SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - kosarka

kosarka.109 stefan,
Evo poslednjih rezultata i konačne tabele ligaškog dela takmičenja: Partizan-Mornar........92:90 BFC Beočin-Spartak.....94:75 Beobanka-Radnički CIP..86:76 Budućnost-Lovćen.......87:95 Borovica-FMP Železnik..76:64 C.Zvezda-Iva...........88:89 Partizan........36 27 9 2011:1856 75% Budućnost.......36 26 10 1872:1843 72% BFC Beočin......36 25 11 1821:1668 69% Iva.............36 25 11 1882:1796 69% Beobanka........36 24 12 1718:1553 66% C.Zvezda........36 23 13 1729:1721 64% Spartak.........36 22 14 1814:1820 61% Borovica........36 22 14 1725:1751 61% FMP Železnik....36 19 17 1680:1734 52% Radnički CIP....36 16 20 1802:1902 44% Lovćen..........36 15 21 1523:1693 41% Mornar..........36 12 24 1660:1900 33% Evi i kostura za plej-of i termina utkamica. Partizan ──────────┐ ├─────────┐ ──────────┘ │ Borovica │ ├─────────┐ Iva │ │ ──────────┐ │ │ ├─────────┘ │ ──────────┘ │ Beobanka │ ├───────── BFC Beočin │ ──────────┐ │ ├─────────┐ │ ──────────┘ │ │ C.Zvezda │ │ ├─────────┘ Budućnost │ ──────────┐ │ ├─────────┘ ──────────┘ Spartak Termini za prvi krug su 16, 18 i 20 april (igra se na dve dobijene utakmice), za polufinale (isto na dve dobijene) 23, 25 i 27 april i za finale (igra se na tri dobijene) 1, 2, 6, 7 i 10 maj.
kosarka.110 basrak, -> #103, mantoniadis
>> tome sto Vrankovic nije mogao da doskoci normalno nego je pao >> na slabije koleno i povredio ga. > Nije se povredio. Nije mogao da veruje da PAO pobedio :) Jesi li siguran? Na usporenom snimku se lepo videlo kako mu je koleno klecnulo kao i izraz njegovog lica pre nego što je po drugi put pao. Onaj ko je imao sličnu povredu zna o čemu pričam... Videlo se i kako ga saigrači okružuju (kamera od gore), a Stojko se ne miče sa poda. A takođe ga nisam uočio ni u jednom kadru slavlja grčkih igrača i navijača. Dakle, imaš li tačnu informaciju, npr. ne verujem da Vrankovićev nije dao nijedan intervju posle utakmice ako nije povređen? Ajde, ako si u mogućnosti, prelistaj grčku štampu od zadnjih par dana pa prekucaj ako imaš njegovu izjavu.
kosarka.111 mantoniadis, -> #110, basrak
> Jesi li siguran? Na usporenom snimku se lepo videlo kako mu je koleno > klecnulo kao i izraz njegovog lica pre nego sto je po drugi put pao. Onaj > ko je imao slicnu povredu zna o cemu pricam... Videlo se i kako ga saigraci > okruzuju (kamera od gore), a Stojko se ne mice sa poda. A takode ga nisam > uocio ni u jednom kadru slavlja grckih igraca i navijaca. Posle utakmice dao interviju Stavrakopulos na TV, i rekao i za Vrankovic da nije mu bio nista.. I komentatori iz utakmice (gledao utakmicu preko satelita) su rekli da na pocetku igraci (posebno Patavukas) mislili da Vrankovic se povredio, ali nije mu bio nista. Bio je presrecan....
kosarka.112 dizel, -> #101, wiper
> > Smesno Zvezda je zavrsila utakmicu sa samo 4 igraca a imala je > 6.;(( > > Dali C.Zvezda ima uopste podmladak. Ili ste toliko superiorni > da mozete da igrate sa samo 6 igraca. > Ovo je stvarno strasno! Neverovatna glupost ocigledno je ucinjena na ovoj utakmici.Koja jos prvoligaska ekipa ide na neku utakmicu sa 6 igraca?Od dobijene utakmice sa vrlo dobrom ekipom Ive,doslo se do poraza od jednog poena,iskljucivo zahvaljujuci tome sto je Zvezda poslednje minute utakmice provela na terenu sa 4 igraca...(Posle iskljucenja Lisice i jos nekog,nisam siguran,jer nisam gledao celu utakmicu,...). Necuveno!!!
kosarka.113 madamov, -> #108, stefan
> Poslednja 4 minuta kada su igrali sa 4 igrača Iva nije uspela da > odbrani ni jedan napad! Ove zime, po prvi put posle deset godina, moje društvo i ja pauziramo sa košarkom u sali jednom nedeljnom. Kažem košarkom, dakle onom na dva koša, ne basketom. Tokom tih godina često se dešavalo da neko ne dođe, a ne obezbedi zamenu, tako da je često jedna ekipa igrala sa 4 igrača (često obe sa po 4, ali to nije interesantno za ovu priču). Elem, u tim utakmicama, a bilo ih je dosta, ekipa koja je imala sve igrače je pobedila samo par puta, nisam vodio evidenciju, ali sigurno manje od deset puta. U čemu je tajna, nismo otkrili, da li u motivaciji, manjoj gužvi u napadu i većoj pokretljivošću...
kosarka.114 haris, -> #110, basrak
*** Jesi li siguran? Na usporenom snimku se lepo videlo kako mu je koleno *** klecnulo kao i izraz njegovog lica pre nego sto je po drugi put pao. Onaj Jeste, u pravu si. Novine u Grckoj su pisali da povredio na ovu trenutku Stojko ali nije bilo nesto strasno.
kosarka.115 stefan,
Rezultati prvih utakmica plej-ofa: Partizan-Borovica..104:91 (53:32) BFC-Zvezda..........95:72 (48:39) Iva-Beobanka........80:73 (35:33) Budućnost-Spartak...87:82 (44:39)
kosarka.116 stefan,
Malopre onako na pola uva slušam onu emisiju o basketu na TV Politici i čuh nešto da će iduće sezone trener Partizana biti Pešić a Žeravica će biti u klubu kao stručni savetnik. Jel zna neko više o ovome i jel to _onaj_ Pešić? :)
kosarka.117 stefan,
Videste li šta se događa u 1-B ligi? Komesar lige za sada nije registrovao utakmicu OKK Intereksport-Kosovo Polje zobg sumnji u njenu regularnost. Naime, pod čudnim okolnostima, Kosovo Polje koje je bilo ubedljivo poslednje je u zadnjem kolu pobedilo prvoplasirani Intereksport što je omogućilo da se pored Intereksporta u prvu ligu plasira Ibon a ne Mašinac (koij je inače u tom poslednjem kolu i pobedio Ibon). Do toga je došlo pošto je posle ovakvog raspleta došlo do zatvorenog kruga između tri ekipe (Intereksport, Ibon i Mašinac) pa su se gledali međusobni susreti. Da je Intereksport kako se i očekivalo pobedio Kosovo Polje on bi sam bio na prvom mestu a za drugo bi konkurisala druga dva tima sa tim da je u njihovim međusobnim susretima bio bolji Mašinac. U novinama se moglo pročitati da je prosto bilo smešno kako su sve igrači Intereksporta gubili lopte, pravili korake... Interesantna je još jedna stvar (ako sam ja dobro shvatio) a to je da je predsednik Ibona ujedno i predsednik takmičarske komisije KSJ ;)
kosarka.118 lexus, -> #115, stefan
=> BFC-Zvezda..........95:72 (48:39) Sa koliko igrača je Zvezda igrala na ovoj utakmici? Zvezda je, koliko se meni čini, imala ovakav sastav: Sretenović -otišao Pavićević Karadžić -bolestan Trifunović -povređen Ilić Krgović Radović -otišao Stević -otišao Lisica Gilić -suspendovan Jestratijević Rakočević Pavlović Grešim li negde? Sa ovih 7 igrača Zvezda nema šanse da prođe u polufinale.
