arkadne.532mcule,
-> #526, vstan
MC> A ko kaze da jesi :)))
Ccccc... tebi nije dovoljno bilo što si mi doneo nesreću na vrat pred
ispit? ;).
arkadne.533mcule,
-> #527, lexus
Čini mi se da nisi normalan ;)
Kvaliteti Duke3D su sledeći:
...
atmosfera,
...
Mislim da je upravo u ovome problem: atmosfera mi je bedasta... No,
da ne bude da ne valjam ništa, krećem upravo sa downloadom 3D-Dukea
iz dira. To je novije nego ovo što imam, pa ćemo videti za dan-dva
šta će vaš Veliki Tata imati da kaže povodom teme... ;).
PS. Samo tako! Samo nam beže MALI.OGLASI po broju poruka! ;).
Svi u napad! Ajmo! Ajde!
;)
mc
arkadne.534miccko,
Kao sto rekoh za DESCENT 2 je stigao i to kompletna verzija na CD-u
(cirka 1.komad) nije demo, finalna verzija vidoh je nije lose ko voli
takve igre .
arkadne.535lexus,
-> #533, mcule=> Mislim da je upravo u ovome problem: atmosfera mi je bedasta... No,
Kao što sam već mnogo puta rekao, mrzim doom igre, zato što lako
dosade, ali Duke3D mi nije dosadio, baš zbog atmosfere!
Igra je toliko dobra da je to nehumano :)
Ali ukusi su različiti, meni je recimo descent bio dosadan, ali
Descent II mi veoma primamljivo izgleda...
=> PS. Samo tako! Samo nam beže MALI.OGLASI po broju poruka! ;).
A SPORT ;))))
Najbolja konfrenecija :)
arkadne.536pixel,
-> #525, vstan>> Jeste taj je. Posto kazes da je nivo veliki probacu
>> jos malo da se muvam. Trenutno se nalazim u fabrici
>> za raciklazu (?) nuke otpadaka.
Evo za tebe i sab-a. :). Slušaj ovako, pošto si u fabrici, treba
da odeš do pokretne trake. Odavde bi trebalo da te pokupi ruka, koja
inače prenosi burad. Nosiće te sve do pokretne trake u zidu. Sada
treba da te pokupi još jednom. Trebalo bi da se nalaziš na pokretnoj
traci koja je nagnuta pod blagim uglom. E, sad, desno od tebe je soba.
Razbij staklo od sobe, ubij prase, i u jednoj pregradi se nalazi crvena
kartica. Sada otvoriš vrata (u sobi), ideš napred sve do ulaznih vrata
fabrike (ne zgrade), odeš ponovo dole. Treba da pronadješ ona vrata koja
ne možeš da otvoriš (u fabrici, inače jedna jedina). Tu, u blizini tih
vrata je otvor za crvenu karticu. Kada upotrebiš crvenu karticu na
otvor, otvori se rupa i nešto počinje da te gadja. Sigurno si
primetio one dve male rupe pored otvora i sigurno si probao sa 'z'
da udješ u njih. Ono sra*je što te gadja treba da te smanji (shrinking
ray) da bi mogao da prodješ kroz te rupe. Udji u desnu (neophodno!),
i idi desno, trebalo bi da dodješ do jedne sobe u kojoj ima podosta
neprijatelja. Dok se ne povećaš juri naokolo, tj. izbegavaj neprijatelje.
Kada se povećaš i ubiješ sve neprijatelje, primetićeš da na zidu postoji
prekidač. Okreni ga. I u ovoj prostoriji postoji ono sr*nje što te
smanjuje. Vrati se odakle si došao i otvori vrata. Jedna interesantna
stvar: Shrinking ray ne deluje samo na tebe, već i na neprijatelje. Ako
se slučajno desi da ga pogodi, bićeš u mogućnosti da ga zgaziš :).
