SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - kosarka

kosarka.220 giovanni, -> #219, junior
Ę?> Pirej: Olimpiakos - Panatinaikos 73:38 (3:2) Ę? Ę? Pa dobro to je 35 razlike .. videste li šta se dešava u NBA play-offu? ;) Kako, bre, dobro? ;) Na poluvremenu je bilo 45:23. Znači da Olimijakos nije morao u drugom poluvremenu ni da igra. ;)
kosarka.221 stefan,
Ako je verovati današnjoj Politici, danas će se u prostorijama KK Partizan održati konferencija za štampu na kojoj će biti promovisan novi trener kluba. To je Miroslav Nikolić, dosadašnji trener BFC Beočin i jedan od dva pomoćnika Željka Obradovića u reprezentaciji. Ne piše šta se događa sa Žeravicom, da li odlazi ili ostaje u klubu u nekoj formi savetnika. Nadajmo se da odlazi ;)
kosarka.222 mileusna, -> #221, stefan
>> Ako je verovati današnjoj Politici, danas će se u prostorijama KK >> Partizan održati konferencija za štampu na kojoj će biti promovisan Correct ű. Muta Nikolić je novi trener Partizana. Dakle, Partizan je napravio pravi potez i propalog Žeravicu zamenio sa pravim trenerom. Eto, Nikolić je konačno posle IMT-a, Radničkog iz KG-a i BFC-a stigao do prave ekipe sa kojom bi mogao da napravi i veći uspeh u Evropi. Glede Žeravice, ne znam šta će biti s' njim, ali sam čuo da je u proteklim godinama, pre nego je doveden u Partizan, u jednoj Italijanskoj ligi postavio sa svojom ekipom svojevrstan rekord: u 33 utakmice zabeležio je 33 poraza. :) Možda je i trač, ali eto, tek da navedem. :)
kosarka.223 dizel, -> #217, kum.djole
> > Pirej: Olimpiakos - Panatinaikos 73:38 (3:2) > Hvala Bogu da Panatinaikos izgubi. Vratilo im se za onu silaznu u Final-four. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.224 mango, -> #221, stefan
> Ako je verovati danasnjoj Politici, danas ce se u prostorijama KK > Partizan odrzati konferencija za stampu na kojoj ce biti promovisan novi > trener kluba. To je Miroslav Nikolic, dosadasnji trener BFC Beocin i > jedan od dva pomocnika Zeljka Obradovica u reprezentaciji. Ne pise sta se Buhu..smrc..;(((((((((((99
kosarka.225 mpedja,
LJUDI BLAMA !!!!!!!!!!!!!!!!! IZGUBISMO I OD HRVATA I OD SLOVENACA !!!!!! KATASTROFA !!!!!!!
kosarka.226 nenad, -> #221, stefan
> Partizan održati konferencija za štampu na kojoj će biti promovisan novi > trener kluba. To je Miroslav Nikolić, dosadašnji trener BFC Beočin i Nadam se da za izbor trenera nije presudni faktor bila fizička sličnost sa Aleksandrom Tijanićem. ;)) (koji je, btw, takođe sin vojnog lica ;)
kosarka.227 tasso,
Da li neko zna koliko smo pukli od hrvata u Lozani?
kosarka.228 junior, -> #222, mileusna
> Correct ű. Muta Nikolić je novi trener Partizana. E, jok i nije bio namešten play-off. Mis'im, trener BFC-a je sad trener Partizana. Mis'im stvarno ... ali stvaaarno. ;)
kosarka.229 junior, -> #227, tasso
> Da li neko zna koliko smo pukli od hrvata u Lozani? 54:53 Od Slovenaca je bilo malo više, ali sam zaboravio rezultat.
kosarka.230 schef, -> #225, mpedja
­=- IZGUBISMO I OD HRVATA I OD SLOVENACA !!!!!! A? (iliti kako se na novobosanskom kaže: 'Izvinite, nisam vas lepo čuo ni razumeo, da li biste bili ljubazni da ponovite to što ste rekli?'). :))) O čemu se radi? Srleř
kosarka.231 mango,
Jugoslavija-Hrvatska 53:54 Jugoslavija-Slovenija 62:73
kosarka.232 mpedja, -> #229, junior
#$%&*-> Od Slovenaca je bilo malo vise, ali sam zaboravio rezultat. Ma koliko god smo pukli, pukli smo i to je blam za nasu kosarku!
kosarka.233 mpedja, -> #230, schef
#$%&*-> A? (iliti kako se na novobosanskom kaze: 'Izvinite, nisam vas lepo #$%&*-> cuo ni razumeo, da li biste bili ljubazni da ponovite to sto ste #$%&*-> rekli?'). :))) O cemu se radi? Citaj kako je napisano! :)))))
kosarka.234 mileusna, -> #230, schef
>> rekli?'). :))) O čemu se radi? Juniorski olipijski turnir u Lozani.
kosarka.235 superhik, -> #225, mpedja
=:> LJUDI BLAMA !!!!!!!!!!!!!!!!! =:> IZGUBISMO I OD HRVATA I OD SLOVENACA !!!!!! =:> KATASTROFA !!!!!!! A ko je igrao pioniri !??
