navijaci.1369lexus,
-> #1363, nikola.s=> Kakvu si reakciju ocekivao, kada je bas svaki grobar posle
=> te utakmice izjavio kako bi oni pobedili taj, kako rekose
Pitam se samo ko je prvi počeo sa takvim porukama ;)
navijaci.1370schef,
-> #1363, nikola.s=- poruka tipa "Da ne bese Dejana Stankovica". Dobro nisu rekli
=- da im niste dali ona cetiri komada, ne biste ih prosli.
Poenta je u tome da su vama bila dovoljna dva koja NISTE uspeli da date za
90 minuta, a to što ste dali 3 u produžecima sve govori o starosti i kondiciji
švapskog tima...
Uostalom vi ste primili 3 gola u REGULARNOM delu meča za 25 minuta, pa opet
po vama to nije ništa...
Čista sportska nesreća, jel'te?
=- Vidi, ako na Partizan - Efes dodje 5000, a u isto vreme na
=- Zvezda- K'slautern 70000 ljudi, koji je onda sport vazniji i
=- koji se vise prati ?
:)))))))))))))))))))))))) Koji si ti car... Ovo je najbolji primer od jadu
i bedi cigana koji se spuštaju toliko nisko da bi nas izvređali da čak ni ne
promisle šta napišu (kažu) koliko su zaslepljeni i iskompleksirani svojom
visinom (da ne kažem nizinom).
Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
Na Marakanu stane max 100000 ljudi.
Partizan - Efes Pilsen se daje na TV
Zvezda - K'slautern se NE daje na TV
I ti sada ako si iole pametan (valjda imaš bar dve vijuge kada ideš u
čuvenu V gimnaziju) zaključićeš zašto je na Partizan došlo samo 5000 ljudi, a
na zvezdu čak 70000.
To što je Partizanova politika što se tiče TV prenosa pogrešna, nije
predmet ove diskusije.
P.S. I ti nekome pričaš da je ovo tema 'navijaci' a tvoje poruke prve
nemaju blage veze sa navijanjem, kao ni ti uostalom...
navijaci.1371schef,
-> #1365, nikola.s=- O cemu ti to ?
Pa bilo je reči o organizaciji, pa sam samo naveo primer organizacije u
vas... Ako vi tek na pola utakmice odredite ko vam je vođa prilično brutalnim
i praistorijskim metodama, verujem da vam je organizacija misaona imenica...
Kod nas je to naravno na evropskom nivou.
navijaci.1372schef,
-> #1366, nikola.s=- BTW foru smo ponovili i u ranim jutarnjim casovima dana 29.5.
=- iste godine, samo tog puta u izvodjenju dva broda koja ulaze
=- u luku Bari.
A ti si pretpostavljam bio na brodu?
navijaci.1373stefan,
Ajde polako smanjujte doživljaj ovde. Ovo prepucavanje postaje veoma
naporno i nezanimljivo. Svaka drugas poruka je postala nešto u stilu "joj, što
si ti glup" - ja shvatam da vi imate određene simpatije jedni prema drugima
ali ovo je ipak javna konf. Nađite se negde, odigrajte gvoš na travi i tako
razrešite ko je pametniji ;)
navijaci.1374basrak,
-> #1348, rkovacevic> Ko još posle svega toga može da
> napiše da je fudbal važniji sport u ovoj državi od, recimo,
> rukometa, dobiće od mene momentalan ignore, jer sa slučajevima
> za nervnu bolnicu ne želim da diskutujem.
Evo ja ću da kažem. Fudbal je u ovoj zemlji (a i većini ostalih) sport broj
jedan. To se prvenstveno vidi iz love koja se okreće u njemu i u ostalim
sportovima. Tek je pojavom generacije Divca, Paspalja, Rađe, Kukoča...
situacija počela da se menja u smislu da je košarka naglo skočila po
popularnosti, ali sve je to još daleko od fudbala. A kamoli rukomet. Pa ne može
se napuniti ni jedan običan Pionir na poslednjim košarkaškim utakmicama, a da
ne pričam rukometnim (ne računajući onu euforiju nakon suspendovanja sankcija).
Sve to ne znači da ja ne volim košarku ili rukomet. Dapače, ali realnost je
realnost.
Tvoj rezon sa medaljama primeni na streljaštvo pa ćeš da vidiš kakav apsurdan
zaključak izvlačiš.
navijaci.1375nenad,
-> #1370, schef> Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
> Na Marakanu stane max 100000 ljudi.
U halu Pionir staje skoro duplo manje, a na Zvezdin stadion stane
toliko ljudi samo kada ih na severnoj i južnoj tribini pakuju po
dvoje u redu i rame uz rame. I to leti.
navijaci.1376nikola.s,
-> #1371, schef> Pa bilo je reci o organizaciji, pa sam samo naveo primer
> organizacije u vas... Ako vi tek na pola utakmice odredite ko
> vam je voda prilicno brutalnim i praistorijskim metodama,
> verujem da vam je organizacija misaona imenica...
LM Srle, organizacija ne podrazumeva samo to ko ce se popeti na
sipku i voditi navijanje. Inace to na Severu cine Savija i Gaga,
uglavnom.
Organizacija je i ono sto si video ako si gledao Zvezda-Kajzer.
Nijedan karton nije bio tamo gde nije trebalo. Isto kao na
stotom derbiju, kad smo napravili prav ugao kao granicu izmedju
crvenih i belih kartona i balona. To je organizacija.
Seti se samo kako su izgledali vasi baloni na stotom derbiju.
Organizacija podrazumeva i pravilnu rasporedjenost baklji prilikom
bakljade i sl.
> Kod nas je to naravno na evropskom nivou.
:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1377nikola.s,
-> #1372, schef> A ti si pretpostavljam bio na brodu?
Njet. U to vreme imao sam celih 11 godina i skoro 5 meseci.
Ipak sam pratio navijanje u to vreme, a pomenuti dogadjaj
sam cuo iz prica vise puta, ali se najbolje vidi na kaseti.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1378nikola.s,
-> #1370, schef> da date za 90 minuta, a to sto ste dali 3 u produzecima sve
> govori o starosti i kondiciji svapskog tima...
Nemce nikad nije lako dobiti na trcanje.
> Uostalom vi ste primili 3 gola u REGULARNOM delu meca za 25
> minuta, pa opet po vama to nije nista...
> Cista sportska nesreca, jel'te?
