problemi.1592the.edge,
-> #1586, smrda
T?>> Ali kako kad vec postoji grupa "u2" ???????????
U2 je uvek i svuda dopusten i podrzan. To je sasvim normalno i ne treba
da te cudi. ;)
AcCeSS DeNiED
problemi.1593the.edge,
..............Neko je ovde rekao da rade svi nodovi?...............
AcCeSS DeNiED
problemi.1594pperica,
-> #1592, the.edgeU2 svira ovih dana iznad makedonije, a mozda ce gostovati i iznad
pristine :)))
problemi.1595the.edge,
-> #1594, ppericaA jel? ;) Da mozda nemaju opet svetsku turneju? ;)
Za tvoj info, rade na novom albumu, kome je radni naziv "drive".
AcCeSS DeNiED
problemi.1596johnnya,
» pad dir
bip-bip.arj 104.568
cartoons.arj 964.030
leto_'68.arj 2.390.070
File(s) 3/3.458.668 byte(s).
Pad» adir cartoons.arj
Nepoznat tip arhive cartoons.arj.
Pad» unarc cartoons.arj
Nepoznat tip arhive cartoons.arj.
Pad» ?
problemi.1597miskop,
Ne znam da li ovaj tip ovo namerno radi, ali posle nije ni čudo kad
neki nodovi ne rade:
---------------------------------
-- Trenutno na vezi: ---------
miskop 07:51 Sezam One of A Kind
sane 04:51 Chat.grp Otishao sam da spavam..
---------------------------------
problemi.1598senna,
-> #1597, miskop>Ne znam da li ovaj tip ovo namerno radi, ali posle nije ni cudo kad
>neki nodovi ne rade:
>
>---------------------------------
>-- Trenutno na vezi: ---------
>miskop 07:51 Sezam One of A Kind
>sane 04:51 Chat.grp Otishao sam da spavam..
>---------------------------------
Ma nema ovo veze s vezom.. Oce chovek da mu ide statistika, a sezam mu
stalno dodaje vreme poshto nema puno ljudi na vezi.. Chim se sezam popuni,
nece dobijati vishe vremena te ce biti izbachen sveze..
problemi.1599stameni,
Radi li uopšte e-mail preko vikenda? Opet sam poslao mail u
petak popodne, i opet do sada nije napustio sistem :(
problemi.1600ivkeb,
-> #1597, miskop> Ne znam da li ovaj tip ovo namerno radi, ali posle nije ni cudo kad
> neki nodovi ne rade:
Opet se napijo :))
problemi.1601milosavljevic,
Pogledajte ovo !
>page ventura
Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z.
Poruka: hi
Error delivering page!
Poruka:
Sta je ovo ?! :)
problemi.1602ventura,
-> #1601, milosavljevic> Pogledajte ovo !
> >page ventura
> Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z.
> Poruka: hi
> Error delivering page!
> Poruka:
>
> Sta je ovo ?! :)
Ma kazem ti, ja sam uklet... :>>
problemi.1603indi,
Neke poruke(email) mi jednostavno nestaju
ne dodju do onoga kome su upucene
zasto?
da li ja nisam dovoljno upucen u funkcionisanje Sezama
ili stvarno imam problem??
problemi.1604pecanac,
-> #1603, indi> Neke poruke(email) mi jednostavno nestaju
> ne dodju do onoga kome su upucene
> zasto?
Probaj da proveriš da li je emil na sezamu uopšte, sa:
mail list ddmmgg-
(ddmmgg - dan mesec i godina kad si poslao email)
problemi.1605emajsijuen,
-> #1601, milosavljevic>> Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z.
>> Poruka: hi
>> Error delivering page!
>> Poruka:
>>
>> Sta je ovo ?! :)
Ovo se i meni nekoliko puta desilo. Stvarno, o cemu se ovde radi???
problemi.1606jpedja,
jebote, jednom koristim u zivotu ovaj usrani mail
jer mi je vazno do jaja da posaljem mail, i ukenja me i ne posalje
ga, u tri picke materine....
problemi.1607juice,
Jel moze neko da mi kaze sta ovo znaci:JU> Broj privatnih poruka
Ukupno Ovaj mesec Limit
Internet mail (kb) 6166 0 1024
Ja u zivotu nisam sa sezam poslao neki mail van sistema pa kako
moze ovo da mi pise, a nisam ga ni primio takodje. Jel ova brojka
oznacava 6,166 megabajta ili ne?
