arkadne.431saboteur,
-> #418, mcule
T?>> Pa svaka stvar nesto radi,probaj pa vidi sam.
Eeeeggggrrr... pa daj reci, video sam sve magije ali pola od toga ne znam
da upotrebim (casu, sahovsku figfuricu, neki kao tanjir, nesto sto lici
na papirus itd. itd.)
I video sam jos da je izasao hexen full cd od 14 disketa.
Sta se dobije sa tim? (Speech?)
AcCeSS DeNiED
arkadne.432saboteur,
-> #420, mcule
T?>> Ok,rasprava je rasprava,al' nema pravo niko nikoga da vredja.
T?>> Nije lepo.
Ajde, jel sam nekog uvredio?
Ma daj...jos sam i cenzurisao tu "jako uvredljivu rec"!
AcCeSS DeNiED
arkadne.433saboteur,
-> #422, mpedja
T?>> Ma daaaaaj !Gde si ti u w3d-u ili sod-u video sprat ili bar onu
T?>> UZVISICU kako je nazivate.Kada ces ti u gore navedenim da se kreces
Ma pogresno si me razumeo :))))
Ne pricam ja o w3d ili o sodu, vec o doomu!:))
Ja sam doomaniac, a ne w3dovac! ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.434saboteur,
-> #423, space.ace
T?>> Isto to imas i u DOOM-u,stoji onaj zeleni okrenut ledima,i ti prides
T?>> i opalis ga pesnicom po ledima,i rasturis ga. Nemoj to potezati kao
T?>> argument vise,jer je to isto u svakoj igri ovog tipa.Nema tu nikakve
T?>> vestacke inteligencije...
Vestacke i. ce biti u Quakeu!
Sem toga ako bas oces, svakom kad pridjes s'ledja mozes da ga rasturis.
I to je normalno. Nema on oci odpozadi.
AcCeSS DeNiED
arkadne.435saboteur,
-> #424, space.ace
T?>> A zar simulacije letenja nisu zanimljivije sto su realisticnije?
Ti ides iz krajnosti u krajnost.
Mislimo bre na ove igre tipa doom, df, w3d, arkadne, avanture..., a ne
simulacije. Logicno je da je kod simulacija sto realnije to bolje!
Nemaju dzabe takav naziv.
AcCeSS DeNiED
arkadne.436saboteur,
-> #425, space.ace
T?>> Gde ti je feeling avanturiste i pravog doom-ovca?To je ono najbolje,
T?>> kad te koknu na teskom nivou,pa moras ceo nivo ispocetka,ali samo sa
T?>> pistoljem!Adrenalin struji kroz telo,plasis se da poviris iza coska,
T?>> da slucajno ne izazoves lavinu neprijatelja na sebe... A ne da
T?>> ukljucis neunistivost i kucas IDFA do besvesti,da bi ubio sve.
Cas kritikujes doom, a cas ga branis...
I nije IDFA vec idKfa ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.437mcule,
-> #432, saboteurMC> Ajde, jel sam nekog uvredio?
MC> Ma daj...jos sam i cenzurisao tu "jako uvredljivu rec"!
Pazi, ako meni neko kaže: Daj, ne se*i!
ja ću to da smatram za uvredu.
Možda je to tebi ko dobar dan, al' to nije za conf, bato.
arkadne.438nenad,
-> #403, mpedja> Jesi li ti cuo za Naucnu Fantastiku. Doom je osmisljen kao igra u
> Buducnosti !
Znači igramo Doom i nakon 5 godina postanemo Dejo Savićević? ;)
Doom II - igra u Zvezdi, Doom III - igra u Milanu. ;)
Nema šta, prava naučna fantastika. :))
arkadne.439cnenad,
-> #423, space.ace=> Isto to imaš i u DOOM-u, stoji onaj zeleni okrenut leđima, i ti priđeš
=> i opališ ga pesnicom po leđima, i rasturiš ga.
A DF ? Nisam ga mnogo igrao, čak šta više na kratko video :))) ali to
što sam video ostavlja na mene utisak da Stormtrooper-i čuju kada se
šunjaš, zar ne ?
arkadne.440cnenad,
-> #424, space.ace=> A zar simulacije letenja nisu zanimljivije što su realističnije?
Meni lično su sve odvratne osim X-Wing-a i TIE-a. Nikad to ne može
zameniti pravu stvar koja se dobija obukom na sportskom aerodromu ;)
arkadne.441cnenad,
-> #425, space.ace=> A ne da uključiš neuništivost i kucaš IDFA do besvesti, da bi ubio sve.
To IDFA je neka nova šifra ;) ? Šta se sa njom dobija ? Znam za IDKFA ali
ovo...
arkadne.442cnenad,
-> #434, saboteur=> Sem toga ako bas oces, svakom kad pridjes s'ledja mozes da ga rasturis.
=> I to je normalno. Nema on oci odpozadi.
A pride je slep na prednje oči i gluv ;)
arkadne.443igorsedam,
Hi!
Potrebne su mi "moves" za MK3.
Da li bi neko bio tako ljubazan da mi ih okaci ovde ili da me uputi
gde bi to mogao da nadjem?
Igor
arkadne.444plovput,
Jel' neko ovde zavrsio prvi nivo u System Shock-u ?
Dosta sam poodmakao pa ako ima nekog da pomogne nek se javi.
arkadne.445saboteur,
-> #442, cnenad
T?>> A pride je slep na prednje oci i gluv ;)
Cim ispalis metak monster se pomeri ili ako te mu pridjes napred on
te pojuri - sasvim logicno. ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.446saboteur,
-> #441, cnenad
T?>> To IDFA je neka nova sifra ;)?Sta se sa njom dobija ?Znam za IDKFA
T?>> ali ovo...
IDFA je za SOD ;>
AcCeSS DeNiED
arkadne.447johnnya,
-> #407, saboteur >> T?>> To je _uzvisica_,sprat mora da ima nesto ISPOD sebe.:)
>>
>> Ma idi. A kao ne nalazis se iznad kad se popnes liftom u
>> doomu??? Sta je ono ispod? Uzvisica? Ma daj.....
>> Lepo imas hodnik, posle lift, aktiviras lift, on sidje,
>> popnes se, i tu ti je novi hodnik, znaci nalazis se iznad
>> donjeg hodinka = SPRAT!
:)))) Prostorna varka (ili optička,što bi se reklo), da si pravio
nekada svoj DOOM nivo nikada ne bi ovo tvrdio ! Štos je u tome da se
prostorije prave tako da tebi "izgleda" da su u pitanju spratovi, a u
suštini na jednoj kordinati može postojati samo jedna visina poda !
Nemoj da se svađaš oko ovoga, jer jednostavno nisi u pravu !
■■ Johnnya ■■
arkadne.448johnnya,
-> #441, cnenad >> To IDFA je neka nova šifra ;) ? Šta se sa njom dobija ?