Ma ne golovi su postignuti posle izradjenih i na treninzima
uvezbanih akcija. :>
> =- Vidi, ako na Partizan - Efes dodje 5000, a u isto vreme na
> =- Zvezda- K'slautern 70000 ljudi, koji je onda sport vazniji
> i =- koji se vise prati ?
> :)))))))))))))))))))))))) Koji si ti car... Ovo je najbolji
> primer od jadu i bedi cigana koji se spustaju toliko nisko da
> bi nas izvredali da cak ni ne promisle sta napisu (kazu) koliko
Aj' citaj malo. Moje pitanje je bilo koji sport, a ne koji klub
se vise prati. Na osnovu cega si procenio da zelim da vredjam grobare ?
Ako nisi shvatio, evo opet cu objasniti. Na kosarkaski derbi u toku
sezone dodje max. 4000 ljudi, a na fudbalski oko 40000. Brojke sve
govore.
> I ti sada ako si iole pametan (valjda imas bar dve vijuge kada
> ides u cuvenu V gimnaziju) zakljucices zasto je na Partizan
> doslo samo 5000 ljudi, a na zvezdu cak 70000.
Tvoju pamet nisam pomenuo, mada ne bi bilo lose :>
Ja iz tvojih argumenata stvarno nisam dosao do nekog epohalnog
i novog otkrica, tj. objasnjenja zasto je na fudbal doslo vise
ljudi. I dalje kao argument stoji moj stav da je fudbal popularniji
od basketa, naravno i vazniji. Btw ti si nesto slicno izjavio u nekoj
od narednih poruka, te ne shvatam cemu ovakva reakcija.
> P.S. I ti nekome pricas da je ovo tema 'navijaci' a tvoje
> poruke prve nemaju blage veze sa navijanjem, kao ni ti
> uostalom...
:)
no comment
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1379dizel,
-> #1335, ilazarevic> Ja sam primetio da su Zvezdaši uvek puni sebe, i da
> preuveličavaju uspehe svog omiljenog kluba. Sa druge strane,
> omalovažavanje Partizana je sport kojim se oni bave tri puta
> dnevno pre i posle jela.
A ja bih to malo drugačije formulisao...
Npr. Kako preuveličati osvajane Kupa evropskih šampiona i titule
svetskog prvaka? :>
I, kako ne omalovažavati Partizan, kad pukne od jednog BSK-a :>>>
navijaci.1380dizel,
-> #1355, schef> razlikom što prvo peva jedna polovina juga, pa onda druga. A vi
> ste to posle krađe samo primenili na dve tribine...
Kako jedna polovina, pa druga, kad uspete da napunite samo jednu
polovinu juga? :>>>>
> Uostalom, šta to imamo mi da ukrademo od vas kada su vam sve
> pesme i skandiranja jadni i bedni...
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ovo je mnogo smešno, ali postaje i smešno!
Ako imaš i mrvicu realnosti u sebi, reci mi koliko
ste pesama pokrali od nas?
navijaci.1381dizel,
-> #1348, rkovacevic> sem dizela i nikole niko se nije izjašnjavao kao takav, a
> onda...
Slobodno skini poruke iz sporta, pa se onda javi...
> Kao prvo, ovoliko izlivanje kompleksa niže vrednosti ni u snu
> nisam očekivao! Umesto da slavite uspeh svog tima, svi do
> jednog se takmičite u pljuvanju Partizana! Da ste bar
Vi ste počeli sa zajedljivim komentarima, tipa Švabe su loše,
nemaju pojma itd, tj. omalovažavanjem naše pobede, a na to
se mora uzvratiti (naročito zato što su 4 dana pre te utakmice
vikali "Jeba*e vas Kaiser"...
> pola sata odlične igre je svezala kad je švapski starački dom
> jedva vukao noge po terenu ...
Rekoh nešto o omalovažavanju naše pobede!
> prvenstava, olimpijskih zlatnih medalja i evropskih kupova u
> fudbalu, a koliko toga istog u vaterpolu, košarci, rukometu. Ko
> još posle svega toga može da napiše da je fudbal važniji sport
> u ovoj državi od, recimo, rukometa, dobiće od mene momentalan
Fudbal je u našoj zemlji najvažniji sport!!! Mislim da će se i
većina ljudi ovde sa mnom složiti! Tom logikom se može zaključiti
da su karate u streljaštvo naši najvažniji sportovi!?!?!?!?!?!?
Fudbal je u ovoj zemlji tradicija i upravo zato što nikako ne uspevamo
da osvojimo nešto najviše u ovom sportu, on dobija na draži (inače,
ovo je Zvezda malo ublažila osvajanjem kupa šampiona, ali i dalje
ostaje želja za pobedom na svetskom prvenstvu!).
> između ostalih i minhenski Bajern i Aston Vila. Po nekim
> čergarima ispada da su Rumuni jači od Nemaca i Engleza (jer
> zaboga oni su prošli dalje). Dalji komentar stvarno nije
> potreban...
Već sam malo komentarisao ovo i rekao da nemačkom klubu nije isto kao
i našem! Ovde Zvezda u prvenstvu igra s Čukaričkim, sa Hajdukom iz Kule,
a Bajern sa Borusiom (D), Štutgartom... Znači, oni igraju sa podjednakim
motivom sve utakmice, dok je to u našoj zemlji mnogo drugačije... Nadam se
da si shvatio! Inače, što se tiče engleskih klubova, nije ni čudo što
ispadaju jer veze nemaju sa fudbalom, tj. ima 3 kluba koji su uveli nešto
evropskog u tim, pa sad mogu da izađu na kraj sa najjačim evropskim ekipama,
a ostale stalno pucaju... I tako će biti sve dok budu "preskakali" igru!
Inače, možda je ovo trebalo u fudbal, ali nema veze...
navijaci.1385vitez.koja,
-> #1370, schef#=> Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
...kad se sklone koševi i one lože i svi stoje. Samo ne znam šta
će onda tamo :)
sk
navijaci.1387dizel,
-> #1375, nenad>> Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
>> Na Marakanu stane max 100000 ljudi.
U hali može da se nađe 12000, ali samo maximalno (kao na derbiju
od pre par godina, kad smo vas dobili 3:2), a na Marakanu je moglo
da stane 100000 dok nisu postavili sedišta! Zatim, ne zaboravi
ograničenja UEFA, koja ne dozvoljavaju da se sever i jug napune
više od 30%, ali naravno da smo ih mi zeznuli... :)
I kakve to veze ima gde više staje... Normalno bi bilo da se ljudi
zapitaju da li u Beogradu postoji 12000 grobara, da napune halu?
