SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - navijaci

navijaci.1476 nikola.s, -> #1471, schef
> :))) Znas sta, lako je vama da se k*rcite time kada imate para > k'o pleve, a svi znamo od koga dolazi taj novac. ;) Nije sve u parama, treba to i organizovati. A sto vi ne biste imali pare. Mislim logicno je da ce Zvezda da pomogne svoje navijace, ako ce se oni njoj posle na onakav nacin oduziti. BTW koreografija je kostala oko 20000 DM. > Dokazite vi da ste bolji navijaci od nas kada navijate bez > ikakvih rekvizita, LM navijanje se ne svodi samo na vikanje, po tome bi bolji navijaci bilo 100 ljudi koji se prvi put vide i koji vicu nesto u isto vreme, nego 100 grobara ili Ultras-a. > da ste bolji navijaci od nas kada gubite, Navijali smo na basketu iako smo gubili. > ili kada znate da cete izgubiti (seti se samo druge utakmice > kupa prosle godine). Ako mislis na fudbal, nesto se ne secam da ste se culi u drugom poluvremenu. > A ti kartoncici i baloncici... Ma stvarno je to tesko > organizovati. :))))) Sto rece neko (mislim da je rkovacevic) : Visoko ono grozdje, al' kiselo je ne bi' ga ni jeo. Salu na stranu, sto vi ne organizujete neku takvu koreografiju. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1477 nikola.s, -> #1473, stefan
> E jeste i meni je svere izgledao nekako bezveze. Izgledalo je > kao da im je ponestalo ideja da da su skrpili nesto. Nisu trake > ruzne, samo su mozda trebale smo one da idu preko cele tribine. Sever je izgledao, jednom recju, fenomenalno.... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1478 nikola.s, -> #1470, lexus
> Culi ste se samo na pocetku utakmice i u trenutku kad je bilo Eh da si ti bio na utakmici, ovakve poruke ne bi pisao. Prvo, bilo vas je vise, bili ste glasniji, ali daleko je to od toga da se mi nismo culi. Drugo, na gorepomenutoj utakmici ste se izblamirali kao retko kada. Naime, sta se desilo: kako je istog dana Partizan igrao protivu Hajduka iz Kule, u Pionir je doslo vrlo malo ljudi iz njihove tzv. prve ekipe. Ipak okupio se solidan broj grobara. Sa druge strane takodje se okupila relativno mladja ekipa, dok je starija ekipa susret mirno posmatrala van kopa. U toku prvog poluvremena, 2 ortaka sa nase strane prelaze na vasu i skidaju vam zastavu. Koju, bogme ne znam a nije ni bitno. Momci se mirno vracaju na nasu stranu, a grobari nista, ni da se pomere. Posle oko minut, dok je trofej uz opste veselje i radost cepan na nasoj strani, iz grobarskog kopa se izdvajaju Daca (Dorcol) i jos jedan ortak i krecu preko tribina ka nasoj strani. Tu ih pubovi zaustavljaju. Oni to ne prihvataju i nastavljaju dalje, pa su ih pubovi odvalili od batina, i oni se vracaju na svoju tribinu. Inace grobari su jos jednom pokazali da ih nicega nija sramota, skandirajuci "Barselona" i slicno, aludirajuci pri tome na nase ispadanje iz kupa kupova od gorepomenutog tima. Koji jadnici. Naravno i cigani su njih podsetili na razne "uspehe" partizana. Da pomenem BSK, Nacional, Fljarmurtari i Jafa-Promet. LM da se posle ove male digresije vratim na dalji tok utakmice. U drugom poluvremenu dolazi do nastavljanja gorepomenutog prozivanja sa pauze, samo sto se preslo na malo vulgarnije stvari. Grobari su pomenuli Arkana, mi Tudjmana i Mancea. Grobari zatim posle oko minut vremena pocinju "Je*o vas Suca", nasta se iz prvog reda nase tribine izdvaja jedno 6-7 ljudi i krece preko terena ka grobarima. Pubovi ih zaustavljaju, i vracaju. Tu dolazi do manje tuce izmedju Ultras-a i pandura, u cemu se k'o po obicaju istakao Guliver...:) Dva tri minuta pred kraj Zvezdini navijaci napustaju dvoranu, cime su grobare bacili u mali rebus: da li su pobegli ili otisli da postave zasedu. Sve u svemu kod grobara je doslo do malog straha, ali ipak ispred dvorane nije bilo sukoba. Toliko o ovome. > BTW: Lepo ste se nabadali ;) Kad ce repriza :))) E moj Lexo, nisam se ovome nadao od tebe ;) > Posto je druga te vrste u Yu, bila je i najbolja. Svaka vam > cast, mada mi se sever nije dopao, narocito su ruzni oni > celofani, ko je taj deo smisljao definitivno nema mozga... Sta fali celofanu, takve rekvizite koriste navijaci u celom svetu. Sever je bio fantastican, organizacija perfektna. > Moracu malo i da te razocaram, ali prosle sezone sam u Evropi > video gomilu mnogo boljih koreografija sa kartonima, vecinu po > Francuskoj i Spaniji, a o Italiji da ne govorimo... Vidi, ne govori se ovde bas toliko o Evropi, niti ja kazem da je ovo najbolja koreografija ikada vidjena u svetu, ali je sigurno jedna od boljih u poslednje vreme. Uzmi u obzir i to da je vecina evropskih stadiona sa sedistima, pa nije tesko ostaviti rekvizite na sedistu, kao sto smo mi ucinili na zapadu i istoku. Takodje deljenje rekvizita je vrseno pred utakmicu, dok su ljudi jos ulazili, a izvedeno je bez greske. Tifo materijal je bio dosta raznovrsan, ja mislim da na Severu nisu postojala dva sektora sa istim rekvizitima iste boje. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1479 schef, -> #1476, nikola.s
­=- Salu na stranu, sto vi ne organizujete neku takvu ­=- koreografiju. Nemamo 'tatu' kao što ga vi imate da nas finansira...
navijaci.1480 schef, -> #1478, nikola.s
­=- Eh da si ti bio na utakmici, ovakve poruke ne bi pisao. Prvo, ­=- bilo vas je vise, bili ste glasniji, ali daleko je to od toga ^^^^^^^^^^^^^^^^ Iz ovoga se naravno može izvući zaključak da cigani dolaze u većoj količini na utakmice samo kada zvezdi ide dobro. A seti se, kažem ponovo, druge utakmice kupa prošle godine kada je na jug došlo grobara isto koliko je bilo vas na severu, iako smo imali manjak od 3 gola. Kad' vi to ostvarite, javite se...
