arkadne.1052v.dragojevic,
Ima li neko plutonium.pak i atomic edition (nove nivoe,grafika...)
od 3DRealmsa..
arkadne.1053the.edge,
-> #1052, v.dragojevicKoliko ja znam nashi pirati josh nisu dobili plutonium pak.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1054nenad,
-> #1052, v.dragojevic> Ima li neko plutonium.pak i atomic edition (nove nivoe,grafika...)
Nova je samo jedna epizoda, ostalo je sve staro. Ne, nemam ga (ko
ne zna, radi se o DUKE 3D-u :). Kažu da su ti novi nivoi rađeni
prema motivima iz aktuelnih filmskih hitova (pretpostavljam ID i
IM ;)
arkadne.1055dragoljub,
Časopis Computer Gaming World svakoga meseca anketira 2000 svojih
pretplatnika. U anketi se od pretplatnika zahteva da rangiraju 100 igara.
Tako dobijeni rezultati se kombinuju sa ranijim rezultatima, čime se dobija
konačna lista (svaka slučajnost sa Svetom kompjutera je - slučajna ;)
U narednih nekoliko poruka (raspoređenih po temama) videćemo koje su
igre najpopularnije među čitaocima ovog časopisa.
TOP ACTION GAMES
NAME COMPANY SCORE
1. Duke Nukem 3D 3D Realms 8,63
2. Crusader: No Remorse EA/Origin 8,27
3. The Need For Speed SE EA 8,07
4. Quake id Software 7,96
5. Dark Forces LucasArat 7,83
6. Doom II id Software 7,79
7. The Need For Speed EA 7,62
8. Descent II Interplay 7,53
9. EWJ 1&2: Whole Can O' Worms Playmates 7,42
10. Time Commando Activision 7,42
arkadne.1056the.edge,
-> #1054, nenad
T?>> Nova je samo jedna epizoda, ostalo je sve staro. Ne, nemam ga (ko
Nova epizoda sa novim nivoima, novim oruzhjem, novom grafikom, plus vozhnja
nekog vozila. Dakle, ne radi se samo o jednoj epizodi, vech upgradeuje ceo
DUKE3D i doda mu pomenute stvari :)
T?>> ne zna, radi se o DUKE 3D-u :). Kazu da su ti novi nivoi radeni
T?>> prema motivima iz aktuelnih filmskih hitova (pretpostavljam ID i
T?>> IM ;)
?! Gde si to chuo?
BTW: Uskoro che izachi Shadow Warrior! SW ima build engine koji ima i
DN3D, s'tim shto je maximalno poboljshan (shto kazhu "TRUE room over room",
raznobojni svetlosni efekti, dok ste u vodi mozhete da vidite (nazirete)
protivnika koji je na kopnu iznad vas, vozhnja tenkova i glisera, itd.)
Sve u svemu, biche klanja...za one sa P5 i 16mb rama, poshto nisu hteli
da naprave kopiju dukea, extended build engine zahteva P5.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1057the.edge,
-> #1055, dragoljub
T?>> 1. Duke Nukem 3D 3D Realms 8,63
Tooo!!! Tako treba! ;)
arkadne.1058v.dragojevic,
-> #1056, the.edge>
> T?>> Nova je samo jedna epizoda, ostalo je sve staro. Ne, nemam ga (ko
>
> Nova epizoda sa novim nivoima, novim oruzhjem, novom grafikom, plus vozhnja
> nekog vozila. Dakle, ne radi se samo o jednoj epizodi, vech upgradeuje ceo
> DUKE3D i doda mu pomenute stvari :)
>
Da, prema poslednjem svetu kompjutera radi se o 11 novih nivoa,novoj vrsti
oruzja i 4 novih neprijatelja.Jedan od neprijatelja je Qeen Alien Bitch...
arkadne.1059kostja,
-> #1056, the.edge=> Nova epizoda sa novim nivoima, novim oruzhjem, novom grafikom, plus
=> vozhnja nekog vozila. Dakle, ne radi se samo o jednoj epizodi, vech
=> upgradeuje ceo DUKE3D i doda mu pomenute stvari :)
Najludje je sto kod nasih "distributera" doticni upgrade
iznosi 26-27Mb, a upgrede-vana igra se spakuje na 23Mb...
arkadne.1060ratman,
Upomoc! -Descent II:
U nivou 2, posto skupim plavi i crveni pass, guide-bot me dovede
ispred vrata na kraju 'mosta' ili staze koja ide preko crvenog
tla (na oba kraja mosta su vrata) Guide-bot se vrti ispred vrata,
ali njih nikako ne mogu da otvorim. Sta treba da se radi da se
vrata otvore?
arkadne.1061ivan.hoe,
-> #1060, ratman>Upomoc! -Descent II:
Verovatno treba da čačneš neki prekidač, ne sećam se baš, nisam
igrao skoro, ali to je verovatno to.
BTW, je l' te zanima jedan modemski session? Ja sam D2 prešao, ali
ne mogu da nađem saigrače, to mi je još jedino zabavno :)
Ivan
arkadne.1062ratman,
-> #1061, ivan.hoeNemam nista protiv, samo imam jaaako spor modem i
josu liniju -1200bd, ne verujem da bi modemsko igranje
licilo na nesto sa tom brzinom..
arkadne.1063ivan.hoe,
-> #1062, ratman>Nemam nista protiv, samo imam jaaako spor modem i
>josu liniju -1200bd, ne verujem da bi modemsko igranje
>licilo na nesto sa tom brzinom..
