IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - arkadne

arkadne.532 mcule, -> #526, vstan
MC> A ko kaze da jesi :))) Ccccc... tebi nije dovoljno bilo što si mi doneo nesreću na vrat pred ispit? ;).
arkadne.533 mcule, -> #527, lexus
Čini mi se da nisi normalan ;) Kvaliteti Duke3D su sledeći: ... atmosfera, ... Mislim da je upravo u ovome problem: atmosfera mi je bedasta... No, da ne bude da ne valjam ništa, krećem upravo sa downloadom 3D-Dukea iz dira. To je novije nego ovo što imam, pa ćemo videti za dan-dva šta će vaš Veliki Tata imati da kaže povodom teme... ;). PS. Samo tako! Samo nam beže MALI.OGLASI po broju poruka! ;). Svi u napad! Ajmo! Ajde! ;) mc
arkadne.534 miccko,
Kao sto rekoh za DESCENT 2 je stigao i to kompletna verzija na CD-u (cirka 1.komad) nije demo, finalna verzija vidoh je nije lose ko voli takve igre .
arkadne.535 lexus, -> #533, mcule
=> Mislim da je upravo u ovome problem: atmosfera mi je bedasta... No, Kao što sam već mnogo puta rekao, mrzim doom igre, zato što lako dosade, ali Duke3D mi nije dosadio, baš zbog atmosfere! Igra je toliko dobra da je to nehumano :) Ali ukusi su različiti, meni je recimo descent bio dosadan, ali Descent II mi veoma primamljivo izgleda... => PS. Samo tako! Samo nam beže MALI.OGLASI po broju poruka! ;). A SPORT ;)))) Najbolja konfrenecija :)
arkadne.536 pixel, -> #525, vstan
>> Jeste taj je. Posto kazes da je nivo veliki probacu >> jos malo da se muvam. Trenutno se nalazim u fabrici >> za raciklazu (?) nuke otpadaka. Evo za tebe i sab-a. :). Slušaj ovako, pošto si u fabrici, treba da odeš do pokretne trake. Odavde bi trebalo da te pokupi ruka, koja inače prenosi burad. Nosiće te sve do pokretne trake u zidu. Sada treba da te pokupi još jednom. Trebalo bi da se nalaziš na pokretnoj traci koja je nagnuta pod blagim uglom. E, sad, desno od tebe je soba. Razbij staklo od sobe, ubij prase, i u jednoj pregradi se nalazi crvena kartica. Sada otvoriš vrata (u sobi), ideš napred sve do ulaznih vrata fabrike (ne zgrade), odeš ponovo dole. Treba da pronadješ ona vrata koja ne možeš da otvoriš (u fabrici, inače jedna jedina). Tu, u blizini tih vrata je otvor za crvenu karticu. Kada upotrebiš crvenu karticu na otvor, otvori se rupa i nešto počinje da te gadja. Sigurno si primetio one dve male rupe pored otvora i sigurno si probao sa 'z' da udješ u njih. Ono sra*je što te gadja treba da te smanji (shrinking ray) da bi mogao da prodješ kroz te rupe. Udji u desnu (neophodno!), i idi desno, trebalo bi da dodješ do jedne sobe u kojoj ima podosta neprijatelja. Dok se ne povećaš juri naokolo, tj. izbegavaj neprijatelje. Kada se povećaš i ubiješ sve neprijatelje, primetićeš da na zidu postoji prekidač. Okreni ga. I u ovoj prostoriji postoji ono sr*nje što te smanjuje. Vrati se odakle si došao i otvori vrata. Jedna interesantna stvar: Shrinking ray ne deluje samo na tebe, već i na neprijatelje. Ako se slučajno desi da ga pogodi, bićeš u mogućnosti da ga zgaziš :). To be continued... (po potrebi)
arkadne.537 pixel, -> #523, saboteur
>> Jel se ti to zezas ili ozbiljno?? Racunam da se zezas, jer ako >> nee.... onda pod hitno da trazimo novog moderatora >> konferencije.... Čovek samo podstiče raspravu :).
arkadne.538 peccaa, -> #535, lexus
KAD SMO VEC KOD DUKE3D GDE SE MOZE U GRADU NACI I KOLKO ZAUZIMA PROSTORA NA HD.TACNIJE KOLKO JE VELIKA IGRA I JEL SE MOZE DOBITI NA DISKETAMA FALA NA ODGOVORU
arkadne.539 mcule, -> #535, lexus
>> A SPORT ;)))) >> Najbolja konfrenecija :) Huh, to ionako ne pratim ;).
arkadne.540 mcule, -> #538, peccaa
Da preduhitrim vstan-a: ISKLJUČI CAPS LOCK!!!!!
arkadne.541 mcule, -> #534, miccko
Ja volim i pržim se na Descent :). Ko ima to, i ko je voljan da se oglasi, pa da ga prekopiram? :) mc
arkadne.542 vstan, -> #527, lexus
> Kvaliteti Duke3D su sledeci: Zaboravio si na kante :))
arkadne.543 lexus, -> #538, peccaa
=> KAD SMO VEC KOD DUKE3D GDE SE MOZE U GRADU NACI I KOLKO => ZAUZIMA PROSTORA NA HD.TACNIJE KOLKO JE VELIKA IGRA I JEL SE => MOZE DOBITI NA DISKETAMA Može kod pirata i na Sezamu da se nađe shareware verzija :)
arkadne.544 lexus, -> #542, vstan
=> Zaboravio si na kante :)) Tačno, kante su cool, i kalendari, posteri, bioskop :)
arkadne.545 bodu,
Kakva je igrica Terminator: Future Shock ? Koliko zauzima ? Ko moze da mi je da ?
