arkadne.842bolero,
zna li neko gde je osmi SECRET PLACE
u DUKE-u na prvom nivou
ubio sam se trazeci i nista
unapred fala
arkadne.843meric,
-> #842, bolero>> zna li neko gde je osmi SECRET PLACE
>> u DUKE-u na prvom nivou
A koji je osmi? ;)
Interesuje li vas spisak svih secreta u Duke-u (sa interneta),
da znam da li da trosim vreme? :)
arkadne.844meric,
*****************************************
3DRealms:Duke Nukem 3D Secret Places
****************************internet*****
(1/1)
secrets.arjarkadne.845meric,
*****************************************
3DRealms:Duke Nukem 3D Dukematch Strategies
****************************internet******
(1/1)
strateg.arjarkadne.846rados,
yo!!
u pitanju je BATMAN FOREVER!!!da li je neko igrao?????i kako-na
koji nacin karistim oruzija koja mogu da biram???
do sada samo jedno sam dobio odgovor na postavljeno pitanje!! pa
zar niko ne igra igre koje ja igram??! :(
uvek na usluzi!! :) rados
cu
arkadne.847daewoo,
-> #846, rados Ja igram!!!
Na pocetku trebas da odaberes dva oruzija sa spiska,koja ces
u toku igre koristiti kombinacijom odredjenjih tastera (na primer
"bet-bola" dole-napred-ruka dole).Inace ove kombinacije su veoma
teske za izvodjenje,a i oruzija su sranje.Kombinacije nemas sanse
da provalis,pa su ih zato stavilu uz prirucnih originalne igre.
Posto verovatno nems origina,poslacu ti spisak na mail (za koji
dan...).
arkadne.848toda,
-> #847, daewooEj!
Jel su ista kao u verziji za Segu? (oruzja)? Akojesu posalji i
meni!
Btw kako da izadjem sa treceg nivoa (u"miniranom" cirkusu)?
TODA
arkadne.849mr.x,
Ajde ljudi salji te igre.
Ili mi ostavite na mail.
Cu !!!!
▀▓▄ ▓▄ ▀▓▀▀▄ ▄▀▓ ▀▓
▓ ▓ ▓ ▓ ▓ ▓ ▀▄ ▄▀
▓ ▓ ▓ ▀▓▀▓▀ ▓
▓ ▓ ▓ ▀▓ ▓▓ ▄▀ ▓
▄▀ ▄▀ ▀ ▀ ▀▀ ▀▀
arkadne.850kiklop,
Imam pitanje u vezi DUKE-ta. Kako se ubacuju ovi novi nivoi koje je
spantic ostavio?
Pozdrav
arkadne.851supers,
-> #849, mr.x>> Ajde ljudi salji te igre.
>> Ili mi ostavite na mail.
Nisi u stanju da dođeš do igre koja te interesuje?
arkadne.852mr.x,
-> #851, supers>> Nisi u stanju da dodes do igre koja te interesuje?
NE NEGO VEC ME MRZI !!!!!!!
▀▓▄ ▓▄ ▀▓▀▀▄ ▄▀▓ ▀▓
▓ ▓ ▓ ▓ ▓ ▓ ▀▄ ▄▀
▓ ▓ ▓ ▀▓▀▓▀ ▓
▓ ▓ ▓ ▀▓ ▓▓ ▄▀ ▓
▄▀ ▄▀ ▀ ▀ ▀▀ ▀▀
arkadne.853vojas,
Da li neko zna kako se postavlja (pravi) ogledalo u edutoru nivoa za duke
nukem 3d?
Znam koji sprite se stavi (#540) ali, treba napraviti one-way wall
(svetlo-ljubicaste boje),a to mi nikako ne uspeva :(
AcCeSS DeNiED
arkadne.854dragoljub,
-> #850, kiklop> Imam pitanje u vezi DUKE-ta. Kako se ubacuju ovi novi nivoi
Postoje dva načina:
- igru startuj sa
duke3d.exe -map ime_fajla.map
gde umesto ime_fajla napišeš naziv mape;
- edituj user.con iz duketovog direktorijuma. U 329-om redu naći ćeš
definelevelname 0 0 E1L1.map 01:45 00:53 HOLLYWOOD HOLOCAUST
ovo zameni sa
definelevelname 0 0 ime_fajla.map 01:45 00:53 napiši_šta_hoćeš
i igru startuj normalno. Novi nivo će biti prvi u prvoj misiji, a
njegovim završetkom preći ćeš na drugi nivo prve misije. Naravno, možeš
na sličan način zameniti i sledeće redove (nivoe) i na taj način
kreirati svoju misiju.
arkadne.855spantic,
-> #850, kiklop> Imam pitanje u vezi DUKE-ta. Kako se ubacuju ovi novi nivoi koje je
> spantic ostavio?
duke3d -map quakekiller.map
arkadne.856supers,
-> #852, mr.x>>>> Nisi u stanju da dodes do igre koja te interesuje?
>>
>> NE NEGO VEC ME MRZI !!!!!!!
Dabome, e pa nas sigurno apsolutno neće mrzeti da te
obasipamo igricama u mail.
P.S. Očekujem od nadležnih da ga nauče pameti ako nastavi
da goleme potpise izručuje u conf.
arkadne.857bolero,
-> #855, spanticKod mene ta fora ne radi
kaze da ne moze da nadje fajl koji sam mu stavio po
direktorijum
naravno xxxxxx.map
a promenio sam mu i user.con
postoji li neka druga varijanta
da se ucitaju te epizode
pozdrav
arkadne.858johnnya,
-> #857, bolero >> kaze da ne moze da nadje fajl koji sam mu stavio po
MAP fajlovi moraju biti u istom dir. gde su ti i ostali Duke-fajlovi
arkadne.859bolero,
-> #858, johnnyastavio sam ih u isti direktorijum
ali nista opet isto
nemoze da nadje xxxx.map
arkadne.860spantic,
-> #857, bolero> Kod mene ta fora ne radi
To nije fora već zvaničan način za pokretanje spoljnih nivoa.
