problemi.2117fraudator,
-> #2094, nenadnenade, poono seresh
svi mi ovde znamo da si ti dizela shutno zato shto lichno
svatash neke stvari, tj zato shto si u svadji s njim vetj neko vreme
i samo si cheko da pokazhesh svoju motj kao sysadm
ako si stvarno chovek, a ne neko ko mozhe da maltretira ljude samo
preko veze, nadji se lepo sa dizelom pa to raspravite ko ljudi
a ne ovako funjarski da shutirash ljude sa systema
i da li si ikad razmislio koliko je josh ljudi ovde uvredjeno
na slichan ili mnogo gori nachin
ali , avaj, nisu bili sysadm-ovi pa da mogu to da reshe???
ako ti ne mozh da odvojish neke svoje preobleme od svog posla, onda
stvarno treba da ustupish to mesto nekome ko se nije pokachio
sa pola systema, a i da jeste, netje da zloupotrebljava svoj
polozhaj
tj, OCTABKA
problemi.2118miskop,
-> #2106, nikola.s>> Mene interesuje nesto drugo... Ako ti mislis da je on imao zelju
>> da ucini nesto lose na sistemu sa sanijevog naloga, zar zaista
>> mislis da bi to ucinio dok si ti na vezi?
Za svakog korisnika se snima LOG fajl na Sezamu i iz njega je
lako videti 'šta je radio'. Ne mora se biti zajedno sa njim na ve-
zi da bi se 'provalile' neke stvari.
problemi.2119miskop,
-> #2111, roach>> Skinuo sam skoro program senior, i pojma nemam kako on to
>> uopšte čita poruke, gde treba da ih prebacim, itd. ???
Pa jel' ima tamo neki help fajl, a? Ti bi hteo sve nacrtano?
problemi.2120olio,
-> #2111, roach> Skinuo sam skoro program senior, i pojma nemam kako on to
> uopÜte Ŕita poruke, gde treba da ih prebacim, itd. ???
Uzmi SDW ako imas W3.11 ili W95.
Sve radi i nema problema.
problemi.2121roach,
-> #2119, miskop> Pa jel' ima tamo neki help fajl, a? Ti bi hteo sve nacrtano?
Ma jok, izaberem da mi proŔita arhivu i on ka×e 'greÜka u
otvaranju arhive' ili tako neÜto ?, sve sam prebacio u direktorijum
kako piÜe u hulpu 'C:\comm\download' samo Üto su poruke
zip-ovane, ali Üta znam ...?
problemi.2122ventura,
nodovi 1 i 12 ne rade
problemi.2123mango,
:( Izgleda da nodovi 1, 9, 12 ... ne rade:( Tuzno je ulogovati se u 1:30 i
shvatiti da nema nikog na vezi (a jos mi je ispit sutra u 8 :(
problemi.2124sherloc,
Username: sherloc
Password: **************
NO CARRIER
Samo me zanima zashto se ovo deshava ?
Jasno mi je zashto nodovi zvone u prazno nekad, i sl. A ovo ?
ByE
problemi.2125junior,
-> #2124, sherloc> Samo me zanima zashto se ovo deshava ?
> Jasno mi je zashto nodovi zvone u prazno nekad, i sl. A ovo ?
Pokvari se mrežna karta. Zašto se pokvari? Ne znam, više razloga,
između ostalog i mp3-ovi koji stižu u conf. muzika mogu da budu
razlog.
problemi.2126miskop,
-> #2125, junior>> između ostalog i mp3-ovi koji stižu u conf. muzika mogu da budu
>> razlog.
;)
problemi.2127ancha,
SCANDAL SA NODOVIMA..ajmo malo neka radna akcija...
problemi.2128lboki,
otje li neko uskoro prekinuti agoniju neduznih korisnika sezama koji
bezuspeshno vetj danima pokushavaju da se konektuju na nodove 1,9 i 12?
problemi.2129fraudator,
-> #2128, lbokistvarno, ovo se vishe ne mozhe izdrzhati.....
ja sam se logovao 20 minuta i uvek mi davao one trule
nodove
kada sam ukachio node 7, plakao sam od sretje
bre
problemi.2130indi,
samo da kazem dve jako vazne stvari
jedna je problem
sada sam konacno posle 20-ak puta uspeo da se ulogujem!
kad se spojim sa sezam i upisem user i pass pukne mi veza!
druga stvar:
prilikom ovog logovanja dobio sam poruku
Pon 02.08.99 15:59 Prekid veze nakon 1 pogresne lozinke.
a znam da nisam prekinuo vezu nakon jedne pogrene lozinke
ko to pokusava da mi provali pass?
neki ljubomorni usamljeni maskirani osvetnik
koji me nevoli jer mnogo volim da pisem?
jel taj baja cuo za komandu igrnore?
