kosarka.1stefan,
Tema "košarka" će se prevashodno baviti domaćom i evropskom košarkom.
Ljubitelji NBA košarke neka pogledaju malo niže ;)
kosarka.2ognjen.s,
13. kolo super lige
C.zvezda-Mornar 84:67
Borovica-Partizan 82:81
Košarkaši Partizana ponovo su izgubili dobijenu utakmicu. Vodili su
protiv Borovice sa 73:65, u zadnjem minutu čak i 80:76 da bi posle 2
izgubljene lopte od strane Partizanovih bekova Borovica izjednačila na
80:80. Dvadeset pet sekundi pre kraja fauliran je Lukovski koji pogađa
samo jedno bacanje. Slađan Stojković zadržava loptu kod sebe do kraja i
u zadnjoj sekundi pogađa koš ekipe Partizana - 82:81. Najefikasniji su
bili Stojković sa 25 i Brkić sa 21 poenom.
U subotu se igra završnica Kupa Jugoslavije u Nikšiću gde će se sastati
BFC-Budućnost i Partizan-C.zvezda. Partizan je izgubio 2 utakmice zaredom
pa ne bi trebalo da doživi i treći uzastopni poraz (to mu se još nije
desilo ove sezone:), a Budućnost ima malu prednost zbog toga što igra na
domaćem (crnogorskom) parketu. Dakle, u finalu očekujem Budućnost i
Partizan koji najverovatnije uzima prvi od 2 trofeja što će osvojiti ove
sezone.
kosarka.3dizel,
>
> 13. kolo super lige
>
> C.zvezda-Mornar 84:67
> Borovica-Partizan 82:81
>
> Kosarkasi Partizana ponovo su izgubili dobijenu utakmicu.
> Vodili su protiv Borovice sa 73:65, u zadnjem minutu cak i
> 80:76 da bi posle 2 izgubljene lopte od strane Partizanovih
> bekova Borovica izjednacila na 80:80. Dvadeset pet sekundi pre
> kraja fauliran je Lukovski koji pogada samo jedno bacanje.
> Sladan Stojkovic zadrzava loptu kod sebe do kraja i u zadnjoj
> sekundi pogada kos ekipe Partizana - 82:81. Najefikasniji su
> bili Stojkovic sa 25 i Brkic sa 21 poenom. U subotu se igra
> zavrsnica Kupa Jugoslavije u Niksicu gde ce se sastati
> BFC-Buducnost i Partizan-C.zvezda. Partizan je izgubio 2
> utakmice zaredom pa ne bi trebalo da dozivi i treci uzastopni
> poraz (to mu se jos nije desilo ove sezone:), a Buducnost ima
> malu prednost zbog toga sto igra na domacem (crnogorskom)
> parketu. Dakle, u finalu ocekujem Buducnost i Partizan koji
> najverovatnije uzima prvi od 2 trofeja sto ce osvojiti ove
> sezone.
To sto ti ocekujes je pusti san,jer Zvezda dobija!!!
kosarka.4stefan,
-> #2, ognjen.s> Košarkaši Partizana ponovo su izgubili dobijenu utakmicu. Vodili su
> protiv Borovice sa 73:65, u zadnjem minutu čak i 80:76 da bi posle 2
> izgubljene lopte od strane Partizanovih bekova Borovica izjednačila na
> 80:80. Dvadeset pet sekundi pre kraja fauliran je Lukovski koji pogađa
> samo jedno bacanje. Slađan Stojković zadržava loptu kod sebe do kraja i
Ovo definitivno postaje monotono :( Toliko su dobijenih utakmica
izgubili u poslednja dva minuta da ima da navuku komplekse za ceo život ;)
Po izveštajima u novinama vidim da u poslednje vreme Dalipagić uopšte ne
igra. Da li se radi o nekoj povredi ili je jednostavno u nemilosti trenera?
kosarka.5guta,
-> #3, dizel#> To sto ti ocekujes je pusti san,jer Zvezda dobija!!!
Prijatelju, statistika ti je ovakva:
Poruka Citirano Odgovor
2.8 9 redova 1 red
2.9 38 redova 4 reda
3.3 21 red 1 red
(extra) 9.468 23 reda 1 red
(extra) 9.507 18 redova 4 reda
Molba:
Batali to citiranje cele poruke da bi odgovorio jednim redom. Puniš i
meni i ostalima pad bez potrebe.
kosarka.6markojo,
-> #5, guta#:> Punis i meni i ostalima pad bez potrebe.
da je samo pad... ;)
kosarka.7ilazarevic,
-> #3, dizel> To sto ti ocekujes je pusti san,jer Zvezda dobija!!!
Ma, potpuno je nebitno ko će dobiti. Svi igraju jezivo loše, stvar je sreće
ko će odigrati malo manje loše.
kosarka.8space.ace,
-> #3, dizel--> To sto ti ocekujes je pusti san,jer Zvezda dobija!!!
E, dosta mi je duplih exec-a, još si mi ti falio sa citiranjem.
Batali to, napiši Sub: i piči.
Ovo je monstruozno. Ionako mi je loša veza...
kosarka.9guta,
Derbi juniorskog prvenstva Srbije
Subota, 13.03.1996, 13 časova
FMP Železnik - Novi Sad 111:76 (49:36)
Derbi između lidera i drugoplasiranog u prvenstvu je odigran u
Hali u Železniku pred oko 300 gledalaca. U toku utakmice
pobeda Železnika nije dolazila ni jednog trenutka u pitanje.
Najveća prednost od 44 poena razlike ostvarena je u 35.
minutu utakmice, posle čega je trener domaćih promenio kompletnu
prvu postavu, pa su gosti uspeli da delimično ublaže poraz.
Pobedi su najviše doprineli Petrović i Marjanović, koji inače
igraju kao pridruženi juniori i u prvoj postavi FMP Železnika,
člana Superlige.
Vaš izveštač sa lica mesta, Guta
kosarka.10stefan,
U polufinalu kupa Jugoslavije u Nikšiću:
Budućnost 90
BFC 82
kosarka.11superhik,
Partizan dobio zvezdu sa 18 razlike ;))))
kosarka.12lexus,
-> #10, stefan=> Budućnost 90
=> BFC 82
Zar nije 90:84???
kosarka.13koky,
Partizan - C.Zvezda 102:84
Govorilo se da je ovo finale pre finala :) Smesno !
Kad pogledam tim Zvezde bolje nisu ni mogli ;)
Veceras u 7 uzimamo trofej.
kosarka.15dizel,
> Molba:
> Batali to citiranje cele poruke da bi odgovorio jednim redom.
> Punis i meni i ostalima pad bez potrebe.
