SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - navijaci

navijaci.1369 lexus, -> #1363, nikola.s
=> Kakvu si reakciju ocekivao, kada je bas svaki grobar posle => te utakmice izjavio kako bi oni pobedili taj, kako rekose Pitam se samo ko je prvi počeo sa takvim porukama ;)
navijaci.1370 schef, -> #1363, nikola.s
­=- poruka tipa "Da ne bese Dejana Stankovica". Dobro nisu rekli ­=- da im niste dali ona cetiri komada, ne biste ih prosli. Poenta je u tome da su vama bila dovoljna dva koja NISTE uspeli da date za 90 minuta, a to što ste dali 3 u produžecima sve govori o starosti i kondiciji švapskog tima... Uostalom vi ste primili 3 gola u REGULARNOM delu meča za 25 minuta, pa opet po vama to nije ništa... Čista sportska nesreća, jel'te? ­=- Vidi, ako na Partizan - Efes dodje 5000, a u isto vreme na ­=- Zvezda- K'slautern 70000 ljudi, koji je onda sport vazniji i ­=- koji se vise prati ? :)))))))))))))))))))))))) Koji si ti car... Ovo je najbolji primer od jadu i bedi cigana koji se spuštaju toliko nisko da bi nas izvređali da čak ni ne promisle šta napišu (kažu) koliko su zaslepljeni i iskompleksirani svojom visinom (da ne kažem nizinom). Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. Na Marakanu stane max 100000 ljudi. Partizan - Efes Pilsen se daje na TV Zvezda - K'slautern se NE daje na TV I ti sada ako si iole pametan (valjda imaš bar dve vijuge kada ideš u čuvenu V gimnaziju) zaključićeš zašto je na Partizan došlo samo 5000 ljudi, a na zvezdu čak 70000. To što je Partizanova politika što se tiče TV prenosa pogrešna, nije predmet ove diskusije. P.S. I ti nekome pričaš da je ovo tema 'navijaci' a tvoje poruke prve nemaju blage veze sa navijanjem, kao ni ti uostalom...
navijaci.1371 schef, -> #1365, nikola.s
­=- O cemu ti to ? Pa bilo je reči o organizaciji, pa sam samo naveo primer organizacije u vas... Ako vi tek na pola utakmice odredite ko vam je vođa prilično brutalnim i praistorijskim metodama, verujem da vam je organizacija misaona imenica... Kod nas je to naravno na evropskom nivou.
navijaci.1372 schef, -> #1366, nikola.s
­=- BTW foru smo ponovili i u ranim jutarnjim casovima dana 29.5. ­=- iste godine, samo tog puta u izvodjenju dva broda koja ulaze ­=- u luku Bari. A ti si pretpostavljam bio na brodu?
navijaci.1373 stefan,
Ajde polako smanjujte doživljaj ovde. Ovo prepucavanje postaje veoma naporno i nezanimljivo. Svaka drugas poruka je postala nešto u stilu "joj, što si ti glup" - ja shvatam da vi imate određene simpatije jedni prema drugima ali ovo je ipak javna konf. Nađite se negde, odigrajte gvoš na travi i tako razrešite ko je pametniji ;)
navijaci.1374 basrak, -> #1348, rkovacevic
> Ko još posle svega toga može da > napiše da je fudbal važniji sport u ovoj državi od, recimo, > rukometa, dobiće od mene momentalan ignore, jer sa slučajevima > za nervnu bolnicu ne želim da diskutujem. Evo ja ću da kažem. Fudbal je u ovoj zemlji (a i većini ostalih) sport broj jedan. To se prvenstveno vidi iz love koja se okreće u njemu i u ostalim sportovima. Tek je pojavom generacije Divca, Paspalja, Rađe, Kukoča... situacija počela da se menja u smislu da je košarka naglo skočila po popularnosti, ali sve je to još daleko od fudbala. A kamoli rukomet. Pa ne može se napuniti ni jedan običan Pionir na poslednjim košarkaškim utakmicama, a da ne pričam rukometnim (ne računajući onu euforiju nakon suspendovanja sankcija). Sve to ne znači da ja ne volim košarku ili rukomet. Dapače, ali realnost je realnost. Tvoj rezon sa medaljama primeni na streljaštvo pa ćeš da vidiš kakav apsurdan zaključak izvlačiš.
navijaci.1375 nenad, -> #1370, schef
> Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. > Na Marakanu stane max 100000 ljudi. U halu Pionir staje skoro duplo manje, a na Zvezdin stadion stane toliko ljudi samo kada ih na severnoj i južnoj tribini pakuju po dvoje u redu i rame uz rame. I to leti.
