onda da se oprobas protiv mene preko modema...;) VaN.GoGH
strategije.1778 van.gogh, -> #1776, bastion
DIRECTX 5.0 sam dobio uz igru IMPERIALISM...(igra vlada) :) VaN.GoGH
strategije.1779 zoran.r, -> #1776, bastion
=> Malo pitanje! => Koliko zauzima directx 5.0 i gde si nabavio? Zauzima nešto oko 5 Mb i većina igara na instalacionom CD-u imaju i Direct X 5.0. Naravno možeš ga naći i kod pirata i presnimiti na diskete. Neko je već o tome pisao, al da napomenem: Da bi instalacija bila uspešna u Keyboard i Regional Settings sekciji Control Panela default jezik mora biti English.
strategije.1780 pvlada, -> #1776, bastion
> Koliko zauzima directx 5.0 i gde si nabavio? Ima ga i u Sezamovom diru. Pozdrav Vlada
strategije.1781 legolas,
Evo male pricice za one koji su igrali Panzer II. Dakle, u bitci u Francuskoj (koju ju je moj ortak igrao u campanji Blitzkreigh) ostavio je nebranjen pozadinski objektni grad. U tom trenutku je imao neku kolicinu prestiza (recimo 100) i kad mu je zli neprijatelj (Francuz) osvojio taj grad, trebalo je da mu se prestiz smanji (za recimo 150). Umesto toga dobio je iznenada 65000. Sad, pitanje je da li je to zbog buga u igri ili u Cyrix-u na 200MHz? Uostalom, ko kaze da 2 + 2 nije 3.99999998
strategije.1782 sherloc,
Zanima me da li postoje shifre za Heroes og Might & Magic II i kako glase, ako neko zna neka napise. Unapred zahvalan.
strategije.1783 dzej, -> #1782, sherloc
> Zanima me da li postoje shifre za Heroes og Might & Magic II i Shifre ne postoje za Heroes of Might & Magic II.
strategije.1784 morkin, -> #1782, sherloc
> Zanima me da li postoje shifre za Heroes og Might & Magic II i 911 - igrač koji to otkuca automatski pobeđuje 32167 - trenutno izabranom heroju daje 5 crnih zmajeva 8675309 - otkriva celu mapu Korišćenje bilo koje šifre povlači da se iza upisivanja imena u hi-score listi pojavi CHEATER. Ako neko zna još šifara, neka napiše.
strategije.1785 sherloc, -> #1784, morkin
>> 911 - igrac koji to otkuca automatski pobeduje >> 32167 - trenutno izabranom heroju daje 5 crnih zmajeva >> 8675309 - otkriva celu mapu Na koj nacin upisujem ove shifre, jel tokom same igre ili sta? I da li ove shifre mogu da se koriste u cd-ripu ove igre( verovatno mogu ali da se osiguram).
strategije.1786 sherloc, -> #1785, sherloc
U stvari i ne moras da mi objasnjavas, malopre sam uspeo da upisem shifre i rade, ako znas jos neke napisi, i naravno hvala.
strategije.1787 saint,
Age of Empires trenutno najbolja strategija..
strategije.1788 van.gogh, -> #1787, saint
MMMda I ja se slazem sa tobom coek... -AGE OF EMPIRES-...jelte koju su gospoda iz MICROSOFTA-A...;) dali nama smrtnicima ima cak i edukativnih stvari....;) (ma sta to znacilo) ;) Sve u svemu igra jebeno vlada...;) Van.GoGH
strategije.1790 retaliator,
Jel hoce neko RED ALERT obican ili RED ALERT AFTERMATH preko modema?! javiti na mail.
strategije.1791 retaliator,
OBAVESTAVAMO zainteresovane da je formirana grupa Red alert (red),za ljubitelje ove igre.Svrha grupe je razmena mapa,modemsko i internet igranje,kao i razmena saveta . Oni koji zele da postanu clanovi,nek se jave na mail.
