rukomet.206stefan,
-> #203, dizel> Ukoliko vam toliko smetam, moracu da napustim Sezam, jer nije prijatno
> stalno biti meta prekorevanja (cesto bez pravog razloga) i kasnijeg
> izvinjavanja,...
Stoj Džoni, stoj, stoj ;)
Ja moram da se ispravim, pobrkao sam nešto prilikom pisanja odgovora
tako da sam mislio da je schef ono napisao mpedji a ne tebi O:) Otuda i
ona opaska o pošalicama. LM, molba da se smanji broj poruka od jednog ili
dva reda sa citatom koji je par puta veći od poruke se odnosila na mpedju
a ne na dizela. Moderator se posipa pepelom :)
Inače, generalno važi da treba izbegavati duge citate od 10-15 redova
već treba težiti da se oni smanje.
rukomet.207mpedja,
18-12 za sada za Spaniju!
KATASTROFA!
evo ga 18-13
POMOZI BOZE!!!
rukomet.208dizel,
Spanija - Jugoslavija (2 minuta pre kraja)
25:21
:(((((((
Uh, kako me nervira kada sudije isklucuju protivnicke igrace minut
pre kraja... Od toga nema koristi, ali kad se posle utakmice pogleda
ko je imao vise iskljucenja, statistika je bolja...
Izgubili smo.
Kada sam video da im brani ovaj Fort (golman Teke, znao sam da smo
pukli...)
Konacan rezultat : 27:23 :((((((((((((((((((((((((((
Ne idemo na olimpijadu.
Steta. Bolji smo deset puta. Toliko ih je kenjalo da to nije normalno.
Svaki sut koji se nasim golmanima od ruku ili nogu odbio, odbio se u
gol!
Nemam vise sta da kazem...
Tuga!
rukomet.209lexus,
Šta da kažem?
Španci su nas razbili, potpuno zasluženo.
27:23
Naši očajni...
Prvih četrdeset minuta su odigrali uplašeno, a
tek kada je Butulija isključen (zasluženo) počinju
da igraju...
Na žalost, tada je već kasno...
Ništa od OI.
Ali, bićemo prvaci sveta :)
rukomet.210mpedja,
-> #202, mango#$%&*-> poruka promakne Stefu:): Jugoslavija:Spanija 28:26; Svedska:Rusija
Cao Stef! :>
Da se ne brise :> losa ti prognoza mango. Ubise nas 27:23!
Nasi golmani gori nego ikad!
Srdjan Knezevic je opet sr*o ko budala, ali malo manje(jos ce da se popravi)
Sudije su primetno navijale za Spance!
Nasi igraci su kao i uvek igrali srcem!
Igor Butulija iskjucen kod rezultata 19:13, po mom misljenju pravedna odluka!
Odalamio je dva igraca da su se pola sata valjali po podu!
Inace Spanci su vrlo dobro igrali u odbrani, a posebno se istakao i njihov
golman. Nismo smeli da ispustimo onaj rezultat 22:19. To je bila najmanja
prednost Spanaca u drugom poluvremenu i taman sam rekao sebi:"Evo konacno
su se vratili nasi u igru" , a ono... i sami znate.
Biser Srdjana Knezevica:"Cujete kako Spanci srcano navijaju za svoj tim!
Svakome je ovde dozvoljeno da navija za svoj tim!"
A sta je on ocekivao, da ce za nas da navijaju!?
rukomet.211mpedja,
-> #196, junior#$%&*-> a mozda je ipak zbog cigareta? :)
Zato sto ga Spanci ometaju dok pusi? :)))))))))
Bre ljudi ludjeg komentatora u zivotu ne cuh!
rukomet.212mpedja,
-> #197, lexus#$%&*-> Veceras u 19 polufinale protiv Spanije.
Veceras 27:23 za Spaniju.
:'((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
rukomet.213mpedja,
-> #199, mileusna#$%&*-> Cuj njegovih... A sta je sa Milojkom, pa Zvonkom, pa
#$%&*-> Dobrosavom, pa Stojakovicem..? :)
Ma svejedno, samo da se smejemo svim tim biserima, posto ih ima
ohoooooooooooohoooooooooo!
rukomet.214mpedja,
-> #203, dizel#$%&*-> Ponekad moram da posaljem duzi citat, da bi onaj ko to kasnije
#$%&*-> cita znao o cemu se radi... Inace ja dosta vodim racuna o tome
#$%&*-> koliko je dug citat, jer su me ranije upozorili na to.
#$%&*-> Skoro sve citate smanjujem na dva reda, pa mi se ostali zale,
#$%&*-> kako moraju da traze po starijim porukama...
Ja sam ipak ZA da onaj ko odgovara na poruku stavi i malo duzi citat,
nikoga to nece ubiti. Bas kao najveci razlog i opravdanje iznosim da
neko ko nije pratio ili ne zna o cemu se radi moze da lepo procita,
a ne da rilja po porukama od ko zna kad!
rukomet.215mpedja,
-> #206, stefan#$%&*-> ona opaska o posalicama. LM, molba da se smanji broj poruka od jednog
#$%&*-> ili dva reda sa citatom koji je par puta veci od poruke se odnosila
#$%&*-> na mpedju a ne na dizela. Moderator se posipa pepelom :)
Goto poruka pre ove. :))))))))
Ja objasnih tamo zasto sam za malo duze citate, ali ako nekome TOLIKO to smeta,
u redu, smanjicu!
rukomet.216kum.djole,
-> #210, mpedja>> "Cujete kako Spanci srcano navijaju za svoj tim!
>> Svakome je ovde dozvoljeno da navija za svoj tim!"
>> A sta je on ocekivao, da ce za nas da navijaju!?
Pa i nije baš tako rekao.
Bilo je nešto, otprilike "Ovde svako može da navija za svoju zemlju (..)"
a verovatno je mislio na ono što ga čeka kad se vrati u Jugoslaviju
(batine, razvaljivanje bubrega, kuvanje kafe i.. pitajte Lex-a..;)..
rukomet.217kum.djole,
-> #204, ljubisha>> Jel ima komentara? Sudije nam ipak ovaj put ((c) by Srđan Knežević)
>> nisu krive. :(
Nisu. Normalno je da sudije budu pomalo naklonjene domaćinu.
Normalno je i da sudije _uopšte_ češće kiksiraju u tako važnim mečevima.
Sad, što mi, a pogotovu Srki, nismo primećivali kad su nas 'nagrađivali'
već je druga priča.. U celini, odigrali su očajno onda kada je bilo
najpotrebnije odigrati pametno i čvrsto. Nepromišljeno su pogubili
neke ključne lopte pri -3 razlike, grešili u napadu.. pa, kao što su
Kroati popili 10:4 i neprekidno jurili priključak, tako smo i mi
večeras prošli..
