navijaci.214budim,
-> #192, lexus(:) Iznajmljujem ga na 30 min. za samo 10 din. :)))))
Kupljeno! :)
(:) Ja isto navijam za Liverpool :)
Ex, kakav si ti grobar? :)
poz,
budimir
navijaci.215budim,
-> #189, giovanni(:) Uau! To je bio stvarno veliki uspeh. ;) Nije mi jasno šta će ti ovi
(:) navodnici?
Šta će nama umrlica? :)
poz,
budimir
navijaci.216budim,
-> #190, lexus(:) Šta, kao nismo je ostavili?????
Jeste! :>
(:) Uostalom, šta će vam vaša umrlica ;>
To se i ja pitam? :)
poz,
budimir
navijaci.217budim,
-> #191, lexus(:) Baš je C001, daj još :)
Biće sutra, danas nemam vremena! :)
poz,
budimir
navijaci.218budim,
-> #184, budim(:) Pre samog kraja utakmice, oko 20 minuta pre kraja cela ekipa se
(:) rasturila i
I krenula da postavi zasedu... :)))) Nemam pojma da li su uhvatili nekog
pojedinačno, samo znam da nije bilo okršaja grupa, kao grupa...
Šta ti je pospanost... poslah pola execa! :)
poz,
budimir
navijaci.219lexus,
-> #214, budim=> Kupljeno! :)
Nisam rekao da ga prodajem, nego da ga iznajmljujem :>
=> Ex, kakav si ti grobar? :)
Ja navijam za timove koje volim, a ne za one za koje
Čegi navija ;)
navijaci.220lexus,
-> #215, budim=> Šta će nama umrlica? :)
Umrlice se obično lepe po kućama u kojima su pokojnici
živeli. Budući da je u pitanju umrlica FK Crvena zvezda
logično je da je zalepimo na Stadion Crvena zvezda :)))
Zašto ste je pokupili, ja stvarno ne znam :)
navijaci.221lexus,
-> #217, budim=> Biće sutra, danas nemam vremena! :)
Samo da ne budu laži, kao ovo sa umrlicom ;>
navijaci.222dizel,
-> #184, budim>
> UF: Vi ste Cigani! Najbrzi ste najbrzi!
> Ultras: Svi ste nekad bili ciganiiii, ciganiiii, ciganiiii! :>
> UF: Ja mrzim Partizan! Ja mrzim Chelsea! Ja ***** mater Cveoj
> Zvezdi! :) Ultras: Mi smo vam idoli! :>>>>>
>
Najbolja je bila pesma,parodija na njihovu:
"J***m te Rade,ooooo,
J***m te Rade,ooooo,
..."
Strasna im je pesma....
:))))
navijaci.224giovanni,
-> #200, dizelĘ? Ima tih klinaca koji dobijaju karte od vodja,ali tada treba biti
Ę? na pravom mestu,u pravom trenutku...
Ma, nismo se razumeli. Ja sam ti te klince pomenuo u kontekstu tapkanja
karata a povodom one primedbe da sam dao "oglas" da prodajem kartu za Teku.
Mislim da bi trebalo obratiti pažnju na one koji dobiju džabe kartu da bi
navijali za svoj tim a onda je prodaju (ili još gore dobiju više karata pa
ih sve prodaju) i to onemogućiti. Da se odmah razumemo, to isto rade i grobari
i zato sam milion puta popizdeo. Mada, kad malo bolje razmislim, pre bih nekom
klincu dao koju kintu za tu ulaznicu nego nekom "pravom" tapkarošu. Taj klinac
možda nema ni za cigare ili sl. a ovi tapkaroši tapkaju karte na svim mogućim
utakmicama a neke sam viđao i da diluju devize.
navijaci.225giovanni,
-> #192, lexusĘ? Ja isto navijam za Liverpool :)
Ej, bre, grobare!!! Kako za Liverpool??? Za nj' navijaju cigani. Naš klub
je Chelsea.
navijaci.226giovanni,
-> #212, lexusĘ? Ne znam zašto, ali imam osećaj da će Slobaleon ostati
Ę? na vlasti sledećih 30 godina :((((
Iskreno se nadam da ti je osećaj veoma loš.
navijaci.227giovanni,
-> #205, dizelĘ? Koliko sam ja cuo tj. kako rece Savija u intervjuu nisu je ni ukrali nego
Ę? su za nju platili 500 DM Radovcima(koji su je ukrali).
Šaki svašta priča, pusti ti njega. Najbolja je ona kad je podržao vašeg
bivšeg kapitena. Kad su ga pitali zašto, Vladimir im je ladno rekao:" pa
on je dobar dečko". I mene bi podržao da mu platim 5 piva. ;)))
navijaci.228giovanni,
-> #210, markojoĘ? Ej, bre, grobari, pa ovi cigani se udruzuju jebo te... ;>>
Ma zasmejavaju nas malo. Iako su ortaci, ko i svi cigani, ima da se potuku
kao što je običaj među ciganima. ;)
navijaci.229lexus,
-> #225, giovanni=> Ej, bre, grobare!!! Kako za Liverpool??? Za nj' navijaju cigani.
=> Naš klub je Chelsea.
Možda bismo mogli da malo promenimo navike ;)
Evo Newcastle je blizu titule, Crno-Beli su... Sjajan tim za grobare :)
navijaci.230dizel,
-> #211, lexus> ALI
> Sta fali devojci plavusi :)
Pa,sad bas...
Stvarno,sta fali?
:))))
navijaci.231dizel,
-> #212, lexus>
> Ne znam zasto, ali imam osecaj da ce Slobaleon ostati
> na vlasti sledecih 30 godina :((((
Ne znam zasto,ali slazem se sa tobom.Treba se potruditi da se to ne dogodi,
jer smo u suprotnom na****li.
navijaci.232dizel,
-> #224, giovanni>
> Ma, nismo se razumeli. Ja sam ti te klince pomenuo u kontekstu
> tapkanja karata a povodom one primedbe da sam dao "oglas" da
> prodajem kartu za Teku. Mislim da bi trebalo obratiti paznju na
Ne znam ko me vise nervira pravi tapkarosi ili ti klinci koji
dobiju karte od vodja,pa ih posle prodaju...
U svakom slucaju,kada bi nam drustvo bilo bolje,manje bi ih
bilo.I ovi kreteni iz uprave uvek daju karte tapkarosima,a
pravim navijacima kazu:"samo po 4 karte!".
