fudbal.1dizel,
.. CONF REPLY 2.2992
** Odlična utakmica, golove postigli Šuker i Mijatović (a ko bi
** drugi? ;) posle, po meni, dve grube greške Barselonine
** odbrane. No, to ne znači da je baš svako mogao da postigne gol
** u tim situacijama. ;)
Pa evo još jedne retke situacije kad se nas dvojica
potpuno slažemo (bar u ovom delu poruke). :)
Inače, Šuker je ponovo dokazao da je neverovatan golgeter.
Zaista ima taj osećaj za gol. Često se i kod nas u šampionatu
dešava da odbrana pogreši, ali lopta prođe pored centarfora,
koji nije očekivao grešku. Naravno, svi ih opravdavaju, i kažu
"e da je znao da će ovaj da pogreši, dao bi gol", itd...
E pa juče smo videli kako treba da se u takvoj situaciji ponaša
pravi golgeter.
** tim je funkcionisao besprekorno (sem 'par' sitnih greškica u
** odbrani - što nije bitnije uticalo na rezultat).
Real jeste odigrao odlično, ali je u jednom delu drugog poluvremena
Barselona zaista zavladala terenom, i stvorila nekoliko odličnih
prilika. Uspeli su da pogode jednom prečku i jednom stativu (divan
udarac Luisa Enrike, makazice). Inače, posle one šanse, kada je
pogođena prečka, Ronaldo je uspeo da sa oko 20cm od gola, loptu
glavom šutne sa desne stative pored leve stative, tj. promašio je ceo gol!
fudbal.2stukelj,
Ovo je odgovor na poruku iz SPORT.1!!
> Sinoc: Real - Barselona 2:0
Ocekivani rezultat, bar za mene!!!
> Dakle 'sad se vidi sad se zna' ko je bolji tandem. ;) Gazde
> Reala ipak nisu pogresile sto su ih dovele, a bogami i Fabio
> Kapelo ima dosta udela tu, jer je igru postavio fenomenalno i
> tim je funkcionisao besprekorno (sem 'par' sitnih greskica u
> odbrani - sto nije bitnije uticalo na rezultat).
Pa, evo ovako:
Svi su se primili na Barselonu u stilu da su oni najjaci klub na svetu.
I to samo zato sto su videli kako je Ronaldo dao gol Komposteli i zbog
8:0 protiv Logronjesa... Barselona ga je sad ispushila Realu...
Prvi put kada su igrali protiv jaceg kluba na gostujucem terenu(protiv
Atletik Bilbaa) Barselona je izgubila. Jedva su se izvukli protiv Atletika
iz Madrida i sada protiv Reala su pukli... i to ne samo rezultatski nego
tokom cele utakmice nisu znali gde se nalaze... Da ne spominjem ono protiv
Zvezde na Marakani gde su bili srecni da su ostali zivi (sa samo 1:1)...
Sto li sad niko ne govori : BARSELONA - najjaci tim na svetu...
To ste verovatno govorili i pre nego sto je ih Milan isprasio 4:0...
Istina to nije bio ovaj tim Barse, ali to nema neke veze...
Da zakljucim: Real je zasluzeno pobedio i pokazao da je jedini tim koji
moze da pobedi Juventus, u ovom trenutku najjacu ekipu na svetu...
REAL MADRID rules, BARCELONA sucks!!!!
fudbal.3lexus,
Rezultati i tabela posle 16. kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
Hajduk-Vojvodina 1:1 (0:0)
Čukarički-Bečej 1:0 (0:0)
Zemun-C. zvezda 1:2 (0:0)
Borac-Rad 0:2 (0:2)
Budućnost-Proleter 1:1 (0:1)
Partizan-Mladost 2:0 (1:0)
1. Partizan 16 13 3 0 46:11 (+35) 42
2. C. zvezda 16 13 2 1 34:12 (+22) 41
3. Vojvodina 16 8 5 3 24:13 (+11) 29
4. Proleter 16 6 3 7 27:22 (+5) 21
5. Zemun 16 5 6 5 18:16 (+2) 21
6. Mladost 16 6 3 7 22:27 (-5) 21
7. Rad 16 5 5 6 17:17 (0) 20
8. Bečej 16 4 4 8 18:26 (-8) 16
9. Budućnost 16 4 4 8 14:23 (-9) 16
10. Čukarički 16 4 4 8 11:21 (-10) 16
11. Hajduk 16 3 6 7 13:20 (-7) 15
12. Borac 16 2 1 13 10:46 (-36) 7
Prolećni deo prvenstva počinje 1. marta 1997. godine.
fudbal.4mmisic,
..conf join SPORT
..conf reply 2.2991
> PS. Arkan je rekao 3:0 za Obilić.
Taj rezultat je moguć možda protiv petlića.
A u stvarnosti Zvezda tuče Obilić sa B timom ;)
fudbal.5mirkomi,
-> #1, dizel> glavom sutne sa desne stative pored leve stative, tj. promasio je ceo gol!
Ronaldo je jos jednom pokazao koliko je precenjen. U onako vaznom mecu "novi
Pele" je iz onakve prilike morao da postigne gol. Inace koliko cujem na SOS-u,
Arsenal je ponudio Barseloni 130 miliona (neznam cega DM ili USD, bice da je
DM) za Ronalda. Sto ce se zaj..ati. Slicno kao i Sirer. Njegov transfer je bio
najskuplji do sada, a on uopste ne pruza partije kakve se ocekuju. Doduse bio
je i povredjen, ali to nije opravdanje. Mijat i Suker su svima do sada je..li
kevu i nadam se da ce i dalje tako biti.
Mirkomi
fudbal.6jvujnic,
-> #3, lexus> Rezultati i tabela posle 16. kola I-a lige u fudbalu
Ovoga puta nema greške. ;)
fudbal.7mmisic,
Ima li neko info o povredi Mijatovića ?
Sinoć nije dočekao kraj utakmice na terenu ;(
Ako on ne bude igrao protiv Španaca.....
fudbal.8dizel,
-> #2, stukelj** spominjem ono protiv Zvezde na Marakani gde su bili srecni da
** su ostali zivi (sa samo 1:1)... Sto li sad niko ne govori :
** BARSELONA - najjaci tim na svetu... To ste verovatno govorili
** i pre nego sto je ih Milan isprasio 4:0... Istina to nije bio
** ovaj tim Barse, ali to nema neke veze...
Pa Barsa po imanima zaista ima fenomenalan tim. Po mom mišljenju
tim sa najvećim brojem sjajnih individualaca. Pa, na njihovoj
klupi se nalaze fenomenalni Prosinečki i De la Penja. Ali, na
toj istoj klupi se nalazi i Bobi Robson, koji, kao i ostali Englezi,
veze nema sa savremenim fudbalom. Barsa igra previše otvoreno, što
svaki jači klub mora da kazni. Do sada ih je često vadio zaista
fenomenalni Ronaldo. Dečko me zaista oduševljeva. Njega svi dižu
u nebo, a on se uopšte ne uzbuđuje oko toga. Evo juče, u jednom
trenutku našao se u sjajnoj šansi, krenuo sam ka golu, međutim
sudija ga je zaustavio zbog nepostojećeg offside-a, ali se mladi
Brazilac samo okrenuo i mirno krenuo nazad, ne prigovorivši ni reč
sudiji.
** Da zakljucim: Real je
** zasluzeno pobedio i pokazao da je jedini tim koji moze da
** pobedi Juventus, u ovom trenutku najjacu ekipu na svetu...
Naravno da je Real zasluženo pobedio, i ja sam navijao za Real, ali
je moglo biti i mnogo drugačije. Izgleda da je sreća, koju je Barsa
imala u Beogradu, morala da se u Madridu preobrati u nesreću :)
fudbal.9schef,
-> #8, dizel][ je moglo biti i mnogo drugačije. Izgleda da je sreća, koju je
][ Barsa imala u Beogradu, morala da se u Madridu preobrati u
][ nesreću :)
Jaooooooooo. :)))
Koja bre sreća u Beogradu i nesreća u Madridu? :) Nema tu nikakve sreće i
nesreće, jednostavno Barselona je toliko bolja od zvezde da nije bilo
teoretske šanse da ne prođu dalje (sa 3:1 iz prve utakmice) pa sve da su
odigrali i najgoru utakmicu u životu (a i nisam daleko od ove procene).
