SEZAM.2

19 Dec 1996 - 21 Dec 1999

Topics

  1. obavestenja (43)
  2. pitanja (2339)
  3. problemi (2196)
  4. predlozi (1127)
  5. konferencije (14)
  6. fajlovi (255)
  7. olr (1136)
  8. vote (35)
  9. kritika (1164)
  10. razno (1220)

Messages - problemi

problemi.2117 fraudator, -> #2094, nenad
nenade, poono seresh svi mi ovde znamo da si ti dizela shutno zato shto lichno svatash neke stvari, tj zato shto si u svadji s njim vetj neko vreme i samo si cheko da pokazhesh svoju motj kao sysadm ako si stvarno chovek, a ne neko ko mozhe da maltretira ljude samo preko veze, nadji se lepo sa dizelom pa to raspravite ko ljudi a ne ovako funjarski da shutirash ljude sa systema i da li si ikad razmislio koliko je josh ljudi ovde uvredjeno na slichan ili mnogo gori nachin ali , avaj, nisu bili sysadm-ovi pa da mogu to da reshe??? ako ti ne mozh da odvojish neke svoje preobleme od svog posla, onda stvarno treba da ustupish to mesto nekome ko se nije pokachio sa pola systema, a i da jeste, netje da zloupotrebljava svoj polozhaj tj, OCTABKA
problemi.2118 miskop, -> #2106, nikola.s
>> Mene interesuje nesto drugo... Ako ti mislis da je on imao zelju >> da ucini nesto lose na sistemu sa sanijevog naloga, zar zaista >> mislis da bi to ucinio dok si ti na vezi? Za svakog korisnika se snima LOG fajl na Sezamu i iz njega je lako videti 'šta je radio'. Ne mora se biti zajedno sa njim na ve- zi da bi se 'provalile' neke stvari.
problemi.2119 miskop, -> #2111, roach
>> Skinuo sam skoro program senior, i pojma nemam kako on to >> uopšte čita poruke, gde treba da ih prebacim, itd. ??? Pa jel' ima tamo neki help fajl, a? Ti bi hteo sve nacrtano?
problemi.2120 olio, -> #2111, roach
> Skinuo sam skoro program senior, i pojma nemam kako on to > uopÜte Ŕita poruke, gde treba da ih prebacim, itd. ??? Uzmi SDW ako imas W3.11 ili W95. Sve radi i nema problema.
problemi.2121 roach, -> #2119, miskop
> Pa jel' ima tamo neki help fajl, a? Ti bi hteo sve nacrtano? Ma jok, izaberem da mi proŔita arhivu i on ka×e 'greÜka u otvaranju arhive' ili tako neÜto ?, sve sam prebacio u direktorijum kako piÜe u hulpu 'C:\comm\download' samo Üto su poruke zip-ovane, ali Üta znam ...?
problemi.2122 ventura,
nodovi 1 i 12 ne rade
problemi.2123 mango,
:( Izgleda da nodovi 1, 9, 12 ... ne rade:( Tuzno je ulogovati se u 1:30 i shvatiti da nema nikog na vezi (a jos mi je ispit sutra u 8 :(
problemi.2124 sherloc,
Username: sherloc Password: ************** NO CARRIER Samo me zanima zashto se ovo deshava ? Jasno mi je zashto nodovi zvone u prazno nekad, i sl. A ovo ? ByE
problemi.2125 junior, -> #2124, sherloc
> Samo me zanima zashto se ovo deshava ? > Jasno mi je zashto nodovi zvone u prazno nekad, i sl. A ovo ? Pokvari se mrežna karta. Zašto se pokvari? Ne znam, više razloga, između ostalog i mp3-ovi koji stižu u conf. muzika mogu da budu razlog.
problemi.2126 miskop, -> #2125, junior
>> između ostalog i mp3-ovi koji stižu u conf. muzika mogu da budu >> razlog. ;)
problemi.2127 ancha,
SCANDAL SA NODOVIMA..ajmo malo neka radna akcija...
problemi.2128 lboki,
otje li neko uskoro prekinuti agoniju neduznih korisnika sezama koji bezuspeshno vetj danima pokushavaju da se konektuju na nodove 1,9 i 12?
