fudbal.524dizel,
-> #519, schef** lepo završio ;) i za gol nije kriv. Po meni, čista 8, sa
** tendencijom na 9. ;)
Po meni 9! Branio je fenomenalno. Prvi put mi se dogodilo da
pre samog šuta "vidim loptu u našoj mreži" (prodor Kuke u drugom
poluvremenu, i šut sa nekoliko metara koji je Kralj odbio, a
Poborski nije uspeo da je stigne), ali srećom po nas, lopta nije
završila u golu.
** Mirković - odličan, neprolazan - ocena isto 8
Slažem se sa ocenom. Odličan u odbrani, mada je ipak imao nekoliko
paničnih interevencija, ali nije njegov zadatak da organizuje igru... :)
** Govedarica - solidan 7,5
Trčao u toku cele utakmice, ocena 7,5, a naginje ka 8. :)
** Jokanović - dobar u odbrani, ali nije oduševio kako to on već
** zna 7,5 Šteta što zbog dva žuta neće moći da igra protiv
** Španaca
E ovde se ne slažem. Naime, Jokanović je po meni možda i igrač utakmice!
Igrao je fenomenalno, i sigurno zaslužio 9. Vrlo je lepo započinjao
akcije naše reprezentacije, odličan u duelima (kako je samo izubijao
Bejbla pri onom "građenju"). ;)
I mnogo će nam nedostajati protiv Španaca. :(
** Đukić - neprimetan, ali dobar - 7,5
Slažem se.
** Mihajlović - rano se povredio... :(
Kada se Mihajlović povredio, mislio sam da je i nerešeno za nas "puna
kapa". Ipak nam je on u poslednje vreme bio najbolji igrač. Srećom,
u našoj reprezentaciji ima još dosta kvalitetnih igrača, koji mogu bar
delimično da nadoknade nedostatak ovog sjajnog fudbalera.
** Brnović - no comment ;) mada nije mnogo grešio - 7
Mnogo hteo, u odbrani nije bio loš, ali u napadu - katastrofa. :)
** Jugović - odličan, po običaju - 8 - Takođe - šteta zbog dva
** žuta.
Trčao k'o lud, borio se, imao par lepih poteza, ali opet dobio žuti. :(
On će nam možda najviše faliti u meču protiv Španaca.
** :( Savićević - očajan, trebalo bi ga što pre izbaciti iz
** reprezentacije. Suviše je star da bi igrao, i mislim da je
** krajnje vreme da prestane da se provlači na ime. - 6
Slažem se da je bio očajan, i slažem se sa ocenom. Ali, ne mogu
da se složim da je prestar, i da ne može da igra za našu reprezentaciju.
Ne želim sad da ga pravdam, ali ipak je dugo bio povređen, a pošto on
nikada nije bio igrač u fantastičnoj kondiciji, period opravka traje
dugo. Dakle, trenutno zaista ne bi trebalo da igra, ali mislim da ćemo
mi još gledati njegova dobra izdanja.
Inače, mislim da je ok potez kada je sam zatražio izmenu, jer Santrač
očigledno nije smeo da ga izvede. :)
Dejo je još nešto i uradio u prvom poluvremenu (borio se, često dobro
primao visoke lopte iz odbrane i ponekad lepo driblao - u tom periodu
čak bolji od Mijatovića), ali posle toga - bruka. :(
** Stojković - nešto bolji, ali ni on više nije za
** reprezentaciju. Možda samo psihološki, ali fizički ne - 6,5
Ne bih se složio. Igrao je odlično u prvom poluvremenu i prvih 20-ak
minuta drugog, a potom ga je očigledno izdlala snaga. Dakle, on bi
trebalo da ima svoju rezervu za poslednjih 20 min. Ocena - 7,5.
** Mijatović - igrač utakmice! Šta više reći sem - 9
Mijatović - do gola se malo video, nije se vraćao da primi loptu od naših
odbrambenih igrača, ali od fenomenalnog šuta u 27.-om minutu pa do kraja,
bio je sjajan. U drugom poluvremenu nekoliko sjajnih prodora, koje nažalost
niko nije pratio (ponajviše Dejo, koji nije trčao). :( Ocena, takođe 9.
** Nađ - u prvom poluvremenu je čuvao Poborskog što mu baš i nije
** polazilo za rukom (nogom). U drugom je izašao malo napred, što
** je doprinelo da malo popravi utisak. Još da je postigao gol
** kada mu je Mijatović ubacio... :( Ocena - 7
Borio se kao lav, mada je dosta grešio i panično intervenisao.
U drugom poluvremenu je zaista popravio utisak, imao i jedan odličan
prodor po levom krilu, između dvojice (glupi Česi! :)))) prošao do
samog gola, odigrao dupli pas sa jednim našem igračem u kaznenom prostoru,
i sa samo 6-7m nedovoljno dobro šutirao i golman je odbranio.
** I za kraj ostavljam dvojac koji nam je doneo pobedu -
** Miloševića i Drulovića. Drulović je za kratko vreme pokazao
** kako se treba nametnuti i očekujem da od sledeće utakmice bude
** u standardnoj postavi. Savo ko Savo. ;) Jes' da nije neki
** igrač, ali ipak treba dati taj gol kao što je on uradio. ;)
** Odličan za rezervu! ;) Nikako da igra celu utakmicu!
Slažem se. :) Drulović je morao da uđe i ranije, i to umesto Savićevića,
dok se Savo opet našao na pravom mestu u pravo vreme, tako da ipak
zaslužuje pohvalu za taj potez. Ali, što rekoše oni "ludaci" na YU radiju
koji su sve vreme kritikovalu Deju, kada je ušao Savo rekli su:
"Tragedija je kada umesto sporog igrača, uđe još sporiji". :) Savo jeste
promašio jednu, ali je zato, na sreću svih nas iskoristio drugu... :)
** dobijemo (Španci, dva puta Slovaci i Malta u zadnjem kolu) i
** osvajamo siguro prvo mesto.
Ne treba zaboraviti ni drugo mesto, koje vodi u baraž, a najbolja
drugoplasirana ekipa ide direktno na SP, a to lako možemo da budemo
i mi. :) Mada, ipak treba ići na pobedu protiv Španije ovde, i na konju
smo. :)
** Pa, srećno nam bilo u nastavku takmičenja. ;)
Sreća? Šta će nama sreća kad imamo kvalitet? ;>>>>>>
Ipak ne smem da izostavim i ovaj, jako značajan deo našeg sinoćnjeg
uspeha. Da nije bilo te sreće, ne bismo sad mi ovako slavili. :)
fudbal.525lexus,
-> #517, nikola.s=> Strelci Mijat i majmun za YU, a Nedved za Cehe (valjda)
Pogodio si samo prvog ;)
Milošević je dao drugi gol za nas, a Bejbl je dao gol za
Čehe...
fudbal.526guta,
-> #523, schef
#> Nego... Ovo ti nije potpuno Lexe. :) Nema naše utakmice, a bogami nema
#> ni utakmice Hrvatska - Slovenija. :) Šta li uradiše Hrvati (Šuker imao
#> dva žuta, Stanić povređen, Ladić posle onog gola od Laudrupa ispao iz
#> kombinacije... ;)
Hrvatska - Slovenija 3:3, na Poljudu...
