auto-moto.636ljubisha,
-> #633, obren> Što se mog udela tiče, ja sam zaista sve pokušao da prestignem Dejmona
> Hila. Računao sam na pit-stopove i kod drugog zaustavljanja sam skoro
> i uspeo da preuzmem prvu poziciju.
I zamalo da uspe jer je Hil stajao dve sekunde duže u boksu čekajući
da dva bolida (da, kola, šta ste vi pomislili :)) prođu pored njega. Ta-
čnije, sve je bilo gotovo za 9.5 a on je krenuo na 11.5 sekundi.
auto-moto.637obren,
Izgleda da je Formula 1 ponovo aktuelna u Japanu. Nakon Hondinih uspeha
u Indikaru koji su znatno smanjili interesovanje sa F1, Japanski vozači
i sponzori opet se vraćaju Formuli.
Satoru Nakadžima, prvi japanski vozač koji je imao stalni angažman u
Formuli 1, poznat i kao test vozač McLaren-Honda tima, najavio je
za vreme vikenda u Suzuki da će biti finanskijski partner Tirela
u sezoni 1997. Zanimljivo je da je Nakadžima vozio za Tirel 1990/91.
Istovremeno je pomenuto da bi Toranosuke Takagi, trenutno četvrti u
Formuli Nipon, mogao voziti za Tirrell sledeće godine.
Još jedan Japanac je u igri oko Formule 1. Naime vozač Ližijea koji će
zameniti Pedra Diniza biće Šinđi Nakano. Hirotoši Honda, predsednik
Mugena, nagovestio je još ranije svoju želju da Nakano vozi za Ližije.
auto-moto.638obren,
Bivši Svetski Šampion Niki Lauda, sada kontraverzni savetnik u Ferariju,
ne misli pozitivno o Hilovoj tituli i o drugim timovima. Zabeležena je
njegova izjava: "On (Hil) je jasno pokazao da je slab jer mu je sa
najboljim bolidom toliko trebalo da postane Svetski Šampion. Ferari je
imao novi bolid, novi motor i novog vozača. Meklaren je sa svoje strane
pokazao da nije uopšte toliko jak koliko se očekivalo. Beneton nije
mogao da zadrži poziciju koju je imao bez Šumahera i uopšte šampionat
je bio vrlo dosadan."
auto-moto.639obren,
Stjuart Grand-Prix tim potpisao je ugovor sa Rubensom Baričelom koji će
biti njihov drugi vozač sledeće godine. Prvi vozač je bivši Meklarenov
test pilot Jan Magnusen koji je već debitovao u Formuli 1 prošle godine.
Baričelo je vozio za Džordan pežo ove godine i već je jasno stavio do
znanja da se više ne oseća lepo u Džordanu.
auto-moto.640djcorto,
-> #628, lexus> Igra je bolja i od GP2 ;)
A koja nije ... ;)
auto-moto.641tomislavr,
Najdžel Mensel, nekadašnji Svetski Šampion, razmišlja o povratku u
Formulu 1 u bliskoj budućnosti ako dobije odgovarajuću ponudu.
Mensel je u izjavi za BBC rekao da mu je Hilova titula dala podstrek da
pokuša juriš da još jednu titulu. On je uz to dadao: "Ići na još jednu
titulu ili se bar boriti za nju je veoma interesantno. Moja trenutna
preokupacija je Golf, ali strast za trkama još uvek teče mojim venama
i moje vreme još nije prošlo."
Tim u koji bi se Mensel vratio bio bi Džordan-Pežo gde bi vozio zajedno
sa Ralfom Šumaherom, uz uslov da mu Edi Džordan plati 9 miliona dolara
koliko Britanac traži za svoje usluge.
auto-moto.642tomislavr,
"World Motor Sport Council" sastao se da bi ispitao predloge za nove
propise koji su pristigli od raznih auto-federacija. Sledeće odluke su
donete i stupiće na snagu od sledeće sezone:
- Svaki bolid mora biti opremljen nekom vrstom "crne kutije" koju će
obezbeđivati FIA.
