fajlovi.1nenad,
Fajlovi na Sezamu predstavljaju izbor najboljeg shareware i public
domain softvera, jednom rečju svog softvera koji je prilagođen
ovakvom načinu distribucije. Ako smatrate da u bazi fajlova
nedostaje neki proizvod vredan pažnje, ili da nekoj datoteci nije
mesto u javnim direktorijumima možete vaše primedbe izneti u ovoj
temi.
Ova tema _nije_ namenjena slanju fajlova. Ako želite da neku
datoteku podelite sa ostalim članovima pošaljite je u konferenciju
i temu koja najviše odgovara njenoj sadržini - tako će ona stiči
do najviše zainteresovanih. Ako vas zanima koliko je korisnika
preuzelo datoteku koju ste poslali prilikom slanja koristite svič
'/r' i svaki put kada je neko preuzme Sezam će generisati
sistemsku poruku o tome.
fajlovi.2johnnya,
-> #1, nenad >> ovakvom načinu distribucije. Ako smatrate da u bazi fajlova
>> nedostaje neki proizvod vredan pažnje, ili da nekoj datoteci nije
RealAudio za 16-bitni NetScape :)
fajlovi.3vstan,
-> #2, johnnya> RealAudio za 16-bitni NetScape :)
Eno ga okačen u Komunikacije.www.
RA16_30, ver 3.0.0.20 za MSIE i NetScape,
sve 16-bitne :)
fajlovi.4evlad,
-> #1, nenad=- do najviše zainteresovanih. Ako vas zanima koliko je korisnika
=- preuzelo datoteku koju ste poslali prilikom slanja koristite svič
=- '/r' i svaki put kada je neko preuzme Sezam će generisati
=- sistemsku poruku o tome.
da li ovo funkcioniše i za grupe, mail ?
fajlovi.5calex,
-> #4, evlad> da li ovo funkcioniše i za grupe, mail ?
Kod mene funkcioniše.
fajlovi.6calex,
Sa malim zakašnjenjem, spisak fajlovi koji su u novembru stavljeni
u direktorijume.
amiga\docs\*.*
------------------
libguide.lha 86k Vodič za Amiga biblioteke (libraries), AmigaGuide format
amiga\emul\*.*
------------------
sshift36.lha 236k ShapeShifter 3.6 - odličan Macintosh emulator
amiga\graph\*.*
------------------
akgif43x.lha 32k AkGIF.datatype V43.3 - novi GIF datatype
akjfi433.lha 69k AkJFIF.datatype V43.3 - novi JPEG datatype
akpng43x.lha 47k AkPNG.datatype V43.1 - novi PNG datatype
be_dt43.lha 93k BeBox screen dump picture datatype V43.0
mpgvdt12.lha 35k MPEG video datatype V1.2
qt12.lha 211k QuickTime Player za AGA/CyberGFX, V1.2
zxdt392.lha 37k ZX Spectrum picture datatype V39.2
amiga\net\*.*
------------------
appp122u.lha 144k AmiPPP 1.22 - PPP device sa GUI-em (USA verzija)
gawd.lha 6k GAWD (Galant Amiga Web Daemon) 1.0 - mali WWW server
yam13_3.lha 345k YAM V1.3.3 - MUI Internet mailer
yam13_3a.lha 241k YAM V1.3.3->1.3.3a Update
amiga\sound\*.*
------------------
hipp234.lha 401k HippoPlayer v2.34 - najbolji multi-format modul plejer!
sounddt.lha 8k Novi, popravljeni Sound.datatype za OS 3.0, V39.30
amiga\system\*.*
------------------
execut20.lha 822k Executive 2.0 - task scheduling/management kao na Unix-u
amiga\test\*.*
------------------
xopa1_89.lha 95k XOpa V1.89 - sistem monitor sa vrlo lepim GUI-jem
amiga\utils\*.*
------------------
newicodt.lha 18k NewIconDT V39.0 - datatype za "NewIcon" ikone
atari\arc\*.*
------------------
zip20.zip 131k Info-Zip, Atari verzija ZIP kompatibilnog arhivera
atari\graph\*.*
------------------
hp2xx312.lzh 171k HP2XX 3.12, konvertor iz HPGL u druge grafičke formate
atari\info\*.*
------------------
nvdiguid.lzh 276k NVDI 4.1 Programmer's Guide
atari\text\*.*
------------------
7up232.zip 806k 7UP 2.32, poslednja verzija poznatog editora
dvi2tty.lzh 38k DVI2TTY, konverzija TeX-ovih DVI fajlova u ASCII
notic100.lzh 113k Notice 1.00, editor (ASCII,Hex,STG) od 20kb (ACC/PRG)
dos\comm\*.*
------------------
ldir.zip 9k Ubacivanje SezamNetovog spiska fajlova u SDW (bokir)
mpack15d.zip 44k mpack v1.5 for DOS: MIME i UU Encoder/Decoder
passgen.zip 40k Generisanje slučajnih reči prilagođenih srpskom (zdobric)
pgp263sr.zip 17k Help fajlovi na srpskom jeziku za PGP v2.6.3(i)
dos\disk\*.*
------------------
7000llf.exe 48k Low-level formatiranje Maxtor 7000 serije HD-ova
costudio.zip 281k CoStudio 3.0: kopiranje disketa (1.72, 2.88)
lxtllf.exe 38k Low-level formatiranje Maxtor LXT-xxxA serije HD-ova
maxblast.exe 407k Disk Manager za Maxtor HD-ove (Dos/Win/NT/OS2)
ntfsd121.zip 35k Pristup NTFS particijama iz DOS-a (read-only) v1.21
dos\fun\*.*
------------------
19_updat.zip 1042k Doom -> Ultimate Doom patch
drive11.zip 542k Death Rally Shareware 1.0 -> 1.1 patch
q101-106.zip 356k Quake 1.01 -> 1.06 Patch
dos\graph\*.*
------------------
alch191.zip 955k Image Alchemy v1.9.1, konverzija grafičkih datoteka
dos\info\comm\*.*
------------------
effgin.zip 161k EFF's Guide to the Internet, v3.15
dos\info\hard\*.*
------------------
maxtride.exe 86k Tehnički podaci o Maxtor AT-BUS/IDE hard diskovima
dos\net\*.*
------------------
iprv094.zip 151k IPRoute v0.94: PC-based Router & PPP dialer
dos\sound\*.*
------------------
ft206.zip 335k FastTracker v2.06: odličan PC tracker
dos\text\*.*
------------------
view121.zip 91k View v12.1: pregled WordPerfect/MSWord/Ami/HTML tekstova
dos\virus\*.*
------------------
tbav706.zip 351k ThunderBYTE AntiVirus 7.06: sistem za zaštitu od virusa
tbavx706.zip 97k TBAV v7.06: optimizovane verzije rezidentnih alatki
mac\internet\*.*
------------------
wgrab1b3.sit 78k Web Grabber, skida kompletne Web prezentacije
mac\utils\*.*
------------------
synk210.sit 174k Sinhronizuje sadržaj dva foldera, idealno za bekap.