Ali ne smemo biti toliko kritični. Činjenica je da su naši na ovom EP
odigrali slabije nego što su mogli - imamo, zanimljivo, veoma slabu
gol razliku i po prikazanoj igri nismo nešto bili ubedljivi favoriti.
Druga je stvar što se mi svi toliko osokolimo i _poludimo_ kad naši
igraju (pa u bilo kom sportu:) naročito sada, posle sankcija,
pa pobacamo sve realne ocene maksimalnih dometa i tražimo - trofej.
Naravno, na kraju se treba osvestiti, pa da ne činimo iste stvari kao
naš fudbalski selektor i da se 'pravdamo' kad izgubimo, te da bude ono
"ako pobedimo MI smo pobedili, ako izgubimo ONI su izgubili"..;)
Izgubili smo, loše smo igrali, biće bolje već sledeće godine.
Ne može se odmah na krov Evrope, nisu to košarkaši. :)
rukomet.218budim,
-> #141, seki(:) SE> Svaka cast Butuliji jedini je spomenuo i SRBIJU!
(:) Prijatelju, ti ljudi su prvenstveno Jugosloveni i ja im cestitam na
(:) tome!!
Prvo, ja ti nisam prijatelj.
Drugo, ne poznajem ljude lično, samo Butuliju površno, preko prijatelja. On je,
prvo Srbin, kao što je i red, pa onda sve ostalo. Što se mene lično tiče, žao
mi je što nose dres nepostojeće države, države Južnih Jlovena a ne dres Srbije
jer su svi Srbi. Dakle, možeš koliko god hoćeš da im čestitaš na tome, ali
mislim da to radiš na pogrešnu adresu. Čestitaj Slobi i Miri koji su zaslužni
za takvo stanje stvari...
poz,
budimir
p.s. Štef, molim te, nemoj da obrišeš ovu porukum jer mi stvarno ide na živce
"juloslovenska" patetika...
rukomet.219lexus,
-> #210, mpedja=> Biser Srdjana Knezevica:"Cujete kako Spanci srcano navijaju za svoj
=> tim! Svakome je ovde dozvoljeno da navija za svoj tim!"
=> A sta je on ocekivao, da ce za nas da navijaju!?
Rekao je "Svim Špancima je dozvoljeno navijanje za reprezentaciju svoje
zemlje!!!"
Prećutao je "A meni nije, mene će razbiti zato što sam navijao na
utakmici protiv ustaša!"
Ko zna šta će još reći na meču za treće mesto...
rukomet.220lexus,
-> #218, budim=> Drugo, ne poznajem ljude lično, samo Butuliju površno, preko
=> prijatelja. On je, prvo Srbin, kao što je i red, pa onda sve
=> ostalo. Što se mene lično tiče, žao
Bogami, Butulija se lepo pokazao juče...
Razbio dvojicu Španaca...
Pravi Srbin ;>>>
Ali, ko gubi ima prava da bije... ;>>>
rukomet.221mpedja,
-> #208, dizel#$%&*-> Steta. Bolji smo deset puta. Toliko ih je kenjalo da to nije
#$%&*-> normalno. Svaki sut koji se nasim golmanima od ruku ili nogu odbio,
#$%&*-> odbio se u gol!
A tek onaj gol kada je spanac sutirao po zemlji!
JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
rukomet.222mpedja,
-> #216, kum.djole#$%&*-> Bilo je nesto, otprilike "Ovde svako moze da navija za svoju zemlju
Dobro, rekao je i to.
rukomet.223mpedja,
-> #218, budim#$%&*-> jer su svi Srbi. Dakle, mozes koliko god hoces da im cestitas na
#$%&*-> tome, ali mislim da to radis na pogresnu adresu. Cestitaj Slobi i
#$%&*-> Miri koji su zasluzni za takvo stanje stvari...
A gde cemo letos na more ?? :)
rukomet.224mango,
-> #209, lexus> Ali, bicemo prvaci sveta :)
Bicemo, ali ozbiljno, bez smajlija na kraju. Samo se nadam da cemo
tamo odigrati bar jednu tekmu sa Spancima i da cemo ih razbiti.
Interesuje me sta je pricao onaj @ od komentatora? Opet sam gledao
sa iskljucenim tonom i mogu vam reci mnogo je lepse uz Rage: kad se
iznerviras zbog utakmice pocnes da skaces, udaras u zidove, bacas
stolice, a muzika ide uz to boli glava:) Mnoogo smo bolji od onih
Bugara, ovaj, Spanaca. Pali smo na psiholoskom planu. Beli je ocajno
branio, Fort mu je nabio komplekse:( Peric je bio nesprema, videlo se
:(( Jeste li culi izjavu onog djubreta od selektora Ramona... Koji
kreten:(((
P.S. Kako Dujsebaev moze da igra za Spance kad je vec igrao za jednu
drugu reprezentaciju?
rukomet.225mango,
-> #210, mpedja> Da se ne brise :> losa ti prognoza mango. Ubise nas 27:23!
Nazlost:((
> Sudije su primetno navijale za Spance!
Netacno, odlicno su sudile.
> Nasi igraci su kao i uvek igrali srcem!
Da su igrali glavom sigurno bi pobedili, ovako...:(
> golman. Nismo smeli da ispustimo onaj rezultat 22:19. To je bila najmanja
21:19 je bila najmanja prednost u 2. poluvremenu.
rukomet.226mango,
-> #217, kum.djole> Izgubili smo, lose smo igrali, bice bolje vec sledece godine.
> Ne moze se odmah na krov Evrope, nisu to kosarkasi. :)
Zar nisi ti bio zagovornik ideje da su ONI izgubili, a ne MI?
rukomet.227mango,
-> #219, lexus> Precutao je "A meni nije, mene ce razbiti zato sto sam navijao na
Pa, da znas, ako ga igde sretnem...
rukomet.229budim,
-> #223, mpedja(:) A gde cemo letos na more ?? :)
U Španiju...
poz,
budimir
rukomet.230stefan,
-> #221, mpedja> A tek onaj gol kada je spanac sutirao po zemlji!
> JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Dušebajev? Pa on je poznat po tim šutevima sa zemlje, moram da priznam
da mi je neverovatno da mu naši dopuste da u prvih par minuta nekoliko
puta tako šutira.
rukomet.231giovanni,
-> #169, mpedjaĘ? Ma morate priznati ljudi koliko god da je dosadan on je i SMESAN!