navijaci.1481 dizel, -> #1471, schef
** A ti kartončići i balončići... Ma stvarno je to teško ** organizovati. :))))) Pa za vas i jeste! Do sada sam, kad god ste vi spremali fenomenalan spektakl, uspavao da uočim po "čak 3" crna balona... :))) Inače, nije lako organizovati, jer navijači svaki čas ustaju, gužva je, i nije nimalo lako kontrolisati 60000 navijača! Naravno, na tribinama se sedištima je to mnogo lakše, ali na severu i jugu je to dosta teško!
navijaci.1482 lexus, -> #1476, nikola.s
=> LM navijanje se ne svodi samo na vikanje, po tome bi bolji Ne, ali je najvažnije... Neće valjda igrači tokom utakmice da gledaju u kartončiće i slično...
navijaci.1483 lexus, -> #1477, nikola.s
=> Sever je izgledao, jednom recju, fenomenalno.... Ukusi su različiti :) Mnogo bi bolje izgledalo da je sever bio sav od kartona osim jednog dela u sredini u kom bi balonima bila obrazovana neka slika...
navijaci.1484 lexus, -> #1478, nikola.s
=> Eh da si ti bio na utakmici, ovakve poruke ne bi pisao. Prvo, => bilo vas je vise, bili ste glasniji, ali daleko je to od toga => da se mi nismo culi. Drugo, na gorepomenutoj utakmici ste se Pa ja ti kažem ono što sam ja čuo. Uostalom, kamere su na vašoj strani tako da je prilično čudno što ste se čuli samo dva puta tokom utakmice :) => Sta fali celofanu, takve rekvizite koriste navijaci u celom svetu. => Sever je bio fantastican, organizacija perfektna. Ne fali mu ništa, ali je taj deo bio ružan :) Organizacija je stvarno bila sjajna, za naše uslove savršena, ali taj deo izgleda kao da ste nabacali sve što ste se setili na jedno mesto. BTW: Englezi ne koriste navijačke rekvizite, osim šalova...
navijaci.1485 lexus, -> #1481, dizel
=> i nije nimalo lako kontrolisati 60000 navijača! Naravno, na => tribinama se sedištima je to mnogo lakše, ali na severu i jugu je => to dosta teško! Najteže kod severa i juga je ravnomerno rasporediti navijače. Uvek se neke grupacije odvajaju, naročito kod vas...
navijaci.1486 dizel, -> #1480, schef
** A seti se, kažem ponovo, druge utakmice kupa prošle godine ** kada je na jug došlo grobara isto koliko je bilo vas na ** severu, iako smo imali manjak od 3 gola. To nema nikakve veze sa tim kako Zvezda igra, već ima veze sa tim što je dan pre toga bio meč sa Barselonom i što su mnogi morali i da pozajme pare da bi mogli da kupe kartu. Mnogo ljudi upravo zbog toga nije došlo. Inače, nas je na svakom derbiju (sem u ovoj situaciji) više od vas, ali to je i normalno jer nas ima mnogo više. Znači, nije to neka uvreda, već samo činjenica... Seti se samo onog derbija kada je bilo 1:1 (na vašem stadionu, tj. htedoh reći, na stadionu JNA, kada je Zvezda povela golom Darka Kovačevića, a posle štopovanja rukom, Ćirić izjednačio... Tad ste vi najavili osvajanje prvenstva i kupa, Zvezda je do tada, loše igrala i svi su je već otpisali, a te sezone je Zvezda uzela duplu krunu!!! Taj meč je dosta doprineo u tome, jer je to na neki način bila prekretnica u igri Zvezde, a navijači su došli u nezapamćenom broju (sećam se da nisi mogao mirno da stojiš na jednom mestu, već se masa komešala neprestano, tokom cele utakmice).
navijaci.1487 budim, -> #1455, fresh
(:) Grobari su najaci. Molim korisnika da ovakve poruke ubuduće šalje u konferenciju vicevi! poz, budimir
navijaci.1488 budim, -> #1466, schef
(:) Jel'te cigani, što ste se opet bili među sobom? :) ???? poz, budimir
navijaci.1489 budim, -> #1470, lexus
(:) Čuli ste se samo na početku utakmice i u trenutku kad je bilo (:) 29 razlike za nas, kad ste skandirali 'zvezdazvezdazvezda', (:) a tada ste se čuli samo 15 sec. dok naši nisu počeli da navijaju, Wrong! Na žalost gledao sam prenos, jer nisam bio u Bgrd-u... :( Savršeno se čulo i provociranje tokom cele utakmice vezano za: Fljamurtari, Nacional, BSK i ostale debilnosti tvog voljenog kluba... Uzgred, video bih koliko bi se "vaše verne publike" skupilo s obzirom na ono što Zvezda pruža u poslednje vreme za razliku od partizana... Momcima koji su to veče bili tamo treba odati priznanje da zaista vole svoj klub... (:) BTW: Lepo ste se nabadali ;) Kad će repriza :))) Vežbamo snajka... :) Znaš i sam kako se redovno provodite kada se sretnemo. :> (:) mada mi se sever nije dopao, naročito su ružni oni celofani, ko je (:) taj deo smišljao definitivno nema mozga... :) Pali keksuse! :) Nije reč o celofanima već o plastičnim trakama, a to se, jelte, razlikuje! ;> Inače. kada već pominješ koreografije po Italiji, trebalo bi da znaš da je takvih tamo jako mnogo... :> (:) gomilu mnogo boljih koreografija sa kartonima, većinu po (:) Francuskoj i Španiji, a o Italiji da ne govorimo... Otkrio si mi Ameriku! :) To je tamo redovno, ali ovde je to vanserijski događaj! Baš me zanima kada ćete vi da napravite nešto sa kartonima kao dokaz vaše vrhunske, i na daleko čuvene originalnosti... ?!:>Misli, :) ono sa crno-belom ULTRAS zastavom u Rumuniji ipak nije dovoljno... :>>>>>> poz, budimir
navijaci.1490 budim, -> #1473, stefan
(:) E jeste i meni je svere izgledao nekako bezveze. Izgledalo je kao (:) da im Ukusi su različiti... poz, budimir
navijaci.1491 budim, -> #1471, schef
