IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - strategije

strategije.2068 dragosh, -> #2062, vlarad
-> > aa, kul je espesoft. kol'ko je kod njega kopija cd-a? 10dem? -> Kopije diskova u Digitech-u su 5DM ili 35din ako nekoga interesuje -> (sa kolor prednjim omotom), a za izbor nisam bas siguran. Korišćeni naslovi-stariji,a i nije neki izbor.
strategije.2069 epson, -> #2068, dragosh
│ -> Kopije diskova u Digitech-u su 5DM ili 35din ako nekoga interesuje │ -> (sa kolor prednjim omotom), a za izbor nisam bas siguran. │ │ │ Korišćeni naslovi-stariji,a i nije neki izbor. └───────────────────────────────────────────────── Ja sam jedino tamo našao Premier Manager 98.
strategije.2070 sfilip,
ne znam dal ovo ide u simulacije ili u strategije... X-Com Interceptor! Čitao sam razne loše komentare o njemu u cvetu kontejnera pa ga nisam uzimao sve do juče i - nisam zažalio :) Igra ima ponešto propusta ali je Dobra. Borbe u svemiru liče na wing commandera ali su po meni bolje i od WC:Prophecy. Igra zadržava kompletan filing starijih delova. Radnja se zbiva u jednom sistemu od štajaznam 30tak zvezda, sve sa planetama. Baze se grade između sistema a kompanije sa zemlje naseljavaju sisteme blizu baza. X-Com ima dužnost da brani proizvodnju kompanija, zauzvrat dobija lovu i radničku snagu koja proizvodi novo oružije, letelice itd. Tokom igre traje priča, neke novine izveštavaju o zbivanjima na zemlji i tu se dosta zanimljivo opisuje onaj deo zbivanja posle AW2 (alien war 2) a pre mlaćenja u megapol prime-u. Sama igra je ok, sadrži sve elemente prethodnih, istraživanje, regrutovanje pilota, njihove karakteristike, čak kasnije ima i korišćenja psi-abilities. Tako, igra valja. Nije dobra kao prvi ufo ali je bolja od svega što je skoro izašlo...
strategije.2071 black.adder,
Hi! Ima li neko Beasts and Bumpkins. Ako neko zna neke shifre i to.Josh bolje ako znate kako se prelazi peti nivo.10x unapred. Pozdrav od Branka
strategije.2072 vdunic, -> #2071, black.adder
> Ima li neko Beasts and Bumpkins. Ako neko zna neke shifre i to.Josh > bolje ako znate kako se prelazi peti nivo.10x unapred. Upiši šifru kneelbeforeme tokom igre da bi aktivirao sledeća varanja pritiskom na tastere: G (neograničena količina zlata), ctrl i F6 (otkrivanje cele mape), 0103 (puno seljaka u obliku dece).
strategije.2073 black.adder,
10x, again. Kako to misliš 'puno seljaka u obliku dece'?
strategije.2074 vantic,
Je li igrao neko Mech Commander-a , kakav je i kakvu masinu trazi? Da li bi mogao da radi na 486DX4 - 120 MHz ; 16 MB Ram ; 4 MB SGRAM graf. kart. ?
strategije.2075 black.adder,
Hi! Ima li bre neko Beasts and bumpkins. Kako se kuca kneelbefore me i gde?10x unapred.by
strategije.2076 vantic,
Da nije neko slucajno igrao Police Quest SWAT 2 ili Mech Commandera pa da nam moze izneti svoje imporesije ovde u confi ?
strategije.2077 sfilip, -> #2074, vantic
>Je li igrao neko Mech Commander-a , kakav je i kakvu masinu trazi? >Da li bi mogao da radi na 486DX4 - 120 MHz ; 16 MB Ram ; 4 MB SGRAM >graf. kart. ? igrao... na p5 166 radilo okej, lepa uvodna animacija, solidna igra... mada ništa posebno, fali joj na priči i toku igre... I mogli su da urade veću rezoluciju. Dal će na 486ici raditi - pojma nemam... trebalo bi... probaj...
strategije.2078 jones,
Kako se u Jagged Alliance snima pozicija u toku borbe?
