arkadne.1287geronimo,
-> #1278, gmatic×× Sto se ROTT-a tice malo oruzja odjednom ima(pistolj,2 pistolja,uzi
×× i zavisi sta uzmes(bazuka,heatseeker ili nesto slicno))!!!
×× Sve se na kraju svodi na uzi i neko jace oruzje tipa bazooka kada
×× mozes(trebas) da ga upotrebis!!!
E gde si ti video uzi molim te reci mi, ocu da ga i ja namestim :>>
arkadne.1288n.ceh,
-> #1283, lexus Le> Čeh, kad sledeći put budeš ispravljao tudje spelovanje,
Le> pripazi malo i na svoje.
Le> Dakle - WHITCH ne znači ništa, WITCH već znači veštica. :)
Jebga. Hteo sam da napišem dodatnu poruku, ali sam zakasnio, već sam bio
prekinuo vezu. Pored svih onih Heavena i Havena i neznamnijačega, uletelo mi
H i u veštice.
Čeh
arkadne.1289zerokul,
E, treba mi shifre za duke 3d...
ZERO...
arkadne.1290emajsijuen,
-> #1289, zerokulZe>> E, treba mi shifre za duke 3d...
Dnstuff - Sva oruzija, municija i ostala oprema
Dnkroz - Neranjivost
Imaju jos neke sifre za prelazak nivoa, ali ih ja ne znam... :)
arkadne.1291lexus,
Ko se dobrovoljno javlja da dovuče ovo:
(i da proveri radi li na 486 mašinama ;)
Yeeeeee-haaaaaaaaa! Redneck Rampage DEMO IS HERE!
Ya'll better hold onto yer butts right quick now cus' here comes
Redneck
Rampage from Interplay- a butt-kickin', gun-totin' riot of a 1st
person
shooter.
"One of the most hysterical games in years"
-Online Games Review
*Blast your way through 14 levels of country bars, trailer parks,
and even
a chicken processing plant with ten impractical weapons including a
crow
bar, dynamite-loaded crossbow, and a ripsaw blade.
*Authentic redneck dialogue & humor and a toe tappin', butt-stompin'
soundtrack.
*Full version contains 8 player multi-player & death match action
powered
by an enhanced version of the Duke Nukem 3D Build Engine.
Download the demo at -
http://www.interplay.com/redneck/download.html
Sorry na lošem formatiranju O:)
arkadne.1292mmcry,
U prilogu saljem dodatne epizode za HERETIC-a.
Posto sve ne zamenjuju prvu epizodu u prvom nivou radi njihovog
startovanja prethodno pogledati readme.txt.
Svim igracima HERETIC-a zelim dobru zabavu!
nivoi.arjarkadne.1293schef,
-> #1290, emajsijuen][ Ze>> E, treba mi shifre za duke 3d...
][ Dnstuff - Sva oruzija, municija i ostala oprema
][ Dnkroz - Neranjivost
I ja konačno ;) nabavih to čudo od Duke-ta ;) ali nikako ne mogu da pređem
drugi nivo - to je onaj sa bilijarom. ;) Ajde, neka mi neka dobra duša pomogne
jer polako gubim strpljenje...
P.S. Kakva je razlika između SW i Full verzije?
arkadne.1294emajsijuen,
-> #1293, schefSc>> I ja konacno ;) nabavih to cudo od Duke-ta ;) ali nikako ne mogu da
Sc>> predem drugi nivo - to je onaj sa bilijarom. ;) Ajde, neka mi neka dobra
Sc>> dusa pomogne jer polako gubim strpljenje...
Evo vako...
Na pocetku nivoa stvoris se u nekom liftu...Izadji iz lifta na ulicu i
otvori siva vrata, koja se nalaze levo od lifta.Udji unutra, i otkljucaj
crvena vrata.To ces uraditi tako sto ces pritisnuti levo i desno dugme, od
3 dugmeta koja se nalaze levo od vrata.Udji tu i idi samo pravo, do lifta.
Popni se liftom, i naci ces se u sobi u kojoj se nalazi chaingun cannon,
municija i jos ponesto.U zidu, koji se nalazi izmedju 2 sobe, nalazi se
RED CARD.Pokupis lepo red kard, i vratis se u biblioteku.Onda idi u drugi
kraj biblioteke, i videces nekoliko vrata.Udji u poslednja i tu ces naci
bazuku, koja se nalazi u zidu (preko puta vrata).
Sada izadji na ulicu.Idi na potpuno drugi kraj ulice (dakle ne onaj kod
lifta).Udji u prostoriju pored crvenih vrata.Ubaci RED CARD, ispod prozora.
Kada to uradis, pojavice se 4 dugmeta.Pritisni 2 srednja.Pokreni prekidac koji
ce se tada pojaviti.Kada to uradis, porusice se zgrada preko puta sobe u kojoj
se nalazis.Popni se na rusevine i nadji YELLOW CARD. Tu ima i neki saht u koji
mozes da udjes, ali ne moras.
Vrati se do crvenih vrata, i otkljucaj ih.Sada idi do bara, koji se nalazi
PRAVO pa DESNO od bilijara.Idi iza sanka, i tu ces, u ormancicu naci
RED CARD ili koji li je vec :) Pomocu ove kartice moci ces da otkljucas
night club.
Idi u WC i polomi WC - solju. Zid iza solje se otvara.U toj sobi, iza solje
ces naci jetpack, hologram i night vision gogles.
Sada idi u night club, poubijaj sve sto se mice, pa raznesi ventilaciju,
koja se nalazi pored vrata.Prodji kroz nju i doci ces u uzani hodnik.
Upotrebi Jetpack i popni se se kroz neki hodnik...Tamo se nalazi exit.
Ufffff, nadam se da si razumeo...
arkadne.1295epson,
-> #1291, lexus
│ Ko se dobrovoljno javlja da dovuče ovo:
│ (i da proveri radi li na 486 mašinama ;)
└─────────────────────────────────────────────────
│ Yeeeeee-haaaaaaaaa! Redneck Rampage DEMO IS HERE!
└─────────────────────────────────────────────────
Očigledno sediš na ušima ;) Imaš je okačenu u konferenciji . Inače radi
na 486 80, 32 rama sasvim pristojno .
arkadne.1296vaiv,
> U prilogu saljem dodatne epizode za HERETIC-a.
> Posto sve ne zamenjuju prvu epizodu u prvom nivou radi njihovog
> startovanja prethodno pogledati readme.txt.
> Svim igracima HERETIC-a zelim dobru zabavu!
