arkadne.947lexus,
-> #946, vojas=> Naviko na njega iz 3da, cool mi tip, a uz to jedini kaze neki
=> komentar "let's rock" ;)
Komentariše on i kad pobedi... Samo, treba pobediti ;)
arkadne.948lepiaf,
Predjoh i taj Death Rally.... Dajte nesto drugo....
Nego ima li neko (ili je video gde ima) final version?
Le Piaf
arkadne.949the.edge,
-> #947, lexusT?>> Komentarise on i kad pobedi... Samo, treba pobediti ;)
Chek?
Jednom sam bio prvi u trci i nije nishta reko?!
Mozda kad je prvo mesto?
Osecham da kazhe: Damn I'm good! ili neshto slichno:))
AcCeSS DeNiED
arkadne.950lexus,
-> #948, lepiaf=> Predjoh i taj Death Rally.... Dajte nesto drugo....
? Čisto sumnjam da si ga prešao...
arkadne.951lexus,
-> #949, the.edge=> Osecham da kazhe: Damn I'm good! ili neshto slichno:))
U stvari... Kaže 'Hail to the King, Baby!' ;)
arkadne.952spantic,
Pec DooM 2 na Ultimate DooM. Uzivajte.
19_updat.ziparkadne.953lepiaf,
Jel' zna neko kako da u death rally-u namestim modem?
Kad izaberem port gde mi je modem kaze Com port not found. Probao sam da
promenim Com portove i opet isto... Tamo gde nije modem kaze OK!
Thanx!
Le Piaf
arkadne.954the.edge,
░▒▓ - Death Rally v1.1 Shareware Patch - ▓▒░
This file will patch Death Rally Shareware
v1.0 into v1.1. This patch requires that you
have your copy of v1.0 shareware on your
system and installed before you use this
patch. From Apogee & Remedy.
drive11.ziparkadne.955vstan,
-> #952, spantic> Pec DooM 2 na Ultimate DooM. Uzivajte.
O čemu se radi ?
arkadne.956spantic,
-> #955, vstan> O čemu se radi ?
Trebalo bi da doda jenu novu epizodu, skinuto je sa njihovog
sajta, ali pravo da kažem malo sam zbunjen jerbo je Ultimate
DooM zapravo još jedna epizoda na Doom 1.
Nemam trenutno CD sa DooM 2 da probam.
arkadne.957lexus,
-> #952, spantic=> Pec DooM 2 na Ultimate DooM. Uzivajte.
Hmmm... Zar Ultimate Doom nije Doom sa 4 umesto 3 epizode?
U stvari, ja sam siguran da jeste, budući da imam dotičnog ;)
Ne bi smelo da ima veze sa Doom 2
arkadne.959kizoni,
interesuje me gde se moze naci Command & Canqware sa mapama celog sveta.
iskljucivo me interesuje CD verzija (ako i postoji neka druga munja)
eventualne odgovore ostaviti na Mail Kizoni
unapred hvala
arkadne.960lexus,
-> #959, kizoni=> interesuje me gde se moze naci Command & Canqware sa mapama celog
=> sveta. iskljucivo me interesuje CD verzija (ako i postoji neka
=> druga munja)
Svašta sam doživeo u svom životu, ali ovakvo blaćenje omiljene
mi igre je nešto najgore...
S-T-R-A-Š-N-O !!!
arkadne.961rebel,
Ako bi neko mogao da mi kazhe kako se koriste oruzhija u Batman
Forever bi bih mu zahvalan.
I ako ima nekih poteza skrivenih.
10x
read ya
arkadne.962dr.dre,
-> #5, msasavise puta ulazi i izlazi iz prostorija posle penjanja liftom
stalno ce se otvarati nova vrata i doci ces do izlaza Srecno Dr. Dre
arkadne.963lena,
Da li neko ima REGISTROVANU verziju "Death Rally" ?
mail me
arkadne.964alec,
-> #963, lena> Da li neko ima REGISTROVANU verziju "Death Rally" ?