os2\*.*
------------------
runtime.exe 1030k Java for OS/2 1.0.2 runtime enviroment (update: Nov 96)
toolkit.exe 1107k Java for OS/2 1.0.2 programming toolkit (update: Nov. 96)
vp11demo.zip 1720k Virtual Pascal v1.1, potpuno funkcionalan demo, BP komp.
zoc302.zip 715k ZOC v3.02, odličan kom. program i telnet klijent
sezam\novosti\*.*
------------------
ndat1096.txt 12k Nove datoteke za mesec oktobar 1996.g.
windows\arc\*.*
------------------
pk250w16.exe 577k PKZIP for Windows 16 bit Shareware v2.50
pk250w32.exe 661k PKZIP for Windows 32 bit Shareware v2.50
winrar20.zip 413k RAR for Win v2.00: 32-bitna verzija RAR arhivera
windows\comm\*.*
------------------
fax_n512.zip 734k FaxMail Network v5.12: fax program za Win 3.1/95/NT 3.5x
msfaxnt4.zip 549k Microsoft Fax for Windows NT Workstation 4.0
zow302.zip 785k ZOC v3.02: odličan kom. prg i telnet klijent (Win95/NT)
windows\disk\*.*
------------------
ddwt5124.zip 391k Diskdupe trial for windows v5.1: kopiranje disketa
wima1630.zip 169k WinImage v3.00: kopiranje disketa (podržava DMF) 16-bit
winima30.zip 182k WinImage v3.00: kopiranje disketa (podržava DMF) 32-bit
windows\drivers\input\*.*
------------------
sj120en.exe 3876k HP DeskScan II v2.3: drajveri i softver za HP skenere
windows\graph\*.*
------------------
acdcn10b.zip 457k ACDSee 1.0 beta 10 (Win 95): pregled slika, izuzetno brz
albord10.zip 167k Alf's Filter Factory Border FX 1.0: Photoshop 3 plug-ins
ddraw10.arj 28k Desktop Draw 1.0: crtanje po sadržaju ekrana (tores)
fi11w32.zip 1287k Fractal Imager 1.1: najbolja kompresija slika
qt16v212.zip 1696k Apple QuickTime for Windows v2.1.2 (16 bit)
qt32v212.zip 1729k Apple QuickTime for Windows v2.1.2 (32 bit)
windows\info\*.*
------------------
ntsecfaq.zip 22k NT Security FAQ v0.29 (08.11.96, HTML)
win95reg.zip 373k Windows 95 Registry FAQ v1.5 (.HLP)
windows\misc\*.*
------------------
hangman.zip 36k Hangman for Excel 5.0/7.0, XLS
powrcopy.zip 91k Power Copy for Excel for Windows 5.0/7.0
twistscr.zip 325k Screen Saver za Win 95, tema iz filma TWISTER
xlpowr2a.zip 312k Power Utility Pak za Excel 5.0/7.0
windows\net\activex\*.*
------------------
vrmlocx.zip 1898k VRML ActiveX plug-in za MSIE 3.0
windows\net\html\*.*
------------------
ia95.zip 791k MS Internet Assisstant za Access 7.0
windows\net\mail\*.*
------------------
endora13.zip 153k Endora v1.3: višestruke konfiguracije za Eudoru Lite/Pro
pronto96.zip 2407k Pronto 96: odličan e-mail klijent
windows\net\news\*.*
------------------
grav101.zip 953k MicroPlanet Gravity V1.01: odličan news čitač (32 bit)
windows\net\plugin\*.*
------------------
envoy32.zip 665k Envoy Viewer Plug-in za Netscape Navigator (32 bit)
ezdl.zip 221k EZ Download 96: pojednostavljuje DL fajlova sa Mreže
gsplugs.zip 1142k GSPlug-in za Netscape: prikaz PostScript fajlova (32 bit)
qtpivr16.exe 171k QuickTime Plug-In v1.0 za Netsc. & VR Component (16 bit)
qtpivr32.exe 187k QuickTime Plug-In v1.0 za Netsc. & VR Component (32 bit)
windows\net\talk\*.*
------------------
cchat11.zip 963k MS Comic Chat 1.1: IRC chat u stripu (Win 95/NT 4.0)
windows\net\tcp\*.*
------------------
wp1_3b.zip 139k WinProxy 1.3 beta: proxy server/firewall za Win 95/NT
windows\net\tools\*.*
------------------
pcninstl.zip 2185k PointCast Network: personalizovane vesti sa Interneta
ynt-ie.zip 191k Yahoo! News Ticker v1.4 build 3 za MSIE (Win 95/NT 4)
ynt.zip 504k Yahoo! News Ticker v1.4 build 3 za Netscape (Win 95/NT 4)
windows\net\www\*.*
------------------
n32e301p.a01 2731k Netscape Navigator v3.01 Full Install (32 bit) #2/2
n32e301p.arj 2812k Netscape Navigator v3.01 Full Install (32 bit) #1/2
windows\program\java\*.*
------------------
javatut.zip 1702k The Java Tutorial (HTML)
javawht.zip 235k Java(tm) Language Environment: A White Paper (.PDF)
jscript.zip 51k JavaScript Authoring Guide (.HLP)
windows\program\vbasic\*.*
------------------
vbintrnt.zip 168k Visual Basic i Internet programiranje
windows\sound\*.*
------------------
cdwks20w.zip 464k CD Workshop v2.00.0383: Audio konvertor (Win 95)
cool95.zip 1100k Cool Edit 95: odličan sempl editor za Win 95/NT
cool96.zip 2005k Cool Edit 96: odličan sempl editor za Win 95/NT
cwknt22b.zip 376k CD Workshop v2.20.0764: Audio konvertor (WinNT 4.0)
mpegaudi.zip 940k MPEG Audio Layer 3 v2.00: MPEG decoder, encoder & player
windows\system\*.*
------------------
ntregmon.zip 25k NTRegMon v1.1: prati promene u NT registry bazi
windows\text\*.*
------------------
panofr10.zip 982k Panorama Free v1.0: SGML browser
wware96.zip 462k Wordware '96: kolekcija 60 makroa za Word 7.0
windows\util\*.*
------------------
grafx430.zip 46k GRAFFIX 4.3: screen capture za Windows i DOS
pdeval20.zip 1254k PowerDesk v2.0: poboljšani Explorer (Win 95/NT 4.0)
vuepri50.zip 386k VuePrint 5.0: univerzalni viewer (grafika/animacija/zvuk)
vuepro50.zip 411k VuePrint Pro 5.0d (32 bit): univerzalni viewer
windows\virus\*.*
------------------
11nav96.zip 773k Norton AntiVirus for Windows: Virus Definitions (11/96)
tbavw706.zip 760k ThunderBYTE AntiVirus za Windows 3.1x v7.06 (10/96)
tbw95706.zip 676k ThunderBYTE AntiVirus za Windows 95 v7.06 (10/96)
fajlovi.7cnenad,
-> #6, calex-> Sa malim zakašnjenjem, spisak fajlovi koji su u novembru stavljeni
-> u direktorijume.