Ponekad me to jako iznervira,ali ipak odem na utakmicu.
Ali,verujem,da ako se u toj meri to bude ponavljalo,vise necu
biti redovan posetilac mnogih Zvezdinih meceva.
navijaci.233kum.djole,
-> #232, dizel>> Ali,verujem,da ako se u toj meri to bude ponavljalo,vise necu
>> biti redovan posetilac mnogih Zvezdinih meceva.
Posle izvesnog vremena i najokoreliji odustanu..
...neko pre, neko kasnije. ;)
navijaci.234stefan,
-> #231, dizel> Ne znam zasto,ali slazem se sa tobom.Treba se potruditi da se to ne
> dogodi, jer smo u suprotnom na****li.
Ne znam zašto, ali mi se čini da je to _vrlo_ zanimljiva tema za Forum ;)
navijaci.235lexus,
-> #233, kum.djole=> Posle izvesnog vremena i najokoreliji odustanu..
=> ...neko pre, neko kasnije. ;)
Hmmmmmm...
Dvosmislene li izjave...
Jel' se ovo odnosilo na navijače uopšte, ili samo
na navijače zvezde?
navijaci.236lexus,
Kaxm...
Bilo nas je više!
Bili smo glasniji!
Bili smo bolji!
;)))
navijaci.237budim,
-> #207, dizel(:) Sta mislis o njima?
Uf! Mislim svašta... Mogao bih o tome i knjigu da napišem... :))) Nego, sada
ozbiljno, ni oni nisu ostali imuni na sve ono negativno što se desilo klincima
u zadnjih nekoliko godina (Košava, dizelaši i sl.)... :(
Što se tiče pirotehnike i navijanja, uspeli su da oteraju skoro sve starije od
1975. godišta... Prosto me tuga uhvati kada vidim koliko starijih izbegava
odlaske na stadion (što se za grobare ne bi moglo reći).
Mislim da nisu spremni da se pomire sa činjenicom, kako Zvezda više nije
povlašćen tim kao nekada (sada je Partizan povlašćen), i da imaju upravu koja
ih ne gleda blagonaklono... To mnogo govori o svemu, i nadam se da će ispeti
da se izvuku iz šaka "crvenih"... Sviđa mi se njihova žestina i nezadovoljstvo
svime što ih okružuje, vremenom će sve doći na svoje...
(:) BTW zar vodje nisu Savija,Leo,Ilke.....Ja njih licno ne znam,ali ne bih
(:) rekao da su klinci.
Manje više i oni su klinci kada pogledaš na drugu stranu. Prave vođe baš i
nisu oni, već se vođe nalaze po grupama. Recimo, najuticajnija grupa na Severu
su trenutno Ultra Boys, čiji vođa Marko i nema nešto puno godina... Dobro, oni
će se uvek prikloniti većini, ali oni su ti koji stalno navijaju... Ukoliko
odeš u "kop" na nekoj manjoj utakmici videćeš kakvi klinci vode navijanje.
Koliko znam na Jugu je malko drugačije... Imao sam priliku da upoznam, nevezano
za utakmice, neke momke iz njihove mlađe ekipe... Niti su dizelaši, kao oni
na Severu, niti su toliko mlađi... Jedina prednost, koju još uvek imamo (mada
me
zadnji derbi pokopava u teoriji) je brojnost među klincima, a i tu smo prilično
pukli...
Da zaključim, u poslednje vreme, jedino što mi se sviđa je spremnost na sukobe
sa svim i svakim (pogotovo sa protivničkim navijačima) što može samo da bude
jedna od negativnih karakteristika "šabanizacije" omladine...
poz,
budimir
p.s. Svojevremeno me je muka uhvatila kada sam na Sesinom (izvinte, latinica :)
koncertu video one baklje i šalove... :(((( Tuga jedna...
navijaci.238budim,
-> #200, dizel(:) A ja najcesce volim da sam par dana pre velike utakmice siguran
(:) da cu imati kartu!Pa je zato i kupim.
Ja sam toliko puta bio u prilici da dobijem besplatnu kartu, ali to nikada
nisam učinio.. Zašto? Zato što kupovinom karte direktno pomažem klub za koji
navijam... Prosto?
poz,
budimir
navijaci.239budim,
-> #232, dizel(:) Ali,verujem,da ako se u toj meri to bude ponavljalo,vise necu
(:) biti redovan posetilac mnogih Zvezdinih meceva.
To će samo značiti da ne voliš Zvezdu toliko koliko misliš...
poz,
budimir
navijaci.240budim,
-> #233, kum.djole(:) Posle izvesnog vremena i najokoreliji odustanu..
(:) ...neko pre, neko kasnije. ;)
Za tebe znamo... :>>>
poz,
budimir
navijaci.241budim,
-> #219, lexus(:) Nisam rekao da ga prodajem, nego da ga iznajmljujem :>
Iznajmljeno! :)))
(:) Ja navijam za timove koje volim, a ne za one za koje
(:) Čegi navija ;)
Šta su ti grobari po Sezamu? :>>>> Neki bivši a neki budući Zvezdaši! :>>>>
poz,
budimir
navijaci.242budim,
-> #225, giovanni(:) Ej, bre, grobare!!! Kako za Liverpool??? Za nj' navijaju cigani. Naš
(:) klub je Chelsea.
To ti pričam! :)
poz,
budimir
navijaci.243budim,
-> #197, ilazarevic(:) Živo me zanima kakva je situacija u UK što se tiče stranačke podele.
(:) Pre svega, da li tamo uopšte ima neke podudarnosti između članstva u
(:) strankama i navijanja za neki klub?
Ma Englezi samo prave verske podele... Mada ima podela u smislu da su navijači
nekog kluba veći fašisti ili rasisti od navijača nekog drugog tima... Recimo,
pre nekoliko sezona Milwwall (nadam se da sam se setio kako se piše? :))), je
izbačen zbog svojih navijača koji su najveći huligani na ostrvu, iz prve lige.
Recimo, u tom timu nikada nije igrao niti jedan crnac, niti će, :) zato što bi
navijači...
Partije i sam politički mehanizam na ostrvu je drugačiji i zasebniji od svakog
drugog, tako da toga tamo nema...
(:) Ono što je dobro poznato je da su navijači Seltika katolici, a navijači
(:) Rendžersa protestanti. So, da li takvih podela ima i šire?