Piratizovanje na Sezamu je protivu zakonito ;)
arkadne.965mcule,
-> #964, alec
> > Da li neko ima REGISTROVANU verziju "Death Rally" ?
>
> Piratizovanje na Sezamu je protivu zakonito ;)
To što se čovek raspituje da li neko ima registrovanu verziju
programa nije zločin ;).
arkadne.966vcvija,
Da li neko moze da mi objasni kako se prolaze (otvaraju) vrata u
igri Duke Nukem 3D koja se nalaze na prvom nivou treci podnivo. To
je onaj podnivo koji pocinje pored elektricne stolice. Vrata koja
me interesuju su ona koja se nalaze na suprotnoj strani unutrasnjeg
dvorista.
arkadne.967kizoni,
Odgovor kako se prelazi treci podnivo Duke Nukem 3D
Na stolici si ,bez ikakvog oruzja.Odmah sa sklonis u stranu da te taj zrak ne
ubije i odes niz hodnik do jedinih punih vrata(ne resetkastih),otvoris ih
,udjes unutra,umlatis svinju,otvoris nesto kao poklopac na zidu(u sobi naravno)
odakle uzmes pistolj i ubijes svinju koja ce ti upravo doci(ako igras tezinu
Lets rock).U sobi imas dva prekidaca,upali oba.Jedan ti je da se stolica
spusti(ispod imas pusku i municiju),a drugi9 da skloni zavesu.Pobijes
neprijatelje i preskocis u njihovu sobi i nastavis igru.
arkadne.968kizoni,
Pogresno sam shvatio pitanje,evo ti ponovo odgovora:
Sa te strane ne mozes da otvoris vrata,te u dvoristu uzmi crvenu karticu,
iskoristi je,pogasi polja ,idi tamo gde si nasao zutu karticu i u poslednjoj
sobi ces videti poster na zidu,prodji kroz njega,bombama razvali stene na putu
i idi do podmornice u kojoj ti je Autodestruct,a u okolini mozes da otvoris ta
vrata koja te interesuju do dvorista.
Uzivaj u igri najbolja je.
arkadne.970vcvija,
-> #968, kizoniHvala.
arkadne.971alec,
-> #965, mcule> To sto se covek raspituje da li neko ima registrovanu verziju
> programa nije zlocin ;).
Jeste, ja sam isto tako pitao da li neko ima crack za Telemate i sutradan
sam dobio sysmsg PORUKU bla bla bla PONISTIO MODERATOR...
arkadne.972vitez.koja,
-> #966, vcvija#=> je onaj podnivo koji pocinje pored elektricne stolice.
#=> Vrata koja me interesuju su ona koja se nalaze na
#=> suprotnoj strani unutrasnjeg dvorista.
Ne otvaraju se nikako, tj. nisu bitna.
U sredini one najveće, centralne prostorije, kada pređeš mostić,
imaš (iza vrata) neku mapu nivoa, sa upadljivom strelicom koja
pokazuje na jednu od ćelija. U toj ćeliji se (u najboljem
"Bekstvo iz Šošenka" maniru) nalazi poster gole ribe, kroz koji
treba da prođeš...
arkadne.973vstan,
-> #971, alec>> To sto se covek raspituje da li neko ima registrovanu verziju
>> programa nije zlocin ;).
>
> Jeste, ja sam isto tako pitao da li neko ima crack za Telemate
Nije. Nisi dobro pitao.
arkadne.974mmisic,
-> #971, alec> Jeste, ja sam isto tako pitao da li neko ima crack za Telemate i sutradan
> sam dobio sysmsg PORUKU bla bla bla PONISTIO MODERATOR...