navijaci.1376 nikola.s, -> #1371, schef
> Pa bilo je reci o organizaciji, pa sam samo naveo primer > organizacije u vas... Ako vi tek na pola utakmice odredite ko > vam je voda prilicno brutalnim i praistorijskim metodama, > verujem da vam je organizacija misaona imenica... LM Srle, organizacija ne podrazumeva samo to ko ce se popeti na sipku i voditi navijanje. Inace to na Severu cine Savija i Gaga, uglavnom. Organizacija je i ono sto si video ako si gledao Zvezda-Kajzer. Nijedan karton nije bio tamo gde nije trebalo. Isto kao na stotom derbiju, kad smo napravili prav ugao kao granicu izmedju crvenih i belih kartona i balona. To je organizacija. Seti se samo kako su izgledali vasi baloni na stotom derbiju. Organizacija podrazumeva i pravilnu rasporedjenost baklji prilikom bakljade i sl. > Kod nas je to naravno na evropskom nivou. :) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1377 nikola.s, -> #1372, schef
> A ti si pretpostavljam bio na brodu? Njet. U to vreme imao sam celih 11 godina i skoro 5 meseci. Ipak sam pratio navijanje u to vreme, a pomenuti dogadjaj sam cuo iz prica vise puta, ali se najbolje vidi na kaseti. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1378 nikola.s, -> #1370, schef
> da date za 90 minuta, a to sto ste dali 3 u produzecima sve > govori o starosti i kondiciji svapskog tima... Nemce nikad nije lako dobiti na trcanje. > Uostalom vi ste primili 3 gola u REGULARNOM delu meca za 25 > minuta, pa opet po vama to nije nista... > Cista sportska nesreca, jel'te? Ma ne golovi su postignuti posle izradjenih i na treninzima uvezbanih akcija. :> > ­=- Vidi, ako na Partizan - Efes dodje 5000, a u isto vreme na > ­=- Zvezda- K'slautern 70000 ljudi, koji je onda sport vazniji > i ­=- koji se vise prati ? > :)))))))))))))))))))))))) Koji si ti car... Ovo je najbolji > primer od jadu i bedi cigana koji se spustaju toliko nisko da > bi nas izvredali da cak ni ne promisle sta napisu (kazu) koliko Aj' citaj malo. Moje pitanje je bilo koji sport, a ne koji klub se vise prati. Na osnovu cega si procenio da zelim da vredjam grobare ? Ako nisi shvatio, evo opet cu objasniti. Na kosarkaski derbi u toku sezone dodje max. 4000 ljudi, a na fudbalski oko 40000. Brojke sve govore. > I ti sada ako si iole pametan (valjda imas bar dve vijuge kada > ides u cuvenu V gimnaziju) zakljucices zasto je na Partizan > doslo samo 5000 ljudi, a na zvezdu cak 70000. Tvoju pamet nisam pomenuo, mada ne bi bilo lose :> Ja iz tvojih argumenata stvarno nisam dosao do nekog epohalnog i novog otkrica, tj. objasnjenja zasto je na fudbal doslo vise ljudi. I dalje kao argument stoji moj stav da je fudbal popularniji od basketa, naravno i vazniji. Btw ti si nesto slicno izjavio u nekoj od narednih poruka, te ne shvatam cemu ovakva reakcija. > P.S. I ti nekome pricas da je ovo tema 'navijaci' a tvoje > poruke prve nemaju blage veze sa navijanjem, kao ni ti > uostalom... :) no comment pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1379 dizel, -> #1335, ilazarevic
> Ja sam primetio da su Zvezdaši uvek puni sebe, i da > preuveličavaju uspehe svog omiljenog kluba. Sa druge strane, > omalovažavanje Partizana je sport kojim se oni bave tri puta > dnevno pre i posle jela. A ja bih to malo drugačije formulisao... Npr. Kako preuveličati osvajane Kupa evropskih šampiona i titule svetskog prvaka? :> I, kako ne omalovažavati Partizan, kad pukne od jednog BSK-a :>>>
navijaci.1380 dizel, -> #1355, schef
> razlikom što prvo peva jedna polovina juga, pa onda druga. A vi > ste to posle krađe samo primenili na dve tribine... Kako jedna polovina, pa druga, kad uspete da napunite samo jednu polovinu juga? :>>>> > Uostalom, šta to imamo mi da ukrademo od vas kada su vam sve > pesme i skandiranja jadni i bedni... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ovo je mnogo smešno, ali postaje i smešno! Ako imaš i mrvicu realnosti u sebi, reci mi koliko ste pesama pokrali od nas?
navijaci.1381 dizel, -> #1348, rkovacevic
> sem dizela i nikole niko se nije izjašnjavao kao takav, a > onda... Slobodno skini poruke iz sporta, pa se onda javi... > Kao prvo, ovoliko izlivanje kompleksa niže vrednosti ni u snu > nisam očekivao! Umesto da slavite uspeh svog tima, svi do > jednog se takmičite u pljuvanju Partizana! Da ste bar Vi ste počeli sa zajedljivim komentarima, tipa Švabe su loše, nemaju pojma itd, tj. omalovažavanjem naše pobede, a na to se mora uzvratiti (naročito zato što su 4 dana pre te utakmice vikali "Jeba*e vas Kaiser"... > pola sata odlične igre je svezala kad je švapski starački dom > jedva vukao noge po terenu ... Rekoh nešto o omalovažavanju naše pobede! > prvenstava, olimpijskih zlatnih medalja i evropskih kupova u > fudbalu, a koliko toga istog u vaterpolu, košarci, rukometu. Ko > još posle svega toga može da napiše da je fudbal važniji sport > u ovoj državi od, recimo, rukometa, dobiće od mene momentalan Fudbal je u našoj zemlji najvažniji sport!!! Mislim da će se i većina ljudi ovde sa mnom složiti! Tom logikom se može zaključiti da su karate u streljaštvo naši najvažniji sportovi!?!?!?!?!?!? Fudbal je u ovoj zemlji tradicija i upravo zato što nikako ne uspevamo da osvojimo nešto najviše u ovom sportu, on dobija na draži (inače, ovo je Zvezda malo ublažila osvajanjem kupa šampiona, ali i dalje ostaje želja za pobedom na svetskom prvenstvu!). > između ostalih i minhenski Bajern i Aston Vila. Po nekim > čergarima ispada da su Rumuni jači od Nemaca i Engleza (jer > zaboga oni su prošli dalje). Dalji komentar stvarno nije > potreban... Već sam malo komentarisao ovo i rekao da nemačkom klubu nije isto kao i našem! Ovde Zvezda u prvenstvu igra s Čukaričkim, sa Hajdukom iz Kule, a Bajern sa Borusiom (D), Štutgartom... Znači, oni igraju sa podjednakim motivom sve utakmice, dok je to u našoj zemlji mnogo drugačije... Nadam se da si shvatio! Inače, što se tiče engleskih klubova, nije ni čudo što ispadaju jer veze nemaju sa fudbalom, tj. ima 3 kluba koji su uveli nešto evropskog u tim, pa sad mogu da izađu na kraj sa najjačim evropskim ekipama, a ostale stalno pucaju... I tako će biti sve dok budu "preskakali" igru! Inače, možda je ovo trebalo u fudbal, ali nema veze...
