fudbal.1244schef,
GRUPA D
DANSKA PORTUGALIJA
1. Peter Šmajhel G 1. Vitor Baija G
2. Tomas Helveg O 2. Karlos Sekretario O
3. Mark Riper O 3. Paulinjo Santos S
4. Lars Olsen O 4. Kruz Oseano S
5. Jes Heg O 5. Fernando Kouto O
6. Miksal Šjonberg S 6. Žoze Tavareš S
7. Brajan Stin-Nilsen S 7. Vitor Paneira S
8. Klaus Tomsen S 8. Pikardo Sa Pinto N
9. Mikel Bek N 9. Žoao Pinto N
10. Mihael Laudrup S 10. Rui Košta S
11. Brajan Laudrup N 11. Horhe Kadete N
12. Torben Pjačnik O 12. Alfredo Kastro G
13. Henrik Larsen S 13. Teiksera Dimaš O
14. Jans Risager O 14. Pedro Barbosa N
15. Erik Bo Andersen N 15. Oliveira Domingoš N
16. Lars Heg G 16. Kristovao Helder O
17. Alan Nilsen S 17. Hugo Porfirno N
18. Kim Vilfort S 18. Antonio Folja N
19. Stig Tofting S 19. Paulo Sousa S
20. Jakob Laursen O 20. Luis Figo S
21. Soren Andersen N 21. Paulo Madeira O
22. Mogens Krog G 22. Rui Korea G
S. Ričard Meler-Nilsen S. Antonio Oliveira
TURSKA HRVATSKA
1. Adnan Erkan G 1. Dražen Ladić
2. Redžep Četin O 2. Nikola Jurčević
3. Ozalan Alpaj O 3. Robert Jarni
4. Inčefe Vedat S 4. Igor Štimac
5. Kerimoglu Tugaj S 5. Nikola Jerkan
6. Saglam Ertugrul N 6. Slaven Bilić
7. Mandirali Hami N 7. Aljoša Asanović
8. Temizkanlijoglu Ogun O 8. Robert Prosinečki
9. Hakan Sukur N 9. Davor Šuker
10. Četin Oguz S 10. Zvonimir Boban
11. Čikirikći Orhan N 11. Alen Bokšić
12. Jigit Faruk N 12. Marijan Mrmić
13. Zafer Rahim O 13. Mario Stanić
14. Sandžakli Safet N 14. Zvonimir Soldo
15. Korkut Tajfun S 15. Dubravko Pavličić
16. Jalčin Sergen S 16. Mladen Mladenović
17. Erkan Abdulah S 17. Igor Pamić
18. Erdem Arif N 18. Elvis Brajković
19. Kafkaš Tolunaj S 19. Goran Vlaović
20. Korkmaz Bulent O 20. Dario Simić
21. Goiman Sanver G 21. Igor Cvitanović
22. Redžber Rustu G 22. Tonči Gabrić
S. Fatih Terim S. Miroslav Blažević
Srleř
fudbal.1245schef,
-> #1235, dizel=- Ja i dalje mislim da smo bili bolji.
:))))))) Pusti cigani...
=- Secas li se koliku ste srecu vi imali tada?
Dečko, ko zna, zna... Isto tako i ja mogu da kažem da ste vi na sreću
dobili drugu utakmicu u finalu kupa, dali ste dva gola iz kontre + igrali smo
bez 5 prvotimaca! Kada Partizan igra bez 5 prvotimaca (i uz to se maksimalno
otvori!) i primi 3 gola od 'jedne' Crvene zvezde je priznaćeš manja sramota
nego kada ta ista zvezda igra bez 5 prvotimaca i primi 3 gola od MLADOSTI IZ
LUČANA!
=- U prvom mecu, kada ste pobedili sa 1:0 (posle 18
=- godina na Marakani u prevnstvu :>>>), gol je postigao
=- Tesovic (99%) i to posle najgluplje moguce greske odbrane.
Što ne znači da smo imali sreće, već jednostavno smo imali:
-fenomenalnu odbranu, tako da niste uspeli da nam primirišete golu.
-snalažljivog igrača u pravom trenutku
a greška VAŠE odbrane NIKAKO ne potpada pod sreću, već je to jednostavno
stanje stvari, kako jeste, t.j. imali ste lošu odbranu + očajnog golmana a to
se nikako ne može podvesti pod sreću. To bi značilo da su preksinoć naši
zabili šest golova zahvaljujući čistoj sreći što su Maltežani imali šuplju
odbranu. Ubuduće bolje ćuti jer ispadaš mnogo smešan...
=- A kada ste pobedili sa 3:2, seti se vaseg treceg gola, posle
=- faula, koji je po mnogo cemu odlucio. Lopta se odbila od
=- zivog zida, promenila smer potpuna i usla u sam ugao !!!!!
A da se vaš toliko_hvaljeni_i_obožavani golman lepo postavio svega ovoga ne
bi bilo. Miloje se kod dotičnog udarca postavio posred gola iako je živi zid
pomerio na desnu stranu. Logično, trebalo je da se postavi više levo i tada ne
bi bilo problema da odbrani taj kiks-gol, koji nije NAŠ kiks gol, nego VAŠ
kisk-gol. No, hoćeš li da kažeš da su nam i prva dva gola bila plod sreće? Ma
vi cigani ste jedan veliki paradoks! Kada vi date gol onda je to umeće, a kada
Partizan postigne gol onda je to sreća.
=- Posto su te utakmice (veciti derbi) jako bitne, naravno da
=- su ostavljale posledice na Zvezdine igrace i zato smo i
=- izgubili prvenstvo...
...što je pretpostavljam odlika svih pravih profesionalaca koji igraju
fudbal. Na pravog profesionalca ne sme da utiče ništa! Znači priznaješ da u
zvezdi igraju paceri-amateri? :>
A lepo sam ja rekao da NIJEDAN ciganin neće da nam prizna da smo bolji. I
posle nam oni pričaju o nekoj objektivnosti, a prvi ne znaju da priznaju
poraz. No, nije važno, ovako nas barem zasmejavaju i blamiraju se... ;)))
Srleř
fudbal.1246lexus,
-> #1221, budim=> Hoćeš reći da je bolje upropastiti šansu nego ne-upropastiti je? :>
Od kako je Darko ušao u igru nismo imali šansu!
Uostalom, evo ti izjava Savićevića o Miloševiću:
"Sava je odlično odigrao ceo susret. Ulazio je u šanse,
otvarao nama prostor, tako da smo mi dolazili takođe u priliku
da postignemo golove."
fudbal.1247lexus,
-> #1220, budim=> Vidim po vremenu da si poruku napisao pre sinoćne utakmice t.j.
=> snimka na TV-u? :>
Ma daj Budimire. Previše mrziš Savu, tako da uopšte ne razmišljaš.
Prvo slučaj Savo & Pixy:
Koliko god da je Savo zasmetao Piksiju, toliko je i Piksi zasmetao
Savi! Uzgred, Savi je bilo dovoljno samo da podmetne nogu, a Piksi
se zatrčao na loptu! E sad, što je Piksi kapiten i što je lakše
svaliti krivicu na Savu, to je drugo pitanje...
Šut glavom u golmana sa 7 metara:
Savo se na tu loptu zatrčao sa 15 metara i jedva ju je stigao,
bio je to sasvim lep pokušaj. Da je centaršut bio malo bolji,
Savo bi i tu dao gol.
Upropastio je još najviše dve šanse.
fudbal.1248lexus,
-> #1229, budim=> Nema potrebe, samo, ako daješ daj nešto svežije, šta bi bilo kada
=> bi ja počeo da te zasipam sa našim titulama u basketu, a? Ista
=> stvar...
Isto kao i vaša titula svetskog šampiona :)
fudbal.1249lexus,
-> #1232, schef=> Dakle kada vidim ovde javno priznanje da smo bili bolji ove sezone,
=> reći ću da ste iole objektivni. Mada ne verujem da će neko od vas
=> to da prelomi preko jezika... Grobari, jel' se slažete sa mnom? ;)
Ljudi kojima su Đorović, Stefanović i Kovačević dobri igrači ne mogu
da budu objektivni. ;)))
fudbal.1250lexus,
-> #1239, dizel=> Vec rekoh, jedina prava vrednost, koju Zvezda trenutno nema
=> je Robbie Fowler. Odlican igrac, ali, Djora bi ga zaustavio
=> (valjda, uz mnogo napora). A onda bi bilo prilicno jednako
=> i zavisilo bi samo od srece i trenutne inspiracije...(a i sudije!).
To verovatno znači da su Stan Collymore, Steve McManaman i
Jammie Redknapp prosečni igrači :)))))))))))))))))))
Nemaš pojma o engleskom fudbalu!
fudbal.1251lexus,
-> #1241, schef=> GRUPA A
Svaka čast Srle :)
Hvala od sveg srca :)
I u ime kolektiva SezamNET-a ;)
=> 2. Mihael Rajzinger
Ovog čoveka samo kod nas ovako zovu.
