fudbal.815poulos,
-> #782, miko* You wish! ;)
Lepo sam ti rekao da Argentina neće ni doći do te utakmice. :)
Mislim, žao mi je, duplo lepše igraju od narandžastih pacerčina,
pit-bulova i ostalih džukela, ali baš to ih je koštalo. :( Pogodiše
dve stative... Ali, kad je Ortega dobio crveni, onda i nema veze,
ionako ne bi više igrao. :)
fudbal.816poulos,
-> #796, nikolaj* Da je Dejo bio malo prisebniji protiv Argentine '90 nebi se ni
* izvodili penali..
* Promasio je prazan gol sa 3 metra(tacnije prebacio ga je)
E ovo jeste istina... Mislim, do pre neki dan nisam mogao da shvatim
kako je to uspeo da promaši. :) A onda se isto meni desilo. ;)
fudbal.817poulos,
-> #809, junior* Rekao je da je jedinu grešku načinio na polasku iz Beograda.
*
* I tu se slažemo. :)
I njegova keva kaže da je napravila jedinu grešku kada se "volela"
sa svojim mužem...
fudbal.818poulos,
-> #805, miko* dobro preznoji u Valensiji da bi postao 'ime'. Jedini specifican
* slucaj se desio kada je Zvezda osvojila kup sampiona, pa su je onda
* saletali sa svih strana i prosto im otimali igrace. Ali, to se nama
Možda će zvučati navijački i sve to, ali Zvezda je ipak izuzetak u
našem fudbalu i nije bilo potrebno da osvojimo Kup Šampiona da bi
nam velike ekipe otimale igrače. I ranije su Zvezdini fudbaleri
odlazili direktno u velike klubove. Obično se to dešavalo kada neki
veliki klub dođe u Beograd, počne da se zeza, primi 3 komada u prvom
poluvremenu, a u junu pokupi najboljeg igrača tima koji ga je
izbacio iz Evrope. ;) No, Zvezda je samo izuzetak koji potvrđuje
pravilo. :)
fudbal.820schef,
Da smrdljivog li prvenstva. Da je samo još i Argentina prošla dalje, ne bih
imao šta da gledam. ;( Ej bre, ust@še ušle u polufinale, pa gde to ima!
Sramota...
Kao što sam već odavno napisao na SezamPROu - ne pamtim gore prvenstvo. I
EP u Švedskoj 1992. je bilo kvalitetnije. ;)
fudbal.821stefan,
-> #807, junior>Ali ovo nije normalna zemlja, pa tvoj argument pada u vodu.
Jedino što je ovde palo vodu je tvoja "Santrač je nevin" akcija :)
fudbal.822gligo,
-> #811, kum.djole> Krasno, krasno... 3:0! ;)
Momci su cudo...:)
Rekao bih da im je selekcija identicna nasoj, samo njihove
kockice su se slozile..:)
Cist primer onaj Suker, covek je zamena Mijatu u Realu,
gde je trener Nemac, sto kaze Vasovic, a gledaj ga sad,
jedan od najboljih strelaca SP-a. Ono, jes', oni nemaju
Piksija i Deju koji jos gaje iluzije o igri za gledaoce i
potezu koji resava utakmicu.
A nasim ocajnicima, smetaju devojke, deca, Amerikanci
koji mnogo tuku, Iranci koji igraju klasican bunker, i
vidoviti Sidorf koji cita Mijata. Ipak 10 mesto je uspeh :(
Za njih.
Bre odlikov'o bih ove Hrvate da mogu :), sto kazu oni,
onako mala zemlja a u 4 dodjose. Nisu nista bolji od nas,
videce se to i u kvalifikacijama, al' su dokaz da su i nasi
dripci mogli daleko stici. Da se radilo onako kako treba,
i igralo, onako kako treba.
Eh, a mogu da zamislim kako bi, zajedno, sad tukli
Francuze sa trojkom, a Brazilce sa dvojkom, uz Osima
na klupi i trofejom u ruci...:)
Mada, radujemo se i ovako, i ovi kockicasti su nasi,
jel' tako kume? :)
fudbal.823kum.djole,
-> #805, miko>> Dakle, na stranu onih hiljadu razloga zasto je to tako
Sve je u lovi. Ali baš sve.
Naši kad bi bili plaćeni kao na zapadu, sigurno ne bi ni odlazili.
Prosto - igrač dostigne neke evropske, svetske kvalitete, samo pomisli
"Au bokte, kol'ko onaj tamo dobija love.." i jednostavno se odluči da ode.
Ovde je sportisti to najlakše da obavi.
Inženjer, doktor nauka i profesor malo teže. ;)
Mi smo imali dobru ligu u staroj Jugoslaviji, sasvim solidnu na početku
sankcija, da bi svake godine liga bila sve slabija - dokaz je samo taj
broj beogradskih klubova u eliti (ko ima pare taj se probija) i 'gašenje'
nekad priznatih fudbalskih sredina (Radnički, Napredak, Budućnost..).
Dok opet, i svi ti klubovi i FSJ mogu da pričaju šta 'oće o nevoljama
koje su zadesile naš fudbal, da kukaju "eto ode još jedan as" kad i oni
sami hoćedu pare :) - da su oni neke inadžije kakve treba da budu, ne bi
sada posle "n.i.n.i. sankcija" puštali asove kad je evidentno da narod
zbog njih dolazi na stadion. Umesto da uvedu ponovo ono pravilo "26"
ili da sami dovode strance, oni prodaju i ono što se ne prodaje.
Čast i obraz.
fudbal.824kum.djole,
-> #804, m.milos>> Inace uvek su me cudila ta rangiranja timova koji su ispali sa svetskog.
Nije to domaća ideja.
To je u stvari rangiranje ekipa po rezultatima na prvenstvu, i ne znači
baš ništa - jedino ti savezi s manjim apetitima mogu da ističu svoje
pozicije do nebesa. U Italiji smo još i imali čime da se pohvalimo,
kad je Osim sa onim majmunima zaista daleko dogurao (i nije se obrukao)
a sada.. isticati da je uspeh što smo 10. a ne primećivati da su oni
što su do juče bili deo nas - četvrti - stvarno je bruka.
fudbal.825kum.djole,
-> #822, gligo>> Mada, radujemo se i ovako, i ovi kockicasti su nasi,
>> jel' tako kume? :)
....Moji bre! ;) Pa onda vaši. ;)
fudbal.829schef,
-> #822, gligo
][ Mada, radujemo se i ovako, i ovi kockicasti su nasi,
][ jel' tako kume? :)
Vidim, ust@ški lobi je ovde i dalje jak. ;>
E, pa momci, pošto mi (opet) ističe pretplata, red je da se pozdravimo k'o
ljudi do nekog novog prvenstva. ;) Lično, nemam ništa protiv vas sa kojima sam
se družio u konferenciji, stvarno mi je bilo lepo end zanimljivo. Ali, stvarno
ne znam kako da ostanem na sistemu na kome mi SYSMSG 'misteriozno' otkaže rad
par dana po prijavljivanju, kako da ostanem na sistemu gde mi veza
'misteriozno' puca desetak puta uzastopce (ali ne svakog dana)? Mogu samo da
zamislim šta se još radi a ne može se primetiti kao ovo gore navedeno. Neka se
neko drugi bakće sa ovim 'misterijama'. Ja nemam nameru.