kosarka.236 guta,
Kup Jugoslavije, 3. kolo, 19:00h, Hala FMP u Železniku FMP Železnik - OKK Investeksport 80:70 U okviru takmičenja za kup Jugoslavije sastali su se u Hali u Železniku domaći FMP i Investeksport. Domaći su lako pobedili, u samo na momente zanimljivoj utakmici. Tokom prvog poluvremena, dok je igrao bivši reprezentativac Zoran Jovanović, gosti su imali vođstvo i bolju igru, tako da su sredinom poluvremena imali prednost od 9 poena. Kada je Jovanović napustio igru u 12. minutu, zbog tri prekršaja, domaći su stigli prednost, i pred odlazak na odmor poveli sa 5 poena razlike. Tokom tog perioda igre, u ekipi FMP-a su dominirali centri Nikola Bulatović i Mlađan Šilobad, uz tri ukradene lopte Veska Petrovića. U drugom poluvremenu Železnik je nastavio da povećava prednost, sve do 26. minuta, kada je ona iznosila 12 poena (51:38). Tada je u igru ponovo ušao Jovanović, koji je inače, dominirajući visinom i snagom, delovao kao pionirski predvodnik na terenu ;). U tom periodu je ekipa Investeksporta uspela da smanji prednost domaćih na svega 4 razlike (51:47), i pretila je da će, predvođena Avlijašem i Jovanovićem, nastaviti u furioznom tempu i eventualno preći u vođstvo. Tada je na scenu stupio sudija Ljuca koji je dosudio, u najmanju ruku kontraverzne, dve lične greške u napadu Jovanoviću, koji je zbog toga morao da napusti igru već u 30. minutu utakmice. Bez njega, ekipa gostiju je vrlo brzo potonula, da bi posle još tri ukradene lopte igrača domaćih Petrovića, FMP napravio nedostižnu razliku od 19 poena u 36. minutu. Do kraja utakmice istakao se u ekipi gostiju jedino Avlijaš, koji je postigao tri trojke, a u ekipi domaćih bek Vukosavljević sa četiri odlična kontranapada. Pred sam kraj utakmice, Avlijašu je dosuđena tehnička greška zbog koškanja sa centrom domaćih Nikolom Jovanovićem, što mu je ujedno bila i peta lična greška. Poeni: FMP Železnik: Bulatović 20 (12/9 za dva poena), Šilobad 14, Vukosavljević 14 (1 trojka) OKK Investeksport: Avlijaš 22 (4 trojke, 6/4), Vučurović 12 (1) Pet ličnih grešaka: FMP Železnik: Bulatović (32. minut) OKK Investeksport: Jovanović (30. minut), Avlijaš (38. minut) Kao i obično, sa lica mesta, Vaš verni izveštač, Guta
kosarka.237 mpedja, -> #235, superhik
#$%&*-> A ko je igrao pioniri !?? Pa kakve veze ima! Ako su sad pioniri i oni ce da zamene ove sad za 5-6 godina!
kosarka.238 lexus,
Stefanel je šampion Italije! Ukupna pobeda od 3:1 protiv Đorđevićevog TeamSystem-a. Pobeda u četvrtoj utakmici 88:80
kosarka.239 dizel, -> #1067, madamov
> >> Mozda si mislio na Brnovica, jer on je bio taj 'dodavac' ;) > > Moguce. B) Znam samo da nisam mogao da spavam te veceri, a > jedini put kada mi se to jos desilo je ona utakmica kosarakasa > sa SSSR-om na SP u Madridu (minut pre kraja, 9 poena za nas i > izgubimo...). > Oba slucaj su bila strasna, ali ovaj drugi... Nisam mogao da verujem da je to moguce... Tada je nesigurni Drazen dao loptu Divcu da dribla na polovini terena... Kakva nesreca :((((((
kosarka.240 schef,
Aleksandar Gilić potpisao za Budućnost!
kosarka.241 schef,
U današnjem žurnalu je objavljena vest kako Bodiroga prelazi u Real, a umesto njega dolazi ni manje ni više nego Magic Johnson. :) Srleř
kosarka.242 junior, -> #241, schef
> umesto njega dolazi ni manje ni više nego Magic Johnson. :) Sad je to izjavio i predsednik Boke Juniorsa (zar oni imaju košarkaški tim? ili Medžik ide u fudbal? :)
kosarka.244 madamov, -> #1483, dizel
> A onaj sut Djordjevica u Istanbulu je cisto znanje igraca:))) Od tog njegovog šuta sam počeo da ga cenim, do tada sam mislio da je samo naduvani tatin sin (moj prvi trening u Zvezdi pre dvadesetak godina - ala sam mator B) - je ujedno bio i njegov prvi trening u Zvezdi, trenirali smo zajedno skoro godinu dana - trener Dule Vujošević - onda je otišao negde, možda sa ćaletom u inostranstvo ili tako nešto) koji ima talenta i koji dosta radi. Tada je dokazao da ima potrebne organe za igranje košarke i bavljenje sportom, što dokazuje iz sezone u sezonu.
kosarka.245 vitez.koja, -> #1483, dizel
#=> A onaj sut Djordjevica u Istanbulu je cisto znanje igraca:))) #=> Ma daj Srle.... Jeste. Mogao je da ide na ulaz i verovatno bi ga dao ili bi bar imao bacanja, ali znao je da u produžetku su im male šanse (Danilović 5 ličnih), pa je (isprvno) odlučio da šutira. To je njegovo znanje, što se odlučio da šutira. To što je pogodio možemo da raspravljamo da li je sreća ili nije, mada ja ne vidim sreću u tome da neko sa 6.25 (bek, dobro zagrejan, pogodio i minut pre toga i sve to) pogodi koš. sk
kosarka.246 dizel, -> #245, vitez.koja
> Jeste. Mogao je da ide na ulaz i verovatno bi ga dao ili bi bar > imao bacanja, ali znao je da u produzetku su im male sanse > (Danilovic 5 licnih), pa je (isprvno) odlucio da sutira. To je > njegovo znanje, sto se odlucio da sutira. To sto je pogodio Ti mislis da je on razmisljao o Danilovicevih 5 licnih u tom trenutku, na 3 sekunde pre kraja!!! :))) Inace, dvoijca igraca su ga jurila, vrlo bi tesko kos da je isao na ulaz... On je kasnije i sam pricao kako je takvu situaciju zamisljao od kada je bio klinac (san svakog beka je da trojkom resi najvazniji mec u poslenjim sekundama..) i rekao je da je, on krenuo na trojku ne razmisljajuci o bilo cemu drugom... Svaka mu cast, pogodio je, ali je isto tako mogao i da promasi... (cuvala su ga dvojica, ali im je malo izmakao...) Znaci on je odlucio da sutne, pa kud puklo da puklo,... Sreca njegova, jer da je promasio verovatno bi ga grobari ubili...
kosarka.247 kum.djole, -> #246, dizel
> izmakao...) Znaci on je odlucio da sutne, pa kud puklo da puklo,... Kao i Trifunović jedared u derbiju.. iz svlačionice dao trojku.. To je bila sreća, a ovo Saletovo - umetnost. > Sreca njegova, jer da je promasio verovatno bi ga grobari ubili... Ma svašta. Onako neizvesno finale bilo bi sasvim dovoljan uspeh i za našu košarku i za onaj tim Partizana. Niko ih ne bi ni popreko pogledao, jer su do tog finala prolazili kroz 'trnje'..