strategije.2079 slick, -> #2078, jones
>> Kako se u Jagged Alliance snima pozicija u toku borbe? e, i ti mnogo osh... nema savegame-a dok traje borba, vetj samo kad pochistish sektor, ili se vratish u neki tvoj.
strategije.2081 sfilip, -> #2079, slick
>e, i ti mnogo osh... > >nema savegame-a dok traje borba, vetj samo kad pochistish sektor, ili >se vratish u neki tvoj. ........ali igra je jebeno dobra ;)
strategije.2083 jones,
Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... pozdrav
strategije.2084 ztasic, -> #2083, jones
║ Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... Ja i dalje ne želim da se zagađujem postojećim glupostima - čekam Dune 2000, Ages Of Empires 2 i C&C:Tiberian Sun. I tebi preporučujem isto. :)
strategije.2085 giuliano, -> #2084, ztasic
Slazem se. Samo bi tu dod`o i Myth 2...:)
strategije.2087 saint, -> #2083, jones
=> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... Mozes da cekas neke nove strategije da izadju kao na primer C&C2:Tiberian Sun ili Heroes of Might &Magic III ili da uzmes neku koja je vec izasla kao na primer BattleZone ili X-Com:The Interceptor.
strategije.2088 simce, -> #2083, jones
> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... Pa ako volish 'potez' strategije predlazem ti najbolju e-mail igru na svetu.. STARS! :) Igra ima dosta slichnosti sa 'Master of Orion' samo shto se ova moze pikati i u 16 igracha. Anyway imash shareware u windows/fun pa skini i pogledaj..
strategije.2089 legolas, -> #2083, jones
>> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... Ja sam skoro zavrsio Star Wars Rebellion i moram priznati da me je dobro drzala. Dobar spoj dve strategije.
strategije.2090 van.gogh, -> #2083, jones
VA> VA> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... VA> Pa pazi...dok ne izadju te igre koje su ovi nabrojali bilo bi najbolje da dane provedes uz WARHEMMER: DARK OMEN...igra je stvarno jebeno dobra, a mogu da ti preporucim i MITH: THE FALLEN LORD'S... Uzivaj.... VaN.GoGH
strategije.2091 morkin, -> #2083, jones
> Ajde preporucite neku dobru novu strategiju.... Sačekaj "World in Flames - the computer game". Najavili su izlazak za ovu jesen, a ako je sudeći po board igri, nijedna druga strategija koju sam igrao nije joj ni za prineti.
strategije.2092 morkin, -> #2088, simce
> Pa ako volish 'potez' strategije predlazem ti najbolju > e-mail igru na svetu.. STARS! :) ;) Trebaju ti nove žrtve?
strategije.2093 legolas,
Povodom ove preporuke za najbolju strategiju: Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre (mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;)
strategije.2094 simce, -> #2093, legolas
>Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre >(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;) Mogli bi da ih podelimo na potez i real time strategije :)
strategije.2095 saint, -> #2093, legolas
=> Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre => (mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;) Sto kad se vec zna da je BattleZone najbolja strategija godine?
strategije.2096 jones,
Koja je minimalna konfiguracija na kojoj cd Battlezone pristojno raditi?
strategije.2097 legolas, -> #2094, simce
>>>Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre >>>(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;) >>Mogli bi da ih podelimo na potez i real time strategije :) Predlazem da glasamo Predlazem po tri igre (odvojeno RTS i potezne) Prva dobija 3, druga 2 ... Pa da saberemo. Neka vremenski bude ograniceno najranije 97 (negde sredina) Evo moje liste RTS: 1.Total Annihilation 2.StarCraft 3.Age of Empires Evo poteznih: 1.Star Wars Rebellion 2.Panzer General 2 3.Civilisation2:Fantastic Worlds
strategije.2098 saint, -> #2096, jones
Pa dovoljan ti je pentium za nize rezolucije. Vec na 200Mhz mozes da koristis 640X480 a ako imas neku 3D karticu pici ce ti i u 800X600 na bilo kom pentiumu. BattleZone nije uobicajena RTS.