Sa nadom da će se na ovom sistemu desiti promene koje čekaju i ovu državu,
primite puno pozdrava od
Srđana Lukića, schef@sezampro.yu
CYa!
fudbal.830junior,
-> #821, stefan> Jedino što je ovde palo vodu je tvoja "Santrač je nevin" akcija
Ima da ispišem na majci - 'free Slobodan Santrač' :)
Anyway, da to napomenem i ovde - čuh da je dobio ponudu iz Japana,
dakle 'asta la vista Sani'. :(
fudbal.831junior,
-> #816, poulos> E ovo jeste istina... Mislim, do pre neki dan nisam mogao da
> shvatim kako je to uspeo da promaši. :) A onda se isto meni
> desilo. ;)
Ali ti ne dobijaš 3 miliona po sezoni, i Kugarsi još nisu napravili
pesmu o tebi. :)
fudbal.832giovanni,
-> #822, gligoĘ? Cist primer onaj Suker, covek je zamena Mijatu u Realu,
Ę? gde je trener Nemac, sto kaze Vasovic, a gledaj ga sad,
Ę? jedan od najboljih strelaca SP-a. Ono, jes', oni nemaju
Ne. Šuker je zamena Morijentesu koji je u 30 i više utakmica koliko je
počeo dao ukupno 8 ili 9 golova. A Šuker, koji je ukupno počeo 5 i ulazio
sa klupe na desetak, je dao isto toliko. Lucaidan taj Jup Hajnkes. ;)
fudbal.833giovanni,
-> #820, schefĘ? imao šta da gledam. ;( Ej bre, ust@še ušle u polufinale, pa gde to ima!
Ę? Sramota...
Ufff, ala ubija ovo kiselo grožđe... ;)
fudbal.834stefan,
-> #822, gligo>Cist primer onaj Suker, covek je zamena Mijatu u Realu,
>gde je trener Nemac, sto kaze Vasovic, a gledaj ga sad,
Neće biti - Šuker je u Realu bio "uparen" sa Mijatom a sada to igra
Morijentes. Šteta što Santrač nije pogledao ni jednu utakmicu Reala...
fudbal.835junior,
-> #829, schef> 'misteriozno' puca desetak puta uzastopce (ali ne svakog dana)?
> Mogu samo da zamislim šta se još radi a ne može se primetiti
> kao ovo gore navedeno. Neka se neko drugi bakće sa ovim
> 'misterijama'. Ja nemam nameru.
Sine, u kom si ti tripu..?
fudbal.836junior,
-> #832, giovanni> Ne. Šuker je zamena Morijentesu koji je u 30 i više utakmica
> koliko je počeo dao ukupno 8 ili 9 golova. A Šuker, koji je
12, da se ne lažemo. A Šuker, ako se ne varam 9.
> Lucidan taj Jup Hajnkes. ;)
Kako nije. Uzeo najveći evropski trofej, pa ti vidi :)
fudbal.837junior,
Klajvert u Arsenalu!
Vujo, odrekao si ih se ovde na sezu, ali sad ćeš morati i javno .. preko
novina :>
fudbal.838kum.djole,
-> #830, junior>> Ima da ispišem na majci - 'free Slobodan Santrač' :)
U tom slučaju, bolje ću ja da prođem sa šahovnicom nego ti s tom majicom.
fudbal.839miko,
-> #814, poulos> Roma da uzme Kup UEFA? :) Sem Tottija, svi ostali mogu da
> igraju u nasoj ligi bez blama. ;)
CTRL + R ;))
Totti je madjionicar, Di Biagio je sredina terena, Paolo Sergio je
prodornost, a Tomic - perspektiva :)
fudbal.840miko,
-> #818, poulos> Mozda ce zvucati navijacki i sve to, ali Zvezda je ipak
> izuzetak u nasem fudbalu i nije bilo potrebno da osvojimo
> Kup Sampiona da bi
Pa, upravo vas je taj kup i nacinio izuzetkom u nasem fudbalu :)
> nam velike ekipe otimale igrace. I ranije su Zvezdini
> fudbaleri odlazili direktno u velike klubove. Obicno se to
> desavalo kada neki
Kao na primer?
Ali, da se razumemo, ja Lazio ne smatram za veliki klub ;)
fudbal.841stefan,
Izvučeni su parovi za evropske kupove i ovako su prošli naši klubovi:
Liga Šampiona (22. i 29. 7.): Obilić-Vest Maneja (Island)
Kup Kupova (13. i 27. 8.): Partizan-Dinamo Batumi (Gruzija)
Kup UEFA (22. i 29. 7.): Kolheti (Gruzija)-C.Zvezda
fudbal.842lboki,
>Kup Kupova (13. i 27.8):pfc - dinamo batumi (gruzija)
gde se igra prva utakmica?
fudbal.843nemanjja,
Citam ove poruke i svi osim juniora mislimo da je Santrac kriv za
totalnu propast nase reprezentacije na SP, zar ne ?
Vodio je na prvenstvo Deju koji je bio potpuno fizicki
nepripremljen, a usao je u zadnjih petnaestak minuta protiv "lala".
Nije na SP poveo Drobnjaka, iako je znao da ce Anto dati sve od
sebe jer se SP igra u zemlji u kojoj je te sezone osvojio sampionat
i bio je ujedno i najbolji strelac Lansa. Pored toga utakmica
protiv svaba se igrala upravo u Lansu. Nije Drobnjak kriv sto ga
Santrac nije uvodio u igru protiv Nigerije.
A kada se Santracu povrede npr. Mijat ili Savo onda ce da zove Antu
na prijateljsku tekmu npr. YU-Japan, a kada treba ici na SP onda ga
ostavlja kuci.
Vodi na prvenstvo Stevica, Govedaricu ...
Ista prica je i sa DEJANOM STEFANOVICEM (stoper Shefild Wed.). I
njega poziva u reprezentaciju kada nema drugog izbora, npr. poziva
ga da igra protiv Argentine gde je ovaj odlicni defanzivni igrac
asistirao Anti kada je Drobnjak dao gol.
O greskama Santraca mogu da pricam tri kilave godine.
Kako da se spasemo od Sanija ?
Predlazem glasanje.
Tema glasanja je smena Slobodana Santraca sa funkcije Saveznog
selektora i dovodjenje nekog sposobnijeg na njegovo mesto.
OVO NIJE ZEZANjE !!!
Molim moderatora da nebrise poruku.
Kako cemo glasati ?
U svojim porukama treba da napisete sledece :
DA LI SANTRAC TREBA DA LETI
DA ili NE
U poruci pisete samo jednu soluciju tj. ili DA ili NE.
Glasanje ce trajati do kraja SP.
Ali sta cemo da uradimo ako vecina kaze da SANI teraba da leti ?
Pa predlazem da rezultate glasanja dostavimo Santracu kako bi
povecali pritisak na njega i naterali ga da ode.
JOS JEDNOM MOLIM MODERATORA DA NE BRISE PORUKU VEC DA I SAM GLASA !
fudbal.844nemanjja,
DA LI SANTRAC TREBA DA LETI
DA
fudbal.845gligo,
-> #832, giovanni> Ne. Suker je zamena Morijentesu koji je u 30 i vise utakmica
> koliko je poceo dao ukupno 8 ili 9 golova. A Suker, koji je
> ukupno poceo 5 i ulazio sa klupe na desetak, je dao isto
> toliko.