Ę? :))))))))))))
Ma gde je, bre, smešan. Danas je falilo jako malo da razbijem TV zbog
njega. Španci nas razbijaju a on sere li sere. Te krivi mu Norvežani
(sudije), te kriva mu publika koja navija za svoj tim (na kraju reče
nešto u stilu:"...navijaju od srca..." - jok! Navijaju jer su plaćeni
za to! Idiot!!!!). U drugom poluvremenu sam od petog minunta isključio
ton ali nisam izdržao do kraja. Morao sam u poslednjem minutu da "pojačam
zvuk" da čujem kretena šta će da kaže ali od besa nisam ništa zapamtio. ;)
Ko zna šta je srao kad smo smanjili za trenutak na dva razlike.
Sad sam se setio. Kod 15:10 je posle jedne osluke sudija rekao otprilike:
" sad kad se prelama rezultat...". Idiote jedan, rezultat se prelomio kad
su Španci poveli sa 5 razlike još u prvom poluvremenu i kad se videlo da
je naše uhvatio sindrom fudbalera. Onako očajnu i bezidejnu igru još nisam
video. Kako mi se svašta motalo po glavi tokom i posle utakmice, došao sam
do jednog malo blesavog zaključka (u kom ima i istne ;)): pukli smo zbog
tog idiota-malera. Kako smo lepo dobili EP u baketu u Atini kad su komenta-
tori bili relativno normalni?
P.S.
Ono "idiote jedan" nisam uputio tebi nego S.K. :)
rukomet.232giovanni,
-> #204, ljubishaĘ? Jel ima komentara? Sudije nam ipak ovaj put ((c) by Srđan Knežević)
Ima. Rujke će da ih otkinu a mi Špancima dali za prvih 30 min samo
6 golova. Žalosno. Koliko mi je bilo drago što je Dujšenbajeva sralo*
protiv cigana još više mi je sad žao što ga je htelo protiv nas.
rukomet.233giovanni,
-> #208, dizelĘ? Nemam vise sta da kazem...
Pa i nema više šta da se kaže. Gotovo je, nema više. Kako smo igrali,
tako smo i prošli. Odbrana katastrofa u drugom poluvremenu (mada ni u
prvom nije blistala ali ajde) a napad nije ni postojao.
rukomet.234madamov,
-> #216, kum.djole
> a verovatno je mislio na ono što ga čeka kad se vrati u Jugoslaviju
> (batine, razvaljivanje bubrega, kuvanje kafe i.. pitajte Lex-a..;)..
Ranije pominjani, u temi fudbal povodom neprenošenja finala KEŠ-a
Juventus-Ajax, moj prijatelj koji radi na TV-u reče da je za sve vreme
utakmice sa Mađarima u režiji (a odatle ide jedina veza sa komentatorom
na licu mesta odakle se prenosi utakmica) sa njima bio Dobrosav Gajić, a
da je u box-u bio spreman Nedeljko Kovinjalo da nastavi prenos kada
"nastanu smetnje u tonu" iz Španije. B)
rukomet.235schef,
-> #230, stefan=- Dušebajev? Pa on je poznat po tim šutevima sa zemlje, moram
Dobro da se i njega neko setio... :) Kakav car! Jel' beše Španizovani Ruski
Japanac? O:) Ozbiljno, šta je on po nacionalnosti?
Alal' mu vera za one golove... Pogovo za onaj kroz noge našoj odbrani.
Čovek je fenomenalan igrač. Da smo njega zaustavili, imali bismo šanse, ali
ovako... J*bi ga, igraće se i kod nas neko prvenstvo u nekom sportu ;))))) pa
će i drugi da vide šta je to 'pakao jugoslovenskih tribina'. :))))))
Srleř
rukomet.236stefan,
-> #235, schef> Dobro da se i njega neko setio... :) Kakav car! Jel' beše Španizovani Ruski
>Japanac? O:) Ozbiljno, šta je on po nacionalnosti?
On je poreklom iz Kirgizstana (ako se ne varam i ako se tako piše :))
rukomet.237kum.djole,
-> #226, mango>> Zar nisi ti bio zagovornik ideje da su ONI izgubili, a ne MI?
Ne razumem..?
Gde sam to rekao ?
Oni su _grešili_ ali smo MI izgubili.. u celini, dakle, Jugosloveni
i jugoslovenska reprezentacija. To sam, u stvari, i naglasio u poruci.
rukomet.238ljubisha,
-> #225, mango> 21:19 je bila najmanja prednost u 2. poluvremenu.
Aha, a najmanja prednost u prvom bila je 0:0. :(
rukomet.239space.ace,
-> #214, mpedja--> Ja sam ipak ZA da onaj ko odgovara na poruku stavi i malo duzi
--> citat, nikoga to nece ubiti. Bas kao najveci razlog i opravdanje
--> iznosim da
Ma nemoj! Ti se lepo loguješ na 14400 pa te bole uvo za malo duži
citat, kad ti je CPS preko 1500, dok mi ostali koji se logujemo
na 4800, pa i 2400 itekako razmišljamo o takvim porukama, i smeta
nam toliki citat!
--> a ne da rilja po porukama od ko zna kad!
'si ti čuo za OLR! Čoveče, kakvo riljanje po porukama od ko zna kad,
samo se lupi Atl-O, i u trenutku dobiješ CELU poruku kojoj je pret-
hodna odgovor! E sad, ako si ti navikao na SETNET, i na BlueWave,
koji nema tu mogućnost, onda bi najbolje bilo da se vratiš tamo!
Što bi skidao jednu poruku dvaput (jer ti obično citiraš celu),
kad mogu sebi da uštedim par sekundi po tvojoj poruci da bih
preneo PAD. Ako ti sve ovo smeta, i odlučiš da nastaviš po svome,
uskoro ćeš sam sa sobom voditi diskusiju (niko te neće čuti ;))
Nemoj da postaneš klasičan primer ignore-a (pee*, dj.*, itd ;)).
E, pošto je ova tema o rukomet-u, hteo sam da pitam kako idu one
izmene igrača? Video sam da se nešto menjaju on-the-fly, kao u
hokeju. Kako igrač koji je u igri zna kada treba da izađe, jer
se ponekad menjaju usled napada. Ne gledaju non-stop u klupu,
što bi značilo da imaju nekakav signal. Još me interesuje da li
igrač koji je dao gol mora da ode na klupu.
Mo(n)deratoru, nemoj ovo da bRišeš, hoću da ljudi vide ;))
rukomet.240dizel,
-> #225, mango>
>> Sudije su primetno navijale za Spance!
>
> Netacno, odlicno su sudile.
Sta uradi dobar sudija...
Sudije su sudile bas onako kako je Spancima trebalo,
tj. za njih. A sad cu i da pojasnim zasto.