Raspitivati se za registrovanu verziju programa (informativno) i
crack, su dve totalno drugačije stvari. Naime, na Sezamu nije
dozvoljeno bilo kakvo kršenje prava (piraterija) ili bilo poziv na to.
arkadne.975dbambi,
Command & Conquer
Misija : Albanija (ili Bugarska)
Početak : Kako da bezbedno prizemljim helikopter koji mi
donsi pojačanje ? Šta se uopšte nalazi u njemu ?
Oko moje baze se nalaze 4 protivničke PA baterije i
uvek mi obore taj helikopter, a ionako startujem sa
malo snaga. Dakle, seća li se neko te misije ?
Bambi
arkadne.976lexus,
-> #975, dbambi=> Početak : Kako da bezbedno prizemljim helikopter koji mi
=> donsi pojačanje ? Šta se uopšte nalazi u njemu ?
Nikako. :)
Moraćeš bez helikoptera da predješ misiju.
Ne boj se, nije preterano teško ;)
arkadne.977dragosh,
-> #975, dbambi-apsurd- Command & Conquer
-apsurd- Početak : Kako da bezbedno prizemljim helikopter koji mi
-apsurd- donsi pojačanje ? Šta se uopšte nalazi u njemu ?
-apsurd- Oko moje baze se nalaze 4 protivničke PA baterije i
-apsurd- uvek mi obore taj helikopter, a ionako startujem sa
-apsurd- malo snaga. Dakle, seća li se neko te misije ?
Aaaaa, da,da,da... Sećam se da sam tu imao frke. Sve se završilo tako što
sam uzeo save sa sledeće mislije od ortaka, jer sam isto tako ko ti mislio
da je gotovo ako mi ubiju helios.Međutim, kad sam se posle malo raspitao,
čuo sam da ti on ustvari uopšte i nije važan. Znači- neka skinu helios,
a ti samo nastavi da igraš ...
btw: nadam se da imaš cheat ?
poz!
arkadne.978dbambi,
-> #977, dragosh
=> a ti samo nastavi da igraš ...
Fora je u tome što nemam rafineriju i početnih 5000 se istope
vrlo brzo :(. Ali, ako nema druge moraću da razbijem NOD sa tim što
imam.
=>
=> btw: nadam se da imaš cheat ?
Nemam. Šta dobijam njime ? Jel bi moglo jedno 50000 kredita :) ?
Bambi
arkadne.979hose,
-> #883, legendMa frka je u tome što ne mogu da sredim onog magarca na kraju II nivoa
(TEMPLE). Da li postoji neki hint kao npr. ubiješ ceo ekran, ubiješ gada
ili neranjivost ili tako nešto?
Ajde igrači,, dajte neki hint.
PS: Igra je COMIX ZONE
arkadne.980dbambi,
-> #978, dbambi=>=> btw: nadam se da imaš cheat ?
=>
=>
=> Nemam. Šta dobijam njime ? Jel bi moglo jedno 50000 kredita :) ?
Dakle, uprkos mojim herojskim :) maporima, ne uspevam da
pređem dotičnu misiju, pa zamoljavam nekog da mi pošalje cheat.
Bambi
arkadne.981darth.vader,
Ej ljudi, jel zna neko kako da otvorim vrata od one pecine na
ostrvu u igri PRINCE OF PERSIA 2 ('sezame otvori se' ne radi ;) )
c ya
darth.vader
arkadne.982rkovacevic,
-> #981, darth.vader==>Ej ljudi, jel zna neko kako da otvorim vrata od one pecine na
==>ostrvu u igri PRINCE OF PERSIA 2 ('sezame otvori se' ne radi ;) )
Stani na svaku kamenu ploču, SEM one označene.
arkadne.983darth.vader,
-> #982, rkovacevic>> Stani na svaku kamenu plocu, SEM one oznacene.
Uspeo ! Thanks :)
c ya
darth.vader
arkadne.984dragosh,
-> #980, dbambi-apsurd- Dakle, uprkos mojim herojskim :) maporima, ne uspevam da
-apsurd- pređem dotičnu misiju, pa zamoljavam nekog da mi pošalje cheat.