navijaci.1385 vitez.koja, -> #1370, schef
#=> Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. ...kad se sklone koševi i one lože i svi stoje. Samo ne znam šta će onda tamo :) sk
navijaci.1387 dizel, -> #1375, nenad
>> Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. >> Na Marakanu stane max 100000 ljudi. U hali može da se nađe 12000, ali samo maximalno (kao na derbiju od pre par godina, kad smo vas dobili 3:2), a na Marakanu je moglo da stane 100000 dok nisu postavili sedišta! Zatim, ne zaboravi ograničenja UEFA, koja ne dozvoljavaju da se sever i jug napune više od 30%, ali naravno da smo ih mi zeznuli... :) I kakve to veze ima gde više staje... Normalno bi bilo da se ljudi zapitaju da li u Beogradu postoji 12000 grobara, da napune halu? Na Zvezdin stadion je po UEFA-inim propisiam trebalo da bude samo 48000, a bilo je oko 20000 više! Inače, što se tiče onog prenosa, to samo govori da je uprava Partizana znala da se hala neće puniti kada vi igrate, pa je i prodala prava televiziji. :>
navijaci.1388 schef,
Eh... Khm... :) Prosto ne znam kako da počnem da se naslađujem. ;) U ovoj temi sam pročitao od 'određenih' persona ;) kako uskoro treba da izađe ciganski fanzin. :) E pa raspitao sam se malo, i kao stvarno, trebalo je da izađe fanzin sa imenom 'Kop'. ;) Međutim, to je naravno bila samo provala da se malo upale cigani koji su naravno nezadovoljni jer 'kako to Grobari imaju, a MI nemamo'. Naravno, cigani su opet pokazali kako su nesposobni da urade bilo šta organizovano, tako da će taj fanzin ipak da sačeka neka bolja vremena (čitaj: nikada). :) No, dobro, opet ste pokazali kako ste u pričama mnogo bolji od nas. Više sreće drugi put kada se malo organizujete, a dotle ćete ipak morati da čitate Tempo i Zvezdinu reviju (jao što sam okrutan). :))))) S' druge strane sam dobio, istina neproverenu, informaciju kako uskoro treba da se pojavi navijački fanzin (dakle ni grobarski, ni ciganski, nešto kao što je bio Tifo), ali nemojte da me držite za reč koliko je to tačno. :) Pa, na kraju bih mogao da dodam našu čuvenu 'krilaticu' ;) koja se po ko zna koji put pokazala kao tačna -> 'Mi smo Grobari, najjači smo najjači!'
navijaci.1389 schef, -> #1385, vitez.koja
­=-# => Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. ­=- ...kad se sklone koševi i one lože i svi stoje. Samo ne znam ­=- šta Pa dobro, šta ste me napali, zar nisam rekao max? ;)
navijaci.1390 budim, -> #1357, giovanni
(:) Posle tekme? Samo vizuelnog. :))) Bili SU iza kerova. Dobro za vas... :) poz, budimir
navijaci.1391 budim, -> #1327, nikola.s
(:) Bilo je sasvim dovoljno transparenata, a prisutni su bili (:) svi vidjeniji i iole znacajniji. Kao i najlepši u Evropi ULTRA BRIGATE... :)))) poz, budimir
navijaci.1392 budim, -> #1342, lexus
(:) Koji je, verovatno, takodje cigan, samo se zamerio dotičnoj (:) trojici ;) Moguće, nažalost... Mada sudeći da je batine dobio posle partizanovog gola... :> poz, budimir
navijaci.1393 budim, -> #1358, giovanni
(:) To je bilo pre Hrista. ;) Tada su ipak skupovi na utakmicama bili (:) "nešto" masovniji nego danas i bilo ih je više. Danas to nema više (:) nikakvog uticaja. Nemoj da potcenjuješ uticaj navijača na formiranje svesti. Recimo svi znaju da je JUL platio onih 40 karata za prvenstvo u Španiji, svojim članovima. Zamisli utakmicu protiv Hrvata na kojoj nema niti jedne srpske zastave, a niti jednom se ne skandira Srbiji... :) poz, budimir
navijaci.1395 budim, -> #1330, nikola.s
(:) Kada su grobari imali neku organizaciju ????? Sada... :) poz, budimir
navijaci.1396 budim, -> #1338, giovanni
(:) Ę? Da, zaista.. osvojiti Kup evropskih šampiona, pobediti Coca (:) Colu u (:) A tek da je bio Pepsi, gde bi vam bio kraj. ;) A da nije ipak bio Colo Colo u pitanju? :) poz, budimir
navijaci.1397 budim, -> #1344, nikola.s
(:) Sve nase fore su pokupili i bez blama skinuli. Samo jos (:) cekam da naprave crno-belu zastavu Ultras.....;))))) Zar sumnjaš da se to neće pre ili kasnije dogoditi, uz objašnjenje da su to videli od navijača: recimo Atletiko Madrida... :)))) (:) jeste li obradili onu nasu najnoviju pesmu ? Jesu... poz, budimir
navijaci.1398 budim, -> #1346, lexus
(:) Ako baš hoćeš da znaš, Ajmo Crno-beli uvek viču dve grupe (:) Grobara, i to jedna drugoj. A ovde je bilo dovoljno prostora (:) da se to izvede na obe tribine... Uopšte mi nije jasno po (:) čemu smo to ukrali od vas... To ste uvek radili na jednoj tribini, za razliku od nas koji smo to uradili i protiv Bajerna i protiv Kajzera... :> poz, budimir
navijaci.1399 budim, -> #1355, schef
(:) Uostalom, kada sledeći put nešto napravimo tražićemo patent kako (:) nas i dalje ne biste klevetali i krali nam pesme. Mi krali vaše pesme...? :) Probudi se... poz, budimir
navijaci.1400 budim, -> #1372, schef
(:) A ti si pretpostavljam bio na brodu? Ja sam bio... I pevalo se baš kao što je to Nikolica napisao... poz, budimir
navijaci.1401 budim, -> #1348, rkovacevic
(:) Pre utakmice sa Kaiser-om nisam ni znao da ima ovoliko zvezdaša na (:) Sez-u, pogotovo posle 103. derbija. Do utakmice sa Švabama sem (:) dizela i nikole niko se nije izjašnjavao kao takav, a onda... A do pre nekoliko dana ja nisam znao da ti pišeš u ovoj temi. Skini sve poruke unazad i ako nema mojih 30%... :)))) poz, budimir
navijaci.1403 budim, -> #1370, schef
(:) Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. 8000 poz, budimir
navijaci.1404 budim, -> #1374, basrak
(:) Evo ja ću da kažem. Fudbal je u ovoj zemlji (a i većini ostalih) (:) sport broj jedan. To se prvenstveno vidi iz love koja se okreće u (:) njemu i u ostalim Mogao bi nešto da napišeš o Kohorti ako znaš? poz, budimir
navijaci.1405 budim, -> #1373, stefan
(:) Ajde polako smanjujte doživljaj ovde. Ovo prepucavanje postaje (:) veoma naporno i nezanimljivo. Svaka drugas poruka je postala nešto (:) u stilu "joj, što A da ti smanjiš malko doživljaj? Pogledam danas i vidim da si pobrisao gomilu poruka nekolicini korisnika... Pozivam sve kojima su obrisane poruke da mi iste pošalju na mail. poz, konfliktna ličnost :)
navijaci.1406 mileusna, -> #1348, rkovacevic
>> Kao drugo, jedna od glavnih odlika svih čergarskih poruka je da je >> takmičenje u kojem je Zvezda ispred Partizana najvažnije na svetu, >> dok su sva druga (naročito ona u kojima je Partizan bolji) lagana, Sva druga, tačnije jedno, a i u tom jednom, da te podsetim, gleda se samo krajnji rezultat a ne ko je prvi kad 'jesen dođe'. Što će reći, niko nije, niti je imao razloga da omalovažava prvenstveno takmičenje u kome ste vi sada, jel 'te, prvi. A da je blam što ste ispali iz kupa od BSK-a... ;)
navijaci.1407 stefan, -> #1388, schef
> da čitate Tempo i Zvezdinu reviju (jao što sam okrutan). :))))) Usput, čita li iko ovde Tempo? Ja sam danas video reklamu za dotični list i bio sam zapanjen naslovima poput: "Kakav derpe, on je Berger", "What do you think about Dejan Vukićević", "'Oću da se ženim", "Mali dođi da te pukne deda" itd. Jel to Tempo postao turbo ekspozitura listova pout Hupera i sličnih?