strategije.1792 emajsijuen, -> #1791, retaliator
Obavestio si nas sve vec nekoliko puta... ;)
strategije.1793 supers,
Nova igrica u našem gradu, Tom Clancy's Politika. Klasična board strategija osvajanja i intriga, kao Machiavelli. Pozornica je savremena Rusija, igra počinje filmom o naprasnoj smrti Borisa Jeljcina. Kupljena kod SKC-a za 60din na ruskom multiplatformskom CD-u za PC i Mac. Minimalni zahtevi su Pentium 100, 16MB RAM ili PowerPC 604 sa 24MB RAM. Instalira 10MB na hard, multimediju čita sa CD-a, sve je na engleskom. Nauči se za pola sata, nakon čitanja dokumenta sa pravilima. U nedostatku ćirilice, tarzanski citiram rusku recenziju: 1998. god. Prezident Boris Jeljcin vnjezapno umiraet ne ostaviv posle sebja prijemnika. Posle ego smerti v strane obrazuetsja političeskij vakuum vlasti, Rosija vergnuta v pučinu haosa. Vi prinadležite k odnoj iz vosmi osnovnjih realjnjih sil v strane, sredi ktorih KGB, Cerkov, Mafija, i ktorje borjotsja za kontrolj nad stranoj. Vi možete igrat protiv kompjotera ili protiv realjnjih ljodi po seti ili čerez internet. Eto pervaja polnostjo interaktivnaja igra, ktoraja imet funkciji setevoj igri i čata v realjnom vremeni. Eto prvaja igra osnovanaja na tehnologiji Java. Eto pervaja političeskaja igra po proizvedenijam Toma Klensi, unikaljnaja svojim realizmom i sootvetstvijem tekuščim geopolitičeskim sobitijam. Pljos specialjnjij meždunarodnjij turnir Clancy Cup s boljšim čislom prizov dlja lučših igrokov i superprizom, ktorij možete vigrat i Vi.
strategije.1794 retaliator,
na sta ti to odgovaras!? sledeci put mi lepo napisi na sta odgovaras u mail,i onda odgovori.
strategije.1795 emajsijuen, -> #1794, retaliator
Re>> na sta ti to odgovaras!? sledeci put mi lepo napisi na sta odgovaras u Re>> mail,i onda odgovori. Izvini... ;))) Nemoj samo da me bijes ;) P.S. Jesi ti ikad cuo za reply ?
strategije.1796 retaliator, -> #1795, emajsijuen
uvazava se.cu.
strategije.1797 interlift,
Sta je potrebno od hardvera za igru BUCCANEER? Jel SB obavezan? Pozdrav, vkrtinic
strategije.1798 vantic,
Je li neko zainteresovan za kupovinu igre Panzer General II ?
strategije.1799 retaliator,
mapa za redalert (Lg) mapa1
strategije.1800 slick,
Izvin'te, imam jedno pitanje. Za Heroes of Might & Magic 2. Mozhda ste odgovorili na isto pre, al' ja nisam nasho. Errrm...kako da izaberem pulse-dialing kad ocu d'igram multiplejer preko modema. 10x poz.
strategije.1801 retaliator, -> #1800, slick
Napisi P pre zeljenog broja.
strategije.1802 lboki,
Na koliko disketa je Imperialism?
strategije.1803 jujo,
1. Snimi se... 2. Udji u DiskEdit (diskedit file.ext) 3. idi na offset 0x368. 4. otkucaj ff ff ff 5. snimi promenu 6. startuj igru ponovo i ucitaj se. 7. imaces 16777216 "dinara" Ovo sam bratu uradio cisto da ga iznerviram!!!!
strategije.1804 sfilip,
el video neko Total Annihilation, il kako se već piše? Real time strategija, teren je 3d, tj teren je jedini bitmapa, sve ostalo, jedinice, građevine su 3d, kreću se po terenu, nakrivljuju ako je kriv teren, letelice prave "valjke", vrte se, ono, kul izgleda kad se amfibijsko vozilo penje iz vode i izranja, ono, gotivno. Sama strategija ima gomilu jedinica, uobičajno dve strane koje se ne razlikuju previše, ono, jedinice su slične, tu i tamo ima većih razlika. Sve u suštini izgleda ok, mada ima vrlo malo animacija, tačnije samo dve ako sam dobro primetio, mada je po meni dosta bolje realizovana sama igra čak i od red alerta. Kampanje su ok, a modem ili mrežna igra sigurno fenomenalna, mnogo bolja od red alerta i konkurenata, pa ako nekog zanima da odigra koju preko modema nek viče :)
strategije.1805 retaliator, -> #1804, sfilip
sto mislis da je bolja od redalerta ?