Posle odgledane utakmice mnogima ce se uciniti da su
sudije imale ujednacen. Ali, po recima jednog prijatelja
mog caleta, inace profesionalnog sudije, svaki dobar sudija
moze da ucini da pobedi ekipe koja njemu odgovara, a da se
svima cini da je on dobro sudio. Evo kako su to postigli
sudije juce:
To je bilo sve na pocetku meca, kada je bilo najvaznije da
se Spanci odlepe:
- U prvom napadu protivnika su iskljucili Predraga Perunicica,
iako se zna da se uvek prvo igraci upozoravaju zutim kartonima.
- Prekinuli su jednu nasu kontru zbog povrede spanskog igraca
- Kontru Spanaca nisu prekinuli kada se isto tako povredio
Jovanovic
- Priznali su im gol iz kontre kada je nepravilno izveden aut
Ovo je vec omogucilo Spancima da povedu sa par razlike, izazvalo
ekstazu u publici, a onda se i golman razbranio (to je sve medjusobno
povezano) i Juga vise nije imala sanse. Kasnije su sudije dosudile
par iskljucenja Spancima i pasivan napad da bi nekako nadoknadile
ove "namerne greske!"...
Ali, sledece godine je svetsko prvenstvo, cak i protiv sudija
ova ekipa, kada se svi igraci potpuno oporave, nece imati pravog
protivnika!
>
> 21:19 je bila najmanja prednost u 2. poluvremenu.
To je bila jedina prava sansa za nase da uhvate prikljucak, ali
nije bilo dovoljno srece...
rukomet.241dizel,
-> #224, mango> Bicemo, ali ozbiljno, bez smajlija na kraju. Samo se nadam da
> cemo tamo odigrati bar jednu tekmu sa Spancima i da cemo ih
> razbiti.
U potpunosti se moje zelje i ocekivanja slazu sa tvojim.
Ubicemo ih...(Daj boze da oni budu u nasoj grupi...)
> culi izjavu onog djubreta od selektora Ramona... Koji
> kreten:(((
Sta je taj rekao?
rukomet.242basrak,
-> #224, mango> :(( Jeste li culi izjavu onog djubreta od selektora Ramona...
> Koji kreten:(((
Ne. Šta je rekao?
rukomet.243basrak,
Ali ubedljivo najbolji momenat na utakmici je kad sam video da španski navijači
iza svog gola, prilikom izvođenja našeg sedmerca, dižu veliki poster neke
ženske npr. tipa Sindi Kraford. Šta se sve ljudi neće setiti ;)
rukomet.244schef,
-> #213, mpedja=- Ma svejedno, samo da se smejemo svim tim biserima, posto ih
=- ima ohoooooooooooohoooooooooo!
Mogla bi da se uvede i tema NAJLAPSUS TV KOMENTATORA.
G.
rukomet.245schef,
-> #223, mpedja=- A gde cemo letos na more ?? :)
Pa na Kipar :)
G.
rukomet.246guta,
Ipak, uzeli smo 3. mesto. Čestitke.
rukomet.247madamov,
-> #238, ljubisha
> Aha, a najmanja prednost u prvom bila je 0:0. :(
Nemoj tako, vodsili smo sa 1:0. B)
rukomet.248lexus,
Osvojili smo bronzanu medalju :)
Jugoslavija-Švedska 26:25
Finale upravo počinje ;)
rukomet.249mango,
-> #231, giovanni> P.S.
> Ono "idiote jedan" nisam uputio tebi nego S.K. :)
Na kog si S.K. mislio? Ja znam jednog ovde;)
rukomet.250mango,
-> #237, kum.djole>>> Zar nisi ti bio zagovornik ideje da su ONI izgubili, a ne MI?
> Ne razumem..?
> Gde sam to rekao ?
Ne razumes?!? Pogledaj malo tvoje poruke u temi fudbal, molim te,
sve ce ti se kasti samo;)
rukomet.251mango,
-> #238, ljubisha>> 21:19 je bila najmanja prednost u 2. poluvremenu.
> Aha, a najmanja prednost u prvom bila je 0:0. :(
Ne, vodili smo sa 1:0
rukomet.252mango,
-> #240, dizel> Ali, sledece godine je svetsko prvenstvo, cak i protiv sudija
> ova ekipa, kada se svi igraci potpuno oporave, nece imati pravog
> protivnika!
E, dizelu, s tobom vise necu da polemisem. Javi se kad budes
malo (mnogo?) objektivniji.(naravno, ovo ne znaci da sam ti lupio
ignore;)
rukomet.253mango,
-> #242, basrak>> :(( Jeste li culi izjavu onog djubreta od selektora Ramona...
>> Koji kreten:(((
> Ne. Sta je rekao?
Mrzi me sad da trazim novine,ali otprilike u tom stilu da je
Spanija mnogo bolja od nas, da su nasi igraci napaljeni (rekao
je da Nenad Perunicic nema pojma?!) i da su bili bezobrazni i
da vise nema nameru da prica o njima?!!?!
rukomet.254stefan,
-> #239, space.ace> E, pošto je ova tema o rukomet-u, hteo sam da pitam kako idu one
> izmene igrača? Video sam da se nešto menjaju on-the-fly, kao u
> hokeju. Kako igrač koji je u igri zna kada treba da izađe, jer
> se ponekad menjaju usled napada. Ne gledaju non-stop u klupu,
> što bi značilo da imaju nekakav signal. Još me interesuje da li
> igrač koji je dao gol mora da ode na klupu.
Igrač koji da gol ne mora da ode na klupu :) A što se izmena tiče,
postoje određeni dogovori ko igra u odbrani a ko u napadu pa se tako
menjaju. A kad je potrebno onda mašu i dovikuju se ;)
rukomet.255stefan,
-> #240, dizel> - U prvom napadu protivnika su iskljucili Predraga Perunicica,
> iako se zna da se uvek prvo igraci upozoravaju zutim kartonima.
Evo malog pojašnjenja za tebe i Srleta Kneževića :) Kako se sve to
odigralo? Mi smo imali napad i izgubili smo loptu (ne sećam se tačno
zašto). Onda su Španci izveli jednu polukontru koja je završena sedmercem
i isključenjem Peruničića. E sad, igrač koji je skrivio sedmerac uopšte
nije bio Peruničić. Peruničić je isključen zato što kada smo izgubili
loptu i kad je španski igrač krenuo da je izvede i da počne napad Perun mu
nije dozvoljavao da je izvede, držao ga je, smetao mu itd. Inače, uopšte
nije neophodno da igrač prvo dobije žuti karton da bi bio isključen.
rukomet.256lexus,
Rusi su šampioni Evrope!
U finalnoj utakmici:
Rusija-Španija 23:22
Golman Rusije sjajan!
rukomet.257vitez.koja,
-> #240, dizel#=> - U prvom napadu protivnika su iskljucili Predraga Perunicica,
#=> iako se zna da se uvek prvo igraci upozoravaju zutim kartonima.