navijaci.1408 stefan, -> #1405, budim
> A da ti smanjiš malko doživljaj? Pogledam danas i vidim da si pobrisao > gomilu poruka nekolicini korisnika... Pozivam sve kojima su obrisane > poruke da mi iste pošalju na mail. Što se mog doživljaja tiče, "gas" za brisanje poruka može biti samo dodatno pritisnut s' obzizrom na to ko sve i kako ovde "vozi" :> Inače, i ja pozivam sve kojima su poništene poruke da ti ih pošalju na mail i želim ti prijatno veče provedeno u čitanju duplih execa, diskusije o značaju streljaštva iz teme fudbal, poruka u kojima se objašnjavam ko sme a ko ne sme da daje upozorenja u vezi gramatike, izmotavanju sa (ne)zvezdičenjem poruka koje su do pre neki dan bile uredno zvezdičene i sličnim biserima narodne mudrosti.
navijaci.1410 lexus, -> #1407, stefan
=> da te pukne deda" itd. Jel to Tempo postao turbo ekspozitura => listova pout Hupera i sličnih? Već više od godinu dana... Pravi sportski list ;)
navijaci.1411 ilazarevic, -> #1379, dizel
> I, kako ne omalovažavati Partizan, kad pukne od jednog BSK-a :>>> Pucala je i Zvezda od raznih, pa vam to ne nabijam na nos.
navijaci.1412 ilazarevic, -> #1381, dizel
> ispadaju jer veze nemaju sa fudbalom, tj. ima 3 kluba koji su uveli > nešto evropskog u tim, pa sad mogu da izađu na kraj sa najjačim > evropskim ekipama, a ostale stalno pucaju... I tako će biti sve dok > budu "preskakali" igru! Fudbal je ipak engleska, a ne evropska igra. Ostrvljani ne preskaču igru, nego igraju fudbal onako kako to treba da se radi. Izmene koje su Evropljani uveli nisu u duhu fudbala - da ne pominjem one brazilske žonglere.
navijaci.1413 schef, -> #1397, budim
­=- (:) jeste li obradili onu nasu najnoviju pesmu ? ­=- Jesu... Koju? Jel' onu što je izašla u najnovijem 'Tempu'? Nažalost, mi NE čitamo Tempo za razliku od vas koji nemate šta drugo da čitate... ;>
navijaci.1414 budim, -> #1376, nikola.s
(:) LM Srle, organizacija ne podrazumeva samo to ko ce se popeti na (:) sipku i voditi navijanje. Inace to na Severu cine Savija i Gaga, Bolje da to ne rade... :) Jednostavno, u odnosu na ono što je nekada Tima radio, ovi dana su ipak amateri. Dobro, bilo je nekih carskih ispala, kao onda kada smo protiv Hajduka pravili srpsku trobojku od kartona... I dan danas me ljudi krive što nije uspela... :)))) poz, budimir
navijaci.1415 budim, -> #1387, dizel
(:) U hali može da se nađe 12000, ali samo maximalno (kao na derbiju Može ukoliko i na parket pustiš ljude... :) 8000 i tačka. poz, budimir
navijaci.1416 budim, -> #1388, schef
(:) E pa raspitao sam se malo, i kao stvarno, trebalo je da izađe (:) fanzin sa imenom 'Kop'. ;) Međutim, to je naravno bila samo (:) provala da se malo upale cigani koji su naravno nezadovoljni jer (:) 'kako to Grobari imaju, a MI nemamo'. Naravno, cigani su opet (:) pokazali kako su nesposobni da urade bilo šta organizovano, tako (:) da će taj fanzin ipak da sačeka neka bolja vremena (čitaj: (:) nikada). :) No, dobro, opet ste pokazali kako ste u pričama mnogo (:) bolji od nas. Više sreće drugi put kada se malo organizujete, a (:) dotle ćete ipak morati da čitate Tempo i Zvezdinu reviju (jao što (:) sam okrutan). :))))) Srle, :) nije trebalo da to bude fanzin grupe Ultras, već upravo ono što si napisao ispod, nešto slično Tifu. Koliko znam u redakciji tog časopisa je nekoliko Ultrasa, grobara i Forsovaca (!)... Dakle, Srpski kor definitivno neće biti samo Zvezdin fanzin... Inače, smatram da Ultrasima i nije neophodan navijački fanzin jer ograničenost na samo jednu grupu i reportaže u stilu one grobarske u Vinkovcima (hint: Daj gol!) i ne treba da budu publikovane jer nemaju veze sa mozgom... Lex zna o čemu pričam... Pričica o pedesetak grobara koji su prvo tukli ceo grad, a zatim ceo grad sa sve murijom i igračima... :)))) (:) treba da se pojavi navijački fanzin (dakle ni grobarski, ni (:) ciganski, nešto kao što je bio Tifo), ali nemojte da me držite za (:) reč koliko je to tačno. :) Istina je, terba da se pojavi sledećeg meseca, a spominjani su u vezi njega neki ljudi koji su imali veze sa Talasom... (:) po ko zna koji put pokazala kao tačna -> 'Mi smo Grobari, najjači (:) smo najjači!' "VI STE GROBARI MAJBRŽI STE NAJBRŽI!" poz, budimir
