fudbal.1349dizel,
-> #1251, lexus> Ovog coveka samo kod nas ovako zovu.
> Preziva se Reiziger - Rajziger.
> Otkud ovo "n" nikada mi nece biti jasno.
Ni meni. :))))))))))
Stvarno su seljaci ovi nasi voditelji, komentatori...
Da ne pominjemo Vladanka Stojakovica i njegove nazive:
"Stiv Brjus" (Steve Bruce)
Izgovara to tako tvrdo i odvratno da me muka spopadne...
Inace ima on jos svojih bisera, ali ovaj je najgadniji.
fudbal.1350lexus,
-> #1318, mpedja=> Hoces da kazes da NIJEDAN navijac Zvezde nije objektivan,a da ste
=> vi uvek u pravu i da vi uvek vidite onako kako stvarno jeste?
=> Svakome kome bi ovo rekao bi bilo smesno!
Jok vala, ja nikad nisam rekao da sam objektivan.
To mi drugi kažu, a ja se trudim da budem još objektivniji ;)
A moja poruka je bila samo pošalica.
fudbal.1351lexus,
-> #1325, budim=> Od njih dvojice ti pokušavaš da dokažeš koji je bolji? :)
=> Daj, njih dvojica ne bi imali mesta ni na klupi do pre nekoliko
=> godina... :)
Naravno, igrao bi Zlatko Vujović ;)
Šteta što se raspala SFRJ, sada bi u reprezentaciji
igrali Jarni, Prosinečki, Boban, Šuker i Bokšić.
fudbal.1352lexus,
-> #1344, dizel=> situacije. To sto je promasio jedan penal ne mora da znaci da
=> je on los... I da se moze porediti sa Savom!
Ja sam često gledao Klinsmana i moram priznati da čovek
promašuje u prevelikim količinama. Medjutim, Klinsman je iskusan,
ne promašuje, naravno, u količinama u kojim recimo Savo i Darko
promašuju, a ume i da daje sjajne golove. I upravo ti sjajni
golovi su ono što ga drži iznad nekog prosečnog centarfora.
A što se poređenja tiče, junior je pomenuo Klinsmana i Savu, pa
sam ja smo izjavio nešto što je tačno, a vi ste odmah skočili
na mene. K'o da se bojite u da sam u pravu ;)
fudbal.1353lexus,
-> #1323, junior=> Ali kakav gol uvali protiv Lihtenštajna .. i treba da igra :)
A tek kakve je golove Perica uvaljivao protiv FK "Obezglavljeni
Paralitici" ;>>> Predribla im celu odbranu i zabije ga, pa opet
ne igra za reprezentaciju. ;>>>
fudbal.1354lexus,
-> #1342, dizel=> Valjda ce glupi Sani shvatiti da nemamo u reprezentaciji dobrog
=> centarfora, koji iz stopostotne sanse daje gol, koji igra dobro i
=> glavom i nogom...
Sani teško shvata ;)
Mora se što pre pokušati sa Drobnjakom.
Možda se Savo povampiri kada vidi konkurenciju ;)
Samo čekam trenutak kada će Puača zaigrati za reprezentaciju ;(
fudbal.1355lexus,
-> #1343, dizel=> Mozda sad i primim auto-gol, ali ukoliko dodje do ovog susreta,
=> bice dosta mojih kontra napada, koji ce me dovesti do konacnog
=> trijumfa. (Inace dosta dobro poznajem precenjene engleske
=> fudbalere, a narocito igrace Liverpoola...)
Aman čoveče, Zvezda ne može da da gol Liverpool-u!
Ako se Zvezda otvori, Liverpool će ih toliko napuniti
da je to strašno, a Zvezdine kontre ne pale tako lako
protiv Liverpoola.
fudbal.1356lexus,
-> #1333, budim=> Zašto bi prekinuo? One ranije, su bile mnogo teže i vrede mnogo
=> više od titula ostvarenih protiv Mladosti iz Lučana i Hajduka iz
=> Kule... O preziranju države će mo ipak u Forumu... :)
I ja kažem da su bile teže, ali su bile titule osvojene
u drugoj državi i mislim da ih ne treba računati zajedno sa
ovima, već zasebno.
Uzgred, da li Hrvati računaju titule iz SFRJ?
=> Ti to računaš? :>
Isto kao što ćeš je i ti računati kada je Zvezda prvi put
osvoji ;)
fudbal.1357lexus,
-> #1348, dizel=> Ovo je uvek bilo bitnije i od sampionskih titula i kupova...
=> a po tome smo mi mnogo bolji...
=> Jer, vecina vasih pobeda je u odvratnoj TV ligi sampiona :))))
Ovo što sam ja dao je odnos u šampionatima SRJ, znači bez kupa
i bez TV lige.
U šampionatu, smo po odnosu pobeda i poraza jednaki, ali vi
imate gol razliku za jedan gol.
U kupu ste vi bolji, a u TV ligi mi :)
fudbal.1358lexus,
-> #1335, budim=> Nije dovoljno ako država favorizuje jedan klub, potrebno je još
=> nešto "više", a to nešto vi nikada niste imali, niti će te imati...
A šta je to "nešto više", pomoć sudija?
fudbal.1359lexus,
-> #1339, budim=> Za koga bi Njofra navijao u tom susretu? :>
=> Za Dinamo ili Partizan?
Navijao bi za NK "Croatia" ;)
Ali, do takve utakmice neće doći, verovatno će dirigovati
žreb, ili nešto slično.
Nego, ko je pobednik Hrvatskog kupa, i ekipa koja će izbaciti
Zvezdu iz kupa kupova ;)))
fudbal.1360ilazarevic,
-> #1269, budim> I tamo, i ovde, i na Mesecu, i svuda... :) Nemamo šansi Liverpool je
> mnogo, ali mnogo jak tim... Znaš, oni ne igraju sa Bečejem i
> Mladosti iz Lučana...
Zamisli tek šta bi im Celtic napravio ;) Bez 6:0 ne bi odlazili sa Marakane,
pa makar morali da igrjau celih 90 minuta da bi dali šest golova ;)
fudbal.1361ilazarevic,
-> #1259, mpedja> Cisto sumnjam! Svi znaju da nas je on za*ebo! Ne moze on da postane
> narodni heroj pa da ubijemo Brazilce sa n:0.