strategije.2099 buva, -> #2088, simce
(;) Pa ako volish 'potez' strategije predlazem ti najbolju (;) e-mail igru na svetu.. STARS! :) ?? pa ti otjesh da upropastish choveka ?! UPOZORENJE : NIKAKO I NI POD KOJIM USLOVIMA(chak i ako vam prislone pishtolj na chelo ) NE PRISTAJTE NA IGRANJE STARSA! PREKO EMAILA ... ostatjete bez devojke, posla , ljudi na ulici tje vas chudno posmatrati itd... jednom rechju, ostatjete bez ZHIVOTA !
strategije.2100 junior, -> #2093, legolas
> Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre > (mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;) I koja je svrha toga? Najboljoj strategiji mesec dana pretplate? ;)
strategije.2101 king.diamond, -> #2099, buva
> UPOZORENJE : NIKAKO I NI POD KOJIM USLOVIMA(chak i ako vam prislone > pishtolj na chelo ) NE PRISTAJTE NA IGRANJE STARSA! PREKO EMAILA ... > ostatjete bez devojke, posla , ljudi na ulici tje vas chudno > posmatrati itd... jednom rechju, ostatjete bez ZHIVOTA ! Da. A i ostavlja trajne posledice po onoga ko zavrsi partiju.
strategije.2102 epson, -> #2097, legolas
│ Evo moje liste RTS: │ 1.Total Annihilation │ 2.StarCraft │ 3.Age of Empires └───────────────────────────────────────────────── 1.Comandos: behind enemy lines 2.Army Man 3.Age of Empires
strategije.2103 mcule,
Nikako ne uzimati Dune 2000. Posle 5 godina, igra izgleda gotovo identicno! Ni traga od nekog rendera, novih zezalica, cak je i grafika neosetno poboljsana (skoro isto sr*anje). Elem, igrao sam Dinu pre nekoliko godina, presao je (sa Harkonenima, naravno ;), ali mi pada potpuno apsurdno sada da igram identicnu igru. Sto bi reko nas narod: Isto sr*nje, drugo pakovanje.
strategije.2104 simce, -> #2101, king.diamond
> A i ostavlja trajne posledice po onoga ko zavrsi partiju. Ili trajne komplekse antitalentima za strategije koji su rasplakani pobegli iz grupe ;>
strategije.2105 legolas, -> #2100, junior
>>I koja je svrha toga? Najboljoj strategiji mesec dana pretplate? ;) Ne, nego joj nabavimo ribu i obezbedimo joj smeshtaj za noc ;) Znas li uopste koja je svrha top listi igara? Cist info. Kada vidim da je neka igra na prvom mestu, prvo nju kupujem i ne zamajvam se sa glupostima na koje nalecem. Ako bude i desetak ljudi glasalo, bice to dovoljan razlog uzeti makar dva od ta tri cda.
strategije.2106 morkin, -> #2105, legolas
> Znas li uopste koja je svrha top listi igara? > Cist info. Kada vidim da je neka igra na prvom mestu, prvo nju > kupujem i ne zamajvam se sa glupostima na koje nalecem. Ako bude i > desetak ljudi glasalo, bice to dovoljan razlog uzeti makar dva od > ta tri cda. Ajde juniore, u pravu je čovek. Red je da sebe častim sa par CD-ova. Obavezno odvoj Real-Time i potezne strategije.
strategije.2107 legolas, -> #2106, morkin
>>Ajde juniore, u pravu je covek. Red je da sebe castim sa par CD-ova. >>Obavezno odvoj Real-Time i potezne strategije. Ne mora Junior to da radi ako nece. Coveku je verovatno prognoza preko glave ;) Mogu i ja da sabiram bodove. Mogu i vote da se salju na moj mail, ja cu da isticem rezultate. Neka samo Junior predlozi najbolji nacin.
strategije.2108 junior, -> #2105, legolas
> Cist info. Kada vidim da je neka igra na prvom mestu, prvo nju > kupujem i ne zamajvam se sa glupostima na koje nalecem. Ajde, videćemo šta može da se uradi (jak sam ti ja karakter..;). Anyway, ako šaljete nešto, za sad, neka ide legolasu na mail, ne u konferenciju, a ako bude nešto zvanično, bićete na vreme obavešteni.