>> Znam za IDKFA ali ovo...
Razlika je u tome što sa IDFA ne dobijš i sve ključeve, dakle
donekle fer šifra :>
■■ Johnnya ■■
arkadne.449saboteur,
-> #447, johnnya
T?>> :))))Prostorna varka (ili opticka,sto bi se reklo),da si pravio
T?>> nekada svoj DOOM nivo nikada ne bi ovo tvrdio !Stos je u tome da se
T?>> prostorije prave tako da tebi "izgleda" da su u pitanju spratovi,a u
T?>> sustini na jednoj kordinati moze postojati samo jedna visina poda !
T?>> Nemoj da se svadas oko ovoga,jer jednostavno nisi u pravu !
Prvo, pravio sam nivoe u edwadu i slazem se da tako izgleda da je sve
jedan sprat. Ali ne mozes tako da gledas. Crta se 2D, da bi se dobilo 3D.
Da to i jeste opticka varka, sta onda? Ako ja imam osecaj sprata cemu frka?
Po cemu je to lose? Ako ja vidim sprat (iako recimo nije) onda je opet to
sprat! Bilo to opticka/prostorna varka, sve jedno.
AcCeSS DeNiED
arkadne.450space.ace,
-> #436, saboteur--> Cas kritikujes doom, a cas ga branis...
My point exactly!!! Nijedna igra nije savršena ;)
--> I nije IDFA vec idKfa ;)
IDFA je za sva oružja i municiju, ali bez ključeva, dok je idKfa sve to
ali samo sa ključevima ;)
arkadne.451johnnya,
-> #449, saboteur >> Da to i jeste opticka varka, sta onda? Ako ja imam osecaj
>> sprata cemu frka? Po cemu je to lose? Ako ja vidim sprat
>> (iako recimo nije) onda je opet to sprat! Bilo to
>> opticka/prostorna varka, sve jedno.
:))))
Jer ti to imaš nekih problema sa levom i desnom polovinom mozga ?!?
Znaš da nije, a tvrdiš da jeste :)))
Ma znaš šta brate, neka bude kako ti kažeš, samo nemoj da počneš ovde
da nas ubeđuješ npr.kako Sezam ima mrežu i tako to... jer mislim
zove se NET, a gde je mreža ? Nema veze, ali važno je da tako izgleda
■■ Johnnya ■■
arkadne.452mcule,
-> #439, cnenad>> A DF ? Nisam ga mnogo igrao, čak šta više na kratko video
>> :))) ali to što sam video ostavlja na mene utisak da
>> Stormtrooper-i čuju kada se šunjaš, zar ne ?
Sori što sa zakašnjenjem odgovaram, al' igram DF po ceo dan,
pa ne stižem ;).
Ne, i oni su kao i ostali protivnici u sličnim igrama...
BTW, mnogo dobra igra bre! :)). Evo, stigao sam do negde 8.-9.
nivoa, cepam sa komšijom, jaka je igra ko grom! Ne da su fore jake,
nije normalno. Ko voli Star Wars, obaveno da uzme da igra...
III nivo je neverovatno teško preći jer je mnogo mučan i dosadan,
al' kad se to pregura - ostalo je dj!
*moderator preporuka*
;)
arkadne.453crnjini,
Ima li neko ideju kako da predjem III nivo u Dark Forceu (complete info?)
ACR
arkadne.454duca,
-> #5, msasaukucaj iddt
arkadne.455mcule,
-> #453, crnjini>> Ima li neko ideju kako da predjem III nivo u Dark Forceu
>> (complete info?)
Pazi, i nije toliko teško.
Tačnije, ni ne znam šta te buni? Ona centralna soba ima jednu
polugu sa 4 položaja, svaki položaj otvara određena vrata u toj
(povećoj) sobi. I upadaš u svaku, i overavaš prekidače. Ništa
posebno, jedino što je STRAŠNO SMORENO!
Ne sećam se da je bilo ikakva posebna caka koju bi trebao da
napomenem, osim da te posavetujem da uključiš supershild i da ga
odigraš na easy. Sve nivoe sam završio na srednjoj težini, al' ovaj
sam morao da otaljam nekako. Sad mi u listi nivoa koje sam prešao
ono "E" baca mrlju na perfektan dosije predjenih nivoa ;).
PS. VI nivo - Detention Center ko pređe bez 2 litre znoja i
mozganja - ja mu skidam kapu!
PPS. XIV nivo - goin' down! ;).
arkadne.456lexus,
-> #455, mcule=> odigraš na easy. Sve nivoe sam završio na srednjoj težini, al' ovaj
=> sam morao da otaljam nekako. Sad mi u listi nivoa koje sam prešao
=> ono "E" baca mrlju na perfektan dosije predjenih nivoa ;).
Nije da se hvalim, ali prvih 8 nivoa sam prešao na Hard, a ostale na
Medium :)
Još nešto, treći nivo je najbolji na Hard, zbog čudovišta koja izlaze
iz "vode". Najbolje je bilo prvi put kada sam igrao... Sedim ja,
razneo prva dva nivoa, uskočim u blato u centralnoj sobi, nigde ničega,
okrenem prekidač par puta i odem na desna vrata...
Stojim ja tu, kad odjednom iskoči čudovište, zamalo da padnem sa
stolice koliko sam se uplašio...
Anyway, posle su mi bili glavna zabava, naročito kada neko ko pre
nije igrao dođe kod mene ;>>>
arkadne.457mcule,
-> #456, lexus>> Nije da se hvalim, ali prvih 8 nivoa sam prešao na Hard,
>> a ostale na Medium :)
Auh! :)
Jel' sa supershildom?
arkadne.458lexus,
-> #457, mcule=> Auh! :)
Bilo je teško ;)
=> Jel' sa supershildom?
Fora je u tome što ja prvo igram na Medium, a kada naučim nivo pređem na
Hard O:)
arkadne.459cnenad,
-> #452, mcule=> nije normalno. Ko voli Star Wars, obaveno da uzme da igra...
:))
Naravno, sve što je vezano za Star Wars je MLogo dobro :>>> Sad sam se opet
uhvatio XWING-a. Za Rebel Assault 2, kad ga prvi put probah, učini mi se
kao glupost ali... sve više i više me uvuče, tako da stigoh do drugog CD-a
koji nažalost nije bio ispravan :(
arkadne.461mcule,
-> #459, cnenad
Prešao DF.
I na kraju giga_razočarenje - nisam sreo Dart Vejdera - boga! :((((
Kad sam shvatio da je kraj, a nisam se susreo sa najvećom facom,
izpizdeo sam! :((((((.