strategije.1806 saint, -> #1805, retaliator
=> sto mislis da je bolja od redalerta ? Mozda zato sto tereni uticu na jedinice. Mozda zbog toga sto je igra u 16-bitnoj paleti. Mozda zato sto je igra u buducnosti. Ima vise razlicitih jedinica,svi kvaliteti RED ALERT-a postoje i u TOTAL ANIHILATION-u. Izvanredna igra.Videcemo sta ce biti kada stigne Tiberian Sun.
strategije.1807 sfilip, -> #1805, retaliator
>sto mislis da je bolja od redaleta ? ja sam veliki ljubitelj red alerta, tj c&c-a, ali moram priznati da je Total Annihilation prva igra tog žanra koja je prevazišla c&c i r.a. :) Po meni, prva igra koja je uspela da uzdrma prvo mesto vestvuda je Dark Reign, zbog raznih inovacija, ali je T.A. tako dobro urađena po pitanju nekih stvari da je jednostavno nivo iznad svega ostalog. Sve jedinice su 3d, kreću se realno po terenu, ono, naginju se, vazdušne jedinice vode pravi dogfajt, jedinica ima Gomila, dok c&c:r.a. ima samo 3-4, kolko već, ova ima po 10 otprilike, pa puta dva. Sve zajedno čini mi se više od 60 različitih jedinica!! možda i više, evo, sabraću: po 5 običnih hodača, plus 5 iz advanced gradilišta, pa isto tako za vozila, vazdušne i morske jedinice, što daje otprilike 40, pa puta dva za dve strane, 80!! nisam ni sam pomislio... Dalje, igra ima bolju organizaciju resursa, sve se svodi na metale i energiju, skupljanje se vrši na različite načine, različite stvari koštaju različite količine metala i energije. Građevine grade posebne specijalizovane jedinice, iz klasa hodača, vozila, vazduhoplova i brodova, po 2 za svaku klasu, pa puta dva za svaku armiju, što red alert nema. Teren je urađen tako da može da se vidi 3d, mada je bitmap a ne 3d, al vidi se šta je brdo a šta dolina. Vazdušne jedinice mogu da se mlate međusobno, ima par specijalizovanih jedinica tipa torpedo bombarderi, itd. To sve nema r.a. Jedinice na vodi su posebno zanimljive, ima podmornica, dve vrste, brodova, od krstarica do bojnih brodova, malih razarača, čak i nosač aviona. Zamerka je da su mnogo glupe kad ih pošalješ negde u gužvi, što je u suštini i jedina moja zamerka: glupa veštačka inteligencija igre. To je jedino i zašto mi se Dark Reign dosta svideo. Ali, kad se izvežba, moguće je strašno automatizovati igru, pa glupa veštačka inteligencija i ne smeta mnogo. Nema animacija, to jest ima, al naravno nisu dorasle vestvudovim, a kampanja jeste zanimljiva al ne preterano. Enivej, multiplejer igra je mnogo bolja, jer se kod red alerta to svodi na pravljenje što više tenkova što brže, i slanje na neprijatelja (jedina strategija za sigurnu pobedu), a ovde je baš moguće razvijati različita polja, jer ih je zaista dosta. U suštini, neverujem da bi Tiberium Sun mogao biti bolji od ovoga ako zadrži stari c&c način 2d igre (ili ti warcraft 1, jer oni su to valjda prvi smislili?), nego moraju da se prebace u 3d. Ako još neveruješ da je bolja od red alerta po skoro svemu osim animacijama i priči, uzmi i odigraj :)
strategije.1808 lboki,
da li je neko mozda igrao xcom apocalypse ??? igra me nevidjeno razocarala .... da li je igran Imerialism? na koliko disketa je? ima li ga gde?