Isto tako preksinoć je Real bio mnogo bolji tim na terenu, iskoristio je
dve poklonjene lopte u napadu i zasluženo pobedio.
Eh cigani, kada će vam bre postati jasno da u fudbalu sreća ima mnooooogo
ali MNOGO manje udela nego što vi to mislite?
fudbal.10dizel,
-> #5, mirkomi** Ronaldo je jos jednom pokazao koliko je precenjen. U onako
Uopšte nije precenjen. Ronaldo je stvarno novi Pele.
** Ronalda. Sto ce se zaj..ati. Slicno kao i Sirer. Njegov
** transfer je bio najskuplji do sada, a on uopste ne pruza
Kako možeš da porediš Ronalda i Širera? :))))
Širer je Englez i 90% golova daje glavom, a ukoliko ima sreće da
njegov šut sa 20m ne odleti visoko iznad prečke, onda možda i da gol
nogom :). Šalim se, Širer je odličan centarfor, ali jasno je da oni
koji su ga kupili nisu normalni i da su za te pare mogli da kupe 3
ista takva igrača.
Ronaldo je fenomenalan igrač i nije precenjen. Očigledno je da ne može
svaki put da sam krene sa centra i da postigne gol, ali mislim da je
pokazao da je vanserijski igrač u dosta mečeva ove jeseni. Ne treba
zaboraviti da je bio i povređen, što je sigurno uticalo na njegovu igru.
** nije opravdanje. Mijat i Suker su svima do sada je..li kevu i
** nadam se da ce i dalje tako biti.
Ne treba zaboraviti da su Mijat i Šuker tandem, a Ronaldo sam. Ono
što je Ronaldo uradio sam na nekoliko mečeva teško da ćeš videti
još u životu, od bilo kog igrača, a ne samo Mijata i Šukera.
Sve ovo pišem jer sam zaista oduševljen ponašanjem mladog Brazilca.
Da je on neki naš čovek sigurno bi još odavno prestao da trenira misleći
"ja sam najbolji". Na poređenja sa Peleom on kaže kako je on još daleko
od njega, itd... Mnogi igrači Barselone stalno simuliraju i igraju veoma
"prljavo" - Pici, Giovanni, Stočikov, Popesku... Ronaldo ne igra tako i
nikada se nervira... Stvarno čudo od igrača!
fudbal.11dizel,
-> #9, schef** Eh cigani, kada će vam bre postati jasno da u fudbalu sreća
** ima mnooooogo ali MNOGO manje udela nego što vi to mislite?
Neću da repliciram na prvi deo poruke (o onome što smo uradili
Barseloni ovde, kad nisu mogli da pređu centar) :), već samo
da ti dokažem da sportska sreća ima velikog udela kada su ekipe
sličnih kvaliteta. Svima je jasno da u modernom fudbalu jedan gol
može odlučiti pobednika, a to se može desiti ne nekoliko načina.
Evo, zamisli samo šta bi bilo da, da je lopta prilikom onih šuteva
umesto stative i prečke letela nekoliko centimetara desno ili dole.
Složićeš se da nekoliko centimetara u fudbalu ne predstavlja nešto
veliko, tj. da je to ništa u poređenju sa 7,xxm koliko je gol dugačak
i 2,xx m koliko je gol visok.
fudbal.12lexus,
-> #6, jvujnic=> Ovoga puta nema greške. ;)
Zahvaljujući tebi, shvatio sam da nisam bezgrešan i
prekontrolisao sam tabelu... ;)
fudbal.13stukelj,
-> #3, lexus> 1. Partizan 16 13 3 0 46:11 (+35) 42
> 2. C. zvezda 16 13 2 1 34:12 (+22) 41
Da li neko zna da li ce se u prolecnom delu sezone startovati
sa ovim bodovima ili ce ponovo nesto sracunavati(i tako se razlika
izmedju Partizana i Zvezde povecati)????
fudbal.14stukelj,
-> #8, dizel> Pa Barsa po imanima zaista ima fenomenalan tim. Po mom
> misljenju
Samo po imenima!!! Pa oni su primili preko 20 golova dok jedan Deportivo
primio samo 7-8 golova!!!
> fenomenalni Ronaldo. Decko me zaista odusevljeva. Njega svi
> dizu u nebo, a on se uopste ne uzbuduje oko toga. Evo juce, u
> jednom
Taj mene nervira! Izivljava se na "malim" timovima a kada igra protiv
jacih timova ne ume da se mrdne! Sve je vidjeno protiv Zvezde i Reala...
A tek sledece godine u evropskim kupovima...
KUP UEFA : Giuseppe Meaca AC MILAN - FC BARCELONA
3 1
Sledece godine...
fudbal.15stukelj,
-> #9, schef> Eh cigani, kada ce vam bre postati jasno da u fudbalu sreca ima
> mnooooogo ali MNOGO manje udela nego sto vi to mislite?
A ti pricas ovakve gluposti kada i ja i ti znamo da vi pobedjujete
30% na srecu!! Ako se secas kakav ste gol dali protiv Proletera...
Cakar sutira sa 30m i golman odbrani, i onda odjednom lopta mu isklizne
u gol!! Sta li je to bilo? Sigurno nije Cakar drmnuo loptu sa "puno efeja"!
Ja bi to nazvao srecom... A kada ste igrali protiv NACIONALA decko je sutirao
sa 40m i lopta je otisla jedno 10m(i slovima: DESET)uvis !!! Sve u svemu kada
vas ne sluzi sreca u Evropi(posto nema budjavih timova) mozete samo da gubite!
fudbal.16junior,
-> #5, mirkomi> DM) za Ronalda. Sto ce se zaj..ati. Slicno kao i Sirer. Njegov
> transfer je bio najskuplji do sada, a on uopste ne pruza
> partije kakve se ocekuju.
Širer pruža odlične partije. U Evropi je skoro jedini igrač koji
može da pogodi gol. Uvek postiže gol kad je najpotrebnije, kad je
najvažnije za tim, i što je najvažnije ne treba mu mnogo .. jedna
greška odbrane i eto gola. Slično Šukeru, samo ipak izraženije, jer
se igra Njukastla prilično zasniva na Šireru.
Lično, i ja mislim da ne vredi one pare. Kao ni Ronaldo ove koje mu
nudi Arsenal. Oni za te pare mogu da dovedu 10-ak najboljih igrača
u Evropi iz svih delova igre da igraju za njih. Ali imati Ronalda u
timu, to je ono što privlači sponzore, to je ono što privlači finansijere.
Fudbal je u Engleskoj postao ogromna berza novca. Saveti od svih mešetara
su da se kupuju akcije klubova (fudbalskih), i to bilo kog kluba .. svima
raste cena. Kupovina Ronalda će verovatno dići cenu Arsenala par puta ...
A Ronaldo na ostrvu neće preživeti 2 nedelje. Ubiće ga na prvom susretu.
Još možda i preživi neke duele u Premier ligi, ali kad dođe FA kup i kad
budu igrali protiv nekih čobana iz 3. lige, na terenu koji više liči na
njivu nego na fudbalsko igralište .. ako ga ne ubiju protivnički čuvari,
uradiće to neki fanatici iz tog sela.
fudbal.17junior,
-> #4, mmisic> A u stvarnosti Zvezda tuče Obilić sa B timom ;)
Prava borba će se odvijati van terena, pod radnim nazivom "ko daje više" :)
fudbal.18junior,
-> #7, mmisic> Ako on ne bude igrao protiv Španaca.....