Jes, to je stvarno sporo (nažalost), ali na sa 14.4 modemima ide
odlično. Pa dobro, šta je tu je...
arkadne.1064error,
E evo vam poslednje sifre za Blackthorne
K3CH
arkadne.1065vojas,
Evo jedne cool igre. Radi se zapravo o shibicarenju :)
Grafika je renderovana, dakle ko u 3dstudiu.
Kad (ako) je skinete, bilo bi cool kad bi neko rekao do kog nivoa je
stigao. Meni je maximum 27, jer je posle gotovo nemoguche pratiti. :)
AcCeSS DeNiED
shell.ziparkadne.1066mango,
Subject: Alone in Dark 3
Sta raditi posle onog vudu manijaka u prostoriji gde je i nekakva
poluga odnosno kako pomeriti tu polugu.Pise da je poluga sjebana a na
tom spratu je to jedino sto se moze uraditi.Na tom spratu se nalazi i
jedan duh koji se nemoze ubiti obicnim oruzjem nego verovatno zlatnim
metkom ali slaba vajda od zlatnika koji imam kad nemam vincesterku.U
serifovoj kacelariji stoje poredjane vincesterke ali obavijene
lancima i katancima :)..da li i kako ih je moguce uzeti ?
arkadne.1067gogica,
Da li neko zna kako preci peti nivo u igri Fade to Black.
Nekoliko puta sam postavljao pitanje u vezi ove igre
i nista, nemoguce da niko nije zavrsio ovu igru. Ja sam
se zaglavio na petom nivou, ne zanam kome treba dati ptice,
ne znam kako rasporediti dijamante,jedan mi nedostaje...?
arkadne.1068kdragan,
-> #5, msasaja sam stigao do 30. nivoa i pretpostavljam da je to zadnji,jer su
na pocetku data sva oruzja,pa se naravno naoruzam svim i svacim,ali
ne mogu da ga predjem.Jednostavno,iako ima toliko zivota na tom
nivou dodje se do kraja a nove municije nema tako da ne znam da li
je uopŠte moguce zavrsiti igru.što se tice 17.nivoa to je lako ali
mi poŠalji poŠtu (kdragan ) da me podsetiŠ o cemu se radi.
arkadne.1069kdragan,
Stigao sam do 30-tog nivoa na DOOM 2.Nikako ne mogu da ga
predjem,potroŠi se sva municija a kraja niotkuda.Whats the catch???
Naslucujem da je ovo možda poslednji nivo pa je nemoguce zavrŠiti.
Could i be wrong???
unapred zahvalan!!!!
pomoc na kdragan
arkadne.1070jexy,
-> #1069, kdragan;; Stigao sam do 30-tog nivoa na DOOM 2.Nikako ne mogu da ga
;; predjem,potroSi se sva municija a kraja niotkuda.Whats the catch???
;; Naslucujem da je ovo mozda poslednji nivo pa je nemoguce zavrSiti.
;; Could i be wrong???
;; unapred zahvalan!!!!
;; pomoc na kdragan
Poslednji nivo u DOOM 2 se prelazi na sledeci nacin.Stanes na lift koji
ce te podici u visini one glavurde sto izbacuje monstrume.Tvoj posao je
da malo pre nego sto se lift podigne do kraja ispalis projektil u rupu
koja se nalazi na celu glave.Dva precizna hica i to je kraj.
BTW , gadjaj ga sa bazukom (5. oruzje)
arkadne.1071ranx,
-> #1069, kdragan> Stigao sam do 30-tog nivoa na DOOM 2.Nikako ne mogu da ga
Odavno se o ovome pisalo... Ukucaš neku šifru za prolaz kroz zidove, prođeš
kroz onaj zid na kome je velika satanska glava i untura upucaš (valjda) neku
kocku... Tako nekako. Šifru nemam.
arkadne.1072null,
-> #71, boko>>> Stigao sam do 30-tog nivoa na DOOM 2.Nikako ne mogu da ga
>>
>> Odavno se o ovome pisalo... Ukucas neku sifru za prolaz kroz
>> zidove, prodes
>> kroz onaj zid na kome je velika satanska glava i untura upucas
>> (valjda) neku kocku... Tako nekako. Sifru nemam.
Sifra je idclip.
arkadne.1073the.edge,
Jel death rally od 9disketa, jel to full? Mislim, pishe neshto "20 megz of
action packed cinematics"... cela verzija zauzima 13mb. Da li je to packed
ili je to ripped? ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1075alec,
Imam mali problem. Instalirao sam Duke 3d sa originalnog CD-a i
adult mode je off. Kad sam probao da stavim na on, rekao mi je da
upisem sifru. E problem je u tome sto ne znam sifru, probao sam
razne sifre ali ne pomaze. Gledao sam dn3dhelp.exe (to je jedini
fajl gde nesto pise) i nema nista o adult modu. Ako neko zna tu
default sifru ili ako neko zna gde se belezi, da li je adult mode
off ili on, neka kaze.
arkadne.1076the.edge,
-> #1075, alec
T?>> Imam mali problem.Instalirao sam Duke 3d sa originalnog CD-a i adult
T?>> mode je off.Kad sam probao da stavim na on,rekao mi je da upisem sifru.