arkadne.546 saboteur, -> #530, plovput
T?>> Najbolja igra definitivno. Otkud mcule za moderatora ? Imam snimljenu T?>> poziciju pred ulazak u diskoteku i ta pozicija mi je tretman,jednom T?>> dnevno minimum,kad sam extra super mega high raspolozen onda se desi i T?>> vise puta. Eh,kad ne mogu da napravim pokolj u diskoteci u stvarnosti T?>> onda mogu malo da se opustim uz terapiju. Jos da ima virtuelna kaciga T?>> da se iznajmi negde i da ga ova igra guta bio bi to sladak ali gadan T?>> zavrsetak.. Aaa...moje omiljeno mesto...steta sto nisu napravili DJa, koji pusta onako lepu muziku, pa onda uzmes bazuku i rasturis ga. I onda uzmes mixetu i razneses, ili uzmes CD pa umesto tog djubreta stavis metallicu ili RATM :>> AcCeSS DeNiED
arkadne.547 saboteur, -> #531, mcule
T?>> Hmm...samo cu reci da su ukusi razliciti i da o njima ne treba T?>> raspravljati ;).Meni se brate ne svida ono,i bog!Doduse,danas je Wiz T?>> bio do mene i rece da je ova verzija koju ja imam dosta stara (neka T?>> beta)i da je ona u diru sto puta bolja...Mozda na osnovu nje promenim T?>> misljenje,a do daljnjeg ostajem na svome:Duke sucks! Atmosfera:0! EEe...ukusi ma koliko su razliciti, svima se svidja duke. Ok, nisam video betu, ali ako je drukcija ok. Ali SANSE nema da ti duke sranje ako volis doom like igre. Najbolje sto sam video je duke:) Quake izuzimam posto nije izasla ni demo verzija a kamoli prava. T?>> PS.A to za novog moderatora...- samo u snu!;) T?>> PPS.Imam dobre veze ;). ;)) Znamo, inace ne bi ti ni u snu bio moderator ;> AcCeSS DeNiED
arkadne.548 saboteur, -> #536, pixel
T?>> To be continued...(po potrebi) Znas gde sam ja sad stao? Sve sam i guess to presao, ali sam bio ronio i izronio na kao neko poluostrvce.Onda sam se popeo tu i preskocio na jedan uzdignuti deo. Posle su tu bili neki idioti, pa sam njihu ubio i otvorio sektor 2. Onda sam prosao tu, tu su plivale one spodobe, pa sam i njih rasturio;) i otvorio 2.vrata. Tu su bili neki zupcanici koji su zaklanjali prolaz , ali sam na mapi video da im fali 1 zubac i da tu moze da se prodje kako se oni okrecu. Onda sam prosao, i onda me neka voda pokupila. Sledeceg sto se secam jeste da sam se zateko u nekim slapovima ;) Odatle sam pomerao neke switcheve, i video da se neki zidovi pomeraju (kao da otvaraju prolaz), ali se tako brzo pomeraju da SANSE nema da dodjes pre njih. Obavezno me squishne. A ako sam u god modeu onda moram reset posto ne moze odatle da se izadje. Eto, kako sad? I kako da stignem pre 'zidova'?:)) AcCeSS DeNiED 0
arkadne.549 saboteur, -> #537, pixel
T?>> Covek samo podstice raspravu :). Pa ovo nije konf, za rasprave koja je igra bolja, a koja nije. Radi se o tome da duke zasluzuje ne peticu vec desetku :) I on kao moderator ne sme da kaze shit ni jednu igru, moze da kaze da ne valja da je losa, ali sa debelim obrazlozenjem. Pogotovu sto obrazlozenja za ovu igru nema, jer je nesto najbolje! Takodje ne sme da kaze da sucks i rules, to mozemo mi da pisemo, a njegov poso' je dodaje poruke koje "fale" ili koje su lose da brise (setimo se kad mi izbrisao poruku, posto sam reko jednom da ne se$e ;)) ). Trebalo bi da pise zanimljivosti iz sveta igara, razne hintove, da govori novitete, itd. Maltene, trebao bi da svaku igru zna napamet, da je sve video i probao. ;) Ok, mnogo sam se is$ao. ;) Mada je po meni stvarno tako.Onaj ko je moderator treba da je iznad korisnika ne po user.levelu, vec da bude upoznatiji u tu temu koju vodi vise od i jednog drugog korisnika, cim se pojavi korisnik koji recimo zna mnogo vise o igrama od moderatora (govorimo o conf igre) i koji bi shvatio taj posao ozbiljno, treba onda njemu dati nivo moderatora, jer on to zasluzuje :) AcCeSS DeNiED
arkadne.550 saboteur, -> #538, peccaa
T?>> KAD SMO VEC KOD DUKE3D GDE SE MOZE U GRADU NACI I KOLKO ZAUZIMA T?>> PROSTORA NA HD.TACNIJE KOLKO JE VELIKA IGRA I JEL SE MOZE DOBITI NA T?>> DISKETAMA OK NISI MORAO DA SE DERES I ISKLJUCI TAJ CAPS LOCK, VIDIMO I BEZ NJEGA ;) Dakle, commercial verzije jos nema( :((( ), shareware imas na sezamu u dir dos\fun. Juce sam bio zvao pirata i reko je da treba za koji dan (nedelju) da stigne komercijalac, ali nista ne garantuje posto nista nije sigurno ;(( Dve stvari koje mrzim da drzim na disku su: 1. Stari porogrami/igre 2. Shareware *.* Ali stacu, dok ne stigne komercijalni duke moram ovo da imam :) AcCeSS DeNiED
arkadne.551 saboteur, -> #541, mcule
T?>> Ja volim i przim se na Descent :). Ko ima to,i ko je voljan da se T?>> oglasi,pa da ga prekopiram?:) Descent je najvece djubre koje sam ja video. Atmosfera je uzasna, jedino dobro je cool grafika! ;>> Ok, ok. Zezo sam se, ali mi se stvarno ne svidja igrica. :) Dobijem vrtoglavicu i uopste mi nije igra koja bi me drzala prikovanog uz ekran. Takodje (govorim o prvom delu) ide se kroz neke tunele i neke prceve, tako da uopste ne ides po prostranstvu vec po nekim zabitima. 2. deo nisam video tako da ne mogu o tome nista da govorim/kritikujem :) Descent je meni totalno prevazidjen. Ne znam zasto se palite na njega?! Zar vam nije Terminal Velocity bolji?!?? Evo recimo ja rasturam tu igru. Bolja grafika 1000x, hi teksture, ides po svemu i svacemu, a ne samo po tunelima i nekim uskim prostorima. AcCeSS DeNiED
arkadne.552 saboteur, -> #542, vstan
T?>> Zaboravio si na kante :)) Jeste videli foru kod onog 'bioskopa'?? ;)) Tamo gde se prodaju casopisi, pa onaj odeljak gde se gledaju filmovi u onim sobicama, e pa ste videli imas i wc papir, kad svr... da obrises:))))) AcCeSS DeNiED
arkadne.553 pixel, -> #548, saboteur
>> (kao da otvaraju prolaz), ali se tako brzo pomeraju da SANSE >> nema da dodjes pre njih. Obavezno me squishne. A ako sam u god >> modeu onda moram reset posto ne moze odatle da se izadje. >> Eto, kako sad? I kako da stignem pre 'zidova'?:)) :) I ja sam tu malo zapeo. Štos je u tome što ne treba ih stigneš, već treba da se popneš na jedan od njih (na onaj na koji možeš). Sad odavde gadjaš dugme koje ih pokreće (i ovde su potrebni munjeviti refleksi). Kad si to uradio skočiš na onaj dr. i ono bi trebalo da te prenese na drugu stranu. Sad ovde je jedan mozgčić. Njega zakolji i onda si home free :). Do kraja nivoa ima vrlo malo (neka kanalizacija sa puno mozgova).