To je podela koja postoji verska i nacionalna... Tako se navijači tamo dele...
Ne na političke stranke...
poz,
budimir
p.s. Piši šta te još zanima...
navijaci.244budim,
-> #201, dizel(:) Vise mi je zao sto se politika uplela u sport-uopste.U pravu si
(:) da se na osnovu navijanja mogu izvesti izvesni zakljucci,ali
(:) meni smeta nesto drugo.
Ne treba da ti bude žao jer je politika sastavni deo sporta i navijanja... Uvek
je tako bilo i treba da bude... Onda kada nije, kao recimo sada, znači da nije
nešto u redu i da će se to vratiti kao bumerang... Videćeš...
(:) Sport ce jednog dana propasti,ako se ne odvoji od politike(drzavne).
:) Vidim da nema više smilsa... :)))) Neće propasti! :)
(:) Radio Kosava je inace najbolji radio u gradu!!!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Kako za koga... Kako za koga...
(:) Ovde se ocigledno ne slazemo,ali nema veze,mislim da
(:) ce ipak svi znati kad dodje novi "DEVETI MART",da treba
(:) podrzati tu inicijativu i poboljsati zivot u ovoj drzavi!
To ćeš naravno reći ili čuti na stanici čiji je šef predsednikova ćerkica? :>>>
Ex živote... :((((
poz,
budimir
navijaci.245budim,
-> #212, lexus(:) E baš nije!!! ;>
Naravno da nije... Slušaj malo Radio Index ili B92...
(:) Ne znam zašto, ali imam osećaj da će Slobaleon ostati
(:) na vlasti sledećih 30 godina :((((
Neće.
poz,
budimir
navijaci.246budim,
-> #234, stefan(:) Ne znam zašto, ali mi se čini da je to _vrlo_ zanimljiva tema za Forum ;)
Ne znam zašto, ali čini mi se da je Forum umro... :)))
poz,
budimir
navijaci.247budim,
-> #194, lexus(:) Pa kada spavas u 9 uvece ;>
Kako kada! :)))
poz,
budimir
navijaci.248budim,
-> #205, dizel(:) Ovo mi nije bas jasno.Na sta mislis pod ovim "ofanzivni transparent" ?
(:) Da te podsetim da se na poluvremenu na Severu pojavilo "odjednom"
(:) 7-8 grobarskih zastava,koje smo kasnije sa uzivanjem iscepali.
Ukoliko si bio na zadnjem derbiju mogao si da vidiš šta znači "ofanzivni
transparent"! :>>> Inače, ne sako što nemamo na Severu niti jedan takav, nego
što ga nikada nismo ni imali ako ne računaš u takve: Delije iz Budve,
Rukometaši Delijama, Volim te ili Lee Cooper? :>>>>
Prelistaj malo Supertifo ili se dopisuj sa navijačima i razmenjuj slike i
videćeš koliko se na to polaže...
(:) Koliko sam ja cuo tj. kako rece Savija u intervjuu nisu je ni ukrali
(:) nego su za nju platili 500 DM Radovcima(koji su je ukrali).
Stajao je na Banjici u SC odakle su ga _ukrali_ (ne oteli)... A inače, sve su
to grobari, ukoilko su mogli njima da ga prodaju...
Btw. nisam čitao dotični intervju pa ukoliko možeš da ga otipkaš, bar
najzanimljivije delove? :)
poz,
budimir
navijaci.249budim,
-> #206, dizel(:) Bese li to ona grupa cija je zastava na 99. Derbiju zavrsila na Severu?
(:) Na tu utakmicu sam isao sa nekim ortacima,a oni su ispred Severa sreli
(:) neke ortake koji su tu zastavu(ne znam kako,jer ortake ne poznajem)
(:) nosili sa sobom.So , ako znas nesto o ovome ,ti odgovori.
Ne. To je grupa kojoj je pripadao moj stari ortak Branivoje Milinović koji je
poginuo 9.03. Inače, sada su se tako nazvali neki klinci sa Senjaka, kojima su
ovi i oteli zastavu. Da im nisu oni oteli, oteli bi im je stariji grobari koji
su nekada pripadali toj grupi...
poz,
budimir
navijaci.250budim,
-> #220, lexus(:) Umrlice se obično lepe po kućama u kojima su pokojnici
(:) živeli. Budući da je u pitanju umrlica FK Crvena zvezda
(:) logično je da je zalepimo na Stadion Crvena zvezda :)))
(:) Zašto ste je pokupili, ja stvarno ne znam :)
Nema umrlih, tako da smo je zaplenili i spalili! :))))
poz,
budimir
p.s. Radi uroka! :)))
navijaci.251budim,
-> #221, lexus(:) Samo da ne budu laži, kao ovo sa umrlicom ;>
Jel laž da smo je zaplenili? :>>>
poz,
budimir
navijaci.252budim,
-> #196, lexus(:) Zar to može :))))))
Teško ali može! :)
poz,
budimir
navijaci.253budim,
-> #230, dizel(:) Pa,sad bas...
(:) Stvarno,sta fali?
Mozak! :)
Provereno! :))))
poz,
budimir
navijaci.254budim,
-> #204, dizel(:) Od sada ce vam se,preko mog usera,ponekad obracati moj ortak Nikola,
(:) takodje veliki navijac Crvene Zvezde.Evo i njegovih prvih poruka...
Cool! :)) Vidim po porukama! :)) Dobrodošao! :)))
poz,
budimir
navijaci.255budim,
-> #228, giovanni(:) Ma zasmejavaju nas malo. Iako su ortaci, ko i svi cigani, ima da se
(:) potuku kao što je običaj među ciganima. ;)
Ne staj mi na muku... Glede zadnjeg derbija... :((((
poz,
budimir
navijaci.256budim,
-> #236, lexus(:) Bilo nas je više!
Istina... Zato je pao i bojkot...
(:) Bili smo glasniji!
Samo kada smo ćutali...
(:) Bili smo bolji!
Od koga? :))))
poz,
budimir
navijaci.257lexus,
-> #246, budim=> Ne znam zašto, ali čini mi se da je Forum umro... :)))
Ne znam zašto, ali čini mi se da će se stefan naljutiti... ;)))
navijaci.258lexus,
-> #247, budim=> Kako kada! :)))
E kada sam te ja zvao spavao si!
BTW: Što ne odgovori na moj mail?
