košarka.405noay,
-> #404, stefan Na turniru u Moskvi Zvezda je u polufinalu pobedila CSKA da bi
potom u
finalu izgubila od Makabija sa 79:71. Utakmica za trece mesto
izmedu CSKA i
--------------------------------------------------------------------
Dal je u tim utakmicama igrao Jaric?
košarka.406nikolaj,
Kako je javila BK televizija u sredu uveche zamalo je doslo da
tragedije-Vladu Divcu je puklo slepo crevo,pa je valjda odma doslo
do infekcije,tako da je on mogao da umre da Danilovic odma nije
doshao po njega kolima i odveo ga u bolnicu u Bolonji..
košarka.407giovanni,
-> #406, nikolajĘ? Kako je javila BK televizija u sredu uveche zamalo je doslo da
Ę? tragedije-Vladu Divcu je puklo slepo crevo,pa je valjda odma doslo
Ę? do infekcije,tako da je on mogao da umre da Danilovic odma nije
Ę? doshao po njega kolima i odveo ga u bolnicu u Bolonji..
Ma lupaju. Divac je operisan u Švajcarskoj.
košarka.408junior,
-> #405, noay> Dal je u tim utakmicama igrao Jaric?
Jeste, protiv CSKA odigrao utakmicu života .. dao 4 poena. :)
Ne znam stvarno što se toliko kidaju oko dečka. ;) Imamo mi
budućnost i na drugoj strani, a on očigledno nije spreman da
sad pruži maximum. Zvezdi treba dobar bek šuter SAD, a ne za
3 godine.
košarka.409junior,
-> #407, giovanni> Ma lupaju. Divac je operisan u Švajcarskoj.
U Bolonji, lekari Kindera.
Danilović ga nije dovezao, već njegova žena, a Danilović ga
je dočekao u Bolonji, sa već organizovanim prevozom do bolnice,
i stolom koji ga je čekao :)
košarka.410stefan,
-> #405, noay>Dal je u tim utakmicama igrao Jaric?
Jeste ali su mu po svemu sudeći to bile i poslednje igre u timu Zvezde.
košarka.411stefan,
-> #407, giovanni> Ma lupaju. Divac je operisan u Švajcarskoj.
Ako je Bolonja kao i Kazablanka u Švajcarskoj onda možda...;)
košarka.412noay,
-> #408, juniorNe znam stvarno sto se toliko kidaju oko decka. ;) Imamo mi
buducnost i na drugoj strani, a on ocigledno nije spreman da
sad pruzi maximum. Zvezdi treba dobar bek suter SAD, a ne za
3 godine.
--------------------------------------------------------------------
Ma ne mislim ni ja da je on nesto potreban zvezdi.Bolje da dovedu
nekog "matorca" koji ce da da par koseva po tekmi nego da igra
Jaric koji se umusi posle svakog promasaja i kasnije se ne vidi
celu utakmicu.
košarka.413giovanni,
-> #411, stefanĘ? Ako je Bolonja kao i Kazablanka u Švajcarskoj onda možda...;)
'bem li ga, meni ortak koji radi u expresu reče da je bio u Švajcarskoj
na odmoru i da je tamo operisan. Ali sam zaboravio da expres laže. ;)
košarka.414rades,
Dusan Vujosevic novi trener Buducnosti.
košarka.415stefan,
-> #414, rades>Dusan Vujosevic novi trener Buducnosti.
Tačnije, šef stručnog štaba a Muta je i dalje trener (navodno je on lično
predložio dovođenje Vujoševića).
košarka.416lora.palmer,
Gurovic je valjda potpisao za Barselonu..:)
Nikolaj..
košarka.417junior,
-> #415, stefan> Tačnije, šef stručnog štaba a Muta je i dalje trener (navodno
> je on lično predložio dovođenje Vujoševića).
Znači, Budućnost definitivno ide na titulu. Sa Mutom, Bojanićem
i Vujoševićem na klupi, imaju i "mozak" pored "tela". ;)
košarka.418gligo,
SOS prenosi da Divac pregovara sa Kinderom iz Bolonje..
Nazalost...:)
košarka.419noay,
-> #418, gligoSOS prenosi da Divac pregovara sa Kinderom iz Bolonje..
Nazalost...:)
-------------------------------------------------------
Nema nishta od njegovog prelaska u Kinder jer ovi vetj
imaju dva stranca van EU.A i ne verujem da bi Divac
napustio SAD tek tako,morali bi da mu deeebelo plate.
košarka.420junior,
-> #418, gligo> SOS prenosi da Divac pregovara sa Kinderom iz Bolonje..
> Nazalost...:)
E, čekam dana kad bi otišao ;)
Više ne bi prenosili šugave utakmice Šarlota, nego bi konačno
izabrali prave tekme. Već sam 2x apelovao na bk, da uključi
prenose Toronta (bacio im tačan dan i sat, i s kim igraju), a
znate kako kažu - 2x bog pomaže, 3. put i vo polaže ;)
A što se Dikija tiče, reče on da se ne mrda iz Amerike, i da
je LA njegov grad. Ostaje tamo, u svakom slučaju.
košarka.421gligo,
-> #419, noay> Nema nishta od njegovog prelaska u Kinder jer ovi vetj
> imaju dva stranca van EU.A i ne verujem da bi Divac
> napustio SAD tek tako,morali bi da mu deeebelo plate.
A i sto ne bi pristao da igra za 2,3 milke dok je NBA u strajku, na stranu
sto je oslobodjen naporne sezone i napornih tekmi NBA-a.
košarka.422noay,
-> #241, kum.djoleA i sto ne bi pristao da igra za 2,3 milke dok je NBA u strajku, na
stranu
sto je oslobodjen naporne sezone i napornih tekmi NBA-a.
--------------------------------------------------------
Mozemo mi da nagadjamo sta tje biti sa Divcem,
ali sve zavisi od toga da li tje biti NBA ove godine i
ako ga bude kad tje da pochne.Vetjina boljih klubova u evropi
ima popunjen limit od 2 stranca u timu<u Kinderu Paspalj i
Danilovitj> sto znachi da bi eventualno u "polusezoni"
mogli da ulete NBA igrachi.A za Divca bi ,s obzirom
na njegove godine bilo pogubno da preskochi sezonu..
košarka.423gligo,
-> #420, junior> Vise ne bi prenosili sugave utakmice Sarlota, nego bi konacno
> izabrali prave tekme.
Slazemo se, jedine vredne, su tekme Filadelfije...:)
Ono, jes' da se MJ povukao, pa Iverson nema kome da nabija komplekse,
al' tu su uvek Kanadjani, tako da smo jednu brigu prebrinuli :)
>Vec sam 2x apelovao na bk, da ukljuci
> prenose Toronta (bacio im tacan dan i sat, i s kim igraju), a
> znate kako kazu - 2x bog pomaze, 3. put i vo polaze ;)
To bi bio odlican potez za kladionicare...