navijaci.1417 budim, -> #1408, stefan
(:) Što se mog doživljaja tiče, "gas" za brisanje poruka može biti (:) samo dodatno pritisnut s' obzizrom na to ko sve i kako ovde "vozi" Jedva čekam da to uradiš. (:) :> Inače, i ja pozivam sve kojima su poništene poruke da ti ih (:) pošalju na Hvala. poz, budimir
navijaci.1418 giovanni, -> #1364, nikola.s
Ę? Bio, naravno. Otkud ti tamo ? Pitao me ortak "oćeš na Čuku?" i ja rekao "oću". :) Ę? NE znam da li si video kad je onaj sa atletske staze slikao Ę? nekog. E pa ima me na toj slici :). Nisam obratio pažnju. Ę? Inace ko su ti tvoji ortaci ? Ę? Neka grupica ili idi ovako, kad im dune ? Pa najčešće kad idem na vaše tekme idem sa jednim ortakom iz Mirijeva (nije niko od poznatijih faca). Od ostalih, tu su Igor, Ivicin brat, i još neki. Uglavnom svi idu na skoro sve zvezdine tekme. Nisu organizovani u neku grupu, ako si na to mislio. Inače, priča ;) se da je Šavija dobio angažman kao pevač. :)))))
navijaci.1419 giovanni, -> #1363, nikola.s
Ę? Vidi, ako na Partizan - Efes dodje 5000, a u isto vreme na Zvezda- Ę? K'slautern 70000 ljudi, koji je onda sport vazniji i koji se vise Dobro, bre ti delijo nerealna ;), da li si normalan? Odakle ti tih sedamdeset hiljada?
navijaci.1420 giovanni, -> #1370, schef
Ę? Čoveče, u halu Pionir stane max 12000 ljudi. Taman sam ispljuvao onog malog deliju sad i ti! ;) Kojih 12 hiljada? Kapacitet hale "Pionir" je sedam i po hiljada.
navijaci.1421 stefan, -> #1417, budim
> Jedva čekam da to uradiš. Sreća je lepa dok se čeka ;)
navijaci.1422 schef, -> #1416, budim
­=- Srle, :) nije trebalo da to bude fanzin grupe Ultras, već ­=- upravo ono što si napisao ispod, nešto slično Tifu. Koliko ­=- znam u redakciji tog časopisa je nekoliko Ultrasa, grobara i ­=- Forsovaca (!)... Dakle, Srpski kor definitivno neće biti samo ­=- Zvezdin fanzin... A nenene, neko od vas cigana je ovde napisao (mislim Nikolica) kako treba da se pojavi fanzin Delija. ;> Takođe, KG-cigani su mi rekli isto, da treba da se pojavi, a onda sam saznao da su to pustili kao 'buvu' da bi smirili delije, cigane ili kako se već zovete... Međutim, o tome možete samo da sanjate. ­=- Inače, smatram da Ultrasima i nije neophodan navijački fanzin Kiselo grožđe, a? ­=-" VI STE GROBARI ­=- MAJBRŽI STE NAJBRŽI!" Pa naravno, uvek vas stignemo.
navijaci.1423 giovanni, -> #1396, budim
Ę? (:) A tek da je bio Pepsi, gde bi vam bio kraj. ;) Ę? Ę? A da nije ipak bio Colo Colo u pitanju? :) Pa bio je ali nisam mogao da izdržim a da ne odgovorim na onu rečenicu. :)))
navijaci.1424 lexus, -> #1416, budim
=> Srle, :) nije trebalo da to bude fanzin grupe Ultras, već upravo => ono Bogumi, vi ste (nikola.s preciznije) počeli sa pričama o vašem fanzinu. Tako da je dokazano da cigani ne znaju šta pričaju ;> A takodje je dokazano da ni dva cigana ne mogu da se dogovore oko toga šta je tačno ;> => Lex zna o čemu pričam... Pričica o pedesetak grobara koji su prvo => tukli ceo grad, a zatim ceo grad sa sve murijom i igračima... :)))) Pa čuj, Vinkovci su mali grad ;) A i nisu tukli muriju nego im je murija pružala zaštitu ;) Čak je i Miša Tumbas dobio kamen u glavu ;> A i bilo je više od 50 Grobara... Nije sve tako nerealno kao što ti pokušavaš da prikažeš...
navijaci.1425 lexus, -> #1417, budim
=> Jedva čekam da to uradiš. Deja vu? Opet napuštamo sez? Daj bre, oladi malo... Zeldi je poslao dupli exec i to je obrisano, što je i normalno... Jedino mogu da zamerim stefanu što taj exec nije obrisan iste sekunde, nego sam ja morao da ga skidam ;) Štef, ubuduće da te vidimo 24h on-line!
navijaci.1426 dizel, -> #1411, ilazarevic
> Pucala je i Zvezda od raznih, pa vam to ne nabijam na nos. Npr.? Upravo o tome se radi, Zvezda nikada nije pukla od nekog strašno lošeg tima, što se vama , grobarima događalo... Inače, delije, ajmo večeras u halu, da oderemo one Špance. :)
navijaci.1427 dizel, -> #1419, giovanni
> Dobro, bre ti delijo nerealna ;), da li si normalan? Odakle ti > tih sedamdeset hiljada? Moja procena je bila 60-65000, dok su Buda i Nikola tvrdili da ima bar 70000...
