SEZAM.2

19 Dec 1996 - 21 Dec 1999

Topics

  1. obavestenja (43)
  2. pitanja (2339)
  3. problemi (2196)
  4. predlozi (1127)
  5. konferencije (14)
  6. fajlovi (255)
  7. olr (1136)
  8. vote (35)
  9. kritika (1164)
  10. razno (1220)

Messages - fajlovi

fajlovi.218 ventura,
Ocel biti taj NetskeJp za UNIX?
fajlovi.219 dr.iivan, -> #217, ivkeb
> > BTW jel postoji neki nacin u win 98 da produzi dl sa > > mesta na kom je stao? > > Hmmm,ja koristm Internet Explorer i uvek mi nastavi ako mi pukne veza. > Ne znam da sam neshto posebno konfigurisao. IE podržava CrashRecovery? Bez ikakvih dodatnih plug-in-ova? Koja verzija?
fajlovi.220 ivkeb, -> #219, dr.iivan
> IE podrzava CrashRecovery? Bez ikakvih dodatnih plug-in-ova? > Koja verzija? Ver.4.72.3110 Update versions ;SP1;2922 Ili Netscape 4.02 Samo mi je jednom pucala veza prilikom down-a,nisam siguran koji je browser bio.
fajlovi.221 stameni,
>> mac\misc\*.* >> ------------------ >> guru271.sea 350k ű GUide to RAM Upgrades 2.7.1, opisi svih modela >> Macintosha Ovo zasigurno jeste važna datoteka, ali da li toliko da je ima u spisku novih onoliko koliko je već ima (bar 2 nedelje)? BTW, može li se ista posmatrati na PC-ju?
fajlovi.222 madamov, -> #221, stameni
> Ovo zasigurno jeste važna datoteka, ali da li toliko da > je ima u spisku novih onoliko koliko je već ima (bar 2 nedelje)? > BTW, može li se ista posmatrati na PC-ju? File moderator je malo preterao sa postavljanjem datuma datoteke. Što se gledanja na PC-u tiče, ne može se gledati ni iz jedne aplikacije pošto je rč o Macintosh aplikaciji. Ostaje jedino mogućnost instaliranja nekog od emulatora Macintosha za PC (Fusion. Executor) i pokretanja aplikacije na istom.
fajlovi.223 plejboj,
Posaljite mi Off Line Reader za SezamNet
fajlovi.224 gdown, -> #223, plejboj
A zasto ga nebi skinuo sam ??????????? cd sezam i ostalo ;)
fajlovi.225 plejboj, -> #224, gdown
dajte mi ime fajla pa cu da ga skinem
fajlovi.226 radenkoc, -> #225, plejboj
cd sezam down seniorb1.exe UBR, Senior mi još nije napravio ni jednog jedinog problemčića (kuc, kuc u drvo...) Pozdrav, Radenko
fajlovi.227 miskop, -> #225, plejboj
>> dajte mi ime fajla pa cu da ga skinem sezam\*.* ------------------ seniorb1.exe 225k - SezamNet Offline Reader 1.0 Beta windows\comm\*.* ------------------ sdw10b3.exe 74k - SDW v1.0B3, Sezam off-line reader za Windows (.obj) dos\comm\*.* ------------------ sor230.zip 108k - Sezam Off-Line Reader - Verzija 2.30
fajlovi.228 plejboj, -> #226, radenkoc
hvala
fajlovi.229 mperisic,
Da nema neko program Winu32? Spada u grupu sigurnosnih programa. pozdrav.
fajlovi.230 brankog, -> #229, mperisic
A, shto si ti toliko zapeo da budesh siguran? :))))))))))) De si, bre choveche? Shta ce ti, mislim od cega se "zashticujesh"?
fajlovi.231 mperisic, -> #230, brankog
> A, shto si ti toliko zapeo da budesh siguran? > :))))))))))) Znas,posto je ovih dana hladno. > De si, bre choveche? > Shta ce ti, mislim od cega se "zashticujesh"? > Imam neke stvarcice na disku koje nebi smeo niko drugi da vidi osim mene. ps.Jel ima neko krek za ovaj program(winu32)? Pozdra,Milos.
fajlovi.232 qpele, -> #231, mperisic
> Imam neke stvarcice na disku koje nebi smeo niko drugi da vidi osim > mene. > ps.Jel ima neko krek za ovaj program(winu32)? > Ne znam tacno sta ti treba, ima ja program Police Edit za win95. Program omogucava da kreiras razne naloge pod 95-icom i svakom nalogu da definises sta je dozvoljeno a sta ne. Ako ti je to potrebno javi u mail da posaljem.
fajlovi.233 mperisic, -> #232, qpele
> Ne znam tacno sta ti treba, ima ja program Police Edit za win95. > Program omogucava da kreiras razne naloge pod 95-icom i svakom nalogu > da definises sta je dozvoljeno a sta ne. Ako ti je to potrebno javi u > mail da posaljem. Moze.Samo ako moze posalji kratko uputstvo. ps.Posalji i krek. Pozdrav.
fajlovi.234 mperisic,
Opet ja. Jel ima (neko) krek za windows commander 3.52,GetRight 3.1,Pain Shop Pro 5.01 i WinZip 6.3. Unapred hvala. Pozdrav, Milos.
fajlovi.235 voyager, -> #234, mperisic
Cini mi se da ovde ne smes traziti crackove...:)) VoYaGeR
fajlovi.236 dekiz,
