strategije.2068dragosh,
-> #2062, vlarad-> > aa, kul je espesoft. kol'ko je kod njega kopija cd-a? 10dem?
-> Kopije diskova u Digitech-u su 5DM ili 35din ako nekoga interesuje
-> (sa kolor prednjim omotom), a za izbor nisam bas siguran.
Korišćeni naslovi-stariji,a i nije neki izbor.
strategije.2069epson,
-> #2068, dragosh
│ -> Kopije diskova u Digitech-u su 5DM ili 35din ako nekoga interesuje
│ -> (sa kolor prednjim omotom), a za izbor nisam bas siguran.
│
│
│ Korišćeni naslovi-stariji,a i nije neki izbor.
└─────────────────────────────────────────────────
Ja sam jedino tamo našao Premier Manager 98.
strategije.2070sfilip,
ne znam dal ovo ide u simulacije ili u strategije...
X-Com Interceptor!
Čitao sam razne loše komentare o njemu u cvetu kontejnera pa ga nisam uzimao
sve do juče i - nisam zažalio :)
Igra ima ponešto propusta ali je Dobra. Borbe u svemiru liče na wing
commandera ali su po meni bolje i od WC:Prophecy. Igra zadržava kompletan
filing starijih delova.
Radnja se zbiva u jednom sistemu od štajaznam 30tak zvezda, sve sa planetama.
Baze se grade između sistema a kompanije sa zemlje naseljavaju sisteme blizu
baza. X-Com ima dužnost da brani proizvodnju kompanija, zauzvrat dobija lovu i
radničku snagu koja proizvodi novo oružije, letelice itd.
Tokom igre traje priča, neke novine izveštavaju o zbivanjima na zemlji i tu se
dosta zanimljivo opisuje onaj deo zbivanja posle AW2 (alien war 2) a pre
mlaćenja u megapol prime-u.
Sama igra je ok, sadrži sve elemente prethodnih, istraživanje, regrutovanje
pilota, njihove karakteristike, čak kasnije ima i korišćenja psi-abilities.
Tako, igra valja. Nije dobra kao prvi ufo ali je bolja od svega što je skoro
izašlo...
strategije.2071black.adder,
Hi!
Ima li neko Beasts and Bumpkins. Ako neko zna neke shifre i to.Josh
bolje ako znate kako se prelazi peti nivo.10x unapred.
Pozdrav od Branka
strategije.2072vdunic,
-> #2071, black.adder
> Ima li neko Beasts and Bumpkins. Ako neko zna neke shifre i to.Josh
> bolje ako znate kako se prelazi peti nivo.10x unapred.
Upiši šifru kneelbeforeme tokom igre da bi aktivirao sledeća varanja
pritiskom na tastere: G (neograničena količina zlata), ctrl i F6
(otkrivanje cele mape), 0103 (puno seljaka u obliku dece).
strategije.2073black.adder,
10x, again.
Kako to misliš 'puno seljaka u obliku dece'?
strategije.2074vantic,
Je li igrao neko Mech Commander-a , kakav je i kakvu masinu trazi?
Da li bi mogao da radi na 486DX4 - 120 MHz ; 16 MB Ram ; 4 MB SGRAM
graf. kart. ?
strategije.2075black.adder,
Hi!
Ima li bre neko Beasts and bumpkins. Kako se kuca kneelbefore me i
gde?10x unapred.by
strategije.2076vantic,
Da nije neko slucajno igrao Police Quest SWAT 2 ili Mech Commandera
pa da nam moze izneti svoje imporesije ovde u confi ?
strategije.2077sfilip,
-> #2074, vantic>Je li igrao neko Mech Commander-a , kakav je i kakvu masinu trazi?
>Da li bi mogao da radi na 486DX4 - 120 MHz ; 16 MB Ram ; 4 MB SGRAM
>graf. kart. ?
igrao... na p5 166 radilo okej, lepa uvodna animacija, solidna igra... mada
ništa posebno, fali joj na priči i toku igre... I mogli su da urade veću
rezoluciju. Dal će na 486ici raditi - pojma nemam... trebalo bi... probaj...
strategije.2078jones,
Kako se u Jagged Alliance snima pozicija u toku borbe?
strategije.2079slick,
-> #2078, jones>> Kako se u Jagged Alliance snima pozicija u toku borbe?
e, i ti mnogo osh...
nema savegame-a dok traje borba, vetj samo kad pochistish sektor, ili
se vratish u neki tvoj.
strategije.2081sfilip,
-> #2079, slick>e, i ti mnogo osh...