Recimo, dal'ce Toronto imati vise od 20 pobeda u sezoni, ili, da li ce
u sezoni imati vise od 30% suta, a moze i ono, da li ce postaviti nove
negativne rekorde tipa, najmanji broj poena po tekmi, najlosiji procenat
suta, sto su sve karakteristike smesnih timova poput ovoga..:)
Dobro de, zanimljivo je njih gledati kako zakucavaju i raduju se,
dok gube sa 30 razlike :) To je perspektiva, bre...
košarka.424kum.djole,
Je l' bre vido neko da je pao Zagreb? ;)
košarka.425gligo,
-> #424, kum.djole> Je l' bre vido neko da je pao Zagreb? ;)
Zanimljiva situacija :)
Grobari ne pisu jer posle 0:4 sa hrvatskim klubovima nema
sta da se prica ;), a cigani, ni sami ne znaju sta ce biti protiv
Cibone pa stoga ne zele ni da prozivaju...:)
A Zagreb, k'o Zagreb, smesni su, samo kad' sam video onog
crncugu Tonyja Maronija ;), sve mi je bilo jasno. Kasnije na konferenciji
za stampu kaze Sesar za Maronija : " Pa nije on kriv, razumem ga ja,
ipak je on navikao na drugu vrstu kosarke..." :)
Alo bre...;)
košarka.426junior,
-> #425, gligo> za stampu kaze Sesar za Maronija : " Pa nije on kriv, razumem
> ga ja, ipak je on navikao na drugu vrstu kosarke..." :)
Sesar lik. ;)) Počeo mali da mi se dopada nakon onog "..ali nigde
nije bilo kao u Sarajevu. Tamo su nas dočekali kao da smo im sve
njihovo poklali. Videla im se krv u očima.." ;)
Mali je strašno pozitivan lik ;)
> Cibone pa stoga ne zele ni da prozivaju...:)
Ma što da vas prozivamo? Pa nas ne zanimaju ta nižerazredna takmičenja.
košarka.427morkin,
-> #426, junior> > Cibone pa stoga ne zele ni da prozivaju...:)
>
> Ma što da vas prozivamo? Pa nas ne zanimaju ta nižerazredna
> takmičenja.
Tako je jr, samo trpaj. ;>
košarka.428junior,
-> #427, morkin> Tako je jr, samo trpaj. ;>
Bogami, ako bude do kraja kao što je na poluvremenu, biće
super :)
Za neupućene 31:31 za Zvezdu :))
košarka.429junior,
Jao, Mihajlo, ko te napravi tako glupavog ...
Jova zver se razigrao, on završava utakmicu sa Jestratijevićem. Luka
mu ima šut 3/3 za trojke, a on ostavlja Ljubu za zadnji napad, kad nam
treba trojka.
Samo da smene čobana.
košarka.430noay,
-> #429, juniorJova zver se razigrao, on zavrsava utakmicu sa Jestratijevicem. Luka
mu ima sut 3/3 za trojke, a on ostavlja Ljubu za zadnji napad, kad
nam
treba trojka.
Samo da smene cobana.
----------------------------------
Pa nije samo on kriv.Topic je promashio zicer u zadnjem
minutu.Pa pre toga,Jestratijevic i Topic po jedno slobodno
bacanje."Coban" je pogresio sto je stavljao Bolica da chuva
Etkinsa i sto su ga pustili da se razigra.Ovo sto ti kazes
stoji trebalo je da Jovo igra u II poluvremenu....
košarka.431nemanjja,
I K.K. Crvena zvezda je izgubila protiv Kroata.
Zasto ?
Pa vise je razloga, a ja cu nabrojati samo neke:
1) nedostatak navijaca
2) nije igrao najbolji mladi evropski kosarkas Igor Rakocevic
3) ocajna taktika "trenera" Crvene zvezde Pavicevica
Da pojasnim sve razloge
1) zbog kazne sa utakmice Zvezda - Mash najbolji navijaci na svetu a
i sire, Delije nisu mogle da pomognu svom klubu. Ipak u samoj hali
bilo je okaceno dosta zastava ciji broj nebih da navedem (da ne
ispadne da sam "promasio" cifru za dva pa da dizete galamu).Od
svih zastava bih izdvojio kingsize dres Crvene zvezde.
2) Zna se sta je Rakac u Zvezdi. Njen motor.
3) Pavicevic uporno nastoji da se "igra" trenera. Ocigledno je da
nema pojma. Zasto su otpustili Lucica ?
Da mi je znati kakvo li ce opravdanje sad da nadje.
košarka.432juice,
-> #425, gligo@> za stampu kaze Sesar za Maronija : " Pa nije on kriv, razumem ga ja,
@> ipak je on navikao na drugu vrstu kosarke..." :)
Izjava godine ;))))
"Boze me sacuvaj kakva rezija?!"
Pozdrav!
košarka.434kum.djole,
-> #427, morkin>> Tako je jr, samo trpaj. ;>
Cibona trpa i lepše i bolje.. ;)
košarka.435kum.djole,
Pih, podneo ostavku ćelavi.. ;)
košarka.436junior,
-> #434, kum.djole> Cibona trpa i lepše i bolje.. ;)
Mi bar igramo u ligi šampiona, a ne u tamo nekim Rejmondima ..;)
Možete vi da budete prvi na selu, tamo i spadate. ;)
BTW, novi/stari trener Zvezde - Džaković. Konačno neko normalan.
košarka.437rades,
-> #436, junior
> Mi bar igramo u ligi sampiona, a ne u tamo nekim Rejmondima
> ..;)
Ovu sezonu bi trebalo dobro da zapamtite - jer u poslednjih 10
godina i u narednih 10 necete videti Ligu sampiona. Doduse, kako
ste krenuli - mozda je nece videti nijedan nas tim. Kakvi ste
slepci - necete ni peti moci da budete. ;(
Srecom, Partizan ce bar obezbediti bar to jedno mesto. ;)
> BTW, novi/stari trener Zvezde - Dzakovic. Konacno neko
> normalan.
Tebi je on normalan?? Blago vama sa njim. ;)
košarka.438junior,
-> #437, rades> Tebi je on normalan?? Blago vama sa njim. ;)
Šta je vama ljudi, vi kao da pratite basket od juče?
Bora je bre faca, u našem basketu je ohohoho, jedan je od retkih, trenutno
aktivnih trenera, koji može da se pohvali da je bio prvi trener i u staroj
Jugoslaviji. Mislim, ok možda ne spada čovek u klasu Dude, Obradovića,
Lučića, ali je sasvim dovoljan. Ima iskustvo, ima znanje, zna šta je
potrebno za pobedu, a kad na to dodaš i odličan tim, kakav Zvezda ima, ne
sumnjam da ponovo osvajamo titulu (mada, Budućnost će biti gadna kad se
uigra, tj. u playoffu), a u Evropi, šta uradimo uradimo.
Vi sad kenjajte, kenjajte, kad nas tamo u maju budete gledali kako osvajamo
Final Four, samo ćete više da patite. ;)
> Srecom, Partizan ce bar obezbediti bar to jedno mesto. ;)
U šta lično ne sumnjam, taman da i Budućnost upadne kao drugi predstavnik,
pored Zvezde, sledeće godine u Evro-ligu.
košarka.439vdunic,
Danas se igraju utakmice prvog kola Winston YUBA lige.
1. kolo / 26.09.
Spartak - Budućnost
Iva - Beobanka
FMP Železnik - Crvena Zvezda
Partizan - Radnički JP
Beopetrol - Hemofarm
Lovćen - Zdravlje
košarka.440morkin,
-> #436, junior> Mi bar igramo u ligi šampiona, a ne u tamo nekim Rejmondima ..;)
Ko je uopšte taj Rejmond Saporte?
košarka.441morkin,
-> #434, kum.djole> >> Tako je jr, samo trpaj. ;>
>
> Cibona trpa i lepše i bolje.. ;)
Očigledno, jer ste vi to takvo iskustvo doživeli jednom, pa vam se svidelo.