Pozdrav!
problemi.1608apostol,
Šta je ovo sad? Nijedna konferencija osim SEZAM nije dostupna?
> R:Đ> co jo muz
> R:Đ> co dir
> Teme u konferenciji MUZIKA.4:
> R:Đ>
Ovaku za svaku, a SEZAM je ok.
JoTzoqA
problemi.1609milosavljevic,
A sada pogledajte ovo :)
Conf:IGRE.4>d
Teme u konferenciji IGRE.4:
Conf:IGRE.4>
:))))))))
Sta je ovo ?!
problemi.1610the.edge,
Secam se ranije kad smo pisali u ovu konferenciju kada neki nodovi nisu radili.
Sada vidim niko vise i ne obraca paznju... ;)
AcCeSS DeNiED
problemi.1611miskop,
Sinoć, pa evo i večeras opet - zvoni u prazno do besvesti. ;(
Mislim da stvarno nije fer. Bolje je isključiti nodove koji
ne rade nego ovako da zvrnda u prazno.
Samo, ne znam da li je uopšte moguće da neko namerno 'glavi'
modeme. Evo sad gledam, sad je nešto preko 23, i buva čuči
zaglavljen (čini mi se) kako čita poruke (Read). Logovan
je u 20:49. Isto je bilo sinoć sa joše jednim tipom koji
je bio zaglavljen sa takođe Read seansom.
U čemu je problem? Do Sezama ili do nevaspitanih
korisnika? ;)
fox. 22:46 Sezam
egolas 22:58 Read
buva 20:49 Read
A ovaj tip fox. je sinoć bio 'zaglavljen' na isti način kao
i buva sad. ;)
problemi.1612corgan,
Kako da povratim temu iz konferencije,od chijeg sam pracenja sluchajno odustao
Corgan
A.
problemi.1613dzakic,
-> #1611, miskop> U čemu je problem? Do Sezama ili do nevaspitanih korisnika? ;)
I jedno i drugo izgleda. Neko se zaglavi slučajno, pokušavajući da skine
fajl koji je problematičan. A neko pronađe takav, pa svaki put tako
završi poziv 'da mu se ne uračuna vreme'.
problemi.1614dzakic,
-> #1612, corgan> Kako da povratim temu iz konferencije,od chijeg sam pracenja
> sluchajno odustao
Dovoljno je pročitati makar jednu poruku iz te teme. Recimo:
conf read sezamnet:razno.1
Za nijansu elegantnije, možete tražiti da pročitate poruku broj
nula, koja ne postoji ni u jednoj temi, ali će resign svakako biti
ukinut.
problemi.1615simce,
-> #1611, miskop> A ovaj tip fox. je sinoc bio 'zaglavljen' na isti nacin kao
> i buva sad. ;)
Ne shvatam shta pokushavash da kazhesh? Da je buva taj koji
zaglavljuje nodove na sezamu? On je poznat po svojoj loshoj
vezi sa sezamom (shto se mozhe zakljuchiti i po broju njegovih
poziva), i zato mu se chesto deshava da se zaglavi..
wussaj negde drugde ;)
problemi.1616miskop,
-> #1615, simce> Ne shvatam shta pokushavash da kazhesh? Da je buva taj koji zaglavljuje
> nodove na sezamu? On je poznat po svojoj loshoj vezi sa sezamom (shto se
> mozhe zakljuchiti i po broju njegovih poziva), i zato mu se chesto deshava
> da se zaglavi..