Sasvim zasluženo, udario (!) je protivničkog igrača. Primetili ste
da mnogo naivno dobijamo isključenja, Španci (i ostali) jednostavno u
odbrani "grle" protivnika, a naši ga guraju i udaraju. Inače i on, a i
brat mu, često udaraju protivnike laktom, sve kao slučajno, to protiv
Španije u Španiji nije moglo da prođe.
#=> - Prekinuli su jednu nasu kontru zbog povrede spanskog igraca
Ako je zbog toga, onda je nezasluženo. Mislim da je prekinuto zato
što faul nije izveden gde je napravljen, pa je vraćena akcija.
#=> - Priznali su im gol iz kontre kada je nepravilno izveden aut
Ovo je velika greška sudija...
sk
rukomet.258mileusna,
-> #214, mpedja>> Ja sam ipak ZA da onaj ko odgovara na poruku stavi i malo duzi
>> citat, nikoga to nece ubiti.
Pošto su svi ostali ipak PROTIV, ti se uklopi u okolinu i
stavljaj manje citate, ili piši duže poruke, pa da bar budu
duže od citata. ;) Ovo poslednje je šala. :)
>> iznosim da neko ko nije pratio ili ne zna o cemu se radi moze da
>> lepo procita, a ne da rilja po porukama od ko zna kad!
1) Odgovori na poruke stižu nakon jednog do dva dana i
svako ko prati diskusiju zna o čemu se radi.
2) I da ne prati, nema potrebe za 'riljanjem', dovoljno je
da otkuca 'jo' ako koristi SOR i moći će da pročita originalnu
poruku. :)
rukomet.259kum.djole,
-> #250, mango>> Ne razumes?!? Pogledaj malo tvoje poruke u temi fudbal, molim te,
>> sve ce ti se kasti samo;)
Dvaput proveram šta kucam i ne vidim da sam ja to igde pomenuo.
Bolje bi ti bilo da skineš tonu ipo mojih poruka po starim 'sportovima'
i uveriš se koliko cenim naš fudbal i timske sportove uopšte.
Novajlijama praštam sve izlete, pa ću i tebi. ;)
rukomet.260mileusna,
-> #243, basrak>> iza svog gola, prilikom izvođenja našeg sedmerca, dižu veliki
>> poster neke ženske npr. tipa Sindi Kraford. Šta se sve ljudi neće
>> setiti ;)
Long Live NBA! :) Već viđeno. :)
rukomet.261mileusna,
-> #255, stefan>> nije bio Peruničić. Peruničić je isključen zato što kada smo
>> izgubili loptu i kad je španski igrač krenuo da je izvede i da
>> počne napad Perun mu nije dozvoljavao da je izvede, držao ga je,
>> smetao mu itd. Inače, uopšte
Ok, sudija svira deveterac za nas, a Dušebajev uzme loptu
i istrči kontru do našeg deveterca, kao nije čuo, pa tek onda
vrati loptu i nikom ništa. :) (?) Zbog ovoga je Butulija bio
isključen u jednom meču u grupi, a evo sada i Perun.
Inače, Butulija je onako grubo nasrnuo na Španca zbog
grubog prekršaja nad njim u predhodnom napadu koji je prošao
bez isključenja. Tu sad ne bih krivio sudiju, ali bih krivio
rukomet kao vrlo _zajebat_ i nedefinisan sport. Ako može da se
bije, onda neka se biju kao u hokeju, ako ne može, onda neka
bude kao u basketu, ovako...
rukomet.262dizel,
-> #171, mpedja>
> Oni rekose da valjda nece igrati ni u finalu(ako prodjemo)!
Daleko bilo , da se pomerim sa mesta. Skrba je vec posle 20-ak minuta
dosao u svlacionicu, sto su ostali igraci odusevljeno prihvatili.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.263dizel,
-> #181, lexus>
> Sve zavisi od sudija. Uvek je najeteze protiv domacina.
Ukoliko ne bude neke vece kradje od strane sudija (u sta verujem)
Spance cemo odrati k'o idiote.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.264kum.djole,
-> #263, dizel> Ukoliko ne bude neke vece kradje od strane sudija (u sta verujem)
> Spance cemo odrati k'o idiote.
;)) ..što volim kad neko zakasni s execom.. %)
Kako komentarišeš ovo što su nas malopre vratili sa OI iz Barselone ? ;)
rukomet.265dizel,
-> #252, mango>> ova ekipa, kada se svi igraci potpuno oporave, nece imati
>> pravog protivnika!
>
> E, dizelu, s tobom vise necu da polemisem. Javi se kad budes
> malo (mnogo?) objektivniji.(naravno, ovo ne znaci da sam ti
> lupio ignore;)
Ja sam bio potpuno objektivan!
Ukoliko ovo nije tacno, ja onda zivim u velikoj zabludi...
(Znam kakve ce ovo odgovore izazvati, ali nema veze).
Stvarno je nasa reprezentacija ubedljivo najbolja na svetu,
samo da se svi igraci skupe, oporave i zaigraju protive
celog sveta...
rukomet.266dizel,
-> #255, stefan>> - U prvom napadu protivnika su iskljucili Predraga Perunicica,
>> iako se zna da se uvek prvo igraci upozoravaju zutim
> kartonima.
>
> igrac krenuo da je izvede i da pocne napad Perun mu nije
> dozvoljavao da je izvede, drzao ga je, smetao mu itd. Inace,
> uopste nije neophodno da igrac prvo dobije zuti karton da bi
> bio iskljucen.
Ma nije tacno!!!
Mi smo u prvom napadu dali gol. Oni su nas inace u prvom napadu
ubili i dobili ZUTI karton. A onda je usledio napad Spanije koji
uopste nije bio kontra ili polukontra (to je bio napad posle prvog
naseg, tj.prvi napad Spanije) i Peruna je jedan igrac Spanije gurao
da ne moze da pridje onom koji ima loptu. Perun se onda odvojio od
tog seljaka, ali se, nosen inercijom zakucao u onog drugog Spanca sa
loptom, i to ne narocito jako. I zato je bio iskljucen, a bio je i
sedmerac.
rukomet.267dizel,
-> #257, vitez.koja> ste da mnogo naivno dobijamo iskljucenja, Spanci (i ostali)
> jednostavno u odbrani "grle" protivnika, a nasi ga guraju i
> udaraju. Inace i on, a i brat mu, cesto udaraju protivnike
Za ovo si u pravu. Inace tim grljenjem sa dve ruke, koje je
inace po pravilima za iskljucenje, potpuno se zaustavlja
protivnicki igrac, dok se ovom nasom odbranom sa pomalo
udaraca igracu prakticno dopusta da se izgura do 6m i
sutne...