PS: ko mi je lupio ignore nek se javi, necu mu nista :)
problemi.2131ica.z,
-> #2130, indi> druga stvar:
> prilikom ovog logovanja dobio sam poruku
>
> Pon 02.08.99 15:59 Prekid veze nakon 1 pogresne lozinke.
pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao
da se ulogujesh pogreshno napisao password...
to je 100% nemoj da razmishljash o tome... inache neko mi
redovno ostavlja poruke na tu foru u fazonu: jebach, pederu,
i sl.
ne uzbudjujem se zbog toga jer ima nas raznih... ;)
Ica
problemi.2132ventura,
-> #2131, ica.z> pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao
> da se ulogujesh pogreshno napisao password...
jeste li vi nekad culi za skripte koje same upisuju user i pass? :)
problemi.2133fraudator,
-> #2132, venturada, ali akd neko menja pass 3x dnevno, mozhe da bude malo
bez veze da shteluje to stalno
problemi.2134ica.z,
-> #2132, ventura> jeste li vi nekad culi za skripte koje same upisuju user i pass? :)
naravno, ali nismo znali da posedujete iste... :)
problemi.2135ventura,
-> #2133, fraudator> da, ali akd neko menja pass 3x dnevno, mozhe da bude malo
> bez veze da shteluje to stalno
a za koj qrac menjas sifre 3x na dan... meni ova moja stoji preko 4 meseca...
problemi.2136dselic,
-> #2133, fraudator> da, ali akd neko menja pass 3x dnevno, mozhe da bude malo
> bez veze da shteluje to stalno
Ako neko menja pass 3x dnevno, ima žešće probleme sa paranojom. ;)
Dan
problemi.2137fraudator,
-> #2136, dselicpa da
al opet
ima ovde i takvih :)))
problemi.2138fraudator,
-> #2135, venturaa koja to?? ;)
problemi.2139gdown,
Sezam je pocheo sa 15 linija, pa spao na 10, a sad kolko mi se
chini zhivo je samo 6 :((
Pa ne ide to tako ;)
problemi.2140sonny,
-> #2139, gdown> Sezam je pocheo sa 15 linija, pa spao na 10, a sad kolko mi se
> chini zhivo je samo 6 :((
> Pa ne ide to tako ;)
pa videsh da ide i te kako... ;)
btw. konferenciji IGRE.4 se desilo isto shto se desilo
i vicevima i muzici pre par nedelja kolko se ja
secam...
Ica
problemi.2141praktica,
-> #2140, sonny> btw. konferenciji IGRE.4 se desilo isto shto se desilo
> i vicevima i muzici pre par nedelja kolko se ja
> secam...
A a, mislim da ne bi bila loša ideja da se pootvaraju razne
grupe i da se tamo šalju poveći fajlovi, a ne u confe. Ako
se ne varam tamo se sve automatski briše posle par
meseci...
problemi.2142giovanni,
-> #2139, gdownĘ? Sezam je pocheo sa 15 linija, pa spao na 10, a sad kolko mi se
Sezam je počeo sa jednom linijom. :)
problemi.2143indi,
-> #2131, ica.z-> pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao
-> da se ulogujesh pogreshno napisao password...
ma nije
-> to je 100% nemoj da razmishljash o tome... inache neko mi
-> redovno ostavlja poruke na tu foru u fazonu: jebach, pederu,
ti ti manki provaljuje pass (posto stipuje da si ti njoj :)
problemi.2144indi,
-> #2132, ventura->> pa verovatno si jednom od tih 20tak puta kolko si pokushavao
->> da se ulogujesh pogreshno napisao password...
-> jeste li vi nekad culi za skripte koje same upisuju user i pass? :)
ne.
kako se to koristi i koji programi to podrzavaju?
