SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - fudbal

fudbal.2497 lexus, -> #2489, dizel
=> Ne treba omalovažavati veliku Zvezdinu pobedu takvim komentarima! Nije omalovažavanje, nego moje mišljenje. I dalje mislim da je Kajzerslautern jači od zvezda, ali da su u četvrtak mladi igrači zvezde više želeli pobedu i da su dali sve od sebe da bi je i dobili.
fudbal.2498 junior, -> #2497, lexus
> I dalje mislim da je Kajzerslautern jači od zvezda, ali da su u > četvrtak mladi igrači zvezde više želeli pobedu i da su dali > sve od sebe da bi je i dobili. Apsolutno. Imali su srce za tu pobedu. Ja mislim da je prošle godine, Ksamaks Zvezda mogla da dobije sa pola snage, samo da su tu pobedu igrači hteli, kao ove godine. Ali ne .. tad se mislilo, mi smo prvaci sveta, i gde je uopšte taj Nojšatel :) .. eto šta se desilo. Kad smo shvatili da smo trenutno negde pri dnu fuzbalske lestvice u Evropi, i da samo neviđenim zalaganjem možemo da dobijemo utakmicu - dobili smo ju ;) Sličan je primer sa Efes Pilsenom i Partizanom, ali to je već za drugu temu :))
fudbal.2499 junior, -> #2494, madamov
> Vara te, mada je možda bilo nekog dogovaranja. Barselona nije > htela da ga pusti, tj. tražila prevelike pare za njega. Aha, znači slična stvar sa Zvezdom i Puačom? ;) BTW, jel' sad Puača definitivno ostaje u Zvezdi? Još jedan centarfor bi nam koristio ako se Jovičić povredi ili zaradi 2 žuta. I da, kako se zvao onaj centarfor iz mladog tima Zvezde ... Drulić ili Pecelj .. hm, ne mogu da se setim? :(
fudbal.2500 montekristo, -> #2481, lexus
=>I navedi mi te Zvezdine uspehe Evo redom:1.Finale kupa Uefa 2.2 polufinala kupa sampiona 3.polufinale kupa kupova 4.skalpovi skoro svih evropskih velikih ekipa(Real(m),Bajern,Liverpul,Barselona,Olimpik,G.rendzers,Arsenal,F ejenord,Panatinaikos,Benfika,Anderleht itd).Ovo su samo oni koje je zvezda izbacila iz daljnjeg takmicenja. 5.Puno velikih utakmica gde su protivnici bili super jake ekipe a jedva se provukle u dalje takmicenje(setimo se Milana '88,Borusije(mg)'79,reala '86,intera '82,anderlehta '81,bajerna '80 it d). 6.Osvojeno drugo mesto u polufinalnoj grupi posle osvajanja titule evropskog prvaka (Uefa je sve ucinila da ponovo ne budemo sampioni,odstranila Savicevica,seljakala ekipu od Budimpeste,preko Segedina do Sofije otimala igrace mimo svih propisa ,npr prelazak Prosineckog u Real i sta jos sve ne) 7.I konacno veliki klubovi se po titulama poznaju (Bari,Tokio) Mislim da je malo evropskih ekipa koje imaju ovim da se pohvale. I da ne zaboravim na evropskoj listi najboljih timova svih vremena Zvezda deli 6-o mesto sa M.Junajtedom.A na godisnjoj listi za 91 godinu osvoila je prvo mesto.
fudbal.2501 montekristo, -> #2482, lexus
=>T i si jednom prilikom rekao da prvenstvo nije odraz snaga a =>kupovi jesu To kada sam rekao nisam mislio na nacionalne kupove vec na evropske kupove.Jedino u njih svaka ekipa ulazi maksimalno motivisana.Sto se tice prvenstva ono nije uvek pravi odraz snaga prvenstveno zbog razloga sto neke ekipe imaju manje ili vise obaveza na drugim frontovima.Ono nije pogotovu odraz snaga u zemljama kao sto je nasa jer prakticno kod nas postoje dva tima koji mogu biti prvaci a ko ce to biti uveliko zavisi od medjusobnih duela za koje svi znamo da su uvek bez obzira na trenutnu snagu ekipe bili neizvesni.Setimo se samo '93 kada je po meni Partizan imao najjacu ekipu posle '66 Zvezda mu dize kup,a u prvenstvu ga pobedi lako.Druga stvar je Italijansko prvenstvo ili Englesko gde svak svakoga moze pobediti. Tek u takvim prvenstvima do izrazaja dolazi prava snaga ekipe. U nasem prvenstvu Partizan i Zvezda pola ekipa koje pobede dobiju prakticno na ime.A i kvaliteti tih ekipa su ispod svakog nivoa.
fudbal.2502 montekristo, -> #2483, lexus
=>Izbacili su Adzica,Puacu koji su tuga od igraca,a =>Kovacevica,Stefanovica i Petkovica su prodali da =>bi zaradili pare Koliko primecujem kada ovome dodamo Krupnikovica koji je takodje prodat oni cine sveukupnu navalu koja Ksamaksu nije dala ni jedan gol.Uostalom od ekipe koja je igrala protiv Kajzerslauterna i Ksamaksa obe su utakmice odigrali Milojevic,Djorovic i Sakic sto cini otprilike petinu tima.Kostur ekipe je prodat,ali opet ponavljam da su izbacili Ksamaksa prodata bi bila mozda 2 igraca sto kazes za pare ali bi bilo sve ucinjeno da se kostur tima zadrzi. Sto se tice partizana i njemu je problem navala jer cinjenica je da oni nisu uspeli za 180 minuta da naprave ni sansu protiv Nacionala a kamoli da daju gol.Ne pokusavam da omalovazim Partizan jer veruj mi da bih voleo da je i Partizan prosao dalje pa da gledamo dobar evropski fudbal jos malo.Samo ukazujem na slabosti Partizanove uprave koja non stop nastoji da prikazuje stvari onakve kakve stvarno nisu.Morate biti svesni da odlaskom Cirica Partizanu ostaje jedna sasvim prosecna ekipa koja ako se nesto znacajnije ne preduzme nece moci ni dogodine u evropi nista znacajnije uraditi. Mislim da Zvezda sto se buducnosti bolje stoji jer ima par mladih perspektivnih igraca koji mogu biti oslonac ekipe.
fudbal.2503 lexus, -> #2501, montekristo
=> U nasem prvenstvu Partizan i Zvezda pola ekipa koje pobede dobiju => prakticno na ime.A i kvaliteti tih ekipa su ispod svakog nivoa. E upravo u takvim prvenstvima veliki klubovi ne bi smeli da kiksiraju, a Zvezda i Partizan kiksiraju prečesto, naročito Zvezda. A ni ostale ekipe nisu toliko slabije koliko su bile pre dve godine...
fudbal.2504 lexus, -> #2502, montekristo
=> Koliko primecujem kada ovome dodamo Krupnikovica koji je takodje => prodat oni cine sveukupnu navalu koja Ksamaksu nije dala ni jedan Pa zašto ih onda nisu sve zamenili na pola sezone? Na samom početku sezone, još pre Ksamaksa se znalo da će pola tima otići, budući da najbolji igrači naših klubova uvek odlaze. Razlog su samo pare i ništa drugo, povod je možda i bio poraz od Ksamaksa... Odnosno, da je Zvezda prezimila u Evropi verovatno bi Kovačević, Stefanović i Petković ostali do kraja sezone, ali bi se tada definitivno preselili negde. => stvarno nisu.Morate biti svesni da odlaskom Cirica Partizanu ostaje => jedna sasvim prosecna ekipa koja ako se nesto znacajnije ne => preduzme nece moci ni dogodine u evropi nista znacajnije uraditi. Ja sam toga svestan odavno, ali sumnjam da je ljude iz uprave Partizana briga za to...
fudbal.2505 dizel, -> #2457, schef
> treba da budu Pandurović i Kocić, a bogami i Kralj je zaslužio > da se nađe makar kao rezerva. Pandur je u poslednjem kollu protiv Nanta primio gol posle slabog šuta sa oko 25m... Kratko je odbio loptu i onda mu je protvnički igrač zakucao loptu u mrežu! Ponavlja se stoti derbi... :))))
fudbal.2506 dizel, -> #2458, schef
> prime jedan. Da su uspeli da daju gol, zvezda bi definitivno > izgubila glavu, pa sve da je i 2 gola dala, panika bi ipak > preovladala jer zvezda je neiskusna ekipa. Da je tako, sigurno bi Rehagel tako i uradio! Ali, on je veoma mnogo verovao u svoje iskusne igrače i očekivao je da će Zvezda da poleti ka njihovom golu, pa da će tako i postići gol iz kontre i završiti priču! Međutim, Zvezda jeste neiskusna ekipa, ali ima nekoliko igrača koji umeju da smire igru (Đorović), i dobrog trenera!!! Zato se i dogodilo da eliminišemo Nemce! > adut u stilu 'Mi ispadamo od Barselone, a vi od nekog tamo > Nacionala'. Videćemo... > Kako bre ne shvatate da je veća bruka u Nemačkoj što je > Kaiserslautern ispao od zvezde nego kod nas što je Partizan > ispao od Nacionala? ;> Oni su ispali od svetskog prvaka, a vi od Rumuna koji nikad nisu bili u evropskim kupovima... Dakle, ipak je veći blam što ste vi ispali od tih čobana, nego švabe od nas...