>
Sto se toga tice ,nema problema.Obicno pazim na to,ali u poslednjoj
nedelji nisam imao ni minut slobodnog vremena,pa sam slao poruke
posle citiranja cele poruke.
Izvinjavam se svima kojima ovo smeta!
kosarka.17dizel,
> Partizan - C.Zvezda 102:84
> Veceras u 7 uzimamo trofej.
partizan - B U D U C N O S T 115 : 125
Buducnost osvojila kup !!!!!!:))))))))
Posto si poruku napisao u prvom licu mnozine, da li to znaci da navijas za
Buducnost.Sto se tice partizana pokazalo se da je to tek jedna prosecna ekipa,
tj. da su jaki samo po imenima.Inace za jaku ekipu je nepojmljivo da od
objektivno slabije ekipe primi 20>> trojki.Moze se reci da je Buducnost
imala previse srece,ali i partizan je imao svoju sansu 2 minute pred kraj
kada je sudija (prestrogo) dosudio tehnicku gresku kosarkasu Buducnosti
(valjda Ivanovic).Imali su tada 4 bacanja i loptu sa strane pri rezultatu
od 7-8 razlike za Buducnost.Ali to nisu iskoristili.Sve u svemu posle
zasluzene pobede partizana nad zvezdom (koja je oslabljena neigranjem Gilica,
a i Lisica je igrao povredjen,Dzakovic slabo vodio ekipu),moram reci da mi je
drago sto ovaj trofej nije otisao u Humsku.
pozdrav,
Nikola (inace Markov kolega)
*****ULTRAS RED STAR BELGRADE*****
kosarka.18lexus,
-> #13, koky=> Govorilo se da je ovo finale pre finala :) Smesno !
=> Kad pogledam tim Zvezde bolje nisu ni mogli ;)
=> Veceras u 7 uzimamo trofej.
:(((((((((((((((((((((((
Izgleda da si pogrešio :(((((((
Glupi Podgoričani, našli su kada će da pogode 20 trojki, a
naši su, kao i uvek, uspeli da izgube svaku loptu na 4 ili 6
razlike :(
kosarka.19lexus,
-> #17, dizel=> Buducnost.Sto se tice partizana pokazalo se da je to tek jedna
=> prosecna ekipa, tj. da su jaki samo po imenima.Inace za jaku ekipu
=> je nepojmljivo da od
"Prosečna" ekipa je vas pregazila, a to znači da ste vi daleko
ispod proseka ;)
Što se finala tiče Budućnost je sasvim zasluženo pobedila, Partizan
je uspevao da stigne na -6, ali bi odmah gubio loptu :(((
Ovo i nije tako loše, očigledno je da igrači Partizana smatraju
da su mnogo bolji od ostalih i da mogu sve da pobede bez problema,
ovako izgubljen trofej bi mogao da ih otrezni i da ih natera da
igraju najbolje što mogu!
kosarka.20stefan,
Iduće sezone će nas u Evropi predtavljati 7 klubova - jedan u Ligi
evropskih šampiona, dva u Kupu Evrope i četiri u Kupu "Radivoja Koraća".
Predstavnik u ligi šampiona će biti pobednik plej-ofa, u Kupu Evrope će
igrati pobednik kupa (ili finalista ukoliko pobednik bude i prvak) i ekipa
sa najboljim plasmanom u superligi (naravno izuzimajući pobednika plejofa)
a preostala četiri mesta u kupu "Radivj Korać" se određuju takođe prema
plasmanu u superligi.
kosarka.21junior,
-> #17, dizel> Buducnost osvojila kup !!!!!!:))))))))
Šta reći o sinoćnoj utakmici?
Još jedna jadna predstava Partizana (pitam se da li je Viktor Igo, mislio
na vas kad je pisao "Les Miserables" :). Šutere uopšte niste znali da
čuvate, crnogorci su skakali kao nikad do sad :), pogotovo u napadu, pa
su ponekad imali i po 3 šanse iz 1 napada da daju koš. A to se naravno uvek
i dešavalo. Faulovi u napadu Drobnjaka i koraci Brkića su već zaštitni znak
Partizana. Kao i promašaji Berića sa slobodnjaka u najvažnijim trenutcima.
:)
Partizan _mora_ da poradi na odbrani ... nedopustivo je da mu tim kao što
je Budućnost utrpa 120 i kusur poena ...
jr.
kosarka.22dizel,
> => Buducnost.Sto se tice partizana pokazalo se da je to tek
> jedna => prosecna ekipa, tj. da su jaki samo po imenima.Inace
> za jaku ekipu => je nepojmljivo da od
>
> "Prosecna" ekipa je vas pregazila, a to znaci da ste vi daleko
> ispod proseka ;)
>
Pa,ako se secas u prvenstvu je ta ekipa "daleko ispd proseka" vas zgazila
sa 9 razlike,pa ti vidi.Uostalom videce se sve u play-off-u,jer ce obe
ekipe tu igrati,pa iako je ove godine prvenstvo ujednaceno,ocekujem
finale C.Zvezda-Partizan.To su najlepse utakmice za navijace,uvek su
uzbudljive,...
kosarka.23ilazarevic,
-> #11, superhik> Partizan dobio zvezdu sa 18 razlike ;))))
Jooj, što je bilo dobro :) Ono kad je Drobnjak uhvatio loptu u letu, pa
zakucao... to je pozdrav sezamovskim Zvezdašima ;)
kosarka.24ilazarevic,
-> #17, dizel> drago sto ovaj trofej nije otisao u Humsku.
Tebi je sigurno drago, pošto je Zvezda pukla u polufinalu.
kosarka.25brad,
-> #22, dizel
> Pa,ako se secas u prvenstvu je ta ekipa "daleko ispd proseka" vas zgazila
> sa 9 razlike,pa ti vidi.Uostalom videce se sve u play-off-u,jer ce obe
Ako se 9 razlike u jednoj manje više nebitnoj utakmici u prvenstvu može
nazvati gaženjem, kako onda nazvati 18 razlike u polufinalu kupa.
> ekipe tu igrati,pa iako je ove godine prvenstvo ujednaceno,ocekujem
> finale C.Zvezda-Partizan.To su najlepse utakmice za navijace,uvek su
Što se tiše finala mislim da su to samo vaše puste želje, jer ćete ispasti
u polufinalu, ako i dotle budete stigni. Pod ovime mislim ako uopšte uđete
u plej of. (koja je zvezda sada na tabeli ?)
brad (bane)
kosarka.26vitez.koja,
-> #20, stefan#=> sa najboljim plasmanom u superligi (naravno izuzimajući pobednika
#=> plejofa) a preostala četiri mesta u kupu "Radivj Korać" se
#=> određuju takođe prema plasmanu u superligi.
