fudbal.2497lexus,
-> #2489, dizel=> Ne treba omalovažavati veliku Zvezdinu pobedu takvim komentarima!
Nije omalovažavanje, nego moje mišljenje.
I dalje mislim da je Kajzerslautern jači od zvezda, ali da su u
četvrtak mladi igrači zvezde više želeli pobedu i da su dali sve
od sebe da bi je i dobili.
fudbal.2498junior,
-> #2497, lexus> I dalje mislim da je Kajzerslautern jači od zvezda, ali da su u
> četvrtak mladi igrači zvezde više želeli pobedu i da su dali
> sve od sebe da bi je i dobili.
Apsolutno. Imali su srce za tu pobedu. Ja mislim da je prošle godine,
Ksamaks Zvezda mogla da dobije sa pola snage, samo da su tu pobedu igrači
hteli, kao ove godine. Ali ne .. tad se mislilo, mi smo prvaci sveta, i gde je
uopšte taj Nojšatel :) .. eto šta se desilo. Kad smo shvatili da smo trenutno
negde pri dnu fuzbalske lestvice u Evropi, i da samo neviđenim zalaganjem
možemo da dobijemo utakmicu - dobili smo ju ;)
Sličan je primer sa Efes Pilsenom i Partizanom, ali to je već za drugu
temu :))
fudbal.2499junior,
-> #2494, madamov> Vara te, mada je možda bilo nekog dogovaranja. Barselona nije
> htela da ga pusti, tj. tražila prevelike pare za njega.
Aha, znači slična stvar sa Zvezdom i Puačom? ;) BTW, jel' sad Puača definitivno
ostaje u Zvezdi? Još jedan centarfor bi nam koristio ako se Jovičić povredi ili
zaradi 2 žuta. I da, kako se zvao onaj centarfor iz mladog tima Zvezde ...
Drulić ili Pecelj .. hm, ne mogu da se setim? :(
fudbal.2500montekristo,
-> #2481, lexus=>I navedi mi te Zvezdine uspehe
Evo redom:1.Finale kupa Uefa
2.2 polufinala kupa sampiona
3.polufinale kupa kupova
4.skalpovi skoro svih evropskih velikih
ekipa(Real(m),Bajern,Liverpul,Barselona,Olimpik,G.rendzers,Arsenal,F
ejenord,Panatinaikos,Benfika,Anderleht itd).Ovo su samo oni koje je zvezda
izbacila iz daljnjeg takmicenja.
5.Puno velikih utakmica gde su protivnici bili super jake
ekipe a jedva se provukle u dalje takmicenje(setimo se Milana
'88,Borusije(mg)'79,reala '86,intera '82,anderlehta '81,bajerna '80
it d).
6.Osvojeno drugo mesto u polufinalnoj grupi posle
osvajanja titule evropskog prvaka (Uefa je sve ucinila da ponovo ne
budemo sampioni,odstranila Savicevica,seljakala ekipu od
Budimpeste,preko Segedina do Sofije otimala igrace mimo svih propisa
,npr prelazak Prosineckog u Real i sta jos sve ne)
7.I konacno veliki klubovi se po titulama poznaju
(Bari,Tokio)
Mislim da je malo evropskih ekipa koje imaju ovim da se pohvale.
I da ne zaboravim na evropskoj listi najboljih timova svih vremena
Zvezda deli 6-o mesto sa M.Junajtedom.A na godisnjoj listi za 91
godinu osvoila je prvo mesto.
fudbal.2501montekristo,
-> #2482, lexus=>T i si jednom prilikom rekao da prvenstvo nije odraz snaga a
=>kupovi jesu
To kada sam rekao nisam mislio na nacionalne kupove vec na evropske
kupove.Jedino u njih svaka ekipa ulazi maksimalno motivisana.Sto se
tice prvenstva ono nije uvek pravi odraz snaga prvenstveno zbog
razloga sto neke ekipe imaju manje ili vise obaveza na drugim
frontovima.Ono nije pogotovu odraz snaga u zemljama kao sto je nasa
jer prakticno kod nas postoje dva tima koji mogu biti prvaci a ko
ce to biti uveliko zavisi od medjusobnih duela za koje svi znamo da
su uvek bez obzira na trenutnu snagu ekipe bili neizvesni.Setimo se
samo '93 kada je po meni Partizan imao najjacu ekipu posle '66
Zvezda mu dize kup,a u prvenstvu ga pobedi lako.Druga stvar je
Italijansko prvenstvo ili Englesko gde svak svakoga moze pobediti.
Tek u takvim prvenstvima do izrazaja dolazi prava snaga ekipe.
U nasem prvenstvu Partizan i Zvezda pola ekipa koje pobede dobiju
prakticno na ime.A i kvaliteti tih ekipa su ispod svakog nivoa.
fudbal.2502montekristo,
-> #2483, lexus=>Izbacili su Adzica,Puacu koji su tuga od igraca,a
=>Kovacevica,Stefanovica i Petkovica su prodali da
=>bi zaradili pare
Koliko primecujem kada ovome dodamo Krupnikovica koji je takodje
prodat oni cine sveukupnu navalu koja Ksamaksu nije dala ni jedan
gol.Uostalom od ekipe koja je igrala protiv Kajzerslauterna i
Ksamaksa obe su utakmice odigrali Milojevic,Djorovic i Sakic sto
cini otprilike petinu tima.Kostur ekipe je prodat,ali opet
ponavljam da su izbacili Ksamaksa prodata bi bila mozda 2 igraca
sto kazes za pare ali bi bilo sve ucinjeno da se kostur tima zadrzi.
Sto se tice partizana i njemu je problem navala jer cinjenica je da
oni nisu uspeli za 180 minuta da naprave ni sansu protiv Nacionala
a kamoli da daju gol.Ne pokusavam da omalovazim Partizan jer veruj
mi da bih voleo da je i Partizan prosao dalje pa da gledamo dobar
evropski fudbal jos malo.Samo ukazujem na slabosti Partizanove
uprave koja non stop nastoji da prikazuje stvari onakve kakve
stvarno nisu.Morate biti svesni da odlaskom Cirica Partizanu ostaje
jedna sasvim prosecna ekipa koja ako se nesto znacajnije ne
preduzme nece moci ni dogodine u evropi nista znacajnije uraditi.
Mislim da Zvezda sto se buducnosti bolje stoji jer ima par mladih
perspektivnih igraca koji mogu biti oslonac ekipe.
fudbal.2503lexus,
-> #2501, montekristo=> U nasem prvenstvu Partizan i Zvezda pola ekipa koje pobede dobiju
=> prakticno na ime.A i kvaliteti tih ekipa su ispod svakog nivoa.
E upravo u takvim prvenstvima veliki klubovi ne bi smeli da kiksiraju,
a Zvezda i Partizan kiksiraju prečesto, naročito Zvezda. A ni ostale
ekipe nisu toliko slabije koliko su bile pre dve godine...
fudbal.2504lexus,
-> #2502, montekristo=> Koliko primecujem kada ovome dodamo Krupnikovica koji je takodje
=> prodat oni cine sveukupnu navalu koja Ksamaksu nije dala ni jedan
Pa zašto ih onda nisu sve zamenili na pola sezone?
Na samom početku sezone, još pre Ksamaksa se znalo da će pola
tima otići, budući da najbolji igrači naših klubova uvek odlaze.
Razlog su samo pare i ništa drugo, povod je možda i bio poraz
od Ksamaksa... Odnosno, da je Zvezda prezimila u Evropi verovatno
bi Kovačević, Stefanović i Petković ostali do kraja sezone, ali
bi se tada definitivno preselili negde.
=> stvarno nisu.Morate biti svesni da odlaskom Cirica Partizanu ostaje
=> jedna sasvim prosecna ekipa koja ako se nesto znacajnije ne
=> preduzme nece moci ni dogodine u evropi nista znacajnije uraditi.
Ja sam toga svestan odavno, ali sumnjam da je ljude iz uprave Partizana
briga za to...
fudbal.2505dizel,
-> #2457, schef> treba da budu Pandurović i Kocić, a bogami i Kralj je zaslužio
> da se nađe makar kao rezerva.
Pandur je u poslednjem kollu protiv Nanta primio gol posle slabog
šuta sa oko 25m... Kratko je odbio loptu i onda mu je protvnički
igrač zakucao loptu u mrežu! Ponavlja se stoti derbi... :))))
fudbal.2506dizel,
-> #2458, schef> prime jedan. Da su uspeli da daju gol, zvezda bi definitivno
> izgubila glavu, pa sve da je i 2 gola dala, panika bi ipak
> preovladala jer zvezda je neiskusna ekipa.
Da je tako, sigurno bi Rehagel tako i uradio! Ali, on je
veoma mnogo verovao u svoje iskusne igrače i očekivao je
da će Zvezda da poleti ka njihovom golu, pa da će tako i
postići gol iz kontre i završiti priču! Međutim, Zvezda
jeste neiskusna ekipa, ali ima nekoliko igrača koji umeju
da smire igru (Đorović), i dobrog trenera!!! Zato se i
dogodilo da eliminišemo Nemce!
> adut u stilu 'Mi ispadamo od Barselone, a vi od nekog tamo
> Nacionala'.
Videćemo...