kosarka.248 giovanni, -> #246, dizel
Ę? na 3 sekunde pre kraja!!! :))) Inace, dvoijca igraca su ga jurila, vrlo bi Ę? tesko kos da je isao na ulaz... Neće baš biti da su bila dvojica. Pratio ga je samo jedan od braće Ž(Đ?)ofresa. Ako se malo analizira stav prilikom šuta, vidi se da je Sale izveo školski skok-šut, jedino štu nije uspeo u potpunosti da se zaustavi pa je skočio pomalo u stranu ali nije bitno. Važno je da smo mi Prvaci Evrope. :)
kosarka.249 dizel, -> #247, kum.djole
> Kao i Trifunovic jedared u derbiju.. iz svlacionice dao > trojku.. To je bila sreca, a ovo Saletovo - umetnost. Jok,jok... To Saletovo je bilo normalno, a ovo Trifunovidevo umetnost... da zagorca zivot grobarima u poslednjim sekundama! :>>>>
kosarka.250 dizel, -> #248, giovanni
> vidi se da je Sale izveo skolski skok-sut, jedino stu nije > uspeo u potpunosti da se zaustavi pa je skocio pomalo u stranu Znas sta... Trojku nije lako sutnuti i pogoditi ukoliko ne sutiras iz bas idealne pozicije,... ukoliko odes malo u stranu to se mnogo odrazi i na snagu suta, a i na preciznost,... ali opet moram da kazem, svaka cast Djordjevicu za onaj sut!
kosarka.251 junior, -> #247, kum.djole
> Kao i Trifunović jedared u derbiju.. iz svlačionice dao > trojku.. To je bila sreća, a ovo Saletovo - umetnost. Ne zaboravimo trojku Vidačića, koja je Zvezdi dala kup ;)
kosarka.252 stefan, -> #246, dizel
> Ti mislis da je on razmisljao o Danilovicevih 5 licnih u tom trenutku, > na 3 sekunde pre kraja!!! :))) Inace, dvoijca igraca su ga jurila, vrlo bi > tesko kos da je isao na ulaz... Pa naravno da je razmišljao od trenutka kada je Danilović zaradio 5. ličnu :) Šta misliš, kako inače ekipa planira hoće li ići na produžetke ili će probati da pobedi na ovaj ili onaj način?
kosarka.253 stefan,
Jedan drug mi reče da je Stevanović potpisao za Beobanku. Zna li neko nešto više o tome?
kosarka.254 mango, -> #253, stefan
100 % je tacno da je Steva potpisao za Beobanku - izvor Stevan Nadjfeji clan prvog tima Beobanke, clan juniorske reprezentacije i moj skolski drug;)
kosarka.255 sall,
DA LI JE NEKO MOZDA CUO NESTO O PRVENSTVU BEOGRADA U STREET BASKETU ??? ja sam nacuo da ce biti 25 juna i igrace se u Knez Mihailovoj ! ali nista pouzdano ! pa ako neko nesto zna ... MAIL ME !!! pozdrav sall
kosarka.256 dizel, -> #252, stefan
> zaradio 5. licnu :) Sta mislis, kako inace ekipa planira hoce > li ici na produzetke ili ce probati da pobedi na ovaj ili onaj > nacin? Cekaj, zar ti zaista mislis da ekipa planira 5 sekundi pre kraja da li ce ici na produzetke ili na pobedu... Jednostavno, to je bio individualni potez Djordjevica, koji je znao da moze da ide na ulaz, ali to mu ne bi bilo nista sigurnije od ovog suta trojke, a tri poena su Partizanu donosili titulu... Zato se i odlucio na to, a ne zbog toga sto je Danilovic imao 5 licnih...
kosarka.257 junior, -> #255, sall
> ja sam nacuo da ce biti 25 juna i igrace se u Knez Mihailovoj ! Biće tu, krajem juna ... Prvak Beograda (ili prva 3) idu na takmičenje sa ostalima iz Srbije, a najbolji iz Srbije ili iz Jugoslavije idu na svetsko prvenstvo u Barseloni, gde se radi popularnosti takmiče i neke NBA zvezde, tipa Starks, Harper i ostali .. oni su naravno, van konkurencije, ali zamisli da igraš 1-1 sa Starksom .. :))
kosarka.258 wiper,
Posto sam grobar necu da komentarisem onu Saletovu trojku. Samo cu vam predloziti da pogledate neke njegove utakmice iz italije. Protiv Stefanela da je dve identicne trojke jednu sa istog mesta a drugu sa druge strane (naravno u dve utakmice) "verovatno je malo i vezbao taj cuveni sut 3,2,1 sut "
kosarka.259 schef, -> #255, sall
­=- DA LI JE NEKO MOZDA CUO NESTO O PRVENSTVU BEOGRADA U STREET ­=- BASKETU ??? Kao prvo NIJE prvenstvo Beograda, već prvenstvo Jugoslavije. Vi Beograđani ste mnogo uobraženi, mislite da jedino vi znate da igrate basket. E pa nije tačno. ­=- ja sam nacuo da ce biti 25 juna i igrace se u Knez Mihailovoj ­=- ! Za Beograd ne znam, ali u Kragujevcu se igra sutra, nacrtali su terenčiće na ulici usred grada i postavili 10 manjih koševa + 1 glavni na kome će da se igra finale i da bude takmičenje u zakucavanju i šutiranju trojki. Igraće se u 4 grada, Kragujevcu, Čačku (ili Kraljevu, nisam siguran), Novom Sadu i Beogradu, i pobedničke ekipe igraju veliko finale u Beogradu. Postoje dve kategorije: do 20 god. i preko 20 god. i pobednik iz velikog finala ide na prvenstvo sveta u Budimpeštu (prošle godine je bilo u Španiji). Sponzor je naravno Adidas (Adidas Street Ball), svaka ekipa koja se prijavi plaća po 150 dinara (uglavnom se jave sponzori koji to plate, a ekipa im nosi ime na majicama), a za to imaju svaki igrač (ima 4 igrača po ekipi) po Adidas majicu + koka-kolu za vreme igranja. Igra se po grupama, i svaka ekipa će da odigra najmanje 8 basketa. Sve u svemu, biće to pravi događaj i ovde i u ostalim gradovima, tipujem da će kragujevačka ekipa da ode na finale u Budimpeštu. :>>> A pravila su naravno američka, 3 na 3, igra se do 16, posle koša se predaje lopta suparničkoj ekipi, koš ne važi ako nije od izvođenja lopta prošla bar kroz tri ruke, lopta mora da se očisti kada se uhvati ispod koša (da se iznese izvan trojke) i sl. Ja na žalost nisam stigao da prijavim ekipu (bem ti ispit), ali pošto čujem da je ugovor sa Kragujevcom (?) potpisan na sledećih 5 godina, biće prilike sledeće godine, i one tamo i one tamo... ;) Dobićete kompletan izveštaj, turnir počinje sutra ujutro u 9:00 a finale je u 13:00. Valjda će između da tutnu to takmičenje u zakucavanju i trojkama (svaka ekipa prijavljuje takmičara i za trojke i za zakucavanje). Kažu biće nagrada i za gledaoce. Valjda ono 'šut za milion dinara'. :))) Da, zaboravih da kažem, pobednička ekipa, sem što se plasira na veliko finale, dobija i 600 dinara. Večeras sam bio dole (u centru-ispred pošte), sve su namontirali, čak sam igrao na glavnom terenčetu, malo je podloga nezgrapna, ali se može naviknuti. Uostalom, videćete kada bude došlo kod vas snobovi nijedni beogradski. ;))) I, konačno će Kragujevac da pokaže kako nisu Stevanović i Lončar jedini košarkaši iz Šumadije. ;))) Dakle, GO! GO! KRAGUJEVAC GO!!!! ;)) Srleř
kosarka.260 kum.djole, -> #250, dizel
>> Znas sta... Trojku nije lako sutnuti i pogoditi ukoliko ne sutiras >> iz bas idealne pozicije,... ukoliko odes malo u stranu to se >> mnogo odrazi i na snagu suta, a i na preciznost,... Ovo uopšte nije tačno. Za pravog šutera pozicija je nebitna. Samo osećaj i veština.