kosarka.119 lexus, -> #116, stefan
=> biti u klubu kao stručni savetnik. Jel zna neko više o ovome i jel => to _onaj_ Pešić? :) Ako je Svetislav Pešić, a nema ko drugi da bude, svetlo nam se piše :)))
kosarka.120 ognjen.s, -> #116, stefan
> čuh nešto da će iduće sezone trener Partizana biti Pešić a Žeravica će > biti u klubu kao stručni savetnik. Jel zna neko više o ovome i jel to > _onaj_ Pešić? :) Upravo taj. :) Ta informacija se pojavila u žurnalu pre 7-8 dana i to je upravo ispričao Žeravica. Rekao je da bi on (Žeravica) trebalo da bude nekakav šef stručnog štaba ili savetnik, a Svetislav Pešić bi bio prvi trener. Još je napomenuo da je uprava već krenula u razgovore sa Pešićem i da veruje da neće biti nikakvih problema oko angažovanja iako mu ugovor sa Albom ističe tek za godinu dana, jer Partizan ima nameru da stvori jaku evropsku ekipu, a i sam Pešić verovatno zna da će mu mnogo lakše da od Partizan napravi moćan tim nego što bi mu to uspelo sa Albom. Kad sam već kod Partizana malo ću pojasniti sistem takmičenja u Evroligi sledeće sezone. Učestvuju 24 ekipe koje ne igraju nikakve kvalifikacije, već se odmah dele u 4 grupe sa po 6 ekipa (A,B,C,D). Nakon prvog kruga takmičenja (10 kola), ekipe koje su u grupi A zauzele od prvog do trećeg mesta, kao i ekipe koje su u grupi B zauzele od četvrtog do šestog mesta formiraju novu grupu. Na isti način se formiraju još 3 grupe, pri čemu se rezultati iz prvog kruga prenose. U drugom krugu takmičenja u grupama ekipe odigravaju još 6 utakmica i to protiv one 3 ekipe sa kojima nisu igrale. Posle završetka tih 6 kola iz svake grupe u "plej-of" ulazi 4 ekipe, dakle ukupno 16 ekipa. Znači, svaka ekipa će u Evroligi odigrati minimum 16 utakmica. U "plej-ofu" igraju prvi iz jedne protiv čevrtog iz druge grupe, 2. protiv 3. itd. Igra se na 2 dobijene utakmice pri čemu prednost u eventualnoj majstorici ima bolje plasirana ekipa. Posle odigrana 2 kruga ostaju 4 ekipe koje igraju Final Four po starom sistemu. Evo i spiska koliko koja zemlja daje učesnika i koje će ekipe najverovatnije učestvovati u Evroligi naredne godine. Španija 3 Barselona Real(M) Malaga Grčka 3 Olimpijakos Panatinaikos Panionios Italija 3 Bakler TimSistem Beneton Francuska 3 Ortez Limož Asvel Turska 2 Efes Ulker (Fenerbahče) Hrvatska 2 Cibona Kr.osiguranje (Zrinjevac) Rusija 2 CSKA Dinamo(M) Nemačka 2 Bajer Alba Izrael 1 Makabi Slovenija 1 Olimpija Belgija 1 Suner Jugoslavija 1 Partizan U Kupu Evrope učestvuje 48 ekipa. Jugoslavija će imati 2 predstavnika, najverovatnije Budućnost i BFC. Ni u ovom takmičenju nema kvalifikacija već se ekipe dele u 8 grupa sa po 6 učesnika. U drugi krug prolaze po 4 ekipe iz svake grupe i dalje igraju po kup sistemu. U Kupu Radivoja Koraća će jedino biti jedno kolo predkvalifikacija, zato što će učestvovati 129 ekipa (možda nešto manje). Kad ostane 64 ekipe dele se u 16 grupa sa po 4 učesnika, a iz svake grupe u drugi krug prolaze po 2 ekipe koje igraju kao i u Kupu Evrope po kup sistemu. Jugoslavija ima 4 učesnika, a to bi trebalo da budu Iva, Beobanka, C.zvezda, Spartak.
kosarka.121 dizel, -> #118, lexus
> Gresim li negde? > Sa ovih 7 igraca Zvezda nema sanse da prode u polufinale. Steta,ali potpuno si u pravu.Nadam se da cemo da dobijemo bar ovu utakmicu u Pioniru...Zvezda je spala na 6 igraca :((((((((.
kosarka.122 budim, -> #121, dizel
(:) Steta,ali potpuno si u pravu.Nadam se da cemo da dobijemo bar ovu (:) utakmicu u Pioniru...Zvezda je spala na 6 igraca :((((((((. Videste li ove žene? :) Daj da prekomandujemo bar Laru mandić međ' "muškarce"! :))))) poz, budimir
kosarka.123 superhik, -> #118, lexus
=:> Sretenović -otišao =:> Radović -otišao =:> Stević -otišao A gde su otišli... na neki parking ili šta?
kosarka.124 lexus, -> #121, dizel
=> Steta,ali potpuno si u pravu.Nadam se da cemo da dobijemo bar ovu => utakmicu u Pioniru...Zvezda je spala na 6 igraca :((((((((. Dobili ste, i to sa 23 razlike, ali je igralo 7 igrača ;) Sumnjam da možete da pobedite u Novom sadu, ali, ko zna?
kosarka.125 dizel, -> #124, lexus
> > Dobili ste, i to sa 23 razlike, ali je igralo 7 igraca ;) > Sumnjam da mozete da pobedite u Novom sadu, ali, ko zna? Zacudio sam se ovim rezultatom,ali,iako ne volim preterano Rakocevica,moram da ga pohvalim.Svi novinski izvestaji kazu da je bio najbolji(dao 20 poena, igrao odlicno,"ulio svezu krv..."). Iako je Zvezda odigrala odlicno bice tesko u majstorici(Njihov najbolji igrac Topic nije igrao u Beogradu,...).