Hvala za nivoe za HERETIC. Sad sam kompletirao moj HERETIC.
Najzad mogu da u×ivam u potpunosti. JoÜ jednom hvala za nivoe.
P.S.PoŔupaŠu krila onim avolima.
POZDrAV VaiV
arkadne.1297schef,
-> #1294, emajsijuen][ Sada idi u night club, poubijaj sve sto se mice, pa raznesi
][ ventilaciju, koja se nalazi pored vrata.Prodji kroz nju i doci
][ ces u uzani hodnik. Upotrebi Jetpack i popni se se kroz neki
][ hodnik...Tamo se nalazi exit.
Hvala na iscrpnom izveštaju ;) ali dovoljno je bilo da napišeš ovo pošto
nisam toliki moron da ne stignem dovde. ;)
I da, koliko nivoa ima po epizodi? Jel' tu razlika između SW i FULL
verzije?
arkadne.1298schef,
Subj: j*b*ni DN3D
$%$^&#@%^ 'bem ti igru!
Sad ne znam gde je izlaz na trećem nivou. Što MRZIM ovakve igre...
Inače, igra je fenomenalna, ali me HRONIČNO NERVIRA to što se izlaz nalazi
toliko teško.
Pa pobogu, nije ovo avantura (koje mrzim iznad svega baš zbog toga što
treba sve pod konac da ubodeš ;).
Strategije rule (bez Z jer je množina)! ;>
P.S. Recite mi odmah gde je izlaz u 4. i 5. nivou. ;>
arkadne.1299lexus,
-> #1295, epson=> Očigledno sediš na ušima ;) Imaš je okačenu u konferenciji .
=> Inače radi na 486 80, 32 rama sasvim pristojno .
Ono što je okačeno u konferenciji na PRO-u ;) je alpha verzija
i sadrži jedan deo prvog nivoa.
A koliko sam ja razumeo, ovo je zvaničan demo.
arkadne.1300vitez.koja,
-> #1293, schef#=> I ja konačno ;) nabavih to čudo od Duke-ta ;) ali nikako
#=> ne mogu da pređem drugi nivo - to je onaj sa bilijarom.
#=> ;) Ajde, neka mi neka dobra duša pomogne jer polako
#=> gubim strpljenje...
Pa reci prvo gde si zapeo...
Vidim, stigao si do bilijara. Ključ izvesne boje (crvene, valjda,
ne sećam se) je _u_ baru, u ormančiću. Otključaš vrata, i uniđeš
u noćni klub pun monstera. Pobiješ g**na, ali nije gotova stvar -
onda nađeš ventilacioni otvor (od vrata odmah desno), i prođeš
iza platna. Tu dalje pobiješ šta ima, otvoriš platno, opet
pobiješ... dalje će ti se kasti samo.
ps. kao zvezdaš partizanovcu, mogu samo da ti posavetujem da
batališ djuka ;) ako ne možeš da pređeš drugi nivo.
arkadne.1301emajsijuen,
-> #1297, schefSC> Hvala na iscrpnom izvestaju ;) ali dovoljno je bilo da napises ovo posto
SC> nisam toliki moron da ne stignem dovde. ;)
SC> I da, koliko nivoa ima po epizodi? Jel' tu razlika izmedu SW i FULL
SC> verzije?
Kako u kojoj...To mozes da vidis viewiranjem user.con fajla.
arkadne.1302geronimo,
-> #1295, epson
×× Ocigledno sedis na usima ;) Imas je okacenu u konferenciji . Inace
×× radi na 486 80, 32 rama sasvim pristojno .
Koji je br. poruke ?
arkadne.1303ranx,
-> #1298, schef> Sad ne znam gde je izlaz na trećem nivou. Što MRZIM ovakve igre...
> Inače, igra je fenomenalna, ali me HRONIČNO NERVIRA to što se izlaz nalazi
> toliko teško.
Pa igraj Pacman, tamo nema frke sa izlazom ;)
arkadne.1304alec,
-> #1204, geronimo> E ti uporedjujesh Dn koji staje na 1 disk i rott koji staje na
> 6 disketa.
DN zauzima oko 30 mega a ROTT zauzima ok 20 mega, ako cemo bas tako.
arkadne.1305geronimo,
Hitno!!!!!!!1Emerdzensi!!!!
Ako je neko igrao Rise of the Triad preko modema neka mi objasni
kako da se podese sva ona sr*nja????????????
unapred hvala
arkadne.1306epson,
-> #1302, geronimo
│ Koji je br. poruke ?
└─────────────────────────────────────────────────
Greška, na PROu je ;)
arkadne.1307gmatic,
-> #1304, alec==>> E ti uporedjujesh Dn koji staje na 1 disk i rott koji staje
==>> na 6 disketa.
==>
==> DN zauzima oko 30 mega a ROTT zauzima ok 20 mega, ako cemo
==> bas tako.
A znash li koliko mose poboljsanja da stane u tih 10Mb!!!!!
arkadne.1308gmatic,
-> #1305, geronimo
==> Hitno!!!!!!!1Emerdzensi!!!!
==> Ako je neko igrao Rise of the Triad preko modema neka mi
==> objasni kako da se podese sva ona sr*nja????????????
==>
Ja i ortak smo igrali ali mislim da smo ishli na already connected!!!
Znas to.Uspostavite vezu i jedan kuca ata a drugi atd.Onda kad se povezes
izadjes iz komunikacionog programa(ne spustas slusalicu (inace oboica
smo koristili telemate))i udjes u igru.
Onda se nesecam kako tu ide ali treba da stavis com port na kojem ti je
modem,irq i ostale gluposti(dobro to znash verovatno) i da stavis
na already connected.
E ako ovo ne upali onda mozda sam i iz igre zvao.Tu treba jos da upises
init string,da se dogovorite ko ce da zove i da UPALIS PULSNO BIRANJE(ako
je ovo moguce podesiti(u DOOM-u nemoze pa moras prvom metodom))posto ga
verovatno imas.
==> unapred hvala
Ne zahvaljuj unapred i sorry ako sam te negde ispalio.
Ako imas josh problema oko ove igre pitaj slobodno!!!!
CU!
arkadne.1309null,
Rezultat turnira u monolitu :
1. NULL
2. MANCA
3. SINNER
4. ALEX
Inace bilo je 48 ucesnika, i igralo se na 4 racunara, inace bila je prilicno
zilava pobeda :)), a i bio sam zilavo usao u finale :))
arkadne.1310zerokul,
Pa zar finale nije u chetvrtak?
polufinale ( u kome sam §íja bio :)) je bilo u utorak.