(a kakav li ti je pass kad ti stoji 4 meseca isti?:)
problemi.2145junior,
-> #2140, sonny> btw. konferenciji IGRE.4 se desilo isto shto se desilo
> i vicevima i muzici pre par nedelja kolko se ja
> secam...
Uradite jedno seen /a, rešava problem bar za sad.
problemi.2146bracha,
Da li ste vi primetili da prilikom automatskog download-a textpad-a
puca veza?
Meni uvek pukne kad dodjem do konfe igre.4
:((((
Pozdrav
Vladeta
problemi.2147sandokan,
U konferenciji IGRE nemogu da oznacim neke poruke kao procitane
kod kojih uvek pukne veza.. u cemu je problem..
problemi.2148indi,
sta je to sa konferencijom igre.4?
pukne mi veza kad ocu da citam
jel se pokvario heder ili mora da se pravi nova?
problemi.2149junior,
-> #2147, sandokan> U konferenciji IGRE nemogu da oznacim neke poruke kao procitane
> kod kojih uvek pukne veza.. u cemu je problem..
Sa seen /a, označi poruke kao pročitane, nikako pojedinačno. To je
savet i svim ostalim korisnicima.
problemi.2150stameni,
Bag!
U autoexecu stoji:
>> ..who /c =---S-m-r-t---ž-i-v-o-t-u--->
Kad se izvrši autoexec, nema znaka ">" u listi. Da dolazi do
redirekcije u pad, shvatio bih nekako. Ovako -- ne mogu. Bre.
problemi.2151ica.z,
-> #2150, stameni> U autoexecu stoji:
>>> ..who /c =---S-m-r-t---z-i-v-o-t-u--->
> Kad se izvrsi autoexec, nema znaka ">" u listi. Da dolazi do
> redirekcije u pad, shvatio bih nekako. Ovako -- ne mogu. Bre.
pa kad stavish taj znak '>' sve se prebacuje u pad...
npr. udjesh u 'conf' rezim i ukucash 'read>' i sve poruke
koje su ne prochitane ce ti se naci u padu (fajl textpad)...
tj. taj znak ne bi trebao da koristish u komentaru na 'who'
listi...
kapirash?
Ica
problemi.2152lboki,
sinotj, posle xx pokushaja dobih sezam sav sretja i o tek onda shvatih
da online ima samo 7 ljudi !? premda su neki nodovi zvrjali u prazno
ima li ovo smisla?
problemi.2153smars,
-> #2152, lbokipa verocatno radi samo 7-8 nodova.Logicno?
problemi.2154fraudator,
e neshto nije u redu
svaki put kad otju da poshaljem posthu izbaci me sa veze
dal se ovo josh nekom deshava??
problemi.2155philippus,
jel ovde fraudator napisoa poruku o tome da mail neradi...
Kolko ja vidim radi,istripovao si se...:)
Filip
problemi.2156fraudator,
-> #2155, philippuspa pazi nisam se istripovo, zato shto meni od 5 slanja poshte
na 3 pukne veza
misim ipak nije sluchajnost
problemi.2157fraudator,
to shto niko nishta ne shalje vishe u ovu konfu, jel to znachi
da se sezam naglo popravio ?
il shta
problemi.2158kiki,
-> #2157, fraudator> to shto niko nishta ne shalje vishe u ovu konfu, jel to znachi
> da se sezam naglo popravio ?
> il shta
Ne, nego su svi oguglali na razne probleme.. ;))
problemi.2159fraudator,
-> #2158, kikibitje da je to.......
ono, navikli se :(
problemi.2160ventura,
izgleda da radi samo jedan nod :(
problemi.2161moonchild,
moonchild 00:30 Sezam ░▒▓█ Still Not Black Enough █▓▒░
missoni. 16:57 Read
---------------------------
Pa dobro de ima tu i slicnih bbs-ova npr:
Politika, Birostroj, Dolphin, Prometheus,Mistery...
i mnogi drugi koji obiluju istim brojem nodova ko
sezam ;)
Da se ubijesh od chata :)))
problemi.2162kiki,
-> #2158, kiki>> to shto niko nishta ne shalje vishe u ovu konfu, jel to znachi
>> da se sezam naglo popravio ?