Hrvati poveli sa 3:1, Slovenci zatim izjednačili. Jedan Slovenac :),
(ne mogu da se setim imena) je dao het-trik.
fudbal.527gmatic,
EEEEEE!!!!!!!!!!!
1.2
Zajebah se ja
htedoh reci 1:2
Santraca za predsednika!!!!!
ps:
Slobo cuvaj se Santrac dolazi!!!
fudbal.528ppecanac,
-> #517, nikola.s> Strelci Mijat i majmun za YU, a Nedved za Cehe (valjda)
E, bas si majmun, i ti i onaj (tvoj) Savicevic.
fudbal.529junior,
-> #515, dizel> Češka - Jugoslavija 1:2 (0:1) !!!
U Zoni, iz 2-2, kvota 6,5. Čiča skin'o ;)
Kažem vam ja, imamo Kralja na golu - rešen problem.
fudbal.530junior,
-> #516, lexus> Hvala komentatoru :)
Momci sa YU radija, su bili u elementu, ali Zvonko ostaje neprevaziđen.
Najbolji je bio - 'Jugović, prototip modernog igrača' ;))
fudbal.531junior,
-> #524, dizel>** Govedarica - solidan 7,5
> Trčao u toku cele utakmice, ocena 7,5, a naginje ka 8. :)
Krivac za gol Bejbla, pošto je akciju Čeha, svetski, ispratio pogledom.
To, kad on prati pogledom akcije, unosi strah i pometnju u redove protivnika,
šteta što nije i kod njihovog gola. :)
Celu tekmu je samo grešio i grešio (seti se kako je Kuki lepo 'spustio' loptu)
a jedini dobar potez, bio je proigravanje Ljubinka, mada mislim da je tu hteo
da ispuca loptu u aut, da prođe vreme :))
Na žalost, zbog tog 'proigravanja', Sanijev ljubimac će biti u reprezentaciji
bar još 10 utakmica. Govedo.
>** Đukić - neprimetan, ali dobar - 7,5
> Slažem se.
Promašio gol šansu.
>** Brnović - no comment ;) mada nije mnogo grešio - 7
> Mnogo hteo, u odbrani nije bio loš, ali u napadu - katastrofa.
Ma kakva sedmica, taj je mašio sve, od gola, pa do same lopte.
Desna strana nam je bila tužna, srećni smo što nismo primili gol odatle.
>** Jugović - odličan, po običaju - 8 - Takođe - šteta zbog dva
> On će nam možda najviše faliti u meču protiv Španaca.
Volim Jugovića, ali mislim da je ovo konačno prilika da se Pantić ubaci
i (ako Bog da) ustali u reprezentaciji.
> Dejo je još nešto i uradio u prvom poluvremenu (borio se, često
> dobro primao visoke lopte iz odbrane i ponekad lepo driblao - u
Prvo poluvreme, odlično. Vraćao se u odbranu, a ne zaboravi da je nad
njim načinjen faul, pre 1. gola. Drugo poluvreme, očigledno nije imao
snage ...
> Ne bih se složio. Igrao je odlično u prvom poluvremenu i prvih
> 20-ak minuta drugog, a potom ga je očigledno izdlala snaga.
Ne da je odigrao, nego je odigrao svetski. Pogledajte još jednom snimak
utakmice, i gledajte ko igra kao špic, blokira udarce Čeha u odbrani,
izvodi kornere, prenosi loptu preko pola, dribla, šutira, asistira, radi
i više nego što kapiten treba da radi - dobićeš samo jedan odgovor - Piksi.
U ovoj situaciji, kad smo igrali sa samo jednim špicem, on je bio nezamenjiv.
fudbal.532gmatic,
A u kom minutu su cesi dali gol dizelashu zaboravio si!!!!
fudbal.533gmatic,
Zvonko Mihajlovski rulez!!!!
Crveni dresovi(citanja za III razred osnovne skole str.:32.)!!
;>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
fudbal.534jjerry,
JUGA - CHESKA 2:1 (1:0)
Ljudi,nisam grobar (!) ali Kralj (alal vera majtore !!!),Mijatovic
i Savo su dokazali ko su i shta su ! Inace navijam za
Zvezdu,ali,jebiga,cinjenice su nepobitne :)
fudbal.535nenad,
-> #528, ppecanac>> Strelci Mijat i majmun za YU, a Nedved za Cehe (valjda)
>
> E, bas si majmun, i ti i onaj (tvoj) Savicevic.
Mislim da za "dobru" igru Miloševića (od tri lopte do jedne je
došao) može da se lako pronađe objašnjenje. Primetili ste da mu
je Savićević nešto govorio kad je izlazio? E rekao mu je:
"Pripazi na ove crvene, izgleda da su oni protiv nas. Stalno su
mi uzimali loptu." ;)
fudbal.536schef,
-> #524, dizel][ Slažem se da je bio očajan, i slažem se sa ocenom. Ali, ne
][ mogu da se složim da je prestar, i da ne može da igra za našu
][ reprezentaciju. Ne želim sad da ga pravdam, ali ipak je dugo
][ bio povređen, a pošto on nikada nije bio igrač u fantastičnoj
][ kondiciji, period opravka traje dugo. Dakle, trenutno zaista
][ ne bi trebalo da igra, ali mislim da ćemo mi još gledati
][ njegova dobra izdanja.
Čudo jedno, kako Deju braniš :) dok je za Savu dovoljna jedna loša partija
i odmah je 'vezara i ovo i ono...'
Dejino vreme je prošlo. On više nije igrač za reprezentaciju. Totalno je
ispao iz forme, nema stalno mesto u svom timu (igra svaku četvrtu) redovno se
povređuje, a ima i pozamašan broj godina. I dalje tvrdim da on ostaje u
reprezentaciji samo zbog stare slave. Ovo nas je već (između ostalog) skupo
koštalo u Španiji, pa ne bih da se ponovi još jednom. Ovog puta smo pobedili,
a siguran sam da je umesto Savićevića igrao Pantić recimo da naša pobeda ne bi
došla u pitanje (pobedili bismo bar sa dva razlike). Stvarno ne razumem
Santrača da zove Deju koji je totalno aut a ne zove Pantića koji je u životnoj
formi (setite se samo 4 gola protiv Barselone!!!).
Pantić i Dejo, ako se ne varam, igraju na istoj poziciji, i po meni, eto
rešenja.
A Deji je bolje da se povuče sam dok je još veliki, kao što je to Džajić
svojevremeno uradio. Džajić je i dan danas veliki, a pitaću te da li ćeš isto
misliti o Deji ako bude nastavio da igra. Recimo, šta misliš o Šestiću koji se
nije povukao kada je bio na vrhuncu? Isto će, nažalost, biti i sa Savićevićem.
fudbal.537schef,
-> #531, junior][>** Brnović - no comment ;) mada nije mnogo grešio - 7
][> Mnogo hteo, u odbrani nije bio loš, ali u napadu -
][> katastrofa.