Pa je za drugo mesto trebalo da bude u sredu.
A finale u CHETVRTAK.
Ako űje istina, NULL chestitam ti !!!
arkadne.1312alec,
-> #1307, gmatic> A znash li koliko mose poboljsanja da stane u tih 10Mb!!!!!
Ne znam. ;)
arkadne.1313gmatic,
-> #1312, alec==>> A znash li koliko mose poboljsanja da stane u tih 10Mb!!!!!
==>
==> Ne znam. ;)
==>
Mnoooooooooooooooooogo!!!!!!!!!!!
arkadne.1314inferno,
-> #1274, the.edgeŮ│ ˙ Pa vidim da nije samo to u pitanju jer si za ROTT rekao bljak, a tu te
Ů│ ˙ jure LJUDI (ima i par robota), a ne monstrumi...
Ali je to meni glupo. Hodaš po lebdećim stepenicama i imaš
u ruci nešto što kad puca ima efekat kao da avion baca
napalm. ROTT je dakle suviše jednostavan. Nabudžiš zolju i
praviš masakr, a sa napalmom i roštilj ;).
Idealna "DOOM-ačina" bi po meni bila takva u kojoj bi igrač
bio u ulozi teroriste (od oružja samo nož, 2 pištolja, uzi i
snajper (prigušivači)), malo protivnika, ali teških, sa
kojima se treba nadmudrivati i koje treba iznenaditi. Od
opreme dozvoljavam samo nightvision, IR i konopac za
penjanje/spuštanje. Mape ne bi bilo (oslanjaš se na svoje
pamćenje). Smislio bi posebno pucanje iz snajpera tako da
moraš da uzmeš u obzir više stvari (pad putanje metka,
vetar, itd..). I naravno cilj nivoa nikako ne bi bio glupi
Exit već neka osoba koju treba koknuti. Sad zamislite 6
umreženih igrača koji kao tim iz helikoptera padaju na krov
zgrade u kojoj se nalazi predsednik na primer i pokušavaju
izvrše atentat. Ali to je samo pola posla, jer ako
aktiviraju alarm imaće problema da sa povratkom. Jedan od
njih je na krovu susedne zgrade sa snajperom i infra crvenom
kamerom. Municija je naravno jako ograničena, šaržeri retko
kompatibilni sa onim što neprijatelj ostavlja kad ga
ubijete. Već sam počeo da balavim. ;))) Nema pakla,
magije, reka od kiseline, demona sa raketama, padova sa
neograničene visine bez posledica, bazuke, zolje, napalma,
plazme, lasera...
arkadne.1315n.ceh,
-> #1314, inferno In> Idealna "DOOM-ačina" bi po meni bila takva u kojoj bi igrač
In> bio u ulozi teroriste (od oružja samo nož, 2 pištolja, uzi i
In> snajper (prigušivači)), malo protivnika, ali teških, sa
YESSS! Ja sam baš razmišljao o tome da prilagodim duketa tome, ali ne vredi.
Prvo, mnogo vremena treba za artwork, a i nije full 3d igra. Znači, čekamo...
Nego, bila jednom igra na pod imenom HOSTAGES. Liči malo na ovo opisano, samo
nije 3d. Jebga.
In> ubijete. Već sam počeo da balavim. ;))) Nema pakla,
In> magije, reka od kiseline, demona sa raketama, padova sa
In> neograničene visine bez posledica, bazuke, zolje, napalma,
In> plazme, lasera...
dadadadadaa!!
Ajde da se bacimo na traganje, tako nešto mora da postoji!
Čeh
arkadne.1316zerokul,
Al moguce igrati DN3 ATOMIC bez CDa u driveu?
(Imam ga celog instaliranog na HDu)...
ZERO...
arkadne.1317the.edge,
-> #1316, zerokulIma patch za igranje bez CD-a.
U pitanju je jedna vrsta cracka.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1318zerokul,
Aj shaljni ako te mrzi ne...
ZERO...
arkadne.1319swix,
-> #1315, n.ceh-=> In> Idealna "DOOM-ačina" bi po meni bila takva u kojoj bi igrač
-=> In> bio u ulozi teroriste (od oružja samo nož, 2 pištolja, uzi i
-=> In> snajper (prigušivači)), malo protivnika, ali teških, sa
-=>
-=> YESSS! Ja sam baš razmišljao o tome da prilagodim duketa tome, ali ne
-=> vredi. Prvo, mnogo vremena treba za artwork, a i nije full 3d igra.
-=> Znači, čekamo...
-=> Nego, bila jednom igra na pod imenom HOSTAGES. Liči malo na ovo opisano,
-=> samo nije 3d. Jebga.
-=>
-=> In> ubijete. Već sam počeo da balavim. ;))) Nema pakla,
-=> In> magije, reka od kiseline, demona sa raketama, padova sa
-=> In> neograničene visine bez posledica, bazuke, zolje, napalma,
-=> In> plazme, lasera...
-=>
-=> dadadadadaa!!
-=>
-=> Ajde da se bacimo na traganje, tako nešto mora da postoji!
-=>
-=> Čeh
Nije to BAŠ to ali moram da kažem da je prva igra na koju me ovo asociralo
bio Syndicate. NIje bre ni 3D niti ima uticaj vetra, ima napalme i lasere ali
ipak ..... igrica je zmajska i od arkadnih, od Syndicate-a i Duketa(naravno)
boljih nema.
Pozdrav!
arkadne.1320swix,
-> #1243, the.edge-=> T?>> Nije rekord jer Duke ima isto toliko.:)
-=>
-=> Pogledao sam knjizicu uz DN3D CD i napisani su opisi za 9 likova, u koje
-=> ulaze i 2 "tigra" samo jedan je zelen, a drugi crven, sto nije neka
-=> razlika. Nije dokumentovana ajkula koja pliva u vodi. Dakle ima 10
-=> likova, s tim sto su 2 skoro ista.
-=>
-=> AcCeSS DeNiED
Moram da reagujem, pa makar i sa zakašnjenjem (pretplata :).
1. Assault trooper
2. --II-- captain
3. Pig cop
4. RPV
5. Octabrain
6. Enforcer
7. Sentry drone
8. Assault commander
9. Protozoid slimer
10. BattleLord
11. Overlord
12. The Cycloid Emepror
Za ovoliko ja znam.(DN3DHELP.EXE)
Tigar ne znam šta je (mada imam nekih pretpostavki). (prva dvojica???)