>> il shta
Ono.. nije da si ga urekao.. ;)
problemi.2163philippus,
Alo ljudi resetujte nodove ili objasnite kako pa tje neko to vetj
uraditi(moderatori,ventura ja ko god)
problemi.2164the.edge,
Zasto sezam zeza ako se uploaduju 2 exec fajla malih dimenzija ;), npr.
500b, 1kb, itd. ?
Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek kod ponovnog
uspostavljanja veze.
Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce.
Na srecu, na nekim nodovima radi lepo, s tim sto su ti nodovi retki. ;(
AcCeSS DeNiED
problemi.2165miskop,
-> #2164, the.edge>> Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek kod
>> ponovnog uspostavljanja veze.
>> Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce.
Umesto klasičnog ul-a, pomaže i jednostavna "copy & paste" opcija. ;)
problemi.2166dr.iivan,
-> #2165, miskop> >> Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek kod
> >> ponovnog uspostavljanja veze.
> >> Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce.
>
> Umesto klasičnog ul-a, pomaže i jednostavna "copy & paste" opcija. ;)
Ili:
..pad
up exec
exec exec
problemi.2167bracha,
Vec mi se xx puta desava da kada hocu da uplatim vreme na sezu u
BIGZ-u nema nikoga! Pa ako nek moze da mi kaze kada je najbolje
vreme za uplatu, tj. kada obicno ima nekog tamo.
Pozdrav
Marko
problemi.2168morkin,
-> #2165, miskop> >> Upload drugog execa se prekida, a njegovo slanje je moguce tek
> kod >> ponovnog uspostavljanja veze.
> >> Ovo zna da bude _uzasno_ iritirajuce.
>
> Umesto klasičnog ul-a, pomaže i jednostavna "copy & paste" opcija.
> ;)
Bolje je:
pad upload ime.txt
exec ime.txt
problemi.2169indi,
slucajno mi se desilo da napisem 4 poruke u confi civilizacija.11
ostale su u mom execu jer sam ja pokusavao nesto sa
copy/paste opcijom u winu (nisam znako kako se drugo
kopi/pejstira sa SDWom)
kada sam uvideo gresku (odma') pokusao sam da obrisem te poruku
ali:
27m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 1.161
Poruka CIVILIZACIJA.11:1.161 vracena u zive!
27m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 5.320
Poruka CIVILIZACIJA.11:5.320 vracena u zive!
27m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 5.336
Poruka CIVILIZACIJA.11:5.336 vracena u zive!
26m Conf:CIVILIZACIJA.11>del 5.339
Poruka CIVILIZACIJA.11:5.339 vracena u zive!
26m Conf:CIVILIZACIJA.11>l
1.164 > 1.161 filozofija indi Sre 08.09.99 14:53
5.372 > 5.320 knjizevnost indi Sre 08.09.99 14:53
5.373 > 5.336 knjizevnost indi Sre 08.09.99 14:53
5.374 > 5.339 knjizevnost indi Sre 08.09.99 14:53
Poruka 4, 5493 chr.
poruke su i dalje tu
mislim da dalje obbjasnjenje problema nije potrebno
(a moderatoru, tamo, se izvinjavam sto sam mu stvorio dodatni
posao :)
problemi.2170supers,
Provalite ovaj horor: telefonska linija u kvaru, Sezamnet u kvaru.
Dialtone dobijem u proseku jednom dnevno i izgubim ga po završenom
razgovoru. U subotu dobijem Sezamnet, skupljam poruke i pukne mi
procedura na nekoj poruci u IGRE.4.
Ponovo sam dobio Sezamnet tek u ponedeljak i ponovo mi je puklo
skupljanje poruka kad je stiglo do IGRE.4.
U sredu lupim seen /a na konferenciju IGRE.4 i nekako skupim ostatak
poruka. Prošlo je nedelju dana od želje da ponovo pristupim
konferencijskom sistemu, pa do ostvarenja te želje...
Ko zna kad ću poslati exec...
Ko zna, možda neki još uvek ne mogu da skupe poruke zbog konferencije IGRE.4.
Pozdravljam produženje pretplate za 6 meseci, sa željom da Sezam jednog
lepog dana ponovo bude u stanju da čista obraza traži pare za ono što nudi :)
problemi.2171junior,
-> #2170, supers> U sredu lupim seen /a na konferenciju IGRE.4 i nekako skupim
> ostatak poruka. Prošlo je nedelju dana od želje da ponovo
> Ko zna, možda neki još uvek ne mogu da skupe poruke zbog
> konferencije IGRE.4.