problemi.2129 fraudator, -> #2128, lboki
stvarno, ovo se vishe ne mozhe izdrzhati..... ja sam se logovao 20 minuta i uvek mi davao one trule nodove kada sam ukachio node 7, plakao sam od sretje bre
problemi.2130 indi,
samo da kazem dve jako vazne stvari jedna je problem sada sam konacno posle 20-ak puta uspeo da se ulogujem! kad se spojim sa sezam i upisem user i pass pukne mi veza! druga stvar: prilikom ovog logovanja dobio sam poruku Pon 02.08.99 15:59 Prekid veze nakon 1 pogresne lozinke. a znam da nisam prekinuo vezu nakon jedne pogrene lozinke ko to pokusava da mi provali pass? neki ljubomorni usamljeni maskirani osvetnik koji me nevoli jer mnogo volim da pisem? jel taj baja cuo za komandu igrnore? PS: ko mi je lupio ignore nek se javi, necu mu nista :)
problemi.2131 ica.z, -> #2130, indi
> druga stvar: > prilikom ovog logovanja dobio sam poruku > > Pon 02.08.99 15:59 Prekid veze nakon 1 pogresne lozinke. pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao da se ulogujesh pogreshno napisao password... to je 100% nemoj da razmishljash o tome... inache neko mi redovno ostavlja poruke na tu foru u fazonu: jebach, pederu, i sl. ne uzbudjujem se zbog toga jer ima nas raznih... ;) Ica
problemi.2132 ventura, -> #2131, ica.z
> pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao > da se ulogujesh pogreshno napisao password... jeste li vi nekad culi za skripte koje same upisuju user i pass? :)
problemi.2133 fraudator, -> #2132, ventura
da, ali akd neko menja pass 3x dnevno, mozhe da bude malo bez veze da shteluje to stalno
problemi.2134 ica.z, -> #2132, ventura
> jeste li vi nekad culi za skripte koje same upisuju user i pass? :) naravno, ali nismo znali da posedujete iste... :)
problemi.2135 ventura, -> #2133, fraudator
> da, ali akd neko menja pass 3x dnevno, mozhe da bude malo > bez veze da shteluje to stalno a za koj qrac menjas sifre 3x na dan... meni ova moja stoji preko 4 meseca...
problemi.2136 dselic, -> #2133, fraudator
> da, ali akd neko menja pass 3x dnevno, mozhe da bude malo > bez veze da shteluje to stalno Ako neko menja pass 3x dnevno, ima žešće probleme sa paranojom. ;) Dan
problemi.2137 fraudator, -> #2136, dselic
pa da al opet ima ovde i takvih :)))
problemi.2138 fraudator, -> #2135, ventura
a koja to?? ;)
problemi.2139 gdown,
Sezam je pocheo sa 15 linija, pa spao na 10, a sad kolko mi se chini zhivo je samo 6 :(( Pa ne ide to tako ;)
problemi.2140 sonny, -> #2139, gdown
> Sezam je pocheo sa 15 linija, pa spao na 10, a sad kolko mi se > chini zhivo je samo 6 :(( > Pa ne ide to tako ;) pa videsh da ide i te kako... ;) btw. konferenciji IGRE.4 se desilo isto shto se desilo i vicevima i muzici pre par nedelja kolko se ja secam... Ica
problemi.2141 praktica, -> #2140, sonny
> btw. konferenciji IGRE.4 se desilo isto shto se desilo > i vicevima i muzici pre par nedelja kolko se ja > secam... A a, mislim da ne bi bila loša ideja da se pootvaraju razne grupe i da se tamo šalju poveći fajlovi, a ne u confe. Ako se ne varam tamo se sve automatski briše posle par meseci...
problemi.2142 giovanni, -> #2139, gdown
Ę? Sezam je pocheo sa 15 linija, pa spao na 10, a sad kolko mi se Sezam je počeo sa jednom linijom. :)
problemi.2143 indi, -> #2131, ica.z
-> pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao -> da se ulogujesh pogreshno napisao password... ma nije -> to je 100% nemoj da razmishljash o tome... inache neko mi -> redovno ostavlja poruke na tu foru u fazonu: jebach, pederu, ti ti manki provaljuje pass (posto stipuje da si ti njoj :)
problemi.2144 indi, -> #2132, ventura
->> pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao ->> da se ulogujesh pogreshno napisao password... -> jeste li vi nekad culi za skripte koje same upisuju user i pass? :) ne. kako se to koristi i koji programi to podrzavaju? (a kakav li ti je pass kad ti stoji 4 meseca isti?:)
problemi.2145 junior, -> #2140, sonny
> btw. konferenciji IGRE.4 se desilo isto shto se desilo > i vicevima i muzici pre par nedelja kolko se ja > secam... Uradite jedno seen /a, rešava problem bar za sad.