I ko mi pomene DF sledećih nedelju dana - pa krvi ću mu se
napiti!!! ;)
mc
arkadne.462lexus,
-> #459, cnenad=> Naravno, sve što je vezano za Star Wars je MLogo dobro :>>> Sad sam
=> se opet uhvatio XWING-a. Za Rebel Assault 2, kad ga prvi put
=> probah, učini mi se kao glupost ali... sve više i više me uvuče,
=> tako da stigoh do drugog CD-a koji nažalost nije bio ispravan :(
Iskreno, Rebel Assault 1 je očajan, ali dvojka je odlična :)
Kao da gledaš epizodu Star Wars-a :)
Iako je način igranja previše jednostavan, čak i sama igra je dobra
zato što su neke misije teške :)
Pošto sam CD-ove pozajmio od druga, igrao sam na najlakšem nivou i
prešao sam celu igru za dva sata ;)
arkadne.463lexus,
-> #461, mcule=> I na kraju giga_razočarenje - nisam sreo Dart Vejdera - boga! :((((
Šta si očekivao?
Radnja DF-a se događa između filmova "Imperija uzvraća udarac" i
"Povratak džedaja".
Ako bi susreo i ubio Dart Vejdera, poremetila bi se radnja filma,
a to je nedozvoljivo.
arkadne.464cnenad,
-> #461, mcule=> I na kraju giga_razočarenje - nisam sreo Dart Vejdera - boga! :((((
Igraj Xwing pa pusti da te u misiji Imperija zarobi i odvede na Executor
gde ćeš sresti lično NJEGA ;)
arkadne.465inferno,
-> #464, cnenadŮ│ ˙ Igraj Xwing pa pusti da te u misiji Imperija zarobi i odvede na Executor
Ů│ ˙ gde ćeš sresti lično NJEGA ;)
"And now we shall discus a secret rebel base position.."
;)
arkadne.466nenad,
Nova datoteka:
dos\fun\*.*
------------------
quake.zip 4474k ű The Official Quake Deathmatch TEST
Here it is, the first public TEST of Quake's Network, Sound and Video
technology. This is NOT a demo and this is not an ALPHA, either. If this
WAS a demo or an ALPHA, you would see monsters moving around, have more maps
to play, and see the neat new effects we're programming in right now.
Please keep in mind that this TEST is a DOS-ONLY program -- running it from
Win95 may harm performance. If you run this TEST from Win95, you MUST have
a 1 mb RAM system.
Zahvaljujući plovput-u.
arkadne.467danijel,
-> #462, lexus
=> Iskreno,Rebel Assault 1 je ocajan,ali dvojka je odlicna :) Kao da
=> gledas epizodu Star Wars-a :) Iako je nacin igranja previse jednostavan,
=> cak i sama igra je dobra zato sto su neke misije teske :)
Ako ćemo iskreno, dvojka je ultra laka igra... Dok je keca maaalo teže
preći...
arkadne.468lexus,
-> #467, danijel=> Ako ćemo iskreno, dvojka je ultra laka igra... Dok je keca maaalo
=> teže preći...
Ja rekoh da sam dvojku prešao za dva sata :)
S tim što me kec nervira kada izgubim život, a dvojka ne ;)
arkadne.469spanta,
Imam pitanje u vezi Terminator:Future Shock
Sta da radim nakon sto unistim ona tri satelitska tanjira ?
Ubio sam se trazeci izlaz ,ali mi ne da da idem dalje ili
upadnem u zonu visoke radijacije!
arkadne.470bokili,
da li neko ima visak wad-ova za doom v-1
ako ima nek mi posalje
bokili
arkadne.471spanta,
Subj:TERMINATOR:FUTURE SHOCK
Trenutno sam na nivou na kome treba da prevezem renjenike u novi HQ
(koji se nalazi u nekoj crkvi). Problem je što sam obišao čitav grad
(ili nisam :( ) ,ali nigde nisam video ništa što liči na crkvu.
Ako neko zna gde se nalazi dotična građevina neka javi.
arkadne.472saboteur,
Sta mislite o Quakeu (oni koji su videli test verziju)?
Meni cudo nevidjeno. Izgleda ko da je snimano kamerom i samo po sebi
jezivo i sablasno deluje, mogu misliti kako ce tek biti kad postave monsterse
i ostale zamke. Mada za sve to ce izgleda biti potrebna masina iz snova,
s'obzirom da je za ovu test verziju, bez i jednog cudovista i ostalih
stvari (dakle samo hodnici i par oruzja) potreban pentium sa min. 8mb rama.
Za W95, 16mb rama i pentiumce - i sve to u VGA modu. Ko zna sta ce biti
potrebno za SVGA (meni ova igra na DX2 ide jezivo sporo i neizdrzljivo bez
shift-a). Izgleda da su ljudi iz id-a promenili misljenje jer su svojevremeno
u quake FAQu rekli da ce to biti potpuna 486-igra.
Svaka cast programerima, perfektno uradjeno i potpuno 3D.
Konacno jedna super realna doom-tip igra.
Jedina zamerka je explozija, koja vise lici na vatromet napravljen u assemblyu
nego na exploziju, ali to ce sigurno biti ispravljeno, mada mozda je to
samo za test.
Svaka cast, jos jednom.
AcCeSS DeNiED
arkadne.473mcule,
Šta se zna o Descent-u 2?
arkadne.474lexus,
-> #473, mcule=> Šta se zna o Descent-u 2?
Zna se da ja imam demo verziju sa 3 nivoa ;)))
U osnovi je isti kao prvi deo. Poboljšana je grafika, brži je
na slabijim mašinama, ima više različitih protivnika...
Bolji je od prvog dela :)
arkadne.475nenad,
-> #473, mcule> Šta se zna o Descent-u 2?
Recimo ovo:
CURRYGOAT - all keys
ZINGERMANS - invulnerability
ALIFALAFEL - get accessories
EATANGELOS - homing weapon
ERRICAANNE - bouncing weapon
JUSHUAAKIRA - full map
WHAMMAZOOM - level warp
PIGFARMER - John Head cheat
BITTERSWEET - acid cheat
arkadne.476nenad,
Nove datoteke:
dos\fun\*.*
------------------
3ddn13-a.zip 151k ű 3D Realms: Duke Nukem 3D, v1.3 1/5
3ddn13-b.zip 1412k ű 3D Realms: Duke Nukem 3D, v1.3 /5
3ddn13-c.zip 1412k ű 3D Realms: Duke Nukem 3D, v1.3 3/5
3ddn13-d.zip 1411k ű 3D Realms: Duke Nukem 3D, v1.3 4/5
3ddn13-e.zip 1394k ű 3D Realms: Duke Nukem 3D, v1.3 5/5
U pitanju je Doom-like igra, samo mnogo savršenija. Ide do 800x600,
autori QUAKE-a će očigledno morati da se dosta potrude. :)
Thanks to spantic.
arkadne.477mcule,
-> #472, saboteur>> Sta mislite o Quakeu (oni koji su videli test verziju)?