Kao što rekoh, problem je u jednoj poruci koja bi morala ručno
da se otkloni sa diska, jer pri pokušaju bilo kakvog pristupa
toj poruci (read, list) veza puca. Opet ponavljam seen /a rešava
probleme, mada mislim da bi i recimo za ljude koji žele svežije
poruke 'seen 150899' odradio posao. Ne sećam se tačno vremena
kad je ova sporna poruka stigla, ali malo experimentisanje sa
datumom ili čitanje sezam konferencije daće tačan odgovor.
problemi.2172dzim,
-> #2170, supers
> Provalite ovaj horor: telefonska linija u kvaru, Sezamnet u kvaru.
Shta osh, barem si dosho iz vojske. :)
problemi.2173fraudator,
opet riknuli nodovi
1,9,12 :((
problemi.2174indi,
-> #2172, dzimdanas sam jedan fajl prebacio u pad
i kucao sam
pa do */i
zato sto mi je sistem rekao da ce mi se veza prekinuti jedan minut pre kraja
transa
ali mi je ipak pukla veza
i kad sam ponovo pokusao da zovem sezam, upisem juzer i pass i klik
"NO CARRIER" :(((
da li je to zato sto sam osavio "datoteku" u padu kad sam napustio sistem?
PS: fajl je imao extenziju ARJ
problemi.2175junior,
-> #2174, indi> i kad sam ponovo pokusao da zovem sezam, upisem juzer i pass i
> klik "NO CARRIER" :((( da li je to zato sto sam osavio "datoteku"
> u padu kad sam napustio sistem?
Ne, nema to veze. Nodovi 1,9 i 12 nisu radili čini mi se opet zbog
mrežne karte, ali kao što sam se malopre lično uverio .. sad rade
bez problema ;)
problemi.2176supers,
-> #2172, dzim
>> > Provalite ovaj horor: telefonska linija u kvaru, Sezamnet u kvaru.
>>
>> Shta osh, barem si dosho iz vojske. :)
Ono, jeste...
problemi.2177dzim,
-> #2174, indi
> ===============================
> 3.2163 SEZAMNET.2:problemi
> indi, 13.09.99. 16:26, 374 chr
> Odgovor na 3.2161, dzim, 09.09.99. 22:41
> ---------------------------------------------------------
>
> danas sam jedan fajl prebacio u pad
shta me briga...
problemi.2178fraudator,
-> #2177, dzimkolko se setjam, ti ( i josh neki) ste kritikovali indija
zato shto samo puni confe, a ne pishe nishta pametno
samo da odgovori nekome, a poruka nema smisla
e, pa sad radish to isto :)
problemi.2179dzim,
-> #2178, fraudator
> kolko se setjam, ti ( i josh neki) ste kritikovali indija
> zato shto samo puni confe, a ne pishe nishta pametno
loshe se secash...
sem toga izgleda da nisi shvatio:
on je odgovorio (greshkom) na moju poruku
koja nema veze sa njegovom.
> e, pa sad radish to isto :)
> ===============================
> 2.2930 CHAT:fisqltura
> fraudator, 14.09.99. 10:19, 20 chr
> Odgovor na 2.2927, ica.z, 14.09.99. 01:22
> ---------------------------------------------------------
> u samoposlugu ;>
>
> ----------------------------------------------- 2.2930---
a ovo?
problemi.2180fraudator,
-> #2179, dzimpa da si prochito icinu poruq, verovatno ne bi to stavijo ovde
i imalo je smisla
problemi.2181dzim,
-> #2180, fraudator
> pa da si prochito icinu poruq, verovatno ne bi to stavijo ovde
> i imalo je smisla
Prochito sam ja njegovu poruku ali znash kolko me briga da
pamtim shta je ko reko pa da povezujem to sa odgovorom...
...za to postoji quote o kome je vec bilo rechi i koji je
osnova ovakvih komunikacija.
Ali, ako ti treba primer, evo:
recimo da sam ja prochito Icinu poruku i posle toga nisam zvao Sezam
mesec dana i onda dodjem i prochitam tvoju poruku -
"u samoposlugu :>"...mislim da ne moram dalje da ti crtam.
problemi.2182ica.z,
-> #2181, dzim>> pa da si prochito icinu poruq, verovatno ne bi to stavijo ovde
>> i imalo je smisla
>
> Prochito sam ja njegovu poruku ali znash kolko me briga da
> pamtim shta je ko reko pa da povezujem to sa odgovorom...