Preziva se Reiziger - Rajziger.
Otkud ovo "n" nikada mi neće biti jasno.
fudbal.1252lexus,
-> #1244, schef=> GRUPA D
=> HRVATSKA
Zašto Hrvatima ne piše na kojim pozicijama igraju?
Diskriminacija ;)))
fudbal.1253ilazarevic,
-> #1226, budim> Dva??? :)))
Mislio sam, naravno, na pobedu sa _najmanje_ dva gola razlike :) Dobar je
Liverpul, ima najbolji napad u premijernoj ligi.
fudbal.1254ilazarevic,
-> #1238, dizel> Ovde ili tamo? (ili mozda u ukupnom skoru...)
Ovde. Tamo vas ni bog otac ne bi spasao od, recimo 4:1.
fudbal.1255stefan,
-> #1240, schef> Dakle, evo odvojio sam dva sata i iskucao sastave svih reprezentacija koje
> učestvuju na EP u Engleskoj. Sve je doslovno prekucano iz 'Sportskog Žurnala'
Svaka čast :) Zahvaljujemo se na prilogu :)
fudbal.1256mpedja,
-> #1195, lexus#$%&*-> Koliko sam cuo na radiju, gledaoci su bili
#$%&*-> u ekstazi... Zalosno, Maltu bi morali i sa
#$%&*-> vise da pobedujemo...
A zasto ne bi bili u ekstazi? Svaka pobeda je slatka iako bila i protiv Malte.
Sta bi ti vise od 6:0. Sjajno smo igrali, oni su dosta gresili, pogotovo kod
I gola(autogola). Uostalom pitanje je da li bi opet dosli da smo ih dobili sa
vecim rezultatom! :)
fudbal.1257mpedja,
-> #1205, dizel#$%&*-> Pedja, nemoj vise nikad da pitas grobara kad nas je Partizan
#$%&*-> pregazio jer ce se oni uvek uhvatiti za neku 15** godinu...
#$%&*-> Zato pusti ih... Znam da od kada sam ja rodjen, pre 19 godina
Ma znam da oni mnogo se*u! Ja se pitam da li je istina da su nas i dobili
ove godine sto je napisao, uvek la*u! Da je i istina to je BILO a ovo sada
se vazi. Sad su stvari drugacije. Oni su ostali seljaci, a mi smo se vinuli
u svet i postali SVETSKI SAMPIONI! To je nesto o cemu ce oni da sanjaju u nare
dnih NNNNNNN godina.
fudbal.1258mpedja,
-> #1206, dizel#$%&*-> Dejo se cuvao za Maltu... I dobro se sacuvao, i nastavio u svom
#$%&*-> karakteristicnom stilu. Kada Dejo da gol, onda da i dva komada...
Sta to znaci? Treba da puknemo od japanaca da bi dobili Maltu???
Gde je tu logika? Mozda bi trebalo obrnuto posto po meni japanci
igraju bolje od Malte!
fudbal.1259mpedja,
-> #1213, ilazarevic#$%&*-> Trebalo je da pobedimo sa 1:0, ili 2:1. To bi mozda pokazalo da Sani
#$%&*-> treba da ide. Ovako, Sani ima sve sanse da postane narodni heroj.
Cisto sumnjam! Svi znaju da nas je on za*ebo! Ne moze on da postane narodni
heroj pa da ubijemo Brazilce sa n:0.
fudbal.1260mpedja,
-> #1229, budim#$%&*-> vodila a zatim je iskljucen golman (tada nije postojala mogucnost
Pa to je onda sramota! Prakticno prazan gol, a oni samo 7 golova.Nije ni cudo
sto ih Albanci razvaljuju!
fudbal.1261mpedja,
-> #1231, budim#$%&*-> (:) No, sa ovih 6:0 Saniboj ostaje do kraja mandata... :(
#$%&*->
#$%&*-> Na zalost...
Mozda bi bilo najbolje da smo navijali za Maltu. :)
fudbal.1262junior,
-> #1247, lexus> Upropastio je još najviše dve šanse.
Dovoljno. Inače bi bilo 10:0.
Ama, da je takve šanse Klinsman promašio, i on bi leteo iz reprezentacije.
Mislim da je krajnje vreme da Drobnjak dobije šansu.
fudbal.1263junior,
-> #1219, lexus> Bogami, kakva je ekstaza vladala na stadionu, čudilo bi me da
> Saniju ne dignu spomenik ;(
Ako si bio na stadionu, video si kako je čičica kad se prošetao
do aut-linije popio više zvižduka nego Dafina u najboljim danima.
;)
fudbal.1264krimer,
-> #1205, dizel űZvezda kad pobedi Partizan, onda ga bar ubije!
Vidi ovako: Od 1977 pa na ovamo samo dva derbija su zavrsena sa
vise od dva gola razlike. Jedan je ova prva utakmica finala kupa
(3:0 za C.Zvezdu), a druga je bila na mostarskom turniru 1981.
godine kada je Partizan pobedio sa 3:0. To su jedine pobede sa vise
od 2 gola razlike.
Toliko o ubijanju :)
fudbal.1265budim,
-> #1246, lexus(:) Od kako je Darko ušao u igru nismo imali šansu!
:))))))))))))))
U kom minutu je ušao, a kada smo dali zadnji gol? nešto sam zaboravio...
(:) Uostalom, evo ti izjava Savićevića o Miloševiću:
(:) "Sava je odlično odigrao ceo susret. Ulazio je u šanse,
(:) otvarao nama prostor, tako da smo mi dolazili takođe u priliku
(:) da postignemo golove."
Genije je inače poznat po sjajnim izjavama. Jel ti hoćeš ovim da kažeš kako
je Savo sjajan igrač samo neshvaćen? :> Da je sjajan golgeter, da iskorišćava
pružene mu šanse, da upošljava igrače?... :> Dakle, ukoliko sam ja dobro
shvatio ovu poruku, ti hoćeš nama da dokažeš kako je Savi sjajno odigrao
utakmicu? :))))))
Da sam ja ulazio i utrčavao, možda bi bio bolji od Save...? :>
poz,
budimir
fudbal.1266budim,
-> #1247, lexus(:) Ma daj Budimire. Previše mrziš Savu, tako da uopšte ne razmišljaš.
(:) Prvo slučaj Savo & Pixy:
(:) Koliko god da je Savo zasmetao Piksiju, toliko je i Piksi zasmetao
(:) Savi! Uzgred, Savi je bilo dovoljno samo da podmetne nogu, a Piksi
(:) se zatrčao na loptu! E sad, što je Piksi kapiten i što je lakše
(:) svaliti krivicu na Savu, to je drugo pitanje...
(:) Šut glavom u golmana sa 7 metara:
(:) Savo se na tu loptu zatrčao sa 15 metara i jedva ju je stigao,
(:) bio je to sasvim lep pokušaj. Da je centaršut bio malo bolji,
(:) Savo bi i tu dao gol.
(:) Upropastio je još najviše dve šanse.
Ovu poruku namerno citiram celu, kako bi ponovo video šta si napisao. Posle
ovog, mogu samo sa žaljenjem da konstatujem, kako nisi ni malo objektivan.
Piksi zasmetao Savi???? :))))))))))))))))))))
Upropastio najviše dve šanse???? :))))))
Evo, pozivam upravo grobare da se odrede prema ovoj poruci...
poz,
budimir
fudbal.1267budim,
-> #1250, lexus(:) To verovatno znači da su Stan Collymore, Steve McManaman i
(:) Jammie Redknapp prosečni igrači :)))))))))))))))))))
(:) Nemaš pojma o engleskom fudbalu!
Dizel, odgovaram ti preko Lexove poruke i moram da se, nažalost, složim sa
Lexovom konstatacijom... Reč je o Engleskim reprezentativcima i o ljudima
koji igraju mnogo bolje nego Adžić i Puača...
Razmisli malko pre nego što napišeš ovakvu poruku... Zabijaš sebi auto-gol...
poz,
budimir
fudbal.1268budim,
-> #1253, ilazarevic(:) Mislio sam, naravno, na pobedu sa _najmanje_ dva gola razlike :) Dobar
(:) je Liverpul, ima najbolji napad u premijernoj ligi.
Nemoj tako, nemaju Adžića i Puaču... :))))
poz,
budimir
fudbal.1269budim,
-> #1238, dizel(:) Ovde ili tamo? (ili mozda u ukupnom skoru...)
I tamo, i ovde, i na Mesecu, i svuda... :) Nemamo šansi Liverpool je mnogo,
ali mnogo jak tim... Znaš, oni ne igraju sa Bečejem i Mladosti iz Lučana...
poz,
budimir
fudbal.1270budim,
-> #1232, schef(:) Pa ovo je neverovatno! Dečko je pitao 'a kada je to Partizan uopšte
(:) razbio zvezdu', ja mu odgovorio, a vi se sad uvatili kako sam ja hteo
(:) da potenciram da je Partizan 'uvek razbijao zvezdu.' Pa gde sam ja to
(:) rekao? Ja sam striktno
Tvoji odgovori su se sveli na istorijska zbivanja od pre trideset i kusur
godina. Zato su se svi uhvatili za stomak od smeha kada si počeo da nabrajaš
uspehe voljenog ti kluba... Dakle, Partizan nije uvek razbijao Zvezdu već
ponekad... i to davno...