To be continued... (po potrebi)
arkadne.537pixel,
-> #523, saboteur>> Jel se ti to zezas ili ozbiljno?? Racunam da se zezas, jer ako
>> nee.... onda pod hitno da trazimo novog moderatora
>> konferencije....
Čovek samo podstiče raspravu :).
arkadne.538peccaa,
-> #535, lexus
KAD SMO VEC KOD DUKE3D GDE SE MOZE U GRADU NACI I KOLKO
ZAUZIMA PROSTORA NA HD.TACNIJE KOLKO JE VELIKA IGRA I JEL SE
MOZE DOBITI NA DISKETAMA
FALA NA ODGOVORU
arkadne.539mcule,
-> #535, lexus
>> A SPORT ;))))
>> Najbolja konfrenecija :)
Huh, to ionako ne pratim ;).
arkadne.540mcule,
-> #538, peccaa
Da preduhitrim vstan-a:
ISKLJUČI CAPS LOCK!!!!!
arkadne.541mcule,
-> #534, miccko
Ja volim i pržim se na Descent :).
Ko ima to, i ko je voljan da se oglasi, pa da ga prekopiram? :)
mc
arkadne.542vstan,
-> #527, lexus> Kvaliteti Duke3D su sledeci:
Zaboravio si na kante :))
arkadne.543lexus,
-> #538, peccaa=> KAD SMO VEC KOD DUKE3D GDE SE MOZE U GRADU NACI I KOLKO
=> ZAUZIMA PROSTORA NA HD.TACNIJE KOLKO JE VELIKA IGRA I JEL SE
=> MOZE DOBITI NA DISKETAMA
Može kod pirata i na Sezamu da se nađe shareware verzija :)
arkadne.544lexus,
-> #542, vstan=> Zaboravio si na kante :))
Tačno, kante su cool, i kalendari, posteri,
bioskop :)
arkadne.545bodu,
Kakva je igrica Terminator: Future Shock ?
Koliko zauzima ?
Ko moze da mi je da ?
arkadne.546saboteur,
-> #530, plovput
T?>> Najbolja igra definitivno. Otkud mcule za moderatora ? Imam snimljenu
T?>> poziciju pred ulazak u diskoteku i ta pozicija mi je tretman,jednom
T?>> dnevno minimum,kad sam extra super mega high raspolozen onda se desi i
T?>> vise puta. Eh,kad ne mogu da napravim pokolj u diskoteci u stvarnosti
T?>> onda mogu malo da se opustim uz terapiju. Jos da ima virtuelna kaciga
T?>> da se iznajmi negde i da ga ova igra guta bio bi to sladak ali gadan
T?>> zavrsetak..
Aaa...moje omiljeno mesto...steta sto nisu napravili DJa, koji pusta onako
lepu muziku, pa onda uzmes bazuku i rasturis ga. I onda uzmes mixetu
i razneses, ili uzmes CD pa umesto tog djubreta stavis metallicu ili RATM :>>
AcCeSS DeNiED
arkadne.547saboteur,
-> #531, mcule
T?>> Hmm...samo cu reci da su ukusi razliciti i da o njima ne treba
T?>> raspravljati ;).Meni se brate ne svida ono,i bog!Doduse,danas je Wiz
T?>> bio do mene i rece da je ova verzija koju ja imam dosta stara (neka
T?>> beta)i da je ona u diru sto puta bolja...Mozda na osnovu nje promenim
T?>> misljenje,a do daljnjeg ostajem na svome:Duke sucks! Atmosfera:0!
EEe...ukusi ma koliko su razliciti, svima se svidja duke.
Ok, nisam video betu, ali ako je drukcija ok.
Ali SANSE nema da ti duke sranje ako volis doom like igre.
Najbolje sto sam video je duke:)
Quake izuzimam posto nije izasla ni demo verzija a kamoli prava.
T?>> PS.A to za novog moderatora...- samo u snu!;)
T?>> PPS.Imam dobre veze ;).
;)) Znamo, inace ne bi ti ni u snu bio moderator ;>
AcCeSS DeNiED
arkadne.548saboteur,
-> #536, pixel
T?>> To be continued...(po potrebi)
Znas gde sam ja sad stao?
