SEZAM.2

19 Dec 1996 - 21 Dec 1999

Topics

  1. obavestenja (43)
  2. pitanja (2339)
  3. problemi (2196)
  4. predlozi (1127)
  5. konferencije (14)
  6. fajlovi (255)
  7. olr (1136)
  8. vote (35)
  9. kritika (1164)
  10. razno (1220)

Messages - problemi

problemi.1592 the.edge, -> #1586, smrda
T?>> Ali kako kad vec postoji grupa "u2" ??????????? U2 je uvek i svuda dopusten i podrzan. To je sasvim normalno i ne treba da te cudi. ;) AcCeSS DeNiED
problemi.1593 the.edge,
..............Neko je ovde rekao da rade svi nodovi?............... AcCeSS DeNiED
problemi.1594 pperica, -> #1592, the.edge
U2 svira ovih dana iznad makedonije, a mozda ce gostovati i iznad pristine :)))
problemi.1595 the.edge, -> #1594, pperica
A jel? ;) Da mozda nemaju opet svetsku turneju? ;) Za tvoj info, rade na novom albumu, kome je radni naziv "drive". AcCeSS DeNiED
problemi.1596 johnnya,
» pad dir bip-bip.arj 104.568 cartoons.arj 964.030 leto_'68.arj 2.390.070 File(s) 3/3.458.668 byte(s). Pad» adir cartoons.arj Nepoznat tip arhive cartoons.arj. Pad» unarc cartoons.arj Nepoznat tip arhive cartoons.arj. Pad» ?
problemi.1597 miskop,
Ne znam da li ovaj tip ovo namerno radi, ali posle nije ni čudo kad neki nodovi ne rade: --------------------------------- -- Trenutno na vezi: --------- miskop 07:51 Sezam One of A Kind sane 04:51 Chat.grp Otishao sam da spavam.. ---------------------------------
problemi.1598 senna, -> #1597, miskop
>Ne znam da li ovaj tip ovo namerno radi, ali posle nije ni cudo kad >neki nodovi ne rade: > >--------------------------------- >-- Trenutno na vezi: --------- >miskop 07:51 Sezam One of A Kind >sane 04:51 Chat.grp Otishao sam da spavam.. >--------------------------------- Ma nema ovo veze s vezom.. Oce chovek da mu ide statistika, a sezam mu stalno dodaje vreme poshto nema puno ljudi na vezi.. Chim se sezam popuni, nece dobijati vishe vremena te ce biti izbachen sveze..
problemi.1599 stameni,
Radi li uopšte e-mail preko vikenda? Opet sam poslao mail u petak popodne, i opet do sada nije napustio sistem :(
problemi.1600 ivkeb, -> #1597, miskop
> Ne znam da li ovaj tip ovo namerno radi, ali posle nije ni cudo kad > neki nodovi ne rade: Opet se napijo :))
problemi.1601 milosavljevic,
Pogledajte ovo ! >page ventura Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z. Poruka: hi Error delivering page! Poruka: Sta je ovo ?! :)
problemi.1602 ventura, -> #1601, milosavljevic
> Pogledajte ovo ! > >page ventura > Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z. > Poruka: hi > Error delivering page! > Poruka: > > Sta je ovo ?! :) Ma kazem ti, ja sam uklet... :>>
problemi.1603 indi,
Neke poruke(email) mi jednostavno nestaju ne dodju do onoga kome su upucene zasto? da li ja nisam dovoljno upucen u funkcionisanje Sezama ili stvarno imam problem??
problemi.1604 pecanac, -> #1603, indi
> Neke poruke(email) mi jednostavno nestaju > ne dodju do onoga kome su upucene > zasto? Probaj da proveriš da li je emil na sezamu uopšte, sa: mail list ddmmgg- (ddmmgg - dan mesec i godina kad si poslao email)
problemi.1605 emajsijuen, -> #1601, milosavljevic
>> Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z. >> Poruka: hi >> Error delivering page! >> Poruka: >> >> Sta je ovo ?! :) Ovo se i meni nekoliko puta desilo. Stvarno, o cemu se ovde radi???
