SPORT.4

12 May 1998 - 27 Mar 1999

Topics

  1. atletika (6)
  2. fudbal (1744)
  3. košarka (1143)
  4. nba (5284)
  5. rukomet (20)
  6. vaterpolo (9)
  7. odbojka (32)
  8. tenis (14)
  9. zimski (4)
  10. borilački (13)
  11. auto-moto (413)
  12. bilijar (0)
  13. sah (8)
  14. rekreacija (3)
  15. prognoza (650)
  16. navijači (595)
  17. razno (60)

Messages - navijači

navijači.320 junior, -> #319, dr.iivan
> Nego.. kako si ovo uradio? ;) Lupio si reply u drugu temu i > zaglavlje, kome je reply, kada je pisana poruka i sl. Doduse, Znam da nije za ovu temu, ali malo i navijači da se obrazuju ;) reply yy.xxx :druga_tema Džebiga, mora to da se radi, da malo olakšam posao kolegi ;))
navijači.321 kiki, -> #312, nemanjja
> Na telefon 011/431-901 mozete naruciti sal SRBIJE > (lep,vezeni,italijanski), cenu neznam. Ono.. nisam znao da nas italijani gotive.. pa nam još i šalove prave ;)
navijači.322 corgan, -> #319, dr.iivan
PU*ITE GA DELIJE,BICE VAM VESELIJE PU*ITE GA DELIJE,BICE VAM VESELIJE PU*ITE GA DELIJE,BICE VAM VESELIJE PU*ITE GA DELIJE,BICE VAM VESELIJE
navijači.323 stefan, -> #320, junior
>Džebiga, mora to da se radi, da malo olakšam posao kolegi ;)) Da, sad više ne moram da ti ja premeštam poruke u navijače ;))
navijači.324 kiki, -> #322, corgan
> PU*ITE GA DELIJE,BICE VAM VESELIJE Hmm, mali je gluplji nego što sam mislio!
navijači.325 corgan, -> #324, kiki
Izvini pametni cigane(ovo je oximoron,ako znash shta je to)kiki,(mora da si verni obozavalac pilota)ovo je tema navijaca i sasvim je normalno da se napi- she nesto poput:Pu*ite ga delije....
navijači.326 kiki, -> #325, corgan
> ovo je tema navijaca i sasvim je normalno da se > napi- she nesto poput:Pu*ite ga delije.... Ako je to normalno.. onda svaka tebi čast.
navijači.327 jjerry, -> #325, corgan
>>Izvini pametni cigane(ovo je oximoron,ako znash shta je >>to)kiki,(mora da si verni obozavalac pilota)ovo je tema navijaca i >>sasvim je normalno da se napi- she nesto poput:Pu*ite ga >>delije... Pre svega pametan grobar je oksimoron (izmedju ostalog jer mu je potrebno da pogleda Vujakliju da bi saznao shta je oksimoron),a drugo,ovo je tema pod imenom "navijachi",to nije tema navijacha u kojoj ce dokone budale i fanatici koji vishe mrze Zvezdu nego shto vole Partizan (i obratno,naravno) pisati primitivne uvrede tipa "pushite ga delije" i slichno. Ako umesh da uvredish choveka samo pomocu psovki i stupidnih rima onda je to za zhaljenje a o onom oksimoronu posebno neshto govori... Pozdrav,J.J...
navijači.328 corgan, -> #327, jjerry
>Pre svega pametan grobar je oksimoron (izmedju ostalog jer mu je >potrebno da pogleda Vujakliju da bi saznao shta je oksimoron) Izvini faco,a to sa vujaklijom jel to nesto iz iskustva.U pravu si ti da ne treba uvrediti choveka samo psovkama,ali molim te navijachi su navijachi.Sta sad treba da komentarishem kao oni matorci sto grickaju semenke i po ceo dan seru na istoku.Ne bih zeleo vishe da se raspravljam sa ciganima.Kako je tako je 8 bodova-8 bodova,Mateja -Mateja,Tima - Muslimani,Shverc-Shverc.
navijači.329 kiki, -> #328, corgan
> 8 bodova-8 bodova,Mateja -Mateja,Tima - Muslimani,Shverc-Shverc. Kup Šampiona-Kup Šampiona
navijači.330 sani., -> #329, kiki
}} Kup Sampiona-Kup Sampiona U kosrci , u kosarci..
navijači.331 dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com> Subject: Delije Internet Fan Klub Date: utorak 13, oktobar 1998 08:35 IZVESTAJ IZ MINSKA --------------------------- Uprkos gromoglasnom navijanju nase petnaesteorke SKA Minsk je izbacio Zvezdu iz rukometnog kupa sampiona. Nema price, Belorusi su bili bolji i slavili sa cak 13 poena prednosti (u prvom mecu bilo je 30:22) za Zvezdu. Od celog tima jedino su srcem igrali mladi golman Saric i Ratko Nikolic, sto nista ne vredi kada ostali samo trckaraju. Mi smo se u dvomilionskom Minsku sjajno proveli- neki su odmah pokupovali pivo (solidno), a neki od nas su otisli u diskoteke. Minsk je lep grad, pristojno sredjen i iako je rec o zemlji iz bivseg Sovjetskog Saveza, neka ozbiljnija kriza se i ne primecuje. Ribe su im fenomenalne, a svi mnogo vole Srbe. To smo se uverili vec pri nasem dolasku pred halu (koja je 20-ak kilometara od centra) kada su nas cekali navijaci Dinama i Torpeda iz Minska (pretezno Skinheadsi), koji nisu verovali da smo dosli u njihov grad! Bili smo vidjeni kako setamo sa salovima po gradu vece pred tekmu i oni su dosli da se upoznaju sa nama. Sa (belo)Rusima smo se zgotivili, zajedno navijali (Fuck you NATO, Radovan Karadzic...) i razmenjivali rekvizite, a ono sto nas je sve prilicno iznenadilo (pa i one od nas koji se razumeju u desavanja na medjunarodnoj tifo-sceni) jeste da su navijaci iz Minska vrlo dobro organizovani, da cak imaju i svoje navijacke casopise i da sve o nama znaju (pricali su o tuci u Volgogradu, o neredima u Mecu, a jedan lik cak i ima kasetu sa Maksimira). Navijali smo celu utakmicu sa subarama na glavama i pokusali smo da pomognemo momcima da se kvalifikuju, ali iskusna beloruska ekipa prosto ih je pojela. Uz "Igrali smo i izgubili smo-igracemo i pobedicemo!" krenuli smo nazad za Beograd ceo put se zezajuci u avionu. Jedan krcat autobus Delija putovao je u Suboticu na kup-utakmicu sa Spartakom. Razlog sto nije islo vise ljudi jeste ispala od strane prevoznika koji nije dosao u zakazano vreme (9:30) sa svoja 3 narucena autobusa, vec smo morali da jurimo druge. Incidenata sa domacim Blue Marines nije bilo, rezultat je bio zadovoljavajuci, a zajebancija na nivou! NIKOLA MAKANJIC Poznata vam je konfuzija koja vlada oko vremena i mesta odigravanja Zvezdinog meca protiv Liona. Kako ne bismo sirili neproverene vesti, i time jos vise povecavali konfuziju, DELIJE INTERNET FAN CLUB se na ovu temu nece oglasavati sve dok ne dobije zvanicnu i sigurnu informaciju. Jos jedna losa vest - zbog politicke situacije FIBA je odlozila odigravanje kosarkaskih utakmica u nasoj zemlji. Ocekujemo dalje informacije. ------------------
navijači.332 poulos, -> #312, nemanjja
* Druga stvar je da se pojavio 11.No KOP-a, na 32 stranice i po ceni * od 23 dinara. Nov ne znači da je mesec dana star. ;) * Na telefon 011/431-901 mozete naruciti sal SRBIJE * (lep,vezeni,italijanski), cenu neznam. Šal košta 20 dem.