- Svi proizvođači pneumatika mogu imati u ponudi dve vrste guma za "suvo"
za svaku trku (prethodno samo jednu vrstu). Ovo znači da svakom vozaču
sleduje devet kompleta pneumatika za razliku za nekadašnjih sedam, koliko
će sada biti raspoloživo za trke po kiši. Sa druge strane, od 28 kompleta
pneumatika koji su predviđeni za kvalifikacije, zagrevanje i trku, FIA
će na slučajan način odabrati 4 kompleta koje će vozač smeti da koristi
za same kvalifikacije. Vozač će takođe morati unapred da se izjasni koje
gume će da koriste za kvalifikacije, zagrevanje i trku. (Ovo znači da će
odluka o pneumaticima morati da se donosi na osnovu rezultata na slobodnim
treninzima, i da neće moći da se promeni izbor ako se vidi da je neki
drugi tim postigao bolje rezultate sa drugom vrstom pneumatika!)
- Uvedeno je i nekoliko novih pravila kod testiranja: Testiranje je
zabranjeno na stazama koje nisu predviđene za trke Formule 1 ali i na
stazama Formule 1 koje nisu u Evropi sem ako se na njima zvanično ne
organizuju testiranja pod komercijalnim pokroviteljstvom vlasnika staze.
- Takođe, testiranje je zabranjeno na svim stazama: u toku sedmice koja
prethodi trci, osim za "Shakedown" testove u maksimalnoj dužini od 50km
i nakon kraja šampionata pa do 1. decembra.
- Rukovodstvo staze u Imoli (Italija) je predstavilo svoj plan sprečavanja
"invazije" publike na stazu tokom finiša trke, što je prihvaćeno.
auto-moto.643tomislavr,
Ralf Šumaher, koji će voziti za Džordan Pežo tip sledeće godine, osvojio
je titulu prvaka japanske formule Nippon. On je najmlađi Formula Nippon
šampion i prvi ruki koji je uspeo da osvoji titulu u 24-godišnjoj istoriji
ovog šampionata. Inače, Formula Nippon je japanska verzija Formule 3000.
auto-moto.644tomislavr,
22.10.1996.(Rubens Baričelo i Stjuart, Prvi Frencenov test, Šumaher i
Ferari, Još jedan F1 tim?)
Rubens Baričelo i Stjuart ----------------------------------------
Rubens Baričelo nije potpisao ugovor na dve, već na tri godine sa
Stjuart rejsing timom ;) On će biti klupski kolega Janu Magnusenu koji
je prvi potpisao za novi tim.
Vlasnik tima Džeki Stjuart je izjavio: "Oduševljeni smo što imamo
Rubensa sa nama od samog starta. Rekli smo da želimo vozača sa iskustvom
u Formuli 1 pored mladog i perspektivnog talenta, kojeg imamo u Janu".
Prvi Frencenov test -----------------------------------------------
Frencen je imao svoj prvi test u Vilijams-Renou na stazi Estoril danas.
Nemac je želeo da proba opciju sa dve pedale, umesto tri koliko je imao
u Zauber-Fordu. Najbolje vreme mu je bilo 1m 21.680s.
Frencen je posle testa izjavio da ima nekih prednosti u dvopedalnoj ;)
opciji i kvačilu na upravljaču. Frenk Vilijams je garantovao da će Hajnc
imati mnogo testova pre početka nove sezone.
Dejmon Hil će početi testiranja "krajem ovog, ili početkom sledećeg
meseca jer mu je potreban odmor", rekao je spokesman TWR F1 tima.
Šumaher i Ferrari -------------------------------------------------
Partnerstvo između Šumahera i Ferarija može potrajati veoma dugo. Prema
izjavi njegovog menadžera Vila Vebera, Nemački bivši šampion može čak i
ostati sa Ferarijem još četiri ili pet godina. Takođe je moguće da
Šumaher završi karijeru sa Ferarijem.
Još jedan F1 tim? --------------------------------------------------
Alan Prost, Ližije, Pežo i Total će objaviti osnivanje novog tima 29.
Oktobra, sudeći prema Francuskim novinama. Ovo u stvari i nije nov tim,
već dramatična promena Ližijea. Ovo takođe znači da Džordan gubi ne samo
motor, već i jednog od glavnih sponzora.
auto-moto.645junior,
-> #644, tomislavr> Još jedan F1 tim?