problemi.2146 bracha,
Da li ste vi primetili da prilikom automatskog download-a textpad-a puca veza? Meni uvek pukne kad dodjem do konfe igre.4 :(((( Pozdrav Vladeta
problemi.2147 sandokan,
U konferenciji IGRE nemogu da oznacim neke poruke kao procitane kod kojih uvek pukne veza.. u cemu je problem..
problemi.2148 indi,
sta je to sa konferencijom igre.4? pukne mi veza kad ocu da citam jel se pokvario heder ili mora da se pravi nova?
problemi.2149 junior, -> #2147, sandokan
> U konferenciji IGRE nemogu da oznacim neke poruke kao procitane > kod kojih uvek pukne veza.. u cemu je problem.. Sa seen /a, označi poruke kao pročitane, nikako pojedinačno. To je savet i svim ostalim korisnicima.
problemi.2150 stameni,
Bag! U autoexecu stoji: >> ..who /c =---S-m-r-t---ž-i-v-o-t-u---> Kad se izvrši autoexec, nema znaka ">" u listi. Da dolazi do redirekcije u pad, shvatio bih nekako. Ovako -- ne mogu. Bre.
problemi.2151 ica.z, -> #2150, stameni
> U autoexecu stoji: >>> ..who /c =---S-m-r-t---z-i-v-o-t-u---> > Kad se izvrsi autoexec, nema znaka ">" u listi. Da dolazi do > redirekcije u pad, shvatio bih nekako. Ovako -- ne mogu. Bre. pa kad stavish taj znak '>' sve se prebacuje u pad... npr. udjesh u 'conf' rezim i ukucash 'read>' i sve poruke koje su ne prochitane ce ti se naci u padu (fajl textpad)... tj. taj znak ne bi trebao da koristish u komentaru na 'who' listi... kapirash? Ica
problemi.2152 lboki,
sinotj, posle xx pokushaja dobih sezam sav sretja i o tek onda shvatih da online ima samo 7 ljudi !? premda su neki nodovi zvrjali u prazno ima li ovo smisla?
problemi.2153 smars, -> #2152, lboki
pa verocatno radi samo 7-8 nodova.Logicno?
problemi.2154 fraudator,
e neshto nije u redu svaki put kad otju da poshaljem posthu izbaci me sa veze dal se ovo josh nekom deshava??
problemi.2155 philippus,
jel ovde fraudator napisoa poruku o tome da mail neradi... Kolko ja vidim radi,istripovao si se...:) Filip
problemi.2156 fraudator, -> #2155, philippus
pa pazi nisam se istripovo, zato shto meni od 5 slanja poshte na 3 pukne veza misim ipak nije sluchajnost
problemi.2157 fraudator,
to shto niko nishta ne shalje vishe u ovu konfu, jel to znachi da se sezam naglo popravio ? il shta
problemi.2158 kiki, -> #2157, fraudator
> to shto niko nishta ne shalje vishe u ovu konfu, jel to znachi > da se sezam naglo popravio ? > il shta Ne, nego su svi oguglali na razne probleme.. ;))
problemi.2159 fraudator, -> #2158, kiki
bitje da je to....... ono, navikli se :(
problemi.2160 ventura,
izgleda da radi samo jedan nod :(
problemi.2161 moonchild,
moonchild 00:30 Sezam ░▒▓█ Still Not Black Enough █▓▒░ missoni. 16:57 Read --------------------------- Pa dobro de ima tu i slicnih bbs-ova npr: Politika, Birostroj, Dolphin, Prometheus,Mistery... i mnogi drugi koji obiluju istim brojem nodova ko sezam ;) Da se ubijesh od chata :)))
problemi.2162 kiki, -> #2158, kiki
>> to shto niko nishta ne shalje vishe u ovu konfu, jel to znachi >> da se sezam naglo popravio ? >> il shta Ono.. nije da si ga urekao.. ;)
problemi.2163 philippus,
Alo ljudi resetujte nodove ili objasnite kako pa tje neko to vetj uraditi(moderatori,ventura ja ko god)
problemi.2164 the.edge,
Zasto sezam zeza ako se uploaduju 2 exec fajla malih dimenzija ;), npr. 500b, 1kb, itd. ? Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek kod ponovnog uspostavljanja veze. Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce. Na srecu, na nekim nodovima radi lepo, s tim sto su ti nodovi retki. ;( AcCeSS DeNiED
problemi.2165 miskop, -> #2164, the.edge
>> Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek kod >> ponovnog uspostavljanja veze. >> Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce. Umesto klasičnog ul-a, pomaže i jednostavna "copy & paste" opcija. ;)
problemi.2166 dr.iivan, -> #2165, miskop
> >> Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek kod > >> ponovnog uspostavljanja veze. > >> Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce. > > Umesto klasičnog ul-a, pomaže i jednostavna "copy & paste" opcija. ;) Ili: ..pad up exec exec exec
problemi.2167 bracha,
Vec mi se xx puta desava da kada hocu da uplatim vreme na sezu u BIGZ-u nema nikoga! Pa ako nek moze da mi kaze kada je najbolje vreme za uplatu, tj. kada obicno ima nekog tamo. Pozdrav Marko
problemi.2168 morkin, -> #2165, miskop
> >> Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek > kod >> ponovnog uspostavljanja veze. > >> Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce. > > Umesto klasičnog ul-a, pomaže i jednostavna "copy & paste" opcija. > ;) Bolje je: pad upload ime.txt exec ime.txt
problemi.2169 indi,
slucajno mi se desilo da napisem 4 poruke u confi civilizacija.11 ostale su u mom execu jer sam ja pokusavao nesto sa copy/paste opcijom u winu (nisam znako kako se drugo kopi/pejstira sa SDWom) kada sam uvideo gresku (odma') pokusao sam da obrisem te poruku ali: 27m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 1.161 Poruka CIVILIZACIJA.11:1.161 vracena u zive! 27m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 5.320 Poruka CIVILIZACIJA.11:5.320 vracena u zive! 27m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 5.336 Poruka CIVILIZACIJA.11:5.336 vracena u zive! 26m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 5.339 Poruka CIVILIZACIJA.11:5.339 vracena u zive! 26m Conf:CIVILIZACIJA.11>l 1.164 > 1.161 filozofija indi Sre 08.09.99 14:53 5.372 > 5.320 knjizevnost indi Sre 08.09.99 14:53 5.373 > 5.336 knjizevnost indi Sre 08.09.99 14:53 5.374 > 5.339 knjizevnost indi Sre 08.09.99 14:53 Poruka 4, 5493 chr. poruke su i dalje tu mislim da dalje obbjasnjenje problema nije potrebno (a moderatoru, tamo, se izvinjavam sto sam mu stvorio dodatni posao :)
problemi.2170 supers,
Provalite ovaj horor: telefonska linija u kvaru, Sezamnet u kvaru. Dialtone dobijem u proseku jednom dnevno i izgubim ga po završenom razgovoru. U subotu dobijem Sezamnet, skupljam poruke i pukne mi procedura na nekoj poruci u IGRE.4. Ponovo sam dobio Sezamnet tek u ponedeljak i ponovo mi je puklo skupljanje poruka kad je stiglo do IGRE.4. U sredu lupim seen /a na konferenciju IGRE.4 i nekako skupim ostatak poruka. Prošlo je nedelju dana od želje da ponovo pristupim konferencijskom sistemu, pa do ostvarenja te želje... Ko zna kad ću poslati exec... Ko zna, možda neki još uvek ne mogu da skupe poruke zbog konferencije IGRE.4. Pozdravljam produženje pretplate za 6 meseci, sa željom da Sezam jednog lepog dana ponovo bude u stanju da čista obraza traži pare za ono što nudi :)
problemi.2171 junior, -> #2170, supers
> U sredu lupim seen /a na konferenciju IGRE.4 i nekako skupim > ostatak poruka. Prošlo je nedelju dana od želje da ponovo > Ko zna, možda neki još uvek ne mogu da skupe poruke zbog > konferencije IGRE.4. Kao što rekoh, problem je u jednoj poruci koja bi morala ručno da se otkloni sa diska, jer pri pokušaju bilo kakvog pristupa toj poruci (read, list) veza puca. Opet ponavljam seen /a rešava probleme, mada mislim da bi i recimo za ljude koji žele svežije poruke 'seen 150899' odradio posao. Ne sećam se tačno vremena kad je ova sporna poruka stigla, ali malo experimentisanje sa datumom ili čitanje sezam konferencije daće tačan odgovor.