strategije.2109 sfilip, -> #2094, simce
> >Predlazem novom moderatoru da uvede glasanje za najbolje igre > >(mesece. godine, decenije). Ionako nema sta da radi ;) > > Mogli bi da ih podelimo na potez i real time strategije :) predlažem da ih onda podelimo na realtime i one kojima potezi predstavljaju vremensku razliku od 1.) sat vremena, 2.) dan 3.) mesec dana, 4.) godinu dana, pa onda na one u kojima upravljaš vodom, celom armijom ili celom nacijom pa onda na one u kojima ima i real time i poteznog igranja pa onda na one koji podržavaju seckanje noktiju između poteza i na one koji se ubrizgavaju direktno u venu (stars!) ;) Mislim da bi bitnija podela bila na one koje su predviđene za igranje protiv živih igrača i one u kojima je kampanja protiv kompjutera glavna stvar... enivej, za stars! bih dao svoj glas kao za najbolju igru za igranje protiv human protivnika :)
strategije.2110 simce, -> #2109, sfilip
> enivej, za stars! bih dao svoj glas kao za najbolju igru za > igranje protiv human protivnika :) Nismo mi josh dozhiveli glavno zadovoljstvo igre, futachinu u 16 igracha! A tek bojno polje sa 16 razlichitih flota ;) STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS! STARS!
strategije.2111 sherloc, -> #2110, simce
>> Nismo mi josh dozhiveli glavno zadovoljstvo igre, futachinu >> u 16 igracha! A tek bojno polje sa 16 razlichitih flota ;) Sace pocne ragnarok(valjda) pa ce i to da se dogodi :) inace evo ja kao pocetnik u stars-u, trenutno igram prvu partiju, kazem da je igra stvarno odlicna, mnogo dobra. Malo ima onih koji vole ovakav tip igara a da im se ova ne bi svidela. ByE
strategije.2112 nikolaj,
Jel zna neko sifre za Red Alert?
strategije.2113 junior, -> #2112, nikolaj
> Jel zna neko sifre za Red Alert? Da li si isprobao cheatove koje sam okačio u poruci 4.2051?
strategije.2114 vukk,
Casopis Racunari raspisuje oglas za strucne saradnike: Ako ste vatreni igrac, a pritom zelite da to svoje znanje i iskustvo lepo unovcite, javite se na ovaj oglas. Potrebni su nam tipski igraci, tj. igraci specijalizovani za odredjene tipove igara (pucacke, strategije, avanture...) Svaki objavljeni prikaz igre, tj. tekst o istoj, bice pristojno placen. U pitanju je duza i jako ozbiljna saradnja. Sve informacije i prijave: kwon@eunet.yu Nakon vaseg mail-a, dobicete kratak formular sa nizom pitanja. Nakon prispelog odgovora, bicete pozvani na razgovor. Pozdrav Vukasin Mitrovic
strategije.2115 sfilip,
el igro neko dune 2000? Ja uzeo verziju iz SP softa, najsvežiju, a kad ono, po starom dobrom običaju SPS-a stvar ne radi ;) Može se odigrati samo prva misija, onda igra vrati na početak tj opet daje izbor iste dve misije (u mapi se ne menjaju teritorije nego ostaje sve isto)... Ako neko bar ima savegame potez druge misije... možda je samo između prve i druge frka... Najbolje bi bilo savegame na "kampanjskom delu", na mapi, pre druge...
strategije.2116 sfilip,
ima li zainteresovanih za subotu/nedelju za jedan masovni odlazak u neku igraonicu na starkraft? okvirna cena je 15 dinara na sat, za sada nas ima 3-4... prijave na mejl
strategije.2117 nikolaj,
E Juniore onaj cheat ne radi.. Pa ako neko ima jos neki neka posalje..
strategije.2118 vdunic, -> #2117, nikolaj
> E Juniore onaj cheat ne radi.. > Pa ako neko ima jos neki neka posalje.. Cheat sigurno radi, ja sam ga i tražio od juniora i znam da je ispravan.
strategije.2119 sfilip,
Skinuo sam noćaš 60 megabajtni Jagged Alliance 2 demo i igra je MRAK :) Koštalo me samo 4x0.5=2 sata na eunetu... Za dalje informacije pogledati www.avault.com (tako nekako se zove), gotivni su, ima svega i svachega...