Neki su vrlo slični, ali ipak dovoljno različiti.
+ Ajkula = 13 :))))))))
Dakle Duke ima ako ne više onda barem isto monster-a.
Pozdrav!
arkadne.1322the.edge,
-> #1320, swix
T?>> 1.Assault trooper 2.--II-- captain 3.Pig cop 4.RPV 5.Octabrain 6.
T?>> Enforcer 7.Sentry drone 8.Assault commander 9.Protozoid slimer 10.
T?>> BattleLord 11.Overlord 12.The Cycloid Emepror
T?>> + Ajkula = 13 :)))))))) Dakle Duke ima ako ne vise onda barem isto
T?>> monster-a.
Pa nema, tu gde si nabrojao sapdaju i glavonje, ja govorim samo o onim
likovima koji idu tokom cele igre.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1323darth.vader,
-> #1319, swix>> Nije to BAS to ali moram da kazem da je prva igra na koju me ovo asociralo
>> bio Syndicate. NIje bre ni 3D niti ima uticaj vetra, ima napalme i lasere
Auuu, dadadadaaaaa, Syndicate ruleZ...
Najbolja misija je ona kada treba da atentatiras nekog predsednika ili
visokog funkcionera, a na ulicama ljudi koliko oces koji ga docekuju dok
prolazi... Za smirivanje zivaca dushu dalo ;>>
See ya, Darth :)
arkadne.1324swix,
-> #1322, the.edge-=>
-=>
-=> T?>> 1.Assault trooper 2.--II-- captain 3.Pig cop 4.RPV 5.Octabrain 6.
-=> T?>> Enforcer 7.Sentry drone 8.Assault commander 9.Protozoid slimer 10.
-=> T?>> BattleLord 11.Overlord 12.The Cycloid Emepror
-=> T?>> + Ajkula = 13 :)))))))) Dakle Duke ima ako ne vise onda barem isto
-=> T?>> monster-a.
-=>
-=> Pa nema, tu gde si nabrojao sapdaju i glavonje, ja govorim samo o onim
-=> likovima koji idu tokom cele igre.
-=>
-=> AcCeSS DeNiED
Onda 10, a samim tim i quake ima više (ako brojiš tako kako kažeš)
CU
arkadne.1325milosh.zorica,
Jel neko ima sindycate (valjda se tako piše) ShareWare verziju?
P.S. Dali bih mogo onaj ko ima da je pošalje ovde?
P.S. SW verziju sam video na nekom bbs-u,ali nisam imao limit
dovoljan da bih skinuo igru.
Ajde šalji te.
arkadne.1326inferno,
-> #1315, n.cehŮ│ ˙ YESSS! Ja sam baš razmišljao o tome da prilagodim duketa tome, ali ne
Ů│ ˙ vredi. Prvo, mnogo vremena treba za artwork, a i nije full 3d igra.
jel mogu u Duke-tu da se menjaju monstrumi? Mislim da li je
moguće nacrtati spostvenog neprijatelja?
Ů│ ˙ dadadadadaa!!
Ů│ ˙
Ů│ ˙ Ajde da se bacimo na traganje, tako nešto mora da postoji!
Sigurno se neko setio. Nemoguće da smo toliko originalni. ;)
arkadne.1327inferno,
-> #1319, swixŮ│ ˙ Nije to BAŠ to ali moram da kažem da je prva igra na koju me ovo
Ů│ ˙ asociralo bio Syndicate. NIje bre ni 3D niti ima uticaj vetra, ima
Ů│ ˙ napalme i lasere ali ipak ..... igrica je zmajska i od arkadnih, od
Ů│ ˙ Syndicate-a i Duketa(naravno) boljih nema.
Posle X-Winga najbolja igra po meni. :)
Syndicate 3D? Wow! Ne bi mu bilo ravnog.
arkadne.1328n.ceh,
-> #1323, darth.vader
Da> Auuu, dadadadaaaaa, Syndicate ruleZ...
E, ima li to neko od vas još uvek? Oću da se igram...
PLEASE!!!
Čeh
arkadne.1329geronimo,
-> #1314, inferno-^- Idealna "DOOM-acina" bi po meni bila takva u kojoj bi igrac
-^- bio u ulozi teroriste (od oruzja samo noz, 2 pistolja, uzi i
-^- snajper (prigusivaci)), malo protivnika, ali teskih, sa
-^- kojima se treba nadmudrivati i koje treba iznenaditi.
Pa napravi takvu i mi cemo je itekako igrati ;)
arkadne.1330swix,
-> #1327, inferno-=> Ů│ ˙ Nije to BAŠ to ali moram da kažem da je prva igra na koju me ovo
-=> Ů│ ˙ asociralo bio Syndicate. NIje bre ni 3D niti ima uticaj vetra, ima
-=> Ů│ ˙ napalme i lasere ali ipak ..... igrica je zmajska i od arkadnih, od
-=> Ů│ ˙ Syndicate-a i Duketa(naravno) boljih nema.
-=>
-=> Posle X-Winga najbolja igra po meni. :)
Ja sam već reko koje su najbolje igre po meni, pa da ne ponavljam da su to
Duke i Syndicate :)
-=> Syndicate 3D? Wow! Ne bi mu bilo ravnog.
Syndicate Wars je urađena u 3D, mada nije iz prvog lica (što bi bilo krajnje
glupo, jer bi ličilo na neki FRP, koja ja btw. prezirem iz dubine duše -=>
pesnički izraz ;)
arkadne.1331geronimo,
-> #1327, inferno-^- Syndicate 3D? Wow! Ne bi mu bilo ravnog.
Ne bi vishe bilo to to.
arkadne.1332mancha,
-> #1328, n.ceh
N.> Da> Auuu, dadadadaaaaa, Syndicate ruleZ...
N.>E, ima li to neko od vas jos uvek? Ocu da se igram...
? Sta hoces? Syndicate? Imam ja...mogu da ga dam Saletu pa ga ti
uzmi od njega....a uskoro mi stize i rip Synd Wars-a :)
arkadne.1333darth.vader,
-> #1328, n.ceh>> E, ima li to neko od vas jos uvek? Ocu da se igram...
>> PLEASE!!!
Pa neko sigurno ima, ali igra staje na nekih 4-5 disketa, tako
da i nije bas za kacenje... ;)
See ya, Darth :)
arkadne.1334darth.vader,
-> #1330, swix>> Syndicate Wars je uradena u 3D, mada nije iz prvog lica (sto bi bilo
>> krajnje glupo, jer bi licilo na neki FRP, koja ja btw. prezirem iz dubine
>> duse -=> pesnicki izraz ;)
E moram da priznam da me je Syndicate Wars razocarao totalno...