Da ne bude brisanja, ajde napiši nešto o bojkotu na derbiju :)
navijaci.259lexus,
-> #251, budim=> Jel laž da smo je zaplenili? :>>>
Ne, nego da je mi nismo ostavili :>>>
navijaci.260lexus,
-> #252, budim=> Teško ali može! :)
Izdajniče :)
navijaci.261lexus,
-> #256, budim=> Istina... Zato je pao i bojkot...
Dobro da si priznao :)
=> Samo kada smo ćutali...
Ma da...
=> Od koga? :))))
Grobari od Cigana
Partizan od Zvezde :)
Plain and simple :)
navijaci.262schef,
-> #256, budim=- (:) Bilo nas je više!
=- Istina... Zato je pao i bojkot...
Moram priznati da je bilo dosadno dok ste ćutali. :) No, najbolje je bilo
kada vam je jug pomagao. :>
'Javi se istok!'
'Javi se zapad!'
'Javi se sever!' :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
No, šalju na stranu ;) jel' ona makljaža izbila zbog razlike u mišljenju
da li treba bojkotovati do kraja tekme, ili treba prekinuti, pa je fajt
dobio onaj tip koji je zagovarao prekid bojkota, t.j. onaj koji je prvi
upalio baklju i bacio je u teren naočigled murijana koji su stajali kao
kipovi ispred? I uopšte, ko je taj tip (imao je broj 11 na leđima), jel'
ona jedan od vođa? Opet sam primetio pet-šest vođa na severu, i opet su
vam pesme bile onako 'ustalasane'. Nikako da se uskladite bre! ;) A na
jugu je već druga priča... Sve pesme perfektno u jedan glas, na zadovoljstvo
dirigenta. :>
Čuo sam da ste posle tekme išli da demolirate Marakanu. :> Jel' to istina
ili čisto tračarenje ovdašnjih kragujevačkih cigana?
Ko kaže da cigani i grobari ne mogu da usaglase mišljenja? Kad su grobari
vikali 'Ljupko, vrati se!' sever je uputio jedan srdačan aplauz... Isto tako
kad je sever vikao 'Ajmo ceo stadion!' jug je uputio jedan, takođe srdačan,
smeh. O:)
Srleř
navijaci.263lexus,
-> #262, schef=> Čuo sam da ste posle tekme išli da demolirate Marakanu. :> Jel' to
=> istina ili čisto tračarenje ovdašnjih kragujevačkih cigana?
Uvek uz svoj klub ;)))
navijaci.264kum.djole,
-> #235, lexus>> Jel' se ovo odnosilo na navijače uopšte,
To.
navijaci.265giovanni,
-> #237, budimĘ? Što se tiče pirotehnike i navijanja, uspeli su da oteraju skoro sve
Ę? starije od 1975. godišta... Prosto me tuga uhvati kada vidim koliko
Ę? starijih izbegava odlaske na stadion (što se za grobare ne bi moglo reći).
Ajde, sad, ne preteruj. Šavija je '74. godište. ;) Ima i dosta starijih,
doduše ne znam ko sve dolazi na derbi ali ima i starijih. Nego. reče mi
Ivica da je u subotu bio i Sima Zulu na severu. Kaže da se poprilično
ugojio. Kaži nešto više, skoro nisam čuo ništa o njemu. Koliko ja znam
on se oženio nekom francuskinjom.
navijaci.266budim,
-> #257, lexus(:) Ne znam zašto, ali čini mi se da će se stefan naljutiti... ;)))
Ma neće... :))))) Jedva je dočekao da se i ja vratim ovde... :) Neće me
tako lako oterati!? :)
poz,
budimir
navijaci.267budim,
-> #258, lexus(:) E kada sam te ja zvao spavao si!
Još samo da su ti rekli sa kim! :>
(:) BTW: Što ne odgovori na moj mail?
Koji mail? :)))) POdseti me ponovo sa jednim! :)
(:) Da ne bude brisanja, ajde napiši nešto o bojkotu na derbiju :)
Šta da ti kažem... Dečica prosto ne mogu da se pomire sa činjenicom da
Zvezda više nije simbol ove zemlje i srpstva... Znaš onu priču o stubovima
srpstva? (Crkva, Politika (NIP), Sanu i Zvezda) :>>>> Jednostavno, sada je
Partizan u fori, zato jer je jugoslovenstvo u fori... FUJ!
Sve e to reflektovalo na odnos uprave prema Severu i njihovo ponašanje prema
nama... Naime, Sever je navikao da ih "titraju"... a toga više neće biti...
Što pre to shvate, biće bolje za Zvezdu i za ovu zemlju...
Konkretno, sukob je ispao, koliko ja znam, oko ufura na JNA, koji je bio za
većinu prilično skup...
poz,
budimir
navijaci.268budim,
-> #259, lexus(:) Ne, nego da je mi nismo ostavili :>>>
Pa zar je nismo zaplenili? ;>
poz,
budimir
navijaci.269budim,
-> #260, lexus(:) Izdajniče :)
Ej! :) Nemoj da padaju teške reči! :)
poz,
budimir
navijaci.270budim,
-> #261, lexus(:) Dobro da si priznao :)
Šta sam priznao? :) Da vas je bilo više? :) Pa naravno da vas je bilo kada
ste dobili skoro 500 besplatnih karata... :(((
(:) => Samo kada smo ćutali...
(:) Ma da...
Kao, čuli ste se u rugom delu drugog i na početku? :>
(:) Grobari od Cigana
(:) Partizan od Zvezde :)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
da, da, da,...
(:) Plain and simple :)
Of skroz! :)
poz,
budimir
navijaci.271budim,
-> #262, schef(:) Moram priznati da je bilo dosadno dok ste ćutali. :) No, najbolje je
(:) bilo kada vam je jug pomagao. :>
Ja sam tako ispizdeo kada su ovi ćutali... da si trebao samo da me vidiš...
Video sam, koliko je i vama bilo zanimljivo... :))))
(:) No, šalju na stranu ;) jel' ona makljaža izbila zbog razlike u
(:) mišljenju da li treba bojkotovati do kraja tekme, ili treba prekinuti,
(:) pa je fajt dobio onaj tip koji je zagovarao prekid bojkota, t.j. onaj
(:) koji je prvi upalio baklju i bacio je u teren naočigled murijana koji
Jeste... To je bio razlog.. mada, u osnovi, sve su to rivaliteti između klinaca
koji su jednaki između sebe a nikog nema ko je dovoljan autoritet da ujedini
ceo Sever (kao nekada...). Tip nije dobio neke batine, jer su za njega skočili
neki tipovi koji su malo stariji od ekipe, tipa: "kralja kokaina"...