navijači.333 poulos, -> #318, corgan
* E bre cigane nemoj mnogo da se*esh.JAvite se kad budete bili prvaci * Evrope u basketu ili bar da stignete do Final Four-a(sto je za vas * san snova) Toliko ciganske pi*ke. A ja tebi skinuh ignore... Kakva greška. Jado. ;(
navijači.334 corgan, -> #333, poulos
Ma jadan si ti kad stavljash ignore.Bedo!
navijači.335 kum.djole,
Samo za navijače zvezde... grobarima ne preporučujem. :))) redstar.zip
navijači.336 ultra.boy,
Himna Crvene Zvezde himna.zip
navijači.337 nemanjja, -> #332, poulos
>Nov neznaci da je mesec dana star ;). Ok.Najnoviji. Najavljivana dvanestica ce se pojaviti ove nedelje.Mozda.
navijači.338 nemanjja,
Da se nadovezem. Bad Gones tj. navijaci Liona. bad
navijači.339 miskop,
Jel' se meni učinilo, il' je naš zeldi bio na TV-u? ;) Na žel. stanici intervjuisali zvezdine navijače pred put u Bukurešt, a koliko zeldija znam sa slike, ono je čini mi se on bio... ;)
navijači.340 sani., -> #339, miskop
}} a koliko zeldija znam sa slike, ono je cini mi se on bio... ;) Ma nije , to je bio mashinovodja , samo se nije umio..
navijači.341 dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com> Subject: Delije Internet Fan Klub Date: Őetvrtak 22, oktobar 1998 08:50 VOJIN LAZAREVIC NOVI TRENER FK CRVENA ZVEZDA IZVESTAJ IZ BUKURESTA --------------------------- KOSAN je otisao !!! Nadamo se nije suvise kasno - jer, ruku na srce, Zvezda ni na jednom frontu ne stoji dobro. U svakom slucaju Delije zdusno pozdravljaju smenu na Zvezdinoj klupi, i zele puno srece Vojinu Lazarevicu. ---------------------- Izvestaj Aleksandra Glisovica #0134 iz Bukuresta Rucna Momci iz mog kupea bili su kreativni i smislili pesmicu :" sta se razmisljas,povuci je,povuci je,povuci je-ee".Pogledajte naslov i bice vam jasno na sta se odnosi,a takodje,to je mozda i najjaci utisak sa ovog putovanja u rumunsku prestonicu.Voz je,bez preterivanja,bar 20 puta bio zaustavljen tako sto bi neko poslusao "savet" iz pesmice. Putovanje je do Bukuresta trajalo neverovatnih 18 1/2 sati,a povratak (do pancevackog mosta,posto sam i ja tu sishao) 15. Tolika duzina povratka ide na dusu jedino DELIJAMA ,dok odlazak moze da se stavi na dusu i carinicima. Uopste,cini mi se da je organizacija celog puta bila jako losa,jer pored navedenog,dosta ljudi je propustilo pocetak tekme jer ulaznice nisu bile podeljene na vreme,a Rumuni su iz meni nepoznatog razloga,jer je na njima pisalo da su besplatne, na njima insistirali.Jos jedna primedba tice se vremena povratka.na vozu je pisalo da je povratak u 2230,ali nigde nije pisalo da je to po rumunskom vremenu (sat ranije),tako da je lako moglo da se desi da neko zakasni.Doduse polazak iz Bukuresta je kasnio nesto vise od sat vremena,pogadjate vec zbog cega :). Sad o lepsim stvarima.Pored ,cini mi se,6 autobusa,iz Bg je krenuo i voz sa 12 rezervisanih vagona za DELIJE.Svi su bili puni.Ispraceni smo uz trubace(koji su put nastavili sa nama),baklje i pesmu. Trubaci su se setali kroz voz uz neprestanu svirku.Prvi incident se desio U Pancevu kad je voz bio kamenovan, pri cemu je jedan momak dobio kamen u glavu,ali nista ozbiljno na svu srecu. U svakom mestu u kojem smo stajali izazivali smo cudjenje"slucajnih prolaznika" i dobijali pozdrave i lepe zelje od vecine. U Vrscu je ostalo nekih 50 DELIJA koji su na put krenuli bez ili sa neispravnim pasosima.Nasi nisu insistirali da ne mogu svi da nastave put,ali su upozorili da im Rumuni nece dozvoliti da nastave put.Njihovo upozorenje pokazalo se tacnim,zato sto su Rumuni uz upotrebu nepotrebne sile izvlacili nase iz voza.Ipak,nekoliko njih bez pasosa je uspelo da se provuce,ali utisak je da je na granicnom prelazu sa njihove strane ostalo bar 2 puta vise nego u Vrscu. Pesma se nastavlja na svakom zaustavljanju u Rumuniji pri cemu su Rumuni bili toliko zacudjeni kao da su ponovo videli Causheskua :) Po dolasku u Bukurest,KONACNOG izlaska iz voza,pesme DELIJA i pokojeg dimnjaka,bivamo sprovedeni do parka,pri cemu panduri nisu davali da se iko odvaja iz kolone.To je izazvalo sumnju da cemo mozda tamo biti "pritvoreni"pa su sve vec polako gledali nacin da se izvuku.Tako smo moje drustvo i ja zapalili odmah po ulasku u park.Nase strepnje su se pokazale neosnovanim posto su po doasku u park i objasnjavanju gde se sta otprilike nalazi svi bili pusteni da se slobodno krecu. Sledecih 4 sata proticu u trazenju hrane i pica i unistavanju istih. Po dolasku ispred ulaza na stadion zaticemo cudan prizor:2 kordona pandura pretresaju po 2!! coveka,a kad ih pregledaju idu sledeca dvojica... To je islo uzasno sporo.Maloj uznemirenosti doprinelo je to sto karata nigde nije bilo,naime osoba kod koje su bile nije se nikako pojavljivala.Sve je to doprinelo da se kordoni maltene probiju i da krenemo prema kapiji stadiona,posto se ovaj prvi pretres odvijao malo dalje,na jednom uskom mestu.Tamo nastaje prava guzva jer bez karte niko nije mogao da prodje pa su,vec brojni navijaci koji su se tu zatekli,poceli vracati do prve kontrole da bi ih uzeli,sto je izazvalo veliku zbrku... Naravno,kroz kapije su pustani jedan po jedan.... Na severu DELIJE,na istoku Rumuni i nekih 8 Francuza.Jug do pola prazan,a istok popunjen Rumunima i navijacima Dinama (B),cije su klupske boje takodje crveno-bele (ovo bi trebao da procita i onaj koji nam je napravio one imbecilno plavo-bele dreseve). Bili su tu uobicajeni transparenti i bilo je crvenih balona,ali nedovoljno za sve. Atmosfera pa rekao bih uobicajena,ali ipak se osecao umor posle predugog puta.Poseba prica su navijaci Dinama koji su sve vreme navijali sa nama i za nas uzvicuci "Zvezda","Srbija" i nesto na rumunskom,a bogami i "fuck you NATO.fuck you) na sta smo im mi uzvratili skandiranjem "Dinamo Bukurest".Klinci su bili impresionirani nasim navijanjem,koje ipak moze biti dosta bolje.Posebno im se svidelo kada smo se podelili na pola i tako pevali "kada Zvezda igras ti..." i od pocetka drugog poluvremena kad smo bez prestanka pevali,sve do gola "napred Zvezda,napred Zvezda le..." Oba gola dosla su kao ogromni sokovi za sve nas posle cega smo potpuno pali i jedino sto se razgovetno culo bilo je "KOSANE ODLAZI" i "IDI U PARTIZAN KOSANE". Posle tekme navijaci su sprovedeni da stanice,bez mogucnosti da se nesto usput kupi za jelo ili pice,ali na stanici su dovitljivi to ipak uspeli. Kao sto sam vec reako polazak je kasnio nesto vise od sat vremena....da bi posle doslo da blagog demoliranja vagona (npr izbacen je i jedan lavabo). Ostatak noci prolazi prilicno mirno,a pre podne se nastavlja izbacivanjem "viska" na jednom stajanu,obilasku vinograda i kukuruza.... Posto sam sisao na "stanici" kod Pancevackog mosta ne znam sta se dalje desavalo,ali cuo sam da je voz ponovo zaustavljen u tunelu kod pristanista... Sta jos da kazem sem da ce biti i slika za par dana i KOSANE ODLAZI ------------------------------------------------------------------------
navijači.342 poulos, -> #339, miskop
* Bukurešt, a koliko zeldija znam sa slike, ono je čini mi se on * bio... ;) Jok, nisam bio. Ispališe me neki ortaci dva sata pre polaska voza. Na kraju, sreća je što nisam išao... Mada, da sam išao, možda bismo dobili (večno ću ostati u nedoumici). :)
navijači.343 poulos, -> #340, sani.