kosarka.261 lexus, -> #256, dizel
=> Cekaj, zar ti zaista mislis da ekipa planira 5 sekundi pre kraja => da li ce ici na produzetke ili na pobedu... Jednostavno, to je Ekipa je sve to isplanirala ne poslednjem time outu. Tome time out i služi.
kosarka.262 lexus, -> #259, schef
=> Kao prvo NIJE prvenstvo Beograda, već prvenstvo Jugoslavije. Vi => Beograđani ste mnogo uobraženi, mislite da jedino vi znate da => igrate basket. E pa nije tačno. Osim nas znaju i Ameri ;) Kao prvo, JESTE prvenstvo Beograda, a kod tebe je prvenstvo Kragujevca itd... A to u okviru prvenstva Jugoslavije :)
kosarka.263 dizel, -> #260, kum.djole
>>> sutiras iz bas idealne pozicije,... ukoliko odes malo u >>> stranu to se mnogo odrazi i na snagu suta, a i na > preciznost,... > > Ovo uopste nije tacno. > Za pravog sutera pozicija je nebitna. Samo osecaj i vestina. Nisam ja mislio na pozuciju odnosu na kos, vec polozaj u skok-sutu. Djordjevic nije imao punu kontrolu nad svojim telom kada je uputio sut. On se zatrcao od svog kosa, a onda se u trenutku zaustavio i uputio sut(naravno, ponela ga je inercija, mada ju je on umirio koliko je moguce, i, i pored toga postigao kos). Inace, ja kosarku igram na mestu beka sutera i moja specijalnost su trojke... Trojku je moguce postici iz bukvalno svake situacije, ali da bi to bilo sa velikom verovatnocom, moras izvesti pravilan skok sut, tada ces najcesce videti kako lopta "cepa" mrezicu...
kosarka.264 dizel, -> #257, junior
> konkurencije, ali zamisli da igras 1-1 sa Starksom .. :)) Iako je jedan od onih koje cenim iz NBA, mislim da bih ga razbio... :)))))))))))))) Naravno da se salim, ali ukoliko bi ga trojke "krenule" onako kao protiv Chicaga, ili kao protiv Houstona prosle godine u finalu (15-1), mozda bih stvarno imao neke sanse...
kosarka.265 dizel, -> #261, lexus
> Ekipa je sve to isplanirala ne poslednjem time outu. > Tome time out i sluzi. Ti znas zato sto si ti sedeo na klupi i slusao Obradovica :>>>>>>> ili nagadjas?
kosarka.266 lexus, -> #265, dizel
=> Ti znas zato sto si ti sedeo na klupi i slusao Obradovica => :>>>>>>> ili nagadjas? Isto kao što ti znaš da je on slučajno pogodio i ja znam da nije bilo slučajno. :>>>
kosarka.267 schef, -> #262, lexus
­=- Kao prvo, JESTE prvenstvo Beograda, a kod tebe je prvenstvo ­=- Kragujevca itd... NIJE prvenstvo Beograda već su to KVALIFIKACIJE za prvenstvo Jugoslavije. Nigde ne piše da ja iz Kragujevca ne mogu da igram na tom 'vašem' prvenstvu Beograda! Dakle, treba li da ti crtam? ;) Srleř
kosarka.268 schef, -> #259, schef
­=- Dobićete kompletan izveštaj, turnir počinje sutra ujutro u ­=- 9:00 a finale je u 13:00. Valjda će između da tutnu to ­=- takmičenje u zakucavanju i trojkama Ispravka, pošto ima prijavljeno puno ekipa (42 da budem precizniji - kod vas u Beogradu ima da se prijavi bar 400 ;) finale se igra tek večeras (ali vas to ič ne zanima pošto vam je ionako ispod časti da dolazite u Kragujevac). ;))) Srleř
kosarka.269 kum.djole, -> #263, dizel
>> Nisam ja mislio na pozuciju odnosu na kos, vec polozaj u skok-sutu. >> Inace, ja kosarku igram na mestu beka sutera i moja specijalnost >> su trojke... Trojku je moguce postici iz bukvalno svake situacije, >> ali da bi to bilo sa velikom verovatnocom, moras izvesti pravilan >> skok sut, tada ces najcesce videti kako lopta "cepa" mrezicu... ..i da bi izveo taj 'pravilan skok šut' igrač mora dobro da naskoči po driblingu, a i za tako nešto mora da postoji veština. Samo ako ne naskoči, igrač biva ponet inercijom i leti u skoku, što mu otežava šut. Dok sam trenirao košarku, ovo mi je bio veliki problem.