(:) istoriju, onda ste to vi cigani, i to kada Partizan osvoji šampionat,
(:) onda vi udarite na sva zvona 'te ko je najviše puta bio šampion, te ko
(:) je bio svetski prvak, te koliko smo kupova uzeli, te ko je imao više
(:) uspeha u Evropi, te ko ima veći stadion?' i sl.
Ko vam je kriv, kao što vi udarate na ovo mi udaramo na ono... Dakle nema tu
"zavere" i sl. Obična prepucavanja ljudi koji bodre različite timove i
prekraćuju vreme, zivkajući susam...
(:) na ovamo, a to što je vama teško da priznate da smo mi sada trenutno
(:) bolji, da imamo bolji tim i da smo zasluženo šampioni, to ide vama na
(:) sramotu. Znam da ste navikli da ste bolji od nas, i bili ste redovno
(:) sve do pre 4 godine, od
Nemate bolji tim. Inače, oba tima su podjednako loša. Priznaćeš da ovo
što sada igra kod nas i kod vas, ne bi imalo mesta do pre nekoliko godina...
a i ranije... Vi ste imali više sreće u nekoliko utakmica u šampionatu.
Dovoljno je bilo da smo vas pobedili u dva derbija i imali bi isti broj bodova.
To što nismo šampioni ne ide nam na sramotu, jer smo osvojili kup, koji je
jedno od dva takmičenja kod nas koja vrede...
(:) sramotu, i vi prosto hoćete da eksplodirate što smo šampioni. Kup vam
(:) je samo trenutno ublažio bol, ali sada kada pogledate sa distance,
(:) vidite da je ipak veći uspeh osvojiti ono za šta se igra od avgusta do
(:) maja nego kup koji u mnogome zavisi od trenutne forme, nadahnuća i
(:) svega što je već mnogo puta bilo
:))))))))
Stvarno si car! :) Dakle, nekoliko pitanja za tebe koja će ti najbolje reći
šta je pesnik hteo da ti kaže! :))) Koliko traje takmičenje u Kupu? Koliko se
utakmica igra? :)))Kup je mnogo više od trenutne forme i nadahnuća, takmičenje
u kome jedan jedini kiks može da te košta svega... Kup je nešto posebno, meni
lično mnogo draže takmičenje od liga sistema... Eliminacija brate, takmičenje
kao u prirodi... :))) MNOGO VEĆI USPEH JE OSVOJITI KUP!!!!
(:) nadmoćni u odnosu na nas kao što ste bili... Mada, ako soc-mafija
(:) (opet) uplete prste, svašta može da se očekuje...
Ono jest, Mirka Marjanovića mi... :> Ne budi lud, kako kod nas, tako i kod vas
ima mafije...
(:) Znam da bi ova poruka (možda) trebalo da ide u navijače, ali ipak lično
(:) mislim da joj je ovde mesto i da će vam zapušiti usta bar do sledeće
WRONG! Ovoj poruci nema mesta u navijačima, tamo se priča o pesmama i
koreografijama a ovde o fudbalu i fudbalerima.
(:) Znači prestanite da se hvatate na istoriju i gledajte stanje stvari
(:) kako je
Meni je istorija profesionalna deformacija, tako da te moram razočarati, uvek
gledam na nju! :) Sada smo jednaki, bar u osvojenim trofejima... :>
(:) marta). Da ne spominjem 12 bodova razlike, Bečej, Proleter i Mladost iz
(:) Lučana. :)
Što se mene tiče, možeš i Bečej i Mladost! ;>
(:) Dakle kada vidim ovde javno priznanje da smo bili bolji ove sezone,
(:) reći ću da ste iole objektivni. Mada ne verujem da će neko od vas to da
(:) prelomi preko
U čemu? U prvenstvu? Da! U kupu? Ne!
Zadovoljan? Nisam objektivan? :>
poz,
budimir
fudbal.1271budim,
-> #1245, schef(:) Što ne znači da smo imali sreće, već jednostavno smo imali:
(:) -fenomenalnu odbranu, tako da niste uspeli da nam primirišete golu.
(:) -snalažljivog igrača u pravom trenutku
(:) a greška VAŠE odbrane NIKAKO ne potpada pod sreću, već je to
(:) jednostavno
:))))))
(:) odbranu. Ubuduće bolje ćuti jer ispadaš mnogo smešan...
A posle nekom drugom pričaš kako je smešan! :>>>
poz,
budimir
fudbal.1272budim,
-> #1249, lexus(:) Ljudi kojima su Đorović, Stefanović i Kovačević dobri igrači ne mogu
(:) da budu objektivni. ;)))
Đorović i Stefanović su dobri igrači (nisam rekao odlični, sjajni, genijalni:))
Jesam li objektivan?
poz,
budimir
fudbal.1273budim,
-> #1248, lexus(:) => Nema potrebe, samo, ako daješ daj nešto svežije, šta bi bilo kada
(:) => bi ja počeo da te zasipam sa našim titulama u basketu, a? Ista
(:) Isto kao i vaša titula svetskog šampiona :)
Pre pet godina, mnogo staro?
Da te podsetim, bilo je reči o partizanovim titulama od pre nekoliko decenija.
:>>>>>
poz,
budimir
fudbal.1274budim,
-> #1260, mpedja(:) Pa to je onda sramota! Prakticno prazan gol, a oni samo 7 golova.Nije
(:) ni cudo sto ih Albanci razvaljuju!
Ne samo to, našem golmanu je slomljena noga ili ruka (zaboravio sam) :) a
igrač partizana za to nije dobio ni žuti karton... Iz protesta dobar deo
gledalaca je napustio stadion... A sudija je posebna priča... Dakle, reč je
o onim vremenima kada su igrači Zvezde dobijali pozive za vojsku pred derbi...
poz,
budimir
fudbal.1275budim,
-> #1240, schef(:) Dakle, evo odvojio sam dva sata i iskucao sastave svih reprezentacija
(:) koje
Svaka čast!
poz,
budimir
fudbal.1276budim,
-> #1241, schef(:) 1. Dejvid Siman (:) G 2. Geri Nevil (:) O 3. Stjuart Pirs (:) O 4. Pol Ins
(:) O 5. Toni Adams (:) O 6. Garet Sautgejt (:) O 7. Dejvid Plat
(:) S 8. Pol Gaskoin (:) S 9. Alan Širer (:) N 10. Tedi Šeringam
(:) S 11. Daren Anderton (:) N 12. Stiv Houvi (:) G 13. Tim Flauers
(:) O 14. Nik Barmbi (:) N 15. Džejmi Rednap (:) O 16. Sol Kembel
(:) S 17. Stiv Mekmanaman (:) S 18. Les Ferdinand (:) O 19. Filip Nevil
(:) S 20. Stiv Stoun (:) S 21. Robi Fauler (:) O 22. Jan Voker
(:) G S. Teri Venejbls
to dizel:
Pogledaj sastav engleske reprezentacije pa reci ponovo ono o Liverpoolu i
Zvezdi! :>
poz,
budimir
fudbal.1277lexus,
-> #1262, junior=> Ama, da je takve šanse Klinsman promašio, i on bi leteo iz
=> reprezentacije. Mislim da je krajnje vreme da Drobnjak dobije
=> šansu.
Kxm...
Ja rekoh da bih voleo da vidim Drobnjaka u reprezentaciji, ali i
da je Savo bolji od Darka.
Uostalom, verujem da će Savo uskoro mnogo bolje zaigrati.
Inače, Klinsman promašuje sve što stigne, pa mu niko ne zviždi,
niko ga ne tera iz reprezentacije...
fudbal.1278lexus,
-> #1265, budim=> pružene mu šanse, da upošljava igrače?... :> Dakle, ukoliko sam ja
=> dobro shvatio ovu poruku, ti hoćeš nama da dokažeš kako je Savi
=> sjajno odigrao utakmicu? :))))))
Jok! Hoću da dokažem da je Savo bolji od Kovačevića!
A vrlo dobro znaš kako bih voleo da vidim Drobnjaka u
dresu sa brojem 9.
fudbal.1279lexus,
-> #1272, budim=> Đorović i Stefanović su dobri igrači (nisam rekao odlični, sjajni,
=> genijalni:)) Jesam li objektivan?
Za navijača Zvezde jesi. :)
Đorović svoju glupost i nemanje pojma o fudbalu nadoknađuje
borbenošću, tako da je krajnje prosečan igrač, a Stefanović
je priča za sebe :)
Dobro da nisi pominjao Darka ;)
fudbal.1280lexus,
-> #1270, budim=> Nemate bolji tim. Inače, oba tima su podjednako loša. Priznaćeš da
=> ovo što sada igra kod nas i kod vas, ne bi imalo mesta do pre
=> nekoliko godina...