Pazi, ja imam problem što mi je ekran neviđeno taman u tom Quake-u.
Toliko je taman da se jedva vidi išta! E, naravno da mu dam na
monitoru osvetljaj na max, al' džaba ti. Izgleda da mi nešto ipak
nije u redu sa karticom ili ovim kršom od monitora.
Ono malo što sam uspeo da vidim ;) jeste da je mnogo sporo. stotka
i osam mega rama slabo čemu služe. Možda da je brža v. kartica...
Znači, nisam baš kompetentan da ti odgovorim, al' ono što sam video
- nije mi se svidelo ;). Subjektivno mišljenje vođeno slabim
hardverom.
arkadne.478mcule,
-> #474, lexus>> Zna se da ja imam demo verziju sa 3 nivoa ;)))
E, prijatelju... O:).
arkadne.479mikis,
-> #476, nenad+> Nove datoteke:
+>
+> dos\fun\*.*
+> ------------------
+> 3ddn13-a.zip 151k ű 3D Realms: Duke Nukem 3D, v1.3 1/5
Recite mi samo jednu stvar, da ne skidam ovo za džabe: jel ovo beta
verzija, i podržava li više od 4 igrača u mreži? :)
P.S. Igra je ZAKON!!
arkadne.480spantic,
-> #479, mikis> Recite mi samo jednu stvar, da ne skidam ovo za džabe: jel ovo beta
> verzija, i podržava li više od 4 igrača u mreži? :)
Nikakva beta. Zvanična SHW verzija i to 1.3!
arkadne.481vstan,
-> #480, spantic> Nikakva beta. Zvanicna SHW verzija i to 1.3!
Svaka cast :))
arkadne.482vstan,
-> #477, mcule> Ono malo sto sam uspeo da vidim ;) jeste da je mnogo sporo.
> stotka i osam mega rama slabo cemu sluze. Mozda da je brza v.
> kartica...
Na 160 sa 24mb nije uocljivo sporija od Doom-a 2.
arkadne.483nenad,
-> #477, mcule> Pazi, ja imam problem što mi je ekran neviđeno taman u tom Quake-u.
Kao što već jednom rekoh, na konzoli je potrebno otkucati
gamma=x, x(0..3).
arkadne.484nenad,
-> #479, mikis> Recite mi samo jednu stvar, da ne skidam ovo za džabe: jel ovo beta
> verzija, i podržava li više od 4 igrača u mreži? :)
Nije beta, ali podržava samo 4 igrača. Za punu CD verziju za 8
igrača i svim misijama treba platiti 40 dolara. Kakav je u mreži,
jel ima cooperative mod?
arkadne.485mikis,
-> #484, nenad+> Nije beta, ali podržava samo 4 igrača. Za punu CD verziju za 8
+> igrača i svim misijama treba platiti 40 dolara. Kakav je u mreži,
+> jel ima cooperative mod?
U mreži je ludnica, ne pitaj kolike smo sate i sate na to izgubili
:) Problem je što smo nivoe već naučili napamet, pa ne možemo da dočekamo
finalnu verziju :)) Pa kad raspalimo u osmoro... Razmišljamo i da
organizujemo Prvo beogradsko prvenstvo u Djuku ;))
Naravno, ima i cooperative mod... Ali, kome još to treba ;)
arkadne.486nenad,
-> #485, mikis> U mreži je ludnica, ne pitaj kolike smo sate i sate na to izgubili
Zanima me, jel ima dva Duke-a koji isto izgledaju?
> :) Problem je što smo nivoe već naučili napamet, pa ne možemo da dočekamo
> finalnu verziju :))
Ovde se nivoi neznatno razlikuju.
> Naravno, ima i cooperative mod... Ali, kome još to treba ;)
Pa ne znam, meni je u vreme Doom-a bio veći gušt da sa ortakom
uz ćaskanje natenane praktikujem formacijsko kretanje u malim
grupama, ;) i da polako napredujemo kroz nivoe nego da se
međusobno nalazimo, jurimo i ubijamo...
U registrovanoj verziji ima i takvih lepota kao što su "zidne"
mine sa infra-crvenim zracima koje kad neko preseče... :)
arkadne.487saboteur,
-> #477, mcule
T?>> Pazi,ja imam problem sto mi je ekran nevideno taman u tom Quake-u.
T?>> Toliko je taman da se jedva vidi ista!E,naravno da mu dam na monitoru
T?>> osvetljaj na max,al' dzaba ti.Izgleda da mi nesto ipak nije u redu sa
T?>> karticom ili ovim krsom od monitora. Ono malo sto sam uspeo da vidim ;
T?>> )jeste da je mnogo sporo.stotka i osam mega rama slabo cemu sluze.
T?>> Mozda da je brza v.kartica... Znaci,nisam bas kompetentan da ti
T?>> odgovorim,al' ono sto sam video
T?>> - nije mi se svidelo ;). Subjektivno misljenje vodeno slabim
T?>> hardverom.
Pre ce biti to :)))
Quake moze da bude sve ali ne los. Idealan je, bolje receno.
Ne govorim zato sto sam fan id software-a;) vec zato sto je stvarno
fenomenalno uradjen:) Samo, kao sto rekoh, zahteva nevidjeni hardver.
I to je sigurno razlog kod tebe.
U Quakeu, svaki objekat je zaseban i potpuno 3D, dakle kad ubijes monstruma
(ima patch, koji ih 'stvori') monstrum je stvarno crko i stoji tu gde
je ubijen. Dakle, nije kao ni u jednoj drugoj 3D igri, da sa koje god
strane se okrenes videces isto (imas utisak kao da se okrece za tobom),
tako su radjeno i sve ostalo, ne samo monstrumi, citav nivo. Sve je 3D!
I konacno, monstrumi ce moci da te jure po citavom nivou. Dakle nece
se kretati samo po odredjenoj putanji, vec ce da te jure, a ti mozes
ili da se branis i pokusas da ga ubijes ili da trcis koliko te noge nose ;)
S'tim sto onda mozes da naletis na 2. monstruma koji takodje pocne da te
juri :))
Monstrumi su nista drugo, vec jezivi, prvenstveno fish monster (ima samo
6 monstruma koji je jedan pronasao), koja je ustvari jedna odvratna riba,
sa nekim jezivim ocima :))
E sad mogu misliti, kad ona pocne da pliva u vodi, a ti posto si kopneni
stvor ;) pocnes sporo da ides, pa pocne da te prozdire.
Monstrumi su takodje jako agresivni, 10x vise od ovih iz dooma.
I dostizu i nevidjene dimenzije.
Ne bi da govorim ostale pogodnosti, pogledajte i detaljno prostudirajte
pa recite :))
Long live quake!