][ Ma kakva sedmica, taj je mašio sve, od gola, pa do same lopte.
][ Desna strana nam je bila tužna, srećni smo što nismo primili
][ gol odatle.
Hoćeš reći, srećni smo što su Česi 99% akcija vodili po levoj strani? ;>
fudbal.538morkin,
-> #515, dizel> Češka - Jugoslavija 1:2 (0:1) !!!
Q: Zašto je Jugoslavija pobedila Češku?
A: Povredio se Mihajlović i time je bila poremećena Santračeva koncepcija.
:>
fudbal.540swix,
-> #517, nikola.s-=> Ceska - Jugoslavija 1:2 (0:1)
-=>
-=> Strelci Mijat i majmun za YU, a Nedved za Cehe (valjda)
-=>
-=> pozdrav,
-=> Nikola R.S.F.C.
Strašno, stvarno ostajem bez daljeg komentara......
Kako bre ovi. Pa gleda li ti utakmicu. Koji bre Nedved. Pa njemu govedraica
nije dao ni da pr#ne :).
I bar reprezentaciju poštedi svoje navijačke bolesti.
fudbal.541dizel,
-> #531, junior** Ljubinka, mada mislim da je tu hteo da ispuca loptu u aut, da
** prođe vreme :))
Nije baš tako. Jeste grešio, ali borio se i dobio dosta duela, a
i ovo proigravanje je bilo odlično. :)
** Promašio gol šansu.
Da, da, zaboravih. I to sa 2m! Ali, važna je pobeda. :)
** je nad njim načinjen faul, pre 1. gola. Drugo poluvreme,
** očigledno nije imao snage ...
Nisam zaboravio, ali moram da "spustim loptu", ionako me grobari
napadaju sa svih strana. :)
** pola, dribla, šutira, asistira, radi i više nego što kapiten
** treba da radi - dobićeš samo jedan odgovor - Piksi.
Upravo je on servirao onu loptu Đukiću na 2 metra od gola...
U prvom je Piksi bio baš ono što treba - pravi vođa, a posle
je ipak bio očigledan gubitak snage... Srećom, nije se negativno
odrazilo na rezultat.
** U ovoj situaciji, kad smo igrali sa samo jednim špicem, on je
** bio nezamenjiv.
To sigurno! Samo on može da bude vođa ove ekipe.
fudbal.542dizel,
-> #536, schef** Čudo jedno, kako Deju braniš :) dok je za Savu dovoljna jedna
** loša partija i odmah je 'vezara i ovo i ono...'
Ja Savu dugo gledam (ne zbog toga što je dobar fudbaler, već zato
što je zabavno gledati da) :) , i vrlo retko sam viđao njegove dobre
partije. Deju sam gledao još duže i video mnogo njegovih sjajnih
igara. :)
Nije odigrao na svom nivou, ali sam skoro 100% siguran da nisu pravu
u sledećem:
** Dejino vreme je prošlo. On više nije igrač za reprezentaciju.
Videćeš da će se on relativno brzo "vratiti". Evo za nekoliko dana
će biti utakmica Milan - Juventus. On obično proradi u tim velikim
utakmicama. Imam osećaj da će to učiniti baš tad, a mislim da će,
kad krene, biti teško zaustaviti ga. :)
** pitaću te da li ćeš isto misliti o Deji ako bude nastavio da
** igra. Recimo, šta misliš o Šestiću koji se nije povukao kada
** je bio na vrhuncu? Isto će, nažalost, biti i sa Savićevićem.
Šta ti je bre čoveče? Pa nije Deja toliko star! Masa fudbalera
tek sa 30 i kusur godina postaje "glavna", i ne verujem da je
Dejo izuzetak. Uostalom videćemo. Dejo mora da se nametne za plavi
dres igrama u Milanu. Ako ne uspe, trebalo bi da ga zameni Pantić,
ali verujem da će Dejo uspeti.
fudbal.543dizel,
-> #526, guta** Hrvati poveli sa 3:1, Slovenci zatim izjednačili. Jedan
** Slovenac :), (ne mogu da se setim imena) je dao het-trik.
Trostruki strelac je bio Gliha. :)
Inače, prvi gol za Hrvate je postigao Prosinečki, a treći Boban
(zaboravih ko dade drugi). :)
fudbal.544dizel,
-> #522, celtic** Subjektivan izvestaj o igranju pojedinaca :
Moram da priznam da mi se najviše svideo od svih izveštaja. :)
** dosta izgubio na brzini. Ljubinko Drulovic - Usao da prodje
** vreme i usput servirao gol na tacni. Bravo majstore! :)))
Po meni je ovo bio bitniji momenat od ulaska Save. Jednostavno,
falio nam je brz igrač, da iskoristimo veliki prostor koji su
nam Česi ostavili.
** Pobeda placena sa tri parna kartona, tako da protiv Spanaca ne
** igraju Jokanovic, Jugovic i Nadj. Ipak, velika fudbalska
** pobeda SRBIJE :)))
Sudija je malo više jeo go*na! Česi su morali da zarade bar duplo
više žutih kartona od nas, ali... Ma dobro je i ovako. Samo, kako
li će nam izgledati reprezentacija protiv Španije...?
Možda ovako:
1. Kralj
2. Mirković
3. Đorović
4.
5. Đukić
6. Mihajlović
7. Pantić
8. Savićević
9. Mijatović
10. Stojković
11. Milošević (više bih voleo Drobnjaka, ali Sani odlučuje). :(
1. Ko će biti zadnji vezni? Da neće možda opet da potegne Đanija? ;)
2. Ima li ovde mesta za Vidakovića?
fudbal.545celtic,
-> #544, dizel==> Moram da priznam da mi se najvise svideo od svih izvestaja. :)
Hvala. :))
==> Sudija je malo vise jeo go*na!
Malo vise? Nadj i Jokan uopste nisu napravili faul za zuti! :((
BTW, protiv Spanaca nam sudi Norvezanin. Imam neki zeznuti osecaj u vezi
skandinavskih sudija u mecevima s Spancima...
==> 1. Ko ce biti zadnji vezni? Da nece mozda opet da potegne Danija? ;)
==> 2. Ima li ovde mesta za Vidakovica?
Za zadnjeg veznog, koliko svi znamo Sanija, postoje 2 opcije. Prva je
Govedarica, a druga Mirkovic, s tim da Vidakovic ode na desnog beka. Bata je
u zadnjoj sezoni u Partizanu tu ulogu (doduse, uz Nadja) odigrao
sasvim korektno :)). Postoji i opcija da povuce nekog iz juniorske ( npr.
Ivan Tomic) ali za tako vaznu utakmicu sumnjam ...
Usput, koliko je ozbiljno povredjen Njegus?
fudbal.546nikola.s,
-> #521, schef> Ti si majmun... Ako je zvezda mogla da drzi Panceva, moze vala
> i Savo da igra za reprezentaciju.
