nabavka.718gmatic,
-> #715, mmarkovic==> Po nekom mom iskustvu, na televizoru treba da pise SONY, na
==> telefonu Panasonic, na kolima Mercedes, na procesoru Intel...
==> :)
==> Naravno, sta i koliko se moze... :)
A ako se moze K6 166 moze se i P166MMX koji je samo malkice skuplji
(reda par desetina maraka ili manje).
==> Meni se cini Pentium...
I meni je se to cinilo. Al rekoh jedno su testovi a drugo realan
rad(jednom sam se tako s**bo kad sam uzeo 486sx 25, procesor je
brzi od 386 ali sto radi na 25 MHx mislio sam nema veze i gadno
se presao).
==> P.S. Na mom procesoru pise AMD ;), ali to je 486, a to je
==> druga prica. Ne menjas opremu svaki cas, uzmi ono sto ti
==> najbolje radi, pod uslovom da se cene ne razlikuju mnogo...
Tacno. Nadam se da je to tvoje 486 cedo najbrze u klasi (133).
Sto se starijih 486-tica tice bolje su intelove jer imaju duplo
veci kes.
nabavka.719mmarkovic,
-> #718, gmatic> Tacno. Nadam se da je to tvoje 486 cedo najbrze u klasi (133).
> Sto se starijih 486-tica tice bolje su intelove jer imaju duplo
> veci kes.
Vidiš, mada sam pokušao da dobijem 133, ipak je ostao 120.
Radi veoma fino, mislim da je i brže od 133, jer je ploča (GA5486AL)
postavljena na 3x40, onako bi morala na 4x33
Šta znam, umoran sam od jurenja performansi, ono što mi treba,
radi i gotovo.
nabavka.720kostja,
-> #713, gmatic=> Ljudi dal neko moze da mi kaze. Sta se vise isplati uzeti K6 166 ili
=> Pentium MMX 166 . Cene su im tu negde. Po testu iz PC-a ispada da je
=> bolje resenje P 166 MMX . Dali je ovo istina.
Mislim da ti je bolji izbor P166 MMX.
nabavka.721saint,
-> #720, kostja=> Mislim da ti je bolji izbor P166 MMX.
Kolke su razlike?
nabavka.722gogica,
-> #714, saint-> Kolko ubrzava MMX prosecne 3D igre i WIN...
-> Voleo bi da to cujem od nekoga ko ima MMX a ne iz casopisa...
Ako igra ne podrzava MMX nema ubrzanja,
ja sam sa P133 presao na K6/200 i recimo MDK
nije brzi, ali je kretanje glatko, u Win-u je sve brze
ali to je zbog brzine procesora a ne zbog MMX-a.
Jedinu veliku razliku sam do sada primetio u fotoshopu,
neke funkcije su brze i nekoliko puta.
Znaci ako program nema podrsku za MMX nema ni ubrzanja.
Neka me neko ispravi ako gresim.
nabavka.723zormi,
-> #722, gogica* -> Kolko ubrzava MMX prosecne 3D igre i WIN...
*
* Znaci ako program nema podrsku za MMX nema ni ubrzanja.
Uglavnom tačno, osim što MMX serija je malo i doradjena (otvoren je
dodatni kanal za predobradu instrukcija i povećan cache) tako da se
očekuje par procenata dobitka i na standardnim instrukcijama.
nabavka.724kostja,
-> #721, saint=>=> Mislim da ti je bolji izbor P166 MMX.
=>
=> Kolke su razlike?
Zavisi... ako vožiš Word i Excel nikakve.
Ako vožiš 3D Max i CAD osetne.
nabavka.725saint,
-> #724, kostja
Koje su te MMX instrukcije?
Mislim koliki im je broj?
Koje su najvaznije?
nabavka.726mbluna,
MOLIO BIH DA MI NEKO POSALJE DRAJVERE ZA ROCWELL-OV MODEM 33.6
MBLUNA
nabavka.727stameni,
-> #726, mbluna>> MOLIO BIH DA MI NEKO POSALJE DRAJVERE ZA ROCWELL-OV MODEM 33.6
Mislim da sma ih slao u KOMUNIKACIJE.10. Kucaj:
conf join komunikacije
conf read $ stameni /a /t
Pročitaj i odgovore, jer mislim da sam greškom izostavio reč
"Rockwell" na šta mi je neko skrenuo pažnju...