Obrati pažnju na svaki detalj i kucaj pažljivo sve sa razmacima.
Map fajl mora biti u istom direktorijumu gde i DUKE ili moraš
navesti punu putanju. Dakle
duke3d -map ime.map
arkadne.861bolero,
-> #860, spanticNEMA SANSE
Sve sam probao
milion puta sam proveravo.
Da nema neke veze sa verzijom Duketa
ja imam ovu sa sezama
arkadne.862stasas,
Zaglavio sam se u 3 nivou,u I epizodi Duke Nukema 3D
Nikako nemogu da nađem kraj nivoa.
Gde se nalazi skriveni izlaz (vrata?).
Pomagajte, ljudi
PS.Može i savegame iz četvrtog nivoa.
arkadne.863daewoo,
-> #862, stasasxx> Zaglavio sam se u 3 nivou,u I epizodi Duke Nukema 3D
xx> Nikako nemogu da nadem kraj nivoa.
Trebas da u trecoj zatvorskoj celiji prodes kroz sliku na
zidu,da granatama razvalis pecinu,i prodes kroz kanalizaciju.
Za svaki slucaj ti saljem status 4. nivoa.
dukestat.arjarkadne.864kostja,
-> #862, stasas=> Zaglavio sam se u 3 nivou,u I epizodi Duke Nukema 3D
=> Nikako nemogu da nadem kraj nivoa.
Vidi ovako... u desnom bloku celija ti je prolaz koji te vodi
iza kanalizacije. Tacnije zadnja (treca) celija ima sliku
zenske na zidu, e, pa, prodjes kroz nju i na kraju tog tunela
napravis dva puta BUM, tj dva puta bombom pravis nastavak istog.
Tada izlazis u kanalizaciju iz koje izlazis kod podmornice.
arkadne.865spantic,
-> #861, bolero> Da nema neke veze sa verzijom Duketa
> ja imam ovu sa sezama
U tome je problem, spoljni nivoi rade samo sa komercijalnom
verzijom Duke3D. Na Sezamu je SHW verzija. Na to je inače u
startu ukazano.
arkadne.866cnenad,
-> #865, spantic=> U tome je problem, spoljni nivoi rade samo sa komercijalnom
=> verzijom Duke3D. Na Sezamu je SHW verzija. Na to je inače u
=> startu ukazano.
Kad smo već kod problema, Duke komercijalna verzija, prilikom pokretanja
nakon što ispiše inicijalizaciju za zvuk, iskoči a DOS4GW ispiše poruke
o nekim greškama. Isto se događa i kad setujem igru bez zvučne kartice.
Najbitnije je da pokušavam da je poteram na 386 DX 40 sa 8 Mb RAM-a bez
koprocesora, valjda bi na takvoj konf. igrica trebala da radi.
Nema komentara o finalnom QUAKE-u ?
arkadne.867gogica,
-> #862, stasasjavi se gogici presao je sve nivoe i imam spemne pozicije ali sam na sezamu
tek pet dana i neznam kako da bas tebi posaljem pozicije.Javi mi se i dobices
ono sto ti treba.:)
arkadne.869the.edge,
-> #866, cnenad
T?>> Najbitnije je da pokusavam da je poteram na 386 DX 40 sa 8 Mb RAM-a
T?>> bez koprocesora,valjda bi na takvoj konf.igrica trebala da radi.
Ne bi!
Zahteva minimum 486, preporucuju P5 na 66mhz za SVGA grafiku.
AcCeSS DeNiED
arkadne.870johnnya,
-> #866, cnenad >> Najbitnije je da pokušavam da je poteram na 386 DX 40 sa 8 Mb RAM-a bez
>> koprocesora, valjda bi na takvoj konf. igrica trebala da radi.
Zaboravi, ne radi ! Imao sam iste probleme, čak i sa koprocesorom :)
Mada u helpu piše da smanjiš brzinu DRAM-a, ali meni se tada mašina
blokira posle boota sa porukom PARITY ERROR.
arkadne.872mikis,
Nadam se da je prava tema :)
░▒▓██ HOCUS POCUS v1.1 PATCH UPDATE ██▓▒░
This file is for registered owners of the
Apogee game Hocus Pocus v1.0 ONLY!! This file
will update your registered copy of Hocus
Pocus v1.0 to the newly released v1.1. This
patch will not do anything if all you have is
the shareware episode. This patch requires
that you have your game installed. -- Apogee
hppat-r.ziparkadne.873mikis,
Rise of the Triad:Dark War v1.2 - v1.3 Patch!
CD-ROM/Power Pack Registered Version. This is
the patch for customers who have the CD-ROM
version, or a floppy disk version that has
had the PowerPack applied to it. This is NOT
for the Site License CD-ROM, the shareware
episode, or the regular floppy disk version.
From Apogee Software, Ltd.
r13cdpt.ziparkadne.874mikis,
░▒▓██ RAPTOR v1.2 PATCH FILE - APOGEE ██▓▒░
This file is for registered owners of Raptor
ONLY!! This file will patch your registered
copy of Raptor v1.1 to the newly released
v1.2. This patch will do nothing if you
only have the shareware version. This patch
requires that you have your copy of the game
currently installed. (c)1994 Apogee Software
rpat_12r.ziparkadne.875spantic,
Demo sjajne igre za Windows 95, sve u oblačićima stripa
comix95.exearkadne.876the.edge,
-> #875, spantic
T?>> Demo sjajne igre za Windows 95,sve u oblacicima stripa
? Jel to neka nova verzija or what?!