arkadne.554 pixel, -> #549, saboteur
>> Mada je po meni stvarno tako.Onaj ko je moderator treba da je >> iznad korisnika ne po user.levelu, vec da bude upoznatiji u tu >> temu koju vodi vise od i jednog drugog korisnika, cim se >> pojavi korisnik koji recimo zna mnogo vise o igrama od >> moderatora (govorimo o conf igre) i koji bi shvatio taj posao >> ozbiljno, treba onda njemu dati nivo moderatora, jer on to >> zasluzuje :) Slažem se. Jesi čuo mcule!? :)
arkadne.555 mcule,
Budući da bi dupe prodao za dobru Doomačinu (ne, ne počinjite samo sa vojvodom!), moram da pomenem "CyberMage: Darklight Awakening", Izgleda da nije loše. Hm, jel' probao neko? :). Radnja je smeštena u 21. vek, o zapletu vas ne bi nešto posebno gušio. Vi ste dobar, svi ostali su zli i zaslužuju smrt ;). Junak može imati 14 oružja i 8 moći, koje dobijate kako napredujete kroz igru. Inače, lepa je fora kad uletite u neko oklopno vozilo, pa raspalite po ostalima :). Vidim da ima nekih pritužbi na komande u igri, mada ću to tek potvrditi kad probam :). Min. hardver? dx2, 8 mega rama.
arkadne.556 mcule,
Terminator Future Shock ----------------------- Držite "Alt" i "\", i dok to držite otkucajte: Firepower - sva oružja Superuzi - neka super oružja Bandaid - 100% zdravlje i štit Turbo - povećava brzinu za 50% svaki put kada otkucate Nextmission - Icantsee - omogućava dodatno nišanjenje Ko igra Terminatora, nek mu se nađe :).
arkadne.557 mcule,
Nivoi za Rebel Assault 2: JABBA ENDOR LACHTON BORSK KROYIES AURIL KAMPL FERRIER GALIA DENARII SADOW ONDERON HEEMA CATHAR DOMINIS
arkadne.558 mcule, -> #457, mcule
> ;)) Znamo, inace ne bi ti ni u snu bio moderator ;> ;)). Ajde molim te, šta mi to pa fali?! Boljeg ćete stvarno teško naći! ;)
arkadne.559 mcule, -> #554, pixel
::Slažem se. Jesi čuo mcule!? :) Naravno da sam čuo. Ja to i znam sam, ne treba niko da mi kaže. Evo baš sam, dok ste vi tu dangubili oko kritika nepotrebnih ;), uvatio neki časopis i napisao neke sitnice. Malopre sam poslao u conf. A to da moderator treba da vidi i zna svaku igricu, to su gluposti. Naravno da treba da je upućen u materiju, ali nek' mi neko kaže neku facu koja je odigrala sve što je izašlo do sada?
arkadne.560 saboteur, -> #553, pixel
T?>> :)I ja sam tu malo zapeo.Stos je u tome sto ne treba ih stignes, vec T?>> treba da se popnes na jedan od njih (na onaj na koji mozes). Sad T?>> odavde gadjas dugme koje ih pokrece (i ovde su potrebni munjeviti T?>> refleksi).Kad si to uradio skocis na onaj dr.i ono bi trebalo da te T?>> prenese na drugu stranu.Sad ovde je jedan mozgcic.Njega zakolji i onda T?>> si home free :).Do kraja nivoa ima vrlo malo (neka kanalizacija sa T?>> puno mozgova). E 10x probacu :) // Dok sam ja shvatio na na koje mozgove si ti mislio..... :))) // ... Evo malopre predjoh celu shareware verziju :)) Sta da kazem sem da sam se na zadnjem nivo toliko us$o, da sam morao god mode i sva ziva sredstva da uzmem :)) BtW: Kazu da ima six levels?? Kako six?? Pa ima ih 5. ?!? I jos nesto, nisam najbolje shvatio, koje su one ribe sto su zarobljene u nekoj zelenoj cauri??? Jel to bilo i u ranijim verzijama Duke nukema? Ja mislio to neki mazohisti, posto kad lupis space kaze 'killll meeee...':)) Takodje, cemu je uopste sluzila ona riba na zadnjem nivou sto igra oko vatre? Ja lupim space, ona nista, tek kad sam lupio ctrl, onda joj se cuo glas, i videle joj se oci, a bogami i noge ;>> AcCeSS DeNiED
arkadne.561 saboteur, -> #558, mcule
T?>> ;)).Ajde molim te,sta mi to pa fali?!Boljeg cete stvarno tesko naci!;) Opaaaa...vidim si se popravio ;))))) Poceo covek da salje uputstva, opise...samo nemoj molim te da prekucavas iz SK (Svet kontejnera) ;)) Ajd' samo tako i nastavi :) AcCeSS DeNiEd
arkadne.562 saboteur, -> #559, mcule
T?>> gluposti.Naravno da treba da je upucen u materiju,ali nek' mi neko T?>> kaze neku facu koja je odigrala sve sto je izaslo do sada? Ne treba bukvalno shvatati sve:) Treba samo da igras sve ono najpopularnije. Ne sad, svako govno koje stigne kod pirata ;) Nego ono, tipa mortal kombat 3, Full throttle i slicne jako trazene igre. Bez obzira sto je (meni) MK *.* zesce sranje, ali mora i to da se vidi. MK je najlajkse uraditi. Dodas puno krvi, izmislis neke gluposti (fatality, babality, glupality, idiotity), snimis likove i eto ti igre na kojoj zaradis milione :) :(( I ajd lepo skini duke nukem 3d shareware (jest da je shrw, ali daj sta das:)) pa da komentarisemo i da vidis kako nisi bio u pravu za sve sto si reko o igri ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.563 cnenad, -> #550, saboteur