Prilično bez veze, može da se desi da ekipa koja igra finale plej
ofa, uopšte ne igra u Kupu Koraća sledeće sezone...
sk
kosarka.27junior,
-> #22, dizel> ekipe tu igrati,pa iako je ove godine prvenstvo
> ujednaceno,ocekujem finale C.Zvezda-Partizan.To su najlepse
> utakmice za navijace,uvek su uzbudljive,...
Ove godine će biti finale tipa Beobanka:Borovica.
kosarka.28lexus,
-> #27, junior=> Ove godine će biti finale tipa Beobanka:Borovica.
Borovica teško, a Zvezda još teže!
U polufinalu će igrati Beobanka, Budućnost, Iva i Partizan.
Šampion će biti Partizan zato što si igra više utakmimca, da
se igra jedna možda bi i izgubili!
kosarka.29superhik,
-> #21, junior=:> i dešavalo. Faulovi u napadu Drobnjaka i koraci Brkića su već
=:> zaštitni znak
Koraci Čubrila, a ne Brkića... Čubrilo izgleda reklamira 'Obuću'
Beograd, pošto je i u 1/2 finalu napravio 2x korake u 2 napada
;((
kosarka.30superhik,
-> #23, ilazarevic=:> Jooj, što je bilo dobro :) Ono kad je Drobnjak uhvatio loptu
=:> u letu, pa zakucao... to je pozdrav sezamovskim Zvezdašima ;)
LA UP ? Tako ga 'stručni' komentatori zovu...
kosarka.31kum.djole,
-> #30, superhik>> LA UP ? Tako ga 'stručni' komentatori zovu...
Čiji komentatori ?
kosarka.32kum.djole,
-> #28, lexus>> Šampion će biti Partizan zato što si igra više utakmimca, da
>> se igra jedna možda bi i izgubili!
Da, sećam se pretprošle sezone..
Kako ono beše, 7:0 pa 1:4.. ;)
Šampion = Beobanka.
Sigurno vam se neće dopasti. Oni guše basket, kao da ih vodi
Maljković.. toliko su se zapalili za tu odbranu da .. ;)
kosarka.33brad,
-> #22, dizel
> Pa,ako se secas u prvenstvu je ta ekipa "daleko ispd proseka" vas zgazila
> sa 9 razlike,pa ti vidi.Uostalom videce se sve u play-off-u,jer ce obe
Ako se 9 razlike u jednoj manje više nebitnoj utakmici u prvenstvu može
nazvati gaženjem, kako onda nazvati 18 razlike u polufinalu kupa.
> ekipe tu igrati,pa iako je ove godine prvenstvo ujednaceno,ocekujem
> finale C.Zvezda-Partizan.To su najlepse utakmice za navijace,uvek su
Što se tiše finala mislim da su to samo vaše puste želje, jer ćete ispasti
u polufinalu, ako i dotle budete stigni. Pod ovime mislim ako uopšte uđete
u plej of. (koja je zvezda sada na tabeli ?)
brad (bane)
kosarka.34lexus,
-> #30, superhik=> LA UP ? Tako ga 'stručni' komentatori zovu...
Alley Up!!!
kosarka.35lexus,
-> #32, kum.djole=> Da, sećam se pretprošle sezone..
=> Kako ono beše, 7:0 pa 1:4.. ;)
Vidim da postaješ duhovit ;)))
I ja se sećam prošle sezone 4:1 protiv Borovice!
kosarka.36superhik,
-> #31, kum.djole=:> Čiji komentatori ?
Naši... BK, 3K ...
kosarka.37kum.djole,
-> #35, lexus>> Vidim da postaješ duhovit ;)))
>> I ja se sećam prošle sezone 4:1 protiv Borovice!
A ja se sećam da smo tog trenera koji je pobedio Borovicu 4:1 oterali
na startu sledeće sezone. Trenera koji je posle 2 godine doneo titulu
Partizanu.. Uostalom, čemu prognoze..? Pobediće najsrećniji tim.
kosarka.38ilazarevic,
-> #30, superhik> LA UP ? Tako ga 'stručni' komentatori zovu...
Ne znam ja kako se to zove, samo znam da mi se svidelo :) LA UP, kažeš? Nije
loše :)
kosarka.39junior,
-> #28, lexus> => Ove godine će biti finale tipa Beobanka:Borovica.
> Borovica teško, a Zvezda još teže!
Gde ti ovde vidiš Zvezdu?
Ja tipujem na Borovicu, jer se sastoji od iskusnih igrača, koji
znaju šta znači teška utakmica. To su i dokazali u proteklih par
kola ... A Beobanka je favorit sam po sebi.
kosarka.40junior,
-> #32, kum.djole> Šampion = Beobanka.
> Sigurno vam se neće dopasti. Oni guše basket, kao da ih vodi
> Maljković.. toliko su se zapalili za tu odbranu da .. ;)
Slažemo se :)
Beobanka, stvarno, trenutno ima najuigraniju ekipu. Odlično su tempirali
formu za početak Superlige, a dolazak Ace Nikolića je potpuno preporodio
tim. Popović se ponovo raspucao, igra sezonu života, a tim niže uspeh za
uspehom. Moral im je na veoma zavidnom nivou (za razliku od Partizanovog,
npr.) i ako ovako nastave, neće imati dosojnog protivnika do kraja sezone.
jr.
kosarka.41superhik,
-> #34, lexus=:> Alley Up!!!
Axa... :))) Sorry isto zvuči !
A zašto baš Alley !? Ime igrača ?
kosarka.42dizel,
>> drago sto ovaj trofej nije otisao u Humsku.
>
> Tebi je sigurno drago, posto je Zvezda pukla u polufinalu.
Ma otkud ti samo to?????????
:)))))
kosarka.43dizel,
> Sto se tise finala mislim da su to samo vase puste zelje, jer
> cete ispasti u polufinalu, ako i dotle budete stigni. Pod ovime
> mislim ako uopste udete u plej of. (koja je zvezda sada na
> tabeli ?)
>
Ne znam tacno,ali znam da cete sad u petak da puknete!!!
Ovo u Niksicu je bila losa pratije i veliki blam,ali cemo mi vas brzo
da zgazimo.
Inace ,kako mozes da veciti derbi nazoves nevaznom utakmicom?
kosarka.45brad,
-> #43, dizel> ,ali znam da cete sad u petak da puknete!!!
Ja sam tipovao za petak +19 za partizan, ali nisam znao jednu veoma
bitnu stvar, a to je da vam neće igrati ni Lisica, ni Stević, ni Gilić.