fudbal.2508 dizel, -> #2481, lexus
> Upravo si ponovio ono što sam ja rekao :) Samo što si dodao > omalovažavanje Partizana i uzdizanje zvezde u nebesa. A nisi > ništa ni citirao... To nije način za razgovor ;) > > I navedi mi te zvezdine zapažene rezultate u Evropi kad ih već > ima dovoljno da ona postane veliki klub. Osim, naravno, Barija > i Tokija. Zvezda je dva puta bila u pollufinalu kupa šampiona! (Ne znam tačno koje godine)! Znam da je ovaj drugi put bio duel sa Panatenaikosom i da je Zvezda u prvom meču pobedila sa 4:1, da bi u Atini izgubila sa 3:0!!! Posle je Panatenaikos poražen od Ajaksa u finalu (mislim da je to bilo 1974-e godine!). Zatim, Zvezda je bila finalista Kupa UEFA 1979-e godine!!! Poražena je od Borusije(M). Mislim da ima još ponešto (Kup kupova?), pa dopišite...
fudbal.2509 dizel, -> #2462, miko
> jos u prvom kolu i to od nekih siptara iz,cini mi se,trece > lige?? A zašto su onda, pre par meseci osvojili Kup Nemačke u vrlo sličnom sastavu?
fudbal.2510 dizel, -> #2454, lexus
> slomi nogu Ronaldu, Djorović polomi Figa i Marinović zgazi > Stoičkovu na glavu :) Uz takvu taktiku 100% idete dalje :) Ma jok... Nije nam potrebno sve to! Samo da Jovičić da 4 komada Baiji u Barseloni i prolazimo :)))
fudbal.2511 dizel, -> #2459, schef
> planove. Pantić ima 30 godina i nema smisla da takav igrač sedi > na klupi za rezervne igrače (!?)'. E alal' mu objašnjenje. ;))) Trebalo je da ga pozove, ali šta ćeš kad je Sani glup... :) > zbog onoga što je govorio posle meča protiv Malte mora biti > kažnjen. Ova kazna mu još nije istekla.' Ovo je tačno! > Takođe vrlo je važno napomenuti da će na ovoj utakmici > debitovati Anto Drobnjak koji je to zaslužio još poodavno, a > mogu da primetim da nema maestra u odbrani Bate Mirkovića, ali > to je valjda zato što je povređen. Hvala Bogu!!! Drobnjak ponovo vodi u Francuskoj ligi po broju golova! On je do sada 8 puta zatresao protivničku mrežu, dok je drugoplasirani strelac na kvoti od 6 golova... > Milojević (C.zvezda) - znao sam ;) prim Srleř Naravno... Da se zna ko je najbolji yu-golman! > Vidaković (Betis) > Đorović (C.zvezda) > Đukić (La Korunja) > Stefanović (Šefild) > Saveljić (Partizan) > Živković (C.zvezda) Odbrana odlična! Čuo sam da Vidaković igra odlično u Španiji, takođe i Đukić, a i ovi naši igrači su trenutno u odličnoj formi! > Brnović (Espanjol) > Jokanović (Tenerife) > Jugović (Juventus) > Mihajlović (Sampdorija) > Stojković (Nagoja) > Savićević (Milan) > Nađ (Betis) > Govedarica (Volendam) Na ovom spisku Pantić sigurno ima mesta, ali verovatno ne i među prvih 11! Jer ukoliko igramo sa 4 vezna, onda su to sigurno: Jugović, Mihajlović, Stojković i Savićević! Jokanović i Nađ su odlični igrači, ali mislim da trenutno Nađ skoro uopšte ne igra u svojoj ekipi, a za Jokanovića čujem da svaki čas dobija crvene kartone... :) Brnović mi se nikada nije dopadao kao igrač, dok je Govedarica veoma borben, ali ne znam šta se sa njim sad dešava... > Mijatović (Real) > Milošević (Aston Vila) > Kovačević (Real Sosijedad) > Drobnjak (Bastija) Mislim da bi trebalo da igraju Mijatović i Drobnjak! Ova druga dvojica su uglavnom predmet kritika Zvezdinih ili Partizanovih navijača jer ponekad umeju žestoko da razočaraju... Inače, što se tiče Mirkovića, sigurno nije u reprezentaciji zato što je povređen (i to izgleda teško...) :(
fudbal.2512 giovanni, -> #2442, mladenka
Ę? igraju trenutno drugorazrednu ulogu.Kajzerslautern je ekipa dobrih Ę? igraca,reprezentativaca koja je ipak u konkurenciji Ę? Bajerna,Borusije(D),Kelna,itd osvojila Njemacki kup.Nije to bas Analogno tome Borac iz Banja Luke je veliki klub jer je u konkurenciji jednog Dinama, Hajduka, Partizana, zvezde itd. osvojio Kup Maršala, zar ne? Ę? pobedi i Radnicki,Zemun,Obilic ali to ne znaci da su bolji.Samo ono Ę? sto uradis u Evropi je merilo kvaliteta.Partizan tek mora da Kako gde. Pre nekoliko godina Juventus je pod vođstvom Dino Zoffa osvojio Kup Uefa i to tako što je u dve finalne utakmice bio bolji od Fiorentine. Na kraju sezone je taj Dino Zoff dobio otkaz jer njegov tim u nacionalnom prvenstvu nije ostvario ono što se očekivalo, bili su tada četvrti ili peti. Osim lige šampiona, ostala dva evropska kupa su veoma neizvesna takmičenja jer se igraju po nokaut sistemu gde uglavnom skoro svako može svakoga da "izbaci". U nacionalnom prvenstvu postoji mogućnost da se neke greška, porazi, isprave u toku samog takmičenja i tako se pokazuje koja je ekipa realno najbolja u toj zemlji.
fudbal.2513 nenad, -> #2442, mladenka
> pobeda > Partizana je senzacija jer za citavu evropu Zvezda je marka. Pobeda Partizana nije senzacija već jednostavno posledica loših rezultata na početku sezone. Oni su ispali iz Kupa, ispali iz UEFA, njima su utakmice sa Zvezdom najznačajnije koje će imati u narednih godinu dana i normalno je da "ginu". S druge strane, 3-4 dana nakon tog derbija Zvezdini fudbaleri je trebalo da igraju revanš u Kupu kupova, za većinu mlađih (i ne samo njih) fudbalera najvažniju utakmicu u njihovoj dotadašnjoj karijeri. I sad će on da trči po kiši i misli na neke tamo Ćiriće, Čakare i ostale Svetličiće kojima su najveći uspesi i dometi u karijeri golovi koje su uspeli da daju toj istoj Zvezdi...
fudbal.2514 nenad, -> #2508, dizel
> Znam da je ovaj drugi put bio duel sa Panatenaikosom i > da je Zvezda u prvom meču pobedila sa 4:1, da bi u Atini izgubila sa > 3:0!!! Što je praćeno onom čuvenom pričom o trovanju igrača zbog čega su 15-ak godina kasnije Zvezdini lekari kontrolisali ishranu. > Posle je Panatenaikos poražen od Ajaksa u finalu (mislim da je > to bilo 1974-e godine!). Interesantno je da naš fudbal svakih 8 godina izrodi jednu dobru generaciju. Generaciju 74. je u Nemačkoj upropasio Miljanić, osadeset druge (posle onog čuvenog finala kupa Zvezda-Dinamo) takođe Miljanić u Španiji. Zatim, 8 (ok, skoro 9 ;) godina kasnije Zvezda je postala prvak evrope i sveta. Ovi klinci što sada igraju će otprilike za 2-3 godine potpuno sazreti i neki od njih će postati pravi igrači. Možda se istorija opet ponovi. :)
fudbal.2515 montekristo, -> #2512, giovanni
=>Po tome Borac iz Banjaluke je veliki klub Nesuvislo je porediti Borac i Kajzerslautern.Kajzerslautern je dragi kolega 90-91 bio prvak zemlje koja je prvak sveta u fudbalu.Zasto pokusavas da omalovazis tim koji u sebi ima vise reprezentativaca i priznatih igraca nego sto je to Partizan imao kroz svoju istoriju. =>U nacionalnom prvenstvu postoje mogucnosti za ispravku gresaka =>i tu se stvarno pokaze koji klub je najjaci Opet ponavljam.Ne mozes merilo uzimati nase prvenstvo kada se u njemu kao rivali za titulu pojavljuju dva tima i niko vise nema ni teoretske sanse da ih pobedi.Ali cak i da je tako neznam otkuda vama partizanovcima ideja da ste vi najbolji.To sto imate gazdu kluba premijera republicke vlade koji preko medija uporno gura Partizan kao nas najbolji klub ne znaci i da ste najbolji.Pogledajte malo statistike pa cete da uvidite gde vam je mesto sad i u narednih 100 godina. A za ono sto rece o Juventusu to je sasvim u redu samo sto si opet izgubio iz vida cinjenicu da Juventus ne igra u Jugoslovenskoj ligi vec u najjacoj ligi na svetu.Ja kad sam govorio o merilu trenutne snage ekipa aludirao sam na nase prilike a ne na italijanske.U Italiji se desi da prvak evrope ne bude i prvak italije sto se kod nas nikad ne bi desilo.