navijaci.1428 dizel, -> #1412, ilazarevic
> Fudbal je ipak engleska, a ne evropska igra. Ostrvljani ne > preskaču igru, nego igraju fudbal onako kako to treba da se > radi. Izmene koje su Evropljani uveli nisu u duhu fudbala - da > ne pominjem one brazilske žonglere. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Obožavam tvoje komentare. Prava si legenda! Ako sam te dobro shvatio, ti bi pre gledao nekog od onih Engleza, što ume samo da skoči i nabode loptu glavom(i da ne zaboravim jedini način za oduzimanje lopte, grubo uklizavanje... :), nego prefinjene tehničare, kao što je recimo bio Pele? Inače, ovo je tema navijači, tako da je bolje da se selimo u fudbal.
navijaci.1429 dizel, -> #1422, schef
> Pa naravno, uvek vas stignemo. Ma to ti se čini, nego mi vas opkolimo sa svih strana, pa gde god da potrčite, uvek smo tamo... Inače, kako onaj tvoj ortak što se nabo na šiljak? I kako je uspeo? :))
navijaci.1430 basrak, -> #1404, budim
> Mogao bi nešto da napišeš o Kohorti ako znaš? Pa teško... Niti sam onda bio član, niti sad imam neke informacije. Pogotovo sad. Možda nešto i znam konkretno, ako me pitaš, ali ovako uopšteno da pišem o njoj kao navijačkoj grupi, zaista teško. Uglavnom su to sve bili i navijači Hajduka, a i pre se zvala Torcida. Politička dimenzija '90. ista kao i sa BBB-ima u Zagrebu, ali to ionako znaš i sam. Ne znam... pitaj?
navijaci.1431 giovanni, -> #1425, lexus
Ę? Štef, ubuduće da te vidimo 24h on-line! Ma ja predlažem da nam stefan da svoj broj telefona pa da imamo i on-line-voice ;) podršku. A da ovu poruku sa ovako visokoumnim sadržajem naš omiljeni modr.. ,ovaj, modulator ne bi obrisao: oj, cigani, dobra vam ona zvezda u basketu. Da je bilo i 30 razlike za vas posle prvog poluvremena uspeli bi ste da puknete. Stvarno ste mnogo jadni ali ste bar mogli da bolje da navijate. Niste se čuli pošteno, prema prenosu. Jedva čekam 2. novembar. Biće onaj poznati šlager:" Malo vas je cigani!" :)))
navijaci.1432 lexus, -> #1431, giovanni
=> Ma ja predlažem da nam stefan da svoj broj telefona pa da imamo i Xe xe xe ;) => jadni ali ste bar mogli da bolje da navijate. Niste se čuli => pošteno, prema prenosu. Jedva čekam 2. novembar. Biće onaj poznati => šlager:" Malo vas je cigani!" :))) A primetio sam i da su ceo Pionir ispunili do poslednjeg mesta ;) Uzgred, originalno je nositi bubanj na košarkaške utakmice...
navijaci.1433 stefan, -> #1428, dizel
> Inače, ovo je tema navijači, tako da je bolje da se selimo u fudbal. Nemojte ljudi :) Pa pre dva meseca ste se mesec dana ;) prepirali oko toga i kako to obično i biva, niko nije promenio svoj stav ni za milimetar. Zašto mislite da će ovoga puta biti drugačije? :)
navijaci.1434 budim, -> #1427, dizel
(:) Moja procena je bila 60-65000, dok su Buda i Nikola tvrdili da ima (:) bar 70000... Upravo tako... poz, budimir
navijaci.1435 budim, -> #1430, basrak
(:) Pa teško... Niti sam onda bio član, niti sad imam neke (:) informacije. Pogotovo sad. Možda nešto i znam konkretno, ako me (:) pitaš, ali ovako uopšteno da pišem o Šta znaš o događajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomoćnom terenu Osijekovog stadiona... poz, budimir
navijaci.1436 budim, -> #1421, stefan
(:) Sreća je lepa dok se čeka ;) Šuuuubidibiduuuu... :) poz, budimir
navijaci.1437 basrak, -> #1435, budim
> Šta znaš o događajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali > zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomoćnom terenu > Osijekovog stadiona... Nikad čuo ;) Ako znaš ti nešto više, reci. A zavisi i kad se desilo - '90-91. sam naprasno pozeleneo ;)
navijaci.1438 ilazarevic, -> #1426, dizel
> Upravo o tome se radi, Zvezda nikada nije pukla od nekog strašno > lošeg tima, što se vama , grobarima događalo... Ksamaks je prilično loš tim.
navijaci.1439 ilazarevic, -> #1428, dizel
> loptu glavom(i da ne zaboravim jedini način za oduzimanje lopte, > grubo uklizavanje... :), nego prefinjene tehničare, kao što je > recimo bio Pele? Naravno. Fudbal je muška igra. I, nećemo više, Štef nas moli da prestanemo ;)
navijaci.1440 nikola.s,
Suca is dead :( pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1441 nikola.s, -> #1435, budim
> Sta znas o dogadajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali > zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomocnom terenu > Osijekovog stadiona... Ja znam dosta, ali mi je glupo da ti pisem kad si bio tamo ;) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1442 nikola.s, -> #1432, lexus
> ;) Uzgred, originalno je nositi bubanj na kosarkaske > utakmice... ? pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1443 schef, -> #1440, nikola.s
­=- Suca is dead :( Duhovni vođa svih Delija ŽRA odmah posle ubistva obećao kako će da pronađe ubicu u roku od 24 h. :)
navijaci.1444 dizel, -> #1438, ilazarevic
> Ksamaks je prilično loš tim. Xamax i sad igra u Evropi, kao i poslednjih par sezona, za razliku od vašeg Fljarmurtarija, zatim Nacionala, koji je ove godine prvi put zaigrao u Evropi...
navijaci.1445 basrak, -> #1441, nikola.s
>> Sta znas o dogadajima kada su Ultrasi u sred Osijeka poskidali >> zastave Kohorti (Ex Osijek-Torcidi)? Na pomocnom terenu >> Osijekovog stadiona... > > Ja znam dosta, ali mi je glupo da ti pisem kad si bio tamo ;) Pa šta pitate kad znate? ;) Ajd' za nas koji ne znamo, raspišite se malo... ako je uopšte zanimljivo.
navijaci.1446 ilazarevic, -> #1444, dizel
> Xamax i sad igra u Evropi, kao i poslednjih par sezona, Ok, napredovali su u poslednje vreme. Možda je ovo prva sezona Nacionala - možda će se sad i oni stabilizovati, pa će odigrati još pet godina u Evropi.