Tim imamo za nijansu bolji, a oba tima su očajna.
Ova dva tima bi ispala iz prve lige kakva je bila do pre 5 godina.
=> Meni je istorija profesionalna deformacija, tako da te moram
=> razočarati, uvek gledam na nju! :) Sada smo jednaki, bar u
=> osvojenim trofejima... :>
Buda, Istoričar-Srbin.
Uzgred, Zvezda ima bolje rezultate od Partizana za vreme SFRJ, a
pošto ti, na primer, prezireš tu državu i pošto je SRJ za tebe,
u stvari, Srbija, mogao bi da prekineš sa računanjem starih titula
i da gledaš samo titule u SRJ!
Dakle 3:1 za Partizan u šampionatima, 3:1 za Zvezdu u kupovima :)
i, naravno, 4:0 u TV ligi šampiona ;)))
Medjusobni odnos u šampionatima: 14 mečeva, 6 nerešenih, po
4 pobede i jednih i drugih.
fudbal.1282schef,
-> #1270, budim=- Tvoji odgovori su se sveli na istorijska zbivanja od pre
=- trideset i kusur godina. Zato su se svi uhvatili za stomak od
=- smeha kada si počeo da nabrajaš
Heh...
===============================
2.1133 SPORT:fudbal
mpedja, 31.05.96. 23:14, 201 chr
Odgovor na 2.1116, schef, 31.05.96. 09:07
---------------------------------------------------------
#$%&*-> subjektivnost ka Partizanu ja NE MOGU da se setim kada je to Partizan
#$%&*-> PREGAZIO zvezdu na Marakani od kada je Pandur otisao - prim Srleř)
Kada je UOPSTE partizan pregazio Zvezdu!
----------------------------------------------- 2.1133---
===============================
2.1171 SPORT:fudbal
schef, 02.06.96. 10:57, 252 chr
Odgovor na 2.1133, mpedja, 31.05.96. 23:14
---------------------------------------------------------
=- Kada je UOPSTE partizan pregazio Zvezdu!
1951. - Partizan - Crvena zvezda 6:1
1953./1954. - Partizan - Crvena zvezda 7:1
1962./1963. - Crvena zvezda - Partizan 0:5
Jel' dosta? ;) Ako treba, ima toga još... ;)
Srleř
----------------------------------------------- 2.1171---
Pročitaj pitanje, pročitaj odgovor i pokrij se ušima od blama. Svakom iole
pametnom čoveku je ovde sve jasno... Ali ti navijaš za zvezdu te stoga moram
da ti crtam. No, nije važno, NADAM se da ti je jasno...
HINT -> Pročitaj u mpedjinoj poruci reč koja je cela napisana velikim
slovima.
=- Ko vam je kriv, kao što vi udarate na ovo mi udaramo na
=-" ono... Dakle nema tu zavere" i sl. Obična prepucavanja ljudi
=- koji bodre različite timove i prekraćuju vreme, zivkajući
=- susam...
Uopšte nije bilo reči o bilo kakvom prepucavanju, čovek je pitao, ja
izložio činjenice i gotovo.
=- Nemate bolji tim. Inače, oba tima su podjednako loša.
Tu se slažemo da ove ekipe nisu ništa prema onim od pre nekoliko godina,
ali postoji razlika i između loših ekipa, s' tim što ste vi lošiji od nas. To
rezultati tokom cele godine nedvosmisleno pokazuju...
=- više sreće u nekoliko utakmica u šampionatu. Dovoljno je bilo
=- da smo vas pobedili u dva derbija i imali bi isti broj
Eh, da baba ima k*rac ne bi bila baba već deda... A sreću mi ne pominji.
Kao što rekoh, mi smo po vama (ciganima) Maltu pobedili na čistu sreću. Jesmo
li? Kad me već vučeš za jezik, reći ću ti šta je sreća: Vi ste postali
šampioni Evrope 1991. godine na čistu sreću (penali), a ako ne na čistu sreću,
onda ipak moraš da priznaš da tu sreća ima MNOOOOGO većeg udela nego u jednoj
utakmici.
Ali, vi ste naravno zasluženo postali šampioni Evrope, i sreća tu nije
igrala nikakvu ulogu... Jesam li u pravu? Pusti cigani... Sve više ste jadni,
iz dana u dan...
=- šta je pesnik hteo da ti kaže! :))) Koliko traje takmičenje u
=- Kupu? Koliko se utakmica igra? :)))Kup je mnogo više od
=- trenutne forme i nadahnuća, takmičenje u kome jedan jedini
=- kiks može da te košta svega... Kup je nešto posebno, meni
=- lično mnogo draže takmičenje od liga sistema... Eliminacija
=- brate, takmičenje kao u prirodi... :))) MNOGO VEĆI USPEH JE
=- OSVOJITI KUP!!!!
Da, da, a da smo mi osvojili kup a vi šampionat onda bi bilo obrnuto... Jao
cigani, kako ste smešni...
Samo mi još jedno reci: Sa kim ste vi (i mi) igrali do finala kupa? Sa
koliko su prvoligaša i Partizan i zvezda igrali? Ha? Ako se ne sećaš, javi, pa
da ti i to nacrtam...
Srleř
fudbal.1283kum.djole,
-> #1262, junior>> Ama, da je takve šanse Klinsman promašio, i on bi leteo iz reprezentacije.
Ruku na srce, maaalo je Klinsman na čvršćoj poziciji.. ;)
Zamisli da je Savo promašio onakav penal.
Pa i da je promašio stopedeset šansi protiv Malte, on ih je promašio
i njemu će se obiti o glavu.. Sulude su izjave tipa "12-15 šansi" i
"realan rezultat 10:0"... Savo je veliki potrošač, a trenutno i nije
u nekoj formi, tako da.. što ne stavi nekog vunderkinda pa da ne bude
samo ovaj dežurni krivac ?
A Klinsman, eto, igra. ;)
fudbal.1284schef,
-> #1252, lexus=- Zašto Hrvatima ne piše na kojim pozicijama igraju?
=- Diskriminacija ;)))
:) Žurio sam da pošaljem, pa sam u žurbi zaboravio da napišem. :( No, nema
veze, evo vam klišea pa vi dopišite: GSOOOOSSNSNGSOOSNONONG
;) Srleř
fudbal.1285schef,
-> #1264, krimer=- vise od dva gola razlike. Jedan je ova prva utakmica finala
=- kupa (3:0 za C.Zvezdu), a druga je bila na mostarskom turniru
=- 1981.
Što jes' jes', tu su nas ugackali u zemlju... :((( Ima li neko nešto
konkretnije o toj utakmici na Mostarskom turniru? Ko su bili strelci?
Srleř
fudbal.1286schef,
-> #1265, budim=- Genije je inače poznat po sjajnim izjavama. Jel ti hoćeš ovim
=- da kažeš kako je Savo sjajan igrač samo neshvaćen? :> Da je
=- sjajan golgeter, da iskorišćava
Savo je sjajan igrač, a da je ono što vi (cigani) pričate samo 10% tačno,
on bi prolazio u Engleskoj kao 'jugo-dvojac' u Šefildu, ili još bolje kao
Rambo u Realu. :>>>
Istina je da je imao slab dan u nedelju, ali niko nije savršen. Mada, ako
je Pandur izleteo iz reprezentacije (a zbog čega je Pandur izleteo?) onda bi i
Savo trebalo da leti. Međutim, sve mi nešto govori da je Savo Sanijev
miljenik. ;) Pandurović, Ćirić i Ćurčić očigledno nisu... Na žalost. :(
Srleř
fudbal.1287schef,
-> #1274, budim=- gledalaca je napustio stadion... A sudija je posebna priča...
=- Dakle, reč je o onim vremenima kada su igrači Zvezde dobijali
=- pozive za vojsku pred derbi...
Da je sve to istina što vi pričate, Partizan bi danas imao više titula nego
zvezda. No, činjenice govore baš suprotno, pa čak i da je bilo nameštanja (a
sigurno je bilo) moglo je da bude samo u vašu korist.
Srleř
fudbal.1288schef,
-> #1280, lexus=- Medjusobni odnos u šampionatima: 14 mečeva, 6 nerešenih, po
=- 4 pobede i jednih i drugih.
A gol razlika?
Srleř
fudbal.1291basrak,
-> #1247, lexus> Koliko god da je Savo zasmetao Piksiju, toliko je i Piksi
> zasmetao Savi! Uzgred, Savi je bilo dovoljno samo da podmetne
> nogu, a Piksi se zatrčao na loptu! E sad, što je Piksi kapiten
> i što je lakše svaliti krivicu na Savu, to je drugo pitanje...
Pa mora se znati ko je gazda. Sećate se onog gola Piksija kad je ispred njega
bio Katanec - sam pred golom, onako sa desne strane kod peterca, lopta nabačena
sa leve strane. Ali Piksi podvikne "Pusti!" i... Goool!