Sta bi sa tim programom Police-kako-vec-bese :),Ajde sibnite ga ovde Hvala Poz Dekiz
fajlovi.237 qpele, -> #236, dekiz
> Sta bi sa tim programom Police-kako-vec-bese :),Ajde sibnite ga ovde > Hvala > Poz Dekiz Imam silnih problema sa uploadom istog. Cim ga uploadujem poslacu ga nema problema police.zip
fajlovi.238 ognjenc,
Jel ima neko crack za Windows Commander 3.53 !
fajlovi.239 miskop,
Neko je ovde skoro tražio programče koje mu omogućuje da onemo- gući pristup određenim programima na računaru... Mislim da je ovo prava stvar: ------------------------------------------------------------------- 007 for Win 95/NT Prevent spying eyes from launching programs that contain your sensitive documents, such as financial planning or tax preparation files. This fully functional utility (with no time limiting) modifies a program's original .exe file, so that every time you start the program, it asks for the password. http://www.pcworld.com/r/shw/1%2C2087%2C967%2C00.html -------------------------------------------------------------------
fajlovi.240 dr.grba, -> #239, miskop
>> Neko je ovde skoro tražio programče koje mu omogućuje da onemo- >> gući pristup određenim programima na računaru... Mislim da je ovo >> prava stvar: A zar nije bolje zaštititi podatke?
fajlovi.241 dr.iivan, -> #240, dr.grba
> >> Neko je ovde skoro tražio programče koje mu omogućuje da onemo- > >> gući pristup određenim programima na računaru... Mislim da je ovo > >> prava stvar: > > A zar nije bolje zaštititi podatke? Na koji način se to radi?
fajlovi.242 ventura, -> #241, dr.iivan
> > >> Neko je ovde skoro trazio programce koje mu omogucuje da onemo- > > >> guci pristup odredenim programima na racunaru... Mislim da je ovo > > >> prava stvar: > > > > A zar nije bolje zastititi podatke? > > Na koji nacin se to radi? PGP ili neki drugi kripter
fajlovi.243 dr.grba, -> #241, dr.iivan
>>> A zar nije bolje zaštititi podatke? >> >> Na koji način se to radi? Ima načina. Jedan je da zipuješ pod lozinkom, pa otvoriš pred rad. Drugi je upotreba operativnog sistema koji ima ugrađene mehanizme zaštite u file sistem.
fajlovi.244 dr.iivan, -> #243, dr.grba
> >>> A zar nije bolje zaštititi podatke? > >> > >> Na koji način se to radi? > > Ima načina. Jedan je da zipuješ pod lozinkom, pa otvoriš pred rad. > Drugi je upotreba operativnog sistema koji ima ugrađene mehanizme > zaštite u file sistem. Ima li Win98 te mehanizme? Ne moraš da objašnjavaš do detalja, samo reci ima li, kako se zove i princip kako radi.
fajlovi.246 indi, -> #239, miskop
-> Neko je ovde skoro trazio programce koje mu omogucuje da onemo- -> guci pristup odredenim programima na racunaru... Mislim da je ovo -> prava stvar: -> 007 for Win 95/NT -> http://www.pcworld.com/r/shw/1%2C2087%2C967%2C00.html super, a jel moze neko to ovde da zakaci ima nas koji nismo zakaceni na internet :|
fajlovi.247 miskop, -> #246, indi
>> -> 007 for Win 95/NT >> super, a jel moze neko to ovde da zakaci >> ima nas koji nismo zakaceni na internet :| Evo ga... (SHAREWARE) WHAT IS 007 FOR WIN32? ------------------------ 007 for Win32 is an innovative software which allows you to password protect existing Win32 executables. You can effectively lock your most sensitive programs and utilities (like tax preparation or financial planning software) from unauthorized access. Only the person who knows protection password can run the program. 007 for Win32 is safe and efficient. Unlike other "protection" software, it does not run in the background to provide its functionality. With the other software, which claims to be "password protecting", an intruder can simply kill the protection program or remove it from startup group to disable entire mechanism. 007 for Win32 protects program itself, not its icon. The program will remain locked even if you run it from plain command line. Passwords can be set, changed, and removed separately for each program. 007 for Win32 modifies existing .EXE file, so that the program, if invoked, first asks the user for a password and would not start unless the correct password is entered. 007 for Win32 runs on both Windows'95 and Windows/NT. It operates regardless of installed file system type (NTFS, FAT-32, FAT, etc.). The software doesn't modify Windows Registry or any other part of the operating system. Neither does it create any hidden files or disk sectors - it only modifies the executable itself, saving the original file under a different name for your safety. 007w32.zip
