PCHARD.6

02 Jul 1995 - 19 Oct 1997

Topics

  1. sistemi (183)
  2. mikroprocesori (544)
  3. maticne.ploce (1113)
  4. diskovi (2401)
  5. video (1276)
  6. dodaci (450)
  7. matricni (339)
  8. laseri (428)
  9. mreze (203)
  10. kvarovi (798)
  11. nabavka (727)
  12. benchmark (37)
  13. razno (1216)
  14. inkjet (283)
  15. unknown (2)

Messages - nabavka

nabavka.718 gmatic, -> #715, mmarkovic
==> Po nekom mom iskustvu, na televizoru treba da pise SONY, na ==> telefonu Panasonic, na kolima Mercedes, na procesoru Intel... ==> :) ==> Naravno, sta i koliko se moze... :) A ako se moze K6 166 moze se i P166MMX koji je samo malkice skuplji (reda par desetina maraka ili manje). ==> Meni se cini Pentium... I meni je se to cinilo. Al rekoh jedno su testovi a drugo realan rad(jednom sam se tako s**bo kad sam uzeo 486sx 25, procesor je brzi od 386 ali sto radi na 25 MHx mislio sam nema veze i gadno se presao). ==> P.S. Na mom procesoru pise AMD ;), ali to je 486, a to je ==> druga prica. Ne menjas opremu svaki cas, uzmi ono sto ti ==> najbolje radi, pod uslovom da se cene ne razlikuju mnogo... Tacno. Nadam se da je to tvoje 486 cedo najbrze u klasi (133). Sto se starijih 486-tica tice bolje su intelove jer imaju duplo veci kes.
nabavka.719 mmarkovic, -> #718, gmatic
> Tacno. Nadam se da je to tvoje 486 cedo najbrze u klasi (133). > Sto se starijih 486-tica tice bolje su intelove jer imaju duplo > veci kes. Vidiš, mada sam pokušao da dobijem 133, ipak je ostao 120. Radi veoma fino, mislim da je i brže od 133, jer je ploča (GA5486AL) postavljena na 3x40, onako bi morala na 4x33 Šta znam, umoran sam od jurenja performansi, ono što mi treba, radi i gotovo.
nabavka.720 kostja, -> #713, gmatic
=> Ljudi dal neko moze da mi kaze. Sta se vise isplati uzeti K6 166 ili => Pentium MMX 166 . Cene su im tu negde. Po testu iz PC-a ispada da je => bolje resenje P 166 MMX . Dali je ovo istina. Mislim da ti je bolji izbor P166 MMX.
nabavka.721 saint, -> #720, kostja
=> Mislim da ti je bolji izbor P166 MMX. Kolke su razlike?
nabavka.722 gogica, -> #714, saint
-> Kolko ubrzava MMX prosecne 3D igre i WIN... -> Voleo bi da to cujem od nekoga ko ima MMX a ne iz casopisa... Ako igra ne podrzava MMX nema ubrzanja, ja sam sa P133 presao na K6/200 i recimo MDK nije brzi, ali je kretanje glatko, u Win-u je sve brze ali to je zbog brzine procesora a ne zbog MMX-a. Jedinu veliku razliku sam do sada primetio u fotoshopu, neke funkcije su brze i nekoliko puta. Znaci ako program nema podrsku za MMX nema ni ubrzanja. Neka me neko ispravi ako gresim.
nabavka.723 zormi, -> #722, gogica
* -> Kolko ubrzava MMX prosecne 3D igre i WIN... * * Znaci ako program nema podrsku za MMX nema ni ubrzanja. Uglavnom tačno, osim što MMX serija je malo i doradjena (otvoren je dodatni kanal za predobradu instrukcija i povećan cache) tako da se očekuje par procenata dobitka i na standardnim instrukcijama.
nabavka.724 kostja, -> #721, saint
=>=> Mislim da ti je bolji izbor P166 MMX. => => Kolke su razlike? Zavisi... ako vožiš Word i Excel nikakve. Ako vožiš 3D Max i CAD osetne.
nabavka.725 saint, -> #724, kostja
Koje su te MMX instrukcije? Mislim koliki im je broj? Koje su najvaznije?
nabavka.726 mbluna,
MOLIO BIH DA MI NEKO POSALJE DRAJVERE ZA ROCWELL-OV MODEM 33.6 MBLUNA
nabavka.727 stameni, -> #726, mbluna
>> MOLIO BIH DA MI NEKO POSALJE DRAJVERE ZA ROCWELL-OV MODEM 33.6 Mislim da sma ih slao u KOMUNIKACIJE.10. Kucaj: conf join komunikacije conf read $ stameni /a /t Pročitaj i odgovore, jer mislim da sam greškom izostavio reč "Rockwell" na šta mi je neko skrenuo pažnju...