(:) :))) Znaš šta, lako je vama da se k*rčite time kada imate para k'o (:) pleve, a svi znamo od koga dolazi taj novac. ;) Kao da ti je krivo? :> Kiselo grožđe, a? :> (:) Dokažite vi da ste bolji navijači od nas kada navijate bez ikakvih (:) rekvizita, da ste bolji navijači od nas kada gubite, ili kada (:) znate da ćete izgubiti (seti se samo druge utakmice kupa prošle (:) godine). Više puta dokazano upravo protiv vas... ne mora više... U svim elementima navijanja. (:) A ti kartončići i balončići... Ma stvarno je to teško (:) organizovati. :))))) Jeste, ali ako si grobar... :> Hint: derbi (valjda 100-ti?) sa vašom čuvenom "koreografijom" tzv. "pola juga beli baloni a druga polovina crni"... :)))) poz, budimir
navijaci.1492 lexus, -> #1487, budim
=> Molim korisnika da ovakve poruke ubuduće šalje u konferenciju => vicevi! Molim moderatora da otvori temu dejavu u koju će se trpati ove nadasve duhovite i originalne Budine opaske ;)
navijaci.1493 lexus, -> #1489, budim
=> :) Pali keksuse! :) Nije reč o celofanima već o plastičnim trakama, => a to se, jelte, razlikuje! ;> Inače. kada već pominješ koreografije => po Italiji, trebalo bi da znaš da je takvih tamo jako mnogo... :> Aman, skote od čoveka... Već rekoh da se taj deo nije slagao sa ostalim delovima, a i te plastične trake su vam bile nekako zgužvane i nikakve ;) Naša crno-bela platna su ipak bolja :)
navijaci.1494 lexus, -> #1491, budim
=> Jeste, ali ako si grobar... :> Hint: derbi (valjda 100-ti?) sa => vašom čuvenom "koreografijom" tzv. "pola juga beli baloni a druga => polovina crni"... :)))) To je bilo čisto da vam ne nabijamo komplekse... ;) Videćeš sledeće godine u polufinalu kupa šampiona šta ćemo uraditi... ;)
navijaci.1495 koky, -> #1478, nikola.s
> U toku prvog poluvremena, 2 ortaka sa nase strane prelaze na vasu > i skidaju vam zastavu. Koju, bogme ne znam a nije ni bitno. Momci > se mirno vracaju na nasu stranu, a grobari nista, ni da se pomere. > Posle oko minut, dok je trofej uz opste veselje i radost cepan na > nasoj strani, iz grobarskog kopa se izdvajaju Daca (Dorcol) i jos > jedan ortak i krecu preko tribina ka nasoj strani. Tu ih pubovi > zaustavljaju. Oni to ne prihvataju i nastavljaju dalje, pa su ih > pubovi odvalili od batina, i oni se vracaju na svoju tribinu. Najbolja stvar na utakmici je bila kad je Daca uzeo tu zastavu : posto je niste iscepali murija je uzela i tipovi cija je bila su je nekako dobili od murije. Tu nastupa Daca. Ide od jednog do drugog grobara i trazi zastavu. Nadje je i sa njom preko. Panduri ga zaustavljaju (pendrecima), ali posle par minuta ga pustaju da prodje. Ja rekoh koji mu je k***ac, kad on baca zastavu vama. Vrati se i kaze :"ko ih jebe kad je ne cuvaju"! Nisam video koja je zastava ni ekipu cija je, ali to su i zasluzili. Rasirili je i ocekuju ja da je cuvam ! Nego sta je bilo sa Ilketom, cini mi se da su ga odveli ?
navijaci.1496 zlatibor, -> #1493, lexus
=> => Aman, skote od čoveka... Pazi šta pričaš.Neljuti čika Budu.:))
navijaci.1497 budim,
Da li je neko bio na RADU???? poz, budimir
navijaci.1498 budim, -> #1479, schef
(:) Nemamo 'tatu' kao što ga vi imate da nas finansira... Čudo jedno ovo "kiselo grožđe"... :> poz, budimir
navijaci.1499 junior, -> #1483, lexus
> osim jednog dela u sredini u kom bi balonima bila obrazovana > neka slika... Pliz :) Mogli su i da formiraju Arkanov profil, a da u toku utakmice na istočnoj i zapadnoj tribini se ispisuju imena 5 Zvezdinih zveda. Pa onda velika bista Perice (lako prepoznatljiv po nosu :) na sve 4 tribine. Da ne preterujemo malo? I ovo je bilo prilično teško organizovati ...
navijaci.1500 schef, -> #1498, budim
­=- (:) Nemamo 'tatu' kao što ga vi imate da nas finansira... ­=- Čudo jedno ovo "kiselo grožđe"... :> Da mi je 'tata' taj koji je vama, odmah bi promenio klub za koji navijam, makar to bio i 'Bečej'. ;> Voleo bih i ja da imamo sponzora kao što imate i vi. Ali takvog ne hvala...
navijaci.1501 budim, -> #1493, lexus
(:) Aman, skote od čoveka... Nemoj da mi tepaš pred ljudima... :) (:) Već rekoh da se taj deo nije slagao sa ostalim delovima, a i (:) te plastične trake su vam bile nekako zgužvane i nikakve ;) (:) Naša crno-bela platna su ipak bolja :) Kako se nije slagao sa delovima? Pa na bočnim stranama severne tribine, i sa jedne i sa druge strane... Dakle, gledano sa terena, na levoj strani su se nalazile trake postavljene po širini tribine a na desnoj strani su se nalazile trake postavljene po dužini tribine... To si samo ti rekao da su zgužvane i nikakve... :) Vaša crno-bela platna sux! :) Naime, fora sa platnima smo provalili dve godine ranije nego vi, na utakmici CZ-Velež! :> poz, budimir
navijaci.1502 budim, -> #1496, zlatibor
(:) Pazi šta pričaš.Neljuti čika Budu.:)) Moram ovog "gramatičara" da dovedem na derbi... :> poz, budimir
navijaci.1503 budim, -> #1494, lexus
(:) To je bilo čisto da vam ne nabijamo komplekse... ;) Ma da... :) (:) Videćeš sledeće godine u polufinalu kupa šampiona šta ćemo (:) uraditi... Čega?... poz, budimir
navijaci.1504 budim, -> #1495, koky
