fudbal.2908stefan,
-> #2893, budim> Ajde da vidim jedan razlog zašto Zoran Jovičić ne bi igrao u I timu?
> Sani je čak i naglasio da za prvog strelca lige uvek mora biti mesta...
To Sani vuče frustracije pošti njega nisu zvali dok je bio prvi strelac
lige ;) Inače, glede Jovičića, ja o njemu imam u principu dobro mišljenje
samo je pitanje da li ima mesta za njega. Ofanzivni deo tima nam je malko
"prebukiran" a ima još jako dobrih igrača koji čekaju na red. Za jednu
ekipu je mnogo da u 16 pored ostalih ima i Miloševića i Drobnjaka i
Jovičića.
fudbal.2909stefan,
-> #2894, budim> Štef, zašto nisi obrisao ovu poruku? Daj ber jedan jedini razlog...
Mogao si i ti da kažeš šta je to u njoj što te je toliko potreslo. Moja
procena je bila da nema potrebe za brisanjem. Ruku na srce, nije mi jasno
šta ti je tamo zasmetalo sem možda onoga da su igrači Zvezde glupi ali
koliko sam ja shvatio to je u kontekstu toga da su na jako glup način
primili gol. Naravno, ukoliko bi dotični korisnik nastavio da i u narednim
porukama deli slične epitete nešto bih preduzeo - dali samo opomenu ili
odmah brisanje zavisi od konkretne situacije.
Inače, ovo si mogao i na mail da pošalješ. Lično mislim da je besmisleno
da svako ko smatra da je neka poruka za brisanje udari reply u konfu sa
citiranom celom porukom. Ja težim da imam neki stalan kriterijum - ponekad
verovatno i malo odstupim od njega, ponekad svesno u nekim situacijama
nekome malo progledam kroz prste. Obično reakcija zavisi i od toga, da li
se nešto nekome prvi put dešava ili mu je to ne znam ni ja koji put, da li
mislim da nešto namerno radi i slično (a veruj mi da se svašta dešavalo).
Verovatno nekad nešto i promakne nekažnjeno a ne bi trebalo, nešto se otme
kontroli itd. Svakome ko misli da sam napravio neki propust moj mail stoji
na raspolaganju - čini mi se da je tako mnogo praktičnije za sporadične
slučajeve. Niko nikada nije ostao bez odgovora na neko pitanje. Da ne bude
zabune, poruka jeste odgovor na tvoju ali je nemoj shvatiti kao neku
kritiku pre bih je nazvao "uputstvom za upotrebu" a tvoja poruka je došla
kao zgodan šlagvort za to :)
fudbal.2910rkovacevic,
-> #2904, mileusna==> Mislim, oćemo li sada u KEŠ
Od sledeće sezone prvak Jugoslavije u fudbalu (znači Partizan :))
igra 2. kruga kvalifikacija za Ligu Šampiona...
fudbal.2913lexus,
-> #2895, dizel=> Pa ako si realan, znaš da nije u tome poenta... Glavni argument
Pa, ako znaš pravila, shvatićeš da upravo u tome jeste poenta.
Stanković jeste prvo izacio loptu, ali je i pokosio Ronalda u
istom pokretu, dok se Perica sapleo o Blanovu nogu. Velika razlika.
BTW: Da je Perica normalno pao, a ne da je pravio trostruki salto
u vazduhu penal bi možda bio i dosudjen.
fudbal.2914lexus,
-> #2900, madamov=> BTW, i watched some highlights of this match and in fact, in my
=> opinion, the draw scoring was unfair. Red Star deserved a victory.
Verujem da si zbog dve ove rečenice poslao poruku...
Ako znaš engleski, a verujem da znaš, primetićeš da objektivni
posmatrač nije gledao celu utakmicu, nego samo snimke najzanimljivijih
situacija.
A i nije mi najjasnija poenta svega ovoga, možda se ovde može videti
da su bili penali? Ili ova tvoja poruka znači da su navijači Partizana
tvrdili kako je Barsa bila bolja tokom cele utakmice?
fudbal.2915schef,
-> #2904, mileusna=- II kolo? Mislim, oćemo li sada u KEŠ, i da li će Partizan i
=- dalje morati u kvalifikacije da bi došao do kupa UEFA. Zaista
Što mi se sviđa kada je jedan zvezdaš realan i zna ko će biti šampion ove
godine. :)
fudbal.2916schef,
-> #2906, mileusna=- kvalitetnog igrača. Mene recimo mnogo više brine da se on,
=- kao igrač ne opusti u fazonu 'ja sam super-star, bole mene',
=- ali ne verujem.
Ma gde ti živiš? :)
On je to uradio još odavno, i sada mora da se održi kao superstar, i zato
očajnički pokušava da da gol na svakoj utakmici koju igra, što zvezdu, kada ne
igra protiv nekog 'š' tima, dovodi u vrlo neprijatnu situaciju.
fudbal.2917schef,
-> #2908, stefan=- ekipu je mnogo da u 16 pored ostalih ima i Miloševića i
=- Drobnjaka i Jovičića.
A što je najgore, tu je i Kovačević. :(
fudbal.2918madamov,
-> #2907, mileusna> Kuku, koliko taj ima godina sada? BTW, jel on beše
> zašlajmario sudiju na nekoj utakmici Jugoslavije? :)
Interesantno kako se svi sete onog "izvalčenja iz pete" kad se govori nešto o
Baždareviću. B) Jeste, pljunuo je na sudiju Turčina (Namoglu), Jugoslavija -
Norveška 1:0, oktobra ili novembra 1989. godine u Sarajevu. Mada, šlajmara
nije došla dosudija, pre se može reći da je to bio pokušaj pljuvanja. B) Ne
znam koliko sada ima godina, ali još igra u nekom drugoligašu ili trećeligašu
u Švajcarskoj, valjda. Javio se neki tip na onoj mailing listi sa koje
prenosim poruke ovde i rekao tako, da li se dobro sećam zemlje, ne znam, ali
mi se čini da je reč o Švajcarskoj.
fudbal.2919vitez.koja,
-> #2907, mileusna#=> Kuku, koliko taj ima godina sada? BTW, jel on beše
#=> zašlajmario sudiju na nekoj utakmici Jugoslavije? :)
Jeste :) - 6 utakmica kazne.
Usput, BiH dobila Italiju 2:1 u prijateljskoj utakmici...
sk
fudbal.2920madamov,
-> #2914, lexus> Ako znaš engleski, a verujem da znaš, primetićeš da objektivni
> posmatrač nije gledao celu utakmicu, nego samo snimke najzanimljivijih
> situacija.
Objektivni posmatrač o kojem pričamo je video onih "par šansi" kako ti kažeš i
došao do ovog zaključka. Ti si gledao celu utakmicu i još govoriš o "par
šansi".