AcCeSS DeNiED
arkadne.488saboteur,
-> #476, nenad
T?>> U pitanju je Doom-like igra,samo mnogo savrsenija.Ide do 800x600,
T?>> autori QUAKE-a ce ocigledno morati da se dosta potrude.:)
Nema sta da se trude, kad je quake savrseniji ;)
To ti odma kazem, posto ni jedna igra nije ko quake. 800x600 dostize i igra
witchaven, ali nije stvar u tome vec u samom sastavu igre igre.
Koliko ja znam quake ce biti 640x480, mozda i bude 800x600 mod, ali sumnjam
s'obzirom da VGA TEST verzija zahteva P5 sa min 8mb rama!
Quake ce biti igra ono sto je bio DOOM u 1993. godini kad je vladao W3D!
Mozda cak i savrseniji!
Evo recimo VGA test ver. izgleda skoro savrseno, sto se tice soba.
Mada ne sumljam da je Duke n. fenomenalan s'obzirom da ga je radio
3D Realms - a part of Apogee family :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.489saboteur,
-> #484, nenad
T?>> Nije beta,ali podrzava samo 4 igraca.Za punu CD verziju za 8 igraca i
T?>> svim misijama treba platiti 40 dolara.Kakav je u mrezi, jel ima
T?>> cooperative mod?
Kahm...kahmm....ko ce da da 40$?? ;)))
Doduse ja, ako je igra BAS ok, ali tu je pirat ;)
Nego, koja je masina za to potrebna?
AcCeSS DeNiED
arkadne.490vstan,
-> #484, nenad> Nije beta, ali podrzava samo 4 igraca. Za punu CD verziju za 8
Ima li kakvih shifara za Duketa ?
arkadne.491dselic,
-> #489, saboteur!! Nego, koja je masina za to potrebna?
Ja sam sasvim lepo igrao na DX2 66 i ISA TRIDENT grafikom, (koja ga,
izgleda malo koči ;))) ) nabudžena sa 12MB RAMa. Reč je, naravno,
o demo verziji ali može se pretpostaviti da neće imati jače zahteve
u punoj varijanti.
!! Doduse ja, ako je igra BAS ok, ali tu je pirat ;)
Igra je najfenomenalnija DOOMačina napravljena do sada! Rastura
DOOM ladno. Bolja je grafika, (može čak i 800x600, ali 640x480
sasvim lepo radi na 80MHz 486 sa S3 Trio) i ima strašne vizuelne
efekte. Samo mi se ne dopada to što opet moram da koljem neke
dlakave životinje. Kad igram pucačku igru, hoću LJUDE da ubijam
a ne neke mutante i dvonožne debile. (nemojte ovo pogrešno
shvatiti :)) ) Dosta mi je DOOM-a i sličnih koje me teraju
da ubijam glupe mutante, demone, dvonožne kako_da_ih_nazovem
i slične gluposti. Jedinije tu bio OK Rise of The Triad ali njemu
fali playability (i to što su likovi tanki ko olovke).
Što se Quake-a tiče, malo sam se razočarao :(( Kad Duke Nukem može
lepo na 486 u SVGA onda su oni mogli da se malo potrude sa Quake-om
u 320x200. Prilično tužno da takva igra izvlači 1-2 FPS na mojoj
mašini (doduše sa šugavim Tidentom...). Takodje mi se nije dopala
sama atmosfera u igri. Malo je sve tmurno i tamno (da ne kažem još
i dosadno).
arkadne.492plovput,
-> #485, mikis+| :) Problem je što smo nivoe već naučili napamet, pa ne možemo da dočekamo
Kako ste dodjavola presli 4. nivo ?
Nema sansi, no man alive and with human face can do that.
arkadne.493lexus,
-> #492, plovput=> Nema sansi, no man alive and with human face can do that.
Zašto, ja sam prešao celu beta verziju :)
Mada, kad pogledaš moju sliku sa resa na PRO-u...
arkadne.494nenad,
-> #490, vstan> Ima li kakvih shifara za Duketa ?
Bilo je nešto u help-u bete, ali sam na žalost betu obrisao a u ovome
ne piše.
arkadne.495nenad,
-> #488, saboteur> Nema sta da se trude, kad je quake savrseniji ;)
To nije sporno, Duke predstavlja praktično maksimum izvučen iz Doom
filozofije. S druge strane, maksimalno je fleksibilan (sve se može
podešavati preko text fajlova), a uz reg. verziju stiže i editor nivoa.
Prilično je teži i raznovrsniji od Doom-a, prostorije su ljudske, ulice
su ljudske... Monstrumi su ipak čovekolikiji nego tamo. Strukture nisu
neuništive, dodata je i treća dimenzija (spratovi), pa čak može i da
se leti sa jetpack-om. Ono što mi se ipak čini kao trenutno najveća
prednost u odnosu na Doom jeste da je sam sadržaj igre mnogo bolji,
mnogo češće je potrebno upotrebiti glavu nego tamo. I u raspoloživoj
taktici je bogatiji, recimo Holoduke (slično kao ono u Total Recall)
i mine. Sve to još uvek nismo imali prilike da vidimo u Quake-u, kad
bude izašla "igrabilna" verzija videćemo šta će da ima od atmosfere i
dešavanja - nikad nije bilo pravilo da je tehnološki savršenija igra
automatski i bolja.
> Koliko ja znam quake ce biti 640x480, mozda i bude 800x600 mod, ali
> sumnjam
Quake već sada ima i 1024-x768 mod (a i gomilu nestandarnih ispod),
mada mi je malo čudno da su uopšte uneli u igru mogućnost da se igra
u nekom od neproporcionalnih modova (pošto se na skaliranje onda takođe
troši procesorsko vreme) umesto da su se ograničili na standardne -
recimo 640x480. Duke ide do 800x600.
arkadne.496vstan,
-> #494, nenad>> Ima li kakvih shifara za Duketa ?
>
> Bilo je nesto u help-u bete, ali sam na zalost betu obrisao
Dobro, ovaj nije dobro ;)
Ko ima nek izvoli poslati.
arkadne.497djanjusevic,
-> #490, vstanDJ> > Nije beta, ali podrzava samo 4 igraca. Za punu CD verziju za 8
DJ>
DJ> Ima li kakvih shifara za Duketa ?
DN+
cornholio
stuff
items
hyper
cashman
rate
scottyXY (X-epizoda, Y- level)
arkadne.498jevta,
-> #497, djanjusevic║║ cornholio
║║ stuff
║║ items
║║ hyper
║║ cashman
║║ rate
║║ scottyXY (X-epizoda, Y- level)
dn+
kroz
beta
cosmo
allen
view
keen
Dovoljno ?
arkadne.499mikis,
-> #486, nenad+> Zanima me, jel ima dva Duke-a koji isto izgledaju?
Pa sad, svi isto izgledaju, ali razlikuju se po boji odeće.