Na Zvezdin stadion je po UEFA-inim propisiam trebalo da bude samo
48000, a bilo je oko 20000 više! Inače, što se tiče onog prenosa,
to samo govori da je uprava Partizana znala da se hala neće puniti
kada vi igrate, pa je i prodala prava televiziji. :>
navijaci.1388schef,
Eh... Khm... :) Prosto ne znam kako da počnem da se naslađujem. ;)
U ovoj temi sam pročitao od 'određenih' persona ;) kako uskoro treba da
izađe ciganski fanzin. :)
E pa raspitao sam se malo, i kao stvarno, trebalo je da izađe fanzin sa
imenom 'Kop'. ;) Međutim, to je naravno bila samo provala da se malo upale
cigani koji su naravno nezadovoljni jer 'kako to Grobari imaju, a MI nemamo'.
Naravno, cigani su opet pokazali kako su nesposobni da urade bilo šta
organizovano, tako da će taj fanzin ipak da sačeka neka bolja vremena (čitaj:
nikada). :) No, dobro, opet ste pokazali kako ste u pričama mnogo bolji od
nas. Više sreće drugi put kada se malo organizujete, a dotle ćete ipak morati
da čitate Tempo i Zvezdinu reviju (jao što sam okrutan). :)))))
S' druge strane sam dobio, istina neproverenu, informaciju kako uskoro
treba da se pojavi navijački fanzin (dakle ni grobarski, ni ciganski, nešto
kao što je bio Tifo), ali nemojte da me držite za reč koliko je to tačno. :)
Pa, na kraju bih mogao da dodam našu čuvenu 'krilaticu' ;) koja se po ko
zna koji put pokazala kao tačna -> 'Mi smo Grobari, najjači smo najjači!'
navijaci.1389schef,
-> #1385, vitez.koja=-# => Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
=- ...kad se sklone koševi i one lože i svi stoje. Samo ne znam
=- šta
Pa dobro, šta ste me napali, zar nisam rekao max? ;)
navijaci.1390budim,
-> #1357, giovanni(:) Posle tekme? Samo vizuelnog. :))) Bili SU iza kerova.
Dobro za vas... :)
poz,
budimir
navijaci.1391budim,
-> #1327, nikola.s(:) Bilo je sasvim dovoljno transparenata, a prisutni su bili
(:) svi vidjeniji i iole znacajniji.
Kao i najlepši u Evropi ULTRA BRIGATE... :))))
poz,
budimir
navijaci.1392budim,
-> #1342, lexus(:) Koji je, verovatno, takodje cigan, samo se zamerio dotičnoj
(:) trojici ;)
Moguće, nažalost... Mada sudeći da je batine dobio posle partizanovog gola...
:>
poz,
budimir
navijaci.1393budim,
-> #1358, giovanni(:) To je bilo pre Hrista. ;) Tada su ipak skupovi na utakmicama bili
(:) "nešto" masovniji nego danas i bilo ih je više. Danas to nema više
(:) nikakvog uticaja.
Nemoj da potcenjuješ uticaj navijača na formiranje svesti. Recimo svi znaju
da je JUL platio onih 40 karata za prvenstvo u Španiji, svojim članovima.
Zamisli utakmicu protiv Hrvata na kojoj nema niti jedne srpske zastave, a
niti jednom se ne skandira Srbiji... :)
poz,
budimir
navijaci.1395budim,
-> #1330, nikola.s(:) Kada su grobari imali neku organizaciju ?????
Sada... :)
poz,
budimir
navijaci.1396budim,
-> #1338, giovanni(:) Ę? Da, zaista.. osvojiti Kup evropskih šampiona, pobediti Coca
(:) Colu u
(:) A tek da je bio Pepsi, gde bi vam bio kraj. ;)
A da nije ipak bio Colo Colo u pitanju? :)
poz,
budimir
navijaci.1397budim,
-> #1344, nikola.s(:) Sve nase fore su pokupili i bez blama skinuli. Samo jos
(:) cekam da naprave crno-belu zastavu Ultras.....;)))))
Zar sumnjaš da se to neće pre ili kasnije dogoditi, uz objašnjenje da su
to videli od navijača: recimo Atletiko Madrida... :))))
(:) jeste li obradili onu nasu najnoviju pesmu ?
Jesu...
poz,
budimir
navijaci.1398budim,
-> #1346, lexus(:) Ako baš hoćeš da znaš, Ajmo Crno-beli uvek viču dve grupe
(:) Grobara, i to jedna drugoj. A ovde je bilo dovoljno prostora
(:) da se to izvede na obe tribine... Uopšte mi nije jasno po
(:) čemu smo to ukrali od vas...
To ste uvek radili na jednoj tribini, za razliku od nas koji smo to uradili
i protiv Bajerna i protiv Kajzera... :>
poz,
budimir
navijaci.1399budim,
-> #1355, schef(:) Uostalom, kada sledeći put nešto napravimo tražićemo patent kako
(:) nas i dalje ne biste klevetali i krali nam pesme.
Mi krali vaše pesme...? :) Probudi se...
poz,
budimir
navijaci.1400budim,
-> #1372, schef(:) A ti si pretpostavljam bio na brodu?
Ja sam bio... I pevalo se baš kao što je to Nikolica napisao...
poz,
budimir
navijaci.1401budim,
-> #1348, rkovacevic(:) Pre utakmice sa Kaiser-om nisam ni znao da ima ovoliko zvezdaša na
(:) Sez-u, pogotovo posle 103. derbija. Do utakmice sa Švabama sem
(:) dizela i nikole niko se nije izjašnjavao kao takav, a onda...