Nemamo šta da se brinemo. :)
Interesantno je da su se u ovom kolu, od naših reprezentativaca u strelce
upisali - Drobnjak, Mijatović, Vidaković, Pantić, Kovačević(2), što znači
da su u veoma dobroj formi :)
fudbal.19schef,
-> #18, junior][ Interesantno je da su se u ovom kolu, od naših
][ reprezentativaca u strelce upisali - Drobnjak, Mijatović,
][ Vidaković, Pantić, Kovačević(2), što znači da su u veoma
][ dobroj formi :)
Savićević.
fudbal.20schef,
-> #11, dizel][ Složićeš se da nekoliko centimetara u fudbalu ne predstavlja
][ nešto veliko, tj. da je to ništa u poređenju sa 7,xxm koliko
][ je gol dugačak i 2,xx m koliko je gol visok.
Jeste, ali sa druge strane imamo Ronalda koji je preksinoć promašio gol tih
dimenzija sa 50cm daljine, pa ti sada gledaj da li je to bila nesreća ili je
pak bilo nešto drugo - nesnalažljivost i neiskustvo a sve to potpada pod
neznanje.
Dakle zaključak je da u sportu nema sreće, već je sve u znanju, odnosno
umeću. :) Ko što bi se reklo: 'Ko zna - zna!', t.j. 'Ko zna - njemu sreća ne
okreće leđa'. :) Zaključak: sreća je znanje i umeće. ;>
fudbal.21schef,
-> #15, stukelj][ 30% na srecu!! Ako se secas kakav ste gol dali protiv
][ Proletera... Cakar sutira sa 30m i golman odbrani, i onda
][ odjednom lopta mu isklizne u gol!! Sta li je to bilo? Sigurno
][ nije Cakar drmnuo loptu sa "puno efeja"!
Pazi, u sportu, baš kao i u politici, često pobeđuje onaj koji je manje
loš. U tom primeru koji ti navodiš, Čakar jeste neznalica, ali je golman
Proletera još gori! Dakle, pobeđuje onaj ko je manje loš... Logično.
A dosad smo već apsorvirali tezu da u našoj ligi pored 3-4 prosečna igrača
ostatak je običan škart po evropskim uslovima.
fudbal.22mirkomi,
-> #10, dizel> "prljavo" - Pici, Giovanni, Stocikov, Popesku... Ronaldo ne igra tako i
> nikada se nervira... Stvarno cudo od igraca!
Ajde bre covece, vidis da sam pristrasan. Posle meca Zvezda - Barselona, cini
mi se da mrzim sve igrace Barselone osim naravno Stoickova koji je car, a
bogami i Baije koji je stvarno fenomenalan golman, nema sta.
Mirkomi
fudbal.23dizel,
-> #22, mirkomi** Ajde bre covece, vidis da sam pristrasan. Posle meca Zvezda -
** Barselona, cini mi se da mrzim sve igrace Barselone osim
** naravno Stoickova koji je car, a bogami i Baije koji je
** stvarno fenomenalan golman, nema sta.
E pa čoveče, i ja sam veliki navijač pa sam pristrasan. Ali, ne
znam zašto bi te Ronaldo nervirao. Nije ništa uradio u Beogradu
(znači nije se zamerio Zvezdi) :), a ponašao se mnogo bolje od
mnogih drugih majmuna u Barseloni (čitao sam Serđijeve izjave
pre i posle utakmice... Pre utakmice jedna od napaljenih igrača
velike Barse je rekla da su oni došli da nas razbiju, da Zvezda
nema šanse, itd... A posle utakmice, izjava je bila potpuno suprotna.
Bio je veoma iznenađen sjajnom igrom Crvene Zvezde, čak je priznao
da je Zvezda nametnula takav ritam koji Barselona nije mogla da prati).
Mene lično najviše nerviraju Giovanni i Pici. Premazani su svim farbama!
Na poslednjem meču je tako Giovanni pao posle jednog starta Realovog
igrača, ovaj mu je prišao da ga podigne, a Giovanni se dramatično
uhvatio za glavu!!! Naravno, sudija nije naseo, ali morao je da mu da
bar žuti karton.
I Stoičkov me razočarao. Do ove godine on me po igri podsećao na
Savićevića. Ali, počeo je da igra veoma prljavo, što je veroatno
posledica toga što nije u formi i što je ostario, pa više ne može
tako lako da se nosi sa protivnicima.
E da, htedoh reći još nešto...
Za veliki tim, da bi pobeđivao, neophodna je dobra atmosfera među igračima.
A to Barsa nema. Stvorena je slika o Ronaldu-Bogu, za koga se na stadionu
Kamp-Nou menja trava!!! Naravno da to izaziva zavist kod drugih igrača,
pa je još posle meča u Barseloni Baija izjavio "Ma dosta više sa tim
Ronaldom!!!".
fudbal.24dizel,
-> #20, schef** da li je to bila nesreća ili je pak bilo nešto drugo -
** nesnalažljivost i neiskustvo a sve to potpada pod neznanje.
Pa dobro, ako misliš da možeš protiv celog sveta, ok, samo guraj.
Mislim, jedini si izjavio da je Ronaldo neznalica (samo nisi
ovako oformio rečenicu). ;)
** znanju, odnosno umeću. :) Ko što bi se reklo: 'Ko zna - zna!',
** t.j. 'Ko zna - njemu sreća ne okreće leđa'. :) Zaključak:
** sreća je znanje i umeće. ;>
Pa šta onda imaš da kažeš na Zvezdino osvajanje kupa šampiona
u Bariju? Do sada je većina grobara rekla da je to samo sreća,
itd...
fudbal.25dizel,
-> #14, stukelj** Samo po imenima!!! Pa oni su primili preko 20 golova dok jedan
** Deportivo primio samo 7-8 golova!!!
Pa dobro, ali koliko su golova dali?
Rekoh da imaju pogrešnu taktiku za ovo moderno doba fudbala.
Igraju suviše ofanzivno, njihovi odbrambeni igrači se stalno
ubacuju u napad, ali, iako se oni brzo vraćaju, opet ostaju
rupe u odbrani, koje ekipe koje imaju dobru kontru, lako
koriste.
** Zvezde i Reala... A tek sledece godine u evropskim kupovima...
** KUP UEFA : Giuseppe Meaca AC MILAN - FC BARCELONA
** 3 1
Mislim da ovi timovi neće igrati zajedno sledeće godine.
Barselona će verovatno igrati u Kupu kupova, a Milan, ipak
u kupu šampiona (mislim da će sad, kada im je ostao samo jedan
front, igrati sve bolje u prvenstvu, tako da će na kraju uzeti
i titulu).
fudbal.26dizel,
-> #13, stukelj**> 1. Partizan 16 13 3 0 46:11 (+35) 42
**> 2. C. zvezda 16 13 2 1 34:12 (+22) 41
** Da li neko zna da li ce se u prolecnom delu sezone startovati
** sa ovim bodovima ili ce ponovo nesto sracunavati(i tako se
** razlika izmedju Partizana i Zvezde povecati)????
Nema nikakvog preračunavanja. Ostalo je da se odigra još 6 kola
do kraja prvog dela prvenstva (to je običan sistem, tj. svako
sa svakim kod kuće i u gostima). Posle toga sledi nešto slično
iatlijanskom play off-u u košarci.
Tj. tada će prvoplasirani igrati sa 2, 3, 4, 5, 6, 7 kod kuće, i
sa 8, 9, 10, 11, 12 u gostima. Drugoplasirani će igrati sa
3, 4, 5, 6, 7, 8 kod kuće, a sa 9, 10, 11, 12 i 1 u gostima, itd...
Tako će na kraju prvenstva biti odigrana ukupno 33 kola.
fudbal.27dizel,
-> #18, junior** Vidaković, Pantić, Kovačević(2), što znači da su u veoma
** dobroj formi :)
Nemoj Deju da mi zaboravljaš :)
fudbal.28schef,
-> #24, dizel][ u Bariju? Do sada je većina grobara rekla da je to samo sreća,
][ itd...
Nije samo sreća. Ako je istina da je Ljupko na treninzima pre Barija
maksimalno forsirao šutiranje penala i ako je postavio igru da se ide na 0:0
onda tu sreća ne igra nikakvu ulogu. Ipak je sve u znanju.