problemi.1606 jpedja,
jebote, jednom koristim u zivotu ovaj usrani mail jer mi je vazno do jaja da posaljem mail, i ukenja me i ne posalje ga, u tri picke materine....
problemi.1607 juice,
Jel moze neko da mi kaze sta ovo znaci:JU> Broj privatnih poruka Ukupno Ovaj mesec Limit Internet mail (kb) 6166 0 1024 Ja u zivotu nisam sa sezam poslao neki mail van sistema pa kako moze ovo da mi pise, a nisam ga ni primio takodje. Jel ova brojka oznacava 6,166 megabajta ili ne? Pozdrav!
problemi.1608 apostol,
Šta je ovo sad? Nijedna konferencija osim SEZAM nije dostupna? > R:Đ> co jo muz > R:Đ> co dir > Teme u konferenciji MUZIKA.4: > R:Đ> Ovaku za svaku, a SEZAM je ok. JoTzoqA
problemi.1609 milosavljevic,
A sada pogledajte ovo :) Conf:IGRE.4>d Teme u konferenciji IGRE.4: Conf:IGRE.4> :)))))))) Sta je ovo ?!
problemi.1610 the.edge,
Secam se ranije kad smo pisali u ovu konferenciju kada neki nodovi nisu radili. Sada vidim niko vise i ne obraca paznju... ;) AcCeSS DeNiED
problemi.1611 miskop,
Sinoć, pa evo i večeras opet - zvoni u prazno do besvesti. ;( Mislim da stvarno nije fer. Bolje je isključiti nodove koji ne rade nego ovako da zvrnda u prazno. Samo, ne znam da li je uopšte moguće da neko namerno 'glavi' modeme. Evo sad gledam, sad je nešto preko 23, i buva čuči zaglavljen (čini mi se) kako čita poruke (Read). Logovan je u 20:49. Isto je bilo sinoć sa joše jednim tipom koji je bio zaglavljen sa takođe Read seansom. U čemu je problem? Do Sezama ili do nevaspitanih korisnika? ;) fox. 22:46 Sezam egolas 22:58 Read buva 20:49 Read A ovaj tip fox. je sinoć bio 'zaglavljen' na isti način kao i buva sad. ;)
problemi.1612 corgan,
Kako da povratim temu iz konferencije,od chijeg sam pracenja sluchajno odustao Corgan A.
problemi.1613 dzakic, -> #1611, miskop
> U čemu je problem? Do Sezama ili do nevaspitanih korisnika? ;) I jedno i drugo izgleda. Neko se zaglavi slučajno, pokušavajući da skine fajl koji je problematičan. A neko pronađe takav, pa svaki put tako završi poziv 'da mu se ne uračuna vreme'.
problemi.1614 dzakic, -> #1612, corgan
> Kako da povratim temu iz konferencije,od chijeg sam pracenja > sluchajno odustao Dovoljno je pročitati makar jednu poruku iz te teme. Recimo: conf read sezamnet:razno.1 Za nijansu elegantnije, možete tražiti da pročitate poruku broj nula, koja ne postoji ni u jednoj temi, ali će resign svakako biti ukinut.
problemi.1615 simce, -> #1611, miskop
> A ovaj tip fox. je sinoc bio 'zaglavljen' na isti nacin kao > i buva sad. ;) Ne shvatam shta pokushavash da kazhesh? Da je buva taj koji zaglavljuje nodove na sezamu? On je poznat po svojoj loshoj vezi sa sezamom (shto se mozhe zakljuchiti i po broju njegovih poziva), i zato mu se chesto deshava da se zaglavi.. wussaj negde drugde ;)
problemi.1616 miskop, -> #1615, simce
> Ne shvatam shta pokushavash da kazhesh? Da je buva taj koji zaglavljuje > nodove na sezamu? On je poznat po svojoj loshoj vezi sa sezamom (shto se > mozhe zakljuchiti i po broju njegovih poziva), i zato mu se chesto deshava > da se zaglavi.. Meni je prijatelju stvarno žao što ti ne možeš da provališ šta sam ja u poruci hteo da kažem, pa ti zato savetujem da pi- taš nekog ko je ukapirao.