A ono u fudbalu mora da je bio petostruki orgazam. ;)
košarka.442junior,
-> #440, morkin> Ko je uopšte taj Rejmond Saporte?
Hteo sam da napišem nešto zajedljivo zbog grobara, ali onda se
setih, pokojnik, čovek, stvarno nema smisla. :) Elem, nemam pojma,
ono što znam jeste da je bio dugogodišnji (doživotni;) predsednik
Reala, i da je bio velika faca u evropskoj košarci. E, sad, da li
je samo taj njegov "činovnički" rad bio dovoljan da daju ime evro
kupu po njemu, ili je pre toga bio i igrač, ko zna, možda isto
legenda Reala, to će ti neko drugi bolje reći.
košarka.443junior,
-> #439, vdunic> FMP Železnik - Crvena Zvezda
Gutooooo?
Oće bit' izveštaja? ;)
košarka.444gligo,
-> #438, junior> Jugoslaviji. Mislim, ok mozda ne spada covek u klasu Dude,
> Obradovica, Lucica, ali je sasvim dovoljan. Ima iskustvo, ima
> znanje, zna sta je potrebno za pobedu, a kad na to dodas i
> odlican tim, kakav Zvezda ima, ne sumnjam da ponovo osvajamo
> titulu (mada, Buducnost ce biti gadna kad se uigra, tj. u
> playoffu), a u Evropi, sta uradimo uradimo.
Za sekund samo da te prekinem u tvojim nedosanjanim snovima,
o uspesnoj Zvezdi u Evropi, i pokoravanju preostalih ekipa nase lige:
FMP - Zvezda 73:72
:)
Ne znam sta vi jos mozete da priredite, smesni ste bre, ako sam od
nekog ocekivao da vam uzme bodove, tu sigurno nisam mislio na
klince iz Zeleznika, al' eto, vi i to umete, tj. oni to umeju :)
Vidim ja, vi opet krecete starim stazama uspeha, tako da vam ispadanje
nece tesko pasti. Ipak cete vi do Final-Foura, jel' tako? :)
košarka.445rades,
-> #443, junior
>> FMP Zeleznik - Crvena Zvezda
> Gutooooo?
> Oce bit' izvestaja? ;)
Nije bas Gutin, al' valjda ce posluziti....
Dakle,
******************************************************
FMP Zeleznik - Crvena zvezda 73:72 (64:64, 41:29)
******************************************************
FMP Zeleznik je u odnosu na proslu sezonu totalno podmladio
sastav. Od igraca koji su igrali prosle godine ostali su:
Veselin Petrovic (sada kapiten), Mladen Sekularac, Aleksa-
ndar Smiljanic i Aleksandar Nikolic. FMP Zeleznik ove sezo-
ne ima najmladji tim u istoriji lige. Najstariji igrac ima
21 godinu.
Da se vratim na sam mec...
Pocetne petorke:
FMP Zeleznik - Smiljanic, Petrovic, Sekularac, Basaric + No.13
C. zvezda - Pavicevic, Popovic, Radmanovic, Topic, Stanojevic
Zvezda je dobro pocela, povela sa 0:4, da bi tada FMP nacinio
preokret i poveo 5:4. Od tada pa do 35. minuta igre - FMP je
bio non-stop u vodjstvu. FMP je igrao odlicnu odbranu, agresivno,
borbeno... Zvezda je za 10 minuta igre uspela da postigne samo
11 poena (uglavnom poeni Jove Stanojevica). Prednost FMP-a je
rasla, da bi dostigla i fantasticnih 17 poena. Pred kraj polu-
vremena Zvezda je pocela da smanjuje razliku, ali nije mogla
ispod 12 poena.
Pocetak 2. poluvremena Zvezda je odigrala dobro. Pojacala je
odbranu, tako da se prednost FMP-a brzo topila. Zvezda je uspela
i da povede (ali ne vise od 3-5 razlike). Za ovo je najzaslu-
zniji bio Zlatko Bolic, koji je sjano odigrao drugo poluvreme
i cini mi se dao preko 25 poena (5 trojki). U poslednja 3 minuta
regularnog dela uslo se sa 60:60. FMP je sjajno odbranio 2 napa-
da, ali ni svoje nije uspeo da krunise poenima. Tada jedna
sumnjiva odluka sudije Belosevica (u korist Zvezde). Uslo se
u penal zavrsnicu. Bolic je promasio oba bacanja, da bi u
kontri FMP postigao poene. Poslednji napad je pripao Zvezdi.
Na liniji slobodnih bacanja bio je Topic. I on je uspeo da
promasi oba bacanja. FMP nije uspeo da postigne kos i igrao
se produzetak.
Produzetak je Zvezda dobro odigrala, imala prednost 67:72.
Tada je FMP odbranio nekoliko napada i iz dve kontre preko
Vese Petrovica dosao u vodjstvo. Poslednji napad je opet
imala Zvezda (22 sekunde do kraja). Na 4 sekunde pre kraja
fauliran je Popovic. I on je promasio oba bacanja i FMP je
potpuno zasluzeno slavio.
Sta reci na kraju...
FMP odlican, imaju mladu, perspektivnu ekipu, koja ce u Zele-
zniku biti tezak protivnik za sve. Vrlo borbeni, ali ono sto
im fali je iskustvo.
Zvezda ocajna. Da nije bilo Bolica, FMP bi sigurno slavio sa
desetak razlike. Osim njega i Stanojevica, svi ostali ocaj.
Kapiten Topic je uspeo za 45 minuta igre da postigne cela
4 poena (prvi 5 minuta pre kraja regularnog dela).
Zvezda je izgleda usla u seriju poraza (Cibona, FMP, u sredu
tesko da ce dobiti Panatinaikos u Atini, i sledeg vikenda
Partizan). Vidi se da ovom timu fali Igor Rakocevic. Ako
Zvezda ovako nastavi - nestace nam trenera. I Bori ce ubrzo
dani biti odbrojani...
košarka.446junior,
-> #444, gligo> Vidim ja, vi opet krecete starim stazama uspeha, tako da vam
> ispadanje nece tesko pasti. Ipak cete vi do Final-Foura, jel'
> tako? :)
Ček, opet ne razumem. Vi ste prošle godine izgubili 7 utakmica
uzastopno, pa ste opet stigli do Final Foura, zahvaljujući veoma
dobroj, pribranoj igri, pravovremenoj smeni trenera, i pogodnom
žrebu. Vi ste bukvalno slučaj, koji se ono od dna, uzdigao do
skoro samog krova.
Ako ćeš primer iz lige? Pre 2 godine, ste uspeli da izgubite od
Lovćena da domaćem terenu, a ipak ste uzeli titulu.
Ne kapiram čemu toliki pesimizam kod grobara? Pa igraćete i vi
jednom u ligi šampiona, ne na selu, samo se strpite ..;)
Iskulirajte ljudi, dobar je tim, dobar trener, rezultati će doći
sami od sebe. Pa nismo mi Milan, majku mu..;)
košarka.447nikolaj,
-> #446, junior>Ne kapiram cemu toliki pesimizam kod grobara? Pa igracete i vi
>jednom u ligi sampiona, ne na selu, samo se strpite ..;)
Igracemo jednom u ligi sampiona..?