Meni je prijatelju stvarno žao što ti ne možeš da provališ
šta sam ja u poruci hteo da kažem, pa ti zato savetujem da pi-
taš nekog ko je ukapirao.
problemi.1618buva,
-> #1611, miskop
(;)U cemu je problem? Do Sezama ili do nevaspitanih
(;)korisnika? ;)
U pitanju je zavera medjunarodnih razmera od strane 'nevaspitanih
korisnika' ( inache sve strani platjenici ) u cilju podrivanja ove
drzhave...za sad je u toku akcija unishtavanja telekomunikacionih
sistema ( pochinje se od Sezama)..
a sad ozbiljno ..
dok sam chitao poruke zaglavila mi se veza , ubrzo i pukla a meni
je onda zapucalo ;) da se logujem opet... inache ovo sa zaglavljivanjem
usera mi se deshava otkako sam se prvi put prijavio na sezam .. pre
3 god...
OK?
problemi.1620simce,
-> #1616, miskop> Meni je prijatelju stvarno zao sto ti ne mozes da provalis
> sta sam ja u poruci hteo da kazem, pa ti zato savetujem da pi-
> tas nekog ko je ukapirao.
Zar morash ovako jadno da mi odgovorish? Umesto da se izvinish
buvi zbog onih optuzhbi, sada kada sam ti objasnio zashto je
on u stvari bio zaglavljen, ti se odma uvredio :))
Ako planirash da mi opet odgovorish na poruku daj malo manje
prozivanja i ubaci argumente. A bio bi red i da se izvinesh
buvi, al to je vec pitanje tvoje savesti ;)
problemi.1621miskop,
-> #1620, simce> Zar morash ovako jadno da mi odgovorish? Umesto da se izvinish buvi zbog
> onih optuzhbi, sada kada sam ti objasnio zashto je on u stvari bio
> zaglavljen, ti se odma uvredio :)) Ako planirash da mi opet odgovorish na
> poruku daj malo manje prozivanja i ubaci argumente. A bio bi red i da se
> izvinesh buvi, al to je vec pitanje tvoje savesti ;)
Ja ti lepo reče da ako imaš problema sa 'kapiranjem' poruka
pitaš nekog ko takvih problema nema, a ja nemam nameru nikome
da se izvinjavam jer nikoga nisam ni prozvao, već sam samo
da listu korisnika (a sasvim slučajno je tu bio 'zaglavljen'
buva) koji su se trenutno zadesili na vezi.
P.S. Nijedna moja poruka za ovih dve godine na Sezamu nije
bila jadna, to garantujem, jadni su jedino oni koji moje
poruke nazivaju jadnim.
problemi.1622ab.comp,
-> #1621, miskop ==> da se izvinjavam jer nikoga nisam ni prozvao, već
==> sam samo da listu korisnika (a sasvim slučajno je
==> tu bio 'zaglavljen'
Pročitaj ponovo treći pasus svoje poruke i vidi u kom kontekstu
si naveo buvu.
Očigledno je da nisi dao samo listu korisnika i da si prozivku
ipak izvršio.
Pozdrav
█ █ █ █
▄▄█ █ █▄▄ █▄▄
problemi.1623simce,
-> #1621, miskop> da se izvinjavam jer nikoga nisam ni prozvao, vec sam samo
> da listu korisnika (a sasvim slucajno je tu bio 'zaglavljen'
> buva) koji su se trenutno zadesili na vezi.
Ah.. mozhda se ne secash bash najbolje svoje poruke? To je
vrlo razumljivo sa obzirom na besmislenu sadrzhinu u njoj ;)
> P.S. Nijedna moja poruka za ovih dve godine na Sezamu nije
> bila jadna, to garantujem, jadni su jedino oni koji moje
> poruke nazivaju jadnim.
Naravno.. zar ti je toliko teshko da priznash da nisi bio
u pravu? ;)
problemi.1624miskop,
-> #1618, buva>> dok sam chitao poruke zaglavila mi se veza , ubrzo i pukla a meni
>> je onda zapucalo ;) da se logujem opet...
I? Šta se onda desilo? Da li si uspeo da se ponovo loguješ? ;)
>> OK?