strategije.2120 nikolaj, -> #2118, vdunic
>Cheat sigurno radi, ja sam ga i trazio od juniora i znam da je ispravan. Jel koristis fajl-Ramoney.exe,ili tako neshto.. nisam siguran koji je pravi naziv fajla..
strategije.2121 nikolaj,
This file has been brought to you courtesy of the Poo Procreators. Visit our Web site at http://www.geocities.com/SiliconValley/Pines/2 940 Thank You for supporting your Poo. Doing Game.dat (DOS file)... This is niether a rev this code knows or an already patched version. Your basicly SOL unless I or someone else coded a new one to handle this rev. Doing Ra95.exe (Win95 file)... This is niether a rev this code knows or an already patched version. Your basicly SOL unless I or someone else coded a new one to handle this rev. -------------------------------------------------------------------- Ovo mi javi kad pokrenem fajl Ramoney.exe
strategije.2122 vdunic, -> #2121, nikolaj
> version. Your > basicly SOL unless I or someone else coded a new one to handle this > rev. > -------------------------------------------------------------------- > > Ovo mi javi kad pokrenem fajl Ramoney.exe Iskopiraj onu arhivu koju je junior okačio ovde u direktorijum gde ti je fajl ra95.exe, obično je to \WESTWOOD\... po defaultu. Raspakuj arhivu i pokreni ramoney.exe. Sad kad pokreneš Red Alert pojaviće ti se određena količina novca oko 10000, ali se neće smanjivati. To ti je to što se tiče cheat-a koji je poslat ovde.
strategije.2123 dbambi,
Sjajan nivo za C&C.... Tiberium island Bambi savegame.012
strategije.2124 dbambi,
Još jedan.... Overdrive.... Bambi savegame.012
strategije.2125 dragosh,
E ljudi šta kažete da se skupimo na batlle netu za jedan mnogoljudni Starcraft?? Možemo da napravimo kanal sa šifrom,ili da pustimo neke zaludjene amere da se ubace u kanal i posle se udružimo i pobijemo ih :) i tako zadobijemo važne pobede za dobijanje mogućnosti igranja ladder-a (sistem igranja sa bodovanjem i rang listama).Sve u svemu batlle net nudi bezbroj mogućnosti za zaludjenike Starcraftom. Zaintresovani neka mi se jave u mail sa vremenom (ili) datumom koji bi ima odgovarao pa ćemo da zakažemo termin ovde u konf. ili da napravimo grupu ako neko već nije..Pa da oderemo malo one tamo... Da se vidi srpska moć kada se udružimo! :) Oni će nama da prete...:)
strategije.2126 vdunic,
Mech Commander Tokom igre upišite sledeće šifre: lorrie - obnavaljanje zaliha municije osmiu - božanski mod deadeye - precizno gađanje lordbunny - drži se taster B i klik levim tasterom miša Da bi se mogle koristiti šifre za varanja morate napraviti fajl pod nazivom buymechcommander.2 u glavnom direktorijumu igre.
strategije.2127 vdunic,
M.A.X. 2 Upišite šifre za varanja u bilo kom trenutku tokom misije. maxspy - svi neprijatelji na mapi postaju vidljivi maxstorage - maksimum sirovog materijala maxsurvey - kompletan materijal na mapi maxsuper - ojačanje odabrane jedinice Šifre nisam proverio, pa možda treba da se kucaju sa zagradama, primer (maxspy).