problemi.1618 buva, -> #1611, miskop
(;)U cemu je problem? Do Sezama ili do nevaspitanih (;)korisnika? ;) U pitanju je zavera medjunarodnih razmera od strane 'nevaspitanih korisnika' ( inache sve strani platjenici ) u cilju podrivanja ove drzhave...za sad je u toku akcija unishtavanja telekomunikacionih sistema ( pochinje se od Sezama).. a sad ozbiljno .. dok sam chitao poruke zaglavila mi se veza , ubrzo i pukla a meni je onda zapucalo ;) da se logujem opet... inache ovo sa zaglavljivanjem usera mi se deshava otkako sam se prvi put prijavio na sezam .. pre 3 god... OK?
problemi.1620 simce, -> #1616, miskop
> Meni je prijatelju stvarno zao sto ti ne mozes da provalis > sta sam ja u poruci hteo da kazem, pa ti zato savetujem da pi- > tas nekog ko je ukapirao. Zar morash ovako jadno da mi odgovorish? Umesto da se izvinish buvi zbog onih optuzhbi, sada kada sam ti objasnio zashto je on u stvari bio zaglavljen, ti se odma uvredio :)) Ako planirash da mi opet odgovorish na poruku daj malo manje prozivanja i ubaci argumente. A bio bi red i da se izvinesh buvi, al to je vec pitanje tvoje savesti ;)
problemi.1621 miskop, -> #1620, simce
> Zar morash ovako jadno da mi odgovorish? Umesto da se izvinish buvi zbog > onih optuzhbi, sada kada sam ti objasnio zashto je on u stvari bio > zaglavljen, ti se odma uvredio :)) Ako planirash da mi opet odgovorish na > poruku daj malo manje prozivanja i ubaci argumente. A bio bi red i da se > izvinesh buvi, al to je vec pitanje tvoje savesti ;) Ja ti lepo reče da ako imaš problema sa 'kapiranjem' poruka pitaš nekog ko takvih problema nema, a ja nemam nameru nikome da se izvinjavam jer nikoga nisam ni prozvao, već sam samo da listu korisnika (a sasvim slučajno je tu bio 'zaglavljen' buva) koji su se trenutno zadesili na vezi. P.S. Nijedna moja poruka za ovih dve godine na Sezamu nije bila jadna, to garantujem, jadni su jedino oni koji moje poruke nazivaju jadnim.
problemi.1622 ab.comp, -> #1621, miskop
==> da se izvinjavam jer nikoga nisam ni prozvao, već ==> sam samo da listu korisnika (a sasvim slučajno je ==> tu bio 'zaglavljen' Pročitaj ponovo treći pasus svoje poruke i vidi u kom kontekstu si naveo buvu. Očigledno je da nisi dao samo listu korisnika i da si prozivku ipak izvršio. Pozdrav █ █ █ █ ▄▄█ █ █▄▄ █▄▄
problemi.1623 simce, -> #1621, miskop
> da se izvinjavam jer nikoga nisam ni prozvao, vec sam samo > da listu korisnika (a sasvim slucajno je tu bio 'zaglavljen' > buva) koji su se trenutno zadesili na vezi. Ah.. mozhda se ne secash bash najbolje svoje poruke? To je vrlo razumljivo sa obzirom na besmislenu sadrzhinu u njoj ;) > P.S. Nijedna moja poruka za ovih dve godine na Sezamu nije > bila jadna, to garantujem, jadni su jedino oni koji moje > poruke nazivaju jadnim. Naravno.. zar ti je toliko teshko da priznash da nisi bio u pravu? ;)