Ne znam da li je OK, jer se ljudi zaglavljuju uglavnom dok či-
taju izgleda neke 'problematične' poruke. Na prim. i ti i user
fox. ste bili zaglavljeni sa Read 'seansom'. Sad, da li je to
namerno ili slučajno, ispitaće Molder i Skali. :)
problemi.1625buva,
-> #1624, miskop
zbog takvih kao shto si ti trebalo bi ukinuti off line readere ;)
(;) I? Sta se onda desilo? Da li si uspeo da se ponovo logujes? ;)
ne razumem...naravno da sam uspeo da se ulogujem kada sam nazvao
opet... posle par sati..
(;) Ne znam da li je OK, jer se ljudi zaglavljuju uglavnom dok ci-
(;) taju izgleda neke 'problematicne' poruke.
da li si ti slep chovek? koliko je puta u ovoj konferenciji bilo
primera ljudi koji su se zaglavljivali na sezamu i po ceo dan
i to u Sezam 'seansi' ? ..dakle da ti pojednostavim : NISU CHITALI
PORUKE ;)
a ti sad odgovaraj shta otjesh , zovi i Moldera i Skali da reshavaju
sluchaj ,al mene chisto mrzi da se raspravljam s tobom.
problemi.1626juice,
Kako u autoexecu da napravim liniju koja ce da izvrsi odmah bye
komandu a da ne treba da pritiskma famozno D.
Primer kako bi trebalo da izgleda:
:q
..bye ;
..d ;
Ovako nece da radi apa ako neko zna kako treba , nek javi.
Pozdrav!
problemi.1627phillipov,
sto da se mucis
napisi pored onog bye samo - y
i sve je svrseno
problemi.1628phillipov,
sorry the command is not fuctioning
problemi.1629joxa,
Alo, bre, ljudi jel radi ovaj e-mail ovih dana?
Pozdrav, Janko
problemi.1630sherloc,
-> #1626, juice>> Kako u autoexecu da napravim liniju koja ce da izvrsi odmah bye
>> komandu a da ne treba da pritiskma famozno D.
>> Primer kako bi trebalo da izgleda:
>> :q
>> ..bye ;
>> ..d ;
>> Ovako nece da radi apa ako neko zna kako treba , nek javi.
Ja sam ga stavio ovako:
:by
..bye < d ;
ili u tvom sluchaju bi bilo:
:q
..bye < d ;
i za divno chudo radi :)
problemi.1631stameni,
-> #1629, joxa>> Alo, bre, ljudi jel radi ovaj e-mail ovih dana?
Mislim da zvanično radi (kažu ide na svakih nekoliko sati),
dok nezvanično ne. Možda ide na svakih nekoliko dana...?
problemi.1632miskop,
-> #1625, buva>> zbog takvih kao shto si ti trebalo bi ukinuti off line readere ;)
>> a ti sad odgovaraj shta otjesh , zovi i Moldera i Skali da reshavaju
>> sluchaj ,al mene chisto mrzi da se raspravljam s tobom.
OK, 10x. I ja tebe pozdravljam.
problemi.1633dzakic,
-> #1630, sherloc> ..bye < d ;
Malo elegantnije: BYE /Y
Svič /Y (od Yes), se često javlja i kod drugih komandi kod kojih to ima
smisla i ima značenje: bez potvrde, bez podpitanja.
problemi.1634sherloc,
>> Pad> d
>> uom2559.arj 93.387
>> File(s) 1/93.387 byte(s).
>> Pad> aextract uom2559.arj
>> File 4/93.511 byte(s) -> PAD.
>> Pad> d
>> uom2559.arj 93.387
>> File(s) 1/93.387 byte(s).
>> Pad>
Redovno mi se deshava da datoteka iz pada nece da se raspakuje, pa
moram da se logujem ponovo da bi moglo, a nekda to moram i da
uradim po vishe puta, da bi sve bilo ok. Ovo gore je jedan primer.
Da li su u pitanju problematichni nodovi, ili neshto drugo? Shta da
radim povodom toga? Hvala.
ByE
problemi.1635morkin,
-> #1634, sherloc> Da li su u pitanju problematichni nodovi, ili neshto drugo? Shta da
> radim povodom toga? Hvala.