Da li se to Prost vraća kao vozač ili kao šef tima?
auto-moto.646mila,
Iz današnje "Politike":
J U G O S L O V E N S K I T I M U F O R M U L I 1
NEKADAŠNJI PREDSEDNIK AUTO-KLUBA PARTIZAN ZORAN STEFANOVIĆ OBJAVIO
U LONDONU DA JE OSNOVAO SOPSTVENI TIM "STEFAN FORMULA 1" KOJI TREBA
DA DEBITUJE VEĆ SLEDEĆE SEZONE
London, 24.oktobra (Tanjug)
U Svetskom automobilskom prvenstvu u "formuli 1", od iduće sezone,
prvi put biće zastupljeni i predstavnici Savezne Republike Jugoslavije.
Reč je o automobilskoj ekipi "Stefan gran pri", čiji je osnivač Zoran
Stefanović iz Beograda, nekadašnji predsednik Auto-kluba "Partizan", koji
trenutno živi u Londonu.
Stefanović je danas Tanjug-u u Londonu potvrdio da je Svetska automo-
bilska federacija, čije je sedište u Parizu, izdala novoosnovanom timu sva
neophodna odobrenja i da ga je uvrstila u takmičenje "Formule 1" za iduću
sezonu. On je, takođe, izjavio da "Stefan gran pri" ima i punu podršku
generalnog direktora takmičenja i Udruženja konstruktora Bernija Eklestona,
koji će omogućiti transport i smeštaj ekipe.
Sedište "Stefan gran prija" je u engleskom gradu Milton Kinsu, severno od
Londona, a tehnički direktor tima i konstruktor prvog vozila je poznati
engleski stručnjak Džordž Rajton. U bogatoj karijeri, Rajton je bio i šef
konstruktora u "Ferariju", zatim konstruktor Ferarijeve Gran pri Formule 1,
tehnički direktor "Tajrela" i vođa konstrukcije u "Rinardu".
Trenutno ekipu "Stefan gran prija" sačinjava 14 inženjera, a do kraja
novembra ukupan broj zaposlenih biće 50. Tokom iduće takmičarske sezone
u timu će biti zaposleno 110 ljudi.
Prva "Stefan Formula 1" biće spremna za testiranje januara 1997. godine.
Motor za tu formulu proizvodi engleski "Kosvort" i to model "ED", a
poluautomatski menjač pripada, takođe engleskom, proizvođaču "X-Trak".
Tim pregovara sa nekoliko poznatih vozača, a imena dvojice koji će voziti
iduće sezone biće poznata za nešto više od dve nedelje.
auto-moto.647tomislavr,
-> #645, junior> Da li se to Prost vraća kao vozač ili kao šef tima?
Kao šef tima, verofatno napušta McLaren...
auto-moto.648budim,
-> #646, mila(:) Tim pregovara sa nekoliko poznatih vozača, a imena dvojice koji će
(:) voziti iduće sezone biće poznata za nešto više od dve nedelje.
Da se kladimo da će u tom timu biti "stanoviti MM iz Požarevca"? :)
poz,
budimir
auto-moto.649lexus,
-> #648, budim=> Da se kladimo da će u tom timu biti "stanoviti MM iz Požarevca"? :)
Možda i hoće :) Ne puštaju baš svakoga u F1... A videćemo hoće li
ovaj tim startovati na bar jednoj trci...
auto-moto.650senna,
-> #646, milare: YU tim u formuli
a) Jeste li sigurni da je ta informacija tachna?
b) Rumunskiji motor nisu mogli da nadju, bolje da je IMR pravio motore ;)).
c) Znaju li se sponzori? Bilo bi kul kad bi BIP bio sponzor, il
josh bolje Drina bez filtera.. Mislim kad moze Rothmans :)).
auto-moto.651junior,
-> #650, senna> re: YU tim u formuli
Kad smo već kod nas u F1 ... Zna li neko šta je bilo sa projektom izgradnje
staze za F1 u okolini Beograda? Ako se dobro sećam, dobili smo podršku za tu
stazu, a onda dođoše sankcije i .. šta bi?
auto-moto.652space.ace,
-> #651, junior>> Kad smo već kod nas u F1 ... Zna li neko šta je bilo sa projektom
>> izgradnje staze za F1 u okolini Beograda? Ako se dobro sećam, dobili smo
>> podršku za tu stazu, a onda dođoše sankcije i .. šta bi?