> A i nije mi najjasnija poenta svega ovoga, možda se ovde može videti
> da su bili penali? Ili ova tvoja poruka znači da su navijači Partizana
> tvrdili kako je Barsa bila bolja tokom cele utakmice?
Ako malo prelistaš poruke videćeš šta sam rekao o penalima. Inače, kada pričam
o penalima nemam običaj da govorim da li je penal bio ili ne, već govorim da
li bi ga sudija svirao ili ne. Sakle, da ponovim, smatram da penala "nije
bilo", tj. da je sudija kod ovih situacija posptupio onako kako bi većina
sudija postupila. Međutim, da je kod prve situacije Zvezdin igrač odmah pao na
zemlju možda bi bilo mesta za prigovore sudiji. Moja poruka govori samo kako
objektivni posmatrač, neopterećen navijačkim strastima, gleda na tu utakmicu.
Daleko od toga da sad Partizanovi navijači treba da pevaju hvalospeve Zvezdi,
ali govoriti da je Zvezda "imala samo par šansi i ništa više" nije
objektivnost.
fudbal.2921junior,
-> #2910, rkovacevic> Od sledeće sezone prvak Jugoslavije u fudbalu (znači Partizan
> :)) igra 2. kruga kvalifikacija za Ligu Šampiona...
Igra 2 kruga (ne 2. krug) kvalifikacija.
Ako ispadne u 1. ispao je iz daljeg takmičenja
Ako prođe 1. a ispadne u 2. nastaviće takmičenje u Kupu UEFA
Ako prođe oba predkola, ulazi u Ligu Šampiona
A kakav je slučaj sa ovima što idu u UEFA kup, ne znam. Niti znam koliko
ih ide tamo, niti pod kojim uslovima. :)
fudbal.2922montekristo,
Nije mesto ovde da ovo kazem ali razocarava me sto ipak na sezamu
postoji verbalni delikt.Kao protest u ovu konferenciju vise ne
ulazim.Skromno ali sta drugo da uradim.
Montekristo
fudbal.2923dizel,
-> #2913, lexus** Pa, ako znaš pravila, shvatićeš da upravo u tome jeste poenta.
Vrlo dobro poznajem pravila, hvala! :)
** Stanković jeste prvo izacio loptu, ali je i pokosio Ronalda u
** istom pokretu, dok se Perica sapleo o Blanovu nogu. Velika
Isti slučaj, samo za tebe i sudiju očigledno važe specifični
kriterijumi. Blan nije pravio više pokreta nogom, već je
loptu izbio, i nije se Perica sapleo o njegovu nogu, već ga je
ovaj oborio!
fudbal.2924dizel,
-> #2904, mileusna** dalje morati u kvalifikacije da bi došao do kupa UEFA. Zaista
** ne bi bilo loše da smo sada povlašćenija nacija, pa da i
** gorbari malo vide beli svet, tek onako, radi opšteg dobra
** sviju nas. ;>
Zvezda će sledeće godine do lige šampiona morati da prođe 2 kola
kvalifikacija. Ako ne daj Bože, ispadne u drugom, moraće da igra
u kupu UEFA! :)
fudbal.2925dizel,
-> #2915, schef** Što mi se sviđa kada je jedan zvezdaš realan i zna ko će biti
** šampion ove godine. :)
Čovek je realno ocenio ko će biti prvak, a ko će igrati u kupu
UEFA! A to što ti nisi najbolje razumeo,... Dobro, ajde, neću
sada više da te prozivam.
fudbal.2926dizel,
-> #2908, stefan** jako dobrih igrača koji čekaju na red. Za jednu ekipu je mnogo
** da u 16 pored ostalih ima i Miloševića i Drobnjaka i Jovičića.
Jovičić jeste odličan fudbaler, ali mislim da je mesto centarfora
rezervisano za Drobnjaka, a Darko mora još malo da se proslavi u
Španiji da bi mogao da ponovo igra u plavom dresu. Savo je sve
lošiji, tako da sad sigurno ne bi trebalo da igra.
fudbal.2927dizel,
-> #2900, madamov** my opinion, the draw scoring was unfair. Red Star deserved a
** victory.
Hvala Bogu, neki realan posmatrač iz sveta! :)
Inače, dogodilo mi se nešto prijatno, u vezi sa ovom utakmicom.
Na sam dan utakmice pričao sam preko interneta sa jednim Norvežaninom
(klinac, 15 godina!), koji je tvrdio da će Barsa da razbije Zvezdu, na
šta sam mu ja odgovorio kako je Rozenburg zaosta jak tim, itd... :>
Naravno, danas, smo ponovo razgovarali (petkom ostajem u računskom
centru na mom fax-u), a on je videvši utakmicu potpuno promenio mišljenje o
Zvezdi i počeo praktično da se izvinjava zbog njegovih gluposti, itd... :)
fudbal.2928dizel,
-> #2914, lexus** videti da su bili penali? Ili ova tvoja poruka znači da su
** navijači Partizana tvrdili kako je Barsa bila bolja tokom cele
Ala ste dosadni, pa to je strašno! Čovek je izneo mišljenje
jednog potpuno objektivnog stranog posmatrača! Šta vam
sad fali? :)
fudbal.2929jvujnic,
-> #2898, schef> Zna li iko sastave? ;) Jel' igra neki Srbin? ....
Ma svi su oni Srbi, samo su to zaboravili :)))
fudbal.2930rkovacevic,
-> #2921, junior==>Igra 2 kruga (ne 2. krug) kvalifikacija.
Ma znam i sam, ali kad kucam a ne gledam šta kucam :(
Sorry ...
fudbal.2931dule.n,
-> #2904, mileusna> Zaista
> ne bi bilo loše da smo sada povlašćenija nacija, pa da i
> gorbari malo vide beli svet, tek onako, radi opšteg dobra
> sviju nas. ;>
Neznam da li će baš mali grobaaari da gledaju svet kroz KEŠ iduće
godine. ;)))
A naš prvak će učestvovati sledeće godine u kvalifikacijama za
Ligu šampiona.
(pogledaj moje poruke pod brojevima 2566 i 2581)
fudbal.2932nenad,
-> #2892, koky> Mozda mu fali gol na nekoj vaznijoj utakmici ?
Ako da go na nekoj važnijoj utakmici onda je izgubljen za fudbal
narednih par godina jer će uporno pokušavati da uradi to isto. :(
Dečko zna da pika loptu, još da nauči da igra fudbal.
fudbal.2933stefan,
-> #2922, montekristo> Nije mesto ovde da ovo kazem ali razocarava me sto ipak na sezamu
> postoji verbalni delikt.Kao protest u ovu konferenciju vise ne
> ulazim.Skromno ali sta drugo da uradim.
