rukomet.311mango,
-> #307, dizel>> Pravo resenje je da se crncima zabrani da igraju za
>> reprezentaciju SAD, da bismo mi bili prvi u Atlanti ;)
> Pa da, ali neki od nas ne znaju ko smo to MI...
> Mozda bi oni navijali za hrvate.
Khm, khm. Nisam znao da su Amerikanci tako dobri u rukometu
i da uglavnom crnci igraju za njihov tim;))))
A sto se tice prozivke, ja sam vec napisao da bih navijao za
Jugoslaviju u takvom mecu (Jugoslavija:Hrvatska) jer mi je
Jugoslavija ipak daleko draza:) Pretpostavka je da ce kum da
poludi kad procita tvoju poruku;)
rukomet.312budim,
-> #309, lexus(:) Žreb je danas, možda vas izbacimo već u polufinalu :)
Konfa sa vicevima zvrji prazna, piši malo tamo... :>
poz,
budimir
rukomet.313budim,
-> #311, mango(:) Jugoslavija ipak daleko draza:) Pretpostavka je da ce kum da
(:) poludi kad procita tvoju poruku;)
Jok ti ćeš! :)))))
Btw. rukometaši Amerike su ranije bili solidna selekcija...
poz,
budimir
rukomet.316dizel,
-> #309, lexus> => Svaka cast grobari, cekamo vas u finalu... Ako dodjete do
> njega...
>
> Zreb je danas, mozda vas izbacimo vec u polufinalu :)
Budi bar malo realan!!!
Nemate ni teoretske sanse... Zvezdini igraci koji su ostali u Bgd-u su
trenirali dok je trajalo EP u rukometu, a i reprezentativci su u formi,
dok su vasi poceli pripreme tek pre 5-6 dana... Daj boze da vas neko ne
izbaci iz kupa. Onde nece biti genocida nad grobarima, a upravo sam se
uzeleo neceg takvog :>>>>
rukomet.317kum.djole,
-> #311, mango>> A sto se tice prozivke, ja sam vec napisao da bih navijao za
>> Jugoslaviju u takvom mecu (Jugoslavija:Hrvatska) jer mi je
>> Jugoslavija ipak daleko draza:) Pretpostavka je da ce kum da
>> poludi kad procita tvoju poruku;)
Ne znam zašto se to dovodi u pitanje, jer već je sve postalo tako
gnusno da i ne vredi odgovarati. Kad moja zemlja, Jugoslavija,
nastupa na nekom takmičenju, u nekom međudržavnom susretu,
ja pevam tu himnu takvu kakva je i iznad svega želim pobedu.
U sudaru rukometaša Hrvatske i Jugoslavije nisam navijao za Hrvate
već za svoje. Svako normalan bi to i bez objašnjenja zaključio.
rukomet.318lexus,
-> #316, dizel=> Budi bar malo realan!!!
no comment
=> izbaci iz kupa. Onde nece biti genocida nad grobarima, a upravo sam
=> se uzeleo neceg takvog :>>>>
Blago tebi ;)
Ajde malo prekni sa zvezdaškim širenjem po konf. - dosadno je
rukomet.322dizel,
I Zvezda i Partizan su obezbedili, verovatno, ulazak u finale.
Partizan je na svom terenu pobedio Mornar sa 8, a Zvezda u Nisu
Zeleznicar sa jednim golom razlike.
Znaci eto derbija u finalu.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.323dizel,
Ipak nema grobara u finalu...
(Sta sam vam rekao)
Pobedom od 25:16, Mornar je uspeo da se plasira u finale,
premasivsi tako prednost partizana iz prvog meca od 8 golova!!!
:)))
rukomet.324dizel,
-> #322, dizel>
> I Zvezda i Partizan su obezbedili, verovatno, ulazak u finale.
Zvezda je i definitivno obezbedila, jer je u revansu
igrala nereseno 23:23 sa Zeleznicarom, pa je zahvaljujuci
pobedi od 23:22 u prvom mecu zasluzeno prosla u finale
kupa Jugoslavije gde ce verovatno sresti ekipu Partizana.
CZ je teze nego sto se ocekivalo ostvarila povoljan rezultat.
U prvom poluvremenu gosti su par puta vodili, da bi pred kraj
poluvremena poveli cak sa 10:8. Ipak igraci Zvezde su se brzo
konsolidovali i izjednacili na 11:11. Sa tim rezultatom se
otislo na odmor. U drugom poluvremenu Zvezda preuzima stvar u
svoje ruke. Iako se igralo gol za gol prolazak Zvezde u finale
nijednog trenutka nije dolazio u pitanje. I na kraju je gostujuca
ekipa Zeleznicara uspela da izjednaci i tako se casno oprosti od
takmicenja u kupu.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.325dizel,
Crvena Zvezda je u skladu sa planom za pravljenje
evropski jakog tima dovela prvo pojacanje. Radi
se o jednom od najtalentovanijih mladih bekova,
Aleksandru Adzicu, koji se obavezao na cetvorogodisnju
vernost crveno belima.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.326iaca,
-> #322, dizel> I Zvezda i Partizan su obezbedili, verovatno, ulazak u finale.
> Partizan je na svom terenu pobedio Mornar sa 8, a Zvezda u Nisu
> Zeleznicar sa jednim golom razlike.
> Znaci eto derbija u finalu.
Al' za malo. Grobari se opet sapleli. Sjebase ih djetici.
To je stvarno sramota da posle 8 razlike ispadne i to su zadnjih 60-tak
sekundi djetici igrali sa 4 igraca.
BRUKA!!!
rukomet.327dizel,
Crvena Zvezda je pobednik Kupa Jugoslavije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj voljeni tim je osvojio duplu krunu, posle pobede nad
barskim Mornarom od 29:24 u drugom mecu finala kupa.
CZ je skoro kompletan mec odigrala sa drugom postavom, ali
je ipak pobedila. Prednost je u toku meca bila i veca, ali
su Barani na kraju uspeli da smanje rezultat.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.328basrak,
Kako je završen rukometni turnir na Olimpijadi? Ko su bili polufinalni parovi,
a koji za broncu i finale?
rukomet.331lexus,
-> #328, basrak=> Kako je završen rukometni turnir na Olimpijadi? Ko su bili
=> polufinalni parovi, a koji za broncu i finale?
Finale:
Hrvatska-Švedska 27:26 (16:11)
Za treće mesto:
Španija-Francuska 27:25 (13:12)
rukomet.332nikola.s,
-> #1367, lexus> Cigane, ;) ovde se govori o tome ko je trofejniji, a ti ili si
> lud, ili ne znas da citas. ;)
Rukometni klub Crvena Zvezda je u poslednje dve sezone osvojio dva
kupa, te tvoja pretpostavka o jednom kupu ne stoji. Za titule nisam
siguran, ali provericu.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.333nikola.s,
Partizan izgubio od Mornara 8 razlike...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.334lexus,
-> #333, nikola.s=> Partizan izgubio od Mornara 8 razlike...
Dobra ti vest ;)
A rezultat? Tabela?
Svašta...
rukomet.335nikola.s,
Proleter - Partizan 25:18
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
rukomet.336dizel,
-> #335, nikola.s** Proleter - Partizan 25:18
Pošto je neko rekao (znam i ko, ali da ga ne pominjem) da će sledeće
godine biti povećan broj takmičara u prvoj košarkaškoj ligi, nešto
mi se čini da će i rukometna morati malo da se proširi, da bi Partizan
mogli sledeće sezone da nastupa u njoj. :>>