problemi.1624 miskop, -> #1618, buva
>> dok sam chitao poruke zaglavila mi se veza , ubrzo i pukla a meni >> je onda zapucalo ;) da se logujem opet... I? Šta se onda desilo? Da li si uspeo da se ponovo loguješ? ;) >> OK? Ne znam da li je OK, jer se ljudi zaglavljuju uglavnom dok či- taju izgleda neke 'problematične' poruke. Na prim. i ti i user fox. ste bili zaglavljeni sa Read 'seansom'. Sad, da li je to namerno ili slučajno, ispitaće Molder i Skali. :)
problemi.1625 buva, -> #1624, miskop
zbog takvih kao shto si ti trebalo bi ukinuti off line readere ;) (;) I? Sta se onda desilo? Da li si uspeo da se ponovo logujes? ;) ne razumem...naravno da sam uspeo da se ulogujem kada sam nazvao opet... posle par sati.. (;) Ne znam da li je OK, jer se ljudi zaglavljuju uglavnom dok ci- (;) taju izgleda neke 'problematicne' poruke. da li si ti slep chovek? koliko je puta u ovoj konferenciji bilo primera ljudi koji su se zaglavljivali na sezamu i po ceo dan i to u Sezam 'seansi' ? ..dakle da ti pojednostavim : NISU CHITALI PORUKE ;) a ti sad odgovaraj shta otjesh , zovi i Moldera i Skali da reshavaju sluchaj ,al mene chisto mrzi da se raspravljam s tobom.
problemi.1626 juice,
Kako u autoexecu da napravim liniju koja ce da izvrsi odmah bye komandu a da ne treba da pritiskma famozno D. Primer kako bi trebalo da izgleda: :q ..bye ; ..d ; Ovako nece da radi apa ako neko zna kako treba , nek javi. Pozdrav!
problemi.1627 phillipov,
sto da se mucis napisi pored onog bye samo - y i sve je svrseno
problemi.1628 phillipov,
sorry the command is not fuctioning
problemi.1629 joxa,
Alo, bre, ljudi jel radi ovaj e-mail ovih dana? Pozdrav, Janko
problemi.1630 sherloc, -> #1626, juice
>> Kako u autoexecu da napravim liniju koja ce da izvrsi odmah bye >> komandu a da ne treba da pritiskma famozno D. >> Primer kako bi trebalo da izgleda: >> :q >> ..bye ; >> ..d ; >> Ovako nece da radi apa ako neko zna kako treba , nek javi. Ja sam ga stavio ovako: :by ..bye < d ; ili u tvom sluchaju bi bilo: :q ..bye < d ; i za divno chudo radi :)
problemi.1631 stameni, -> #1629, joxa
>> Alo, bre, ljudi jel radi ovaj e-mail ovih dana? Mislim da zvanično radi (kažu ide na svakih nekoliko sati), dok nezvanično ne. Možda ide na svakih nekoliko dana...?
problemi.1632 miskop, -> #1625, buva
>> zbog takvih kao shto si ti trebalo bi ukinuti off line readere ;) >> a ti sad odgovaraj shta otjesh , zovi i Moldera i Skali da reshavaju >> sluchaj ,al mene chisto mrzi da se raspravljam s tobom. OK, 10x. I ja tebe pozdravljam.
problemi.1633 dzakic, -> #1630, sherloc
> ..bye < d ; Malo elegantnije: BYE /Y Svič /Y (od Yes), se često javlja i kod drugih komandi kod kojih to ima smisla i ima značenje: bez potvrde, bez podpitanja.