Hm...osećam se prozvanim... Ajde po 1000. put ide cheat za
neograničeno $ u igri popularno zvanoj CIC.
poz!
cheat.ziparkadne.985pixel,
Interesuje me kako se najbolje uništavaju oni !#$#%'$'!!
helikopteri u Cannon Fodderu 2...
Primetio sam da se jednino mogu ubiti kada su na zemlji (uglavnom
se spuste tek kada mi masakriraju sve čikice :), ali mi nije jasno kada
sleću i kojim povodom :). Dakle, how do I kill the f-in mothers!!??
Ok, ni ostali saveti za igru nisu nepoželjni. :)
arkadne.986castrvm,
Interesuje me kako da iziđem iz 17. nivoa igre DOOM II.
Imam sva tri ključa ,ali nigde vrata
arkadne.987pixel,
Još jedno pitanje u vezi sa Cannon Fodderom. Kako se uništava
ona fabrika u 6 fazi 12-tog nivoa? Uspeo sam da 'prizovem' helikoptera sa
onim dugmićima (stao sam na njih) i da uništim ona tri bunkera, ali
nikako fabriku (ne znam šta sve nisam probao). Dakle, help! :)
arkadne.988ztasic,
-> #986, castrvm> Interesuje me kako da izidem iz 17. nivoa igre DOOM II.
> Imam sva tri kljuca ,ali nigde vrata
Ne secam se tacno koji to bese...
Ako vec niko ne moze da se seti posalji mi u mail odgovarajuci
doomsavX.dsg
arkadne.989lena,
-> #986, castrvm Interesuje me kako da izidem iz 17. nivoa igre DOOM II.
Imam sva tri kljuca ,ali nigde vrata
U delu koji otvaras zutim kljucem ides prvo u levu prostoriju,
da bi otvorio desnu.
U desnoj prostoriji je lift koji ce te odvesti do prvog hodnika.
Kada dodjes do kraja prvog hodnika otvara se drugi hodnik,pa treci.
U jednom od tih hodnika (srednjem) je izlaz.
arkadne.990fdjole,
Jel zna neko mozda koji cheat ili trainer za WING COMMANDER IV?
Bio bih mu veoma zahvalan jer je igrica nemoguca za preci, a jako me
zanima kraj (i onih ostalih 4 CD-a).
Isto tako ne bacajte pare na to, bez veze je...
arkadne.991gradic,
Novi Logitechov joystick, specijalno radjen za arkadne igre.
wingman.gifarkadne.992meco,
-> #903, shadowAko slucajno ne vidis postu javljam ti se i ovako
Daklem, zapeo sam kod paukove mreze ispod glava sa svetlecim ocima
(mreza sprecava da prodjem)
meco
arkadne.993the.edge,
Ako bi mikis/spanta mogao da skine Stargunner shareware sa apogee sitea, bilo
bi cool, poshto igra rules!
AcCeSS DeNiED
arkadne.994spantic,
-> #993, the.edge> Ako bi mikis/spanta mogao da skine Stargunner shareware sa apogee sitea,
> bilo bi cool, poshto igra rules!
Ma skinuću ja sutra, nije problem, problem je kad ću stići da UL.
arkadne.995spantic,
-> #994, spantic>> Ako bi mikis/spanta mogao da skine Stargunner shareware sa apogee sitea,
>> bilo bi cool, poshto igra rules!
>
> Ma skinuću ja sutra, nije problem, problem je kad ću stići da UL.
Skinuo sam je, 5 MB.
arkadne.996lexus,
-> #995, spantic=> Skinuo sam je, 5 MB.
Cool, opet ću morati da se budim u 5 ujutru ;)
Zahtevam da se više ne skidaju dobre igre sa interneta,
pošto to škodi mom metabolizmu, živcima, srcu i svemu
ostalom! ;)
(šalim se O;)
arkadne.997the.edge,
-> #995, spantic
T?>> Skinuo sam je,5 MB.
