fudbal.2807madamov,
Cup Winners Cup (10/31/96)
Cup Winners Cup (fwd)
Fiorentina-Sparta Praha --))
PSG-Galatasaray --)))))
[T/R] Albania Rounds 8 and 9
[T/R] Andorra Round 2 and San M
[T/R] Austria Rounds 14 and 15
[T/R] Slovenia Round 14
[T/R] Yugoslavia Round 11
fudbal.zipfudbal.2808mmisic,
-> #2805, lexus> Što se tiče fantastičnog Srbina koji je zaustavio Ronalda ;)
> Dotičnom je zadatak bio prilično olakšan, budući da je Ronaldo
> povredio mišić na butini, što se moglo primetiti i po elastičnom
> zavoju koji je imao na tom mestu. Ronaldo takodje nije ni trenirao
> dan pred utakmicu, tj. pojavio se na Zvezdinom stadionu, ali nije
> izlazio iz trenerke, malo je trčkarao i to je sve... Takodje
> se na utakmici videlo da je dotičnog mrzelo i da potrči...
> Šteta samo što Ronaldo nije igrao punom snagom, utakmica bi bila
> mnogo lepša... Ali, za Zvezdu je dovoljan i Djovani ;)
Vidi se da ne gledaš Ronalda često ;)
Inače tek za info, Ronaldo vuče tu povredu odavno. Ako si gledao
meč Valensija-Barselona kada je Ronaldo dao tri gola znaćeš o čemu
pričam.
fudbal.2809dizel,
-> #2797, lexus** poluvremenu ste bili bolji samo zato što je igrače Barse
** mrzelo da se vraćaju...
Divno je gledati izlive ljubomore i zavisti grobara :).
Možda i vi jednog dana budete neko i nešto u Evropi :>
Inače, zar misliš da takav tim, kao što je Barselona
sme sebi dozvoli takav luksuzda joj protivnička ekipa
skida stativu i ima nekoliko 100%-tnih prilika u drugom
poluvremenu. Koliko ja pročitah njihove izjave, rekoše
da je Zvezda nametnula strahovit tempo! To je "malo"
drugačije od tvog gledišta...
fudbal.2810dizel,
-> #2799, lexus** drugom se nisu ni branili, stajali su na sredini terena i
** čekali da peca upropasti šansu... ;)
Verovatno su oni igrali sa 7 odbrambenih igrača iz nekog samo
njima poznatog razloga. Jer, zašto igrati loše i biti umalo izbačen
iz Kupa kupova od nejakih Balkanaca, kad mogu da igraju fenomenalno
i da te Balkance razbiju? Mislim da ipak juče Barsa nije bila
toliko jaka, tj. samo ju je sreća spasla od ispadanja(tj. Zvezda
je sjajno igrala).
fudbal.2811dizel,
-> #2802, schef** Jok. Barselona iskusan tim. U svakom trenutku znaju kolikom
** snagom treba da igraju da bi prošli dalje. :) Ovo je mnogo
Ne mogu da poverujem u ovo! Znači oni su imali kontrolu nad utakmicom
i u onim trenucima kad su se šanse pred Baia-inim golom ređale kao na
filmskoj traci? :) Ma tačno su znali. Znali su da će ih spašavati
stativa, sudija, pa i sam Bog (ako postoji...)
fudbal.2812dizel,
-> #2798, lexus** Kakav crni prekršaj... Gledao sam snimak 15 puta i lepo se
** vidi da Pantelić nije ni dotaknut. Igrač Barselone je pokušao
Da, da. Nije dotaknut, već sapleten! A to što nije dobio žuti
karton i mene čudi, jer sudija je zaista bio raspoložen prema
Zvezdinim igračima što se tiče žutih kartona.
fudbal.2813dizel,
-> #2800, stefan** Ponekad je dobro prespavati pre nego što se napiše ovakav
** izveštaj a još bolje je pogledati snimak utakmice. Elem, ništa
Nisam spavao. Nisam mogao, mislio sam o tome kako smo umalo
srušili mit o nepobedivoj Barseloni! :)
** od onoga nije bio panel. U prvom slučaju kad se Pantelić onako
** sručio na travu igrač Barselone ga nije ni dotakao - lepo se
** vidi na usporenom snimku RTSa. U drugom slučaju radi o startu
** Blana na loptu - takođe se lepo vidi na usporenom snimku. Što
Što se tiče prvog penala, bio je čist! Ne znam zašto ste vi
grobari takvi, ali nema veze. A što se tiče drugog penala,
postoji razlika u tim startovima na loptu. Jer ukoliko ti nekoga
"ubiješ" pošto izbaciš loptu, naročito kad je ovaj u šansi,
možeš samo da se pomoliš da sudija neće svirati penal (osim
ako "crna svinja" ne navija za tebe).
** Doduše, Perica bi mogao da dobije 30 po turu da se malo
** opameti za ubuduće ;) A možda ni Njeguša ne bi trebalo potpuno
** zaobići :)
Najviše mi je žao što nismo razbili Barsu upravo zato što ti nećeš
morati da kupiš pretplatnu za sever da gledaš veliki tim. Možda je
tako i bolje, možda je vama grobarima lepše da budete komšije
prvacka sveta!
fudbal.2814dizel,
-> #2801, schef** Opet čuvena grobarska opterećenost zbog uspeha večitog rivala.
Šta da kažem? Sve si sam rekao.
** Opet čuvena grobarska teza o 'sudijskoj zaveri'.
Ovo nije grobarska teza, ovo je klasika... Neki rekoše juče, ovo
ti je kao protiv Kelna. Tada nas je sudija pokrao u oba meča, a
sledeće godine smo bili prvaci Evrope. Iz njegovih usta u Božije
uši.
fudbal.2815dizel,
-> #2796, lexus** odbrani, sa dosta odugovlačenja i zamaranja Zvezdinih igrača.
To zamaranje je više snage oduzelo njima, nego Zvezdinim igračima.
** jući gol. Nakon toga je Zvezda bila nešto bolja, medjutim
** peca je dokazao da je sebična stoka bez mozga.
Nešto bolja? Svaka ti čast.
** snimku sasvim lepo vidi da ga niko nije ni dotakao. Što se
** pecinog lebdenja tiče, Blan je izbio loptu, a ni kontakta nije
** bilo.
Ma jok, Barsini igrači nisu ni startovali na naše igrače, crveno-beli
su stalno sami padali.
fudbal.2816dizel,
-> #2804, lexus** dobro se vidi sa kamere koja je iskosa snimila dogadjaj.
** Jedini je problem što su na TV-u taj ugao pustili samo
Mora da si taj snimak na kome ti "sve vidiš" pogledao više
puta, pokušavajući da se uveriš da Zvezda nema pojma, itd...
Ako vam je tako lakše, odlično, ali nemojte bar onda da pišete
to po javnoj konfi, smešno je.
fudbal.2817dizel,
-> #2805, lexus** Što se tiče fantastičnog Srbina koji je zaustavio Ronalda ;)
** Dotičnom je zadatak bio prilično olakšan, budući da je Ronaldo
** povredio mišić na butini, što se moglo primetiti i po
Neko je skoro rekao da njega niko nikad nije zaustavio... A evo
šta se juče dogodilo!
fudbal.2818rkovacevic,
CRVENA ZVEZDA - BARSELONA 1:1
Da dodam i ja sopstveni komentar utakmice...
Barselona je došla u Beograd po rezultat za prolaz i tako je i
Robson postavio taktiku. Šest igrača odbrane, Stoičkov vraćen u
vezu i samo Ronaldo napred je taktika zvana 'čekalica' i tako je
Barsa igrala celu utakmicu. I tu je velika greška Robsona. Ronaldo
(po novinarima povređen) nije pružio ni 5% onoga što zna i može,
Stoičkov u vezi nije uradio AMA BAŠ NIŠTA, a Barsa jednostavno
NEMA odbranu i tu je bila velika šansa Zvezde. Ali, i Pižon
postavlja apsolutno ISTU taktiku u prvom poluvremenu i celo
poluvreme je gledan fudbal za Bogu plakati. I pored toga i Barsa i
Zvezda stvaraju par šansi ali, zahvaljujući što nepreciznošću
Blana, što sebičnosti Ognjenovića na poluvreme se ide sa 0:0.