Zamoli lexa da ti tezpo kači na mail. ;)
problemi.1636sherloc,
-> #1635, morkin
>> Zamoli lexa da ti tezpo kaci na mail. ;)
:))))))
Vredi probati, al ne verujem. :)
ByE
problemi.1638the.edge,
Pri konektovanju mi je svaki cas pucala veza, i to na nodovima 2, 4, 12 i jos
neki... nisam video. Da li je problem moja centrala ili je do sezama?
Takodje se javljao zvuk konektovanja, a zatim i prekid.
AcCeSS DeNiED
problemi.1639goxi,
Evo jos malo problemcica:
Conf:SEZAMNET.2>w
simce 16:11 Read
lana.m 17:29 Sezam
rkramer 17:28 Read
yvan 13:45 Sezam
goxi 17:27 Sezam
Yvane, yvane...:)
problemi.1640ventura,
Conf:CHAT> w
adrok 23:04 Sezam
simce 22:40 Sezam aunque me muera ahora, te tengo que besar
morkin 23:02 Off Play stars!
chadra 23:02 Chat avantgarde
phillipov 22:45 Game Napred RAD
mindcrime 23:02 Transfer serial suicider
ventura 22:56 Sezam Operi zube, tako ti svezeg vazduha!
yvan 13:45 Sezam
buva 22:47 Sezam
gdown 22:41 Game
---------------
pazi ovoga yvan 13:45 Sezam !!!! tip je stvarno zesce zaglavio ;)
problemi.1641phillipov,
23:24 -Nedelja,Novembar 22,1998
Conf:SEZAMNET.2>w
kann 23:14
phillipov 23:21
mindcrime 23:06
pifat 23:17
teac 23:23
misoni 23.25
vukk 23.28
senna 23.22
yivan 13:45 sezam
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
ventura 23:25
problemi.1642goxi,
A sada je malo ispred nas...u buducnosti ;)
>w
goxi 11:09 Sezam
radenkoc 11:07 Sezam
kum.djole 11:04 Sezam
stefan 11:03 Transfer
dule.n 11:01 Sezam
yvan 13:45 Sezam
:)
problemi.1643the.edge,
-> #1642, goxiSteta sto su ga iskljucili... oborio bi rekord sa 24h na sezamu. ;)
AcCeSS DeNiED
problemi.1644yvan,
-> #1642, goxi=> A sada je malo ispred nas...u buducnosti ;)
Ajte ljudi sta ste se tako popalili, pukla mi je veza za vreme fajl
transfera i mrzelo me da ponovo zovem...
=> >w
=> goxi 11:09 Sezam
=> radenkoc 11:07 Sezam
=> kum.djole 11:04 Sezam
=> stefan 11:03 Transfer
=> dule.n 11:01 Sezam
=> yvan 13:45 Sezam
problemi.1645goxi,
-> #1644, yvan>> Ajte ljudi sta ste se tako popalili, pukla mi je veza za vreme fajl
>> transfera i mrzelo me da ponovo zovem...
Koliko mi je poznato, ova poruka nije ni bila upucena tebi, vec moderatoru ove
konfe, tj. "upravi sistema". :)
problemi.1646indi,
-> #1626, juicepazi covek
kada napises bye on te pita da/ne
i ti mu odgovoris
ali kad mu napises bye /y on te ne pita nego
kaze Hvala na pozivu
to ti je cela mudrost
problemi.1647miskop,
-> #1644, yvan>> Ajte ljudi sta ste se tako popalili, pukla mi je veza za vreme fajl
>> transfera i mrzelo me da ponovo zovem...
Koji si to fajl prenosio?
problemi.1648dragosh,
E ekran mi je POZELENEO!
problemi.1649sani.,
-> #1648, dragosh}} E ekran mi je POZELENEO!
I meni radio nesto krchi..
problemi.1650kiki,
-> #1648, dragosh> E ekran mi je POZELENEO!
Ma vanzemaljci, šta ćeš. :)
problemi.1651emajsijuen,
-> #1650, kiki>> Ma vanzemaljci, sta ces. :)
Nema sta... Da zovemo Moldera ? ;)
problemi.1652johnnya,
-> #1648, dragosh >> E ekran mi je POZELENEO!