> Kako bre ne shvatate da je veća bruka u Nemačkoj što je
> Kaiserslautern ispao od zvezde nego kod nas što je Partizan
> ispao od Nacionala? ;>
Oni su ispali od svetskog prvaka, a vi od Rumuna koji nikad
nisu bili u evropskim kupovima... Dakle, ipak je veći blam
što ste vi ispali od tih čobana, nego švabe od nas...
fudbal.2508dizel,
-> #2481, lexus> Upravo si ponovio ono što sam ja rekao :) Samo što si dodao
> omalovažavanje Partizana i uzdizanje zvezde u nebesa. A nisi
> ništa ni citirao... To nije način za razgovor ;)
>
> I navedi mi te zvezdine zapažene rezultate u Evropi kad ih već
> ima dovoljno da ona postane veliki klub. Osim, naravno, Barija
> i Tokija.
Zvezda je dva puta bila u pollufinalu kupa šampiona! (Ne znam tačno
koje godine)! Znam da je ovaj drugi put bio duel sa Panatenaikosom i
da je Zvezda u prvom meču pobedila sa 4:1, da bi u Atini izgubila sa
3:0!!! Posle je Panatenaikos poražen od Ajaksa u finalu (mislim da je
to bilo 1974-e godine!).
Zatim, Zvezda je bila finalista Kupa UEFA 1979-e godine!!!
Poražena je od Borusije(M).
Mislim da ima još ponešto (Kup kupova?), pa dopišite...
fudbal.2509dizel,
-> #2462, miko> jos u prvom kolu i to od nekih siptara iz,cini mi se,trece
> lige??
A zašto su onda, pre par meseci osvojili Kup Nemačke u vrlo
sličnom sastavu?
fudbal.2510dizel,
-> #2454, lexus> slomi nogu Ronaldu, Djorović polomi Figa i Marinović zgazi
> Stoičkovu na glavu :) Uz takvu taktiku 100% idete dalje :)
Ma jok... Nije nam potrebno sve to! Samo da Jovičić da 4 komada
Baiji u Barseloni i prolazimo :)))
fudbal.2511dizel,
-> #2459, schef> planove. Pantić ima 30 godina i nema smisla da takav igrač sedi
> na klupi za rezervne igrače (!?)'. E alal' mu objašnjenje. ;)))
Trebalo je da ga pozove, ali šta ćeš kad je Sani glup... :)
> zbog onoga što je govorio posle meča protiv Malte mora biti
> kažnjen. Ova kazna mu još nije istekla.'
Ovo je tačno!
> Takođe vrlo je važno napomenuti da će na ovoj utakmici
> debitovati Anto Drobnjak koji je to zaslužio još poodavno, a
> mogu da primetim da nema maestra u odbrani Bate Mirkovića, ali
> to je valjda zato što je povređen.
Hvala Bogu!!!
Drobnjak ponovo vodi u Francuskoj ligi po broju golova! On je
do sada 8 puta zatresao protivničku mrežu, dok je drugoplasirani
strelac na kvoti od 6 golova...
> Milojević (C.zvezda) - znao sam ;) prim Srleř
Naravno... Da se zna ko je najbolji yu-golman!
> Vidaković (Betis)
> Đorović (C.zvezda)
> Đukić (La Korunja)
> Stefanović (Šefild)
> Saveljić (Partizan)
> Živković (C.zvezda)
Odbrana odlična! Čuo sam da Vidaković igra odlično u Španiji,
takođe i Đukić, a i ovi naši igrači su trenutno u odličnoj formi!
> Brnović (Espanjol)
> Jokanović (Tenerife)
> Jugović (Juventus)
> Mihajlović (Sampdorija)
> Stojković (Nagoja)
> Savićević (Milan)
> Nađ (Betis)
> Govedarica (Volendam)
Na ovom spisku Pantić sigurno ima mesta, ali verovatno ne i među prvih 11!
Jer ukoliko igramo sa 4 vezna, onda su to sigurno: Jugović, Mihajlović,
Stojković i Savićević! Jokanović i Nađ su odlični igrači, ali mislim
da trenutno Nađ skoro uopšte ne igra u svojoj ekipi, a za Jokanovića
čujem da svaki čas dobija crvene kartone... :) Brnović mi se nikada nije
dopadao kao igrač, dok je Govedarica veoma borben, ali ne znam šta se
sa njim sad dešava...
> Mijatović (Real)
> Milošević (Aston Vila)
> Kovačević (Real Sosijedad)
> Drobnjak (Bastija)
Mislim da bi trebalo da igraju Mijatović i Drobnjak! Ova druga dvojica
su uglavnom predmet kritika Zvezdinih ili Partizanovih navijača jer
ponekad umeju žestoko da razočaraju...
Inače, što se tiče Mirkovića, sigurno nije u reprezentaciji zato što je
povređen (i to izgleda teško...) :(
fudbal.2512giovanni,
-> #2442, mladenkaĘ? igraju trenutno drugorazrednu ulogu.Kajzerslautern je ekipa dobrih
Ę? igraca,reprezentativaca koja je ipak u konkurenciji
Ę? Bajerna,Borusije(D),Kelna,itd osvojila Njemacki kup.Nije to bas
Analogno tome Borac iz Banja Luke je veliki klub jer je u konkurenciji
jednog Dinama, Hajduka, Partizana, zvezde itd. osvojio Kup Maršala, zar
ne?
Ę? pobedi i Radnicki,Zemun,Obilic ali to ne znaci da su bolji.Samo ono
Ę? sto uradis u Evropi je merilo kvaliteta.Partizan tek mora da
Kako gde. Pre nekoliko godina Juventus je pod vođstvom Dino Zoffa osvojio
Kup Uefa i to tako što je u dve finalne utakmice bio bolji od Fiorentine.
Na kraju sezone je taj Dino Zoff dobio otkaz jer njegov tim u nacionalnom
prvenstvu nije ostvario ono što se očekivalo, bili su tada četvrti ili
peti. Osim lige šampiona, ostala dva evropska kupa su veoma neizvesna
takmičenja jer se igraju po nokaut sistemu gde uglavnom skoro svako može
svakoga da "izbaci". U nacionalnom prvenstvu postoji mogućnost da se neke
greška, porazi, isprave u toku samog takmičenja i tako se pokazuje koja je
ekipa realno najbolja u toj zemlji.
fudbal.2513nenad,
-> #2442, mladenka> pobeda
> Partizana je senzacija jer za citavu evropu Zvezda je marka.
Pobeda Partizana nije senzacija već jednostavno posledica loših
rezultata na početku sezone. Oni su ispali iz Kupa, ispali iz
UEFA, njima su utakmice sa Zvezdom najznačajnije koje će imati u
narednih godinu dana i normalno je da "ginu".
S druge strane, 3-4 dana nakon tog derbija Zvezdini fudbaleri je
trebalo da igraju revanš u Kupu kupova, za većinu mlađih (i ne
samo njih) fudbalera najvažniju utakmicu u njihovoj dotadašnjoj
karijeri. I sad će on da trči po kiši i misli na neke tamo
Ćiriće, Čakare i ostale Svetličiće kojima su najveći uspesi i
dometi u karijeri golovi koje su uspeli da daju toj istoj Zvezdi...
fudbal.2514nenad,
-> #2508, dizel> Znam da je ovaj drugi put bio duel sa Panatenaikosom i
> da je Zvezda u prvom meču pobedila sa 4:1, da bi u Atini izgubila sa
> 3:0!!!
Što je praćeno onom čuvenom pričom o trovanju igrača zbog čega su
15-ak godina kasnije Zvezdini lekari kontrolisali ishranu.
> Posle je Panatenaikos poražen od Ajaksa u finalu (mislim da je
> to bilo 1974-e godine!).
Interesantno je da naš fudbal svakih 8 godina izrodi jednu dobru
generaciju. Generaciju 74. je u Nemačkoj upropasio Miljanić,
osadeset druge (posle onog čuvenog finala kupa Zvezda-Dinamo)
takođe Miljanić u Španiji. Zatim, 8 (ok, skoro 9 ;) godina
kasnije Zvezda je postala prvak evrope i sveta. Ovi klinci što
sada igraju će otprilike za 2-3 godine potpuno sazreti i neki od
njih će postati pravi igrači. Možda se istorija opet ponovi. :)
fudbal.2515montekristo,
-> #2512, giovanni=>Po tome Borac iz Banjaluke je veliki klub
Nesuvislo je porediti Borac i Kajzerslautern.Kajzerslautern je
dragi kolega 90-91 bio prvak zemlje koja je prvak sveta u
fudbalu.Zasto pokusavas da omalovazis tim koji u sebi ima vise
reprezentativaca i priznatih igraca nego sto je to Partizan imao
kroz svoju istoriju.
=>U nacionalnom prvenstvu postoje mogucnosti za ispravku gresaka
=>i tu se stvarno pokaze koji klub je najjaci
Opet ponavljam.Ne mozes merilo uzimati nase prvenstvo kada se u
njemu kao rivali za titulu pojavljuju dva tima i niko vise nema ni
teoretske sanse da ih pobedi.Ali cak i da je tako neznam otkuda
vama partizanovcima ideja da ste vi najbolji.To sto imate gazdu
kluba premijera republicke vlade koji preko medija uporno gura
Partizan kao nas najbolji klub ne znaci i da ste
najbolji.Pogledajte malo statistike pa cete da uvidite gde vam je
mesto sad i u narednih 100 godina.
A za ono sto rece o Juventusu to je sasvim u redu samo sto si opet
izgubio iz vida cinjenicu da Juventus ne igra u Jugoslovenskoj ligi
vec u najjacoj ligi na svetu.Ja kad sam govorio o merilu trenutne
snage ekipa aludirao sam na nase prilike a ne na italijanske.U
Italiji se desi da prvak evrope ne bude i prvak italije sto se kod
nas nikad ne bi desilo.
fudbal.2516schef,
-> #2515, montekristo=- kluba premijera republicke vlade koji preko medija uporno
=- gura Partizan kao nas najbolji klub ne znaci i da ste
Nema on šta da gura Partizan jer Partizan je natrofejnije sportsko društvo
u Jugoslaviji, kako ovoj tako i u staroj.