Drugo poluvreme je priča za sebe. Pižon shvata grešku (ili shvata
da mora da juri rezultat, svejedno), ubacuje Pantelića i za dva
minuta Zvezda vodi! A onda nešto za je Zvezda specijalista. Dok se
igrači grle i ljube (cela odbrana sem Đorovića je bila oko
Jovičića i kad su Španci krenuli sa centra) četiri igrača Barse u
kaznenom prostoru protiv dva igrača Zvezde i desilo se što se
desilo. Miloje je mogao samo da mrzi Đovanijev šut i to je 1:1.
Barsa nastavlja sa čekalicom dok Zvezda kreće u napade i to preko
krila, gde je Barsa šuplja k'o sito. Ređaju se šanse ali, na
Zvezdinu nesreću, budi se Viktor Baia a budi se i austrijski
sudija Graber. Zvezdu krade za čist penal (prvi, kod drugog starta
Blan je prvo pokupio loptu pa onda Pericu) a sve što on propusti
Baia brani k'o hobotnica i drži Barselonu u jednom komadu. Uz sve
to i jedna stativa, Perica maši sa tri metra a na kraju još i Pici
promaši gol sam samcijat i ostane 1:1.
Šta reći na kraju? Barsa je uzela ono po što je došla i više nije
htela. Zvezda je mogla mnogo više ali nju nije htelo. Sve u svemu,
Zvezdino srce protiv Barselonine love, bojim se da je pobednik u
ovako neravnopravnim duelima unapred poznat.
fudbal.2819rkovacevic,
-> #2794, dizel==> Perica Ognjenović je fenomenalan fudbaler!!!
Ma daj, dizel, nismo deca...
Fenomenalni fudbaleri su Mijatović, Savićević, Maldini, Klinsman a
mali Perica treba još puno 'leba da jede da bi dostigao
gorepomenute :)
==> dribla, ali nisu mogli da pređu centar iz nekih čudnih razloga.
Iz razloga 'genijalne' taktike Bobija Robsona 6-3-1 (a i taj jedan
ko nijedan)
==> Zvezda sjajan tim?
Niste prvi na tabeli :)) ni u sopstvenoj državi, koja ima očajno slabu
Prvu ligu :((
fudbal.2820stefan,
-> #2813, dizel> Što se tiče prvog penala, bio je čist! Ne znam zašto ste vi
> grobari takvi, ali nema veze. A što se tiče drugog penala,
> postoji razlika u tim startovima na loptu. Jer ukoliko ti nekoga
> "ubiješ" pošto izbaciš loptu, naročito kad je ovaj u šansi,
> možeš samo da se pomoliš da sudija neće svirati penal (osim
> ako "crna svinja" ne navija za tebe).
Ajde ne preteruj. Prva situacija, vidi se kako Barsin igrač "stavlja"
nogu ispred Pantelića (jel on beše) i povlači je, Pantelić korakne nakon
toga i tek onda padne. Sudiju se nalazi na 3-4 metra od mesta događaja
tačno ispred njih. Nikakvog saplitanja nema. Pa pobogu, pogledaj snimak.
Kada bi baš hteo da ostaneš dosledan tome da je bio penal jedino bi imalo
smisla da tvrdiš da je pri povlačenju noge došlo do kontakta sa
Pantelićem (doduše, po meni je snimak dovoljno jasan i što se ovoga tiče).
Ovo što ti tvrdiš (saplitanje - ne u ovoj već u jednoj drugoj poruci)
zaista nema veze sa životom. Druga situacija, Blan izvodi klasičan klizeći
start, lepo, jednom nogom i dolazi do lopte pre zvezdinog igrača. Nema ni
govora o penalu.
> Najviše mi je žao što nismo razbili Barsu upravo zato što ti nećeš
> morati da kupiš pretplatnu za sever da gledaš veliki tim. Možda je
> tako i bolje, možda je vama grobarima lepše da budete komšije
> prvacka sveta!
Gledam ovih tvojih desetak poruka koje si poslao sad u konf i uopšte ne
razumem čemu toliko nekakvih kvalifikacija, zajedljivih primedbi i sličnih
stvari. Uopšte mi nije jasno čemu to, šta ti očekuješ da neko samo aminuje
ono što si ti napisao u konfu? Odigrali ste dobro utakmicu, imali ste
prilike koje, eto, niste iskoristili - ponekad dati sve od sebe
jednostavno nije dovoljno. Barsa je došla ovde ne da pobedi već samo da
prođe dalje (to se vidi po sastavu tima) i u tome je uspela. Zvezda je
možda imala neku svoju šansu baš u toj postavci igre no nije uspela da
realizuje bolju igru u drugom poluvremenu, dozvolila je sebi da primi
jedan strašno naivan gol - verovatno i zahvaljujući maloj euforiji koja ih
je zahvatila po postignutom golu. Sudija jeste bio na strani Barselone ali
uglavnom u okviru onoga što se i moglo očekivati (inače, kod tebe je
primetna tendencija da bez razloga bacaš drvlje&kamenje na sudije bez
obzira da li igra Zvezda ili recimo reprezentacija :) kada se igra protiv
tako poznatog tima. Mogli su da dobiju još neki žuti karton to je sigurno.
Ali Zvezda nije pobedila ne zbog tih kartona već zato što nije uspela da
realizuje (što nedostatkom sreće, što nesnalaženjem ili preterivanjem u
driblinzima poput Perice) svoje šanse. I verujem da bi ti bilo lakše da
za sve vreme utakmice niste uspeli da napravite ni jednu šansu nego što je
bilo ovako kako jeste - budi zadovoljan što ste odigrali dobru utakmicu
protiv jedne izuzetno jake ekipe, izduvaj se malo da se sve ovo ne bi loše
odrazilo po tvoje zdravlje ;) i nastavi da bodriš svoju ekipu u pokušaju
da osvoji kup i prvenstvo Jugoslavije :)
fudbal.2821schef,
-> #2811, dizel=- Ne mogu da poverujem u ovo! Znači oni su imali kontrolu nad
=- utakmicom i u onim trenucima kad su se šanse pred Baia-inim
Yap. Uvek su imali po bar dva gola prednosti, što znači da su imali
izuzetnu kontolu utakmice.
To se takođe pokazalo i kada je Robson obavio izmenu u vrlo kritičnom
trenutku po njegov tim, što je itekako smirilo igru. :)
fudbal.2822schef,
-> #2814, dizel=-** Opet čuvena grobarska opterećenost zbog uspeha večitog
=-** rivala.
=- Šta da kažem? Sve si sam rekao.
Ovo je smešno, bre. :))) Pa iz vaših poruka se direktno vidi ko je
opterećen. :) Gde si video kod nas da unapred 'zabranjujemo' vama da
odgovorite na našu poruku, gde smo mi vama poručili 'da se ne javljate'
i pre nego što ste nešto napisali? :)
=-** Opet čuvena grobarska teza o 'sudijskoj zaveri'.
=- Ovo nije grobarska teza, ovo je klasika... Neki rekoše juče,
=- ovo ti je kao protiv Kelna. Tada nas je sudija pokrao u oba
=- meča, a
Ma idi... :) A posle 'ih bre grobari jedni, samo vam je sudija
kriv...' :)
Kome je sad sudija kriv? :) Meni nije. :)
fudbal.2823lexus,
-> #2812, dizel=> Da, da. Nije dotaknut, već sapleten! A to što nije dobio žuti
Nije sapleten... Sam se bacio.
fudbal.2824lexus,
-> #2808, mmisic=> Inače tek za info, Ronaldo vuče tu povredu odavno. Ako si gledao
=> meč Valensija-Barselona kada je Ronaldo dao tri gola znaćeš o čemu
=> pričam.
Koliko ja znam, Ronaldo je upravo na toj utakmici i povredjen,
a ta utakmica je bila pre 5-6 dana.
fudbal.2825lexus,
-> #2809, dizel=> Divno je gledati izlive ljubomore i zavisti grobara :).
:))))
Ti bolje pogledaj one penale koje samo vi cigani vidite,
a tek kad shvatiš na ni jedan ni drugi penal nisu postojali,
onda se javi. Pošto ćeš tek onda dokazati da postoji zrno
objektivnosti u tebi.
fudbal.2826lexus,
-> #2810, dizel=> Verovatno su oni igrali sa 7 odbrambenih igrača iz nekog samo
=> njima poznatog razloga. Jer, zašto igrati loše i biti umalo izbačen
Aman, spodobo nijedna. Jel ti razumeš razliku izmedju moje prve
poruke o utakmici i ovih par poruka sa smajlijima?