A do pre nekoliko dana ja nisam znao da ti pišeš u ovoj temi. Skini sve poruke
unazad i ako nema mojih 30%... :))))
poz,
budimir
navijaci.1403budim,
-> #1370, schef(:) Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
8000
poz,
budimir
navijaci.1404budim,
-> #1374, basrak(:) Evo ja ću da kažem. Fudbal je u ovoj zemlji (a i većini ostalih)
(:) sport broj jedan. To se prvenstveno vidi iz love koja se okreće u
(:) njemu i u ostalim
Mogao bi nešto da napišeš o Kohorti ako znaš?
poz,
budimir
navijaci.1405budim,
-> #1373, stefan(:) Ajde polako smanjujte doživljaj ovde. Ovo prepucavanje postaje
(:) veoma naporno i nezanimljivo. Svaka drugas poruka je postala nešto
(:) u stilu "joj, što
A da ti smanjiš malko doživljaj? Pogledam danas i vidim da si pobrisao
gomilu poruka nekolicini korisnika... Pozivam sve kojima su obrisane poruke
da mi iste pošalju na mail.
poz,
konfliktna ličnost :)
navijaci.1406mileusna,
-> #1348, rkovacevic>> Kao drugo, jedna od glavnih odlika svih čergarskih poruka je da je
>> takmičenje u kojem je Zvezda ispred Partizana najvažnije na svetu,
>> dok su sva druga (naročito ona u kojima je Partizan bolji) lagana,
Sva druga, tačnije jedno, a i u tom jednom, da te podsetim,
gleda se samo krajnji rezultat a ne ko je prvi kad 'jesen dođe'.
Što će reći, niko nije, niti je imao razloga da omalovažava
prvenstveno takmičenje u kome ste vi sada, jel 'te, prvi.
A da je blam što ste ispali iz kupa od BSK-a... ;)
navijaci.1407stefan,
-> #1388, schef> da čitate Tempo i Zvezdinu reviju (jao što sam okrutan). :)))))
Usput, čita li iko ovde Tempo? Ja sam danas video reklamu za dotični
list i bio sam zapanjen naslovima poput: "Kakav derpe, on je Berger",
"What do you think about Dejan Vukićević", "'Oću da se ženim", "Mali dođi
da te pukne deda" itd. Jel to Tempo postao turbo ekspozitura listova pout
Hupera i sličnih?
navijaci.1408stefan,
-> #1405, budim> A da ti smanjiš malko doživljaj? Pogledam danas i vidim da si pobrisao
> gomilu poruka nekolicini korisnika... Pozivam sve kojima su obrisane
> poruke da mi iste pošalju na mail.
Što se mog doživljaja tiče, "gas" za brisanje poruka može biti samo
dodatno pritisnut s' obzizrom na to ko sve i kako ovde "vozi" :>
Inače, i ja pozivam sve kojima su poništene poruke da ti ih pošalju na
mail i želim ti prijatno veče provedeno u čitanju duplih execa, diskusije
o značaju streljaštva iz teme fudbal, poruka u kojima se objašnjavam ko
sme a ko ne sme da daje upozorenja u vezi gramatike, izmotavanju sa
(ne)zvezdičenjem poruka koje su do pre neki dan bile uredno zvezdičene i
sličnim biserima narodne mudrosti.
navijaci.1410lexus,
-> #1407, stefan=> da te pukne deda" itd. Jel to Tempo postao turbo ekspozitura
=> listova pout Hupera i sličnih?
Već više od godinu dana...
Pravi sportski list ;)
navijaci.1411ilazarevic,
-> #1379, dizel> I, kako ne omalovažavati Partizan, kad pukne od jednog BSK-a :>>>
Pucala je i Zvezda od raznih, pa vam to ne nabijam na nos.
navijaci.1412ilazarevic,
-> #1381, dizel> ispadaju jer veze nemaju sa fudbalom, tj. ima 3 kluba koji su uveli
> nešto evropskog u tim, pa sad mogu da izađu na kraj sa najjačim
> evropskim ekipama, a ostale stalno pucaju... I tako će biti sve dok
> budu "preskakali" igru!
Fudbal je ipak engleska, a ne evropska igra. Ostrvljani ne preskaču igru,
nego igraju fudbal onako kako to treba da se radi. Izmene koje su Evropljani
uveli nisu u duhu fudbala - da ne pominjem one brazilske žonglere.
navijaci.1413schef,
-> #1397, budim=- (:) jeste li obradili onu nasu najnoviju pesmu ?
=- Jesu...
Koju? Jel' onu što je izašla u najnovijem 'Tempu'? Nažalost, mi NE čitamo
Tempo za razliku od vas koji nemate šta drugo da čitate... ;>
navijaci.1414budim,
-> #1376, nikola.s(:) LM Srle, organizacija ne podrazumeva samo to ko ce se popeti na
(:) sipku i voditi navijanje. Inace to na Severu cine Savija i Gaga,
Bolje da to ne rade... :)
Jednostavno, u odnosu na ono što je nekada Tima radio, ovi dana su ipak
amateri. Dobro, bilo je nekih carskih ispala, kao onda kada smo protiv
Hajduka pravili srpsku trobojku od kartona... I dan danas me ljudi krive
što nije uspela... :))))
poz,
budimir
navijaci.1415budim,
-> #1387, dizel(:) U hali može da se nađe 12000, ali samo maximalno (kao na derbiju
Može ukoliko i na parket pustiš ljude... :)
8000 i tačka.
poz,
budimir
navijaci.1416budim,
-> #1388, schef(:) E pa raspitao sam se malo, i kao stvarno, trebalo je da izađe
(:) fanzin sa imenom 'Kop'. ;) Međutim, to je naravno bila samo
(:) provala da se malo upale cigani koji su naravno nezadovoljni jer
(:) 'kako to Grobari imaju, a MI nemamo'. Naravno, cigani su opet
(:) pokazali kako su nesposobni da urade bilo šta organizovano, tako
(:) da će taj fanzin ipak da sačeka neka bolja vremena (čitaj:
(:) nikada). :) No, dobro, opet ste pokazali kako ste u pričama mnogo
(:) bolji od nas. Više sreće drugi put kada se malo organizujete, a
(:) dotle ćete ipak morati da čitate Tempo i Zvezdinu reviju (jao što
(:) sam okrutan). :)))))
Srle, :) nije trebalo da to bude fanzin grupe Ultras, već upravo ono
što si napisao ispod, nešto slično Tifu. Koliko znam u redakciji tog časopisa
je nekoliko Ultrasa, grobara i Forsovaca (!)... Dakle, Srpski kor definitivno
neće biti samo Zvezdin fanzin...
Inače, smatram da Ultrasima i nije neophodan navijački fanzin jer ograničenost
na samo jednu grupu i reportaže u stilu one grobarske u Vinkovcima (hint: Daj
gol!) i ne treba da budu publikovane jer nemaju veze sa mozgom...