>
>nema savegame-a dok traje borba, vetj samo kad pochistish sektor, ili
>se vratish u neki tvoj.
........ali igra je jebeno dobra ;)
strategije.2083jones,
Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
pozdrav
strategije.2084ztasic,
-> #2083, jones
║ Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
Ja i dalje ne želim da se zagađujem postojećim glupostima - čekam Dune 2000,
Ages Of Empires 2 i C&C:Tiberian Sun.
I tebi preporučujem isto. :)
strategije.2085giuliano,
-> #2084, ztasicSlazem se.
Samo bi tu dod`o i Myth 2...:)
strategije.2087saint,
-> #2083, jones=> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
Mozes da cekas neke nove strategije da izadju kao na primer
C&C2:Tiberian Sun ili Heroes of Might &Magic III ili da
uzmes neku koja je vec izasla kao na primer BattleZone ili
X-Com:The Interceptor.
strategije.2088simce,
-> #2083, jones> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
Pa ako volish 'potez' strategije predlazem ti najbolju
e-mail igru na svetu.. STARS! :)
Igra ima dosta slichnosti sa 'Master of Orion' samo shto
se ova moze pikati i u 16 igracha. Anyway imash shareware
u windows/fun pa skini i pogledaj..
strategije.2089legolas,
-> #2083, jones>> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
Ja sam skoro zavrsio Star Wars Rebellion i moram priznati da me je
dobro drzala. Dobar spoj dve strategije.
strategije.2090van.gogh,
-> #2083, jonesVA>
VA> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
VA>
Pa pazi...dok ne izadju te igre koje su ovi nabrojali bilo bi
najbolje da dane provedes uz WARHEMMER: DARK OMEN...igra je stvarno
jebeno dobra, a mogu da ti preporucim i MITH: THE FALLEN LORD'S...
Uzivaj....
VaN.GoGH
strategije.2091morkin,
-> #2083, jones> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju....
Sačekaj "World in Flames - the computer game".
Najavili su izlazak za ovu jesen, a ako je sudeći po board igri, nijedna
druga strategija koju sam igrao nije joj ni za prineti.
strategije.2092morkin,
-> #2088, simce> Pa ako volish 'potez' strategije predlazem ti najbolju
> e-mail igru na svetu.. STARS! :)
;)
Trebaju ti nove žrtve?
strategije.2093legolas,
Povodom ove preporuke za najbolju strategiju:
Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre
(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
strategije.2094simce,
-> #2093, legolas>Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre
>(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
Mogli bi da ih podelimo na potez i real time strategije :)
strategije.2095saint,
-> #2093, legolas=> Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre
=> (mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
Sto kad se vec zna da je BattleZone
najbolja strategija godine?
strategije.2096jones,
Koja je minimalna konfiguracija na kojoj cd Battlezone
pristojno raditi?
strategije.2097legolas,
-> #2094, simce>>>Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre
>>>(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
>>Mogli bi da ih podelimo na potez i real time strategije :)
Predlazem da glasamo
Predlazem po tri igre (odvojeno RTS i potezne)
Prva dobija 3, druga 2 ...
Pa da saberemo.
Neka vremenski bude ograniceno najranije 97 (negde sredina)
Evo moje liste RTS:
1.Total Annihilation
2.StarCraft
3.Age of Empires
Evo poteznih:
1.Star Wars Rebellion
2.Panzer General 2
3.Civilisation2:Fantastic Worlds
strategije.2098saint,
-> #2096, jones
Pa dovoljan ti je pentium za nize rezolucije.
Vec na 200Mhz mozes da koristis 640X480 a ako
imas neku 3D karticu pici ce ti i u 800X600 na
bilo kom pentiumu. BattleZone nije uobicajena
RTS.
strategije.2099buva,
-> #2088, simce
(;) Pa ako volish 'potez' strategije predlazem ti najbolju
(;) e-mail igru na svetu.. STARS! :)
?? pa ti otjesh da upropastish choveka ?!