Nije bitno što svi znaju (da li znaju?). Bitno je to što ga državni mediji
hvale kao junaka posle ove pobede. Činjenica je da bih Maltu i ja dobio sa
6:0, sa menadžerskim iskustvom iz PM3.
fudbal.1362dizel,
-> #1305, giovanni>
> :)))) Imas moj glas za vic decenije. :)))
Taman treba da uplatim pretplatu... Ukoliko pobedim koliko
meseci besplatnog pristupa sistemu dobijam? :))
fudbal.1363dizel,
-> #1324, junior> Re: Zvezda vs. Liverpul
>
> Zeldi, kad isplatis onaj Big Mac da ce Zvezda da osvoji duplu
> krunu ove godine ;)
Ne secam se da smo se kladili u big mac, ali ajde...
> sa zadovoljstvom cu se kladiti i na ovaj
> duel. Cak dobijas i hendikep golove.
Moze, samo ako do njega dodje...
Ajde da za sada prekinemo raspravu na temu Zvezda - Liverpool i sacuvamo
je za avgust, septembar...ili mozda prolece 1997... :)))
fudbal.1364stefan,
-> #1334, budim> Belodedić....) i koja se probila "onako" kroz to takmičenje do finala, je
> dobila titulu na SREĆU???? Srle, budi bar malko čovek pa reci da nije
> tako. Pusti bar za trenutak to što si grobar :) na miru... Zvezda nije u
> toj utakmici imala mnogo šansi, svega nekoliko, iz mnogo raloga....
> Recimo, bojali su se da se otvore i ne prime gol, jer je ulog bio
> prevelik... Išli su na penale, ternirali ih do besvesti (bio sam na
> trenin zima) i tačno znali šta žele... Rezultat taktike koju je odredio
> Ljupko je titula koju, slobodno to mogu da
;))) Daj bre Budo :) Pre neki dan bejaše Savićević na televiziji. Pričao
je svašta, mnoge detalje koje ja do sada nisam čuo o raznim stvarima. Sve
u svemu zanimljiva emisija. E, između ostalog pričao je i o toj tituli, o
Bariju. I šta je rekao? Rekao je da su tu utakmicu dobili na sreću, da su
se us*rali ko grlice, da je to bila strašno velika presika pa je čak i
Ljupko Petrović u jednom trenutku podnosio ostavku (nešto kao Santrač
sada) jer ne može da izdrži pritisak i još dosta toga :) Sve u svemu, tu
ima mnogo manje te ingeniozne taktike a više prostog straha nego što ti
misliš ;)
fudbal.1365stefan,
-> #1337, budim> Za tvoju informaciju, ovakve rasprave nemaju mesta u "navijačima"... U
> navijačima se piše o drugim stvarima...
Informacije sa zvaničnog mesta ;) kažu da je tema navijači između
ostalog namenjena i za razna navijačka prepucavanja (ref: 16.1 :) na koja
sve više liče neke rasprave u ovoj temi. To su one rasprave koje se svode
na jeste/nije diskusiju u kojoj se određeni korisnici neumorno preganjaju,
vrteći se u krug sa diskusijom, ponavljajući skoro iste poruke po nekoliko
puta, odgovaraju beskonačnim smajlijima, itd :) Umoljavate se da malko
povezete računa :)
fudbal.1366kum.djole,
-> #1351, lexus>> Šteta što se raspala SFRJ, sada bi u reprezentaciji
>> igrali Jarni, Prosinečki, Boban, Šuker i Bokšić.
Sada bi na EP imali najskuplju ekipu, a i ogromne šanse da osvojimo trofej.
fudbal.1367kum.djole,
-> #1344, dizel>> Mnogo citas Andersenove bajke...
Ih, a šta ti radiš ? :)
Em ih čitaš, em prepričavaš..
Mada, najviše mi se dopala "Bajka o Liverpulu".
Onako, ma prava bajka. ;)
fudbal.1368kum.djole,
-> #1323, junior>> Ruku na srce, Klinsman je maaaalo bolji igrač :>
Ti si ih poredio. ;)
Možda zbog toga što igraju na sličnim pozicijama, tj. što su obojica
gol-igrači.. ali mi takav kvalitet nemamo. Klinsman je bolji.. pa,
recimo, nekoliko miliona puta. ;)
fudbal.1369kum.djole,
-> #1342, dizel>> Valjda ce glupi Sani shvatiti da nemamo u reprezentaciji dobrog
>> centarfora, koji iz stopostotne sanse daje gol, koji igra dobro i glavom
Očigledno nisi obratio pažnju na Dejana Čurovića.
On je klasičan primer modernog centarfora, igra brz fudbal i često se nađe
u šansi da postigne gol. Odigrao je sezonu života u Holandiji (postigao
nekih desetak golova, čini mi se) i trebalo bi njemu pružiti šansu u
reprezentaciji.. Ne zato što je igrao za Partizan, već zato što je
fenomenalan igrač, igrač modernog fudbala, bez kalkulacija.
fudbal.1370kum.djole,
-> #1345, dizel>> Jel mozda Jugoslavija - Spanija 2:1 (1:1) (0:0). 1990 Italija?
Ma kakvi. ;)
Katanec je u toj akciji prebacio loptu glavom, unazad, do Stojkovića.
Možda je predmetni potez iz utakmice Jugoslavija - Francuska kada je
Stojković pri kraju utakmice postigao treći gol iz voleja.. nabačena.
fudbal.1371kum.djole,
-> #1341, dizel>>> Upropastio je jos najvise dve sanse.
>> Mozda si zaboravio da iza reci dva stavis "deset" ili bar "naest".
Najrealnije: propustio je između dvEnaest i stošezdeset.
fudbal.1372kum.djole,
-> #1346, dizel>> intervencija Miloja) je vrlo srecan, jer se Miloju ne desavaju ovakve
>> greske (sem u vecitim derbijima, ali ce se to valjda od sada promeniti).
Ne dešavaju se, osim u najvažnijim utakmicama sezone... ;)
Zato i jeste drugi golman reprezentacije. %)
fudbal.1373kum.djole,
-> #1319, mpedja>> a ne u stilu nekih 'Zvezda nema pojma ali je Partizan Sampion Sveta
Kad je to Partizan bio šampion sveta..?
fudbal.1374kum.djole,
-> #1356, lexus>> Uzgred, da li Hrvati računaju titule iz SFRJ?
Ne bi trebalo.
Prvenstva su im krenula od nule.
Ovo poslednje je, valjda, 5. nogometno prvenstvo Hrvatske.
Inače, izbornik nije izborio ni Bjelicu ni Peternaca.