Imam Comix, ali koliko mi se cini radi i pod winom3.1 !?
Ovo nesto novo?
AcCeSS DeNiED
arkadne.877spantic,
-> #876, the.edge> ? Jel to neka nova verzija or what?!
> Imam Comix, ali koliko mi se cini radi i pod winom3.1 !?
Ovo je za Windows 95. A ako se radnja odvija u stripu i preneta
je sa Sege ili tako nečeg, to je to.
arkadne.878hose,
Da li slučajno ima neko hint ili help ili rešenja za igru COMIX ZONE?
arkadne.879jokanovicm,
CYBERIA: Sta treba uraditi u prostoriji sa zarazom?
jokanovicm
arkadne.880armitage,
Potreban mi je program za čerupanje WAD fajlova. (za igru Stife)
Armitage
P.S.: Ima neko ideju kako da automatizujem prebacivanje tekstura
iz Strifa u Duke3D. (tiles) Onaj Wad2art puca..
arkadne.881the.edge,
Kakav je Strife, o cemu se radi i na koliko staje?
btw: jel izasao quake commercial?
AcCeSS DeNiED
arkadne.882legend,
-> #876, the.edge-=-> ? Jel to neka nova verzija or what?!
-=-> Imam Comix, ali koliko mi se cini radi i pod winom3.1 !?
-=-> Ovo nesto novo?
Ma Comix je za 32 bit Win... E sad, ti imaš onaj W32 instaliran
(zakrpa koja običan win pretvara u 32bit). Ovo što on daje je možda isto
to ali je on probao na 95 i radi pa mu je palo napamet da je za 95!
Get it?
Legend of LoC!/eXplosives
Alone till doom's day!
arkadne.883legend,
-> #878, hose-=-> Da li slučajno ima neko hint ili help ili rešenja za igru COMIX
-=-> ZONE?
Joj, mrzi me sad da ti pišem sve... Uglavnom, što češće pustaj onog pacova
jer će da ti nađe neke lepe predmete (bombe, 'ranu ;)... Kod šorke neznam
šta da ti kažem, osim moraš da im uđeš u štos... E, da, kad se biješ, ako
te izudaraju tj. čini ti se da ti potezi koje si pritisnuo kasne, probaj da
smanjiš ekran da bi animacija brze išla, a samim tim i da bi CPU mogao brže
tj. na vreme da odigra tvoje poteze... Mene su tako isprebijali dok nisam
ukapirao, a posle je sve bilo ok!
Legend of LoC!/eXplosives
Alone till doom's day!
arkadne.884hose,
-> #883, legendMa frka je u tome što ne mogu da sredim onog magarca na kraju II nivoa
(TEMPLE). Da li postoji neki hint kao npr. ubiješ ceo ekran, ubiješ gada
ili neranjivost ili tako nešto?
Ajde igrači,, dajte neki hint.
PS: Igra je COMIX ZONE
arkadne.885the.edge,
Svezhe vesti sa inta.
John Romero (jedan od osnivacha id softwarea, programer dooma)
je napustio istoimenu
firmu i osnovao svoju sopstvenu (josh se ne zna tachan naziv).
Firmi se pridruzhio njegov prijatelj Tom Hall (ex-producent, radio
rise of the triad, nacrtao popularnu ribu Dopefish za commander
keen,a sada je Dopefish maskota apogeea)
koji je takodje napustio apogee i pridruzhio se njemu.
Novosonovana firma che se takodje baviti 3d igrama.
Puno sreche!
moj komentar:
Jedina je mana shto su ove dve gigantske firme ostale bez cool
ljudi koji su bili zaduzheni za "uspeshnost" igre (igara).
AcCeSS DeNiED
arkadne.886cikota,
molim nekoga da mi posalje sifre za duke3d .Kako da predem nivo 3 druge misije
interfero. pomoc .saljite na mail
arkadne.887lexus,
-> #885, the.edge=> John Romero (jedan od osnivacha id softwarea, programer dooma)
Baš me zanima ko će im raditi Quake II...
Uzgred, pojavila se komercijalna verzija Quakea.
486DX4/100 sa 16Mb RAM-a je dovoljan za savršeno glatku i igrivu
nisku rezoluciju. Igra će raditi i na DX2/50 sa 8Mb, ali će biti
prilično trzavo (osim ako se ne igra na ekranu veličine poštanske
marke ;)
arkadne.888kostja,
-> #886, cikota=> molim nekoga da mi posalje sifre za duke3d .Kako da predem nivo 3 druge
=> misije interfero. pomoc .saljite na mail
Sto se tice sifara imas dnkroz (besmrtnost), dnweapons (svo oruzje)
i dnstuff (oruzje, kartice itd). Vise ti ne treba.
Samo budi malce jasniji, jer nit se misija niti nivo ne zovu inferno
koliko ja znam.
arkadne.889cikota,
hvala ti kostja,pogresio sam za naziv nivoa treba mi kako da predem nivo
incubator
arkadne.890mikeman,
-> #885, the.edge<<!>> Jedina je mana shto su ove dve gigantske firme ostale bez cool
<<!>> ljudi koji su bili zaduzheni za "uspeshnost" igre (igara).
Da, ali zato je stvorena nova "gigantska" firma ! Mozda ce (ne kazem
sigurno) ova nova da nadmasi obe pomenute firme !
arkadne.891the.edge,
-> #887, lexus
T?>> Bas me zanima ko ce im raditi Quake II...
Evo josh novosti sa interneta (ja sam btw: glavni prenosilac novosti shto se
tiche Apogeea, EpicMegagamesa i Ida ;) )
Uskoro izlazi shadow warrior iz 3D Realmsa (ogranak Apogeea).