Nikad nije kasno :) Ja najveći broj fajlova koje skidam, preuzimam sa
podosta zakašnjenja, zbog slobodnog vremena i mogućnosti da pozovem
rano ujutro zbog kvaliteta veze i brzine prenosa.
fajlovi.8jvujnic,
-> #5, calex> Kod mene funkcioniše.
A što samo kod tebe, što nije i kod nas? ;)))
PS Šalio sam se.
fajlovi.9evlad,
-> #5, calex=-> da li ovo funkcioniše i za grupe, mail ?
=-
=- Kod mene funkcioniše.
super, kod mene ne :(
naravno ukinut mi je i sysmsg
i na kraju:
Uto 24.12.96 16:49 - Node 13
» dow \dos\virus\fp-225.zip (d;
Priprema za slanje...
Datoteka fp-225.zip, 901283 bytes, protokol Zmodem RM, vreme 0:09:24.
Spremni za download (Da/Ne)? d
rz
Prenos uspešan.
» who
nenad 16:37 Off
sane 16:56 Read
benko 16:35 Sezam
posejdon 16:45 Sezam
slalevic 16:32 Chat
ztasic 16:55 Sezam
lexus 16:44 Chat Inhale! Inhale! You're the Victim!
velicko 16:47 Sezam
burazer 16:56 Chat
evlad 16:49 Sezam Vladislav Erdelji
ziks 16:36 Chat
merlin 16:53 Sezam
»
NO CARRIER
// hint: obrati paznju tko je off
fajlovi.10calex,
-> #9, evlad> super, kod mene ne :(
> naravno ukinut mi je i sysmsg
Možda omašiš u sviču? ;) A kako ti je ukinut sysmsg, malopre baš
kažeš da imaš sysmsg a nemaš poruke koje se u njemu pominju?
> NO CARRIER
> // hint: obrati paznju tko je off
Hm, juče sam video pomenutog tkoji je off i zlatibora na vezi i,
zamisli, zlatibor nije pukao. ;) Vidiš, o ovome nisam razmišljao, kad
sledeći put dobijem NO CARRIER, pogledaću u log pa ko je bio off, taj
me je izbacio s veze, valjda nema drugog razloga da ista pukne.
fajlovi.11mmtosic,
-> #9, evlad> NO CARRIER
>
> // hint: obrati paznju tko je off
Ja obraćam pažnju, i računa vodim, šta radim, al' slaba vajda. :(
Eve ga izvod iz današnje `seanse'.
» who
coda 08:27 Sezam
szdravko 08:32 Sezam
djelovac 08:12 Transfer
bzivkovic 08:19 Edit
mmtosic 08:33 Sezam
neshas 08:13 Transfer
stefan 08:24 Transfer
nenad 07:55 Off
mdanilo 08:25 Read
» help conf seen
Sintaksa: CONF SEEN [ddmmgg[hhmm]] [/a] [/g] [/q]
Označava starim sve pročitane poruke u konferenciji.
- Ako se zada datum (i vreme) označava novim sve poruka
pristigle nakon zadatog vremena. Ako se ne navede vreme,
podrazumeva se ponoć toga dana.
- Parametrom /a označavaju se SVE POSTOJEĆE poruke starima, i
pročitane i nepročitane.
- Parametrom /g naredba ima uticaja na sve konferencije na
spisku, počev od tekuće.
- Parametrom /q neće se ispisivati nikakvo obaveštenje o
označenim porukama.
»
NO CARRIER
No, da ne bi bilo pogrešnog tumačenja. Ništa mi se ovo `od gore' ne
dešava posebno češće nego što mi se i inače dešavalo tokom prethodnih
nekoliko meseci. Čovek se navikne na sve. :) Pogotovu kad lokalizuje
uzrok nevolje. I onaj ukaz od pre nekoliko dana kao i ovaj sada,
služe samo kao dokaz za to da ono na šta je ukazao zlatibor nije
ništa specifično vezano za njega, već je, kao što sam to napisao u
prethodnoj poruci, vezano za system-ski softver, što će biti rešeno
kad i ostalo što se nalazi na `to do'-listi.
Nadam se da i ti misliš na to isto. :)
fajlovi.12mmtosic,
-> #6, calex> Sa malim zakašnjenjem, spisak fajlovi koji su u novembru stavljeni
> u direktorijume.
Kad se kašnjenja na koja smo se privikli akumuliraju, odgovarajući
spisak za decembar će biti tek dogodine. :)
Pošto si `iz Niš', predpostavljam da ono `spisak fajlovi' i nije
greška `u kucanje'. :)
fajlovi.13lexus,
-> #10, calex=> Hm, juče sam video pomenutog tkoji je off i zlatibora na vezi i,
=> zamisli, zlatibor nije pukao. ;) Vidiš, o ovome nisam razmišljao,
Pa bilo bi sumnjivo da ga baš svaki put izbacuje sa veze ;)
fajlovi.14calex,
-> #12, mmtosic> Kad se kašnjenja na koja smo se privikli akumuliraju, odgovarajući
> spisak za decembar će biti tek dogodine. :)
Naravno, zar misliš da ću Novu godinu da čekam uz sezam? ;)
> Pošto si `iz Niš', predpostavljam da ono `spisak fajlovi' i nije
> greška `u kucanje'. :)
Aaaa, tek sad sam video :)) Ono spisak je naknadno dodato ali mi
je promaklo ostalo. :(( Ipak, nije to po ovdašnjem govoru, tu bi se
onda našao i neki predlog. ;)
fajlovi.15jvujnic,
-> #13, lexus> Pa bilo bi sumnjivo da ga baš svaki put izbacuje sa veze ;)
;)))
fajlovi.17evlad,
-> #10, calex=- Možda omašiš u sviču? ;) A kako ti je ukinut sysmsg, malopre baš
=- kažeš da imaš sysmsg a nemaš poruke koje se u njemu pominju?