+> Ovde se nivoi neznatno razlikuju.
Mda, mada mi je važnije da igra ne bagira na pojedinim lokacijama
(napr. kad se uđe u šaht na drugom nivou), odnosno da se ne ispada iz
mreže...
+> Pa ne znam, meni je u vreme Doom-a bio veći gušt da sa ortakom
+> uz ćaskanje natenane praktikujem formacijsko kretanje u malim
+> grupama, ;) i da polako napredujemo kroz nivoe nego da se
+> međusobno nalazimo, jurimo i ubijamo...
Znaš kako je, ima to svojih čari, ali kad ga spičiš RPG-om u čelo,
to je tek ono pravo ;))
P.S. Upravo pokušavam da dođem sebi posle jutrošnje seanse, Duke x 4 od
7:00 do 11:00 posle žurke i neprospavane noći... %)
arkadne.500mikis,
-> #488, saboteur+> Nema sta da se trude, kad je quake savrseniji ;)
+> To ti odma kazem, posto ni jedna igra nije ko quake.
Svaka ima čast, ali tu postoji još jedna bitna stavka - igrivost
(tj. "playability"). Duke tu zaslužuje čistu 10-ku, a Quake sam video
samo na slikama, ali nadam se da je tako dobro kao što ti kažeš :)
Nego, jeste li znali da je u Hexenu skrivena demo verzija Quake-a?
Pročitah to u PC Formatu, samo način aktiviranja je prilično
komplikovan. Videću da prekucam, pa da bacim ovde.
arkadne.501mikis,
-> #490, vstan+> Ima li kakvih shifara za Duketa ?
DUKE NUKEM 3D - CHEATS
dnstuff All weapons and keys
dncornholio God mode
dncashman Lots of money
dnitems All items
dnrate Shows frame rate
dnhyper Steroides
dnscotty## Warp (## = Episode & Level no.)
dnkroz Another God mode
dnbeta Displays message
dncosmo Displays another message
dnallen One more message...
dnview Shows Duke in front of you)
dnkeen Night vision
arkadne.502mikis,
-> #492, plovput+> Kako ste dodjavola presli 4. nivo ?
+> Nema sansi, no man alive and with human face can do that.
Hm, više smo bili zauzeti međusobnim ubijanjem, tako da se nismo ni
trudili da nađemo izlaz ;) Ali i mog burazera zanima kako se izlazi sa
tog nivoa...
Btw, jel pronašao neko svih 10 sikret plejsova na prvom nivou? Mi ih
nađosmo samo 9...
arkadne.503saboteur,
-> #500, mikis
T?>> Svaka ima cast,ali tu postoji jos jedna bitna stavka - igrivost (tj.
T?>> "playability").Duke tu zasluzuje cistu 10-ku,a Quake sam video samo na
T?>> slikama,ali nadam se da je tako dobro kao sto ti kazes :)
Ma, quake nece biti nesto nalik na doom, duke, hexen ili slicno, vec
igra koja ce otkriti novu dimenziju doom-like igara.
Ne znam da li ste procitali Fak ju (FAQ), ali quake uopste nece imati muziku.
Bice SAMO efekti, i to jako sablasni. Ljudi iz id-a su rekli da su to namerno
uradili da bi bilo sto jezivije i strasnije, da bude sto realnije.
Takodje zvuk ce isto biti 'dimenzionisan'. Ako je izvor zvuka daleko od
igraca, zvuk ce se jedva cuti, pa ce se postepeno povecavati kako se igrac
bude priblizavao.
Naravno, u igri ce biti dosta zakona fizike, tako da recimo ako imas tesko
oruzje, brze ces padati nego ako imas neko "lako ko perce" :)
T?>> Nego,jeste
T?>> li znali da je u Hexenu skrivena demo verzija Quake-a? Procitah to u
T?>> PC Formatu,samo nacin aktiviranja je prilicno komplikovan.Videcu da
T?>> prekucam,pa da bacim ovde.
????????
Ajde prekucaj MOLIM TE :))
I da li CD verzija hexena (14 disketa) ili ova obicna (7hd)?
AcCeSS DeNiED
arkadne.504saboteur,
-> #495, nenad
T?>> To nije sporno,Duke predstavlja prakticno maksimum izvucen iz Doom
T?>> filozofije.S druge strane,maksimalno je fleksibilan (sve se moze
Slazem se.
T?>> podesavati preko text fajlova),a uz reg.verziju stize i editor nivoa.
T?>> Prilicno je tezi i raznovrsniji od Doom-a,prostorije su ljudske,ulice
T?>> su ljudske...Monstrumi su ipak covekolikiji nego tamo.Strukture nisu
T?>> neunistive,dodata je i treca dimenzija (spratovi),pa cak moze i da se
T?>> leti sa jetpack-om.Ono sto mi se ipak cini kao trenutno najveca
T?>> prednost u odnosu na Doom jeste da je sam sadrzaj igre mnogo bolji,
T?>> mnogo cesce je potrebno upotrebiti glavu nego tamo.I u raspolozivoj
T?>> taktici je bogatiji,recimo Holoduke (slicno kao ono u Total Recall) i
T?>> mine.Sve to jos uvek nismo imali prilike da vidimo u Quake-u,kad bude
T?>> izasla "igrabilna" verzija videcemo sta ce da ima od atmosfere i
T?>> desavanja - nikad nije bilo pravilo da je tehnoloski savrsenija igra
T?>> automatski i bolja.
Ali quake nece biti kao doom.
Amosfera ce biti odlicna za one koji vole da im adrenalin izlazi iz usiju.
Ne znam da li ce se quake svideti onima koji vole bas takve igre
(duke nukem3D, blake stone, planet strike, i onu slicnu dukeTU, zaboravi ime)
jer ce ovde biti monstruma a ne ljudi. Tacnije, bice neki covekoliki-idioti
sa sekirama, testerama, cekicima i tako to.
Uostalom meni skoro svaka doom-like igra ima donekle atmosferu.
Sem mozda W3D, ali ona je ipak bila prva u 3d igrama.
Ja recimo mnogo vise volim da ubijam monstrume nego ljude.
Ne razumem one koje to ne vole?!??
Ubiti coveka je prosto, ali monstruma nije.
Odkud ti recimo znas koliko monstrum ima energije?
Zar nije realnije ubijanje monstruma nego ljudi?
Recimo, u ROTTu.
U nekim nivoima se pojavljuje jedan (covek) koji baca bombe i u koga treba
3 puta pucati iz bazuke (!) da bi on crko.
Zar je to realno???
Zar nije realnije da se pojavi monstrum i da pucamo njega i 20 puta ako treba
iz bazuke, pa da crkne - ipak je on monstrum, ne znamo njegovu energiju.
Mada meni ne to ne smeta, ROTT mi je takodje bio do Duke nukem3d najbolji
doom klon.