kosarka.270 lexus, -> #267, schef
=> NIJE prvenstvo Beograda već su to KVALIFIKACIJE za prvenstvo => Jugoslavije. Nigde ne piše da ja iz Kragujevca ne mogu da igram na => tom 'vašem' prvenstvu Beograda! Dakle, treba li da ti crtam? ;) Kao što šampion Italije ide u kup šampiona, tako i šampion Beograda ide na prvenstvo Jugoslavije :)
kosarka.271 schef, -> #270, lexus
­=- Kao što šampion Italije ide u kup šampiona, tako i šampion ­=- Beograda ide na prvenstvo Jugoslavije :) :))))) Ali u prvenstvu Italije ne može da igra neko iz Francuske. Ali, da se ne bismo više gložili, prihvatam da je to OTVORENO prvenstvo Beograda, kao što je ovo bilo OTVORENO prvenstvo Kragujevca (ne još nije završeno ;) a pobednici idu na OTVORENO prvenstvo Jugoslavije. Jel' sad OK? Srleř P.S. Kragujevac OPEN :)))))))))))))
kosarka.272 dizel, -> #266, lexus
> > Isto kao sto ti znas da je on slucajno pogodio i ja znam > da nije bilo slucajno. :>>> Nisam rekao da je bilo slucajno... Samo sam rekao da to nije bilo dogovarano i da je bio u teskoj poziciji. Bilo mu je tesko da pogodi, ali uz malo srece pogodio je... Nema sta, on je igracina!!!
kosarka.273 dizel, -> #269, kum.djole
> ..i da bi izveo taj 'pravilan skok sut' igrac mora dobro da > naskoci po driblingu, a i za tako nesto mora da postoji > vestina. Samo ako ne naskoci, igrac biva ponet inercijom i leti > u skoku, sto mu otezava sut. Dok sam trenirao kosarku, ovo mi > je bio veliki problem. Pa vidi: - Ne postoji ni teoretska sansa da ukoliko igrac trci, uspe da se zaustavi u mestu. Tim naskokom on moze to manje ili vise da neutralise, ali uvek ce ga inercija malo pomeriti, tj. destabilizovati... Ali, tada dolazi do izrazaja igracev osecaj, tako da u onakvom trenutku samo veliki igraci mogu postici kos (ili neki izrazito srecni...)!
kosarka.274 lexus, -> #271, schef
=> :))))) Ali u prvenstvu Italije ne može da igra neko iz Francuske. => Ali, da se ne bismo više gložili, prihvatam da je to OTVORENO => prvenstvo Beograda, kao što je ovo bilo OTVORENO prvenstvo => Kragujevca (ne još nije završeno ;) a pobednici idu na OTVORENO => prvenstvo Jugoslavije. Jel' sad OK? Znao sam da ćemo naći neko kompromisno rešenje ;) U redu je :) Jedva čekam rezultate i jednog i drugog :) Načuo sam da prvak Jugoslavije ide u Englesku na Svetsko prvenstvo??? Ili je to možda bilo kod Street Soccera? Dajte neki info!
kosarka.275 dizel, -> #251, junior
> Ne zaboravimo trojku Vidacica, koja je Zvezdi dala kup ;) Koju trojku ?? pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.276 lexus, -> #273, dizel
=> Nisam rekao da je bilo slucajno... Samo sam rekao da to nije => bilo dogovarano i da je bio u teskoj poziciji. Bilo mu je => tesko da pogodi, ali uz malo srece pogodio je... Nema sta, on => je igracina!!! Koliko sam ja čuo, načelni dogovor je bio da se u takvoj situaciji ide na pobedu, a ne na produžetke. Saši je uspelo, svaka mu čast.
kosarka.277 stefan, -> #256, dizel
> Cekaj, zar ti zaista mislis da ekipa planira 5 sekundi pre kraja > da li ce ici na produzetke ili na pobedu... Jednostavno, to je E svašta. Pa šta mislš zašto treneri uzimaju tajm-aute po 10-15 sekundi pre kraja ako ne da se dogovre kako se igra zadnji napad, na ulaz, na trojku? Naravno da nije Đorđević u trenutku kada je uzeo loptu par sekundi pre kraja seo pa razmislio: "Uh, majku mu, šta sad da radim" ;) ali je još per toga znao da ekipa u takvoj situaciji u kojoj je bi Partizan ako je ikako moguće treba da pokuša da izbegne novih 10 minuta igre. Da ti olakšam ;) neću ovim da kažem da je to bio neverovatno-super-nešto promoćuran potez Đorđevića - isto bi postupio bilo koji iole iskusniji igrač sa dovoljno jakim mu*ima. Šut je bio klasičan "il' pukovnik il' pokojnik" a on je imao petlju da odgovornost preuzme na sebe.
kosarka.278 schef, -> #274, lexus
­=- Jedva čekam rezultate i jednog i drugog :) Do 20 godina je pobedila ekipa u kojoj igraju košarkaši Radničkog, mislim da bi navođenje njihovih imena bilo besmisleno. :) Uostalom, gledaćete ih u finalu, i videćete da uopšte nisu tako loši kao što izgledaju. Mada, kad vidite Žarka... On možda ne zna da igra košarku, ali je zato više nego solidan u basketu. ;) Inače, on je poznat po tome što se pre dve godine pobio sa Rebračom u četvrtfinalu kupa, pa su se kasnije nešto tužili njih dvojica. :) U kategoriji preko 20 godina je pobedila jedna odlična i iskusna ekipa koja odavno nastupa u tom sastavu (bar 5-6 godina!!!) što im ide u prilog. A i već su nabavili čuvene i famozne flastere za nos koji šire nozdrve, a koji su trenutno hit na EP u Engleskoj. ;))))) ­=- Načuo sam da prvak Jugoslavije ide u Englesku na Svetsko ­=- prvenstvo??? Ne, ne i ne! Junior reče Španija, ti Engleska, ali svetsko prvenstvo se igra u Budimpešti. U Španiji je bilo prošle godine. ­=- Ili je to možda bilo kod Street Soccera? Možebiti, možebiti. ;) ­=- Dajte neki info! Eh, jes' ti pročitao ono šta sam ja napisao? Moraću da te vratim. ;) Poruka 3.259, no, izgleda da na to finale idu samo ekipe do 20 godina, a ovi stariji će da ispuše. :) Inače, moj utisak o svemu tome je fenomenalan, kada se bude održavalo kod vas nikako nemojte da propustite, ako niste dovoljno dobri da igrate (mada svako, ali svako može da igra) barem idite da gledate. Sjajno ćete da se provedete, imaćete šta da vidite, a takmičenje u trojkama i u zakucavanju će da bude samo šlag na tortu. Ovo je takmičenje u kome možete i sami da učestvujete, ne morate više da zavidite košarkašima i ostalim sportistima. ;))) Uživajte sami u igri. ;) STREETBALL RULEZ!!!!! Srleř
kosarka.279 kum.djole, -> #273, dizel
>> - Ne postoji ni teoretska sansa da ukoliko igrac trci, uspe da se >> zaustavi u mestu. Tim naskokom on moze to manje ili vise da neutralise, >> ali uvek ce ga inercija malo pomeriti, tj. destabilizovati... Važan je adekvatan položaj nogu i.. ipak, gracioznost (ja sa ovom telesinom to nisam uspešno izvodio). Važna veština koja se uči.