Odvratna igra moram priznati... Za one koji vole da se izivljavaju,
ima jedna super zezalica: Mozes da pucas u mrtva tela i da vidis
kako siklja krv ;)))
Ipak, prvi Synd je bio mnogo bolji (a i jos uvek je...) :)
See ya, Darth :)
arkadne.1335swix,
-> #1334, darth.vader-=> Odvratna igra moram priznati... Za one koji vole da se izivljavaju,
-=> ima jedna super zezalica: Mozes da pucas u mrtva tela i da vidis
-=> kako siklja krv ;)))
Hmmmmmm....... Cannon Fodder (kojih slova beše ima x2 ?? :)
Jedna od lepih osobina je kad nekog ubiješ možeš da nastaviš da ga gađaš, i
tada možeš da ga razbacuješ okolo.
arkadne.1336gmatic,
-> #1335, swix==> Hmmmmmm....... Cannon Fodder (kojih slova bese ima x2 ?? :)
==>
==> Jedna od lepih osobina je kad nekog ubijes mozes da nastavis
==> da ga gadas, i tada mozes da ga razbacujes okolo.
A i kada ga izresetas sa 200-300 metaka on nastavlja da se dere na sav
glas pri svakom pogotku ;>>>>
arkadne.1337n.ceh,
-> #1332, mancha N.>E, ima li to neko od vas jos uvek? Ocu da se igram...
Ma> ? Sta hoces? Syndicate? Imam ja...mogu da ga dam Saletu pa ga ti
Ma> uzmi od njega....a uskoro mi stize i rip Synd Wars-a :)
JESSSSSS!
Kad ćemo to? BTW, Sale je dobio user (saturday), samo se ne javlja još!
Čeh
arkadne.1338ica.z,
-> #1314, inferno> Idealna "DOOM-acina" bi po meni bila takva u kojoj bi igrac
> bio u ulozi teroriste (od oruzja samo noz, 2 pistolja, uzi i
> snajper (prigusivaci)), malo protivnika, ali teskih, sa
> kojima se treba nadmudrivati i koje treba iznenaditi. Od
Da, i da protivnici nisu neke karikature tj. neki svemirci, likovi iz
dechjih niskobudzetnih crtaca ili neke spooky face-ovi, utvare itd...
Definitivno bi bilo najbolje da su likovi tj. protivnici ljudi (ne pre-
vishe nabildovani jel bi i to bilo glupo :).
ICA
arkadne.1339swix,
-> #1338, ica.z-=>> Idealna "DOOM-acina" bi po meni bila takva u kojoj bi igrac
-=>> bio u ulozi teroriste (od oruzja samo noz, 2 pistolja, uzi i
-=>> snajper (prigusivaci)), malo protivnika, ali teskih, sa
-=>> kojima se treba nadmudrivati i koje treba iznenaditi. Od
-=>
-=> Da, i da protivnici nisu neke karikature tj. neki svemirci, likovi iz
-=> dechjih niskobudzetnih crtaca ili neke spooky face-ovi, utvare itd...
-=> Definitivno bi bilo najbolje da su likovi tj. protivnici ljudi (ne pre-
-=> vishe nabildovani jel bi i to bilo glupo :).
-=>
-=>
-=> ICA
Mogu i nabildovani -=> neki tipa telohranitelji direktora koga treba da
ubiješ!
eto....
arkadne.1340raven,
Pa interesuje me da li nekog zanima da se formira turnir ili
neka liga ljudi koji ce igrati Duke i slicne igre preko modema,
posto bi zeleo da napravim nesto slicno.. Naime igralo bi se jedan
na jedan stim sto bi rezultati bili javno iznoseni i zatim
formirane tablice najboljih igraca..
Pa ukoliko je neko zainteresovan neka mi javi na mail..
Raven.
arkadne.1341mancha,
-> #1337, n.cehN.> N.>E, ima li to neko od vas jos uvek? Ocu da se igram...
N.> Ma> ? Sta hoces? Syndicate? Imam ja...mogu da ga dam Saletu pa ga ti
N.> Ma> uzmi od njega....a uskoro mi stize i rip Synd Wars-a :)
N.>JESSSSSS!
he he....a da samo vidis kako je spakovan na CDu :))) Spakovana su
2(DVA!!!) Sindikata u 1 :)) Tako da kada ga budes stavio na HD
slobodno obrisi onaj drugi (koji se BTW nalazi u prvom) :)))
Inace to je neko specijalno izdanje...naime tacno se zove, valjda,
sindicate -american revolt-
N.>Kad cemo to? BTW, Sale je dobio user (saturday), samo se ne javlja jos!
Za koji dan cu mu dati (mislim u sredu ili cet.) a on se ne javlja
jer nema ni jedan OLR pa ceka da mu ga ja donesem....(a tada cu i
CD)
arkadne.1342mancha,
-> #1334, darth.vaderDA>>> Syndicate Wars je uradena u 3D, mada nije iz prvog lica (sto bi bilo
DA>>> krajnje glupo, jer bi licilo na neki FRP, koja ja btw. prezirem iz dubine
DA>>> duse -=> pesnicki izraz ;)
DA>E moram da priznam da me je Syndicate Wars razocarao totalno...
DA>Odvratna igra moram priznati... Za one koji vole da se izivljavaju,
DA>ima jedna super zezalica: Mozes da pucas u mrtva tela i da vidis
Da....a sto mozes da rotiras pogled i da gledas delove ulica koje
nisi mogao u starom S-u???
DA>Ipak, prvi Synd je bio mnogo bolji (a i jos uvek je...) :)
Pa sad....ne znam....oba su mi podjednako zanimljiva
arkadne.1343swix,
-> #1340, raven-=>
-=> Pa interesuje me da li nekog zanima da se formira turnir ili
-=> neka liga ljudi koji ce igrati Duke i slicne igre preko modema,
-=> posto bi zeleo da napravim nesto slicno.. Naime igralo bi se jedan
-=> na jedan stim sto bi rezultati bili javno iznoseni i zatim
-=> formirane tablice najboljih igraca..
-=>
-=> Pa ukoliko je neko zainteresovan neka mi javi na mail..
-=>
-=> Raven.
Ovo vec, navodno :), postoji u vidu grupe Duke, ali nebih ti preporucio.....