Ćuti, ne pričaj glasnije, neko će te čuti pa ćeš se izblamirati :).
Šalim se, naravno; nisam čuo za Beograd, ali je bilo nekih priča da će "kao"
da prave stazu u Užicu. jer je kao sama konfiguracija grada idealna za
uličnu trkačku stazu. Tu su sad išle uporedbe buduće staze i staze u Monaku,
pa se došlo do zaključka (na partijskom sastanku) da je buduća staza u Užicu
mnogo bolja od Monaka, jer je grad u kotlini, pa se može experimentisati...
Uglavnom, ako mene pitate, jedenje *ovana. Jesam grub na rečima, ali tako je
to...
auto-moto.653stefan,
-> #651, junior> Kad smo već kod nas u F1 ... Zna li neko šta je bilo sa projektom
> izgradnje staze za F1 u okolini Beograda? Ako se dobro sećam, dobili smo
> podršku za tu stazu, a onda dođoše sankcije i .. šta bi?
Evo sad će, čim završe mostove...;)
auto-moto.654senna,
re: staza za f1 u bg
Hmm, pa ja sam chak i video kako staza treba da izgleda, drug koji
radi u autu mi je dobavio skicu, a od drugog ortaka sam chuo da je video to i
na tv.. Koliko sam upoznat trebalo je da se pravi negde oko Bezanije ili tako
neshto, znao sam i broj bloka al sad ne mogu da se setim.
auto-moto.655mileusna,
-> #651, junior>> Kad smo već kod nas u F1 ... Zna li neko šta je bilo sa projektom
>> izgradnje staze za F1 u okolini Beograda? Ako se dobro sećam,
>> dobili smo podršku za tu stazu, a onda dođoše sankcije i .. šta bi?
Biće, biće... verovatno iste godine kad i Olimpijada
u Beogradu. :)))
auto-moto.656nenad,
-> #651, junior> Kad smo već kod nas u F1 ... Zna li neko šta je bilo sa projektom
> izgradnje staze za F1 u okolini Beograda? Ako se dobro sećam, dobili smo
> podršku za tu stazu, a onda dođoše sankcije i .. šta bi?
Još su sankcije. ;)
Staza je trebalo da bude između bloka 45 na Novom Beogradu i
Surčina, ali sada su tamo izgradili još stambenih zgrada. Nema
ništa od toga...
auto-moto.657nenad,
-> #652, space.ace> Šalim se, naravno; nisam čuo za Beograd, ali je bilo nekih priča da će
> "kao" da prave stazu u Užicu. jer je kao sama konfiguracija grada idealna
> za uličnu trkačku stazu.
Super je Užice za trkačku stazu, ne može niko da izleti, odmah
udari u brdo. ;)
> Monaku, pa se došlo do zaključka (na partijskom sastanku) da je buduća
> staza u Užicu mnogo bolja od Monaka, jer je grad u kotlini, pa se može
> experimentisati...
Užice nije u kotlini već u rupi.
auto-moto.658supers,
-> #651, junior>> staze za F1 u okolini Beograda? Ako se dobro sećam, dobili smo
>> podršku za tu stazu, a onda dođoše sankcije i .. šta bi?
Ma, dobićemo mi i stazu za F1, čim završimo Prokop, Europolis,
obilaznicu oko Beograda, drugu pistu Surčinskog aerodroma...
auto-moto.659senna,
re: staza f1 u bgd
Sad sam se setio, trebalo je da se pravi u 53. bloku.
auto-moto.660space.ace,
-> #657, nenad>> Užice nije u kotlini već u rupi.
Znam, ali nisam hteo da budem suviše grub prema gradu ;)))
auto-moto.661supers,
-> #659, senna>> Sad sam se setio, trebalo je da se pravi u 53. bloku.