Verujem u quake, prvenstveno zato sto ga radi id software - pionir u izradi
3d igara, i firma koja je sve ovo i pocela (zajedno sa Apogeeom) prvo W3D
pa onda Doom. Ostale igre su kopije dooma. A uskoro ce se Doom zaboraviti
i preci na Quake. Zatim ce neko quake kopirati (ako vec nisu poceli) i tako
u nedogled...
AcCeSS DeNiED
arkadne.505vstan,
-> #501, mikis> +> Ima li kakvih shifara za Duketa ?
>
> DUKE NUKEM 3D - CHEATS
Fala Tebi , Jevti i Djanusevicu :)
arkadne.506lexus,
-> #502, mikis=> Hm, više smo bili zauzeti međusobnim ubijanjem, tako da se nismo
=> ni trudili da nađemo izlaz ;) Ali i mog burazera zanima kako se
=> izlazi sa tog nivoa...
Kako bre ne možete da nađete izlaz, ja sam prešao svih 5 nivoa prve
epizode i bonus nivo, koji je valjda 1 nivo druge epizode??????????
arkadne.507armitage,
Da li neko može da mi kaže kako se u Duke N. 3D na 3. nivou
otvaraju ona "glavna" vrata na severu mape? Dakle, prison-nivo,
pa kada se izadje napolje, velika vrata u steni..
Armitage
arkadne.508pixel,
-> #502, mikis>> Hm, više smo bili zauzeti međusobnim ubijanjem, tako da se
>> nismo ni trudili da nađemo izlaz ;) Ali i mog burazera
>> zanima kako se izlazi sa tog nivoa...
>> Btw, jel pronašao neko svih 10 sikret plejsova na prvom nivou?
>> Mi ih nađosmo samo 9...
Pošto vidim da se neki muče oko duke-a (4. nivo), kažite samo
šta vam konkretno treba. Inače igru sam prešao 3 puta O:). Šta
da kažem sjajna igra.
arkadne.509pixel,
-> #507, armitage>> Da li neko može da mi kaže kako se u Duke N. 3D na 3. nivou
>> otvaraju ona "glavna" vrata na severu mape? Dakle,
>> prison-nivo, pa kada se izadje napolje, velika vrata u steni..
:) i ja sam se mučio. Fora je u tome što ih NE otvaraš. Naime,
u glavnoj zgradi imaš ona mesta gde su bili oni force-shields ili
oni hodnici koji se protežu levo i desno od mesta gde si pokupio
žutu karticu. Nadam se da si razumeo. Force shields si pretpostavljam
deaktivirao. E, sad u zadnjoj sobi na kraju jednog od tih hodnika
(valjda cell block 02) ima plakat ženske u kupaćem kostimu. Prodješ
kroz to (da, prodješ). i odeš do kraja, gde baciš pipe-bomb ili ga
spičiš sa rpg-om i otvoriš prolaz, potom to uradiš još jednom i
sada bi trebalo da se nalaziš u kanalizaciji. Dalje je lako (da li?).
arkadne.510jevta,
-> #508, pixel║║ Pošto vidim da se neki muče oko duke-a (4. nivo), kažite samo
║║ šta vam konkretno treba. Inače igru sam prešao 3 puta O:). Šta
║║ da kažem sjajna igra.
More, drugi nivo... Jedno dva (istina sitna sata iza ponoći)
pokušavao sam da nađem izlaz i ne mogu. Vidim na mapi da ima
još iza zida i verujem da je tu izlaz, ali ne mogu nikako da
ga dostignem. Upomoć!
arkadne.511jegor,
-> #472, saboteur> Sta mislite o Quakeu (oni koji su videli test verziju)?
> stvari (dakle samo hodnici i par oruzja) potreban pentium sa min. 8mb rama.
> Za W95, 16mb rama i pentiumce - i sve to u VGA modu. Ko zna sta ce biti
> potrebno za SVGA (meni ova igra na DX2 ide jezivo sporo i neizdrzljivo bez
> shift-a). Izgleda da su ljudi iz id-a promenili misljenje jer su
> svojevremeno u quake FAQu rekli da ce to biti potpuna 486-igra.
Jesi li čitao read.me fajl?
Inače pogledaj Duke Nukem 3D. Sve što tek najavljuju za Quake ćeš ovde
naći.
arkadne.512vstan,
-> #508, pixel> Posto vidim da se neki muce oko duke-a (4. nivo), kazite samo
> sta vam konkretno treba. Inace igru sam presao 3 puta O:). Sta
Gde je izlaz ?
arkadne.513saboteur,
-> #511, jegor
T?>> Inace pogledaj Duke Nukem 3D.Sve sto tek najavljuju za Quake ces ovde
T?>> naci.
Video, igra iznad mojih ocekivanja :)
Fenomenalno....ali...
Ima jedna mana koja je tek u quakeu ispravljena :(
A to je, vec sam i rekao, da objekti nisu 3D.
Bas me razocaralo kad sam video da se WC solja okrece zamnom ili se mrtvi
neprijatelji takodje okrecu, kako ja idem.
Ali umiranje mi je bilo, kad one ribe sto igraju na nivou 2, rasturis
nekim oruzjem ili kad ubijes onog dok se*e :)))))
Sve jedno, igra je stvarno fenomenalna (posebno podvodni deo).
P.S. Jel su dobili pirati komercijalnu verziju DN3D?
AcCeSS DeNiED
arkadne.514jegor,
-> #491, dselic> Što se Quake-a tiče, malo sam se razočarao :(( Kad Duke Nukem može
> lepo na 486 u SVGA onda su oni mogli da se malo potrude sa Quake-om
Ama ljudi! Lepo piše u read.me fajlu da je ovo TEST verzija i da je
kao takva optimizovana za pentiuma, a za posle će se pitamo.
arkadne.515j.bojan,
Pozdrav svima zamolio bih sve koji imaju veze sa igricom STARTREK
25th ANNIVERSALY da mi ostave poruku kako da predjem cetvrtu
stazu!???
U vanzemaljski svemirski brod ! HVALA
arkadne.516nenad,
-> #499, mikis> Znaš kako je, ima to svojih čari, ali kad ga spičiš RPG-om u čelo,
> to je tek ono pravo ;))
Pa dobro, i to se uradi s vremena na vreme čisto da te prođe
želja. ;)
Mada, ima raznih tandema... Znam za jedan u kome je prvi igrač
išao napred i borio se sa monstrumima (Doom), a drugi iza njega
ubijao buriće. ;)
arkadne.517nenad,
-> #500, mikis> Nego, jeste li znali da je u Hexenu skrivena demo verzija Quake-a?
Jedna od boljih fora u Duke-u je mrtvi Doom-ovac na 4. nivou. ;)
arkadne.518mcule,
-> #508, pixel>> Pošto vidim da se neki muče oko duke-a (4. nivo), kažite
>> samo šta vam konkretno treba. Inače igru sam prešao 3
>> puta O:). Šta da kažem sjajna igra.