Kako god bilo, ova dva morona, zauzimaju mesto buducem,
najboljem strelcu SP-a, Sukeru, pa ti vidi :)
Mada je pitanje da li ce taj uopste i ostati u Realu...
Osvajanjem ovog Sp-a, zaokruzice kolekciju svih trofeja koji
se u fudbalu mogu osvojiti, tako da ladno moze u Japan da
dopunjuje dzepove.
fudbal.846corgan,
-> #384, kum.djoleBilo kako bilo MIJAT OSTAJE U REALU.
fudbal.847corgan,
Juche na terazijama negde oko 9 uveche videh Santracha kako sedi sa zenom
ispred pivare.Dan pre toga rekao sam sebi da cu ako ga budem video na ulici
oterati u tri lepe p***e materine.I krenem ja sa drugom al jebiga nisam imao
herca bilo je dosta ljudi a on sa zenom.Trebalo je da to uradim .....al je**
ga!
fudbal.848madamov,
-> #796, nikolaj> Da je Dejo bio malo prisebniji protiv Argentine '90 nebi se ni
> izvodili penali.. Promasio je prazan gol sa 3 metra(tacnije prebacio ga
> je)
Eh, kako sećanje vara. Svi se sećaju ovoga (btw, nije bio prazan gol), a niko
se ne seća kako Sušić, neometan, loše prima loptu negde na penalu, ista mu
beži dva metra, a on mator ne može da je stigne pre argentisnikh igrača iako
su ovi bili od lopte udaljeniji od Sušića. E, to je bila šansa utakmice, a ne
onaj Dejin promašaj.
fudbal.849madamov,
-> #811, kum.djole> Krasno, krasno... 3:0! ;)
Svaka im čast, tako se igra.
fudbal.850ljiljam,
Svi nasi klubovi su stvarno imali srece.Osim Obilica :))))))
Ako Obilic prodje dalje :>> ceka ih nesto fino iz Minhena.
fudbal.851kum.djole,
-> #848, madamov>> E, to je bila šansa utakmice, a ne onaj Dejin promašaj.
Ja bih se samo nadovezao na sve ovo, mišljenjem da je taj Sušić
na onom SP u Italiji, sa svoje 34 godine, odigrao mnogo bolje nego
Savićević i Mijatović zajedno na ovom SP. To nije logično, ali stoji.
Na SP82 u Španiji, Sušić se izblamirao i po povratku izjavio kako
je on trebalo na to SP da ode kao najbolji igrač, a eto ispalo je
da je bio najgori - čik da vidim nek' Mijat to isto kaže za sebe.
I još nešto.
Čini mi se da je kod nas i u reprezentativnom fudbalu sve otišlo
domojega - za nas je 10. mesto uspeh, a Hrvati ulaze među 4 gde će
sigurno jurišati na sve ili ništa. Napadački, borbeno, kao dosad.
Ako Hrvatska uđe u finale, ili daj Bože osvoji SP, svi naši funkcioneri
i treneri, a i pojedini fudbaleri treba da izvrše kolektivno samoubistvo.
fudbal.852kum.djole,
-> #843, nemanjja>> DA LI SANTRAC TREBA DA LETI
Daleko bilo. Odma' bi ga Milojko i Junior proglasili za Supermena.
fudbal.853junior,
-> #852, kum.djole> Daleko bilo. Odma' bi ga Milojko i Junior proglasili za Supermena.
;))))
Pala mi je još jedna jeziva misao na pamet:
Zamislite, ode Santrač, i dođe Živadinović na mesto selektora :>
fudbal.854dr.iivan,
-> #841, stefan> Liga Sampiona (22. i 29. 7.): Obilic-Vest Maneja (Island)
Ako kojim slucajem prodju ;) sledeci protivnik im je Bajern-Minhen ;)
fudbal.855kum.djole,
-> #853, junior>> Zamislite, ode Santrač, i dođe Živadinović na mesto selektora :>
Užas.
Ne verujem da će posle svega ovoga, Boškov i Antić podržati Santrača.
Bilo je očigledno da se Boškov isuviše meša u njegov rad, novinari su
provocirali i ništa nisu uradili, a sad nema njegove zvanične izjave.
U svakom slučaju ako naši pederikosi ne mogu da smisle Boru na klupi
onda bi bar neko od ove dvojice trebalo da sedne.
fudbal.856miko,
-> #837, junior> Klajvert u Arsenalu!
Ovo je sramota! Ako je istina, posto nisam cuo ...
Ali, neka, pokajace se oni vrlo brzo sto su ga kupili ;) Samo se nadam
da ce Petit i Vieira otici u neki posten klub ...
fudbal.857supers,
-> #847, corgan
>> Juche na terazijama negde oko 9 uveche videh Santracha kako sedi sa
>> zenom ispred pivare.Dan pre toga rekao sam sebi da cu ako ga budem video
>> na ulici oterati u tri lepe p***e materine.I krenem ja sa drugom al
>> jebiga nisam imao herca bilo je dosta ljudi a on sa zenom.Trebalo je da
>> to uradim .....al je** ga!
Jao zentaro, kakav si ti penal promašio ;)
fudbal.858oliva,
-> #751, mikoAjde bre ne lupetaj.To sto smo mi uzdigli
toliko nase igrace i napravili od njih bogove
je ustvari i razlog sto su oni ovako prosli.
Zar mislis da bi bilo koji jaci evropski klub
dao vise para za nekog od nasih "proslavljenih asova"
ili za Zidana ili Djorkaefa koji su u Evropi,a i na SP
vec pokazali koliko vrede.
fudbal.859poulos,
-> #839, miko* Totti je madjionicar, Di Biagio je sredina terena, Paolo Sergio je
* prodornost, a Tomic - perspektiva :)
Di Biagio? Jel to onaj Mijatovićev "promašujem_penale_samo_na_SP"
ortak? ;) (znam da jeste) :))
Paolo Serđo? ;) Glupi čamuga, za njega je Zoki Bog. :)
A Tomić perspektiva? ;) Ako ne daj Bože, Roma naiđe na neke kroate
u kupu, biće to prilika da Tomić reprizira svoj promašaj 1 na 1 sa
četiri metra. ;)
fudbal.860poulos,
-> #830, junior* Anyway, da to napomenem i ovde - čuh da je dobio ponudu iz Japana,
* dakle 'asta la vista Sani'. :(
Kamo lepe sreće. :) Meni izgleda da je on zadovoljan svojim radom i
da nema šanse da nam dozvoli da igramo. ;)
fudbal.861poulos,
-> #831, junior* Ali ti ne dobijaš 3 miliona po sezoni, i Kugarsi još nisu napravili
* pesmu o tebi. :)
Jeste, ali ja sam u formi, a Dejo nije. ;) Takođe, dao sam Kuguarsima
tekst, a oni će se pobrinuti za muziku. :)
fudbal.862poulos,
-> #848, madamov* su ovi bili od lopte udaljeniji od Sušića. E, to je bila šansa
* utakmice, a ne onaj Dejin promašaj.
Ma bilo je još puno promašaja. Ja se sećam i Robijevog i Piksijevog,
još iz prvog poluvremena... Stvarno smo ih odrali u toj utakmici.