T?>> E problem je u tome sto ne znam sifru,probao sam razne sifre ali ne
T?>> pomaze.Gledao sam dn3dhelp.exe (to je jedini fajl gde nesto pise)i
T?>> nema nista o adult modu.Ako neko zna tu default sifru ili ako neko zna
T?>> gde se belezi,da li je adult mode off ili on,neka kaze.
Pa da li si to video ODMAH nakon instalacije?
Mislim, jel nisi chachkao neshto oko passworda?
Jer ako nisi, onda je u pitanju australiski cd.
Radi se zapravo o tome da je 3DRealms stavio default da adult bude off za
Australiju jer se u Australiji skoro desio neki zlochin (ubistvo) pri chemu
je vlada, da bi suzbila svaki vid nasilja, zabranila i kod igara bilo
kakvo nasilje.
Tako da ako si odmah nakon instalacije video da je adult OFF, onda ti
nema pomochi. ;)
Jedino da uzmesh od nekog kopiju.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1077lexus,
-> #1073, the.edge=> action packed cinematics"... cela verzija zauzima 13mb. Da li
=> je to packed ili je to ripped? ;)
Ripped very much ;)
Nešto su čačkali oko udaranja sa drugim automobilima, sada su
tvoja kola 15 puta lakša od kompjuterskih. Najjače je kada ti
dodje Farmer Ted i Vagabundom te istera sa staze, a ti voziš
Deliveratora ;))
arkadne.1078alec,
-> #1076, the.edge> Pa da li si to video ODMAH nakon instalacije?
> Mislim, jel nisi chachkao neshto oko passworda?
> Jer ako nisi, onda je u pitanju australiski cd.
Nista nisam cackao. CD ne znam odakle je, uzeo sam od ortaka a njumu
je cale odneo negde iz inostranstva.
arkadne.1079the.edge,
-> #1077, lexus
T?>> Ripped very much ;)
Uh shto me nerviraju... U poslednje vreme, nema skoro jedne igre koja
je cela :((
Pa chak evo i trke malih automobila moraju da seku...idioti.
T?>> Nesto su cackali oko udaranja sa drugim
T?>> automobilima,sada su tvoja kola 15 puta laksa od kompjuterskih.Najjace
T?>> je kada ti dodje Farmer Ted i Vagabundom te istera sa staze,a ti vozis
T?>> Deliveratora ;))
To nisam primetio.
Meni deluje sve ok, uporedjivajuchi shareware i full.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1080the.edge,
-> #1078, alec
T?>> Nista nisam cackao.CD ne znam odakle je,uzeo sam od ortaka a njumu je
T?>> cale odneo negde iz inostranstva.
E kazhem ti onda. CD je made in Australia.
To znam iz pouzdanih izvora. ;) Da ne kazhem: iz duke3d faqua sa njihovog
sitea o:)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1081the.edge,
Vidim da chu morati i plutonium pak da kupim original ;(
Ovi slepci su napravili onaj crack za igru, sa chim ne trazhi da cd bude u
drajvu, ali zato opasno zna da sjebe grafiku u toku igre...
23dfge.gewgwe.....imjasvepospsku...
AcCeSS DeNiED
arkadne.1082geronimo,
GE?Imam mali problem. Instalirao sam Duke 3d sa originalnog CD-a i
GE?adult mode je off. Kad sam probao da stavim na on, rekao mi je da
GE?upisem sifru. E problem je u tome sto ne znam sifru, probao sam
GE?razne sifre ali ne pomaze. Gledao sam dn3dhelp.exe (to je jedini
GE?fajl gde nesto pise) i nema nista o adult modu. Ako neko zna tu
GE?default sifru ili ako neko zna gde se belezi, da li je adult mode
GE?off ili on, neka kaze.
e mislim da mogu da ti nabavim sifru aj cu
arkadne.1084geronimo,
E sifra za Vojvodu Nuklearnog ti je IDDQD .Znam da je verovatno znas
kao sifruza doom ali ortak je uzeo isto duke i njegov mali burazer
je iz zajebavanja ispiso ovo i za divno cudo ...uspelo je.
Uglavnom vredi da probas.
arkadne.1085lena,
-> #1079, the.edge
>>> Uh shto me nerviraju... U poslednje vreme, nema skoro jedne igre koja
>>> je cela :((
>>> Pa chak evo i trke malih automobila moraju da seku...idioti.
Ja sam kupio cd-rom "Death rally" za 18 dm. Joj razlike! :))
Ima jos 5 igara (shareware) na tom disku. Mislim da se isplati.
arkadne.1086the.edge,
-> #1085, lena18dm?, wow original ;)) (buvo jel sam u pravu? ;) )
Chuj, je^esh te shareware igre, imash na black-marketu originale ;), nego mi
reci onako informativno, koliko cela death rally igra zauzima? Koliko mb?