Pancev je bio zlatna kopacka Evrope i to u ligi koja je po kvalitetu
bila bar osam puta iznad nase.
Sa druge strane sava daje golove samo u situacijama kada treba da
podmetne nogu i da skrene loptu u mrezu.
Nego nesto se ne secam, kada je dao poslednji gol u engleskom prvenstvu ?
U januaru, kako ono bese ? I to mi je centarfor...:(((( Fuj.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.547nikola.s,
-> #540, swix> I bar reprezentaciju postedi svoje navijacke bolesti.
Ovde se bogme radi o neslaganju sa odlukama najveceg idiota
na ovoj planeti, naravno santraca.
Navedi mi bar jedan razlog zbog kog je sava zasluzio da bude
pozvan za reprezentaciju, a Pantic & Jovicic nisu....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.548celtic,
-> #546, nikola.s==> Sa druge strane sava daje golove samo u situacijama kada treba da
==> podmetne nogu i da skrene loptu u mrezu.
Kakav je da je gol, broji se :) Pitaj Miloja ako ne verujes :>>
BTW, Gerd Miler je u danima najvece slave izjavio: "Pravi centarfor je onaj
koji je stalno u gol sansi. Da bi lopta posle usla u gol dovoljno je malo
srece". A on je to znao i te kako...
fudbal.549celtic,
-> #547, nikola.s==> Navedi mi bar jedan razlog zbog kog je sava zasluzio da bude
==> pozvan za reprezentaciju, a Pantic & Jovicic nisu....
Jovicic zbog preponderacije spiceva (Mijat, Sava, Anto, Darko) a Pantic zato
sto onog @!#$#@ Savicevica niko ne sme da makne iz tima dok to sam ne
zatrazi :( (kao protiv Ceha)
Savo je zasluzio time sto je na svojih 16 tekmi u reprezentaciji dao 11
golova i igra u daleko jacoj ligi nego Jovicic.
fudbal.550dizel,
-> #545, celtic** Malo vise? Nadj i Jokan uopste nisu napravili faul za zuti!
Pa dobro, ali napravili su dosta faulova, ali nije to najbitnije...
Važno je da sudija nije imao ravnopravan kriterijum, tj. ako je
ovako delio "žutaće" nama, Česima je morao da da bar duplo. :)
** :(( BTW, protiv Spanaca nam sudi Norvezanin. Imam neki zeznuti
** osecaj u vezi skandinavskih sudija u mecevima s Spancima...
Ne podsećaj nas molim te. :)
** Za zadnjeg veznog, koliko svi znamo Sanija, postoje 2 opcije.
** Prva je Govedarica, a druga Mirkovic, s tim da Vidakovic ode
** na desnog beka. Bata je u zadnjoj sezoni u Partizanu tu ulogu
** (doduse, uz Nadja) odigrao sasvim korektno :)). Postoji i
Po meni je logičnije da igra Govedarica, a da Mirković igra desnog
beka, ili da Vidaković igra zadnjeg veznog, a Mirković beka (više
bih voleo drugu kombinaciju). Naime, Vidaković može da igra na bilo
kom mestu u timu, ima i finu tehniku, lako može da se ubaci i u napad.
Bata je ipak najbolji na svojoj poziciji, i bolje da tamo ostane, da
se ne ponovi "Ćurčić i Pantić - desni bek, Nadj - levi bek i sl." :)
** tako vaznu utakmicu sumnjam ... Usput, koliko je ozbiljno
** povredjen Njegus?
Ma Njeguš se oporavio i počeo da igra. Protiv Obilića je odigrao samo
jedno poluvreme (još nije povratio kondiciju), ali je moguće da će se
ubrzo vratiti u formu. Ipak, ni on nije pravo rešenje za ovu situaciju. :)
fudbal.551lexus,
-> #547, nikola.s=> Navedi mi bar jedan razlog zbog kog je sava zasluzio da bude
=> pozvan za reprezentaciju, a Pantic & Jovicic nisu....
Pantić nije centarfor, a Savo je, ipak, nešto bolji od Jovičića ;)
Dakle, Savo je spor, često gnjavi, ali bar daje važne golove...
A to je nešto :)
fudbal.552schef,
Danas sam čuo jednu veoma važnu, ali neproverenu informaciju, no, nema
veze, ipak da vam je iznesem...
A to je da se derbi igra već u drugom kolu trećeg kruga prvenstva ;) što će
reći 19. marta!
Javite ako znate zasigurno...
P.S. April će baš da bude mesec fuzbala. ;>
fudbal.553zerohot,
Evo i ocena od mene:hhmmm
KRALJ:solidan ono bi i MILOJE odbranio sve su sutirali u
njega.ocena 7,5.
MIRKOVIC:takoze solidan veliki borac.ocena 8.
DJUKIC:odlican veliki borac.ocena 7,5
GOVEDARICA:jedan od najboljih na terenu.ocena 8,5.
MIHALJOVIC:malo je igrao,a sto se tice BRNOVICA slab na ficickom
planu.ocena 6.
JUGOVIC:odlican kao i uvek veliki borac.ocena 8,5.
SAVICEVIC:podbacio na fizickom planu.Ali bio je i dobro cuvan i
uvek je povlaci za sobom 2-3igraca.ocena 7,5.
MIJATOVIC:slabo je igrao,ali je dao go i resio utakmicu.ocena 8.
STOJKOVIC:kapitenski za svoje godine veliki borac.Odlicno
igrao.ocena 8.
JOKANOVIC:malo je bodbacio.ali dobro se borio.ocena 7,5.
NADJ:sve cestitke.ocena 8.
I na kraju sto se tice DRULOVICA I SAVE resili su utakmicu.To je
bio dobar potez SANIJA jer su bili odmorni.
Steta sto protiv onih smrdljivih SPANACA nece igrati:JUGA,NADJ I
JOKANOVIC.
Moja prognoza za za SPANCE 1:0 za nas.
pozdrav
fudbal.554dizel,
-> #551, lexus** a Savo je, ipak, nešto bolji od
** Jovičića ;)
U snovima. :)
** Dakle, Savo je spor, često gnjavi, ali bar daje važne
** golove... A to je nešto :)
Jer igra u važnim utakmicama. Jovičić je od važnijih utakmica igrao samo
protiv Argentine, i nešto malo u kupu kupova. Ko beše ono dao gol
Barseloni? :)
fudbal.555koky,
-> #552, schef> Danas sam cuo jednu veoma vaznu, ali neproverenu informaciju, no, nema
> veze, ipak da vam je iznesem...
> A to je da se derbi igra vec u drugom kolu treceg kruga prvenstva ;) sto ce
> reci 19. marta!
Igra se 16. aprila.
fudbal.556zerohot,
**Savo bolji od Jovicica:))))smesno
Savo je MAJMUN,a Jovicic CAAAAAR!!!!!
ULTRAS RED STAR BELGRADE!!!!!!!
fudbal.557zerohot,
Jao izvinte ovo sam teo da napisem u temi :NAVIJACI:))))
fudbal.558nikola.s,
Mladost-Zvezda 1:0
Inace Zvezda je igrala bez Miloja, Zileta, Djorovica, Njegusa,
Marinovica, Ognjenovica, Anica a u toku utakmice se povredio i
Dejan Stankovic.