UPOZORENJE : NIKAKO I NI POD KOJIM USLOVIMA(chak i ako vam prislone
pishtolj na chelo ) NE PRISTAJTE NA IGRANJE STARSA! PREKO EMAILA ...
ostatjete bez devojke, posla , ljudi na ulici tje vas chudno posmatrati
itd... jednom rechju, ostatjete bez ZHIVOTA !
strategije.2100junior,
-> #2093, legolas> Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre
> (mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
I koja je svrha toga? Najboljoj strategiji mesec dana pretplate? ;)
strategije.2101king.diamond,
-> #2099, buva> UPOZORENJE : NIKAKO I NI POD KOJIM USLOVIMA(chak i ako vam prislone
> pishtolj na chelo ) NE PRISTAJTE NA IGRANJE STARSA! PREKO EMAILA ...
> ostatjete bez devojke, posla , ljudi na ulici tje vas chudno
> posmatrati itd... jednom rechju, ostatjete bez ZHIVOTA !
Da.
A i ostavlja trajne posledice po onoga ko zavrsi partiju.
strategije.2102epson,
-> #2097, legolas
│ Evo moje liste RTS:
│ 1.Total Annihilation
│ 2.StarCraft
│ 3.Age of Empires
└─────────────────────────────────────────────────
1.Comandos: behind enemy lines
2.Army Man
3.Age of Empires
strategije.2103mcule,
Nikako ne uzimati Dune 2000.
Posle 5 godina, igra izgleda gotovo identicno! Ni traga od nekog
rendera, novih zezalica, cak je i grafika neosetno poboljsana (skoro
isto sr*anje).
Elem, igrao sam Dinu pre nekoliko godina, presao je (sa Harkonenima,
naravno ;), ali mi pada potpuno apsurdno sada da igram identicnu igru.
Sto bi reko nas narod: Isto sr*nje, drugo pakovanje.
strategije.2104simce,
-> #2101, king.diamond> A i ostavlja trajne posledice po onoga ko zavrsi partiju.
Ili trajne komplekse antitalentima za strategije koji su
rasplakani pobegli iz grupe ;>
strategije.2105legolas,
-> #2100, junior>>I koja je svrha toga? Najboljoj strategiji mesec dana pretplate? ;)
Ne, nego joj nabavimo ribu i obezbedimo joj smeshtaj za noc ;)
Znas li uopste koja je svrha top listi igara?
Cist info. Kada vidim da je neka igra na prvom mestu, prvo nju
kupujem i ne zamajvam se sa glupostima na koje nalecem. Ako bude i
desetak ljudi glasalo, bice to dovoljan razlog uzeti makar dva od ta
tri cda.
strategije.2106morkin,
-> #2105, legolas> Znas li uopste koja je svrha top listi igara?
> Cist info. Kada vidim da je neka igra na prvom mestu, prvo nju
> kupujem i ne zamajvam se sa glupostima na koje nalecem. Ako bude i
> desetak ljudi glasalo, bice to dovoljan razlog uzeti makar dva od
> ta tri cda.
Ajde juniore, u pravu je čovek. Red je da sebe častim sa par CD-ova.
Obavezno odvoj Real-Time i potezne strategije.
strategije.2107legolas,
-> #2106, morkin>>Ajde juniore, u pravu je covek. Red je da sebe castim sa par CD-ova.
>>Obavezno odvoj Real-Time i potezne strategije.
Ne mora Junior to da radi ako nece. Coveku je verovatno prognoza
preko glave ;)
Mogu i ja da sabiram bodove. Mogu i vote da se salju na moj mail, ja
cu da isticem rezultate. Neka samo Junior predlozi najbolji nacin.
strategije.2108junior,
-> #2105, legolas> Cist info. Kada vidim da je neka igra na prvom mestu, prvo nju
> kupujem i ne zamajvam se sa glupostima na koje nalecem.
Ajde, videćemo šta može da se uradi (jak sam ti ja karakter..;).