Ja imam neku od 13mb, a pishe u igri da 20mb zauzimaju animacije..gde su
animacije damn it! ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1087alec,
-> #1084, geronimo> E sifra za Vojvodu Nuklearnog ti je IDDQD .Znam da je verovatno
> znas kao sifruza doom ali ortak je uzeo isto duke i njegov mali
> burazer je iz zajebavanja ispiso ovo i za divno cudo ...uspelo
> je. Uglavnom vredi da probas.
Probao sam i nije uspelo :((
arkadne.1089buva,
-> #1086, the.edge
(;)18dm?, wow original ;)) (buvo jel sam u pravu? ;) )
naravno...konachno neshto pametno da napishesh ;)
(;)Ja imam neku od 13mb, a pishe u igri da 20mb zauzimaju animacije
(;)..gde su animacije damn it! ;)
e pa animacije su ti na original (!) CDu ;>
arkadne.1090lena,
-> #1086, the.edge>> Chuj, je^esh te shareware igre, imash na black-marketu originale ;), nego
>> mi reci onako informativno, koliko cela death rally igra zauzima? Koliko
Total space occupied: 602,741,553 bytes in 227 files, in 19 directories
(disk), a sama igra 14,618,842 bytes in 46 files (instalirana)
arkadne.1091the.edge,
-> #1090, lenaOvo je 13mb, znachi nije u pitanju nikakav rip vech ono shto sam i pomislio:
upakovane animacije. :)
Samo mi josh reci gde si kupio taj cd? o;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1092alec,
-> #1088, geronimo>**
>** Probao sam i nije uspelo :((
> E jebiga :(((
Kao sto je rekao the.edge imam Australisku verziju u kome nema adult moda.
Na svu srecu juce sam na internetu nasao crack i sad je sve ok.
arkadne.1093lena,
-> #1091, the.edge
>>> Samo mi josh reci gde si kupio taj cd? o;)
Odgovoricu ti na mail.
Ne zelim da pravim reklamu, a pogotovo ne ovom tipu!
arkadne.1094orlic,
-> #1089, buva
Bu> e pa animacije su ti na original (!) CDu ;>
I zauzimaju malo vise... :(( Ne mogu rip da uradim... :)
arkadne.1095vector,
Da li igra 'Terminator: SkyNET' podrzava modemsko igranje ?
arkadne.1096the.edge,
Garland, TX - Feb. 4, 1997
Apogee Software, Ltd. today announces its new Pinball Wizards label.
Pinball Wizards will be a separated division of Apogee focused solely on
creating and distributing computer pinball games.
The first game released by Pinball Wizards will be "Balls of Steel"
(published by GTIS, 2nd-Q 97), featuring five tables with edge and
attitude - no circus, zoo or cutesy themes here! Balls of Steel is the
first pinball game to receive a violence rating ("Blood and Gore") from
RSAC (Recreation Software Advisory Council). Balls of Steel, which
includes one table based on the best-selling game, Duke Nukem 3D, will
have animated creatures that can be splattered by the ball, laser
cannons dishing out hardcore destruction and story driven voice effects.
For more information about Balls of Steel, please visit
http://www.pinballwizards.com.
Pinball Wizards will not release many pinball games in the future - only
the best ones. "It's the goal of Pinball Wizards to have the reputation
as being the leader in this genre," said Scott Miller, President of
Pinball Wizards. "We're making this our focus - unlike most companies
that release pinball games as one of many other genres. How can you be
an expert at pinball games if you're a Jack-of-all-trades developer or
publisher?"
Apogee, the pioneer of shareware games marketing, is now pioneering
another games industry first: branding of games.
Apogee's first brand (or label), 3D Realms Entertainment, was announced
in June of 1994. Under this brand Apogee has released only high-end,
ground- breaking 3D action games, such as Terminal Velocity and the
best-seller, Duke Nukem 3D. Coming from 3D Realms in the future are
Shadow Warrior and the highly anticipated Prey, both high-end 3D games.
A brand is a way to focus on a smaller market, and deliver a focused
image to consumers. This is exactly the purpose of Apogee's Pinball
Wizards and 3D Realms brands (and potentially more to come). When a
player hears about a new game from 3D Realms or Pinball Wizards they
will know exactly what to expect.
In the future, few if any games will be released under the Apogee name.
We will instead funnel all releases through our highly specialized
brands, and invent further brands as needed. The goal is for each highly
specialized brand to become known as the leader within its particular
genre.
Like our pioneering shareware marketing, we expect many companies to
follow along with branded games in the future.
Scott Miller
President - Pinball Wizards
arkadne.1097jones,
Ima li neko neki normalan editor za DUKE3D.Ako ga ima ,a uz to jos
i radi mogao bi da ga posalje.
P.S. Mogao bi da posalje i neko uputstvo,tek da se ne mucim
otkrivajuci komande.