kosarka.126 lexus, -> #123, superhik
=> A gde su otišli... na neki parking ili šta? Radović igra negde u Sibiru... Šta je sa Sretenovićem, ne znam, kao što i ne znam šta je sa Stevićem :)
kosarka.127 stefan,
Rezultati revanš utakmica prvog kola plej-ofa: C.Zvezda-BFC.........78:55 (42:27) Beobanka-Iva.........83:67 (35:33) Borovica-Partizan....92:97 (54:50) Spartak-Budućnost....79:103 (30:49) U sledeće kolu su se plasirali Partizan i Budućnost a druga dva tima znaće se posle treće utakmice.
kosarka.128 stefan,
Odigrane su i treće utakmice prvog kola plej-ofa: Iva-Beobanka....63:66 (31:32) BFC-C.Zvezda....75:66 (30:41) Dakle, u polufinalu se igraju mečevi Partizan-Beobanka i Budućnost-BFC. Utakmice se igraju u utorak, četvrtak i (ako bude potrebno) u subotu.
kosarka.129 stefan,
Rezultati prvih utaskmica polufinala plej-ofa: Partizan-Beobanka....100:89 (50:39) Budućnost-BFC.........86:71 (37:34) Rezultat prve utakmice je očekivan, nije to bila baš neka jako zanimljiva utakmica za gledanje. Partizan je igrao solidno uz poprilično dobar šut (za tri poena čak 16-12 75%). Najbolji igrač je bio Berić sa postignutih 29 poena (6 trojki). Usput jedno pitanje, da li neko zna zašto Stevanović uopšte ne ulazi u igru? Ishod druge utakmice ipak predstavlja malo iznenađenje, BFC je uspeo u Podgorici da ubedljivo porazi Budućnost. Pobednik kupa je bio zaista nemoćan, nikako nisu uspevali da povežu par minuta dobre igre. U stvari sve što su pokušavali je bilo da besomučno šutiraju trojke. Sa druge strane BFC je odlično igrao celu utakmicu i sasvim zasluženo pobedio.
kosarka.130 stefan,
Komesar ligaškog takmičenja, Radomir Šaper je presekao "gordijev čvor" nastao posle neočekivanog (nazovimo ga tako ;) rezutlata utakmice 1b lige između OKK Investeksporta i Kosova Polja i sumnji u regularnost raspleta u toj ligi. Po toj odluci ni jedan klub neće ove sezone preći iz 1b u 1a, Kosovo Polje (kao što je i trebalo) ispada iz 1b lige u niži stepen takmičenja i ni jedan igrač koji je u sezoni 95/96 igrao u Inesteksportu, Mašincu, Ibonu i Kosovo Polju neće moći sledeće sezone da promene klub. Prema propozicijama, pravo na žalbu u slučaju ove odluke ne postoji. Zbog ove odluke u takmičenju u 1a ligi iduće godine za sada učestvuje 14 umesto 16 klubova. Ili će tako ostati (zgodan način da se još malo smanji liga ;) ili će se možda doneti odluka da klubovi koij su trebali da ispadnu iz nje ostanu i iduće godine kako bi liga imala 16 klubova.
kosarka.132 lexus, -> #129, stefan
=> Budućnost-BFC.........86:71 (37:34) Kanda je neko prevrnu rezultat ;) Budućnost-BFC.........71:86 (34:37)
kosarka.133 superhik, -> #129, stefan
=:> postignutih 29 poena (6 trojki). Usput jedno pitanje, da li =:> neko zna zašto Stevanović uopšte ne ulazi u igru? Mator? Sperma se za odlazak?
kosarka.134 ilazarevic, -> #133, superhik
> Mator? Sperma se za odlazak? Deb'o? ;)
kosarka.135 mileusna, -> #133, superhik
>> =:> postignutih 29 poena (6 trojki). Usput jedno pitanje, da li >> =:> neko zna zašto Stevanović uopšte ne ulazi u igru? >> Mator? Sperma se za odlazak? Šuška se da će sledeće sezone da se vrati nama u Kragujevac. :)
kosarka.137 imangovski,
PARTIZAN:BFC 93:98 :( Sta da vam pricam... Ulaznice 10 dinara:( A utakmica:(((((((((((( Buhu..:((((((((((((((
kosarka.138 dizel, -> #137, imangovski
> PARTIZAN:BFC 93:98 :( > Sta da vam pricam... Ulaznice 10 dinara:( A > utakmica:(((((((((((( Buhu..:(((((((((((((( Ne mogu da odolim,iako ce to izazvati burne reakcije grobara: BFC,BFC,BFC, BFC,BFC,BFC, BFC,BFC,BFC, BFC je sampion! Inace,bilo je mnogo smesno,kad je Koturovic(mislim da je on) u drugom minutu utakmice promasio zakucavanje,tj.jedva je dosao do prvog obruca. :)))
kosarka.139 lexus, -> #138, dizel
=> Ne mogu da odolim,iako ce to izazvati burne reakcije grobara: Kod mene je izazvalo samo podsmešljiv osmeh. :) Ali moram da priznam da me fascinira tvoja mržnja prema Partizanu. Čak imam osećaj da ti doživljavaš ekstazu dok pišeš ovakve poruke... Čudno... Mora da si imao jako teško detinjstvo... ;)))
kosarka.140 budim, -> #137, imangovski
(:) Sta da vam pricam... Ulaznice 10 dinara:( A utakmica:(((((((((((( (:) Buhu..:(((((((((((((( Ako si bio, napiši nešto opširnije. poz, budimir
kosarka.141 junior, -> #137, imangovski
> PARTIZAN:BFC 93:98 :( Utakmica je bila fenomenalna.;) Šteta što nisam osvojio biciklo .. ali nisu me izvukli ;( Elem, BFC me je stvarno prijatno iznenadio, jer iako sam na početku prognozirao kojih 15 poena za Partizan, kako je utakmica odmicala, oni paljevina-igrači su počeli sve više da se ispucavaju (pogotovo me oduševio Drobnjak, kad stane 5-6 metara od koša i šutira), a Laki nije imao milosti. ;> Interesantno je da je BFC imao samo 2 promašaja sa slobodnjaka, što je po meni i odlučilo utakmicu u onakvoj penal-završnici. Samo Haris je promašio 3x ;) Na kraju, zaslužen aplauz grobara Beočincima i .. vidimo se danas ... ;)
kosarka.142 imangovski, -> #140, budim
> (:) Sta da vam pricam... Ulaznice 10 dinara:( A utakmica:(((((((((((( > (:) Buhu..:(((((((((((((( > > Ako si bio, napisi nesto opsirnije. Ma bio sam i na toj, a i na ovoj drugoj. A i nije mi zao para, za MOJ Partizan bih dao i mnogo vise, samo da i oni mene malo obraduju:( LM, bilo je mnogo riba, zato sto im je ulaz bio besplatan ( zato je nama ulaz bio duplo skuplji nego obicno :( Utakmicu necu da komentarisem, valjda si video i sam sta se desavalo, ali ono sto hocu da istaknem je da je navijanje bilo strava ( posebno mi se svidelo to sto se pevala ona pesma "Partizane jedini...", znas i sam koja i onda kad se videlo da smo izgubili ). Jedino sto mi ostaje je da se nadam, jer nisam od onih navijaca ( npr. jedan moj ortak ), koji navijaju za BFC zato sto SMO prve dve utakmice izgubili. Nadam se da mi dizel nece odgovoriti, ali ja ozbiljno verujem da cemo uzeti titulu ( 3:2 ), a i ako ne uspemo, i dalje cu voleti MOJ klub, kao i uvek, i nikad necu reci da me nervira Vidacic,Cubrilo,(dobro de sa tim razmacima),jer ja ne navijam ni za Vidacica, ni za Cubrila vec za Partizan,i ako ovaj i dozivi neuspeh(kao Zvezda protiv Beceja,1:1,izjednacenje u poslednjoj sekundi meca:) doci cu kuci i pusticu Rage, i nerviracu se, ali nikad necu reci da me Partizan nervira.