> ...za to postoji quote o kome je vec bilo rechi i koji je
> osnova ovakvih komunikacija.
> Ali, ako ti treba primer, evo:
> recimo da sam ja prochito Icinu poruku i posle toga nisam zvao Sezam
> mesec dana i onda dodjem i prochitam tvoju poruku -
> "u samoposlugu :>"...mislim da ne moram dalje da ti crtam.
ja mislim da je najbolje da se pobijete...
jachi je uvek u pravu... ;)
Ica
problemi.2183indi,
-> #2179, dzim->> kolko se setjam, ti ( i josh neki) ste kritikovali indija
->> zato shto samo puni confe, a ne pishe nishta pametno
pa dobro bilo je mozda par puta :)
-> on je odgovorio (greshkom) na moju poruku
-> koja nema veze sa njegovom.
pardon, dugmici za odgovaranje i pisanje poruka u SDWu su jedan pored drugog
pa.. :)
ps:mogao si da stavis smajlija posle "sta me briga", zar je to toliko tesko,
il' si ti toliki namcor
NHF
problemi.2184indi,
-> #2182, ica.z-> ja mislim da je najbolje da se pobijete...
-> jachi je uvek u pravu... ;)
to mozda kod tebe tako.. ;)
problemi.2185ica.z,
-> #2184, indi>-> ja mislim da je najbolje da se pobijete...
>-> jachi je uvek u pravu... ;)
>
>to mozda kod tebe tako.. ;)
ko je rekao da nije??? ja sigurno nisam... ;))
btw. pogreshna conf-a al' ajd'...
Ica
problemi.2186ica.z,
zashto conf-a FORUM.3 nije read-only???
ne znam jel' to neki bag il' shta...
uglavnom u toj conf-i se nalazi i par poruka (da ne rachunamo
moje i od gdown-a koje su danashnjeg datuma) koje su novijeg
datuma... otkud one tu??? sigurno ti ljudi nisu namerno slali
u tu conf-u koja bi trebalo da je odavno zatvorena...
Ica
problemi.2187ica.z,
-> #2186, ica.zprovalio sam da moze da se pishe i po forumima 4, 5 i 6;
s tim shto u tim 'forumima' nema novih poruka...
po ostalim konferencijama nisam kopao ali pretpostavljam
da ima slichnih tripova... koga ne mrzi nek potrazi...
Ica
problemi.2188vvaske,
Hm, nešto definitivno nije kako treba...
problemi.2189misery,
Kake probleme prave ovi nodovi,je*ote.Ovo je neverovatno.100x
zovem i izbaci mi ili dvojku ili osmicu ;)
Sta treba da bi se ovo popravilo????
VUK...
problemi.2190sani.,
-> #2189, misery}} Sta treba da bi se ovo popravilo????
PA to treba kad se nadjes na vezi , da logujes taj nod koji
ne radi. Npr za drugi nod kucas log 2 itd.
problemi.2191misery,
-> #2190, sani.
> PA to treba kad se nadjes na vezi , da logujes taj nod koji
> ne radi. Npr za drugi nod kucas log 2 itd.
Jeli sani.,mene si nasho da zajebavash...;)
problemi.2192rkramer,
Mislim da je i rasprava o cuvanju/brisanju starih tomova
konferencija postala irelevantna. Sezam je toliko pobrljavio da se
desavaju i ovakve stvari:
> ===============================
> 5.651 FORUM.1:stranke
> gdown, 26.10.99. 22:35, 22 chr
> Odgovor na 5.575, mifko, 11.12.90. 15:58
> ---------------------------------------------------------
> Reci im svima ! ;)
>
> ----------------------------------------------- 5.651 ---
Obratiti paznju na tom konferencije i datum poruke na koju je
odgovoreno. Zar stari tomovi nisu zatvoreni za pisanje?
problemi.2194the.edge,
-> #2193, galeePogresio si konferenciju, mada ko da je vazno.
AcCeSS DeNiEd
problemi.2195mango,
Sta se desilo? Nestala struja?
problemi.2196speedy,
Y2K