U računarskim komunikacijama postoji termin "šum" - to obično označava
poruku neadekvatnu po sadržaju, poruku koja ne nosi nikakvu korisnu
informaciju i sl. Pitanje uklanjanja takvih poruka nije u nikakvoj vezi sa
verbalnim deliktom već sa održavanjem "higijene" u konfu. Na žalost,
ponekad se nađe neko ko takvo uklanjanje bez ikakvog razloga shvata kao
ličnu tragediju.
fudbal.2934basrak,
Dakle, mlade reprezentacije - Jugoslavija - Češka 3:0
Sjajna igra naših za razliku od prethodnih bledih izdanja. Vrlo zrelo, naročito
u odbrani. Česi su vrlo teško ulazili u naš šesnaesterac. Zaista, odbrana nam
deluje stameno i odlično trčimo kontre. Čak i kad smo u drugom poluvremenu
ostali sa 10 igrača igrali smo bolje od Čeha iako je lopta bila duže u njihovom
posedu. Inače, sumnjiva odluka engleskog sudije da dodeli drugi žuti
Ismailoviću (ako sam dobro zapamtio). Pešić (golman) je bio sjajan - nijedna
pogreška, sve visoke lopte u našem šesnaestercu su njegove, vrlo atraktivan,
svaka čast. Perica neubedljiv. Često se nije ni video na terenu. Izašao
početkom drugog poluvremena i predao kapitensku traku Dejanu Stankoviću. E taj
čovek iako je jedan od najmlađih u ovoj ekipi treba da bude pravi vođa ove
generacije. Odlična Dejanova partija posebno u drugom poluvremenu kad je
izlaskom Perice dobio malo više prostora u organizaciji napada. Debitant
Pianović, čini mi se, je propustio dve vrlo izgledne šanse pri kraju utakmice i
podsetio na Pericu sa svojim lošim šutem u situaciji 1 na 1 ;) Dobro, ipak mu
je ovo debi. Inače, Česi igraju vrlo grubo. Onaj nokaut laktom u prvom
poluvremenu prilikom naše kontre je najmanje za crveni, ali sudija nije
video... Sve u svemu, bravo momci, jednom rečju - seniorski. Ako ovako nastave,
možemo dosta od njih da očekujemo...
fudbal.2935lexus,
-> #2923, dizel=> Isti slučaj, samo za tebe i sudiju očigledno važe specifični
Aman zeldi, Stanković je startovao sa ledja, kroz noge protivnika
i pritom ga je pokosio. To nije opasna igra, to je pokušaj ubistva.
To se kažnjava žutim kartonom.
fudbal.2936madamov,
1996 Dream Team [SE] (fwd)
Barcelona faces Atletico with k
Barcelona-Atletico
Croatia - Greece lineups
Denmark-France friendly --(
First round to Real in Karembea
France -98 upstaged by Japan-Ko
More WC'98 qualifyers (11/09/96
Netherlands-Wales --)))))
Top-20 Players of Russian Champ
U.S. has shaky start in Cup qua
WC_98 Euro qualifyers (some, 11
Zola joins Chelsea
[R/T] New Zealand National Summ
[T/R] Austria Round 16
[T/R] Romania Round 13
[T/R] Russia, Final Round stats
[T/R] Slovakia Round 13
fudbal.zipfudbal.2937slalevic,
Hoce li biti TV prenosa utakmice Jugoslavia-Ceska?
fudbal.2938mmisic,
-> #2937, slalevic> Hoce li biti TV prenosa utakmice Jugoslavia-Ceska?
Jok :(
fudbal.2939madamov,
Za sve zainteresovane vest direktno iz RTS-a od mog drugara koji tamo radi:
prenosa će biti.
fudbal.2940mmisic,
-> #2938, mmisic>> Hoce li biti TV prenosa utakmice Jugoslavia-Ceska?
>
> Jok :(
Izvinjavam se na pogrešnoj informaciji. U najavi programa, na našoj
televiziji nije bio predviđen meč, ali su nas prijatno iznenadili.
Jugoslavija-Češka 1:0
Zaista sjajan meč, obe ekipe su imale dosta šansi. Po ko zna koji
put se pokazalo da je Kocić najbolji golman YU. Živković,
Mijatović i Đorović su pored ostalih najviše pokazali na utakmici.
Jugović je dokazao da nije u nekoj formi, pošteno se ispromašivao :(
Suđenje je bilo na katastrofalnom nivou. Što li nama uvek dodele
neke 'leve' sudije (?)
Sve u svemu zaslužena pobeda plavih ;)
fudbal.2941schef,
-> #2940, mmisic=- put se pokazalo da je Kocić najbolji golman YU. Živković,
=- Mijatović i Đorović su pored ostalih najviše pokazali na
=- utakmici. Jugović je dokazao da nije u nekoj formi, pošteno
=- se ispromašivao :(
Eh, kako uvek ima različitih mišljenja. :)
Slažem se sa tobom u pogledu Kocića i Mijatovića. :) Ali sinoć je Đorović
bio jedna od većih rupa u našoj odbrani. To što se pred kraj drugog
poluvremena 'bacao' da bi izbacio neke lopte u aut pa si ga ti tada primetio
ne može ga opravdati za sve propuste iz prvog i drugog poluvremena. Pazi, ipak
je on igrao beka, a bek nikako ne sme da dozvoli da mu se igrač nađe sam pred
golmanom (ili golom) što je Česima sinoć pošlo za rukom u najmanje 4-5
slučaja. Uostalom, nije samo Đorović kriv, cela odbrana je kiksirala, sem
Đukića koji je odlično odigrao. Jokanović je imao očajno slab dan, Vidaković
je slabo odigrao a Brnović i Mihajlović (koji istina nije igrao toliko
povučeno) su totalno kiksirali, nisam ih video celu utakmicu.
O Savi Miloševiću neću trošiti reči, on je totalno van forme i Santrač nije
smeo da ga stavi u prvi tim.
Po meni, igrač utakmice je bio Jugović. Jeste da je promašio nekoliko veoma
izglednih šansi, ali nešto zavisi i od njihovog golmana, jel'te, a njihov
golman je branio fenomenalno, možda i bolje od Kocića. Jugović se natrčao za
celu ekipu i bio je uvek tamo gde je bio potreban.
Takođe treba pohvaliti Piksija koji je pokazao da je pravi vođa
reprezentacije i da za njega uvek mora da ima mesta. Mijatović takođe odličan.
Živković i Ćurčić, koji su kasnije ušli su takođe slabo odigrali, jedino
što je Živković dobro igrao 5 minuta po ulasku na teren, posle je i on postao
rupa.