Ćuti, bolje to nego da ti je pozadina crvena. :)
problemi.1653the.edge,
Mail ne radi - puca veza kada se snimaju poruke.
Ovo se vec desavalo pre par meseci.
AcCeSS DeNiED
problemi.1654gdown,
-> #1653, the.edgeda bash je bedak, izgleda da je sezam alergican na mail, stvarno je
bedak
:(((
problemi.1655dragosh,
-> #1649, sani.-> }} E ekran mi je POZELENEO!
-> I meni radio nesto krchi..
:))) Nisam imao baš mnogo vremena da objašnjavam ovaj paranormali
fenomen,ali poJenta je da se to dešava samo kad pozovem Sezam!
Evo,pitajte sfilipa i njemu se to desilo :)
problemi.1656dragosh,
-> #1649, sani.Poruka za temu problemi.
-> }} E ekran mi je POZELENEO!
-> I meni radio nesto krchi..
:))) Nisam imao baš mnogo vremena da objašnjavam ovaj paranormali
fenomen,ali poJenta je da se to dešava samo kad pozovem Sezam!
Evo,pitajte sfilipa i njemu se to desilo :)
problemi.1657dushanka,
Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah
izbacuju NO CARRIER !? ;(
problemi.1658rkramer,
-> #1657, dushankaC:\> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah
C:\> izbacuju NO CARRIER !? ;(
Iz istog razloga zbog koga to radi i nod br. 8 ;)... Zato sto
se oprema raspada... A izgleda da ni softver nije cvetjkast...
problemi.1659miskop,
Stvarno čudne stvari se dešavaju... ;(
problemi.1660sani.,
-> #1658, rkramer}} A izgleda da ni softver nije cvetjkast...
Ma sve ti znas :)
problemi.1661rkramer,
-> #1660, sani.C:\>}} A izgleda da ni softver nije cvetjkast...
C:\>
C:\> Ma sve ti znas :)
Iju... Bozh' svashta... Pa znash da je ta titula rezervisana
samo za tebe... ;)
problemi.1662the.edge,
Sneg pada... a ima i leda...
AcCeSS DeNiED
problemi.1663dragosh,
Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije
bas najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe.
problemi.1664dragosh,
15-ica zvoni u prazno....radi jedno 3-4 noda,a sta mislite?
Jel misli neko da uzme lepljivu traku u ruke i to da sklepa ili
jok??
problemi.1665kiki,
-> #1657, dushanka> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah
> izbacuju NO CARRIER !? ;(
Zato da ova tema nebi ostala prazna.
problemi.1666gkosta,
Na svaki pokusaj da posaljem mail, kaze on meni
NO CARRIER
;(
problemi.1667phillipov,
Posle svake prochitane poruke meni kazhe
DISCONNECTED
-->>PHILIPPUS<<--
problemi.1668ventura,
-> #1663, dragosh> Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije
> bas najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe.
i 8 ne radi...
BTW ne kaze se grunt nego grunf ako si mislio na Alan Ford...
problemi.1669junior,
-> #1657, dushanka> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah
> izbacuju NO CARRIER !? ;(
Stari problem .. mrežna karta. Biće valjda skoro sređeno.
problemi.1670dr.iivan,
;(
Niko ne pominje da mail ne radi.
Ne prema Internetu, nego ovaj domaći ;(
problemi.1671rkramer,
-> #1669, juniorC:\>> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah
C:\>> izbacuju NO CARRIER !? ;(
C:\>
C:\>Stari problem .. mrezna karta. Bice valjda skoro sredeno.
Da li se _ikad_ probalo sa nekim drugim mreznim kartama?
problemi.1672the.edge,
-> #1666, gkostaT?>> Na svaki pokusaj da posaljem mail, kaze on meni
T?>> NO CARRIER
Ma kazi i ti njemu... sta on tu tebi, ko je on bre pa da ti tako odgovara. ;)
AcCeSS DeNiED
problemi.1673fox.,
Da li neko zna sta znaci ovo (! = strelica na gore)
** ! b0100000027fed4. Ovo mi se desava kad pokusam ''exec''. Nakon
toga mi ispise poruku greska pri prenosu.