Uh, vidiš mora da je bug u sor-u ;)
fajlovi.18milko,
Kako da upload-ujem fajl,koristim super voice 2.2 za win?
Molim pomoc!
fajlovi.19milko,
Zashto ne nabavljate nove brojeve altera , spacea i ostalih
casopisa u el obliku
fajlovi.20nenad,
-> #19, milko> Zashto ne nabavljate nove brojeve altera , spacea i ostalih
> casopisa u el obliku
Njihovi autori i saradnici su svakako slobodni i dobrodošli ako
žele da ih upload-uju u neku od adekvatnih konferencija. Ti
elektronski magazini nisu baš nešto najredovniji u izlaženju,
ali koliko mi je poznato uskoro bi trebalo da se pojavi novi
Alter (ako se u međuvremenu nije i pojavio). U svakom slučaju ne
postoji nikakva restrikcija prema takvim izdanjima, prvi brojevi
alter-a su se čak našli u direktorijumu.
Dakle, ako ih neko ima neka pošalje. :)
fajlovi.21nenad,
-> #18, milko> Kako da upload-ujem fajl,koristim super voice 2.2 za win?
Ako je problem u komunikacionom programu koji koristiš onda je
najbolje da se obratiš u konferenciju KOMUNIKACIJE, tema
'kom.programi' sa tim pitanjem. Možda tamo ima nekoga ko ti može
pomoći, ali je verovatnije da ćeš dobiti preporuku da uzmeš neki
bolji i fleksibilniji program pošto je taj SuperVoice ipak "laka
kategorija" namenjena prevashodno za "deljenje" uz modeme.
Ako ne znaš kako da upload-uješ fajl na Sezam, onda treba da znaš
da se fajl ne može upload-ovati u javni direktorijum već samo u
svoj lokalni (PAD) ili uz neku poruku.
fajlovi.22dragosh,
Da li na Sezamu postoji fajl za disk double-space i ako ga
ima u kom je direktorijumu ? ;)
poz.
fajlovi.23johnnya,
-> #22, dragosh >> Da li na Sezamu postoji fajl za disk double-space i ako ga
>> ima u kom je direktorijumu ? ;)
\dos\disk\jam110sw.zip
fajlovi.26davla,
Ne znam kako vi ali ja verovatno vise necu da se pretplacujem na sezamnet iz
razloga sto inace a NAROCITO u poslednje vreme ima strasno malo novih
fajlova. Zao mi je sto se to desava i neznam u cemu je problem ali je to
cinjenica i vise se nemoze podneti takvo stanje. Nadam se da ce uprava
sezamneta podhitno resiti ovakvo stanje na zadovoljstvo svih.
pozdrav Vlada!
fajlovi.27orlic,
-> #26, davla
Da> Ne znam kako vi ali ja verovatno vise necu da se pretplacujem na
Da> sezamnet iz razloga sto inace a NAROCITO u poslednje vreme ima strasno
Da> malo novih fajlova. Zao mi je sto se to desava i neznam u cemu je
Da> problem ali je to cinjenica i vise se nemoze podneti takvo stanje.
Da> Nadam se da ce uprava sezamneta podhitno resiti ovakvo stanje na
Da> zadovoljstvo svih. pozdrav
Slozio bih se sa ovim. Ovo ozbiljno dovodi u pitanje i produzenje moje
pretplate. Ma to je garant smisljeno kako se ne bi prosledjivali useri...
:>>> Sta ce nekom moj user kada nema sta da skine... :>>
fajlovi.28sjocic,
Kako se snaci u ovoj 'gomili' novopristiglih fajlova u direktorijume
u poslednjih 2 meseca - covek prosto ne zna sta pre da dload-uje?! :(
ps. Ne, nemam ni Mac, ni Amigu, ni Atari.
fajlovi.30gmatic,
Kako da skidam fajlove uz mail????
fajlovi.31dekik,
-> #30, gmatic
D->> Kako da skidam fajlove uz mail????
Pa kada te pita jel ochesh prenos ti kazhesh DA ;)
fajlovi.32dr.grba,
-> #30, gmatic>> Kako da skidam fajlove uz mail????
mail file (broj) /y
fajlovi.33dimitrijevic,
Bio bi zahvalan, ako ima neko ko bi da posalje neki
simpatican ".GIF" do 1.5, 2 Mb
Hvala!
fajlovi.35dimitrijevic,
Pokusavam da instaliram "winarj24" sa "R" diska,
ne uspeva mi jer nemam datoteke "WinArSiz.DLL" i
"VBRUN300.DLL" a ne postoje u paketu. Pa bi zamolio
ako neko moze da mi ih posalje.
Hvala!
fajlovi.36guta,
- novo -
dos\virus\*.*
------------------
dat-3004.zip 1056k ű McAfee Scan & Clean .DAT upgrade, april 97. (Scan 3.0)
Aprilski upgrade za Scan & Clean, ali za 3.0 verziju Scan Engine-a.
Novosti u datoteci uz poruku.
whatsnew.txtfajlovi.37guta,
- novo -
windows\util\*.*
------------------
closer11.zip 135k ű Closer 1.1: postavlja niz korisnih ikona u tray (W95)
coolclk.zip 31k ű Cool Clock: simpatičan sat (Win 3.11/95/NT)
decext.zip 114k ű Explorer add-on, UU/BinHex/XXE/Base64(MIME) (de)kodovanje
more20.zip 136k ű More Properties 2.0: izmena skrivenih parametara Win95
nail.zip 33k ű Postavlja bilo koji prozor ispred ostalih (Win95)
runtime.zip 111k ű RunTime 1.0a: prikazuje vreme od startovanja rač. (95/NT)
tclock.zip 404k ű Talking Clock 2: ispisuje i izgovara vreme (95/NT)
toilet.zip 103k ű Toilet 2.0: menja ikonu kante i dodaje zvučne efekte (95)
tscuts.zip 16k ű Tray Shortcuts 3.0: dodajte bilo koju ikonu u tray (W95)
voice3.zip 144k ű Add-on za Talking Clock 2: Voice Pack #3
ws_setup.exe 1157k ű TriPlus WinSpace: proširite svoj desktop (W95)
xset20.zip 175k ű Full window drag bez Plus!-a i druge skrivene funkcije
Za detalje pogledajte konferenciju PCUtil, poruke 9.543-9.560
fajlovi.38guta,
- novo -
windows\arc\*.*
------------------
wzbeta32.exe 685k ű WinZip v6.3 Beta (32 bit): shell za rad sa arhivama
fajlovi.39guta,
- novo -
windows\util\*.*
------------------
ptxw203r.zip 1417k ű Pointix Engine: toolbar na specifičan pokret mišem (W95)
Detalji u konferenciji PCUtil, poruke 8.507 i 8.508.
fajlovi.40guta,
- novo -
windows\system\*.*
------------------
cdqc32.zip 434k ű CD QuickCache 2.01: ubrzava pristup CD-ROM-u (Win95)
Popravite perfomanse vašeg CD-ROM-a:
CD-QUICK for Windows 95, v2.01 <ASP> From the
makers of PC Mag's 1995 Best Shareware of the
Year Award winner! CD-Quick will improve the
performance of ANY CD-ROM drive by storing
frequently read data in fast RAM or on your
Hard Drive. Uses advanced caching techniques
for top performance. Includes the utility
QUICKMON, to show cache statistics in real
time. SETUP program makes installation easy.