Koristiche "isti" build-engine kao duke nukem3d.
Naravno igra che biti (bar prema slide showsima koje sam video)
state-of-the-art!
U ulozi che te biti ninja, sa gomilom oruzhja, shurikena, sablji i sl.
Mochi che chak i tenk da se vozi.
Losha strana za one sa 486mashinama da che igra biti za P5 60+, a dobra
strana za nas sa P5 je to shto che igra biti jaaako dobro nacrtana i
animirana, sa puno detalja u svga resu.
Autori kazhu da je razlog pentium korishchenju, usavrshavanje tehnike, dakle
ne koristi se potpuno isti build sistem kao u dukeu, vech mnogo bolji
i sa vishe stvari, jer prema njihovim rechima, ne zhele da naprave od
te igre Duke 3D kopiju.
Takodje uskoro izlazi Duke3D Plutonium pak, koji che sem novih nivoa (novog
sveta), sadrzhati novo oruzhje, sa novim forama u igri.
Zahteva registrovanu 1.3D verziju dukeTa (patchuje na 1.4).
U izradi su josh igre Blood i Prey (3d realms).
Takodje 3D igre.
---
Death Rally
Izashla je cool igrica iz Apogeea - Death Rally, za sada samo shareware.
Igra che biti tipa Overdrive sa mnooooogo vishe stvari, boljom grafikom
(chini mi se svga), pucanjem, kupovinom novog oruzhja, opreme, mogucnost
igre preko modema - do 4 igracha max. Jedan od vozacha che biti i Duke Nukem
:)
Takodje Apogeeu je u planu igra Balls of steel, koji che prema rechima autora
biti fliper koji josh nije vidjen :)
...i, izashla je i igra Xenophage (apogee)
Radi se o tuchi tipa One must fall, samo sa ogrooooomnim likovima.
Shto se tiche EpicMegagamesa, oni che uskoro da izdaju
Jazz Jackrabbit 2, cool platformu sa 8 svetova.
U igri che biti i njegov dosadni brat koga che te takodje mochi da shetate
kroz raznobojne nivoe :)
Igra postoji SAMO u verziji za windows95!
Takodje, josh jedna interesantna igra od epica je Unreal.
Unreal je kopija quakea sa cool grafikom, itd, itd.
Da bi se dobila cool grafika, specijalni efekti, bla bla bla, preporuchuju
P5.
Kod nashih pirata od nabrojanih igara jedino ima Xenophage, i to beta
verzija. ;(
Da li mi se to chini ili su pirati malo posustali sa novim igrama??
Setimo se kako su duke3d kasno dobili... !?
AcCeSS DeNiED
arkadne.892the.edge,
-> #890, mikeman
T?>> Da,ali zato je stvorena nova "gigantska" firma !Mozda ce (ne kazem
T?>> sigurno)ova nova da nadmasi obe pomenute firme !
Mozhda, ali prochi che puuuuno vremena do toga.
Jer obe firme imaju svoje enginere, dok che ova firma morati da razvije
novi (sem ako ne licensira) ako misli da uspe.
AcCeSS DeNiED
arkadne.893lexus,
-> #891, the.edge=> U ulozi che te biti ninja, sa gomilom oruzhja, shurikena, sablji i
=> sl. Mochi che chak i tenk da se vozi.
Ninja sa tenkom ;(
Ovaj svet zaista propada ;)
arkadne.894lexus,
-> #892, the.edge=> Jer obe firme imaju svoje enginere, dok che ova firma morati da
=> razvije novi (sem ako ne licensira) ako misli da uspe.
Budući da je Romero koautor id-ovog enginea, vrlo je moguće da
će i id i nova firma praviti novi engine. Ili da će koristiti
isti ;)
arkadne.895bokili,
-> #886, cikota
SIFRE SU PRE SVAKE KUCAS (DN)PA CE TI PISATI E ENTER THE CHEAT
CODE PA PISI ITEMS
DOBICES SA J-JETPACK
SA M-MEDIK-KIT
MASKU ZA RONJENJE
STEREOIDE I JOS MNOGO STVARI
DRUGA JE DNCLIPP
PROLAZAK KROZ ZIDOVE
I AKO NEMAS BETA VERZIJU ONDA CE DN STUFF DA TI RADI
ILI
TI SVA ORUZIJA
BOKILI!!!!
arkadne.896bokili,
AKO NIJE TESKO NEKA MI NEKO POSALJE NOVU MAPU ZA DUKE-NUKEN3D
ZA UZVRAT SIFRE ZA HERETIC:
SHAZAM-KNJIGA MOCI
QUICKEN-GOD MODE
GIMME-RAZNA POMAGALA
KITTY-PROLAZAK KROZ ZIDOVE
arkadne.897the.edge,
-> #893, lexus
T?>> Ninja sa tenkom ;( Ovaj svet zaista propada ;)
Neee...da znash samo kako cool izgleda igra :)
To je u stvari ninja u novom fazonu;)
Ima od vatrenog oruzhja, bacacha raketa, do shurikena i ninja waeponsa!
rules!
A tenk nadjesh pa valjda sednesh u njega i onda gazish i ubijash okolinu;)
I josh shto se tiche Pray-a.
Igra bi trebala da izadje pochetkom 1997., po rechima autora nadmashiche
quake, jer che imati mnogo bolje svetlosne efekte i realizam (naravno
imache pored toga sve shto i quake).
Izdaje 3D Realms.
AcCeSS DeNiED
arkadne.898the.edge,
-> #894, lexus
T?>> Buduci da je Romero koautor id-ovog enginea,vrlo je moguce da ce i id
T?>> i nova firma praviti novi engine.Ili da ce koristiti isti ;)
Moguche, pogotovu shto je Tom Hall takodje radio na Rise Of The Triadu i
Prayu.