navijaci.1447 mileusna, -> #1443, schef
>> Duhovni vođa svih Delija ŽRA odmah posle ubistva obećao kako će da >> pronađe ubicu u roku od 24 h. :) I uredno ga sprovesti u stanicu milicije, predpostavljam? ;)
navijaci.1448 dizel,
Ajmo cigani!!! :) Barselona, Barselona ima jednu manu popušiće, popušiće, ku*ac na Balkanu. :)))
navijaci.1449 zkrstic, -> #1415, budim
>> (:) U hali može da se nađe 12000, ali samo maximalno (kao na derbiju >> >> Može ukoliko i na parket pustiš ljude... :) >> 8000 i tačka. Može 12000, pod uslovom da se broje nerodjena deca, a u hali ima barem 6000 trudnjača. Zkr O;)
navijaci.1450 budim, -> #1443, schef
(:) ­=- Suca is dead :( (:) (:) Duhovni vođa svih Delija ŽRA odmah posle ubistva obećao kako će da (:) pronađe ubicu u roku od 24 h. :) Ustaše su preuzele odgovornost za njegovu smrt. poz, budimir
navijaci.1451 nikola.s,
Bas procitah u daj gol casopisu, kako su grobari pred poslednji derbi, umesto pored blagajne prosli zaobilaznim i daleko "opasnijim" putem, preko autokomande..... smesno :) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1452 budim, -> #1451, nikola.s
(:) Bas procitah u daj gol casopisu, kako su grobari pred poslednji (:) derbi, umesto pored blagajne prosli zaobilaznim i daleko (:) "opasnijim" putem, preko autokomande..... (:) smesno :) Tužno... Još gore je što na slikama drže zastavu: r.s.clan, koju su još daaaavno skinuli Radovci... grobarska posla... a mi ih čekali sat vremena na "sigurnijem" putu. :)))) poz, budimir
navijaci.1453 nikola.s,
Ajmo svi na stadion Marakana....... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1454 nikola.s,
Elem, za danasnju utakmicu sprema se poseban spektakl. Bice izvedeno farbanje celog stadiona u crveno-belo. Zbog toga ce ljudi koji budu usli na istok ili zapad dobiti letak sa uputstvom u kome pise, da na znak spikera uzmu kartone koji ce se nalaziti ispod sedista, i da ih kada igraci Zvezde izadju na teren podignu, cime ce ceo stadion biti ofarban u Zvezdine i u nacionalne boje. Sastanak navijaca je u 17 h ispred crkve Svetog Marka, i mole se navijaci da na stadion ne krecu bez sala. Toliko. U potpisu: Ultras Red Star Belgrade pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1455 fresh, -> #1449, zkrstic
Grobari su najaci.
navijaci.1456 alec, -> #1455, fresh
> Grobari su najaci. Grobari su pic*in dim ;)
navijaci.1457 lexus,
Evo... ja bi da poželim ciganima sreću pred utakmicu :) Srećno... Trebaće vam ;)
navijaci.1458 guta, -> #1455, fresh
#> Grobari su najaci. ------ Možda, ali im malo pravopisa ne bi smetalo :> Kako ono beše, zbir količine mozga i mišića je konstantan? ;)
navijaci.1459 dizel,
Evo i serije pesama zvezdinog severa, posvećenih jučerašnjem meču između Zvezde i Barselone... ----------------------------- Pune tribine ludih navijača, i baklje svetle ceo sever gori, bubnjevi tutnje i pesma se ori, jedite govna mi smo šampioni. Ja nemam škole niti drage svoje, ali za Zvezdu kuca srce moje, ovo je pesma propaloga đaka, koji bodri evropskog prvaka. Ale, ale... ----------------------------- Stadion pun, u dimu sve, i zastave se viore, bubnjeva zvuk, odjekuje sever u transu luduje. I zapevajte delije, Zvezda ole, Zvezda ole... ----------------------------- Kada Zvezdo igraš ti, uvek ću te bodriti, samo tebe volim znaj, pobedu nam danas daj. Napred Zvezdo, samo napred, ale, ale... ---------------------------- Iz kopa pesma ori se, sa našeg severa dok delije su uz tebe ti si nepobediva. Viju se naše zastave i naši salovi, do smrti mi smo uz tebe, nećemo te izdati. ---------------------------- Napred Zvezdo pevaju junaci mi smo novi evropski prvaci. ---------------------------- Lepo je biti s tobom Partizane, jer ti igraš pored Marakane, komšije tvoje prvaci su sveta, uvek si drugi i to nam ne smeta. ---------------------------- Ljubav si mi jedina ti si moja sudbina bilo da si prva ili da si zadnja voleću te uvek ja... ----------------------------
navijaci.1460 dizel,
Ovo je pesma, specijalno za našeg moderatora: U srcu mome živiš samo ti, Zvezdo moja ljubavi, o tebi sanjam, o tebi pevam samo tebe volim ja.
navijaci.1461 dizel, -> #1455, fresh
** Grobari su najaci. Ako već nešto napišeš, onda bar nek bude sa malo gramatike. Piše se najjači, ali nije ni bitno jer je ovo takva glupost, da je to strašno... :)
navijaci.1462 dizel, -> #1458, guta
** Možda, ali im malo pravopisa ne bi smetalo :> Kako ono beše, ** zbir količine mozga i mišića je konstantan? ;) """"""""""" Možda minimalan? :>
navijaci.1463 lexus, -> #1459, dizel
=> Ja nemam škole niti drage svoje, => ali za Zvezdu kuca srce moje, Ova je dobra ;)
navijaci.1464 stefan,
Koja se "šara" nalazila na zapadnoj strani stadiona? Ne vidi se ni na jednom snimku.