Jesam li lepo reko da ste bili bolji u drugom poluvremenu? Jesam.
Jel Barsa odigrala loše to drugo poluvreme? Jeste.
Svaka čast Zvezdi za ono juče, ali niste imali nikakve šanse, a
sudija definitivno nije pomogao Barseloni. Nije dosudio par
žutih kartona, ali to se i očekuje kada Barsa igra protiv bilo
koga.
fudbal.2827lexus,
-> #2813, dizel=> tako i bolje, možda je vama grobarima lepše da budete komšije
=> prvacka sveta!
Šta je to prvack ili prvacak ili kako se već ne zove?
BTW: Smiri malo strasti, odspavaj par dana i onda pogledaj
snimak, ako i tada budeš video penale onda si stvarno beznadežan
slučaj.
fudbal.2828lexus,
-> #2815, dizel=> Nešto bolja? Svaka ti čast.
Hvala :)
Zeldi, vi ste igru imali od 60. do 80. minuta.
Tada ste naredjali 4-5 sjajnih šansi, a Peca je
upropastio 2. I na samom kraju ste imali još jednu
šansu. To je uz onaj gol sve što ste pokazali. Barsa
je svo ostalo vreme držala konce igre u svojim rukama
(ružne li fraze) i igrala tačno onako kako joj odgovara.
fudbal.2829lexus,
-> #2816, dizel=> Mora da si taj snimak na kome ti "sve vidiš" pogledao više
=> puta, pokušavajući da se uveriš da Zvezda nema pojma, itd...
Da Zvezda nema pojma, uverio sam se odavno... ;>
Pogledao sam prenos, pogledao sam snimak i pogledao sam penal
situacije najmanje 15 puta. Čak je i onom idiotu Mihajlovskom
bilo jasno da drugi penal nije postojao, a ti se gubiš kao
da si dete.
BTW: U pola naših novina se tvrdi kako je prva penal situacija
bila za penal, a druga nije, a u drugoj polovini se tvrdi
suprotno. Zar ti to nije malo sumnjivo?
=> Ako vam je tako lakše, odlično, ali nemojte bar onda da pišete
=> to po javnoj konfi, smešno je.
Smešan si samo ti.
fudbal.2830lexus,
-> #2817, dizel=> Neko je skoro rekao da njega niko nikad nije zaustavio... A evo
=> šta se juče dogodilo!
Well, već su ga jednom zaustavili ove sezone. Stankoviću svaka čast,
ali je imao znatno olakšan posao zbog povrede.
fudbal.2831ilazarevic,
-> #2794, dizel> Peca je probušio odbranu Barse, sjajnim driblinzima nije im
> dopustio da se snađu, da shvate gde je u stvari lopta, itd... :)
> Ali, čovek zaista nema sreće (zaista je šteta kad je propustio
Ja sam stekao utisak da sjajnim driblinzima nije ni sebi dopustio da se
snađe. Ponavljao je greške sa utakmice protiv Hartsa - sebičnost, previše
petljanja i šut pravo u golmana.
Đora je bio dobar, Milojević je fino branio (lopta ga nije preskakala, a
jednom je čak i istrčao). Baia je definitivno najbolji golman sveta. Šta je
sve branio...
Ronaldo nije ni pokušao da nešto uradi. Ne zato što su ga dobro čuvali, nego
zato što nije bilo potrebe. Čim je Zvezda povela, Barsa se uozbiljila i
postavila stvari na svoje mesto.
fudbal.2832mladenka,
Necu dugo ovaj put.Moram samo da jednu stvar primetim.
Ovi partizanovci su bolesni ljudi.Neverovatno ,ali oni kao da su
bili slepi sinoc.Zar je moguce da neko iole normalan i pomisli a ne
cak da javno napise ono sto ovde citam.Sramota.Budite jednom vec
ljudi pa istini pogledajte u oci.Ubuduce predlazem da se odvoje
konferencije za sport odvoje na sport-Zvezda i sport-partizan pa da
ne moramo citati svakakve gluposti koje dolaze iz partizanovog
tabora.Neka se oni nasladjuju u svojoj konferenciji jer isto kao i
njihov tim oni su druga evropska liga,a posto nismo u istoj ligi mi
nemamo sta da raspravljamo.
MOntekristo
fudbal.2833enco,
-> #2798, lexusPrekraja nije bilo.Sudija nije bitno uticao na rezultat utakmice
osim sto je propustio mozda da dodeli par zutih kartona igracima
barse.
fudbal.2834junior,
-> #2831, ilazarevic> jednom je čak i istrčao). Baia je definitivno najbolji golman
> sveta. Šta je sve branio...
Legenda. :)
Uspeo je sve ono da odbrani, uz to da namesti frizuricu i maše
fotoreporterima iza gola :))
fudbal.2835junior,
1) penal(i) nisu postojali
2) da smo ovako igrali u Barseloni, krv bi im popili :)
fudbal.2836lexus,
-> #2832, mladenka=> Ovi partizanovci su bolesni ljudi.Neverovatno ,ali oni kao da su
=> bili slepi sinoc.Zar je moguce da neko iole normalan i pomisli a ne
=> cak da javno napise ono sto ovde citam.Sramota.Budite jednom vec
Istina pogadja?
BTW: Šta ti najviše smeta? To što su igrači Barse radili šta su hteli
u prvom poluvremenu, što nisu bili penali ili ti, u stvari, samo
smeta objektivnost drugih?
fudbal.2837kum.djole,
-> #2644, junior>> Iz koje zemlje je Grobelar?
Iz Zimbabvea. ;)
Uja, sportisti! :)
Eto mene, za trenutak. Gledali smo utakmice, treba doživeti tu
atmosferu u kasarni ;).. za Barselonu da ne pričam, ali kad je bilo 4:0
protiv Kajzerslauterna, letele su kasete po hodnicima a krevete smo
morali da podvrgnemo hirurškoj intervenciji. ;)
Primite puno gušterskih pozdrava od kuma. :)
fudbal.2838schef,
-> #2831, ilazarevic=- snađe. Ponavljao je greške sa utakmice protiv Hartsa -
=- sebičnost, previše petljanja i šut pravo u golmana.
A šta si očekivao kad svo vreme samo bulji u zemlju, t.j. u loptu. :) Pravi
fudbaler gleda protivnika u oči.
fudbal.2839schef,
-> #2832, mladenka=- Ovi partizanovci su bolesni ljudi.Neverovatno ,ali oni kao da
Well, well, imamo i doktora ovde.
=- tabora.Neka se oni nasladjuju u svojoj konferenciji jer isto
=- kao i njihov tim oni su druga evropska liga,a posto nismo u
Jel' može malo argumenata za sve ove gluposti ovde? Ovakvim razgovorima
samo ti ispadaš smešan.
=- istoj ligi mi nemamo sta da raspravljamo.
Ako ovako nastaviš onda i nemamo šta da raspravljamo...
fudbal.2840schef,
-> #2836, lexus=- u prvom poluvremenu, što nisu bili penali ili ti, u stvari,
=- samo smeta objektivnost drugih?
^^^^^^^^^^^^
Ovo je uvek smetalo zvezdašima, jer 95% njih su suviše subjektivni da bi
tek tako prihvatili tužnu istinu. Istina boli, a istina je da više nisu
najbolji tim u Jugoslaviji kao što su bili nekada.
fudbal.2841mileusna,
-> #2822, schef>> Ovo je smešno, bre. :))) Pa iz vaših poruka se direktno vidi ko je
>> opterećen. :)
Po vašim porukama posle naših utakmica (kvantitet &
kvalitet), sasvim lepo se može zaključiti ko je opterećen... :)
>> =- ovo ti je kao protiv Kelna. Tada nas je sudija pokrao u oba
>> =- meča, a
>> Ma idi... :) A posle 'ih bre grobari jedni, samo vam je sudija
>> kriv...' :)
Ako ćemo pošteno, koliko se ja sećam, mada sam tada bio
još mali i neiskusa, treći gol u Kelnu smo primili sa bar
2-3 nemačka igrača u ofsajdu.
fudbal.2842mileusna,
-> #2819, rkovacevic>> Niste prvi na tabeli :)) ni u sopstvenoj državi, koja ima očajno
>> slabu Prvu ligu :((
A tek kup takmičenje što je bedno...
fudbal.2843madamov,
-> #2820, stefan> Ajde ne preteruj. Prva situacija, vidi se kako Barsin igrač "stavlja"
> nogu ispred Pantelića (jel on beše) i povlači je, Pantelić korakne nakon
> toga i tek onda padne. Sudiju se nalazi na 3-4 metra od mesta događaja
> tačno ispred njih. Nikakvog saplitanja nema.