(:) Najbolja stvar na utakmici je bila kad je Daca uzeo tu (:) zastavu : Ako je to bile pre oko godinu dana, onda je u pitanju FINAL FRONT!!! Čak smo vam i pevali: Što ja volim FINAL FRONT! (na melodiju: Što ja volim taj sex!) (:) do drugog grobara i trazi zastavu. Nadje je i sa njom preko. (:) Panduri ga zaustavljaju (pendrecima), ali posle par minuta ga (:) pustaju da prodje. Ja rekoh koji mu je k***ac, kad on baca (:) zastavu vama. Vrati se i kaze :"ko ih jebe kad je ne cuvaju"! Ovoga se uopšte ne sećam... Inače, kada smo već kod basketa sećate li se kada smo vam vratili zastavu Rangers Belgrade, crno-belu? :> poz, budimir
navijaci.1505 mileusna, -> #1475, nikola.s
>> Kako drugacije izvesti da 70000 peva jednu pesmu zajedno. >> Potpuno je isto, samo sto ovako vodju cuje veci broj ljudi. Vođa počne, oni ispred njega prihvate, Sever prihvati, prihvati stadion... Ako je atmosfera prava, takva glupiranja sa mikrofonom zaista nisu potrebna što se i pokazalo u drugom poluvremenu protiv Barse kada je dotični većinom ćutao, a navijanje je bilo... Znaš i sam kakvo. Ovako se samo stvara kontraefekat. Ja neki put recimo nisam pevao iz inata jer me je nervirao, a znam i da nisam jedini. :)
navijaci.1506 mileusna, -> #1479, schef
>> Nemamo 'tatu' kao što ga vi imate da nas finansira... Imate vi 11 tata iz tima šampiNJona, pa tražite džeparac. :) P.S. Sa ovolikim tatama, nije ni čudo što ste se navikli na to da vam stalno je*emo kevu. ;>
navijaci.1507 nikola.s, -> #1480, schef
> A seti se, kazem ponovo, druge utakmice kupa prosle godine kada > je na jug doslo grobara isto koliko je bilo vas na severu, iako > smo imali manjak od 3 gola. > Kad' vi to ostvarite, javite se... Aj' procitaj sad poruku na koju si replicirao, pa se pokrij usima od blama... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1508 nikola.s, -> #1479, schef
> Nemamo 'tatu' kao sto ga vi imate da nas finansira... Prvo, nemamo ni mi tatu, nego nas klub finansira. Drugo, vi kao nemate Mirka Marjanovica i jos onih 11 sponzora sampiona. E to sto njih bas zabole za grobare, to je vec vas problem. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1509 nikola.s, -> #1482, lexus
> Nece valjda igraci tokom utakmice da gledaju u kartoncice > i slicno... Nece, ali im se moral popne do maximuma kad izadju na teren i vide onakvu sliku. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1510 nikola.s, -> #1493, lexus
> Nasa crno-bela platna su ipak bolja :) Vasa platna ??? :))))) Evo da napravimo ovde malu statistiku i podsetnik, Mi smo platna te vrste imali one sezone kada su se Zvezda i Dinamo jurili za titulu, a vi u kupu 3:3. Ovo prvo je bilo '90 a drugo '93. Znaci vi za nama zaostajete oko 3 godine, a vasu neku koreografiju mozemo ocekivati u jesen '99. Slogan grobara na toj utakmici bi bio "Sa koreografijom u 21. vek " :>>>>> pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1511 nikola.s, -> #1494, lexus
> Videces sledece godine u polufinalu kupa sampiona sta cemo > uraditi... ;) Polufinale kupa sampiona ? Dajte grobari probudite se, vi dotle samo u pikadu mozete da stignete.....;> pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1512 nikola.s, -> #1497, budim
> Da li je neko bio na RADU???? Marko i ja bejasmo na Severu. Nista posebno, samo je pre utakmice doslo do malog sibanja ispred nase blagajne, koje su pubovi prekinuli. Sa nase strane bilo je opet primeceno bacanje baklji ka forsovcima. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1513 lexus, -> #1499, junior
=> Da ne preterujemo malo? I ovo je bilo prilično teško organizovati Pa nisam mislio da obrazuju neku složenu sliku, već nešto jednostavno...
navijaci.1514 dizel, -> #1494, lexus
** Videćeš sledeće godine u polufinalu kupa šampiona šta ćemo ** uraditi... ;) Nisam znao da ćete dolaziti na naše utakmice. :>
navijaci.1515 dizel, -> #1497, budim
** Da li je neko bio na RADU???? Nikolica i ja...
navijaci.1516 schef, -> #1505, mileusna
­=- Vođa počne, oni ispred njega prihvate, Sever prihvati, ­=- prihvati stadion... Ako je atmosfera prava, takva glupiranja Pa stvar i jeste u tome što vi nemate jednog vođu kojeg bi po tim uslovima slušali. :) Kada su Tima i Šavija na tribinama, obavezno se javi još jedno 10-ak tipova koji bi takođe da se ogledaju u vođenju navijanja i onda od istog nema ništa. Ovako bar nateraju sve da slušaju ovog sa mikrofonom, i oni, hteli ne hteli, moraju to da pevaju. A da ste i sa mikrofonom neorganizovani, jeste. :) Video si sam kako se to radi kod nas, sinoć na utakmici protiv Caje. ;)
navijaci.1517 schef, -> #1507, nikola.s
­=- Aj' procitaj sad poruku na koju si replicirao, pa se pokrij ­=- usima od blama... Nikolice, možeš samo ti da se pokriješ ušima od blama sa ovakvim replay-evima. :) Tebi niko drugi nije potreban da ispadneš smešan. :)
navijaci.1518 koky, -> #1504, budim
> Ako je to bile pre oko godinu dana, onda je u pitanju FINAL FRONT!!! Bilo je prosle nedelje. > Ovoga se uopste ne secam... Pa kad nisi bio :))
navijaci.1519 dizel, -> #1516, schef
** sam kako se to radi kod nas, sinoć na utakmici protiv Caje. ;) Iskrano da ti kažem, bio sam razočaran vašim navijanjem. Naravno, gledao sam utakmicu na TV-u, tako da to možda stvara lažan utisak, ali sam očekivao da će atmosfera biti paklena, da će biti zviždanje u svakom njihovom napadu, itd... Očigledno je da i vaše navijanje dosta zavisi od toga kako igra vaš tim.