Zaboravih koja utakmica.
Inače, Savo je na ovoj utakmici igrao kao totalni mlakonja. Ko da ne igra u
Engleskoj. Par puta je mogao tako lepo da zakuca loptu u gol, a on je doda
golmanu...
fudbal.1292vitez.koja,
-> #1265, budim#=> (:) Od kako je Darko ušao u igru nismo imali šansu!
#=> U kom minutu je ušao, a kada smo dali zadnji gol? nešto sam
#=> zaboravio...
Stvarno mislim da je ponižavajuće za mlade igrače (uglavnom iz
domaćeg prvenstva) da dobijaju "šansu" u 88. minutu da pokažu šta
znaju. Najgore je što kad posle ne zove više tog igrača, jer je eto
pokazao šta zna i nije zadovoljio...
sk
fudbal.1293dizel,
-> #1148, mango>
> E, znas sta, ti i dizel STVARNO pocinjete da me nervirate sa
> ovakvim porukama. Pisite ih u temu navijaci, tamo sam dao
Pa decko je samo pitao kada je partizan pregazio Crvenu zvezdu ?
To se tice fudbala, a ne navijanja pa stoga mislim da je Pedja poslao
odgovor u pravu temu. ::))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1294dizel,
-> #1150, mango>
> Dok je Santrac selektor nikako:( Moras priznati da Kovacevica
> zovu samo na osnovu toga sto je Zvezda jednom dala velike pare
> za njega ( i ispalila se:), dok Savo igra kako-tako u Engleskoj
> (mnogi kazu odlicno). Savo je MNOOOOgo bolji igrac od
> Kovacevica. A da bi Drobnjak trebalo da bude nas centarfor,
> trebalo bi, slazem se.
Savu i Darka ne mozez da uporedjujes. Uopste nisu isti tip igraca. Savo je
vise levi spic nego sto je centarfor, dok je Darko tipican primer centarfora
sa odlicnom igrom glavom. Dobro bi mi dosao u Premier Manager-u 3.....
(hint: 4-5-1 sa dugim pasovima ovih nesrecnika iz srednjeg reda) :)))))
Drobnjak je tu svakako igrac koji najvise zasluzuje reprezentativni dres.
Drugi je Darko. Ne zato sto je bolji od Save (iako jeste ..:)) pozdrav za
manga) :)) nego zato sto je korisniji u takvoj formaciji. Svojevremeno sam
pisao i idealni sastav nase reprezentacije, pa koga ne mrzi da kopa po
starim porukama...neka izvoli.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1295dizel,
-> #1158, schef> :) Milion dinara kada je odnos dinar:marka bio 1:1. :))) Koliko
> li su dobili kada je otisao u Sefild?
Dobise 4 miliona funti za tandem Stefanovic-Kovacevic.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1296dizel,
-> #1163, dizel> beka, a to mu je strano!). Nadj moze da nadje mesto u ovoj
> nasoj reprezentaciji, ^^^^^^
Marko izvrsi samoubistvo ! :)
Pa gde moze nadj da bude reprezentativac. Onoliko govno od coveka i igraca
da bude reprezentativac ? Jedini igrac iz partizana koji zasluzuje mesto
u reprezentaciji (a da vec nije u njoj) je Cira, mada poslednja dva kup
derbija dosta pokopavaju ovu moju teoremu. Covek se prosto nije video.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1297dizel,
-> #1169, kum.djole> Iz principa ne trpim velike zvezde koje biraju kad ce da
> igraju. To sto je najbolji ne znaci i da moze da izvoljeva.
> ..a - padne kisa - nesto ga bocka u misicu... cuva se covek.
> Moze mu se.
>
Nedelja 2.6.1996. oko 21:25.......
Dejo sve su ti oprostili.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1298dizel,
-> #1171, schef>
> Jel' dosta? ;) Ako treba, ima toga jos... ;)
>
A jel' ima nesto u poslednjih 10 ili bar 20 godina ?:)))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1299dizel,
-> #1180, budim>
> Idemo zajedno...
Pridruzujem se ...:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1300dizel,
-> #1183, budim>
> Milion i 300 000... :(((((( A dobili su oko 4 miliona maraka...
> :) Nije lose, sad se Englezi "cesu", sto su ga kupili... :>>>>
>
Ko ih je*e kad su glupi :))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1301dizel,
-> #1186, budim>
> Dosta toga se objasnjava Arkanom, ali vecina, da ne kazem sve
> price su izmisljene... Ajde da cujem, sta vi mislite, ko ima
Da li su bas sve price izmisljene... ?
Od ljudi koji su dosta bliski upravama voljenog nam tima sam saznao da je
Arkan finansirao skoro kompletno "renoviranje" rukometnog tima pred ovu
sezonu.
A seti se i ko je podelio nagrade igracima posle osvojenog kupa (Drobnjak 50)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1302dizel,
-> #1198, schef>
> Eh, kada bi Partizan izvukao bar pola love za Cakara, bilo bi
> ODLICNO! Imam informacije iz prve ruke (decko, Kragujevcanin
> inace, potpisao za Partizan prosle sezone, igra u napadu, a ove
> sezone je bio pozajmljen Radnickom iz NBG) da Cakar igra samo
> zbog toga sto su date OGROMNE pare za njega, inace ga Tumba bas
E ako treba neke pare da se daju, da Partizan produzi ugovor sa gorenavedenim
i sa recimo Besirovicem, samo recite. Evo obecavam da ce svaki zvezdas sa
Sezama dati bar po 10DM ...:)))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1303dizel,
-> #1200, schef> Subject: 7 kamera i 3 magnetoskopa ;)))))
>
> Crni Savo... Ako sad ne ispadne iz reprezentacije, nikada nece.
> :) Prvo je blokirao onaj sut naseg igraca, pa je malo 'gadao
> ptice', pa je na kraju sutirao u golmana, a bio je na 7 metara
> od gola (eh da je tu bio Butulija :))) I to sve u roku od 3 (!)
> minuta!
Srle svaka ti cast !!!!!
Da pomenem i situaciju iz drugog: Sava dobija loptu na petercu; sam je
ispred golmana; golman je na crti. I sava lobuje. I golmana i gol i sundjer
iza gola :))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1304lexus,
-> #1288, schef=> A gol razlika?
Ne znam tačno :)
Čini mi se da je 18:17 za Zvezdu.
fudbal.1305giovanni,
-> #1239, dizelĘ? Vec rekoh, jedina prava vrednost, koju Zvezda trenutno nema
Ę? je Robbie Fowler. Odlican igrac, ali, Djora bi ga zaustavio
Ę? (valjda, uz mnogo napora). A onda bi bilo prilicno jednako
Ę? i zavisilo bi samo od srece i trenutne inspiracije...(a i sudije!).
:)))) Imaš moj glas za vic decenije. :)))
fudbal.1306giovanni,
-> #1229, budimĘ? je na njegovo mesto stao neki napadač) I tako... Da napomenem uticaj
Ę? armije na sudije tada... :((((
A tek uticaj migracija kengura u Australiji. :))))
fudbal.1307giovanni,
-> #1218, lexusĘ? Zar nije kum vodio prognozu :>
Ę? A schef - Srle treba da piše sastave :>
Ono sam pisao malo kasnije posle ponoći (ili malo ranije ujutro ;))
pa nisam ni video ko je poslao poruku. :))
Ę? I nikako glupi fajl uz poruku!
Ę? Inače ću ja da šaljem ;)
Ma svejedno je, samo šaljite već jednom. :)
fudbal.1308lexus,
-> #1302, dizel=> E ako treba neke pare da se daju, da Partizan produzi ugovor sa
=> gorenavedenim i sa recimo Besirovicem, samo recite. Evo obecavam da
=> ce svaki zvezdas sa Sezama dati bar po 10DM ...:)))))
Ljubazno ćemo odbiti vašu ponudu. :)
Ali ćemo ipak organizovati skupljanje priloga u cilju
zadržavanja Adžića, Puače i Perice u prvih 11 Zvezde ;)
fudbal.1309lexus,
-> #1296, dizel=> da bude reprezentativac ? Jedini igrac iz partizana koji zasluzuje
=> mesto u reprezentaciji (a da vec nije u njoj) je Cira, mada
=> poslednja dva kup derbija dosta pokopavaju ovu moju teoremu. Covek
=> se prosto nije video.
Ćira još uvek ne zaslužuje igru u reprezentaciji. I to iz dva
razloga.
Prvi: Vezni red je i bez njega prepunjen igračima.
Drugi: Ćira je odličan igrač za Jugoslaviju i za slabije
reprezentacije, ali nije dovoljno dobar za igranje u inostranstvu
i protiv jačih reprezentacija. Zašto? Zato što je spor i slab.
Kada bi neko uzeo i nabildovao Ćiru sve bi bilo u redu, ovako...
fudbal.1310guta,
-> #1247, lexus#> Upropastio je još najviše dve šanse.
Nije tačno.