(:) su stajali kao kipovi ispred? I uopšte, ko je taj tip (imao je broj 11
(:) na leđima), jel' ona jedan od vođa? Opet sam primetio pet-šest vođa na
Nije nikakav vođa. Imao je neki hokejaški dres, što me je podsetilo na neka
giovannijeva ranija pisanja (hint: jugić ispred Marakane)... Nemam pojma ko je
tip, gde mogu da znam onoliki Sever... :)))
(:) severu, i opet su vam pesme bile onako 'ustalasane'. Nikako da se
(:) uskladite bre! ;) A na jugu je već druga priča... Sve pesme perfektno u
(:) jedan glas, na zadovoljstvo dirigenta. :>
Nije bilo loše... Dolazak na stadion i prolazak pored Juga... Kako ste se samo
razbežali usput! :>>>>> Onda, skidanje celog severa! :))))) Ja se nisam skinuo,
jer sam imao lekarsko opravdanje! ;))))) Solidna bakljadica, tek da se zna ko
je ko! :))) Standardno bolji transparenti od vas. Neuspeo pokušaj konfeta i
pravljenja atmosfere pred početak. Dimnjada fina, samo je bilo malo uložaka...
Navijanje na Jugu nije bilo na nekom nivou, baš kao ni na Severu...
Sasvim prosečan derbi...
(:) Čuo sam da ste posle tekme išli da demolirate Marakanu. :> Jel' to
(:) istina ili čisto tračarenje ovdašnjih kragujevačkih cigana?
Čuo sam i ja, samo nisam išao sa njima, već sam zapalio kući da spavam i da
zaboravim ono što sam video... Što na Severu, što na terenu... :(((
(:) Ko kaže da cigani i grobari ne mogu da usaglase mišljenja? Kad su
(:) grobari vikali 'Ljupko, vrati se!' sever je uputio jedan srdačan
(:) aplauz... Isto tako kad je sever vikao 'Ajmo ceo stadion!' jug je
(:) uputio jedan, takođe srdačan, smeh. O:)
Sećam se ja derbija kada je Sever skandirao: Zvezda - Partizan, a Jug: Partizan
- Zvezda... I na kraqju svi zajedbno Srbija.... Muka mi je bilo...
poz,
budimir
p.s. Dobro se čulo kada ste skandirali ZVEZDA! Mora da si ti pokrenuo taj
slogam? :>>>>>>>>>>>>>>>>
0:)
navijaci.272budim,
-> #263, lexus(:) Uvek uz svoj klub ;)))
Hint! : Basket, pre neki mesec... :)))
poz,
budimir
navijaci.273lexus,
-> #267, budim=> Još samo da su ti rekli sa kim! :>
Ex... Pa, hteo sam ja da pitam... ;)))))
=> Koji mail? :)))) POdseti me ponovo sa jednim! :)
Evo, podsetio sam te :)
=> Konkretno, sukob je ispao, koliko ja znam, oko ufura na JNA, koji
=> je bio za većinu prilično skup...
Što 15 din. Normalna cena, uostalom trebaju nam pare za sedišta na
Jugu i severu :(((( Bar ćemo imati čime da se gađamo ;)
navijaci.274lexus,
-> #268, budim=> Pa zar je nismo zaplenili? ;>
Jeste, ali zato što smo je mi ostavili da je vi zaplenite ;>
navijaci.275lexus,
-> #269, budim=> Ej! :) Nemoj da padaju teške reči! :)
Što teška reč? ;) Kako možeš da kažeš da se neko prepucava bolje
od nas dvojice, uz malu pomoć ostalih... ;>
navijaci.276lexus,
-> #272, budim=> Hint! : Basket, pre neki mesec... :)))
Mi bar nismo demolirali stadion, a ta priča je ionako
prežvakana :)
navijaci.277lexus,
-> #271, budim=> Nije nikakav vođa. Imao je neki hokejaški dres, što me je podsetilo
=> na neka
Taj je vodio navijanje na onom rukometu kad ste uleteli na teren...
Kad vas je murija polomila ;)
navijaci.278dizel,
-> #239, budim> (:) Ali,verujem,da ako se u toj meri to bude ponavljalo,vise
> necu (:) biti redovan posetilac mnogih Zvezdinih meceva.
>
> To ce samo znaciti da ne volis Zvezdu toliko koliko mislis...
Onaj kratki pasus je bio izrecen u najvecem besu...
Ali,nikada necu prestati da VOLIM ZVEZDU!!!
Ja sam se na pocetku godine ispalio i nisam uzeo pretplatnu za Marakanu.
I sad kad sam otisao na utakmicu protiv Rada-cena karte 10 din.(za sever)
Da nije malo previse?
Zato je i bilo onako malo navijaca.
Ali,nema veze,najvernije delije ostaju to do kraja zivota,a ne kao
pojedini grobari :>>>>
navijaci.279dizel,
-> #256, budim>
> (:) Bili smo bolji!
U snovima :)))))
navijaci.280dizel,
-> #262, schef
Ja sam cuo da su pre utakmice navijaci skupili oko 5000 dem,i da su kupili
baklje...Medjutim,onda je Vladimir Cvetkovic zabranio navijacima da to unose
na stadion Partizana...Zbog toga je i bio bojkot.
navijaci.281lexus,
-> #278, dizel=> Ali,nema veze,najvernije delije ostaju to do kraja zivota,a ne kao
=> pojedini grobari :>>>>
A koji su to Grobari prestali da budu verni Partizanu????
navijaci.282kum.djole,
-> #281, lexus>> A koji su to Grobari prestali da budu verni Partizanu????
Pa.. on opet na mene pikira.
Na svakih par dana moram da obrazložim svoje principe, nacrtam,
obojim i ponovo pošaljem, na nesreću onih koji to već dobro znaju.
A pod tim terminom 'vernost klubu' ja pod prostom logikom smatram
činjenicu da sam verni navijač, da neću 'navijati' ni za jedan drugi
klub, iako nisam više na 'jugu', iako se ne dernjam, ne tabam,
ne vrištim po gradu.. Potpuno sam se povukao posle stotog derbija,
i sada obično stojim iza gola ili sedim u press loži.