=> Juce sam bio zvao pirata i reko je da treba za koji dan (nedelju) da => stigne komercijalac, ali nista ne garantuje posto nista nije sigurno ;(( Jer oni to očekuju od drugog pirata koji čeka trećeg, kome dolazi drugar, koji je to uzeo od četvrtog pirata u US, kome je donela disk sestra od tetke.... ali je zaboravila da pogleda u kutiju i vidi da tamo nema samog diska ;)
arkadne.564 cnenad, -> #559, mcule
=> gluposti. Naravno da treba da je upućen u materiju, ali nek' mi => neko kaže neku facu koja je odigrala sve što je izašlo do sada? Ali možeš samo da proturaš svoj lični stav uz DEBELO, em OBIMNO, em ŠIROKO ;) izloženo OBRAZLOŽENJE. Komentare tipa, "nema atmosferu" ostavi za neke druge sisteme, takav komentar je vrlo širok pojam. Mogu i ja da skoknem do teme strategije pa da kažem da PG nema atmosferu, ali igrica možda ima stratosferu.... ;)
arkadne.565 dbambi, -> #533, mcule
=> Mislim da je upravo u ovome problem: atmosfera mi je bedasta... No, => da ne bude da ne valjam ništa, krećem upravo sa downloadom 3D-Dukea Novi sam u confu, pa me interesuje u kojem diru se nalazi TO ? Bambi
arkadne.566 lexus, -> #560, saboteur
=> BtW: Kazu da ima six levels?? Kako six?? Pa ima ih 5. ?!? U beta verziji ih ima 6, pošto se kao bonus dobija prvi nivo druge epizode :) => I jos nesto, nisam najbolje shvatio, koje su one ribe sto su => zarobljene u nekoj zelenoj cauri??? Jel to bilo i u ranijim => verzijama Duke nukema? Nije, samo u ovoj.
arkadne.567 lexus, -> #549, saboteur
=> vise o igrama od moderatora (govorimo o conf igre) i koji bi => shvatio taj posao ozbiljno, treba onda njemu dati nivo moderatora, => jer on to zasluzuje :) Ox sab, pa nisi trebao, ali hvala ;>>>
arkadne.568 lexus, -> #563, cnenad
=> Jer oni to očekuju od drugog pirata koji čeka trećeg, kome dolazi => drugar, koji je to uzeo od četvrtog pirata u US, kome je donela => disk sestra od tetke.... ali je zaboravila da pogleda u kutiju i => vidi da tamo nema samog diska ;) Kao što su nekad davno u nekad lepom časopisu pod nazivom SK rekli, papagaj oštrio kljun na disketi ;)
arkadne.569 lexus, -> #551, saboteur
=> Descent je meni totalno prevazidjen. Ne znam zasto se palite na Prvi Descent jeste malo dosadan, ali je tehnički najsavršenija igra, drugi je dosta dobar i nalazi se na trećem mestu moje liste DoomLike igara posle Duke-a i Dark Forces-a => njega?! Zar vam nije Terminal Velocity bolji?!?? Evo recimo ja => rasturam tu TV mi je uvek bio dosadan, ne znam zašto, ali ne može da me natera da ga igram ponovo kao što mogu Duke i DF :)
arkadne.570 pixel, -> #560, saboteur
>> Sta da kazem sem da sam se na zadnjem nivo toliko us$o, da sam >> morao god mode i sva ziva sredstva da uzmem :)) Znam, strava je zadnji nivo, ali tad nisam znao za varanje pa sam morao da ga predjem 'normalno'. Najviše sam se us*ao na kraju kod onog 'boss-a'... Igra mi se toliko dopala da sam je prešao ukupno 4. puta (!). 2x normalno, 2x varanje, a kao dnevni fiks koristim prvi nivo, :) na "damn, I'm good" težini... BTW, jesi otišao jetpackaketom do onog mesta (na 4.) gde je shrinking ray? Jesi video šta piše? :) >> >> BtW: Kazu da ima six levels?? Kako six?? Pa ima ih 5. ?!? I ja sam tako nešto čuo. Trebalo bi da je 6. nivo početni nivo drugog dela. >> I jos nesto, nisam najbolje shvatio, koje su one ribe sto su >> zarobljene u nekoj zelenoj cauri??? Jel to bilo i u ranijim Iz priče sam razumeo da su vanzemaljci kidnapovali sve žene, a na kraju se duke nešto buni oko toga, u stilu: ja ću njih u drugom delu..., kupi ti punu verziju igre... >> verzijama Duke nukema? Ja mislio to neki mazohisti, posto kad >> lupis space kaze 'killll meeee...':)) Takodje, cemu je uopste >> sluzila ona riba na zadnjem nivou sto igra oko vatre? Ja lupim >> space, ona nista, tek kad sam lupio ctrl, onda joj se cuo >> glas, i videle joj se oci, a bogami i noge ;>> :))) Kažem ti sve piše u epilogu igre.