Cool, hvala!
Okachi igru kad budesh ishao u bigz, ako te mrzi modemom. :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.998the.edge,
-> #996, lexus
T?>> Zahtevam da se vise ne skidaju dobre igre sa interneta, posto to
T?>> skodi mom metabolizmu,zivcima,srcu i svemu ostalom!;)
T?>> (salim se O;)
Ovde vidimo primer mazohizma, ustvari sado-mazohizma poshto che i svog brata
da muchi sa istim stvarima. ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.999chip,
High:)
Jel ima neko spisak naredbi koje se koriste u
onom Quake konzola modu (poziva se pritiskom na ~ ) ?
C ya,
No CaRRieR
arkadne.1000schef,
1.1000
JUBILEJ! ;) Moderatore, da častiš. :)
arkadne.1001dusank,
-> #6, micckoI ja sam je vec presao!! Cao!
arkadne.1002homer,
Mozda sam malo zakasnio sa igrom Doom !
Ali ako bi neko bio ljubazan da posalje nesto o ubacivanja novoh
wad -fajlova u igru i nesto osiframa, bilo bi sjajno.
Srđan
arkadne.1004fdjole,
-> #999, chipNeke komande konzole u QUAKE-u: VID_DESCRIBEMODES (skraceno
VID_D i pritisnes TAB) - spisak rezolucija
VID_MODE (broj) - rezolucija
IMPULSE 9 -sva oruzja :)))))
GOD - NERANJIVOST (GOD MODE)
Uz ovu poruku saljem i help iz samog QUAKE-a.
AKO TI TREBA UNIVBE, A TREBA TI ZA QUAKE, a nemozes da ga nadjes
posalji mi pisamce i poslacu ti SDD.
quahelparkadne.1005spantic,
StarGun, Apogee 1 deo od 4.
1start-a.ziparkadne.1006spantic,
StarGun, Apogee 2 deo od 4.
arkadne.1007spantic,
StarGun, Apogee 3 deo od 4.
1start-c.ziparkadne.1008spantic,
StarGun, Apogee 4 deo od 4.
Sve sa Sezamovim znakom. Uživajte.
arkadne.1009olix,
-> #1002, homer> Ali ako bi neko bio ljubazan da posalje nesto o ubacivanja novoh
> wad -fajlova u igru i nesto osiframa, bilo bi sjajno.
> Srđan
doom -file xxxxx.wad
arkadne.1010sqweaky,
Kako se prelazi drugi nivo druge epizode Duka3D?
Pomagajte molim vas!
10x
milos
arkadne.1011ranx,
> Mozda sam malo zakasnio sa igrom Doom !
> Ali ako bi neko bio ljubazan da posalje nesto o ubacivanja novoh
> wad -fajlova u igru i nesto osiframa, bilo bi sjajno.
Pogledaj ovu konferenciju od početka, pa ćeš naći sve što te zanima.
arkadne.1012vstan,
-> #1006, spantic> StarGun, Apogee 2 deo od 4.
Gde su 2. i 4. deo ?
arkadne.1013smilicic,
-> #1006, spantic> StarGun, Apogee 2 deo od 4.
Pa, dobro gde je ovo??? :) Šalji odmah nanovo kao i deo 4
arkadne.1014spantic,
StarGun 2/4
1star-b.ziparkadne.1015spantic,
Stargun 4/4
Uživajte.
Samo da znate da je beta neverovatne 3D igre od tvoraca Warcrafta
izašla, ali je ovde nemojte čekati. Ista ima 68 MB + 5 MB za DirectX
2.
Radi samo pod Windows 95.
Sjajna je.
1star-d.ziparkadne.1016the.edge,
-> #1015, spantic4/4 missing? ;)
arkadne.1017snmi,
Zna li neko gde se moze naci uputsvo za Prince II .....