problemi.2172 dzim, -> #2170, supers
> Provalite ovaj horor: telefonska linija u kvaru, Sezamnet u kvaru. Shta osh, barem si dosho iz vojske. :)
problemi.2173 fraudator,
opet riknuli nodovi 1,9,12 :((
problemi.2174 indi, -> #2172, dzim
danas sam jedan fajl prebacio u pad i kucao sam pa do */i zato sto mi je sistem rekao da ce mi se veza prekinuti jedan minut pre kraja transa ali mi je ipak pukla veza i kad sam ponovo pokusao da zovem sezam, upisem juzer i pass i klik "NO CARRIER" :((( da li je to zato sto sam osavio "datoteku" u padu kad sam napustio sistem? PS: fajl je imao extenziju ARJ
problemi.2175 junior, -> #2174, indi
> i kad sam ponovo pokusao da zovem sezam, upisem juzer i pass i > klik "NO CARRIER" :((( da li je to zato sto sam osavio "datoteku" > u padu kad sam napustio sistem? Ne, nema to veze. Nodovi 1,9 i 12 nisu radili čini mi se opet zbog mrežne karte, ali kao što sam se malopre lično uverio .. sad rade bez problema ;)
problemi.2176 supers, -> #2172, dzim
>> > Provalite ovaj horor: telefonska linija u kvaru, Sezamnet u kvaru. >> >> Shta osh, barem si dosho iz vojske. :) Ono, jeste...
problemi.2177 dzim, -> #2174, indi
> =============================== > 3.2163 SEZAMNET.2:problemi > indi, 13.09.99. 16:26, 374 chr > Odgovor na 3.2161, dzim, 09.09.99. 22:41 > --------------------------------------------------------- > > danas sam jedan fajl prebacio u pad shta me briga...
problemi.2178 fraudator, -> #2177, dzim
kolko se setjam, ti ( i josh neki) ste kritikovali indija zato shto samo puni confe, a ne pishe nishta pametno samo da odgovori nekome, a poruka nema smisla e, pa sad radish to isto :)
problemi.2179 dzim, -> #2178, fraudator
> kolko se setjam, ti ( i josh neki) ste kritikovali indija > zato shto samo puni confe, a ne pishe nishta pametno loshe se secash... sem toga izgleda da nisi shvatio: on je odgovorio (greshkom) na moju poruku koja nema veze sa njegovom. > e, pa sad radish to isto :) > =============================== > 2.2930 CHAT:fisqltura > fraudator, 14.09.99. 10:19, 20 chr > Odgovor na 2.2927, ica.z, 14.09.99. 01:22 > --------------------------------------------------------- > u samoposlugu ;> > > ----------------------------------------------- 2.2930--- a ovo?
problemi.2180 fraudator, -> #2179, dzim
pa da si prochito icinu poruq, verovatno ne bi to stavijo ovde i imalo je smisla
problemi.2181 dzim, -> #2180, fraudator
> pa da si prochito icinu poruq, verovatno ne bi to stavijo ovde > i imalo je smisla Prochito sam ja njegovu poruku ali znash kolko me briga da pamtim shta je ko reko pa da povezujem to sa odgovorom... ...za to postoji quote o kome je vec bilo rechi i koji je osnova ovakvih komunikacija. Ali, ako ti treba primer, evo: recimo da sam ja prochito Icinu poruku i posle toga nisam zvao Sezam mesec dana i onda dodjem i prochitam tvoju poruku - "u samoposlugu :>"...mislim da ne moram dalje da ti crtam.