Anyway, ako šaljete nešto, za sad, neka ide legolasu na mail, ne u
konferenciju, a ako bude nešto zvanično, bićete na vreme obavešteni.
strategije.2109sfilip,
-> #2094, simce> >Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre
> >(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
>
> Mogli bi da ih podelimo na potez i real time strategije :)
predlažem da ih onda podelimo na realtime i one kojima potezi predstavljaju
vremensku razliku od 1.) sat vremena, 2.) dan 3.) mesec dana, 4.) godinu dana,
pa onda na one u kojima upravljaš vodom, celom armijom ili celom nacijom pa
onda na one u kojima ima i real time i poteznog igranja pa onda na one koji
podržavaju seckanje noktiju između poteza i na one koji se ubrizgavaju
direktno u venu (stars!) ;)
Mislim da bi bitnija podela bila na one koje su predviđene za igranje protiv
živih igrača i one u kojima je kampanja protiv kompjutera glavna stvar...
enivej, za stars! bih dao svoj glas kao za najbolju igru za igranje protiv
human protivnika :)
strategije.2110simce,
-> #2109, sfilip> enivej, za stars! bih dao svoj glas kao za najbolju igru za
> igranje protiv human protivnika :)
Nismo mi josh dozhiveli glavno zadovoljstvo igre, futachinu
u 16 igracha! A tek bojno polje sa 16 razlichitih flota ;)
STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS!
strategije.2111sherloc,
-> #2110, simce>> Nismo mi josh dozhiveli glavno zadovoljstvo igre, futachinu
>> u 16 igracha! A tek bojno polje sa 16 razlichitih flota ;)
Sace pocne ragnarok(valjda) pa ce i to da se dogodi :)
inace evo ja kao pocetnik u stars-u, trenutno igram prvu partiju,
kazem da je igra stvarno odlicna, mnogo dobra. Malo ima onih koji
vole ovakav tip igara a da im se ova ne bi svidela.
ByE
strategije.2112nikolaj,
Jel zna neko sifre za Red Alert?
strategije.2113junior,
-> #2112, nikolaj> Jel zna neko sifre za Red Alert?
Da li si isprobao cheatove koje sam okačio u poruci 4.2051?
strategije.2114vukk,
Casopis Racunari raspisuje oglas za strucne saradnike:
Ako ste vatreni igrac, a pritom zelite da to svoje znanje i
iskustvo lepo unovcite, javite se na ovaj oglas. Potrebni su nam
tipski igraci, tj. igraci specijalizovani za odredjene tipove igara
(pucacke, strategije, avanture...) Svaki objavljeni prikaz igre, tj. tekst o
istoj, bice pristojno placen. U pitanju je duza i jako ozbiljna
saradnja.
Sve informacije i prijave: kwon@eunet.yu
Nakon vaseg mail-a, dobicete kratak formular sa nizom pitanja.
Nakon prispelog odgovora, bicete pozvani na razgovor.
Pozdrav
Vukasin Mitrovic
strategije.2115sfilip,
el igro neko dune 2000? Ja uzeo verziju iz SP softa, najsvežiju, a kad ono, po
starom dobrom običaju SPS-a stvar ne radi ;)
Može se odigrati samo prva misija, onda igra vrati na početak tj opet daje
izbor iste dve misije (u mapi se ne menjaju teritorije nego ostaje sve isto)...
Ako neko bar ima savegame potez druge misije... možda je samo između prve i
druge frka... Najbolje bi bilo savegame na "kampanjskom delu", na mapi, pre
druge...
strategije.2116sfilip,
ima li zainteresovanih za subotu/nedelju za jedan masovni odlazak u neku
igraonicu na starkraft? okvirna cena je 15 dinara na sat, za sada nas
ima 3-4... prijave na mejl
strategije.2117nikolaj,
E Juniore onaj cheat ne radi..
Pa ako neko ima jos neki neka posalje..
strategije.2118vdunic,
-> #2117, nikolaj
> E Juniore onaj cheat ne radi..
> Pa ako neko ima jos neki neka posalje..
Cheat sigurno radi, ja sam ga i tražio od juniora i znam da je ispravan.
strategije.2119sfilip,
Skinuo sam noćaš 60 megabajtni Jagged Alliance 2 demo i igra je MRAK :)
Koštalo me samo 4x0.5=2 sata na eunetu... Za dalje informacije pogledati
www.avault.com (tako nekako se zove), gotivni su, ima svega i svachega...
strategije.2120nikolaj,
-> #2118, vdunic>Cheat sigurno radi, ja sam ga i trazio od juniora i znam da je ispravan.