strategije.2128 sfilip,
Posle kompletno završenog Jagged Alliance 2 demoa počinjem željno očekivati izlazak same igre. Demo ima 3 mape, igra se dan-dva i taman je tolko velik da svakog ko ga odigra napravi zavisnikom... U poređenju sa starim j.a. novi ima 3d ufo:xcom-liki izgled. Line-of-sight je urađen fenomenalno. Metci (granate, noževi...) prolaze kroz mekše površine i pogađaju metu sa smanjenom snagom. Moguće je čak gađati negativca kroz drveni zid! Postoje opcije nišanjenja u glavu, telo i noge. Gomila novog oružija (čak i u demo verziji) uključuje desert eagle pištolj, hekler&koh automat, razne kalašnjikove (čak i onu verziju sa 5.xx kalibrom), zapadne m16, m14, thompsone... postoji i neki ruski snajper, neki bacač granta pa čak i LAW antitenkovski lanser... videh i neku sačmaru, još par pištolja... Moguće je staviti dva laka, jednoručna, oružja (pištolje) u ruke pa tako Viki na početku glumi laru kroft sa dve '45ice ;) Sami plaćenici mogu stajati, čučati i ležati (i shodno tome kretati se), mogu se penjati na krovove. Ceo equipment interfejs je dosta poboljšan. Zastupljena je samo turn based borba i real time šetkanje dok nema kontakta sa neprijateljem. Moguće je na licu mesta kupiti opremu i pričati sa ponekim likovima... I kao najbolje, ako se puca iz blizine i ako imate sreće, moguće je razneti glavu neprijatelju a'la petparačke priče ;)
strategije.2129 lboki,
kako da u imperialism-u prebacim svoju vojsku na tudju teritoriju? igru igram tek 3 dana , a vec sam zaboravio da treba da jedem , spavam,... so , HELP!
strategije.2130 qpele,
Skoro sam nabasao na igru Ceasar II. Ako je neko igrao, bio bih mu jako zadovoljan da me malo uputi u istu
strategije.2131 saint, -> #2130, qpele
=> zadovoljan da me malo uputi u istu Imas opciju tutorial . Tu ce ti sve objasniti.
strategije.2132 qpele, -> #2131, saint
> => zadovoljan da me malo uputi u istu > > Imas opciju tutorial . > Tu ce ti sve objasniti. Ok, kontam ja osnovne stvari, ali stalno mi dodje do pozara ili do nereda sa kojima ne znam da se izborim. Znaci objasni mi ako nije problem, kako da izbegnem pozar i nerede ili kako da ugasim isti?
strategije.2133 saint, -> #2132, qpele
=> Ok, kontam ja osnovne stvari, ali stalno mi dodje do pozara ili do Gradi Prefakture.I podesi u senatu broj ljudi odredjenih za poslove.
strategije.2134 smrda,
Kako glase sifre za AGE OF EMPIRES ? Unapred hvala.
strategije.2135 junior, -> #2134, smrda
:: Age Of Empires > Kako glase sifre za AGE OF EMPIRES ? diediedie - ubija sve ostale igrače reveal map - otkriva celu mapu pepperoni pizza - dodaje 1000 na hranu coinage - dodaje 1000 na zlato woodstock - dodaje 1000 na drvo quarry - dodaje 1000 na kamen no fog - isključuje fog of war hari kiri - samoubistvo medusa - izuzetno zanimljivo - kad pogine seljak pretvori se u konjanika, a kada pogine taj konjanik pretvori se u katapult photon man - pojavi se tip sa laserskom puškom i ubija sve živo gaia - kontrola životinja fluying dutchman - Juggernought se pretvara u flying dutchman, odnosno ide po kopnu steroids - upgrade svih jedinica na maksimum home run - završava scenario (sa uspehom naravno) killX (X je broj igrača kojem želite sve najgore) bigdaddy - pojavljuje se jako brz i jak automobil sa nekim topom big bertha - katapult dobija veću snagu i domet icbm - balista dobija veći domet hoyohoyo - popovi pocinju da trče ko ludi i dobijaju 600 HP e=mc2 trooper - pojavljuje se nešto slično kao photon man ali puca rakete kao bigdaddy jack be nimble - zanimljivo - kada je selektovan katapult počinje da umesto kamenja izbacuje krave ili seljake
strategije.2136 sfilip,
pozivam sve koji nisu glasali da naredbom vote dobrovoljno izaberu stars! kao objektivno najbolju igru na svetu!
strategije.2137 junior, -> #1662, vantic
> p.s. Zar ovo oko STARSA! nije bilo najzesci pizvajz u confi igre od > kako ista postoji!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Nije, bilo je i većih, ali ne ovako besmislenih. :) Anyway, ako nastavljate diskusiju o starsima, učinite to ovde, gde je prigodna tema, a ne da se smaraju ljudi koji u životu nisu videli ni jednu strategiju, a time i stars.