strategije.1809 dselic, -> #1807, sfilip
> jedinice, što daje otprilike 40, pa puta dva za dve strane, 80!! nisam > ni sam pomislio... Na Web-u (www.totalannihilation.com) kažu da svaka strana ima po 150 (sto pedeset) jedinica. :) > Ako još neveruješ da je bolja od red alerta po skoro svemu osim > animacijama i priči, uzmi i odigraj :) Malo je šugavo to što nema animacija. Mislim, ti si se ubio da predješ neku misiju i posle samo neka stupidna slika. ;( Ali, i pored toga, igra je za svaku preporuku.
strategije.1810 sfilip,
xcom apocalyipse igrah. Nije loša, tko god kaže da ga je razočarala - nije je dovoljno igrao. Al enivej, nije nešto posebno....
strategije.1811 lboki,
ono na sta sam mislio je : dosta se razlikuje od prethodnika.sve sto je slicno je sama prica i delimicno koncept.Nema te jednostavnosti igranja kao u terror from the deep, itd. zar stvarno niko ne igra imperialism? po onom esto procitah u sk , to je strasna igra...
strategije.1812 morkin,
Gde može da se nabavi CD Price of Loyality i da li je to expansion module za Heroes of Might and Magic 2? Da li sa njim mogu da se učitavaju mape koje imaju ekstenziju sa prva dva slova MX?
strategije.1813 kiki, -> #1812, morkin
> Gde moze da se nabavi CD Price of Loyality i da li je to expansion module > za Heroes of Might and Magic 2? Da li sa njim mogu da se ucitavaju mape > koje imaju ekstenziju sa prva dva slova MX? 1. Verovatno ga josh ima u Espro-u i ne moze da radi bez prvoinstaliranog Heroes of Might and Magic 2. 2. To je kao nastavak od Heroes...2, odnosno samo dodatne mape. 3. Verovatno moze da ucitava...ali nisam probao. Pozdrav K I K I
strategije.1814 simce, -> #1813, kiki
> 2. To je kao nastavak od Heroes...2, odnosno samo dodatne mape. gooooomila mapa.. > 3. Verovatno moze da ucitava...ali nisam probao. > Pozdrav Ne moze, to je glavna mana sto mape nisu kompatibilne, tako da nazalost morate da se oprostite od svojih starih mapa :)
strategije.1815 kiki, -> #1814, simce
> gooooomila mapa.. Ah, da, zaboravih da kazem....goooooooooooomila mapa. Cak shta vishe, Heroes of...2 je strava strategija. Igrao sam je jedno 3 meseca bez prestanka. I nije mi josh dojadila. Jednostavno receno takva je radnja igrice. Pozdrav K I K I
strategije.1816 morkin, -> #1814, simce
> Ne moze, to je glavna mana sto mape nisu kompatibilne, tako > da nazalost morate da se oprostite od svojih starih mapa :) Mape JESU kompatibilne...
strategije.1817 buva, -> #1815, kiki
(;)Cak shta vishe, Heroes of...2 je strava strategija. Igrao sam je jedno (;)3 meseca bez prestanka. I nije mi josh dojadila. Jednostavno receno (;)takva je radnja igrice. e to!igra je prosto fenomenalna, bez nekih vecih mana i vrrrrlloo teshko dosadi :) najbolja strategija .. posle stars!-a naravno;)
strategije.1818 sherloc, -> #1817, buva
>> e to!igra je prosto fenomenalna, bez nekih vecih mana i vrrrrlloo >> teshko dosadi :) >> najbolja strategija .. posle stars!-a naravno;) Slazem se s vama, da je Heroes of...2 najbolja strategija, ili barem jedna od najboljih, sto se tice stars!-a, ne bih znao jer nisam igrao, ali za mene Prvo mesto zauzimaju Heroes2 i Red Alert. Toliko.
strategije.1819 dselic, -> #1818, sherloc
> nisam igrao, ali za mene Prvo mesto zauzimaju Heroes2 i Red Alert. Ako si voleo RA, probaj Total Annihilation. Zaista fenomenalna strategija, ali zahteva dosta jaku mašinu.
strategije.1820 zoran.r, -> #1818, sherloc
=> Slazem se s vama, da je Heroes of...2 najbolja strategija, ili Ako nekog interesuje prodajem original(fabrički) disk Heroes of Might&Magic II........................45din. Kontakt na mail.
