fudbal.1138junior,
-> #1127, goxi> Ma ajde, sve te proslavljene fudbalere koji nece da slusaju
> trenera ja bi ih tako slatko poizbacivao iz reprezenatcije, pa
> da vidis da li bi sledeci fudbaler nesto smeo da mi prigovori!
I onda bi, pretpostavljam, sa Mičićem, Zoranom Đorovićem, Njegušom,
Adžićem i Vanićem, potukao Španiju sa 2:0 (barem;) i na svetskom
prvenstvu osvojio koju medalju?
PS. Nisu ni fudbaleri sisali vesla. Čik probaj da izbaciš Piksija ili
Deju iz reprezentacije (baš izbaciš - kao Ćurčića npr), pa da vidiš
kako će da padne bojkot od bar 10 ostalih reprezentativaca.
fudbal.1139goxi,
-> #1138, junior>> I onda bi, pretpostavljam, sa Micicem, Zoranom Dorovicem, Njegusom,
>> Adzicem i Vanicem, potukao Spaniju sa 2:0 (barem;) i na svetskom
>> prvenstvu osvojio koju medalju?
:))))
Da ,ali ti fudbaleri bi me slusali i svakako vremenom bi stasali u prave
fudbalere koji bi nesto vise mogli da urade na medjunarodnoj sceni.
A sta fali Micicu??Njegusu??Ili mozda Goranu
Djorovicu???Jovicicu?Cakaru??Ciricu???Kralju?Zeljku Petrovicu??Ma ima ih
milion koji bi sve dali kada bi zaigrali za tim reprezentacije, a koji su
izuzetno dobri igraci i koji bi me sigurno "slusali".
fudbal.1140gligo,
-> #1138, junior> PS. Nisu ni fudbaleri sisali vesla. Cik probaj da izbacis
> Piksija ili Deju iz reprezentacije (bas izbacis - kao Curcica
> npr), pa da vidis kako ce da padne bojkot od bar 10 ostalih
> reprezentativaca.
U tome je i poenta cele stvari...
Trener moze lako izbaciti igraca-zvezdu iz tima,ali on mora
dokazati rezultatima da je bio u pravu
Osim je primer...Izbacio je Deju iz tima i jos nekolicinu
al'niko mu nije mogao nista jer smo tad bili na pragu
najveceg uspeha reprezentacije u istoriji,da nas nije pokro
sudija u cetrfinalu protiv Argentine svasta bi bilo
Drugi primer je i Eme Zake,trener Francuza
Covek ladno rek'o da mu ne treba Kantona,niti Zinola....
Sad mu ne moze niko nista jer je stvorio reprezentaciju
stvarno vrednu postovanja
A nash Sani 3godine ceka da Dejo odigra utakmicu kako zna
i ume...
fudbal.1141madamov,
-> #1125, nenad> Treba se setiti i mrcvarenja u kvalifikacijama, 1:4 od Engleza u
> sred Beograda.
To nije bilo u kvalifikacijama za SP, već za prethodno održano EP u Nemačkoj
(Holandija ga osvojila) na koje nismo otišli upravo zbog tog i ranijeg poraza
od Engleza na Vembliju. Što se ostalog tiče, slažem se, pustio je Savićevića i
Jarnija da igraju prvu utakmicu protiv Nemačke koja nas je satrla, a onda
rekao vidite kako igramo sa njima, bolje je da igraju Baždarević i Vujović.
Mislim da bi mnogo bolje prošli da je bio hrabriji u utakmici sa Argentinom,
tj. da je uveo Savićevića ranije, a i da mu pojedini igrači nisu sedeli na
klupi ili tribinama (na njima je držao, tada mladog, Mijatovića).
fudbal.1142junior,
-> #1140, gligo> Covek ladno rek'o da mu ne treba Kantona,niti Zinola....
> Sad mu ne moze niko nista jer je stvorio reprezentaciju
> stvarno vrednu postovanja
Jeste vredna poštovanja, ali još uvek preslaba da bi osvojila
bilo kakvu titulu. I još sa fiks idejama, tipa - ne mogu Zidan
i Đorkaef da igraju zajedno u timu (teren je previše mali za
njih dvojicu ;) .. u krajnjem slučaju - kako reprezentacija
koja ima Dugarija i Pedrosa može nešto da osvoji? :)
Da imaju Kantonu, imali bi taj final-touch, koji ih baca iz
dobrog tima u odličan. Pobednički.
PS. Da je stvorio dobar tim, jeste.
PPS. Da ima bolje igrače od nas, ima.
fudbal.1143stefan,
Evo najnovijih pravila fudbalske igre. Važe od 1.7.1997 mada se već ovo
svetsko prvenstvo omladinaca koje se igra u Maleziji ako se ja ne varam igra
po njima. Uz ovu poruku je vezana ASCII verzija dok će uz sledeću biti i u
obliku Word dokumenta.
lawgbtxt.zipfudbal.1144stefan,
Evo i fudbalskih pravila u obliku Word dokumenta
lawgbdoc.zipfudbal.1145gmatic,
-> #1140, gligo==> Trener moze lako izbaciti igraca-zvezdu iz tima,ali on mora
==> dokazati rezultatima da je bio u pravu
==> Osim je primer...Izbacio je Deju iz tima i jos nekolicinu
Izvini ali Dejo tad josh nije bio zvezda. Tek nada.
fudbal.1146gligo,
-> #1145, gmatic> Trener moze lako izbaciti igraca-zvezdu iz tima,ali on
> mora dokazati rezultatima da je bio u pravu
> Osim je primer...Izbacio je Deju iz tima i jos nekolicinu
=> Izvini ali Dejo tad josh nije bio zvezda. Tek nada.