problemi.1634 sherloc,
>> Pad> d >> uom2559.arj 93.387 >> File(s) 1/93.387 byte(s). >> Pad> aextract uom2559.arj >> File 4/93.511 byte(s) -> PAD. >> Pad> d >> uom2559.arj 93.387 >> File(s) 1/93.387 byte(s). >> Pad> Redovno mi se deshava da datoteka iz pada nece da se raspakuje, pa moram da se logujem ponovo da bi moglo, a nekda to moram i da uradim po vishe puta, da bi sve bilo ok. Ovo gore je jedan primer. Da li su u pitanju problematichni nodovi, ili neshto drugo? Shta da radim povodom toga? Hvala. ByE
problemi.1635 morkin, -> #1634, sherloc
> Da li su u pitanju problematichni nodovi, ili neshto drugo? Shta da > radim povodom toga? Hvala. Zamoli lexa da ti tezpo kači na mail. ;)
problemi.1636 sherloc, -> #1635, morkin
>> Zamoli lexa da ti tezpo kaci na mail. ;) :)))))) Vredi probati, al ne verujem. :) ByE
problemi.1638 the.edge,
Pri konektovanju mi je svaki cas pucala veza, i to na nodovima 2, 4, 12 i jos neki... nisam video. Da li je problem moja centrala ili je do sezama? Takodje se javljao zvuk konektovanja, a zatim i prekid. AcCeSS DeNiED
problemi.1639 goxi,
Evo jos malo problemcica: Conf:SEZAMNET.2>w simce 16:11 Read lana.m 17:29 Sezam rkramer 17:28 Read yvan 13:45 Sezam goxi 17:27 Sezam Yvane, yvane...:)
problemi.1640 ventura,
Conf:CHAT> w adrok 23:04 Sezam simce 22:40 Sezam aunque me muera ahora, te tengo que besar morkin 23:02 Off Play stars! chadra 23:02 Chat avantgarde phillipov 22:45 Game Napred RAD mindcrime 23:02 Transfer serial suicider ventura 22:56 Sezam Operi zube, tako ti svezeg vazduha! yvan 13:45 Sezam buva 22:47 Sezam gdown 22:41 Game --------------- pazi ovoga yvan 13:45 Sezam !!!! tip je stvarno zesce zaglavio ;)
problemi.1641 phillipov,
23:24 -Nedelja,Novembar 22,1998 Conf:SEZAMNET.2>w kann 23:14 phillipov 23:21 mindcrime 23:06 pifat 23:17 teac 23:23 misoni 23.25 vukk 23.28 senna 23.22 yivan 13:45 sezam ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ventura 23:25
problemi.1642 goxi,
A sada je malo ispred nas...u buducnosti ;) >w goxi 11:09 Sezam radenkoc 11:07 Sezam kum.djole 11:04 Sezam stefan 11:03 Transfer dule.n 11:01 Sezam yvan 13:45 Sezam :)
problemi.1643 the.edge, -> #1642, goxi
Steta sto su ga iskljucili... oborio bi rekord sa 24h na sezamu. ;) AcCeSS DeNiED
problemi.1644 yvan, -> #1642, goxi
=> A sada je malo ispred nas...u buducnosti ;) Ajte ljudi sta ste se tako popalili, pukla mi je veza za vreme fajl transfera i mrzelo me da ponovo zovem... => >w => goxi 11:09 Sezam => radenkoc 11:07 Sezam => kum.djole 11:04 Sezam => stefan 11:03 Transfer => dule.n 11:01 Sezam => yvan 13:45 Sezam
problemi.1645 goxi, -> #1644, yvan
>> Ajte ljudi sta ste se tako popalili, pukla mi je veza za vreme fajl >> transfera i mrzelo me da ponovo zovem... Koliko mi je poznato, ova poruka nije ni bila upucena tebi, vec moderatoru ove konfe, tj. "upravi sistema". :)
problemi.1646 indi, -> #1626, juice
pazi covek kada napises bye on te pita da/ne i ti mu odgovoris ali kad mu napises bye /y on te ne pita nego kaze Hvala na pozivu to ti je cela mudrost
problemi.1647 miskop, -> #1644, yvan
>> Ajte ljudi sta ste se tako popalili, pukla mi je veza za vreme fajl >> transfera i mrzelo me da ponovo zovem... Koji si to fajl prenosio?
problemi.1648 dragosh,
E ekran mi je POZELENEO!
problemi.1649 sani., -> #1648, dragosh
}} E ekran mi je POZELENEO! I meni radio nesto krchi..