strategije.1821 jjerry,
Jel' mozhe Red Alert da se tera u SVGA modu ? Ono VGA shit me vec nervira,a Setup ne pominje SVGA opcije.I btw. izgleda da se sprema novi Xcom..video sam negde na Internetu,valjda na Matroxovom sajtu najavu za Xcom-neshto...
strategije.1822 noay, -> #1821, jjerry
Jel' mozhe Red Alert da se tera u SVGA modu ? Ono VGA shit me vec nervira,a Setup ne pominje SVGA opcije.I btw. izgleda da se sprema -------------------------------------------------------------------- Ako me secanje ne izdaje chini mi se da je VGA graf. bila pri igranju u DOS-u a ako se kresne iz 95-ice automatski je SVGA
strategije.1823 vogue,
Imam jedno pitanje: kako naterati Diablo-a da radi u mreži ? Dakle, umreženo je nekoliko kompjutera, druge igre lepo rade, ali ne i Diablo. Neko mi reče da je potreban neki dodatni fajl, ima ga na Internetu, ali ne znam koji je, pa ako neko zna išta o ovome neka napiše :) Može i objašnjenje tipa: ubaciti cd u cd rom ... ;)) Unapred hvala :)
strategije.1824 jjerry, -> #1822, noay
E jebiga onda...ja imam NT 4.0
strategije.1825 sherloc, -> #1824, jjerry
>> E jebiga onda...ja imam NT 4.0 Tacno je ono sto rece noay, secanje ga nije izdalo, ako startujes iz 95-ice automatski je SVGA grafika... Ali mozda postoji jos neki nacin da se startuje svga... to ne bih znao... :) Usput, ja sam probao svga i islo mi je dosta sporo, dovoljno da me iznervira, i da nastavim da igram u vga. Naravno to zavisi od kompjutera. Toliko.
strategije.1826 jjerry, -> #1825, sherloc
Ma nije u kompjuteru problem (P II) nego u Win95 jer ga necu na svom kompjuteru (tj. na primarnoj particiji :)
strategije.1827 dselic,
Patch i par novih jedinica za Total Annihilation skinute sa www.totalannihilation.com. btw, prvo instalirajte patch (ta10-121.exe). ta_stuff.zip
strategije.1828 aandric,
Jel' imao neko problema sa igrom Panzer general II? Ja sam je pre neki dan dobio od druga na zajam i kad sam je instalirao i pokusao da startujem nista se nije dogodilo.Petpostavlj ´am da je problem u grafickoj kartici i direct x 5.0 jer sam tako nesto citao u help-u. Ako neko moze da mi pomogne molim ga da mi se javi. Aleksandar
strategije.1829 vantic, -> #1828, aandric
I ja sam imao slicnoh problema.Mozda ti pomogne menjanje rezolucije.Probaj ili iz 800X600 256 boja ili 640X480 16mil boja.Ako ti to ne pomogne , nema pomoci koliko ja znam.
strategije.1830 saint, -> #1828, aandric
=> Jel' imao neko problema sa igrom Panzer general II? Jel' ima neko da mu treba Panzeer General II Menjaza ili za 8 DM.
strategije.1831 zoran.r,
Heroes of Might & Magic II................50din. Fabricki disk. Mail ili 021/390-584(Zoran)
strategije.1832 raikhan,
Svi oni koji nisu probali obavezno nek probaju Myth: the Fallen lords ! Igra vlada ! Pozdrav!
strategije.1833 saint, -> #1832, raikhan
=> Svi oni koji nisu probali obavezno nek probaju Myth: the Fallen lords ! Meni jedan rece da je suvise kratka. Zavrsio je za jedno vece. BTW Aj posalji Screen iz igre da vidim. U stvari vise.
strategije.1834 legolas,
Jel neko video neke patch- eve ili kampanje ili scenarija za Age of Empires?
strategije.1835 zormi, -> #1834, legolas
* Jel neko video neke patch- eve ili kampanje ili scenarija za Age * of Empires? Patch sam skidao sa MS sitea, najveći dobitak je što se igra više ne zaglavljuje u mreži,. Nove kampanje postoje ali ih nisam lično probao.