Unapred zahvalan
arkadne.1098danda,
-> #1097, jones=> Ima li neko neki normalan editor za DUKE3D.Ako ga ima ,a uz to jos
Imam ja BUILD i mogu ti reci i nije toliko losh. Dosta je jednostavan itd.
mada moram da priznam da nisam napravio josh nijedan nivo a nije da nisam
probao
=> P.S. Mogao bi da posalje i neko uputstvo,tek da se ne mucim
a ima i uputstvo uz sebe ako mora poslacu ti na mail ( ili ako ima josh
zainteresovanih mogu i ovde ;) )
Pozdrav!
arkadne.1099null,
-> #1098, dandaU vezi Build imam problem imam s3 64v+ kao skoro i svi u gradu:)))
Imam problem kada treba da udjem u 3d mode onda ne vidim nista se
brljotine, a trebao bi da vidim nivo odnosno ono sta treba da sredim
do kraja.Ako zna neko kako se podesava sve to da radi ili ima neki
patch za to neka mi posalje.
Null
P.S. Probao sam da menjam u setupu vrednosti ali ni sajednom nije
radio kako treba, u bilo koji graficki mod da stavim gr. kartu.
arkadne.1100jones,
-> #1099, null>>Imam problem kada treba da udjem u 3d mode
Imam istu graficku karticu kao i isti problem.
Naime,koliko sam ja shvatio iz uputstva prilozenom uz editor prvo
treba nacrtati nesto u 2D modu ,a zatim preci u 3D mod tako sto se
pritisne ENTER na NUM testatuiri.
E,ali tad pocinu problemi ->NISTA se ne vidi !!!
Dakle:
>> Ako zna neko kako se podesava sve to da radi ili ima neki
>> patch za to neka mi posalje.
^^
P.S.Neka posalje ovde ,u CONF.
arkadne.1101swix,
-> #1097, jones=> Ima li neko neki normalan editor za DUKE3D.Ako ga ima ,a uz to jos
Imam ja BUILD i mogu ti reci i nije toliko losh. Dosta je jednostavan itd.
mada moram da priznam da nisam napravio josh nijedan nivo a nije da nisam
probao
=> P.S. Mogao bi da posalje i neko uputstvo,tek da se ne mucim
a ima i uputstvo uz sebe ako mora poslacu ti na mail ( ili ako ima josh
zainteresovanih mogu i ovde ;) )
Pozdrav!
arkadne.1102swix,
-> #1099, null=> U vezi Build imam problem imam s3 64v+ kao skoro i svi u gradu:)))
=> Imam problem kada treba da udjem u 3d mode onda ne vidim nista se
=> brljotine, a trebao bi da vidim nivo odnosno ono sta treba da sredim
=> do kraja.Ako zna neko kako se podesava sve to da radi ili ima neki
=> patch za to neka mi posalje.
Eeeeeeeee momche a jesi li probao da prebacish ceo BUILD u direktorijum gde
ti je i DUKE.
Imao sam isti problem (dodushe sa ATI Mach64 karticom) i kada mi je gore
pomenuto palo na pamet - USPEH!
probaj shta drugo da ti kazem
=> Null
=> P.S. Probao sam da menjam u setupu vrednosti ali ni sajednom nije
=> radio kako treba, u bilo koji graficki mod da stavim gr. kartu.
BTW. meni od tada radi u svim rezolucijama po VESA standardu (naravno ne i sa
1280x1024 i 1600xneznam koliko ali to je do monitora ;) )
arkadne.1104swix,
-> #1101, swix=> Imam ja BUILD i mogu ti reci i nije toliko losh. Dosta je jednostavan itd.
=> mada moram da priznam da nisam napravio josh nijedan nivo a nije da nisam
=> probao
Ispravka uspeo sam! Provalio sam kako se pravi i shvatio sam da je josh lakshi
nego shto sam mislio!
Pozdrav!
arkadne.1105n.ceh,
-> #1098, danda
=> P.S. Mogao bi da posalje i neko uputstvo,tek da se ne mucim
Da> a ima i uputstvo uz sebe ako mora poslacu ti na mail ( ili ako ima
Da> josh zainteresovanih mogu i ovde ;) )
Imao ja build, ali nisam našao uputstvo?? Aj okači, pliz!
Čeh
arkadne.1106the.edge,
Za sve koji ne znaju:
Build program _OBAVEZNO_ instalirati tamo gde se i duke3d nalazi. Bez toga
neche imati 3d mod.
(ovo je vech recheno, ali chisto da ponovim za one novajlije koje che pitati
isto za koji dan/nedelju/mesec/godinu ;) )
AcCeSS DeNiED
arkadne.1107vector,
-> #1095, vector
■ Da li igra 'Terminator: SkyNET' podrzava modemsko igranje ?
Pa zar ovde niko nema to ?!? ;)
arkadne.1110danda,
evo ga help za Build ( Duke 3d editor )
.. nema na chemu i drugi put ;)
SWIX!!!1
buildhlp.rararkadne.1111danda,
-> #1110, danda jeste da nije za ovu conf. ali nema veze (oni kojim je potrebno pre ce
pomoci nego onima koji sa ovim nemaju veze
Pitanje glasi: kako file iz pada attachovati za poruku u conferenciji?
pa javite se ;)
arkadne.1112epson,
-> #1111, danda
│ Pitanje glasi: kako file iz pada attachovati za poruku u conferenciji?