kosarka.143 lexus,
Ljudi, ako sada nisam umro, nikad neću... Anyway, Partizan se izborio za petu utakmicu, beše valjda 81:79... Partizan je vodio celo prvo poluvreme, ali je u poslednjih 4 min. prvog i prva dva drugog BFC napravio seriju od 23:0!!!! Na kraju su Beočinci zasluženo ostali bez pola tima - svi su dobili 5 ličnih greški... Kažem zasluženo zato što nisam video ekipu koja tako kvarno igra košarku... Zvezda se naravno ne računa ;)
kosarka.144 lexus, -> #143, lexus
=> prvog i prva dva drugog BFC napravio seriju od 23:0!!!! U stvari, bilo je 23:5 :) Šta ti je uzbuđenje... Inače, Kusmuk(BFC) i Brkić(PAR) su isključeni zbog koškanja. Berić(PAR) je igrao povređen, a Kuzmanović(BFC) se povredio na početku prvog poluvremena i nije ulazio u igru.
kosarka.145 budim, -> #143, lexus
(:) Ljudi, ako sada nisam umro, nikad neću... :) (:) Na kraju su Beočinci zasluženo ostali bez pola tima - svi su dobili (:) 5 ličnih greški... Kažem zasluženo zato što nisam video ekipu (:) koja tako kvarno igra košarku... Zvezda se naravno ne računa ;) Harisa ti? :> Nego, partizan je zaslužio da izgubi... Kako je onaj moron mogao da promaši trojku... ? :(((((((((((( Niste se čuli ni videli celo drugo poluvreme... (mislim na navijače!) poz, budimir
kosarka.146 ilazarevic, -> #145, budim
> Nego, partizan je zaslužio da izgubi... Kako je onaj moron mogao da > promaši trojku... ? :(((((((((((( Parizan je u prvom poluvremenu igrao onako kako može kad hoće, a onda se opustio kad je video sa kakvim pacerima ima posla.
kosarka.147 junior, -> #143, lexus
> Na kraju su Beočinci zasluženo ostali bez pola tima - svi su Ma daj bre .. vi grobari ne možete, a da ne kupite sudije ;( Koliko su samo faulova u napadu prećutali, a koliko su glupavih kontakata svirali. Onda ona scena isključivanja Kusmuka i Brkića, zašto nije bio isključen Tomašević koji je i započeo tuču, nego Brkić, a isključen je Kusmuk koji je minut pre tog postigao 2 trojke? Zašto im nije data obostrana tehnička greška nego su odmah obojica izbačene sa terena? Ok, sudije su grešile i kod Partizana (recimo faul Tomaševića u napadu), ali priznaćete da imaju mnogo veću toleranciju za ispade Partizanovih igrača (pogotovo Tomaševića), nego za BFC-ove igrače. Inače, utakmica je stvarno bila strava ... P.S. Videćete opet u Beogradu, ako se Kuzma oporavi ;>
kosarka.148 lexus, -> #145, budim
=> :) Nije smešno... => Nego, partizan je zaslužio da izgubi... Kako je onaj moron mogao da => promaši trojku... ? :(((((((((((( Kad je bio najmladji igrač utakmice :) Pitanje je ko mu je dao da šutira tu trojku... Uostalom, i Partizan se ispucavao krajem prvog i početkom drugog poluvremena. => Niste se čuli ni videli celo drugo poluvreme... (mislim na => navijače!) Beočinaca je bilo tri puta više, pa ti gledaj, a grobari su bili u uglu hale, tako da su i mikrofoni bili daleko...
kosarka.149 lexus, -> #147, junior
=> Ma daj bre .. vi grobari ne možete, a da ne kupite sudije ;( Ne lupaj juniore, majke ti! => Koliko su samo faulova u napadu prećutali, a koliko su glupavih => kontakata Jasno mi je da si cigan i da si navijao za BFC, ali ovo nema smisla, uzmimo primer prvog koša BFC-a u onoj seriji od 16:0, Vučurović je išao u kontru i dao koš, a dosuđena je i lična Vidačiću koji nije ni pipnuo Vučurovića... Uopšte u celom tom stizanju rezultata, osim slotine Drobnjaka koji je zajebao sve što se zajebati može sudije su imale najviše udela. A o sceni kada je Topić udario rukama Tomaševića posred lica, a sudije nisu ništa sudile nećemo sada, ili o Berićevoj namernoj ličnoj grešci, a Berić je jedva dodirnuo protivnika... Uopšte, igrači BFC-a su se posebno trudili da iznerviraju Tomaševića za kog je poznato da nema živce... To im je i uspelo, ali su sudije izbacile Brkića, na sreću :) => P.S. Videćete opet u Beogradu, ako se Kuzma oporavi ;> Da, da, al zamalo, i Berić će se dotle oporaviti...
kosarka.150 giovanni, -> #147, junior
Ma, u pravu si.
kosarka.151 junior, -> #149, lexus
> => Ma daj bre .. vi grobari ne možete, a da ne kupite sudije ;( > Ne lupaj juniore, majke ti! Ne vredi .. iako je utakmica bila na drugom kanalu, i iako obojica imamo zdrav vid .. uvek ćemo videti drugačije ;( A ja nemam više volje ni snage da se prepirem.
kosarka.152 lexus, -> #151, junior
=> Ne vredi .. iako je utakmica bila na drugom kanalu, i iako obojica => imamo zdrav vid .. uvek ćemo videti drugačije ;( A ja nemam više => volje ni snage da se prepirem. Gledaj na to ovako, ja kažem da su krali za BFC, ti kažeš da su krali za Partizan, a u novinama piše da su sudije grešile podjednako sa obe strane. Zaključak izvedi sam.
kosarka.154 budim, -> #146, ilazarevic
(:) Parizan je u prvom poluvremenu igrao onako kako može kad hoće, a onda (:) se opustio kad je video sa kakvim pacerima ima posla. Ti "paceri" su vas razbili u Beogradu dva puta za redom.. :>> poz, budimir
kosarka.155 mileusna, -> #146, ilazarevic
>> Parizan je u prvom poluvremenu igrao onako kako može kad hoće, a >> onda se opustio kad je video sa kakvim pacerima ima posla. Paceri im podeliše packe u prve dve utakmice i to poštene...