A Ronaldo je neznalica s' te strane da je još uvek neiskusan. To i on sam
tvrdi koliko ja znam.
fudbal.29schef,
-> #25, dizel][ u kupu šampiona (mislim da će sad, kada im je ostao samo jedan
][ front, igrati sve bolje u prvenstvu, tako da će na kraju uzeti
][ i titulu).
Sa Sakijem vrlo teško. Kao prvo već se Bađo posvađao sa njim, a uslediće i
velike čistke među igračima, tako da dok se sve konsoliduje - ode im titula.
fudbal.30dule.n,
-> #27, dizel=> Nemoj Deju da mi zaboravljaš :)
Ne njega da zaboravite, ni slučajno. On, čovek, ako i ne da gol,
on bar odvuče četiri-pet (a kad je Đurković raspoložen i svih šest)
protivničkih igrača na drugu stranu i onda je lako ostalim milanezima
da postignu gol. Tako reći, rutinska stvar. :))))))
fudbal.31dizel,
-> #29, schef** Sa Sakijem vrlo teško. Kao prvo već se Bađo posvađao sa njim,
** a uslediće i velike čistke među igračima, tako da dok se sve
** konsoliduje - ode im titula.
Pa ne zna se ko je veći idior Saki ili Bađo... :)
Ali, mislim da i bez Bađa Milan ima fenomenalan tim, samo treba
da se malo konsoliduje. Vratio se Dejo, a to mnogo znači.
fudbal.32dizel,
-> #28, schef** Ipak je sve u znanju.
Hvala, sad imam jedan glas grobara, pa kad sledeći put to kažu, ja
im samo pokažem ovu poruku i kažem: "E to je rekao Srle, veliki
grobar!" ;)
Inače, ajde neka neko okači sastav reprezentacije za meč sa
Španijom.
I još jedno pitanje. Šta je stvarno sa Mijatovićevim sinom?
fudbal.33stukelj,
-> #29, schef> Sa Sakijem vrlo tesko. Kao prvo vec se Bado posvadao sa njim, a
> usledice i velike cistke medu igracima, tako da dok se sve
> konsoliduje - ode im titula.
Apsolutno se slazem! Saki, po meni, u ovom trenutku nije dovoljno dobar
da bude trener AC MILANa! Milan ima po imenima silu od ekipe ali igraju
ocajno! Jos su u gorem stanju od Ajaxa! A i to sto kazes u vezi Badja je
tacno! Sve u svemu Milan moze samo da KUPa UEFAa!!
fudbal.35mmisic,
-> #18, junior> Interesantno je da su se u ovom kolu, od naših reprezentativaca u strelce
> upisali - Drobnjak, Mijatovic, Vidakovic, Pantic, Kovačevic(2), što znači
Kako si mogao da zaboraviš Živkovica ?
Zavukao je svetski gol Zemunu :)
fudbal.36morkin,
-> #9, schef> Eh cigani, kada će vam bre postati jasno da u fudbalu sreća ima mnooooogo
> ali MNOGO manje udela nego što vi to mislite?
Onda kada Partizan prestane da pobeđuje Zvezdu. :>
fudbal.37morkin,
-> #17, junior> Prava borba će se odvijati van terena, pod radnim nazivom "ko daje više" :)
Ne... Posmatrajući upravu Obilića, biće to "ko pripreti više". O:)
fudbal.38carrier,
-> #30, dule.n>=> Nemoj Deju da mi zaboravljas :)
>
> Ne njega da zaboravite, ni slucajno. On, covek, ako i ne da gol,
> on bar odvuce cetiri-pet (a kad je Durkovic raspolozen i svih sest)
> protivnickih igraca na drugu stranu i onda je lako ostalim milanezima
> da postignu gol. Tako reci, rutinska stvar. :))))))
Proba.Izvinjavam se:)
fudbal.39mileusna,
-> #8, dizel>> je moglo biti i mnogo drugačije. Izgleda da je sreća, koju je Barsa
>> imala u Beogradu, morala da se u Madridu preobrati u nesreću :)
Ja bih ovako: da će sreća koju su Španci (čuj Španci;)
imali protiv Zvezde u Beogradu da se preobrati u Valensiji 14.
decembra. :)
fudbal.40mileusna,
-> #33, stukelj>> ocajno! Jos su u gorem stanju od Ajaxa! A i to sto kazes u vezi
>> Badja je tacno! Sve u svemu Milan moze samo da KUPa UEFAa!!
Čini mi se da bi ipak mogli malo da promene tim. Puno
igrača je već dugo u Milanu, pa mi se čini da je došlo i do
nekog zasićenja kod njih...
fudbal.41burazer,
Sta je sa MIjatovicevim sinom ?
Zbog cega je u bolnici ?
Cela Spanija zna ja ne znam .
fudbal.42schef,
-> #35, mmisic][ Kako si mogao da zaboraviš Živkovica ?
][ Zavukao je svetski gol Zemunu :)
Jes vala, svetski! U svetu se retko dešava da neko da gol a u stvari je
centrirao u šesnaesterac.
fudbal.43lexus,
-> #32, dizel=>** Ipak je sve u znanju.
=>
=> Hvala, sad imam jedan glas grobara, pa kad sledeći put to kažu, ja
=> im samo pokažem ovu poruku i kažem: "E to je rekao Srle, veliki
=> grobar!" ;)
Nadam se da ćeš ti sada prestati da tvrdiš kako je Barsa imala
sreće protiv vas i kako vas mi stalno deremo na sreću ;)
Iz ovog 'stalno' izuzimam ona dva nesrećna poraza u kupu prošle
godine ;)))
fudbal.44lexus,
-> #35, mmisic=> Zavukao je svetski gol Zemunu :)
Ja mislim da je to bio centaršut...
.to dizel: čista sreća ;>
fudbal.45madamov,
Home Page Italijanske Serije A:
http://www.staffre.interbusiness.it/gol/
fudbal.46mileusna,
-> #42, schef>> Jes vala, svetski! U svetu se retko dešava da neko da gol a u
>> stvari je centrirao u šesnaesterac.
Ma nije moguće... Još mi reci da je Ćirić zabio svetski gol...
fudbal.47madamov,
Ovo vam je za sada, na putu sam od sutra, trebalo bi da se vratim do Nove
Godine, ali možda malo produžim putovanje. Dakle, do daljneg, čitajte ovo:
Barca-Real this weekend...!
BRAZIL CHAMPION !!! -))
futsal
Latin revolt at 'Boro?
Monaco on top in France
PSG-Nancy --(
Re- Belgian squad
Real's balkan strike force sink
Results from Europe (12/07/96)
Serie A [R]
[R/T] New Zealand National Summ
[T/R] Albania Round 15
[T/R] Croatia Round 15
[T/R] Romania Round 17
[T/R] Yugoslavia Round 16
fudbal.txtfudbal.48goxi,
Ajmo kladionica opklade za mec Jugoslavija - Spanija.Prognoze molim vas.Ajmo
JUGOSLAVIJA - SPANIJA
fudbal.49texy,
-> #10, dizelMijat i Suker su najbolji tandem na planeti
Ali posle tandema Savicevic MIjatovic
fudbal.50texy,
-> #9, schefMalo je falilo da oderemo Barsu ali vi grobari mozete i dalje da
igrate sa Nacionalom
fudbal.51dizel,
-> #36, morkin** Onda kada Partizan prestane da pobeđuje Zvezdu. :>
Izvini, nisam baš najbolje obavešten, koji je trenutan
skor između ove dve ekipe?
Mislim da imamo oko duplo više pobeda. :> Vi nas beše na
Marakani nista dobili u prvnestvu nekih 18-ak godina? A,
da... Koliko beše imate pobeda na našem stadionu od početka
Yu lige? 6-7? Dobri ste, skoro kao OFK Beograd :)
fudbal.52dizel,
-> #49, texy** Mijat i Suker su najbolji tandem na planeti
** Ali posle tandema Savicevic MIjatovic
Usta ti se pozlatila četrnaestog decembra :)
Inače, ajde da malo prognoziramo rezultat Španija - Jugoslavija.