Opet se pokazalo da nam je odbrana slabija strana, iako u njoj igraju
afirmisani iskusni i odlični igrači, ali treba sve to ukomponovati jer nas
ubuduće može skupo stajati. Ako smo se sada provukli, ne znači da ćemo i
sledeći put.
A što se tiče Čeha, nisam ih baš zagledao mnogo :) znam samo da je Kuka
zaslužio da bude izbačen iz prvog tima s' obzirom da je promašio dva puta kada
je bio sam ispred gola. :)
=- Suđenje je bilo na katastrofalnom nivou. Što li nama uvek
=- dodele neke 'leve' sudije (?)
E tu se slažem, i nisam nimalo subjektivan kada ovo govorim. :( Sudija nas
odra, bre. ;) Samo što nije skočio i ugurao nam loptu u mrežu, stvarno
sramota. Baš me zanima da li će da dobije prelaznu ocenu. :)
=- Sve u svemu zaslužena pobeda plavih ;)
I ako prihvatimo sve kritike ja to isto mislim. Pa bili smo bolji sinoć,
to je i slepcu jasno. :)
fudbal.2942dizel,
Jugoslavija - Češka 1:0 (1:0)
BRAVO PLAVI!
U najtežem zvaničnom meču od kada se Jugoslavija vratila na međunarodnu scenu
naši momci su ostvarili pobedu. Minimalnu, ali i ona vredi 3 boda. Gol je
postigao Mijatović posle sjajne akcije naših internacionalaca. Stojković
je sjanjnim pasom bez gledanja pronašao Mijatovića, usledio je odličan
dupli pas Mijatovića i Jugovića, posle čega je Mijatović sjajno matirao
golmana Češke, Srničeka!
Nekoliko šansi propustili su i Česi, ali ipak mnogo više izglednih prilika
imali su naši reprezentativci. Jokanović glavom u prvom, zatim Jugović u
drugom poluvremenu, takođe Ćurčić. Ali, nema veze, važna je pobeda. Najbolji
su bili, po mom mišljenju, Mijatović i Jugović. Mijatović je odlično primao
loptu na protivničkoj polovini, sjajno prolazio kroz Češku odbranu, a postigao
i jedini gol. Jugović je pretrčao kilometre, sjajno vodio nekoliko kontri
u drugom poluvremenu, nije imao sreće da završi te akcije i golom, tj. sjajni
Srniček je zaustavio njegove šuteve! Svi ostali su bili odlični. Po meni
najlošiji naš igrač bio je Savo Milošević i sada se videlo kako on ne može
da se nosi sa dobrim odbrambenim igračem. Umesto njega u drugom poluvremenu
je ušao Ćurčić i odmah uneo malo živosti, imao i jednu šansu...
Jokanović i Brnović me nisu oduševili, ali valjda će bolje u sledećem meču.
Šteta što Drobnjak ili Jovičić nisu dobili šansu umesto Miloševića!
Sudija je zaista imao čudan kriterijum, ali važno je da smo pobedili.
fudbal.2943lexus,
-> #2941, schef=> Po meni, igrač utakmice je bio Jugović. Jeste da je promašio
=> nekoliko veoma
Upravo tako, usrao je par puta, ali je trčao za ostale, uvek
je bio na pravom mestu, par puta odigrao odličan pas...
Svaka mu čast.
fudbal.2944schef,
-> #2942, dizel=- Šteta što Drobnjak ili Jovičić nisu dobili šansu umesto
=- Miloševića!
E zeldi, jednom da se ti i ja složimo u svemu (ili gotovo svemu ;). Jedino
si me razočarao kada si se usudio da porediš Jovičića i Miloševića. To je i
više nego neumesno. Savo je trenutno van forme, a i psihički je uzdrman zbog
promene tima, a ako je Jovičić dao jedan gol Barseloni ne znači da je odmah i
bolji igrač od Save.
Ipak je Savo prvi strelac reprezentacije, ma kako smešni bili ti njegovi
golovi.
Slažem se da bi Drobnjak trebalo da igra, ali to onda potpuno menja
koncepciju naše igre, jer Drobnjak i Savo nisu isti tip igrača.
fudbal.2945dizel,
-> #2935, lexus** Aman zeldi, Stanković je startovao sa ledja, kroz noge
** protivnika i pritom ga je pokosio. To nije opasna igra, to je
** pokušaj ubistva. To se kažnjava žutim kartonom.
Taj tvoj TV je mnogo moćan! Moram jednom da dođem da vidim to čudo,
jer ti očigledno vidiš potpuno različito od ostalih smrtnika! :)
I nećemo više o ovome...
fudbal.2946dizel,
-> #2941, schef** Eh, kako uvek ima različitih mišljenja. :)
Upravo tako...
** beka, a bek nikako ne sme da dozvoli da mu se igrač nađe sam
** pred golmanom (ili golom) što je Česima sinoć pošlo za rukom u
** najmanje 4-5 slučaja. Uostalom, nije samo Đorović kriv, cela
** odbrana je kiksirala, sem Đukića koji je odlično odigrao.
** Jokanović je imao očajno slab dan, Vidaković je slabo odigrao
** a Brnović i Mihajlović (koji istina nije igrao toliko
** povučeno) su totalno kiksirali, nisam ih video celu utakmicu.
Prvo, ne možeš da očekuješ da igrač koji igra klasičnog libera u
Zvezdi, odigra bez greške beka u reprezentaciji. Mislim da se on
opet istakao borbenošću i sprečio nekoliko opasnih Čeških napada.
Međutim, naša odbrana u nekoliko navrata jeste delovala zaista
smušeno, ali ne znam tačno ko je tu grešio... Mislim da je u takvim
situacijama bilo nezgodno zbog toga što Santrač forsira igru u
liniji, međutim to se juče ispostavilo skoro kao ispravno rešenje,
jer su Česi napravili nekoliko off-side-a. Ipak, ja sam više za
libera.
Dalje, mislim da je Vidaković potvrdio da je sjajan igrač! Odlično
je odigrao (iako je igrao samo poluvreme, ali zbog bolesti nije
uspeo da izdrži i drugo poluvreme). Izgubio je možda 2-3 lopte, duboko
u napadu, posle odličnih solo-akcija, ali i to posle faulova Čeških igrača,
koje sudija nije svirao! U odbrani je odigrao odlično.
Mada, našoj odbrani, od svih delova u timu, je najviše potrebno uigravanje,
tako da o tome mora da se vodi računa pred put u Španiju, jer će nas u
protivnom isprašiti sa par golova... :)
** O Savi Miloševiću neću trošiti reči, on je totalno van forme i
** Santrač nije smeo da ga stavi u prvi tim.
Ovde se opet slažemo.
** Po meni, igrač utakmice je bio Jugović. Jeste da je promašio
I ovde! Ja sam hteo da napišem da je on igrač utakmice, ali sam očekivao
da me odmah napadnu grobari, kako su mi dobri samo cigani, a prozivam samo
grobare, itd...