Mada...nishta se josh ne zna, chak ni ime firme :))
AcCeSS DeNiED
arkadne.899dragosh,
-> #896, bokiliAKO NIJE TESKO NEKA MI NEKO POSALJE NOVU MAPU ZA D
Nema potrebe da se dereš, ovde niko nije gluv....
arkadne.900kostja,
-> #889, cikota=> hvala ti kostja,pogresio sam za naziv nivoa treba mi kako da predem nivo
=> incubator
Incubator je drugi nivo druge misije. A gde si zapeo?
arkadne.901spantic,
-> #891, the.edge> Izashla je cool igrica iz Apogeea - Death Rally, za sada samo shareware.
> Igra che biti tipa Overdrive sa mnooooogo vishe stvari, boljom grafikom
> (chini mi se svga), pucanjem, kupovinom novog oruzhja, opreme, mogucnost
> igre preko modema - do 4 igracha max. Jedan od vozacha che biti i Duke
Ovo je skinuto sa Interneta i biće na Sezamu pa ako je neko
planirao prenos neka skida nešto drugo. Inače je igra arhiva
od 6 MB.
arkadne.903shadow,
Zavrsio sam BERMUDA SYNDROME
Ako nekome treba pomoc nek se javi !!!!
SHADOW
arkadne.904the.edge,
-> #901, spantic
T?>> Ovo je skinuto sa Interneta i bice na Sezamu pa ako je neko planirao
T?>> prenos neka skida nesto drugo.Inace je igra arhiva od 6 MB.
Eeeee....straaaaava!
Taman sam hteo da trazim da se donese o:)
AcCeSS DeNiED
arkadne.905orlic,
-> #891, the.edge
Th> Kod nashih pirata od nabrojanih igara jedino ima Xenophage, i to beta
Th> verzija. ;(
Totalno i apsolutno... :( I ja pratim desavanja i samo se jedim koliko
kasne...
arkadne.906orlic,
-> #897, the.edge
Th> I josh shto se tiche Pray-a.
Th> Igra bi trebala da izadje pochetkom 1997., po rechima autora
Th> nadmashiche quake, jer che imati mnogo bolje svetlosne efekte i
Th> realizam (naravno imache pored toga sve shto i quake).
Plus, podrzavace Intelovu MMX ekstenziju tako da ce valjda sadasnji
(tadasnji) pentiumi to moci da izvuku... :)
arkadne.907shadow,
SETTLERS II
Znam da ova igra nije za ovu temu ali vece su sanse da neko procita.
Pitanje glasi:
Kako se u setlersima nabavlja voda ???
arkadne.908meric,
-> #907, shadowI da ima vise sanse da tvoju poruku neko ovde procita, dva su razloga da je ne
poslaljes u neodgovarajucu temu, i to:
1. Mozda je vise ljudi prati, ali ako ne prati odgovarajucu to znaci da to nije
njihovo polje interesovanja, tako da su daleko manje sanse da ce ti
odgovoriti.
2. Nije pristojno ljude koje to ne interesuje primoravati da citaju. Zamisli
imam problem u nekoj avanturi i posaljem pitanje u Sezamnet:pitanja jer
ce tamo vise ljudi to procitati?!
btw, odgovor ti je u strategijama...
arkadne.909shadow,
-> #908, meric>I da ima vise sanse da tvoju poruku neko ovde procita, dva su
>razloga da je ne
>poslaljes u neodgovarajucu temu, i to:......
U PRAVU SI !!!!
Izvinjavam se, i zahvaljujem za odgovor na postavljeno pitanje.....
SHADOW
.
.
arkadne.910mikis,
Dakle, tražili ste dodatne nivoe za Duke-a... Izvol'te:
======================================================================
Title : Four Some
Author : Andrew Spitler
E-mail : AMSpitler.aol.com
Web Page : Don't have one
Description : Just another level from Andrew Spitler
Additional Credits to : Andrew Hsieh and Patrick Goode for play testing
======================================================================
* Play Information *
Episode and Level # : E1L1
Single Player : No
DukeMatch Level : Yes
Difficulty Settings : Not implemented
* Construction *
Base : New level from scratch/Modified (Map name)
Editor(s) used : Build
Known Bugs : None
* Where to get this MAP file *
FTP sites:
BBS numbers:
Other: America Online at Keyword 3DRealms (ALT-K)
===========================================================================
dn4som.ziparkadne.911mikis,
======================================================================
Title : 50 Square
Author : Andrew Spitler
E-mail : AMSpitler
Web Page : None
Description : A Big square with 50 small squares inside of it
Additional Credits to : Andrew Hsieh and Patrick Goode for play testing
======================================================================
* Play Information *
Episode and Level # : E1L1
Single Player : No
DukeMatch Level : Yes
Difficulty Settings : Not implemented
* Construction *
Base : New level from scratch
Editor(s) used : Build
Known Bugs : None
* Where to get this MAP file *
FTP sites:
BBS numbers:
Other: America Online
===========================================================================
dn50sq.ziparkadne.912mikis,
MAP NAME: Al's Dukematch City
MAP File Name: Alsdmcit.map
Creator: Alan Nanut
Map type: Single or Dukematch ONLY! NO EXIT!!! No co-op starts.
This is one hell of a wicked deathmatch level found awesome by 5 of 5
people. Level includes an awesome bar, my apartment, vents, washrooms, rad
explosive effects, earthquakes, and items well placed just for deathmatch!
This level is especially well textured and sprites are pretty much all well-
sized. This is a *MUST* for your level collection.