Po mojoj "objektivnoj" proceni bilo bi i mnogo više za nas, ali
ovako, dosta je i 1:2. (Možemo i u prognozu, da ne zvrji prazna) :).
Ili da čekamo kuma? :)))
fudbal.53dizel,
-> #43, lexus** Nadam se da ćeš ti sada prestati da tvrdiš kako je Barsa imala
** sreće protiv vas i kako vas mi stalno deremo na sreću ;)
Naravno da neću, ono je schefov stav, a ne moj. Ja ću ga samo
zloupotrebljavati. :> Inače, kad sam se ja drao na vas?
** Iz ovog 'stalno' izuzimam ona dva nesrećna poraza u kupu
** prošle godine ;)))
Da, zaista se mora priznati da su nesrećni porazi :)
Mada, možda se ipak može reći da je taktika bila pogrešna ili
igrači Zvezde bolji od Partizana, jer ipak, bilo je 6:1!
fudbal.54dizel,
-> #44, lexus** Ja mislim da je to bio centaršut...
Nisam ni video gol, ali, Nikola.s koji je bio na utakmici
mi reče da je Žile dao strašan gol. Dakle, gol je super, a
vi pitajte Žileta šta je hteo.
** .to dizel: čista sreća ;>
To se može reći za gol onog vašeg Tarzana, kada je centrirao, pa
lopta iznenadila Miloja i ušla u gol...
fudbal.55schef,
-> #46, mileusna][ Ma nije moguće... Još mi reci da je Ćirić zabio svetski gol...
Hoćeš da kažeš da nije? ;)
fudbal.56schef,
-> #54, dizel][ Nisam ni video gol, ali, Nikola.s koji je bio na utakmici
Nikola? Tvoj šura za koga i ti sam kažeš da je izuzetno neobjektivan i
pristrasan?
A, pa verujemo mi Nikolici... ;)))
fudbal.57mileusna,
-> #48, goxi>> JUGOSLAVIJA - SPANIJA
Valjda Španija - Jugoslavija, a ja tipujem na 1:1, dok su
želje da bude bar 1:2. :)
fudbal.58dizel,
-> #56, schef** Nikola? Tvoj šura za koga i ti sam kažeš da je izuzetno
** neobjektivan i pristrasan?
On je neobjektivan što se tiča navijača, i to do maksimuma,
jer inače ne bi mogao da vas potceni ;).
Ali, što se tiče same igre, tj. sporta, on je mnogo objektivniji
od mene. Zato možeš da mu veruješ na ovome.
fudbal.59junior,
Može li neko da napiše izvučene parove Kupa UEFA i Kupa Kupova?
Znam samo da se igra najlepši meč ove sezone: Njukastl - Monako
Da vidimo ko ima bolju navalu :)
fudbal.60mirkomi,
-> #23, dizel
> A to Barsa nema. Stvorena je slika o Ronaldu-Bogu, za koga se na stadionu
itd
Upravo to me i nervira. Ta slika o Ronaldu-Bogu. Ima bre i boljih igraca.
Mirkomi
fudbal.61lexus,
-> #53, dizel=>** Nadam se da ćeš ti sada prestati da tvrdiš kako je Barsa imala
=>** sreće protiv vas i kako vas mi stalno deremo na sreću ;)
=>
=> Naravno da neću, ono je schefov stav, a ne moj. Ja ću ga samo
=> zloupotrebljavati. :> Inače, kad sam se ja drao na vas?
Inače, ko ti je rekao da se dereš na nas?
=> Da, zaista se mora priznati da su nesrećni porazi :)
=> Mada, možda se ipak može reći da je taktika bila pogrešna ili
=> igrači Zvezde bolji od Partizana, jer ipak, bilo je 6:1!
Imali smo nesreću da Tumbaković postavi lošu taktiku i da igrači
odigraju očajno ;)))
fudbal.62vdunic,
> Može li neko da napiše izvučene parove Kupa UEFA i Kupa Kupova?
U kupu kupova sastaju se:
Barselona - AIK Stokholm
Benfika - Fiorentina
P.S. Žermen - AEK
Bran - Liverpul
(prvi mečevi 6, a revanši 20.marta iduće godine)
U kupu UEFA parovi su:
Njukastl - Monako
Tenerife - Brondbi
Šalke - Valensija
Anderleht - Inter
(utakmice se igraju 4. i 18. marta)
fudbal.63vdunic,
Robert Prosinečki potpisuje ugovor
sa Seviljom
fudbal.64junior,
Smeniti idiota, šta da kažem više?
Ajde da prihvatim to što smo izgubili, Španci su kao bili bolji,
ali da on ništa ne menja do 15 minuta pred kraj? Pa jel' on
zadovoljan igrom reprezenacije? Kakav kreten ...
Ajde da prihvatim i to što smo igrali defanzivno, umesto da počnemo
i sa Pantićem i sa Drobnjakom, a bez Niše i Đorovića, i da utrpamo
reprezentaciju koja je realno mnogo slabija od naše...al' kad već
igramo defanzivno, pa zašto nismo odigrali 0:0 (ako je to bila
poenta)?
Ako je čovek, ponudiće ostavku.
PS. Ako ne ponudi, predložiću ljudima iz organizacionog odbora
Studentskog protesta da se u listu zahteva uvrsti i smena
Santrača. :)
fudbal.65bcvetkovic,
-> #64, juniorU potpunosti se slazem.
Onaj majmun nista nije menjao u reperezentaciji kao da mi vodimo, a
ne oni budjelani.
Ovo je stvarno smesno!!!!!!!!!!!!!!
fudbal.66dizel,
Onaj kreten od sanija je stvarno jedan od najgorih "stručnjaka" u
svom poslu. Umesto da meč počnu Pantić (koga se Španci plaše
koliko i Mijatovića) i Drobnjak ili Kovačević, on je ubacio Saveljića,
i bar danas velikog idiota, Brnovića. Na utakmici nijedan od igrača
nije igrao dobro (naravno od naših), ali pretpostavljam da je
taktika u mnogome doprinela tome. Inače, da je bilo malo sreće na
početku, mogli smo da povedemo posle Dejine šanse, ili da
izjednačimo posle jedine dobre akcije, kada je Piksi sjajno prošao po
levoj strani i lepo dodao do Mijata, koji je dobro šutirao, ali je
Alkorta na gol liniji grudima zaustavio snažan udarac.
Ali, ipak, Španci su bili mnogo bolji, tako da moramo da se osvetimo
u revanšu!
fudbal.67dizel,
E da, zaboravih u prošloj poruci...
Santračeva ideja da se u odbrani igra u liniji je strašno glupa.
Za tako nešto odbrana mora da igra više godina zajedno. Postavio je
nekoliko igrača koji nikada nisu igrali štopera, baš na takvo mesto.
Tragedija. Nadam se da ćemo uskoro ipak ponovo zaigrati sa liberom,
pa da pokažemo Špancima kako se igra fudbal :)
fudbal.68schef,
Subject: EspaĄa - Jugoslavija 2:0
,oooddddBBBBBBBbbbbooo,_
,odP"::' BBB "YBbo, ;;;::YBoo,_
,dP" ::' ,BBP ,BBP' ,::: ;;B"Ybo,
,BB' ,:: dBB' dBP' :::' ,P ;)BBo,
,BBB ::' BBB "YBbo, ::: d' dBP;Yo,
,BBBP ,:: ,BBP ,BBP' ,::: ,P ,BB' ;Yo,
BBBB' ::' dBB' dBP' :::' d' dBP ,::b,
BBBB :: BBB "YBbo, ::: B BB' ::::b
BBBB :: BBB ,BBP' ::: B BB, ::::P
BBBB, ::, YBB, dBP' :::, Y, YBb ;::P'
;BBBb ;:: ;BBb "YBbo, ;::: ;b ;BB, ,d"
;BBB ::, BBB ,BBP' ::: Y, YBb,d"
;BB, ;:: YBB, dBP' :::, ;b _)BP"
;Yb, ::, ;BBb "YBbo, ;::: _,BodP"
;"Yb,::, BBB ,BBP' __::odP""'
;"""YYYYBBBBBBBPPPP"""'
fudbal.69rkovacevic,
Dosad sam mislio da je Miljanić najgori trener u istoriji
Jugo-fudbala, ali sad znam da učenik debelo nadmašuje učitelja ...