Ko ne veruje neka proveri...
Srleř
fudbal.2517lexus,
-> #2515, montekristo=> fudbalu.Zasto pokusavas da omalovazis tim koji u sebi ima vise
=> reprezentativaca i priznatih igraca nego sto je to Partizan imao
=> kroz svoju istoriju.
Koji to tim? Kajzerslautern?
Definitivno su imali više nemačkih reprezentativaca od Partizana ;)
Dotični imaju dva reprezentativca Češke i dva bivša reprezentativca
Nemačke. A od te četvorice samo Breme i Kuka spadaju u neka imena,
a ja ću ti navesti trojicu sa početka Partizanove istorije: Čajkovski,
Zebec i Bobek.
fudbal.2518lexus,
-> #2513, nenad=> S druge strane, 3-4 dana nakon tog derbija Zvezdini fudbaleri je
=> trebalo da igraju revanš u Kupu kupova, za većinu mlađih (i ne
Another perspective:
I Partizanu i Zvezdi je odgovarao remi. Partizanu zato što posle
poraza od BSK-a i Nacionala ne bi bilo prijatno izgubiti i od Zvezde,
a Zvezdi da se igrači ne bi demoralisali pred meč sa Kajzerslauternom.
Partizan je poznat i kao ekipa koja očajno igra protiv bunkera, tako
da je Pižon izveo postavu koja bi morala da donese remi. Medjutim,
u jednom trenutku Hristov uspeva da postigne gol i Zvezdina taktika
pada u vodu. Pižon ubacuje jednog od dotičnih mladih igrača, koji
se izuzetno trudi (Ognjenović), a kasnije ulazi i Pantelić, koji
takodje igra prilično dobro. Medjutim, kod 3:1 Partizanu ostaje samo
da se brani, što igrači odlično čine i privode utakmicu kraju...
Dakle, pobeda Partizana nije senzacija, zato što svako normalan očekuje
da Partizan uvek ulupa Zvezdu, a naročito na marakani ;)
fudbal.2519dizel,
-> #2497, lexus> I dalje mislim da je Kajzerslautern jači od zvezda, ali da su u
> četvrtak mladi igrači zvezde više želeli pobedu i da su dali
Pa kad je jači, zašto onda oni zajedljivi komentari da su Švabe mnogo
starije, tako da nemaju snage, itd... Zvezda je u ovom meču bila bolja
i zasluženo pobedila!
fudbal.2520dizel,
-> #2499, junior> se zvao onaj centarfor iz mladog tima Zvezde ... Drulić ili
> Pecelj .. hm, ne mogu da se setim? :(
Drulić. Strašan potencijal! Inače Pecelj je otišao u neki klub u
Italiji???, bar po mojim informacijama! On je valjda pozajmljen nekom
klubu.
fudbal.2521lexus,
-> #2519, dizel=> Pa kad je jači, zašto onda oni zajedljivi komentari da su Švabe
=> mnogo
Nije to bilo zajedljivo... Možda se tebi čini da je bilo zajedljivo,
ali nije... I meni se čini da su sve tvoje poruke zajedljive ;)
No, šalu na stranu. Švabe su izgubile zato što Zvezda ima brže igrače
i zato što su mladi cigani ;) imali više snage i volje u produžecima.
fudbal.2522miko,
-> #2509, dizel++ A zasto su onda, pre par meseci osvojili Kup Nemacke u
++ vrlo slicnom sastavu?
Zato sto se u nacionalnim kupovima svake godine desavaju
iznenadjenja.Pa,evo i ove godine su u domacim kupovima
poispadali Everton,Celtic,Parma ... Partizan ;))) Medjutim
poenta je u tome da ovogodisnje ispadanje K'lauterna iz
nacionalnog kupa nije iznenadjenje,vec je iznenadjenje ono
sto se desilo prosle godine,odnosno njihovo osvajanje istog.
Ipak,oni su tada svoj pravi kvalitet pokazali u ligi...Uostalom,
koliko me pamcenje sluzi,najtezu utakmicu u tom kupu su imali
protiv Karlsruhe-a,upravo u finalu.To su dobili i svaka im cast,
ali da zbog toga oni ispadnu neke zveri ... malo je preterano.
Da li moram da idem u toliku krajnost,pa da te podsecam da je
Obilic pretprosle godine igrao u finalu naseg kupa,pa potom u
evropi ispao od Dinama iz Batumija.Jeste da nije bas najsretnije
porediti nasu i nemacku ligu,ali princip je svuda isti.Jednostavno,
u kupu svi imaju neku extra motivaciju,i pravih favorita nema.
Po takvoj logici i vi imate sanse protiv Barse ... doduse minimalne,
ali nada umire poslednja ;))
fudbal.2523miko,
-> #2510, dizel++ Ma jok... Nije nam potrebno sve to! Samo da Jovicic da 4
++ komada Baiji u Barseloni i prolazimo :)))
Ipak,budimo realni.Zvezda mora dobiti Barsu na taktickom planu,sto
znaci da Pizon,umesto svetski poznatog Jovicica,ubaci zenskih srca
lomilicu (ili za travu kosilicu :) - Micica! On ce,onako neprimetno
kakav je i sam,da im uvali barem ses' komada (sa sirom :))
fudbal.2524nikola.s,
-> #2461, miko> ispasti od jednog tima iz nemacke tramvaj lige? ;)))
Please, odvoji znak interpunkcije i novu rec....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2525nikola.s,
-> #2475, lexus> Na zalost, potpuno si u pravu. Bjekovic i Zecevic su blagi
Na Cuki cuh da je Bjekovic gadjao flasom televizor,
kada je u Bariju Pancev dao peti gol iz penala..
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2526nikola.s,
-> #2465, madamov> tacno, da je taj tim trenutno vodeci u Rumunskom prvenstvu.
Vise nije. Izgubili su na strani 2:1, pa je sada prvi
neki Petrosjani....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2527nikola.s,
-> #2481, lexus> I navedi mi te zvezdine zapazene rezultate u Evropi kad ih vec
> ima dovoljno da ona postane veliki klub. Osim, naravno, Barija
> i Tokija.
Evo ja cu.
Finale kupa Uefa protiv Borusije '79
polufinale Kpk dva ili tri puta
Pobednik Kes-a u Bariju
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2528montekristo,
-> #2516, schef=>Partizan je najtrofejnije Jugoslovensko sportsko drustvo
Cast vasim titulama u ragbiju,veslanju,kuglanju,bocanju,macevanju,je
drenju,pljuvanju udalj i slicnim ali ja sam prevashodno govorio o
fudbalu.Uzgred informacija je potpuno tacna Partizan kao sportsko
drustvo ima vise titula od Zvezde.
fudbal.2529lexus,
-> #2528, montekristo=> Cast vasim titulama u
=> ragbiju,veslanju,kuglanju,bocanju,macevanju,je drenju,pljuvanju
=> udalj i slicnim ali ja sam prevashodno govorio o fudbalu.Uzgred
=> informacija je potpuno tacna Partizan kao sportsko
Da li je moguće da upravo svi cigani izgovore istu rečenicu kada
se kaže da je JSD Partizan najtrofejnije sportsko društvo u Jugoslaviji?
fudbal.2530giovanni,
-> #2501, montekristoĘ? su uvek bez obzira na trenutnu snagu ekipe bili neizvesni.Setimo se
Ę? samo '93 kada je po meni Partizan imao najjacu ekipu posle '66
Ę? Zvezda mu dize kup,a u prvenstvu ga pobedi lako.Druga stvar je
Zaista imaš bujnu maštu. I upravo se ovom rečenicom dokazuje da je
tekmičenje u nacionalnom prvenstvu veći pokazatelj kvaliteta dva tima nego
kup takmičenje. A u sezoni 92/93 na marakani je bilo 1:1 a na Partizanovom
stadionu 1:0. zvezda ga u prvenstvu nije pobedila već se izvukla da ne
primi 5 komada a u revaš utakmici finala kupa je na sreću dala taj gol
koji je bio dovoljan da se dođe do penala, a zna se šta su penali.
fudbal.2531madamov,
-> #2529, lexus> Da li je moguće da upravo svi cigani izgovore istu rečenicu kada
> se kaže da je JSD Partizan najtrofejnije sportsko društvo u Jugoslaviji?