navijaci.1520 dizel, -> #1500, schef
** Da mi je 'tata' taj koji je vama, odmah bi promenio klub za ** koji navijam, makar to bio i 'Bečej'. ;> Inače, za sve navijače, čisto da kažem da je juče schef izjavio da je pogrešio klub za koji navija. Naime, prilikom konstatovanja da treba izvređati Acu Petrovića do maksimuma, sam reče da su grobari sve sami Jugosloveni, što su oni i potvrdili... Samo na kraju utakmice moglo se čuti "ustašo, ...", posle čega je ovaj seljak pobegao iz hale!!! :) Inače, čini mi se da ste mu jednom vikali i "Aco Srbine!", mada su tada bile reklame, tako da se veoma kratko čulo... :)
navijaci.1521 mboban, -> #1505, mileusna
=-= Ovako se samo stvara kontraefekat. Ja neki put recimo nisam =-= pevao iz inata jer me je nervirao, a znam i da nisam jedini. :) Ali zato si pošteno promukao na Partizan - Kaha San Fernandez, navijajući za crno-bele. :) Alal vera, čak si i Lexa nadglasao. ;)
navijaci.1522 schef, -> #1520, dizel
­=- Inače, za sve navijače, čisto da kažem da je juče schef ­=- izjavio da je pogrešio klub za koji navija. Naime, prilikom ­=- konstatovanja Slušaj bre ti ciganine bez i malo mozga: (Ovo nije uvreda ako on može da napiše ovo gore za mene, mogu ja i ovo za njega ;) Samo sam konstatovao da za Partizan navija veliki broj Jugoslovena, i onda sam u šali konstatovao nešto kao što si ti napisao jer za zvezdu navija mali broj Jugoslovena, a to što ti nisi ukapirao da je to bila šala, to je tvoj problem. Mada, kada sad pogledam, stvarno ne razumem sebe, kako sam mogao i da pomislim da ćeš ti to da ukapiraš da je bila šala. ;) Inače, posle toga sam pomenuo jednog Jugoslovena, koji uz to navija za zvezdu (znaš ti vrlo dobro ko je taj), što ne znači da svi Jugosloveni navijaju za Partizan. Dakle, to da li si Srbin ili Jugosloven ne određuje za koji ćeš klub da navijaš, i to bi i imbecilima bilo jasno. A uostalom, ako nisi još i gluv, mogao si da čuješ sinoć (a i mnogo puta pre toga) kako se u Partizanovom kopu peva 'Od Topole...' i 'Marš na Drinu' s tom razlikom što kod nas nema problema da li će pesmu svi prihvatiti kao što ima kod vas, a što tvrdi i Budimir na SezamPROu. Kod nas svi odmah prihvataju svaku pesmu!
navijaci.1523 mboban, -> #1519, dizel
=-= Iskrano da ti kažem, bio sam razočaran vašim navijanjem. Naravno, =-= gledao sam utakmicu na TV-u, tako da to možda stvara lažan utisak, =-= ali sam očekivao da će atmosfera biti paklena, Izgleda da si ipak trebao da svratiš do Pionira te večeri. Atmosfera je na trenutke bila više nego paklena. ;) =-= da će biti zviždanje u svakom njihovom napadu, itd... Po meni, ovo je seljački manir. U redu je da bodriš svoj tim, ali ne sviđa mi se da zviždiš protivničkim igračima... nekako mi je nesportski. :( Nisam primetio da se na NBA utakmicama zviždi gostujućoj ekipi. Da li je to zato što u AmeriKi na utakmice dolaze stariji ljudi, ili zato što Ameri nisu seljaci kao mi? =-= Očigledno je da i vaše navijanje dosta zavisi od toga kako igra vaš =-= tim. Normalno da zavisi. Ali mi se trudimo da to ne pokazujemo. ;)
navijaci.1524 mboban, -> #1520, dizel
=-= Samo na kraju utakmice moglo se čuti "ustašo, ...", Da si bio na utakmici, registrovao bi da se pre utakmice, za vreme utakmice, a bogami i posle skandiralo na račun Ace Petrovića. Zvižduci su bili najjači kad je on izlazio na teren. =-= posle čega je ovaj seljak pobegao iz hale!!! :) Na kraju su svi pobegli iz hale, jer ih je nekolicina iz publike gađala novčićima. Ipak mislim da su taj beg unapred isplanirali i malo previše iscenirali. Pretpostavljam da im je pre utakmice Aca rekao da odglume neki takav "incident". =-= Inače, čini mi se da ste mu jednom vikali i "Aco Srbine!", mada su =-= tada bile reklame, tako da se veoma kratko čulo... :) Čuj, "jednom". ;) Čak su na parteru kod ulaza na parket neki klinci (cca 8-9 godina) držali plakat "Aco Srbine". Šteta što je plakat ispisan ćirilicom, tako da to Aca sigurno nije uspeo da pročita. ;) Inače, od svega što je bilo upućeno na Acin račun, najmorbidnije je bilo ono: "Zove te Dražen". :)
navijaci.1525 schef, -> #1523, mboban
­=- Po meni, ovo je seljački manir. U redu je da bodriš svoj tim, ­=- ali ne sviđa mi se da zviždiš protivničkim igračima... nekako ­=- mi je nesportski. :( 'Izgleda smešno, ali mene leđa više ne bole' ;> Stvarno možda i nije lep manir kao što ti kažeš, ali da deluje - deluje i to niko ne može da ospori. :) ­=- Normalno da zavisi. Ali mi se trudimo da to ne pokazujemo. ;) A šta druge navijačke grupe misle o Grobarima i ciganima, saznaćete uskoro, poruku-dve unapred. :)
navijaci.1526 schef, -> #1524, mboban
­=- =-= Samo na kraju utakmice moglo se čuti "ustašo, ...", ­=- utakmice, a bogami i posle skandiralo na račun Ace Petrovića. ­=- Zvižduci su bili najjači kad je on izlazio na teren. Kaži mu Bobane ko je bio najglasniji, a ko je najviše ćutao kada se skandiralo Aci. ;) ­=- iscenirali. Pretpostavljam da im je pre utakmice Aca rekao da ­=- odglume neki takav "incident". Ma jok. Sigurno im je svašta napričao. Nešto u stilu 'jedu živu decu...' ;) I kako posle da ne pobegnu. Propaganda svašta radi. :) ­=- držali plakat "Aco Srbine". Šteta što je plakat ispisan ­=- ćirilicom, tako da to Aca sigurno nije uspeo da pročita. ;) Pročitao je on, ne brini se ti ništa. ;) Ipak je on Srbin. :>
navijaci.1527 schef,
Za one koji ne znaju, izašao je prvi broj navijačkog fanzina 'svih boja' ;) pod imenom 'Kop'. A u broju tekstovi o Grobarima, Ciganima (3 teksta, 1 iz Kaiserslauterna, 1 sa revanša i još 1 o nastanku Delija, t.j. Cigana - 'bem vas ni sami ne znate kako se zovete ;), Firmi, Varvarima, Blue Union-u i Meraklijama. Takođe ima tekst o tome da li treba ili ne treba navijati za jugoslovensku reprezentaciju i tekst o politici na tribinama. Zadnji tekst je izveštaj o gostovanju navijača New Castle-a kod Ferencvaroša. Na kraju su fotke navijača, i to (ovim redom) Cigani - Beograd, Čete - Čačak, Grobari - Beograd, Brđani Revolt - Beograd, Varvari - Podgorica, Taurunum - Zemun, United Force - Beograd, Bekrije - Bečej, Crveni Đavoli - Kragujevac, Blue Union - Beograd i 1 ista slika 2 puta (greškom verovatno) za Red Firm - Novi Sad i Ultra Banat - Zrenjanin (a na slici su ovi drugi). A sada evo nekih zanimljivosti. :) Iz teksta o zvezdinim navijačima koji ide pod naslovom (obratite pažnju): DELIJE - SVIH OVIH GODINA UZ CRVENU ZVEZDU Dakle Delije, hm... :) Još uvek, jel'te. ;) Ali ipak ide i jedno ograđivanje na kraju teksta. ;) Evo ga: 'Forsira se ULTRAS fazon, jer je ime Delije vremenom postalo sinonim za svakog navijača Crvene zvezde.' :))))))) Kakvi baroni. :)))))) Ma kakve Delije, Ultras... Vi ste bre obični cigani. :) A iz teksta o Varvarima, deo iz razgovora sa njihovim vođama. KOP: Kakva je saradnja sa ostalim grupama u zemlji? Da li ima slučajeva udruživanja sa nekom grupom poput onog sa Delijama pre nekoliko godina? Varvari: Ni slučajno! Cigani su nam čak najantipatičniji. Oni deluju sa uspesima svog kluba. Kad ne ide ne čuju se, ili problemi sa upravom i slično. ... KOP: Šta mislite o ostalim YU grupama? Okarakterišite ih! Varvari: Od većih grupa najviše cenimo ex-YU grupu Torcidu iz Splita. Od naših Cigane najmanje, njih smo već okarakterisali. Grobari su ipak za sada najbolja grupa, ali samo za sada dok mi ne zavladamo ovim prostorima. Eto šta kažu nepristrasni posmatrači. :) Sad se vidi sad se zna... ;> MI SMO GROBARI NAJJAČI SMO NAJJAČI! ;)
navijaci.1528 lexus, -> #1523, mboban
=> Nisam primetio da se na NBA utakmicama zviždi gostujućoj ekipi. Da => li je to zato što u AmeriKi na utakmice dolaze stariji ljudi, ili => zato što Ameri nisu seljaci kao mi? A nije seljački da ti mašu balonima, i transparentima ispred nosa kad izvodiš slobodna bacanja? Jedini razlog što ne zvižde je to što im se to nikad ne napiše na semaforu.