kosarka.280 mango, -> #1483, dizel
>> reci cu ti sta je sreca: Vi ste postali sampioni Evrope 1991. >> godine na cistu srecu (penali), a ako ne na cistu srecu, onda > > A onaj sut Djordjevica u Istanbulu je cisto znanje igraca:))) > Ma daj Srle.... Da znas da jeste. I ja sam mislio da je cista sreca sve dok nije ponovo dao kos na isti nacin i sa istog mesta(po drugi put). Tada pomislih da mu je poreklo mozda iz Bugarske;), ali kada ga videh gde daje kos na istu foru i treci i cetvrti put, eeee....
kosarka.281 mango, -> #1485, dizel
> pa da imamo kvintet perspektivnih centara Miskovic-Stanojevic-Jestratijevic > -Tadic, oni se bez i malo razmisljanja odricu jednog od njih. Miskovic centar? E, mozda je to igrao u Spartaku, ali on definitivno nije centar. Miskovic centar;))))))))))))
kosarka.282 giovanni, -> #278, schef
Ę? u basketu. ;) Inače, on je poznat po tome što se pre dve godine pobio sa Ę? Rebračom u četvrtfinalu kupa, pa su se kasnije nešto tužili njih dvojica. Ę? :) :))) "Pobio se sa rebračom". :))) Nije se on pobio sa Rebračom nego ga je Rebarac tukao pa ga taj vaš ;>(kako reče da se zove? ;)) kasnije tužio čika sudiji jer je valjda izgubio par zuba u duelu sa našim centrom. :)))
kosarka.283 lexus, -> #281, mango
=> Miskovic centar? E, mozda je to igrao u Spartaku, ali on => definitivno nije centar. Miskovic centar;)))))))))))) Centar, nego šta ;) Videćeš ga ti kad ojača. I kad pređe u Partizan ;)
kosarka.284 sall,
Znaci niko nema pojma nista precizno oko prvenstav STREET BASKETa u Beogradu !?
kosarka.285 dizel, -> #280, mango
> put). Tada pomislih da mu je poreklo mozda iz Bugarske;), ali > kada ga videh gde daje kos na istu foru i treci i cetvrti put, > eeee.... Sta? Bio si na treningu Teamsystema, a Djordjevic stao na trojku i zamolio one za zapisnicarskim stolom da stave vreme (na semaforu) na tri sekunde do kraja, a onda je sutirao... Pa ponovo, i ponovo... :))))))
kosarka.286 schef, -> #282, giovanni
­=- :))) "Pobio se sa rebračom". :))) Nije se on pobio sa ­=- Rebračom nego ga je Rebarac tukao pa ga taj vaš ;>(kako reče ­=- da se zove? ;)) kasnije tužio čika sudiji jer je valjda ­=- izgubio par zuba u duelu sa našim centrom. :))) :))))))))) Što jes' jes', Žarko je ostao bez dva zuba, ali kako se već lepo kaže 'provokacija ruleZ' ;), tada je Rebrača automatski dobio 5 ličnih i isteran je sa tekme. :) So, ne znam ko je tu ispao pametan, a šta je tu kome ispalo iz usta i nije toliko važno. :>>> Srleř
kosarka.287 wiper, -> #286, schef
Pa sad nisam siguran da je covek pametno uradio. OVaj je izgubio jednu utakmicu a ovaj zube za ceo zivot Pa sad sta bi tebi odgovaralo da pravis zub zbog kog bi morao jos najmanje dva da izvadis ili da sledecis 30min cekas u gledalistu. ja bi pre izabrao da ne igram 5 utakmica nego da mi pola zuba pukne ( ma dovoljno je samo da napukne )
kosarka.288 giovanni, -> #286, schef
Ę? isteran je sa tekme. :) So, ne znam ko je tu ispao pametan, a šta je tu Ę? kome ispalo iz usta i nije toliko važno. :>>> Pa Šarko je izgubio zube i utakmicu :)) a Rebarac nije morao da se umara do kraja meča. ;)
kosarka.290 budim, -> #287, wiper
Jovo Stanojević i Mišković potpisali za Red Star! :> poz, budimir
kosarka.291 dizel,
Vec dugo najavljivane price konacno su se obistinile. Stanojevic i Miskovic, reprezentativci do 22 godine potpisali su sestogodisnje !? ugovore za Crvenu Zvezdu. Na zalost ovo je automatski znacilo rastanak CZ i Nidze Jestratijevica, koji je otisao u FMP. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.292 mango, -> #290, budim
> Jovo Stanojevic i Miskovic potpisali za Red Star! :> Jovo Stanojevic je igrac tipa Lijana i fino je sto ga je Zvezda dovela, solidan je to igrac, jos kad stekne iskustvo bice jos bolji, ali ... Ali... Zasto su dovodili Miskovica kada taj decko jednostavno nece moci da igra na mestu centra, pre je za krilo i to trojku.Zbog njega oterati Jestratijevica (uzgred, njegov brat je isao u moju skolu(sad je zavrsio)), onakvog igraca, cak fenomenalnog u poredjenju sa Miskomvicem, to je gre'ota:( Svidja mi se sto se Zvezda konacno opametila i resila da napravi mlad tim koji ce vec ove godine biti prilicno dobar, a za koju godinu jos mnogo bolji, pogotovo ako dovedu i nekog malo iskusnijeg igraca, 'da kontrolise decu';)
kosarka.293 guta, -> #291, dizel
#> Vec dugo najavljivane price konacno su se obistinile. #> Stanojevic i Miskovic, reprezentativci do 22 godine potpisali #> su sestogodisnje !? ugovore za Crvenu Zvezdu. Na zalost ovo je #> automatski znacilo rastanak CZ i Nidze Jestratijevica, koji je #> otisao u FMP. Mene je ovo, recimo, izuzetno obradovalo :) Jer, navijam za Zvezdu, a bogami i za FMP... Odmah da vam kažem, FMP će biti vrlo solidan sledeće sezone. Sastav: Vesko Petrović (MR), Vukosavljević, Šilobad, Bulatović (R), Bošković, Adžić, Luka Pavićević, Jestratijević, Marjanović, Aleksić, Aleksijević Tipujem na 4.-6. mesto. P.S. MR == mlada reprezentacija, R == seniorska reprezentacija
kosarka.294 dizel, -> #292, mango
> Miskomvicem, to je gre'ota:( Svidja mi se sto se Zvezda konacno > opametila i resila da napravi mlad tim koji ce vec ove godine > biti prilicno dobar, a za koju godinu jos mnogo bolji, pogotovo Sta to vredi, kada ce sledece (ili za 2 godine) svi opet da odu... Ako ne u NBA, ili u Evropu, otici ce u Partizan, ili jos gore, u Zeleznik!!! Tragedija od klupskog rukovodstva...