Da, zato što te titule toliko vrede. Osim titula evropskog prvaka u vaterpolu
i košarci ostale ne bih pominjao da sam navijač Partizana. BTW, tema je
fudbal, ako ćeš da nastaviš o titulama, molim onda tamo gde treba. B)
fudbal.2532madamov,
Argentine results -- comments
Fiorentina looking for new midf
French league - comments
French league results
Maradona in talks with Rayo Val
Results from Europe (09/28/96)
Results from Europe (09/29/96)
Results from Europe (09/30/96)
Results from Europe (10/01/96)
Spanish Liga - comments
Spanish Liga results
[T/R] Albania Round 4
[T/R] Austria Cup 3rd round
[T/R] Croatia
[T/R] Czech Republic Round 7
[T/R] Romania Round 8
[T/R] Slovakia Round 7
[T/R] Slovenia Round 9
[T/R] Yugoslavia Round 8
fudbal.zipfudbal.2533montekristo,
-> #2530, giovanni=>i upravo ovom recenicom pokazujes da je prvenstvo merilo
=> kvaliteta a ne kup
Ma niko i ne porice da je prvenstvo merilo odredjenih kvaliteta
ali evropska kup takmicenja su pravo merilo kvaliteta tima.Samo
pravi i jaki timovi i klubovi uspevaju u tim takmicenjima.Setimo se
samo nekih prvaka nase zemlje koji su bili kao te godine najbolji i
osvoili titulu pa izasli u Evropu(Vojvodina,Vardar) pa su u prvom
kolu katastrofalno prolazili.Ipak Zvezda nikad nebi izgubila od
jednog Porta kao Vardar kao domacin sa 4 ili 5 nula.To je pravi
pokazatelj koliko vredis i gde si.Pilicarenje po
Podgorici,Nisu,Subotici i ostalim "fudbalskim " centrima i nije
bogzna kakvo merilo kvaliteta.Ja nasu titulu ne smatram osobito
vaznom stvari ,jer evo Partizan kao nas sampion izgubi od nekog
budibog s nama Nacionala koji nikad ranije ne vidjase Evropu,a
Zvezda kao pobednik kupa prodje i Skotskog i NJemackog
predstavnika.Sada ti oceni sta je od toga vrednije i priznatije.
Partizanova titula ,pobeda nad Izraelcima,i bruka protiv cobana iz
Rumunije ili Zvezdin kup,pobeda protiv Skota i pobeda protiv
Kajzerslauterna.Sta bi izabrao da mozes birati od ovo dvoje.Ruku na
srce i priznajte vec jednom ono sto je svakom jasno.
fudbal.2534dizel,
-> #2530, giovanni> dovoljan da se dođe do penala, a zna se šta su penali.
Šta su penali? Lutrija? Sreća? Zaista tako misliš?
Šta misliš, zašto su Nemci 1990-e sve utakmice koje su odigrali
nerešeno, penalima prolazili dalje, pogađajući sve do jednog!
Penali su lutrija samo za timove koji nisu dovoljno psiho-fizički
spremni! Zna se da postoji šut, koji je apsolutno neodbranjiv
za golmana, ukoliko ne krene bar sekund ranije (što se ipak
sankcioniše)! To je šut po zemnlji u ugao, i nema teorije da
to neki golman odbrani! Inače, šut pod prečku, snažno, se takođe
nisam video da je neki golman odbranio... (Tako su penale izvodili
igrači Milana u Beogradu posle one "maglovite" utakmice...)
fudbal.2535dizel,
-> #2522, miko> poispadali Everton,Celtic,Parma ... Partizan ;))) Medjutim
> poenta je u tome da ovogodisnje ispadanje K'lauterna iz
> nacionalnog kupa nije iznenadjenje,vec je iznenadjenje ono
> sto se desilo prosle godine,odnosno njihovo osvajanje istog.
Otkud ti to znaš? Možda su se oni preorijentisali na Kup, a
znaš i da su veoma nesrećno ispali iz lige... Naravno da je
ispadanje Kajzerslauterna iznenađenje, jer oni su dobar tim,
ma šta vi pričali...
> ... malo je preterano. Da li moram da idem u toliku krajnost,pa
> da te podsecam da je Obilic pretprosle godine igrao u finalu
> naseg kupa,pa potom u evropi ispao od Dinama iz Batumija.Jeste
> da nije bas najsretnije porediti nasu i nemacku ligu,ali
> princip je svuda isti.Jednostavno, u kupu svi imaju neku extra
> motivaciju,i pravih favorita nema. Po takvoj logici i vi imate
Ovako... Kup jeste specifično takmičenje, i tu slabije ekipe
vide svoju šansu da se proslave, pa zbog toga imaju extra
motivaciju! Ali, kad se radi o nemačkom prvenstvu, tamo ima
puno kvalitetnih ekipa, i svako svakoga može da pobedi, dok
kod nas postoji nekoliko jačih mečeva u celoj ligi... Znači,
u Nemačkoj liga jeste odraz pravih vrednosti, dok kod nas to
nije slučaj.
Evropski kupovi su najznačajniji od svih takmičenja, tako
da su oni najpreciznije merilo kvaliteta nekog tima! Tu se svaka
utakmica igra sa motivom, igra se borbeno..., dok se u našem
prvenstvu u polovini utakmica jači timovi odmaraju...
fudbal.2536dizel,
-> #2513, nenad> UEFA, njima su utakmice sa Zvezdom najznačajnije koje će imati
> u narednih godinu dana i normalno je da "ginu".
Najzad da se u nečemu složim sa sysadminom... :)
> neke tamo Ćiriće, Čakare i ostale Svetličiće kojima su najveći
> uspesi i dometi u karijeri golovi koje su uspeli da daju toj
> istoj Zvezdi...
Upravo tako! Ali, još uvek mi nije jasno kako smo izgubili, jer
smo jednostavno, mnogo bolji!
Ali, dokazaćemo to do kraja prvenstva...(Mada će biti dosta
teško, jer se borimo na 3 fronta)
fudbal.2537dizel,
-> #2523, miko> planu,sto znaci da Pizon,umesto svetski poznatog Jovicica,ubaci
> zenskih srca lomilicu (ili za travu kosilicu :) - Micica! On
Ne znam šta si hteo ovim da postigneš, ali Jovičić je strašan
centarfor. Mislim da imamo neke šanse da u Barseloni izvučemo
poraz od jednog gola (uz sportsku sreću, naravno), a onda je
ovde sve moguće...
fudbal.2538nikola.s,
-> #2503, lexus> E upravo u takvim prvenstvima veliki klubovi ne bi smeli da
> kiksiraju, a Zvezda i Partizan kiksiraju precesto, narocito
> Zvezda. A ni ostale ekipe nisu toliko slabije koliko su bile
> pre dve godine...
Kako ne bi smeli da kiksiraju ?
Ajde motivisi ti igraca da igra na tamo nekoj poljani, kada
ga uskoro ceka utakmica sa evropski jakim timom pred preko
50000 ljudi. BTW kad smo vec kod kiksiranja, moze Zvezda da
izgubi sve utakmice do kraja sezone, ali shvati Partizan je
izgubio od BSK-a sa 2:1. Nije to bilo da su se oni provukli,
nego su vam zavukli ladno 2 komada i to jedan u produzecima.
Da ste veliki tim, kakvim sebe zelite da predstavite, to ne
bi smelo da vam se desi. Ajde neka mi bilo ko objasni, kako
se to dogodilo, kako ste uspeli da primite 2 komada od Bsk-a,
jedne nizerazredne ekipe, koja je, necete verovati, u prva
tri kola srpske lige imala skor : 3 utakmice, tri poraza, gol
razlika 0:7 ?
Veliki klub naravno niste nikada ni bili, niti cete ikad biti.
Bar dok vas trener razmislja o tome kako je Partizan veliki
klub, jer je cela expedicija, boze moj, odsela u najskupljem
hotelu u Bukurestu, i dok trener posle poraza od nekog tamo
Nacionala izjavljuje kako "niko ne moze da kaze igracima kako
se nisu borili i kako nisu zeleli pobedu" . E pa ako je vec
tako, neka bar kaze da li je Nacional toliko dobar tim, ili
je Partizan toliko slab ?
Bice da su se Bjekovic & co. gadno zaje*bali u selekciji igraca,
jer ovakav tim nema ama bas nikakvu perspektivu u Evropi, a bogme
ni u Jugoslaviji. Iz ovog sastava vredi jedino Ciric, mada je on
u poslednje vreme jako ocajan i vrlo bezobrazan. Ali to ni ne cudi
od grobara. Mislim, da li se ikad desilo da jedan igrac Zvezde loptom
gadja sudiju, a da je uz to jos i kapiten, a bogme i reprezentativac ?
Ili ono sto je uradio sam Ciric na poslednjem derbiju. Samo govno od
coveka moze onako seljacki da povuce protivnika za nogu. Stvarno ne
razumem zasto je on to uradio, niti je Djora bio u nekoj sansi (to
se desilo na sredini terena), niti ga je nesto isprovocirao.
Jednostavno, to je Partizan..
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2539nikola.s,
-> #2529, lexus> Da li je moguce da upravo svi cigani izgovore istu recenicu
> kada se kaze da je JSD Partizan najtrofejnije sportsko drustvo
> u Jugoslaviji?
Sunce li mu zarko, sportovi koji se iole prate su fudbal,
kosarka, rukomet, odbojka i eventualno vaterpolo.
U ova cetiri sporta partizan nije trofejniji od Zvezde.
End of the story.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2540nikola.s,
-> #2520, dizel> Drulic. Strasan potencijal! Inace Pecelj je otisao u neki klub
> u Italiji???, bar po mojim informacijama! On je valjda
Pecelj igra za B tim Barselone.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2542junior,
-> #2533, montekristo> Kajzerslauterna.Sta bi izabrao da mozes birati od ovo
> dvoje.Ruku na srce i priznajte vec jednom ono sto je svakom
Titula u svakom slučaju. Jer, da je Zvezda imala snage da osvoji tu
titulu, dobila bi naravno Izraelce, možda i Nacional, a onda bi imali više
privilegija .. jer, samo igranje u Ligi Šampiona ti donosi 7-8 veoma
kvalitetnih utakmica. Pred domaćom publikom čuda mogu da se učine. U kup
takmičenju nema opraštanja, i nema kikseva.
Zato je, uvek i u svakom pogledu, titula šampiona najveće priznanje koje
klub može da osvoji, kao nagrada za zalaganje i dobru igru tokom celog
prvenstva.