Dakle od jednocifrenih brojeva, igrali samo Panta i Jovicic.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.559rades,
-> #556, zerohot>** Savo bolji od Jovicica:))))smesno
> Savo je MAJMUN,a Jovicic CAAAAAR!!!!!
Mozda, ali taj kako kazes majmun nam donese 3 boda protiv Ceske.
A Jovicic ce tesko skoro u reprezentaciju.
Pre ce uci onaj sofer Micic! :))))
fudbal.560rades,
-> #558, nikola.s> Mladost-Zvezda 1:0
Nista cudno, iz Lucana skoro niko ne odnosi bodove. (Cast izu-
zecima koji potvrdjuju pravilo --> Mladost-Partizan 0:1 u prvom
delu sampionata)
fudbal.561rades,
Posto vidim da niko nije napisao :
Partizan - Borac 3:0
Opsirniji izvestaj cu ostaviti za nekog drugog.
Partizan sada ima 7 bodova prednosti nad Zvezdom, a posle 16.aprila
ce imati 10. :))
Pozdrav.
fudbal.562gmatic,
Stho se hrvata i slovenaca tice Coban je dao dva gola a Prosinecki jedan.
Aji im je zato Gliha munuo komada 3 ;>
fudbal.563gmatic,
E nije 19. marta nego je derbi 16. aprila!!!
fudbal.565zerohot,
e ljudi kakav derbi vi spominjet sa derbijima je gotove ove sezone.
I oba su dobili grobari kad ih je zvezda pustila:)
Oni drugcije nemogu da dobiju:)
Prvi put smo ih pustili zbog:KAJZERSLAUTERNA,a drugi put zbog:TOGA
DA NEBI PLAKALI:)))))))
fudbal.566nenad,
-> #542, dizel> Šta ti je bre čoveče? Pa nije Deja toliko star!
Nije njegov problem što je star pa ne može da igra ili trči,
njegov problem je što je prestar da menja način svoje igre, a od
ove i ovakve njegove igre (čitaj šetnje i driblanja) tim ima
koristi možda u jednoj od 10 utakmica.
fudbal.568rades,
-> #565, zerohot> e ljudi kakav derbi vi spominjet sa derbijima je gotove ove
> sezone.
Jok, izgleda da nisi upoznat sa trokruznim sistemom takmicenja
(jedinstvenim u Evropi). Evo objasnicu ti na primeru Partizana.
Partizan je dakle prvi (posle 2.kruga - bice i posle 3.) i
zato ce on (kao i jos 5 ekipa iz gornjeg dela tabele) imati 1
mec vise na svom terenu. Kod kuce ce igrati protiv ekipa koje
zauzimaju parno mesto na tabeli, a gostovace neparnim. U prevodu
Zvezda jos jednom gostuje Partizanu (i to vec 16. aprila), a Pa-
rtizan gostuje Vojvodini, itd. I sada se javlja zanimnljiva situ-
acija : Partizan je sada igrao protiv Borca (3:0), a i u sledecem
kolu ponovo igra protiv Borca. Zvezdi ne gine jos jedno gostova-
nje u Lucanima. :)))
> I oba su dobili grobari
Sta si ti ocekivao??
> zbog:TOGA DA NEBI PLAKALI:)))))))
Plakacete vi kad vas sad u sredu Obilic izbaci iz kupa. :))))
fudbal.569dizel,
-> #560, rades> > Mladost-Zvezda 1:0
>
> Nista cudno, iz Lucana skoro niko ne odnosi bodove.
Čestitam grobarima na osvajanju titule šampiona.
fudbal.570lexus,
-> #557, zerohot=> Jao izvinte ovo sam teo da napisem u temi :NAVIJACI:))))
Bolje nemoj ni tamo ni ovde :)
fudbal.571dizel,
-> #566, nenad** od ove i ovakve njegove igre (čitaj šetnje i driblanja) tim
** ima koristi možda u jednoj od 10 utakmica.
Pa kako to da je nekad Zvezda imala, a on je igrač Milana, koji
je u poslednjih 10-ak godina ubedljivo najbolji klub na svetu.
Da te podsetim da njega u Italiji stvarno zovu "genije"! To nisu
folirancije iz naše štampe, već je to stvarno tako. Jednostavno,
dugo je odsustvovao sa terena, i treba vremena da se to nadoknadi.
Trenutno nije u stanju da igra svih 90 minuta, ali mislim da može
da izdrži bar 45...
fudbal.572lexus,
Rezultati i tabela posle 22. kola I-a fudbalske lige.
-----------------------------------------------------------
Hajduk - Rad 1:0 (1:0)
Mladost - C. zvezda 1:0 (0:0)
Bečej - Proleter 3:0 (1:0)
Vojvodina - Budućnost 2:0 (1:0)
Čukarički - Zemun 2:1 (0:1)
Partizan - Borac 3:0 (0:0)
1. Partizan 22 19 3 0 62:11 (+51) 60
2. C. zvezda 22 17 2 3 51:17 (+34) 53
3. Vojvodina 22 11 7 4 31:18 (+13) 40
4. Mladost 22 10 3 9 31:32 (-1) 33
5. Zemun 22 7 7 8 26:24 (+2) 28
6. Hajduk 22 7 7 8 20:23 (-3) 28
7. Budućnost 22 7 4 11 17:27 (-10) 25
8. Proleter 22 7 3 12 33:37 (-4) 24
9. Bečej 22 6 5 11 22:32 (-10) 23
10. Čukarički 22 6 5 11 20:37 (-17) 23
11. Rad 22 5 7 10 20:28 (-8) 22
12. Borac 22 3 1 18 14:61 (-47) 10
fudbal.573vitez.koja,
-> #536, schef#=> A Deji je bolje da se povuče sam dok je još veliki, kao što je to
#=> Džajić svojevremeno uradio. Džajić je i dan danas veliki, a pitaću
#=> te da li ćeš isto misliti o Deji ako bude nastavio da igra.
Džajić se povukao kad je bio na vrhuncu? ;) Ne sećam se da je to
tako bilo...
sk
fudbal.574zerohot,
I ja cestitam grobarima na osvajanju titule,ali se nadam da ce mo
da ih razbijemo 16aprlila:))))))
Steta sto se ne igra na marakani inace bi ih pokorili ,a ovako
videce mo imamo sanse.
fudbal.575zerohot,
A grobari mogu da izgube i bod u NOVOM SADU kako su glupu,a ne kao
mi 3:0 u sred NOVOG SADA to samo mi mozemo.Znaci imamo ipak male
sanse,a sto se tice jos jednog gostovanja u Lucanimo razbicemo
ih.Juce nam nije igrlo pola tima.I jos nesto za DEJU CARA on moze
da igra jos jest da nema kondicije,ali on uvek vuce 2-3 igraca za
sobom i tako stvara prostor.
fudbal.576zerohot,
E lljudi jer ide neko (nislim od cigana na OBILIC)mislim da ce mo
da ih razbijemo,ako bude posteno:)))))))
fudbal.577zerohot,
Pa nije DEJA genije sto ga tako zovu on je pravi genije:)
fudbal.578gmatic,
Nedavno sam u Blic-u procitao da ce Dejo da bude kapiten Milana(neznam da li
od sledece godine ili ne al videcemo)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fudbal.579celtic,
-> #553, zerohot==> KRALJ:solidan ono bi i MILOJE odbranio sve su sutirali u
==> njega.ocena 7,5.