># => - Prekinuli su jednu nasu kontru zbog povrede spanskog
> igraca
>
> Ako je zbog toga, onda je nezasluzeno. Mislim da je prekinuto
> zato sto faul nije izveden gde je napravljen, pa je vracena
> akcija.
Sigurno je zbog povrede, jer su bas pokazali na njega i cekali da ustane.
rukomet.268lexus,
-> #265, dizel=> Stvarno je nasa reprezentacija ubedljivo najbolja na svetu,
=> samo da se svi igraci skupe, oporave i zaigraju protive
=> celog sveta...
Moram priznati da se ovde slažem sa dizelom!
Nama je cela prva bekovska linija bila povređena:
Jovanović najteže, Nenad Peruničić i Butulija lakše.
U Španiju nisu doputovali Stupar i Matić.
Perić povredio nogu, Stojanoviću je polomljen prst,
Knežević igrao pod temperaturom.
Uzgred, velika greška našeg selektora je što
Đorđić nije branio protiv Španije! I trebalo je
staviti Kovačevića u sastav. Možda bi njih
dvojica preokrenuli nešto...
rukomet.269lexus,
-> #266, dizel=> da ne moze da pridje onom koji ima loptu. Perun se onda odvojio od
=> tog seljaka, ali se, nosen inercijom zakucao u onog drugog Spanca
=> sa loptom, i to ne narocito jako. I zato je bio iskljucen, a bio je
=> i sedmerac.
Perun se zakucao laktom u facu drugog Španca, a to je bio dovoljan
razlog sudijama da ga isključe. Jednostavno, protiv domaćina se
uvek igra drugačije nego protiv drugih reprezentacija.
Naročito ako je domaćin jedini konkurent za OI.
rukomet.270stefan,
-> #261, mileusna> Inače, Butulija je onako grubo nasrnuo na Španca zbog
> grubog prekršaja nad njim u predhodnom napadu koji je prošao
> bez isključenja. Tu sad ne bih krivio sudiju, ali bih krivio
> rukomet kao vrlo _zajebat_ i nedefinisan sport. Ako može da se
> bije, onda neka se biju kao u hokeju, ako ne može, onda neka
> bude kao u basketu, ovako...
Butulija je u 5 sekundi zveknuo _dva_ Španca u glavu :) Ako imaš negde
snimak utakmice pogledaj. Verovatno da se zadržao na jednom ne bi dobio
crveni karton. A što se tiče rukometa, to je sigurno jedan od
najprljavijih sportova.
rukomet.271stefan,
-> #263, dizel> Ukoliko ne bude neke vece kradje od strane sudija (u sta verujem)
> Spance cemo odrati k'o idiote.
;))) Ponekad je bolje izbrisati stari exec nego ga poslati ;)
rukomet.272stefan,
-> #268, lexus> Uzgred, velika greška našeg selektora je što
> Đorđić nije branio protiv Španije! I trebalo je
> staviti Kovačevića u sastav. Možda bi njih
> dvojica preokrenuli nešto...
Kad si već spomenuo... Čudi me da pošto je bilo evidentno da Jovanović
ne može da odigra kako valja u timu nije bio ili Kovačević ili Lisičić za
koga je baš karakteristično da ume dosta dobro da šutira sa spoljnih
pozicija. Tako bi se pomalo rasteretio Peruničić. Inače što se tiče
Đorđića, ako se ja ne varam obično se prijavljuju po dva golmana za
utakmicu a logično je da su prednost imali Perić i Stojanović.
rukomet.273giovanni,
-> #249, mangoĘ? Na kog si S.K. mislio? Ja znam jednog ovde;)
Na onog u hali u Španiji. :) A koji je taj drugi? :)
rukomet.274mpedja,
-> #239, space.ace#$%&*-> Ma nemoj! Ti se lepo logujes na 14400 pa te bole uvo za malo duzi
#$%&*-> citat, kad ti je CPS preko 1500, dok mi ostali koji se logujemo
#$%&*-> na 4800, pa i 2400 itekako razmisljamo o takvim porukama, i smeta
#$%&*-> nam toliki citat!
Ko je rekao da ja imam modem na 14400. Pa i ja imam na 2400 ljudi! :((((
#$%&*-> 'si ti cuo za OLR! Covece, kakvo riljanje po porukama od ko zna kad,
#$%&*-> samo se lupi Atl-O, i u trenutku dobijes CELU poruku kojoj je pret-
#$%&*-> hodna odgovor! E sad, ako si ti navikao na SETNET, i na BlueWave,
Cuo sam. Poruke UVEK pisem u off-line-u!
#$%&*-> Nemoj da postanes klasican primer ignore-a (pee*, dj.*, itd ;)).
Ima kandidata koji dolaze pre mene! :>>>>>
rukomet.275lexus,
-> #272, stefan=> pozicija. Tako bi se pomalo rasteretio Peruničić. Inače što se tiče
=> Đorđića, ako se ja ne varam obično se prijavljuju po dva golmana za
=> utakmicu a logično je da su prednost imali Perić i Stojanović.
Stojanović koji je ceo šampionat branio sa slomljenim prstom i Perić
koji je istegao mišić :)
rukomet.276vitez.koja,
-> #267, dizel#=>> Ako je zbog toga, onda je nezasluzeno. Mislim da je prekinuto
#=>> zato sto faul nije izveden gde je napravljen, pa je vracena
#=>> akcija.
#=> Sigurno je zbog povrede, jer su bas pokazali na njega i cekali da
#=> ustane.
I dalje nisam siguran. Naravno da će, kad su već prekinuli
utakmicu, da sačekaju da se povređeni igrač oporavi/zameni (kao u
fudbalu, kad je prekid sačeka se da se ukaže pomoć ovima što leže :).
Seti se da je lopta vraćena da se izvede negde od našeg gola, a ne
verujem da bi tako bilo da je prekinuto zbog povrede.
Inače, Dušebajev je zaslužio isključenje zbog onog istrčavanja
kontre...
sk
rukomet.277stefan,
-> #275, lexus>Stojanović koji je ceo šampionat branio sa slomljenim prstom i Perić
>koji je istegao mišić :)
I branili su sjajno do utakmice sa Španijom. Da nije bilo takvih njihovih
odbrana razvoj situacije na utakmicama u grupi ne bi bio tako povoljan po nas.
rukomet.278dizel,
-> #271, stefan>
> ;))) Ponekad je bolje izbrisati stari exec nego ga poslati ;)
Sorry.
rukomet.279dizel,
-> #268, lexus> => Stvarno je nasa reprezentacija ubedljivo najbolja na svetu,
>
> Nama je cela prva bekovska linija bila povredena:
> Jovanovic najteze, Nenad Perunicic i Butulija lakse.