Partizanu skidam kapu za sve ove titule koje su osvajali već par godina.
Zvezda, očigledno, ne može da odigra dobro, u istom (pobedničkom) ritmu, celu
sezonu. Kad ovaj tim bude sposoban da i to uradi, onda ćemo možda imati
šampionsku generaciju ...
fudbal.2543junior,
-> #2534, dizel> Šta su penali? Lutrija? Sreća? Zaista tako misliš?
Penali su rutina. Istina, i za njih treba imati srca, hrabrosti .. kao
i slobodnjake u poslednjim sekundama košarkaške utakmice. Tu se poznaju
pravi igrači.
fudbal.2544junior,
-> #2537, dizel> centarfor. Mislim da imamo neke šanse da u Barseloni izvučemo
> poraz od jednog gola (uz sportsku sreću, naravno), a onda je
> ovde sve moguće...
Ako odemo sa 3 gola u mreži, treba da budemo srećni. Jer, ipak, priznaćeš
da je napad Đovani - Ronaldo - Stoičkov, jači od Čakar-Ćira-Hristov. A oni
su nam uvalili 3 gola ...
Zvezda po meni treba da igra otvoreno, da napada, jer što sam do sad pratio
špansko prvenstvo, Barsa ima katastrofalnu odbranu (mis'im to jesu dobri igrači
ali očigledno neuigrani), i da ide na postizanje gola ..
A da ćemo primiti gol, i to ne jedan .. s tim moramo da se pomirimo.
fudbal.2545madamov,
-> #2533, montekristo> ali evropska kup takmicenja su pravo merilo kvaliteta tima.Samo
> pravi i jaki timovi i klubovi uspevaju u tim takmicenjima.Setimo se
> samo nekih prvaka nase zemlje koji su bili kao te godine najbolji i
> osvoili titulu pa izasli u Evropu(Vojvodina,Vardar) pa su u prvom
Da li mogu da ponovim molbu da kucaš jedan razmak posle znakova interpunkcije?
Lakše se čita.
fudbal.2546madamov,
-> #2538, nikola.s> i dok trener posle poraza od nekog tamo
> Nacionala izjavljuje kako "niko ne moze da kaze igracima kako
> se nisu borili i kako nisu zeleli pobedu" .
I izjavljuje kako su novinari (?!?!) najveći krivci za ispadanje iz evropskog
kupa. Ni reči samokritike.
fudbal.2547giovanni,
-> #2515, montekristoĘ? Nesuvislo je porediti Borac i Kajzerslautern.Kajzerslautern je
Ę? dragi kolega 90-91 bio prvak zemlje koja je prvak sveta u
Bio, sada je osrednji drugoligaški klub, i to mali klub. I Borac iz BL je
mali klub.
Ę? fudbalu.Zasto pokusavas da omalovazis tim koji u sebi ima vise
Ę? reprezentativaca i priznatih igraca nego sto je to Partizan imao
Ę? kroz svoju istoriju.
Koji su to igrači? Kadlec, Kuka, Breme i? Koliko ti igrači imaju godina i
da li bi oni, da vrede više nego što ja tvrdim ostali u istom klubu koji su
doveli do druge lige i na tom nivou takmičenja provedu ovu, a kako izgleda,
i još koju sezonu?
Ę? Opet ponavljam.Ne mozes merilo uzimati nase prvenstvo kada se u
Ę? njemu kao rivali za titulu pojavljuju dva tima i niko vise nema ni
Ę? teoretske sanse da ih pobedi.Ali cak i da je tako neznam otkuda
A tek ne možeš uzeti za merilo rezultate iz različitih takmičenja. Kada
bi Partizan odigrao dve utakmice sa Kajzer... i Hartsom a vi sa
Nacionalom onda bi se dobila neka bliža slika o onome šta koji klub može,
ali bi i tada to bila iskrivljena slika jer jedan klub može svojom igrom
da ne odgovara jednom a da odgovara drugom timu.
Ę? vama partizanovcima ideja da ste vi najbolji.To sto imate gazdu
Ę? kluba premijera republicke vlade koji preko medija uporno gura
Ę? Partizan kao nas najbolji klub ne znaci i da ste
Ę? najbolji.Pogledajte malo statistike pa cete da uvidite gde vam je
Gazda, kako ti kažeš, je tek od pre par godina premijer a iako je
kr......lac (ne želim da idem u zatvor ;)) naš finansijer bar nije ratni
zločinac.
A da smo najbolji, ne treba na Marjanovića da vas u to ubeđuje jer smo mi
to bili još mnogo pre nego što je on znao i gde je Beograd.
fudbal.2548giovanni,
-> #2513, nenadĘ? samo njih) fudbalera najvažniju utakmicu u njihovoj dotadašnjoj
Ę? karijeri. I sad će on da trči po kiši i misli na neke tamo
Ę? Ćiriće, Čakare i ostale Svetličiće kojima su najveći uspesi i
Ę? dometi u karijeri golovi koje su uspeli da daju toj istoj Zvezdi...
Pa ako će tako da misli, onda većina njih nikada neće biti ništa drugo
osim propalog telenta. U nekim ozbiljnijim zemljama nema mesta onakvom
razmišljanju. Plaćen si da svaku utakmicu odigraš 100%. Ako to ne možeš
ili nećeš onda nisi za taj posao.
fudbal.2549nikola.s,
-> #2530, giovanni> bilo 1:1 a na Partizanovom stadionu 1:0. zvezda ga u prvenstvu
> nije pobedila vec se izvukla da ne primi 5 komada a u revas
> utakmici finala kupa je na srecu dala taj gol koji je bio
> dovoljan da se dode do penala, a zna se sta su penali.
Ma ne kaki gio. :)
Jel razmislis ti o onome sto napises ?
Prvo Zvezda vas je u prvoj utakmici u prvenstvu (suzavac) _razvalila_,
a u drugoj ste vi dali gol i pobedili.
Sto se kupa tice, ako ste vec bili toliko bolji, kako je moglo
da vam se desi da nam za 180 minuta date samo jedan gol.
Nemoj molim te samo da mi ispricas onu pricu sa otrovanim jagodama,
nikada se nisam lepse smejao, nego kad sam citao izjavu onog blama
od Vujacica, u fazonu : "Jagode su bile cudne, a posle rucka sam
spavao duze nego obicno"
B L A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2551miko,
-> #2533, montekristo++ kolu katastrofalno prolazili.Ipak Zvezda nikad nebi
++ izgubila od jednog Porta kao Vardar kao domacin sa 4 ili
++ 5 nula.To je pravi
Preko svega da predjem,ali ovo je vec previse...Pa taj klub koji si
spomenuo,a u kojem igraju
WOZNIAK
RUI JORGE
PAULINHO SANTOS
ALOISIO
JORGE COSTA
MENDES
CONCEICAO
RUI BARROS
JORGE COUTO
EDMILSON
DOMINGOS
i jos poneki,da ih sada ne nabrajam, bi jednostavno napravio GENOCID nad
vama.Prosto bi ste posle utakmice pozeleli da igrate sa Barsom ;))))
fudbal.2552miko,
-> #2535, dizel++ Otkud ti to znas? Mozda su se oni preorijentisali na Kup,
++ a znas i da su veoma nesrecno ispali iz lige... Naravno
Pa,stvar je vrlo jednostavna.Samo zameni pozicije K'lauterna i
C.Zvezde.Da ste vi dosli u takvu situaciju,kao oni prosle godine,
da li bi ste radije ostali u ligi ili sve karte bacili na kup?
Kada odgovoris sebi na ovo pitanje,bice ti jasniji moj text.
++ kod nas postoji nekoliko jacih meceva u celoj ligi...
++ Znaci, u Nemackoj liga jeste odraz pravih vrednosti, dok
++ kod nas to nije slucaj.
Eto,sam si sebi razjasnio da je liga ono sto se u nemackoj smatra
kao merilo kvaliteta.Oni su iz lige ISPALI.Dakle konkluzija je ...
fudbal.2553basrak,
-> #2512, giovanni> Osim lige šampiona, ostala dva evropska kupa su veoma
> neizvesna takmičenja jer se igraju po nokaut sistemu gde
> uglavnom skoro svako može svakoga da "izbaci".
Al' da baš svakog protivnika nokautiraš sve do finala pa i tamo... zar to ne bi
bilo ipak malo čudno da je u pitanju baš "svako"?
fudbal.2554basrak,
-> #2521, lexus> No, šalu na stranu. Švabe su izgubile zato što Zvezda ima brže
> igrače i zato što su mladi cigani ;) imali više snage i volje u
> produžecima.
Jednom rečju, zato što su cigani bili bolji.
fudbal.2555montekristo,
-> #2551, miko=>To je klub koji bi napravio genocid nad vama
Postovani kolega nad Zvezdom nikad niko nije napravio genocid niti
je lako prosao dalje a bilo je tu i jacih faca od Porta.Mnogi od
njih su smatrali lako cemo mi pa su na kraju padali ko
kruske.Trener Bajerna ladno izjavi 91 pre zreba za polufinale kupa
sampiona kako bi sa Zvezdom lako izasao na kraj,pa posle toga bijase
prvi trener Bajerna koji je izgubio utakmicu u Kupu sampiona posle
40 utakmica.I Milan je 88 tako mislio pa je doziveo da ga
elementarne nepogode spasavaju od bruke i ispadanja od tima koji
ruku na srce u to vreme nije prestavljao neku silu u Evropi.Ali to
je ono sto ja non stop potenciram.Zvezda je veliki klub pa nek ima
bilo kakav tim niko sa njom nece lako da prodje i da sa sigurnoscu
tvrdi kako ide dalje pre utakmice.Uostalom ovi iz Barselone su cini
mi se oprezni.I jos nesto -nesecam se da je Zvezda nekada u Evropi
primala po 5,6 golova od slucajnih ucesnika u evropskim kupovima.