arkadne.571 pixel, -> #559, mcule
>> Naravno da sam čuo. Ja to i znam sam, ne treba niko da mi >> kaže. Evo baš sam, dok ste vi tu dangubili oko kritika >> nepotrebnih ;), uvatio neki časopis i napisao neke sitnice. >> Malopre sam poslao u conf. A to da moderator treba da vidi i >> zna svaku igricu, to su gluposti. Naravno da treba da je >> upućen u materiju, ali nek' mi neko kaže neku facu koja je >> odigrala sve što je izašlo do sada? Šalim se, man! Znam da se ti maksimalno trudiš... :)))
arkadne.572 pixel, -> #562, saboteur
>> Ne treba bukvalno shvatati sve:) Samo ponešto... O:)
arkadne.573 mcule, -> #562, saboteur
Skinuo sam i probao Duke. LJUDI, JA NIŠTA BOLJE NISAM ODIGRAO GODINAMA!!!!!!!! ČOVEEEEČEEE!!!! TO JE TO! TO JE TOOO! Ovo je definitivno nešto što će ostati na mom hardu još dugo, dugoo... A atmosfera je strava! Ono kad ga ubiješ pa se razlete noge, ruke, oči! Jeeeeeee... Ne mogu da verujem da sam tvrdio da _ovakva_ igra ne valja! Duboko se izvinjavam svima, idem sada da ubijem još nekog pokvarenog vanzemaljca!
arkadne.574 mcule, -> #565, dbambi
odeš u dos/fun, i udariš jedno dir 3*. i onda skineš tih 5 datoteka u narednih 2 dana.
arkadne.575 jegor, -> #545, bodu
> Kakva je igrica Terminator: Future Shock ? > Koliko zauzima ? Igra je mrak! Nije ko Duke Nukem 3D, al nije za bacanje. > Ko moze da mi je da ? Pa nisi mali, znaš gde je pirat :)
arkadne.576 vstan, -> #539, mcule
>>> A SPORT ;)))) > > Huh, to ionako ne pratim ;). 87 ?
arkadne.577 vstan, -> #574, mcule
> odes u dos/fun, i udaris jedno dir 3*. > > i onda skines tih 5 datoteka u narednih 2 dana. Nemo da demolarises coveka. Sve to moze u dve seanse na 14.400.
arkadne.578 mcule, -> #576, vstan
GM> 87 ? Sori?
arkadne.579 rdejan, -> #564, cnenad
>> Komentare tipa, "nema atmosferu" ostavi za neke druge sisteme, >> takav komentar je vrlo širok pojam. >> Mogu i ja da skoknem do teme strategije pa da kažem da PG nema >> atmosferu, ali igrica možda ima stratosferu.... ;) Ako ikad otvore konferenciju ASTRONOMIJA, biću ti verni fan na funkciju moderatora. Bićeš, verujem, najupućeniji u materiju. Tako bar to rade u mmtosic-evom selu :). Pozdrav, Dejan
arkadne.581 saboteur, -> #566, lexus
T?>> Nije,samo u ovoj. Pa jel sluze necemu te ribe, ili sluze samo mom bacacu raketa? ;> AcCeSS DeNiED
arkadne.582 saboteur, -> #569, lexus
T?>> TV mi je uvek bio dosadan,ne znam zasto,ali ne moze da me natera da T?>> ga igram ponovo kao sto mogu Duke i DF :) Ako ti je descent zanimljiv i TV ti mora biti zanimljiv. Evo recimo, ne mogu ocima da vidim descent, ali TV rasturam. :) TV ti je opet state of the art igra! Mozda ti u pocetku dosadan posto ides po onim planinama, ali vec za 2-3 nivoa ne mozes da iskljucis pc dok ne predjes glavnog, pa dodjes u kanjone, pa letis iznad oblaka i sredjujes neprijateljske baze :) Mozes da ides gde god ti je volja i slobodan si, tako da ti nije ograniceno kretanje. Celo to letenje i relanost je uradio bivsi glavni programer Microsofta koji je uradio MS Flight Simulator 5.0. Da nekazem hi teksture i svga.... AcCeSS DeNiED
arkadne.583 saboteur, -> #570, pixel
T?>> BTW,jesi otisao jetpackaketom do onog mesta (na 4.)gde je shrinking T?>> ray? Jesi video sta pise?:) Nisam...cek gde je to?? Nego, znas sta me bas zanima, u jednom Wcu ne znam da li je prvi ili 2. nivo pored jednog pisoara stoje napisani brojevi u vidu telefona, e sad zanima me cemu to sluzi ako uopste necemu sluzi?? Jel otkrio neko?:) AcCeSS DeNiED
arkadne.584 saboteur, -> #573, mcule
T?>> Skinuo sam i probao Duke. LJUDI,JA NISTA BOLJE NISAM ODIGRAO T?>> GODINAMA!!!!!!!! COVEEEECEEE!!!!TO JE TO!TO JE TOOO! Ovo je T?>> definitivno nesto sto ce ostati na mom hardu jos dugo,dugoo... A T?>> atmosfera je strava!Ono kad ga ubijes pa se razlete noge,ruke, oci! T?>> Jeeeeeee... Ne mogu da verujem da sam tvrdio da _ovakva_ igra ne T?>> valja! Duboko se izvinjavam svima,idem sada da ubijem jos nekog T?>> pokvarenog vanzemaljca! Dobro dobro...imamo i mi duke ;) Jest da je shareware...:( /Damn i'm looking good ;)/ Duke Nukem je moj idol ;) Car...zajebant ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.585 saboteur, -> #577, vstan
T?>> Nemo da demolarises coveka.Sve to moze u dve seanse na 14.400. Sanse nema u 2. seanse na 14.4!! Ono sto me UZASNO ali UZASNO kod sezama nervira to je sto kao "priprema fajl za slanje"....je^ote priprema ga nekad i po 2 minuta, ako se radi o 1.4mb fajlu!! Sta ga bre toliko priprema, ne skidam ga ja u pad, vec direktno??? Ok, ovo je trebalo u conf sezamnet ;) E sad, dakle posto se radi o 5 fajlova, a 4 su oko 1.4mb, prenosi se u tri seanse. ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.586 pixel, -> #583, saboteur
>> >> Nego, znas sta me bas zanima, u jednom Wcu ne znam da li je >> prvi ili 2. nivo pored jednog pisoara stoje napisani brojevi u >> vidu telefona, e sad zanima me cemu to sluzi ako uopste necemu >> sluzi?? Jel otkrio neko?:) Zovi pa vidi. :)
arkadne.587 nenad, -> #581, saboteur
> Pa jel sluze necemu te ribe, ili sluze samo mom bacacu raketa? ;> Zašto trošiš municiju, možeš da ih ubiješ i nogom. ;)
arkadne.588 saboteur, -> #587, nenad
T?>> Zasto trosis municiju,mozes da ih ubijes i nogom.;) ;)))) Ma...nije isto uzivanje raketnim bacacem i nogom... ;) Nogom deluje kao sutka, a raketnim bacacem...mmm...lete oci, ruke, noge ;)) AcCeSS DeNiED
arkadne.589 neno, -> #587, nenad
===> Zašto trošiš municiju, možeš da ih ubiješ i nogom. ;) Ode ribica... :(
arkadne.590 dbambi,
Duke Nukem 3D. Poslednji nivo. Kanalizacija dolazi do trouglastog otvora, kroz koji ne umem da prođem. Traba li uopšte da prolazim tuda i ako treba, kako ? Bambi
arkadne.591 saboteur, -> #589, neno
T?>> Ode ribica...:( Bolje reci kurva... ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.592 mbole, -> #570, pixel
So, evo i ja sam se malkice sigrao sa Đukom. Al me nervira što ne mogu da nađem poslednju skrivenu sobu na nivou 1. Jel zna neko di je?