Tad je stvarno bila nepravda što smo ispali, za razliku od ovog sada. :)
fudbal.863poulos,
-> #840, miko* Pa, upravo vas je taj kup i nacinio izuzetkom u nasem fudbalu :)
Mislio sam na to da je Zvezda pružala ubedljivo najbolje partije u
Evropi od svih naših predstavnika. Valjda znaš da su u Beogradu u
toku Zvedzine istorije pali skoro svi veliki evropski timovi. :) E
to je ono što je odvodilo igrače iz Zvezde. :)
* Kao na primer?
Pa na primer odlazak Jankovića u Real(M), ili odlazak Piksija u
Olimpik. :)
* Ali, da se razumemo, ja Lazio ne smatram za veliki klub ;)
Ni ja. :) Postoji samo 10-ak velikih klubova u Evropi, a ako izuzmemo
Zvezdu, onda je to 9. ;)
fudbal.864poulos,
-> #822, gligo* Bre odlikov'o bih ove Hrvate da mogu :), sto kazu oni,
* onako mala zemlja a u 4 dodjose. Nisu nista bolji od nas,
A Holandija je sad pa mnogo velika zemlja. ;)
fudbal.865poulos,
-> #842, lboki* >Kup Kupova (13. i 27.8):pfc - dinamo batumi (gruzija)
*
* gde se igra prva utakmica?
Pa da si pažljivije čitao ne bi morao da pitaš. Štef je lepo
napisao ko je domaćin prve utakmice. Dakle, prva se igra na
stadionu JNA ;), a druga na "vrućem terenu" u Gruziji.
fudbal.866poulos,
-> #855, kum.djole* izjave. U svakom slučaju ako naši pederikosi ne mogu da smisle Boru
* na klupi onda bi bar neko od ove dvojice trebalo da sedne.
Cenim da bismo onda dobili reprezentaciju tipa Osimove, tj. bez
tzv. "umetnika". :) Mislim, jes da bi mi bilo žao, ali bi garantovano
imali bolje rezultate.
fudbal.867morkin,
-> #855, kum.djole> U svakom slučaju ako naši pederikosi ne mogu da smisle Boru na
> klupi onda bi bar neko od ove dvojice trebalo da sedne.
Bilo u Žurnalu da Bora ide u Kolumbiju...
fudbal.869giovanni,
-> #836, junior
Ę? Kako nije. Uzeo najveći evropski trofej, pa ti vidi :)
Da, da. Uzeo trofej a izgubio posao. ;)
fudbal.870krsta,
Hrvatska:Francuska 1:2
Brazil:Francuska 2:1
fudbal.871aladine,
Dobro je, izgubise sahisti.
fudbal.874gligo,
France - Croatia 2:1
Uh, jes' krao sudija za nase, al' ne prodjosmo...:(
Mada, svaka im se dala, decki su se sjajno borili..:)
fudbal.875miko,
> Di Biagio? Jel to onaj Mijatovicev
> "promasujem_penale_samo_na_SP" ortak? ;) (znam da jeste) :))
Ja ga ne krivim! :)
Momak je stvarno fenomenalan ...
> Paolo Serdo? ;) Glupi camuga, za njega je Zoki Bog. :)
Hmm, kada smo vec kod Zokija ;) Ja ne znam kako sada stvari stoje u
Sampi, ali oni su imali prosle godine i Montelu i Tovalijerija i
Sinjorija ... Ako su doticni ostali u klubu, Zoki ce medju navijace ;)
> A Tomic perspektiva? ;) Ako ne daj Boze, Roma naide na
> neke kroate u kupu, bice to prilika da Tomic reprizira
> svoj promasaj 1 na 1 sa cetiri metra. ;)
Samo cekaj da cujes, kroz jedno pola godine kako selektor Santrac, nakon
briljantnih partija u dresu Rome, poziva Tomketa :) za odlucujuce
utakmice u kvalifikacijama ;)
fudbal.876junior,
Malo zanimljivosti...
Evo par rezultata zanimljivih glasanja sa Interneta:
1. Ko je bolji golman - Kepke, Čilavert ili Šmajhel?
Čilavert 27,674
Kepke 26,543
Šmajhel 5,589
2. Ko je najbolji trener - Hidink, Žake i Vogts?
Hidink 9,509
Vogts 6,441
Žake 1,626
3. Ko je bolji napadač - Ronaldo ili Salas?
Salas 26,260
Ronaldo 24,140
itd, itd.
Ima još par zanimljivih pitanja, gde je recimo Pele proglašen
za najboljeg igrača u istoriji Svetskog kupa, zatim, Nemačka
je okarakterisana kao zemlja sa najboljom odbranom u istoriji,
samo par desetina glasova iznad Brazila...
Što se onako odokativne statistike tiče :), surfujući kroz podatke
igrača, našao sam veoma zanimljive stvari. Recimo, da je Davids
ubedljivo najgrublji igrač sa čak 21 faulom (načinjenim), a samo 1
žutim kartonom. Potom, da je Šuker bio najviše puta u ofsajdu, čak
13 puta, ali isto tako da je od njegovih 9 šuteva u okvir gola, 4
komada i završilo tamo.
Najfauliraniji igrači na Svetskom prvenstvu su Ronaldo i Rivaldo,
oba po 19 puta, konkurencija im je daleko iza (Šuker, Stanić, Berkamp
po 13 puta).
Inače, podatak koji me je najviše fascinirao, jeste da je taj Davids
zvani "buldog" ustvari običan kepec :) visok 169 cm, i težak svega
68 kila. Stvarno neverovatno, kako samo upornost može da napravi
dobrog igrača.
fudbal.877drejk,
Zvezda dovela tri brazilca?
Sta mislite o Sartidu?
Sta mislite o shansama Obilica? ;)
fudbal.878junior,
-> #875, miko> Samo cekaj da cujes, kroz jedno pola godine kako selektor
> Santrac, nakon briljantnih partija u dresu Rome, poziva Tomketa
> :) za odlucujuce utakmice u kvalifikacijama ;)
Ako. Nije to ništa strašno. Tomić, Ćirić, Čurćić - sve su to ista
hm, igračka imena :)
Koji se dobro pokaže na pripremama neka igra. Treba neko i da skuplja
lopte na treninzima reprezentacije. :)
fudbal.879junior,
-> #877, drejk> Zvezda dovela tri brazilca?
Dva. Jedan je otpao, dok su drugoj dvojici ponudili trogodišnje ugovore.
Zovu se valjda, Viljem (Vilijams) i Adilson. Obojica su black in soul :)
Simpatični igrači, inače Perica nam igra centarfora (kuku, majko), a
Gojković mu je podrška. Zna li neko šta je sa Drulićem?
> Sta mislite o shansama Obilica? ;)
Obilić, relativno ima najviše šanse da ponovi uspeh od prošle godine.
Zvezda je ostala bez kompletnog napada - Jovičić, Saša Marković i najboljeg
igrača - Stankovića. U Partizanu, bez Kralja, Bolića, Tomića .. biće im
veselo. Odbranu više nemaju, a vezni red im je i prošle godine bio očajan.
Obilić je sa druge strane, zadržao ceo tim sem golmana, i vratio matorog
Zorića da im bude komandant odbrane.
Voša je takođe jaka. Kompletan tim zadržan, 2-3 pojačanja iz manjih
klubova, i eto novog konkurenta za titulu, ili bar za UEFA-u.