Unapred hvala.
P.S.
Dosad nijednom mi nije uspelo da prenesem bey greske.
problemi.1674kiki,
Ma sirovina, šta ćeš.
problemi.1675ventura,
-> #1673, fox.> ** ! b0100000027fed4. Ovo mi se desava kad pokusam ''exec''. Nakon
Pa to ti sistem daje signal za Ul... kada ti to da ti onda uploadujes
taj exec i on ga potom izvrsi.
problemi.1676dragosh,
-> #1668, ventura> > Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije
> bas
> najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe.
> i 8 ne
> radi... BTW
> ne kaze se grunt nego grunf ako si mislio na Alan Ford...
Pa valjda je u svim hr izdanjima bilo Grunt? :) Ili sam ja to tako
zapamtio :)
problemi.1677gdown,
-> #1670, dr.iivanmeni radi :))
problemi.1678m.s.pesic,
-> #1668, venturaventura wrote to dragosh:
v> > Au ove nodove 2 i 4 ko GRUNT da je sklepao...a ni 11-ica nije
v> > bas najbolja,izbacuje kad pokusam da citam poruke iz grupe.
v>
v> i 8 ne radi...
A ja druge, osim tih koji ne rade, nisam mogao da dobijem ni
posle desetak pokušaja.
problemi.1679m.s.pesic,
-> #1675, ventura
v> Pa to ti sistem daje signal za Ul... kada ti to da ti onda uploadujes
v> taj exec i on ga potom izvrsi.
Možda ste u pravu, ali zašto onda meni da istu poruku. a ja
samo hoću da reply ostavim na sistemu (da se, drugim rečima,
raspakuju poruke koje sam napisao on line).
Nemam automatski exec.
Ili, češća greška, zaglavi kod raspakivanja. Tri puta
(5, 10) zaglavi, a onda, bez problema, uradi što treba.
problemi.1680ventura,
-> #1676, dragosh> > ne kaze se grunt nego grunf ako si mislio na Alan Ford...
>
> Pa valjda je u svim hr izdanjima bilo Grunt? :) Ili sam ja to tako
> zapamtio :)
Dobro je da nisi poceo da vices zrakoplov... posto citas hrvate...
problemi.1681ventura,
-> #1679, m.s.pesic> Mozda ste u pravu, ali zasto onda meni da istu poruku. a ja
> samo hocu da reply ostavim na sistemu (da se, drugim recima,
> raspakuju poruke koje sam napisao on line).
>
> Nemam automatski exec.
>
> Ili, cesca greska, zaglavi kod raspakivanja. Tri puta
> (5, 10) zaglavi, a onda, bez problema, uradi sto treba.
Malo konfuzno... ali evo ti 'hint'
jednostavno uploaduj u PAD neki exec npr
..mail send m.s.pesic
Poruka
.
s
i recimo da taj file nazoves pesic.exc, da bi ga izvrsio kucas
exec pesic.exc
i to je sva mudrost..
problemi.1682stex,
Treba da posaljem mail na drugi kraj sveta (u Australiju). Koje su sanse da
mail stigne?
Sta je? Sto se smejete? Ozbiljno vas pitam. :)
Stex
problemi.1683morkin,
-> #1662, the.edge> Sneg pada... a ima i leda...
To zato jer ne radi mail upload. ;>>>
problemi.1684ventura,
-> #1683, morkin> > Sneg pada... a ima i leda...