arkadne.593 mikis, -> #581, saboteur
+> Pa jel sluze necemu te ribe, ili sluze samo mom bacacu raketa? ;> Nemoj reći da nisi probao da im daš pare?!?! (sa spejs :)
arkadne.594 mikis, -> #592, mbole
+> Al me nervira što ne mogu da nađem poslednju skrivenu sobu na nivou 1. +> Jel zna neko di je? Znam ja... Ali ne znam za koje ti znaš :) Pretpostavljam da ti je problem ona iznad drveta... Dakle, kod ulaza u bioskop sa desne strane imaš drvo. popneš se na njega (to ćeš se već sam snaći :), okreneš se prema zgradi i uskočiš kroz prozor. A može i jednostavnije, uzmeš DžetPak (iza platna, to si valjda provalio :) i uletiš pravo unutra....
arkadne.595 saboteur, -> #593, mikis
T?>> Nemoj reci da nisi probao da im das pare?!?!(sa spejs :) Jok ;) To sam prvo uradio kad sam ih video ;) "Do you wanna dance?", pokaze svoje grudi i....BOOOM...urlik.. ;>> AcCeSS DeNiED
arkadne.596 neno, -> #594, mikis
===> drvo. popneš se na njega (to ćeš se već sam snaći :), okreneš se prema Kako se penje na drvo... ===> zgradi i uskočiš kroz prozor. A može i jednostavnije, uzmeš DžetPak (iza Kako se koristi ĐetPak...
arkadne.597 nenad,
Nove datoteke: dos\fun\*.* ------------------ des2dem1.zip 29k ű Descent 2 Interactive Demo 1/4 des2dem2.zip 1358k ű Descent 2 Interactive Demo 2/4 des2dem3.zip 1423k ű Descent 2 Interactive Demo 3/4 des2dem4.zip 1398k ű Descent 2 Interactive Demo 4/4 The following is a somewhat-complete list of full-version Descent 2 features. NOTE: Many of these features are not available in the Interactive Demo. Major features: ─────────────── 30 new levels 30+ new robots, including new bosses 10+ new weapons/powerups afterburner full-map powerup ammo rack powerup energy->shield transfers flash/stun missiles guided missiles smart mines headlight powerup more! Redbook CD soundtrack featuring Ogre from Skinny Puppy full motion, high-resolution cinematics new anarchy levels flowing water, lava, and seismic disturbances advanced AI including thieves, snipers, and escort robots 640x480 support with high resolution cockpit, as well as other hi-res modes enhanced lighting effects (blastable lights!) new multiplayer features: option to disallow any weapon play by kills or time limit player handicapping flexible player limits improved slow-packet handling restricted game mode Minor features: ─────────────── new redbook, MIDI, FM soundtrack with new digital sound effects automap markers w/text descriptors minefields new control boxes, forcefields and triggers multiple HUD camera views including teammates, missiles, and markers custom weapon autoselection priorities advanced secret level system ability to drop weapons Robot AI bahaviors: GuideBot Thief Snipers Energy Drainers More advanced Brain behavior Robots which fire two different kinds of weapons Robots which attempt to get behind the player in battle More dynamic robot behavior, more complex strategies based on the player.
arkadne.598 saboteur,
Sad znam zasto u DN3D na kraju kaze 6 nivoa! Zato sto racuna i secret level, koji se nalazi pri kraju cetvrtog! Kad vas vodi kanalizacija (Dakle, kad ste pri skoro samom kraju 4. nivoa) ukljucite auto run probajte da idete sto sporije mozete (dakle, unazad). Odjednom voda ce poceti jos brze da ide i sve brze ce te se kretati. E, u tom delu, sa leve strane nalazi se jedan kao prolaz u kome ce vas cekati, ja mislim 1 mozak ili tako neka napast i naci ce te onaj cuveni znak za kraj, s'tim sto ce vas odvesti u secret level, a ne u zavrsni 5.! Mozda je ovo neko provalio, ali ovde u confu, nisam procitao :) AcCeSS DeNiED
arkadne.599 jegor, -> #596, neno
> Kako se koristi ĐetPak... ENTER - A - Z
arkadne.600 mikis, -> #596, neno
+> ===> drvo. popneš se na njega (to ćeš se već sam snaći :), okreneš se prema +> +> Kako se penje na drvo... Odeš do izlaza, i pre nego što pređeš most, skočiš na sims zgrade (bioskopa). Ideš duž njega samo desno i dođeš do drveta. Ipak, jednostavnije je sa džetpakom. +> Kako se koristi ĐetPak... Selektuješ ga (kao i sve drugo - tasteri [ i ]), uključiš/isključiš sa Enter (može i drugačije, bez selektovanja - taster J), letiš gore-dole sa A i Z (ili koji su ti već tasteri za skok i čučanj).