To ne menja poentu mog odgovora
poz,
fudbal.1147goxi,
Citao sam u "SPORT-u", da Zvezda treba da dobije odstetu od Rome za
Mihajlovica(konacno), koja iznosi oko 12 000 000 $, i da za 5 500 000 $ treba
da kupe Stoickova ili Bebeta, a za ostale pare da konacno pocnu da postavljaju
stolice na jugu i severu, sta vi mislite o tome?? Da li ce do toga doci??Bilo
bi dobro !
fudbal.1148gmatic,
-> #1146, gligo==> => Izvini ali Dejo tad josh nije bio zvezda. Tek nada.
==>
==> To ne menja poentu mog odgovora
Da ali nije ni najbolji primer.
fudbal.1149mango,
-> #1147, goxi> Citao sam u "SPORT-u", da Zvezda treba da dobije odstetu od Rome za
> Mihajlovica(konacno), koja iznosi oko 12 000 000 $, i da za 5 500 000 $
> treba da kupe Stoickova ili Bebeta, a za ostale pare da konacno pocnu da
> postavljaju stolice na jugu i severu, sta vi mislite o tome?? Da li ce do
> toga doci??Bilo bi dobro !
Reakcija Stoickova je bila: mora da se Miroslav (Ilic) nasalio;)
To je izjavio u intervjuu NB.
Mada, ne znam, prica se da je i Ronaldo u semi, i to trade 2 za 2:
Ronaldo i Djovani za Micica i Pericu;)
P.S.Q: Zasto Perica igra tako lose u poslednje vreme?
A: Odsekli mu nisan;)))))))
fudbal.1150gmatic,
-> #1149, mango==> Ronaldo i Djovani za Micica i Pericu;)
Neee! Ode Perica! Pa on je zakon :>
fudbal.1151giovanni,
-> #1120, nenadĘ? degutantno, bar nama koji ga se sećamo. (Šifra: Žvaljić,
Nama koji ga se zaista sećamo ne da nije degutantno nego je Osim najbolji
selektor koga smo imali u poslednjih 30 godina. To što su neki bili
povređeni odnosom Ivice Osima prema igračima je stvar nekih drugih
shvatanja. A o kvalitetima Hadžibegića, Baždarevića i još nekih igrača
koje je većina ovdašnje javnosti htela da izbaci iz tima zbog "starosti"
bolje da ne započinjemo raspravu. Dovoljno je prisetiti se koji su to
igrači koji su mogli tada da igraju na njihovom mestu. I još nešto, oni su
imali tada godina kao što imaju sada Savićević, Pantić, Mijatović, Piksi i
drugi. Dakle, od 28 do 31 godine.
fudbal.1152junior,
Evo par transfera, koji su mi "u glavi". ;)
Klajvert, Bogarde i Litmanen iz Ajaksa odoše u Milan.
Overmars je iz Ajaksa prešao u Arsenal.
Laudrup (ne znam koji;) je prešao u Ajaks.
Lardin (Espanol), prelazi u Atletiko (M).
Jugović (Juventus) je u Laciju.
I (mada sumnjam, da ima ljudi koji ne znaju), Ronaldo je potpisao za Inter.
Inter je puko 32 mil. $, da bi ga doveo.
Takođe, Peđa Mijatović je trenutno najskuplji igrač na svetu. Ako neko želi
da ga angažuje, klauzula za raskid ugovora sa Realom je postavljena na
150 miliona $. Ugovor mu važi do 2003.
fudbal.1153gligo,
-> #1152, junior> I (mada sumnjam, da ima ljudi koji ne znaju), Ronaldo je
> potpisao za Inter. Inter je puko 32 mil. $, da bi ga doveo.
Javili su se novi problemi
Ronaldo (a ne Inter) je otkupio ugovor sa Barsom i zeli
da predje na Apeninsko poluostrvo.
Prema pravilima FIFA igrac-nema- pravo da otkupi ugovor,
postane slobodan igrac i ode u drugu zemlju da igra.
Sve to sada komplikuje situaciju,javljaju se novi klubovi
ali Ronaldo ne odustaje od Intera
Videcemo...
Evo jos nekih transfera:
R.Alkorta(R.Madrid) - Atletik Bilbao
D.Cakar(Partizan) - Sator(ili slicno ime) novi Francuski
prvoligas
L.Mateus(Bajern Minhen)-Hamburger (transfer je pod znakom
pitanja)
fudbal.1154mango,
-> #1153, gligo> L.Mateus(Bajern Minhen)-Hamburger (transfer je pod znakom
> pitanja)
Bilo je reci da ce ga neki Slovak dovesti u Spartu iz Praga?
Cini mi se da je Sparta, nisam siguran, ali u svakom slucaju
sampion Ceske.