For Windows 95 only. Shareware $29
fajlovi.41guta,
- novo -
windows\drivers\input\*.*
------------------
flyw101.exe 143k ű FlyWheel: podrška za miša sa točkićem (MS/IntelliMouse)
Obezbeđuje podršku za miševe sa točkićem i u aplikacijama koje ih ne
podržavaju!
fajlovi.42guta,
- novo -
windows\test\*.*
------------------
parmon.zip 121k ű Parallel PortMon: grafički prikaz promena na paral. portu
Parallel Port Monitor 1.0
-------------------------
Utility to spy on the parallel port. Provides a graphical view of the
connector, indicating pin high/low status with different colors. Also has
editable decimal, binary, and hexadecimal fields allowing individual
registers to be viewed and modified.
fajlovi.45guta,
- novo -
windows\net\tools\*.*
------------------
netinfo.zip 85k ű NetInfo: razne informacije o ppp vezi (32-bit)
NetInfo
-------
An easy to use and compact combination of some network tools. NetInfo
allows an Internet user to check up localhost and winsock data, look up
domain name by IP address, find IP address by domain name, scan all
hostnames under one (class C ) IP address, check up host service status.
fajlovi.46guta,
- novo -
windows\fun\*.*
------------------
crow.zip 995k ű Dodatna MS Plus! tema: The Crow
endor.zip 477k ű Dodatna MS Plus! tema: Star Wars: Return of Jedi
hal9000.zip 1420k ű Dodatna MS Plus! tema: HAL 9000 (2001)
pulp.zip 1225k ű Dodatna MS Plus! tema: Pulp Fiction
space2.zip 190k ű Dodatna MS PLus! tema: 2001
Dodatne teme za MS Plus!, sa sadržajem iz legendarnih filmova. Dakle,
tu su razni animirani kurzori, pozadine za desktop, ikone za sistemske
foldere, animacije, zvuci...
fajlovi.47guta,
- novo -
windows\net\ftp\*.*
------------------
netld35a.zip 309k ű NetLoad 3.5a: automatski update vašeg Web Site-a
NetLoad 3.5a
------------
A smart FTP application which automatically updates your web site.
Netload will transfer new and updated files, remove old files and
directories, and rebuild entire directory structures. All with the push
of one button!
fajlovi.48guta,
- novo -
windows\net\tools\*.*
------------------
9xspider.exe 1939k ű 9XWebSpider: prijavite Web site na 200+ search engine-a
9x WebSpider
------------
Register your web page(s) with 9x WebSpider for Windows 95/NT to
over 200 search engines, newsgroups, directories and other web resources.
fajlovi.50guta,
- novo -
windows\net\plugin\*.*
------------------
ftb20e.zip 337k ű Autohide Navigator/Communicator Toolbar (32 bit)
Flying Toolbar 2.0
------------------
An autohide toolbar that looks and works just like Netscape Navigator
toolbar but hides itself when is not needed. You can replace Netscape
Navigator toolbar with Flying Toolbars increasing the Netscape client
space area. The FlyingTB window is normally hidden and appears only when
you move the mouse pointer to the upper (or lower) edge of the screen.
If you have little monitors or you are working in a low resolution mode
then Flying Toolbars is a must ! This 2.0 version adds Personal Buttons,
a batch loader, support for Navigator Gold and Communicator, fast access
buttons for most used Navigator commands and now it hides Netscape
MENU too!
fajlovi.51vstan,
- n o v o -
dosĐfunĐ*.*
------------------
msweep20.zip 88k Domaći MineSweeper za DOS (SVGA, mouse) (emajsijuen)
.................
Vladimir Djuric
Email: EmajsijuenŽSezam.Co.Yu
MINESWEEPER FOR MS-DOS
Nadam se da ce vam se svideti igra. Ako imate bilo kakve zamerke
ili
sugestije pisite mi na email (emajsijuenŽsezam.co.yu).
.................
Zahvaljujemo na prilogu :)
fajlovi.52vstan,
- n o v o -
dosĐmiscĐ*.*
------------------
tvprog13.zip 25k ű Reader liste TV programa (tvinfoŽsezampro.yu) (stamenovv)
------------------ TVprog 1.3 ----------------
Stamenov Vasil, April 1997
Ovaj program se koristi za prikazivanje liste TV programa, koju distribuira
Sezam-Pro-ov TV servis (tvinfoŽsezampro.yu). Prikaz je u obliku pogodnijem
za pregled TV programa, nego sto je to orginalna poruka dobijena elektronskom
postom. Program radi u WINDOWS okruzenju.
----------------------------------
Zahvaljujemo na prilogu :)
fajlovi.53vstan,
- n o v o -
dosĐgraphĐ*.*
------------------
sea12c.zip 506k ű Sea 1.2c: brzi pregled i konverzija velikog broja formata
Odličan Qpeg kompatibilac:
Sea Graphics Viewer V1.2c (C) 1996
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/ _/_/
_/ _/
_/_/_/_/ _/_/_/ _/ _/
_/ _/ _/ _/
_/_/_/_/ _/_/_/_/_/_/ _/_/_/_/_/_/ Graphics & Animation
Viewer.
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────
1. SHORT DESCRIPTION.
┌────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
│ FASTEST VESA compatible mouse controlled viewer around. │
│ Views PNG, JPEG, TARGA, BMP & RLE, TIFF, PCX, GIF, PNM (PPM, PGM, PBM) │
│ LBM (IFF), ICO, WPG and Dp2e-LBM, BBM & PCC pictures. │
│ Plays FLI and FLC animations. Offers conversion between all listed │
│ graphical formats. All combined in a Graphical User Interface. │
└────────────────────────────────────────────────────────────────────────┘
Zahvaljujemo se zmdjokic-u na prilogu :)
fajlovi.55dbambi,
-> #52, vstan=>
=> - n o v o -
=>
=>
=> dosĐmiscĐ*.*
=> dobijena elektronskom postom. Program radi u WINDOWS okruzenju.