Any info on this level, e-mail me at: blazer@digital-rain.com
dnaldm.ziparkadne.913mikis,
File Name : Ambushed.map
Author : Casey Nydahl (BrandKiler on TEN)
E-Mail Address : Casey.Nydahl@worldnet.att.net
Description : A Duke Match level with many sniper areas
that are hidden! A total blast to play!
Files Included : Ambushed.Zip contains the following:
Ambushed.Map: The Level
Ambushed.Txt: Level Information
Additional Credits : Brandon McCoy, Dayton Beck (ETERNITY on TEN)
and Pavel Lagunas (Currency on TEN) for helping
me test my level. Thanks guys! I would also like
to thank the creators of duke nukem and to
challenge them to a game of Ambushed.map! Please
spread the word of my challenge everyone!
=======================================================================
*Play Information*
Episode and Level # : User Level
Single Player : Yes, but only to check out the level
Duke Match : YES!!!
Cooperative : No
Difficulty Settings : Not implemented
*Construction*
Base : New level from scratch (My first ever level)
Editor Used : Build
Build Time : No idea
Date of Map : End of July, 1996
Known Bugs : None that I know of. Please E-Mail me if you find any.
*Copyright Information*
- You may not use Ambushed.Map as a base to build additional levels.
- You may distribute Ambushed.Map as long as you include this text file
with no modifications.
*Places to find this map file*
None yet, so e-mail your e-mail address and I will send it to you.
dnambu.ziparkadne.914mikis,
=============================================================================
Title : Army Camp
Filename : armycamp.MAP
Author : Lincoln Carda
Email Address : carda@mail.infoave.net
Misc. Author Info : Lincoln Carda, High Point, NC, 13 years old
Description : This is the best level I have ever created and I have created
alot. You are in an army camp, there are soldiers(gray) and sargents (dark
red). Three secret places, water w/diving board and monsters, colored lights
on stage w/ music, a bar, beds, toilets, conveyor belts, janitorial closet
with ol' janitor joe hangin'. Very cool, pig soldiers need 2 shots from RPG to
die, with no .con files!
Additional Credits to : Blake Urmos, for testing this level in dukematch
and single.
=============================================================================
* Play Information *
Single Player : Yes
DukeMatch : Yes/2-8
Cooperative : Yes/2-8
New Sounds : No
New Graphics : No
New Music : No
* Construction *
Base : Original new Level from scratch
Editor(s) used : Build
Known Bugs : none
Copyright/Permissions
Do what ever you want with it, put it on cd, disk, bbs, anywhere AS LONG AS
THIS TEXT FILE IS INCLUDED!
Where to find this level
Well, I don't know.
dnarmy.ziparkadne.915orlic,
-> #907, shadow
Sh> Znam da ova igra nije za ovu temu ali vece su sanse da neko procita.
Sh> Pitanje glasi:
Sh> Kako se u setlersima nabavlja voda ???
Tako sto gradis bunare... :)
arkadne.916vojas,
-> #906, orlic
T?>> Plus,podrzavace Intelovu MMX ekstenziju tako da ce valjda sadasnji
T?>> (tadasnji)pentiumi to moci da izvuku...:)
Nee...svaki pentium ima (valjda) mmx :)
Koliko sam cuo, samo Apogeeova (pray) i Epicova (unreal) igra ce podrzavati
ovaj standard :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.917mikis,
================================================================
Title :BAHAMA
Filename :BAHAMA.MAP
Author :CHARLIE VASQUEZ
Email Address :HALEN0515@AOL.COM
Misc. Author Info :
Description :ON AN ISLAND WHERE YOU START OUT IN SOME RENTAL HUT
THINGS. THERE ARE SOME OTHER ISLANDS YOU'LL HAVE TO
FIND
Additional Credits to :EVERYONE WHO PUT THEIR EFFORTS INTO MAKING THIS GAME.
KEN SILVERMAN FOR MAKING BUILD AND EDITART. TEMPEST
FOR HIS BUILD TUTORIALS AND GMOSER FOR HIS MAP FAQ.
================================================================
* Play Information *
Episode and Level # :
Single Player : YES BUT ITS NO FUN
DukeMatch Level : Yes
Difficulty Settings : Not implemented
* Construction *
Base : New level from scratch
Editor(s) used : BUILD
New Art : YES
Known Bugs : NONE. IF YOU FIND ANY PLEASE LET ME KNOW. HOWEVER
THE
TREES MAKE IT SEEM TO RUN SLOW. BARE WITH IT.
* Where to get this MAP file *
WWW.GEOCITIES.COM/TIMESSQUARE/3488/DUKE.HTM
HTTP://VIRTUALTIMES.COM/VIDGAMES/DUKE3D
IF YOU HAVE THIS MAP THEN YOU'LL KNOW WHERE TO GET IT
Other: THERE IS SOME NEW ART. I'VE INCLUDED TILES014.ART SO IF YOU HAVE YOUR
OWN, MAKE A BACKUP. PLEASE DON'T CHANGE THIS MAP THEN POST IT.
dnbama.ziparkadne.918mikis,
================================================================
Title :BACKFIRE
Filename :BACKFIRE.MAP
Author :CHARLIE VASQUEZ
Email Address :HALEN0515@AOL.COM
Misc. Author Info :
Description :MY HOUSE WITH A CAR. THERE ARE ALSO SOME
SECRET PLACES THAT LEADS YOU TO ANOTHER HOUSE WHERE
WILL FIND THE REST OF THE WEAPONS. SCOPE THE MAP
UNDER
BUILD IF YOU NEED HELP.
Additional Credits to :EVERYONE WHO PUT THEIR EFFORTS INTO MAKING THIS
GAME.
KEN SILVERMAN FOR MAKING BUILD AND EDITART. TEMPEST
FOR HIS BUILD TUTORIALS AND GMOSER FOR HIS MAP FAQ.