strategije.2138 sfilip,
>E , ako se iznerviram pa odigram tutorial u tom Starsu! , odvalicu >vas! ako ti uspeš da me odvališ u starsu evo poješću ove dve diskete na kojima mi je bekap stars!-a snimljen, svi koji ovo čitaju su mi svedoci...
strategije.2140 sv.ilija,
Zna li neko sifre za varanje za strategiju WAR GAMES Ujedno je TOPLO preporucujem svim igracima ! :)
strategije.2141 ivkeb,
Ima li ko shifre(varanje) za dune 2000?
strategije.2142 sfilip,
nemo neko da se zajebe da uzme dinu 2000! nikako! mislim da ju je morkin (il neko) već komentarisao ali sigurno nije bilo dovoljno gadno čim sam je pre par dana iznajmio. Igra je čista kopija c&c-a i pritom je nazadnija od c&c-a gold po SVIM pitanjima. Lošije animacije (tojest odsustvo dotičnih), lošija priča, manje misija i najbitnije nikakav gameplay. Ono, okej bi bila pre 5 godina al da igra praćena onakvom medijskom kampanjom izađe skoro i da je ispod nivoa c&c-a to je neviđen lopovluk :)
strategije.2143 jones,
Da li i kako se u Jagged A. popravlja oruzije,cemu sluzi kutija sa alatom? pozdrav
strategije.2144 ivkeb,
Josh jedanput ishtem hints&codes for DUNE 2000 tnx
strategije.2145 byello,
Ljudi pomagajte!! Zasto starcraft neće da radi pod win98, ako je neko uspeo neka kaže kako. Byello
strategije.2146 legolas, -> #2145, byello
>>Zasto starcraft nece da radi pod win98, ako je neko uspeo neka kaze >>kako. Eh te Blizzardove igre. Meni Starcraft radi ali nece Dijabola :(( Iako sam skinuo 1.07 za Dijabolu. Za Starcraft probaj ovaj novi patch 1.03, mada sumnjam da ce da pomogne.
strategije.2147 smrda, -> #2145, byello
>Zasto starcraft nece da radi pod win98. Meni savrseno radi.Mozda ti je problem u mashini,a mozda ga i nisi lepo instalirao.Pokushaj opet da ga instalirash. Pozdrav, Nemanja
strategije.2148 mradovic, -> #2147, smrda
>> Zasto starcraft nece da radi pod win98. > > Meni savrseno radi.Mozda ti je problem u mashini,a mozda ga i nisi lepo > instalirao.Pokushaj opet da ga instalirash. Kod mene na OSR2, radi ali zato puca vrlo cesto (pogotovu kada dodje do zesce makljaze). Ortak ga je probao na vise masina i tvrdi da na Cyrix-u radi bolje nego na INTEL-u gde hoce da puca. Ovo mi deluje nelogicno, ali nikad se nezna. BTW, ima li neko cheatove za skok na sledeci nivo, ova Zerg kampanja mi je krajnje dosadna? Pozdrav, Mirko.
strategije.2149 smrda, -> #2148, mradovic
>ima li neko cheatove za skok na sledeci nivo, Imash ih u svetu kompjutera(ne znam tacno koji broj ali pogledaj otprilike zadnja 3 ili 4 br.)
strategije.2150 smrda,
Cao, Pa kao sto sam rekao meni odlicno radi na cyrix-u sa 64ram-a. cya
strategije.2151 kiki, -> #2148, mradovic
> BTW, ima li neko cheatove za skok na sledeci nivo, ova Zerg Prelistaj malo stare poruke ako te ne mrzi. Već je neko slao.