Jel koristis fajl-Ramoney.exe,ili tako neshto..
nisam siguran koji je pravi naziv fajla..
strategije.2121nikolaj,
This file has been brought to you courtesy of the Poo Procreators.
Visit our Web site at http://www.geocities.com/SiliconValley/Pines/2
940
Thank You for supporting your Poo.
Doing Game.dat (DOS file)...
This is niether a rev this code knows or an already patched
version. Your
basicly SOL unless I or someone else coded a new one to handle this
rev.
Doing Ra95.exe (Win95 file)...
This is niether a rev this code knows or an already patched
version. Your
basicly SOL unless I or someone else coded a new one to handle this
rev.
--------------------------------------------------------------------
Ovo mi javi kad pokrenem fajl Ramoney.exe
strategije.2122vdunic,
-> #2121, nikolaj
> version. Your
> basicly SOL unless I or someone else coded a new one to handle this
> rev.
> --------------------------------------------------------------------
>
> Ovo mi javi kad pokrenem fajl Ramoney.exe
Iskopiraj onu arhivu koju je junior okačio ovde u direktorijum gde ti je
fajl ra95.exe, obično je to \WESTWOOD\... po defaultu. Raspakuj arhivu i
pokreni ramoney.exe. Sad kad pokreneš Red Alert pojaviće ti se određena
količina novca oko 10000, ali se neće smanjivati. To ti je to što se
tiče cheat-a koji je poslat ovde.
strategije.2123dbambi,
Sjajan nivo za C&C....
Tiberium island
Bambi
savegame.012strategije.2124dbambi,
Još jedan....
Overdrive....
Bambi
savegame.012strategije.2125dragosh,
E ljudi šta kažete da se skupimo na batlle netu za jedan mnogoljudni
Starcraft?? Možemo da napravimo kanal sa šifrom,ili da pustimo neke
zaludjene amere da se ubace u kanal i posle se udružimo i pobijemo ih :)
i tako zadobijemo važne pobede za dobijanje mogućnosti igranja ladder-a
(sistem igranja sa bodovanjem i rang listama).Sve u svemu batlle net nudi
bezbroj mogućnosti za zaludjenike Starcraftom.
Zaintresovani neka mi se jave u mail sa vremenom (ili) datumom
koji bi ima odgovarao pa ćemo da zakažemo termin ovde u konf. ili da
napravimo grupu ako neko već nije..Pa da oderemo malo one tamo...
Da se vidi srpska moć kada se udružimo! :) Oni će nama da prete...:)
strategije.2126vdunic,
Mech Commander
Tokom igre upišite sledeće šifre:
lorrie - obnavaljanje zaliha municije
osmiu - božanski mod
deadeye - precizno gađanje
lordbunny - drži se taster B i klik levim tasterom miša
Da bi se mogle koristiti šifre za varanja morate napraviti fajl pod
nazivom buymechcommander.2 u glavnom direktorijumu igre.
strategije.2127vdunic,
M.A.X. 2
Upišite šifre za varanja u bilo kom trenutku tokom misije.
maxspy - svi neprijatelji na mapi postaju vidljivi
maxstorage - maksimum sirovog materijala
maxsurvey - kompletan materijal na mapi
maxsuper - ojačanje odabrane jedinice
Šifre nisam proverio, pa možda treba da se kucaju sa zagradama,
primer (maxspy).
strategije.2128sfilip,
Posle kompletno završenog Jagged Alliance 2 demoa počinjem željno očekivati
izlazak same igre. Demo ima 3 mape, igra se dan-dva i taman je tolko velik da
svakog ko ga odigra napravi zavisnikom...
U poređenju sa starim j.a. novi ima 3d ufo:xcom-liki izgled. Line-of-sight je
urađen fenomenalno. Metci (granate, noževi...) prolaze kroz mekše površine i
pogađaju metu sa smanjenom snagom. Moguće je čak gađati negativca kroz drveni
zid! Postoje opcije nišanjenja u glavu, telo i noge. Gomila novog oružija (čak
i u demo verziji) uključuje desert eagle pištolj, hekler&koh automat, razne
kalašnjikove (čak i onu verziju sa 5.xx kalibrom), zapadne m16, m14,
thompsone... postoji i neki ruski snajper, neki bacač granta pa čak i
LAW antitenkovski lanser... videh i neku sačmaru, još par pištolja...