Odavno me niko nije tako iznervirao kao naš proslavljeni centarfor na
ovoj utakmici. Jednostavno, upropastio je ama baš svaku loptu koju je
dobio, što podrazumeva bar tri stoprocentne šanse i tri-četiri polušanse.
Dao je gol, videli smo i kako.
E sad, šta mu je? Nije mu išlo, nije ga hteo gol, mrzeli ga navijači,
bilo mu vrućina, bilo mu hladno, ne zna, nije mu dala žena prethodno
veče, sin mu dizelaš, ćerka mu trudna, visoka trava, niska trava, smetao
mu Piksi, smetao mu Džaja, nema maramu, šta li? :)
Bez šale, Savo je i u Engleskoj pokazao da je sposoban da upropasti
barem polovinu šansi za gol. Stoprocentnih. A bogami, i igrajući za
reprezentaciju. A da malo greje klupu? Pa onda Drobnjak? Neko drugi? Pa
Sava, kad opet dobije šansu, da pase travu po terenu i da golove zabija
i iz četvrt-šansi, eda bi ostao u prvoj postavi?
Nema opravdanja za centarfora kada toliko promaši na jednoj utakmici.
A ni za onog lako retardiranog selektora koji ga nije zamenio. Nije morao
to da bude ni Kovačević. Cenim da bi i Progutao_sam_metlu Djukić postao
golgeter na ovoj utakmici, da je imao prilike da igra na Savinom mestu.
fudbal.1311guta,
-> #1277, lexus
#> Inače, Klinsman promašuje sve što stigne, pa mu niko ne
#> zviždi, niko ga ne tera iz reprezentacije...
Ali i daje, bogami. Daleko više nego... ma znate ko :)
fudbal.1312guta,
Prelazni rok, prema napisu u "Politici"
Za Zvezdu potpisali:
- Nenad Vanić (22), Mladost Lučani, ?, ?
- Dragan Vulević (25), Mladost Lučani, ?, ?
- Goran Bošković (21), Mladost Lučani, centarfor, ugovor na 6 godina
- Zoran Radosavljević (28), Badnjevac, vezni , ?
- Darko Stanojević (20), Badnjevac, ?, ugovor 4 godine
Za Partizan potpisao:
- Nenad Đukanović (??), Čukarički, odbrambeni, ?
Za Čukarički potpisao:
- Aleksandar Đorđević (??), Čukarički, produženje ugovora za 1 godinu
fudbal.1313pifat,
Po još nepotvrđenim vestima iz UEFA, Dinamo-HAŠK Građanski-Kroacija i
Hajduk igraju i u kvalifikacijama za Kup UEFA, pa nije isključena
mogućnost da Njofra Tuđman gleda tekmu svojih snova između Dinama i
Partizana.
fudbal.1314mpedja,
-> #1274, budim#$%&*-> Ne samo to, nasem golmanu je slomljena noga ili ruka (zaboravio sam)
#$%&*-> :) a igrac partizana za to nije dobio ni zuti karton... Iz protesta
#$%&*-> dobar deo gledalaca je napustio stadion... A sudija je posebna
#$%&*-> prica... Dakle, rec je o onim vremenima kada su igraci Zvezde
I onda nama kazu mi potkupljujemo sudije. Ljudi kakvi lazovi.
Ima istine u onome da kad neko na drugog nabedjuje on je u stvari
kriv!
fudbal.1315mpedja,
-> #1277, lexus#$%&*-> Uostalom, verujem da ce Savo uskoro mnogo bolje zaigrati.
Cisto sumnjam. Igrao je vise nego lose na ove dve utakmice. Nisam
bas njegov obozavatelj, ali znam kako je pre igrao pa se pitam gde
je to ostavio?
fudbal.1316mpedja,
-> #1264, krimer#$%&*-> Toliko o ubijanju :)
Jos jedan covek za raspravu!
Dobrodosao!
fudbal.1317mpedja,
-> #1282, schef#$%&*-> li? Kad me vec vuces za jezik, reci cu ti sta je sreca: Vi ste
#$%&*-> postali sampioni Evrope 1991. godine na cistu srecu (penali), a ako
#$%&*-> ne na cistu srecu, onda ipak moras da priznas da tu sreca ima
#$%&*-> MNOOOOGO veceg udela nego u jednoj utakmici.
Moguce, iako ja tako ne mislim, ali mi smo opet SVETSKI SAMPIONI!
I penali su igra. Jedan pobedjuje, drugi gubi, a posto vazi ona
stara da bolji pobedjuju lako ces i sam da izvuces zakljucak!
#$%&*-> Ali, vi ste naravno zasluzeno postali sampioni Evrope, i sreca tu
#$%&*-> nije igrala nikakvu ulogu... Jesam li u pravu? Pusti cigani... Sve
#$%&*-> vise ste jadni, iz dana u dan...
Jesmo, zasluzeno, nego sta! I nije samo sampioni Evrope vec SVETA!
Kao i u zivotu i u fudbalu ponekad se nekom posreci, ali ipak mislim
da smo zasluzeno dosli do te titule.
#$%&*-> igrala nikakvu ulogu... Jesam li u pravu? Pusti cigani... Sve vise
#$%&*-> ste jadni, iz dana u dan...
Pusti Grobari... Sve vas je manje iz dana u dan! :>>>>>>>>>>>
fudbal.1318mpedja,
-> #1279, lexus#$%&*-> Za navijaca Zvezde jesi. :)
Hoces da kazes da NIJEDAN navijac Zvezde nije objektivan,a da ste vi uvek
u pravu i da vi uvek vidite onako kako stvarno jeste? Svakome kome bi ovo
rekao bi bilo smesno!
fudbal.1319mpedja,
-> #1304, lexus#$%&*-> Ne znam tacno :)
#$%&*-> Cini mi se da je 18:17 za Zvezdu.
E ovo je ono sto zovem 'Objektivan grobar' i najvise mi se svidja kad vidim
tako
nesto, a ne u stilu nekih 'Zvezda nema pojma ali je Partizan Sampion Sveta' i
citata
tipa 'Pusti cigani...'
fudbal.1322madamov,
-> #1171, schef
> Vi ste postali šampioni Evrope 1991. godine na čistu sreću (penali),
> a ako ne na čistu sreću
Tako je i Juventus ove godine... ;> Nego, molim da se gospoda navijači
presele u odgovarajuću temu jer ovo već postaje zamorno. Sve je više
poruka koje imaju malo veze sa fudbalom (poput ove tvoje izjave gore, da
izvineš, u njoj ima samo navijačke ostrašćenosti i slepila da se drugome
ne prizna uspeh, a vrlo malo veze sa fudbalom).
fudbal.1323junior,
-> #1283, kum.djole> A Klinsman, eto, igra. ;)
Ali kakav gol uvali protiv Lihtenštajna .. i treba da igra :)
P.S.
> Ruku na srce, maaalo je Klinsman na čvršćoj poziciji.. ;)
Ruku na srce, Klinsman je maaaalo bolji igrač :>
fudbal.1324junior,
Re: Zvezda vs. Liverpul
Zeldi, kad isplatiš onaj Big Mac da će Zvezda da osvoji duplu krunu ove godine
;) sa zadovoljstvom ću se kladiti i na ovaj duel. Čak dobijaš i hendikep
golove.
jr.
fudbal.1325budim,
-> #1278, lexus(:) Jok! Hoću da dokažem da je Savo bolji od Kovačevića!
Od njih dvojice ti pokušavaš da dokažeš koji je bolji? :)
Daj, njih dvojica ne bi imali mesta ni na klupi do pre nekoliko godina... :)
poz,
budimir
fudbal.1326budim,
-> #1286, schef(:) Savo je sjajan igrač, a da je ono što vi (cigani) pričate samo 10%
(:) tačno, on bi prolazio u Engleskoj kao 'jugo-dvojac' u Šefildu, ili još
(:) bolje kao Rambo u Realu. :>>>
:))))))))))) Savo sjajan igrač??? :))))))))
Srle, prijatelju, Savo je nikakav igrač... Ne zato što mi se nesviđa njegova
blentava faca, :> nego zato što ne ume da da gol... Razmisli malo, on je u
Engleskoj doveden kao zanimljivost za privlačenje publike! :> Kao Uče u
Obilić! :( Dakle, Srbin-napadač u Aston Vili... :))) Jesi li imao prilike
da vidiš promašaje koje je imao tamo...? :>
(:) Istina je da je imao slab dan u nedelju, ali niko nije savršen. Mada,
:) Njemu je, bre, svaki dan slab... :)))
(:) ako je Pandur izleteo iz reprezentacije (a zbog čega je Pandur
(:) izleteo?) onda bi i
Zato što nema pojma...
poz,
budimir
fudbal.1327budim,
-> #1277, lexus(:) da je Savo bolji od Darka.
(:) Uostalom, verujem da će Savo uskoro mnogo bolje zaigrati.
(:) Inače, Klinsman promašuje sve što stigne, pa mu niko ne zviždi,
(:) niko ga ne tera iz reprezentacije...