navijaci.1529 lexus, -> #1524, mboban
=> Čak su na parteru kod ulaza na parket neki klinci (cca 8-9 godina) Bogumi, klinci nisu imali više od 7 godina. Mada je najcrnjak bio kada su taj transparent dali nekom invalidu... Užas.
navijaci.1530 mileusna, -> #1521, mboban
>> Ali zato si pošteno promukao na Partizan - Kaha San Fernandez, >> navijajući za crno-bele. :) Alal vera, čak si i Lexa nadglasao. ;) Ha, ha, ha... Kao što i vama rekoh, da nisam bio sa takvim ortodoksnim grobarima kao što ste ti, schef i lex, ja bih vala i navijao, ali ovako nisam hteo iz principa preterano da se zalažem. :) P.S: Dobro, možda ono malo na kraju kad sam vam u očima video da ste svesni da ste pukli, pa ko velim, da vam dam malo nade... ;) P.P.S: Primetio sam da ono: "A kad dođu nevolje i kad dođe tuga..." najčešće pevaju. ;> Navikli se valjda. ;)
navijaci.1531 mileusna, -> #1516, schef
>> Pa stvar i jeste u tome što vi nemate jednog vođu kojeg bi po tim >> uslovima slušali. :) Kada su Tima i Šavija na tribinama, obavezno >> se javi još jedno Pa mi nismo povodljivi tako kao vi, da slepo slušamo vođu... Zbog takvih je Srbija u go*nima. ;) >> Video si sam kako se to radi kod nas, sinoć na utakmici >> protiv Caje. ;) Da, trebalo je u četvrtak posle tekme čuti schefa sa svojim tragikomičnim pitanjem: "I, jel bilo bolje sad ovde ili na Marakani protiv Barse?" Mislim stvaaaaaarno... :))))
navijaci.1532 mileusna, -> #1519, dizel
>> gledao sam utakmicu na TV-u, tako da to možda stvara lažan utisak, >> ali sam očekivao da će atmosfera biti paklena, da će biti zviždanje Dobro, momci u kopu su se svojski trudili, ali je zato ostatak dvorane naprosto zanemeo kada su kola krenula nizbrdo... :)
navijaci.1533 mileusna, -> #1520, dizel
>> moglo se čuti "ustašo, ...", posle čega je ovaj seljak pobegao iz >> hale!!! :) Inače, čini mi se da ste mu jednom vikali i "Aco >> Srbine!", mada su tada bile Ma pevalo se to često, kao i "Zove te Dražen!". ;> Inače, najveći crnjak je bio kada je jedan invalid u kolicima, bez noge i obadve ruke, sa onim što mu je ostalo od ruku nekako uspeo da digne transparent sa tekstom "Aco Srbine" Jezivo, pogotovu ako se pretpostavi da je invalid iz ovog rata, što je vrlo verovatno. BTW, al' je Aca naplašio one svoje pulene... Kako uhvatiše šprinterajku u svlačionicu... :)))
navijaci.1534 mboban, -> #1525, schef
Subject: Zviždanje =-= Stvarno možda i nije lep manir kao što ti kažeš, ali da deluje - deluje =-= i to niko ne može da ospori. :) Pa ono... deluje i kad igrače protivničkog tabora gađaš paradajzom, kad prošvercuješ bacač plamena u halu i sedneš u prve redove... ;) Sad mi pade na pamet... Kad je pre nekih 4-5 godina na derbiju, čini mi se u finalu YU kupa u fudbalu, bačen suzavac (ne jedan, više komada) u ciganjski deo stadiona, ne možeš osporiti da nije delovalo - podavili su se k'o pacovi, utakmica je čini mi se bila prekinuta, ali to nije lepo. Nije sportski. Mora da postoji neka granica u navijanju i obožavanju svog tima.
navijaci.1535 mboban, -> #1526, schef
=-= Kaži mu Bobane ko je bio najglasniji, a ko je najviše ćutao kada se =-= skandiralo Aci. ;) Najglasnijeg stvarno ne bih znao da odredim u onoj masi, a za najtiše u konkurenciju ulazite ti, rezervni kamerman i bračni par Golubović iz gnezda sa krova hale. ;) Šalu na stranu, ne vidim po čemu je neko sad najveći Srbin ako je najviše pljuvao po Aci.
navijaci.1536 mboban, -> #1528, lexus
Subject: Zviždanje =-= A nije seljački da ti mašu balonima, i transparentima ispred nosa =-= kad izvodiš slobodna bacanja? To je drugo. Na taj način publika pokušava da ti odvuče pažnju i meni je to prilično simpatično. Ali odvlačenjem pažnje sigurno se ne može nazvati zviždanje pri izlasku igrača na teren. To je već omalovažavanje igrača, bar ja to tako doživljavam. =-= Jedini razlog što ne zvižde je to što im se to nikad ne napiše na =-= semaforu. ... a to im se nikad ne ispiše na semaforu jer su civilizovaniji od nas, hteli mi to da priznamo ili ne.