Izmenila se interesovanja i ambicije. Valjda je to normalno.
A ne bi trebalo da kroz moj primer procenjuju sve 'Grobare'.
Ni u šali. Ako sam ja izdao klub, moje mesto na 'jugu' zauzeo
je neko vatreniji, sposobniji, bolji. I tu je kraj priče.
navijaci.283stefan,
-> #266, budim>Ma neće... :))))) Jedva je dočekao da se i ja vratim ovde... :) Neće me
>tako lako oterati!? :)
Ma da, strepnja ti je dublja od nade? ;)
navijaci.284budim,
-> #265, giovanni(:) Ajde, sad, ne preteruj. Šavija je '74. godište. ;) Ima i dosta
:))))))
Dobra ti fora! :) Sve su deca.. :((((
(:) Ivica da je u subotu bio i Sima Zulu na severu. Kaže da se poprilično
(:) ugojio. Kaži nešto više, skoro nisam čuo ništa o njemu. Koliko ja znam
(:) on se oženio nekom francuskinjom.
Nisam ga primetio, bio sam sa još dva ortaka i nisam se mnogo muvao po Severu.
A što se tiče žene, :) ja se još sećam "stanovite" Jasne koja se "izdavala"
za njegovu ženu! :>
Zadnji put sam ga video na derbiju 1991 ili 1992...
poz,
budimir
navijaci.285budim,
-> #282, kum.djole(:) A ne bi trebalo da kroz moj primer procenjuju sve 'Grobare'.
(:) Ni u šali. Ako sam ja izdao klub, moje mesto na 'jugu' zauzeo
(:) je neko vatreniji, sposobniji, bolji. I tu je kraj priče.
Kako se prepoznaje u diskusiji! :>
poz,
budimir
navijaci.286budim,
-> #281, lexus(:) A koji su to Grobari prestali da budu verni Partizanu????
poruka br. 282
poz,
budimir
navijaci.287budim,
-> #278, dizel(:) I sad kad sam otisao na utakmicu protiv Rada-cena karte 10 din.(za
(:) sever) Da nije malo previse?
(:) Zato je i bilo onako malo navijaca.
Nije samo zato... Sve je puklo, pa i fudbal...
poz,
budimir
navijaci.288budim,
Niko ništa nije rekao o tome što nije bilo zviždanja "onoj" himni! :)
Ajde da vidimo šta mislite o tome?
poz,
budimir
navijaci.289budim,
-> #283, stefan(:) Ma da, strepnja ti je dublja od nade? ;)
Jel ovo poslovica iz mm-ovog sela? :)
poz,
budimir
navijaci.290budim,
-> #273, lexus(:) Ex... Pa, hteo sam ja da pitam... ;)))))
Pa, što nisi? :>
(:) Evo, podsetio sam te :)
Vidim... :) Odgovorio sam ti! :)
(:) Što 15 din. Normalna cena, uostalom trebaju nam pare za sedišta na
(:) Jugu i severu :(((( Bar ćemo imati čime da se gađamo ;)
Još samo da uskladimo tu cenu sa platama... ali to je već za Forum... :)))
poz,
budimir
navijaci.291budim,
-> #274, lexus(:) Jeste, ali zato što smo je mi ostavili da je vi zaplenite ;>
Na kraju si priznao da smo je zaplenili! :)
poz,
budimir
navijaci.292budim,
-> #275, lexus(:) Što teška reč? ;) Kako možeš da kažeš da se neko prepucava bolje
(:) od nas dvojice, uz malu pomoć ostalih... ;>
Povlačim reč! :) Niko se ne prepucava bolje od nas dvojice! :)
poz,
budimir
navijaci.293budim,
-> #276, lexus(:) Mi bar nismo demolirali stadion, a ta priča je ionako
(:) prežvakana :)
Auuu, al smo ga demolirali! :))))
poz,
budimir
navijaci.294budim,
-> #277, lexus(:) Taj je vodio navijanje na onom rukometu kad ste uleteli na teren...
(:) Kad vas je murija polomila ;)
Nisam bio...
poz,
budimir
p.s. Nisam ni ja sveznajući kao neki! :)
navijaci.295budim,
-> #280, dizel(:) Ja sam cuo da su pre utakmice navijaci skupili oko 5000 dem,i da su
(:) kupili baklje...Medjutim,onda je Vladimir Cvetkovic zabranio navijacima
(:) da to unose na stadion Partizana...Zbog toga je i bio bojkot.
I to, ali i ne samo to. Naime, zaškripelo je i oko karata, a dogovor je bio
da se uopšte ne ide na utakmicu... Sve u svemu... klasika...
poz,
budimir
navijaci.296kum.djole,
-> #285, budim>> Kako se prepoznaje u diskusiji! :>
Jeeeste, ja sam taj navijački šljam i filozofsko go*no. Zadovoljan ?
Stvarno, vreme je da od tebe čujem nešto pametnije od pod*ebavanja..
navijaci.297stefan,
-> #289, budim> (:) Ma da, strepnja ti je dublja od nade? ;)
>
> Jel ovo poslovica iz mm-ovog sela? :)
Zar je moguće da ne znaš (a tako si aktivan u forumima ;) ko je to
rekao? :) Da te ne bih držao u neizvesnosti, radi se o Dobrici Ćosiću za
vreme njegovom predsednikovanja.
navijaci.298lexus,
-> #291, budim=> Na kraju si priznao da smo je zaplenili! :)
Ja nikad nisam rekao da je niste zaplenili, nego si
ti rekao da je mi nismo ostavili, a mi je jesmo ostavili...
:)
navijaci.299lexus,
-> #288, budim=> Niko ništa nije rekao o tome što nije bilo zviždanja "onoj" himni!
=> :)
=> Ajde da vidimo šta mislite o tome?
Ja, kao veliki Jugosloven, sam presrećan što se našoj himni nije
zviždalo, i želim da sever i Jug nikad ne budu posedišteni ;)
navijaci.300ilazarevic,
-> #243, budim> p.s. Piši šta te još zanima...
Za sada, sasvim dovoljno, hvala :)
navijaci.301ilazarevic,
-> #288, budim> Ajde da vidimo šta mislite o tome?
Dobro ti znaš ko šta misli, samo provociraš... ;) A ja još blesaviji, moram
da odgovorim ;)
Državna himna je državna himna, i tu je stvar jasna. Svi smo državljani
Jugoslavije, hteli to ili ne. Zviždanje svojoj himni je bruka za one koji
zvižde, a ne za himnu.