Da sam to imao na umu tipovao bih ne +19, nego +39 za partizan. I na
kraju krajeva neznam koliki god da si zvezdać moraš malo biti i objektivan
i moraš priznati da taj tim zvezde ( bez ijednog pravog centra ) ne da
nemože da pobedi partizan, nego bi se namučio i sa ženskom ekipom partizana.
> Inace ,kako mozes da veciti derbi nazoves nevaznom utakmicom?
Kako god nazvali taj susret, o kome si ti pričao, on nama nije ništa
bitno značio, što se nemože reći za vas u petak. Ionako su vam šanse
male, pa još kad i ovaj večiti derbi izgubite, biće posle joj kuku
zvezdo, zar ni u plej of nemožeš da se plasiraš.
brad (bane)
kosarka.46superhik,
Partizan - Zvezda 82 : 78 ili tako nešto uglavnom 4 razlike za
Partizan.... beda.
kosarka.47kum.djole,
Partizan - Crvena zvezda 82:78 (40:41)
Odavno nisam video ovako zanimljivu utakmicu, i tako uzbudljivu završnicu.
Interesantna pojava koja prati crno-bele, da par minuta pre kraja izgube
dobijen meč, sada se desila Zvezdi.. Ipak mislim da je u ovakvom meču,
u kome Zvezda pokazuje borbenost i taktičnost i pored nedostatka visokih
igrača, a Partizan konačno uspeva da pametno odigra završnicu, zaista
nepotrebno tražiti nekog trijumfatora - videli smo gotovo sve,
pobednik je, naravno, košarka. :)
kosarka.49dizel,
>> ,ali znam da cete sad u petak da puknete!!!
>
> Ja sam tipovao za petak +19 za partizan, ali nisam znao jednu
> veoma bitnu stvar, a to je da vam nece igrati ni Lisica, ni
> Stevic, ni Gilic. Da sam to imao na umu tipovao bih ne +19,
> nego +39 za partizan. I na kraju krajeva neznam koliki god da
> si zvezdac moras malo biti i objektivan i moras priznati da taj
> tim zvezde ( bez ijednog pravog centra ) ne da nemoze da pobedi
> partizan, nego bi se namucio i sa zenskom ekipom partizana.
>
Pa ni ja nisam znao da cemo igrati bez tri centra!
Ali,nesto bas nisam siguran da bi smo se namucill sa vasom
zenskom ekipom.Pre bih rekao da smo mogli vrlo lako da vas
dobijemo.Vodili smo i sa 10 poena razlike,da bi na kraju izgubili
u poslednjem napadu,...
Nadam se da ces se sada spustiti na zemlju i shvatiti da Partizan
i Zvezda imaju po kvalitetu slicne timove i da ce u finalu sreca
odluciti sampiona,...
kosarka.50dizel,
>
> Partizan - Zvezda 82 : 78 ili tako nesto uglavnom 4 razlike za
> Partizan.... beda.
Jel mozes ti da posaljes jos koji dupli exec?
Do sada si vrlo uspesan.
kosarka.51kum.djole,
-> #46, superhik>> Partizan - Zvezda 82 : 78 ili tako nešto uglavnom 4 razlike za
>> Partizan.... beda.
Zašto beda..? Šta ti očekuješ od derbija ? :)
kosarka.52schef,
-> #49, dizel=-> i Zvezda imaju po kvalitetu slicne timove i da ce u finalu
=-> sreca odluciti sampiona,...
U kom finalu? Sa ovakvom ekipom zvezda nema teorije da stigne do finala. :)
A bogumi, plašim se i za Partizan... ;)
Srleř
kosarka.53superhik,
-> #50, dizel=:> Jel mozes ti da posaljes jos koji dupli exec?
=:> Do sada si vrlo uspesan.
Ovo mi je prvi.
kosarka.54ilazarevic,
-> #46, superhik> Partizan - Zvezda 82 : 78 ili tako nešto uglavnom 4 razlike za
> Partizan.... beda.
Da je Partizan zaigrao kako može, s obzirom na nekakav kvalitet igrača koji
ga čine, bilo bi bar deset razlike. Šuta sa distance nije ni bilo, jedino što
nas je spaslo je što Lisica nije igrao. Jestratijević se odlično držao, ali
ne može se igrati sa jednim centrom cela utakmica. I, drago mi je što je Zoća
Stevanović malo zaigrao :)
kosarka.55kaiser,
-> #46, superhik==>> Partizan.... beda.
ubismo vas kao mačke.
kosarka.57lexus,
-> #47, kum.djole=> Odavno nisam video ovako zanimljivu utakmicu, i tako uzbudljivu
=> završnicu.
=> pobednik je, naravno, košarka. :)
Joj kume, lupaš ko niko...
Utakmica jeste bila dosta uzbudljiva ali pobedio je Partizan ;)))
Ako P i Z nastave ovako da igraju nikada neće doći do finala :((
kosarka.58lexus,
-> #49, dizel=> Nadam se da ces se sada spustiti na zemlju i shvatiti da Partizan
=> i Zvezda imaju po kvalitetu slicne timove i da ce u finalu sreca
=> odluciti sampiona,...
Ma da, Partizan je odigrao očajno, da nas je hteo šut razbili bi smo
vas kao nikoga, ovako smo pobedili samo zbog Lukovskog...
Vi prvo treba da stignete do play-offa a tek posle da mislite o
finalu ;)))
kosarka.59lexus,
-> #50, dizel=> Jel mozes ti da posaljes jos koji dupli exec?
=> Do sada si vrlo uspesan.
Čuj ko se javlja ;))
kosarka.61dizel,
>> Partizan - Zvezda 82 : 78 ili tako nesto uglavnom 4 razlike
>> za Partizan.... beda.
>
> distance nije ni bilo, jedino sto nas je spaslo je sto Lisica
> nije igrao. Jestratijevic se odlicno drzao, ali ne moze se
> igrati sa jednim centrom cela utakmica.
Steta,samo da je Lija igrao bilo bi mnogo drugacije.
Jestratijevic je bio odlican,ali je ipak Partizan odneo pobedu,bas na
poziciji centra.Steta sto se povredio Trifunovic.
Karadzic po prvi put odigrao kako se od njega ocekuje,ali,...
Ostavljemo popbede Zvezde za finale play-offa.
kosarka.62dizel,
>
> Partizan - Crvena zvezda 82:78 (40:41)
>
> Odavno nisam video ovako zanimljivu utakmicu, i tako uzbudljivu
> zavrsnicu. Interesantna pojava koja prati crno-bele, da par
Kako mozes uvek da budes tako realan!