Ako tome dodamo timove iz manjih sredina, ali sa dobrom publikom -
Radnički (K), Spartak, Radnički (N), Priština (baš me zanima koji će tim
ići spokojno na Kosovo :)) .. Tri uvek opasna beogradska tima - OFKa, Rad
i Zemun .. prilično bogati Sartid, i totalna enigma zvana Milicionar ;)
mislim da će prvenstvo sledeće godine biti više nego uzbudljivo.
Naravno, najveći favoriti ostaju isti. I znaju se, ali da će imati bar
duplo manje bodova, nego ove godine to je sigurno (Obilić je bre, imao
20 i kusur utakmica bez poraza u sezoni).
Anyway, za 2 nedelje, kad počinje prvenstvo, videće se sve.
fudbal.880poulos,
-> #875, miko* Ja ga ne krivim! :)
E ja ga krivim. ;) Koštao me je (nejverovatnije) 5 poena
na prognozi, glupi žabar. ;)
* Sampi, ali oni su imali prosle godine i Montelu i Tovalijerija i
* Sinjorija ... Ako su doticni ostali u klubu, Zoki ce medju navijace
* ;)
Ma Montela ima da ode, a i ovi ostali... Mislim kad imaš Sinjorija
i Zokija, za koga bi se ti pre odlučio? ;) Znači, Sinjori će da
greje klupu. :))
* Samo cekaj da cujes, kroz jedno pola godine kako selektor Santrac,
* nakon briljantnih partija u dresu Rome, poziva Tomketa :) za
* odlucujuce utakmice u kvalifikacijama ;)
Pazi, ne kažem ja da je on loš. ;) On je katastrofalan. :)) Grobari
i sada zahvaljuju predsedniku Rome i žele mu puno sreće i uspeha
u životu. ;) Šalim se, Tomić ima talenta i moguće je da će baš u Romi
explodirati, jer ovde i nije imao zašto da se bori ... Ipak, Deki je
uspeo i ovde, tako da sam siguran da će biti mnogo bolji. :)
fudbal.881poulos,
-> #877, drejk* Zvezda dovela tri brazilca?
Nisu još potpisali ugovore, ali nisu loši. :) Juče, u predstavljnju novog
tima, Zvezda je deklasirala Borac (Č) sa 10:0. Tri gola je postigao
Peca, 2 Mićić, a za ostale ne znam, sem da je Brazilac Viliams takođe
postigao gol. :) Inače, koliko sam čuo, najbolje šanse za ugovor ima
ofanzivni levi bek, Adilson. :)
* Sta mislite o Sartidu?
Otišao im je najbolji igrač Mateja Kežman, ali će sigurno crveni
sponzor Matković, lako nadoknaditi manjak. ;) U svakom slučaju,
biće to još jedna ok ekipa i navijači koji će možda predstavljati
malo iznenađenje za one koji ne prate ligu. :)
* Sta mislite o shansama Obilica? ;)
Manje su im nego prošle godine (mislim, igrački, ja sam cenio da
će zauzeti drugo mesto, ali uzeli su prvo, ali ne na kvalitet
igrača, već na nešto drugo). ;( Partizan je takođe jako slab, a
Zvezda bi trebalo da bude najozbiljniji favorit. No, isto je bilo
i prošle godine...
fudbal.882kum.djole,
-> #877, drejk>> Zvezda dovela tri brazilca?
Dva. Jedan bio skup pa se vratio doma.
fudbal.883kum.djole,
Juniore, ti izgleda imaš težak problem s "godinama".
Zorić ne da nije mator, nego je, čini mi se, '75. godište.
fudbal.884miko,
-> #879, junior> igraca - Stankovica. U Partizanu, bez Kralja, Bolica,
> Tomica .. bice im veselo. Odbranu vise nemaju, a vezni red
> im je i prosle godine bio ocajan.
Ostao je Svetlicic! ;) Jos Trobok u sredini i Obradovic u napadu, dobija
se ubitacna kombinacija (po Partizan ;)
Inace, jel' zna neko kako ce, uopste, izgledati sastav Partizana?
fudbal.885miko,
-> #878, junior> Koji se dobro pokaze na pripremama neka igra. Treba neko i
> da skuplja lopte na treninzima reprezentacije. :)
Naravno, zato ce da zovu Jovicica ;)
fudbal.886miko,
-> #880, poulos> E ja ga krivim. ;) Kostao me je (nejverovatnije) 5 poena
> na prognozi, glupi zabar. ;)
Gledaj to sa ove strane. Da nije bilo njega, ti ne bi dobio ni boda
kladeci se na Italiju ;) Ne bi ni prosli prvi krug.
> Ma Montela ima da ode, a i ovi ostali... Mislim kad imas
> Sinjorija i Zokija, za koga bi se ti pre odlucio? ;)
> Znaci, Sinjori ce da greje klupu. :))
Taj tvoj Zoki je smesan igrac ;)
A Signori je za njega izmislio fudbal :) Samo, mislim da je on prosle
godine bio samo pozajmljen Sampi, tako da ne znam sta se sada desava.
Ali, ako su ti 'talijani toliko blesavi da otpuste citav napad jer
dolazi Zoki zvani "promasujem_skoro_sve_penale_a_iz_igre_ga_ubosti_ne_mogu",
onda i zasluzuju da ispadnu, kao sto i hoce ;)
> u zivotu. ;) Salim se, Tomic ima talenta i moguce je da ce
> bas u Romi explodirati, jer ovde i nije imao zasto da se
> bori ... Ipak, Deki je uspeo i ovde, tako da sam siguran
> da ce biti mnogo bolji. :)
Pa, ne znam, ali mislim da ce i jedan i drugi morati da se pomuce da
bi ostvarili kakvu/takvu minutazu ... Tu je, mozda, Stankovic u prednosti
jer su ga skuplje platili, pa samim tim on, jednostavno, mora da igra.
fudbal.887kum.djole,
-> #886, miko>> onda i zasluzuju da ispadnu, kao sto i hoce ;)
Imaju Montelu, Verona, Sinjorija, Jovičića, Živkovića...
Ne bih rekao da će baš da ispadnu. Ono moš' se desi - imaju i Sakića.
fudbal.888junior,
-> #883, kum.djole> Zorić ne da nije mator, nego je, čini mi se, '75. godište.
Igrao čovek u Obiliću pre 3 godine, kad su igrali sa Batumijem. :)
Ako ništa drugo, donosi iskustvo :)
fudbal.889junior,
-> #884, miko> Inace, jel' zna neko kako ce, uopste, izgledati sastav Partizana?
Ne želiš da znaš :)
Vi ćete sledeće godine da se proslavite, kad kroz Intertoto budete
junački poraženi od Nacionala.
BTW, Bobi Brno - Espanjol 5:3 :)))
Ubiše Brnovića imenjaci. ;>
fudbal.890kum.djole,
-> #888, junior>> Igrao čovek u Obiliću pre 3 godine, kad su igrali sa Batumijem. :)
>> Ako ništa drugo, donosi iskustvo :)
Je#ala majka njegovo iskustvo.
Tad se zadesilo da je bio jedini u ekipi sa najjačim stažom u Obiliću,
prošao sve njihove kategorije i btw - postao najmlađi kapiten u ligi.