└─────────────────────────────────────────────────
'..co att broj.poruke imearhive &' .
arkadne.1113null,
Ljudi otvoren je turnir u duke3d platonium pack O:))))
Za ucesce na turniru potrebno izdvojiti 30 din, a prva nagrada
trebalabi da bude u vrednosti 100-200 dm O:))))) u kompjuterskoj
opremi.Prijavljivanje je od 10-14 marta kod pozorista( ne mmogu sad
da se setim javicu vam jos), i igra se u mrezi od po 8 igraca i
4-ica idu dalje, i pravi se specijalan nivo samo za taj turnir.
NULL
P.S. Informacije sam dobio sa broja tel. 467-434 gde se i vi mozete
raspitati.
P.P.S. Vidimo se na turniru :>>>
arkadne.1114danda,
evo attachovo sam hlp file za BUIL uz poruku uz koju je i trebo da ide ;)
(1.1110 - lako se pamti (pa josh da je brojach za jedan vishe ;) ))
izvinjavam se zbog neznanja ;)
Pozdrav! S W I X!
arkadne.1115danda,
a evo ga i ceo BUILD (izvinjavam se na chekanju)
build.rararkadne.1116jones,
3D mod editora DUKE3D je konacno proradio("treba iskopirati editor
u direktorijum gde se nalazi DUKE3D").
A sad novo pitanje:
Kad se napravi neka mapa(MAP)kako je startovati ,a da se ne otvara
GRP da bi se u njega stavila mapa jer isuvise dugo traje otvaranje
i zatvaranje GRP-a.
arkadne.1117null,
Hi people, evo jednog mog snimljenog demoa sa Vectorom, za gledaoce
sa skupljim kartama otisli ste kad je bilo najzanimljivije, a za
vas sa jeftinijim ulaznicama saljemo vam demo :)).
NULL
P.S. Igrali smo na nivou D3DARENA.MAP :>>>>
arkadne.1118ranx,
-> #1098, danda> a ima i uputstvo uz sebe ako mora poslacu ti na mail ( ili ako ima josh
> zainteresovanih mogu i ovde ;) )
Zanima i mene. BTW, jel omogućava uvoženje slika za teksture i sl. (GIF, TIF,
JPG...)
Daj neki detalj.
arkadne.1119ranx,
-> #1099, null> P.S. Probao sam da menjam u setupu vrednosti ali ni sajednom nije
> radio kako treba, u bilo koji graficki mod da stavim gr. kartu.
A jesi li probao sa VESA drajverom za pomenutu?
> U vezi Build imam problem imam s3 64v+ kao skoro i svi u gradu:)))
Gde si ga nabavio?
arkadne.1120ranx,
-> #1101, swix> a ima i uputstvo uz sebe ako mora poslacu ti na mail ( ili ako ima josh
> zainteresovanih mogu i ovde ;) )
Pošalji ceo Build!
arkadne.1121ranx,
-> #1112, epson> '..co att broj.poruke imearhive &' .
TNX!
arkadne.1122danda,
-> #1116, jones udji u setup imash opciju "Select user map: i ............ :)
p.s. ako neko zna drugi nachim slobodno neka kazes
arkadne.1123danda,
-> #1117, null izvini evo cega? :)
arkadne.1124kiklop,
-> #1122, dandaIma i drugi način za učitavanje user mapa. To se radi iz komandne
linije.
duke3d.exe -map (ime datoteke)
I to je to...
Pozdrav.
arkadne.1125johnnya,
Jel bi mogao da dobijem inic.string ( UMC MODEM !!!) potreban
za igranje Doom2, Duke-a,... (lock 9600, no MNP,...)
Hvala
arkadne.1126null,
1.
Povodom poslatog editora build se javljam, naime nedavno sam
upgrade-ovao
duke3d 1.3d na plutonium pack, medjutim ovaj stari build vise nece
dobro da
radi sa novom verzijom duke3d, pa me intersuje za koju je verziju
poslan build
i ako mozda neko ima ima build za duke3d ver. 1.4(ili noviju) neka
bude
ljubazan da nam ga posalje.
2.
Pojavio se novi upgrade duke3d sa jos jednom epizodom.
3.
U verziji 1.4 su pored fake moda(aktivira se sa /q#(2-8)) i AI
controler mode
koji se aktivira sa /a (mislim da sam upravo izumeo toplu vodu :)
sa kojim
sa kaze comp-u da igra ostale igrace i tako imate utisak da igrate
u mrezi
sa 8 ljudi ;))). Medjutim kopjuter vara tako sto zna vasu poziciju
uvek i
uvek krece ka vama aso a jauptse )
e duu.
arkadne.1127vector,
-> #1126, null
■ Povodom poslatog editora build se javljam, naime nedavno sam
■ upgrade-ovao
■ duke3d 1.3d na plutonium pack, medjutim ovaj stari build vise nece
■ dobro da
■ radi sa novom verzijom duke3d, pa me intersuje za koju je verziju
■ poslan build
■ i ako mozda neko ima ima build za duke3d ver. 1.4(ili noviju) neka
■ bude
■ ljubazan da nam ga posalje.
Postavi desnu marginu na 78 (set margin). ;)
arkadne.1128the.edge,
Izashao je patch za duke 1.4 na 1.5ver, ako neko mozhe nek ga skine sa
http://www.apogee1.com
AcCeSS DeNiED
arkadne.1129null,
1.