E, stvarno bre ne vidim šta je tamo sjajno? Visoka rezolucija?
Iskreno se nadam da je to, jer ako nije to onda ja nisam normalan.
Onoj igri je jedini kvalitet visoka rezolucija.
--------> Descent rules <---------
;)
arkadne.519payce,
-> #513, saboteur-> P.S. Jel su dobili pirati komercijalnu verziju DN3D?
Samo shareware.
arkadne.520payce,
Descent 2 CD-RIP 19 HD
arkadne.521pixel,
-> #512, vstan>> Gde je izlaz ?
Pretpostavljam da misliš na onaj nivo gde počinješ u potonuloj podmornici.
Pošto je veliki nivo, kaži mi dokle si stigao?
arkadne.522pixel,
-> #510, jevta>> More, drugi nivo... Jedno dva (istina sitna sata iza ponoći)
>> pokušavao sam da nađem izlaz i ne mogu. Vidim na mapi da ima
>> još iza zida i verujem da je tu izlaz, ali ne mogu nikako da
>> ga dostignem. Upomoć!
Drugi nivo je nivo u kome počinješ u liftu. Ako misliš
na taj onda moraš da udješ u vrata koja su levo od lifta, da
otvoriš vrata koja su zaključana (pored tih vrata su, koliko
se sećam, tri dugmeta, prvo i treće dugme moraš da
pritisneš da bi ih otključao), sad ideš do lifta (čuvaj se
monstruma), liftom odeš gore. E, sad, u ovoj prostoriji se
nalazi kartica (crvena?) u onoj pregradi na zidu ispred
kreveta, uzmi je, ubij ribicu, skoči dole i idi do mesta gde
je ona zgrada na kojoj piše nešto u fazonu 'condemmend'.Tu
bi trebalo da se nalazi jedna soba u kojoj se nalazi jedan
pig cop. Njega ubiješ i udješ unutra (soba se nalazi
nasuprot zgrade). Ovde moraš da upotrebiš karticu na za to
predvidjeni otvor. Kad si to uradio, trebalo bi da se pojavi
ploča sa dugmetima (4 ukupno). Aktiviraš unutrašnja dva i to
uništi zgradu. Sad odeš do mesta gde je bila zgrada i popneš
se (A - jump) gore. Tu je negde žuta kartica koja otvara
vrata pored sobe sa dugmetima. Dalje srećno.
arkadne.523saboteur,
-> #518, mcule
T?>> E,stvarno bre ne vidim sta je tamo sjajno?Visoka rezolucija? Iskreno
T?>> se nadam da je to,jer ako nije to onda ja nisam normalan. Onoj igri je
T?>> jedini kvalitet visoka rezolucija.
T?>> --------> Descent rules <---------
Jel se ti to zezas ili ozbiljno?? Racunam da se zezas, jer ako nee....
onda pod hitno da trazimo novog moderatora konferencije....
AcCeSS DeNiED
arkadne.524saboteur,
-> #514, jegor
T?>> Ama ljudi!Lepo pise u read.me fajlu da je ovo TEST verzija i da je
T?>> kao takva optimizovana za pentiuma,a za posle ce se pitamo.
Sve pise, samo ljudi ne znaju da citaju ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.525vstan,
-> #521, pixel>>> Gde je izlaz ?
>
> Pretpostavljam da mislis na onaj nivo gde pocinjes u potonuloj
> podmornici. Posto je veliki nivo, kazi mi dokle si stigao?
Jeste taj je. Posto kazes da je nivo veliki probacu
jos malo da se muvam. Trenutno se nalazim u fabrici
za raciklazu (?) nuke otpadaka.
arkadne.526vstan,
-> #518, mcule> Iskreno se nadam da je to, jer ako nije to onda ja nisam
> normalan.
A ko kaze da jesi :)))
arkadne.527lexus,
-> #518, mcule=> E, stvarno bre ne vidim šta je tamo sjajno? Visoka rezolucija?
=> Iskreno se nadam da je to, jer ako nije to onda ja nisam normalan.
=> Onoj igri je jedini kvalitet visoka rezolucija.
Čini mi se da nisi normalan ;)
Kvaliteti Duke3D su sledeći:
Sjajna grafika, 3 rezolucije, izuzetno dobro napravljeni nivoi,
klozetske šolje, ribe, bilijar sto, infracrveni zraci, atmosfera,
mrtvi doom marinac... :)))))))))))
Sve u svemu - Duke3D
arkadne.528saboteur,
Ne moguda nadjem izlaz u 4. nivou dukeTA?!? :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.529plovput,
-> #525, vstan+| Jeste taj je. Posto kazes da je nivo veliki probacu
+| jos malo da se muvam. Trenutno se nalazim u fabrici
+| za raciklazu (?) nuke otpadaka.
Jos malo da se muvas ?
;)
Kad pocnes nivo prva desno..
;(
Tebi tek predstoji pakao pod vodom..
:;>()O)
Nije valjda da nisi bio tamo ?
?
Prva levo..
..
arkadne.530plovput,
-> #527, lexus+| Čini mi se da nisi normalan ;)
+| Kvaliteti Duke3D su sledeći:
+| Sjajna grafika, 3 rezolucije, izuzetno dobro napravljeni nivoi,
+| klozetske šolje, ribe, bilijar sto, infracrveni zraci, atmosfera,
+| mrtvi doom marinac... :)))))))))))
Najbolja igra definitivno.
Otkud mcule za moderatora ?
Imam snimljenu poziciju pred ulazak u diskoteku i ta pozicija
mi je tretman, jednom dnevno minimum, kad sam extra super mega high
raspolozen onda se desi i vise puta.
Eh, kad ne mogu da napravim pokolj u diskoteci u stvarnosti onda mogu
malo da se opustim uz terapiju.
Jos da ima virtuelna kaciga da se iznajmi negde i da ga ova igra guta
bio bi to sladak ali gadan zavrsetak..
arkadne.531mcule,
-> #523, saboteur
MC> Jel se ti to zezas ili ozbiljno?? Racunam da se zezas, jer ako
MC> nee.... onda pod hitno da trazimo novog moderatora
MC> konferencije....
Hmm... samo ću reći da su ukusi različiti i da o njima ne treba
raspravljati ;). Meni se brate ne sviđa ono, i bog! Doduše, danas je
Wiz bio do mene i reče da je ova verzija koju ja imam dosta stara
(neka beta) i da je ona u diru sto puta bolja... Možda na osnovu nje
promenim mišljenje, a do daljnjeg ostajem na svome: Duke sucks!
Atmosfera: 0!
PS. A to za novog moderatora... - samo u snu! ;)
PPS. Imam dobre veze ;).