* Ma nije , to je bio mashinovodja , samo se nije umio.. More... Nemoj da Ivana i Dea vrše demonstraciju svojih veština na faci, kao pre nekoliko dana. ;> P.S. Neka Štef, ako mu smeta, prebaci poruku u borilačke. :))
navijači.344 sani., -> #343, poulos
}} More... Nemoj da Ivana i Dea vrse demonstraciju svojih }} vestina na faci, kao pre nekoliko nana. ;> dea.: prijateljsko shamaranje...nije to losha stvar...
navijači.345 qpele, -> #344, sani.
> }} More... Nemoj da Ivana i Dea vrse demonstraciju svojih > }} vestina na faci, kao pre nekoliko nana. ;> > > > dea.: prijateljsko shamaranje...nije to losha stvar... Kakvi losa, sane jel tako?:)
navijači.346 nemanjja,
Nevidjena aktivnost Service Crew-a tj. navijaca F.K. Zarkova. Valjda zbog toga sto su, kako mi drug rece, prvi u Beogradskoj ligi.
navijači.347 sani., -> #346, nemanjja
}} Nevidjena aktivnost Service Crew-a STa ti podrazumevas pod nevidjena aktivnost?
navijači.348 nemanjja, -> #347, sani.
Pa daju se "primetiti". Nisam skoro gledao F.C.Z. ali cu u skorije vreme ici na stadion da proverim svoje misljenje.
navijači.349 corgan,
E ovo nije humano. Probudim se jutros u pet,odem sa dva ortaka do blagajne do pola shesti i chekaj,chekaj(u mom sluchaju se nije obistinilo ono "ko cheka taj docheka")i ono smorna atmosfera.Skupili se agenti,jeli govna,zajbavali se kad oko 10h poveca grupa cigana dolazi kao "a-a,dza bu,lete vlashe,cigle trafike ultras transparenti(sad su kod nas)i uglavnom neka vasha pichka uzela prangiju i kao nesto krenuo da puca.Uglavnom pobegli ste.Al ne bi vi ni doshli da Young Boy nisu doshli i isprovocirali vas kod Marakane.I naravno murja dolazi,Tjume pricha mobilnim sa Zechevicem,pa kao nama neshto sere kao sto vas nije bilo vishe za fajt!?Agenti naravno pokupovali sve karte,i pazi ironiju,kupili za 10000 din karte za jug(50 din) i istog sekunda prodaju za 100din.Djubrad bre. Corgan A.
navijači.352 corgan,
Cigani,Lion vam je ku*ac dao,dok mi kre*emo ustashe u Zagrebu.
navijači.353 sani., -> #352, corgan
}} Cigani,Lion vam je ku*ac dao,dok mi kre*emo ustashe u Zagrebu. Cuti bre budalo , tek treba da igramo sa Laciom , a ti vec prozivash. Ako prodjemo posle blebeci kolko oces ;)
navijači.354 nemanjja,
Za "grobare". sslazio
navijači.355 kiki,
Saopštenje uprave i igrača FK Patizan Danas, 5. novembra, nova generacija FK Partizan igra svoju najtežu i najvažniju utakmicu:"crno-beli" se bore za plasman u treće kolo Kupa pobednika kupova! Oči evropske fudbalske javnosti usmerene su ka Jugoslaviji, ka Beogradu, ka stadionu u Humskoj ulici, ka meču koji će odigrati"Partizan" i "Lacio"... "Partizan igra evropski derbi!" Prijatelji fudbala, učinimo svi zajedno da ta utakmica bude veličanstven sportski dogadjaj: dočekajmo dostojno velikog protivnika čiji su nas navijači ispratili aplauzima posle prvog meča u Rimu, bodrimo naše igrače na dozvoljen načIn (bez baklji, petardi, i utrčavanja na teren!), ne dozvolimo da se na našem stadionu dogodi bilo kakav incident koji bi ugrozio buduće nastupe u evropskim takmičenjima(jer, naša je želja da uskoro zaigramo i u Ligi šampiona)! Neka svako od nas da puni doprinos novoj velikoj Partizanovoj pobedi - i na terenu i van njega. Neka fudbalska Evropa upozna na najbolji način i Partizanove fudbalske "bebe" i Partizanove verne navijače. Neka u meču Partizan - Lacio bude ispisana nova blistava stranica Partizanove fudbalske istorije. GROBARSKE PIČKE ;)
navijači.356 papshmir,
GROBARI!! Pozdravio vas Stankovic :)))
navijači.357 andrijak,
Oj grobari jeeeel vam zaaaao Deki vam je k*rac dao!!!
navijači.359 kum.djole,
Nemojte cigani da jedete go*na ;)
navijači.360 lboki,
sinoc, negde pri rezultatu od 1:1 cuje se iz publike - ajde, vise nas je ! inace, je li video neko lepsi "spektakl"?
navijači.361 lboki,
>Oj grobari jeeeel vam zaaaao Deki vam je k*rac dao!!! samo one najodvrtanije pi*ke ciganske mogu tako o tome da diskutuju btw, a sta je vama Kaveglija onda uradio?