To je iza kvantaške pijace, prema surčinskom aerodormu.
auto-moto.662tomislavr,
Vratio se vpoznanovic! :) Ponovo radi bioskop...
auto-moto.663stukelj,
Da li neko ima neke informacije o motoru TWR-a sledece godine i koje
se staze i kada voze???
auto-moto.664vdunic,
-> #663, stukelj
Znam samo da će za TWR da vozi Dejmon Hill
auto-moto.665mila,
-> #663, stukelj> Da li neko ima neke informacije o motoru TWR-a sledece godine i koje
> se staze i kada voze???
TWR će iduće godine, kao prelazno rešenje, nastupati s Jamaha motorima.
Kao prelazno, jer najavljuju ugovor s Hondom za 1998.
Sledeća sezona počinje 09.03, na Australijskoj stazi, u Melburnu.
Zatim, slede:
30.03. V.N. Brazila - Sao Paolo
13.04. V.N. Argentine - Buenos Ajres
27.04. V.N. San Marina - Imola
11.05. V.N. Monaka - Monte Karlo
25.02. V.N. Španije - Barselona
15.06. V.N. Kanade - Montreal
29.06. V.N. Francuske - Manji Kur
13.07. V.N. Vel. Britanije - Silverston
27.07. V.N Nemačke - Hokenhajm
10.08. V.N. Mađarske - Budimpešta
24.08. V.N. Belgije - Spa
07.09. V.N. Italije - Monca
21.09. V.N. Austrije - Celtveg
05.10. V.N. Portugalije - Estoril, ili V.N. Evrope -
Nirnburgring
19.10. V.N. Japana - Suzuka
02.11. V.N. Port. - Estoril, ili V.N. Evrope (Nirnburgring
ili Herez)
Kalendar je konačan, osim po pitanju Portugalije i V.N. Evrope,
i dobro ste pročitali: Voziće se 17 (sedamnaest) trka. Iako je bilo
najavljivano,
V.N. Mađarske nije izostavljena iz novog kalendara, a novost je i V.N.
Austrije,
koja se posle deset godina, ponovo vozi u Celtvegu. Jedva čekam 09.03.!
Kao izvor informacija, poslužila mi je "Politika" od ponedeljka, 18.11.96.
auto-moto.666shadow,
Trazim jos nekog vlasnika motocikla
SUZUKI LS 650 SAVAGE
radi izmene iskustva i saveta u vezi ovog motocikla.
Javite se na mail ovde na Sezam-u ili na adresu
shadow@sezampro.yu
SHADOW
auto-moto.667space.ace,
Da li ste možda čitali u štampi o Hill-ovoj žuraji povodom titule?
Došli su svi vozači, naravno i Šumi, koji je "ladio" pivo celo veče,
dok su feštu napravili Vilnev, Salo i Cultard, pojavivši se potpuno
ćelavi na žurci!!!
Dejmon je još jednom pokazao svoju majstorsku veštinu sviranja gitare,
klavira, i naravno pevanje :). SvetCki čovek, nema šta!!!
I really love that man!
P.S. Vilnev se pojavio i na dodeli MTV nagrada... Seljak ;).
auto-moto.668mila,
Danas u Kragujevcu vožena prva trka auto relly cross kupa.
Obavezno skinite izveštaj!
izvestajauto-moto.669schef,
-> #668, mila][ Danas u Kragujevcu vožena prva trka auto relly cross kupa.
][ Obavezno skinite izveštaj!
Hej majstore, bijo sam. :) No, pošto sam čuo da će da počne u 12, zakasnio
sam na prvu trku jer su počeli ranije zbog kiše. :(
No, nema veze, i druga trka je bila fenomenalna. :) Naročito mi se svideo
onaj Reno 4 ;) i njegov rezervoarčić. :)
Nego, nisam znao da je ono nešto zvanično, mislio sam da je Dženinks to
organizovao čisto radi zezanja. ;) Takođe sam čuo (devojka mi je Dženinksova
komšinica a i drugar mi je 'sređivao' pobednički auto) da će to da bude i
sledeće nedelje.
Da se nađemo negde da se upoznamo? :)