Nisu li ova dva reda u malom nesaglasju :)
Bambi
fajlovi.57the.edge,
Evo jedne adrese gde cete naci gomilu Theme-ova za w95!
Ima jaaako puno stvari, mogao bi filemoderator po nesto i da skine :)
http://members.aol.com/mytheme/desktop.htm
AcCeSS DeNiED
fajlovi.58vstan,
-> #55, dbambi> Nisu li ova dva reda u malom nesaglasju :)
Jesu.
fajlovi.59guta,
Mala izmena u strukturi direktorijuma:
U direktorijumu windows\fun otvoren je poddirektorijum themes, u kome
se mogu naći Plus! teme za Windows 95/NT, inspirisane filmovima, muzičkim
grupama... Teme koje su do sada bile u drugim direktorijumima, premeštene
su u ovaj.
Trenutni sadržaj direktorijuma:
windows\fun\themes\*.*
------------------
crow.zip 995k ű Tema iz filma: The Crow
dftheme.zip 210k ű Tema iz video igre: Dark Forces
endor.zip 477k ű Tema iz filma: Return of Jedi
hal9000.zip 1420k ű Tema iz filma: 2001 (HAL 9000)
pulp.zip 1225k ű Tema iz filma: Pulp Fiction
space2.zip 190k ű Tema iz filma: 2001
fajlovi.60guta,
- novo -
windows\fun\themes\*.*
------------------
101dalm.zip 626k ű Tema iz filma: 101 Damatians
2stdog.zip 412k ű Tema iz crtanog filma: Two Stupid Dogs
acdc.zip 641k ű Tema vezana za grupu: AC/DC
prodigy.zip 558k ű Tema vezana za grupu: The Prodigy
simpsons.zip 624k ű Tema iz crtanog filma: The Simpsons
ttqueen.zip 718k ű Tema vezana za grupu: The Queen (Tribute To Queen)
u2.zip 649k ű Tema vezana za grupu: U2
Za ovo mislim da i nije potrebno dodatno objašnjenje :)
P.S. Uz drugu datoteku sa ovog spiska, pozdrav za moderatora CIVILIZACIJE,
uz podsećanje na poruku CIV:8.996 O:)
fajlovi.61dr.grba,
-> #60, guta>> P.S. Uz drugu datoteku sa ovog spiska, pozdrav za moderatora CIVILIZACIJE,
>> uz podsećanje na poruku CIV:8.996 O:)
Bio sam u šoku 15 sekundi. NAkon što sam pobrisao suze radosnice,
odoh u DL.
Brate, prijatelju, spasitelju.... (:
fajlovi.62inferno,
-> #60, gutaŮ│ ˙ windows\fun\themes\*.*
Ů│ ˙ ------------------
Ů│ ˙ 101dalm.zip 626k ű Tema iz filma: 101 Damatians
Hmm, ovaj.. ne bih da ispadnem nepametan ;), ali kako se ovo
stavlja u pogon? :)
fajlovi.63dr.grba,
-> #61, dr.grba>>>> uz podsećanje na poruku CIV:8.996 O:)
>>
>> Bio sam u šoku 15 sekundi. NAkon što sam pobrisao suze radosnice,
>> odoh u DL.
A onda i razočarenje: samo par kilavih kursora, četiri ikone, jedan
BMP i vrlo loši zvukovi. Kućna radinost, evidentno.
Ain't that cute?... But, it's WRRRROOOOONG! (:
fajlovi.64guta,
-> #62, inferno
#> Hmm, ovaj.. ne bih da ispadnem nepametan ;), ali kako se ovo
#> stavlja u pogon? :)
Jednostavno, puštanjem u pogon ;) U arhivi se nalazi program koji,
naravno, treba startovati. Po startovanju, pojavljuje se Setup Wizard,
i nadalje se odgovara na pitanja... Samo, obratite pažnju na sitnicu:
Ako vam Windows nije instaliran na C: disku, ili se Plus! ne nalazi u
default direktorijumu (C:\Program Files\Plus!), morate izmeniti putanju
do njega tokom instalacije.
Inače, tema funkcioniše sasvim ok, ne znam u čemu je bio problem?
fajlovi.65guta,
-> #63, dr.grba
#> Ain't that cute?... But, it's WRRRROOOOONG! (:
Eh, šta da se radi :( Bilo mi je nadohvat ruke ;), a boljeg nije bilo
u okolini... Ako ovih dana pronađem neki zaista dobar, sa ovom tematikom,
naravno, sledi dir. :)
fajlovi.66the.edge,
-> #65, gutaMogao bi da skines i par themea za Duke Nukem 3D :)
AcCeSS DeNiED
fajlovi.67acafaca,
Postoji li mogućnost otpadivanja fajlova u pad k'o ono
ranije, da ne prenosim ceo program ako treba 1 file iz arhive?
fajlovi.68vector,
-> #67, acafaca
˙˙˙ Postoji li mogucnost otpadivanja fajlova u pad k'o ono
˙˙˙ ranije, da ne prenosim ceo program ako treba 1 file iz arhive?
Zar ne postoji komanda 'unarc' ili nesto slicno ?
fajlovi.69mikeman,
Molio bih file moderatora ili bilo koju osobu koja ima LINCOLN
font da ga posalje.
fajlovi.70davla,
Nema smisla da naprimer jos uvek niste stavili finalnu verziju Netscape
Comunicator-a za download. Kazem naprimer jer ste cini mi se vrlo skrti i
spori sa novim programima. Bilo bi krajnje vreme da ovo ispravite. Inace...
fajlovi.71dr.grba,
-> #70, davla>> spori sa novim programima. Bilo bi krajnje vreme da ovo ispravite.
>> Inace...
Inače... šta, baš me zanima? (:
BTW, ako nema (još) Netscape Comunicatora (što baš i nije neki strašan
propust (((: ), ima brdo drugog *dobrog* sharewarea. Nije pošteno da
zbog jednog nedostajućeg programa generalno sudiš o radu file
moderatora. Koliko su plaćeni za svoj posao (:O, odlično rade.
fajlovi.72obren,
-> #70, davla> Nema smisla da naprimer jos uvek niste stavili finalnu verziju Netscape
> Comunicator-a za download. Kazem naprimer jer ste cini mi se vrlo skrti i
> spori sa novim programima.
E sad si ga dobro lupio... File moderatori su bar vrlo ažurni (svaki dan
stiže pregršt novih i vrlo kvalitetnih shareware programa). Doduše ne znam
koja vrsta softvera tebe zanima, ali u svakom slučaju ne možeš da tvrdiš
da se škrtari sa novim fajlovima zato što nije dovučen Comunicator istog
dana kada je i izašao.
fajlovi.73nenad,
-> #70, davla> Nema smisla da naprimer jos uvek niste stavili finalnu verziju
> Netscape Comunicator-a za download.