Lex zna o čemu pričam... Pričica o pedesetak grobara koji su prvo tukli ceo
grad, a zatim ceo grad sa sve murijom i igračima... :))))
(:) treba da se pojavi navijački fanzin (dakle ni grobarski, ni
(:) ciganski, nešto kao što je bio Tifo), ali nemojte da me držite za
(:) reč koliko je to tačno. :)
Istina je, terba da se pojavi sledećeg meseca, a spominjani su u vezi njega
neki ljudi koji su imali veze sa Talasom...
(:) po ko zna koji put pokazala kao tačna -> 'Mi smo Grobari, najjači
(:) smo najjači!'
"VI STE GROBARI
MAJBRŽI STE NAJBRŽI!"
poz,
budimir
navijaci.1417budim,
-> #1408, stefan(:) Što se mog doživljaja tiče, "gas" za brisanje poruka može biti
(:) samo dodatno pritisnut s' obzizrom na to ko sve i kako ovde "vozi"
Jedva čekam da to uradiš.
(:) :> Inače, i ja pozivam sve kojima su poništene poruke da ti ih
(:) pošalju na
Hvala.
poz,
budimir
navijaci.1418giovanni,
-> #1364, nikola.sĘ? Bio, naravno. Otkud ti tamo ?
Pitao me ortak "oćeš na Čuku?" i ja rekao "oću". :)
Ę? NE znam da li si video kad je onaj sa atletske staze slikao
Ę? nekog. E pa ima me na toj slici :).
Nisam obratio pažnju.
Ę? Inace ko su ti tvoji ortaci ?
Ę? Neka grupica ili idi ovako, kad im dune ?
Pa najčešće kad idem na vaše tekme idem sa jednim ortakom iz Mirijeva
(nije niko od poznatijih faca). Od ostalih, tu su Igor, Ivicin brat, i još
neki. Uglavnom svi idu na skoro sve zvezdine tekme. Nisu organizovani u
neku grupu, ako si na to mislio. Inače, priča ;) se da je Šavija dobio
angažman kao pevač. :)))))
navijaci.1419giovanni,
-> #1363, nikola.sĘ? Vidi, ako na Partizan - Efes dodje 5000, a u isto vreme na Zvezda-
Ę? K'slautern 70000 ljudi, koji je onda sport vazniji i koji se vise
Dobro, bre ti delijo nerealna ;), da li si normalan? Odakle ti tih
sedamdeset hiljada?
navijaci.1420giovanni,
-> #1370, schefĘ? Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi.
Taman sam ispljuvao onog malog deliju sad i ti! ;) Kojih 12 hiljada?
Kapacitet hale "Pionir" je sedam i po hiljada.
navijaci.1421stefan,
-> #1417, budim> Jedva čekam da to uradiš.
Sreća je lepa dok se čeka ;)
navijaci.1422schef,
-> #1416, budim=- Srle, :) nije trebalo da to bude fanzin grupe Ultras, već
=- upravo ono što si napisao ispod, nešto slično Tifu. Koliko
=- znam u redakciji tog časopisa je nekoliko Ultrasa, grobara i
=- Forsovaca (!)... Dakle, Srpski kor definitivno neće biti samo
=- Zvezdin fanzin...
A nenene, neko od vas cigana je ovde napisao (mislim Nikolica) kako treba
da se pojavi fanzin Delija. ;> Takođe, KG-cigani su mi rekli isto, da treba da
se pojavi, a onda sam saznao da su to pustili kao 'buvu' da bi smirili delije,
cigane ili kako se već zovete... Međutim, o tome možete samo da sanjate.
=- Inače, smatram da Ultrasima i nije neophodan navijački fanzin
Kiselo grožđe, a?
=-" VI STE GROBARI
=- MAJBRŽI STE NAJBRŽI!"
Pa naravno, uvek vas stignemo.
navijaci.1423giovanni,
-> #1396, budimĘ? (:) A tek da je bio Pepsi, gde bi vam bio kraj. ;)
Ę?
Ę? A da nije ipak bio Colo Colo u pitanju? :)
Pa bio je ali nisam mogao da izdržim a da ne odgovorim na onu rečenicu.
:)))
navijaci.1424lexus,
-> #1416, budim=> Srle, :) nije trebalo da to bude fanzin grupe Ultras, već upravo
=> ono
Bogumi, vi ste (nikola.s preciznije) počeli sa pričama o vašem
fanzinu. Tako da je dokazano da cigani ne znaju šta pričaju ;>
A takodje je dokazano da ni dva cigana ne mogu da se dogovore
oko toga šta je tačno ;>
=> Lex zna o čemu pričam... Pričica o pedesetak grobara koji su prvo
=> tukli ceo grad, a zatim ceo grad sa sve murijom i igračima... :))))
Pa čuj, Vinkovci su mali grad ;) A i nisu tukli muriju nego im je
murija pružala zaštitu ;) Čak je i Miša Tumbas dobio kamen u glavu ;>
A i bilo je više od 50 Grobara...
Nije sve tako nerealno kao što ti pokušavaš da prikažeš...
navijaci.1425lexus,
-> #1417, budim=> Jedva čekam da to uradiš.
Deja vu? Opet napuštamo sez?
Daj bre, oladi malo...
Zeldi je poslao dupli exec i to je obrisano, što je
i normalno... Jedino mogu da zamerim stefanu što taj exec
nije obrisan iste sekunde, nego sam ja morao da ga skidam ;)
Štef, ubuduće da te vidimo 24h on-line!
navijaci.1426dizel,
-> #1411, ilazarevic> Pucala je i Zvezda od raznih, pa vam to ne nabijam na nos.
Npr.?
Upravo o tome se radi, Zvezda nikada nije pukla od nekog strašno
lošeg tima, što se vama , grobarima događalo...
Inače, delije, ajmo večeras u halu, da oderemo one Špance. :)
navijaci.1427dizel,
-> #1419, giovanni> Dobro, bre ti delijo nerealna ;), da li si normalan? Odakle ti
> tih sedamdeset hiljada?
Moja procena je bila 60-65000, dok su Buda i Nikola tvrdili da ima
bar 70000...
navijaci.1428dizel,
-> #1412, ilazarevic> Fudbal je ipak engleska, a ne evropska igra. Ostrvljani ne
> preskaču igru, nego igraju fudbal onako kako to treba da se
> radi. Izmene koje su Evropljani uveli nisu u duhu fudbala - da
> ne pominjem one brazilske žonglere.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obožavam tvoje komentare. Prava si legenda! Ako sam te dobro shvatio,
ti bi pre gledao nekog od onih Engleza, što ume samo da skoči i nabode
loptu glavom(i da ne zaboravim jedini način za oduzimanje lopte, grubo
uklizavanje... :), nego prefinjene tehničare, kao što je recimo bio Pele?