kosarka.156 dizel, -> #139, lexus
> => Ne mogu da odolim,iako ce to izazvati burne reakcije > grobara: > > Kod mene je izazvalo samo podsmesljiv osmeh. :) Dobro je da se jos smejes,jer ces uskoro da places,kad vas u finalu dobije BFC! :))) > Ali moram da priznam da me fascinira tvoja mrznja prema > Partizanu. Cak imam osecaj da ti dozivljavas ekstazu dok > pises ovakve poruke... Cudno... > Mora da si imao jako tesko detinjstvo... ;))) Koliko toalet papira koristis dnevno?
kosarka.157 dizel, -> #145, budim
> (:) Na kraju su Beocinci zasluzeno ostali bez pola tima - svi > su dobili (:) 5 licnih greski... Kazem zasluzeno zato sto nisam > video ekipu (:) koja tako kvarno igra kosarku... Zvezda se > naravno ne racuna ;) > > Harisa ti? :> Mora se reci da je Turcin opet bio u svom elementu :>>> > Nego, partizan je zasluzio da izgubi... Kako je onaj moron > mogao da promasi trojku... ? :(((((((((((( > Samo da je krenuo na ulaz,sigurno bi bio dosudjen faul,a verovatno bi to dovelo do poraza Partizana i titulu BFC-u,... Ali,nesto me interesuje... Onaj covek iz BFC-a se zali na sudjenje... Kaze da je od osam sudija na 4 utakmice 7 bilo iz Beograda! U prvom mecu je Partizan u poslednjem minutu napravio 7 prekrsaja, a nijedan nije bi nameran!!! A to je bilo tako ocigledno,jedan faul je dosudjen cak i pre nego sto je lopta izvedena iz auta...
kosarka.158 dizel, -> #147, junior
>> Na kraju su Beocinci zasluzeno ostali bez pola tima - svi su > > Ma daj bre .. vi grobari ne mozete, a da ne kupite sudije ;( Inace,Partizan je izasao iz bonusa tek 1,5 minuta pre kraja meca(onako bitnog meca u kome se igra jako agresivna odbrana...). Stvarno realno. :(((
kosarka.159 dizel, -> #149, lexus
> nisu nista sudile necemo sada, ili o Bericevoj namernoj licnoj > gresci, a Beric je jedva dodirnuo protivnika... Uopste, igraci A o Bericevom pljuvanju Kusmuka... Ma ne, to necemo pomenuti,jer su se sudije folirale da to nisu videle...
kosarka.160 dizel, -> #152, lexus
> > Gledaj na to ovako, ja kazem da su krali za BFC, ti kazes da su > krali za Partizan, a u novinama pise da su sudije gresile > podjednako sa obe strane. Zakljucak izvedi sam. Zakljucak jednog delije: Grobari lazu! Novine lazu! Sudije su sudile za Partizan!
kosarka.161 lexus, -> #156, dizel
=> Koliko toalet papira koristis dnevno? Dok ne vidim tvoje gluposti normalnu količinu, ali posle... ;(
kosarka.162 lexus, -> #154, budim
=> Ti "paceri" su vas razbili u Beogradu dva puta za redom.. :>> Ti paceri su vas izbacili u četvrtfinalu ;) A mi smo ih pobedili oba puta u Novom Sadu :) Inače dve pobede od 4 razlike i nisu toliko razbijanje, naročito ona druga koju je BFC dobio isključivo zahvaljujući očajnoj igri Partizana u finišu utakmice.
kosarka.163 lexus, -> #158, dizel
=> Inace,Partizan je izasao iz bonusa tek 1,5 minuta pre kraja => meca(onako bitnog meca u kome se igra jako agresivna odbrana...). => Stvarno realno. ;) Da su igrači BFC-a češće išli na ulaz, a da nisu čekali poslednju sekundu napada i onda šutirali verovatno bi Partizan ranije izašao iz bonusa.
kosarka.164 budim, -> #157, dizel
(:) Mora se reci da je Turcin opet bio u svom elementu :>>> :) Jesi li video kada je pred kamerama pokazivao publici (*****) kada je napuštao teren... ? POkvarenijeg i prljavijeg košarkaša nisam video od kada je Paspalj otišao iz Partizana... poz, budimir
kosarka.165 lexus, -> #164, budim
=> :) Jesi li video kada je pred kamerama pokazivao publici (*****) => kada je napuštao teren... ? POkvarenijeg i prljavijeg košarkaša => nisam video od kada je Paspalj otišao iz Partizana... Pitam se samo šta su mu govorili iz publike...
kosarka.166 stefan, -> #158, dizel
> U prvom mecu je Partizan u poslednjem minutu napravio 7 prekrsaja, > a nijedan nije bi nameran!!! > A to je bilo tako ocigledno,jedan faul je dosudjen cak i pre nego > sto je lopta izvedena iz auta... Dajte ljudi, ne pričajte svašta. Naravno da je na svakoj košarkaškoj utakmici praktično svaki faul napravljen u poslednjem minutu nameran. Ali namerna lična greška se sudi samo u određenim slučajevima, tj. kada je prekršaj izveden grubo&nespretno (povlačenje, udaranje itd.)
kosarka.167 ilazarevic, -> #154, budim
> Ti "paceri" su vas razbili u Beogradu dva puta za redom.. :>> BFC ima samo šut-mašinu, i utakmica im zavisi od toga da li će ih krenuti šut, ili neće. Nigde organizovanog napada.
kosarka.168 stefan, -> #164, budim
> :) Jesi li video kada je pred kamerama pokazivao publici (*****) kada je > napuštao teren... ? POkvarenijeg i prljavijeg košarkaša nisam video od Pet sekundi pre toga se vidi kako mu neki tip iz publike je*e sve po spisku. Neću da ga opravdavam, kao čovek koji igra košarku mora da nauči da ne sluša ili da barem ne reaguje na povike iz publike ali prepostavljam da se svakome ponekad desi da mu pukne film. Ovo pišem zato što mi se čini da mu se ranije nisu dešavali takvi "incidenti".
kosarka.169 ilazarevic, -> #164, budim
> :) Jesi li video kada je pred kamerama pokazivao publici (*****) > kada je napuštao teren... ? POkvarenijeg i prljavijeg košarkaša > nisam video od kada je Paspalj otišao iz Partizana... Paspalj je bio veliki lik u Partizanu, so nemoj da mi ga diraš ;) Imao je onaj vrljavi šut koji ulazi iz svih pozicija, a odbranu je igrao isključivo misaono (čuvena taktika "ma, promašiće...")
kosarka.170 budim, -> #162, lexus
(:) Ti paceri su vas izbacili u četvrtfinalu ;) (:) A mi smo ih pobedili oba puta u Novom Sadu :) Xa, xa, xa,! :)))) Izbacili su nas tek u trećoj, pošto smo ih dobili sa svega 6 igrača... :> A oni vas dva puta u Beogradu... :> Idi bre Lex-e! :> poz, budimir
kosarka.172 giovanni,
KO JE ŠAMPION? KO JE ŠAMPION? PARTIZAN JE ŠAMPION, ŠAMPION, ŠAMPION! PARTIZAN JE ŠAMPION, NAŠ PARTIZAN!