problemi.1650 kiki, -> #1648, dragosh
> E ekran mi je POZELENEO! Ma vanzemaljci, šta ćeš. :)
problemi.1651 emajsijuen, -> #1650, kiki
>> Ma vanzemaljci, sta ces. :) Nema sta... Da zovemo Moldera ? ;)
problemi.1652 johnnya, -> #1648, dragosh
>> E ekran mi je POZELENEO! Ćuti, bolje to nego da ti je pozadina crvena. :)
problemi.1653 the.edge,
Mail ne radi - puca veza kada se snimaju poruke. Ovo se vec desavalo pre par meseci. AcCeSS DeNiED
problemi.1654 gdown, -> #1653, the.edge
da bash je bedak, izgleda da je sezam alergican na mail, stvarno je bedak :(((
problemi.1655 dragosh, -> #1649, sani.
-> }} E ekran mi je POZELENEO! -> I meni radio nesto krchi.. :))) Nisam imao baš mnogo vremena da objašnjavam ovaj paranormali fenomen,ali poJenta je da se to dešava samo kad pozovem Sezam! Evo,pitajte sfilipa i njemu se to desilo :)
problemi.1656 dragosh, -> #1649, sani.
Poruka za temu problemi. -> }} E ekran mi je POZELENEO! -> I meni radio nesto krchi.. :))) Nisam imao baš mnogo vremena da objašnjavam ovaj paranormali fenomen,ali poJenta je da se to dešava samo kad pozovem Sezam! Evo,pitajte sfilipa i njemu se to desilo :)
problemi.1657 dushanka,
Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah izbacuju NO CARRIER !? ;(
problemi.1658 rkramer, -> #1657, dushanka
C:\> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah C:\> izbacuju NO CARRIER !? ;( Iz istog razloga zbog koga to radi i nod br. 8 ;)... Zato sto se oprema raspada... A izgleda da ni softver nije cvetjkast...
problemi.1659 miskop,
Stvarno čudne stvari se dešavaju... ;(
problemi.1660 sani., -> #1658, rkramer
}} A izgleda da ni softver nije cvetjkast... Ma sve ti znas :)
problemi.1661 rkramer, -> #1660, sani.
C:\>}} A izgleda da ni softver nije cvetjkast... C:\> C:\> Ma sve ti znas :) Iju... Bozh' svashta... Pa znash da je ta titula rezervisana samo za tebe... ;)
problemi.1662 the.edge,
Sneg pada... a ima i leda... AcCeSS DeNiED
problemi.1663 dragosh,
Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije bas najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe.
problemi.1664 dragosh,
15-ica zvoni u prazno....radi jedno 3-4 noda,a sta mislite? Jel misli neko da uzme lepljivu traku u ruke i to da sklepa ili jok??
problemi.1665 kiki, -> #1657, dushanka
> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah > izbacuju NO CARRIER !? ;( Zato da ova tema nebi ostala prazna.
problemi.1666 gkosta,
Na svaki pokusaj da posaljem mail, kaze on meni NO CARRIER ;(
problemi.1667 phillipov,
Posle svake prochitane poruke meni kazhe DISCONNECTED -->>PHILIPPUS<<--
problemi.1668 ventura, -> #1663, dragosh
> Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije > bas najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe. i 8 ne radi... BTW ne kaze se grunt nego grunf ako si mislio na Alan Ford...
problemi.1669 junior, -> #1657, dushanka
> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah > izbacuju NO CARRIER !? ;( Stari problem .. mrežna karta. Biće valjda skoro sređeno.
problemi.1670 dr.iivan,
;( Niko ne pominje da mail ne radi. Ne prema Internetu, nego ovaj domaći ;(
problemi.1671 rkramer, -> #1669, junior
C:\>> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah C:\>> izbacuju NO CARRIER !? ;( C:\> C:\>Stari problem .. mrezna karta. Bice valjda skoro sredeno. Da li se _ikad_ probalo sa nekim drugim mreznim kartama?