arkadne.601 mcule,
Ok, jedna izvinjotina što se nisam javljao 4-5 dana, opet sam imao problema sa telefonskim kablovima u kući :(. Jedva ih skrpismo... Evo, da se iskupim, šaljem malo cheat-a za Tekwar ------ Alt + Shift + G - God mod Alt + Shift + W - oružja NOGUARD - isključuje policajce (poštare? ;) NOENEMIES - isključuje sve žive i nežive prepreke NOCHASE - isključuje samo zle momke NOSTROLL - isključuje publiku
arkadne.602 mcule,
Hej, šta kažete za Descent 2?! Em što sam moderator, em što sam zaluđenik za igrom, evo mog mišljenja :). Čista desetka! Ako uporedite sa prvim delom, ovde ima dosta poboljšanja (Nenad je ostavio u poruci pre neki dan šta je novo, pa se ne bih ponavljao), ali sve to mnogo doprinosi atmosferi! Nova oružja su mnogo moćna, rear view je super stvar, pogled iz projektila takođe :). Čudna stvar za ovaj descent je što se ljudi ili raspamete, ili kažu nešto u fazonu: tja, nije loše, mada... bezveze, nešto tu kao letiš sa brodićem... ma bez veze... Naravno, tu je i korišćenje visoke rezolucije, pa ko ima zver i PCI, nek izvoli :). Zaista, igra koja se obavezno mora pogledati (barem onaj demo iz dira), a kome se svideo prveovbar.
arkadne.603 neno, -> #600, mikis
===> Odeš do izlaza, i pre nego što pređeš most, skočiš na sims zgrade ===> (bioskopa). Ideš duž njega samo desno i dođeš do drveta. Ipak, ===> jednostavnije je sa džetpakom. Da, dođem do drveta tim putem, ali tamo ne vidim baš ništa. Pretpostavljam da tamo ima još neka prostorija, ali ja je ne vidim ni sa TAB. Objasni, ako ti nije teško što dalje. Pitanje! U drugom nivou kad se izađe iz okrugle prostoruje koja se okreće na onu mapu šta dalje. Šta znači ono crveno na mapi...
arkadne.604 mbole, -> #570, pixel
> BTW, jesi otišao jetpackaketom do onog mesta (na 4.) gde je shrinking ray? > Jesi video šta piše? :) Otišao sam al ne vidim da igde išta piše. S koje strane Shrink ray-a? kod vrata ili kad prođem kroz otvorče.
arkadne.605 mbole, -> #603, neno
>===> Odeš do izlaza, i pre nego što pređeš most, skočiš na sims zgrade >===> (bioskopa). Ideš duž njega samo desno i dođeš do drveta. Ipak, Lakše ja ako prvo razbiješ onu stranu mosta koja je do zgrade(znači stojiš kod izlaza i puaš u suprotnu stranu mosta). Onda se samo zaletiš i eto si na simsu koji je jedva vidljiv na tom delu ali postoji. Onako ka uglu treba ga baš potrefiti. > Da, dođem do drveta tim putem, ali tamo ne vidim baš ništa. > Pretpostavljam da tamo ima još neka prostorija, ali ja je ne vidim ni sa Skočiš na drvo (nije uopšte lako izvesti), okreneš se ka zgradi i skočiš pravo u nju (mislim zgradu :) Ako se ne varam to je drugi red prozora, iznad simsa. BTW, Ajde da sastavimo spisak svih secret prostorija. Meni je lično njihovo pronalaženje interesantnije nego kokanje gmazova unaokolo. Naravno pošto sam završio sa igrom.
arkadne.606 mbole, -> #602, mcule
> Hej, šta kažete za Descent 2?! Meni dopada :) Za višu rezoluciju je stvarno potrebna zverka od računara. Na dx4/133 16MB štuca. Eh, moraću da kupujem Blentium.
arkadne.607 saboteur, -> #603, neno
T?>> U drugom nivou kad se izade iz okrugle prostoruje koja se okrece na T?>> onu mapu sta dalje.Sta znaci ono crveno na mapi... Ma to je valjda finish, ali ne gledaj to. To je samo da te zavara. Nego ti lepo udji u tu okruglu sobu, okreni je lepo (tesko je opisivo ;) ), zatim otvori ona vrata, gde ces naci switcheve za 01 i 02. Vazan ti je 02! Dodji do sektora 02 i na onoj rucici sto otvara vrata, osvetli 3. lampicu. Onda dodji tu, pobi go%na, i prodji kroz onu ribu koja ustvari maskira prolaz. Naici ces na podmornicu i dalje mozes i sam... AcCeSS DeNiED
arkadne.608 neno, -> #605, mbole
===> BTW, Ajde da sastavimo spisak svih secret prostorija. Meni je lično ===> njihovo pronalaženje interesantnije nego kokanje gmazova unaokolo. ===> Naravno pošto sam završio sa igrom. Ovo je odlična ideja. I meni je zanimljivije da pronalazim te prostorije jer ubijanje je postalo monotono.
arkadne.609 pixel, -> #592, mbole
>> Al me nervira što ne mogu da nađem poslednju skrivenu sobu na >> nivou 1. Jel zna neko di je? Ja sam od mogućih 8 našao 7, a posle toga se nisam ni mučio.
arkadne.610 pixel, -> #604, mbole
>> Otišao sam al ne vidim da igde išta piše. S koje strane Shrink >> ray-a? kod vrata ili kad prođem kroz otvorče. Mislio sam na zadnji nivo (kanjon). Postoji jedan jedini shrinking ray i samo treba jetpacket-om da odletiš do njegovog izvora. Tamo piše (sad dal' da kažem :) ... ništa posebno, ali je fora.