kosarka.173 lexus, -> #167, ilazarevic
=> BFC ima samo šut-mašinu, i utakmica im zavisi od toga da li će ih => krenuti šut, ili neće. Nigde organizovanog napada. U petoj utakmici ih nije krenulo :))))))) PARTIZAN ZAUVEK!!!!
kosarka.174 lexus, -> #170, budim
=> Izbacili su nas tek u trećoj, pošto smo ih dobili sa svega 6 => igrača... :> A oni vas dva puta u Beogradu... :> Ko je šampion??? Ko je šampion??? Preporučujem ti da obrišeš sve poruke u kojima si dizao BFC do šampionskih visina pre nego što krenem da ih citiram ;)))
kosarka.175 budim, -> #173, lexus
(:) U petoj utakmici ih nije krenulo :))))))) bio je red... poz, budimir
kosarka.180 giovanni, -> #156, dizel
Ę? Dobro je da se jos smejes,jer ces uskoro da places,kad vas u finalu dobije Ę? BFC! :))) Čini mi se da će to da bude nikad. :)))
kosarka.184 wiper,
Ma cigani gledajte na sve to ovako. Kako god igrao Partizan on je ispred zvezde i zato prestani te da se krijete iza nekog BFC-a. Kad skupite igrace (ako ihskupite) dodjite u finale i uzmite titulu Partizanu. Sad vam je ostalo samo da kazete da su prodali utakmicu i da su sudije neverovatno navijale za Partizan. Ovako placite i mislite kako je lepo imati titulu i u fudbalu i u kosarci. Dva naj popularnija sporta u Evropi.
kosarka.185 wiper,
Jeli ima neko snimljeno finale Jug-Lit. iz Atine. A naravnop hoce da ustupi na dan dva da se presnimi. Hvala.
kosarka.186 nenad, -> #174, lexus
> KO JE ŠAMPION? > KO JE ŠAMPION? > > PARTIZAN JE ŠAMPION, ŠAMPION, ŠAMPION! > PARTIZAN JE ŠAMPION, NAŠ PARTIZAN! Aman ljudi dokle. :( Ako je tema košarka onda valjda ovde treba da može da se pročita nešto pametno i zanimljivo o košarci. :(
kosarka.187 lexus, -> #186, nenad
=> Aman ljudi dokle. :( Ako je tema košarka onda valjda ovde treba => da može da se pročita nešto pametno i zanimljivo o košarci. :( U mom SOR-u piše da si replicirao na moju poruku, a poruka je giovannijeva :) Izgleda da više ni SOR ni SezamNET ne mogu da izdrže navijače ;)))
kosarka.188 giovanni, -> #187, lexus
Ę? => Aman ljudi dokle. :( Ako je tema košarka onda valjda ovde treba Ę? => da može da se pročita nešto pametno i zanimljivo o košarci. :( Ę? Ę? U mom SOR-u piše da si replicirao na moju poruku, a poruka je Ę? giovannijeva :) Izgleda da više ni SOR ni SezamNET ne mogu da Ę? izdrže navijače ;))) Štef je prebacio moju poruku u navijače pa je verovatno zbog toga došlo do male zabune. :)))
kosarka.189 boshko,
Evo jedne (odlicne) nezvanicne vesti za sve poklonike Partizana i YU kosarke. Zeravica napusta Partizan. Sve je vec sredjeno. Kako po novom pravilniku KSJ-a trener koji dobija sut kartu mora da stavi potpis na tu odluku kluba, ceka se da jos samo to Zeraviza uradi. naravno, on to nece uraditi dok Partizan ne izmiri svoje obaveze prema njemu. naime, od ukupne sume od 200.000DM na koju je potpisan ugovor Partizan mu duguje jos 60.000DM. cim se ta obaveza ispuni Zeravic je proslost. Doduse on od druge utakmice protiv BFCa u finalu (kada je Partizan gubio sa 2:0) fakticki ne vodi tim vec je to radio skup ljudi iz kluba i oko njega. Kao moguci naslednici spominju se Ruso, Muta Nikolic i Pesic a stupljeno je i u kontakt i sa Bosom Tanjevicem. najverovatnije da se poslednja dvojca nece navuci (pogotovu ne Bosa sad kada ima sansu da osvoji duplu krunu) jer im je sigurno bolja perspektiva u Albi/Stefanelu i finansijski i profesionalno. Sto se tice Rusoa i Nikolica treba reci da neguju isti stil kosarke koji je danas aktuelan u Evropi a postavili su ga Boza Maljkovic i Zeljko Obradovic u veliku pomoc Ace Nikolica. Aca Nikolic je sada strucni savetnik u Beobanci Rusovu a nikolice je njegov fan i ucenik vec duze vreme tako da mozda nije velika razlika izmedju nijh dvojce u shvatanju i postavljanju igre. Inace ceo ovaj sou oko Partizana i njegove dekadentne igre potice od davnasnjeg rivaliteta Nikolica i Zeravic. Zeravica je ubedjen da stil igre koji je Nikolic nametnuo nista ne valja, ubija kosarku itd. Pokusao je u Partizanu da pokze da ce on sa svojim "kretaivnim", "invetivnim" i slobodnim stilom pokazati Evropi kako su svi u zabludi vec 6-7 godina ali se ocigledno za***ao do koske a zamalo da i Partizan skroz zakopa. Najveci gubitnici su mladi igraci Partizana koji su izgubil godinu dana kako ne napredujuci kako individualno tako i timski. Zeravica je bio veliki trener, covek izuzetno zasluzan za prve velike korake YU kosarke ali je ozigledno da ga je vreme pregazilo i da treba definitivno povuce sa scene kako bi ga na kraju pamtili samo po velikim stvarima. Uostalom to je sudbina svih velikana i oni sami treba da osete kada je kraj njihove vladavine.  
kosarka.190 wiper,
Ponavljam molbu ako neko ima snimljeno finale Jugoslavija - Litvanija (Atina'96). A hoce da ustupi na dva dana neka se javi na mail. Hvala
kosarka.191 ilazarevic, -> #189, boshko
> Zeravica je bio veliki trener, covek izuzetno zasluzan za prve > velike korake YU kosarke ali je ozigledno da ga je vreme pregazilo i > da Što bi rekli - slava mu ;)
kosarka.192 mpavlo, -> #189, boshko
> Zeravica napusta Partizan. Sve je vec sredjeno. Nije morao ni da dolazi. Vratio je Partizanovu igru 10 godina unazad. > Kao moguci naslednici spominju se Ruso, Muta Nikolic... Malo sam ispao iz domacih kosarkaskih desavanja - ko su ova dvojica?