fajlovi.248 ventura,
Gledao sam unix direktorijum na sezamu, i fajlovi u njemu su skoro potpuno beskorisni jer su prastare verzije i ima ih u svakoj distribuciji linuxa. Ako bih se ja nesto pitao sve one fajlove bi pobrisao i stavio nove kao recimo, JavaICQ, Netscape, XAMP,WordPerfect i jos dosta korisnih utila koji se mogu naci na linux.box.sk ili sunsite.unc.edu, dosta korisnih programa ima i na nasim FTP serverima tako da bi se file administratori mogli malo potruditi pa poskidati te fajlove, jer unix direktorijum ovakav kakav jeste nemoze posluziti nicemu osim da popuni prostor na sezamovim diskovima i eto da se kaze da ima nesto u tom direktorijumu.
fajlovi.249 popovics, -> #248, ventura
▄- beskorisni jer su prastare verzije i ima ih u svakoj """""""""" Jel? Ja sam već (u dva navrata) napisao poruke na tu temu, međutim nije bilo odgovora, a iako ih je bilo nisu bili vredni čitanja, jer su bili u fazonu 'a što ti to lepo ne skineš, pa trkneš sa disketama do BIGZ-a'. Srcky/popovics
fajlovi.250 obren, -> #249, popovics
> Jel? Ja sam već (u dva navrata) napisao poruke na tu temu, međutim nije > bilo odgovora, a iako ih je bilo nisu bili vredni čitanja, jer su bili > u fazonu 'a što ti to lepo ne skineš, pa trkneš sa disketama do BIGZ-a'. Pa koji fazon očekuješ za odgovor? Obzirom da je ceo SezamNet došao do stadijuma "samoupravne socijale" (mada ni ranije moderatori nisu imali nikakve nadoknade za svoj trud) zašto ti je ispod časti da dođeš sa svojim hard diskom i istovariš noviji softver za UNIX ako je već ono što trenutno stoji u direktorijumima bajato? Calex, prethodni file moderator, upravo tako je donosio većinu novog softvera za PC i to iz Niša. Sa druge strane, ako ste ti ili Ventura raspoloženi da modemom uploadujete noviji softver za Unix, nema problema - dobićete dnevnog vremena kao i vremena po seansi koliko god vam treba. Može?
fajlovi.251 popovics, -> #250, obren
▄- Sa druge strane, ako ste ti ili Ventura raspoloženi da modemom ▄- uploadujete E, sad će da padne mali primer. :) Ja sam još ooooodavno UL-ovao u conf PCOS Yucca verziju MiniLinux-a, jer je zajednički zaključak bio da ova verzija (u dir-u) MiniLinuxa (portuglaska) ne radi na novijem hardveru. Pogodi? Još se nije našla u dir-u. Iskreno, nemam previše software-a za Unix (Linux) jer sam ga batalio za sada (iz finansijskih razloga), ali svakako, ako nešto izbunarim, poslaću, ali da se to zaista nađe gde mu je mesto (u dir-u), a ne u tamo_nekoj_konferenciji pod tamo_nekim_brojem_poruke, gde niko živi ne može da nađe. P.S Samodoprinos? :> Srcky/popovics
fajlovi.252 ventura, -> #250, obren
> Pa koji fazon ocekujes za odgovor? Obzirom da je ceo SezamNet dosao do > stadijuma "samoupravne socijale" (mada ni ranije moderatori nisu imali > nikakve nadoknade za svoj trud) zasto ti je ispod casti da dodes sa > svojim hard diskom i istovaris noviji softver za UNIX ako je vec ono sto > trenutno stoji u direktorijumima bajato? Calex, prethodni file moderator, > upravo tako je donosio vecinu novog softvera za PC i to iz Nisa. > > Sa druge strane, ako ste ti ili Ventura raspolozeni da modemom uploadujete > noviji softver za Unix, nema problema - dobicete dnevnog vremena kao i > vremena po seansi koliko god vam treba. Moze? Reci kad moze da se dodje, i donosim hard + gomilu CDova...
fajlovi.253 obren, -> #252, ventura
> Reci kad moze da se dodje, i donosim hard + gomilu CDova... Čim prođe ratno stanje, da može da se uđe u BIGZ regularno. Jedino što CD-ovi ne rade posao pošto ni jedan računar koji opslužuje Sezam nema CD player, ali naći ćemo neki za tu priliku.
fajlovi.254 milosh.zorica,
Ovaj modul ima mnogo dobre basove. Uzivajte. Made by Sherman.
fajlovi.255 stameni,
CPC emulator nalazi se u dos\fun.