Inače, ovo je tema navijači, tako da je bolje da se selimo u fudbal.
navijaci.1429dizel,
-> #1422, schef> Pa naravno, uvek vas stignemo.
Ma to ti se čini, nego mi vas opkolimo sa svih strana, pa gde god da
potrčite, uvek smo tamo... Inače, kako onaj tvoj ortak što se nabo na
šiljak? I kako je uspeo? :))
navijaci.1430basrak,
-> #1404, budim> Mogao bi nešto da napišeš o Kohorti ako znaš?
Pa teško... Niti sam onda bio član, niti sad imam neke informacije. Pogotovo
sad. Možda nešto i znam konkretno, ako me pitaš, ali ovako uopšteno da pišem o
njoj kao navijačkoj grupi, zaista teško. Uglavnom su to sve bili i navijači
Hajduka, a i pre se zvala Torcida. Politička dimenzija '90. ista kao i sa
BBB-ima u Zagrebu, ali to ionako znaš i sam. Ne znam... pitaj?
navijaci.1431giovanni,
-> #1425, lexusĘ? Štef, ubuduće da te vidimo 24h on-line!
Ma ja predlažem da nam stefan da svoj broj telefona pa da imamo i
on-line-voice ;) podršku. A da ovu poruku sa ovako visokoumnim sadržajem
naš omiljeni modr.. ,ovaj, modulator ne bi obrisao:
oj, cigani, dobra vam ona zvezda u basketu. Da je bilo i 30 razlike za
vas posle prvog poluvremena uspeli bi ste da puknete. Stvarno ste mnogo
jadni ali ste bar mogli da bolje da navijate. Niste se čuli pošteno, prema
prenosu. Jedva čekam 2. novembar. Biće onaj poznati šlager:" Malo vas je
cigani!" :)))
navijaci.1432lexus,
-> #1431, giovanni=> Ma ja predlažem da nam stefan da svoj broj telefona pa da imamo i
Xe xe xe ;)
=> jadni ali ste bar mogli da bolje da navijate. Niste se čuli
=> pošteno, prema prenosu. Jedva čekam 2. novembar. Biće onaj poznati
=> šlager:" Malo vas je cigani!" :)))
A primetio sam i da su ceo Pionir ispunili do poslednjeg mesta ;)
Uzgred, originalno je nositi bubanj na košarkaške utakmice...
navijaci.1433stefan,
-> #1428, dizel> Inače, ovo je tema navijači, tako da je bolje da se selimo u fudbal.
Nemojte ljudi :) Pa pre dva meseca ste se mesec dana ;) prepirali oko
toga i kako to obično i biva, niko nije promenio svoj stav ni za
milimetar. Zašto mislite da će ovoga puta biti drugačije? :)
navijaci.1434budim,
-> #1427, dizel(:) Moja procena je bila 60-65000, dok su Buda i Nikola tvrdili da ima
(:) bar 70000...
Upravo tako...
poz,
budimir
navijaci.1435budim,
-> #1430, basrak(:) Pa teško... Niti sam onda bio član, niti sad imam neke
(:) informacije. Pogotovo sad. Možda nešto i znam konkretno, ako me
(:) pitaš, ali ovako uopšteno da pišem o
Šta znaš o događajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali zastave Kohorti
(Ex Osijek-Torcidi)? Na pomoćnom terenu Osijekovog stadiona...
poz,
budimir
navijaci.1436budim,
-> #1421, stefan(:) Sreća je lepa dok se čeka ;)
Šuuuubidibiduuuu... :)
poz,
budimir
navijaci.1437basrak,
-> #1435, budim> Šta znaš o događajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali
> zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomoćnom terenu
> Osijekovog stadiona...
Nikad čuo ;) Ako znaš ti nešto više, reci. A zavisi i kad se desilo - '90-91.
sam naprasno pozeleneo ;)
navijaci.1438ilazarevic,
-> #1426, dizel> Upravo o tome se radi, Zvezda nikada nije pukla od nekog strašno
> lošeg tima, što se vama , grobarima događalo...
Ksamaks je prilično loš tim.
navijaci.1439ilazarevic,
-> #1428, dizel> loptu glavom(i da ne zaboravim jedini način za oduzimanje lopte,
> grubo uklizavanje... :), nego prefinjene tehničare, kao što je
> recimo bio Pele?
Naravno. Fudbal je muška igra. I, nećemo više, Štef nas moli da prestanemo ;)
navijaci.1440nikola.s,
Suca is dead :(
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1441nikola.s,
-> #1435, budim> Sta znas o dogadajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali
> zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomocnom terenu
> Osijekovog stadiona...
Ja znam dosta, ali mi je glupo da ti pisem kad si bio tamo ;)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1442nikola.s,
-> #1432, lexus> ;) Uzgred, originalno je nositi bubanj na kosarkaske
> utakmice...
?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1443schef,
-> #1440, nikola.s=- Suca is dead :(
Duhovni vođa svih Delija ŽRA odmah posle ubistva obećao kako će da pronađe
ubicu u roku od 24 h. :)
navijaci.1444dizel,
-> #1438, ilazarevic> Ksamaks je prilično loš tim.
Xamax i sad igra u Evropi, kao i poslednjih par sezona,
za razliku od vašeg Fljarmurtarija, zatim Nacionala, koji
je ove godine prvi put zaigrao u Evropi...
navijaci.1445basrak,
-> #1441, nikola.s>> Sta znas o dogadajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali
>> zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomocnom terenu
>> Osijekovog stadiona...