>
> To zato jer ne radi mail upload. ;>>>
Ne, Ne. ZBOG leda ne radi Upload :>
problemi.1686m.s.pesic,
-> #1681, ventura
v> Malo konfuzno... ali evo ti 'hint'
v> jednostavno uploaduj u PAD neki exec npr
Ne bih da prenaglim, ali mislim da se nismo razumeli. Zato vam
je konfuzno. Elem, ja nemam prc. Da bih poslao neke poruke, da
bih ostavio na Sezamu odgovore na neke poruke, ispišem ih on
line. Ulogujem se. Napišem naredbu exec/k (treba, dakle, da
raspakuje - ako se tako kaže - a on, Sezam, poruči: greška kod
kompresije) i zaglavi. Izadjem, ponovo se ulogujem, sve
ponovim, pa, ako mi se posreći, raspakuje ili, češći slučaj,
ponovo poruči: greška kod kompresije. Ima i drugih doživljaja:
tobož počne dekopresiju i - zaglavi.
v> i to je sva mudrost..
problemi.1687ventura,
-> #1686, m.s.pesic> Najzad neko ko je voljan da zajebava one koji veruju u antiradarsko dejstvo
> CD-a.
da vam pricam jedan dogadjaj... desavao se u petnici ove zime na seminaru
racunarstva... naime, dosla neka dva novinara is RTS-a da prave neki
dokumentarac o petnicim, i ono posto svako vece gledamo filmove na
Video Discovima koji su odprilike kao gramofonska ploca ali su im obe
strane sa podatcima bas kao i kod cd-a. I sada doticni novinari upali i
misim da smo tada gledali Indianu Jones, i negde na pola filma predavac
uzme i okrene disk... a ova dva novinara, WOW, e zlatko.. sa ovime te
nikada nebi uhvatio radar... A ja ono posto sam bio najblize njima, kazem
malo glasnije ortaku do mene, nesto na foru.. To moze da prica babi svojoj
a ne meni.. a tip to cuo..
Jaooooo, kad je ovaj uvatio da sere.. Kao.. sta se ti razumes
u radare trt. mrt. Ja sam fakultet zavrsio i nemoj ti meni da pricas o
radarima... Ko da ti je cale izmislio radar, kada tako pricaj. (A meni
cale bio osamdesetih direktor za radarsku tehniku u industriji Rudi Cajevec,
i pricao mi o tim sranjima sa CD-ovima) I kada sam mu rekao, on, ma daj
mali ne seri, ovo , ono i izadje. I posle jedan debil (crnogorac) ne napadne
e a stvarno sta ti znas, to moze da radi, pa posle uzeo da mi objasnjava,
zasto to moze da radi a kao najveci argument mu je bio da cd 'raspe'
signal... Tuzno...
VeNTuRa
problemi.1688qpele,
-> #1657, dushanka> Zasto Nodovi 2 i 4 posle unosenja Username-a i password-a odmah
> izbacuju NO CARRIER !? ;(
Po obicaju je kriv koaksijalni kabl :)
problemi.1689gdown,
-> #1682, stex> Treba da posaljem mail na drugi kraj sveta (u Australiju).Koje su
> sanse da
> mail stigne?
Probaj :)
meni stize mail u hrvatsku, mozda stize i u australiju.
problemi.1690sani.,
-> #1689, gdown}} meni stize mail u hrvatsku, mozda stize i u australiju.
Ma meni nece nekad do Nikolaj-a da stigne , kaka Australija..
problemi.1691simce,
Dajte ljudi.. neshto oko ovog e-maila, mislim mozhe BAREM
jednom dnevno da ide?? A ne da se cheka po nedelju dana..
problemi.1692pperica,
-> #1664, dragoshJe li, bas me zanima kako znas da BAS 15-ica zvoni u prazno?
Ono jeste, pola nodova ne radi, bruka, ali kako znas koji?
pperica
problemi.1693the.edge,
-> #1664, dragoshSta ti pada napamet! Znas li ti mozda koliko kosta lepljiva traka?!?!?? ;)
AcCeSS DeNiED
problemi.1694ventura,
-> #1692, pperica> Je li, bas me zanima kako znas da BAS 15-ica zvoni u prazno?
15 skoro pa nikada ne radi...
problemi.1695miskop,
-> #1692, pperica>> Je li, bas me zanima kako znas da BAS 15-ica zvoni u prazno?
Pa prijatelju svaki nod ima svoj broj, pa kad okreneš 15-icu, a
ona zvrnda u prazno, onda si _baš_ siguran da je to ona. ;)