(Nije za mene ali je hitno potrebno) :)
POZDRAV
SNM
arkadne.1018lexus,
-> #1015, spantic=> Samo da znate da je beta neverovatne 3D igre od tvoraca Warcrafta
Diablo?
arkadne.1019inferno,
Jel ima neko igru ABUSE, da mi reši jedan problem?
arkadne.1021spantic,
-> #1018, lexus>=> Samo da znate da je beta neverovatne 3D igre od tvoraca Warcrafta
>
> Diablo?
Da. Imao sam prilike da je vidim, ali preview (koji radi) je
60 MB plus 5 MB za DirectX 2. Radi samo pod Windows 95 i NT 4.0
arkadne.1022dragosh,
-> #1008, spanticcit>> StarGun, Apogee 4 deo od 4.
cit>> Sve sa Sezamovim znakom. Uživajte.
Jel ovo igra,slike ili šta ?
poz.
arkadne.1023the.edge,
Where's 4th part of Starguner?
AcCeSS DeNiED
arkadne.1024spantic,
-> #1022, dragosh> Jel ovo igra,slike ili šta ?
Shareware igra naravno. Prvi nivo. Nije loša ako volite
pucačinu.
arkadne.1025the.edge,
-> #1024, spanticSamo fali 4. deo (trechi put) ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1026mmisic,
-> #1025, the.edge> Samo fali 4. deo (trechi put) ;)
Čemu fali četvrti deo ???
Stargun je komletan, a četvrti deo je u poruci 1.1008 ;)
arkadne.1027kalim,
ZNAM DA OVO NE PRIPADA OVOJ GRUPI, ALI HITNO TREBA DA PRODAM :
2 CD-a: -DESCENT 2 (1CD)
-SUPERMIX 1(1CD)
SVE ZAJEDNO ZA 25 "POSTANSKIH" MARKICA. HITNO
MAIL ME. KALIM.
arkadne.1028vojas,
Da li neko zna u chemu se razlikuje disketni quake (od valjda 16
disketa) i CD quake, od 650mb!?!
ACCeSS DeNiED
arkadne.1029lexus,
-> #1028, vojas=> Da li neko zna u chemu se razlikuje disketni quake (od valjda 16
=> disketa) i CD quake, od 650mb!?!
9 Inch Nails muzika - audio zapis na CD-u.
Mislim da smo već chatovali o ovome?
arkadne.1030ranx,
-> #1029, lexus> 9 Inch Nails muzika - audio zapis na CD-u.
Kulja mi reče da je muzika strava!
arkadne.1031the.edge,
Da li bi neko mogao da mi skine sa FTPa fajl DKPATCH.ZIP
nalazi se na FTP.IDSOFTWARE.COM/IDSTUFF/HEXEN
probao sam preko ftpmaila, stigo mi fajl ali ima crc greshku u
jednom fajlu ;(
Fajl je svega 62kb.
Nego, hteo bi da pitam, video sam na id siteu da ima hexen:
deathkings of the dark citadel. Da li postoji patch, koji patchuje
obichnu ver. hexena u ovu? Mislio sam da je to ovaj fajl shto
trazhim, ali izgleda da nije. I da li uopshte postoji patch, ili je
to cela nova ver.? (Kao shto za heretic postoji patch za ovaj novi
heretic).
AcCeSS DeNiED
arkadne.1032v.dragojevic,
Duke...
Kako se demontiraju (kupe) laser-trip bombe....
arkadne.1033johnnya,
-> #1032, v.dragojevic >> Duke...
>> Kako se demontiraju (kupe) laser-trip bombe....
Tako što pucaš u njih sačmarom, sa sigurne udaljenosti :)
arkadne.1034the.edge,
Postoji li moguchnost da se povecha sampling rate u Quakeu?
Takodje, postoji li moguchnost da se povecha onaj statusni ekran
(shto prikazuje oruzhja, tvoju facu, kljucheve itd.) i slova kada
se igra u SVGA 640x480 modu?