Obojica preterujete. Kao prvo, kontakta je bilo, Barselonin igrač nije na
vreme povukao nogu (lopta je već prošla), a Pantelić nije na vreme pao. Da je
pao delić sekunde ranije, sudija bi verovatno svirao penal, ovako je mogao da
oceni da kontakt nije uticao na kretanje Zvezdinog igrača. Da nije sve baš
bilo čisto govori i činjenica da Pantelić zbog ovoga nije dobio žuti karton,
kao Ognjenović kasnije kada o penalu nije bilo ni govora. Ja, kao navijač
Crvene Zvezde mogu sudiji da zamerim što nije svirao penal, ali kad se gleda
hladne glave može se reći da i nije pogrešio.
fudbal.2844madamov,
-> #2828, lexus> Zeldi, vi ste igru imali od 60. do 80. minuta.
> Tada ste naredjali 4-5 sjajnih šansi, a Peca je
> upropastio 2. I na samom kraju ste imali još jednu
> šansu. To je uz onaj gol sve što ste pokazali. Barsa
> je svo ostalo vreme držala konce igre u svojim rukama
> (ružne li fraze) i igrala tačno onako kako joj odgovara.
Ovo je klasično viđenje nebjektivnog navijača koji želi da ispadne objektivan,
a ego mu ne dozvoljava da kaže reči pohvale i to većina ljubitelja crno-bele
boje ovde i čini. Za ovu utakmicu se može reći da je Zvezda nadigrala
Barselonu, ali nije iskoristila svoje šanse. Utakmicu ne čine samo šanse i
golovi, treba doći do situacija za šansu i gol. Ne sumnjam da bi Barselona
ubacila u petu brzinu da je Zvezda kojim slučajem povela sa 2:0, tj. da nije
odmah primila gol i da bi verovatno dala gol i otišla u sledeće kolo, ali je
bila daleko od toga da drži konce igre u svojim rukama.
fudbal.2845mladenka,
Cestitam svim partizanovcima pobedu nad C.Zvezdom u
kosarci.Partizan je jos jednom dokazao da je nas najbolji
kosarkaski klub.Uostalom on sa uspehom igra i u Evropi.
Postovana gospodo partizanovci ovo se zove objektivnost a ne ono
vase pljuvanje po vecitom rivalu iako mu je i citava Evropa odala
priznanje za izvanrednu igru protiv Barselone.Toliko od mene.
Montekristo
fudbal.2846lexus,
-> #2844, madamov=> Ovo je klasično viđenje nebjektivnog navijača koji želi da ispadne
=> objektivan, a ego mu ne dozvoljava da kaže reči pohvale i to većina
=> ljubitelja crno-bele
:)))
Bio dizel, montekristo ili madamov, odmah se vidi da navija za Zvezdu.
Mrzi me više i da komentarišem, ako hoćete da lažete sami sebe,
izvolite...
fudbal.2847lexus,
-> #2845, mladenka=> Postovana gospodo partizanovci ovo se zove objektivnost a ne ono
=> vase pljuvanje po vecitom rivalu iako mu je i citava Evropa odala
=> priznanje za izvanrednu igru protiv Barselone.Toliko od mene.
:))))))))))))
1. Ovo je tema _fudbal_, a ne tema _kosarka_
2. I jedno i drugo su objektivnost, jedino što je 99% navijača
zve*de slepo i vidi samo ono što piše po žurnalu i ostalim jadnim
sportskim novinama. Inače, jako je lepo što si bio objektivan
povodom utakmice, mada ne verujem da neko posle -27 može da priča
kako je izgubio nesrećno...
3. Niko nije pljuvao po igri zve*de, a naročito ne po igri u
drugom poluvremenu, jedini je problem što se ovde ta igra
preuveličava.
4. Smiri se malo...
fudbal.2848rkovacevic,
-> #2832, mladenka==>Ovi partizanovci su bolesni ljudi.
Bolesti se leče. Glupost određenih ljudi nikako.
==>Ubuduce predlazem da se odvoje
==>konferencije za sport odvoje na sport-Zvezda i sport-partizan pa da
==>ne moramo citati svakakve gluposti
Pročitaj još jednom svoju rečenicu i shvatićeš koliko si u pravu. I meni kao
dugogodišnjem grobaru je muka da čitam svakakve gluposti.
==>posto nismo u istoj ligi mi nemamo sta da raspravljamo.
Na tvoju žalost, i jedni i drugi smo u istoj ligi...
fudbal.2849rkovacevic,
-> #2845, mladenka==>Cestitam svim partizanovcima pobedu nad C.Zvezdom u
==>kosarci.Partizan je jos jednom dokazao da je nas najbolji
==>kosarkaski klub.
Jel' sigurno da je ovo napisao Montekristo?
Malo si promašio temu, ali nema veze...
Samo, podseti me, da li si to napisao i posle derbija u fudbalu?
==>Postovana gospodo partizanovci ovo se zove objektivnost a ne ono
==>vase pljuvanje po vecitom rivalu
Poštovani gospodine zvezdašu, nađi mi jednu facu u ovoj konferenciji koja piše
objektivno o svom klubu, bez grama subjektivne ljubavi prema klubu najdražih
boja. Ja nisam primetio neko pljuvanje zvezde posle tekme zvezda-Barsa, jedino
ako u pljuvanje računaš polemike tipa jeste/nije penal, ali to je ipak pravo
svake face na sezamu da ima svoje mišljenje.
fudbal.2850mmisic,
-> #2826, lexus> Svaka čast Zvezdi za ono juče, ali niste imali nikakve šanse, a
> sudija definitivno nije pomogao Barseloni. Nije dosudio par
> žutih kartona, ali to se i očekuje kada Barsa igra protiv bilo
> koga.
Po snimku se lepo vidi da je penal, sad zato što se vi (grobari) pravite
'ćoravi' u to neću da ulazim.
fudbal.2851schef,
U slučaju da još niko nije napisao, evo tima koji će se suprotstaviti
Češkoj 10. novembra. Nema nekih velikih iznenađenja (više nas ništa ne čudi od
Santrača ;) sem što je opravdano odsutan Pantić (9. se igra Atletiko -
Barselona), Savićević (ipak je teže povređen), Nađ (u lošoj je formi) a ipak
je mogao da pozove i Drulovića koji se dokazao igrama u Portou. :) Primetite
da ima 19 imena, a za 20. mesto kandidati su, po Sanijevim rečima, Zoran
Jovičić, Zoran Njeguš (gde njega...) i Ivica Kralj (yes, konačno!) ;) Takođe
je pohvalno i to što se vraća Ćurčić. :)
A najveći greh sam ostavio za kraj, a to je nepozivanje Bate Mirkovića.
Treba ga ubiti zbog ovoga, mada, možda je još uvek povređen.
Po 'Politici' (ne, ne čitam je ja već moj ćale ;) ovo će biti prvi tim:
Kocić - Peruđa
Brnović - Espanjol
Vidaković - Betis
Jokanović - Tenerife
Đukić - La Korunja
Mihajlović - Sampdorija
Jugović - Juventus
Ćurčić - Aston Vila
Mijatović - Real Madrid
Stojković - Nagoja
Drobnjak - Bastija
a pozvani su i:
Milojević - Crvena zvezda
Đorović - Crvena zvezda
Stefanović - Šefild
Saveljić - Partizan
Živković - Crvena zvezda
Govedarica - Volendam
Kovačević - Real San Sebastijan
Milošević - između Aston Vile i Peruđe ;)
Ako ovo bude stvarno prvi tim, onda i nije toliko loše, jer će igrati
Ćurčić i Drobnjak, a i odbrana je više nego odlična (Vidaković i Jokanović),
dok je Brnović možda jedina 'crna ovca' i rupa. :) Jooooj, krvi ćemo im se
napiti. ;)
Mada, ako Mirkovića više nikada ne pozove, onda je stvaaaarno... ;)
fudbal.2852basrak,
-> #2789, lexus> => Kad smo već kod smene trenera... Znate li da je sve bilo dogovoreno
> => da Ljupko preuzme Partizan, ali je LjubIša sa pobedom od 10:0
> => upropastio posao ;)
>
> Jel ovo neka 31oktobarska šala ili ti to ozbiljno?