fudbal.2516 schef, -> #2515, montekristo
­=- kluba premijera republicke vlade koji preko medija uporno ­=- gura Partizan kao nas najbolji klub ne znaci i da ste Nema on šta da gura Partizan jer Partizan je natrofejnije sportsko društvo u Jugoslaviji, kako ovoj tako i u staroj. Ko ne veruje neka proveri... Srleř
fudbal.2517 lexus, -> #2515, montekristo
=> fudbalu.Zasto pokusavas da omalovazis tim koji u sebi ima vise => reprezentativaca i priznatih igraca nego sto je to Partizan imao => kroz svoju istoriju. Koji to tim? Kajzerslautern? Definitivno su imali više nemačkih reprezentativaca od Partizana ;) Dotični imaju dva reprezentativca Češke i dva bivša reprezentativca Nemačke. A od te četvorice samo Breme i Kuka spadaju u neka imena, a ja ću ti navesti trojicu sa početka Partizanove istorije: Čajkovski, Zebec i Bobek.
fudbal.2518 lexus, -> #2513, nenad
=> S druge strane, 3-4 dana nakon tog derbija Zvezdini fudbaleri je => trebalo da igraju revanš u Kupu kupova, za većinu mlađih (i ne Another perspective: I Partizanu i Zvezdi je odgovarao remi. Partizanu zato što posle poraza od BSK-a i Nacionala ne bi bilo prijatno izgubiti i od Zvezde, a Zvezdi da se igrači ne bi demoralisali pred meč sa Kajzerslauternom. Partizan je poznat i kao ekipa koja očajno igra protiv bunkera, tako da je Pižon izveo postavu koja bi morala da donese remi. Medjutim, u jednom trenutku Hristov uspeva da postigne gol i Zvezdina taktika pada u vodu. Pižon ubacuje jednog od dotičnih mladih igrača, koji se izuzetno trudi (Ognjenović), a kasnije ulazi i Pantelić, koji takodje igra prilično dobro. Medjutim, kod 3:1 Partizanu ostaje samo da se brani, što igrači odlično čine i privode utakmicu kraju... Dakle, pobeda Partizana nije senzacija, zato što svako normalan očekuje da Partizan uvek ulupa Zvezdu, a naročito na marakani ;)
fudbal.2519 dizel, -> #2497, lexus
> I dalje mislim da je Kajzerslautern jači od zvezda, ali da su u > četvrtak mladi igrači zvezde više želeli pobedu i da su dali Pa kad je jači, zašto onda oni zajedljivi komentari da su Švabe mnogo starije, tako da nemaju snage, itd... Zvezda je u ovom meču bila bolja i zasluženo pobedila!
fudbal.2520 dizel, -> #2499, junior
> se zvao onaj centarfor iz mladog tima Zvezde ... Drulić ili > Pecelj .. hm, ne mogu da se setim? :( Drulić. Strašan potencijal! Inače Pecelj je otišao u neki klub u Italiji???, bar po mojim informacijama! On je valjda pozajmljen nekom klubu.
fudbal.2521 lexus, -> #2519, dizel
=> Pa kad je jači, zašto onda oni zajedljivi komentari da su Švabe => mnogo Nije to bilo zajedljivo... Možda se tebi čini da je bilo zajedljivo, ali nije... I meni se čini da su sve tvoje poruke zajedljive ;) No, šalu na stranu. Švabe su izgubile zato što Zvezda ima brže igrače i zato što su mladi cigani ;) imali više snage i volje u produžecima.
fudbal.2522 miko, -> #2509, dizel
++ A zasto su onda, pre par meseci osvojili Kup Nemacke u ++ vrlo slicnom sastavu? Zato sto se u nacionalnim kupovima svake godine desavaju iznenadjenja.Pa,evo i ove godine su u domacim kupovima poispadali Everton,Celtic,Parma ... Partizan ;))) Medjutim poenta je u tome da ovogodisnje ispadanje K'lauterna iz nacionalnog kupa nije iznenadjenje,vec je iznenadjenje ono sto se desilo prosle godine,odnosno njihovo osvajanje istog. Ipak,oni su tada svoj pravi kvalitet pokazali u ligi...Uostalom, koliko me pamcenje sluzi,najtezu utakmicu u tom kupu su imali protiv Karlsruhe-a,upravo u finalu.To su dobili i svaka im cast, ali da zbog toga oni ispadnu neke zveri ... malo je preterano. Da li moram da idem u toliku krajnost,pa da te podsecam da je Obilic pretprosle godine igrao u finalu naseg kupa,pa potom u evropi ispao od Dinama iz Batumija.Jeste da nije bas najsretnije porediti nasu i nemacku ligu,ali princip je svuda isti.Jednostavno, u kupu svi imaju neku extra motivaciju,i pravih favorita nema. Po takvoj logici i vi imate sanse protiv Barse ... doduse minimalne, ali nada umire poslednja ;))
fudbal.2523 miko, -> #2510, dizel
++ Ma jok... Nije nam potrebno sve to! Samo da Jovicic da 4 ++ komada Baiji u Barseloni i prolazimo :))) Ipak,budimo realni.Zvezda mora dobiti Barsu na taktickom planu,sto znaci da Pizon,umesto svetski poznatog Jovicica,ubaci zenskih srca lomilicu (ili za travu kosilicu :) - Micica! On ce,onako neprimetno kakav je i sam,da im uvali barem ses' komada (sa sirom :))
fudbal.2524 nikola.s, -> #2461, miko
> ispasti od jednog tima iz nemacke tramvaj lige? ;))) Please, odvoji znak interpunkcije i novu rec.... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2525 nikola.s, -> #2475, lexus
> Na zalost, potpuno si u pravu. Bjekovic i Zecevic su blagi Na Cuki cuh da je Bjekovic gadjao flasom televizor, kada je u Bariju Pancev dao peti gol iz penala.. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2526 nikola.s, -> #2465, madamov
> tacno, da je taj tim trenutno vodeci u Rumunskom prvenstvu. Vise nije. Izgubili su na strani 2:1, pa je sada prvi neki Petrosjani.... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2527 nikola.s, -> #2481, lexus
> I navedi mi te zvezdine zapazene rezultate u Evropi kad ih vec > ima dovoljno da ona postane veliki klub. Osim, naravno, Barija > i Tokija. Evo ja cu. Finale kupa Uefa protiv Borusije '79 polufinale Kpk dva ili tri puta Pobednik Kes-a u Bariju pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2528 montekristo, -> #2516, schef
=>Partizan je najtrofejnije Jugoslovensko sportsko drustvo Cast vasim titulama u ragbiju,veslanju,kuglanju,bocanju,macevanju,je drenju,pljuvanju udalj i slicnim ali ja sam prevashodno govorio o fudbalu.Uzgred informacija je potpuno tacna Partizan kao sportsko drustvo ima vise titula od Zvezde.
fudbal.2529 lexus, -> #2528, montekristo
=> Cast vasim titulama u => ragbiju,veslanju,kuglanju,bocanju,macevanju,je drenju,pljuvanju => udalj i slicnim ali ja sam prevashodno govorio o fudbalu.Uzgred => informacija je potpuno tacna Partizan kao sportsko Da li je moguće da upravo svi cigani izgovore istu rečenicu kada se kaže da je JSD Partizan najtrofejnije sportsko društvo u Jugoslaviji?
fudbal.2530 giovanni, -> #2501, montekristo
Ę? su uvek bez obzira na trenutnu snagu ekipe bili neizvesni.Setimo se Ę? samo '93 kada je po meni Partizan imao najjacu ekipu posle '66 Ę? Zvezda mu dize kup,a u prvenstvu ga pobedi lako.Druga stvar je Zaista imaš bujnu maštu. I upravo se ovom rečenicom dokazuje da je tekmičenje u nacionalnom prvenstvu veći pokazatelj kvaliteta dva tima nego kup takmičenje. A u sezoni 92/93 na marakani je bilo 1:1 a na Partizanovom stadionu 1:0. zvezda ga u prvenstvu nije pobedila već se izvukla da ne primi 5 komada a u revaš utakmici finala kupa je na sreću dala taj gol koji je bio dovoljan da se dođe do penala, a zna se šta su penali.