AcCeSS DeNiED
arkadne.1035the.edge,
Ima li neko novu ver. univbe-a? I koja beshe fora da se oni periodi
(21 dan) skinu?
AcCeSS DeNiED
arkadne.1036epson,
-> #1035, the.edge
│ Ima li neko novu ver. univbe-a? I koja beshe fora da se oni periodi
│ (21 dan) skinu?
└─────────────────────────────────────────────────
Ima je negde na NET-u (Dir?), a fora je Crack koji za 5 min nađeš na
Internet-u :) (Može i mail naravno :))
arkadne.1037the.edge,
Evo jedne fore u quakeu (koju sam da priznam, prochitao na apogee siteu,
pa onda sam probao to isto, da ne bude posle "ja otkrio tu foru" ;) ).
Kada idete da izaberete epizodu, izaberite onu chetvrtu, najtezhu.
Zatim kad upadnete u onu vodu spustite se na onaj crep, tj. onaj deo
koji vodi za nightmare skill. Pucajte u dugme na zidu (pored ulaza u
nightmare), ispisache vam se "The well of wishes awaits you in the crypt
of decay". Potom izadjite odatle putem onog teleporta koji se nalazi iza zida
(mozhete ichi i u nightmare, ali to ne preporuchujem ;) ), zatim izaberite
drugu epizodu. U drugoj epizodi u "Crypt of decay" nivou, pri skoro samom
kraju nivoa (u predelu kada na vas puca ono govno shto izbacuje exere ;) ),
pogledajte odatle levo i desno, na jednoj strani primetichete paket raketa, a
na drugoj Quad Damage predmet. Na ta mesta dolazi se zaletom pa
skokom. Bitan je predeo gde se nalazi "Q" predmet. Poshto che te i bolje
videti, primetichete jedan strashno uzan puteljak pored njega. Idite tim
puteljkom (pazechi da nepadnete u vodu) i nachi che te se ispred ulaza u
drugu prostoriju, kada dodjete u nju, primetichete neshto kao bunar.
Skochite u bunar, i to che ustvari biti taj "Well of wishes", da bi zatim
ugledali Dopefish ribu naslikanu na zidu (pri chemu sve vreme trepchu slova
"Dopefish lives!"). Dopefish je za one koji ne znaju maskota Apogee-a i
id-a. To je chisto jedna fora, poshto u takvoj igri kao shto je Quake,
ne ochekujete da che se neshto pojaviti neshto lepo ;), poshto je sama
ribica veoma slatka. Dopefish potiche iz Commander Keena, u zadnjem nivou u
"Goodbye Galaxy" epizodi, to je ona riba shto jede sve.:))
E sad, tu che se nachi josh i biosuit i pentagram koji che vam dati 666 armor,
tj. nepovredivi ste.
Stanite pored uskog prostora i tajna vrata che se otvoriti, izadjite na
povrshinu i zavrshite nivo (ili idite u sobu pored, koja je takodje
secret!).
Evo i slike :)
AcCeSS DeNiED
quake02.ziparkadne.1038vvelisavljev,
-> #1035, the.edge> Ima li neko novu ver. univbe-a? I koja beshe fora da se oni periodi
> (21 dan) skinu?
Postoji SDD53. A fora je da ga registrujes. Nadji ga negde, pa mi se javi
na mail za registraciju. :>
arkadne.1039gogica,
Ne znam da li je za ovu temu, ali muci me Fade to Black. Kako preci nivi sa
kamenim robotima? Sta trazi ruka u bazenu? Kome odneti ptice?...
.
arkadne.1040smars,
-> #1017, snmiZa startovanje igre koristi prince makinit
Tokom igre kucaj:
alt-n=prelazak nivoa
alt-t=dodavanje energije
+=dodavanje vremena
K=ubijanje protivnika
(ima jos ne mogu da se setim)
toliko za sada!
smars,pozdrav!:)
arkadne.1041the.edge,
Iz Epic MegaGames-a che uskoro izachi UNREAL. Nechu nishta da govorim
o igri (neshto sigurno i znate...valjda?!), samo bacite pogled na ovu
sliku koju sam okachio... obratite samo pazhnju na vodu i sve che vam
biti jasno...