================================================================
* Play Information *
Episode and Level # :
Single Player : Yes
DukeMatch Level : Yes
Difficulty Settings : Not implemented
* Construction *
Base : New level from scratch
Editor(s) used : BUILD
New Art : YES
Known Bugs : SOME DOORS LIKE THE CUPBOARDS AND STUFF WOULD OPEN
THE WRONG IF YOU WALKED UNDER THEM SO I BLOCKED THEM
WITH THAT PURPLE LINE. NO BIG DEAL.
* Where to get this MAP file *
WWW.GEOCITIES.COM/TIMESSQUARE/3488/DUKE.HTM
HTTP://VIRTUALTIMES.COM/VIDGAMES/DUKE3D
IF YOU HAVE THIS MAP THEN YOU'LL KNOW WHERE TO GET IT
Other: THERE IS SOME NEW ART. I'VE INCLUDED TILES014.ART SO IF YOU HAVE YOUR
OWN, MAKE A BACKUP. PLEASE DON'T CHANGE THIS MAP THEN POST IT.
arkadne.919toda,
II O M O 3 b O I~
Poceo sam ponovo da igram DOOM 2! Nemogu da se setim kako se
prelazionaj drugi nivo. Kako da uzmem crveni kljuc koji je u onoj
zgradi oko koje je zelena tecnost, a nemoze da se uskoci. Koliko se
ja secam ne postojikomanda za skok, a cini mi se da drugacije nemoze
da se udje
TODA
P.S. Gde je na 1. nivou 5-ti skriveni prolaz?
arkadne.920nenad,
-> #916, vojas> Nee...svaki pentium ima (valjda) mmx :)
Nema, tek će novi pentiumi to imati.
arkadne.921nenad,
-> #919, toda> Kako da uzmem crveni kljuc koji je u onoj
> zgradi oko koje je zelena tecnost, a nemoze da se uskoci.
Može, otidi skroz levo uza zid do kraja, okreni se na desno,
pritisni shift za trčanje i zaleti se - upadaš pravo kroz onaj
prolaz.
Btw, to oko zgrade nije zelena tečnost, slobodno možeš da se
krećeš po tome.
arkadne.922the.edge,
Bilo bi lepo kad bi uprava okacila death rally.
Hvala. ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.923toda,
II O M O 3 b O I~
Ovo je rep na mojuporuku u vezi DOOM 2! Provalio sam u cemu je
problem, neka budala mi je promenila setup!
TODA
P.S. Zahvljujem se kolegi (Nenadu) :)
arkadne.924orlic,
-> #907, shadow
Sh> Znam da ova igra nije za ovu temu ali vece su sanse da neko procita.
Sh> Pitanje glasi:
Sh> Kako se u setlersima nabavlja voda ???
Tako sto gradis bunare... :)
arkadne.925orlic,
-> #924, orlic
Evo malo o novim Screamers 2 :)
Inace, EA Sports, tvorci NFS-a (mojeg favorita :) su izbacili dve voznje:
Andreti Racing i Road Rash (za w95)... Nisam imao vremena da pogledam malo
vise o njima... :(
Screamer 2 is an all-new landmark in driving experiences leaving even
its impressive, critically acclaimed predecessors eating dirt. For the
first time, six formidable courses from around the world have been
designed with variable conditions to put the best to the test.
Feel every bone-shaking bump, every nerve-wracking jump, every
mud-and-gut churning skid, twist and turn. But don't feel ashamed to
release the tension with a scream every once in a while.
Screamer 2 has a whole host of new features including:
Super detailed models with scarily realistic
handling bring to life the cars everyone
wants to race flat out.
Every car and course is rendered in
incredibly fast real-time 3D, complete with a
host of dynamic camera views.
Ultra intelligent computer controlled
opponents with unnerving human-like
behavior
Multiple racing styles include arcade, full
championship and multiplayer modes.
Split screen mode for exciting two player
action on one PC.
Four special bonus cars to discover and
race.
arkadne.926vojas,
Damn, oce li vise neko poslati Death Rally!
Da sam znao da ce ovako biti, skino bi sam u caffeu ;(
AcCeSS DeNiED
arkadne.928bokili,
AKO NEKO IMA SIFRE ZA TERMINATOR FUTURE SHOCK (PIRAT-CD)
MOLIM VAS NEKA MI OKACI NA MAIL!!!!
BOKILI(UFO LIVES I HOPE!)
arkadne.930gogica,
Sta znaci slicica cipa na kojoj pise RAM u nekim epizodama Quake-a.Pojavlju.
je se u gornjem levom uglu.
arkadne.931lexus,
-> #930, gogica=> Sta znaci slicica cipa na kojoj pise RAM u nekim epizodama
=> Quake-a.Pojavlju. je se u gornjem levom uglu.
Znači da ti se RAM memorija prepunila, i da je Quake prazni
kako bi mogao da nastavi sa radom, a ti sa igranjem :)
arkadne.932lexus,
-> #901, spanticSubj: Death Rally
LE> Ovo je skinuto sa Interneta i biće na Sezamu pa ako je neko
LE> planirao prenos neka skida nešto drugo. Inače je igra arhiva
LE> od 6 MB.
Pa?