Sve sam i guess to presao, ali sam bio ronio i izronio na kao neko
poluostrvce.Onda sam se popeo tu i preskocio na jedan uzdignuti deo.
Posle su tu bili neki idioti, pa sam njihu ubio i otvorio sektor 2.
Onda sam prosao tu, tu su plivale one spodobe, pa sam i njih rasturio;)
i otvorio 2.vrata. Tu su bili neki zupcanici koji su zaklanjali prolaz
, ali sam na mapi video da im fali 1 zubac i da tu moze da se prodje
kako se oni okrecu. Onda sam prosao, i onda me neka voda pokupila.
Sledeceg sto se secam jeste da sam se zateko u nekim slapovima ;)
Odatle sam pomerao neke switcheve, i video da se neki zidovi pomeraju
(kao da otvaraju prolaz), ali se tako brzo pomeraju da SANSE nema da dodjes
pre njih. Obavezno me squishne. A ako sam u god modeu onda moram reset posto
ne moze odatle da se izadje.
Eto, kako sad? I kako da stignem pre 'zidova'?:))
AcCeSS DeNiED
0
arkadne.549saboteur,
-> #537, pixel
T?>> Covek samo podstice raspravu :).
Pa ovo nije konf, za rasprave koja je igra bolja, a koja nije.
Radi se o tome da duke zasluzuje ne peticu vec desetku :)
I on kao moderator ne sme da kaze shit ni jednu igru, moze da kaze da ne valja
da je losa, ali sa debelim obrazlozenjem. Pogotovu sto obrazlozenja za ovu
igru nema, jer je nesto najbolje! Takodje ne sme da kaze da sucks i
rules, to mozemo mi da pisemo, a njegov poso' je dodaje poruke koje "fale"
ili koje su lose da brise (setimo se kad mi izbrisao poruku, posto sam
reko jednom da ne se$e ;)) ). Trebalo bi da pise zanimljivosti iz sveta
igara, razne hintove, da govori novitete, itd. Maltene, trebao bi da svaku
igru zna napamet, da je sve video i probao. ;)
Ok, mnogo sam se is$ao. ;)
Mada je po meni stvarno tako.Onaj ko je moderator treba da je iznad korisnika
ne po user.levelu, vec da bude upoznatiji u tu temu koju vodi vise od
i jednog drugog korisnika, cim se pojavi korisnik koji recimo zna mnogo
vise o igrama od moderatora (govorimo o conf igre) i koji bi shvatio taj
posao ozbiljno, treba onda njemu dati nivo moderatora, jer on to zasluzuje :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.550saboteur,
-> #538, peccaa
T?>> KAD SMO VEC KOD DUKE3D GDE SE MOZE U GRADU NACI I KOLKO ZAUZIMA
T?>> PROSTORA NA HD.TACNIJE KOLKO JE VELIKA IGRA I JEL SE MOZE DOBITI NA
T?>> DISKETAMA
OK NISI MORAO DA SE DERES I ISKLJUCI TAJ CAPS LOCK, VIDIMO I BEZ NJEGA ;)
Dakle, commercial verzije jos nema( :((( ), shareware imas na sezamu u
dir dos\fun.
Juce sam bio zvao pirata i reko je da treba za koji dan (nedelju) da stigne
komercijalac, ali nista ne garantuje posto nista nije sigurno ;((
Dve stvari koje mrzim da drzim na disku su:
1. Stari porogrami/igre
2. Shareware *.*
Ali stacu, dok ne stigne komercijalni duke moram ovo da imam :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.551saboteur,
-> #541, mcule
T?>> Ja volim i przim se na Descent :). Ko ima to,i ko je voljan da se
T?>> oglasi,pa da ga prekopiram?:)
Descent je najvece djubre koje sam ja video. Atmosfera je uzasna,
jedino dobro je cool grafika! ;>>
Ok, ok. Zezo sam se, ali mi se stvarno ne svidja igrica. :)
Dobijem vrtoglavicu i uopste mi nije igra koja bi me drzala prikovanog uz
ekran. Takodje (govorim o prvom delu) ide se kroz neke tunele i neke
prceve, tako da uopste ne ides po prostranstvu vec po nekim zabitima.