problemi.1672 the.edge, -> #1666, gkosta
T?>> Na svaki pokusaj da posaljem mail, kaze on meni T?>> NO CARRIER Ma kazi i ti njemu... sta on tu tebi, ko je on bre pa da ti tako odgovara. ;) AcCeSS DeNiED
problemi.1673 fox.,
Da li neko zna sta znaci ovo (! = strelica na gore) ** ! b0100000027fed4. Ovo mi se desava kad pokusam ''exec''. Nakon toga mi ispise poruku greska pri prenosu. Unapred hvala. P.S. Dosad nijednom mi nije uspelo da prenesem bey greske.
problemi.1674 kiki,
Ma sirovina, šta ćeš.
problemi.1675 ventura, -> #1673, fox.
> ** ! b0100000027fed4. Ovo mi se desava kad pokusam ''exec''. Nakon Pa to ti sistem daje signal za Ul... kada ti to da ti onda uploadujes taj exec i on ga potom izvrsi.
problemi.1676 dragosh, -> #1668, ventura
> > Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije > bas > najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe. > i 8 ne > radi... BTW > ne kaze se grunt nego grunf ako si mislio na Alan Ford... Pa valjda je u svim hr izdanjima bilo Grunt? :) Ili sam ja to tako zapamtio :)
problemi.1677 gdown, -> #1670, dr.iivan
meni radi :))
problemi.1678 m.s.pesic, -> #1668, ventura
ventura wrote to dragosh: v> > Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije v> > bas najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe. v> v> i 8 ne radi... A ja druge, osim tih koji ne rade, nisam mogao da dobijem ni posle desetak pokušaja.
problemi.1679 m.s.pesic, -> #1675, ventura
v> Pa to ti sistem daje signal za Ul... kada ti to da ti onda uploadujes v> taj exec i on ga potom izvrsi. Možda ste u pravu, ali zašto onda meni da istu poruku. a ja samo hoću da reply ostavim na sistemu (da se, drugim rečima, raspakuju poruke koje sam napisao on line). Nemam automatski exec. Ili, češća greška, zaglavi kod raspakivanja. Tri puta (5, 10) zaglavi, a onda, bez problema, uradi što treba.
problemi.1680 ventura, -> #1676, dragosh
> > ne kaze se grunt nego grunf ako si mislio na Alan Ford... > > Pa valjda je u svim hr izdanjima bilo Grunt? :) Ili sam ja to tako > zapamtio :) Dobro je da nisi poceo da vices zrakoplov... posto citas hrvate...
problemi.1681 ventura, -> #1679, m.s.pesic
> Mozda ste u pravu, ali zasto onda meni da istu poruku. a ja > samo hocu da reply ostavim na sistemu (da se, drugim recima, > raspakuju poruke koje sam napisao on line). > > Nemam automatski exec. > > Ili, cesca greska, zaglavi kod raspakivanja. Tri puta > (5, 10) zaglavi, a onda, bez problema, uradi sto treba. Malo konfuzno... ali evo ti 'hint' jednostavno uploaduj u PAD neki exec npr ..mail send m.s.pesic Poruka . s i recimo da taj file nazoves pesic.exc, da bi ga izvrsio kucas exec pesic.exc i to je sva mudrost..
problemi.1682 stex,
Treba da posaljem mail na drugi kraj sveta (u Australiju). Koje su sanse da mail stigne? Sta je? Sto se smejete? Ozbiljno vas pitam. :) Stex
problemi.1683 morkin, -> #1662, the.edge
> Sneg pada... a ima i leda... To zato jer ne radi mail upload. ;>>>
problemi.1684 ventura, -> #1683, morkin
> > Sneg pada... a ima i leda... > > To zato jer ne radi mail upload. ;>>> Ne, Ne. ZBOG leda ne radi Upload :>
problemi.1686 m.s.pesic, -> #1681, ventura
v> Malo konfuzno... ali evo ti 'hint' v> jednostavno uploaduj u PAD neki exec npr Ne bih da prenaglim, ali mislim da se nismo razumeli. Zato vam je konfuzno. Elem, ja nemam prc. Da bih poslao neke poruke, da bih ostavio na Sezamu odgovore na neke poruke, ispišem ih on line. Ulogujem se. Napišem naredbu exec/k (treba, dakle, da raspakuje - ako se tako kaže - a on, Sezam, poruči: greška kod kompresije) i zaglavi. Izadjem, ponovo se ulogujem, sve ponovim, pa, ako mi se posreći, raspakuje ili, češći slučaj, ponovo poruči: greška kod kompresije. Ima i drugih doživljaja: tobož počne dekopresiju i - zaglavi. v> i to je sva mudrost..