strategije.1836 zormi, -> #1835, zormi
* * Jel neko video neke patch- eve ili kampanje ili scenarija za Age of * * Empires? * * Patch sam skidao sa MS sitea, najveći dobitak je što se igra više * nezaglavljuje u mreži,. Nove kampanje postoje ali ih nisam lično probao. Dopuna: pogledaj http://www.gator.net/~bwalling/aoe/aoe.html
strategije.1837 saint,
Evo nekih Screen-ova iz Starcrafta <Warcraft 3> Igra ce sigurno postati legenda kao i njeni prethodnici. star.rar
strategije.1838 bincika,
ako neko zeli panzer II u mrezi ,neka se javi by.
strategije.1840 bincika,
ako nekAGE OF EMPIRE u mrezi neka se javi na mail....... by!
strategije.1841 slobodanz, -> #1837, saint
Odakle ti screen-ovi (samo nemoj reci da su sa int.) Nije valjda da se napokon pojavila ,ako jeste reci gde si ga nabavio. Ako se nije pojavila ,JEL ZNA NEKO KADA CE, ILI KADA CE TYBERIUM SUN (ili kako se vec pise)
strategije.1843 saint, -> #1841, slobodanz
=> Odakle ti screen-ovi (samo nemoj reci da su sa int.) Jesu sa ineta (: Bice legenda sigurno :)
strategije.1844 gorstak,
Igra li neko WarCraft II !!! Rado bih odratovao neku. MAIL
strategije.1845 mcdoc,
Ima li ko original Stars! Ako ima neka mi baci na mail. Hvala MCDOC
strategije.1846 raikhan, -> #1833, saint
> => Svi oni koji nisu probali obavezno nek probaju Myth ! > > Meni jedan rece da je suvise kratka. > Zavrsio je za jedno vece. > BTW Aj posalji Screen iz igre da vidim. > U stvari vise. Pazi ovako: igru sam iznajmio proslog vikenda tako da je sad nemam i nemogu da saljem screenove... I nesto ne verujem da je igru moguce zavrsiti za jedno vece... Ja sam za dve veceri preso 10 nivoa (moram da priznam da nisam sve vreme igro Myth: zasmeto mi je Jedi Knight) i ti nivoi nisu bili previse teski (neko bi reko da su laki) ali opet minimalno vreme za jedan nivo je 30 minuta zato sto su mape ogromne (ako ubrzas vreme lako se desi da ostanes bez vojske za 3 sekunde ;) tako da ne mislim da se igra moze tako brzo zavrsiti ali opet nije ni previse teska i to je jedan od tri razloga sto nisam kupio igru. Drugi je sto nema normalne multiplayer opcije za modem: jedino Internet na vise nacina. Treci i glavni razlog je sto nemam love ;) Zakljucak: igra nije kratka ali je laka ! Pozdrav od mene!
strategije.1847 raikhan, -> #1837, saint
> Evo nekih Screen-ova iz Starcrafta <Warcraft 3> ^^^^^^^^^^ Moram da ulozim repliku: Starcraft nije Warcraft 3 !!! War3 je uveliko u pripremi i po nekim vestima izlazi krajem ove godine, ali ako uzmemo primer Starcrafta videcemo da Blizzardovci i te kako lazu sto se tice datuma izlazaka njihovih igara... > Igra ce sigurno postati legenda kao i njeni > prethodnici. !!! JESTE VALA !!! Pozdrav !
strategije.1848 raikhan, -> #1841, slobodanz
> Ako se nije pojavila ,JEL ZNA NEKO KADA CE, ILI KADA CE > TYBERIUM SUN (ili kako se vec pise) Ako ti se prvo pitanje odnosi na Starcraft odgovor je: TO NIKO NE ZNA ! Bio je najavljen za kraj Januara ali eto... Odgovor na to pitanje je: TEK TO NIKO NE ZNA !!! Na I-netu nema bas nicega vezanog za Tiberium Sun... Na Westwoodu se ni ne pominje... Sigurno tek pocinju da ga rade, a opet mozda i ne. Mozda im je vazniji Blade Runner 2 ili tako nesto :( Pozdrav!