Za mene je to najveće iznenađenje u sastavima.
fudbal.1375kum.djole,
-> #1317, mpedja>> Moguce, iako ja tako ne mislim, ali mi smo opet SVETSKI SAMPIONI!
>> I penali su igra. Jedan pobedjuje, drugi gubi, a posto vazi ona
>> stara da bolji pobedjuju lako ces i sam da izvuces zakljucak!
E majke mi, stvarno ponekad poželim da je u onoj utakmici sve bilo
nerešeno do onog šuta Pančeva, da je Olmeta odbranio, da je Pantić
rekao "kakva nesigurnost..kakva nepreciznost..!", da je Olimpik zabio
još jedan gol, itd. itd. itd. i da je uzeo trofej na penale.
Samo zbog toga da vidim da li bi onda ciganjšture pričale
"pa šta hoćete, mi smo bar dogurali do penala".. ;)
Priznajem, osvajanje tog trofeja nije bila prekretnica samo
našeg fudbala i Crvene zvezde.. izgleda da su zvezdaši mnogo
više 'skrenuli'..;)
fudbal.1376mpedja,
-> #1330, budim#$%&*-> (:) :)))) Imas moj glas za vic decenije. :)))
#$%&*->
#$%&*-> Dva glasa! :)
Treca sreca!
fudbal.1377mpedja,
-> #1356, lexus#$%&*-> Isto kao sto ces je i ti racunati kada je Zvezda prvi put
#$%&*-> osvoji ;)
Da kao sto vi nama ne racunate titulu Svetskog sampiona!
fudbal.1378pifat,
-> #1359, lexusPotencijalni izbacivac Zvezde iz Kupa Kupova je NK Varteks iz
Varazdina, koji je u finalu kupa izgubio od Dinama-HASK
Gradjanskog-Croatije.
fudbal.1379mantoniadis,
EP `96 Egleska
Od cetvrtfinale do finale ekipe ce igrati pomocu "golden goal".
Ovaj zlatni gol koji ce se probati na ovom preventsvo je novina
koja se ocekivala dosta dugo..
Ako ekipe u prvih 90 min zavrse nereseno, onda igraju jos 2X15min,
ALI ekipa koja ce da da prva gol je i pobednik utakmice!
fudbal.1380lexus,
-> #1366, kum.djole=>>> igrali Jarni, Prosinečki, Boban, Šuker i Bokšić.
=> Sada bi na EP imali najskuplju ekipu, a i ogromne šanse da osvojimo
=> trofej.
I još da je Osim trener :)))
Sastav:
1. Pandurović
2. Mirković
3. Jarni
4. Jokanović
5. Djukić
6. Vujačić
7. Jugović
8. Boban
9. Šuker
10. Savićević
11. Mijatović
Možda je malo preofanzivno, ali meni se dopada :)
fudbal.1381lexus,
-> #1367, kum.djole=> Mada, najviše mi se dopala "Bajka o Liverpulu".
=> Onako, ma prava bajka. ;)
To me podseti:
Ulazi dizel (Marko) u knjižaru, prilazi prodavačici i kaže:
Molim vas, dajte mi knjige "Đorović zaustavio Fowlera",
"Adžić i Puača razbili Liverpool" i "Zvezda - junaci sa
Anfield Road-a".
Prodavačica che natoKHMMMMMM:
Oprostite, ali bajke su na drugom spratu.
Znam da ovo nije za ovde, ali morao sam :)
fudbal.1382lexus,
-> #1369, kum.djole=> Očigledno nisi obratio pažnju na Dejana Čurovića.
Da, pazi stvarno...
Čudi me kako se nisam setio Čurovića.
Načuo sam da igra dobro u Holandiji, a igrao je dosta
dobro u duetu sa Savom i zaista bi mogao da pomogne.
Nadam se da će ga se Sani setiti. :)
fudbal.1383lexus,
-> #1357, lexus=> U šampionatu, smo po odnosu pobeda i poraza jednaki, ali vi
=> imate gol razliku za jedan gol.
Htedoh reći:
"ali vi imate gol razliku BOLJU za jedan gol" :)
fudbal.1384lexus,
-> #1363, dizel=> Ne secam se da smo se kladili u big mac, ali ajde...
.to junior
U pravu je!
Niste se kladili u Big Mac, nego
u Big Mac obrok :)
fudbal.1385giovanni,
-> #1291, basrakĘ? bio Katanec - sam pred golom, onako sa desne strane kod peterca, lopta
Ę? nabačena sa leve strane. Ali Piksi podvikne "Pusti!" i... Goool!
Da nije Jug-Fra 3:2, kvalifikacije za Italia '90, odigrana negde u jesen
'88. godine na stadionu JNA? Uzgred, tog dana je pre podne na ušću bio
onaj čuveni miting podrške Srbima na Dedinju.
fudbal.1386giovanni,
-> #1317, mpedjaĘ? Moguce, iako ja tako ne mislim, ali mi smo opet SVETSKI SAMPIONI!
Niste. To je Ajax.
fudbal.1387giovanni,
-> #1362, dizelĘ? Taman treba da uplatim pretplatu... Ukoliko pobedim koliko
Ę? meseci besplatnog pristupa sistemu dobijam? :))
Ne znam ni ja tačno. Prvo ide glasanje za vic meseca pa onda za vic godine.
Nagradu za vic meseca dobijaš 'ladno :))) a to je, čini mi se, 1 mesec
pretplate, a za godinu imaš 99,99% šansi i tu je nagrada valjda 6 meseci. :)
fudbal.1388giovanni,
-> #1336, budimĘ? Hoćeš da kažeš kako armija nije imala nikakav uticaj? :)
A ti da pomenute migracije nisu imale uticaja? ;>
Jes' ti zaboravio kaja je partija bila na vlasti (odnosno koja je partija
bila ;))?
fudbal.1389kum.djole,
-> #1380, lexus>> I još da je Osim trener :)))
Ih, pa naravno. Osim bi sa ekipom iz '91 do danas uzeo jedan evropski
trofej. Realno, do kraja veka, bili bismo i svetski prvaci. ;)
Ovako nam ostaje samo da se sretnemo u finalu '98 sa Hrvatskom.. :(
>> 1. Pandurović
Teško da bi Pandurović bio prvi golman.
Zamisli ti koliko bi golmana bilo.. Realno, opet ja, Omerović bi branio
do '93. a odmah iza njega Ladić, Žitnjak, Leković, Gabrić, Milojević,
pa Pandurović.. i onda sijaset od 'ostatka'.. bilo bi golmana napretek.