** Takođe treba pohvaliti Piksija koji je pokazao da je pravi
** vođa reprezentacije i da za njega uvek mora da ima mesta.
** Mijatović takođe odličan.
Sigurno!
** ukomponovati jer nas ubuduće može skupo stajati. Ako smo se
** sada provukli, ne znači da ćemo i sledeći put.
Upravo tako. Ovo smo igrali na domaćem terenu, pa nam je olakšalo.
Ko zna kako ćemo igrati u Valensiji, pred onim ludim Špancima...
Ako tamo brzo primimo gol, ugasili smo ga.
** loptu u mrežu, stvarno sramota. Baš me zanima da li će da
** dobije prelaznu ocenu. :)
A šta ovo bi? Da je juče bila utakmica Zvezda - Češka, da li bi isto
izjavio? Oekujem iskren odgovor.
fudbal.2947mileusna,
-> #2946, dizel>> Upravo tako. Ovo smo igrali na domaćem terenu, pa nam je olakšalo.
>> Ko zna kako ćemo igrati u Valensiji, pred onim ludim Špancima...
>> Ako tamo brzo primimo gol, ugasili smo ga.
Jel ima prognoza? :) Meni se nešto čini da ćemo tamo da ga
pop*šimo. Jes' da nisam gledao utakmicu, ali kad pročitam ovo
ovde napisano i kad se setim ranijih 'bisera' naše
reprecentacije... :)
fudbal.2948montekristo,
Evo da i ja nesto napisem o jucasnjoj utakmici.Prvo imamo dobru
reprezentaciju ali i katastrofalno loseg trenera.Igrom slucaja smo
dobili utakmicu jer da je Kuka dao ono sto se moralo dati verovatno
bi rezultat na kraju bio 1:5.Odbrana nam je neuigrana za Riplija.
Neverovatno je i nedopustivo da onako lako Cesi ulaze u sanse i to
kakve sanse.Drugo poluvreme je bilo malo bolje ali nije popravilo
kompletan utisak puno.Sa Santracem necemo daleko dogurati.On
forsira nacin igre iz vremena kad je on igrao fudbal.Sa ovakvom
odbranom u Spaniji cemo primiti 5 komada.
Montekristo
fudbal.2949slalevic,
Da li neko zna kako je ocenjen onaj holandski majmun od sudije na
utakmici sa cesima?
fudbal.2950junior,
-> #2941, schef> =- Suđenje je bilo na katastrofalnom nivou. Što li nama uvek
> E tu se slažem, i nisam nimalo subjektivan kada ovo govorim. :(
Ako se ne varam, taj sudija je bio suspendovan, zato što se kladio
na utakmice na kojima je sudio. :) Sad se vratio na teren, ali nije
isključeno da je svratio do "Zone" i stavio svu lovu na 0-1 golova.
;)
fudbal.2951dizel,
-> #2947, mileusna** Jel ima prognoza? :) Meni se nešto čini da ćemo tamo da ga
** pop*šimo. Jes' da nisam gledao utakmicu, ali kad pročitam ovo
Prvo, ako igra Deja, ne bih baš voleo da sam na mestu Španaca.
Setimo se samo utakmice Milan-Barselona 4:0 i Dejine partije.
On je igrač za velike utakmice, a upravo je ova takva utakmica.
Naravno, biće veliki hendikep neigranje Siniše Mihajlovića zbog
pranih "žutaća" (dobio je drugi žuti u 92.-om minutu!).
Nadam se da ćemo zaigrati još bolje, i da će se odbrana, koja je inače
ipak mnogo bolja nego ranije, sada još bolje uigrati. Moramo uzeti u
obzir da su Česi ipak bili vicešampioni Evrope, da oni umeju da igraju
i da njihove šanse nisu samo greške odbrane već plod njihovog umeća,
kao što i naši gol nije bio greška odbrane, već sjajna akcija našeg
tima!
Brine me samo pozicija levog beka, koju je ovog puta imao nezamenljivi
Mihajlović. Vujačić, koji može da igra na toj poziciji, je već dugo
povređen i nije u formi. Da li se on može oporaviti do tog meča...?
Ako uspe u tome, biće odlično, a ako ne, onda smo u nezgodnoj situaciji.
Ko bi još mogao da igra na tom mestu?
fudbal.2952dizel,
-> #2944, schef** trenutno van forme, a i psihički je uzdrman zbog promene tima,
** a ako je Jovičić dao jedan gol Barseloni ne znači da je odmah
** i bolji igrač od Save.
Pa kao što znaš ja ne cenim Savu i njegov stil igre, ali sam
i sam rekao pre neki dan da Jovičić još ne bi trebalo da igra!
Ali, samo zato što Drobnjak treba da dobije šansu. Da kojim
slučajem nije bilo Drobnjaka, tj. kad bih birao između
Jovičića i Save uvek bih izabrao ovog prvog, a da ne pominjem
to što Sava nije u formi, što nije mesec dana trenirao...
** Ipak je Savo prvi strelac reprezentacije, ma kako smešni bili
** ti njegovi golovi.
To je tačno, ali mislim da u ovom meču nije trebalo on da igra, već
Anto! Ako se iskaže u Italiji, neka opet dođe u reprezentaciju.
U suprotnom, mislim da nam neće biti potreban... ;)
** Slažem se da bi Drobnjak trebalo da igra, ali to onda potpuno
** menja koncepciju naše igre, jer Drobnjak i Savo nisu isti tip
** igrača.
Ovde si u pravu, ali upravo sam zato i pomenuo Jovičića. On ume da
radi ono što je Savo znao do skora, tj. da primi loptu na protivničkoj
polovini, da je zadrži, itd... Pun je snage, a i odličan skakač.
Interesuje me šta li ćemo u Španiji? Igra se jednim špicem? Teško,
poznajući Santračev stil igre... Da čujemo i ostal mišljenja.
fudbal.2953vitez.koja,
-> #2951, dizel#=> Prvo, ako igra Deja, ne bih baš voleo da sam na mestu Španaca.
#=> Setimo se samo utakmice Milan-Barselona 4:0 i Dejine partije.
Nija Deja, nego Dejo, stoga i Dejove partije...
sk
fudbal.2954schef,
-> #2946, dizel=- A šta ovo bi? Da je juče bila utakmica Zvezda - Češka, da li
=- bi isto izjavio? Oekujem iskren odgovor.
Bih. :) Ja sam samo rekao da sam OČEKIVAO da će sudija to da uradi (t.j. da
nam ugura loptu u mrežu). :) I smajlija sam drmnuo.