Najozbiljnije, ali, kažem, propao posao... zasad.
fudbal.2853basrak,
-> #2802, schef> =- Perica Ognjenović je fenomenalan fudbaler!!!
> Ne moraš da pričaš ništa, sam je pokazao koliko je odličan
> igrač. :)
Perica je najobičniji kreten. No, ni Đorović pre samo jednu sezonu nije bio
ništa bolji, a gle ga sad... Kum će morati da pojede svoju beretku ;)
fudbal.2854szarko,
-> #1455, mantoniadis
Nesto da napisem o igracima kao cz-e.
Odmah da predjem na stvar...
Ti igraci su toliko glupi da to nije normalno :((
Kako mogu da prime gol posle gola to mi nije jasno ???
Da, znam...To je zvezda :>>
Inace kada sam video (nisam se jos ni presto radovati posle datog gola)
da su odmah primili gol, u istom trenutku sam prebacio na STB.
Haos.
Ajde da se i progleda kroz prste ono u Barsi ali da isto ponove kod kuce
kada su ih imali "u saci", ne mogu da verujem.
Toliko od mene...
Partizan is the best
fudbal.2855madamov,
-> #2846, lexus> :)))
> Bio dizel, montekristo ili madamov, odmah se vidi da navija za Zvezdu.
Kao prvo, nekulturno je započinjati odgovor smajlijem, to u prevodu znači da
se nekome smeješ u lice. Kao drugo, ti kažeš da je Zvezda imala par šansi i
ništa više, a na odgovor da te šanse treba stvoriti i da se za takvu igru kaže
da je neko nadigrao protivnika, govoriš sagovorniku kako se odmah vidi da je
Zvezdaš. Pre će biti da je obrnuto, vidi se da ti ne navijaš za Zvezdu,
štaviše vidi se i da imaš neke komplekse po pitanju odnosa prema Zvezdi. Pazi,
imaš ti pravo na svoj stav, ali kad se deklarišeš kao navijač drugog kluba i
taj svoj stav izneseš javno onakvim tonom kakvim si ga izneo ne možeš da
očekuješ da te iko smatra objektivnim.
> Mrzi me više i da komentarišem, ako hoćete da lažete sami sebe,
> izvolite...
Ako ćemo tako, ne znam samo ko laže sebe ovih pet godina kako su super tim,
kako obaraju rekorde, kako imaju super trenera, a onda dođe trenutak istine
pri prvom izlasku na evropsku scenu. Da ne davimo dalje, zbog toga i imam
resing na temu navijači, na ovome ćemo završiti, ako nemaš ništa protiv.
fudbal.2856stefan,
-> #2843, madamov> Obojica preterujete. Kao prvo, kontakta je bilo, Barselonin igrač nije na
> vreme povukao nogu (lopta je već prošla), a Pantelić nije na vreme pao.
Ja i rekoh dizelu da jedino može eventualno da tvrdi da je bilo kontakta
pri povlačenju noge. Onaj usporeni snimak sam gledao još usporenije na
videu i moja ocena je da kontakta nije bilo. Da je bilo kamere na drugoj
strani ili iza gola sve bi bilo mnogo jasnije ovako ostaje da svako oceni
na osnovu nekog svog osećaja.
fudbal.2857stefan,
-> #2852, basrak> Najozbiljnije, ali, kažem, propao posao... zasad.
Pa jel možemo nešto da učinimo da čoveku ne propadne posao? O:)
fudbal.2858stefan,
Pošto sam malo okasnio za premeštanje poruka (da izbegnemo onu zbrku) a
žao mi je da ih isponištavam ;) skrećem vam pažnju da postoji tema košarka
a bogami i tema navijači. Molio bih vas da svoje poruke usmerite u
odgovarajuće teme pošto ubuduće neću biti ovako milostiv ;)
fudbal.2859lexus,
-> #2850, mmisic=> Po snimku se lepo vidi da je penal, sad zato što se vi (grobari)
=> pravite 'ćoravi' u to neću da ulazim.
Dobro, ako je bio penal reci mi kojim delom noge je Španac sapleo
igrača zvezde.
fudbal.2860lexus,
-> #2855, madamov=> Kao prvo, nekulturno je započinjati odgovor smajlijem, to u prevodu
Sorry.
=> imala par šansi i ništa više, a na odgovor da te šanse treba
=> stvoriti i da se za takvu igru kaže da je neko nadigrao protivnika,
=> govoriš sagovorniku kako se odmah vidi da je
Jok vala, odgovorio sam na opasku o mom egu.
=> ne znam samo ko laže sebe ovih pet godina kako su super tim,
Ja se ne lažem. Dizel zna šta ja mislim o ovom sastavu Partizana.
CONF JOIN FORUM.16
CONF REPLY 4.1894
=> Idemo li ZAJEDNO na izbore?... :>
Mićun ruleZ ;)
fudbal.2861junior,
-> #2837, kum.djole>>> Iz koje zemlje je Grobelar?
> Iz Zimbabvea. ;)
Hm, moram da se ipak zamislim, pošto sam pre neki dan tražio
Grobelara na Altavisti :) i našao mi je dotičnog na adresi .za,
što bi značilo sajt u Zambiji, a ne Zimbabveu :). Opet, možda
on ima neke fanove u Zambiji pa su mu napravili official page,
ali nisam bio u mogućnosti da dalje razgledam, jer, naravno,
zambijske prezentacije nisu u našem cache-u.
PS. Dilema ostaje :)
fudbal.2862junior,
-> #2851, schef> Kovačević - Real San Sebastijan
Real Sosijedad.
Prvi tim zvuči dobro, mada, lepše bi bilo sa Đorovićem i Mirkovićem, a još
lepše kad bi se Vujačić vratio. :) Napad deluje veoma ubojito, faliće Dejo,
ali valjda će Đani moći da ga zameni.
fudbal.2863dizel,
-> #2819, rkovacevic** Fenomenalni fudbaleri su Mijatović, Savićević, Maldini,
** Klinsman a mali Perica treba još puno 'leba da jede da bi
** dostigao gorepomenute :)
Prvo, morao sam schefu da odgovorim epitetom koji je on stavio uz
Pecu, a inače, naravno da on još uvek (ali, po mom mišljenju, ne
zadugo) ne može da se poredi sa svetskim asovima kao što su Dejo,
Mijat, Maldini, itd...
** Iz razloga 'genijalne' taktike Bobija Robsona 6-3-1 (a i taj
** jedan ko nijedan)
Pa ta taktika bi trebalo da obezbedi Barsu da ne primi gol dva dana, jer
ona ima sve same reprezentativce. Ali, iako su bekovi Barse odlični igrači,
očigledno nisu navikli da igraju na ovaj način, tj. da budu primorani da
se brane...
** Niste prvi na tabeli :)) ni u sopstvenoj državi, koja ima
** očajno slabu Prvu ligu :((
Bićemo!
fudbal.2864dizel,
-> #2820, stefan** "stavlja" nogu ispred Pantelića (jel on beše) i povlači je,
** Pantelić korakne nakon toga i tek onda padne. Sudiju se nalazi
Korakne nošen inercijom, a tebi se čini da ga on ne dodirne pri
tom "stavljanju" noge. Ali, da si bio na stadionu, jasno bi video
penal, čist kao suza.
** na 3-4 metra od mesta događaja tačno ispred njih. Nikakvog
** saplitanja nema. Pa pobogu, pogledaj snimak. Kada bi baš hteo
To što je sudija bio na 3-4m samo potvrđuje ono što rekoh danas,
tj. nešto slično napisao je jedan španski novinar. Nešto u ovom
stilu: "...Austrijska sudijska trojka je poslata iz UEFA-e u Beograd
sa zadatkom da Barselona prođe dalje. Ni da je Zvezda bila 10x bolja
nego što jeste, ne bi uspela da prođe..."