NS Communicator je skinut ali ga nismo kačili jer je svega
dan ili dva nakon izlaska otkriven onaj sigurnosni propust. Zbog
toga ćemo sačekati da izađu update-ovane verzije, mislimo da nema
previše smisla da u svega nekoliko dana radimo dupli
višemegabajtni upload/download. Inače sve beta verzije su stizale
na Sezam dan-dva nakon izlaska, a počevši od Bete 3 one su sasvim
stabilne i pogodne za rad tako da ne bi trebalo da je veliki
problem da se sačeka još par dana do prave konačne verzije.
fajlovi.74the.edge,
-> #73, nenadKoje su prednosti Netscape Communicator-a u odnosu na ostale browsere?
I koji !!&^*# Microsoft ceka za MSIE 4.0??
Znam da nije tema za ovu konf, ali kad se vec o tome prica...
AcCeSS DeNiED
fajlovi.75acafaca,
Imam jedan problem. Skinuo sam:
msie20.zip 1108k ű Microsoft Internet Explorer v2.0 Final
ali, kad ga otpakujem dobijem i exe file. I kaf ga startujem
dobijem poruku da nemože da se startuje u dosu. Onda probam
iz Windowsa... isto. Da nije možda ovo za 95-ticu?
fajlovi.76gonzo,
-> #74, the.edge> Koje su prednosti Netscape Communicator-a u odnosu na ostale
I koja je razlika izmedju Communicator-a i Navigatora?
> browsere? I koji !!&^*# Microsoft ceka za MSIE 4.0??
Zar nije vec izasao?
fajlovi.77guta,
U poslednjih par dana Eunet ima velikih problema, a od 19.06. u 15:00
pa sve do ovog momenta (20.06. 02:25) veza sa svetom je u potpunom
prekidu, i nema obaveštenja kada će biti ponovo uspostavljena.
Iz tih razloga, transfer novih fajlova na SezamNET je praktično
onemogućen, na čemu se izvinjavam korisnicima sistema.
Molim vas da uvažite ovo izvinjenje i hvala unapred na razumevanju.
fajlovi.78the.edge,
-> #76, gonzoIzasao je samo preview MSIE 4.0, cak nije ni beta...
AcCeSS DeNiED
fajlovi.79kiklop,
-> #77, guta>
> U poslednjih par dana Eunet ima velikih problema, a od 19.06. u 15:00
> pa sve do ovog momenta (20.06. 02:25) veza sa svetom je u potpunom
> prekidu, i nema obaveštenja kada će biti ponovo uspostavljena.
Jel ima neka zvanična informacija u vezi ovoga? spanticu, šta ti kažeš?
fajlovi.80dr.grba,
-> #79, kiklop>>> prekidu, i nema obaveštenja kada će biti ponovo uspostavljena.
>>
>> Jel ima neka zvanična informacija u vezi ovoga? spanticu, šta ti kažeš?
Zvanični info kaže da je došlo do prekida veze u TELECOM-u,
od 19.6. u 15:00 do 20.6. u 3:00.
fajlovi.81gonzo,
-> #78, the.edge> Izasao je samo preview MSIE 4.0, cak nije ni beta...
Jel ga neko probao? Kakvi su utisci? Mnogo je veliki (ima tri
verzije na internetu, 8-21mb cini mi se)...
fajlovi.82miskop,
-> #81, gonzo-->> Izasao je samo preview MSIE 4.0, cak nije ni beta...
-->
--> Jel ga neko probao? Kakvi su utisci?
Ovi u emisiji Profi bajt na Politici kao testirali i ono sto
prvo pada u oci je izmena izgleda Control Panel-a i Explorer-a,
tj. uradjeni su kao Web strane, nema vise dvostrukog klika da se
otvori dir vec se pokaze ona rucica i samo jedan klik...
Sto se tice samog programa kazu da je bolji od NC 4.0
fajlovi.83the.edge,
-> #82, miskopKakav crni NC 4.0?!?!? Kakve to veze ima sa MSIE4.0?
Sem toga, ako smo vec kod shellova DN je X puta bolji od NC-a.
AcCeSS DeNiED
fajlovi.84epson,
-> #83, the.edge
NC = Netscape Communicator
fajlovi.85the.edge,
-> #84, epsonSorry, video sam da se prica i o samom exploreru, pa sam mislio da se radi o
shellu-u... :)
fajlovi.86gonzo,
-> #83, the.edge> Sem toga, ako smo vec kod shellova DN je X puta bolji od NC-a.
NC je netscape communicator, a kad smo vec kod shellova,
to je samo stvar navike.
Elite Comander je najlepsi po izgledu, ali nefunkcionalan. Volkov C.
je cista kopija NC-a, UFO je malo poboljsan NC, a DN je zaista iznad.
Ali ipak se sluzim NC-om.
fajlovi.87gmatic,
-> #83, the.edge==> Kakav crni NC 4.0?!?!? Kakve to veze ima sa MSIE4.0?
==> Sem toga, ako smo vec kod shellova DN je X puta bolji od
==> NC-a.
NC neznaci samo Norton Commander vec i Netscape Comunicator kako se
ovaj paket u verziji 4.0 zove.
fajlovi.88spantic,
-> #79, kiklop> Jel ima neka zvanična informacija u vezi ovoga? spanticu, šta ti kažeš?
Nije samo to bilo u prekidu. Deo međunarodnog saobraćaja takođe.
Buldožer kod Surčina dokačio kabl.
Ovo je najduži prekid koji smo do sada imali u radu. Alternativni
link bi trebalo da reši ovakve i slične probleme.
fajlovi.89spantic,
-> #77, guta> U poslednjih par dana Eunet ima velikih problema, a od 19.06. u 15:00
Molim definisati velike probleme.
18. juna su bili mestimični prekidi linka, ali nisu trajali više
od pola sata od početka do kraja problema. 19. juna je bio veći
prekid, ali nije bilo nikakvih problema u radu još od 23. maja.
U Beogradu je sada 150 linija i problema sa dobijanjem skoro da
nema (osim ponekad u ponoćnom špicu). No pošto je do sada sve
imalo težnju da bude brzo popunjeno stići će i nove linije.
fajlovi.90supers,
-> #86, gonzo>> Elite Comander je najlepsi po izgledu, ali nefunkcionalan. Volkov
>> C. je cista kopija NC-a, UFO je malo poboljsan NC, a DN je zaista
>> iznad. Ali ipak se sluzim NC-om.