fudbal.2531 madamov, -> #2529, lexus
> Da li je moguće da upravo svi cigani izgovore istu rečenicu kada > se kaže da je JSD Partizan najtrofejnije sportsko društvo u Jugoslaviji? Da, zato što te titule toliko vrede. Osim titula evropskog prvaka u vaterpolu i košarci ostale ne bih pominjao da sam navijač Partizana. BTW, tema je fudbal, ako ćeš da nastaviš o titulama, molim onda tamo gde treba. B)
fudbal.2532 madamov,
Argentine results -- comments Fiorentina looking for new midf French league - comments French league results Maradona in talks with Rayo Val Results from Europe (09/28/96) Results from Europe (09/29/96) Results from Europe (09/30/96) Results from Europe (10/01/96) Spanish Liga - comments Spanish Liga results [T/R] Albania Round 4 [T/R] Austria Cup 3rd round [T/R] Croatia [T/R] Czech Republic Round 7 [T/R] Romania Round 8 [T/R] Slovakia Round 7 [T/R] Slovenia Round 9 [T/R] Yugoslavia Round 8 fudbal.zip
fudbal.2533 montekristo, -> #2530, giovanni
=>i upravo ovom recenicom pokazujes da je prvenstvo merilo => kvaliteta a ne kup Ma niko i ne porice da je prvenstvo merilo odredjenih kvaliteta ali evropska kup takmicenja su pravo merilo kvaliteta tima.Samo pravi i jaki timovi i klubovi uspevaju u tim takmicenjima.Setimo se samo nekih prvaka nase zemlje koji su bili kao te godine najbolji i osvoili titulu pa izasli u Evropu(Vojvodina,Vardar) pa su u prvom kolu katastrofalno prolazili.Ipak Zvezda nikad nebi izgubila od jednog Porta kao Vardar kao domacin sa 4 ili 5 nula.To je pravi pokazatelj koliko vredis i gde si.Pilicarenje po Podgorici,Nisu,Subotici i ostalim "fudbalskim " centrima i nije bogzna kakvo merilo kvaliteta.Ja nasu titulu ne smatram osobito vaznom stvari ,jer evo Partizan kao nas sampion izgubi od nekog budibog s nama Nacionala koji nikad ranije ne vidjase Evropu,a Zvezda kao pobednik kupa prodje i Skotskog i NJemackog predstavnika.Sada ti oceni sta je od toga vrednije i priznatije. Partizanova titula ,pobeda nad Izraelcima,i bruka protiv cobana iz Rumunije ili Zvezdin kup,pobeda protiv Skota i pobeda protiv Kajzerslauterna.Sta bi izabrao da mozes birati od ovo dvoje.Ruku na srce i priznajte vec jednom ono sto je svakom jasno.
fudbal.2534 dizel, -> #2530, giovanni
> dovoljan da se dođe do penala, a zna se šta su penali. Šta su penali? Lutrija? Sreća? Zaista tako misliš? Šta misliš, zašto su Nemci 1990-e sve utakmice koje su odigrali nerešeno, penalima prolazili dalje, pogađajući sve do jednog! Penali su lutrija samo za timove koji nisu dovoljno psiho-fizički spremni! Zna se da postoji šut, koji je apsolutno neodbranjiv za golmana, ukoliko ne krene bar sekund ranije (što se ipak sankcioniše)! To je šut po zemnlji u ugao, i nema teorije da to neki golman odbrani! Inače, šut pod prečku, snažno, se takođe nisam video da je neki golman odbranio... (Tako su penale izvodili igrači Milana u Beogradu posle one "maglovite" utakmice...)
fudbal.2535 dizel, -> #2522, miko
> poispadali Everton,Celtic,Parma ... Partizan ;))) Medjutim > poenta je u tome da ovogodisnje ispadanje K'lauterna iz > nacionalnog kupa nije iznenadjenje,vec je iznenadjenje ono > sto se desilo prosle godine,odnosno njihovo osvajanje istog. Otkud ti to znaš? Možda su se oni preorijentisali na Kup, a znaš i da su veoma nesrećno ispali iz lige... Naravno da je ispadanje Kajzerslauterna iznenađenje, jer oni su dobar tim, ma šta vi pričali... > ... malo je preterano. Da li moram da idem u toliku krajnost,pa > da te podsecam da je Obilic pretprosle godine igrao u finalu > naseg kupa,pa potom u evropi ispao od Dinama iz Batumija.Jeste > da nije bas najsretnije porediti nasu i nemacku ligu,ali > princip je svuda isti.Jednostavno, u kupu svi imaju neku extra > motivaciju,i pravih favorita nema. Po takvoj logici i vi imate Ovako... Kup jeste specifično takmičenje, i tu slabije ekipe vide svoju šansu da se proslave, pa zbog toga imaju extra motivaciju! Ali, kad se radi o nemačkom prvenstvu, tamo ima puno kvalitetnih ekipa, i svako svakoga može da pobedi, dok kod nas postoji nekoliko jačih mečeva u celoj ligi... Znači, u Nemačkoj liga jeste odraz pravih vrednosti, dok kod nas to nije slučaj. Evropski kupovi su najznačajniji od svih takmičenja, tako da su oni najpreciznije merilo kvaliteta nekog tima! Tu se svaka utakmica igra sa motivom, igra se borbeno..., dok se u našem prvenstvu u polovini utakmica jači timovi odmaraju...
fudbal.2536 dizel, -> #2513, nenad
> UEFA, njima su utakmice sa Zvezdom najznačajnije koje će imati > u narednih godinu dana i normalno je da "ginu". Najzad da se u nečemu složim sa sysadminom... :) > neke tamo Ćiriće, Čakare i ostale Svetličiće kojima su najveći > uspesi i dometi u karijeri golovi koje su uspeli da daju toj > istoj Zvezdi... Upravo tako! Ali, još uvek mi nije jasno kako smo izgubili, jer smo jednostavno, mnogo bolji! Ali, dokazaćemo to do kraja prvenstva...(Mada će biti dosta teško, jer se borimo na 3 fronta)
fudbal.2537 dizel, -> #2523, miko
> planu,sto znaci da Pizon,umesto svetski poznatog Jovicica,ubaci > zenskih srca lomilicu (ili za travu kosilicu :) - Micica! On Ne znam šta si hteo ovim da postigneš, ali Jovičić je strašan centarfor. Mislim da imamo neke šanse da u Barseloni izvučemo poraz od jednog gola (uz sportsku sreću, naravno), a onda je ovde sve moguće...
fudbal.2538 nikola.s, -> #2503, lexus
> E upravo u takvim prvenstvima veliki klubovi ne bi smeli da > kiksiraju, a Zvezda i Partizan kiksiraju precesto, narocito > Zvezda. A ni ostale ekipe nisu toliko slabije koliko su bile > pre dve godine... Kako ne bi smeli da kiksiraju ? Ajde motivisi ti igraca da igra na tamo nekoj poljani, kada ga uskoro ceka utakmica sa evropski jakim timom pred preko 50000 ljudi. BTW kad smo vec kod kiksiranja, moze Zvezda da izgubi sve utakmice do kraja sezone, ali shvati Partizan je izgubio od BSK-a sa 2:1. Nije to bilo da su se oni provukli, nego su vam zavukli ladno 2 komada i to jedan u produzecima. Da ste veliki tim, kakvim sebe zelite da predstavite, to ne bi smelo da vam se desi. Ajde neka mi bilo ko objasni, kako se to dogodilo, kako ste uspeli da primite 2 komada od Bsk-a, jedne nizerazredne ekipe, koja je, necete verovati, u prva tri kola srpske lige imala skor : 3 utakmice, tri poraza, gol razlika 0:7 ? Veliki klub naravno niste nikada ni bili, niti cete ikad biti. Bar dok vas trener razmislja o tome kako je Partizan veliki klub, jer je cela expedicija, boze moj, odsela u najskupljem hotelu u Bukurestu, i dok trener posle poraza od nekog tamo Nacionala izjavljuje kako "niko ne moze da kaze igracima kako se nisu borili i kako nisu zeleli pobedu" . E pa ako je vec tako, neka bar kaze da li je Nacional toliko dobar tim, ili je Partizan toliko slab ? Bice da su se Bjekovic & co. gadno zaje*bali u selekciji igraca, jer ovakav tim nema ama bas nikakvu perspektivu u Evropi, a bogme ni u Jugoslaviji. Iz ovog sastava vredi jedino Ciric, mada je on u poslednje vreme jako ocajan i vrlo bezobrazan. Ali to ni ne cudi od grobara. Mislim, da li se ikad desilo da jedan igrac Zvezde loptom gadja sudiju, a da je uz to jos i kapiten, a bogme i reprezentativac ? Ili ono sto je uradio sam Ciric na poslednjem derbiju. Samo govno od coveka moze onako seljacki da povuce protivnika za nogu. Stvarno ne razumem zasto je on to uradio, niti je Djora bio u nekoj sansi (to se desilo na sredini terena), niti ga je nesto isprovocirao. Jednostavno, to je Partizan.. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2539 nikola.s, -> #2529, lexus
> Da li je moguce da upravo svi cigani izgovore istu recenicu > kada se kaze da je JSD Partizan najtrofejnije sportsko drustvo > u Jugoslaviji? Sunce li mu zarko, sportovi koji se iole prate su fudbal, kosarka, rukomet, odbojka i eventualno vaterpolo. U ova cetiri sporta partizan nije trofejniji od Zvezde. End of the story. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2540 nikola.s, -> #2520, dizel
> Drulic. Strasan potencijal! Inace Pecelj je otisao u neki klub > u Italiji???, bar po mojim informacijama! On je valjda Pecelj igra za B tim Barselone. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2542 junior, -> #2533, montekristo
> Kajzerslauterna.Sta bi izabrao da mozes birati od ovo > dvoje.Ruku na srce i priznajte vec jednom ono sto je svakom Titula u svakom slučaju. Jer, da je Zvezda imala snage da osvoji tu titulu, dobila bi naravno Izraelce, možda i Nacional, a onda bi imali više privilegija .. jer, samo igranje u Ligi Šampiona ti donosi 7-8 veoma kvalitetnih utakmica. Pred domaćom publikom čuda mogu da se učine. U kup takmičenju nema opraštanja, i nema kikseva. Zato je, uvek i u svakom pogledu, titula šampiona najveće priznanje koje klub može da osvoji, kao nagrada za zalaganje i dobru igru tokom celog prvenstva. Partizanu skidam kapu za sve ove titule koje su osvajali već par godina. Zvezda, očigledno, ne može da odigra dobro, u istom (pobedničkom) ritmu, celu sezonu. Kad ovaj tim bude sposoban da i to uradi, onda ćemo možda imati šampionsku generaciju ...