>> 2. Mirković
On bi se teško probio. Možemo mi da pričamo bajke, šbbkbb.. ali verovatno
bi u jedinstvenoj ligi, uz veću konkurenciju, Mirković bio daleko od
standardne pozicije. Znam ko bi SIGURNO bio daleko od državnog tima,
ali neću ništa da pričam. ;)
>> Možda je malo preofanzivno, ali meni se dopada :)
Ma kakvi preofanzivno.
Jugović može sasvim solidno da igra na čoveka. Pošto si izostavio neke
asove, i naše, i hrvatske, i bosanske, pa i par slovenačkih.. zamisli
kakav bi to skvadron bio - ravno dva tima podjednakih kvaliteta.
Ma kakvi. 40 igrača možemo da skupimo i da pravimo show. ;)
A što se tiče ofanzive, vidi hrvatski tim danas.
Mario Stanić - bivši defanzivac pa centarfor, Nikola Jurčević, centarfor
Zagreba i Kazina sa 30-35 golova po sezoni, Mladen Mladenović, bombarder
bivšeg Dinama.. i sve to u odbrani i sredini terena. Ako ništa drugo, oni
će se na ovom prvenstvu očigledno baciti na totalni napad. %)
fudbal.1390junior,
-> #1352, lexus> A što se poređenja tiče, junior je pomenuo Klinsmana i Savu, pa
Samo rekoh (sa setom) : Eh, da je nama Klinsman u reprezentaciji ...
fudbal.1391schef,
-> #1375, kum.djole=- Samo zbog toga da vidim da li bi onda ciganjšture pričale
=- " pa šta hoćete, mi smo bar dogurali do penala".. ;)
Eh, evo ga kum u starom dobrom izdanju... A taman sam se uplašio da si
čak prestao i Partizan da simpatišeš. ;) No, na sreću razuverio si me...
No, evo da odgovorim svima u vezi te tekme kada je zvezda postala šampion
Evrope:
Zvezda jeste pružila odlične igre sve do finala, u finalu se uk*njala, a
imala je puno sreće i umešnosti prilikom izvođenja penala. Međutim, setimo se
kada smo u Italiji izgubili od Argentine u četvrtfinalu na penale... Dakle,
hoćete da kažete da tada Argentinci nisu pobedili na sreću, nego na čisto
umeće? Priznaćete, koliko je Argentina tada imala sreće, toliko je i zvezda
imala sreće sledeće godine.
A to što ste 'šampioni sveta' :))) to okačite mačku o rep jer to je
NEZVANIČNA titula. Šampioni sveta su tada bili nemci.
Srleř
fudbal.1392kum.djole,
-> #643, dizel>> Upravo levi bek nam ne fali u reprezentaciji
Možda ti misliš da ti je Đorović sve i svja, ali nema teorije da je
on nezamenljiv, ako ćemo baš da budemo realni, definitivno nije
ponajbolji levi bek (a smatraš ga za levog beka?) koji igra u
Jugoslaviji, a da ne govorimo o onima koji igraju napolju..
Na mestu levog beka moramo imati proverenog, iskusnog igrača koji
će sarađivati sa svim igračima iz odbrane. Dakle, pouzdan, i iznad
svega fudbaler visoke klase i tehnike. Bez sumnje, jedini takav
sa ogromnim iskustvom je Predrag Spasić koji je u ovoj polusezoni
igrao za Radnički (NB). Ne mogu da zaboravim one njegove fantastične
finte protiv Argentine, i kako je uštopovao Salinasa i stavio ga u
mali džep.. Igrač visoke klase i svetskih dometa, koji je izgubio
status evropske zvezde onda kada je izgubio status reprezentativca..
U Realu je igrao odlično! Ako bi ponovio takve igre u reprezentaciji,
vrlo brzo bismo došli do prepoznatljive igre, i razne Miure ostali
ne bi ni prismrdeli našem šesnaestercu..
Ako bi se Spasić vratio u reprezentaciju, budimo sigurni da naša
odbrana ne bi imala šta da brine, jer on je jedini pouzdani levi
bek i ostali pored njega nemaju šta da traže, a jadni Đorović
ne bi mogao ni lopte da mu skuplja.. %)
fudbal.1393schef,
-> #1354, lexus=- Samo čekam trenutak kada će Puača zaigrati za reprezentaciju ;(
A Rahim? ;)
Srleř
fudbal.1394schef,
-> #1379, mantoniadis=- Ako ekipe u prvih 90 min zavrse nereseno, onda igraju jos
=- 2X15min, ALI ekipa koja ce da da prva gol je i pobednik
=- utakmice!
Nneeeeeee... :((((((( Ovo je najveća glupost ikada uvedena u fudbal. :((
Srleř
P.S. Zar se to ne zove 'Sudden Death'? ;)
fudbal.1395junior,
-> #1375, kum.djole> Samo zbog toga da vidim da li bi onda ciganjšture pričale
> "pa šta hoćete, mi smo bar dogurali do penala".. ;)
E lakše malo sa uvredama. Mi smo oladili od tebe, ti oladi od nas.
fudbal.1396junior,
-> #1379, mantoniadis> Ako ekipe u prvih 90 min zavrse nereseno, onda igraju jos
> 2X15min, ALI ekipa koja ce da da prva gol je i pobednik
> utakmice!
Oćeš da kažeš, da ako se ni za 120 min. ne odluči pobednik
utakmice, nastupa period zvani "Sudden Death" gde pobeđuje
onaj koji prvi postigne gol?
fudbal.1397lexus,
U prvoj utakmici baraža za popunu prve A lige:
Budućnost (V)-Budućnost (P) 1:0
Strelac Kljajević u 37. minutu.
fudbal.1398lexus,
Dragan Okuka, dosadašnji prvi trener Bečeja prešao
u Čukarički Stankom.
Videćemo, kako će Bečej sledeće godine igrati
bez svog trenera...
fudbal.1399lexus,
Anto Drobnjak sigurno napušta Bastiju.
Najbliži je ekipi Kaljarija, ali zovu
ga još i Bohum i Verder.
fudbal.1400lexus,
Najnoviji biser vrlog nam selektora ;(((
Sani je izjavio da su nam potrebne petnestodnevne
pripreme!!! Kaže da je neuspeh u Japanu došao
kao posledica kratkotrajnih zajedničkih priprema i
da su dve nedelje zajedničkih treninga uigrali
reprezentaciju...