Znam da navijas za Partizan,a ipak ocenjujes utakmice kao neki
strucni komentator.Mozda bi ti bilo pametno da tamo svoje zanimanje
i potrazis.
Samo ne na yu-radiu,tamo je onaj atipican prenos,bas je haos!
kosarka.64kum.djole,
Finale Kupa Evrope
--------------------------------------------------
Taugres Vitoria - PAOK Thessaloniki 88:81 (44:50)
Večeras je Taugres posle velike borbe savladao goste iz Grčke
rezultatom 88:81 u svojoj sopstvenoj hali pred oko 3.500 gledalaca.
Paradoksalno zvuči, ali tako je - ovogodišnje finale Kupa Evrope
održano je u gradu španskog finaliste, što dovoljno govori na koji
način je Taugres došao do pobedničkog pehara.
Utakmica je počela oštro, smenjivali su se ishitreni napadi obe
ekipe, domaćin je vodio sve do šestog minuta igre kada na scenu
stupa Branislav Prelević i sa nekoliko uspešnih šuteva dovodi u
vođstvo svoju ekipu - 8 poena prednosti za PAOK.
Do kraja prvog poluvremena PAOK je održavao prednost koja je u
jednom trenutku iznosila 13 poena, a Taugres se približio na
konačnih šest uz zvuk sirene i trojku beka domaćih Miljere.
Odlična igra PAOK-a i nepovezana igra Taugresa jesu bile odlike
prvog dela igre, ali u drugom slika na terenu se totalno izmenila.
Taugres je preko Rivasa i Perasovića uspeo da dostigne prednost
grčkog tima uz seriju od 6:0. Činilo se da su igrači PAOK-a za trenutak
zaspali na terenu, sve do 29. minuta kada PAOK ponovo dostiže visoko
vođstvo od 9 poena.. a onda, potpun preokret u poslednjih 10 minuta.
Osam minuta pre kraja utakmice, Taugres vodi 68:67 i iz minuta u
minut lagano povećava tu prednost zahvaljujući greškama protivnika.
Smirenom i sigurnom igrom Taugres dolazi do osetne prednosti -
Nikola, Perasović, Rejes, Rivas i Miljera podižu na noge čitavu
halu i već je 6 poena razlike za Taugres! Neverovatan preokret
dogodio se za samo 8 minuta igre - Španci su pametno odigrali do kraja,
igrači PAOK-a delovali su nezainteresovano upravo onda kada je
bilo najvažnije ostati u igri.. Minut pre kraja utakmice Taugres
pogocima Nikole sa slobodnih bacanja vodi 83:76 i do samog završetka
igra rutinski, uz poentiranje sa penala posle presinga PAOK-a.
Šta reći o boljoj, ali ipak poraženoj ekipi ?
Geret je non-stop grešio u odbrani i predaji lopte, Tsekos uporno
pokušavao da nadskoči Rivasa pri čemu je konstantno pravio prekršaje,
a Prelević i Buduris posle 55% šuta za tri poena, pucaju kao sumanuti
bez ikakve potrebe sa preko 9 metara, naravno, bez uspeha.
Stojaković, po Sportskom žurnalu "najskuplji i najtalentovaniji
evropski igrač" je tek na momente delovao ubojito, a Bane Prelević
i pored sigurnog poentiranja, od 30. minuta potpuno dekoncentrisan
i premoren čini 3 prekršaja u napadu, gubi nekoliko važnih lopti..
Redzias, visok 2.12 cm delovao je neubedljivo kao četvorka u većem
delu utakmice, da bi ga suparnik Rivas, visok 2.09 potpuno nadigrao
i zajedno s Nikolom poslao na klupu dva minuta pre kraja susreta..
Nerezonski šutevi, manjak ofanzivnih skokova i šuplja odbrana
koštali su ekipu PAOK-a još jednog velikog trofeja.
Na kraju balade, ostaje utisak da je Željko Lukajić "večiti drugi"
sam kumovao porazu svoje ekipe - Prelević je odigrao bez odmora
svih 40 minuta, Amerikanac Geret bio najbolji igrač protivničke
ekipe, dok Tsekosu u svakom slučaju odgovara nadimak "drvoseča".
Pehar Kupa Evrope zasluženo pripada timu Taugresa koji je večeras
zahvaljujući netaktičnim potezima igrača i trenera PAOK-a uspeo
da ostvari svoj najveći uspeh na međunarodnoj sceni.
kosarka.65junior,
-> #61, dizel> Karadzic po prvi put odigrao kako se od njega ocekuje,ali,...
Karadžić je car. To sam rekao pre i ostajem pri tome ...
kosarka.66mantoniadis,
-> #64, kum.djole>!> Paradoksalno zvuci, ali tako je - ovogodisnje finale Kupa Evrope
>!> odrzano je u gradu spanskog finaliste, sto dovoljno govori na koji
>!> nacin je Taugres dosao do pobednickog pehara.
Sledece godine final eurokupa ce se odrzati na Kipar, da ne bi ispalo
opet takvo nesto..
>!> Redzias, visok 2.12 cm delovao je neubedljivo kao cetvorka u vecem
>!> delu utakmice, da bi ga suparnik Rivas, visok 2.09 potpuno nadigrao
>!> i zajedno s Nikolom poslao na klupu dva minuta pre kraja susreta..
Decko je ucio da igra petorku a ne cetvorku :), a ne znam koje su bile
namere Lukajica, mada mi se cini neobicno da najvisi u petorku ne igra
u mesto centra..
>!> Na kraju balade, ostaje utisak da je Zeljko Lukajic "veciti drugi"
>!> sam kumovao porazu svoje ekipe - Prelevic je odigrao bez odmora
>!> svih 40 minuta, Amerikanac Geret bio najbolji igrac protivnicke
>!> ekipe, dok Tsekosu u svakom slucaju odgovara nadimak "drvoseca".
Lukajic tu je napravio najvecu gresku.. TREBAO da odmori Prelevica.
Prelevic iako postigao 30 (mozda i vise) poena, u poslednjim 10 minuta
utakmice se "videlo" umor igraca. Ipak vise nije mladic. Jos je trosio
Gianulisa na odbranu, odlicnog napadaca..
Najvecu stetu je pravio Rivers. Da bi igrao pametno, bi trebao da vodi
racuna kako da onesposobi tog igraca. Recept je poznat svima. Loptu na
Retzias ili Gareta pa ce Rivers uskoro van terena zbog 5 licne..
kosarka.67vukadin,
Barselona je dobila Ulker sa 30 poena razlike i jedina je ekipa koja
se plasirala za dalje takmičenje iz dve utakmice.