** uopšte ne razumem čemu toliko nekakvih kvalifikacija,
** zajedljivih primedbi i sličnih stvari. Uopšte mi nije jasno
** čemu to, šta ti očekuješ da neko samo aminuje ono što si ti
Pravo ti kažem, uopšte mi nije lako da ovo pišem. Najviše bih voleo
da sve može da ostane na komentaru utakmice. Vrlo mi je teško kad Zvezda
izgubi, ali me mnogo nervira kada grobari pišu ovako kako pišu. Uvek
omalovažatavate Zvezdine uspehe, veličate njene protivnike, itd...
I pored očigledne krađe sudije, vi kažete da on nije uticao na igru.
Ma nema veze. Ionako će ova rasprava biti bez rezultata, jer će Lex
i posle nje misliti da je Zvezda u drugom poluvremenu bila MALO bolja
od Barselone, dok ću ja misliti da Barsa nije prešla centar u drugom
(sem kod gola i šanse Ronalda).
** pobedi već samo da prođe dalje (to se vidi po sastavu tima) i
** u tome je uspela. Zvezda je možda imala neku svoju šansu baš u
Stvar je u tome što su oni bili toliko nadmeni da je to bilo strašno.
Bili su sigurni u pobedu ovde, a ne samo u prolazak...
** ili preterivanjem u driblinzima poput Perice) svoje šanse. I
** verujem da bi ti bilo lakše da za sve vreme utakmice niste
** uspeli da napravite ni jednu šansu nego što je bilo ovako kako
** jeste - budi zadovoljan što ste odigrali dobru utakmicu protiv
** jedne izuzetno jake ekipe, izduvaj se malo da se sve ovo ne bi
** loše odrazilo po tvoje zdravlje ;) i nastavi da bodriš svoju
** ekipu u pokušaju da osvoji kup i prvenstvo Jugoslavije :)
Hvala na lepim željama, i bilo bi mi mnogo lakše da nismo imali
ni jednu šansu. Upravo toga sam se plašio na poluvremenu, ali
eto, dogodilo se. No, sad bar da uzmemo duplu krunu, pa sledeće
godine da oderemo Barsu u ligi šampiona (ako osvoje prvenstvo
Španije :).
fudbal.2865nikola.s,
-> #2846, lexus> Mrzi me vise i da komentarisem, ako hocete da lazete sami sebe,
> izvolite...
Ajde da se prebacimo malo u navijace, tamo je u svakom slucaju
interesantnije.....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2866nikola.s,
-> #2847, lexus> 1. Ovo je tema _fudbal_, a ne tema _kosarka_
Apsolutno...:))
> 2. I jedno i drugo su objektivnost, jedino sto je 99% navijaca
> zve*de slepo i vidi samo ono sto pise po zurnalu i ostalim
> jadnim sportskim novinama. Inace, jako je lepo sto si bio
> objektivan povodom utakmice, mada ne verujem da neko posle -27
> moze da prica kako je izgubio nesrecno...
Prvo, imate bolji tim, ali ne toliko da bi vam garantovao
da nas uvek pobedite sa velikom razlikom. Jes da je ovo za drugu
temu, ali samo da ti napomenem da je Zvezda bila lisena usluga
Perovica, Ilica, Karadzica i Stanojevica koji je igrao "na jednoj
nozi". Ovim ne zelim da kazem da je vasa pobeda nezasluzena, vec
da takav odnos snaga nece biti u svakom susretu ove sezone. A
pitanje je sta bi bilo kad bi nam Ameri igrali.....
> 3. Niko nije pljuvao po igri zve*de, a narocito ne po igri u
> drugom poluvremenu, jedini je problem sto se ovde ta igra
> preuvelicava.
Da li ti razumes da je Crvena Zvezda, tim koji je prosle sezone
odigrao max. 6 jacih utakmica, koji je formiran prakticno ove
sezone, u drugom poluvremenu razvalio Barselonu koja ima 16
standardnih reprezentativaca mnogih svetskih reprezentacija.
Svaki igrac Barselone za mesec dana odigra jakih meceva, koliko
igrac Zvezde u jednoj sezoni.
I na kraju da pozovem sve ljubitelje fudbala, prvenstveno navijace
Crvene Zvezde da u ponedeljak u 17:30 dodju na nas najveci stadion,
i na taj nacin pozdrave igrace Zvezde. Inace Zvezda igra sa Radom,
a ulaz je SLOBODAN.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2867nikola.s,
-> #2851, schef> U slucaju da jos niko nije napisao, evo tima koji ce se
> suprotstaviti Ceskoj 10. novembra. Nema nekih velikih
Sever i jug po 20, Istok 50 i Zapad 60..
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2868nikola.s,
-> #2854, szarko> Nesto da napisem o igracima kao cz-e.
> Odmah da predjem na stvar...
> Ti igraci su toliko glupi da to nije normalno :((
> Kako mogu da prime gol posle gola to mi nije jasno ???
> Da, znam...To je zvezda :>>
> Inace kada sam video (nisam se jos ni presto radovati posle
> datog gola) da su odmah primili gol, u istom trenutku sam
> prebacio na STB. Haos.
> Ajde da se i progleda kroz prste ono u Barsi ali da isto ponove
> kod kuce kada su ih imali "u saci", ne mogu da verujem.
> Toliko od mene...
> Partizan is the best
Jadno........
I neko je pomenuo kako su grobari objektivni, kako niko ne pljuje
Zvezdu i slicno....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2869schef,
-> #2862, junior=-> Kovačević - Real San Sebastijan
=- Real Sosijedad.
Samo sam doslovno prepisao iz novina, ništa ne razmišljajući. :) Sorry za
grešku. ;)
=- lepše kad bi se Vujačić vratio. :) Napad deluje veoma
=- ubojito, faliće Dejo,
Da, konačno da Sani shvati da Savo i Darko nisu za prvi tim. :)
fudbal.2870dizel,
-> #2825, lexus** Ti bolje pogledaj one penale koje samo vi cigani vidite,
** a tek kad shvatiš na ni jedan ni drugi penal nisu postojali,
Pogledao sam ih više od 20 puta (snimio sam reprizu tekme) i, i dalje
mislim da je prvi penal bio, a za drugi nisam siguran. Što se tiče
prvog penala danas sam pročitao i izjavu Ljubojevića koji kaže da je bio
čist penal (mislim da sad nema zašto da laže...), a pto se tiče drugof,
slažem se da je Blan izbio loptu pre nego što je pokosio Pericu, ali,
čisto da se zna, da je Peđa Stanković u prvom poluvremenu tako startovao
na Ronalda, prvo odneo loptu, potom je pao Ronaldo, a Peđa je dobio žuti!
fudbal.2871dizel,
-> #2826, lexus** Svaka čast Zvezdi za ono juče, ali niste imali nikakve šanse,
** a sudija definitivno nije pomogao Barseloni. Nije dosudio par
Kako možeš da kažeš da nismo imali nikakve šanse?
Zar od nije moglo da se dogodi (vrlo lako) da ona stativa i
ne buda stativa, već gol, zatim da je onaj promašaj Perice sa
2 metra bio gol, itd... Naravno, ŠBBKBB, ali to nisu "nikakve" šanse!
Kao što vidiš u ovom delu sam zaboravio pomoć sudije Barsi, koja je po
mom mišljenju bila velika!
fudbal.2872dizel,
-> #2821, schef** Yap. Uvek su imali po bar dva gola prednosti, što znači da su
** """" imali izuzetnu kontolu utakmice.
A u 47.-om minutu? :)
To što su oni imali kontrolu, na taj način koji ti misliš, moglo je
da se preokrene za dva minuta, jer je Zvezda napadala u sjajnom
tempu, tako da je mogla da da i više od 2 gola! (Ne smem da mislim
šta bi ostalo od Barse da smo dali gol, posle njihovog izjednačenja...)
fudbal.2873dizel,
-> #2853, basrak** Perica je najobičniji kreten. No, ni Đorović pre samo jednu
** sezonu nije bio ništa bolji, a gle ga sad... Kum će morati da
Mislim da ipak ja mogu bolje da procenim kakav je on igrač, iz
prostog razloga što većinu Zvezdinih mečeva pratim sa tribina.