Moguće je staviti dva laka, jednoručna, oružja (pištolje) u ruke pa tako Viki
na početku glumi laru kroft sa dve '45ice ;)
Sami plaćenici mogu stajati, čučati i ležati (i shodno tome kretati se), mogu
se penjati na krovove. Ceo equipment interfejs je dosta poboljšan. Zastupljena
je samo turn based borba i real time šetkanje dok nema kontakta sa
neprijateljem. Moguće je na licu mesta kupiti opremu i pričati sa ponekim
likovima...
I kao najbolje, ako se puca iz blizine i ako imate sreće, moguće je razneti
glavu neprijatelju a'la petparačke priče ;)
strategije.2129lboki,
kako da u imperialism-u prebacim svoju vojsku na tudju teritoriju?
igru igram tek 3 dana , a vec sam zaboravio da treba da jedem ,
spavam,... so , HELP!
strategije.2130qpele,
Skoro sam nabasao na igru Ceasar II. Ako je neko igrao, bio bih mu jako
zadovoljan da me malo uputi u istu
strategije.2131saint,
-> #2130, qpele=> zadovoljan da me malo uputi u istu
Imas opciju tutorial .
Tu ce ti sve objasniti.
strategije.2132qpele,
-> #2131, saint> => zadovoljan da me malo uputi u istu
>
> Imas opciju tutorial .
> Tu ce ti sve objasniti.
Ok, kontam ja osnovne stvari, ali stalno mi dodje do pozara ili do
nereda sa kojima ne znam da se izborim. Znaci objasni mi ako nije problem,
kako da izbegnem pozar i nerede ili kako da ugasim isti?
strategije.2133saint,
-> #2132, qpele=> Ok, kontam ja osnovne stvari, ali stalno mi dodje do pozara ili do
Gradi Prefakture.I podesi u senatu broj ljudi odredjenih za poslove.
strategije.2134smrda,
Kako glase sifre za AGE OF EMPIRES ?
Unapred hvala.
strategije.2135junior,
-> #2134, smrda:: Age Of Empires
> Kako glase sifre za AGE OF EMPIRES ?
diediedie - ubija sve ostale igrače
reveal map - otkriva celu mapu
pepperoni pizza - dodaje 1000 na hranu
coinage - dodaje 1000 na zlato
woodstock - dodaje 1000 na drvo
quarry - dodaje 1000 na kamen
no fog - isključuje fog of war
hari kiri - samoubistvo
medusa - izuzetno zanimljivo - kad pogine seljak pretvori se u konjanika,
a kada pogine taj konjanik pretvori se u katapult
photon man - pojavi se tip sa laserskom puškom i ubija sve živo
gaia - kontrola životinja
fluying dutchman - Juggernought se pretvara u flying dutchman, odnosno ide po
kopnu
steroids - upgrade svih jedinica na maksimum
home run - završava scenario (sa uspehom naravno)
killX (X je broj igrača kojem želite sve najgore)
bigdaddy - pojavljuje se jako brz i jak automobil sa nekim topom
big bertha - katapult dobija veću snagu i domet
icbm - balista dobija veći domet
hoyohoyo - popovi pocinju da trče ko ludi i dobijaju 600 HP
e=mc2 trooper - pojavljuje se nešto slično kao photon man ali puca rakete kao
bigdaddy
jack be nimble - zanimljivo - kada je selektovan katapult počinje da umesto
kamenja izbacuje krave ili seljake
strategije.2136sfilip,
pozivam sve koji nisu glasali da naredbom vote dobrovoljno izaberu stars! kao
objektivno najbolju igru na svetu!
strategije.2137junior,
-> #1662, vantic> p.s. Zar ovo oko STARSA! nije bilo najzesci pizvajz u confi igre od
> kako ista postoji!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Nije, bilo je i većih, ali ne ovako besmislenih. :)
Anyway, ako nastavljate diskusiju o starsima, učinite to ovde, gde
je prigodna tema, a ne da se smaraju ljudi koji u životu nisu videli
ni jednu strategiju, a time i stars.