Kad igraci sutiraju u golmana, to cesce znaci da se golman dobro postavio...
Sto se tice Miloja, da te podsetim da je i Saveljic na zadnjem derbiju
sutirao pravo u njega :>>>
==> MIJATOVIC:slabo je igrao,ali je dao go i resio utakmicu.ocena 8.
==> JOKANOVIC:malo je bodbacio.ali dobro se borio.ocena 7,5.
Izvini, jesi li ti uopste gledao utakmicu?
fudbal.580celtic,
-> #565, zerohot==> e ljudi kakav derbi vi spominjet sa derbijima je gotove ove sezone.
^^^^^^^^^ ^^^^^^
==> oni drugcije nemogu da dobiju:)
^^^^^^^^ ^^^^^^
==> DA NEBI PLAKALI:)))))))
^^^^
Jesu li tebe pustili iz prvog razreda osnovne skole ?
fudbal.581celtic,
-> #568, rades==> Jok, izgleda da nisi upoznat sa trokruznim sistemom takmicenja
Sorry, rades, ali izgleda da ja nisam isto upoznat sa tim sistemom. Po mojim
informacijama, sistem je ovakav: Prvih 6 timova na tabeli posle drugog kruga
igraju u trecem 5 kod kuce i 6 u gostima, a drugih 6 obrnuto. Partizan, kao
prvi na tabeli :)), igra kod kuce s timovima od 2. do 6. mesta a gostuje
timovima od 7. do 12. Zvezda, kao druga, je domacin klubovima od 3. do 7. a
gostuje onima od 8. do 12. i 1.-om. Vosa, kao treca, ceka u Novom Sadu timove
od 4. do 8. a ide u goste onima od 9. do 12. mesta, 1.-om i 2.-om. Za ostale
vazi isto, s tim da timovi od 7. pa dalje broje 6 meceva kod kuce i 5 u
gostima, pa tako poslednje plasirani Borac igra kod kuce s onima od 1. do 6.
a gostuje onima od 7. do 11. mesta. Vrlo "pametan" sistem, moram priznati,
ali sta drugo ocekivati od FSJ, ja se gotovo i ne secam kad je odigrano
normalno fudbalsko prvenstvo u ovoj zemlji :) (hint: razne Sajberijade, pa 19
klubova u ligi, pa cetvorokruzni sistem u kom se ne zna ko pije a ko placa
itd.) :((
fudbal.582celtic,
-> #569, dizel==> Cestitam grobarima na osvajanju titule sampiona.
Hvala, dizel, hvala, i ne bilo ti zadnji put da cestitas :))
fudbal.583celtic,
-> #573, vitez.koja==> Dzajic se povukao kad je bio na vrhuncu? ;) Ne secam se da je to
tako bilo...
Koliko se ja secam (a bio sam na Dzajinoj oprostajnoj utakmici sa Argentinom,
mislim da je bila u jesen 1978.) Dzaja je napustio fudbal u 32. godini,
bez nekog velikog razloga (npr. povrede). Ako znas nesto vise, napisi...
fudbal.584zerohot,
E cetlic ja sam gledao utakmicu i kazem da je Mijat super igrac,ali
da nije igrao onako kako moze.I ja vama grobarima cestitam na
osvajanju titule,ali kazem da imamo jos male sanse.
fudbal.585zerohot,
E rades jel po tom sistemu imaju zvezda i partizan jos da igraju sa
vojvodinom?Nadam se da zvezda nema:)a i ako ima razbice ih:)))
fudbal.586schef,
-> #553, zerohot][ KRALJ:solidan ono bi i MILOJE odbranio sve su sutirali u
][ njega.ocena 7,5.
^^^
][ GOVEDARICA:jedan od najboljih na terenu.ocena 8,5.
^^^
][ SAVICEVIC:podbacio na fizickom planu.Ali bio je i dobro cuvan
][ i uvek je povlaci za sobom 2-3igraca.ocena 7,5.
^^^
Mislim stvaaaarno...
fudbal.587schef,
-> #571, dizel][ Jednostavno, dugo je odsustvovao sa terena, i treba vremena da
][ se to nadoknadi.
Zar nikako da ti padne na pamet da postoji mogućnost da on to više nikada
ne može da nadoknadi?
Previše je odsustvovao, a to osećaju i u Milanu, i, kako se priča, Dejo na
kraju sezone odlazi iz Milana.
fudbal.588schef,
-> #575, zerohot
][ da igra jos jest da nema kondicije,ali on uvek vuce 2-3 igraca
][ za sobom i tako stvara prostor.
Ma vuče on svih jedanaest... ;>
fudbal.589schef,
-> #579, celtic][ ==> MIJATOVIC:slabo je igrao,ali je dao go i resio
][ utakmicu.ocena 8. ==> JOKANOVIC:malo je bodbacio.ali dobro se
][ borio.ocena 7,5.
][ Izvini, jesi li ti uopste gledao utakmicu?
Šta očekuješ od jednog 'objektivnog' cigana? ;>
fudbal.590schef,
-> #585, zerohot][ E rades jel po tom sistemu imaju zvezda i partizan jos da
][ igraju sa vojvodinom?Nadam se da zvezda nema:)a i ako ima
][ razbice ih:)))
:))))))))))))))))))))))))))
E, lupio bih ti ignore, ali neću jer si mnogo zabavan. :)))))))))))
fudbal.591mmisic,
-> #581, celtic> Sorry, rades, ali izgleda da ja nisam isto upoznat sa tim sistemom. Po
> mojim informacijama, sistem je ovakav: Prvih 6 timova na tabeli posle
Pogrešne su ti informacije ;)
fudbal.592mmisic,
Čujem sad na TV-u da je Pižon dao ostavku, koja je prihvaćena :(
i tim činom preuzeo na sebe odgovornost zbog lošijih
rezultata u poslednje vreme.
fudbal.593lexus,
-> #568, rades=> kolu ponovo igra protiv Borca. Zvezdi ne gine jos jedno
=> gostova- nje u Lucanima. :)))
Zvezda u sledećem kolu igra protiv Rada. Pošto je Rad trenutno
na jedanaestom mestu, a Zvezda je druga.
fudbal.595rades,
-> #581, celtic
>Po mojim informacijama
Informacije su ti lose. Nisam siguran da lose govoris za sve
sto si napisao, ali dacu ti odgovor na nekoliko primera:
> Partizan , igra kod kuce s timovima od 2. do 6. mesta a gostuje
> timovima od 7. do 12.