fudbal.2543 junior, -> #2534, dizel
> Šta su penali? Lutrija? Sreća? Zaista tako misliš? Penali su rutina. Istina, i za njih treba imati srca, hrabrosti .. kao i slobodnjake u poslednjim sekundama košarkaške utakmice. Tu se poznaju pravi igrači.
fudbal.2544 junior, -> #2537, dizel
> centarfor. Mislim da imamo neke šanse da u Barseloni izvučemo > poraz od jednog gola (uz sportsku sreću, naravno), a onda je > ovde sve moguće... Ako odemo sa 3 gola u mreži, treba da budemo srećni. Jer, ipak, priznaćeš da je napad Đovani - Ronaldo - Stoičkov, jači od Čakar-Ćira-Hristov. A oni su nam uvalili 3 gola ... Zvezda po meni treba da igra otvoreno, da napada, jer što sam do sad pratio špansko prvenstvo, Barsa ima katastrofalnu odbranu (mis'im to jesu dobri igrači ali očigledno neuigrani), i da ide na postizanje gola .. A da ćemo primiti gol, i to ne jedan .. s tim moramo da se pomirimo.
fudbal.2545 madamov, -> #2533, montekristo
> ali evropska kup takmicenja su pravo merilo kvaliteta tima.Samo > pravi i jaki timovi i klubovi uspevaju u tim takmicenjima.Setimo se > samo nekih prvaka nase zemlje koji su bili kao te godine najbolji i > osvoili titulu pa izasli u Evropu(Vojvodina,Vardar) pa su u prvom Da li mogu da ponovim molbu da kucaš jedan razmak posle znakova interpunkcije? Lakše se čita.
fudbal.2546 madamov, -> #2538, nikola.s
> i dok trener posle poraza od nekog tamo > Nacionala izjavljuje kako "niko ne moze da kaze igracima kako > se nisu borili i kako nisu zeleli pobedu" . I izjavljuje kako su novinari (?!?!) najveći krivci za ispadanje iz evropskog kupa. Ni reči samokritike.
fudbal.2547 giovanni, -> #2515, montekristo
Ę? Nesuvislo je porediti Borac i Kajzerslautern.Kajzerslautern je Ę? dragi kolega 90-91 bio prvak zemlje koja je prvak sveta u Bio, sada je osrednji drugoligaški klub, i to mali klub. I Borac iz BL je mali klub. Ę? fudbalu.Zasto pokusavas da omalovazis tim koji u sebi ima vise Ę? reprezentativaca i priznatih igraca nego sto je to Partizan imao Ę? kroz svoju istoriju. Koji su to igrači? Kadlec, Kuka, Breme i? Koliko ti igrači imaju godina i da li bi oni, da vrede više nego što ja tvrdim ostali u istom klubu koji su doveli do druge lige i na tom nivou takmičenja provedu ovu, a kako izgleda, i još koju sezonu? Ę? Opet ponavljam.Ne mozes merilo uzimati nase prvenstvo kada se u Ę? njemu kao rivali za titulu pojavljuju dva tima i niko vise nema ni Ę? teoretske sanse da ih pobedi.Ali cak i da je tako neznam otkuda A tek ne možeš uzeti za merilo rezultate iz različitih takmičenja. Kada bi Partizan odigrao dve utakmice sa Kajzer... i Hartsom a vi sa Nacionalom onda bi se dobila neka bliža slika o onome šta koji klub može, ali bi i tada to bila iskrivljena slika jer jedan klub može svojom igrom da ne odgovara jednom a da odgovara drugom timu. Ę? vama partizanovcima ideja da ste vi najbolji.To sto imate gazdu Ę? kluba premijera republicke vlade koji preko medija uporno gura Ę? Partizan kao nas najbolji klub ne znaci i da ste Ę? najbolji.Pogledajte malo statistike pa cete da uvidite gde vam je Gazda, kako ti kažeš, je tek od pre par godina premijer a iako je kr......lac (ne želim da idem u zatvor ;)) naš finansijer bar nije ratni zločinac. A da smo najbolji, ne treba na Marjanovića da vas u to ubeđuje jer smo mi to bili još mnogo pre nego što je on znao i gde je Beograd.
fudbal.2548 giovanni, -> #2513, nenad
Ę? samo njih) fudbalera najvažniju utakmicu u njihovoj dotadašnjoj Ę? karijeri. I sad će on da trči po kiši i misli na neke tamo Ę? Ćiriće, Čakare i ostale Svetličiće kojima su najveći uspesi i Ę? dometi u karijeri golovi koje su uspeli da daju toj istoj Zvezdi... Pa ako će tako da misli, onda većina njih nikada neće biti ništa drugo osim propalog telenta. U nekim ozbiljnijim zemljama nema mesta onakvom razmišljanju. Plaćen si da svaku utakmicu odigraš 100%. Ako to ne možeš ili nećeš onda nisi za taj posao.
fudbal.2549 nikola.s, -> #2530, giovanni
> bilo 1:1 a na Partizanovom stadionu 1:0. zvezda ga u prvenstvu > nije pobedila vec se izvukla da ne primi 5 komada a u revas > utakmici finala kupa je na srecu dala taj gol koji je bio > dovoljan da se dode do penala, a zna se sta su penali. Ma ne kaki gio. :) Jel razmislis ti o onome sto napises ? Prvo Zvezda vas je u prvoj utakmici u prvenstvu (suzavac) _razvalila_, a u drugoj ste vi dali gol i pobedili. Sto se kupa tice, ako ste vec bili toliko bolji, kako je moglo da vam se desi da nam za 180 minuta date samo jedan gol. Nemoj molim te samo da mi ispricas onu pricu sa otrovanim jagodama, nikada se nisam lepse smejao, nego kad sam citao izjavu onog blama od Vujacica, u fazonu : "Jagode su bile cudne, a posle rucka sam spavao duze nego obicno" B L A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2551 miko, -> #2533, montekristo
++ kolu katastrofalno prolazili.Ipak Zvezda nikad nebi ++ izgubila od jednog Porta kao Vardar kao domacin sa 4 ili ++ 5 nula.To je pravi Preko svega da predjem,ali ovo je vec previse...Pa taj klub koji si spomenuo,a u kojem igraju WOZNIAK RUI JORGE PAULINHO SANTOS ALOISIO JORGE COSTA MENDES CONCEICAO RUI BARROS JORGE COUTO EDMILSON DOMINGOS i jos poneki,da ih sada ne nabrajam, bi jednostavno napravio GENOCID nad vama.Prosto bi ste posle utakmice pozeleli da igrate sa Barsom ;))))
fudbal.2552 miko, -> #2535, dizel
++ Otkud ti to znas? Mozda su se oni preorijentisali na Kup, ++ a znas i da su veoma nesrecno ispali iz lige... Naravno Pa,stvar je vrlo jednostavna.Samo zameni pozicije K'lauterna i C.Zvezde.Da ste vi dosli u takvu situaciju,kao oni prosle godine, da li bi ste radije ostali u ligi ili sve karte bacili na kup? Kada odgovoris sebi na ovo pitanje,bice ti jasniji moj text. ++ kod nas postoji nekoliko jacih meceva u celoj ligi... ++ Znaci, u Nemackoj liga jeste odraz pravih vrednosti, dok ++ kod nas to nije slucaj. Eto,sam si sebi razjasnio da je liga ono sto se u nemackoj smatra kao merilo kvaliteta.Oni su iz lige ISPALI.Dakle konkluzija je ...
fudbal.2553 basrak, -> #2512, giovanni
> Osim lige šampiona, ostala dva evropska kupa su veoma > neizvesna takmičenja jer se igraju po nokaut sistemu gde > uglavnom skoro svako može svakoga da "izbaci". Al' da baš svakog protivnika nokautiraš sve do finala pa i tamo... zar to ne bi bilo ipak malo čudno da je u pitanju baš "svako"?
fudbal.2554 basrak, -> #2521, lexus
> No, šalu na stranu. Švabe su izgubile zato što Zvezda ima brže > igrače i zato što su mladi cigani ;) imali više snage i volje u > produžecima. Jednom rečju, zato što su cigani bili bolji.
fudbal.2555 montekristo, -> #2551, miko
=>To je klub koji bi napravio genocid nad vama Postovani kolega nad Zvezdom nikad niko nije napravio genocid niti je lako prosao dalje a bilo je tu i jacih faca od Porta.Mnogi od njih su smatrali lako cemo mi pa su na kraju padali ko kruske.Trener Bajerna ladno izjavi 91 pre zreba za polufinale kupa sampiona kako bi sa Zvezdom lako izasao na kraj,pa posle toga bijase prvi trener Bajerna koji je izgubio utakmicu u Kupu sampiona posle 40 utakmica.I Milan je 88 tako mislio pa je doziveo da ga elementarne nepogode spasavaju od bruke i ispadanja od tima koji ruku na srce u to vreme nije prestavljao neku silu u Evropi.Ali to je ono sto ja non stop potenciram.Zvezda je veliki klub pa nek ima bilo kakav tim niko sa njom nece lako da prodje i da sa sigurnoscu tvrdi kako ide dalje pre utakmice.Uostalom ovi iz Barselone su cini mi se oprezni.I jos nesto -nesecam se da je Zvezda nekada u Evropi primala po 5,6 golova od slucajnih ucesnika u evropskim kupovima. Setimo se QPR-a i Videotona.