>
> Ja znam dosta, ali mi je glupo da ti pisem kad si bio tamo ;)
Pa šta pitate kad znate? ;) Ajd' za nas koji ne znamo, raspišite se malo... ako
je uopšte zanimljivo.
navijaci.1446ilazarevic,
-> #1444, dizel> Xamax i sad igra u Evropi, kao i poslednjih par sezona,
Ok, napredovali su u poslednje vreme. Možda je ovo prva sezona Nacionala -
možda će se sad i oni stabilizovati, pa će odigrati još pet godina u Evropi.
navijaci.1447mileusna,
-> #1443, schef>> Duhovni vođa svih Delija ŽRA odmah posle ubistva obećao kako će da
>> pronađe ubicu u roku od 24 h. :)
I uredno ga sprovesti u stanicu milicije, predpostavljam? ;)
navijaci.1448dizel,
Ajmo cigani!!! :)
Barselona, Barselona
ima jednu manu
popušiće, popušiće,
ku*ac na Balkanu. :)))
navijaci.1449zkrstic,
-> #1415, budim>> (:) U hali može da se nađe 12000, ali samo maximalno (kao na
derbiju
>>
>> Može ukoliko i na parket pustiš ljude... :)
>> 8000 i tačka.
Može 12000, pod uslovom da se broje nerodjena deca, a
u hali ima barem 6000 trudnjača.
Zkr O;)
navijaci.1450budim,
-> #1443, schef(:) =- Suca is dead :(
(:)
(:) Duhovni vođa svih Delija ŽRA odmah posle ubistva obećao kako će da
(:) pronađe ubicu u roku od 24 h. :)
Ustaše su preuzele odgovornost za njegovu smrt.
poz,
budimir
navijaci.1451nikola.s,
Bas procitah u daj gol casopisu, kako su grobari pred poslednji
derbi, umesto pored blagajne prosli zaobilaznim i daleko "opasnijim"
putem, preko autokomande.....
smesno :)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1452budim,
-> #1451, nikola.s(:) Bas procitah u daj gol casopisu, kako su grobari pred poslednji
(:) derbi, umesto pored blagajne prosli zaobilaznim i daleko
(:) "opasnijim" putem, preko autokomande.....
(:) smesno :)
Tužno...
Još gore je što na slikama drže zastavu: r.s.clan, koju su još daaaavno skinuli
Radovci... grobarska posla... a mi ih čekali sat vremena na "sigurnijem" putu.
:))))
poz,
budimir
navijaci.1453nikola.s,
Ajmo svi na stadion Marakana.......
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1454nikola.s,
Elem, za danasnju utakmicu sprema se poseban spektakl. Bice izvedeno farbanje
celog stadiona u crveno-belo. Zbog toga ce ljudi koji budu usli na istok ili
zapad dobiti letak sa uputstvom u kome pise, da na znak spikera uzmu kartone
koji ce se nalaziti ispod sedista, i da ih kada igraci Zvezde izadju na teren
podignu, cime ce ceo stadion biti ofarban u Zvezdine i u nacionalne boje.
Sastanak navijaca je u 17 h ispred crkve Svetog Marka, i mole se navijaci
da na stadion ne krecu bez sala.
Toliko.
U potpisu: Ultras Red Star Belgrade
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1455fresh,
-> #1449, zkrstic Grobari su najaci.
navijaci.1456alec,
-> #1455, fresh> Grobari su najaci.
Grobari su pic*in dim ;)
navijaci.1457lexus,
Evo... ja bi da poželim ciganima sreću pred utakmicu :)
Srećno... Trebaće vam ;)
navijaci.1458guta,
-> #1455, fresh
#> Grobari su najaci.
------
Možda, ali im malo pravopisa ne bi smetalo :> Kako ono beše, zbir
količine mozga i mišića je konstantan? ;)
navijaci.1459dizel,
Evo i serije pesama zvezdinog severa, posvećenih jučerašnjem meču
između Zvezde i Barselone...
-----------------------------
Pune tribine ludih navijača,
i baklje svetle ceo sever gori,
bubnjevi tutnje i pesma se ori,
jedite govna mi smo šampioni.
Ja nemam škole niti drage svoje,
ali za Zvezdu kuca srce moje,
ovo je pesma propaloga đaka,
koji bodri evropskog prvaka.
Ale, ale...
-----------------------------
Stadion pun, u dimu sve,
i zastave se viore,
bubnjeva zvuk, odjekuje
sever u transu luduje.
I zapevajte delije,
Zvezda ole, Zvezda ole...
-----------------------------
Kada Zvezdo igraš ti,
uvek ću te bodriti,
samo tebe volim znaj,
pobedu nam danas daj.
Napred Zvezdo, samo napred,
ale, ale...
----------------------------
Iz kopa pesma ori se, sa našeg severa
dok delije su uz tebe ti si nepobediva.
Viju se naše zastave i naši salovi,
do smrti mi smo uz tebe, nećemo te izdati.
----------------------------
Napred Zvezdo pevaju junaci
mi smo novi evropski prvaci.
----------------------------
Lepo je biti s tobom Partizane,
jer ti igraš pored Marakane,
komšije tvoje prvaci su sveta,
uvek si drugi i to nam ne smeta.
----------------------------
Ljubav si mi jedina
ti si moja sudbina
bilo da si prva ili da si zadnja
voleću te uvek ja...
----------------------------
navijaci.1460dizel,
Ovo je pesma, specijalno za našeg moderatora:
U srcu mome živiš samo ti,
Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja.
navijaci.1461dizel,
-> #1455, fresh** Grobari su najaci.
Ako već nešto napišeš, onda bar nek bude sa malo gramatike.
Piše se najjači, ali nije ni bitno jer je ovo takva glupost,
da je to strašno... :)
navijaci.1462dizel,
-> #1458, guta** Možda, ali im malo pravopisa ne bi smetalo :> Kako ono beše,
** zbir količine mozga i mišića je konstantan? ;)
"""""""""""
Možda minimalan? :>
navijaci.1463lexus,
-> #1459, dizel=> Ja nemam škole niti drage svoje,
=> ali za Zvezdu kuca srce moje,
Ova je dobra ;)
navijaci.1464stefan,
Koja se "šara" nalazila na zapadnoj strani stadiona? Ne vidi se ni na
jednom snimku.
navijaci.1465mmisic,
-> #1455, fresh> Grobari su najaci.
Šta reče ?