To samo kazuje prepotentnost cigana shto su prvi put zaigrali u ligi
sampiona,koju ce da napusti posle prvog kruga shto i zasluzuje po
kvalitetu,tako ce Partizan sam sebi morati da obezbedi nastup i
ligi sampiona sledece godine..
košarka.448superhik,
-> #431, nemanjja=:> 2) nije igrao najbolji mladi evropski kosarkas Igor Rakocevic
;))))))
kao što je Perica_mama_vidi_mi_frizuru_Ognjenović najbolji
fudbaler Evrope u kategoriji do 21 (IQ)
košarka.449sani.,
Olivera ne zovemo vise "Pop zicer" , sad je Pop slobodnjak! ;)
košarka.450junior,
-> #449, sani.> Olivera ne zovemo vise "Pop zicer" , sad je Pop slobodnjak! ;)
Autonomaš, a? ;) Sekta promašenih slobodnjaka? ;)
Gledao sam konačno snimak tekme .. pa ono je bila tuga. Šta su
sve promašili, i kako je FMP napravio onu seriju od 6:0 na kraju
nikad mi neće biti jasno. Ali, bože moj, valjda će stvari da
krenu na bolje. Makar da na derbiju pružimo dostojan otpor.
košarka.451nikolaj,
Takodje cestitke na velicanstvenoj pobedi kako kaze cuveni
Pantic..:))
košarka.452rades,
-> #450, junior
> Makar da na derbiju pruzimo dostojan otpor.
Pa samo tome i mozete da se nadate. ;)
košarka.453gligo,
-> #446, junior> Cek, opet ne razumem. Vi ste prosle godine izgubili 7 utakmica
> uzastopno, pa ste opet stigli do Final Foura, zahvaljujuci
> veoma dobroj, pribranoj igri, pravovremenoj smeni trenera, i
> pogodnom zrebu. Vi ste bukvalno slucaj, koji se ono od dna,
> uzdigao do skoro samog krova.
Pa znas kako, jedan je Partizan...:)
> Ne kapiram cemu toliki pesimizam kod grobara? Pa igracete i vi
> jednom u ligi sampiona, ne na selu, samo se strpite ..;)
;)
Cuj ovo, igracemo i mi jednom ligi sampiona...;))
Onaj vas hibrid Jestratijevic je odlicno iskomentarisao vase pohode
na Evropu: " Ja ne znam dal' neko vodi statistiku, al' mislim da je
nama ovo prvo ucesce za poslednjih 20 godina u Kupu sampiona, zato..."
Da ne citiram dalje bisere...:)
> Iskulirajte ljudi, dobar je tim, dobar trener, rezultati ce
> doci sami od sebe. Pa nismo mi Milan, majku mu..;)
Znas kako, Milan ima Berluskonija, a koga vi imate? :)
Dok vi ne oterate onu gamad sto se namnozila u upravi, nema
od vas nista, a pogotovo ne dobrog kluba.
košarka.454rades,
-> #453, gligo
> Onaj vas hibrid Jestratijevic je odlicno iskomentarisao vase
> pohode na Evropu: " Ja ne znam dal' neko vodi statistiku, al'
> mislim da je nama ovo prvo ucesce za poslednjih 20 godina u
> Kupu sampiona, zato..."
Jestratijevic veze nema. Totalno se izgubio posle povrede.
Njegovo prodavanje je Covicev potez decenije.
> Znas kako, Milan ima Berluskonija, a koga vi imate? :)
Oni imaju Voju Stojakovica. ;) Genija koji je kupovao sve sto
je stigao. Zato i imaju ovakav sljam. Idijoti guse 2-3 dobra
igraca.
košarka.455junior,
-> #452, rades> Pa samo tome i mozete da se nadate. ;)
Neka, neka. Dobili ste vi i prošle godine i beogradski trofej, i prvi
derbi. Ako se završi sve kao i prošle godine, niko srećniji od mene. ;)
Tako da .. nije važno uopšte. Mislim, jeste važno, naravno, derbi je derbi,
ali opet, džaba ti i prednost domaćeg terena, kad igramo u istoj hali, a
i sve utakmice odigrane u sezoni postaju smešne na početku playoffa.
Vi nam bar obećajte da ćete se ove godine potruditi da uđete u finale, ok?
;)
košarka.456junior,
-> #453, gligo> Dok vi ne oterate onu gamad sto se namnozila u upravi, nema
> od vas nista, a pogotovo ne dobrog kluba.
Gamad ili ne, ali ljudi koji su sad došli u klub, su stvorili onu Zvezdu,
šampiona Jugoslavije, za prošlu godinu. Džebiga, valjda nam je predsednik
ili teh. direktor (ko će ga znati) direktor republičke uprave prihoda ;)
Malo i nama da upadne kašika u med. Vas boli za pare, vi imate sponzore
šampiona, a to što smo mi pre par godina, bukvalno propadali kao tim, to
što ljudima nismo mogli ni pola obećanih para da isplatimo, to niko i ne
spominje? Što smo kao _pojačanja_ dovodili razne Pavloviće, Radoviće i
ostale likove? Danas, manje više, ličimo na normalan klub. Istina, bez
ikakve tradicije, ali ipak na neki klub.
Uostalom, gledao si utakmicu danas, mislim da je poraz (ok, jeste poraz),
bio više nego častan. Pružili smo finu partiju, izborili odličan rezultat,
takav da, ako nekom lucidnošću ;), dobijemo taj Panatenaikos u uzvratnom
meču, lako možemo da anuliramo ovih 6 poena razlike. Džebiga, broj se i
pobede, ali broji se i koš razlika. Valjda ste to shvatili pre 2 godine,
kad ste igrali protiv Kindera, i bili toliko srećni ko mala deca, što ćete
da ih dobijete, da ste uspeli da ispustite 20 i kusur razlike. Da li treba
podsećanje na ono šta je bilo u Bolonji?
Ok je Zvezda, ljudi igraju srcem, to je ono što mi je najvažnije. Ima par
likova za koje nisam jasan čemu služe .. tipa, da li je iko primetio koliko
je Jova bolji centar od Jestratijevića, a oba trenera uporno forsiraju ovog
drugog, šta ja znam, fali nam dobar bek šuter, i ova nova Borina taktika,
sa Radmanovićem na šuteru (ko je taj čovek?), a Bolićem kao rezerve
(prošlogodišnji fazon) očigledno daje mnogo bolje rezultate nego sa Bolićem
kao startnim šuterom. Pekovića ne ide šut, ali on svoj deo posla u odbrani
i organizaciji napada odrađuje više nego ok (znate li da je čovek protiv
Cibone imao 5 asistencija;). Topić je Topić. Ako se probudi, ok, ako ne,
džebiga, pukli smo.
Uostalom, ništa bolja slika tima nije u Partizanu. Imate svoje svetle
tačke, ali imate i 2-3 tako fascinantna lika, koje ne vredi ni pominjati,
nego samo otići na utakmicu, gledati ih i smejati se.
Anyway, da više ne kenjam, videćemo šta se da uraditi na derbiju. Moje
lično mišljenje, je da je Partizan trenutno u mnogo boljoj formi, verovatno
će da dobije, sad sa koliko, videćemo, ali opet to ništa ne znači, jer se
titula brani u aprilu i maju, a ne u oktobru.
košarka.458sani.,
-> #455, junior}} Vi nam bar obecajte da cete se ove godine potruditi da udete u
}} finale, ok?
Vazi , mi u finale , a vi u final four ! Posteno.