Već vidim velike naslove po novinama posle
meča sa Slovačkom: "Nisu mi dali vremena!", a
u tekstu opravdanja u stilu: "Nismo bili
uigrani, bez mesec dana priprema nijedna normalna
reprezentacija se ne može pobediti" ;(((
fudbal.1401lexus,
Poznati su protivnici Zemuna i Čukaričkog u
Inter-Toto kupu.
U IT kupu postoji 12. grupa, Čukarički je u 9-oj, a
Zemun u poslednoj 12. grupi.
U grupi sa Čukaričkim su: Karlsrue (Nemačka), Univerzitatea
(Rumunija), Daugava (Litvanija) i Spartak (Slovačka)
U grupi sa Zemunom su: Gengamp (Francuska), Dinamo Bukurešt,
Jara (Finska), Kolketi Poti (Gruzija).
3 najbolje ekipe IT kupa idu u Kup UEFA
fudbal.1402lexus,
-> #1379, mantoniadis=> Ako ekipe u prvih 90 min zavrse nereseno, onda igraju jos 2X15min,
=> ALI ekipa koja ce da da prva gol je i pobednik utakmice!
Simpatično pravilo, pitam se samo koji će to idioti uopšte preći
centar...
Mogu lepo i jedni i drugi da se odmaraju pola sata pre penala
;)))))))
fudbal.1403lexus,
-> #1394, schef=> Nneeeeeee... :((((((( Ovo je najveća glupost ikada uvedena u
=> fudbal. :((
Slažem se...
=> P.S. Zar se to ne zove 'Sudden Death'? ;)
Ne, ne, ne...
Sudden Death je pre bio posle produžetaka, umesto penala,
ovde će isto biti penali, ali pre njih ide Golden Goal :)
fudbal.1404mantoniadis,
-> #1396, junior> Oces da kazes, da ako se ni za 120 min. ne odluci pobednik
> utakmice, nastupa period zvani "Sudden Death" gde pobeduje
> onaj koji prvi postigne gol?
Ekipe igraju prvo 2X45min;) pa ako nemamo pobednika igraju jos
2X15min po sistemu golden goal (ko prvi da gol, on je i pobednik).
Ako ni tada (posle 120min igre) nemamo pobednika onda penali...
fudbal.1406dizel,
-> #1380, lexus> 1. Pandurovic
> 2. Mirkovic
> 3. Jarni
> 4. Jokanovic
> 5. Djukic
> 6. Vujacic
> 7. Jugovic
> 8. Boban
> 9. Suker
> 10. Savicevic
> 11. Mijatovic
1. Milojevic (Pandurovic)
2. Mirkovic (Stefanovic)
3. Jarni (Djorovic)
4. Jugovic
5. Stojkovski
6. Najdoski
7. Prosinecki (Boban)
8. Savicevic
9. Suker (Pancev)
10. Stojkovic
11. Mihajlovic (Boksic)
Posto bi mogli da igraju i Makedonci, eto pravog tima...
fudbal.1407dizel,
-> #1367, kum.djole> Mada, najvise mi se dopala "Bajka o Liverpulu".
Rekoh li ja da prekinemo?
Ako dodje do sureta Zvezde i Liverpoola i Zvezda izgubi,
onda me zezajte,... ali za sada prekinite...
fudbal.1408dizel,
-> #1381, lexus> Oprostite, ali bajke su na drugom spratu.
>
Nisi mogao da smislis nesto originalnije? :)
fudbal.1409dizel,
-> #1371, kum.djole>>> Mozda si zaboravio da iza reci dva stavis "deset" ili bar
> "naest".
>
> Najrealnije: propustio je izmedu dvEnaest i stosezdeset.
Ako ne umes da citas, da pojasnim:
Lepo sam napisao da iza reci dva treba da stavis:
"naest", sto bi dalo "dvanaest", a ne dvenaest...
i "deset" sto bi dalo "dvadeset"...
A to je zaista veoma realno... Nisam rekao da su to sve
bile velike sanse, ali da su bile sanse! I da ih je sve on
sam ukenj*o.
fudbal.1410dizel,
-> #1391, schef> Zvezda jeste pruzila odlicne igre sve do finala, u finalu se
> uk*njala, a imala je puno srece i umesnosti prilikom izvodenja
Ni meni se nije svidela taktika Zvezde na toj utakmici, ali
Ljupko je rekao da je bio siguran da ce tako osvojiti
titulu! I bio je u pravu. Olimpik, iako je sve vreme pokusavao
da bude opasan, nije napravio nijednu ozbiljnu priliku.
Zvezdini igraci su dugo trenirali penale, a Olimpikovi, kao
sto rece njihov trener, nisu, jer su mislili da ce sve biti
zavrseno pre penala. Golman Stojanovic je golman sa odlicnim
refleksima, tako da cesto zaustavlja suteve sa penala.
Dakle, Zvezda je iskoristila jednu od svojih prednosti!
Samo udarac Panceva je donekle bio los, tj. odbranjiv.
Svi ostali sutevi nasih igraca su bili neodbranjivi, za razliku
od suteva igraca Olimpika.
Inace, i sam Vladanko Stojakovic, koji je pre izvodjenja penala,
govorio da mi (jugosloveni) cesto nazivamo penale lutrijom, ali
da to nije bas tako... i onda rekao kako su Nemci na svetskom
prvenstvu 90god. sve utakmice koje su resavane jedanaestercima
pobedili sa maksimalnim brojem pogodaka iz penala...(znaci
da to nije samo sreca... - a on je to govorio u stilu, kako
ce nasi verovatno da izgube, to se vidi po tome sto igraci Olimpika
stoje, odmorni, a igraci Zvezde sede, umorni...).
Sto mi je drago sto se ispalio...
> A to sto ste 'sampioni sveta' :))) to okacite macku o rep jer
> to je NEZVANICNA titula. Sampioni sveta su tada bili nemci.
Ona se svuda u svetu priznaje, samo je vi grobari ne priznajete!!!
fudbal.1411dizel,
-> #1384, lexus> U pravu je!
> Niste se kladili u Big Mac, nego
> u Big Mac obrok :)
Aha!
Nema problema.
Mogu svim sezamovcima da nabavim po jedan
Big mac obrok.
Normalno, uzmem papir, napisem na njemu Big mac obrok i
fotokopiram...
fudbal.1412dizel,
-> #1392, kum.djole> one njegove fantasticne finte protiv Argentine, i kako je
> ustopovao Salinasa i stavio ga u mali dzep.. Igrac visoke klase
Ko bese dade gol za Spaniju?