Znam ga lično, nije on ništa posebno - i kao što rekoh, nije MATOR.
fudbal.891poulos,
-> #879, junior* Simpatični igrači, inače Perica nam igra centarfora (kuku, majko),
* a Gojković mu je podrška. Zna li neko šta je sa Drulićem?
Pa trebalo bi da nam Drulić bude centarfor, bar koliko ja znam. :)
Ne znam zašto nije igrao protiv ovih pacera, možda je povređen...
* Obilić je sa druge strane, zadržao ceo tim sem golmana, i vratio
* matorog Zorića da im bude komandant odbrane.
Da, ali i dalje nema kvalitet. ;)
* Voša je takođe jaka. Kompletan tim zadržan, 2-3 pojačanja iz manjih
* klubova, i eto novog konkurenta za titulu, ili bar za UEFA-u.
E ovo je prvi put da Voša ima neke realne šanse da nešto više
uradi... Videćemo. :) Kad smo im mi budale dali Lazetića... :(
fudbal.892poulos,
-> #884, miko* Ostao je Svetlicic! ;) Jos Trobok u sredini i Obradovic u napadu,
* dobija se ubitacna kombinacija (po Partizan ;)
Nemoj da zaboraviš i povratak fenomenalnog Nenada Bjekovića juniora. ;)
* Inace, jel' zna neko kako ce, uopste, izgledati sastav Partizana?
Ja znam. ;) Divno, fantastično. :) Jedva čekam derbi. ;) Još samo da
vam se ne povredi niko od prvih špiceva, tako da Mateja Kežman
ne bi igrao. ;)
fudbal.893krsta,
Evo jednog animiranog GIFa , sa francuskog svetskog prvenstva '98.
Ima 2 ili 3 kadra, procenite sami.
KRLE
france.giffudbal.894krsta,
Evo jednog animiranog GIFa sa svetskog prvenstva '98.
2 Kadra.
KRLE
france.giffudbal.895miskop,
CRO - HOL 2:1
Nema šta, svaka im čast...
Ipak su i oni za nas "zapad", a mi smo dokazali da smo
u svemu gola go*na, pa i u fudbalu.
Još jednom, sve čestitke Hrvatima.
P.S. "Izgubili smo od budućih svetskih prvaka..." ;)
fudbal.896nebco,
-> #895, miskopDAlgleda SANTRAC
fudbal.897kum.djole,
World Cup-Scorers
PARIS, July 11 - World Cup scorers after Saturday's match:
6 - Davor Suker (Croatia)
5 - Christian Vieri (Italy), Gabriel Batistuta (Argentina)
4 - Marcelo Salas (Chile), Luis Hernandez (Mexico), Ronaldo (Brazil)
3 - Thierry Henry (France), Cesar Sampaio (Brazil), Bebeto
(Brazil), Rivaldo (Brazil), Juergen Klinsmann (Germany),
Oliver Bierhoff (Germany), Dennis Bergkamp (Netherlands)
2 - Marc Wilmots (Belgium), Ariel Ortega (Argentina), Roberto
Baggio (Italy), Salaheddine Bassir (Morocco), Abdeljilil
Hadda (Morocco), Shaun Bartlett (South Africa), Francisco
Morientes (Spain), Kiko (Spain), Fernando Hierro (Spain),
Phillip Cocu (Netherlands), Ronald de Boer (Netherlands),
Ricardo Pelaez (Mexico), Theodore Whitmore (Jamaica),
Viorel Moldovan (Romania), Slobodan Komljenovic (Yugoslavia),
Alan Shearer (England), Michael Owen (Engalnd), Brian Laudrup
(Denmark), Patrick Kluivert (Netherlands), Lilian Thuram (France),
Robert Prosinecki (Croatia)
1 - John Collins (Scotland), Craig Burley (Scotland), Dan Eggen (Norway),
Havard Flo (Norway), Tore Andre Flo (Norway), Kjetil Rekdal (Norway),
Moustafa Hadji (Morocco), Luigi Di Biagio (Italy), Pierre Njanka
(Cameroon), Patrick Mboma (Cameroon), Toni Polster (Austria),
Ivica Vastic (Austria), Andreas Herzog (Austria) Marc Rieper
(Denmark), Allan Nielsen (Denmark), Michael Laudrup (Denmark),
Peter Moller (Denmark), Ebbe Sand (Denmark), Thomas Helveg (Denmark),
Martin Jorgensen (Denmark), Christophe Dugarry (France), David
Trezeguet (France), Bixente Lizarazu (France), Youri Djorkaeff
(France), Emmanuel Petit (France), Laurent Blanc (France),
Raul (Spain), Luis Enrique (Spain), Mutiu Adepoju (Nigeria),
Garba Lawal (Nigeria), Sunday Oliseh (Nigeria), Victor Ikpeba
(Nigeria), Wilson Oruma (Nigeria), Tijani Babangida (Nigeria),
Ha Seok-ju (South Korea), Yoo Sang-chul (South Korea), Alberto
Garcia Aspe (Mexico), Cuauhtemoc Blanco (Mexico), Sinisa Mihajlovic
(Yugoslavia), Predrag Mijatovic (Yugoslavia), Dragan Stojkovic
(Yugoslavia), Mario Stanic (Croatia), Robert Jarni (Croatia),
Goran Vlaovic (Croatia), Robbie Earle (Jamaica), Paul Scholes
(England), Darren Anderton (England), David Beckham (England),
Adrian Ilie (Romania), Dan Petrescu (Romania), Andy Moeller
(Germany), Benedict McCarthy (South Africa), Marc Overmars
(Netherlands), Pierre Van Hooijdonk (Netherlands), Edgar Davids
(Netherlands), Boudewijn Zenden (Netherlands), Hamid Estili (Iran),
Medhi Mahdavikia (Iran), Brian McBride (U.S.), Leider Preciado
(Colombia), Jose Sierra (Chile), Sami Al-Jaber (Saudi Arabia),
Youssef Al-Thyniyan (Saudi Arabia), Emil Kostadinov (Bulgaria),
Celso Ayala (Paraguay), Miguel Benitez (Paraguay), Jose Cardozo
(Paraguay), Luc Nilis (Belgium), Masashi Nakayama (Japan),
Hector Pineda (Argentina), Javier Zanetti (Argentina),
Claudio Lopez (Argentina), Skander Souayah (Tunisia)
Own goals:
Tom Boyd (Scotland), Youssef Chippo (Morocco),
Pierre Issa (South Africa), Sinisa Mihajlovic (Yugoslavia)
fudbal.898kum.djole,
www.nogomet.com
11.07.1998.