Ajde da vidimo ko ce da ispuni obecanje , bacamo vam rukavicu u
lice ;))
košarka.459rades,
-> #455, junior
> Tako da .. nije vazno uopste. Mislim, jeste vazno, naravno,
> derbi je derbi, ali opet, dzaba ti i prednost domaceg terena,
> kad igramo u istoj hali, a i sve utakmice odigrane u sezoni
> postaju smesne na pocetku playoffa.
Lepo si rekao. Derbi je derbi, ali playoff je najvazniji. Dzaba
nama bilo sto smo imali samo 2 poraza prosle sezone kad smo
posle ispali u polufinalu. Ne racunajuci Partizan i Zvezdu -kod
kojih prednost domaceg parketa i ne vazi, nas sistem (1-2) je
kretenski. Forsiraju se slabije plasirane ekipe. Ali o ovome
je bilo reci i krajem prosle sezone...
košarka.460mantoniadis,
Results of men's EuroLeague basketball matches on Wednesday:
Group B
In Athens: Panathinaikos (Greece) 77 Crvena Zvezda
(Yugoslavia) 71 (halftime 46-33).
Leading scorers:
Panathinaikos - Dino Ratza 27, Deyan Bodiroga 16
Red Star - Milenko Topic 15, Giovo Staniyevic 14
14:41 09-30-98
In Zagreb: Cibona Zagreb (Croatia) 54 Manresa (Spain) 61 (25-32)
Group D
Villeurbanne (France) 80 PAOK Salonika (Greece) 66 (40-30)
košarka.461junior,
-> #458, sani.> Vazi , mi u finale , a vi u final four ! Posteno.
> Ajde da vidimo ko ce da ispuni obecanje , bacamo vam rukavicu u
> lice ;))
Dajte nam Mireta, i eto nas na krovu Evrope ;)
košarka.462junior,
-> #459, rades> kojih prednost domaceg parketa i ne vazi, nas sistem (1-2) je
> kretenski. Forsiraju se slabije plasirane ekipe. Ali o ovome
> je bilo reci i krajem prosle sezone...
Teško da se forsiraju, ali im je definitivno lakše, nego po onom,
standardnom sistemu. Po meni, to je čak i mnogo bolje, jer su inače
tolike razlike u klasi između timova kod nas, da je prosto nezamislivo
da se desi neko iznenađenje. Ovako je to ipak moguće. Čuj, do finala
su ipak ispale 2 favorizovane ekipe, a to je ono što na kraju krajeva
i daje draž, zar ne?
košarka.463miskop,
-> #454, rades>> Jestratijevic veze nema. Totalno se izgubio posle povrede.
>> Njegovo prodavanje je Covicev potez decenije.
Tačno tako. Prvo što je totalno nezrela ličnost, a drugo što uopšte nema
blage veze sa košarkom.
košarka.464rades,
-> #462, junior
> Po meni, to je cak i mnogo bolje, jer su
> inace tolike razlike u klasi izmedu timova kod nas, da je
> prosto nezamislivo da se desi neko iznenadenje. Ovako je to
> ipak moguce. Cuj, do finala su ipak ispale 2 favorizovane
> ekipe, a to je ono sto na kraju krajeva i daje draz, zar ne?
Ali razlika je iz godine u godinu manja. Evo vidi vec u prvom
kolu sampion izgubi od ekipe koja (po prognozama) treba da se
bori za opstanak. ;)
Jeste da ovako ima vise drazi, ali pogledaj Partizan prosle
godine - celu sezonu odigrali super, "marljivo skupljali
bodove" ;), a onda ispadnu. Doduse, smatram da je to bila ve-
lika bruka i da je Partizan morao glatko da izbaci FMP, ali
ipak je lakse igrati prvu kod kuce, pa u naredne dve sta uradis.
Jos jedna stvar - ovako mozda ima vise drazi, ali slabije eki-
pe nas predstavljaju u jacim evropskim takmicenjima. ;)
košarka.465gligo,
-> #456, junior> Gamad ili ne, ali ljudi koji su sad dosli u klub, su stvorili
> onu Zvezdu, sampiona Jugoslavije, za proslu godinu. Dzebiga,
> valjda nam je predsednik ili teh. direktor (ko ce ga znati)
> direktor republicke uprave prihoda ;)
Nema vecih licemera i gamadi u ovoj ligi od te vase uprave. Koji su to
likovi koji prvo najure, ajde, s'pravom, onog Pavicevica, dovedu Lucica
koji im prakticno donese finale Koraca, i titulu prvaka Jugoslavije,
a onda ga 2 dana posle finala Koraca jednostavno sutnu i sto je najgore
vrate onu sominu Pavicevica. I on jos posle, kao zahvaljuje upravi
na saradnji i istice da je bio od pocetka uz Zvezdu :) Molim te...:)
A sto se tice budzeta, bese juce u Blicu, vas budzet je negde
oko 2 mil. dolara. Naravno, to je nista, kad poredis da jedan Radja
samo od Panatenaikosa dobija 4 milke :) Vas budzet, puta 2. ;)
A gde je tu Bodiroga, pa Ikonomu, pa Subotic, pa recimo Koh ;).....
> dobijemo taj Panatenaikos u uzvratnom mecu, lako mozemo da
> anuliramo ovih 6 poena razlike. Dzebiga, broj se i pobede, ali
> broji se i kos razlika. Valjda ste to shvatili pre 2 godine,
Aha, broje se pobede, al' vi trenutno brojite jedino poraze :),
i ta serija ne vidim da ce se zaustavljati u skorije vreme, s' obzirom
na predstojece protivnike, Partizan i Efes.
> drugog, sta ja znam, fali nam dobar bek suter, i ova nova
> Borina taktika, sa Radmanovicem na suteru (ko je taj covek?), a
To vam je neko dete, za tri minuta malom je Bodiroga nabio 3 licne,
al' je zato decko zalepio Radju, za udzbenike...:)
bice nesto od njega...;)
> Bolicem kao rezerve (proslogodisnji fazon) ocigledno daje mnogo
> bolje rezultate nego sa Bolicem kao startnim suterom. Pekovica
> ne ide sut, ali on svoj deo posla u odbrani i organizaciji
> napada odraduje vise nego ok (znate li da je covek protiv
> Cibone imao 5 asistencija;).
Njih dvojica, k'o da su razroki, pa su gadjali onaj semafor iznad kosa,
a ne kos ;) Uostalom, za mene je taj Pekovic nula, sve sto zna je
da se vrti oko bloka na trojci, i da sa 9 metara sutira istu.
> licno misljenje, je da je Partizan trenutno u mnogo boljoj
> formi, verovatno ce da dobije, sad sa koliko, videcemo, ali
> opet to nista ne znaci, jer se titula brani u aprilu i maju, a
> ne u oktobru.
Titula se brani u play off-u, play off je u aprilu i maju, a posto se vi
necete ni plasirati u play off, dzaba vam sva filozofija...:)
košarka.466ognjenc,
-> #460, mantoniadis> Results of men's EuroLeague basketball matches on Wednesday:
>
> Group B
> In Athens: Panathinaikos (Greece) 77 Crvena Zvezda
> (Yugoslavia) 71 (halftime 46-33).
> Leading scorers:
> Panathinaikos - Dino Ratza 27, Deyan Bodiroga 16
````````````````````````````````
Sve Grci :))))))))
košarka.467sani.,
-> #462, junior}} su ipak ispale 2 favorizovane ekipe, a to je ono sto na kraju
}} krajeva i daje draz, zar ne?