arkadne.611 mcule, -> #606, mbole
>> 16MB štuca. Eh, moraću da kupujem Blentium. I ja se nešto mislim da kupim zbog Descenta... Oćemo po pola? ;)
arkadne.612 sqweaky, -> #592, mbole
Jesi li pronasao tajnu diskoteci? Pritisnes space ispred igrice Duke Nukem. Otvaraju se vrata sa leve strane. milos
arkadne.613 saboteur, -> #610, pixel
T?>> Tamo pise (sad dal' da kazem :)...nista posebno,ali je fora. Ae reci, nisam ni ja to video:) AcCeSS DeNiED
arkadne.615 sqweaky, -> #612, sqweaky
rep: diskoteka (1 nivo) Vrata su sa desne strane :) milos
arkadne.616 saboteur, -> #613, saboteur
T?>> Ae reci,nisam ni ja to video:) E, otkrio :)) Nego samo mi nije jasno, ko je levelord? Glavonja or what? AcCeSS DeNiED
arkadne.618 bodu,
Najzad se i ja dokopah Dukem 3D-a. Sad mi trebaju sifre za varanje.
arkadne.619 bodu, -> #618, bodu
Nasao sam sifre,ali sam se zaglavio na ( mozete li da poverujete ) drugom nivou.
arkadne.620 mbole, -> #610, pixel
> Mislio sam na zadnji nivo (kanjon). Postoji jedan jedini shrinking > ray i samo treba jetpacket-om da odletiš do njegovog izvora. > Tamo piše (sad dal' da kažem :) ... ništa posebno, ali je fora. A to znam. :) I stvarno šta mi tražimo tamo? :)))))
arkadne.621 mbole, -> #611, mcule
>>> 16MB štuca. Eh, moraću da kupujem Blentium. > I ja se nešto mislim da kupim zbog Descenta... Oćemo po pola? ;) 66MHz tebi 66MHz meni ?, Ili da delimo bratski, pa ko koga... :))) Sory za šum u temi. Nisam izdržao :)
arkadne.622 bodu,
Dukem Nukem 3D ══════════════════════════════════════════════════════════════════════ Stigao sam do treceg nivoa u L.A meltdown ( Death Row ).Otvorio sam one Cell 01 i 02 i nista.Gde trebam da nadjem onu babe koja kamuflira podmornicu?
arkadne.623 bodu,
Blah blah blah... Nasao sam tu Babe,to je bila slika,i dosao do podmornice.Ali sta sad ?
arkadne.624 bodu,
Znate sta je u pitanju. Zaglavio sam se u cetvrtom nivou.Imaju neka crvena vrata u maloj prostoriji.Tu sam stavio acces card ( valjda crvenu ) i otvorio se neki laser,vrata ne mogu da otvorim a laser ne mogu da iskljucim. Ps: Ajde... ovo je dukem nukem 3d
arkadne.625 bodu, -> #624, bodu
Nista presao sam i to. OOOOOOOOOOOOO:)
arkadne.626 bodu, -> #625, bodu
I dosao sam do rakete u launch facility.Popnem se gore nekim liftom i teleportujem se u neku malu prostoriju.Ubacim karticu i od jednom prostorija postane crvena sta da radim ?
arkadne.627 cnenad,
/IGRE.3, co reply 1.617/ => Da l' nekom treba CRACK i/ili TRAINER za ALADDIN-a? Meni treba TRAINER ili bilo koji CHEAT za Tubular Worlds.
arkadne.628 space.ace, -> #623, bodu
--> Nasao sam tu Babe,to je bila slika,i dosao do podmornice.Ali --> sta sad ? Sad zaroni, i uđi ispod u podmornicu. Pritisni self-destruct i gotovo :)
arkadne.629 mpedja, -> #618, bodu
#$%&*-> Najzad se i ja dokopah Dukem 3D-a. Sad mi trebaju sifre za #$%&*-> varanje. Poruke 1.497; 1,498; 1.501 i 1.556
arkadne.630 saboteur, -> #627, cnenad
T?>> Meni treba TRAINER ili bilo koji CHEAT za Tubular Worlds. Takodje. Igru je skoro nemoguce preci... AcCeSS DeNiED
arkadne.631 saboteur, -> #628, space.ace
T?>> Sad zaroni,i udi ispod u podmornicu.Pritisni self-destruct i gotovo :) Ste provalili periskop? Ukljucis switch pored self-destruct 'dugmeta' i vidis sta se napolju radi :)) Ne sluzi nicemu ali je zajbancija. :) Duke je pun takvih stvari, sto je ogroman plus! AcCeSS DeNiED
arkadne.632 cnenad, -> #630, saboteur
=> T?>> Meni treba TRAINER ili bilo koji CHEAT za Tubular Worlds. => Igru je skoro nemoguce preci... Dokle si stigao ? Igraš li je u dvoje ? Najbolja kombinacija, prvi brod pokupi sve, zelene lasere, rakete, i shield. Drugi brodić skuplja samo žute lasere, a kasnije pokupi i ostalo a onda njima sledi smrt. Problem je što se burazer teško navikava na miša i najveći problem mu predstavljaju kapljice na kraljici na kraju prvog sveta. Ako to preživi, u trećem svetu vatre neće nikako :( Stigoh do kraljice na kraju trećeg sveta, i dosadašnji najveći uspeh je da sam otišao ispod nje i tu zaginuo.
arkadne.633 jegor, -> #631, saboteur
> Ste provalili periskop? > Ukljucis switch pored self-destruct 'dugmeta' i vidis sta se napolju radi > :)) Ne sluzi nicemu ali je zajbancija. :) > Duke je pun takvih stvari, sto je ogroman plus! A, jesi provalio tajnu prostoriju iza sanduka? Da se jedan od onih idiota nije zeznuo da izvrši napad na moju ličnost i delo, ne bih ni provalio da tamo ima vrata!
arkadne.634 jegor, -> #626, bodu
> I dosao sam do rakete u launch facility.Popnem se gore nekim > liftom i teleportujem se u neku malu prostoriju.Ubacim karticu i od > jednom prostorija postane crvena sta da radim ? Malo više igraj, a malo manje zapitkuj ;) NHF!