"Finale tužnih"
Danas u Parizu, u 21 sat, igra se "finale tužnih", utakmica između
Nizozemske i Hrvatske. Dvije momčadi koje još uvijek vrte film
polufinalnih utakmica, svijesne da su bile tako blizu, ali spletom
okolnosti našle su se u borbi "samo" za treće mjesto. Hrvatska je poklekla
protiv Francuske zahvaljujući dvijema vlastitim početničkim greškama,
a Nizozemci su bili još bliže finalu; držeći za vrat Brazilce uspjeli su
izboriti samo jedanaesterce - i izgubili. Kako za današnju utakmicu dići
i motivirati momčad? Kako da to uradi Ćiro Blažević kad je i sam još uvijek
ispunjen depresivnim raspoloženjem i žalom za propuštenim? Što učiniti
danas? Da li poslati istrošenu najjaču momčad na teren ili zaigrati s
pričuvama koji bi mogli iskazati veći motiv? Istina, neki će reći da
borba za treće mjesto na SP nije mjesto za cirkus i parade, da nam ne
treba debakl u zadnjoj utakmici. Vrlo je izvjesno da neće igrati Zvonimir
Boban, tragičar protiv Francuske, iz razloga što je fizički sasvim potrošen
i nije se u stanju fizički regenerirati, a psihološki vjerojatno ne stoji
najbolje. Davor Šuker će pokušati osvojiti naslov najboljeg strijelca
turnira. Trenutno je vodeći sa Vierijem i Batistutom (5 golova), a jedini
"u konkurenciji" je još Ronaldo sa 4 gola. Svejedno, nadajmo se da priče
koje dolaze iz našeg stožera da je borba za treće mjesto ogroman motiv
nije pusta demagogija. Vidjet će se to već večeras u 21 sat. "Danas će
se radovati onaj koji bude manje tužan i opterećen polufinalnim ishodom",
možemo se složiti s Aronom Winter, nizozemskim veteranom.
France 98 impresije "običnog" navijača
Tomislav Ćuto, "najveći živući hrvatski navijački kolumnist", vratio se iz
Francuske pun dojmova, sretan, ispunjen, ali i ogorčen zbog nekih stvari.
Kao što je i obećao, priča o navijačima Hrvatske koji su bili u Francuskoj
od 12.06. pa do danas je pred vama. "Gazda je po hotelu šetao s ogromnim
dobermanom, gazdarica je "šizila 100 na sat", a mi smo se super zabavljali.
Na kraju je naš vodič noć prije susreta s Rumunjskom dobio gadne batine.
I zaslužio je. Jer, em što nas je "vozao k'o telce", učinio je i nešto što
ni dan danas ja ne mogu vjerovati. Naime, nekolicina ljudi je platila karte
za Rumunjsku još u Zagrebu. A Žorž (tako smo ga zvali) je to fino potrošio
na drogu. I još je u dogovoru s gazdom hotela jednom momku drmnuo kameru,
a jednom 1500 franaka!" Momci, hvala vam zauvijek.
Ali, bilo je i nekih stvari koje smo mogli čuti i vidjeti na TV, ali samo
dio problema, i to predstavljen kao minoran. Uz to, stekao se dojam da je
zapravo krivnja što nema karata za navijače - "negdje drugdje". Tomislav
Ćuto ima svoju priču, svoje viđenje događaja, sa lica mjesta. "I onda nastaje
sranje. Dolazi stanoviti Marčelo iz jedne agencije (nijednoj neću spomenuti
ime, ali oni koji su bili gore znaju o čemu se radi), uzima 118 karata
(prije plaćenih). Počinje komešanje. Ne sluti na dobro. I stvarno, nakon
njega se prodalo još 6 karata i blagajna se zatvara! Nema više karata.
Bilo ih je točno 200. Isuse! Šok, nevjerica, opet su nas lagali! Ima karata
po 500 franaka, ali tko će dati toliko. Počinje naguravanje i tuča. Netko
nasrće na Marčela. Uleću specijalci. A onda vrhunac gluposti! Netko zove
telefonom i javlja da ima još karata! Što vam to govori? Da se čekalo kako
ćemo reagirati. Karata je bilo, samo tko zna kome su bile namijenjene!"
Tko je pravi hrvatski navijač?
8.07.1998.
Francuska - Hrvatska 2:1
U polufinalnoj utakmici Svjetskog nogometnog prvenstva Francuska je
pobijedila Hrvatsku 2:1. Iako je Hrvatska povela 1:0 u 46. minuti golom
Davora Šukera, već minutu kasnije, a onda i u 70. minuti Lillian Thuram
koristi dvije pogreške u hrvatskoj obrani i vodi Francusku u finale.
Unatoč porazu, Hrvatska je igrala odično, moglo je biti i obratno,
presudile su greške u našoj obrani. Miroslav Blažević: "Ja ne mogu
da se otmem dojmu da smo prokockali nesšto veoma krupno. Trebalo je tako
malo da idemo u finale i po svemu smo trebali ići, a za to što ne idemo
to smo isključivo sami krivi. Ali da dobiješ gol u istoj minuti kad ga
i postigneš, to već graniči sa jednom naivnošću koju smo skupa platili.
Molio sam Boga da sotane 1:1, da igramo produžetke gdje smo imali jednu
objektivnu šansu jer su oni djelovali umornije. No, primili smo i taj
drugi gol, tako čudno, tako naivno, da se ja pitam da li smo mi danas
spremni da napravimo ono što smo objektivno zaslužili. Čestitam Francuzima,
zasluženo du pobijedili, zabili su nam dva gola, ali ta dva gola su tako
lako mogla biti neutralizirana, dali su ih zahvaljujući našim greškama.
Tek sutra će naši igrači biti svjesni što su propustili, što su prokockali."
Njemačka - Hrvatska 0:3
Može! Hrvatska se trese, slavi se u svim dijelovima Hrvatske, Hrvati su na
ulicama. Od 1954. godine Njemačka nije doživjela takav poraz, a uz malo
sreće moglo je biti i više. Prekretnica utakmice u 40. minuti - isključenje
Wornsa. Zatim u zadnjoj minuti prvog dijela pogodak Jarnija za 1:0, Vlaović
u 80. minuti riješava utakmicu, a u 85. Šuker zatvara tu epizodu.
Blažević ne dopušta euforiju, želi do kraja, prilika je velika i već danas
počinje s pripremama za utakmicu protiv Francuske. Nijemci prstom pokazuju
na suca, Kohler čak spominje nepravdu koja se uvijek dešava njima!
Neviđeni je optimizam vladao u hrvatskoj reprezentaciji, oko nje i kod
većine Hrvata širom svijeta. Osjećalo se da se može napraviti nešto veliko.
Veliki motiv, četvrtfinale Svjetskog prvenstva u premijernom nastupu mlade
države, veliki protivnik, stari "dužnik" sa Europskog prvenstva 1996.,
svijest o vlastitoj snazi, uzlazna forma, to su samo neki od čimbenika koji
su prikovali Hrvate širom svijeta ove večeri jedino i samo uz - nogomet.
fudbal.899kum.djole,
Kockičasti na SP u 30 slika. :)
cro98wc.zipfudbal.900corgan,
Evo ga moje vidjenje Davora Shukera na onoj slici od malopre!
wall1.jpgfudbal.901obren,
-> #900, corgan> Evo ga moje vidjenje Davora Shukera na onoj slici od malopre!
Bravo majstore! ;))
fudbal.902kum.djole,
Pih, kako ih glatko dobiše.
A i drago mi je što su pukli smrdljivi Brazilci više..
fudbal.903corgan,
Evo u paketu jedan po meni najbolji fudbalski komentator(sa BK ,Premier liga)i
bez komentara najdebiliji.
P.S.Ovo su mp3-ovi home made i precisceni u Cool Editu.
komentar.zipfudbal.906corgan,
-> #903, corganE zaboravih da kazem da je ono chuveni Nedeljko Kovinjalo!!!!!!
fudbal.907junior,
-> #902, kum.djole> Pih, kako ih glatko dobiše.
> A i drago mi je što su pukli smrdljivi Brazilci više..