Da nije mozda upravo on?
:))))
fudbal.1413dizel,
-> #1209, lexus>
> Da :)
> Savo se bar nade u sansi, Darko ni to ne moze.
Bas ce da se nadje u sansi protiv Spanaca. Nece moci loptu da primi.
I zato, bolje je da ga Sani sad izbaci, i da konacno broj 9 ponese Anto
Drobnjak.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.1414lexus,
-> #1408, dizel=> Nisi mogao da smislis nesto originalnije? :)
Jesam, ali me kumova poruka asocirala na ovaj vic :)
fudbal.1415madamov,
-> #1345, dizel
> Jel mozda Jugoslavija - Spanija 2:1 (1:1) (0:0). 1990 Italija?
Nije, tada je Katanec glavom preko leđa prebacio loptu do Piksija koji je
fintom poslao španskog igrača po cigare, a golmana po pivo. B) po meni,
najlepši gol tog SP-a.
fudbal.1416madamov,
-> #1351, lexus
> Šteta što se raspala SFRJ, sada bi u reprezentaciji
> igrali Jarni, Prosinečki, Boban, Šuker i Bokšić.
Možda, ali ja pre tipujem da bi selektori još u reprezentaciju zvali kojekakve
Hadžibegiće, Baždareviće, Brnoviće...
fudbal.1417madamov,
-> #1356, lexus
> Uzgred, da li Hrvati računaju titule iz SFRJ?
Ne, ne računaju.
fudbal.1418madamov,
-> #1365, stefan
> > Za tvoju informaciju, ovakve rasprave nemaju mesta u "navijačima"... U
> > navijačima se piše o drugim stvarima...
>
> Informacije sa zvaničnog mesta ;) kažu da je tema navijači između
> ostalog namenjena i za razna navijačka prepucavanja (ref: 16.1 :) na koja
> sve više liče neke rasprave u ovoj temi.
Da modulator nije citirao poruku ne bih znao da je budim odgovorio na moju
poruku jer imam ignore na njega, kao i resign na temu navijači. Ignore nije
ništa lično, već sam jednostavno procenio da ima previše njegovih poruka po
konferencijama koje me ne interesuju. Ako se ovako nastavi, moraću još nekome
da dam ignore jer vremena za poruke koje služe sam u svrhe prepucavanja
jednostavno nemam.
fudbal.1419mango,
subject:Spasic za levog beka reprezentacije;)
Ja bih njega uvstio u reprezentaciju, ali kao centarfora?! Naime,
siguran sam da bi on postigao vise golova od bilo kog centarfora,
doduse auto-golova;)
fudbal.1420kum.djole,
-> #1412, dizel>> Ko bese dade gol za Spaniju?
>> Da nije mozda upravo on?
Salinas jeste dao gol za Špance, ali nije bio kriv Spasić.
Stavio ga je u malji džep, i njega i Kaniđu.. Pravi čovek za broj 3.
fudbal.1421kum.djole,
-> #1406, dizel>> 3. Jarni (Djorovic)
Adekvatna zamena.. :))))
>> 6. Najdoski
Ovo je smešno. ;)
>> 9. Suker (Pancev)
>> 11. Mihajlovic (Boksic)
Od jednog Srbina, pa još i Delije, ništa se drugo i ne očekuje. ;)
fudbal.1422kum.djole,
-> #1409, dizel>> Lepo sam napisao da iza reci dva treba da stavis:
>> "naest", sto bi dalo "dvanaest", a ne dvenaest...
>> i "deset" sto bi dalo "dvadeset"...
Dve + naest daje "dvenaest".. rekao si da se to spoji. ;)
Ključna reč je onih '160' a to što ti nisi shvatio me ne čudi. ;)
Hoću da kažem da je potrošio neke lopte i dosta šansi, ali činjenica
stoji da je dosad Savo Milošević najefikasniji u našoj selekciji.
Koliko je mečeva odigrao.. ima lep prosek. Mijatović ima 15/1..
Ali..
..klubaš, zar moraš da kritikuješ sve što razočara,
a da nije poteklo iz Zvezde ili igra u Zvezdi ili..?
Samo u Srbiji navijači mogu da budu toliko gladni golova.
U Evropi se više pridaje značaj igri.. a možda upravo zato
i bolje prolaze od nas. Čuj možda. ;)
fudbal.1423kum.djole,
-> #1416, madamov>> Možda, ali ja pre tipujem da bi selektori još u reprezentaciju
>> zvali kojekakve Hadžibegiće, Baždareviće, Brnoviće...
Ne verujem. U kvalifikacijama za EP92 Osim je zvao isključivo mlade
igrače, uglavnom "čileance".. a ekipa je donekle bila pojačana
Hadžibegićem (kapiten), eventualno Jozićem i Sušićem koji je kasnije
izjavio da više neće igrati jer ne želi da koči 'našu mladost'..
Raspasmo se u pogrešno vreme - da su dali šansu tim mladim igračima
da na EP pokažu šta znaju, bio bi to lep kraj jedne zemlje i selekcije,
ovekovečen titulom koju niti jedna celina, pre njih, nije osvojila.
Šuker, Prosinečki, Milanič, Novak.. svi oni pristali su da na EP92
igraju za Jugoslaviju. Politika je sve upropastila. :(
fudbal.1424kum.djole,
-> #1419, mango>> Ja bih njega uvstio u reprezentaciju, ali kao centarfora?!
Imamo isuviše kvalitetnih centarfora, počev od Drobnjaka, preko
Vorkapića i Šćepovića.. svi oni igraju moderan i snažan fudbal.
fudbal.1425junior,
-> #1393, schef> A Rahim? ;)
Hakan je dosta siguran kao centarfor u turskoj reprezentaciji. :>
Ne verujem da će ga menjati. ;)
fudbal.1426junior,
-> #1421, kum.djole>>> 6. Najdoski
> Ovo je smešno. ;)
Zašto? Najdoski je izuzetno grub igrač, i zato je mogao da
sačuva svakog igrača na svetu. Pola sata sa Najdoskim i ima
da zažali zašto nije ostao kod kuće sa porodicom ... ;)
fudbal.1427schef,
European Championship '96
-------------------------
8.6.1996. A grupa
Engleska - Švajcarska 1:1
Strelci: Alan Širer za Englesku i Kubilaj Turkilmaz iz penala za
Švajcarsku.