> Vosa ceka u Novom Sadu timove od 4. do 8. a ide u goste onima
> od 9. do 12. mesta, 1.-om i 2.-om.
Siguran sam da Partizan gostuje Vojvodini.
> pa tako poslednje plasirani Borac igra kod kuce s onima od 1.
> do 6. a gostuje onima od 7. do 11. mesta.
Jok, Partizan vec sledece subote docekuje Borac ponovo u Beo-
gradu.
> vrlo pametaN sistem, moram priznati, ali sta drugo ocekivati
> od FSJ
Tu si u pravu.
fudbal.596rades,
-> #571, dizel> Pa kako to da je nekad Zvezda imala, a on je igrac Milana, koji
> je u poslednjih 10-ak godina ubedljivo najbolji klub na svetu.
Nekad je nekad, sada je sad. Slazem se da je Dejo bio vrhunski
igrac, ali sada sigurno nije u formi i treba dati prednost spre-
mnijima, brzima i izdrzljivijima.
> Trenutno nije u stanju da igra svih 90 minuta, ali mislim da
> moze da izdrzi bar 45...
Mogao bi da pocne utakmicu, da malo utice na psiholoskom planu,
ali onda da se sam javi da izadje najkasnije do 60. minuta.Jer
ako Santrac misli i dalje da uvodi rezerve 10 minuta pre kraja
i da ocekuje da se nesto desi - naje**** smo. Moze on da prica
sta oce, ali sigurno nije uveo Savu i Drulovica da preokrenu
rezultat i daju gol, vec da sto vise zadrzavaju loptu.
fudbal.597rades,
-> #582, celtic> ==> Cestitam grobarima na osvajanju titule sampiona.
>
> Hvala, dizel, hvala, i ne bilo ti zadnji put da cestitas :))
I ja se zahvaljujem na cestitkama u svoje ime i ime svih ostalih
koji ne prate ovu konferenciju. :))
fudbal.598rades,
-> #574, zerohot> I ja cestitam grobarima na osvajanju titule,ali se nadam da ce
> mo da ih razbijemo 16aprlila:))))))
Samo se ti nadaj!
fudbal.599rades,
-> #585, zerohot> E rades jel po tom sistemu imaju zvezda i partizan jos da
> igraju sa vojvodinom?
No comment.
fudbal.600budim,
-> #577, zerohot(:) Pa nije DEJA genije sto ga tako zovu on je pravi genije:)
A svojevremeno sam se pitao ko piše one pesmice u Tempu... ;)
poz,
budimir
fudbal.601budim,
-> #578, gmatic(:) Nedavno sam u Blic-u procitao da ce Dejo da bude kapiten
(:) Milana(neznam da li
Ej, :) a ja sam u Fleš-u pročitao kako će Mijat da bude kapiten Obilića! ;)
Zamisli! ;)
poz,
budimir
fudbal.602lexus,
-> #585, zerohot=> E rades jel po tom sistemu imaju zvezda i partizan jos da
=> igraju sa vojvodinom?Nadam se da zvezda nema:)a i ako ima
=> razbice ih:)))
Stefane, ajde izmisli neko pravilo po kom mladji od 15 godina
ne smeju da pišu poruke po ovoj temi ;) Tj. otvori temu -
petlići u kojoj će pisati...
fudbal.603schef,
-> #592, mmisic][ Čujem sad na TV-u da je Pižon dao ostavku, koja je prihvaćena
][ :( i tim činom preuzeo na sebe odgovornost zbog lošijih
][ rezultata u poslednje vreme.
Divno. :)
To vam samo olakšava pred utakmicu u kupu, jel'te? ;)
Mislim, video je i Pižon da će zvezda da ispadne iz kupa (sad, na koji
način, to već nije bitno ;) pa je rešio da zbriše da mu i to ne bi prišili.
Nije on glup. ;)
fudbal.604schef,
Naj*basmo protiv Španaca. :(
Mihajlović zbog povrede koju je zadobio na pripremama pre Češku i koju je
obnovio na utakmici sa Češkom, neće moći da igra bar mesec dana. :(((
A još da se i Mijatoviću nešto desi (pu-pu-pu daleko bilo ;) i taman možemo
da se samoubijemo. :(
fudbal.605lexus,
Raspored utakmica I-a lige. (preuzet iz današnjeg Žurnala)
12.04.97. 14.05.97
Partizan - Borac Mladost - Borac
C. zvezda - Rad Zemun - Vojvodina
Vojvodina - Čukarički Hajduk - C. zvezda
Mladost - Bečej Budućnost - Partizan
Zemun - Proleter Proleter - Rad
Hajduk - Budućnost Bečej - Čukarički
16.04.97. 17.05.97.
Borac - Budućnost Borac - Čukarički
Proleter - Hajduk Rad - Bečej
Bečej - Zemun Partizan - Proleter
Čukarički - Mladost C. zvezda - Budućnost
Rad - Vojvodina Vojvodina - Hajduk
Partizan - C. zvezda Mladost - zemun
19.04.97. 24.05.97
C. zvezda - Borac Zemun - Borac
Vojvodina - Partizan Hajduk - Mladost
Mladost - Rad Budućnost - Vojvodina
Zemun - Čukarički Proleter - C. zvezda
Hajduk - Bečej Bečej - Partizan
Budućnost - Proleter Čukarički - Rad
23.04.97. 28.05.97.
Borac - Proleter Borac - Rad
Bečej - Budućnost Partizan - Čukarički
Čukarički - Hajduk C. zvezda - Bečej
Rad - Zemun Vojvodina - Proleter
Partizan - Mladost Mladost - Budućnost
C. zvezda - Vojvodina Zemun - Hajduk
03.05.97. 31.05.97
Vojvodina - Borac Hajduk - Borac
Mladost - C. zvezda Budućnost - Zemun
Zemun - Partizan Proleter - Mladost
Hajduk - Rad Bečej - Vojvodina
Budućnost - Čukarički Čukarički - C. zvezda
Proleter - Bečej Rad - Partizan
10.05.97
Borac - Bečej
Čukarički - Proleter
Rad - Budućnost
Partizan - Hajduk
C. zvezda - Zemun
Vojvodina - Mladost
Može da bude korisno za oživljavanje prognoze ;)
fudbal.606lexus,
Ivica Kralj nije primio gol 673 minuta.
Do rekorda SRJ ga deli 22 minuta, a do apsolutnog
rekorda Jugoslavije još samo 77 minuta. Ukoliko
Kralj ne primi gol protiv Borca imaćemo novog apsolutnog
rekordera.
Rekord SRJ trenutno drži Milojević sa 695 minuta, a rekord
stare Jugoslavije drži Željko Stinčić, golman zagrebačkog
Dinama sa 750 minuta.
fudbal.607celtic,
-> #589, schef==> Sta ocekujes od jednog 'objektivnog' cigana? ;>
Mislim da se reci 'objektivnost' i 'cigan' medjusobno potiru :>
fudbal.608celtic,
-> #595, rades==> Informacije su ti lose.