:)
Saznaces vec i zbog cega :)
Eto......
arkadne.1344darth.vader,
-> #1341, mancha>> Inace to je neko specijalno izdanje...naime tacno se zove, valjda,
>> sindicate -american revolt-
I kako izgleda taj 'American Revolt' ? Jel bolji od starog Synd-a ?
Darth
arkadne.1345darth.vader,
-> #1342, mancha>> Da....a sto mozes da rotiras pogled i da gledas delove ulica koje
>> nisi mogao u starom S-u???
Auuuu, jaka stvar... Stari Synd je osmisljen tako da nema potrebe
za rotiranjem pogleda... Samo moras da pratis mapu... A ti ako samo
gledas u ekran, i pucas na onoga koga vidis, ne mozes daleko da doguras...
Darth
arkadne.1346kdragan,
Koja je minimalna konfiguracija za QUAKE?
arkadne.1347gmatic,
-> #1346, kdragan==> Koja je minimalna konfiguracija za QUAKE?
486dx i 8Mb.
Ja imam 486dx2/66Mxz/12Mb i sporo je (kao DOOM na 386-tici).
arkadne.1348alec,
Mozda i nije za ovde al' ajd'. Imam na CD-u neki SCREAMER od 17 disketa i
nikako nisam uspeo da ga startujem, trazi cd. Probao sam da ubacim neki CD
ali nista, isto sam i probao sa 0CD-om (najbolji emulator CD-a) i nista.
Inace kada se raspakuje sa CD-a dobije se instalaciona verzija pa se onda
instalira. So, ako neko zna kako da startujem ovaj shit neka kaze.
arkadne.1349lexus,
-> #1347, gmatic=> Ja imam 486dx2/66Mxz/12Mb i sporo je (kao DOOM na 386-tici).
Verzija 1.01 radi brže od verzije 1.06.
Ne znam zašto, ali tako je...
Inače, pojavio se par oficijalnih Quake Mission diskova.
Ima novih protivnika i novih oružja, a takodje se dobija
i upgrade na verziju 1.07.
arkadne.1350the.edge,
-> #1349, lexusDa li bi mogao da kazes nesto vise o mission packu za quake?
Bio sam na njihovom siteu i video da postoje 2 packa. Jedan se pojavio u
februaru, a drugi sada u aprilu.
Video sam dosta novih stvari, ali me interesuje koliko disketa zauzima, i da
li on doda 5tu epizodu na onih 4 ili su u pitanju externi nivoi (misije)?
AcCeSS DeNiED
arkadne.1351n.ceh,
-> #1340, raven Ra> Pa interesuje me da li nekog zanima da se formira turnir ili
Ra> neka liga ljudi koji ce igrati Duke i slicne igre preko modema,
Javi se sledećim ljudima:
Duke3D - Emajsijuen
Descent - Blue
Čeh
arkadne.1352n.ceh,
-> #1348, alec Al> emulator CD-a) i nista. Inace kada se raspakuje sa CD-a dobije se
Al> instalaciona verzija pa se onda instalira. So, ako neko zna kako da
Al> startujem ovaj shit neka kaze.
Kad raspakuješ sa CDa, (ako je DDI, ili nešto slično) verovatno možeš da
izvučeš i volume label. To ćeš da utvriš lako: otpakuj jedan fajl na disketu,
i pogledaj joj label. Taj label posle daj i hard disku, iskoristi CD emulator
i trebalo bi da radi.
Čeh
arkadne.1353saturday,
-> #1337, n.ceh N.>E, ima li to neko od vas jos uvek? Ocu da se igram...
Ma> ? Sta hoces? Syndicate? Imam ja...mogu da ga dam Saletu pa ga ti
Ma> uzmi od njega....a uskoro mi stize i rip Synd Wars-a :)
N.> JESSSSSS!
N.> Kad cemo to? BTW, Sale je dobio user (saturday), samo se ne javlja
N.> jos!
Mancha ti porucuje da mu je cd kod ortaka i da ce biti ponovo kod
njega do vikenda. Pozdrav
Saturday
... Blue Wave - World Tour - 1997
arkadne.1354vector,
-> #1343, swix
│ Ovo vec, navodno :), postoji u vidu grupe Duke, ali nebih ti preporucio.....
└─────────
Sto ? Da te nisu izbacili ili nesto ? ;)
arkadne.1355raven,
-> #1354, vector
Pa dobro dosta filozofiranja o tome jeste li za to ili niste..
arkadne.1356payce,
-> #1323, darth.vader[-] Auuu, dadadadaaaaa, Syndicate ruleZ...
Rulzari, ali Syndicate Wars suxira i to mochno suxira ;(
Ja ga uzeh iz cluba i ne da sam se razocharao, em ima
loshiju grafiku, em je klosharenje igra...
arkadne.1357swix,
-> #1354, vector-=>
-=>│ Ovo vec, navodno :), postoji u vidu grupe Duke, ali nebih ti
-=>└ preporucio..... ─────────
-=>
-=> Sto ? Da te nisu izbacili ili nesto ? ;)
Ili su se ponašali ko najveći jadnici, neki da nebude zabune, pa je mene
boleo qr#%" što će me izbace?
Tačnije rečeno nisu se ponašali ko jadnici, već SU jadnici (opet kažem neki).
p.s. ti neki će se lako prepoznati
p.s.s. jeste li započeli prvo kolo? ;)
arkadne.1358gmatic,
-> #1348, alec==> Mozda i nije za ovde al' ajd'. Imam na CD-u neki SCREAMER od
==> 17 disketa i nikako nisam uspeo da ga startujem, trazi cd.
==> Probao sam da ubacim neki CD ali nista, isto sam i probao sa
==> 0CD-om (najbolji emulator CD-a) i nista. Inace kada se
==> raspakuje sa CD-a dobije se instalaciona verzija pa se onda
==> instalira. So, ako neko zna kako da startujem ovaj shit neka
==> kaze.
Pa neznam mozda treba da ga raspakujes u root u diru SCREAMER?
To ja radim kod mene(doduse nisam probao drugo,ali).Oce to nekad
da radi.
arkadne.1359gmatic,
-> #1352, n.ceh==> Kad raspakujes sa CDa, (ako je DDI, ili nesto slicno)
==> verovatno mozes da izvuces i volume label. To ces da utvris
==> lako: otpakuj jedan fajl na disketu, i pogledaj joj label.
==> Taj label posle daj i hard disku, iskoristi CD emulator i
==> trebalo bi da radi.