Setimo se QPR-a i Videotona.
fudbal.2556montekristo,
-> #2547, giovanni=>Sada je mali ili osrednji drugoligaski klub
Prvo treba praviti razliku izmedju kluba i tima.Klub pored igraca
cine i menadzeri i direktori i vlasnici i jos citava masinerija
ljudi a igraci cine tim.Njihov tim je i sada tvrdim jaci nego i
jedan nas (naravno osim Zvezde),a u klupskom pogledu oni spadaju u
velike Evropske i svetske klubove.Ozbiljnost kluba se vidi i po
tome sto su angazovali jednog od trenutno najboljih evropskih
trenera Ota Rehagela plativsi ga 2 miliona maraka.I slavnijim
timovima se desilo da ispadnu iz prve lige (setimo se
Milana,Notingem foresta itd)pa nisu posle toga postali nista manji.
Pa i Partizan je znao zavrsavati na 14 i 16 mestu u prvenstvu stare
Jugoslavije pa nije ispadao iz velike cetvorke.On bi imao mesto u
velikoj cetvorci cak i da je ispao iz lige jer je za nase pojmove
on veliki klub.
=>koliko ti igraci imaju godina i da li bi oni da vrede vise nego
=>sto ja tvrdim ostali u timu koji su doveli do druge lige
Opet nisi najbolje obavesten.Oni bi mozda i otisli negde drugo samo
kad bi ih pustila uprava Kajzerslauterna.Ali ti si verovatno mislio
da su oni postali amateri cim su u drugoj ligi i da mogu da
slobodno menjaju klub.To nije tako posto po njemackim pravilima
imas pravo da promenis sredinu i raskines ugovor tek posto tvoj tim
u drugoj ligi odigra jednu seezonu a ne vrati se u prvu ligu.Mislis
da jedan Kuka ili Kadlec ili Tomas Frank nemaju ponude.To je i
smesno pomisliti a ne napisati.
=> A tek ne mozes uzeti u razmatranje rezultate iz razlicitih
=>takmicenja
Pa pravo da ti kazem i nema velike razlike.Vi sto ste trebali ici
kao u kup Sampiona igrali ste u kupu Uefa pa vas izbacise neki
Rumuni za koje ni njihovi ljubitelji fudbala nisu dobro culi a
kamoli mi ili neko u Evropi.Pa sta bi vi tek trazili u kupu sampiona
nije mi jasno.Da odigrate mozda 3 utakmice u ligi da napunite
stadion i da se oprostite.Pa to bi bila bruka.Ne dadoste ni jedan
gol onim Rumunima a ovamo bi kao bolje prosli protiv
Juventusa,Milana,Porta,M.Junajteda.Ma vi ni u Rapan kupu ne bi
mogli igrati sa ekipom koju imate.Gledao sam kako Cakar uzdajuci se
u svoj "fenomenalni" sut pokusava sa 40 metara da daje golove protiv
Rumuna.To je neozbiljno pa se cak i vas Bjekovic setio da to
iskritikuje.Sa takvim shvatanjem igre i takvom politikom kluba
nikad vi necete proci ni kvalifikacije bilo kog kupa.
=>A da smo najbolji ne treba Marjanovic u to da vas ubedi
Ma Marjanovic ne moze nikoga nista ubediti jer se zna da laze kada
zine,a pogotovo ne moze nekoga ubediti da je Partizan nas najbolji
klub.Ovde ne vredi kao u politici prodavati maglu.Argumente na sto
molim.Sve se zna sve se moze proveriti.Nije fudbal Progres-sponzor
sampiona pa da se moze navijacima prodavati magla.
fudbal.2557schef,
-> #2538, nikola.s=- ni u Jugoslaviji. Iz ovog sastava vredi jedino Ciric, mada je
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Kralj, budući reprezentativac (Sanibojeve reči)
Bolić, igrao za reprezentaciju Jugoslavije, mučki prerano završio prošlu
sezonu pogibeljnim startom jednog ciganskog igrača na 103. derbiju. Od tada
više nije ni na širem spisku.
Saveljić, pričajte vi šta hoćete, ali on igra za reprezentaciju.
Tomić, mlad i perspektivan igrač.
Svetličić i Sabo koji su u rangu sa Peceljom i Njegušom, ako ne i bolji.
Hristov koji je makedonski reprezentativac.
Jović i Obradović koji mogu da izrastu u velike igrače.
Dopunite ako sam nekoga zaboravio.
To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino Dejan Stanković.
Ostatak će proći kao i Petković u najboljem slučaju. Čim odu u inostranstvo,
ceo svet će da ih zaboravi.
Srleř
fudbal.2558schef,
-> #2542, junior=- sezonu. Kad ovaj tim bude sposoban da i to uradi, onda ćemo
=- možda imati šampionsku generaciju ...
Potpisujem!
(Ne)oscilacija u formi je ipak bitan deo veličine i snage tima.
Srleř
fudbal.2559schef,
-> #2543, junior=- Penali su rutina. Istina, i za njih treba imati srca,
=- hrabrosti .. kao i slobodnjake u poslednjim sekundama
=- košarkaške utakmice. Tu se poznaju pravi igrači.
Nemci od 1976. godine nisu promašili penal na zvaničnoj utakmici svoje
reprezentacije! To sve govori...
Srleř
fudbal.2561lexus,
-> #2554, basrak=> Jednom rečju, zato što su cigani bili bolji.
Bolji u produžecima, ali je Kajzerslautern bolji tim...
fudbal.2562giovanni,
-> #2534, dizelĘ? Šta su penali? Lutrija? Sreća? Zaista tako misliš?
Ę?
Ę? Šta misliš, zašto su Nemci 1990-e sve utakmice koje su odigrali
Ę? nerešeno, penalima prolazili dalje, pogađajući sve do jednog!
Da. A tada su Švabe prošle samo Englesku na penale, a Argentina i nas i
Italijane. Ajde kaži da Italijani nisu bili dobro pripremljeni.
fudbal.2564nikola.s,
-> #2544, junior> priznaces da je napad Dovani - Ronaldo - Stoickov, jaci od
> Cakar-Cira-Hristov. A oni su nam uvalili 3 gola ...
Znaci ovako, mi smo Svabama dali 4, Partizan je nama uvaljao 3 komada,
Bsk je dao Partizanu 2, is toga sledi Bsk bi Nemcima dao 4+3+2=9
golova. Ko bi rekao da je taj Bsk toliko dobar ? ;)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2566dule.n,
UEFA donela odluku da će sledeće godine u kvalifikacijama za
Ligu šampiona učestvovati svi prvaci evropskih zemalja i osam
drugoplasiranih iz povlašćenih zemalja(Italija, Nemačka,...).
Zapravo, direktno u Ligu šampiona idu samo prvaci iz pomenutih
osam zemalja, dok ostali moraju u jedno ili dva kola kvalifikacija.
Liga će biti sa 6 grupa po 4 tima (a ne kao do sada 4).
U četvrtfinale idu pobednici grupa i dve najbolje drugoplasirane
ekipe. Nadalje isto kao do sada.
Znači naš prvak iz tekuće sezone će ići u kvalifikacije
za Ligu šampiona.
fudbal.2567lexus,
-> #2564, nikola.s=> Znaci ovako, mi smo Svabama dali 4, Partizan je nama uvaljao 3
=> komada, Bsk je dao Partizanu 2, is toga sledi Bsk bi Nemcima dao
=> 4+3+2=9 golova. Ko bi rekao da je taj Bsk toliko dobar ? ;)
Gleda se samo regularni tok ;)
Znači, 1+3+1=5 golova... BSK ipak nije toliko dobar koliko ti
misliš ;) ali je svakako bolji od zvezde ;)
fudbal.2568vitez.koja,
-> #2447, junior#=> Miloje kao golman je analogija Savičevića kao igrača.
#=> Čovek je genije, i zato ga drže na terenu .. jer on
#=> "jednim potezom može da reši meč".
;))
Razlika je u tome što Genije može jednim potezom da dobije
utakmicu, a Miloje može jednim potezom da izgubi utakmicu ;)
fudbal.2569vitez.koja,
-> #2517, lexus#=> Dotični imaju dva reprezentativca Češke i dva bivša
#=> reprezentativca Nemačke. A od te četvorice samo Breme i
#=> Kuka spadaju u neka imena, a ja ću ti navesti trojicu sa
#=> početka Partizanove istorije: Čajkovski, Zebec i Bobek.
Koliko ja razumem, ti tvrdiš kako sadašnja postava Kajzerslauterna
ima manje reprezentativaca nego Partizan u celoj svojoj istoriji? ;)
Pravi kompliment za Partizan, nema šta ;)
fudbal.2570vitez.koja,
-> #2544, junior#=> A da ćemo primiti gol, i to ne jedan .. s tim moramo da
#=> se pomirimo.
Predlažem da na svaki primljen damo po dva, tako ćemo mirniji
dočekati revanš ;)
fudbal.2571basrak,
-> #2561, lexus> => Jednom rečju, zato što su cigani bili bolji.
>
> Bolji u produžecima, ali je Kajzerslautern bolji tim...
Pa? Zar produžeci nisu deo utakmice?
Pa (2. put)? Zar cilj nije nadmašiti boljeg od sebe, i ne samo u fudbalu?