fudbal.2556 montekristo, -> #2547, giovanni
=>Sada je mali ili osrednji drugoligaski klub Prvo treba praviti razliku izmedju kluba i tima.Klub pored igraca cine i menadzeri i direktori i vlasnici i jos citava masinerija ljudi a igraci cine tim.Njihov tim je i sada tvrdim jaci nego i jedan nas (naravno osim Zvezde),a u klupskom pogledu oni spadaju u velike Evropske i svetske klubove.Ozbiljnost kluba se vidi i po tome sto su angazovali jednog od trenutno najboljih evropskih trenera Ota Rehagela plativsi ga 2 miliona maraka.I slavnijim timovima se desilo da ispadnu iz prve lige (setimo se Milana,Notingem foresta itd)pa nisu posle toga postali nista manji. Pa i Partizan je znao zavrsavati na 14 i 16 mestu u prvenstvu stare Jugoslavije pa nije ispadao iz velike cetvorke.On bi imao mesto u velikoj cetvorci cak i da je ispao iz lige jer je za nase pojmove on veliki klub. =>koliko ti igraci imaju godina i da li bi oni da vrede vise nego =>sto ja tvrdim ostali u timu koji su doveli do druge lige Opet nisi najbolje obavesten.Oni bi mozda i otisli negde drugo samo kad bi ih pustila uprava Kajzerslauterna.Ali ti si verovatno mislio da su oni postali amateri cim su u drugoj ligi i da mogu da slobodno menjaju klub.To nije tako posto po njemackim pravilima imas pravo da promenis sredinu i raskines ugovor tek posto tvoj tim u drugoj ligi odigra jednu seezonu a ne vrati se u prvu ligu.Mislis da jedan Kuka ili Kadlec ili Tomas Frank nemaju ponude.To je i smesno pomisliti a ne napisati. => A tek ne mozes uzeti u razmatranje rezultate iz razlicitih =>takmicenja Pa pravo da ti kazem i nema velike razlike.Vi sto ste trebali ici kao u kup Sampiona igrali ste u kupu Uefa pa vas izbacise neki Rumuni za koje ni njihovi ljubitelji fudbala nisu dobro culi a kamoli mi ili neko u Evropi.Pa sta bi vi tek trazili u kupu sampiona nije mi jasno.Da odigrate mozda 3 utakmice u ligi da napunite stadion i da se oprostite.Pa to bi bila bruka.Ne dadoste ni jedan gol onim Rumunima a ovamo bi kao bolje prosli protiv Juventusa,Milana,Porta,M.Junajteda.Ma vi ni u Rapan kupu ne bi mogli igrati sa ekipom koju imate.Gledao sam kako Cakar uzdajuci se u svoj "fenomenalni" sut pokusava sa 40 metara da daje golove protiv Rumuna.To je neozbiljno pa se cak i vas Bjekovic setio da to iskritikuje.Sa takvim shvatanjem igre i takvom politikom kluba nikad vi necete proci ni kvalifikacije bilo kog kupa. =>A da smo najbolji ne treba Marjanovic u to da vas ubedi Ma Marjanovic ne moze nikoga nista ubediti jer se zna da laze kada zine,a pogotovo ne moze nekoga ubediti da je Partizan nas najbolji klub.Ovde ne vredi kao u politici prodavati maglu.Argumente na sto molim.Sve se zna sve se moze proveriti.Nije fudbal Progres-sponzor sampiona pa da se moze navijacima prodavati magla.
fudbal.2557 schef, -> #2538, nikola.s
­=- ni u Jugoslaviji. Iz ovog sastava vredi jedino Ciric, mada je ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Kralj, budući reprezentativac (Sanibojeve reči) Bolić, igrao za reprezentaciju Jugoslavije, mučki prerano završio prošlu sezonu pogibeljnim startom jednog ciganskog igrača na 103. derbiju. Od tada više nije ni na širem spisku. Saveljić, pričajte vi šta hoćete, ali on igra za reprezentaciju. Tomić, mlad i perspektivan igrač. Svetličić i Sabo koji su u rangu sa Peceljom i Njegušom, ako ne i bolji. Hristov koji je makedonski reprezentativac. Jović i Obradović koji mogu da izrastu u velike igrače. Dopunite ako sam nekoga zaboravio. To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino Dejan Stanković. Ostatak će proći kao i Petković u najboljem slučaju. Čim odu u inostranstvo, ceo svet će da ih zaboravi. Srleř
fudbal.2558 schef, -> #2542, junior
­=- sezonu. Kad ovaj tim bude sposoban da i to uradi, onda ćemo ­=- možda imati šampionsku generaciju ... Potpisujem! (Ne)oscilacija u formi je ipak bitan deo veličine i snage tima. Srleř
fudbal.2559 schef, -> #2543, junior
­=- Penali su rutina. Istina, i za njih treba imati srca, ­=- hrabrosti .. kao i slobodnjake u poslednjim sekundama ­=- košarkaške utakmice. Tu se poznaju pravi igrači. Nemci od 1976. godine nisu promašili penal na zvaničnoj utakmici svoje reprezentacije! To sve govori... Srleř
fudbal.2561 lexus, -> #2554, basrak
=> Jednom rečju, zato što su cigani bili bolji. Bolji u produžecima, ali je Kajzerslautern bolji tim...
fudbal.2562 giovanni, -> #2534, dizel
Ę? Šta su penali? Lutrija? Sreća? Zaista tako misliš? Ę? Ę? Šta misliš, zašto su Nemci 1990-e sve utakmice koje su odigrali Ę? nerešeno, penalima prolazili dalje, pogađajući sve do jednog! Da. A tada su Švabe prošle samo Englesku na penale, a Argentina i nas i Italijane. Ajde kaži da Italijani nisu bili dobro pripremljeni.
fudbal.2564 nikola.s, -> #2544, junior
> priznaces da je napad Dovani - Ronaldo - Stoickov, jaci od > Cakar-Cira-Hristov. A oni su nam uvalili 3 gola ... Znaci ovako, mi smo Svabama dali 4, Partizan je nama uvaljao 3 komada, Bsk je dao Partizanu 2, is toga sledi Bsk bi Nemcima dao 4+3+2=9 golova. Ko bi rekao da je taj Bsk toliko dobar ? ;) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2566 dule.n,
UEFA donela odluku da će sledeće godine u kvalifikacijama za Ligu šampiona učestvovati svi prvaci evropskih zemalja i osam drugoplasiranih iz povlašćenih zemalja(Italija, Nemačka,...). Zapravo, direktno u Ligu šampiona idu samo prvaci iz pomenutih osam zemalja, dok ostali moraju u jedno ili dva kola kvalifikacija. Liga će biti sa 6 grupa po 4 tima (a ne kao do sada 4). U četvrtfinale idu pobednici grupa i dve najbolje drugoplasirane ekipe. Nadalje isto kao do sada. Znači naš prvak iz tekuće sezone će ići u kvalifikacije za Ligu šampiona.
fudbal.2567 lexus, -> #2564, nikola.s
=> Znaci ovako, mi smo Svabama dali 4, Partizan je nama uvaljao 3 => komada, Bsk je dao Partizanu 2, is toga sledi Bsk bi Nemcima dao => 4+3+2=9 golova. Ko bi rekao da je taj Bsk toliko dobar ? ;) Gleda se samo regularni tok ;) Znači, 1+3+1=5 golova... BSK ipak nije toliko dobar koliko ti misliš ;) ali je svakako bolji od zvezde ;)
fudbal.2568 vitez.koja, -> #2447, junior
#=> Miloje kao golman je analogija Savičevića kao igrača. #=> Čovek je genije, i zato ga drže na terenu .. jer on #=> "jednim potezom može da reši meč". ;)) Razlika je u tome što Genije može jednim potezom da dobije utakmicu, a Miloje može jednim potezom da izgubi utakmicu ;)
fudbal.2569 vitez.koja, -> #2517, lexus
#=> Dotični imaju dva reprezentativca Češke i dva bivša #=> reprezentativca Nemačke. A od te četvorice samo Breme i #=> Kuka spadaju u neka imena, a ja ću ti navesti trojicu sa #=> početka Partizanove istorije: Čajkovski, Zebec i Bobek. Koliko ja razumem, ti tvrdiš kako sadašnja postava Kajzerslauterna ima manje reprezentativaca nego Partizan u celoj svojoj istoriji? ;) Pravi kompliment za Partizan, nema šta ;)
fudbal.2570 vitez.koja, -> #2544, junior
#=> A da ćemo primiti gol, i to ne jedan .. s tim moramo da #=> se pomirimo. Predlažem da na svaki primljen damo po dva, tako ćemo mirniji dočekati revanš ;)
fudbal.2571 basrak, -> #2561, lexus
> => Jednom rečju, zato što su cigani bili bolji. > > Bolji u produžecima, ali je Kajzerslautern bolji tim... Pa? Zar produžeci nisu deo utakmice? Pa (2. put)? Zar cilj nije nadmašiti boljeg od sebe, i ne samo u fudbalu? Mislim, ponekad treba biti i malo objektivan. Onako, za promenu ;)
fudbal.2572 basrak, -> #2557, schef
> To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino > Dejan Stanković. Ostatak će proći kao i Petković u najboljem > slučaju. Čim odu u inostranstvo, ceo svet će da ih zaboravi. Usuđujem se da kažem da svako ko prerano ode u inostranstvo bude brzo zaboravljen sem ako zaista nije genije. Igrač treba da sazri u domaćem klubu i da se kali kroz utakmice tog kluba u evropi pa tek tad da ode. Šteta što se FSJ ne ugleda na KSJ.