strategije.2138sfilip,
>E , ako se iznerviram pa odigram tutorial u tom Starsu! , odvalicu
>vas!
ako ti uspeš da me odvališ u starsu evo poješću ove dve diskete na kojima mi je
bekap stars!-a snimljen, svi koji ovo čitaju su mi svedoci...
strategije.2140sv.ilija,
Zna li neko sifre za varanje za strategiju WAR GAMES
Ujedno je TOPLO preporucujem svim igracima ! :)
strategije.2141ivkeb,
Ima li ko shifre(varanje) za dune 2000?
strategije.2142sfilip,
nemo neko da se zajebe da uzme dinu 2000! nikako!
mislim da ju je morkin (il neko) već komentarisao ali sigurno nije bilo
dovoljno gadno čim sam je pre par dana iznajmio. Igra je čista kopija c&c-a i
pritom je nazadnija od c&c-a gold po SVIM pitanjima. Lošije animacije (tojest
odsustvo dotičnih), lošija priča, manje misija i najbitnije nikakav gameplay.
Ono, okej bi bila pre 5 godina al da igra praćena onakvom medijskom kampanjom
izađe skoro i da je ispod nivoa c&c-a to je neviđen lopovluk :)
strategije.2143jones,
Da li i kako se u Jagged A. popravlja oruzije,cemu sluzi
kutija sa alatom?
pozdrav
strategije.2144ivkeb,
Josh jedanput ishtem hints&codes for DUNE 2000
tnx
strategije.2145byello,
Ljudi pomagajte!!
Zasto starcraft neće da radi pod win98, ako je neko uspeo neka kaže
kako.
Byello
strategije.2146legolas,
-> #2145, byello>>Zasto starcraft nece da radi pod win98, ako je neko uspeo neka kaze
>>kako.
Eh te Blizzardove igre. Meni Starcraft radi ali nece Dijabola :((
Iako sam skinuo 1.07 za Dijabolu.
Za Starcraft probaj ovaj novi patch 1.03, mada sumnjam da ce da
pomogne.
strategije.2147smrda,
-> #2145, byello>Zasto starcraft nece da radi pod win98.
Meni savrseno radi.Mozda ti je problem u mashini,a mozda ga i nisi lepo
instalirao.Pokushaj opet da ga instalirash.
Pozdrav,
Nemanja
strategije.2148mradovic,
-> #2147, smrda>> Zasto starcraft nece da radi pod win98.
>
> Meni savrseno radi.Mozda ti je problem u mashini,a mozda ga i nisi lepo
> instalirao.Pokushaj opet da ga instalirash.
Kod mene na OSR2, radi ali zato puca vrlo cesto (pogotovu kada
dodje do zesce makljaze). Ortak ga je probao na vise masina i
tvrdi da na Cyrix-u radi bolje nego na INTEL-u gde hoce da puca.
Ovo mi deluje nelogicno, ali nikad se nezna.
BTW, ima li neko cheatove za skok na sledeci nivo, ova Zerg
kampanja mi je krajnje dosadna?
Pozdrav, Mirko.
strategije.2149smrda,
-> #2148, mradovic>ima li neko cheatove za skok na sledeci nivo,
Imash ih u svetu kompjutera(ne znam tacno koji broj ali pogledaj otprilike
zadnja 3 ili 4 br.)
strategije.2150smrda,
Cao,
Pa kao sto sam rekao meni odlicno radi na cyrix-u sa 64ram-a.
cya
strategije.2151kiki,
-> #2148, mradovic> BTW, ima li neko cheatove za skok na sledeci nivo, ova Zerg
Prelistaj malo stare poruke ako te ne mrzi. Već je neko slao.
strategije.2152sv.ilija,
sv.ilija
Jos jednom lepo moli , da mu oni koji znaju kazu
sifre za varanje u WAR GAMES .
ja imam samo 2 sifre : MORNINGAFTER - za celu mapu
CHACHING - za 10000 $
ako postoje molio bih da mi neko da sifre za povecanje
armor-a,speed-a i firepower-a. :(
strategije.2153byello,
Cudo!!
Meni diablo savrseno radi (prem da je original iz Engleske, ako to
ima neke veze), a star craft mi kada se startuje pokazuje poruku da
nema cd-a u cd romu?????