> U Spaniju nisu doputovali Stupar i Matic.
> Peric povredio nogu, Stojanovicu je polomljen prst,
> Knezevic igrao pod temperaturom.
Ma ovo je kao izvestaj iz bolnice...
Inace, cak je i Nedja Jovanovic pre neki
dan u novinama rekao nesto slicno mojoj
izjavi. Otprilike ovako:
- Sledece godine na svetskom prvenstvu u Japanu, ako se samo
oporavimo (da ne bude toliko povreda), necemo imati pravog
protivnika, sem MOZDA Rusa.
> Uzgred, velika greska naseg selektora je sto
> Dordic nije branio protiv Spanije! I trebalo je
> staviti Kovacevica u sastav. Mozda bi njih
> dvojica preokrenuli nesto...
I ja isto mislim da kad golmanima ne ide moraju biti zamenjeni, ali ne znam
da li je to bilo moguce, jer ova dvojica igraca, koje si pomenuo, nisu
bili u prvih 12 igraca na pocetku meca, pa mislim da oni ne mogu da igraju
na tom mecu (verovatno se na pocetku svakog meca prijavljuju prvih 12 i samo
oni mogu da igraju...)
rukomet.280dizel,
-> #276, vitez.koja> Inace, Dusebajev je zasluzio iskljucenje zbog onog istrcavanja
> kontre...
I posle recite da nas sudije nisu pokrale...
rukomet.281lexus,
-> #279, dizel=> na tom mecu (verovatno se na pocetku svakog meca prijavljuju prvih
=> 12 i samo oni mogu da igraju...)
To, na žalost, jeste tačno.
Ali, ja sam mislio da je bilo bolje umesto Perića prijaviti Đorđića,
i naći mesto za bar još jednog beka.
rukomet.282mpedja,
-> #262, dizel#$%&*-> Daleko bilo , da se pomerim sa mesta. Skrba je vec posle 20-ak minuta
#$%&*-> dosao u svlacionicu, sto su ostali igraci odusevljeno prihvatili.
Izgleda da je bio rec o pogresnoj informaciji. :)
rukomet.283mpedja,
-> #275, lexus#$%&*-> Stojanovic koji je ceo sampionat branio sa slomljenim prstom i Peric
#$%&*-> koji je istegao misic :)
Samo da su se malo bolje pokazali protiv Spanaca...
Steta.
rukomet.284junior,
-> #280, dizel> I posle recite da nas sudije nisu pokrale...
Ne, sudije su nas oštetile, a ne i pokrale.
rukomet.287dizel,
-> #194, stefan> Ako jos neko bude napisaio "Cao Stef" ili da recimo "da mi
> moderator ne brise" i sl. neka bude siguran da ce biti obrisano
> ;)))
Cao Stef..:)))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
Citajte ljudi dok moderator ne reaguje!!:)))
rukomet.288dizel,
-> #195, mango> Prognoziram finale Jugoslavija(bar se nadam;) - Svedska. Ma
> koliko vi gurali ruje u prvi plan, cini mi se da bolje poznajem
> obe reprezentacije od vas ostalih, jer sam zimus na kopu
> odvajao od skijanja da bih gledao eurosport:) Tada je bio
> aktuelan svetski kup koji su uzeli Svedjani razbivsi ruse u
> finalu. Dakle, moja prognoza je: 1. Svedska; 2.Jugoslavija; 3.
> Rusija; 4. Spanija, mada se nadam da cemo mi biti prvi;)
Dakle tema prognoza definitivno nije za tebe. :)))
1. Rusija
2. Spanija (videcu ih negde bez sudija>>:))
3. Jugoslavija
4. Svedska
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.289dizel,
-> #201, lexus>
> Twilight Zone ruleZ! ;)))
^^^^^^^^^^^^^
A Sandra ?? :))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.290dizel,
-> #204, ljubisha>
> Jel ima komentara? Sudije nam ipak ovaj put ((c) by Srdan
> Knezevic) nisu krive. :(
>
Nisu ?????????????
No Comment
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.291dizel,
-> #217, kum.djole>
> Nisu.
Jesu. Pomogli su Spancima da od 3:3 naprave 10:4.
Hint: nepravilno izveden aut (k'o u basketu) u njihovoj kontri,
prekid nase kontre zbog ?!!?? "povrede" spanskog igraca......
Onda su se i njihovi navijaci primili, pa ti igraj.
> Normalno je da sudije budu pomalo naklonjene domacinu.
Normalno je ako sve meceve sude iste sudije. A ne u Santanderu, sa slabim
navijanjem publike sudije pomazu Teki, a u Pioniru pred osam hiljada
fanatika ravnopravno sudjenje.
A uopste, zasto bi to bilo normalno ? Bas bi trebalo da stiti goste
kad domacin vec ima podrsku publike.
> Izgubili smo, lose smo igrali, bice bolje vec sledece godine.
> Ne moze se odmah na krov Evrope, nisu to kosarkasi. :)
>
Jesmo lose igrali, ali kad se mi uigramo i kada glavni igraci ne budu
povredjeni.........:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.292dizel,
-> #220, lexus>
> Bogami, Butulija se lepo pokazao juce...
> Razbio dvojicu Spanaca...
> Pravi Srbin ;>>>
> Ali, ko gubi ima prava da bije... ;>>>
Samo ti provociraj...:)))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.293guta,
Aleksandar Knežević, dosadašnji igrač Partizan MAG-a i reprezentativac,
potpisao je jednogodišnji ugovor sa Borbom iz Lucerna, koju je ove godine
eliminisala Crvena Zvezda u četvrtfinalu Kupa evropskih pobednika kupova.
rukomet.294mpedja,
-> #293, guta#$%&*-> Aleksandar Knezevic, dosadasnji igrac Partizan MAG-a i
Bre ljudi u poslednje vreme sve sami Knezevici!
rukomet.296budim,
-> #289, dizel(:) A Sandra ?? :))))))
Sandra, definitivno ruleZ! ;)))))
poz,
budimir
p.s. Ćao Štef! :)
rukomet.297budim,
-> #287, dizel(:)> Ako jos neko bude napisaio "Cao Stef" ili da recimo "da mi
(:)> moderator ne brise" i sl. neka bude siguran da ce biti obrisano
(:)> ;)))
(:)
(:) Cao Stef..:)))))))
(:)
(:) pozdrav,
(:) Nikola R.S.F.C.