strategije.1849 nitro, -> #1781, legolas
> Evo male pricice za one koji su igrali Panzer II. > Dakle, u bitci u Francuskoj (koju ju je moj ortak igrao u campanji > Blitzkreigh) ostavio je nebranjen pozadinski objektni grad. > U tom trenutku je imao neku kolicinu prestiza (recimo 100) i kad mu > je zli neprijatelj (Francuz) osvojio taj grad, trebalo je da mu se > prestiz smanji (za recimo 150). Umesto toga dobio je iznenada 65000. > > Sad, pitanje je da li je to zbog buga u igri ili u Cyrix-u na 200MHz? > Uostalom, ko kaze da 2 + 2 nije 3.99999998 Imam isti problem i on nije u Cyrix-u! Da li je neko pokusao da skine update za PG II sa SSI site-a?Ja sam skinuo USA verziju i ona nece da radi sa mojim Panzerom(citaj zabrlja igru nacisto) kod koga neznam kako da procitam koja je verzija.Inace postoji jos i update za UK verziju igre koja mozda otklanja ovaj bug,ali posto je meni vreme na EUnetu odavno isteklo a i nisam pri parama da ga produzujem molio bih da neko to skine pa da ga okaci ovde. Nemanja
strategije.1850 legolas,
Pitanje za X - Com 3 Kako da pokupim bilo shta sa oborenog UFO -a? Shta mi treba da bi istrazio boljeg lovca od Walkary Ints? Salut Legolas
strategije.1851 morkin, -> #1850, legolas
> Kako da pokupim bilo shta sa oborenog UFO -a? > Shta mi treba da bi istrazio boljeg lovca od Walkary Ints? Ubaci ljude u neko vozilo koje može da ih prevozi, označi to vozilo (i ljude) i idi na mesto pada. Ljudi tamo mogu i pešice da odu, ali to ide sporo pa onda često UFO ispari dok oni dođu. Grdno ćeš se smoriti sa istraživanjem - nove tehnologije se dobijaju užasno sporo i to ne zato što nemaš dovoljno laboratorija i naučnika već zato jer retko dolaziš do artefakta. Trudi se da obaraš samo one letelice čiji tip ne znaš - samo od njih ćeš nešto da naučiš. Bolje je da se ograničiš na borbu u gradu jer su letelice užasno skupe, a i njihovo obaranje povlači ogromne penale. Obavezno treniraj PSI i oformi ekipu robota jer su imuni na PSI efekte. Toxigun type C je najmoćnije oružje, a snap shot košta svega 1AP. Kad dođeš u Alien Dimension, smorićeš se. Tamo postoji grad vanzemaljaca i kroz njega moraš da se probijaš zgradu po zgradu. Problem pravi horda neprijateljskih letelica. Da ti ilustrujem koliko je to teško, na najlakšem nivou DEVET brodova boljih od onih koje trenutno imaš ne može da osigura odlazak ekipe do te zgrade, a kamoli njihov povratak. Ja sam se vratio iz prve zgrade sa ekipom, ali nikako nisam mogao da odem do druge (koja je vrlo daleko od portala). Snimao sam igru, šta sve nisam radio, ali bez uspeha.
strategije.1852 legolas, -> #1851, morkin
>>Ubaci ljude u neko vozilo koje moze da ih prevozi, oznaci to vozilo >>(i ljude) i idi na mesto pada. Ljudi tamo mogu i pesice da odu, ali >>to ide sporo pa onda cesto UFO ispari dok oni dodu. Imam problem. Ja ovu igru, u stvari ne igram vec je ovo pitanje za ortaka. Njemu, u stvari, nije jasno kako da uopshte poshalje ljude tamo i moli te za kompletno uputstvo izvodjenja slanja ljudi na mesto pada UFO-a. Pomislio sam da nije neki bug poshto je ortak rekao da je bash sve pokushao. 10x unapred Salut Legolas
strategije.1853 morkin, -> #1852, legolas
> Njemu, u stvari, nije jasno kako da uopshte poshalje ljude tamo i > moli te za kompletno uputstvo izvodjenja slanja ljudi na mesto pada > UFO-a. Pomislio sam da nije neki bug poshto je ortak rekao da je > bash sve pokushao. Jeste konfuzno, i ja sam se jedva snašao. Detaljno uputstvo ne mogu da ti dam jer nemam više taj CD.