Ima li ko kompletne rezultate sinoćnjih utakmica?
kosarka.68mantoniadis,
-> #67, vukadin>!> Barselona je dobila Ulker sa 30 poena razlike i jedina je ekipa koja
>!> se plasirala za dalje takmicenje iz dve utakmice.
>!> Ima li ko kompletne rezultate sinocnjih utakmica?
Real-Olimpiakos 80:77
Beneton-Panathinaikos 83:69
Barcelona-Ulker 96:66
CSKA-Ortez 104:89
kosarka.69giovanni,
-> #62, dizelĘ? Samo ne na yu-radiu,tamo je onaj atipican prenos,bas je haos!
Kad pomenu yu radio i njihove prenose. Kad sam ih prvi put čuo kako
prenose Voša-Zvezda oduševio sam se. Njihovi radio prenosi su
najbolji prenosi koje sam ikad slušao.
kosarka.70j.bojan,
Sta je bre ovo?
Ovde pise sport a ne atletika i fudbal!:)
Imali kostrka?
Iz NBA lige i Nase Srpske????
kosarka.71vitez.koja,
Šta bi sa Borkom Radovićem? Počeo je sezonu u Zvezdi i...?
sk
kosarka.72ognjen.s,
Evo rezultata 16. kola super-lige.
Partizan-Budućnost 89:79 (51:42)
Borovica-BFC 79:91
Mornar-Radnički 90:92
Iva-Spartak 98:87
Beobanka-C.zvezda 72:59 (38:22)
FMP-Lovćen sutra
Tabela:
1. Iva 22 8
2. Partizan 22 8
3. Beobanka 21 9
4. BFC 21 9
5. Budućnost 21 9
6. Spartak 20 10
7. C.zvezda 20 10
8. Borovica 17 13
9. FMP 16 13
10. Radnički 15 15
11. Lovćen 12 17
12. Mornar 12 18
kosarka.73junior,
-> #71, vitez.koja> Šta bi sa Borkom Radovićem? Počeo je sezonu u Zvezdi i...?
I završio u Sibiru. Tačnije u Irkutsku, ako se ne varam.
Dobio je stan, kola, igra lepo ... a i tim mu je na putu
ka prvoj ligi :>
kosarka.74stefan,
U finalu košarkaškog Kupa Grčke Panatenaikos je pobedio Iraklis sa 85:74.
To je prvi trofej Bože Maljkovića u Grčkoj. Najbolji igrači u pobedničkom
timu su bili Vilkins (13-8, 5-1, 9-6, 14 sk.) i Ikonomu (8-4, 6-3, 7-6, 5
sk.)
kosarka.75guta,
Železnik, 27.03.96. , početak u 20:30h
FMP Železnik - Iva Kormilo 85:84 (37:38)
Zaslužena pobeda domaćina, koja se ne ogleda previše u
krajnjem rezultatu. Većim delom utakmice FMP je imao
inicijativu i vođstvo, koje ipak nije prelazilo 5-7 poena.
Rezultatska neizvesnost je stvorena u poslednjih 7 sekundi,
pri vođstvu domaćih 85:81. U tom trenutku je bek gostiju
isprovocirao konflikt sa igračima sa klupe domaćina, i gužvi
koja je nastala, svirane su u istom trenutku dve tehničke
greške igračima FMP Železnika. Iz četiri slobodna bacanja,
gosti su postigli 3 poena i imali poslednji napad pri
rezultatu 85:84. U napadu je čist 'zicer' promašio, inače vrlo
dobri, krilni centar gostiju Mišel Lazarević, i loptu su
osvojili igrači Železnika. Izveden je poslednji napad, vreme
(1 sekunda) je isteklo, mada se nije oglasila sirena
zapisničkog stola. Igrači gostiju su, uvereni da je utakmica
završena, otišli u svlačionicu, ali ih je na opšte
zaprepašćenje (i veselje ;) prisutnih sudija vratio iz
svlačionice da 'odigraju' jednu sekundu, u kojoj je lopta
ionako pripadala igračima Železnika. Utakmica je i završena
rezultatom 85:84.
U redovima gostiju posebno se istakao kapiten Dušanović, sa
31 postignutim poenom. Vredi zabeležiti da je u poslednjih 7
minuta utakmice imao procenat šuta 100%, i tako praktično sam
održavao priključak sa domaćinima. Dobru partiju je zabeležio
i mladi centar Mišel Lazarević.
U domaćoj ekipi, centri Bulatović i Šilobad su zabeležili po
21 poen, plej Mavrenski 14 poena (3 trojke). Istakao se i
mladi plej Veselin Petrović, koji je sa Mlađanom Šilobadom izveo
i najlepšu akciju na utakmici, vrlo lep 'no-look-pass' ispod
koša gostiju. Od atrakcija, spomenimo i četiri vrlo efektna
zakucavanja Nikole Bulatovića.
Vaš izveštač sa lica mesta, Guta
P.S. (to ognjen.s) Dobili smo ih :)
kosarka.76kum.djole,
Sretenović raskinuo ugovor sa Crvenom zvezdom, Džaković odlazi.
kosarka.77stefan,
-> #76, kum.djole>Sretenović raskinuo ugovor sa Crvenom zvezdom, Džaković odlazi.
Opala :) Zvezda je u žešćoj krizi, nalazi se na sedmom mestu i ima dve
pobede više od Borovice. Ukoliko nastavi sa katastrofalnim igrama kao u
poslednjih nekoliko kola može joj se desiti da je prestigne Borovica i tako da
izvisi za jedno od mesta koje vodi u Evropu. Još kada se doda odlazak
najiskusnijeg igrača (ako se ne varam zbog problema oko ispunjenja ugovora?) i
trenera eto belaja. Doduše, možda to bude povod da se trgnu iz letargije - u
svakom slučaju finiš liga dela našeg prvenstva će biti zanimljiv.
kosarka.78schef,
-> #76, kum.djole=- Sretenović raskinuo ugovor sa Crvenom zvezdom, Džaković odlazi.