POBITI G***A I GOTOVA STVAR !
fudbal.70dule.n,
-> #68, schef=> Subject: EspaĄa - Jugoslavija 2:0
=>
=> ,oooddddBBBBBBBbbbbooo,_
=> ,odP"::' BBB "YBbo, ;;;::YBoo,_
Za ono juče nije mnogo ni pun karton jaja (30 komata). ;)
Stvarno bi bila šteta da tim sa ovakvim pojedincima ne postigne nešto
konkretno na međunarodnoj sceni.
Rešenje je naravno: Doviđenja Sani. Dobar si ti, ali...
Ortak juče, dok smo gledali utakmicu, predloži da napravimo sutra
transparent na protestu sa porukom:
"Slobo, oprošteno ti je sve,
samo smeni Santrača,Živadinovića i Miljanića!"
:))))))))))))))
fudbal.71lexus,
Španija 2
Jugoslavija 0
SRAMOTA! BRUKA! BLAM!
Kill Slobodan Santrach!
Idiot je prvi put počeo utakmicu sa 5 odbrambenih igrača - Djukić,
Brnović, Vidaković, Saveljić!!!, Djorović!!!. Pošto nam je odbrana
neuigrana desilo se ono što se desilo. Vidaković se nije video,
Saveljić je dobio crveni, Djukić je skrivio penal, Brnović beskoristan,
Djorović imao dva lepa driblinga u napadu... Naravno, igrali smo
bez centarfora tako da su Mijatovića i Savićevića čuvala po dvojica-
trojica protivničkih igrača i potpuno su ih odsekli. Jugović je odigrao
očajno, Jokanović se nije video, jedino se Piksi trudio...
I umesto da idiot na poluvremenu izbaci Vidakovića, Saveljića i
Djorovića, a da umesto njih udju Živković, Pantić i Drobnjak, sastav
ostaje isti. Tek 15 minuta pred kraj (verovanto je tek tada saznao
koji je rezultat ;>) cretino ubacuje Pantića, koga Amor udara kolenom
u nezagrejani butni mišić, tako da Pantić izlazi, a ulazi Nadj.
And now, for something completely diferent!
BRAĆO SRBI I SESTRE SRPKINJE, KSK (kill santrach klan) VAS ZOVE!
UKOLIKO ŽELITE DA DOČEKATE NAŠEG SELEKTORA NA AERODROMU I LIČNO MU
SE ZAHVALITE NA UŽIVANJU KOJE STE IMALI DOK STE GLEDALI UTAKMICU
JAVITE SE NA MAIL! ZA SAMO 25 DINARA BIĆETE PREVEZENI NA LICE
MESTA I IMAĆETE ŠANSU DA KAZNITE SANIJA! BIČEVI I LANCI SU URAČUNATI
U CENU ARANŽMANA!
fudbal.72slalevic,
-> #65, bcvetkovicSaniboj je jos jednom pokazao svo umece i znanje u fudbalu. Ako je
vec i hteo da igramo nereseno(0:0) zasto je od onoliko dobrih
odbrambenih igraca svima poverio pogresne uloge. Jednostavno se nije
znalo ko igra na kojoj poziciji. O praznini u srednjem redu izlisno
je i govoriti a najtuznije je sto sa igracima kao sto su Mijat,Dejo,
Piksi, Juga itd. pored 2:0 najbolju ocenu dobije Kocic. TRAGEDIJA!:(
fudbal.73mirkomi,
-> #64, junior>>> P.S. Ako ne ponudi, predlozicu ljudima iz organizacionog odbora
>>> Studentskog protesta da se u listu zahteva uvrsti i smena
Ti se mozda salis, ali ja mislim da je to odlican predlog. Ja sam bio za smenu
Saniboya jos od poraza od Japana. Taj poraz mi nikako nije bio jasan, jedino
objasnjenje je Saniboy. Sada mi je jasno da to ipak nije bio slucajan kiks,
vec je sve ovo ostalo sto je postigao bilo slucajno. Mislim na pobede.
Konkretno, nikako mi nije jasno kako pobedismo Cehe. Cini se da su oni mnogo
lose igrali, jel tako bese. No nije ni bitno, ja sam vrlo ozbiljan povodom
smene Saniboya, i mislim da treba da se nadamo da ce Atletiko(M) lose da igra
ove godine, u tom slucaju sledi neminovan otkaz caru Anticu, koji bi mogao da
postane nas selektor. Valjo bi nam i Bora Milutinovic (jel se bese tako zove),
mada cini mi se da bi i Tubakovic ili Pizon bili bolji od Santraca.
Mirkomi
fudbal.74mileusna,
-> #68, schef>> Subject: EspaĄa - Jugoslavija 2:0
>> ,oooddddBBBBBBBbbbbooo,_
>> ,odP"::' BBB "YBbo, ;;;::YBoo,_
>> ,dP" ::' ,BBP ,BBP' ,::: ;;B"Ybo,
Još samo da nam neko dobaci e-mail adresu FSJ-a, pa da
otpočnemo slavlje. :)
fudbal.75schef,
-> #64, junior][ ali da on ništa ne menja do 15 minuta pred kraj? Pa jel' on
][ zadovoljan igrom reprezenacije? Kakav kreten ...
Ma čim je posle utakmice sa Češkom izjavio da su svi odigrali odlično (čak
i Savo) odmah mi je bilo jasno da od kvalifikacije u Francusku nema ništa dok
je on na čelu reprezentacije. :(
fudbal.76dizel,
-> #71, lexus** I umesto da idiot na poluvremenu izbaci Vidakovića, Saveljića
** i Djorovića, a da umesto njih udju Živković, Pantić i
** Drobnjak, sastav ostaje isti. Tek 15 minuta pred kraj
Kao retko do sad, u većem delu su slažem sa tobom. Mislim
da moramo da igramo odbranu sa liberom. Oba gola su pala
posle neuspelih off-side zamki.
Mislim da iako često, vi grobari,potcenjujete Đorovića,
on treba da igra libera u reprezentaciji.
Pre neki dan sam pričao sa jednim dečkom koji trenira u Zvezdi
(junior, ili tako nešto). Rekao mi je da je Đora ubedljivo najbolji
libero koga Jugoslavija ima, misleći pritom i na igrače u inostranstvu
(rekao je: "Ma koji Đukić! Đora je najbolji!"). Videli ste i sami
da u napadu ume lepo da prođe protivničke fudbalere i da lepo
doda loptu. Međutim, Luis Enrike, koga izgleda po planu Santrača
niko nije trebalo da striktno čuva, stalno je bio sam, pa mu
je Đorović prilazio, itd... Enrike je često bio uspešniji, upravo
zato što Đorović nije imao konkretan zadatak.
Inače, Raul i Kiko su tako lako primali lopte, da sam se pitao
da li naši uopšte igraju odbranu, ili samo stoje i očekuju grešku
protivnika.
** BRAĆO SRBI I SESTRE SRPKINJE, KSK (kill santrach klan) VAS
** ZOVE! UKOLIKO ŽELITE DA DOČEKATE NAŠEG SELEKTORA NA AERODROMU
:)))
fudbal.77dizel,
Dakle, Santrač nam je ponovo otkrio svoje fenomenalne sposobnosti! :)
Rekao je da je osnovni razlog za poraz bio što naši igrači nisu mogli
da pariraju u trčanju španskim fudbalerima!!! Po mom mišljenju vrlo
teško bi ti isti igrači mogli da igraju u najboljim evropskim ekipama,
ukoliko nisu maksimalno fizički spremni. Naša ekipa bi mogla da odigra
isti presing kakav je igrala Španija, ali u drugom sastavu i sa drugom
taktikom.