2. deo nisam video tako da ne mogu o tome nista da govorim/kritikujem :)
Descent je meni totalno prevazidjen. Ne znam zasto se palite na njega?!
Zar vam nije Terminal Velocity bolji?!?? Evo recimo ja rasturam tu
igru. Bolja grafika 1000x, hi teksture, ides po svemu i svacemu, a ne samo
po tunelima i nekim uskim prostorima.
AcCeSS DeNiED
arkadne.552saboteur,
-> #542, vstan
T?>> Zaboravio si na kante :))
Jeste videli foru kod onog 'bioskopa'?? ;))
Tamo gde se prodaju casopisi, pa onaj odeljak gde se gledaju filmovi u
onim sobicama, e pa ste videli imas i wc papir, kad svr... da obrises:)))))
AcCeSS DeNiED
arkadne.553pixel,
-> #548, saboteur>> (kao da otvaraju prolaz), ali se tako brzo pomeraju da SANSE
>> nema da dodjes pre njih. Obavezno me squishne. A ako sam u god
>> modeu onda moram reset posto ne moze odatle da se izadje.
>> Eto, kako sad? I kako da stignem pre 'zidova'?:))
:) I ja sam tu malo zapeo. Štos je u tome što ne treba ih stigneš,
već treba da se popneš na jedan od njih (na onaj na koji možeš).
Sad odavde gadjaš dugme koje ih pokreće (i ovde su potrebni munjeviti
refleksi). Kad si to uradio skočiš na onaj dr. i ono bi trebalo da
te prenese na drugu stranu. Sad ovde je jedan mozgčić. Njega zakolji
i onda si home free :). Do kraja nivoa ima vrlo malo (neka kanalizacija
sa puno mozgova).
arkadne.554pixel,
-> #549, saboteur>> Mada je po meni stvarno tako.Onaj ko je moderator treba da je
>> iznad korisnika ne po user.levelu, vec da bude upoznatiji u tu
>> temu koju vodi vise od i jednog drugog korisnika, cim se
>> pojavi korisnik koji recimo zna mnogo vise o igrama od
>> moderatora (govorimo o conf igre) i koji bi shvatio taj posao
>> ozbiljno, treba onda njemu dati nivo moderatora, jer on to
>> zasluzuje :)
Slažem se. Jesi čuo mcule!? :)
arkadne.555mcule,
Budući da bi dupe prodao za dobru Doomačinu (ne, ne počinjite samo
sa vojvodom!), moram da pomenem "CyberMage: Darklight Awakening",
Izgleda da nije loše.
Hm, jel' probao neko? :).
Radnja je smeštena u 21. vek, o zapletu vas ne bi nešto posebno
gušio. Vi ste dobar, svi ostali su zli i zaslužuju smrt ;).
Junak može imati 14 oružja i 8 moći, koje dobijate kako napredujete
kroz igru. Inače, lepa je fora kad uletite u neko oklopno vozilo,
pa raspalite po ostalima :).
Vidim da ima nekih pritužbi na komande u igri, mada ću to tek
potvrditi kad probam :).