navijaci.1465 mmisic, -> #1455, fresh
> Grobari su najaci. Šta reče ? Idi dečko kući i uči pravopis a mogao bi da uvedeš i 'yu slova' :))
navijaci.1466 schef,
Jel'te cigani, što ste se opet bili među sobom? :) Opet ste hteli da bojkotujete jer ste se skupili u velikom ;) broju, pa je došlo do razilaženja mišljenja? :) Ono, jedan misli jedno, drugi drugo, a ostalima je razmišljanje misaona imenica... :))))))))))) Ali znajte, dokle god se budete bili međusobno, imaćete našu podršku: UBI UBI UBI CIGANAAA, CIGANAAAA, CIGANAAAA!!! ;))) // Zašto si se sam sebe udario po glavi?!?! TO VOLIM! TO VOLIM! \\
navijaci.1467 lexus, -> #1465, mmisic
=> Idi dečko kući i uči pravopis a mogao bi da uvedeš i 'yu slova' :)) ^ Zaboravio si jedan zarez... :) BTW: Idi kući i uči pravopis ;)
navijaci.1468 dule.n, -> #1454, nikola.s
­> Sastanak navijaca je u 17 h ispred crkve Svetog Marka, i mole se ­> navijaci da na stadion ne krecu bez sala. A ko nema salo? Šta će takvi? Zar da za nekolio sati nabace salo? (malo šale na račun ne korišćenja yu-slova)
navijaci.1469 nikola.s,
Alo grobari, jel i dalje bilo ko od vas misli da ste bolji navijaci ???? Na basketu, vodite 30 razlike, i opet se mi cujemo..... A da li da pisem uopste o Barselone ?? Za one koji to iz bilo kojih razloga nisu videli, moram posebno opisati tu fascinantnu koreografiju, jednu od najboljih u poslednje vreme vidjenih u Evropi. Elem na zapadu su bili rasporedjeni crveni i beli kartoni, i to tako sto su crveni bili dole a beli gore, a u podrucju belih kartona bilo je i crvenih koji su, tako rasporedjeni, cinili panoramu Beograda, toliko puta vidjenu na reklami Beobanke. Jug je bio podeljen na 4 dela gde su bili pravilno rasporedjeni crveni i beli kartoni. Na istoku je od kartona formirana srpska trobojka. I onda dolazi posebno poglavlje ove storije, Sever. Sever je bio podeljen na mnostvo sektora, gde su bili podeljeni crveni i beli kartoni, trake od nekog celofana, male zastavice, baloni, i trake preko cele tribine od vec pomenutog celofana. Zaista jedna perfektna organizacija, cime su Zvezdini Ultras-i pobegli grobarima i ostalim YU grupama bar za jedno 6-7 godina...... Brojnost navijaca zaista velika, dosta salova, glasnost zadivljujuca, dobra usaglasenost Severa i juga, mnogo,mnogo zastava (posle dugo vremena pojavila se i Zulu Warriors, a na neki volseban nacin i ona Konjarnik, koju su pubovi skinuli u Barseloni) i sve ostale stvari idu u prilog navijacima Zvezde. Jedino sto bas i nije uspelo je pokusaj da se kartoni iscepkaju, i bace na pocetku drugog, jer nisu svi ljudi u isto vreme bacili te papirice. Toliko. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1470 lexus, -> #1469, nikola.s
=> Na basketu, vodite 30 razlike, i opet se mi cujemo..... :))))))))))) Čuli ste se samo na početku utakmice i u trenutku kad je bilo 29 razlike za nas, kad ste skandirali 'zvezdazvezdazvezda', a tada ste se čuli samo 15 sec. dok naši nisu počeli da navijaju, nadjačani ste istog trenutka :) Inače, svi ćute kada im je dosadno, a Grobarima je na onoj utakmici svakako bilo dosadno... BTW: Lepo ste se nabadali ;) Kad će repriza :))) => Za one koji to iz bilo kojih razloga nisu videli, moram posebno => opisati tu fascinantnu koreografiju, jednu od najboljih u poslednje => vreme vidjenih u Evropi. Elem na zapadu su bili rasporedjeni crveni Pošto je druga te vrste u Yu, bila je i najbolja. Svaka vam čast, mada mi se sever nije dopao, naročito su ružni oni celofani, ko je taj deo smišljao definitivno nema mozga... Moraću malo i da te razočaram, ali prošle sezone sam u Evropi video gomilu mnogo boljih koreografija sa kartonima, većinu po Francuskoj i Španiji, a o Italiji da ne govorimo...
navijaci.1471 schef, -> #1469, nikola.s
­=- Zaista jedna perfektna organizacija, cime su Zvezdini ­=- Ultras-i pobegli grobarima i ostalim YU grupama bar za jedno ­=- 6-7 godina...... :))) Znaš šta, lako je vama da se k*rčite time kada imate para k'o pleve, a svi znamo od koga dolazi taj novac. ;) Dokažite vi da ste bolji navijači od nas kada navijate bez ikakvih rekvizita, da ste bolji navijači od nas kada gubite, ili kada znate da ćete izgubiti (seti se samo druge utakmice kupa prošle godine). A ti kartončići i balončići... Ma stvarno je to teško organizovati. :)))))
navijaci.1472 mileusna, -> #1464, stefan
>> Koja se "šara" nalazila na zapadnoj strani stadiona? Ne vidi se ni >> na jednom snimku. Silueta grada Begrada, znaš ono kao na kreditnim karticama Beobanke, ;) vidi se lepo obrisi Hrama Svetog Save, beogradski pobednik... Svaka čast. Mislim, nije teško skopiti zastavu od tri boje (da je Brazilska, e to bi bilo nešto;) ali ono... BTW, ono vođenje navijanja preko mikrofona izgleda seljački. To sam rekao i posle Kaisera, a sada, kada sam i uživo doživeo, samo mogu da potpišem.
navijaci.1473 stefan, -> #1470, lexus
> Pošto je druga te vrste u Yu, bila je i najbolja. Svaka vam čast, > mada mi se sever nije dopao, naročito su ružni oni celofani, ko je > taj deo smišljao definitivno nema mozga... E jeste i meni je svere izgledao nekako bezveze. Izgledalo je kao da im je ponestalo ideja da da su skrpili nešto. Nisu trake ružne, samo su možda trebale smo one da idu preko cele tribine.
navijaci.1474 acafaca, -> #1455, fresh
Na Groblju....
navijaci.1475 nikola.s, -> #1472, mileusna
> BTW, ono vodenje navijanja preko mikrofona izgleda > seljacki. To sam rekao i posle Kaisera, a sada, kada sam i > uzivo doziveo, samo mogu da potpisem. Kako drugacije izvesti da 70000 peva jednu pesmu zajedno. Potpuno je isto, samo sto ovako vodju cuje veci broj ljudi. pozdrav, Nikola R.S.F.C.