Mislim da i nikola.s može da vam posvedoči da je Peca jedan od
najboljih igrača Zvezde!
fudbal.2874dizel,
-> #2831, ilazarevic** Ja sam stekao utisak da sjajnim driblinzima nije ni sebi
** dopustio da se snađe. Ponavljao je greške sa utakmice protiv
** Hartsa - sebičnost, previše petljanja i šut pravo u golmana.
Ne slažem se sa tobom, sem u ovom poslednjem. On je sam sebi
stvarao prilike, a verovatno je posle silnih driblinga, u trenutku
kad sever skoči isčekujući uspešan završetak sjajne akcije,
gubio koncentraciju i neprecizno šutirao. Mislim da ove sezone nema
sreće što se tiče postizanja golova, tako da ponekad, i kad ima šansu
da šutne, on ne uputi udarac ka golu, jer smatra da bi se driblingom
još više približio golu i imao veću šansu. Očigledno mu treba da
se psihički stabilizuje, i mislim da je sledeća sezona njegova!
fudbal.2875dizel,
-> #2838, schef** A šta si očekivao kad svo vreme samo bulji u zemlju, t.j. u
** loptu. :) Pravi fudbaler gleda protivnika u oči.
Nađi mi nekog fudbalera koji tako dribla i gleda igrača u oči! :))
Nije ti ovo basket!
fudbal.2876dizel,
-> #2827, lexus** Šta je to prvack ili prvacak ili kako se već ne zove?
To je isto što i šampion sveta!!! (ako se zanemari greška
u pisanju... :)
fudbal.2877dizel,
-> #2822, schef** 'zabranjujemo' vama da odgovorite na našu poruku, gde smo mi
** vama poručili 'da se ne javljate' i pre nego što ste nešto
** napisali? :)
Pa mi vama i ne možemo nešto takvo da vam napišemo, jer
vi ne igrate protiv Barse!
** Ma idi... :) A posle 'ih bre grobari jedni, samo vam je sudija
** kriv...' :)
Šta ti je? Uvek ste vi to nama govorili...
fudbal.2878dizel,
-> #2829, lexus** bila za penal, a druga nije, a u drugoj polovini se tvrdi
** suprotno. Zar ti to nije malo sumnjivo?
U kojim to novinama piše da penal nije bio?
Jel u "Politikinom zabavniku"? U grobarskom fanzinu "daj gol"?
:)
fudbal.2879dizel,
-> #2836, lexus** Istina pogadja?
Možda, ali samo vas...
** su hteli u prvom poluvremenu, što nisu bili penali ili ti, u
** stvari, samo smeta objektivnost drugih?
Smeta nam postojanje penala i neobjektivnost drugih.
fudbal.2880dizel,
-> #2851, schef** Savićević (ipak je teže povređen), Nađ (u lošoj je formi) a
Dejo je i povređen najbolji fudbaler na svetu! :)
** su, po Sanijevim rečima, Zoran Jovičić, Zoran Njeguš (gde
** njega...) i Ivica Kralj (yes, konačno!) ;) Takođe je pohvalno
** i to što se vraća Ćurčić. :)
Jovičić ruleZ! Njeguš takođe. Kralja ne pratim posebno, ali
ono šta znam o njemu je da je dobar golman. Ćurčić je sve
bolji, tako da je dobro što se vraća.
** Đorović - Crvena zvezda
Mislim da Đora zaslužuje prvi tim!
A što se tiče Miloja, on je trenutno u sjajnoj formi, ali pošto
je to slučaj i sa Kocićem, svejedno je...
fudbal.2881lexus,
-> #2862, junior=>> Kovačević - Real San Sebastijan
=>
=> Real Sosijedad.
Real Sosijedad je iz San Sebastijana :)
fudbal.2882lexus,
-> #2864, dizel=> od Barselone, dok ću ja misliti da Barsa nije prešla centar u
=> drugom (sem kod gola i šanse Ronalda).
Aha! A šansa Picija ;)
fudbal.2883nenad,
-> #2861, junior> Hm, moram da se ipak zamislim, pošto sam pre neki dan tražio
> Grobelara na Altavisti :) i našao mi je dotičnog na adresi .za,
> što bi značilo sajt u Zambiji, a ne Zimbabveu :).
Koliko se ja razumem u "tempo igrače" i "fenikse sa marakane",
.za je domen Južnoafričke republike.
fudbal.2884lexus,
-> #2870, dizel=> čisto da se zna, da je Peđa Stanković u prvom poluvremenu tako
=> startovao na Ronalda, prvo odneo loptu, potom je pao Ronaldo, a
=> Peđa je dobio žuti!
Pa nije bilo baš tako... Blan je startovao sa strane, a Stanković
je pokosio Ronalda sa ledja. Stanković (nadam se) nije startovao
da povredi Ronalda, ali se za takav start dobija žuti karton.
fudbal.2885lexus,
-> #2871, dizel=> Kako možeš da kažeš da nismo imali nikakve šanse?
Grrr... Ne mislim na šanse kao na šuteve ka golu i slično,
već je to bila fraza. Shvataš?
fudbal.2886lexus,
-> #2878, dizel=> U kojim to novinama piše da penal nije bio?
Sorry, ne čuvam stare novine, te ti ne mogu reći tačno u
kojim. Ali sam 100% pročitao da neko izjavljuje kako ono
prvo nije bio penal, a ono drugo jeste. Džajić i Pižon su
izjavili kako su jedno i drugo bili penali ;)
fudbal.2887ilazarevic,
-> #2874, dizel> kad sever skoči isčekujući uspešan završetak sjajne akcije,
> gubio koncentraciju i neprecizno šutirao. Mislim da ove sezone nema
Fali mu iskustva. Mislim da nije dobro za klub da onaj od koga se očekuje
najviše bude jedan od najmlađih igrača.
> se psihički stabilizuje, i mislim da je sledeća sezona njegova!
Pitanje je da li će se stabilizovati. Velikog igrača čine tehnika, snaga i
_srce_.
fudbal.2888slalevic,
-> #2878, dizelAlo moderatore, ajd' zivota ti otvori jos jednu temu pod naslovom
"Penal na utakmici Zvezda-Barsa DA ili NE" pa da mogu da mu lupim
jedan ignore.
fudbal.2889madamov,
Argentine results
Brazilian Stats
Croatian 1A update
Dutch League results - comments
More results from Europe (11/03
Results from Europe (11/02/96)
Results from Europe (11/03/96)
Serie A - comments
Serie A standings
Spanish Liga - comments
Spanish Liga results/standings
UEFA Cup Draw
[R/T] Greek League
[T/R] Russia, Round 34 - GOLDEN
fudbal.zipfudbal.2890lexus,
Rezultati i tabele posle 12. kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
Hajduk-Partizan 1:2 (1:1)
Borac-Čukarički 0:0 (0:0)
Zemun-Vojvodina 0:1 (0:1)
Budućnost-Bečej 3:1 (2:0)
Proleter-Mladost 6:1 (2:1)
Crvena zvezda-Rad 5:1 (3:0)
1. Partizan 12 10 2 0 37:7 (+30) 32
2. Crvena zvezda 12 9 2 1 25:10 (+15) 29
3. Vojvodina 12 6 3 3 16:10 (+6) 21
4. Proleter 12 5 1 6 20:19 (+1) 16
5. Bečej 12 4 4 4 13:17 (-4) 16
6. Zemun 12 3 6 3 11:11 (0) 15
7. Mladost 12 4 3 5 18:20 (-2) 15
8. Budućnost 12 4 2 6 12:18 (-6) 14
9. Hajduk 12 3 4 5 12:11 (+1) 13
10. Rad 12 3 3 6 13:16 (-3) 12
11. Čukarički 12 3 3 6 9:17 (-8) 12
12. Borac 12 1 1 10 5:35 (-30) 4
fudbal.2891koky,
-> #2872, dizel> tempu, tako da je mogla da da i vise od 2 gola! (Ne smem da mislim
> sta bi ostalo od Barse da smo dali gol, posle njihovog izjednacenja...)
Nista, dali bi oni jos jedan (dva, tri ...) :)))
fudbal.2892koky,
-> #2873, dizel> Mislim da i nikola.s moze da vam posvedoci da je Peca jedan od
> najboljih igraca Zvezde!
Nije mu ni tesko :)))
Sto se mene tice Peca je dobar individualac, ali je nekoristan
za tim. Napravi par dobrih driblinga i nista vise.
Niti da gol niti uposli nekog. Par puta je Jovicic mahao,
ali ga ovaj ili nije video ili je kasno dodavao.