Min. hardver? dx2, 8 mega rama.
arkadne.556mcule,
Terminator Future Shock
-----------------------
Držite "Alt" i "\", i dok to držite otkucajte:
Firepower - sva oružja
Superuzi - neka super oružja
Bandaid - 100% zdravlje i štit
Turbo - povećava brzinu za 50% svaki put kada otkucate
Nextmission -
Icantsee - omogućava dodatno nišanjenje
Ko igra Terminatora, nek mu se nađe :).
arkadne.557mcule,
Nivoi za Rebel Assault 2:
JABBA
ENDOR
LACHTON
BORSK
KROYIES
AURIL
KAMPL
FERRIER
GALIA
DENARII
SADOW
ONDERON
HEEMA
CATHAR
DOMINIS
arkadne.558mcule,
-> #457, mcule
> ;)) Znamo, inace ne bi ti ni u snu bio moderator ;>
;)). Ajde molim te, šta mi to pa fali?! Boljeg ćete stvarno teško
naći! ;)
arkadne.559mcule,
-> #554, pixel
::Slažem se. Jesi čuo mcule!? :)
Naravno da sam čuo. Ja to i znam sam, ne treba niko da mi kaže.
Evo baš sam, dok ste vi tu dangubili oko kritika nepotrebnih ;),
uvatio neki časopis i napisao neke sitnice. Malopre sam poslao u
conf. A to da moderator treba da vidi i zna svaku igricu, to su
gluposti. Naravno da treba da je upućen u materiju, ali nek' mi
neko kaže neku facu koja je odigrala sve što je izašlo do sada?
arkadne.560saboteur,
-> #553, pixel
T?>> :)I ja sam tu malo zapeo.Stos je u tome sto ne treba ih stignes, vec
T?>> treba da se popnes na jedan od njih (na onaj na koji mozes). Sad
T?>> odavde gadjas dugme koje ih pokrece (i ovde su potrebni munjeviti
T?>> refleksi).Kad si to uradio skocis na onaj dr.i ono bi trebalo da te
T?>> prenese na drugu stranu.Sad ovde je jedan mozgcic.Njega zakolji i onda
T?>> si home free :).Do kraja nivoa ima vrlo malo (neka kanalizacija sa
T?>> puno mozgova).
E 10x probacu :)
// Dok sam ja shvatio na na koje mozgove si ti mislio..... :))) //
...
Evo malopre predjoh celu shareware verziju :))
Sta da kazem sem da sam se na zadnjem nivo toliko us$o, da sam morao
god mode i sva ziva sredstva da uzmem :))
BtW: Kazu da ima six levels?? Kako six?? Pa ima ih 5. ?!?
I jos nesto, nisam najbolje shvatio, koje su one ribe sto su zarobljene
u nekoj zelenoj cauri??? Jel to bilo i u ranijim verzijama Duke nukema?
Ja mislio to neki mazohisti, posto kad lupis space kaze 'killll meeee...':))
Takodje, cemu je uopste sluzila ona riba na zadnjem nivou sto igra oko
vatre? Ja lupim space, ona nista, tek kad sam lupio ctrl, onda joj se cuo
glas, i videle joj se oci, a bogami i noge ;>>
AcCeSS DeNiED
arkadne.561saboteur,
-> #558, mcule
T?>> ;)).Ajde molim te,sta mi to pa fali?!Boljeg cete stvarno tesko naci!;)
Opaaaa...vidim si se popravio ;)))))
Poceo covek da salje uputstva, opise...samo nemoj molim te da prekucavas
iz SK (Svet kontejnera) ;))
Ajd' samo tako i nastavi :)
AcCeSS DeNiEd
arkadne.562saboteur,
-> #559, mcule
T?>> gluposti.Naravno da treba da je upucen u materiju,ali nek' mi neko
T?>> kaze neku facu koja je odigrala sve sto je izaslo do sada?
Ne treba bukvalno shvatati sve:)
Treba samo da igras sve ono najpopularnije. Ne sad, svako govno koje stigne
kod pirata ;)
Nego ono, tipa mortal kombat 3, Full throttle i slicne jako trazene igre.
Bez obzira sto je (meni) MK *.* zesce sranje, ali mora i to da se vidi.