Jes, bogumi. :) Gola govna ..:)
Francuzi ih rasturiše, ne zna se. Ovi nisu skupili 2 povezane
akcije na celoj utakmici. :)
fudbal.908corgan,
Sta reci sem Francuzi su igrali neverovatno dobro a brazilci neverovatno lose
i ne mogu da se vade na povredu Ronalda jer ni Francuzima nije bio Givarsh u
formi tako da su kvit.
P.S.Ko zna sta bi bilo da su Francuzi iskoristili sve propustene shanse bilo
bi negde 6:0.
Pozdrav
Corgan
fudbal.909dr.iivan,
Francuzi su igrali bolje, ali samo u finalu.
Dok god oni ne placu zato sto su drugi, kao sto sada to radi cela
brazilska nacija, nema nista od pravih prvaka :)
Finale SP bi trebalo da se igra u dve utakmice. Viva Brazil.
fudbal.910poulos,
Zvezda - Vardar 4:0 (2:0)
Pred skoro 10000 gledalaca, Zvezda je fino igrala i razbila
Makedonce. :)
Golove su postigli: Gojković, Ognjenović (glavom posle kornera)! :),
Vilijams i Mićić.
Sva 3 Brazilca su se predstavila veoma dobro, ali su Adilson i
Vilijams bili ipak bolji od onog trećeg, kome sam ime zaboravio...
Inače, Perica igra odlično i sve manje gnjavi, Gojković, Aćimović i
Ljubojević bi trebalo da budu odličan vezni red..., a ni odbrana ne
bi trebalo da bude loše (Dudić, Adilson, Bjegović i Pecelj).
fudbal.911noay,
-> #910, poulosSva 3 Brazilca su se predstavila veoma dobro, ali su Adilson i
Vilijams bili ipak bolji od onog treceg, kome sam ime zaboravio...
--------------------------------------------------------------------
Fumasa se zove chovek ;>
Inace, Perica igra odlicno i sve manje gnjavi, Gojkovic, Acimovic i
--------------------------------------------------------------------
I sve vishe pada...imao je sretje da mu je Filipovic svirao prekrsaj
svaki put kad padne.Promasio je inace 100% sansu iz kontre kad je
bio sam pred golmanom.AL je zato dao gol glavom iz kornera...
mora da je Malisha povatao neke fore od Birhofa na SP ;>>
fudbal.912miskop,
-> #910, poulos>> Sva 3 Brazilca su se predstavila veoma dobro, ali su Adilson i
>> Vilijams bili ipak bolji od onog trećeg, kome sam ime zaboravio...
Zar neko nije spomenuo da se jedan već vratio kući, kao, Zvezda
nema para za svu trojicu?
fudbal.913morkin,
-> #910, poulos> Golove su postigli: Gojković, Ognjenović (glavom posle kornera)!
A, zato je kiša... ;)
fudbal.914morkin,
-> #912, miskop> >> Sva 3 Brazilca su se predstavila veoma dobro, ali su Adilson i
> >> Vilijams bili ipak bolji od onog trećeg, kome sam ime
> zaboravio...
> Zar neko nije spomenuo da se jedan već vratio kući, kao, Zvezda
> nema para za svu trojicu?
Ko bre nema para?
Jednu neću... Daj pet! ;)
fudbal.915kum.djole,
-> #912, miskop>> Zar neko nije spomenuo da se jedan već vratio kući, kao, Zvezda
>> nema para za svu trojicu?
Prvo je pisalo da se vratio - što je daklem, dezinformacija.
Navodno obeštećenje za svu trojicu iznosi 550.000 USD.
Ako kažu da Zvezda nema te pare onda je to već debela dezinformacija.
fudbal.916poulos,
-> #911, noay* prekrsaj svaki put kad padne.Promasio je inace 100% sansu iz kontre
* kad je bio sam pred golmanom.AL je zato dao gol glavom iz
* kornera... mora da je Malisha povatao neke fore od Birhofa na SP
* ;>>
Heh. :) Znao sam da će promašiti ono, ne može on da da gol kad je sam
protiv golmana. :) Tada su seljačine počele da zvižde, a ja sam samo
rekao, kako će samo da mu aplaudiraju kada postigne gol. Odmah pošto
mu je to golman odbranio, izveden je korner. I Peca ga dade glavom. :)
I desi se ono što rekoh... Je*em ti zapad!
fudbal.917poulos,
-> #912, miskop* Zar neko nije spomenuo da se jedan već vratio kući, kao, Zvezda
* nema para za svu trojicu?
Čuo sam da je cena sve trojice oko milion dolara. U odnosu na naše
igrače je to džabe, a ovi momci znaju da igraju fudbal. :)
fudbal.918nemanjja,
U prijateljskom mecu odigranom u Kuli Cukaricki (potpuno
podmladjeni tim) je deklasirao domaci Hajduk sa 6:1.
Inace 7 ili 8 omladinaca je potpisalo profesionalne ugovore za
Cukaricki.
fudbal.919poulos,
C. Zvezda - Santos Laguna 3:2
Zvezda je igrala veoma dobro do poslednjih 10 minuta, kada su i
primljena ova dva gola. Strelci za crveno - bele:
Bunjevčević, Ognjenović i Aćimović.
Inače, ko nije video Pericin gol neka se odmah ubije. ;)
Sama igra je bila veoma dobra, iako je protivnik bio mnogo jači od
npr. Vardara. Inače, taj isti meksički tim je prošle nedelje dobio
one glupe "Vitezove". ;)
Dan posle toga odigrana je i tekma protiv Radničkog, ali je nju
odigrao Zvezdin B tim. Dovoljno je reći da je kapiten bio mladi
centarfor Drulić. Gledao sam samo prvo poluvreme, koje je završeno
sa 2:0 za Zvezdu. Igra B tima je bila iznenađujuće dobra, igralo
se veoma lepo u napadu, većinom se igralo na prvu loptu, a moje
mišljenje da su fenomenalni igrači su samo potvrdili Drulić i Urumov
(nekada omladinci C.Z., posle nekoliko godina kaljenja se vratili
u Zvezdu, a obojica su igrala baš za Radnički(KG)).
Vest za one koji nisu bili u skorije vreme na Marakani:
Sa severa su sklonjene šipke i uskoro će biti postavljene stolice.
Od ove godine UEFA zahteva stolice sa naslonom već od prvog kola,
tako da će morati da se požuri sa tim... (ko im je kriv kad su čekali
100 godina).
fudbal.920nebco,
E samo da kazem da jedan od brazilaca onaj cije ime pocnje sa F...........
nece igrati za ZVEZDU otputovao je jutros u pola deset kuci.
I jos da kazem da nezna ni jednu rec srpkog samo psuje ko kocijas.
Kaze:"Naucio me Perica kako se ovde prica"
fudbal.921poulos,
Ajd da ponovo pokušam, neće meni Štef da briše poruku. :)
Dakle, ukoliko ima zainteresovanih za fudbal sa Sezamovcima
neka se jave na mail. Naša fina grupica ima višegodišnju
tradiciju, ali su nam potrebna i pojačanja, tj. sveža krv. :)
Javite se... :)
fudbal.922lboki,
-> #921, poulos
gde se igra i kad ?
fudbal.923poulos,
-> #922, lboki* gde se igra i kad ?
Na (Smr)Adi. ;) Ubaciću te u grupu, pa ćeš tamo naći detaljnije
informacije, da ne smaram ovde... :)