navijači.362 corgan,
Ma bre prichajte sta hocete,ciganske picke. Mi smo vama na derbiju i razlikom od 12 poena pokazali ko je tata u nashem fudbalu. Jeste videli mozda kako je vash Deki pobegao ko pi*ka u onaj tunel,chim je chuo sudijin zvizduk.Ovako mlad tim Partizana nosio se ravnopravno sa jednim od najskupljih timova u Evropi. Osteceni smo od strane sudije sigurno. Stankovic je onda igrao djonom,i da je pokazao onaj ciganski dres kao sto je prichao ne bi ostao ziv. Vasha zvezda(bar u fudbalu)ne igra srcem kao Partizan.Da je partizan kojim sluchajem igrao sa Lionom,pregazio bi ga.A vi da ste sa Laciom pa ne znam,otkinuli bi vas. ZENA TI JE KU*VA SINISHA!
navijači.363 nemanjja,
Apelujem na najjadnije navijace na svetu koji sebe nazivaju "grobarima" da vise ne kenjaju. Jel' to taj spektakl ? Kao, nikad vidjeno. Vi bi trebali da idete u cirkus a ne na stadion. Posebno je nisko ono sa prozivanjem Mihajlovica i Dekija. Istina je da su i Delije na slican nacin prozivale Kralja, ali to je vec drugo jer decka vec drugi put buse k'o voznu kratu na sred Maksimira (N.K.K.-P.F.C. 5:0, N.K.K.-Porto 3:1). U pravu je Sasa Danilovic kada je za Vas rekao da ste dzukele. Kad smo vec kod patriotizma sta bi ono u Zagrebu, sa Cibonom ? Ne znam stvarno ko su ustase. Tudjman vam je bio predsednik. PUSILI STE DINAMU, POSLE I CIBONI CRNO-BELA G*VNA SVI STE VI KURTONI ! SRBIJU NAM BRUKATE BEZITE ODAVDE, DA'L STE IKAD CULI HIMNU BOZE PRAVDE ?
navijači.364 morkin, -> #356, papshmir
> GROBARI!! > > Pozdravio vas Stankovic Meni je krivo što nije nosio Zvezdin dres ispod... ;)
navijači.365 ognjenc, -> #362, corgan
> Ma bre prichajte sta hocete,ciganske picke. > Mi smo vama na derbiju i razlikom od 12 poena pokazali ko je tata u > nashem fudbalu. > Jeste videli mozda kako je vash Deki pobegao ko pi*ka u onaj tunel,chim > je chuo sudijin zvizduk.Ovako mlad tim Partizana nosio se ravnopravno sa > jednim od najskupljih timova u Evropi. > Osteceni smo od strane sudije sigurno. > Stankovic je onda igrao djonom,i da je pokazao onaj ciganski dres kao sto > je prichao ne bi ostao ziv. > Vasha zvezda(bar u fudbalu)ne igra srcem kao Partizan.Da je partizan > kojim sluchajem igrao sa Lionom,pregazio bi ga.A vi da ste sa Laciom pa > ne znam,otkinuli bi vas. > > ZENA TI JE KU*VA SINISHA! Ovako moze da pise samo jedan napaljeni pubertetlija, koji nije u mogucnosti da realno sagleda stvari.
navijači.366 rades, -> #363, nemanjja
> Posebno je nisko ono sa prozivanjem Mihajlovica i Dekija. Ne odobravam to, ali bas me zanima kako cete vi da docekate Drobnjaka za 2 nedelje?? Ako ga ne budete prozivali i vredjali (a on vam napakuje 20-25 poena) - stoji ono sto si rekao. Ako bude bilo vre- djanja - opaska ti je totalno glupa i pogresna.
navijači.367 dr.iivan, -> #360, lboki
> inace, je li video neko lepsi "spektakl"? ;)))))
navijači.368 kiki, -> #361, lboki
> btw, a sta je vama Kaveglija onda uradio? A Kaveglija je grobar???
navijači.369 kiki, -> #362, corgan
> Vasha zvezda(bar u fudbalu)ne igra srcem kao Partizan.Da je partizan kojim Hmm.. a lepo je rekao Tumba, da Partizan igra glavom a ne srcem!
navijači.370 sane, -> #365, ognjenc
> Ovako moze da pise samo jedan napaljeni pubertetlija, koji nije u > mogucnosti da realno sagleda stvari. Hm.. Pubertet?! Jock.. Taj ne zna josh ni shta je bubuljica..
navijači.371 sane, -> #366, rades
> Ako ga ne budete prozivali i vredjali (a on vam napakuje > 20-25 poena) - stoji ono sto si rekao. Ako bude bilo vre- > djanja - opaska ti je totalno glupa i pogresna. Samo jedna mala napomena.. Na nashim prostorima prozivanje dodje kao normalna stvar (istina to je jako jadno, al' dosadno narodu, shta cjesh).. Nezasvisno od toga odakle je potekao igrach.. Setite se samo Djodrdjevicja koji je sa Barsom igrao u Beogradu.. I njega su prozivali..
navijači.372 sani., -> #357, andrijak
> Oj grobari jeeeel vam zaaaao Deki vam je k*rac dao!!! Ijao kako je pederchic zapalio u svlachionicuuuu ;)) To je trebalo videti. Sta se on buni sto su ga prozivali da je ustasha , kad je jedan Alen Boksic ostao na terenu da se rukuje sa igrachima a ova "Srbenda" zapalila ko poslednji mohikanac ;)
navijači.373 sani., -> #363, nemanjja
> Istina je da su i Delije na slican nacin prozivale Kralja, ali to I Kralja , i Savu i Drobanjaka ce. Chak ste i Tomashevicu skandirali vulgarnosti. > Posebno je nisko ono sa prozivanjem Mihajlovica i Dekija. Ma ko im jebe mater janicharsku.. > Apelujem na najjadnije navijace na svetu koji sebe nazivaju > "grobarima" da vise ne kenjaju. I tebi isto.
navijači.374 gligo, -> #363, nemanjja
> U pravu je Sasa Danilovic kada je za Vas rekao da ste dzukele. To je rekao za sacicu navijaca koja mu je skandirala, ono sto mu je skandirala, nije se odnosilo generalno na Grobare.
navijači.375 gligo, -> #366, rades
> Ako ga ne budete prozivali i vredjali (a on vam napakuje > 20-25 poena) - stoji ono sto si rekao. Ako bude bilo vre- Ma on ce im uvaljati 25 poena, vredjali ga oni ili ne...;)
navijači.376 dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com> Subject: Delije Internet Fan Klub Date: Őetvrtak 05, novembar 1998 22:36 -------------------------------------------------------------- POBEDA U ZAGREBU 80-77 -------------------------------------------------------------- BRACO DELIJE, ovo je za nas velika satisfakcija posle svih poraza i malera koji su nas pratili u zadnje vreme !!! Poluvreme su Hrvati (i crnci) dobili sa 41-37, da bi u drugom poluvremenu imali i 9 poena prednosti. Medjutim, Zvezda je strpljivo stizala, usput isteravsi oba Cibonina centra zbog 5 licnih. Kulminacija je bila 15 sekundi pre kraja, kada je pri rezultatu 69-69 Jovo Stanojevic promasio oba bacanja. Cibona je promasila napad, a sudije potpuno nerazumljvio sviraju Popovicu licvnu u nultoj sekundi meca. Na svu srecu, centar Grgat je promasio oba bacanja ... U nastavak se uslo bez Popovica i Jestratijevica, ali je Zvezda smireno gradila prednost, i na kraju slavila sa 80-77 Nasi momci zasluzuju pun Pionir i paklenu atmosferu protiv Panatenaikosa za 7 dana Svi zajedno na stare staze slave !!! DELIJE INTERNET FAN CLUB PS Nagradno pitanje - ko je postigao 2. gol za Lazio ?
navijači.377 nemanjja, -> #366, rades
Pazi, ja licno nemam nista protiv Drobnjaka. Decko samo radi svoj posao. Medjutim nemisle svi kao ja.
navijači.378 nemanjja, -> #373, sani.