(:)
(:) Citajte ljudi dok moderator ne reaguje!!:)))
Nije valjda izbrisao? :)
poz,
budimir
p.s. Ćao Štef! :)
rukomet.298lexus,
-> #296, budim=> Sandra, definitivno ruleZ! ;)))))
Sandra se posle dužeg izbivanja vratila kući ;)
I trenutno pomaže pri treniranju rukometa ;))))
Ko razume sFatiće ;)
rukomet.299dizel,
-> #259, kum.djole>
> Dvaput proveram sta kucam i ne vidim da sam ja to igde pomenuo.
Kao se ne secas:)))
Pa koliko si objasnjavao Budimu, Luki, Marku i meni kako su izgubili/pobedili
igraci Zvezde i partizana a ne mi.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
p.s. mango = imangovski ??? Valjda jeste :)
rukomet.300dizel,
-> #273, giovanni> Ę? Na kog si S.K. mislio? Ja znam jednog ovde;)
>
> Na onog u hali u Spaniji. :) A koji je taj drugi? :)
Vitez.koja ???
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.301dizel,
-> #252, mango>
> E, dizelu, s tobom vise necu da polemisem. Javi se kad budes
> malo (mnogo?) objektivniji.(naravno, ovo ne znaci da sam ti
> lupio ignore;)
Marko je objektivan, ato sto ti ne vidis ono sto svi vide je tvoj problem :)
Pa da li si primetio da Nedja nije mogao da skoci uopste. Luka ti je
napisao sve povrede nasih igraca.
Slazem se da smo dosta neuigraniji od ostalih ekipa, ali i to ce se popraviti
vremenom.
BTW sledece godine u Japanu imamo objektivne sanse da budemo prvi ili drugi.
Van Evrope i nema neke jace selekcije, tako da ce nam jedini protivnik biti
Rusija. U spaniji smo pobedili sve reprezentacije koje su zauzele prva 3
mesta na proslom prvenstvu sveta? (evrope).
A spanci su posebna slika. Kao sto rece Perun, jedva cekam prvu priliku da
im se revansiramo za onaj poraz. Ako ih u Pioniru ne pobedimo sa vise od 5
golova razlike....nista nismo uradili.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.302kum.djole,
-> #299, dizel>> Kao se ne secas:)))
>> Pa koliko si objasnjavao Budimu, Luki, Marku i meni kako su
>> izgubili/pobedili igraci Zvezde i partizana a ne mi.
..a ne JA.
Po n-ti put - kad ONI izgube, ONI su izgubili. Klubovi.
Tu se ne faćam.
Kad izgubi Jugoslavija, MI Jugosloveni (Luka i ja;) smo izgubili.
itd. itd. .. i sledeći put dobićete FAQ, pa prostudirajte.
-
Što se tiče inkriminisanog ;) Srđana Kneževića, isti je pre par
dana dao intervju RTV-Reviji i istakao kako je žarko želeo da
komentariše onaj meč, da je jedonostavno puk'o i da je profesionalac
kome se to više neće dogdoditi. Kaže da je čekao sportsku osvetu
naših rukometaša, jer su hrvatski navijači "divljali" posle pobede
nad našim rukometašicama u Mađarskoj, što mu se posebno zgadilo. ;)
Isti je napomenuo da od rane mladosti za njega postoji samo SKJ i
da će uvek biti - anacionalan i ateista, poreklom iz Like.
rukomet.303dizel,
Sta se desilo sa ovom temom ljudi ?
Evo da ja otvorim sezonu.
U cetvrtfinalnim utakmicama postignuti su sledeci rezultati:
Crvena Zvezda - Vrbas 33:25 (17:12)
Proleter - Partizan 24:19 (13:9)
Dubocica - Mornar 24:20 (11:9)
CZ je ovom pobedom prakticno obezbedila prolaz u polu-finale Kupa jer
ce revans biti samo formalnost. Vrbasani su uspeli u 50-om minutu da smanje
na samo 2 razlike, ali vise od toga nisu mogli. Kod Zvezde su standardno
dobro odigrali Butulija, Perun, Zikica i Beli Stojanovic, dok se u porazenom
timu istakao Vojvodic, inace najbolji strelac meca sa 10 golova.
Proleter je u Zrenjaninu savladao Partizan potpuno zasluzeno. Prelomni
trenutak je bio kada je 15-ak minuta pred kraj Partizan imao 2 igraca
vise pri rezultatu 18:16 za Proleter. Partizan ne samo da nije uspeo da
postigne gol nego je uspeo da ga primi. Kasnije je sve bilo stvar rutine.
Prvenstveno zbog situacije u Partizanu, ne verujem da ce uspeti da naprave
iznenadjenje i izbace Proleter.
Inace cetvrti par je bio Zeleznicar-Jugovic, a revans-mecevi se igraju
u sredu 19.6.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.304dizel,
Ako je verovati Zurnalu Jovan Kovacevic ce sledece sezone nositi dres
Crvene Zvezde. List precizira da je posle utakmice CZ-Vrbas doslo do
kontakta izmedju Kovacevica i celnih ljudi Crvene Zvezde....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.305lexus,
-> #303, dizel=> Crvena Zvezda - Vrbas 33:25 (17:12)
=> Proleter - Partizan 24:19 (13:9)
=> Dubocica - Mornar 24:20 (11:9)
Revanš mečevi:
Vrbas - Crvena zvezda 25:21 - dalje ide Zvezda
Partizan - Proleter 26:20 - dalje ide Partizan
Jugović - Železničar 22:28 - dalje ide Železničar
Dubočica nije otputovala u Bar, tako da Mornar ide dalje.
rukomet.306mango,
-> #303, dizel> CZ je ovom pobedom prakticno obezbedila prolaz u polu-finale Kupa jer
> ce revans biti samo formalnost. Vrbasani su uspeli u 50-om minutu da smanje
Vrbas:Crvena zvezda 29:25, prva utakmica 33:25 za Zvezdu, dalje ide Vrbas;))
> Prvenstveno zbog situacije u Partizanu, ne verujem da ce uspeti da naprave
> iznenadjenje i izbace Proleter.
Iznenadjenje? U drugoj utakmici Partizan:Proleter 26:20:)
rukomet.307dizel,
-> #149, lexus
(ovo je odgovor na poruku 5.149 iz foruma...)
> Pravo resenje je da se crncima zabrani da igraju za
> reprezentaciju SAD, da bismo mi bili prvi u Atlanti ;)
Pa da, ali neki od nas ne znaju ko smo to MI...
Mozda bi oni navijali za hrvate.
:>
rukomet.308dizel,
-> #305, lexus> Partizan - Proleter 26:20 - dalje ide Partizan
Svaka cast grobari, cekamo vas u finalu... Ako dodjete do njega...
:)))
rukomet.309lexus,
-> #308, dizel=> Svaka cast grobari, cekamo vas u finalu... Ako dodjete do njega...
Žreb je danas, možda vas izbacimo već u polufinalu :)