Preporučujem FAR, takođe NC klon, ali 32-bitna konzolna aplikacija.
U prevodu, optimizovan za Win95 i NT, fajlove briše u Recycle Bin, svoja
podešavanja snima u Registry, ima punu podršku za long file names...
fajlovi.91vector,
Fajl 'DOS\DISK\GHOST.ZIP' je out-of-date. Trebalo bi ga zameniti.
Program pri startovanju ispisuje poruku :
┌───────────Abort───────────┐
│(101) Program has timed out│
├───────────────────────────┤
│ OK │
└───────────────────────────┘
fajlovi.92geronimo,
Hteo bi da pitam zashto su RAR arhiveri na sezu zapakovani Rarom
Ako neko hoce ,i downloaduje neke od rarova treba mu vec raspakovan
rar da bi ove otpakovao(ovo je sve malo zbunjujuce ali sushtina se
nazire)
fajlovi.93swix,
-> #91, vector|-> Fajl 'DOS\DISK\GHOST.ZIP' je out-of-date. Trebalo bi ga zameniti.
C:>date [ENTER]
Ajde ne treba neko ovome da te uci (valjda) :)
fajlovi.94miskop,
-> #91, vector--> Fajl 'DOS\DISK\GHOST.ZIP' je out-of-date. Trebalo bi ga zameniti.
Ma promeni datum na kompu i gotovo...
fajlovi.95obren,
-> #92, geronimo> Hteo bi da pitam zashto su RAR arhiveri na sezu zapakovani Rarom
> Ako neko hoce ,i downloaduje neke od rarova treba mu vec raspakovan
> rar da bi ove otpakovao
RAR arhiveri, kako DOS tako i Win/OS2 verzije, su koliko mi je
poznato (a poznato mi je ;) self-extracting arhive i ne treba ti
već instaliran program da bi ih raspakovao, otkud ti to?
fajlovi.96miskop,
U arhivi more20.zip u windows\util dir-u fali neki DLL
fajl, pa ako ste zaboravili da ga stavite vi ga 'turite'...:)
P.S. Da nije mozda potrebna prethodna verzija programa More
Properties?
fajlovi.97nenad,
-> #92, geronimo> Hteo bi da pitam zashto su RAR arhiveri na sezu zapakovani Rarom
Zar nisu EXE (samoraspakujuće arhive)? Poslednji put kad sam
gledao tako je bilo (a ja sam ih, čini mi se, i stavljao u
direktorijum).
fajlovi.98smilicic,
-> #96, miskop» U arhivi more20.zip u windows\util dir-u fali neki DLL
» fajl, pa ako ste zaboravili da ga stavite vi ga 'turite'...:)
More, pročitaj ti onaj more.txt pa ćeš već da vidiš o čemu se radi :)
fajlovi.99swix,
-> #98, smilicic|-> More, pročitaj ti onaj more.txt pa ćeš već da vidiš o čemu se radi :)
A, de da ga nadjem?
Mislim necu skidam sa njegovog sajta sigurno. :)
Gde to ima na sezamu? (ako ima :)
fajlovi.100smilicic,
-> #99, swix> A, de da ga nadjem?
Pa zar ga nema u samoj arhivi? Ako ga ipak, nema, evo kacim ovde!
more.txtfajlovi.101swix,
-> #100, smilicic|-> Pa zar ga nema u samoj arhivi? Ako ga ipak, nema, evo kacim ovde!
Nismo se razumeli
Ima TXT file-a ali ne i onog sto se u njemu spominje ko neophodan.
A u TXt-u pise da ako ga covek nema (gore pomenuti fajl btw. neki Dll) da se
skine sa "covekovog" sajte.
E sad ces malo bolje razumeti moju poruku :)
Pozdrav!
fajlovi.102smilicic,
-> #101, swix> E sad ces malo bolje razumeti moju poruku :)
Sad je zaista bolje razumem :) Mislio sam da nisi uopste citao
taj .txt pa ne znas zasto ti neki fajlovi nedostaju. OK sada, da
li neko ima pomenute fajlove?
fajlovi.103zvlaki,
Molim vas da li na sezamu postoji Acrobat Destiler.
Izgleda da ga nema.Ako ga neko ima molim vas jos jedanput da me
kontaktira.Stvar je veoma bitna.
Unapred hvala!
fajlovi.104madamov,
-> #103, zvlaki> Molim vas da li na sezamu postoji Acrobat Destiler.
> Izgleda da ga nema.
Naravno da ga nema kada je to komercijalni softver, a to je zabranjeno da se
šalje na Sezam.
fajlovi.105pvlada,
Zašto neki od file moderatora ne dovuče sa interneta Windows
Commander 3.03 ?
Pozdrav Vlada
fajlovi.106miskop,
-> #105, pvlada--> Zašto neki od file moderatora ne dovuče sa interneta Windows
--> Commander 3.03 ?
Ma šta će ti to, to je samo patch od oko 130 Kb koji kao treba
da ispravi neke greške pri radu sa nekim šugavim programima za
pakovanje fajlova.
Interesantno je da sam probao da instaliram taj patch, ali mi
stalno prijavljuje da moram da imam ver. 3.02, a ja je i imam,
ali nešto nije htelo...
fajlovi.107saint,
Jel bi mogao neki od fajl moderatora
da skine sa Interneta program "Typemate" <za ucenje slepog kucanja>
Jako mi je potreban.
Nalazi se na adresi: "ftp.uni-regensburg.de/pub/freeware/software/dos/
/bildung/lern_prg/typeen50.zip
ia ako moze katalog tog ftp-a
fajlovi.108calex,
-> #107, saint> Jel bi mogao neki od fajl moderatora
> da skine sa Interneta program "Typemate" <za ucenje slepog kucanja>
Može. Malo je stariji ali ako ti je toliko potreban ...
> ia ako moze katalog tog ftp-a
To dok stigne, malo je duži. Malo sam ga pogledao i čini mi se
da nisu uopšte aktuelni.
typeen50.zipfajlovi.109saint,
-> #108, calex===> Moze. Malo je stariji ali ako ti je toliko potreban ...
hVALA ZA PROGRAM ALI DA LI ZNAS NEKI SLICAN PROGRAM
KOJI IMA BOLJI INTERFEJS A I IZGLED.
Nikola's
fajlovi.110kostja,
-> #109, saint=> hVALA ZA PROGRAM ALI DA LI ZNAS NEKI SLICAN PROGRAM
=> KOJI IMA BOLJI INTERFEJS A I IZGLED.
Ako se ne varam u PCUTIL 8.608 je bas sad skoro okacen
taj doticni program ali u verziji 5.4