problemi.1687 ventura, -> #1686, m.s.pesic
> Najzad neko ko je voljan da zajebava one koji veruju u antiradarsko dejstvo > CD-a. da vam pricam jedan dogadjaj... desavao se u petnici ove zime na seminaru racunarstva... naime, dosla neka dva novinara is RTS-a da prave neki dokumentarac o petnicim, i ono posto svako vece gledamo filmove na Video Discovima koji su odprilike kao gramofonska ploca ali su im obe strane sa podatcima bas kao i kod cd-a. I sada doticni novinari upali i misim da smo tada gledali Indianu Jones, i negde na pola filma predavac uzme i okrene disk... a ova dva novinara, WOW, e zlatko.. sa ovime te nikada nebi uhvatio radar... A ja ono posto sam bio najblize njima, kazem malo glasnije ortaku do mene, nesto na foru.. To moze da prica babi svojoj a ne meni.. a tip to cuo.. Jaooooo, kad je ovaj uvatio da sere.. Kao.. sta se ti razumes u radare trt. mrt. Ja sam fakultet zavrsio i nemoj ti meni da pricas o radarima... Ko da ti je cale izmislio radar, kada tako pricaj. (A meni cale bio osamdesetih direktor za radarsku tehniku u industriji Rudi Cajevec, i pricao mi o tim sranjima sa CD-ovima) I kada sam mu rekao, on, ma daj mali ne seri, ovo , ono i izadje. I posle jedan debil (crnogorac) ne napadne e a stvarno sta ti znas, to moze da radi, pa posle uzeo da mi objasnjava, zasto to moze da radi a kao najveci argument mu je bio da cd 'raspe' signal... Tuzno... VeNTuRa
problemi.1688 qpele, -> #1657, dushanka
> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah > izbacuju NO CARRIER !? ;( Po obicaju je kriv koaksijalni kabl :)
problemi.1689 gdown, -> #1682, stex
> Treba da posaljem mail na drugi kraj sveta (u Australiju).Koje su > sanse da > mail stigne? Probaj :) meni stize mail u hrvatsku, mozda stize i u australiju.
problemi.1690 sani., -> #1689, gdown
}} meni stize mail u hrvatsku, mozda stize i u australiju. Ma meni nece nekad do Nikolaj-a da stigne , kaka Australija..
problemi.1691 simce,
Dajte ljudi.. neshto oko ovog e-maila, mislim mozhe BAREM jednom dnevno da ide?? A ne da se cheka po nedelju dana..
problemi.1692 pperica, -> #1664, dragosh
Je li, bas me zanima kako znas da BAS 15-ica zvoni u prazno? Ono jeste, pola nodova ne radi, bruka, ali kako znas koji? pperica
problemi.1693 the.edge, -> #1664, dragosh
Sta ti pada napamet! Znas li ti mozda koliko kosta lepljiva traka?!?!?? ;) AcCeSS DeNiED
problemi.1694 ventura, -> #1692, pperica
> Je li, bas me zanima kako znas da BAS 15-ica zvoni u prazno? 15 skoro pa nikada ne radi...
problemi.1695 miskop, -> #1692, pperica
>> Je li, bas me zanima kako znas da BAS 15-ica zvoni u prazno? Pa prijatelju svaki nod ima svoj broj, pa kad okreneš 15-icu, a ona zvrnda u prazno, onda si _baš_ siguran da je to ona. ;)