Povodom poslatog editora build se javljam, naime nedavno sam
upgrade-ovao
duke3d 1.3d na plutonium pack, medjutim ovaj stari build vise nece
dobro da
radi sa novom verzijom duke3d, pa me intersuje za koju je verziju
poslan build
i ako mozda neko ima ima build za duke3d ver. 1.4(ili noviju) neka
bude
ljubazan da nam ga posalje.
2.
Pojavio se novi upgrade duke3d sa jos jednom epizodom.
3.
U verziji 1.4 su pored fake moda(aktivira se sa /q#(2-8)) i AI
controler mode
koji se aktivira sa /a (mislim da sam upravo izumeo toplu vodu :)
sa kojim
sa kaze comp-u da igra ostale igrace i tako imate utisak da igrate
u mrezi
sa 8 ljudi ;))). Medjutim kopjuter vara tako sto zna vasu poziciju
uvek i
uvek krece ka vama ako igrate u 2 igraca i uglavnom koristi samo
pistolj,
asim ako uz put nevidi nesto jace ali retko, i igra neverovatno
jako, odnosno
covek onako ne moze da eskivira, uglavnom igra tako sto rotira oko
vas.
Ukoliko startujete vise igraca nema sanse da ih stignete po broju
ubistava.
Jos samo da dodam da je jaaaaaaaaako glup po pitanju laser-trip
bombs :)))
4.
Ja sam za da se otvori liga u duke3d dukematch.
NULL
arkadne.1130null,
Hi !
Imam jedno pitanje kako se zove igra koja je opisana 1. marta u
a. space, inace to je ona igra gde se sa motorima mlatite po
zatvoru a moze i preko modema odnosno u mrezi.
NULL
arkadne.1131danda,
-> #1126, null e pa neznam koja je verzija BUILD-a ali lepo radi na standardnom DUKE-u 1.3d
Za taj novi BUILD ti nemogu pomoci...........
arkadne.1132n.ceh,
-> #1119, ranxE, skinuh oni help za build, ali mi se čini da je oštećen.
Baš kad sam tražio kako se menja veličina sektora, ono neka rečenica
koja je izgleda prekinuta baš tamo gde piše kako se to radi.
LM, Lucky i ostalo, kako da scale-ujem sektor?
Čeh
arkadne.1133swix,
-> #1126, null e pa neznam koja je verzija BUILD-a ali lepo radi na standardnom DUKE-u 1.3d
Za taj novi BUILD ti nemogu pomoci...........
arkadne.1134null,
Ko je trenutno najbolji igrac duke3d preko modema na sezamu ??
NULL
P.S. Hteo bih da mu skinem skalp ako mogu, tj da oprobamo snage :)))
arkadne.1135vector,
-> #1129, null
│ Povodom poslatog editora build se javljam, naime nedavno sam
│ upgrade-ovao
│ duke3d 1.3d na plutonium pack, medjutim ovaj stari build vise nece
│ dobro da
└──────────────────
Namesti desnu marginu u editoru na 79 (set margin). ;)
arkadne.1136jones,
Imam dva pitanja u vezi sa BUILD-om za DUKE3D :
1.Kako se prave vrata koja se otvarju na stranu (kao i svaka
normalna vrata)?
2.Kako se pravi lift (sa vratila)??
unapred zahvalan.
arkadne.1137payce,
U vezi Builda...
Kada napravim sektor i hochu da zamenim onu purple texturu sa
nekom normalnom tj. pritisnem 2xV ;) neke texture izgledaju
normalno, a neke su umrljane, takodje ne mogu da nadjem
oruzhija kao spriteove.
Zna li neko kako ovo da reshim?
...Those alien bastards are gonna pay for shooting up my textures ;)
arkadne.1138bolero,
-> #1134, null
> Ko je trenutno najbolji igrac duke3d preko modema na sezamu ??
>
> NULL
> P.S. Hteo bih da mu skinem skalp ako mogu, tj da oprobamo snage :)))
Du ju lud il' ti noge smrde ? :)))
Reci vreme pa da te ispreslisam
u ostalom cemo da vidimo u grupi sta ce da bude :)
arkadne.1139swix,
-> #1137, payce A jesi li probo da ih popravish sa 2,4,6,8 na Num Keyb ? -> Probaj :)
arkadne.1140lena,
Ne znam da li cu da otkrijem "toplu vodu", ali ja sinoc otkrih
"secret level" u Doom II
Level se zove "Wolfenstein" i pise da je to level 31.
Ali i pored "idclip" varanja nisam uspeo da otkrijem ni jednu tajnu tog nivoa
(secret 0%).
Upomoc!
Ako nekoga zanima kako se dolazi do ovog nivoa, moze i u mail, da ne zamaramo
ostale.
arkadne.1141the.edge,
-> #1140, lenaNisi otkrio nishta, jer za ta 2 nivoa znam(o) josh od 1994 ;)
Ali secretse nisam ni ja otkrio (mozhda ih i nema?!), u ostalom nikad se
nisam trudio. :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1142jones,
Ovo sam vec pitao ali niko nije odgovorijo pa ajde da pitam ponovo
(tek da malo dosasjujem) dakli:
Kako se u buildu za DUKE3D prave vrate koja se normalno otvaraju
(ustranu) i kako se pravi lift?