kosarka.193 junior, -> #192, mpavlo
>> Kao moguci naslednici spominju se Ruso, Muta Nikolic... > Malo sam ispao iz domacih kosarkaskih desavanja - ko su ova dvojica? Darko Ruso je trener Beobanke, jednog od najvećih, ako ne i najveće iznenađenje (prijatno, naravno :) ove sezone. Miroslav (Muta) Nikolić je trener BFC-a, finaliste ovogodišnjeg play-offa, takođe prijatnog iznenađenja. :) Obojica vole čvrstu košarku, jaku odbranu, disciplinovan napad .. sve u svemu, upravo onako kako se igra u Evropi. I upravo zbog takvog modernog shvatanja, ostvarili su sa prosečnim ekipama, veoma velik uspeh. BTW, obojica su pozvani, i biće pomoćnici Željka Obradovića u Atlanti.
kosarka.194 dizel, -> #163, lexus
> > Ti paceri su vas izbacili u cetvrtfinalu ;) Prvo: Mi smo zahvaljujuci upravi (UPRAVA NAPOLJE!!!) igrali sa 7 igraca taj play-off. Drugo: BFC smo pobedili sa 23 !!!! razlike u Beogradu Trece: Koliko sam ja cuo u NS nas je Bubalo pokrao (Molim da se na ovo za Bubala ne odgovara jer utakmicu nisam gledao i lepo kazem da sam cuo. A izvor je jedan Vlada, ( ljudi koji prate utakmice CZ ga znaju sigurno ) to je onaj ortak sto dolazi na utakmice sa stapom. On je bio u NS i on mi je rekao za Bubala. U svakom slucaju , moram vam cestitati na tituli sampiona. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.195 kum.djole,
FIBA je uputila zvanični telegram Barseloni sa obaveštenjem da je po naknadnoj proceni stručnjaka arbitraže "bilo grešaka u poslednjim minutima susreta PAO - Barselona". Tako su u stvari priznali grešku, ali Barselona je odustala od nove žalbe..
kosarka.196 mpavlo, -> #193, junior
> iznenadenja. :) Obojica vole cvrstu kosarku, jaku odbranu, disciplinovan > napad .. sve u svemu, upravo onako kako se igra u Evropi. I upravo zbog E ovo mi je drago da cujem. Inace cemo se opet izblamirati u Evro-ligi, kao prosle godine. A zna li se sta ce biti sa igrckim kadrom (da nece mozda da se vrati Divac ;). Ko nam ostaje od igraca?
kosarka.197 lexus, -> #196, mpavlo
=> E ovo mi je drago da cujem. Inace cemo se opet izblamirati u => Evro-ligi, kao prosle godine. A zna li se sta ce biti sa igrckim => kadrom (da nece mozda da se vrati Divac ;). Ko nam ostaje od => igraca? Izgleda da iz Jugoslavije ne sme da ode igrač mladji od 24 godine, a transfer ne sme biti manji od 100.000 DM. Znači ostaju svi :) A, ako budu išli, ići će Berić i Stevanović.
kosarka.198 nenad,
Malo trača: Čuo sam da su igrači Partizana za prvenstvo dobili po 70.000 maraka i mobilni telefon (sad će moći trener preko mobilnog da im daje savete tokom utakmice ;), tj. da im je to sredio Tijanić kod Karića.
kosarka.199 nenad, -> #189, boshko
> Pokusao je u Partizanu da pokze da ce on sa svojim "kretaivnim", > "invetivnim" i slobodnim stilom pokazati Evropi kako su svi u zabludi > vec 6-7 godina ali se ocigledno za***ao do koske a zamalo da i > Partizan skroz zakopa. Najveci gubitnici su mladi igraci Partizana koji > su Na sličan način je pre 10 godina zakopao celu jednu generaciju Zvezde - onu što je stalno gubila od Cibone. Izgleda da domaće timove smatra poligonom za svoje eksperimente. :(
kosarka.200 budim, -> #194, dizel
(:) Prvo: Mi smo zahvaljujuci upravi (UPRAVA NAPOLJE!!!) igrali sa 7 igraca (:) taj play-off. Na žalost, da smo imali više igrača bolje bi prošli... Nego koliko je izvesna vest da Stanojević (?) i Bolić dolaze u Zvezdu? (:) Drugo: BFC smo pobedili sa 23 !!!! razlike u Beogradu A PArtizan je od njih dva puta izgubio u sred Beograda... :> (:) Trece: Koliko sam ja cuo u NS nas je Bubalo pokrao (Molim da se na ovo Isto sam i ja čuo, samo nisam gledao tako da nisam siguran koliko je verodostojan podatak... Čisto da se zna... (:) U svakom slucaju , moram vam cestitati na tituli sampiona. Takođe, bolje da oni budu šampioni nego BFC, jer BFC ništa ne bi uspeo da osvoji... Teška srca ali moram da priznam... poz, budimir
kosarka.201 dizel, -> #199, nenad
> > Na slican nacin je pre 10 godina zakopao celu jednu generaciju > Zvezde - onu sto je stalno gubila od Cibone. Izgleda da domace > timove smatra poligonom za svoje eksperimente. :( Nije bas uvek! Secam se jednog polufinalnog duela, kada je Cibona bila veliki favorit i u prvom mecu u Zagrebu dobila Zvezdu! U beogradu je Zvezda izjednacila na 1:1 i treca utakmica je odigrana u Zagrebu. Tada je najmladji u Zvezdi bio Nebojsa Ilic, koji je par minuta pre kraja (zbog necijih 5 prekrsaja) usao u igru, i u poslednjoj sekundi sa dva poena doneo Zvezdi pobedu! Bilo je, ja mislim 104:103 za Zvezdu (ili tako nesto)
kosarka.202 stefan, -> #196, mpavlo
> vrati Divac ;). Ko nam ostaje od igraca? A ko će da ih kupi? ;)
kosarka.203 stefan, -> #198, nenad
> Malo trača: Čuo sam da su igrači Partizana za prvenstvo dobili po > 70.000 maraka i mobilni telefon (sad će moći trener preko > mobilnog da im daje savete tokom utakmice ;), tj. da im je to > sredio Tijanić kod Karića. Ne znam za lovu, ali mobilni telefon je bio obećan, da li pre play-offa ili eventualno posle 2:0 za BFC ;)
kosarka.204 vitez.koja, -> #201, dizel
#=> Tada je najmladji u Zvezdi bio Nebojsa Ilic, #=> koji je par minuta pre kraja (zbog necijih 5 prekrsaja) usao #=> u igru, i u poslednjoj sekundi sa dva poena doneo Zvezdi pobedu! Tada je trener Zvezde bio Đurović (čini mi se), a pričalo se o Žeravici (koji izjavljuje danas u Žurnalu da se još ne zna za sledeću sezonu da li će biti trener Partizana, kao ima neke šanse? ;) Ne sećam se tačno, ali nešto zakukuljeno je izjavio... sk
kosarka.205 vitez.koja, -> #200, budim
#=> Nego koliko je izvesna vest da Stanojević (?) i Bolić dolaze u #=> Zvezdu? Bolić valjda potpisao danas, a Stanojević potpisao, ali sa Vojvodinom na 4 godine... sk
kosarka.206 madamov, -> #199, nenad
> Na sličan način je pre 10 godina zakopao celu jednu generaciju > Zvezde - onu što je stalno gubila od Cibone. Pre više od deset godina. Čuveno finale prvog plej-ofa kod nas kada je Zvezda objektivno bila najbolji tim u SFRJ, a Cibona definitivno najperspektivniji. Koliko je to davno bilo dovoljno ilustrujue podatak da je za Zvezdu još igrao Branko Kovačević. B) Uz pomoć sudija Cibona osvoji tada titulu, a Zvezda stekla kompleks Cibone kojeg je razbila nekih pet-šest godina kasnije izborivši se za finale sa Partizanom i izbacivši Cibonu usred Zagreba, sve zajedno sa Draženom.