kosarka.295 wiper, -> #290, budim
Moram da priznam da se zvezda dobro pojacala partiznu ce biti tesko. ALi postoji jedno veliko AKO. A to je ako zvezda bude placala tim momcima. Ona im je sad platila ali sta ce biti za godinu dve. ---------------------------------------------------- Zvezdasi nenadajte se mnogo. Partizan ce uvek imati jaci tim MOzda vi imate vise igraca u repr. do 22 ali mi imamo i u jednoj i u drugoj . Za kosarku ipak ima nade ( koje za fudbal nema ) Vidimo se u Evropi.
kosarka.296 budim, -> #291, dizel
(:) znacilo rastanak CZ i Nidze Jestratijevica, koji je otisao u FMP. ???? Zašto? :( poz, budimir
kosarka.297 junior, -> #294, dizel
> Sta to vredi, kada ce sledece (ili za 2 godine) svi opet da > odu... Ako ne u NBA, ili u Evropu, otici ce u Partizan, ili jos > gore, u Zeleznik!!! Ne mogu. Sad ih zakon sprečava :)
kosarka.298 mantoniadis,
> Posto do sad niko nije okacio, evo da napisem grupe za OI u Atlanti. > > A B > USA Jugoslavija > Hrvatska Portoriko > Litvanija Grcka > Argentina Brazil > Angola Australija > Kina Koreja > > Evo i rasporeda igranja utakmica za nasu reprezentaciju: > > 20.07. Grcka > 22.07. Australija > 24.07. Koreja > 26.07. Brzail > 28.07. Portoriko > > Cini mi se da nam je put do polufinala otvoren :). Ajde da malo pricamo o OI. Tu je budusnost ;) PS. Thanks to ognjen.s koji ovu poruku ikacio na "extra" pre dosta vreemna.....
kosarka.299 guta, -> #294, dizel
#> Ako ne u NBA, ili u Evropu, otici ce u Partizan, ili jos gore, #> u Zeleznik!!! Nego šta nego će u Železnik. Red je da i mi budemo prvaci jednom :)
kosarka.300 dizel, -> #296, budim
> (:) znacilo rastanak CZ i Nidze Jestratijevica, koji je otisao > u FMP. > > ???? Zasto? :( Zato sto se uprava KK Crvena Zvezda ne radi onako kako bi trebalo (zaista nesto najblaze sto je bilo moguce reci...)
kosarka.301 junior, -> #300, dizel
> Zato sto se uprava KK Crvena Zvezda ne radi onako kako bi > trebalo I ne treba. Gledao sam juče tog slepca ... Divac mu je nalupao banana, da su ga izveli iz igre i posle nije ulazio unutra. Nidža .. pih, Miško je za njega pojam. P.S. Mogao bi Miško na jednu operaciju lica da ne plaši ljude u hali ;)
kosarka.302 mango, -> #299, guta
>#> Ako ne u NBA, ili u Evropu, otici ce u Partizan, ili jos gore, >#> u Zeleznik!!! > > Nego sta nego ce u Zeleznik. Red je da i mi budemo prvaci jednom :) Pogotovo sa Nikolom Jestratijevicem:) Jeste on solidan igrac, ali nista preko toga. Ne znam sto ga cigani toliko hvale;)
kosarka.303 schef, -> #298, mantoniadis
­=-> 20.07. Grcka Eh, šta ti je sudbina, opet sa vama igramo prvu utakmicu. ;) ­=- Tu je budusnost ;) Jes' vala, samo se mnogo plašim. Svi mislimo kako smo već sigurno u finalu. Biće to ogroman šok ako se spotaknemo o nekoga. Samo da to ne budu Hrvati... Srleř
kosarka.304 dizel, -> #298, mantoniadis
> Ajde da malo pricamo o OI. > Tu je budusnost ;) > Gazimo sve do polufinala... Posle sve zavisi od pripremljenosti i broja povredjenih igraca .
kosarka.305 lexus, -> #302, mango
=> Pogotovo sa Nikolom Jestratijevicem:) Jeste on solidan igrac, ali => nista preko toga. Ne znam sto ga cigani toliko hvale;) Zato što je jedino što liči na igrača, a dolazi iz omladinskog pogona ;)
kosarka.306 mango, -> #305, lexus
>=> Pogotovo sa Nikolom Jestratijevicem:) Jeste on solidan igrac, ali >=> nista preko toga. Ne znam sto ga cigani toliko hvale;) > Zato sto je jedino sto lici na igraca, a dolazi iz omladinskog > pogona ;) I njegov brat (inace, bivsi MG-ovac) igra za Zvezdu, doduse omladinski tim:)
kosarka.307 mantoniadis, -> #303, schef
> Jes' vala, samo se mnogo plasim. Svi mislimo kako smo vec sigurno u finalu. > Bice to ogroman sok ako se spotaknemo o nekoga. Samo da to ne budu Od sest ekipe u svakoj grupi koliko od njih ide dalje? Ajde malo vise detalja pa da pocnemo sa prognozom ;)
kosarka.308 guta, -> #302, mango
#> Pogotovo sa Nikolom Jestratijevicem:) Jeste on solidan igrac, #> ali nista Da, ali mi imamo i Nikolu Bulatovića, reprezentativca, i Šilobada, i Adžića i Nidžu Jovanovića. Cenim da je Železnik sada, na centarskim pozicijama, jedan od najsolidnijih timova u ligi. Prvaci verovatno biti neće, ali Evropa nam se smeši :) Takođe, cenim da ćemo zagorčati život mnogim ekipama (hint: BUD, PAR, ZVE, BFC).