^^^^^^^^^^
Jel' to znači da više neće da igra za zvezdu? ;))) Ili će da ostane
čisto volonterski... :>>>
Srleř
kosarka.79stefan,
Evo rezultata i tabele košarkaškog prvenstva posle 33 odigrana susreta:
Radnički CIP-C.Zvezda..87:92
Budućnost-BFC Beočin...69:68
Lovćen-Borovica........65:80
Iva-Mornar............111:96
FMP Železnik-Beobanka..58:84
Spartak-Partizan.......70:101
Partizan......33 24 9 1742:1614 72%
Iva...........33 24 9 1626:1512 72%
Budućnost.....33 24 9 1603:1579 72%
BFC Beočin....33 32 10 1563:1452 69%
Beobanka......33 22 11 1462:1317 66%
Spartak.......33 22 11 1577:1556 66%
C.Zvezda......33 21 12 1478:1483 63%
Borovica......33 19 14 1463:1516 57%
FMP Železnik..33 18 15 1444:1493 54%
Radnički CIP..33 16 17 1552:1613 48%
Lovćen........33 13 20 1302:1470 39%
Mornar........33 12 21 1409:1616 36%
LM, kao što vidite na vrhu se poprilinčo zakuvalo i biće svašta do kraja
(idućeg vikenda se igra derbi Partizan-Iva). Zvezda je u ovom kolu konačno
uspela da prekine seriju neuspeha (šta bi, ode li Džaković?) i zadrži
prednost ispred osmoplasirane Borovice a samim tim i mesto koje vodi u
Evropu.
kosarka.80nenad,
-> #77, stefan> Opala :) Zvezda je u žešćoj krizi,
Zvezda je u konstantnoj "krizi" od kad joj je Kapidžić na čelu.
kosarka.81guta,
-> #79, stefan
#> Partizan......33 24 9 1742:1614 72%
Interesantno. Partizan ne samo da je postigao najviše koševa, već je (sa
izuzetkom poslednjeg Mornara, koji je primio dva više), najviše koševa i
primio.
kosarka.82stefan,
-> #81, guta> Interesantno. Partizan ne samo da je postigao najviše koševa, već je (sa
> izuzetkom poslednjeg Mornara, koji je primio dva više), najviše koševa i
> primio.
A pogledajte ko je primio najmanje koševa pa se onda setite sa kime
sarađuje njihov trener...:)
kosarka.83guta,
Smena trenera FMP Železnika
---------------------------
Na kormilu FMP Železnika, umesto dosadašnjeg trenera Boška Đokića,
nalazi se od juče Momir Milatović, bivši trener muške ekipe Lovćena
i ženske ekipe Bečeja.
kosarka.84stefan,
Večeras i u četvrtak se u Parizu odigrava završnica lige evropskih
šampiona. Učestvuju ekipe Barselone, Panatenaikosa, CSKA i Reala. U
polufinalima večeras igraju Panatenaikos-CSKA (19h) i Real-Barselona (21h,
TV). Utakmica za treće mesto se igra u četvrtak u 19h a finale u 21h.
Timovi nastupaju u sledećim sastavima:
Barselona: Himenes, Galilea, Godfrid, Duenjas, Fernandes, Bosk, Martines,
Karnišovas, Đies, Montero (trener: Garsija Reneses Aito).
Panatenaikos: Alvertis, Vurdžunis, Ikonomu, Korfas, Janakis, Vranković,
Vilkins, Pecarski, Stavrakopulos (trener: Božidar Malkjković).
CSKA: Vetra, Nuosu, Panov, Mogunov, Karašev, Kisurin, Kudelin, Spiridonov,
Kurašov, Kornjejev (trener: Stanisav Jerjomin).
Real: Abad, Arlauskas, Antunes, Savić, Laso, Santos, Smit, Ferer, Kol,
Morales (trener: Željko Obradović).
Prošlogodišnji prvak je Real a od ostalih ekipa je još i CSKA bio prvak
Evrope. Barselona je igrala u finalu a Panatenaikos u polufinalu ovoga
takmičenja.
kosarka.85mantoniadis,
Panathinaikos - CSKA : 81 -71
Dominigue rulez :))))
kosarka.86junior,
-> #84, stefan> Prošlogodišnji prvak je Real a od ostalih ekipa je još i CSKA
> bio prvak Evrope. Barselona je igrala u finalu a Panatenaikos u
> polufinalu ovoga takmičenja.
U kladionici, na Real je kvota 3,3 da će biti prvak, na CSKA 3,8,
na Panatenaikos 1,8, a na Barsu 1,3. Stvarno ne znam zašto je Barselona
favorit? ;(
kosarka.87stefan,
-> #85, mantoniadis> Panathinaikos - CSKA : 81 -71
>
> Dominigue rulez :))))
A bio je i red, da nisu prošli mislim da bi dogodine u Grškoj bio
proglašen samodoprinos da bi doveli Džordana :)
U drugoj utakmici Barselona je pobedila Real sa 76:66 (34:38). Real je u
prvom poluvremenu vodio čak i sa 16 poena razlike ali su u finišu utakmice
bili jako dekoncentrisani. Finale se igra večeras u 21:00.
kosarka.88stefan,
Evo i rezultata i tabele posle odigranih 35 kola:
FMP Železnik-Partizan...78:84
Radnički CIP-Budućnost..94:102
Mornar-Beobanka.........80:98
Lovćen-BFC Beočin.......61:60
Spartak-C.Zvezda........84:87
Iva-Borovica............93:103
1.Partizan........35 26 9 1919:1766 75%
2.Budućnost.......35 26 9 1785:1748 75%
3.Iva.............35 24 11 1793:1708 69%
4.BFC Beočin......35 24 11 1727:1593 69%
5.Beobanka........35 23 12 1635:1477 66%
6.C.Zvezda........35 23 22 1641:1632 66%
7.Spartak.........35 22 13 1739:1726 63%
8.Borovica........35 21 14 1649:1687 60%
9.FMP Železnik....35 19 16 1616:1658 54%
10.Radnički CIP....35 16 19 1726:1801 45%
11.Lovćen..........35 14 21 1428:1606 40%
12.Mornar..........35 12 23 1570:1808 34%
kosarka.89imangovski,
pao-barselona 67-66
kosarka.90obren,
-> #89, imangovski> pao-barselona 67-66
Bila je silazna putanja... :) No, Grci su zaslužili pobedu.
kosarka.91junior,
Bila je u silaznoj putanji ;)
kosarka.92mantoniadis,
-> #90, obren>> pao-barselona 67-66
>
> Bila je silazna putanja... :) No, Grci su zasluzili pobedu.
Jeste :))
Sudije u zadnje 3 minute su zatvorile oci i mislim da vise su
pomogli Barcelonu nego PAO.
kosarka.93stefan,
-> #91, junior> Bila je u silaznoj putanji ;)
Definitivno. Španci su besni, hoće da se žale FIBI ali od toga neće biti
ništa. Inače, prosto je neverovatno kako je Barsa traljavo odigrala taj
napad, igrač koji je šutirao (ko beše?) je imao mnogo bolja rešenja, da
proba da fintira Stojka (ovaj bi samo proleteo pored njega), da iznudi
faul, da doda loptu... Posle Vrankovićeve blokade Španci stoje ko
izgubljeni.