Inače, sudija, sem par žutih za nas, nije bitnije uticao na tok utakmice.
fudbal.2955schef,
-> #2948, montekristo=- dobili utakmicu jer da je Kuka dao ono sto se moralo dati
=- verovatno bi rezultat na kraju bio 1:5.Odbrana nam je
=- neuigrana za Riplija.
Pa dobro, ovo je već ŠBBKBB. :) I da smo mi dali ono što se moralo dati,
bilo bi 8:0. :) A da smo i mi dali i oni dali bilo bi 8:5 za nas. :)
Ne može se tako razmišljati. ;) Bolji je uvek onaj koji na kraju ima bolji
rezultat, a to da li je bolje igrao ili ne neće se pamtiti. :) Pamti se samo
krajnji rezultat.
fudbal.2956schef,
Sutra uveče Španija - Slovačka. :) Jel' ima bar snimak?
fudbal.2957basrak,
-> #2944, schef> Slažem se da bi Drobnjak trebalo da igra, ali to onda potpuno
> menja koncepciju naše igre, jer Drobnjak i Savo nisu isti tip
> igrača.
Pa i treba. Nama treba pravi centarfor, a ne Savo za koga se ni ne zna šta je i
šta igra iako ga Sani gura na to mesto. Treba nam čovek koji će i ubaciti nešto
od te gomile upotrebljivih lopti pa makar to bio i neko kao
mrzi_me_da_živim_Pančev ;) Siguran sam i da bi sa tako "nepokretnim"
centarforom dali više golova nego što je to do sada slučaj. Dakle, treba nam
neko ko zna da da gol, a to Savo nije. Zapravo, bar je centarfor taj koji se
uvek lako može promeniti bez nekog posebnog uigravanja, bar u ovakvoj
reprezentaciji gde ceo naš vezni red može da ga u oko pogodi sa loptom. Znači,
menjaj dok ne nađeš nekog ko će da daje te golove iz čistih šansi, a ne da
u gol ulaze centaršutevi i autogolovi i sl. proizvodi čiste sreće.
P.S.
Nego, meni se čini da smo se mi malo us*ali od tih Čeha, sudeći po vrlo
opreznim izjavama naših dan pre i uoči same utakmice. Sve nešto okolo kere pa
nije loš ni nerešen rezultat :( Umesto da kažu, nama je, bre, cilj pobeda. Ne
potcenjujemo protivnika, svesni smo njegove snage, ali nismo ni mi mačji kašalj
i idemo na pobedu jer nas samo to sigurno vodi u završnicu... Ne znam zašto,
ali mi se čini da atmosfera nije bila baš najbolja.
P.P.S
Ma koliko vi, a i ja dosad, kritikovali onaj mikrofon za navijanje, to je prava
stvar. Tek se sad lepo videlo (čulo ;) koliko on znači, koliko je zapravo
nedostajao... Razlika u atmosferi i navijanju između Zvezda-Barsa i Yu-Češka je
drastična. Samo ga treba nekako ukloniti sa prenosa odn. utišati bilo
premeštanjem RTS-ovih mikrofona bilo nekako drugačije, ali da je koristan,
jeste.
fudbal.2958lexus,
-> #2952, dizel=> Interesuje me šta li ćemo u Španiji? Igra se jednim špicem? Teško,
=> poznajući Santračev stil igre... Da čujemo i ostal mišljenja.
Ko zna... Radomir Antić će biti sa našom reprezentacijom na pripremama
za meč sa špancima. Znači, Sani će pozvati igrače, a Antić će mu
napraviti tim od toga...
fudbal.2959lexus,
-> #2957, basrak=> stvar. Tek se sad lepo videlo (čulo ;) koliko on znači, koliko je
=> zapravo nedostajao... Razlika u atmosferi i navijanju između
=> Zvezda-Barsa i Yu-Češka je
Ne bih rekao da je to samo do mikrofona...
Kad igra reprezentacija, tad navijaju i Grobari i cigani,
a poznato je koliko se dotični medjusobno vole. Dakle,
verujem da na jugu niko ne bi navijao kada bi im se Šavija
ili Tima drali preko mikrofona...
fudbal.2960madamov,
-> #2940, mmisic> Jugović je dokazao da nije u nekoj formi, pošteno se ispromašivao :(
Najbolji igrač na terenu, ubedljivo.
fudbal.2961madamov,
(fwd) Report Croatia-Greece (WC
LV Season Over
Results from Europe (11/09/96)
RESULTS _ BRAZIL
S. American WC '98 qualifiers
WC_98 Euro qualifying results (
[T/R] Malta Round 9
[T/R] Romania Round 14
fudbal.txtfudbal.2962drejk,
-> #2953, vitez.koja
quote>> Nija Deja, nego Dejo, stoga i Dejove partije...
Pravo ime mu je Dejan... stoga u prvom delu si u pravu
nije Deja nego Dejo, ali nije Dejove nego Dejine partije
Pozdrav
fudbal.2963basrak,
-> #2959, lexus> Ne bih rekao da je to samo do mikrofona...
> Kad igra reprezentacija, tad navijaju i Grobari i cigani,
> a poznato je koliko se dotični medjusobno vole.
Pa, pokušavali su da se prate međusobno u navijanju. I nije loše, ali ono je
drastično bolje ma koliko način (i meni) izgledao glup.
fudbal.2964madamov,
Brazil 2 x 0 Cameroon
Brazilian goalie has surgery af
Chile-Uruguay, WC '98 Qual.
Comments on Cro-Gre, and Cro 1B
Dutch results/table
FIFA / rules discussion
French results - comments
Garrincha's biography liberated
Hristo Stoitchkov (fwd)
Marcio Santos saves Ajax from d
South America WC qualifying.
[T/R] Andorra Round 4
[T/R] Austria postponed matches
fudbal.zipfudbal.2965ilazarevic,
-> #2962, drejk> nije Deja nego Dejo, ali nije Dejove nego Dejine partije
Dejo je Crnogorac, a Crnogorci prave prisvojne prideve isključivo sa -ov,
-ev. Dakle, Dejov, Savov, Mićov, Milanov, Jovov...
fudbal.2966stefan,
-> #2965, ilazarevic> Dejo je Crnogorac, a Crnogorci prave prisvojne prideve isključivo sa -ov,
> -ev. Dakle, Dejov, Savov, Mićov, Milanov, Jovov...