problemi.2182 ica.z, -> #2181, dzim
>> pa da si prochito icinu poruq, verovatno ne bi to stavijo ovde >> i imalo je smisla > > Prochito sam ja njegovu poruku ali znash kolko me briga da > pamtim shta je ko reko pa da povezujem to sa odgovorom... > ...za to postoji quote o kome je vec bilo rechi i koji je > osnova ovakvih komunikacija. > Ali, ako ti treba primer, evo: > recimo da sam ja prochito Icinu poruku i posle toga nisam zvao Sezam > mesec dana i onda dodjem i prochitam tvoju poruku - > "u samoposlugu :>"...mislim da ne moram dalje da ti crtam. ja mislim da je najbolje da se pobijete... jachi je uvek u pravu... ;) Ica
problemi.2183 indi, -> #2179, dzim
->> kolko se setjam, ti ( i josh neki) ste kritikovali indija ->> zato shto samo puni confe, a ne pishe nishta pametno pa dobro bilo je mozda par puta :) -> on je odgovorio (greshkom) na moju poruku -> koja nema veze sa njegovom. pardon, dugmici za odgovaranje i pisanje poruka u SDWu su jedan pored drugog pa.. :) ps:mogao si da stavis smajlija posle "sta me briga", zar je to toliko tesko, il' si ti toliki namcor NHF
problemi.2184 indi, -> #2182, ica.z
-> ja mislim da je najbolje da se pobijete... -> jachi je uvek u pravu... ;) to mozda kod tebe tako.. ;)
problemi.2185 ica.z, -> #2184, indi
>-> ja mislim da je najbolje da se pobijete... >-> jachi je uvek u pravu... ;) > >to mozda kod tebe tako.. ;) ko je rekao da nije??? ja sigurno nisam... ;)) btw. pogreshna conf-a al' ajd'... Ica
problemi.2186 ica.z,
zashto conf-a FORUM.3 nije read-only??? ne znam jel' to neki bag il' shta... uglavnom u toj conf-i se nalazi i par poruka (da ne rachunamo moje i od gdown-a koje su danashnjeg datuma) koje su novijeg datuma... otkud one tu??? sigurno ti ljudi nisu namerno slali u tu conf-u koja bi trebalo da je odavno zatvorena... Ica
problemi.2187 ica.z, -> #2186, ica.z
provalio sam da moze da se pishe i po forumima 4, 5 i 6; s tim shto u tim 'forumima' nema novih poruka... po ostalim konferencijama nisam kopao ali pretpostavljam da ima slichnih tripova... koga ne mrzi nek potrazi... Ica
problemi.2188 vvaske,
Hm, nešto definitivno nije kako treba...
problemi.2189 misery,
Kake probleme prave ovi nodovi,je*ote.Ovo je neverovatno.100x zovem i izbaci mi ili dvojku ili osmicu ;) Sta treba da bi se ovo popravilo???? VUK...
problemi.2190 sani., -> #2189, misery
}} Sta treba da bi se ovo popravilo???? PA to treba kad se nadjes na vezi , da logujes taj nod koji ne radi. Npr za drugi nod kucas log 2 itd.
problemi.2191 misery, -> #2190, sani.
> PA to treba kad se nadjes na vezi , da logujes taj nod koji > ne radi. Npr za drugi nod kucas log 2 itd. Jeli sani.,mene si nasho da zajebavash...;)
problemi.2192 rkramer,
Mislim da je i rasprava o cuvanju/brisanju starih tomova konferencija postala irelevantna. Sezam je toliko pobrljavio da se desavaju i ovakve stvari: > =============================== > 5.651 FORUM.1:stranke > gdown, 26.10.99. 22:35, 22 chr > Odgovor na 5.575, mifko, 11.12.90. 15:58 > --------------------------------------------------------- > Reci im svima ! ;) > > ----------------------------------------------- 5.651 --- Obratiti paznju na tom konferencije i datum poruke na koju je odgovoreno. Zar stari tomovi nisu zatvoreni za pisanje?
problemi.2194 the.edge, -> #2193, galee
Pogresio si konferenciju, mada ko da je vazno. AcCeSS DeNiEd
problemi.2195 mango,
Sta se desilo? Nestala struja?
problemi.2196 speedy,
Y2K