Inače, u utakmici za treće mesto CSKA je pobedio Real sa 74:73.
Arlauskas je odigrao katatrofalno slabo, Savić je bio nešto povređen pa u
prvom poluvremenu nije baš mnogo igrao.
kosarka.94dizel,
-> #92, mantoniadis>>> pao-barselona 67-66
Zasluzena pobeda Grka.
Iako se na kraju dogodila greska sudija(lopta je stvarno bila u silaznoj
putanji),Grci su bili bolji rival,vodili stalno sa 10-ak poena razlike,a
u poslednjih 5 minuta se opustili i dopustili Barsi da ih ugrozi.
Umalo da u toj panici izgube mec,ali stvarno su sudije vise pomogle
Barseloni nego Grcima.Zato,cestitke Panatenaikosu,a najvise Maljkovicu.
kosarka.95basrak,
-> #92, mantoniadis>> Bila je silazna putanja... :) No, Grci su zasluzili pobedu.
>
> Jeste :))
Kako bre ljudi niko da spomene Stojka legendu? Jeste da je bila u silaznoj
putanji, ali tako "poginuti" za tim može samo igračina i po. Svaka čast
majstoru.
kosarka.96mileusna,
-> #87, stefan>> A bio je i red, da nisu prošli mislim da bi dogodine u Grškoj bio
>> proglašen samodoprinos da bi doveli Džordana :)
Eee... Da je sudac poneo cvikere od kuće... :)
kosarka.97mileusna,
-> #93, stefan>> napad, igrač koji je šutirao (ko beše?) je imao mnogo bolja
>> rešenja, da proba da fintira Stojka (ovaj bi samo proleteo pored
>> njega), da iznudi faul, da doda loptu...
Finta bi rešila stvar. Nema teorije da bi Stojko uspeo da
prikoči, ali tu je i greška igrača koji se nalazio na ivici
reketa, pored koga je Stojko protutnjao. Umesto što je zevao u
koš, trebao je da upozori na Stojka koji se približavao s'
leđa. To se Bre podrazumeva u basketu da se saigrači
upozoravaju na opasnost s' leđa, ali eto... :)
Moglo je i dodavanje već pomenutom igraču da reši stvar
(sve to pod uslovom da je postojalo upozorenje o blokadi), ali
ko zna, možda bi sudiju nešto povuklo za pištaljku da svira
tri sekunde u tom slučaju...
>> Posle Vrankovićeve blokade Španci stoje ko izgubljeni.
Heh, nije im bilo lako tad, a i mislili su svi da je u
pitanju silazna putanja. ;)
Silazna putanja ili ne, nije ni bitno, ali je Vranković
onim skokom zajebao Batmana i Supermana zajedno. :)
kosarka.98kum.djole,
-> #94, dizel>> Zato,cestitke Panatenaikosu,a najvise Maljkovicu.
A zašto najviše Maljkoviću ?
kosarka.100basrak,
-> #97, mileusna> To se Bre podrazumeva u basketu da se saigrači
> upozoravaju na opasnost s' leđa, ali eto... :)
Ako je primete ;)
To ni u nba centar ne trči preko celog terena da bi sprečio kontru. Fora je u
tome što se jedino Vranković vratio i to preleteo teren u par koraka. Niko ga
nije ni očekivao (niti bilo kog drugog "Grka") ni video. Zato su se ova dvojica
verovatno osećala potpuno sigurno i išli na jedno lagano polaganje. Ali se
Stojko stvorio ni otkuda... Kako je to bilo požrtvovano, videlo se i po tome
što Vranković nije mogao da doskoči normalno nego je pao na slabije koleno i
povredio ga. Pridigao se i stao da još jednom brani koš i tek sekundu pred kraj
kad je Barsa izgubila loptu, on je pao na parket... Još jednom, kapa dole.
kosarka.101wiper,
Jeste gledali C.Zvezda-Iva.!!!!!!!:(((
Smesno Zvezda je zavrsila utakmicu sa samo 4 igraca a imala je 6.;((
Dali C.Zvezda ima uopste podmladak. Ili ste toliko superiorni da
mozete da igrate sa samo 6 igraca.
Svaka vam cast. Kad bi Partizan mogao tako da igra gde bi mu kraj bio.:)
kosarka.102madamov,
-> #93, stefan
> Posle Vrankovićeve blokade Španci stoje ko izgubljeni.
I imaju poklonjenih pet-šest sekundi da ponovo šutiraju, ali su zbunjeni,
verovatno su i oni mislili da je vreme već isteklo. Ko je bolje gledao, vreme
je stalo na 4.9 sekundi otprilike kada se tupan Janakis (moga je da bude
najveći krivac za poraz) izvalio na pod, pa sve do trenutka kada je jedan
španski igrač uhvatio loptu posle Vrankovićeve blokade. Kao da je merač
vremena mislio da su sudije svirale faul nad Janakisom. A da je lopta bila u
silaznoj putanji, jeste.
kosarka.103mantoniadis,
-> #100, basrak> Stojko stvorio ni otkuda... Kako je to bilo pozrtvovano, videlo se i po
> tome sto Vrankovic nije mogao da doskoci normalno nego je pao na slabije
> koleno i povredio ga. Pridigao se i stao da jos jednom brani kos i tek
Nije se povredio. Nije mogao da veruje da PAO pobedio :)
ili nije mu je bilo jasno zasto sudije nisu priznali kos :>
kosarka.104kum.djole,
-> #101, wiper>> Dali C.Zvezda ima uopste podmladak. Ili ste toliko superiorni da
>> mozete da igrate sa samo 6 igraca.
Ne znam za ostale, ali Rakočević ne ja turniru sa mladom reprezentacijom.
kosarka.105dizel,
-> #98, kum.djole>>> Zato,cestitke Panatenaikosu,a najvise Maljkovicu.
>
> A zasto najvise Maljkovicu ?
>
A zasto pitas?
Normalno,zato sto je Srbin!
kosarka.106kum.djole,
-> #105, dizel>> A zasto pitas?
>> Normalno,zato sto je Srbin!
Pitam zato što mi nije jasno. Ali, tek sad mi nije jasno..
kosarka.107vsmrti,
-> #101, wiper>> Kad bi Partizan mogao tako da igra gde bi mu
>> kraj bio.:)
Tamo gde i Zvezdi :)
kosarka.108stefan,
-> #101, wiper> Smesno Zvezda je zavrsila utakmicu sa samo 4 igraca a imala je 6.;((
Zaista tužno. Moram priznati da mi je na kraju bilo krivo što Zveda nije
dobila. Poslednja 4 minuta kada su igrali sa 4 igrača Iva nije uspela da
odbrani ni jedan napad!