MK je najlajkse uraditi. Dodas puno krvi, izmislis neke gluposti
(fatality, babality, glupality, idiotity), snimis likove i eto ti igre na
kojoj zaradis milione :) :((
I ajd lepo skini duke nukem 3d shareware (jest da je shrw, ali daj sta das:))
pa da komentarisemo i da vidis kako nisi bio u pravu za sve sto si reko
o igri ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.563cnenad,
-> #550, saboteur=> Juce sam bio zvao pirata i reko je da treba za koji dan (nedelju) da
=> stigne komercijalac, ali nista ne garantuje posto nista nije sigurno ;((
Jer oni to očekuju od drugog pirata koji čeka trećeg, kome dolazi drugar,
koji je to uzeo od četvrtog pirata u US, kome je donela disk sestra od
tetke.... ali je zaboravila da pogleda u kutiju i vidi da tamo nema samog
diska ;)
arkadne.564cnenad,
-> #559, mcule=> gluposti. Naravno da treba da je upućen u materiju, ali nek' mi
=> neko kaže neku facu koja je odigrala sve što je izašlo do sada?
Ali možeš samo da proturaš svoj lični stav uz DEBELO, em OBIMNO, em ŠIROKO
;) izloženo OBRAZLOŽENJE. Komentare tipa, "nema atmosferu" ostavi za neke
druge sisteme, takav komentar je vrlo širok pojam.
Mogu i ja da skoknem do teme strategije pa da kažem da PG nema atmosferu,
ali igrica možda ima stratosferu.... ;)
arkadne.565dbambi,
-> #533, mcule=> Mislim da je upravo u ovome problem: atmosfera mi je bedasta... No,
=> da ne bude da ne valjam ništa, krećem upravo sa downloadom 3D-Dukea
Novi sam u confu, pa me interesuje u kojem diru se nalazi TO ?
Bambi
arkadne.566lexus,
-> #560, saboteur=> BtW: Kazu da ima six levels?? Kako six?? Pa ima ih 5. ?!?
U beta verziji ih ima 6, pošto se kao bonus dobija prvi nivo
druge epizode :)
=> I jos nesto, nisam najbolje shvatio, koje su one ribe sto su
=> zarobljene u nekoj zelenoj cauri??? Jel to bilo i u ranijim
=> verzijama Duke nukema?
Nije, samo u ovoj.
arkadne.567lexus,
-> #549, saboteur=> vise o igrama od moderatora (govorimo o conf igre) i koji bi
=> shvatio taj posao ozbiljno, treba onda njemu dati nivo moderatora,
=> jer on to zasluzuje :)
Ox sab, pa nisi trebao, ali hvala ;>>>
arkadne.568lexus,
-> #563, cnenad=> Jer oni to očekuju od drugog pirata koji čeka trećeg, kome dolazi
=> drugar, koji je to uzeo od četvrtog pirata u US, kome je donela
=> disk sestra od tetke.... ali je zaboravila da pogleda u kutiju i
=> vidi da tamo nema samog diska ;)
Kao što su nekad davno u nekad lepom časopisu pod nazivom SK rekli,
papagaj oštrio kljun na disketi ;)
arkadne.569lexus,
-> #551, saboteur=> Descent je meni totalno prevazidjen. Ne znam zasto se palite na
Prvi Descent jeste malo dosadan, ali je tehnički najsavršenija igra,
drugi je dosta dobar i nalazi se na trećem mestu moje liste DoomLike
igara posle Duke-a i Dark Forces-a
=> njega?! Zar vam nije Terminal Velocity bolji?!?? Evo recimo ja
=> rasturam tu
TV mi je uvek bio dosadan, ne znam zašto, ali ne može da me natera
da ga igram ponovo kao što mogu Duke i DF :)
arkadne.570pixel,
-> #560, saboteur>> Sta da kazem sem da sam se na zadnjem nivo toliko us$o, da sam
>> morao god mode i sva ziva sredstva da uzmem :))
Znam, strava je zadnji nivo, ali tad nisam znao za varanje pa
sam morao da ga predjem 'normalno'. Najviše sam se us*ao na kraju
kod onog 'boss-a'... Igra mi se toliko dopala da sam je prešao ukupno 4.
puta (!). 2x normalno, 2x varanje, a kao dnevni fiks koristim prvi nivo, :)
na "damn, I'm good" težini...