Ovako. Kralja mrzim opravdano. I to od pre neki dan kada su ga opet izresetali na Maksimiru. Dovoljno je da mu zvizde 2 minuta i decko ce bukvalno da se usere. Dokaz za to su i utakmice Kroacija-Partizan i Kroacija-Porto. Sta ce biti u kvalifikacijama kada budemo igrali protiv "komsija". Nemoj posle da kazes da te nisam "upozorio". Ako se opet ponovi decko ima "sindrom". Savu svi mrze. Svi mu zvizde. Ako ga ja mrzim, ako ga ceo sever mrzi, ako ga mrze i navijaci Aston Vile nesto nije u redu sa njim. Tomasevica mrzim najvise. P*dercina teska. Nemogu da verujem da takav smrad zivi u mom kumsiluku. Sramota me je da priznam da je isao u istu skolu u koju i ja. Kao Delija mrzim ga jer je zabio noz u ledja svom klubu. No, mrze ga i partizanovci (primer je moj cale, komsije, drugovi iz razreda ...). Valjda ce vec jednom da nauci da izvodi slobodna bacanja. >Ma ko im jebe mater janjicarsku. Danak u krvi, a ? Pa odvesce isto tako i Sasu Ilica i Kezmana, i jos pola tima partizana. Naravno Uprava je rekla da rasprodaje nece biti... To je isto rekla i Uprava zvezde za Pericu pa sad oce da ga utrape. Vreme ce reci da li sam bio u prvi.
navijači.379 nemanjja,
UU ovom trenutku Pozeskom ulicom, pas ispod moje zgrade prolazi grupa od oko 20 ljudi i skandira "Lacio" i "Stankovic Dejan". Medju njima se nalazi i par proverenih grobara. Toliko o vernosti svom klubu i slicnim sran*ima...
navijači.380 kiki, -> #374, gligo
>> U pravu je Sasa Danilovic kada je za Vas rekao da ste dzukele. > To je rekao za sacicu navijaca koja mu je skandirala, ono sto mu > je skandirala, nije se odnosilo generalno na Grobare. Pa ni onaj mali što je izleteo nije bio Delija ;), pa najeba ceo tim.
navijači.381 corgan, -> #370, sane
> Hm.. Pubertet?! Jock.. Taj ne zna josh ni shta je bubuljica.. E,reko bash da odgovorim ovom jadniku kojem je drazi poraz Partizana nego pobeda Zvezde.Bacim pogred na res da vidim ko je taj zreli emancipovani gospodin.Al zato,sane kad sam video ono malogradjansko njesra shvatio sam da ovo i nije vredno odgovar,al ajde da ti uchinim. P.S.12 poena
navijači.382 lboki, -> #376, dr.iivan
>BRACO DELIJE ;))))))
navijači.383 lboki, -> #378, nemanjja
>Savu svi mrze. Svi mu zvizde. Ako ga ja mrzim, ako ga ceo sever >mrzi, ako ga mrze i navijaci Aston Vile nesto nije u redu sa njim. ok, smart guy, sta nije u redu s njim ? covek ima savrsen osecaj za prostor ali nema znanja i "napadackog umeca" bas puno... >Tomasevica mrzim najvise. P*dercina teska. Nemogu da verujem da Zasto je pedercina? Zato sto na svakoj utakmici da 15-20 poena? Zato sto se vama narocito iskace lobanji? Ma daj... >isao u istu skolu u koju i ja. Kao Delija mrzim ga jer je zabio noz To biste vi nazvali - profesionalac... >u ledja svom klubu. No, mrze ga i partizanovci (primer je moj cale, ja to prvi put cujem >Valjda ce vec jednom da nauci da izvodi slobodna bacanja. sto jes' jes' ... ne znam kolko je tekmi zaje*o svojim bacanjima
navijači.387 sane, -> #381, corgan
> E,reko bash da odgovorim ovom jadniku kojem je drazi poraz Partizana > nego pobeda Zvezde.Bacim pogred na res da vidim ko je taj zreli > emancipovani Ne, ne dechko.. Silno greshish sine.. Zhao mi je shto je Partizan izgubio, uvek navijam za svoje.. Al' u isto vreme mi je drago shto je Zvezda dobila.. Al' su mi jako zhalosne tvoje izjave, a ako ja greshim i ti stvarno imash bubuljice, rado cju ti preporuchiti kremu.. Meni je pomogla..
navijači.389 poulos, -> #360, lboki
* inace, je li video neko lepsi "spektakl"? :)))))))))))))))) Boki, nasmeja me do suza. ;)
navijači.390 poulos, -> #361, lboki
* samo one najodvrtanije pi*ke ciganske mogu tako o tome da diskutuju * btw, a sta je vama Kaveglija onda uradio? Pazi, mogu ja da kažem sada "... Jao, šta vam je uradio Salas, zavukao vam 2 komada" i sl. Ali, za njega me baš boli uvo. Fora je u tome što je Deki cigan i što obično voli da ka*a grobare na stadionu JNA, što je učinio i ovog puta. :)
navijači.391 poulos, -> #362, corgan
* tunel,chim je chuo sudijin zvizduk.Ovako mlad tim Partizana nosio se * ravnopravno sa jednim od najskupljih timova u Evropi. Svaka čast timu Partizana na igri, ali očigledno da to nije bilo dovoljno. Inače, verovatno ti je sećanje kratkog trajanja, pa da te podsetim da je Zvezda pre 2 godine igrala sa tada najskupljim timom na svetu, najjačim (na kraju sezone završio je sa 3 titule) i proglašen za najbolji tim na svetu, a dovoljno je reći da je za isti tim nastupao Ronaldo. Zvezda je u tom meču apsolutno nadigrala Barselonu, imala stativu, 2 sumnjive situacije kod penala, pa na kraju nije izvukla ništa više od nerešenog rezultata. * Stankovic je onda igrao djonom,i da je pokazao onaj ciganski dres * kao sto je prichao ne bi ostao ziv. O Bože, koliko su novinari u našoj zemlji seljaci... Dovoljna je jedna novinarska "patka" pa da se masa dečurlije naloži na to. A to da on ne bi otišao živ... Pa pazi, koliko ja znam, vama je prošle godine u hali "Pionir" (koja je, kad smo već kod toga, mnogo pogodnija za uletanje u teren) pokazao tzv. srednji prst, pa niste nikako reagovali. Prema tome, bolje ti je da ćutiš. * Vasha zvezda(bar u fudbalu)ne igra srcem kao Partizan.Da je partizan * kojim sluchajem igrao sa Lionom,pregazio bi ga.A vi da ste sa Laciom * pa ne znam,otkinuli bi vas. Šta bi bilo, kad bi bilo. Verujem da bi za Zvezdu sve bilo mnogo bolje samo da se prva tekma igrala u Lionu, a druga ovde. Oni znaju da igraju samo bunker, a bilo bi im mnogo teže da do prednosti na svom terenu u prvom meču, dođu na taj način... No, bili su bolji. * ZENA TI JE KU*VA SINISHA! Vi stvarno ne možete, a da nas ne kopirate, pa makar to bila i ovakva debilnost. :)
navijači.392 poulos, -> #366, rades
* Ako ga ne budete prozivali i vredjali (a on vam napakuje * 20-25 poena) - stoji ono sto si rekao. Ako bude bilo vre- * djanja - opaska ti je totalno glupa i pogresna. Drobnjaka smo vređali i dok je igrao u Partizanu. ;) Drugo, prozivanja Siniše i Dekija su sasvim normalne stvari, jer su oni igrači protivničkog tima, a njihovim ometanjem, navijači Partizana su pokušali da pomognu svom timu. Tu nema ništa loše. Mene je nešto drugo razočaralo kod grobara. Naime, po 100. jubilarni put je izvedena koreografija sa papirićima, a video sam da su podignute i crno-bele trake, mada sam to slabo video... U svakom slučaju, ako su već imali priliku da se spreme za ovu veliku utakmicu, zašto nisu napravili nešto novo, originalno, ili bar lepo? ;)
navijači.393 rades, -> #378, nemanjja
> Naravno Uprava je rekla da rasprodaje nece biti... > To je isto rekla i Uprava zvezde za Pericu pa sad oce da ga > utrape. Normalno. Zvezda se tesko zajebala sto Pericu do sada vec nije prodala. Njemu (koliko ja znam) istice ugovor u junu, tako da ako misle da uzmu koji dinar od obestecenja - moraju da ga prodaju u januaru. Naravno, cena mu je sada daleko, daleko niza od one u junu.