Inače, "ludi" Minimax je izjavio kako je sramota da gorenavedeno kaže
selektor naše reprezentacije i da bi taj trebalo da da ostavku :).
fudbal.78mmisic,
-> #73, mirkomi> lose igrali, jel tako bese. No nije ni bitno, ja sam vrlo ozbiljan povodom
> smene Saniboya, i mislim da treba da se nadamo da ce Atletiko(M) lose da
> igra ove godine, u tom slucaju sledi neminovan otkaz caru Anticu, koji bi
> mogao da postane nas selektor. Valjo bi nam i Bora Milutinovic (jel se bese
> tako zove), mada cini mi se da bi i Tubakovic ili Pizon bili bolji od
Dosta vremena će proći dok Antić ne stane na čelo naše reprezentacije.
Naime, posle katastrofe Barse u Madridu sve se više šuška da će
Antić od sledeće sezone zameniti Robsona. Na sve to daje odgovor
Atletiko koji nudi Antiću produžetak ugovora na još dve godine od
čega se Antić kako on kaže 'brani ćutanjem'.
Kad smo već kod Atletika, uz odsustvo Pantića i Kaminera realno je
očekivati da Zvezda večeras zabeleži pobedu.
fudbal.79mdimitrijevic,
-> #19, ssrdjans> - Da se Slobodan Santrač, selektor fudbalske reprezentacije Jugo**avije
> razreši te dužnosti i da mu se doživotno zabrani ulazak u zemlju bez
> mogućnosti ublažavanja kazne!
Ne, da sam se razočarao noćas, nego ... Pa ljudi moji, naši
reprezentativci su izgledali kao babe :( Prosto su izgledali tako uplašeno
da su ili jedva čekali da se oslobode lopte ili su jurcali bez veze između
više protivničkih igrača i naravno gubili loptu :(
fudbal.80mileusna,
Danas je Milojko Pantić u komentaru za lošu igru našao
obrazloženje u nedovoljnoj oporavljenosti Savićevića i
Mijatovića i sl. gluostima... Saniboya niko ne pominje... :(
Izgleda da je krajnje vreme da pronađemo tu e-adresu... ;)
fudbal.81wildey,
Atletiko(M)-Crvena Zvezda 5:0
Neverovatno !!!
poz.Tassotti
fudbal.82rkovacevic,
-> #74, mileusna==> Još samo da nam neko dobaci e-mail adresu FSJ-a, pa da
==>otpočnemo slavlje. :)
Adresa je usput, Terazije 12.
SVI U NAPAD!!
fudbal.83dizel,
-> #73, mirkomi** bese tako zove), mada cini mi se da bi i Tubakovic ili Pizon
** bili bolji od Santraca. Mirkomi
Ljupko Petrović!
Sa njim na čelu do krova sveta :)
Kao onomad Zvezda :)
fudbal.84dizel,
-> #26, schef** Ovu poruku ću da sačuvam i da ti druknem kad god budeš tvrdio
** da smo mi grobari neobjektivni za razliku od vas. :))))))))))
Čuvaj, ali neće ti trebati.
** da smo oba gola primili najviše zbog obojice, i Đorovića i
** Saveljića. Da ne pominjem samo neke Đorovićeve riskantne
** poteze kao npr. kada je sa dva metra od leve aut linije loptu
** šutnuo u aut ALI NA DRUGU STRANU!!!! :))))))))))
Đorović apsolutno nije kriv za primljene golove, a to što si
naveo je jedina greška koju je napravio na celoj utakmici
(prešla mu je lopta preko noge), što se dešava svim igračima.
Inače, čim je to uradio, odmah sam pomislio na tebe i na tvoje
kritikovanje najboljeg libera Jugoslavije.
Što se tiče Saveljića, njegov najbolji potez je bio "košenje"
Amora. Stvarno je bilo sa stilom! :))
fudbal.85dizel,
-> #27, lexus** Oba gola smo primili zbog Djukića, a sve neuspele ofsajd zamke
** su bile njegova greška. Savićević, Djukić i Vidaković su bili
** najgori na terenu...
Ja ne bih davao ocene ko je bio najgori, jer sem Kocića i Stojkovića,
niko se nije video. Mislim da golovi nisu greška samo Đukića... Ne znam
baš ko je ostao pozadi, kad zamke nisu uspele, ali to i nije bitno.
Ne možemo očekivati od igrača koji to nikad nisu igrali, da u meču
protiv Španije to učine sjajno, a znamo da se Španci sjajno ubacuju
iz drugog plana.
fudbal.86dizel,
-> #81, wildey** Atletiko(M)-Crvena Zvezda 5:0
Mora da su se opustili i igrali kao što bi igrali protiv Palilulca
i sl. jer inače ne mogu da zamislim drugi način na koji bi Zvezda
mogla da izgubi sa 5:0. Jedino ako nam je Santrač odredio taktiku :)
No, naravno ovaj rezultat nije bitan, jer je prijateljska utakmica
(mada srozava ugled Crvene Zvezda u Evropi). Više ne smemo da se
brukamo, tako da na ovoj turneji mora da se pobedi u ostalim utakmicama.
fudbal.87schef,
-> #86, dizel][ Mora da su se opustili i igrali kao što bi igrali protiv
][ Palilulca i sl. jer inače ne mogu da zamislim drugi način na
][ koji bi Zvezda mogla da izgubi sa 5:0. Jedino ako nam je
][ Santrač odredio taktiku :)
MMMMMMMMMMM DAAAAAAAAAAAA. :))))))))))))
Jaooooooooooooooooooooooooo. :))) 'Mora da su se opustili' :)))))) Protiv
Atletika? 'i igrali kao što bi igrali protiv Palilulca' :)))))) Protiv
Atletika? 'jer inače ne mogu da zamislim drugi načina na koji bi Zvezda mogla
da izgubi sa 5:0' :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Protiv Atletika?
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja se izvinjavam... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sve me više i više uveseljavaš. :)))
Dečko, daj probudi se bre već jednom. Zvezda danas nije ni c od one zvezde
koja je osvojila KEŠ i stoga se raduj svakom porazu ispod 10 razlike od nekog
evropskog kluba. ;>
fudbal.88schef,
-> #27, lexus][ Oba gola smo primili zbog Djukića, a sve neuspele ofsajd zamke
][ su bile njegova greška. Savićević, Djukić i Vidaković su bili
][ najgori na terenu...
Koliko sam ja primetio, igrali smo bez libera u odbrani, što znači da je
CELA odbrana kriva za primljene golove, a moj utisak je da su to bili Saveljić
i Đorović jer su bukvalno izgarali od želje da pogreše na terenu. :(
I ne, zeldi, nije Đorović imao samo jednu grešku kako ti kažeš. Seti se
samo petljanja blizu korner zastavice u prvom poluvremenu.
fudbal.89stefan,
-> #80, mileusna> Danas je Milojko Pantić u komentaru za lošu igru našao
> obrazloženje u nedovoljnoj oporavljenosti Savićevića i
> Mijatovića i sl. gluostima... Saniboya niko ne pominje... :(
> Izgleda da je krajnje vreme da pronađemo tu e-adresu... ;)
Ma Milojko je jajara a zna šta takvima sledi ;)
Elem, da i ja, sa izvesnim zakašnjenjem, kažem koju o dotičnoj utakmici.
Prvo i osnovno mislim da je evidentno šta je najveći razlog za naš
neuspeh - to je onaj balvan što sedi na klupi a sebe naziva selektorom. On
sa vođenjem reprezentacije nema blage veze. Idemo redom.
Pokazuje se već drugi put za redom da naša reprezentacija nema dobrog
načina da se suprotstavi protivniku koji igra prsing. Prvi put je to bilo
protiv Češke kada isto nismo uspevali u dugim vremenskim periodima niti da
oduzmemo protivniku loptu a niti da kada ona ipak do nas dođe uspemo da je
smisleno prebacimo na protivničku polovinu. Što se same postavke igre tiče
ono je totalna katastrofa. Prvo, igra sa četiri čoveka u liniji (pogotovo
protiv Španaca koji su poznati po ubacivanju) zahtevba da oni budu dobro
ugigrani. Ajde što je ubacio Saveljića kao igrača koji nije igrao u
takvoj kombinaciji sa ostalom trojcom nego je napravio i totalnu glupost
stavljajući Đorovića na levog beka (eto, moram i ja da branim Đoru :).