Pokusacu sa reinstalacijom windowsa na postojeci, to savetujem i
drugima, jer cuo sam da to pomaze ne samo kod igara nego i kod
pucanja offica, explorera i drugih rezidentnih programa. Javicu sta
sam uradio
Inace reinstalaciju je probao Apostol kada mu je puko explorer i
sada mu masina savrseno radi.
Byello
strategije.2154legolas,
-> #2153, byello>>Meni diablo savrseno radi (prem da je original iz Engleske, ako to
>>ima neke veze), a star craft mi kada se startuje pokazuje poruku da
>>nema cd-a u cd romu?????
Meni bas obrnuto. StarCraft radi bez problema, a Dijabola javlja da
nema CD u romu :(
strategije.2155kiki,
-> #2154, legolas> Meni bas obrnuto. StarCraft radi bez problema, a Dijabola javlja da
> nema CD u romu :(
Mom ortaku se isto dešavalo sa Might And Magic VI. Tražio mu je uvek
CD2. Inače on ima win 95 OSR2. Posle nekih dve nedelje akanja oko toga
igrica je proradila. Kako.. ne zna ni on sam :)))
strategije.2156vantic,
E sto se tice Starcrafta i Diabla , sve blizzardove igre zajebavaju
sa Winom 98 , patchovi se mogu naci na NET-u .Sto se starcrafta
tice prvo ga treba upgrade-ovati na ver. 1.02 , a onda se upotrebi
crack i vise ne prijavljuje da nema CD-a , odnosno sve lepo ide.
Ako nekom trebaju navedeni patch i crack , neka vice!
strategije.2157milosavljevic,
-> #2154, legolas>> Meni bas obrnuto. StarCraft radi bez problema, a Dijabola javlja da
>> nema CD u romu :(
Meni i jedna i druga igra rade bez problema.
strategije.2160sane,
Jel ima bre neko Millenium za pc?
strategije.2161wlaad,
-> #2160, sanemilenium.arjstrategije.2162byello,
Molim postenog sezamovca da okači one patchove i crackove za
starcraft
B.
strategije.2163lboki,
subject:Milenium
jebote, nisam imao pojma da jedna tako stara igra moze da bude tako
zarazna...
otkad sam je skinuo sve vreme sam je igrao i ... zarazile me...hmm
strategije.2165junior,
-> #2164, sane> Evo nekih igara (ako uspe).
Arhiva je obrisana, jer sadrži igre pod copyrightom.
Centurion - Bits of Magic
Realms - Virgin Games
Mislim, jesu to matore igre, ali dajte uzdržite se od slanja istih
u konferenciju. Za to postoje mail, grupe, i slične stvari.
strategije.2166saint,
Jel stigao u domace CD-klubove Caesar III ?
strategije.2167corgan,
Verovatno je bilo, pa mi recite poruku fde su ble shifre za Starcraft
B.M.
strategije.2168vdunic,
-> #2167, corgan
> Verovatno je bilo, pa mi recite poruku fde su ble shifre za Starcraft
> B.M.
Pogledaj poruku 4.2025.
strategije.2169vdunic,
Evo jedan trainer za DUNE 2000.
d2000trn.zipstrategije.2170saint,
Izasao je Caesar III .
Jedna od najboljih ako ne i najbolja simulacija gradjenja.
strategije.2171rades,
-> #2170, saint
> Izasao je Caesar III .
> Jedna od najboljih ako ne i najbolja simulacija gradjenja.
Takodje se pojavio i KKND 2 (Krush, Kill 'N' Destroy). U
odnosu na prvi deo je fantastican.
strategije.2172milosavljevic,
-> #2171, rades>> Takodje se pojavio i KKND 2 (Krush, Kill 'N' Destroy). U
KKND 2 se pojavio jos pre oko 3-4 nedelje, da si ti meni ziv i zdrav... :)
Goran.
strategije.2173vantic,
-> #2171, rades>>KKnD II
I bre , pa to je izaslo jos pre mesec dana!
strategije.2174rades,
-> #2172, milosavljevic
> KKND 2 se pojavio jos pre oko 3-4 nedelje, da si ti meni ziv i
> zdrav... :)
Ok. Ne pratim redovno. Pre neki dan sam video kod druga.