Porediš SAVU i Klinsmana? :>
NFW! Za*ebo si Dizela(Marka) i Liverpool! :>>>>
Dakle, njih dvojica nisu za poređenje. Zašto? Jer je Klinsman sjajan igrač i
kapiten reprezentacije koja ima najviše šansi da osvoji titulu Prvaka Evrope,
a Savo je "volina" i Sanijev miljenik! :>>>>>
poz,
budimir
fudbal.1328budim,
-> #1283, kum.djole(:) i njemu će se obiti o glavu.. Sulude su izjave tipa "12-15 šansi" i
(:) "realan rezultat 10:0"... Savo je veliki potrošač, a trenutno i nije
(:) u nekoj formi, tako da.. što ne stavi nekog vunderkinda pa da ne bude
(:) samo ovaj dežurni krivac ?
Sulude izjave?... Pregledaj ponovo snimaki ili idi kod očnog, Savo je promašio
preko deset šansi, a da je dao bar pola, rezultat bi bio preko deset, protiv
one fudbalske "vele-sile"... Jeste veliki potrošač, što mu ne ide u korist...
(:) A Klinsman, eto, igra. ;)
I igra, i igraće, jer je on sjajan fudbaler (hint:gol koji sam video juče)
Nem-Liht. Poluvolej...
poz,
budimir
fudbal.1329budim,
-> #1302, dizel(:) E ako treba neke pare da se daju, da Partizan produzi ugovor sa
(:) gorenavedenim i sa recimo Besirovicem, samo recite. Evo obecavam da ce
(:) svaki zvezdas sa Sezama dati bar po 10DM ...:)))))
Podržavam ideju, i spreman sam da pomognem ostanak obojice u Partizanu.
Inače, grobići, nemate čemu da se nadate. Vunderkindi ostaju, a otišli su vam:
Nađ, Mirković, Ćirić... :>>>> Tužno... Ima da puknete... :>
poz,
budimir
fudbal.1330budim,
-> #1305, giovanni(:) :)))) Imaš moj glas za vic decenije. :)))
Dva glasa! :)
poz,
budimir
fudbal.1331budim,
-> #1301, dizel(:) Da li su bas sve price izmisljene... ?
Daj, ovaj da "šamara" Ljupka i isteruje iz svlačionice... :)))
On nije sitna riba, ali nije ni krupna, mnogo su veća mafija od njega ovi
"drugi"...
(:) Od ljudi koji su dosta bliski upravama voljenog nam tima sam saznao da
(:) je Arkan finansirao skoro kompletno "renoviranje" rukometnog tima pred
On je tu da da pare, ali... Zna se ko odlučuje o svemu...
(:) A seti se i ko je podelio nagrade igracima posle osvojenog kupa
Što reče jedna, ;) to ti pričam! :)
poz,
budimir
fudbal.1332budim,
-> #1279, lexus(:) Đorović svoju glupost i nemanje pojma o fudbalu nadoknađuje
(:) borbenošću, tako da je krajnje prosečan igrač, a Stefanović
(:) je priča za sebe :)
Đorović je dobar igrač koji poseduje _i_ tehniku, a borbenost mu je sjajna.
(:) Dobro da nisi pominjao Darka ;)
Darko je (cenzurisano)... :)
poz,
budimir
fudbal.1333budim,
-> #1280, lexus(:) Buda, Istoričar-Srbin.
Da... :)
Pogodi čovek, i profesiju, i nacionalnost... :)
(:) pošto ti, na primer, prezireš tu državu i pošto je SRJ za tebe,
(:) u stvari, Srbija, mogao bi da prekineš sa računanjem starih titula
(:) i da gledaš samo titule u SRJ!
Zašto bi prekinuo? One ranije, su bile mnogo teže i vrede mnogo više od titula
ostvarenih protiv Mladosti iz Lučana i Hajduka iz Kule... O preziranju države
će mo ipak u Forumu... :)
(:) i, naravno, 4:0 u TV ligi šampiona ;)))
:))))))))))))
Ti to računaš? :>
poz,
budimir
fudbal.1334budim,
-> #1282, schef(:) Pročitaj pitanje, pročitaj odgovor i pokrij se ušima od blama. Svakom
(:) iole pametnom čoveku je ovde sve jasno... Ali ti navijaš za zvezdu te
(:) stoga moram da ti crtam. No, nije važno, NADAM se da ti je jasno...
? :)
Jesi li ti normalan? :) Mislim, ozbiljno, ponekad ovako padneš u trans pa se
zapitam?... Ajde smiri se malo... Može?... HF! :)
(:) Uopšte nije bilo reči o bilo kakvom prepucavanju, čovek je pitao, ja
(:) izložio činjenice i gotovo.
Itekako je bilo reči o prepucavanju. Ti si dao argumente a dečko ti je na to
odgovorio u stilu: Jel može nešto pre Neolita? :> Dakle, činjenice su jedno, a
prezentacija činjenica je nešto sasvim drugo... Ali, ja za razliku od tebe ne
smatram da je potrebno nešto da ti crtam! :))))
(:) ali postoji razlika i između loših ekipa, s' tim što ste vi lošiji od
(:) nas. To rezultati tokom cele godine nedvosmisleno pokazuju...
Ovo spada u "već čuvenu i nadaleko poznatu" grobarsku objektivnost?
(:) Eh, da baba ima k*rac ne bi bila baba već deda... A sreću mi ne
(:) pominji.
... Što bi rekli u mm-ovom selu... :))))
(:) li? Kad me već vučeš za jezik, reći ću ti šta je sreća: Vi ste postali
(:) šampioni Evrope 1991. godine na čistu sreću (penali), a ako ne na čistu
(:) sreću, onda ipak moraš da priznaš da tu sreća ima MNOOOOGO većeg udela
(:) nego u jednoj utakmici.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Care! :))))) Ti si legenda! :)))))
Dakle, zvezda koja je imala u tom trenutku tim od kojeg svakog protivničkog
trenera još i sada zaboli glava (hint: Savićević, Prosinečki, Jugović, Pančev,
Belodedić....) i koja se probila "onako" kroz to takmičenje do finala, je
dobila titulu na SREĆU???? Srle, budi bar malko čovek pa reci da nije tako.
Pusti bar za trenutak to što si grobar :) na miru... Zvezda nije u toj utakmici
imala mnogo šansi, svega nekoliko, iz mnogo raloga.... Recimo, bojali su se da
se otvore i ne prime gol, jer je ulog bio prevelik... Išli su na penale,
ternirali ih do besvesti (bio sam na treninzima) i tačno znali šta žele...
Rezultat taktike koju je odredio Ljupko je titula koju, slobodno to mogu da
kažem, vi NIKADA nećete imati... I zato možeš da se "češeš" koliko god hoćeš..
Zvezda je pregazila: Rangers i Bajern koji su bili mnogo jaki timovi, jer je to
mogla... Znaš, kada igraš jednu utakmicu nemaš prava na kiks, odabereš
taktiku koja je po tebi najbolja i... Šta ti Bog da...
(:) Ali, vi ste naravno zasluženo postali šampioni Evrope, i sreća tu nije
(:) igrala nikakvu ulogu... Jesam li u pravu? Pusti cigani... Sve više ste
(:) jadni, iz dana u dan...
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Srle, pusti nekada brata i oca da pišu u ovoj temi... :>
(:) Da, da, a da smo mi osvojili kup a vi šampionat onda bi bilo obrnuto...
(:) Jao cigani, kako ste smešni...
Jesmo, a ti si mnoooogo smešniji! ;) Kao što vidiš po mojoj poruci! :> Sitog
me nasmeja... :)
(:) Samo mi još jedno reci: Sa kim ste vi (i mi) igrali do finala kupa? Sa
(:) koliko su prvoligaša i Partizan i zvezda igrali? Ha? Ako se ne sećaš,
(:) javi, pa da ti i to nacrtam...
Samo ti crtaj, vidim da ti dobro ide... :)
poz,
budimir
fudbal.1335budim,
-> #1287, schef(:) Da je sve to istina što vi pričate, Partizan bi danas imao više titula
(:) nego zvezda. No, činjenice govore baš suprotno, pa čak i da je bilo
(:) nameštanja (a sigurno je bilo) moglo je da bude samo u vašu korist.
Pitaj malo Gorana, kako je ranije bilo... :>
Nije dovoljno ako država favorizuje jedan klub, potrebno je još nešto "više",
a to nešto vi nikada niste imali, niti će te imati...
poz,
budimir
fudbal.1336budim,
-> #1306, giovanni(:) A tek uticaj migracija kengura u Australiji. :))))
Hoćeš da kažeš kako armija nije imala nikakav uticaj? :)
poz,
budimir
fudbal.1337budim,
-> #1322, madamov(:) Tako je i Juventus ove godine... ;> Nego, molim da se gospoda navijači
(:) presele u odgovarajuću temu jer ovo već postaje zamorno. Sve je više
(:) poruka koje imaju malo veze sa fudbalom (poput ove tvoje izjave gore,
(:) da izvineš, u njoj ima samo navijačke ostrašćenosti i slepila da se
(:) drugome ne prizna uspeh, a vrlo malo veze sa fudbalom).