Ma stho se label-a tice moze da vidi i u ddiview-u kad "udje"
u ddi napise label ako ga ima u gornjem desnom uglu.Ako nema
sorry, negine mu disc dupe.
arkadne.1360gmatic,
-> #1349, lexus==> => Ja imam 486dx2/66Mxz/12Mb i sporo je (kao DOOM na
==> 386-tici).
==>
==> Verzija 1.01 radi brze od verzije 1.06.
A da li postoji neka razlika?
==> Inace, pojavio se par oficijalnih Quake Mission diskova.
==>
==> Ima novih protivnika i novih oruzja, a takodje se dobija
==> i upgrade na verziju 1.07.
Da video sam u literaturi koju sam dobio pismom postho sam
trazio na www.cd-rom.com-u da mi shalju.
arkadne.1361johnnya,
-> #1348, alec >> Mozda i nije za ovde al' ajd'. Imam na CD-u neki SCREAMER od 17 disketa
>> i nikako nisam uspeo da ga startujem, trazi cd. Probao sam da ubacim
Raspakuj u C:\SCREAMER , meni je radio bez problema...
arkadne.1362alec,
-> #1352, n.ceh> Kad raspakujes sa CDa, (ako je DDI, ili nesto slicno) verovatno
> mozes da izvuces i volume label. To ces da utvris lako: otpakuj
> jedan fajl na disketu, i pogledaj joj label. Taj label posle
> daj i hard disku, iskoristi CD emulator i trebalo bi da radi.
Nije ddi vec arj i to kad se raspakuje dobije se kao neka instalaciona
verzija
arkadne.1363darth.vader,
-> #1356, payce>> Rulzari, ali Syndicate Wars suxira i to mochno suxira ;(
>> Ja ga uzeh iz cluba i ne da sam se razocharao, em ima
>> loshiju grafiku, em je klosharenje igra...
Ma znam... To sam ja rekao i ovde pre neki dan, a i cim sam
video igru... Nista nije ostalo od starog duha Synd-a, osim ideje.
Odvratno u svakom slucaju, i ne preporucujem nikome.
See ya, Darth :)
arkadne.1364swix,
-> #1348, alec-=> Mozda i nije za ovde al' ajd'. Imam na CD-u neki SCREAMER od 17 disketa i
-=> nikako nisam uspeo da ga startujem, trazi cd. Probao sam da ubacim neki
-=> CD ali nista, isto sam i probao sa 0CD-om (najbolji emulator CD-a) i
-=> nista. Inace kada se raspakuje sa CD-a dobije se instalaciona verzija pa
-=> se onda instalira. So, ako neko zna kako da startujem ovaj shit neka
Mrzi me da kucam ali ukratko: prepravi Screamer.cfg (ili beše DAT ???)
Kad vidiš šta piše u njemu valjda Áe ti biti jasno i šta treba da promeniš.
Ako ne potraži me večeras na sezamu :)
arkadne.1365n.ceh,
-> #1362, alec > jedan fajl na disketu, i pogledaj joj label. Taj label posle
> daj i hard disku, iskoristi CD emulator i trebalo bi da radi.
Al> Nije ddi vec arj i to kad se raspakuje dobije se kao neka instalaciona
Al> verzija
Mislim da je za arj potreban -$ da bi otpakovao label.
Čeh
arkadne.1366vector,
-> #1357, swix
│ p.s.s. jeste li zapoceli prvo kolo? ;)
└─────────
:)))
arkadne.1367vitez.koja,
-> #1343, swix#=> Ovo vec, navodno :), postoji u vidu grupe Duke, ali
#=> nebih ti preporucio.....
Ko drži ovu grupu? Ja bih unutra...
arkadne.1368stukelj,
-> #1367, vitez.koja> Ko drzi ovu grupu? Ja bih unutra...
Emajsijuen je vlasnik grupe, mada ti ne bi preporucio... Videces i zasto :)
arkadne.1369gmatic,
-> #1362, alec==> Nije ddi vec arj i to kad se raspakuje dobije se kao neka
==> instalaciona verzija
Di si majketi snimao CD?
arkadne.1370emajsijuen,
-> #1368, stukeljSt>> Emajsijuen je vlasnik grupe, mada ti ne bi preporucio...
St>> Videces i zasto :)
Zasto ? Sta imas ti protiv grupe ? Razumem Swix-a, koji je izbacen zbog
prevelikog broja psovki koje su bez razloga upucene na moj racun.
arkadne.1371swix,
-> #1370, emajsijuen-=> St>> Emajsijuen je vlasnik grupe, mada ti ne bi preporucio...
-=> St>> Videces i zasto :)
-=>
-=> Zasto ? Sta imas ti protiv grupe ? Razumem Swix-a, koji je izbacen zbog
-=> prevelikog broja psovki koje su bez razloga upucene na moj racun.
^^^^^^^^^^^
Ovo je ključna laž u ovoj izjavi!!1
Jesam izbačen i jasno mi je zašto (mada ne u potpunosti) ali razlog JESTE
postojao!!
Neću sad da ga kažem ali uveren sam da će svi ubrzo doći do istog (svi koji
imaju kontakte sa micunom).
Hvala na pažnji.
Prijatno.
arkadne.1372mgmilos,
-> #1060, ratmanizvini sto ti ne dajem tacan odgovor, ali posto sam presao
doticnu igru mogu samo da ti kazem da se guide-bot vrti u krug jer
mu nisi oslobodio prolaz(otvorio vrata).A to se obicno radi
unistavanjem prekidaca.
arkadne.1373v.dragojevic,
-> #1340, raven>
> Pa interesuje me da li nekog zanima da se formira turnir ili
> neka liga ljudi koji ce igrati Duke i slicne igre preko modema,
> posto bi zeleo da napravim nesto slicno.. Naime igralo bi se jedan
> na jedan stim sto bi rezultati bili javno iznoseni i zatim
> formirane tablice najboljih igraca..
>
> Pa ukoliko je neko zainteresovan neka mi javi na mail..
>
> Raven.
Zainteresovan za DOOM2.
Vlada
arkadne.1374alec,
-> #1369, gmatic> ==> Nije ddi vec arj i to kad se raspakuje dobije se kao neka
> ==> instalaciona verzija
>
> Di si majketi snimao CD?
CD nije moj nego ortakov...
arkadne.1377inferno,
-> #1362, alecŮ│ ˙ Nije ddi vec arj i to kad se raspakuje dobije se kao neka instalaciona
Ů│ ˙ verzija
Jel ima neki zaobilazni put sa tim ddi fajlovima? Da ne
mora sa disketa da se instalira.
arkadne.1378johnnya,
-> #1377, inferno >> Jel ima neki zaobilazni put sa tim ddi fajlovima? Da ne
>> mora sa disketa da se instalira.