navijači.394 rades, -> #371, sane
> Samo jedna mala napomena.. Na nashim prostorima prozivanje > dodje kao normalna stvar (istina to je jako jadno, al' dosadno > narodu, shta cjesh).. Nazalost, upravo tako. Ja sam to naglasio, jer stvarno ne znam sta se onda nemanja cudi?!
navijači.395 rades, -> #377, nemanjja
> Pazi, ja licno nemam nista protiv Drobnjaka. Decko samo radi > svoj posao. Medjutim nemisle svi kao ja. Ja sam to rekao i za Stankovica. A sto se Drobnjaka tice - seti se - prozivali ste ga sa "Drobnjak ustaso" jos dok je igrao u Partizanu. Ajde ako je u derbijima sve dozvoljeno, ipak bi njega, kao reprezentativca, morali da pozdrave aplauzom (bar na predstavljanju igraca), ali to nema sanse da se desi.
navijači.396 rades, -> #392, poulos
> Drobnjaka smo vredali i dok je igrao u Partizanu. ;) Ovo sam spomenuo u nekoj od prethodnih poruka, pa necu sad da se ponavljam. > Drugo, prozivanja Sinise i Dekija su sasvim normalne stvari, > jer su oni igraci protivnickog tima, a njihovim ometanjem, > navijaci Partizana su pokusali da pomognu svom timu. Tu nema > nista lose. Pa to sam i ja rekao. Stvarno ne znam zasto se onda nemanja cudio.
navijači.397 nemanjja, -> #396, rades
>... nihovim ometanjem ... Ma bas ste ih omeli. Narocito Dekija. Ok je da mu zvizdite kad primi loptu, ali da za njega kazete da je ustasa, to uopste nije u redu. Neznam da li ce biti ustasa ako ,daj boze, da gol hrvatima u kvalifikacijama ??? Tek sada sam uvideo ko su ustase. Cuo sam da ste ga vredjali (Dekija) i u tunelu.
navijači.398 sani.,
Sergio. pishe Owde se mnogo glupih stvari pojavljuje sa ciganske strane 1) Dekija u tunelu niko nije mogo da vredja,jer kojom je brzinom pobegao u isti , verujem da ga niko nije mogo ni stici! 2) Oko koreografije - pa nije bila inzvanredna, ali daleko od toga da nije bila lepa i da je bila smeshna, setite se cigani samo koreografije sa chini mi se (pretproshlog) derbija kad ste imali one balone i "McDonaldsa" raznih boja (chak se i nezna dal ste izostavili neku boju. Ta vasha koreografija je stvarno bila neprevazidjene lepote ! 3) Narawno da treba vredjati sinishu - pa dovoljno je shto vishe nije samo srbin ! A njegovo seljacho ponashanje u Rimu i Beogradu prema nashim igrachima je neoprostivo! 4) 12 bodova razlike :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
navijači.399 rades, -> #397, nemanjja
> Ok je da mu zvizdite kad primi loptu, ali da za njega kazete da > je ustasa, to uopste nije u redu. Ajde jos jednom - najbolji primer - Pedja Drobnjak. Isti slogan - isti slucaj. > Tek sada sam uvideo ko su ustase. Cuo sam da ste ga vredjali > (Dekija) i u tunelu. Za ovo ne mogu nista da kazem (a verovatno ne bi trebao ni ti), s obzirom da nisi bio u tom tunelu. A ko bi ga vredjao u tunelu?? On je prvi pobegao, dok su svi igraci Partizana ostali na terenu jos najmanje 2 minuta.
navijači.400 corgan, -> #398, sani.
>>Oko koreografije - pa nije bila inzvanredna Razlog tome je sto ovi agenti(Chegi,Dacha...)nisu dali ni kinte za koreografiju a nakrali su se ko stoke.Koreografiju kakvu takvu napravio je,od svojih para, Dule vodja Young Boys-a. Toliko. Corgan A.
navijači.402 andrijak, -> #362, corgan
>Jeste videli mozda kako je vash Deki pobegao ko pi*ka u onaj tunel,chim je >chuo sudijin zvizduk.Ovako mlad tim Partizana nosio se ravnopravno sa jednim >od najskupljih timova u Evropi. Ovako mlad Deki Stankovic, pa igra u jednom od najskupljih timova Evrope, jos je plus najboli, a J*BE grobare samo tako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >Osteceni smo od strane sudije sigurno. Ha, ha, ha! >Stankovic je onda igrao djonom,i da je pokazao onaj ciganski dres kao sto je >prichao ne bi ostao ziv. Kao prvo nije to ni pricao, a Lacio mu je zabranio da nosi Zvezdin dres! Inace od vas se bas usro pa vas onako podjebavao i prozivao!!!
navijači.404 stefan,
Upozoravaju se korisnici da malo pripaze na to kako pišu poruke, prvenstveno u ovoj temi. U protivnom će dotični korisnici i njihove poruke biti krajnje rigorozno sankcionisani.