Gde je? Ja ga nešto nisam primetio...
arkadne.933gogica,
SUBJ: lexus
Da li moguce da Quake moze da popuni 32MB? To sam i ja u prvom trenutu
pomislio ali mi je bilo nelogocno, ali ako si siguran da je to to molim te da
mi ako mozes malo detaljnije objasnis.Hvala :)
arkadne.934lexus,
-> #933, gogica=> Da li moguce da Quake moze da popuni 32MB? To sam i ja u prvom
=> trenutu pomislio ali mi je bilo nelogocno, ali ako si siguran da je
=> to to molim te da mi ako mozes malo detaljnije objasnis.Hvala :)
Pa vidiš... Meni Quake nikada nije popunio ni mojih 8 :)))
No, pitanje je iz kog OS-a ga startuješ, koja je memorijska
konfiguracija i slično... Ja za Quake držim samo Himem.sys i
drajver za miša i prilično fino radi. Ako ti recimo Smartdriveom
pojedeš 8 mega, a EMM-om ostatak, logično je da će se Quake
buniti...
arkadne.935gogica,
Kako u Quake preci epizodu The Pain Maze na Easy skill-u
arkadne.936bokili,
AKO NEKO ZNA SIFRE ZA TERMINATOR FUTURE SHOCK(CD-RIP A MOZDA
RIPPER)
NEK MI
arkadne.937ranx,
-> #932, lexus> Pa?
> Gde je? Ja ga nešto nisam primetio...
Ni ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ajde kačite taj Death Rally!
arkadne.938spantic,
-> #937, ranx> Ni ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> Ajde kačite taj Death Rally!
Pogledaj u
\dos\fun\drally.zip
ili otkucaj jedno dir /s /n
očigledno nisi to uradio već nekoliko dana :)
Uživajte :)
arkadne.939gogica,
Da li je moguce da niko ne igra Quake! molim vas za pomoc.
arkadne.940lexus,
-> #938, spantic=> \dos\fun\drally.zip
Ha... Arhiva je dthrly.zip ;)
Uzgred, prilično dobra igra :)
Jedva čekam celu verziju :)
arkadne.941the.edge,
-> #940, lexus
T?>> Uzgred,prilicno dobra igra :) Jedva cekam celu verziju :)
Da da...skinuo je danas.
Te pitam...kako bre ja da uopste pobedim bar jednom u trci?;))
btw: nacekaces se jos duuuugo dok nasi pirati ne dobiju final!
Prvi razlog: igra je i dalje: "When it's done!"
Drugi razlog: Pirati su itekako oslabili :((
AcCeSS DeNiED
arkadne.942mila,
-> #941, the.edge
E, igra je stvarno strava!!!
> Te pitam...kako bre ja da uopste pobedim bar jednom u trci?;))
>
Probaj s to para što imaš na početku, kupi bolje gume za tvoje bubulence,
pa se guraj uz korišćenje (maksimalno) turbo-a (levi shift).
> btw: nacekaces se jos duuuugo dok nasi pirati ne dobiju final!
Ako neko ima inf o ovome, molim u mail.....
arkadne.943lexus,
-> #941, the.edge=> Te pitam...kako bre ja da uopste pobedim bar jednom u trci?;))
Za početak, počneš igru bez oružja na najslabijem nivou, da naučiš
da voziš :) Najlakše je pobediti na Hell Mountainu i Rock Zoneu,
budući da komp. vozači uspore pred oštre krivine, a ti (uz malo vežbe
i bolje gume) ladno prolećeš u punoj brzini ;) Kada stigneš do
četvrtog mesta na tabeli (meni je trebalo 56 trka na toj težini ;)
i shvatiš da više ne možeš, budući da te tri najbolja uvek preteknu za
pun krug, restartuješ igru, ali ovaj put sa oružjem. Kad tu stigneš
do place #4, opet restartuješ i igraš na srednjem nivou sa oružjima,
a kada tu stigneš do #4 (ja još nisam ;) počneš na najtežem nivou
with weapons :)
Čuvaj turbo za sam kraj trke u Bogoti ili Borneu, tako da u finišu
rasturiš protivnike. Kada se trkaš sa oružjem pusti da te svi preteknu
i idi malo iza njih dok istroše svu municiju. Kada to učine,
istroši i ti svoju, a onda kako znaš i umeš izbi na prvo mesto ;)
Inače, najbolje oružje sa crnog tržišta su šiljci ;) Turbom se
zaletiš sa strane u protivnika, zakucaš ga u neki objekat sa strane
i skinućeš mu priličnu količinu energije...
BTW: Korisno je skršiti sve protivnike budući da dobijaš nagradu za
izuzetno uradjen posao ;) Još kad vidiš od koga dobijaš nagradu...
arkadne.944the.edge,
-> #943, lexus
T?>> Za pocetak,pocnes igru bez oruzja na najslabijem nivou,da naucis da
T?>> vozis :)Najlakse je pobediti na Hell Mountainu i Rock Zoneu,
Ja vozio te trke i za pare kupio jaci automobil, 'esam cool postupio?
T?>> izuzetno uradjen posao ;)Jos kad vidis od koga dobijas nagradu...
:)))
Bas me zanima:))
Nemoj da kazes...cu sam provalim.
Nego, strasno mi je smesan onaj zvuk (tj. smejanje) kad izaberes nesto
sto nemozes ili nemas para da kupis, ili kad izaberes kola koja su samo
za reg. verziju.:)))
AcCeSS DeNiED
arkadne.945lexus,
-> #944, the.edge=> Ja vozio te trke i za pare kupio jaci automobil, 'esam cool
=> postupio?
Pazi vako... Jebeš ti taj auto koji krivuda po stazi :)
Zato uvek prvo pojačaj gume do kraja! Teko onda pojačavaj ostalo
ili kupuj bolja kola :)
BTW: čiju facu biraš? Sam Speed ruleZ ;)
arkadne.946vojas,
-> #945, lexusT?>> BTW: ciju facu biras? Sam Speed ruleZ ;)
Uvek uzimam Duketa :)
Naviko na njega iz 3da, cool mi tip, a uz to jedini kaze neki komentar
"let's rock" ;)
AcCeSS DeNiED