Idi dečko kući i uči pravopis a mogao bi da uvedeš i 'yu slova' :))
navijaci.1466schef,
Jel'te cigani, što ste se opet bili među sobom? :)
Opet ste hteli da bojkotujete jer ste se skupili u velikom ;) broju, pa je
došlo do razilaženja mišljenja? :) Ono, jedan misli jedno, drugi drugo, a
ostalima je razmišljanje misaona imenica... :)))))))))))
Ali znajte, dokle god se budete bili međusobno, imaćete našu podršku:
UBI UBI UBI CIGANAAA, CIGANAAAA, CIGANAAAA!!! ;)))
// Zašto si se sam sebe udario po glavi?!?! TO VOLIM! TO VOLIM! \\
navijaci.1467lexus,
-> #1465, mmisic=> Idi dečko kući i uči pravopis a mogao bi da uvedeš i 'yu slova' :))
^
Zaboravio si jedan zarez... :)
BTW: Idi kući i uči pravopis ;)
navijaci.1468dule.n,
-> #1454, nikola.s> Sastanak navijaca je u 17 h ispred crkve Svetog Marka, i mole se
> navijaci da na stadion ne krecu bez sala.
A ko nema salo? Šta će takvi? Zar da za nekolio sati nabace salo?
(malo šale na račun ne korišćenja yu-slova)
navijaci.1469nikola.s,
Alo grobari, jel i dalje bilo ko od vas misli da ste bolji navijaci ????
Na basketu, vodite 30 razlike, i opet se mi cujemo.....
A da li da pisem uopste o Barselone ??
Za one koji to iz bilo kojih razloga nisu videli, moram posebno opisati
tu fascinantnu koreografiju, jednu od najboljih u poslednje vreme vidjenih
u Evropi. Elem na zapadu su bili rasporedjeni crveni i beli kartoni, i to
tako sto su crveni bili dole a beli gore, a u podrucju belih kartona
bilo je i crvenih koji su, tako rasporedjeni, cinili panoramu Beograda,
toliko puta vidjenu na reklami Beobanke. Jug je bio podeljen na 4 dela
gde su bili pravilno rasporedjeni crveni i beli kartoni. Na istoku je
od kartona formirana srpska trobojka. I onda dolazi posebno poglavlje
ove storije, Sever. Sever je bio podeljen na mnostvo sektora, gde su
bili podeljeni crveni i beli kartoni, trake od nekog celofana, male
zastavice, baloni, i trake preko cele tribine od vec pomenutog celofana.
Zaista jedna perfektna organizacija, cime su Zvezdini Ultras-i pobegli
grobarima i ostalim YU grupama bar za jedno 6-7 godina......
Brojnost navijaca zaista velika, dosta salova, glasnost zadivljujuca,
dobra usaglasenost Severa i juga, mnogo,mnogo zastava (posle dugo
vremena pojavila se i Zulu Warriors, a na neki volseban nacin i ona
Konjarnik, koju su pubovi skinuli u Barseloni) i sve ostale stvari
idu u prilog navijacima Zvezde. Jedino sto bas i nije uspelo je
pokusaj da se kartoni iscepkaju, i bace na pocetku drugog, jer nisu
svi ljudi u isto vreme bacili te papirice.
Toliko.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1470lexus,
-> #1469, nikola.s=> Na basketu, vodite 30 razlike, i opet se mi cujemo.....
:)))))))))))
Čuli ste se samo na početku utakmice i u trenutku kad je bilo
29 razlike za nas, kad ste skandirali 'zvezdazvezdazvezda',
a tada ste se čuli samo 15 sec. dok naši nisu počeli da navijaju,
nadjačani ste istog trenutka :) Inače, svi ćute kada im je dosadno,
a Grobarima je na onoj utakmici svakako bilo dosadno...
BTW: Lepo ste se nabadali ;) Kad će repriza :)))
=> Za one koji to iz bilo kojih razloga nisu videli, moram posebno
=> opisati tu fascinantnu koreografiju, jednu od najboljih u poslednje
=> vreme vidjenih u Evropi. Elem na zapadu su bili rasporedjeni crveni
Pošto je druga te vrste u Yu, bila je i najbolja. Svaka vam čast,
mada mi se sever nije dopao, naročito su ružni oni celofani, ko je
taj deo smišljao definitivno nema mozga...
Moraću malo i da te razočaram, ali prošle sezone sam u Evropi video
gomilu mnogo boljih koreografija sa kartonima, većinu po Francuskoj
i Španiji, a o Italiji da ne govorimo...
navijaci.1471schef,
-> #1469, nikola.s=- Zaista jedna perfektna organizacija, cime su Zvezdini
=- Ultras-i pobegli grobarima i ostalim YU grupama bar za jedno
=- 6-7 godina......
:))) Znaš šta, lako je vama da se k*rčite time kada imate para k'o pleve, a
svi znamo od koga dolazi taj novac. ;)
Dokažite vi da ste bolji navijači od nas kada navijate bez ikakvih
rekvizita, da ste bolji navijači od nas kada gubite, ili kada znate da ćete
izgubiti (seti se samo druge utakmice kupa prošle godine).
A ti kartončići i balončići... Ma stvarno je to teško organizovati. :)))))
navijaci.1472mileusna,
-> #1464, stefan>> Koja se "šara" nalazila na zapadnoj strani stadiona? Ne vidi se ni
>> na jednom snimku.
Silueta grada Begrada, znaš ono kao na kreditnim karticama
Beobanke, ;) vidi se lepo obrisi Hrama Svetog Save, beogradski
pobednik... Svaka čast. Mislim, nije teško skopiti zastavu od
tri boje (da je Brazilska, e to bi bilo nešto;) ali ono...
BTW, ono vođenje navijanja preko mikrofona izgleda
seljački. To sam rekao i posle Kaisera, a sada, kada sam i
uživo doživeo, samo mogu da potpišem.
navijaci.1473stefan,
-> #1470, lexus> Pošto je druga te vrste u Yu, bila je i najbolja. Svaka vam čast,
> mada mi se sever nije dopao, naročito su ružni oni celofani, ko je
> taj deo smišljao definitivno nema mozga...
E jeste i meni je svere izgledao nekako bezveze. Izgledalo je kao da im
je ponestalo ideja da da su skrpili nešto. Nisu trake ružne, samo su možda
trebale smo one da idu preko cele tribine.
navijaci.1474acafaca,
-> #1455, freshNa Groblju....
navijaci.1475nikola.s,
-> #1472, mileusna> BTW, ono vodenje navijanja preko mikrofona izgleda
> seljacki. To sam rekao i posle Kaisera, a sada, kada sam i
> uzivo doziveo, samo mogu da potpisem.
Kako drugacije izvesti da 70000 peva jednu pesmu zajedno.
Potpuno je isto, samo sto ovako vodju cuje veci broj ljudi.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.