Princip koji sam napisao bio je u opticaju na pocetku sezone. Tek sam danas
saznao da se ipak koriste Bergerove tablice :(
Izvinjavam se svima koje sam zaveo mojim pogresnim informacijama :))
fudbal.609dizel,
-> #607, celtic** Mislim da se reci 'objektivnost' i 'cigan' medjusobno potiru
** :>
Vrlo duhovito. ;>
Važno je da ste vi, grobari objektivni. ;)
fudbal.610dizel,
-> #587, schef** Zar nikako da ti padne na pamet da postoji mogućnost da on to
** više nikada ne može da nadoknadi?
Sve je moguće, ali ja ne verujem u to.
** Previše je odsustvovao, a to osećaju i u Milanu, i, kako se
** priča, Dejo na kraju sezone odlazi iz Milana.
Pa evo, baš juče, u meču Milan - Juventus, bio je najbolji igrač
Milana. Naime, jeste imao nekoliko grešaka (nekoliko izgubljenih
duela), ali je imao mnogo više dobrih poteza (nad njim je u prvom
poluvremenu napravljen čist penal, posle sjajnog prodora, ali
sudija nije svirao). Našao se i u jednoj šansi, a i dosta dobrih
pasova poslao, oduzeo nekoliko puta loptu u odbrani... U ekipi koja
je izgubila sa 6:1, i nije mogao više da pokaže...
fudbal.611dizel,
-> #596, rades** Mogao bi da pocne utakmicu, da malo utice na psiholoskom
** planu, ali onda da se sam javi da izadje najkasnije do 60.
** minuta.
U ovom trenutku je za njega možda i previše 60 min. Možda je najbolje
da ulazi na početku drugog poluvremena, kad se protivnički igrači već
malo izmore.
** Jer ako Santrac misli i dalje da uvodi rezerve 10
** minuta pre kraja i da ocekuje da se nesto desi - naje**** smo.
Slažem se. :)
fudbal.612dizel,
-> #608, celtic** Princip koji sam napisao bio je u opticaju na pocetku sezone.
** Tek sam danas saznao da se ipak koriste Bergerove tablice :(
Tačno. Došlo je do izmene u poslednjem trenutku... Kamo sreće da nam
to donese malo sreće. ;) (Gostujete Zemunu, Bečeju, Voši...)
fudbal.613dizel,
-> #588, schef** ][ da igra jos jest da nema kondicije,ali on uvek vuce 2-3
** igraca ][ za sobom i tako stvara prostor.
**
** Ma vuče on svih jedanaest... ;>
Srle, zezaj koliko hoćeš, ali ovo je ipak tačno (ne misim na 11, već na
2-3). :)
fudbal.614dizel,
-> #576, zerohot** E lljudi jer ide neko (nislim od cigana na OBILIC)mislim da ce
** mo da ih razbijemo,ako bude posteno:)))))))
Ne prodaju se karte... Pa sad vidi da li je to pošteno. Izgleda da
ej čika Arkan ipa debelo umešao svoje prste. :(
fudbal.615dizel,
-> #601, budim** Ej, :) a ja sam u Fleš-u pročitao kako će Mijat da bude
** kapiten Obilića! ;) Zamisli! ;)
E vidiš Budo, ja sam tu istu informaciju pronašao na internetu, i to
na zvaničnoj "stranici" italijanskog kalča. :)
fudbal.616dizel,
-> #603, schef** To vam samo olakšava pred utakmicu u kupu, jel'te? ;)
Samo nam je to trebalo. :(
Inače, novi trener Zvezde je Vojin Lazarević.
fudbal.617dizel,
-> #604, schef** Češku i koju je obnovio na utakmici sa Češkom, neće moći da
** igra bar mesec dana. :(((
Valjda će se oporaviti.
** A još da se i Mijatoviću nešto desi (pu-pu-pu daleko bilo ;) i
** taman možemo da se samoubijemo. :(
Pomeri se sa mesta. Nadam se da će sa našim igračima pred ovaj najvažniji
meč sve biti u redu (dovoljno je što smo ostali bez Juge, Jokana i Nađa).
fudbal.618stefan,
-> #610, dizel>Pa evo, baš juče, u meču Milan - Juventus, bio je najbolji igrač Milana.
>U ekipi koja je izgubila sa 6:1, i nije mogao više da pokaže...
Zlobnici bi rekli da ekipa u kojoj je on najbolji igrač može da bude
zadovoljna sa porazom od 6:1 ;)
fudbal.619zerohot,
E ljudi(mislim delije)pa nije ni Pizon bio los,setite se
samo:HARTS,KAJZERSLAUTERN,BARSELONA.E dizel odkud znas da se ne
prodaju karte,a ako je to istina onda ce biti potplaceno:(((((((
fudbal.620lada,
Ne mogu da odolim:
Zvezda izgubila u LUČANIMA, a CRNO-BELI usred Milana razbili
Milan sa 6:1. :))))
fudbal.621zerohot,
E lada,a ko bese ono dao 2gola za crno bele=juve.a?:))
fudbal.622lexus,
-> #610, dizel=> pasova poslao, oduzeo nekoliko puta loptu u odbrani... U ekipi
=> koja je izgubila sa 6:1, i nije mogao više da pokaže...
Nije Milan igrao toliko loše, imali su i par lepih šuteva.
Peruci je sjajno branio, a u Milanu je glavni igrač odbrane
čuveni Franko "starački dom" Barezi. Tako da su se Vieri i
Jugović šetali kroz odbranu Milaneza.
fudbal.623dizel,
-> #618, stefan** Zlobnici bi rekli da ekipa u kojoj je on najbolji igrač može
** da bude zadovoljna sa porazom od 6:1 ;)
Zlobnici bi rekli da kad odbrana tog tima ima u proseku 35 godina
i nema šta da traži u meču sa fenomenalnim Jugovićem. :)
Ne, ozbiljno, jeste li videli onaj drugi gol Jugovića (treći za
Juventus)? Majstor. :)
fudbal.624rades,
-> #612, dizel> Tacno. Doslo je do izmene u poslednjem trenutku... Kamo srece
> da nam to donese malo srece. ;) (Gostujete Zemunu, Beceju,
> Vosi...)
A vi ponovo u Lucanima!
:)))
fudbal.625schef,
-> #612, dizel][ Tačno. Došlo je do izmene u poslednjem trenutku... Kamo sreće
][ da nam to donese malo sreće. ;) (Gostujete Zemunu, Bečeju,
][ Voši...)
Ccccc, šta sve neće da urade, samo da bi vam pomogli... :(
Sramota. ;>
No, i nad popom ima pop - ŽRA... ;>
fudbal.626schef,
-> #616, dizel][ Inače, novi trener Zvezde je Vojin Lazarević.
Jel' može malo više podataka o njemu?
fudbal.627schef,
-> #620, lada][ Ne mogu da odolim:
][
][ Zvezda izgubila u LUČANIMA, a CRNO-BELI usred Milana razbili
][ Milan sa 6:1. :))))
Lado ;) naš si idol!