Srleř
fudbal.1428kum.djole,
-> #1426, junior>> Zašto? Najdoski je izuzetno grub igrač, i zato je mogao da
>> sačuva svakog igrača na svetu.
Ne da je grub, nego je pravi fudbalski gladijator.
I nije mogao da _sačuva_ nego da prebije igrača.. i više je odrađivao
kazne nego što je igrao, makar gledajući utakmice u Evropi.. i onaj vic
u diskoteci "igraš - ne, imam dva žuta" je originalno njemu posvećen..
..i da je tako dobar, proslavio bi se u Valjadolidu i Španiji.
Ovako je propao, retko igra i za reprezentaciju.
O kvalitetu makedonske lige ne vredi pričati.
>> Pola sata sa Najdoskim i ima
>> da zažali zašto nije ostao kod kuće sa porodicom ... ;)
Pola sata sa Najdoskim i zažaliće cela zemlja zbog njegovog isključenja.
Ne mogu da zaboravim onu dileju od Šabanadžovića...#!$%!&..
fudbal.1429kum.djole,
-> #1427, schef>> Strelci: Alan Širer za Englesku i Kubilaj Turkilmaz iz penala za
>> Švajcarsku.
Širer iz čistog ofsajda.. ;)
Ok, to se sada kao ne svira ;) ali je diskutabilno.
Švajcarci su zaista odlična ekipa. Ništa komentari ?
U transu ste ? :)
95% prognozera tipovalo je na sigurnu pobedu Engleske.. %)
fudbal.1430nenad,
Evo i ovde rezultata prognoze Sezamovaca o tome ko će biti
prvak Evrope:
Prognoza - Evropsko prvenstvo u fudbalu 1996.
Ko će biti prvak Evrope za 1996. godinu?
2.86% a) Bugarska
0.00% b) Danska
17.14% c) Engleska
22.86% d) Italija
24.29% e) Nemaüka
2.86% f) Portugalija
2.86% g) Rumunija
2.86% h) Rusija
1.43% i) Škotska
5.71% j) Španija
0.00% k) Švajcarska
0.00% l) Turska
4.29% m) Francuska
11.43% n) Holandija
1.43% o) Hrvatska
0.00% p) Üeäka
Glasalo 70 korisnika.
fudbal.1431krimer,
-> #1429, kum.djoleRe: Sirerov gol iz ofsajda
Zanimljivo, i ja sam bio ubedjen da je Sirer dao gol iz cistog
ofsajda, pa sam cak zbog toga navijao sa Svajcarce,
medjutim na SOS-u Topalovic (mislim da je bio on) tvrdi da
ofsajda nije bilo, vec da je zadnji igrac bio Vega!
Je li nego bolje pogledao snimak (ako se to u prenosu uopste
moglo videti) ?
Pozdrav,
A.
BTW dugujem mpedji zavhalnost na dobrodoslici.- Hvala.
fudbal.1432lexus,
-> #1431, krimer=> Re: Sirerov gol iz ofsajda
=> Je li nego bolje pogledao snimak (ako se to u prenosu uopste
=> moglo videti) ?
Prvo sam mislio da nije ofsajd, a onda je pušten snimak posle kog
nisam siguran. Sheringham je sigurno bio u ofsajdu, a za Shearera
zaista ne znam. Čak mi se čini da je gol regularan...
Najveći krivac za ovaj rezultat je svakako onaj šlogirani
selektor Terry Venables. Na samom početku me je nervirao
kapiten - Tony Adams, ali vezni red nije dozvolio previše
napada Švajcarcima, tako da čovek nije mogao da se blamira.
Shearer ništa nije uradio, Anderton takođe.
U presudnom momentu, kada Švajcarci uvode Chapuisata u igru,
onaj debil od engleskog selektora izvodi Sheringhama i do tada
najboljeg igrača - Steve McManamana... Kasnije menja i Gazzu i
samo pokopava svoju reprezentaciju. Nijedan od tri igrača koji
su ušli u drugom poluvremenu nije pipnuo loptu!
Najveći problem engleske je odbrana, Venables drži pravu
englesku odbranu, sa nepokretnim, teškim centarhalfovima.
Tako je nemoguće igrati protiv ekipa iz Evrope. Uostalom,
pet prvoplasiranih ekipa u engleskom šampionatu igra odbranu
sličniju Evropi nego Engleskoj!
Englezi će, verovatno, dobiti Škote. Ali protiv Holandije ovakva
odbrana Engleske nema šta da traži. Kao ni u četvrtfinalu.
O golmanu neću trošiti reči. Seamana nikada nisam podnosio,
zamrzeo sam ga posle čuvenog "lob sa centra" gola...
fudbal.1433ilazarevic,
-> #1427, schef> Engleska - Švajcarska 1:1
Šta da vam kažem? Sramota. Ostaje mi da se nadam da će Engleska nekako da
tuče Holandiju...
Ako ni to, onda barem da im Škoti polome sve noge ;)
fudbal.1434schef,
-> #1429, kum.djole=- Ok, to se sada kao ne svira ;) ali je diskutabilno.
Kako misliš to se sada ne svira? Ofsjad se ne svira? ;)
=- Švajcarci su zaista odlična ekipa. Ništa komentari ?
Pa naravno da su odlična ekipa, a to su dokazali i na SP u SAD pre dve
godine. Naravno, to je bio samo početak, a ovde (bar ja) očekujem od njih
barem četvrtfinale.
Ako oni i Englezi budu imali isti broj bodova (što je vrlo verovatno) kako
će se odlučiti ko ide dalje? Gol-razlika?
Srleř
fudbal.1435basrak,
-> #1364, stefan> Pre neki dan bejaše Savićević na televiziji. Pričao je svašta, mnoge detalje
> koje ja do sada nisam čuo o raznim stvarima.
E sad me podseti...
Pričao je o svom prelasku iz Budućnosti u Zvezdu - prelazni rok počinje 20.
juna (zaboravih koje je to godine bilo) i da je dao reč Zvezdi. Međutim,
ganjaju ga ovi iz Partizana toliko da nije bilo za izdržati, ali Dejo ni da
čuje. I šta se desi? Dobije poziv da se 15. juna javi na odsluženje vojnog roka
u Beogradu ;)). Ista stvar se desila i Pančevu. I šta će drugo, sakrije se tih
četiri dana kod prijatelja i u ponoć 19-20. jun potpiše za Zvezdu i onda ode u
vojsku. Međutim, ne lezi vraže, nakon 15 dana u Beogradu dobije prekomandu u
Skoplje :). Reče on i da je kasnije saznao i tačno ko mu je tu uradio...