Uopšte mi nije jasno zašto je Santrač sklon takvom glupiranju sa bekovima
(setite se samo Ćurčića na desnom beku). Umesto da uigrava odbranu za koju
se već pokazalo da ima problema zbog neuigranosti on pravi ovakve
gluposti. O tome kako prvu izmenu vrši 15 minuta pred kraj pri čemu izvodi
Vidakovića a ubacuje Pantića stvarno ne treba trošiti reči. živo me
zanuima koja mu je bila ideja, kako da naša igra izgleda :) Sreća te je
Pantić izašao inače bi Sani izjavio da on uopšte nije opravdao poverenje
ukazano na poziciji libera ;) A još bi se verovatno pobio sa Piksijem,
Mijatom i Savićevićem oko toga ko će da "overi" loptu. Da ne dužim dalje,
ako već sam ne podnese ostavku ostaje nada da će da ga pregazi tramvaj ;)
fudbal.91lexus,
-> #83, dizel=> Mora da su se opustili i igrali kao što bi igrali protiv Palilulca
=> i sl. jer inače ne mogu da zamislim drugi način na koji bi Zvezda
=> mogla da izgubi sa 5:0. Jedino ako nam je Santrač odredio taktiku
No Comment...
BTW, u kom sastavu su timovi igrali?
fudbal.92sonjab,
MILJANIĆ JE NAJVEĆI BANDIT I KRIVAC ZA PORAZ.ON I BULATOVIĆ SU STAVILI
SANTRAČA I JULOVCA ŽIVADINOVIĆA DA BI MANIPULISALI I PRODAVALI IGRAČE
PREKO.NIJE KRIV SANI,ON JE SAMO PION.UZGRED SAVELJIĆ JE IGRAO DA BI
GA PRODALI PREKO I DA PAR GLAVONJA STAVI KOJI MILION DEM U DŽEP.U OVOJ
ZEMLJI JE SVE NA PRODAJU.SETITE SE BLAMAŽE NA ESPANA 82 SA MILJANIĆEM.
fudbal.93vitez.koja,
-> #66, dizel#=> Onaj kreten od sanija je stvarno jedan od najgorih "stručnjaka" u
#=> svom poslu. Umesto da meč počnu Pantić (koga se Španci plaše
#=> koliko i Mijatovića) i Drobnjak ili Kovačević, on je ubacio
#=> Saveljića, i bar danas velikog idiota, Brnovića.
Da, u ovakvoj igri, bez Mihajlovića i Miloševića (ili kakvog
drugog "klasičnog špica), jednostavno je morao da igra Pantić. Brnović
je danas dobio opet novi zadatak u reprezentaciji, koji ne znam da li
je ispunio, pošto nisam nisam uspeo da odgonetnem koji je (što reče
Ćurćić "Kod Santrača samo golman nisam bio").
Ozbiljno, Brnović juče nije igrao odbranu. Šta je trebalo da igra,
ne znam.
#=> Inače, da
#=> je bilo malo sreće na početku, mogli smo da povedemo posle Dejine
#=> šanse, ili da izjednačimo posle jedine dobre akcije, kada je Piksi
Šteta za te šanse. Sa ovakvom igrom i nismo mogli imati nešto više
šansi. E sad, da li su 2 šanse dovoljne za nerešeno ili pobedu... Mđt.
nismo mnogo više šansi imali ni protiv Čeha, ali tamo smo mi vodili od
20. minuta, a ovde smo gubili...
Sve to na stranu, ali da se ništa ne menja do 15 minuta pred kraj,
to stvarno ne ide.
Usput, nadam se da je mali Perica gledao utakmicu i video kako
jedan 19-togodišnjak treba da igra.
sk
fudbal.94vitez.koja,
-> #27, lexus#=> Oba gola smo primili zbog Djukića, a sve neuspele ofsajd zamke su
#=> bile njegova greška. Savićević, Djukić i Vidaković su bili najgori
#=> na terenu...
Jok, Đukić kod penala i nije kriv :), mislim on je napravio
ofsajd, ali je ostao neko tamo prema centru (Saveljić mislim), pa je
Đukić probao da vadi fleke...
sk
fudbal.95lexus,
-> #94, vitez.koja=> Jok, Đukić kod penala i nije kriv :), mislim on je napravio
=> ofsajd, ali je ostao neko tamo prema centru (Saveljić mislim), pa
=> je Đukić probao da vadi fleke...
Ma niko od igrača i nije kriv, kriv je Sani i njegovi tripovi.
A možda je Miljanić krivlji i od Sanija... Valjda će i oni
da odu sa Slobom...
fudbal.96stukelj,
ESP - YU 1:0
ESP - YU 2:0
ESP - YU 5:0
Tri puta su nas razbili. Za sve je kriv Santrac! Da, i za poraz Zvezde!
Zvao je Djorovica, Zivkovica, Milojevica u repr. a od njih je igrao samo
Djorovic i to kao idiot!
AKO SANTRAC IMA TRUNKU PATRIOTIZMA DACE OSTAVKU ODMA'!!
fudbal.97superhik,
-> #78, mmisic=:> Kad smo već kod Atletika, uz odsustvo Pantića i Kaminera
=:> realno je očekivati da Zvezda večeras zabeleži pobedu.
Izgubila je.
fudbal.98rkovacevic,
-> #83, dizel==> Ljupko Petrović!
==> Sa njim na čelu do krova sveta :)
Takođe kandidati:
Velibor Vasović (veliki autoritet i veliki znalac)
Radomir Antić (nema šta da se priča, čovek prosto zna znanje)
Bora Milutinović (kad je od Paragvaja, Kostarike i Amera pravio timove šta bi
tek napravio od ovih naših...)
fudbal.99junior,
-> #86, dizel> i sl. jer inače ne mogu da zamislim drugi način na koji bi
> Zvezda mogla da izgubi sa 5:0. Jedino ako nam je Santrač
> odredio taktiku :)
Ipak govorimo o Atletiko(M), timu koji je mnogo jači od Barselone :)
Za Zvezdu nisu igrali Perica i Đorović, a Živković je dobio crveni
pred kraj utakmice, tako da je to zacementiralo sudbinu Zvezde.
Inače, igrali su u poluvremenu u potpuno izmenjenom sastavu, npr.
Anić je izašao, a ušao je Ljubojević, igrali su još Mićić, Bošković,
Radosavljević. Znači, prilično neuigran tim. Nije čudo što smo izgubili.
Inače meč su gledali Rambo Petković, Ivan Adžić i Nikola Radmanović, i
zajednički komentar im je: "Nije strašno, ako se izvuče pouka" :))
PS. U Atletiku nisu igrali Pantić i Kiko, kao i golman Molina.
fudbal.100dizel,
-> #89, stefan** dužim dalje, ako već sam ne podnese ostavku ostaje nada da će
** da ga pregazi tramvaj ;)
Na studentskom protestu viđeni transparenti:
-Još jedan zahtev studenata: smenita Santrača (ili tako nešto)
-Soni umesto Sanija (pored natpisa nacrtan je majmun koji misli
o fudbalskoj taktici) :)
-Sani odlazi
itd...
fudbal.101dizel,
-> #98, rkovacevic** -Sani odlazi
I zaboravih najbolji:
Slobo - Santrače :)
fudbal.102pifat,
A propos nečijeg komentara o okasnelim zamenama u subotnjoj tekmi:
SP u fudbalu u Španiji 1982, Pijanko Konjaković radi TV prenos tekme
sa (c) "Ondurasom". Kamera pri kraju prikazuje krupan kadar našeg
golmana Dragana Pantelića, sa čijih usana se jasno čita poruka Čiči
Miljaniću: "Pa menjaj već jednom, pi*da ti materina!"
UBR, zna li se gde je sad Pantelić?