strategije.2175saint,
-> #2171, rades=> Takodje se pojavio i KKND 2 (Krush, Kill 'N' Destroy). U
Kakve to veze ima sa Caesarom III ?
KKND 2 se pojavio vec pre oko vise od mesec dana.
strategije.2176rades,
-> #2175, saint
> KKND 2 se pojavio vec pre oko vise od mesec dana.
Ok. Odgovorio sam na poruku milosavljevicu (koju si valjda
video), tako da nisam hteo da ponavljam to jos jednom. Ali
izgleda da je tebi potrebno.
strategije.2177dragosh,
-> #2169, vdunicJel ima kod nas da se kupi rip dune2000 ili da ga skidam iz
Švedske?
strategije.2178saint,
-> #2176, rades=> video), tako da nisam hteo da ponavljam to jos jednom. Ali
=> izgleda da je tebi potrebno.
Nije je bilo kada sam ovo pisao.
strategije.2179corgan,
Starcraft...igram za Zergom, onaj drugi deo....Sta je chrysalis?????
B.M.
strategije.2180wlaad,
-> #2179, corganchrysalis je ona chaura, onako izgleda ko neki crv, stoji uspravno.
nju valjda u drugoj misiji treba da chuvash, a u tretjoj da
prenesesh tamo negde..
naravno, ne mosh' da joj komandujesh dok se ne izlegne
strategije.2181corgan,
-> #2180, wlaadKolko bre da cekam?Igram vec tri godine ono nishta...
B.M.
strategije.2182wlaad,
-> #2181, corgan>> Kolko bre da cekam?Igram vec tri godine ono nishta...
pa ono, koji je cilj misije?
ako ti kazhe: sjebi ih sve, ti to i uradish.
chrysalis se izlezhe tek u 5-6 misiji.
strategije.2185retaliator,
Jel igro neko Imperialism?Jes da je stara igra al pitam dal valja da bi je uzo?