Mislim, ponekad treba biti i malo objektivan. Onako, za promenu ;)
fudbal.2572basrak,
-> #2557, schef> To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino
> Dejan Stanković. Ostatak će proći kao i Petković u najboljem
> slučaju. Čim odu u inostranstvo, ceo svet će da ih zaboravi.
Usuđujem se da kažem da svako ko prerano ode u inostranstvo bude brzo
zaboravljen sem ako zaista nije genije. Igrač treba da sazri u domaćem klubu i
da se kali kroz utakmice tog kluba u evropi pa tek tad da ode. Šteta što se FSJ
ne ugleda na KSJ.
fudbal.2573junior,
-> #2557, schef> Saveljić, pričajte vi šta hoćete, ali on igra za
> reprezentaciju.
Yu-Radio: "Ma on vama služi, k'o Adžić nama .. kao drvo od kog se odbijaju
lopte" :>
> To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino
> Dejan Stanković.
Hm, mislim da će se _ova_ zvezdina generacija mnogo više afirmisati od
Partizanove, ako ni zbog čega drugog, a onda bar zato što su igrali sa
Barselonom. Biće tu mnogo skauta .. biće tu mnogo ponuda.
A što se talenata tiče, seti se prošle sezone, i Zvezdine mlade generacije
koja je završavala utakmice sa 17:2 u svoju korist. Nemoj da mi pričaš kako
oni nisu talenti :))
fudbal.2574junior,
-> #2568, vitez.koja> Razlika je u tome što Genije može jednim potezom da dobije
> utakmicu, a Miloje može jednim potezom da izgubi utakmicu ;)
:))
Čekao sam dugo da neko reaguje na ovo, no niko se nije javljao ;)
LM, Bog je uslišio naše molitve .. Ronaldo je pozvan u reprezentaciju
i selektor insistira (a Barsa se protivi, naravno ;) da on igra, tako
da će Barselona ostati bez svog najboljeg (jedinog? :> ) strelca u
utakmici protiv Zvezde :)
Još da povuku i Đovanija, i eto nama četvrfinala ;)
fudbal.2575schef,
-> #2573, junior=- Yu-Radio: "Ma on vama služi, k'o Adžić nama .. kao drvo od
=- kog se odbijaju lopte" :>
...i završavaju u mreži iza golmana, koji je, gle čuda, takođe
reprezentativac. ;>
Pošto se prognoza ugasila, evo da prognoziram današnji rezultat: Farska
Ostrva - Jugoslavija 1:6 ;)
Srleř
fudbal.2576nenad,
-> #2566, dule.n> UEFA donela odluku da će sledeće godine u kvalifikacijama za
> Ligu šampiona učestvovati svi prvaci evropskih zemalja i osam
> drugoplasiranih iz povlašćenih zemalja(Italija, Nemačka,...).
Koje su to povlašćene zemlje i na osnovu čega se pravi njihova
rang lista? I gde smo mi na toj listi, naravno. :)
fudbal.2577lexus,
-> #2571, basrak=> Mislim, ponekad treba biti i malo objektivan. Onako, za promenu ;)
Ja sam potpuno objektivan i sve sam lepo objasnio :)
Ostalo je sve na čitaocima mojih poruka ;) (slava im)
fudbal.2578nikola.s,
-> #2573, junior> A sto se talenata tice, seti se prosle sezone, i Zvezdine mlade
> generacije koja je zavrsavala utakmice sa 17:2 u svoju korist.
> Nemoj da mi pricas kako oni nisu talenti :))
Aj' da budemo precizni, sa 17:0, jer retko kad su primili ta 2 gola.
Stvarno su bili superiorni. A sad su ti igraci superiorni u klubovima
druge lige. Drulic je u Radnickom (kg), Lazetic u Vujic Buducnosti....
Bice nesto od njih..
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2579nikola.s,
-> #2575, schef> Posto se prognoza ugasila, evo da prognoziram danasnji
> rezultat: Farska Ostrva - Jugoslavija 1:6 ;)
Ja bih bas voleo da izgubimo. Bolje da nam santraca smene
sad, nego kad posle puknemo od Spanaca. Ovako, izgubimo sa
jedno 1:0, i kad dodje Boskov za selektora, odvalimo spance
sa jedno 5:0 i posle smo ispred njih jer smo ih pobedili u
medjusobnom duelu. :)
G man, what a fantasy..:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2580madamov,
Boca's Bilardo refuses to relea
Doctors debate whether Maradona
French results
French results - comments
French results - comments 1
Italy-Moldova - comments
Results from Europe (10/02/96)
Robson wants to end reliance on
Swe [r/t]
Sweeping changes in Mexico
Ukraine grabs late winner to be
Valencia coach receives officia
WC qualifiers [r] (fwd)
WC_98 European qualifyers (10/0
WORLD CUP
ZIEGE TO ARSENAL?????!
[T/R] Albania Round 5
[T/R] Austria postponed match
[T/R] Austria Round 11
[T/R] Czech Republic Round 8
[T/R] Malta (matches moved forw
[T/R] Romania Round 9
fudbal.zipfudbal.2581dule.n,
-> #2576, nenad> Koje su to povlašćene zemlje i na osnovu čega se pravi njihova
> rang lista? I gde smo mi na toj listi, naravno. :)
Lista se pravi na osnovu rezultata klubova u evropskim takmičenjima.
Trenutno prvih osam u Evropi su: Italija, Španija, Holandija, Engleska,
Francuska, Nemačka, Portugalija i Belgija.
Ne znam na kom smo mestu mi, ali smo sigurno veoma nisko jer naši
klubovi nisu učestvovali u Evro-kupovima tri godine.
fudbal.2582dizel,
-> #2557, schef> Kralj, budući reprezentativac (Sanibojeve reči)
Šta da kažem, Saniboj :)))
Šalim se, ako bude dobro branio, neka to čini i za reprezentaciju!
> igrača na 103. derbiju. Od tada više nije ni na širem spisku.
Po mom mišljenju, Bolić može samo na zatvorski spisak... (i to onaj
najuži) :)
> Saveljić, pričajte vi šta hoćete, ali on igra za reprezentaciju.
Mislim da kad je u formi i treba da igra u reprezentaciji.
> Tomić, mlad i perspektivan igrač.
E ovo je već strašno! Ne znam da li imam loše mišljenje o njemu
samo zato što me mnogo nervira sa onom svinjskom facom, ili
i zbog toga što nema veze sa fudbalom...
> Svetličić i Sabo koji su u rangu sa Peceljom i Njegušom, ako ne
> i bolji.
Pecelj? :))
On je već u Barseloni II, a što se tiče Njeguša, on je za ovu dvojicu
car!!! Njeguš je brz, eksplozivan, ima odličan prodor, a najzad ga je i šut
poslužio (protiv Kaiser-a)!
> Hristov koji je makedonski reprezentativac.
Kad se samo setim šta ste govorili o njemu posle Vojvodine... :)
> Jović i Obradović koji mogu da izrastu u velike igrače.
Za ovog Jovića ne znam, ali o Obradoviću imam lepo mišljenje.
> To bi bilo to što se tiče talenata, a kod vas vredi jedino
> Dejan Stanković. Ostatak će proći kao i Petković u najboljem
Vrlo realno... :) A Peca, Panta, Jovičić, Njeguš, Anić,... ???
Petković je zaboravljen jer je zadobio težu povredu! Inače, mislim
da će se on uskoro probuditi i dokazati da je odličan fudbaler!
fudbal.2583schef,
Evo, završi se prvo poluvreme a naši vode 5:1. :)))
Ih, izgleda da sam se zaj*b'o za prognozu. ;) Precenio sam ih. ;>
fudbal.2586miko,
-> #2557, schef++ Saveljic, pricajte vi sta hocete, ali on igra za
++ reprezentaciju. Tomic, mlad i perspektivan igrac.
++ Svetlicic i Sabo koji su u rangu sa Peceljom i Njegusom,
++ ako ne i bolji. Hristov koji je makedonski
++ reprezentativac. Jovic i Obradovic koji mogu da izrastu u
++ velike igrace.
Ma,wake up! Jedino sto u tom timu valja je Cira, alias "genije", i niko
vise ... pa, dobro, mozda i Vukicevic ... sa druge strane, tu je i Cakar,
koji je dosta doprineo nasoj privredi, ispitivanjem tvrdoce, kako
betonskih, tako i metalnih konstrukcija na stadionu ... a bogami, i van
stadiona ;)))
++ Dopunite ako sam nekoga zaboravio.
Zaboravio si Ljubishu ;)))))))))))) Znas, on ima viziju ;))))
fudbal.2587giovanni,
-> #2549, nikola.sĘ? Prvo Zvezda vas je u prvoj utakmici u prvenstvu (suzavac) _razvalila_,
Ę? a u drugoj ste vi dali gol i pobedili.
Ja razmišljam a da li ti to isto činiš? Ne bih rekao, po onome što pišeš.
:)) Stvarno nemam komentar na ovu tvoju rečenicu. :)))
Ę? Sto se kupa tice, ako ste vec bili toliko bolji, kako je moglo
Ę? da vam se desi da nam za 180 minuta date samo jedan gol.
Ljudi su se ispromašivali. Koliko ste vi golova dali Škotima u dve tekme
a imali ste samo u prvoj bar četiri 100%ne šanse.
fudbal.2588giovanni,
-> #2556, montekristoĘ? timovima se desilo da ispadnu iz prve lige (setimo se
Ę? Milana,Notingem foresta itd)pa nisu posle toga postali nista manji.