navijaci.1537 schef, -> #1535, mboban
­=- =-= Kaži mu Bobane ko je bio najglasniji, a ko je najviše ­=- ćutao kada se =-= skandiralo Aci. ;) ­=- Šalu na stranu, ne vidim po čemu je neko sad najveći Srbin ­=- ako je najviše pljuvao po Aci. Nisi video smajlija. ;) To je bila provokacija lexusu, pošto se zna da je Jugosloven. ;))) Ali ti si se upecao. ;>
navijaci.1538 ssrdjans, -> #1471, schef
>> A ti kartončići i balončići... Ma stvarno je to teško organizovati. :) Koliko je teško organizovati navijanje i koreografiju na punom stadionu gde ima 30 % totalno pijanih i gde se masa nonstop pomera suvišno je govoriti. Eve ti jedan primer za poređenje Zvezdine organizacije i organizacije _šta ti ja znam već koga_. Naime, ako si bio protiv Češke mogao si videti pre početka tekme lepo postavljene balončiće na svakom sedištu na istoku. Kada su naši istrčali na teren istok je izgledao žalosno ali neeeeviđeno žalosno. Em što su se boje balona izmešale nego bilo je mnogo probušenih balona tako da su baloni bili dosta razređeni. Mnogi nisu u stanju ni jednu tribinu sa balonima da organizuju kako treba te one priče o organizaciji protiv Barse nisu na mestu (ko je pomenuo kompleks od Zvezde & kiselo grožđe) :) Još jedna stvar raduje, a to je brojnost cigana. Ko je bio na tekmi protiv Čeha mogao je čuti sa juga "AJMO, AJDE.." :) * ULTRAS - PETROVGRAD *
navijaci.1539 lexus, -> #1536, mboban
=> ... a to im se nikad ne ispiše na semaforu jer su civilizovaniji od => nas, hteli mi to da priznamo ili ne. Civilizovaniji su samo oni koji rade na semaforu... Publika bi i povraćala po parketu da im se to ispiše...
navijaci.1540 lexus, -> #1531, mileusna
=> svojim tragikomičnim pitanjem: "I, jel bilo bolje sad ovde => ili na Marakani protiv Barse?" Na šta si ti odgovorio kako je ovo ipak hala tako da je akustičnije od stadiona ;>
navijaci.1541 lexus, -> #1532, mileusna
=> Dobro, momci u kopu su se svojski trudili, ali je => zato ostatak dvorane naprosto zanemeo kada su kola krenula => nizbrdo... :) Kod vas se ni oni u kopu ne trude...
navijaci.1542 lexus, -> #1537, schef
=> To je bila provokacija lexusu, pošto se zna da je Jugosloven. ;))) => Ali ti si se upecao. ;> Pa nisi valjda očekivao da ću ja odgovoriti na tako jadnu provokaciju ;)
navijaci.1543 dizel, -> #1534, mboban
** Pa ono... deluje i kad igrače protivničkog tabora gađaš ** paradajzom, kad prošvercuješ bacač plamena u halu i sedneš u ** prve redove... ;) Pa da, to ti je skoro isto opasno, koliko i zviždanje! :)))) Nemoj porediti neuporedivo! Ometanjem protivnika, pomažeš svom timu, ali ne radiš mu ništa fizički, već ga ometaš samo psihički! U tome se i ogeda prednost domaćeg terena. Kad ne bi bilo toga, zapadnjaci bi i totalno zavladali u svakom sportu...
navijaci.1544 dizel, -> #1528, lexus
** nosa kad izvodiš slobodna bacanja? Jedini razlog što ne zvižde ** je to što im se to nikad ne napiše na semaforu. Svaka čast Lexo!
navijaci.1545 dizel, -> #1532, mileusna
** Dobro, momci u kopu su se svojski trudili, ali je ** zato ostatak dvorane naprosto zanemeo kada su kola krenula ** nizbrdo... :) Pa to sam ja i rekao... To se dešava i na našim utakmicama! Šta vredi Čegiju, ili kod nas Šaviji da se dere, ako 90% ljudi ćuti i gleda utakmicu, a onda još posle da zviždi svojim igračima!!! Ja to nikad neću uraditi, ali ima onih koji to čine! Postoji razlika među ljudima koji idu na stadion. Postoje navijači i publika! Publika je ona koja reaguje na bolju ili lošiju igru svog time, dok su navijači oni koji bodre svoju ekipu bez perstanka! Mislim da bi bilo mnogo bolje kad bi recimo na sever išli samo navijači, a na zapad, ta publika! Ali, šta vredi, kad ljudi nemaju pare, nego kupe karte za sever, dođu, npr. na 100. derbi i onda ljudima ispred njih kažu "Sedi dole" :))))))), a onda shvate da jedva mogu da stoje, jer je ogromna gužva.
navijaci.1546 mileusna, -> #1540, lexus
>> Na šta si ti odgovorio kako je ovo ipak hala tako da je >> akustičnije od stadiona ;> To je bilo po pitanju 'glasnosti' i sasvim je normalno da ću i ja sam, kad se derem u hali, da se čujem k'o pola Juga na Marakani. ;) Celokupnu atmosferu na ova dva događaja je smešno i porediti. :)
navijaci.1547 dizel, -> #1541, lexus
** Kod vas se ni oni u kopu ne trude... Ne lupaj! Kop se uvek čuje, ali čim ovo okolo utihnu, kompletna atmosfera pada...