kosarka.207 madamov, -> #201, dizel
> Tada je najmladji u Zvezdi bio Nebojsa Ilic, > koji je par minuta pre kraja (zbog necijih 5 prekrsaja) usao > u igru, i u poslednjoj sekundi sa dva poena doneo Zvezdi pobedu! > Bilo je, ja mislim 104:103 za Zvezdu (ili tako nesto) Za rezultat mislim da si u pravu, ali nije Zvezdu tada vodio Žeravica, a ko je vodio, ne sećam se iako sam gledao uživo finale sa Partizanom kojeg se posebno sećam ne po Zvezdinom porazu, već po tome što su me odžeparili i što sam morao da jurim sledećih mesec dana duplikate vozačke dozvole i ostalih dokumenata. B( Inače, igrač utakmice u Zagrebu je bio Bane Prelević koji je sledeće godine otišao u Grčku.
kosarka.208 guta,
Prijateljska utakmica Sreda, 15. maj, 19:00h, Hala FMP u Železniku Milicioner - FMP Železnik 33:96 (12:47) Povodom 50 godina postojanja SD "Milicioner" odigrana je prijateljska utakmica ovog kluba sa FMP Železnikom. Milicioner je nastupio bez Radovića, dok je FMP nastupio u sastavu iz upravo završene sezone. Milicioner je ušao u utakmicu hrabro, mada, u pitanju je bila razlika u klasi, tako da je FMP lako došao do ogromne prednosti još u prvom poluvremenu, dok je omladinski tim FMP (prvaci Srbije za ovu godinu) u drugom tu razliku samo povećao. U pobedničkoj ekipi istakli su se Petrović, Vukosavljević i Aleksić (kapiten Železnika koji je opet zaigrao posle pauze od 6 meseci zbog povrede), kao i Bulatović sa čak 14 blokada, dok je u poraženom timu odigrao dobro jedino Branko Kraković (postigao 66% poena svoje ekipe). Interesantno je spomenuti da je Železnik napravio svega 7 faulova tokom cele utakmice, a prvi prekršaj su napravili u 14. minutu utakmice. Za FMP Železnik nisu nastupila pojačanja (Bošković iz CIP-a, Pavićević iz Zvezde, itd.), a Luka Pavićević je sa svojim klincem sedeo na klupi Železnika (obrazovanje mladih naraštaja ;). Vaš verni izveštač sa lica mesta, Guta
kosarka.209 lexus, -> #205, vitez.koja
=> Bolić valjda potpisao danas, a Stanojević potpisao, ali sa => Vojvodinom na 4 godine... Bolić potpisao za Zvezdu na 3 godine. Za Miškovića se još ne zna, ali on je ugovorom vezan za Spartak. Mišel Lazarević u Partizanu?
kosarka.210 budim, -> #205, vitez.koja
(:) Bolić valjda potpisao danas, a Stanojević potpisao, ali sa (:) Vojvodinom na 4 godine... Jeli neko više gledao tog Bolića? Kakav je? poz, budimir
kosarka.211 budim, -> #208, guta
(:) Vaš verni izveštač sa lica mesta, Guta Čestitam Guto, samo nastavi oavko! Sjajno! poz, budimir
kosarka.212 dizel, -> #200, budim
> Nego koliko je izvesna vest da Stanojevic (?) i Bolic dolaze u > Zvezdu? > Bolic upravo dosao i to na 3 godine, a koliko sam cuo Stanojevic, inace mladi reprezentativac, ne dolazi jer je potpisao ugovor sa Vojvodinom. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.213 lexus, -> #210, budim
=> Jeli neko više gledao tog Bolića? Kakav je? Nije loš dečko. Mladi reprezentativac Jugoslavije. Bori se sa Lukovskim za mesto prvog pleja iste. Biće nešto od njega :)
kosarka.214 imangovski,
Po meni je najprijatnije iznenadjenje sezone Zvezda;)
kosarka.215 vitez.koja, -> #210, budim
#=> (:) Bolić valjda potpisao danas, a Stanojević potpisao, ali sa #=> (:) Vojvodinom na 4 godine... #=> Jeli neko više gledao tog Bolića? Kakav je? Jako dobar, početkom prošle godine, niko u Vojvodini veze nema (tj. van forme), dečko daje po 40 poena... U ono par utakmica što sam gledao, protiv Andore i još nešto iz našeg prvenstva (sve na tv). Nego, ima li neko tačan spisak igrača koje je Obradović zvao na pripreme? Zašto nije pozvan Ćurčić? Igrao je vrlo jaku evropsku ligu i po ocenama iz novina često je bio najbolji u svom timu. Koturović, Topalović i ostali su ipak deca za njega.. sk
kosarka.216 dizel,
U prvoj utakmici finala italijanskog play-offa Teamsystem (u kome igra nas reprezentativac Sasa Djordjevic) savladao je ekipu Stefanela (u kojoj igra Bodiroga, a trener je Tanjevic) sa 77:73. Utakmica je na terenu Teamsystema. Tokom velikog dela utakmice Stefanel je vodio. Odlican je bio Dejan Bodiroga koji je imao procenat suta: 6/5 za 2 poena, 1/1 za 3 poena i 8/6 sa slobodnih bacanja(medjutim upravo na 2 minuta pre kraja Bodiroga je promasio ova dva bacanja i tada se Teamsystem "odlepio"). I Djordjevic je bio vrlo dobar. Ipak, najefikasniji igrac utakmice(uz jako los procenat suta) bio je Carlton Myers, igrac Teamsystema, koji je postigao, mislim, 27 poena.
kosarka.217 kum.djole,
Finale grčkog šampionata: Pirej: Olimpiakos - Panatinaikos 73:38 (3:2) Šta reći - simultanka Olimpiakosa, gosti su u drugom delu postigli samo 15 poena, fenomenalna igra kompletne ekipe domaćih. Potučen je do nogu evropski prvak! :) Olimpiakos! Born to be winner! :)
kosarka.218 mileusna, -> #217, kum.djole
>> Pirej: Olimpiakos - Panatinaikos 73:38 (3:2) >> Potučen je do nogu evropski prvak! :) Da, zaista frapantan rezultat. Inače, Panatinaikos je igrao bez Vilkinsa, ali opet, što je mnogo, mnogo je. :)
kosarka.219 junior, -> #217, kum.djole
> Pirej: Olimpiakos - Panatinaikos 73:38 (3:2) Pa dobro to je 35 razlike .. videste li šta se dešava u NBA play-offu? ;)