Ne daje to nikakvu draz , to samo pacerima (kao sto ste i vi ;)
daje sansu da urade ono sto drugachije ne bi mogli.
košarka.468ognjen.s,
Rezultati 2. kola Kupa Evrope:
C D
Suba-Pamesa 58:74 Partizan-Paks 92:85
Budućnost-Broćeni 87:84(73:73) Zagreb-Pivovarna 78:80
Ejlat-Slask 75:83 TOPO-AEK 71:76
1. Pamesa 2 0 1. Partizan 2 0
2. Slask 2 0 2. Pivovarna 2 0
3. Budućnost 1 1 3. AEK 2 0
4. Ejlat 1 1 4. Zagreb 0 2
5. Broćeni 0 2 5. Paks 0 2
6. Suba 0 2 6. TOPO 0 2
košarka.469ognjen.s,
Rezultati 2. kola Evro Lige:
A B
Žalgiris-Vareze 97:81 Panatinaikos-C.zvezda 77:71
Ortez-Autodorožnik 74:71 Cibona-TDK 54:61
Fenerbahče-Taukeramika 96:75 Makabi-Efes 66:68
1. Fenerbahče 2 0 1. Panatinaikos 2 0
2. Žalgiris 1 1 2. Efes 2 0
3. Autodorožnik 1 1 3. TDK 1 1
4. Ortez 1 1 4. Cibona 1 1
5. Taukeramika 1 1 5. C.zvezda 0 2
6. Vareze 0 2 6. Makabi 0 2
C D
Alba-Olimpijakos 83:85 Asvel-PAOK 80:66
Zadar-Kinder 55:65 TimSistem-Samara 77:58
CSKA-Ulker 82:76 Olimpija-Real 76:84
1. CSKA 2 0 1. Asvel 2 0
2. Olimpijakos 2 0 2. TimSistem 1 1
3. Kinder 1 1 3. Olimpija 1 1
4. Ulker 1 1 4. PAOK 1 1
5. Alba 0 2 5. Real 1 1
6. Zadar 0 2 6. Samara 0 2
košarka.470ognjen.s,
Za one koji ne prate temu prognoza obaveštenje da je počela košarkaška
prognoza. Detalji u porukama 15.443 i 15.444.
košarka.471morkin,
-> #458, sani.> }} Vi nam bar obecajte da cete se ove godine potruditi da udete u
> }} finale, ok?
>
> Vazi , mi u finale , a vi u final four ! Posteno.
> Ajde da vidimo ko ce da ispuni obecanje , bacamo vam rukavicu u
> lice ;))
Što se mene tiče, Zvezda je ispunila ono što sam tražio: ispušili set za
ligu šampiona. Svom kumu (a on misli crno-belo) sam to davno i rekao - može
Zvezda da u Ligi šampiona popuši od svakog sa po 20 razlike, opet ću biti
zadovoljan.
A voleo bih da u plej-ofu igramo u polufinalu sa vama.
košarka.472junior,
-> #465, gligo> A sto se tice budzeta, bese juce u Blicu, vas budzet je negde
> oko 2 mil. dolara. Naravno, to je nista, kad poredis da jedan
Pa dobro, svako u svojim mogućnostima. Čuj, ne možeš očekivati da
jedna Zvezda parira, šta ja znam, Panatenaikosu ili Timsistemu po
budžetu .. to nikad neće biti moguće, i stvarno ti je smešno poređenje.
Ja ti govorim da je ta uprava, koliko god šugava bila, i koliko god
čudne odluke donosila, ipak donela neke promene na bolje. Seti se
samo trenutaka kad smo se spašavali ispadanja iz lige, kad su nam
igrači odlazili na pola sezone zbog neizmirenih dugovanja, kad smo
protiv Akvarijusa igrali sa 8 igrača, jer ih nije bilo više, kad smo
dobijali tehničke jer nismo imali 5 igrača na terenu, koji nije imao
5 ličnih, kad smo na derbiju ubacivali DECU od 16 godina (Sliniša
Kovačević) ... mislim to su sve tako tragični i tužni trenutci, koji
su fala bogu za nama.
Bez obzira šta ja ili ti mislio o Zvezdi, ta uprava je ipak sklopila
neki tim, izmenjala sve moguće i nemoguće trenere, i na kraju uspela
da Zvezdi izbori titulu, samo sezonu posle odluke da iz lige ne ispadaju
4, već 2 kluba, naravno, da bi se Zvezda spasla.
E, o tome ti govorim, mogu oni da budu sve šta hoće, ali za sad, što
se košarke tiče, vukli su prave poteze. Jedino mi nije jasno smenjivanje
Lučića, ali bože moj, očigledno su imali pik na njega. O tome, ipak ne
odlučujemo ti i ja.
> Aha, broje se pobede, al' vi trenutno brojite jedino poraze :),
> i ta serija ne vidim da ce se zaustavljati u skorije vreme, s'
> obzirom na predstojece protivnike, Partizan i Efes.
Pa hajde, da vidim hoćemo li stići vašu seriju od 7 uzastopnih poraza
u Evro-ligi. ;) Meni se nešto čini da će biti prekinuta, nakon 3 poraza,
a tebi? ;)
> al' je zato decko zalepio Radju, za udzbenike...:)
> bice nesto od njega...;)
Crnac u duši? :>
> a ne kos ;) Uostalom, za mene je taj Pekovic nula, sve sto zna
> je da se vrti oko bloka na trojci, i da sa 9 metara sutira istu.
Nešto se nisi bunio, kad je Čubrilo radio isto to, sem što je ovaj
čekao da mu se izvrti blok na liniji za 3, pa je onda šutirao. ;)
Peković je faca, a da li će to i dokazati, videćemo. Ipak je Zvezda,
koliko god Budućnost možda bila bolja ove sezone, veći klub od iste.
Treba se dokazati u većoj sredini, gledaj samo probleme koje je Mire
imao .. ima vremena za Pekovića, a dok god čovek igra odbranu, kakvu
igra, i dok god je jedan od 3 igrača sposobna da zakucaju, on će
imati prođu kod mene ;)
> Titula se brani u play off-u, play off je u aprilu i maju, a
> posto se vi necete ni plasirati u play off, dzaba vam sva
> filozofija...:)
Smeš ti neke pare na to?
košarka.473junior,
-> #464, rades> Jos jedna stvar - ovako mozda ima vise drazi, ali slabije eki-
> pe nas predstavljaju u jacim evropskim takmicenjima. ;)
Ako pogledaš nije ni to toliko loše. Partizan se opametio, odlučio
da skupi dobar tim, uzme dobrog trenera, i da titulu povrati u prave
ruke. Budućnost se narogušila, nakupila para, i ove sezone žele i
oni i uspeh u Evropi, kao i u prvenstvu. A pored svega toga, ta
Zvezda, koja je možda i zalutala u Ligu Šampiona ;), ipak će puniti
halu za svaku tekmu u istoj, puniti kasu od prodaje karata, i prodaje
prava tv prenosa.
Mislim, ja se ne zavaravam. Činjenica je da je Zvezda, ipak veoma
mali klub u košarci, i da nama treba period adaptacije, dok uđemo
među "face". Dok ne steknemo jedan dobar osnov, da uspeh iz prošle
godine i ponovimo. Zamisli samo Zvezdu za 3-4 godine, kad već bude
iza sebe imala par godina (uspešnog?) igranja po Evropi, kad klupska
kasa bude neovisna o sponzorima, kad se ne bude spominjalo više
plaćanje postojećih igrača, već dovođenje sve boljih i boljih.