Za tvoju informaciju, ovakve rasprave nemaju mesta u "navijačima"... U
navijačima se piše o drugim stvarima...
poz,
budimir
fudbal.1338budim,
-> #1303, dizel(:) Srle svaka ti cast !!!!!
Pročitaj mu prvo i druge poruke... :))))
(:) Da pomenem i situaciju iz drugog: Sava dobija loptu na petercu; sam je
(:) ispred golmana; golman je na crti. I sava lobuje. I golmana i gol i
(:) sundjer iza gola :))
....i Banjicu! :>
poz,
budimir
fudbal.1339budim,
-> #1313, pifat(:) mogućnost da Njofra Tuđman gleda tekmu svojih snova između Dinama i
(:) Partizana.
Ajde, jel može nagradno pitanje? Za koga bi Njofra navijao u tom susretu? :>
Za Dinamo ili Partizan? :)))) Znate onu? "stara ljubav, zanorava nema!"... :))
poz,
budimir
fudbal.1340dizel,
-> #1246, lexus> "Sava je odlicno odigrao ceo susret. Ulazio je u sanse,
Narocito je bio dobar onaj sut kada je pokusao da lobuje golmana...
:))))))
fudbal.1341dizel,
-> #1247, lexus> Savo se na tu loptu zatrcao sa 15 metara i jedva ju je stigao,
> bio je to sasvim lep pokusaj. Da je centarsut bio malo bolji,
> Savo bi i tu dao gol.
>
Lopta mu je isla tacno na glavu. Trebalo je samo da se "pokloni".
Ali, Savo je Savo... :>>>>
> Upropastio je jos najvise dve sanse.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mozda si zaboravio da iza reci dva stavis "deset" ili bar "naest".
Onda bi to bilo realno...
fudbal.1342dizel,
-> #1262, junior> reprezentacije. Mislim da je krajnje vreme da Drobnjak dobije
> sansu.
Valjda ce glupi Sani shvatiti da nemamo u reprezentaciji dobrog centarfora,
koji iz stopostotne sanse daje gol, koji igra dobro i glavom i nogom...
>> Upropastio je jos najvise dve sanse.
>
> Dovoljno. Inace bi bilo 10:0.
>
> Ama, da je takve sanse Klinsman promasio, i on bi leteo iz
> reprezentacije. Mislim da je krajnje vreme da Drobnjak dobije
> sansu.
fudbal.1343dizel,
-> #1267, budim>
> Razmisli malko pre nego sto napises ovakvu poruku... Zabijas
> sebi auto-gol...
>
Mozda sad i primim auto-gol, ali ukoliko dodje do ovog susreta,
bice dosta mojih kontra napada, koji ce me dovesti do konacnog
trijumfa. (Inace dosta dobro poznajem precenjene engleske fudbalere,
a narocito igrace Liverpoola...)
fudbal.1344dizel,
-> #1277, lexus> Uostalom, verujem da ce Savo uskoro mnogo bolje zaigrati.
Mnogo citas Andersenove bajke...
> Inace, Klinsman promasuje sve sto stigne, pa mu niko ne zvizdi,
> niko ga ne tera iz reprezentacije...
Klinsman je sjajan centarfor. Jedan od najboljih u Evropi. On ne
promasuje tako cesto, tj. vrlo cesto koristi sve stopostotne
prilike koje mu se ukazu, a zna da da gol i iz "nemoguce"
situacije. To sto je promasio jedan penal ne mora da znaci da
je on los... I da se moze porediti sa Savom!
fudbal.1345dizel,
-> #1291, basrak> strane kod peterca, lopta nabacena sa leve strane. Ali Piksi
> podvikne "Pusti!" i... Goool! Zaboravih koja utakmica.
>
Jel mozda Jugoslavija - Spanija 2:1 (1:1) (0:0). 1990 Italija?
fudbal.1346dizel,
-> #1245, schef> ista zvezda igra bez 5 prvotimaca i primi 3 gola od MLADOSTI IZ
> LUCANA!
Pa da, stvarno je bila ista motivacija...
Igrati protiv Mladosti kada je titula vec izgubljena i igrati
veciti derbi u finalu kupa... Bas si nasao pravo poredjenje...
:>>>>>>>
> =- U prvom mecu, kada ste pobedili sa 1:0 (posle 18
> =- godina na Marakani u prevnstvu :>>>), gol je postigao
> =- Tesovic (99%) i to posle najgluplje moguce greske odbrane.
>
> -fenomenalnu odbranu, tako da niste uspeli da nam primirisete
> golu.
Nismo primirisali golu???
Imali smo mnogo sansi, ali jednostavno, nismo imali sportsku srecu
da neki od suteva udje u gol!
> jednostavno stanje stvari, kako jeste, t.j. imali ste losu
> odbranu + ocajnog golmana a to se nikako ne moze podvesti pod
Jedna greska u toku celog meca... to je tebi ocajna odbrana!
Secas li se sta je rekao Tumbakovic o tom mecu?
Rekao je, kad su ga posle meca novinari da li je on namerno odredio
defanzivnu taktiku u derbiju, nesto u stilu: "Ne, Zvezda nas je primorala
na to!!! Partizan uvek igra svoju prepoznatljivu ofanzivnu igru, ali
ovog puta ga je Zvezda onemogucila u tome..."
Odbrana uopste nije bila losa, vec se dogodio veliki nesporazum,
(nesreca), a vas igrac je bio snalazljiv...
> posle =- faula, koji je po mnogo cemu odlucio. Lopta se odbila
> od =- zivog zida, promenila smer potpuna i usla u sam ugao
> trebalo je da se postavi vise levo i tada ne bi bilo problema
> da odbrani taj kiks-gol, koji nije NAS kiks gol, nego VAS
> kisk-gol. No, hoces li da kazes da su nam i prva dva gola bila
> plod srece? Ma vi cigani ste jedan veliki paradoks! Kada vi
> date gol onda je to umece, a kada Partizan postigne gol onda je
> to sreca.
Taj gol je bio cista sreca i ostajem pri tome, a i vas prvi gol
(ukoliko je to onaj gol Pazina koji je dao posle kornera i dve neuspele
intervencija Miloja) je vrlo srecan, jer se Miloju ne desavaju ovakve
greske (sem u vecitim derbijima, ali ce se to valjda od sada promeniti).
Samo drugi gol je bio sjajan, zahvaljujuci Ciricu.
> =- su ostavljale posledice na Zvezdine igrace i zato smo i
> =- izgubili prvenstvo...
>
> ...sto je pretpostavljam odlika svih pravih profesionalaca koji
> igraju fudbal. Na pravog profesionalca ne sme da utice nista!
> Znaci priznajes da u zvezdi igraju paceri-amateri? :>
To se isto desava i posle utakmica koje vi izgubite...
I profesionalci su ljudi od krvi i mesa, tako da i na
njih utice poraz! Ako na njih ne sme da utice nista,
to bi znacilo da ni publika koja navija (npr. rukomet
u Spaniji) ne bi smela da utice na njih, ali ipak vidis,
iako su sve sami profesionalci u nasem timu, utice!
Drugo, slusao sam na Tv-u sto puta, koliko se puta dogodilo
da taj mec jednu ekipu (pobednicku) podigne na sav vrh tabele
(iako je pre toga jako lose igrala), a drugu (porazenu),
kvareci moral i atmosferu u ekipi sroza jako nisko...
> prvi ne znaju da priznaju poraz. No, nije vazno, ovako nas
> barem zasmejavaju i blamiraju se... ;)))
Stvarno ne znam ko se blamira!!!
:)))
Tumacis sut koji se odbio od zivog zida u sam ugao gola kao gresku
golmana... Miloje se postavio jer je ocekivao sut koji ce ici u okvir
gola, a nece pritom tako drasticno promeniti smer. Nesrecnik nije znao
da vi iz slobodnjaka drugacije i ne znate da date gol...
fudbal.1347dizel,
-> #1279, lexus> Dorovic svoju glupost i nemanje pojma o fudbalu nadoknaduje
> borbenoscu, tako da je krajnje prosecan igrac, a Stefanovic
> je prica za sebe :)
Recite molim vas, svi grobari, sta je to lose kod Djorovica i Stefnovica
i to uradite realno, pa da vidimo sta mogu da vam odgovorim, jer jednostavno
ne znam zasto ih smatrate losima...
fudbal.1348dizel,
-> #1280, lexus>
> Medjusobni odnos u sampionatima: 14 meceva, 6 neresenih, po
> 4 pobede i jednih i drugih.
Ovo je uvek bilo bitnije i od sampionskih titula i kupova...
a po tome smo mi mnogo bolji...
Jer, vecina vasih pobeda je u odvratnoj TV ligi sampiona :))))