Zamisli da laburisti zvižde na "God Save the Queen" samo zato što su protiv
monarhije. To je, po meni, nemoguće; nemoguće zato što je to civilizovan
svet, koji zna šta su himna, grb i zastava. Samo prosta i primitivna rulja
(kakvi su bili Grci na PE u košarci, Hrvati kad su cepali jugoslovensku
trobojku, ili Srbi koji su zviždali svojoj himni) može da padne toliko nisko.
Možemo između sebe da se sporimo oko himne, zastave, Ustava itd. ali ne treba
da iznosimo prljav veš pred strance.
navijaci.302budim,
-> #296, kum.djole(:) Jeeeste, ja sam taj navijački šljam i filozofsko go*no. Zadovoljan ?
Šta ti je samokritika... :> A ja već dugo pokušavam da dokažem te tvrdnje... :)
(:) Stvarno, vreme je da od tebe čujem nešto pametnije od pod*ebavanja..
Kakvog pod*ebavanja? Kakav si ti navijač, to je tvoja stvar. Samo, nemoj da
soliš pamet ostalima koji navijaju na način koji je tebi stran...
poz,
budimir
navijaci.303budim,
-> #297, stefan(:) Zar je moguće da ne znaš (a tako si aktivan u forumima ;) ko je to
Aktivnost u Forumima ubrajam u mračne delove svoje ličnosti! :) Naravno da
sam prepoznao Kobricu, samo sam hteo da napravim fazon na račun voljenog mi
mm-a! :)
(:) rekao? :) Da te ne bih držao u neizvesnosti, radi se o Dobrici Ćosiću
(:) za vreme njegovom predsednikovanja.
Davno beše... :(
poz,
budimir
navijaci.304budim,
-> #299, lexus(:) Ja, kao veliki Jugosloven, sam presrećan što se našoj himni nije
(:) zviždalo, i želim da sever i Jug nikad ne budu posedišteni ;)
Što jest, jest. :) Viši si od mene, tako da si, po meni, veliki Jugosloven (ma
šta to tebi značilo). Verovatno si malčice jugonostalgičan (kao pojedini za
alkoholnim napitcima bivših žitelja Avnoslavije), što nije tako loše, ali je
loše da prihvataš ono što ti Jul i ekipa serviraju...
Zviždao sam himni, na utakmici protiv Rumuna. Ceo Sever je zviždao (ajde, skoro
ceo) i ne samo ja. To je moj način da pokažem nezadovoljstvo ka sistemu i
zemlji u kojoj živim. Ka reprezentaciji koja se ne zove Srbija već Jugoslavija
i sličnim stvarima. Ja imam svoju himnu kojoj nikada neću zviždati, ovoj uvek!
poz,
budimir
navijaci.305budim,
-> #301, ilazarevic(:) Dobro ti znaš ko šta misli, samo provociraš... ;) A ja još blesaviji,
(:) moram da odgovorim ;)
Samokritika... samokritika... :)))
(:) Državna himna je državna himna, i tu je stvar jasna. Svi smo državljani
(:) Jugoslavije, hteli to ili ne. Zviždanje svojoj himni je bruka za one
(:) koji zvižde, a ne za himnu.
Jesmo državljani Jugoslavije, pa šta? Zar treba da volim himnu Hej Sloveni!
samo zato što je državna i što je nametnuta od strane komunističke oligarhije?
Jel to merilo vrednosti? Jel ne treba da skandiram pogrdno o predsedniku zato
što je on predsedenik Jugoslavije, a to, jel, nije lepo, i stranci će ružno
da misle o nama? Jel ti to ozbiljno?
Kakva bruka? Bruka je to, što imamo, dan danas, himnu koja nije naša. Ja imam
svoju himnu, Bože pravde!, kojoj nikada neću zviždati. Isto tako, nikada nisam
i neću, zviždati stranoj himni. Recimo, nikada ne bi zviždao himni Hrvatske jer
he to jako primitivno, ali zviždanje _ovoj_ "himni", za mene je pitanje časti i
pasivnog otpora režimu... Ili si ti možda zadovoljan ovima?...
(:) Zamisli da laburisti zvižde na "God Save the Queen" samo zato što su
(:) protiv monarhije. To je, po meni, nemoguće; nemoguće zato što je to
(:) civilizovan svet, koji zna šta su himna, grb i zastava. Samo prosta i
Porediš stvari koje nisu za poređenje. To je engleska nacionalna himna i kao
takva zaslužuje poštovanje celog naroda. Hej Sloveni! nije srpska nacionalna
himna i kao nametnuta sa strane zaslužuje gnušanje i prezir. To je, uostalom,
i dobila...
(:) primitivna rulja (kakvi su bili Grci na PE u košarci, Hrvati kad su
(:) cepali jugoslovensku trobojku, ili Srbi koji su zviždali svojoj himni)
E to je drugi problem. Zviždanje tuđoj himni (opravdavam ćutanje na Hej
Sloveni! samo ukoliko je ne smatraš za himnu svog naroda :>) je zaista prosto
i nekulturno. To je sasvim druga stvar, za razliku od bojkota nametnute himne.
(:) može da padne toliko nisko. Možemo između sebe da se sporimo oko himne,
(:) zastave, Ustava itd. ali ne treba da iznosimo prljav veš pred strance.
Pa, sem u slučaju svečanih prilika (finale Kupa u fudbalu i sl.) _ta himna_ se
intonira protiv stranaca. Da li je to prljav veš, možemo da diskutujemo, ali
ja mislim da je za našu zemlju značajno da se čuje kako postoji i drugo
mišljenje, sem onog u pola osam na prvom kanalu RTS-a...
poz,
budimir
navijaci.306lexus,
-> #304, budim=> Što jest, jest. :) Viši si od mene, tako da si, po meni, veliki
=> Jugosloven (ma šta to tebi značilo). Verovatno si malčice
=> jugonostalgičan (kao pojedini za alkoholnim napitcima bivših
A ti si niži od mene, te si shodno tome, mali Srbin ;))) (ma šta to
meni značilo). Što se jugonostalgije tiče, najviše mi fali hrvatsko
primorje i hrvatski prevod Alan Forda... ;) A takođe i Dinamo, Hajduk,
Rijeka, Velež, Sarajevo i Železničar :)
=> Zviždao sam himni, na utakmici protiv Rumuna. Ceo Sever je zviždao
=> (ajde, skoro ceo) i ne samo ja. To je moj način da pokažem
=> nezadovoljstvo ka sistemu i zemlji u kojoj živim. Ka reprezentaciji
=> koja se ne zove Srbija već Jugoslavija i sličnim stvarima. Ja imam
=> svoju himnu kojoj nikada neću zviždati, ovoj uvek!