Partizan je tu fazu prošao odavno, kad ste uzeli evropsku titulu,
i naravno, posle sankcija, jednom dominacijom koju ste sprovodili
par godina, sasvim fino ste anulirali uticaje neigranja u Evropi,
i vi ste opet klub. Pa budite, malo dobri, i pustite i nas da to
postanemo. Može samo da nam bude zanimljivije, zar ne?
košarka.474poulos,
-> #435, kum.djole* Pih, podneo ostavku ćelavi.. ;)
Posle ovoga, ni poraz od Cibone mi ne pada teško. :))
Ozbiljno.
košarka.475poulos,
-> #448, superhik* =:> 2) nije igrao najbolji mladi kosarkas Igor Rakocevic
* ;))))))
Rakočević je proglašen za nejboljeg mladog košarkaša na poslednjem
EP za juniore. :)
košarka.476poulos,
-> #464, rades* Jos jedna stvar - ovako mozda ima vise drazi, ali slabije eki-
* pe nas predstavljaju u jacim evropskim takmicenjima. ;)
I meni je žao što FMP nije ušao u Kup Rejmonda. ;)
košarka.477rades,
-> #473, junior
> Ako pogledas nije ni to toliko lose. Partizan se opametio,
> odlucio da skupi dobar tim, uzme dobrog trenera, i da titulu
> povrati u prave ruke. Buducnost se narogusila, nakupila para, i
> ove sezone zele i oni i uspeh u Evropi, kao i u prvenstvu.
Ja se nadam da ce bar jedan od ova dva kluba u polufinale Kupa
Evrope. I glupi Hrvati imaju 2 predstavnika u Ligi sampiona,
samo mi nemamo. Buducnost je losije krenula, ali potrebno je
vreme dok oni uigraju 5 novih igraca.
> A
> pored svega toga, ta Zvezda, koja je mozda i zalutala u Ligu
> Sampiona ;), ipak ce puniti halu za svaku tekmu u istoj, puniti
> kasu od prodaje karata, i prodaje prava tv prenosa.
Ovo stoji. Sesnaest utakmica koje cete odigrati ce mnogo koristi-
ti igracima (prvenstveno mislim na Rakocevica, Stanojevica, pa
ajde i Topica). Takvo iskustvo nisu mogli da steknu igrajuci u
Kupu Koraca. Samo da Zvezda sacuva mesto u Ligi sampiona. To je
ono sto mene brine.
košarka.478rades,
-> #476, poulos
> I meni je zao sto FMP nije usao u Kup Rejmonda. ;)
Zezaj ti, ali ti klinci sa prosekom godina ispod 20 - vas razbi-
se. Nisam skoro prisustvovao tako dobroj, pre svega borbenoj
(bar je FMP bio borben ;) ) utakmici.
košarka.479gligo,
-> #472, junior> Pa dobro, svako u svojim mogucnostima. Cuj, ne mozes ocekivati
> da jedna Zvezda parira, sta ja znam, Panatenaikosu ili
> Timsistemu po budzetu .. to nikad nece biti moguce, i stvarno
> ti je smesno poredenje.
Nisam ni poredio u kontekstu mojih tvdnji, vec je to bilo, onako, btw...
Cisto mi palo napamet...
> Pa hajde, da vidim hocemo li stici vasu seriju od 7 uzastopnih
> poraza u Evro-ligi. ;) Meni se nesto cini da ce biti prekinuta,
> nakon 3 poraza, a tebi? ;)
Bogami, jedina sansa za vadjenje vam ja protiv TDK :), Makabi je
isuvise jak za vas, sa Aleksanderom iz AEK-a, Williem Andersonom,
Loncarom :), Katasem i jos nekim bajama sto samo stoje na trojci
i sipaju ;) Grke i Turke da ne spominjem, Bodiroga i Drobnjak su se
nalozili, tako da cete vi iz Lige izaci isto onako kako ste i usli, na
mala vrata...
> Crnac u dusi? :>
Pu, pu, daleko bilo...:)
> Nesto se nisi bunio, kad je Cubrilo radio isto to, sem sto je
> ovaj cekao da mu se izvrti blok na liniji za 3, pa je onda
> sutirao. ;)
Pa znas kako, to je bila taktika Mutavog, sve lopte centrima,
ostali iza trojke, sta vam centri vrate odma' sutiraj...:)
Evo sada primenjuje istu taktiku u Buducnosti, jedva su dobili
Brocente u produzecima, ej bre, Brocente...:((
A u prvom kolu protiv onih Engleza, sutirali trojke 32-10, i pukli...:)
Ej, bre, Englezi i kosarka...;)
Samo mi nije jasno zasto Vujosevic ne odigra svoju ulogu tamo,
ako ne smiri Mutu i njegove takticke zamisli, nece oni proci ni
prvu rundu...
košarka.480junior,
-> #475, poulos> Rakočević je proglašen za nejboljeg mladog košarkaša na
> poslednjem EP za juniore. :)
MVP-em turnira, bolje rečeno. Naravno, kad neko ima prosek
oko 30 poena po meču, a u finalu ubode 37 komada, i donese
zlato svom timu, teško da neće postati mvp. :)
košarka.481corgan,
CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
košarka.482ognjenc,
-> #481, corgan> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
:)))))))))))))))
Al si se ti izleteo malko !!!
košarka.483morkin,
-> #481, corgan> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
Siroma'...
košarka.484legolas,
-> #482, ognjenc> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
:)))))))))))))))
Al si se ti izleteo malko !!!
_____________________________
Ma covek pomeso. Nisu Cigani navijaci Partizana. Grobari su navijaci
Partizana.
Cisto da mu objasnim, ne zna covek
košarka.485dr.iivan,
-> #481, corgan> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
;>>>>
Jao, groobariiii... ;)
košarka.486kiki,
-> #481, corgan> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
Khmm, bolesnici su druga vrata levo.. :)
košarka.487juice,
-> #481, corgan@> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
Da niste pustili onog imbecilnog Ljubi-me-majka-retardiranog Vardu, mozda
ne biste naljutili toliko igrace Zvezde i mozda, eventualno mozda, ali ovo
zaista eventualno, pobedili.
Inace, meni je i dalje zao Cubrila, koga sam zaista voleo kao igraca sto je
pukao i nije nista postalo od njega.
Pozdrav!
košarka.488corgan,
Mislim sta da kazem.Chestitam na pobedi iako smo se prodali al nema veze.NAshe
navijanje je bilo onako.Nije bilo Chegija.Vodili su Dacha,Mishel i Cuma.Young
boys lomili stolice i tako.Na kraju smo nadjachali cigane.
košarka.489junior,
-> #1386, rades> 3 utakmice za redom u gostima. Prvo gostovali u Spaniji, za-
> tim Makabiju i sada Zvezdi. Ajde dve za redom, ali tri?
Efes igra kod kuće, protiv Zvezde.
košarka.490junior,
-> #481, corgan> CIGANI, OTKINUCEMO VAS VECHERAS!
Onaj Čubrilo me stvarno otkinuo od smeha ;))
To neka nova taktika Partizana? Glupi potezi, dok i publika i igrači
ne dobiju stomačne bolove od smejanja, pa onda krećete u napad? :))
Lepo ste to zamislili, nema šta.
košarka.491sani.,
-> #490, junior}} Lepo ste to zamislili, nema sta.