AcCeSS DeNiED
picture.jpgarkadne.1042baker,
Virtual Fighter for Win 95
Problem: Pri startovanju iz Windows Explorera javlja
" A required .DLL file DDRAW.DLL was not found"
Ako neko zna resenje, neka javi .
Hvala.
arkadne.1043zormi,
-> #1042, baker* Virtual Fighter for Win 95
*
* Problem: Pri startovanju iz Windows Explorera javlja
* " A required .DLL file DDRAW.DLL was not found"
Nemaš instaliran DirectX dodatak za brzu grafiku čiji je deo i pomenuta
biblioteka. Taj dodatak se obično isporučuje uz Win95 igre a može se
naći i posebno na BBS-ovima ili MS site-u.
arkadne.1044gogica,
Molim za pomoc u vezi Fade to Black , kompletno i samo resenje petog nivoa, to
je onaj sa kamenim robotima:) Hvala.
arkadne.1046gogica,
Ortak i ja smo preko modema igrali Doom 2, medjutim na petnaestom nivou Doom
poludi i pomesa snimljene pozicije, i tako upropasti nas trud. Molim ljude
koji su igrali preko modema a imaju pozicije petnaestog ili nekog bliskog nivoa
da zakace ovde. Hvala.
arkadne.1047apostol,
Na internetu ima obilje dodataka za Quake, svi su u izvesnom QC
formatu. Te fajlove _nekako_ treba iskompajlirati i ubaciti u QUake,
ali kako...?
Na osnovu DOC fajlova potrebno je imati program QUAKE_C.EXE (ima li
ga ko) koji ustvari samo olakšava posao ručnog editovanja izvesnog
fajla PROGS.SRC. Ja taj fajl u Quakeu nemam, niti sam ga video u
instalacionoj verziji...
Zna li ko...?
J O T Z O q A
arkadne.1048the.edge,
-> #1047, apostol
T?>> Na internetu ima obilje dodataka za Quake,svi su u izvesnom QC
T?>> formatu.Te fajlove _nekako_ treba iskompajlirati i ubaciti u QUake,
T?>> ali kako...?
Na kojim adresama si to nashao?
T?>> Na osnovu DOC fajlova potrebno je imati program QUAKE_C.EXE (ima li ga
T?>> ko)koji ustvari samo olaksava posao rucnog editovanja izvesnog fajla
T?>> PROGS.SRC.Ja taj fajl u Quakeu nemam,niti sam ga video u instalacionoj
T?>> verziji...
Nikad chuo za taj program... Koja su poboljshanja sa tim stvarchicama?
BtW: si se uchlanio u neki quake clan? ;) Ako jesi, onda oni sigurno imaju.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1049apostol,
-> #1048, the.edge
Patchovi za Quake daju se naći svugde, nađi ih preko Yahooa... Nisam
se učlanjivao u Quake clanove... probaću da nađem na drugim sajtovima.
J O T Z O q A
arkadne.1050psklop,
Ja i moj komsija ne mozemo da uspostavimo vezu za doom2 preko
modema.Ja imam modem na irq 4 a on na irq 2 i ne mozemo da
uspostavimo vezu.Da li neko zna sta da se radi? HVALA!
.exit
arkadne.1051epson,
-> #1050, psklop
│ Ja i moj komsija ne mozemo da uspostavimo vezu za doom2 preko
└─────────────────────────────────────────────────
Lakše i bolje je da neko donese komp kod drugog i povežete ih kablom ser. ili
lpt. Em ne puca ;), em je jeftiniji (nema impulsa), em igraš kolko hoćeš (nema
onog e meni sad treba telefon) .
PS Ovo ti savetujem jel si rekao KOMSIJA .