Da budemo precizni, genitiv od "Jova" je "Jovin" a od "Jovo" bi bio
"Jovov" tako da ako Dejan Savićević ima nadimak "Dejo" trebali bi da
kažemo "Dejov" ali neće se on ljutiti ni ako kažemo "Dejin" ;) Biću toliko
slobodan da kažem da je ovo poslednja poruka u vezi ove jezičke zavrzlame,
one koje nadalje budu stizale biće poništene a ako ovo zahteva dalju priču
budite ljubazni pa se premestite u konf. Civilizacija tema "o.jeziku" :)
fudbal.2967pifat,
Tek da ne bude zabune, mada verujem da to zagrizeni ovisnici o engleskom
fudbalu to svakako vec znaju: utakmice koje subotom i nedeljom prikazuju na BK
Telekomu idu kao "odlozeni prenos", jer je redovan pocetak utakmica u 3
popodne po lokalnom, odnosno 4 po nasem vremenu. Bilo mi je krajnje zabavno da
danas na radiju BBC slusam prenos drugog poluvremena, a na TV gledam snimak
prvog :)))
fudbal.2968lexus,
Rezultati i tabele posle 13 kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
Crvena zvezda-Hajduk 3:0 (0:0)
Rad-Proleter 0:0 (0:0)
Mladost-Budućnost 1:0 (1:0)
Bečej-Zemun 2:3 (1:1)
Vojvodina-Borac 5:1 (1:0)
Čukarički-Partizan 1:3 (0:1)
1. Partizan 13 11 2 0 40:8 (+22) 35
2. Crvena zvezda 13 10 2 1 28:10 (+18) 32
3. Vojvodina 13 7 3 3 21:11 (+10) 24
4. Zemun 13 4 6 3 14:13 (+1) 18
5. Mladost 13 5 3 5 19:20 (-1) 18
6. Proleter 13 5 2 6 20:19 (+1) 17
7. Bečej 13 4 4 5 15:20 (-5) 16
8. Budućnost 13 4 2 7 12:19 (-7) 14
9. Hajduk 13 3 4 6 12:14 (-2) 13
10. Rad 13 3 4 6 13:16 (-3) 13
11. Čukarički 13 3 3 7 10:20 (-10) 12
12. Borac 13 1 1 11 6:40 (-34) 4
fudbal.2970jvujnic,
-> #2968, lexus> 1. Partizan 13 11 2 0 40:8 (+22) 35
> ^^^^^^^^^^^^^^^^
Je li, khmm, ovaj, kako to da je gol razlika +22, kad je dato 40,
a primljeno 8 golova?
Ko je pobegao sa časa kad se učilo oduzimanje?
fudbal.2971lexus,
-> #2970, jvujnic=> Je li, khmm, ovaj, kako to da je gol razlika +22, kad je dato 40,
=> a primljeno 8 golova?
Čisto da ciganima ne bih nabijao kompleks gol razlike ;)
Hvala na primećivanju greške.
=> Ko je pobegao sa časa kad se učilo oduzimanje?
Ja nisam, moguće je samo da sam spavao na času ;)
fudbal.2972jvujnic,
-> #2968, lexus> 1. Partizan 13 11 2 0 40:8 (+22) 35
> ^^^^^^^^^^^^^^^^
Je li, khmm, ovaj, kako to da je gol razlika +22, kad je dato 40,
a primljeno 8 golova?
Ko je pobegao sa časa kad se učilo oduzimanje?
fudbal.2973madamov,
Argentine results - comments
Bakero's goodbye
Brazil Sunday's results ( hope
Brazil - Saturday results
Key elements of Champions' Leag
Results from Europe (no tables)
SPARTAK - CHAMPION!!!!!
[R/T] New Zealand National Summ
[T/R] Albania Round 11 (or- hom
[T/R] Austria Round 17
[T/R] Croatia 1A
[T/R] Romania Round 15
[T/R] Slovakia Round 14
[T/R] Yugoslavia Cup 1/4 Finals
[T/R] Yugoslavia Round 13
fudbal.zipfudbal.2974junior,
reply SEZAMNET:zeljkoj
>> Fala bogu da postoji, da unese malo živine ovde, makar
> ^^^^^^
> :)))
Vladanko S. - "I Binić, čim je ušao, uneo je živinu u igru .." :))
fudbal.2975madamov,
-> #2974, junior> Vladanko S. - "I Binić, čim je ušao, uneo je živinu u igru .." :))
Ne, ne i ne. Lično sam pre par godina slušao Bajru Župića u emisiji "Treće
poluvreme" kod glavatog Kovačevića na Radiju Studio B kako je izjavio da je
"uneo živinu u igru" kada je ušao kao zamena. B)
fudbal.2976lexus,
-> #2968, lexusRezultati i tabele posle 14 kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
Hajduk-Čukarički 0:0 (0:0)
Partizan-Vojvodina 1:1 (1:1)
Borac-Bečej 2:1 (2:0)
Zemun-Mladost 3:0 (0:0)
Budućnost-Rad 0:0 (0:0)
Proleter-Crvena zvezda 1:2 (1:1)
1. Partizan 14 11 3 0 41:9 (+32) 36
2. Crvena zvezda 14 11 2 1 30:11 (+19) 35
3. Vojvodina 14 7 4 3 22:12 (+10) 25
4. Zemun 14 5 6 3 17:13 (+4) 21
5. Mladost 14 5 3 6 19:23 (-4) 18
6. Proleter 14 5 2 7 21:21 (0) 17
7. Bečej 14 4 4 6 16:22 (-6) 16
8. Budućnost 14 4 3 7 12:19 (-7) 15
9. Hajduk 14 3 5 6 12:14 (-2) 14
10. Rad 14 3 5 6 13:16 (-3) 14
11. Čukarički 14 3 4 7 10:20 (-10) 13
12. Borac 14 2 1 11 8:41 (-33) 7
fudbal.2977dizel,
Proleter - C.Zvezda 1:2 (1:1)
Partizan - Vojvodina 1:1 (1:1)
Zvezda je sa dva gola Mićića osvojila 3 boda u Zrenjaninu, dok su
grobari osvojili samo bod u derbiju protiv Vojvodine.
Razlika između Partizana i Zvezde je sada samo 1 bod! :)
fudbal.2978madamov,
Aragones out; Cruyff in?
British roundup
Football in Portugal (A bit lon
Kinky referee
No golden goal in WC98
Remarkable Dooley sparks listle
Shearer is back...
Van Basten at Chelsea!!!!