E bre zvezdasi , pobedili ste , dosta sad da se pusete :)
Znate i sami da cete opet igrati protiv fmp-a :)
Doci ce i grobarskih 5 minuta :)
košarka.492rades,
-> #489, junior
>> 3 utakmice za redom u gostima. Prvo gostovali u Spaniji, za-
>> tim Makabiju i sada Zvezdi. Ajde dve za redom, ali tri?
>
> Efes igra kod kuce, protiv Zvezde.
Da, tek sam kasnije ovo video.
košarka.493poulos,
-> #461, junior* Dajte nam Mireta, i eto nas na krovu Evrope ;)
Šta će nam, imamo Zlatka i Popa. ;>
košarka.494poulos,
-> #464, rades* Jos jedna stvar - ovako mozda ima vise drazi, ali slabije eki-
* pe nas predstavljaju u jacim evropskim takmicenjima. ;)
Pa pazi...I te slabe ekipe su dovoljno dobre da deru protivnike
u kupu Rejmonda. ;)
košarka.495poulos,
-> #478, rades* Zezaj ti, ali ti klinci sa prosekom godina ispod 20 - vas razbi-
* se. Nisam skoro prisustvovao tako dobroj, pre svega borbenoj
* (bar je FMP bio borben ;) ) utakmici.
Jao... ;) Stvarno momci razbijaju. Posle ovog derbija od pre neki dan,
ja se pitam samo šta bi tek vama uradili. ;>
košarka.496poulos,
-> #465, gligo* i ta serija ne vidim da ce se zaustavljati u skorije vreme, s'
* obzirom na predstojece protivnike, Partizan i Efes.
Samo ti pogađajaj ovako i ubuduće, neću se bunim. ;>
košarka.497poulos,
-> #487, juice* Da niste pustili onog imbecilnog Ljubi-me-majka-retardiranog Vardu,
Seljačina. Kako je samo nab'o Topića u onom napadu, gad... :( A
i sudija seljak, nije svirao namernu ličnu u toj situaciji.
* Inace, meni je i dalje zao Cubrila, koga sam zaista voleo kao igraca
* sto je pukao i nije nista postalo od njega.
Nemoj tako, vidiš da dečko lepo polaže loptu. ;) Mislim, nismo svi
rođeni za zakucavanje. ;)
košarka.498poulos,
-> #491, sani.* Znate i sami da cete opet igrati protiv fmp-a :)
Pazi, mi tradicionalno gubimo u sezoni od FMP-a, ali titulu osvajamo
u njihovoj hali. ;)
* Doci ce i grobarskih 5 minuta :)
Pošto se tekma igra 40, daćemo vam 5 minuta da se igrate, kao i na ovom
derbiju. :)
košarka.499miskop,
-> #497, poulos>> * Da niste pustili onog imbecilnog Ljubi-me-majka-retardiranog Vardu,
>> Seljačina. Kako je samo nab'o Topića u onom napadu, gad... :( A
>> i sudija seljak, nije svirao namernu ličnu u toj situaciji.
Kamo sreće da je 'seljačina', nego ono, tip je očigledno bolestan
od neke neizlečive bolesti. ;) Pa ko bre sa 18 godina ima 215 ? ;))
košarka.500rades,
-> #495, poulos
> Jao... ;) Stvarno momci razbijaju. Posle ovog derbija od pre
> neki dan, ja se pitam samo sta bi tek vama uradili. ;>
Ta poredjenja tipa " mi od njih izgubili 10 razlike, a vas smo
dobili sa 5, so vas ce otkinuti sa 15" su glupa. Ja sam rekao
da FMP ima izuzetno mladu, napaljenu ekipu koja moze da napravi
iznenadjenje. Protiv Zvezde su igrali odlicno, borbeno, dobru
odbranu (sve ovo je falilo Partizanu; doduse i vas je zaista
k*njao sut). Medjutim, slazem se i da je Zvezda mozda pocenila
FMP i u mec usla prilicno lagodno (to je uradio i Partizan sa
vama). I jednima i drugima to se osvetilo.
košarka.501rades,
-> #494, poulos
> Pa pazi...I te slabe ekipe su dovoljno dobre da deru protivnike
> u kupu Rejmonda. ;)
Covece, jednom nas dobijete i odmah ko da ste izmislili kosarku.
Mozda i treba tako. Pamtite ovu pobedu, posto cete na sledecu
dugo, dugo cekati.
košarka.502rades,
-> #497, poulos
> Seljacina. Kako je samo nab'o Topica u onom napadu, gad... :( A
> i sudija seljak, nije svirao namernu licnu u toj situaciji.
Varda je napravio faul nad Topicem, ali on se sam nab'o u ko-
nstrukciju. Izgleda da je Topic hteo da se zadrzi na onom su-
ndjeru, ali je nekako nezgodno doskocio i razbio se. Nije to
bio toliko grub faul nad njim.
Sto se namerne tice, evo jos jedan primer...
Kontra Partizana 2 na 1, Jestra (nisam siguran da li je bas
on bio) udara coveka i sudija svira samo obican faul. Na dru-
goj strani za Zvezdu se svira namerna i to ne svira blizi
sudija (Crnogorac) koji je pod kosem, vec Jovcic, koji stoji
na centru i gleda igrace u ledja.
košarka.503ruby.rod,
-> #499, miskop=> od neke neizlečive bolesti. ;) Pa ko bre sa 18 godina ima 215 ?
Sa 14 je imao 211... ;)
košarka.504juice,
-> #497, poulos@> Nemoj tako, vidis da decko lepo polaze loptu. ;) Mislim, nismo svi
@> rodeni za zakucavanje. ;)
To je bio najtragikomicniji trenutak utakmice ;))
Ali , ja i dalje ostajem pri tome da Cubrilu treba dati jos samo jednu
godinu i ako do tada ne uspe nista da uradi od sebe treba ga obesiti
za muda na sred Terazija ;)
Pozdrav!
košarka.505juice,
-> #499, miskop@> Kamo srece da je 'seljacina', nego ono, tip je ocigledno bolestan
@> od neke neizlecive bolesti. ;) Pa ko bre sa 18 godina ima 215 ? ;))
košarka.506juice,
-> #502, rades@> Varda je napravio faul nad Topicem, ali on se sam nab'o u ko-
@> nstrukciju. Izgleda da je Topic hteo da se zadrzi na onom su-
@> ndjeru, ali je nekako nezgodno doskocio i razbio se. Nije to
@> bio toliko grub faul nad njim.
@> Sto se namerne tice, evo jos jedan primer...
@> Kontra Partizana 2 na 1, Jestra (nisam siguran da li je bas
@> on bio) udara coveka i sudija svira samo obican faul. Na dru-
@> goj strani za Zvezdu se svira namerna i to ne svira blizi
@> sudija (Crnogorac) koji je pod kosem, vec Jovcic, koji stoji
@> na centru i gleda igrace u ledja.
A niko nista ne kaze za onaj udarac Gilica kada je Jestrata ubio na
mrtvo ime. Jedva se decko oporavio. I lepo se videlo da on nije njemu
da lupi bananu vec je krenuo da ga odvali po rukama i glavi, a sudija
svira samo faul. Bre, to je za iskljucenje bre ;))
Jao vama grobari kad vam jednom bude centarski tandem Gilic-Varda
;))))))))))))))
Pozdrav!