navijaci.1548 lexus, -> #1544, dizel
=> Svaka čast Lexo! Telegrame podrške šalji na mail ;)
navijaci.1549 lexus, -> #1546, mileusna
=> Celokupnu atmosferu na ova dva događaja je smešno i => porediti. :) To i ja kažem... :) Samo je pitanje u čiju korist ;)
navijaci.1550 dizel, -> #1548, lexus
** Telegrame podrške šalji na mail ;) Pa bilo je planirano na mail, ali šta da radiš, godine... Zaboravih da ukucam switch. Ovim putem šaljem izvinjenje i našem moderatoru! Ćao Štef! :))) Inače, da ne bude brisanja, danas je bio i meč između Crvene Zvezde i Rada. Crvena Zvezda je dobila meč sa 2:0, ali, ovo nije tema moje poruke. Utakmici je od NET-ovaca prisustvovao samo Budim, dok sam mu se ja pridružio tek na poluvremenu! Ne bi to bilo ništa čudno, da sam ja to planirao, ali ja sam krenuo na utakmicu nadajući da ću stići na sam početak utakmice. Ovo što sledi verovatno nije za ovu konfu, ali bar će vam biti interesantno... Naime, oko 15.45 krenuh ja od kuće. Utakmica je počinjala u 16.30, tako da se može reći da sam i prerano krenuo... Naiđe i prva 27A, ali u njoj beše kontrola. Iza nje videh i 27E, pa se odlučih da ipak ne ulazim u prvi, već u drugi autobus, koji će me brzo dovesti do Trga! Nadao sam se da ću posle čekanja na svakom semaforu do Trga imati više sreće sa trolama. Ali... Samo što sam izašao iz bus-a, primetih da jedno 7-8 trola stoji poređano u jednoj traci, tj. nije bilo struje da bi se naše jadne trole pomerile. "Kako što pre stići do Slavije?", pitao sam se... Naravno, jedini način bio je peške... Međutim, u tom trenutku pojavi se 26-ica, i nekako se ugurah u nju. Dođoh do Pravnog, iskusivši sve "dobre" osobine naših ljudi u prepunom vozilu GSB-a. E ovde tek postaje zabavno... Postoje dve solucije, tramvaj ili 48. Zato stadoh negde između dve različite stanice u isčekivanju bilo kog prevoznog sredstva koje vodi ka našem najvećem stadionu. Bilo je tada već oko 16.30. Ipak sam se nadao da neću puno kasniti... Neko mi reče da 48-ica ide na svakih 25 minuta. Verujte, to nije istina :) Uverio sam se na najprostiji način... Naišla je jedna 10-ka, ali u nju je bilo zaista teško ući. :) Posle nekih 35 minuta dođe i prva 48-ica, ali posle samo prednjih vrata, i ulaska oko 1% ljudi na stanici, ona ode svojim putem, a ja ostadoh pred Pravnim, što je sa jedne strane bilo i pozitivno. Ostadoše mi oči pred onim Pravnim! Koliko moćnih riba oskudno obučenih se tamo šetka, pa to je strašno... Greh je ne pogledati, kad je već džabe :)) I naravno, negde oko 17.07, kada sam već pomislio da se vratim kući, naiđu i dve 48-ice... Nekako se ugurah, i to bi to... :) Stigoh i na Marakanu. Na semaforu je pisalo 2:0, a tako je ostalo i do kraja. Inače, što se tiče navijačkog lista "KOP", samo da se zna da je Zvezdinoj navijačkoj grupi "ULTRAS" posvećeno 3 teksta, dok je ostalim posvećen po 1 tekst. I to govori o nečemu... ;)
navijaci.1551 lexus, -> #1550, dizel
=> Zvezdinoj navijačkoj grupi "ULTRAS" posvećeno 3 teksta, dok je => ostalim posvećen po 1 tekst. I to govori o nečemu... ;) Pa da... Mi imamo lični fanzin, moramo i vama da damo malo strana negde...
navijaci.1552 schef, -> #1550, dizel
­=- Inače, što se tiče navijačkog lista "KOP", samo da se zna da ­=- je Zvezdinoj navijačkoj grupi "ULTRAS" posvećeno 3 teksta, ­=- dok je ostalim posvećen po 1 tekst. I to govori o nečemu... ­=- ;) Inače, samo da se zna da čovek koji pročita ceo KOP ne zna da li vam se navijačka grupa zove Ultras, Delije, Cigani ili nešto četvrto. Inače, samo da se zna da su prva dva teksta posvećeni zvezdinim navijačima zbog toga što je zvezda igrala sa Kaiserslauternom u to vreme, pa su prva dva teksta izveštaji sa te dve utakmice, a samo jedan tekst je o zvezdinim navijačima, koji je tako konfuzan da nemam reči. Inače, samo da se zna Grobari imaju svoj fanzin 'Daj Gol'. Izašla su dosad već 4 broja, i u ta 4 broja ima mnogo više od pomenuta '3 teksta' koja su uzgred rečeno, jedva skrpljena. Inače, samo da se zna da Cigani neće imati svoj fanzin još bar 5 narednih godina, dok se ne dogovore, a i nađu nekoliko pismenih ljudi da ga vodi. Toliko... Srleř - BWA Kragujevac
navijaci.1553 scorpion,
Ja kazem da PARTIZAN uvek pobedjuje jer ce sutra pobediti Vojvodinu. PARTIZANE ALEALEALELALEALLEALELALE PARTIZANE ALEALAELALELA PARTIZANE... â
navijaci.1554 dizel, -> #1553, scorpion
** Ja kazem da PARTIZAN uvek pobedjuje jer ce sutra pobediti ** Vojvodinu. Nije tebi lako :)
navijaci.1555 dizel,
Inače, danas je na derbiju Partizan - Vojvodina bilo najviše 3000 navijača. Evo i jednog interesantnog detalja, koje mi je preneo moj ortak, inače vatreni grobar... Kao što se uvek na utakmicama Partizana dešava, Čegi se popeo na neko bure i pozvao grobare da oforme "kop". Međutim, prišlo mu je jako malo ljudi (nije ni moglo više, nije ih ni bilo :). Čegi: "U bre onih cigana protiv Voše ima 25000, a nas ne može ni 25 da se skupi!!!" :)))))))))) Toliko o brojnosti navijača.
navijaci.1556 schef, -> #1555, dizel
][ Čegi: "U bre onih cigana protiv Voše ima 25000, a nas ne može ][ ni 25 da se skupi!!!" :)))))))))) ][ Toliko o brojnosti navijača. Zaboravljaš da se kod nas trenutno dešava nešto važnije od jedne utakmice sa Vošom, a fudbal je najvažnija SPOREDNA stvar na svetu.
navijaci.1557 lexus, -> #1555, dizel
=> Toliko o brojnosti navijača. E bre zeldi, gori si od RTS-a. Verovatno ni ne znaš da je juče u to vreme bio miting ;)
navijaci.1558 dizel, -> #1556, schef
** jedne utakmice sa Vošom, a fudbal je najvažnija SPOREDNA stvar ** na svetu. Pa nije bio miting JUL-a, nego "Zajedno" :)))) Šalim se, ali ne verujem, pošto se zna da su grobari Jugosloveni, da su oni bili na mitingu u velikom broju.
navijaci.1559 lexus, -> #1558, dizel
=> Šalim se, ali ne verujem, pošto se zna da su grobari Jugosloveni, => da su oni bili na mitingu u velikom broju. RTD (radio televizija dizel) Kako te bre nije sramota da pričaš ovako nešto... Pogledaj koliko je onih vaših seljaka bilo na Proleter-Zvezda... Nemate muda...