[R/T] New Zealand National Summ
[T/R] Czech Republic Round 13
[T/R] Malta Round 9/10
[T/R] Slovenia Round 16
[T/R] Yugoslavia Round 14
fudbal.zipfudbal.2979madamov,
Ajax-Feyenoord- Century-Old "Cl
Argentine results/table
Austria-Croatia joint bid for E
Boca wins a game! (Arg. results
Croatian update, complete
European league results - comme
Johannson can't hide from racia
River Plate ready to crush Juve
Serie A, B and C Standings
WC98 qualifiyng - Trinidad Toba
[T/R] Albania Round 12
[T/R] Austria Round 18
[T/R] Croatia 1a, round 13
[T/R] Croatia Round 13
[T/R] Czech Republic Round 14
[T/R] Romania Round 16
[T/R] Romania Round 16 [with Na
[T/R] Slovakia Round 15
fudbal.zipfudbal.2980junior,
Da se malo bavimo sporednim stvarima na ovom svetu ;) U polufinale Kupa
plasirali su se Zvezda, Vojvodina, Obilić i Jedinstvo. Rezultati 1/4 finala
kupa su:
Vojvodina - Proleter 2:2 (1:0)
Jedinstvo - BSK 4:2 (0:0)
Rad - C.Zvezda 0:1 (0:2)
Mladost - Obilić 1:0 (0:2)
U zagradama su rezultati prvih utakmica.
fudbal.2981junior,
-> #2979, madamovDa li je moguće da središ sa upravom da dobiješ nalog football.news na koji
bi kačio sve ove vesti? Mnogo je praktičnije toliko zanimljivih informacija
sačuvati u SORu, a i lakše je prokomentarisati neke od njih.
Vremenom bi ti već javili koje vesti (recimo iz albanskog prvenstva ;) nisu
potrebne ili ne zanimaju nikog, ali i te vesti će možda nekome zatrebati pa
je lakše pretražiti bazu poruka na Sezamnetu nego skidati sve fajlove sa
istim imenom (big problem), prenositi kući i zatim pretraživati ...
BTW, u tom slučaju, izbaci zaglavlja u potpunosti, kao što Vlade radi, jer
mene stvarno (a verujem i ostale) ne zanima ko je sve primalac određene mailing
liste, ili kako je ta poruka (preko kog rutera) došla do tebe. Lakše je na
kraju poruke staviti "NME.com, nba.com, espnet.sportszone, i sl.".
Izvinjavam se ako ova poruka ne treba da ide ovamo, ali se ona tiče ljudi koji
prate ovu temu/konferenciju, pa će se tako najlakše dobiti njihove replike. :)
fudbal.2982madamov,
Ok, ALL FutSal WC games and sta
World Club Cup result
[R/T] New Zealand National Summ
[T/R] Albania Round 13 (partial
[T/R] Czech Republic- Bohemians
[T/R] Slovakia Cup Quarterfinal
[T/R] Slovenia Cup Quarterfinal
[T/R] Slovenia Round 17
fudbal.txtfudbal.2983madamov,
-> #2981, junior> Da li je moguće da središ sa upravom da dobiješ nalog football.news na koji
> bi kačio sve ove vesti? Mnogo je praktičnije toliko zanimljivih informacija
> sačuvati u SORu, a i lakše je prokomentarisati neke od njih.
Moguće je, ali ja nemam vremena da šaljem pojedinačne poruke kao što sam u
početku slao, tako da ako neko želi da se prihvati posla rado ću mu na mail
dostavljati ove fajlove koje ovde ostavljam, pa neka ih on rastura u
pojedinačne poruke i posle šalje u konferenciju.
fudbal.2984madamov,
Argentine results
Argentine results - comments
Argentine results/table
English results
English results - comments
European results - changes at t
France Football player of the y
French results
French results - comments
Futsal WC - second stage result
Inter-Cagliari
Italian Serie A Standings
Sacchi resigns; on to Milan
Spanish Liga standings
[R/T] Greece
[T/R] Albania Round 13 [complet
[T/R] Albania Round 14
[T/R] Croatia Round 14
[T/R] Czech Republic Round 15
[T/R] Romania Cup 1/16 Finals
[T/R] Romania postponed match
[T/R] Yugoslavia Cup Quarterfin
[T/R] Yugoslavia Round 15
[T/R] Yugoslavia Sunday matches
fudbal.zipfudbal.2985lexus,
-> #2976, lexusRezultati i tabele posle 15 kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
Proleter-Hajduk 5:0 (2:0)
Bečej-Partizan 2:3 (1:2)
Mladost-Borac 3:2 (2:0)
Rad-Zemun 2:1 (1:1)
Vojvodina-Čukarički 1:0 (0:0)
Crvena zvezda-Budućnost 2:0 (0:0)
1. Partizan 15 12 3 0 44:11 (+33) 39
2. Crvena zvezda 15 12 2 1 33:11 (+21) 38
3. Vojvodina 15 8 4 3 23:12 (+11) 28
4. Zemun 15 5 6 4 18:15 (+3) 21
5. Mladost 15 6 3 6 22:25 (-3) 21
6. Proleter 15 6 2 7 26:21 (+5) 20
7. Rad 15 4 5 6 15:18 (-2) 17
8. Bečej 15 4 4 7 18:25 (-7) 16
9. Budućnost 15 4 3 8 12:21 (-9) 15
10. Hajduk 15 3 5 7 12:19 (-7) 14
11. Čukarički 15 3 4 8 10:21 (-11) 13
12. Borac 15 2 1 12 10:44 (-34) 7
fudbal.2986jvujnic,
-> #2985, lexus> 2. Crvena zvezda 15 12 2 1 33:11 (+21) 38
Khmm... 33-11=?? :)
'??' nije 21 nego... :)
fudbal.2987dizel,
-> #2986, jvujnic** '??' nije 21 nego... :)
Ma pusti čoveka.
Ipak je on sa Pravnog. ;)
fudbal.2988texy,
-> #2979, madamovmanchester united do finala lige sampiona
fudbal.2989madamov,
Argentina rips, dude!!
Brazil x Bosnia
Champions' League roundup/comme
Champions' League tables, QF pa
Final Champions' League results
For Rich
MailingLists List
UEFA
UEFA to drop OLympic soccer
[R/T] New Zealand National Summ
[T/R] Croatia Round 14
[T/R] Slovenia Round 18
fudbal.zipfudbal.2990lexus,
-> #2986, jvujnic=> Khmm... 33-11=?? :)
=>
=> '??' nije 21 nego... :)
?? jeste 21, no 33 nije 33, nego je 32 :)
fudbal.2991junior,
-> #2980, juniorKo još ne zna, polufinalni parovi Kupa YU su:
Zvezda - Obilić
Vojvodina - Jedinstvo
PS. Arkan je rekao 3:0 za Obilić.
fudbal.2992schef,
Sinoć: Real - Barselona 2:0
Odlična utakmica, golove postigli Šuker i Mijatović (a ko bi drugi? ;)
posle, po meni, dve grube greške Barselonine odbrane. No, to ne znači da je
baš svako mogao da postigne gol u tim situacijama. ;)
Dakle 'sad se vidi sad se zna' ko je bolji tandem. ;) Gazde Reala ipak nisu
pogrešile što su ih dovele, a bogami i Fabio Kapelo ima dosta udela tu, jer je
igru postavio fenomenalno i tim je funkcionisao besprekorno (sem 'par' sitnih
greškica u odbrani - što nije bitnije uticalo na rezultat).