Oto je već pomalo islužen trener. Setimo se samo kako je prošao u
Bajernu. A Milan je ispao zbog mućki a ne zbog toga što je bio među 4
poslednjeplasirana u italijanskoj ligi. Drugo, tim je odraz kluba.
Rukovodstvo koje dozvoli da klub ispadne iz lige je krivo isto, ako ne i
više nego igrači i trener koji sačinjavaju taj tim. A tim i rukovodstvo su
odraz kvaliteta kluba i njegove "veličine".
Ę? kad bi ih pustila uprava Kajzerslauterna.Ali ti si verovatno mislio
Ę? da su oni postali amateri cim su u drugoj ligi i da mogu da
Ę? slobodno menjaju klub.To nije tako posto po njemackim pravilima
Ne. Hteo sam da kažem da su oni igrači extra klase, onda bi i klub i ti
igrači dobili ponude velikih klubova sa puno para.
fudbal.2589giovanni,
-> #2553, basrakĘ? Al' da baš svakog protivnika nokautiraš sve do finala pa i tamo... zar to
Ę? ne bi bilo ipak malo čudno da je u pitanju baš "svako"?
Ajde objasni šta si hteo da kažeš. Sigurno da tim mora imati i neke
kvalitete da bi došao do finala ali se svake godine dešava da neki klub
iznenadi i prođe dva-tri favorizovana tima, a to je u Kupu Kupova, na
primer, skoro pola takmičenja.
fudbal.2590schef,
-> #2578, nikola.s=- druge lige. Drulic je u Radnickom (kg), Lazetic u Vujic
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Drulić je u prvih 10 utakmica za Radnički postigao 15 golova. :) Radnički
je sada prvi u drugoj ligi zapad, sa 3 boda ispred Mladog Radnika i Sartida,
ali zato ima i utakmicu više. :)
Drulić je stvarno car. ;) Samo neka ostane u Radničkom, iako je, po meni,
bar 10 puta bolji od nekog tamo Jovičića...
fudbal.2591schef,
-> #2582, dizel=-> Hristov koji je makedonski reprezentativac.
=- Kad se samo setim šta ste govorili o njemu posle Vojvodine...
=- :)
Šta smo govorili o njemu? Ajde, da čujem, šta ste novo sada izmislili...
fudbal.2592vitez.koja,
-> #2549, nikola.s#=> Prvo Zvezda vas je u prvoj utakmici u prvenstvu
#=> (suzavac) _razvalila_,
Jok, na žalost. Pred sam kraj, posle suzavca, Živković je izjednačio na 1:1,
inače su grobari vodili veći deo utakmice.
fudbal.2593vitez.koja,
-> #2582, dizel#=>> Kralj, budući reprezentativac (Sanibojeve reči)
#=> Šta da kažem, Saniboj :)))
#=> Šalim se, ako bude dobro branio, neka to čini i za reprezentaciju!
Ma to su Sanijeve glupe fore.
Q: Zašto Ćurčić ne igra?
A: Vidi gde mu je tim, u drugoj ligi...
Q: Zašto Ćurčić ne igra (prešao u Aston Vilu)?
A: Nije mu istekla kazna od utakmice protiv Malte...
Q: Zašto Kralj nije pozvan?
A: Nije prvi golman ni u svojoj ekipi.
Q: Zašto Kralj nije pozvan (postao 1. golman)?
A: Mlad je ima još da napreduje, videćemo.
Q: Zašto Pantelić ne putuje u (zaboravih gde, da li Brazil ili Hong
Kong, ali dečko je bio u strašnoj formi tada)?
A: Dobio je crveni karton u poslednjem kolu, ne zovem takve.
Q: Zašto je onda Piksi pozvan (isto dobio crveni u tom kolu)?
A: Piksi je dobio crveni zbog ...., a ne zbog .... pa onda on može, a
ovaj ne može.
Q: Zašto nije pozvan Pantić?
A: Ima 30 godina.
Q: Zašto nema (staviti neko ime ovde) ni u širem spisku?
A: Spisak je dovoljno veliki i treba ga smanjivati.
I posle da očekuješ neki ozbiljan odgovor?
sk
fudbal.2594dizel,
-> #2574, junior> naravno ;) da on igra, tako da će Barselona ostati bez svog
> najboljeg (jedinog? :> ) strelca u utakmici protiv Zvezde :)
Daj Bože! Još ako Stoičkov bude povređen :)))
Ma šalim se, bilo bi glupo da pobedimo Barselonu, a da ona igra
sa drugim timom (mada bi tada bilo teško...) Ali, nemam ništa protiv
ove pomoći brazilskog selektora...
Samo da se ne izblamiramo u Barsi, i ovde će biti strašan meč.
fudbal.2595dizel,
-> #2591, schef> Šta smo govorili o njemu? Ajde, da čujem, šta ste novo sada
> izmislili...
Ne znam da li si slušao YU radio kad ga je ispljuvao onaj vaš
grobar, a i pitaj LEX-u šta je rekao...
fudbal.2596dizel,
-> #2542, junior> Šampiona ti donosi 7-8 veoma kvalitetnih utakmica. Pred domaćom
> publikom čuda mogu da se učine. U kup takmičenju nema
> opraštanja, i nema kikseva.
Pa baš kup takmičenje je šansa slabijih ekipa! Logično je da Zvezda
nikada ne bi uspela u Ligi šampiona da bude ispred Barselone, ali u
Kupu kupova je to ipak moguće... Zvezda će sledeće godine najverovatnije
igrati u Ligi šampiona, i ukoliko zadrži ove igrače, biće to dobra
šansa za nas... A ukoliko opet dođe do rasprodaje, onda više ne vredi
očekivati bilo šta u evropskim takmičenjima...
fudbal.2597dizel,
-> #2551, miko> i jos poneki,da ih sada ne nabrajam, bi jednostavno napravio
> GENOCID nad vama.Prosto bi ste posle utakmice pozeleli da
> igrate sa Barsom ;))))
Pa ti ili nemaš pojma sa fudbalom, ili se praviš blesav... Barsa
je ove sezone mnogo, ali mnogo jača od Porta! Da li se u Portu
nalazi i jedan igrač koji je klase Stoičkova ili Ronalda? Barsa
je kupila i 3 portugalska reprezentativca, koji su strašni igrači!
Imaju masu španskih reprezentativaca, tako da su zaista jedan od najjačih
timova u svetu! Još samo da se potpuni uigraju i biće mnogo gadno
njihovim protivnicima (nadam se da ćemo mi ipak igrati sa njima pre nego
što se njihove zvezde ukomonuju...)
fudbal.2598dizel,
-> #2562, giovanni> i nas i Italijane. Ajde kaži da Italijani nisu bili dobro
> pripremljeni.
A jesi li ti čuo da neki ljudi treniraju i šutiranje penala?
Ne... Baš mi je žao :))
fudbal.2599dizel,
-> #2583, schef> Evo, završi se prvo poluvreme a naši vode 5:1. :)))
Završilo se sa 8:1...
Onaj Savo opet dade onakve čobanske golove i nemojte sad da mi kažete
kako on ima osećaj za gol, jer je on centerfor i normalno je da je uvek
najbliži golu posle šuta Mihajlovića, itd...
P.S. Šteta što su poništili onaj gol Savićevića, jer je bio 100% regularan!
I, kako je Piksi ispalio onog čobana, kad je Jugović dao gol :))))))))))))
fudbal.2600slalevic,
-> #2597, dizelTrener Barse je juce na treningu imao na raspolaganju petoricu igraca.
Ostalih 17 se odazvalo na poziv svojih selektora tj. Barsa ima 17
reprezentativaca sto dovoljno govori o njenoj snazi.
fudbal.2601stefan,
-> #2599, dizel> Onaj Savo opet dade onakve čobanske golove i nemojte sad da mi kažete
> kako on ima osećaj za gol, jer je on centerfor i normalno je da je uvek
> najbliži golu posle šuta Mihajlovića, itd...
Bogme, koliko se meni čini u onoj postavci igre Mijatović je bliži
poziciji centarfora.
fudbal.2602schef,
-> #2599, dizel=- kako on ima osećaj za gol, jer je on centerfor i normalno je
=- da je uvek najbliži golu posle šuta Mihajlovića, itd...
Isto to radi i Jovičić (samo on pogodi u samo 50% slučajeva), a vi njega
ne samo da kujete u zvezde, nego će još da ispadne najbolji centarfor koga je
zvezda ikada imala...
Probudite se bre već jednom...
fudbal.2604stefan,
Neki od vas su verovatno već čuli ali za one koji su propustili evo kako
ukratko izgleda agencijski izveštaj Asošijeted Presa sa utakmice između
Jugoslavije i Farskih Ostrva.
Elem, po njima, Jugoslavija je nastupila u sledećem sastavu: Kocić,
Milojević, Vidaković, Đorović, Đukić, Stefanović, Saveljić, Živković,
Brnović, Jokanović i Jugović. Golove su postigli Jugović (u 37. i 45.
minutu), Đorović (10. i 57.), Brnović (30.), Saveljić (68.) a poslednji
gol na utakmici je postigao "Jokanović iz slobodnog udarca u trenutku
kada je vreme već isteklo" ;)))
Što je mnogo - mnogo je :))
fudbal.2605lexus,
-> #2604, stefan=> gol na utakmici je postigao "Jokanović iz slobodnog udarca u
=> trenutku kada je vreme već isteklo" ;)))
U žurnalu piše da je gol postignut tako što je Stojković poslao
golmana u jednu, a loptu u drugu stranu...
Kako ih nije sramota da toliko lažu?