Nabavi programče dide.exe i dideit.exe (pirati ih obično snimaju na
svaki CD koji sadrži DDI fajlove).
Nećeš ni sam verovati koliko je prosto, kada startuje dideit.exe :)
arkadne.1379mancha,
-> #1344, darth.vaderDA>>> Inace to je neko specijalno izdanje...naime tacno se zove, valjda,
DA>>> sindicate -american revolt-
DA>I kako izgleda taj 'American Revolt' ? Jel bolji od starog Synd-a ?
Koliko sam ja shvatio to su novi nivoi....a sve ostalo je isto? Ne
znam tacno...nisam je igrao (na PCju) al' cu je otpakovati i
videti :)
arkadne.1380mancha,
-> #1345, darth.vaderDA>>> Da....a sto mozes da rotiras pogled i da gledas delove ulica koje
DA>>> nisi mogao u starom S-u???
DA>Auuuu, jaka stvar... Stari Synd je osmisljen tako da nema potrebe
DA>za rotiranjem pogleda... Samo moras da pratis mapu... A ti ako samo
DA>gledas u ekran, i pucas na onoga koga vidis, ne mozes daleko da doguras...
Da da...znam koliko je to "dobro" reseno u starom sindicatu....ovde
je (po meni) za nijansu bolje....pogotovu sto je svet STVARNO 3D a
ne "nalepljen" ko u starom...ne znam...stvar ukusa..:)
P.S. I ovde postoji "radar" koji se obilato koristi :)
arkadne.1381mancha,
-> #1377, infernoIN>Ů│ ˙ Nije ddi vec arj i to kad se raspakuje dobije se kao neka instalaciona
IN>Ů│ ˙ verzija
IN> Jel ima neki zaobilazni put sa tim ddi fajlovima? Da ne
IN> mora sa disketa da se instalira.
Imas vise nacina
1. Nas program (domaci) DIDE-IT koji ima lake opcije, dozvoljava
kopiranje na HD, kopiranje u 1 direktorijum ili u vise
pojedinacnih direktorijuma (1 dir 1 disketa otprilike) i sl.
2. DDIVIEW program iz kojeg mozes da izvlacis pojedinacne
fajlove iz DDIja
3. (meni omiljen :) Ako imas i direktorijumu gde su DDI
fajlovi...verovatno imas (a mozda i ne) i DDS fajl (koji je u
stvari spisak DDI fajlova). E...ako ga imas....postoji
program EI koji ucitava PRVI DDI fajl u memoriju i
substituise tu memoriju za DRIVE A: tako da dobijas disketu
A: sa koje kucas INSTALL npr. a kada se ukaze potreba za 2
disketom pritisnes Print Screen...i....odma ide
druga...treca.....itd.
Ima jos nekih ali ja ove koristim pa...
arkadne.1382epson,
-> #1381, mancha
│ program EI koji ucitava PRVI DDI fajl u memoriju i
│ substituise tu memoriju za DRIVE A: tako da dobijas disketu
└─────────────────────────────────────────────────
.... i zahteva EMS .
arkadne.1383gmatic,
-> #1377, inferno==> Jel ima neki zaobilazni put sa tim ddi fajlovima? Da ne
==> mora sa disketa da se instalira.
Moze ako imas ddiview ili slicno.Ovo nepali uvek jer neke igre traze
ime diskete.Ali uglavnom moze(sto se ID i Microprose igara tice).
arkadne.1384swix,
-> #1378, johnnya|-> >> Jel ima neki zaobilazni put sa tim ddi fajlovima? Da ne
|-> >> mora sa disketa da se instalira.
|-> Nabavi programce dide.exe i dideit.exe (pirati ih obicno snimaju na
Moze i DDIview.exe :)
arkadne.1385darth.vader,
-> #1377, inferno>> Jel ima neki zaobilazni put sa tim ddi fajlovima? Da ne
>> mora sa disketa da se instalira.
Ima... Sa programcetom DIDE raspakujes sve u jedan dir, i substujes
taj dir kao B: ... Ne pomaze uvek, ali u vecini slucajeva moze da prodje :)
See ya, Darth :)
arkadne.1386dragosh,
-> #1357, swix--> -=>│ Ovo vec, navodno :), postoji u vidu grupe Duke, ali nebih ti
--> -=>└ preporucio..... ─────────
--> -=> Sto ? Da te nisu izbacili ili nesto ? ;)
--> Ili su se ponasali ko najveci jadnici, neki da nebude zabune, pa je mene
--> boleo qr#%" sto ce me izbace?
--> Tacnije receno nisu se ponasali ko jadnici, vec SU jadnici (opet kazem
Tacnije receno swix je poceo da vredja vlasnika grupe.I pogadjajte sta se
desilo...;)
arkadne.1387ranx,
-> #1381, mancha> program EI koji ucitava PRVI DDI fajl u memoriju i
Gde beše na Sezamu taj EasyInstall?
arkadne.1388milosh.zorica,
Imam jedan veliiiki problem u "descentu 2 interactive demo" sta
treba da uradim na prvom nivou kod vrata sa ntpisom exit ja probam
da ih otvorim ali nece.
p.s. dal.i treba neki kljuc i gde se on nalazi.
p.s. onaj ko ovo zna neka mi kaze.
descent manijak.
prvi dan mi je da igram descent 2.
arkadne.1389darth.vader,
-> #1379, mancha>> DA>I kako izgleda taj 'American Revolt' ? Jel bolji od starog Synd-a ?
>> Koliko sam ja shvatio to su novi nivoi....a sve ostalo je isto? Ne
>> znam tacno...nisam je igrao (na PCju) al' cu je otpakovati i
>> videti :)
Aj' proveri, pa iznesi utiske ;)
See ya, Darth :)
arkadne.1390darth.vader,
-> #1382, epson>> │ program EI koji ucitava PRVI DDI fajl u memoriju i
>> │ substituise tu memoriju za DRIVE A: tako da dobijas disketu
>> └─────────────────────────────────────────────────
>>
>> .... i zahteva EMS .
A mogo bi to neko da okaci ovde ako nije ilegalno, i protiv moralnih
zakona ;), a ako je ilegalno, moze meni na mail :)
Ako je vec kaceno, koji je br. poruke ?
See ya, Darth :)