strategije.2152 sv.ilija,
sv.ilija Jos jednom lepo moli , da mu oni koji znaju kazu sifre za varanje u WAR GAMES . ja imam samo 2 sifre : MORNINGAFTER - za celu mapu CHACHING - za 10000 $ ako postoje molio bih da mi neko da sifre za povecanje armor-a,speed-a i firepower-a. :(
strategije.2153 byello,
Cudo!! Meni diablo savrseno radi (prem da je original iz Engleske, ako to ima neke veze), a star craft mi kada se startuje pokazuje poruku da nema cd-a u cd romu????? Pokusacu sa reinstalacijom windowsa na postojeci, to savetujem i drugima, jer cuo sam da to pomaze ne samo kod igara nego i kod pucanja offica, explorera i drugih rezidentnih programa. Javicu sta sam uradio Inace reinstalaciju je probao Apostol kada mu je puko explorer i sada mu masina savrseno radi. Byello
strategije.2154 legolas, -> #2153, byello
>>Meni diablo savrseno radi (prem da je original iz Engleske, ako to >>ima neke veze), a star craft mi kada se startuje pokazuje poruku da >>nema cd-a u cd romu????? Meni bas obrnuto. StarCraft radi bez problema, a Dijabola javlja da nema CD u romu :(
strategije.2155 kiki, -> #2154, legolas
> Meni bas obrnuto. StarCraft radi bez problema, a Dijabola javlja da > nema CD u romu :( Mom ortaku se isto dešavalo sa Might And Magic VI. Tražio mu je uvek CD2. Inače on ima win 95 OSR2. Posle nekih dve nedelje akanja oko toga igrica je proradila. Kako.. ne zna ni on sam :)))
strategije.2156 vantic,
E sto se tice Starcrafta i Diabla , sve blizzardove igre zajebavaju sa Winom 98 , patchovi se mogu naci na NET-u .Sto se starcrafta tice prvo ga treba upgrade-ovati na ver. 1.02 , a onda se upotrebi crack i vise ne prijavljuje da nema CD-a , odnosno sve lepo ide. Ako nekom trebaju navedeni patch i crack , neka vice!
strategije.2157 milosavljevic, -> #2154, legolas
>> Meni bas obrnuto. StarCraft radi bez problema, a Dijabola javlja da >> nema CD u romu :( Meni i jedna i druga igra rade bez problema.
strategije.2160 sane,
Jel ima bre neko Millenium za pc?
strategije.2161 wlaad, -> #2160, sane
milenium.arj
strategije.2162 byello,
Molim postenog sezamovca da okači one patchove i crackove za starcraft B.
strategije.2163 lboki,
subject:Milenium jebote, nisam imao pojma da jedna tako stara igra moze da bude tako zarazna... otkad sam je skinuo sve vreme sam je igrao i ... zarazile me...hmm
strategije.2165 junior, -> #2164, sane
> Evo nekih igara (ako uspe). Arhiva je obrisana, jer sadrži igre pod copyrightom. Centurion - Bits of Magic Realms - Virgin Games Mislim, jesu to matore igre, ali dajte uzdržite se od slanja istih u konferenciju. Za to postoje mail, grupe, i slične stvari.
strategije.2166 saint,
Jel stigao u domace CD-klubove Caesar III ?
strategije.2167 corgan,
Verovatno je bilo, pa mi recite poruku fde su ble shifre za Starcraft B.M.
strategije.2168 vdunic, -> #2167, corgan
> Verovatno je bilo, pa mi recite poruku fde su ble shifre za Starcraft > B.M. Pogledaj poruku 4.2025.
strategije.2169 vdunic,
Evo jedan trainer za DUNE 2000. d2000trn.zip
strategije.2170 saint,
Izasao je Caesar III . Jedna od najboljih ako ne i najbolja simulacija gradjenja.
strategije.2171 rades, -> #2170, saint
> Izasao je Caesar III . > Jedna od najboljih ako ne i najbolja simulacija gradjenja. Takodje se pojavio i KKND 2 (Krush, Kill 'N' Destroy). U odnosu na prvi deo je fantastican.
strategije.2172 milosavljevic, -> #2171, rades
>> Takodje se pojavio i KKND 2 (Krush, Kill 'N' Destroy). U KKND 2 se pojavio jos pre oko 3-4 nedelje, da si ti meni ziv i zdrav... :) Goran.
strategije.2173 vantic, -> #2171, rades
>>KKnD II I bre , pa to je izaslo jos pre mesec dana!
strategije.2174 rades, -> #2172, milosavljevic
> KKND 2 se pojavio jos pre oko 3-4 nedelje, da si ti meni ziv i > zdrav... :) Ok. Ne pratim redovno. Pre neki dan sam video kod druga.