navijači.405 dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com> Subject: Delije Internet Fan Klub Date: subota 07, novembar 1998 11:25 -------------------------------------------------------------- IZVESTAJ IZ LIONA, TUCA ISPRED BLAGAJNI NA JNA -------------------------------------------------------------- Nedelja jutro.DELIJE se skupljaju ispred zgrade SD kako bi sacekale autobuse i krenule na put do dalekog Lyon-a.Vecini je bilo rano jutro pa je atmosfera bila prilicno smirena.Trebalo je nesto da podigne adrenalin. Odjednom neko dolazi sa vestima da su grobari okupljeni kod blagajne svog stadiona,kako se kasnije saznalo,zbog karata za utakmicu protiv Lazia (jedan je Stankovic Dejan). Nas je bilo za 4 autobusa,znaci 200,njih,pa barem duplo vise.Ko ne veruje nek se samo seti kakve su guzve bile na nasem stadionu da se uzmu karte za vazne utakmice.Nasi momci su krenuli na njih kroz parkic,ali najvise polovina okupljenih,mada jos nisu svi ni stigli.Par grobara je dobilo kamen,a kako sam cuo najgore je prosao Koprivica,kojeg je kamen pogodio u arkadu.To je bio nas prvi nalet,a onda su nas odbacili.Nasi u povlacenju pozivaju ostale koji su bili ispred "Lotosa".Uz njihovu pomoc ponovo odbacuju grobare skoro skroz do kraja parkica.Tu sam i video prvi kontakt,ali vrlo kratak,do tad je sve bilo na kamenju i trcanju i pretnjama.Tad su videli koliko nas stvarno ima, bez obzira sto je mali broj ostao da cuva stvari kod "Lotosa",i shvatili da ih je mnogo vise.Cume je izasao i obavestio nas da dosta njih ima i oruzje, a bogami i culo se par pucnjeva u parkicu.Tu pocinje nase povlacenje skroz gore do sportskog drustva,a zatim i skoro do blagajne.Tu je zabelezen jedan, pa prosudite sami kakav gest:Dok su nasi prvi redovi bili kod SD,od auto-komande je kolima naisao Savija,sa porodicom.Posto su ga prepoznali, izasao je da mu ne bi polupali kola i stao ispred svojih,oni su ga okruzili i jedan ga je s ledja udario rukom u glavu.Sve u svemu,koliko sam ja video vise nasih je bilo krvavo od kamenica. Polazak je kasnio 1h,a u strahu od kamenovanja jer nije prijatno putovati do Francuske bez prozora,busevi idu preko Konjarnika.Kako smo kasnije saznali, grobari su usli u prazan Lotos i demolirali ga. Put kao put,dug uz stajanja na pumpama.Jedino je Celzijev autobus imao prilike da vidi i Zenevu sa francuske strane Zenevskog jezera jer su malo (oko 200km) zalutali,dok je Savijin iamo i sudar pa ih je to poprilicno zadrzalo.Kod nas je bilo zezanja kad smo vise poludeli od sedenja,pa je tad zadnji deo busa prozivao prednji da su grobari,na sta su ovi pokusali da uzvrate,ali nije islo....omiljena pesma je bila "i ko ne skace,taj je grobar....".Miki Pavijan se malo smirio kad je vozac rekao da je bus malo truo i da moze da se desi da neko propadne :)) Posle spavanja u Valonsu i izbacivanja iz hotela,izmedju ostalog zbog velikog broja grafita,moj autobus dolazi u Lyon oko 12h.SAmo da ne zaboravim, na ulazu u Francusku stoji jedan grafit "SRBI'A" jer je pisac zaboravio "J" pa su naknadno dodali apostrof :) . U Lyonu nije bilo nekih vecih kontakta sa njihovim navijacima vec je samo skinuto par salova. Polazak 2 autobusa je zakazan u 1730 od univerziteta (put od 10 min).Tu dolazi do prvog veceg veselja,ako se izuzme navijanje na jednom trgu.Naime, pocinje pesma i zaustavljanje saobracaja,za sta su oni imali mnogo vise strpljenja od nasih drotova,a bogami imamo mi tu i mnogo vise prakse :). Ispred stadiona opet propust u organizaciji (ponovila se prica iz Bukuresta)-nema ljudi kod kojih su karte.Ipak usli smo tako sto je Joca prepoznavao prisutne:),naravno i mnogi gastarbajteri su tako usli. Na tribini je doslo do nekoliko sitnih carki i tuca izmedju DELIJA (uobicajeno),koje su redari pokusavali da sprece,ali su bili onemoguceni od nas jer smo to resavali "u krugu porodice".A onda je izbila veca tuca,tj. jednog momka koji nije doputovao sa nama su odrali,ali ne znam abog cega. Milicija je usla na tribinu i odvukla ga.Tada je jedan od nasih sa previse fizickog kontakta poceo da objasnjava jednom redaru da treba da se skloni,na sta su panduri reagovali i pokusali da ga odvedu.Tu je pocela prava tuca s njima,kojih je bilo,cini mi se 8,a redari se nisu mesali.Panduri su se odjednom nasli opkoljeni u krugu ali nisu pokusavali da izadju sa tribine (ulaz je kao na grobarskom)vec samo da nas odmaknu od sebe.Trajalo je to jedno vreme,dok su im nasi stalno na engleskom govorili da izadju sa tribine.Nisu poslusali,a onda se jedan momak zaleteo i preko ledja nasih koji su im bili najblizi,isprskao suzavac.Tad su morali da se povuku,a redari su sami otisli i vise se ni jedni ni drugi nisu vracali.Nasi su ih malo jos jurili i gadjali bakljom i na tome se zavrsilo,s tim sto su cini mi se dvojica uhapsena. Navijanje ste culi i sami u prenosu.Za one koji nisu imali prilike da prate prenos,svi koji su gledali su mi rekli da smo bili glasniji od domacih u prvom poluvremenu.Posle treceg gola moral je totalno pao i to ne zbog rezultata vec zbog zalaganja igraca.Nikad nisam video da svi zapadnu u toliku depresiju. Pocinjemo da se "budimo" vise pojedinacno od oko 15-og minuta,da bi ponovo poceli sa jacim navijanjem oko 30-og.Francuzi su se jace culi jedino kad im je igrac iskljucen,pa je onda ceo stadion zvizdao kad bi mi drzali loptu,a pozdravljao svoje kad bi se oni dodavali. Igraci su se jadno poneli po zavrsetku utakmice jer nisu dosli da nas pozdrave i to drugi put zaredom.Mogli bi da shvate gde im je mesto i da to cine i najvece zvezde u svim sportovima. Odlazak je protekao mirno izuzev pokusaja da ne idemo dok se ona 2-ca ne oslobode,ali bilo je previse murije sa kerovima i pod punom opremom,koji su nas i otpratili jedan deo puta. Na nasoj granici nas je takodje sacekala pratnja do auto puta,doduse 3 busa jer se 4-ti negde zagubio :) Aleksandar Glisovic #134
navijači.406 andrijak, -> #404, stefan
> Upozoravaju se korisnici da malo pripaze na to kako pisu poruke, > prvenstveno u ovoj temi. U protivnom ce doticni korisnici i njihove poruke > biti krajnje rigorozno sankcionisani. Kolko ja vidim ti samo moje poruke brises, a ostali svima j*bu sve po spisku!
navijači.407 andrijak,
E, grobari, koji ono bese tim FMP?
navijači.408 nemanjja, -> #407, andrijak
Ma onaj sto ih je prosle godine eliminisao u plej-ofu.
navijači.409 nemanjja,
Da li je neko video sta podrazumeva pojam navijanja protiv hrvatskog tima ? Tim Borca iz Republike Srpske i meni nepoznat tim iz hrvatske su odmerili snage u Banjaluci. Atmosfera fenomenalna. Svi gledaoci su navijali (cenim oko 5000 ljudi) i time pomogli da Borac zabelezi pobedu.
navijači.410 sani., -> #406, andrijak
}} Kolko ja vidim ti samo moje poruke brises Pa noormalno :) Samo pametni ljudi se biraju za moderatore ;)
navijači.411 poulos, -> #398, sani.
