IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - strategije

strategije.2175 saint, -> #2171, rades
=> Takodje se pojavio i KKND 2 (Krush, Kill 'N' Destroy). U Kakve to veze ima sa Caesarom III ? KKND 2 se pojavio vec pre oko vise od mesec dana.
strategije.2176 rades, -> #2175, saint
> KKND 2 se pojavio vec pre oko vise od mesec dana. Ok. Odgovorio sam na poruku milosavljevicu (koju si valjda video), tako da nisam hteo da ponavljam to jos jednom. Ali izgleda da je tebi potrebno.
strategije.2177 dragosh, -> #2169, vdunic
Jel ima kod nas da se kupi rip dune2000 ili da ga skidam iz Švedske?
strategije.2178 saint, -> #2176, rades
=> video), tako da nisam hteo da ponavljam to jos jednom. Ali => izgleda da je tebi potrebno. Nije je bilo kada sam ovo pisao.
strategije.2179 corgan,
Starcraft...igram za Zergom, onaj drugi deo....Sta je chrysalis????? B.M.
strategije.2180 wlaad, -> #2179, corgan
chrysalis je ona chaura, onako izgleda ko neki crv, stoji uspravno. nju valjda u drugoj misiji treba da chuvash, a u tretjoj da prenesesh tamo negde.. naravno, ne mosh' da joj komandujesh dok se ne izlegne
strategije.2181 corgan, -> #2180, wlaad
Kolko bre da cekam?Igram vec tri godine ono nishta... B.M.
strategije.2182 wlaad, -> #2181, corgan
>> Kolko bre da cekam?Igram vec tri godine ono nishta... pa ono, koji je cilj misije? ako ti kazhe: sjebi ih sve, ti to i uradish. chrysalis se izlezhe tek u 5-6 misiji.
strategije.2185 retaliator,
Jel igro neko Imperialism?Jes da je stara igra al pitam dal valja da bi je uzo?