Da ga gledam samo kao igraca Zvezde bolelo bi me uvo,
ali ocekujem od njega da (za neku godinu) bude jedan od
boljih igraca ovde. Ako ovako nastavi, nista od njega.
Mozda mu fali gol na nekoj vaznijoj utakmici ?
fudbal.2893budim,
-> #2869, schef(:) Da, konačno da Sani shvati da Savo i Darko nisu za prvi tim. :)
Ajde da vidim jedan razlog zašto Zoran Jovičić ne bi igrao u I timu?
Sani je čak i naglasio da za prvog strelca lige uvek mora biti mesta...
poz,
budimir
fudbal.2894budim,
-> #2854, szarko(:)
(:) Nesto da napisem o igracima kao cz-e.
(:) Odmah da predjem na stvar...
(:) Ti igraci su toliko glupi da to nije normalno :((
(:) Kako mogu da prime gol posle gola to mi nije jasno ???
(:) Da, znam...To je zvezda :>>
(:) Inace kada sam video (nisam se jos ni presto radovati posle datog
(:) gola) da su odmah primili gol, u istom trenutku sam prebacio na
(:) STB. Haos.
(:) Ajde da se i progleda kroz prste ono u Barsi ali da isto ponove
(:) kod kuce kada su ih imali "u saci", ne mogu da verujem.
(:)
(:) Toliko od mene...
(:)
(:) Partizan is the best
Štef, zašto nisi obrisao ovu poruku? Daj ber jedan jedini razlog...
poz,
budimir
fudbal.2895dizel,
-> #2884, lexus** Pa nije bilo baš tako... Blan je startovao sa strane, a
** Stanković je pokosio Ronalda sa ledja. Stanković (nadam se)
** nije startovao da povredi Ronalda, ali se za takav start
Pa ako si realan, znaš da nije u tome poenta... Glavni argument
onih koji kažu da nije penal, kažu da je Blan prvo odneo loptu,
međutim, ukoliko je to bio faul, onda je i ovo (Peca je već
prošao Blana, a zakačio ga je i drugom nogom, tako da je penal
bio čist).
fudbal.2896dizel,
-> #2887, ilazarevic** Pitanje je da li će se stabilizovati. Velikog igrača čine
** tehnika, snaga i _srce_.
On upravo sve to i poseduje. Tehnika, kao što svi znamo je odlična,
snage ima, često je jači u duelima od odbrmbenih grmalja, iako je
dosta sitan i ima 19 god., a i srca ima, čim ima smelosti da krene
na četvoricu igrača Barselone. Kao što rekoh, sledeća sezona je njegova.
Inače, juče, protiv Rada (5:1), Perica je bio jedan od najzapaženijih,
iako opet nije dao gol, ali je izveo nekoliko sjajnih driblinga, često
lepo posluživao svoje saigrače, a imao i nekoliko opasnih šuteva.
fudbal.2897dizel,
-> #2882, lexus** Aha! A šansa Picija ;)
Njega ne računam, on se sam čuva... :))))
fudbal.2898schef,
Danas se igra prijateljska fudbalska utakmica između reprezentacija BiH i
Italije, na stadionu Koševo. :)
Ovo će biti prva međunarodna utakmica od završetka rata.
Zna li iko sastave? ;) Jel' igra neki Srbin? Takođe me zanima, da li će
biti jedinstvena reprezentacija BiH, ili će republika Srpska imati posebnu?
fudbal.2899drejk,
samo da vam javim da je sudija koji je sudio na utakmici CRVENA ZVEZDA
BARSELONA jedva dobio prolaznu ocenu.
fudbal.2900madamov,
Evo šta kaže objektivni posmatrač:
Date: Tue, 5 Nov 1996 17:46:55 -0300
Reply-To: aborges@mymail.com.br
Sender: Soccer Boosters List <SOCCER-L@LSV.UKY.EDU>
Comments: Authenticated sender is <aborges@[200.239.48.7]>
From: Alexandre Borges <aborges@MYMAIL.COM.BR>
Subject: Re: Ronaldo
Comments: cc: rusell@QUIMICA.URV.ES
To: Multiple recipients of list SOCCER-L <SOCCER-L@LSV.UKY.EDU>
Hi,
> >I sort of agree, even he didn't show much here in Belgrade in Red
> >Star-Barcelona match. However, he had one move that was worth watching the
> >game which was pretty good in second half when Red Star practicly dominated
> >the field and Ronaldo was cut off from his midfielders so he didn't even
> >got the chance to show something more.
> And you must take into account that he played the match injured.
What injury was that, Jordi? Do you know if it has any resemblance to
the knee injury he had 9 months ago in PSV that disallowed him to play
some matches for the Holland League?
BTW, i watched some highlights of this match and in fact, in my
opinion, the draw scoring was unfair. Red Star deserved a victory.
---
Alexandre Borges
aborges@mymail.com.br
http://www.geocities.com/TheTropics/3024/
fudbal.2901madamov,
-> #2898, schef> Zna li iko sastave? ;) Jel' igra neki Srbin? Takođe me zanima, da li će
> biti jedinstvena reprezentacija BiH, ili će republika Srpska imati posebnu?
Ako je suditi prema utakmici sa Hrvatskom u kvalifikacijima za SP u
Francuskoj, ne da neće igrati nijedan Srbin, već ni Hrvata nije bilo u
reprezentaciji BiH. Inače, kapiten reprezentacije BiH je Mehmed Baždarević.
fudbal.2902madamov,
Brazil
Maradona admits avoiding games
Re- Ronaldo
[T/R] Albania Round 10
[T/R] Albania Round 9 [correcti
[T/R] Andorra Round 3, San Mari
[T/R] Croatia Round 11
[T/R] Czech Republic Round 12
[T/R] Slovakia Round 12
[T/R] Slovenia Round 15
[T/R] Yugoslavia Round 12
fudbal.zipfudbal.2903schef,
-> #2901, madamov=- Francuskoj, ne da neće igrati nijedan Srbin, već ni Hrvata
=- nije bilo u reprezentaciji BiH. Inače, kapiten reprezentacije
=- BiH je Mehmed Baždarević.
Pa i logično je :) jer su svi Hrvati iz Bosne odjedrili da igraju za
Hrvatsku. :) Mario Stanić mi sada jedini pada na pamet, ali sam siguran da ih
ima još.
A Srbi? Ima li republika Srpska svoju reprezentaciju?
fudbal.2904mileusna,
-> #2864, dizel>> tom "stavljanju" noge. Ali, da si bio na stadionu, jasno bi video
>> penal, čist kao suza.
E, sad i ti... :) Možda da je bio na stadionu u ulozi
sudije na rastojanju od 5m, ali sa tribina teško... Da je
tako, onda na TV-u ne bi prikazivali usporene snimke, već
ubrzane. ;)
>> eto, dogodilo se. No, sad bar da uzmemo duplu krunu, pa sledeće
>> godine da oderemo Barsu u ligi šampiona (ako osvoje prvenstvo
E da, to sam hteo da pitam, mada sad već nazirem odgovor.
Dakle, šta za naše timove ubuduće znači ovaj prolazak Zvezde u
II kolo? Mislim, oćemo li sada u KEŠ, i da li će Partizan i
dalje morati u kvalifikacije da bi došao do kupa UEFA. Zaista
ne bi bilo loše da smo sada povlašćenija nacija, pa da i
gorbari malo vide beli svet, tek onako, radi opšteg dobra
sviju nas. ;>
fudbal.2906mileusna,
-> #2892, koky>> Niti da gol niti uposli nekog. Par puta je Jovicic mahao,
>> ali ga ovaj ili nije video ili je kasno dodavao.
Dobro, mlad je, rade na njemu. Sigurno ti i schef niste
jedini koji su proučavali njegove nedostatke, ;) tako da treba
očekivati da za sezonu, dve, uz dobar tretman, stasa u zaista
kvalitetnog igrača. Mene recimo mnogo više brine da se on, kao
igrač ne opusti u fazonu 'ja sam super-star, bole mene', ali
ne verujem.
fudbal.2907mileusna,
-> #2901, madamov>> reprezentaciji BiH. Inače, kapiten reprezentacije BiH je Mehmed
>> Baždarević.
Kuku, koliko taj ima godina sada? BTW, jel on beše
zašlajmario sudiju na nekoj utakmici Jugoslavije? :)