kosarka.309 nenad, -> #303, schef
> Biće to ogroman šok ako se spotaknemo o nekoga. Samo da to ne budu > Hrvati... Ako se o nekoga spotaknemo to će biti Hrvati... Ovi ostali su, cenim, boranija. Naravno, ne postoji razlika u klasi kao između Amera i ostalih, ali uz neku osnovnu ozbiljnost u pristupu igri ne bi trebalo da bude problema. Anyway, biće veselo. :)
kosarka.310 mango, -> #307, mantoniadis
>> Jes' vala, samo se mnogo plasim. Svi mislimo kako smo vec sigurno u >> finalu. Bice to ogroman sok ako se spotaknemo o nekoga. Samo da to ne budu > > Od sest ekipe u svakoj grupi koliko od njih ide dalje? Cetiri ekipe idu dalje.
kosarka.311 mango, -> #308, guta
> Prvaci verovatno biti nece, ali Evropa nam se smesi :) Takode, cenim da > cemo zagorcati zivot mnogim ekipama (hint: BUD, PAR, ZVE, BFC). Pa, BFC-u i Partizanu ne verujem, ali Buducnosti i Zvezdi sigurno da, Cak prognoziram da ce FMP redovno dobijati ova dva tima.
kosarka.312 mantoniadis, -> #310, mango
>> Od sest ekipe u svakoj grupi koliko od njih ide dalje? > > Cetiri ekipe idu dalje. Znaci : A B 1. USA 1. Jugoslavija 2. Hrvatska 2. Grcka 3. Argentina 3. Portoriko 4. Litvanija 4. Australija Ili ne?
kosarka.313 dizel, -> #302, mango
> Pogotovo sa Nikolom Jestratijevicem:) Jeste on solidan igrac, > ali nista preko toga. Ne znam sto ga cigani toliko hvale;) Nije on neki fenomenalan igrac, ali za svoje godine je odlican! Zato bi trebalo da igra u Zvezdi, da stice pravo iskustvo, a ne u FMP-u...
kosarka.314 dizel, -> #308, guta
>#> Pogotovo sa Nikolom Jestratijevicem:) Jeste on solidan igrac, > Da, ali mi imamo i Nikolu Bulatovica, reprezentativca, i > Silobada, i Adzica i Nidzu Jovanovica. Cenim da je Zeleznik Trojica Zvezdasa... Strasno :((( Silobad je bio strasan talenat, kada je pocinjao u Zvezdi. A onda je presao u Partizan :>>> > Takode, cenim da cemo zagorcati zivot mnogim ekipama (hint: > BUD, PAR, ZVE, BFC). Nadaj se, nadaj...
kosarka.315 lexus, -> #314, dizel
=> Silobad je bio strasan talenat, kada je pocinjao u Zvezdi. => A onda je presao u Partizan :>>> Jadno... Šilobad je bio najbolji igrač polufinala Final Foura, potpuno je zaustavio Daril Dawkinsa, a nakon toga je stagnirao samo zahvaljujući sebi, a ne Partizanu. Koliko sam čuo, Šilobad baš i nije sam sa sobom.
kosarka.316 schef, -> #312, mantoniadis
­=- Ili ne? Ja mislim da Brazil ima jaku ekipu, i da bi trebalo da prođe bar' kao četvrti umesto Australije. Srleř
kosarka.317 dizel, -> #296, budim
> (:) znacilo rastanak CZ i Nidze Jestratijevica, koji je otisao > u FMP. > > ???? Zasto? :( Jednostavno decko je smatrao da ce sa dolaskom Jove i Miska i Tadica njegova minutaza biti osetno smanjena i odlucio je da ode. E sad da li je izabrao pravi klub (i FMP ima dosta kvalitetnih centara) ne znam. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.318 djcorto, -> #309, nenad
> Ako se o nekoga spotaknemo to ce biti Hrvati... Ovi ostali su, Xm ... Kukoc nece igrati, osim ako ne dodje do nekih velikih izmena u poslednjem trenutku. Ako budu igrali kao na Evropskom prvenstvu, dakle dva broja ispod svog objektivnog dometa, osim Dream Team-a nema konkurencije nasima. Kod hrvatske reprezentacije me je nerviralo odustvo bilo kakve timske igre. Steta je da tako dobri igraci igraju solo. I pored ovoga, mogucnost postoji - nasima ipak zna da udje voda u usi ...
kosarka.319 krimer, -> #309, nenad
> prvenstvu, dakle dva broja ispod svog objektivnog dometa, osim > Dream Team-a nema konkurencije nasima. Pobogu ljudi zasto svi potcrnjujete Litvaniju?? Ni u Atini ih nismo bas lako dobili, bez obzira na sve okolnosti. Teza da su oni tim na zalasku zbog starosti ekipe tesko da drzi vodu. Sabonis je jedan od najboljih rooki-ja u NBA, Marculjonis solidan, Karnosovas nit je star nit je naivan, a cujem da je i jedan od najskupljih mladih igraca u Evropi Litvanac (tesko pratim njuhova imena). Po mom misljenju, oni su ozbiljniji protivnik od Hrvata (posebno ako im ne igra Kukoc) Pozdrav, A.
kosarka.320 lexus, -> #318, djcorto
=> I pored ovoga, mogucnost postoji - nasima ipak zna da udje voda => u usi ... U košarci ne toliko, koliko u drugim sportovima (nisam mislio na vaterpolo ;)) Najvažnije je izbeći polufinale sa Amerima, mada ni Hrvati ni Litvanci nisu naivan protivnik.
kosarka.321 mango, -> #312, mantoniadis
> Znaci : > > A B > 1. USA 1. Jugoslavija > 2. Hrvatska 2. Grcka > 3. Argentina 3. Portoriko > 4. Litvanija 4. Australija > > Ili ne? Cini mi se ipak ne. A B 1. USA 1. Jugoslavija 2. Hrvatska 2. Grcka 3. Litvanija 3. Australija 4. Argentina 4. Brazil