* 3) Narawno da treba vredjati sinishu - pa dovoljno je shto vishe * nije samo srbin ! A njegovo seljacho ponashanje u Rimu i Beogradu * prema nashim igrachima je neoprostivo! On je veći Srbin od većine onih koji igraju u našoj zemlji ili pod onom jugoslovenskom zastavom. To što je uzeo i drugo državljanstvo, nema veze sa njegovim odnosom prema svom narodu, jer mu to samo olakšava (finansijski) život.
navijači.412 poulos, -> #395, rades
* ustaso" jos dok je igrao u Partizanu. Ajde ako je u derbijima * sve dozvoljeno, ipak bi njega, kao reprezentativca, morali da * pozdrave aplauzom (bar na predstavljanju igraca), ali to nema * sanse da se desi. Dobro znaš kakav je odnos navijača Zvezde prema reprezentaciji, te stoga ovo što si napisao nema nikakvog uticaja na navijače.
navijači.413 sani., -> #411, poulos
E bre, pa Sinish se dokazao koliki je "Srbin" sada na ove dve utakmice. Ili je mozhda samo hteo " svojoj " zvezdi da pomogne tako shto ce da izlomi noge nashim igrachima ! Ali neka ga barem mu je Mateja sil**o kevu kao i zvezdi i to na obe utakmice Sinisha nije znao kako da ga zaustavi pa je morao da dobije zute kartone ! :) Sergio.
navijači.414 corgan, -> #411, poulos
>>To sto je uzeo i drugo drzavljanstvo, nema veze sa njegovim odnosom prema svom narodu, jer mu to samo olaksava (finansijski) zivot. ---------------------- Shto ce reci,prodana dusha!
navijači.415 morkin, -> #414, corgan
> >>To sto je uzeo i drugo drzavljanstvo, nema veze > sa njegovim odnosom prema svom narodu, jer mu to samo olaksava > (finansijski) zivot. > ---------------------- > > Shto ce reci,prodana dusha! Da, kao Vlade Divac.
navijači.416 nemanjja, -> #415, morkin
Nije mi jasno zasto bi uzimao Italijanski pasos, kada nemoze da igra za njihovu reprezentaciju. Valjda da ga nebi gnjavili oko produzavanja vize itd.
navijači.417 ultra.boy, -> #416, nemanjja
> Nije mi jasno zasto bi uzimao Italijanski pasos, kada nemoze da > igra za njihovu reprezentaciju. Ne moze da igra za italijansku reprezentaciju zato sto je igrao ( i jos igra ) za nasu reprezentaciju. A zasto je uzeo italijansko drzavljanstvo? A ti kao ne bi da mozes ? :)
navijači.420 morkin, -> #416, nemanjja
> Nije mi jasno zasto bi uzimao Italijanski pasos, kada nemoze da > igra za njihovu reprezentaciju. Valjda da ga nebi gnjavili oko > produzavanja vize itd. Viza, radna dozvola, prijava boravka stranca, porez, Bosmanovo pravilo...
navijači.421 nemanjja, -> #417, ultra.boy
> A ti kao ne bi da mozes ? :) Nebih ga uzeo ni da mi plate. Naravno ako bih ziveo u Italiji (a nebih) uzeo bih dvojno drzavljanstvo.
navijači.425 ultra.boy, -> #421, nemanjja
Pa ne bi ni ja uzeo njihovo , ali mozda bi uzeo dvojno ako zivim tamo vise godina.
navijači.426 kum.djole, -> #420, morkin
>> Viza, radna dozvola, prijava boravka stranca, porez, Bosmanovo pravilo Konačno neko pametan.
navijači.427 nemanjja,
Jel bilo nesto na tekmi Rad-Obilic ? (na navijackom planu)
navijači.428 papa.smurf, -> #583, gligo
* Btw, sta ono Bodirogi skandiraste? :( * * Mnogo ste bre jadni... Pi*ko jugoslovenska, grobarska pi*ko i slično... Mislim, lično, nisam želeo to da skandiram, ali kao što rekoh pre nekoliko dana, navijač pomaže svom klubu na sve načine, a kao što je Bodiroga posle tekme i sam priznao, povici sa tribina su ga omeli, pa su samim tim navijači Zvezde doprineli boljem rezultatu u korist Zvezde. Međutim, ne znam kako ti smeš da se javljaš posle skandiranja Saletu Đorđeviću "pi*ko ćelava" i Daniloviću u proteklih nekoliko godina. To su bili igrači vaše ekipe, tj. igrali su u šampionskoj generaciji. Mislim, ako je ovo skandiranje Bodiroga "jad", kako bi tek nazvao ovo vaše? P.S. Ne kažem da u slučaju da Zvezda igra sa nekim svojim bivšim igračem neće biti sličnih povika, ali to je u principu i ispravno, jer je Zvezda svom navijaču na prvom mestu... Posle tekme sve se to zaboravlja... (baš kao kada su npr. braća Predrag i Nenad Preuničić u toku derbija lešili jedan drugog, a potom, posle tekme, nastavljali život kao da se ništa nije desilo).
navijači.429 papa.smurf, -> #586, miskop
* se na nivo onih iz Zagreba, skandiraju Rađi kakve gluposti a čovek * je stvarno OK. Nema smisla... Pa onda skandiranje Bodirogi... ;( To za navijače nisu gluposti, ukoliko pomažu njihovoj ekipi da pobedi. Navijačima je dozvoljeno samo verbalno ispoljavanje svoje pripadnosti na utakmici, pa je i logično da je ovi koriste na sve moguće načine.
navijači.430 papa.smurf, -> #591, nikolaj
* upucivali druge povike koje se ne upucuju jednom reprezentativcu, * bez obzira za koga navija.. Dobro se zna šta misle navijači Zvezde o raznoraznim reprezentacijama. Takođe, pogledaj malo šta se dešava u inostranstvu, kako se tamo dočekuju ti reprezentativci ...
navijači.431 papa.smurf, -> #409, nemanjja
* Tim Borca iz Republike Srpske i meni nepoznat tim iz Benston. * Atmosfera fenomenalna. Svi gledaoci su navijali (cenim oko 5000 * ljudi) i time pomogli da Borac zabelezi pobedu. Naravno, kada su ti ljudi samo Srbi, a ne jugosloveni, kao neki...
navijači.432 juice, -> #592, ruby.rod
@> A i Radu ste verovatno vredali skandiranjem "Rada je Hrvat". ;) Ne , Radi smo vikali "Ubi Ustasu" i "Ustaska pi*ko" i "Je*em ti mater ustasku" itd. Da li mosez da zamislis kako je to nekoga patoloski ne voleti? E pa ja patoloski ne volim Radu i uvek cu mu vikati takve stvari. Pozdrav! P.S. Patoloski ne volim Tomasevica
navijači.433 sani.,
Sergio. pishe JA patoloshki ne volim Rakochevica, kao i svaki normalan chkovek! Zdrawo:)