Džaba nam tvoja reprezentacija Srbija, kad u njoj neće igrati ni
Savićević ni Mijatović :)
A ja, ovoj himni, neću zviždati, ali je neću pevati. Kao što ne bih
pevao ni Bože pravde, Tamo daleko ili nešto slično :)
Na kraju krajeva, bilo bi najpametnije smisliti potpuno novu himnu :)
navijaci.307schef,
-> #304, budim=- zemlji u kojoj živim. Ka reprezentaciji koja se ne zove
=- Srbija već Jugoslavija i sličnim stvarima. Ja imam svoju
Eh Budimire, a jesi li razmišljao šta bi bilo da se ne zovemo Jugoslavija,
već Srbija? Svi prethodni uspesi jugoslovenskog sporta nam se ne bi računali,
i morali bismo opet da počenemo iz početka. O:)
Ovako je brate lepo, imamo nekoliko titula svetskih i evropskih prvaka u
košarci, rukometu, o vaterpolu i da ne govorim... Čak smo jednom osvojili
i zlatnu medalju u fudbalu na olimpijadi. :> A jel' mogu 'rvati i 'lovenci
time da se podiče? Jok brate, nisu to oni osvojili, nego Jugoslavija... A
Jugoslavija? To smo mi... ;)))))
Srleř
navijaci.308budim,
Evo i jedne fotografije iz 1991.
poz,
budimir
ultras.jpgnavijaci.309dizel,
-> #282, kum.djole>>> A koji su to Grobari prestali da budu verni Partizanu????
>
> Pa.. on opet na mene pikira.
Otkud znas?
:>>>
navijaci.310dizel,
-> #306, lexus> Dzaba nam tvoja reprezentacija Srbija, kad u njoj nece igrati
> ni Savicevic ni Mijatovic :)
U toj reprezentaciji bi igrali obojica,jer Crna Gora je samo deo Srbije!
To je isti narod.Cak i njihovi najveci vladari su govorili za sebe da su
Srbi!
(Njegos,npr.)
> A ja, ovoj himni, necu zvizdati, ali je necu pevati. Kao sto ne
> bih pevao ni Boze pravde, Tamo daleko ili nesto slicno :)
> Na kraju krajeva, bilo bi najpametnije smisliti potpuno novu
> himnu :)
Ja nikada ne zvizdim nasoj himni,pa ma koja ona bila!
Stvarno je sramota pred svetskim auditorijumom zvizdati sopstvenoj himni.
Ali,bilo bi bolje da himnu promene,jer je ova odraz necega sto je proslo,
cega vise nece biti...I hrvati(ustase) i bosanci,i ostali imaju svoje nove
himne.Zasto i mi ne bismo?...
Treba shvatiti da ono sto je nekada bilo,nikad vise nece biti...
(Bar se nadam da Srbi nece opet poludeti,i osloboditi hrvate i slovence
od Nemaca i Autrijanaca...).
navijaci.311dizel,
-> #301, ilazarevic> Mozemo izmedu sebe da se sporimo oko himne, zastave, Ustava
> itd. ali ne treba da iznosimo prljav ves pred strance.
Tacno tako!
navijaci.312lexus,
-> #301, ilazarevic=> Možemo između sebe da se sporimo oko himne, zastave, Ustava itd.
=> ali ne treba da iznosimo prljav veš pred strance.
Budući da smo, kao država i narod, odavno ispali smešni u svetu, čisto
sumnjam da će nam nezviždanje himni mnogo pomoći...
navijaci.313ilazarevic,
-> #305, budim> Jesmo državljani Jugoslavije, pa šta? Zar treba da volim himnu Hej
> Sloveni! samo zato što je državna i što je nametnuta od strane
> komunističke oligarhije?
Ne moraš da je voliš, ali bi trebalo da je poštuješ kao himnu bilo koje druge
zemlje.
> pasivnog otpora režimu... Ili si ti možda zadovoljan ovima?...
Nisam zadovoljan, ali to izražavam na izborima i na ulici, a ne zviždanjem.
Nije himna kriva što su kriminalci na vlasti.
> Porediš stvari koje nisu za poređenje. To je engleska nacionalna
> himna i kao takva zaslužuje poštovanje celog naroda. Hej Sloveni!
> nije srpska nacionalna himna i kao nametnuta sa strane zaslužuje
> gnušanje i prezir. To je, uostalom, i dobila...
Zašto joj onda Škoti i Velšani ne zvižde? Nije njihova, engleska je. Da si ti
Škot, pretpostavljam da bi im se nazviždao i majke i oca ;)
"Hej Sloveni" je jugoslovenska himna, a ti živiš u Jugoslaviji. Po tvojoj
logici, Mađari i Rumuni bi trebalo da zvižde na "Hej Sloveni", pošto oni
nisu Sloveni.
Ponavljam, postoji nešto što se zove civilizovanost, i nešto što se zove
pristojnost. Dobro je poznato da Balkanci oskudevaju u obema kategorijama.
> ja mislim da je za našu zemlju značajno da se čuje kako postoji i
> drugo mišljenje, sem onog u pola osam na prvom kanalu RTS-a...
Veruj mi da strani posmatrač ne zna za dnevnik u pola osam, i ne zna ko je
koma šta ovde ukrao, i ne zna ko je kada kršio Ustav ove zemlje. Ono što
stranac zna je da hiljade ljudi zvižde svojoj himni, i to mu nikako nije
jasno.
navijaci.314lexus,
-> #177, budim=> p.s. Nisam siguran da li vam se dopada ova "fora" sa ostavljanjem
=> navijackih vesti? :) Ukoliko ste za, imam ja ovog jos! :))))) Samo
=> ukoliko ostali zele!
Budući da je Budimirov izvor vesti trenutno kod mene, red je da ja
nastavim :)
Za početak najnevažnija vest :)
# Invalidi (Voždovac FK) uradili šalove i dve vrste nalepnica
a u pripremi im je i prvi broj fanzina...
Pozdrav -Lex-> :)