Stavarno ne bi bilo lose kad bi neko
odgovorio,a ako niko ne odgovori ni ovaj put pitacu ponovo,...
Ajd' dravo....
arkadne.1143vaiv,
Zna li neko sifre za HERETIC? Bio bih zahvalan.
vaiv
arkadne.1144lena,
-> #1141, the.edge>>> Nisi otkrio nishta, jer za ta 2 nivoa znam(o) josh od 1994 ;)
DVA ?!?
Koji je drugi? Gde je?
plizzzzzzzz
arkadne.1145null,
HI ljudi otvoren turnir u duke 3d , prijavljivanje u pozoristu
dadov.
arkadne.1146blue,
Ko voli descent i modem play.... neka se javi na user blue
organizovao sam grupu
pa svi koji su zainteresovani za takmichenje
u ligi neka se jave....1 :)
blue
arkadne.1147geronimo,
Potrebanmi je fajl iz EXTREME GAMES (ono sa trkom rolera,bajkera,skejtera)
pc1rom.bit
spashavaj ko moze!
arkadne.1149jovap,
-> #1052, v.dragojevic> Ima li neko plutonium.pak i atomic edition (nove nivoe,grafika...)
> od 3DRealmsa..
Imam vec izvestan peiod i stvarno je MRAK!:)
pokusacu da posaljem
poz,JOVAP
arkadne.1150vector,
-> #1130, null
│ Imam jedno pitanje kako se zove igra koja je opisana 1. marta u
│ a. space, inace to je ona igra gde se sa motorima mlatite po
│ zatvoru a moze i preko modema odnosno u mrezi.
└──────────────────
Da nije "Death Drome" ?
arkadne.1151spantic,
Programeri DN3D su izbacili i verziju Dukea iz 1994. Iako
tvrde da ništa nisu dirali, ja bih rekao da su ga malo opravili ;)
LameDuke
arkadne.1152null,
Rezultati sa turnira u duke match-u
1. mancha(toxic waste bbs)
2. bidza(sezampro.co.yu)
3. MMF(njega neznam gde mogu naci)
4. NULL
4. SINNER (ortak mi je i nema modem)
4. PHANTOM
5. PAYA
5. CECA
5. zaboravio sam mu nadimak :((((
To su bili ucesnici u 1/3 finala
p.s. u 3. kolu su radila samo 3. racunara od pocetnih osam :)))))
p.p.s. na svu srecu tako je i ostalo u 4. kolu odnosno finalu
arkadne.1153mmcry,
-> #1143, vaivMozda malo kasno odgovaram ali ipak saljem sifre za Heretic za
sve one koji ih nisu znali:
QUICKEN - neranjivost
RAMBO - sva oruzja i 200% stita
SKEL - svi kljucevi
RAVMAP - mapa
KITTY - prolaz kroz zidove
ENGAGExm (x-broj epizode 1-3, m- broj nivoa 1-7)
Imam i nekoliko dopunskih nivoa za Heretic pa ako nekoga to jos
zanima neka se javi. Sada saljem jedan za probu.
P.S. startovanje dopunskog nivoa je isto kao i kod svih DOOM
igara: heretic -file ime.wad (naravno tamo gde sam napisao ime
treba ukucati tacan naziv novog nivoa).
Pozdrav
octo.wadarkadne.1154kdragan,
Prijatelj moli za pomoc. U vezi DUKE3d preuzet sa sezama. Kako da
prodje treci nivo.Pobije sve zivo i na kraju ne moze da otvori neka
vrata iza kojih je neka voda sa podmornicom. Unapred hvala svima
koji pomognu. kdragan
arkadne.1155jones,
-> #1154, kdragan>> Prijatelj moli za pomoc. U vezi DUKE3d preuzet sa sezama. Kako da
>> prodje treci nivo.Pobije sve zivo i na kraju ne moze da otvori
neka
>> vrata iza kojih je neka voda sa podmornicom. Unapred hvala svima
>> koji pomognu. kdragan
Mislim da je ovo pitanje ovde postavljano najmanje 20 puta,a ja sam
ga cuo jos jedno 50 puta.Pa ajde da utvrdimo gradivo jos jednom za
sve izgubljene.
Dakle:
Kad se popnes iznad doticnih vrata nailazis na dva hodnika (pored
tuseva)u kojima se nalaze zatvorske celije.U hodniku levo(levo-kad
se popnes)udji u zadnju celiju i na zidu ces videti plakat(gole
ribe)iza kog se nalazi otvor.Dakle treba samo PROCI KROZ PLAKAT!!!
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
arkadne.1156kdragan,
Hvala puno Jonesu za pomoc oko Duke-a.
poz.kdragan
arkadne.1157gmatic,
HI!
Kako se prelazi zadnji nivo u QUAKE-u!!!!
CU!
arkadne.1158sskop,
E ljudi, probao sam sa ortakom da igram Descent 1 preko modema.
Prvi put smo se povezali, i bilo je sve OK. Ali svaki drugi put nije moglo, tj.
igramo sa zakasnjenjem. Npr. ja obidjem dve tri prostorije, a on tek posle
vidi kuda sam prosao i suprotno.
POMAGAJTE:((((