Toliko o Partizanu i Armiji ;>
fudbal.1436junior,
-> #1430, nenad> Ko će biti prvak Evrope za 1996. godinu?
> 17.14% c) Engleska
Mislim da su nakon jučerašnje utakmice, zažalili svi koji su ovako glasali :>
Ali, kaj se može ... neko mora i da izgubi. :)
fudbal.1437junior,
-> #1432, lexus> Englezi će, verovatno, dobiti Škote. Ali protiv Holandije
> ovakva odbrana Engleske nema šta da traži. Kao ni u
> četvrtfinalu.
Teško. Škoti nisu dobili 30 godina u Engleskoj. Ima da izgaraju
na toj utakmici. Englezi neka budu srećni ako izvuku nerešeno.
fudbal.1438lexus,
Završena je prva utakmica B grupe na EURO 96.
Bugarska-Španija 1:1
Strelci:
Stoičkov iz penala za Bugarsku
Alfonso za Španiju
fudbal.1439giovanni,
-> #1424, kum.djoleĘ? Vorkapića i Šćepovića.. svi oni igraju moderan i snažan fudbal.
Jes' ti normalan?! Ajde za Šćepu (važi samo ono snažan ;)) ali
Vorkapića ne želim da vidim ni u reprezentaciji moje zgrade (gde
90% stanara ima preko 70 godina ;>).
fudbal.1440giovanni,
-> #1431, krimerĘ? medjutim na SOS-u Topalovic (mislim da je bio on) tvrdi da
Ę? ofsajda nije bilo, vec da je zadnji igrac bio Vega!
Ne, ne. Miloš Topalović ne bi lupio takvu glupost. Igrom slučaja sam
snimio tekmu i naknadnim pregledom snimka sam ustanovio da je skoro
nemoguće utvrditi da li se Širer nalazio u ofsajdu zbog toga što ni jedan
kadar ni u jednom trenutku nije "uhvatio" sve bitne činjenice. Snimak
sa strane počinje kad je lopta več bila na pola puta do Širera a snimak
"glavne" kamere ne pokriva sve odbrambene igrače Švajcarskog tima.
fudbal.1441giovanni,
-> #1434, schefĘ? Ako oni i Englezi budu imali isti broj bodova (što je vrlo verovatno) kako
Ę? će se odlučiti ko ide dalje? Gol-razlika?
Gol razlika pa onda ko je dao više golova a onda je Vladanko počeo da
trabunja nešto o fer-pleju i nekoj specijalnoj komisiji :)
fudbal.1442vitez.koja,
-> #1430, nenad#=> 11.43% n) Holandija
#=> 22.86% d) Italija
Ja doduše nisam glasao, ali nekako navijam za ove ekipe, ovim
redom... Nekako su mi pri srcu i Englezi i Danci, a ne mogu ni protiv
Hrvata da navijam (bar dok ne zaigraju, protiv nekog od ovih gore
nabrojanih ekipa)...
sk
fudbal.1443dizel,
-> #1426, junior> sacuva svakog igraca na svetu. Pola sata sa Najdoskim i ima
> da zazali zasto nije ostao kod kuce sa porodicom ... ;)
Najdoski nikada nije bio grub igrac. Bio je samo OSTAR
igrac, tj. isao je na svaku loptu, bilo glavom, bilo
nogom... Setite se samo meca u Glazgovu (Rangers - Zvezda 1:1),
kada je Najdoski dobio udarac kopackom u glavu, ali nije odmah pao
na zemlju, vec je prvo izbacio loptu, a tek je onda pao (od bola)
na teren...
fudbal.1444dizel,
-> #1422, kum.djole> cinjenica stoji da je dosad Savo Milosevic najefikasniji u
> nasoj selekciji. Koliko je meceva odigrao..^^^^^^^^^^^^^ ima lep prosek.
> Mijatovic ima 15/1.. Ali..
> ^^^^
> U Evropi se vise pridaje znacaj igri.. a mozda upravo zato
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
> i bolje prolaze od nas.
Ja i pridajem veci znacaj igri i zato i Mijatovic treba da igra
(iako ne daje mnogo golova, jer dobro igra(, za razliku od Save.
On je kod nas samo da bi davao golove, ali ni to ne zna!!!
fudbal.1445dizel,
-> #1420, kum.djole> Salinas jeste dao gol za Spance, ali nije bio kriv Spasic.
Ma jok. Kriv je Savicevic...
:))))
fudbal.1446dizel,
-> #1429, kum.djole> 95% prognozera tipovalo je na sigurnu pobedu Engleske.. %)
Recite mi sad nesto o engleskom fudbalu...
:))))))))))
Glupi Vanables je izbacio uz igre Mcmanamana, koji je jedan
od najboljih u onoj engleskoj reprezentaciji...
Ne smem ni da zamislim sta bi bilo da Chapuisat igra
od pocetka. Nego onaj Portugalac, trener, nije normalan...
Sta je sa Alanom Suterom, Knupom...?
fudbal.1447stefan,
-> #1438, lexus> Završena je prva utakmica B grupe na EURO 96.
> Bugarska-Španija 1:1
Inače, Bugarima je poništen čist gol a posle dosuđenog penala za Bugare
igrači Španije su se strpoštavali u kaznenom prostoru ne bi li nekako i
oni dobili penal ;)
I šteta što Portugalci ne dobiše Dansku. Bili su dosta bolji, imali su i
šanse no je na moju žalost ostalo 1:1
fudbal.1448stefan,
-> #1443, dizel> Najdoski nikada nije bio grub igrac. Bio je samo OSTAR
> igrac, tj. isao je na svaku loptu, bilo glavom, bilo
> nogom... Setite se samo meca u Glazgovu (Rangers - Zvezda 1:1),
Bio je grub igrač zato što je imao nezgodan običaj da pored lopte pokupi
i protivničkog igrača ;) Dobijao je gomilu kartona a oni se ne dobijaju
zato što te protivnički igrač šutne u glavu ;)
fudbal.1449kum.djole,
-> #1434, schef>> Kako misliš to se sada ne svira? Ofsjad se ne svira? ;)
Svira se, ali je po mojoj proceni Širer bio 'u liniji'..
Nisam uspeo da vidim iz dobrog ugla, ali rekao bih da je tako.