fudbal.2573 junior, -> #2557, schef
> Saveljić, pričajte vi šta hoćete, ali on igra za > reprezentaciju. Yu-Radio: "Ma on vama služi, k'o Adžić nama .. kao drvo od kog se odbijaju lopte" :> > To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino > Dejan Stanković. Hm, mislim da će se _ova_ zvezdina generacija mnogo više afirmisati od Partizanove, ako ni zbog čega drugog, a onda bar zato što su igrali sa Barselonom. Biće tu mnogo skauta .. biće tu mnogo ponuda. A što se talenata tiče, seti se prošle sezone, i Zvezdine mlade generacije koja je završavala utakmice sa 17:2 u svoju korist. Nemoj da mi pričaš kako oni nisu talenti :))
fudbal.2574 junior, -> #2568, vitez.koja
> Razlika je u tome što Genije može jednim potezom da dobije > utakmicu, a Miloje može jednim potezom da izgubi utakmicu ;) :)) Čekao sam dugo da neko reaguje na ovo, no niko se nije javljao ;) LM, Bog je uslišio naše molitve .. Ronaldo je pozvan u reprezentaciju i selektor insistira (a Barsa se protivi, naravno ;) da on igra, tako da će Barselona ostati bez svog najboljeg (jedinog? :> ) strelca u utakmici protiv Zvezde :) Još da povuku i Đovanija, i eto nama četvrfinala ;)
fudbal.2575 schef, -> #2573, junior
­=- Yu-Radio: "Ma on vama služi, k'o Adžić nama .. kao drvo od ­=- kog se odbijaju lopte" :> ...i završavaju u mreži iza golmana, koji je, gle čuda, takođe reprezentativac. ;> Pošto se prognoza ugasila, evo da prognoziram današnji rezultat: Farska Ostrva - Jugoslavija 1:6 ;) Srleř
fudbal.2576 nenad, -> #2566, dule.n
> UEFA donela odluku da će sledeće godine u kvalifikacijama za > Ligu šampiona učestvovati svi prvaci evropskih zemalja i osam > drugoplasiranih iz povlašćenih zemalja(Italija, Nemačka,...). Koje su to povlašćene zemlje i na osnovu čega se pravi njihova rang lista? I gde smo mi na toj listi, naravno. :)
fudbal.2577 lexus, -> #2571, basrak
=> Mislim, ponekad treba biti i malo objektivan. Onako, za promenu ;) Ja sam potpuno objektivan i sve sam lepo objasnio :) Ostalo je sve na čitaocima mojih poruka ;) (slava im)
fudbal.2578 nikola.s, -> #2573, junior
> A sto se talenata tice, seti se prosle sezone, i Zvezdine mlade > generacije koja je zavrsavala utakmice sa 17:2 u svoju korist. > Nemoj da mi pricas kako oni nisu talenti :)) Aj' da budemo precizni, sa 17:0, jer retko kad su primili ta 2 gola. Stvarno su bili superiorni. A sad su ti igraci superiorni u klubovima druge lige. Drulic je u Radnickom (kg), Lazetic u Vujic Buducnosti.... Bice nesto od njih.. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2579 nikola.s, -> #2575, schef
> Posto se prognoza ugasila, evo da prognoziram danasnji > rezultat: Farska Ostrva - Jugoslavija 1:6 ;) Ja bih bas voleo da izgubimo. Bolje da nam santraca smene sad, nego kad posle puknemo od Spanaca. Ovako, izgubimo sa jedno 1:0, i kad dodje Boskov za selektora, odvalimo spance sa jedno 5:0 i posle smo ispred njih jer smo ih pobedili u medjusobnom duelu. :) G man, what a fantasy..:) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
fudbal.2580 madamov,
Boca's Bilardo refuses to relea Doctors debate whether Maradona French results French results - comments French results - comments 1 Italy-Moldova - comments Results from Europe (10/02/96) Robson wants to end reliance on Swe [r/t] Sweeping changes in Mexico Ukraine grabs late winner to be Valencia coach receives officia WC qualifiers [r] (fwd) WC_98 European qualifyers (10/0 WORLD CUP ZIEGE TO ARSENAL?????! [T/R] Albania Round 5 [T/R] Austria postponed match [T/R] Austria Round 11 [T/R] Czech Republic Round 8 [T/R] Malta (matches moved forw [T/R] Romania Round 9 fudbal.zip
fudbal.2581 dule.n, -> #2576, nenad
­> Koje su to povlašćene zemlje i na osnovu čega se pravi njihova ­> rang lista? I gde smo mi na toj listi, naravno. :) Lista se pravi na osnovu rezultata klubova u evropskim takmičenjima. Trenutno prvih osam u Evropi su: Italija, Španija, Holandija, Engleska, Francuska, Nemačka, Portugalija i Belgija. Ne znam na kom smo mestu mi, ali smo sigurno veoma nisko jer naši klubovi nisu učestvovali u Evro-kupovima tri godine.
fudbal.2582 dizel, -> #2557, schef
> Kralj, budući reprezentativac (Sanibojeve reči) Šta da kažem, Saniboj :))) Šalim se, ako bude dobro branio, neka to čini i za reprezentaciju! > igrača na 103. derbiju. Od tada više nije ni na širem spisku. Po mom mišljenju, Bolić može samo na zatvorski spisak... (i to onaj najuži) :) > Saveljić, pričajte vi šta hoćete, ali on igra za reprezentaciju. Mislim da kad je u formi i treba da igra u reprezentaciji. > Tomić, mlad i perspektivan igrač. E ovo je već strašno! Ne znam da li imam loše mišljenje o njemu samo zato što me mnogo nervira sa onom svinjskom facom, ili i zbog toga što nema veze sa fudbalom... > Svetličić i Sabo koji su u rangu sa Peceljom i Njegušom, ako ne > i bolji. Pecelj? :)) On je već u Barseloni II, a što se tiče Njeguša, on je za ovu dvojicu car!!! Njeguš je brz, eksplozivan, ima odličan prodor, a najzad ga je i šut poslužio (protiv Kaiser-a)! > Hristov koji je makedonski reprezentativac. Kad se samo setim šta ste govorili o njemu posle Vojvodine... :) > Jović i Obradović koji mogu da izrastu u velike igrače. Za ovog Jovića ne znam, ali o Obradoviću imam lepo mišljenje. > To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino > Dejan Stanković. Ostatak će proći kao i Petković u najboljem Vrlo realno... :) A Peca, Panta, Jovičić, Njeguš, Anić,... ??? Petković je zaboravljen jer je zadobio težu povredu! Inače, mislim da će se on uskoro probuditi i dokazati da je odličan fudbaler!
fudbal.2583 schef,
Evo, završi se prvo poluvreme a naši vode 5:1. :))) Ih, izgleda da sam se zaj*b'o za prognozu. ;) Precenio sam ih. ;>
fudbal.2586 miko, -> #2557, schef
++ Saveljic, pricajte vi sta hocete, ali on igra za ++ reprezentaciju. Tomic, mlad i perspektivan igrac. ++ Svetlicic i Sabo koji su u rangu sa Peceljom i Njegusom, ++ ako ne i bolji. Hristov koji je makedonski ++ reprezentativac. Jovic i Obradovic koji mogu da izrastu u ++ velike igrace. Ma,wake up! Jedino sto u tom timu valja je Cira, alias "genije", i niko vise ... pa, dobro, mozda i Vukicevic ... sa druge strane, tu je i Cakar, koji je dosta doprineo nasoj privredi, ispitivanjem tvrdoce, kako betonskih, tako i metalnih konstrukcija na stadionu ... a bogami, i van stadiona ;))) ++ Dopunite ako sam nekoga zaboravio. Zaboravio si Ljubishu ;)))))))))))) Znas, on ima viziju ;))))
fudbal.2587 giovanni, -> #2549, nikola.s
Ę? Prvo Zvezda vas je u prvoj utakmici u prvenstvu (suzavac) _razvalila_, Ę? a u drugoj ste vi dali gol i pobedili. Ja razmišljam a da li ti to isto činiš? Ne bih rekao, po onome što pišeš. :)) Stvarno nemam komentar na ovu tvoju rečenicu. :))) Ę? Sto se kupa tice, ako ste vec bili toliko bolji, kako je moglo Ę? da vam se desi da nam za 180 minuta date samo jedan gol. Ljudi su se ispromašivali. Koliko ste vi golova dali Škotima u dve tekme a imali ste samo u prvoj bar četiri 100%ne šanse.
fudbal.2588 giovanni, -> #2556, montekristo
Ę? timovima se desilo da ispadnu iz prve lige (setimo se Ę? Milana,Notingem foresta itd)pa nisu posle toga postali nista manji. Oto je već pomalo islužen trener. Setimo se samo kako je prošao u Bajernu. A Milan je ispao zbog mućki a ne zbog toga što je bio među 4 poslednjeplasirana u italijanskoj ligi. Drugo, tim je odraz kluba. Rukovodstvo koje dozvoli da klub ispadne iz lige je krivo isto, ako ne i više nego igrači i trener koji sačinjavaju taj tim. A tim i rukovodstvo su odraz kvaliteta kluba i njegove "veličine". Ę? kad bi ih pustila uprava Kajzerslauterna.Ali ti si verovatno mislio Ę? da su oni postali amateri cim su u drugoj ligi i da mogu da Ę? slobodno menjaju klub.To nije tako posto po njemackim pravilima Ne. Hteo sam da kažem da su oni igrači extra klase, onda bi i klub i ti igrači dobili ponude velikih klubova sa puno para.
fudbal.2589 giovanni, -> #2553, basrak
Ę? Al' da baš svakog protivnika nokautiraš sve do finala pa i tamo... zar to Ę? ne bi bilo ipak malo čudno da je u pitanju baš "svako"? Ajde objasni šta si hteo da kažeš. Sigurno da tim mora imati i neke kvalitete da bi došao do finala ali se svake godine dešava da neki klub iznenadi i prođe dva-tri favorizovana tima, a to je u Kupu Kupova, na primer, skoro pola takmičenja.
fudbal.2590 schef, -> #2578, nikola.s
­=- druge lige. Drulic je u Radnickom (kg), Lazetic u Vujic ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Drulić je u prvih 10 utakmica za Radnički postigao 15 golova. :) Radnički je sada prvi u drugoj ligi zapad, sa 3 boda ispred Mladog Radnika i Sartida, ali zato ima i utakmicu više. :) Drulić je stvarno car. ;) Samo neka ostane u Radničkom, iako je, po meni, bar 10 puta bolji od nekog tamo Jovičića...
fudbal.2591 schef, -> #2582, dizel
­=-> Hristov koji je makedonski reprezentativac. ­=- Kad se samo setim šta ste govorili o njemu posle Vojvodine... ­=- :) Šta smo govorili o njemu? Ajde, da čujem, šta ste novo sada izmislili...
fudbal.2592 vitez.koja, -> #2549, nikola.s
#=> Prvo Zvezda vas je u prvoj utakmici u prvenstvu #=> (suzavac) _razvalila_, Jok, na žalost. Pred sam kraj, posle suzavca, Živković je izjednačio na 1:1, inače su grobari vodili veći deo utakmice.
fudbal.2593 vitez.koja, -> #2582, dizel
#=>> Kralj, budući reprezentativac (Sanibojeve reči) #=> Šta da kažem, Saniboj :))) #=> Šalim se, ako bude dobro branio, neka to čini i za reprezentaciju! Ma to su Sanijeve glupe fore. Q: Zašto Ćurčić ne igra? A: Vidi gde mu je tim, u drugoj ligi... Q: Zašto Ćurčić ne igra (prešao u Aston Vilu)? A: Nije mu istekla kazna od utakmice protiv Malte... Q: Zašto Kralj nije pozvan? A: Nije prvi golman ni u svojoj ekipi. Q: Zašto Kralj nije pozvan (postao 1. golman)? A: Mlad je ima još da napreduje, videćemo. Q: Zašto Pantelić ne putuje u (zaboravih gde, da li Brazil ili Hong Kong, ali dečko je bio u strašnoj formi tada)? A: Dobio je crveni karton u poslednjem kolu, ne zovem takve. Q: Zašto je onda Piksi pozvan (isto dobio crveni u tom kolu)? A: Piksi je dobio crveni zbog ...., a ne zbog .... pa onda on može, a ovaj ne može. Q: Zašto nije pozvan Pantić? A: Ima 30 godina. Q: Zašto nema (staviti neko ime ovde) ni u širem spisku? A: Spisak je dovoljno veliki i treba ga smanjivati. I posle da očekuješ neki ozbiljan odgovor? sk
fudbal.2594 dizel, -> #2574, junior
> naravno ;) da on igra, tako da će Barselona ostati bez svog > najboljeg (jedinog? :> ) strelca u utakmici protiv Zvezde :) Daj Bože! Još ako Stoičkov bude povređen :))) Ma šalim se, bilo bi glupo da pobedimo Barselonu, a da ona igra sa drugim timom (mada bi tada bilo teško...) Ali, nemam ništa protiv ove pomoći brazilskog selektora... Samo da se ne izblamiramo u Barsi, i ovde će biti strašan meč.
fudbal.2595 dizel, -> #2591, schef
> Šta smo govorili o njemu? Ajde, da čujem, šta ste novo sada > izmislili... Ne znam da li si slušao YU radio kad ga je ispljuvao onaj vaš grobar, a i pitaj LEX-u šta je rekao...
fudbal.2596 dizel, -> #2542, junior
> Šampiona ti donosi 7-8 veoma kvalitetnih utakmica. Pred domaćom > publikom čuda mogu da se učine. U kup takmičenju nema > opraštanja, i nema kikseva. Pa baš kup takmičenje je šansa slabijih ekipa! Logično je da Zvezda nikada ne bi uspela u Ligi šampiona da bude ispred Barselone, ali u Kupu kupova je to ipak moguće... Zvezda će sledeće godine najverovatnije igrati u Ligi šampiona, i ukoliko zadrži ove igrače, biće to dobra šansa za nas... A ukoliko opet dođe do rasprodaje, onda više ne vredi očekivati bilo šta u evropskim takmičenjima...
fudbal.2597 dizel, -> #2551, miko
> i jos poneki,da ih sada ne nabrajam, bi jednostavno napravio > GENOCID nad vama.Prosto bi ste posle utakmice pozeleli da > igrate sa Barsom ;)))) Pa ti ili nemaš pojma sa fudbalom, ili se praviš blesav... Barsa je ove sezone mnogo, ali mnogo jača od Porta! Da li se u Portu nalazi i jedan igrač koji je klase Stoičkova ili Ronalda? Barsa je kupila i 3 portugalska reprezentativca, koji su strašni igrači! Imaju masu španskih reprezentativaca, tako da su zaista jedan od najjačih timova u svetu! Još samo da se potpuni uigraju i biće mnogo gadno njihovim protivnicima (nadam se da ćemo mi ipak igrati sa njima pre nego što se njihove zvezde ukomonuju...)
fudbal.2598 dizel, -> #2562, giovanni
> i nas i Italijane. Ajde kaži da Italijani nisu bili dobro > pripremljeni. A jesi li ti čuo da neki ljudi treniraju i šutiranje penala? Ne... Baš mi je žao :))
fudbal.2599 dizel, -> #2583, schef
> Evo, završi se prvo poluvreme a naši vode 5:1. :))) Završilo se sa 8:1... Onaj Savo opet dade onakve čobanske golove i nemojte sad da mi kažete kako on ima osećaj za gol, jer je on centerfor i normalno je da je uvek najbliži golu posle šuta Mihajlovića, itd... P.S. Šteta što su poništili onaj gol Savićevića, jer je bio 100% regularan! I, kako je Piksi ispalio onog čobana, kad je Jugović dao gol :))))))))))))
fudbal.2600 slalevic, -> #2597, dizel
Trener Barse je juce na treningu imao na raspolaganju petoricu igraca. Ostalih 17 se odazvalo na poziv svojih selektora tj. Barsa ima 17 reprezentativaca sto dovoljno govori o njenoj snazi.
fudbal.2601 stefan, -> #2599, dizel
> Onaj Savo opet dade onakve čobanske golove i nemojte sad da mi kažete > kako on ima osećaj za gol, jer je on centerfor i normalno je da je uvek > najbliži golu posle šuta Mihajlovića, itd... Bogme, koliko se meni čini u onoj postavci igre Mijatović je bliži poziciji centarfora.
fudbal.2602 schef, -> #2599, dizel
­=- kako on ima osećaj za gol, jer je on centerfor i normalno je ­=- da je uvek najbliži golu posle šuta Mihajlovića, itd... Isto to radi i Jovičić (samo on pogodi u samo 50% slučajeva), a vi njega ne samo da kujete u zvezde, nego će još da ispadne najbolji centarfor koga je zvezda ikada imala... Probudite se bre već jednom...
fudbal.2604 stefan,
Neki od vas su verovatno već čuli ali za one koji su propustili evo kako ukratko izgleda agencijski izveštaj Asošijeted Presa sa utakmice između Jugoslavije i Farskih Ostrva. Elem, po njima, Jugoslavija je nastupila u sledećem sastavu: Kocić, Milojević, Vidaković, Đorović, Đukić, Stefanović, Saveljić, Živković, Brnović, Jokanović i Jugović. Golove su postigli Jugović (u 37. i 45. minutu), Đorović (10. i 57.), Brnović (30.), Saveljić (68.) a poslednji gol na utakmici je postigao "Jokanović iz slobodnog udarca u trenutku kada je vreme već isteklo" ;))) Što je mnogo - mnogo je :))
fudbal.2605 lexus, -> #2604, stefan
=> gol na utakmici je postigao "Jokanović iz slobodnog udarca u => trenutku kada je vreme već isteklo" ;))) U žurnalu piše da je gol postignut tako što je Stojković poslao golmana u jednu, a loptu u drugu stranu... Kako ih nije sramota da toliko lažu?