BTW, jesi otišao jetpackaketom do onog mesta (na 4.) gde je shrinking ray?
Jesi video šta piše? :)
>>
>> BtW: Kazu da ima six levels?? Kako six?? Pa ima ih 5. ?!?
I ja sam tako nešto čuo. Trebalo bi da je 6. nivo početni nivo drugog
dela.
>> I jos nesto, nisam najbolje shvatio, koje su one ribe sto su
>> zarobljene u nekoj zelenoj cauri??? Jel to bilo i u ranijim
Iz priče sam razumeo da su vanzemaljci kidnapovali sve žene, a
na kraju se duke nešto buni oko toga, u stilu: ja ću njih u drugom
delu..., kupi ti punu verziju igre...
>> verzijama Duke nukema? Ja mislio to neki mazohisti, posto kad
>> lupis space kaze 'killll meeee...':)) Takodje, cemu je uopste
>> sluzila ona riba na zadnjem nivou sto igra oko vatre? Ja lupim
>> space, ona nista, tek kad sam lupio ctrl, onda joj se cuo
>> glas, i videle joj se oci, a bogami i noge ;>>
:))) Kažem ti sve piše u epilogu igre.
arkadne.571pixel,
-> #559, mcule>> Naravno da sam čuo. Ja to i znam sam, ne treba niko da mi
>> kaže. Evo baš sam, dok ste vi tu dangubili oko kritika
>> nepotrebnih ;), uvatio neki časopis i napisao neke sitnice.
>> Malopre sam poslao u conf. A to da moderator treba da vidi i
>> zna svaku igricu, to su gluposti. Naravno da treba da je
>> upućen u materiju, ali nek' mi neko kaže neku facu koja je
>> odigrala sve što je izašlo do sada?
Šalim se, man! Znam da se ti maksimalno trudiš... :)))
arkadne.572pixel,
-> #562, saboteur>> Ne treba bukvalno shvatati sve:)
Samo ponešto... O:)
arkadne.573mcule,
-> #562, saboteur
Skinuo sam i probao Duke.
LJUDI, JA NIŠTA BOLJE NISAM ODIGRAO GODINAMA!!!!!!!!
ČOVEEEEČEEE!!!! TO JE TO! TO JE TOOO!
Ovo je definitivno nešto što će ostati na mom hardu još dugo, dugoo...
A atmosfera je strava! Ono kad ga ubiješ pa se razlete noge, ruke,
oči! Jeeeeeee...
Ne mogu da verujem da sam tvrdio da _ovakva_ igra ne valja!
Duboko se izvinjavam svima, idem sada da ubijem još nekog pokvarenog
vanzemaljca!
arkadne.574mcule,
-> #565, dbambi
odeš u dos/fun, i udariš jedno dir 3*.
i onda skineš tih 5 datoteka u narednih 2 dana.
arkadne.575jegor,
-> #545, bodu> Kakva je igrica Terminator: Future Shock ?
> Koliko zauzima ?
Igra je mrak! Nije ko Duke Nukem 3D, al nije za bacanje.
> Ko moze da mi je da ?
Pa nisi mali, znaš gde je pirat :)
arkadne.576vstan,
-> #539, mcule>>> A SPORT ;))))
>
> Huh, to ionako ne pratim ;).
87 ?
arkadne.577vstan,
-> #574, mcule> odes u dos/fun, i udaris jedno dir 3*.
>
> i onda skines tih 5 datoteka u narednih 2 dana.
Nemo da demolarises coveka. Sve to moze u dve seanse na 14.400.
arkadne.578mcule,
-> #576, vstan
GM> 87 ?
Sori?
arkadne.579rdejan,
-> #564, cnenad>> Komentare tipa, "nema atmosferu" ostavi za neke druge sisteme,
>> takav komentar je vrlo širok pojam.
>> Mogu i ja da skoknem do teme strategije pa da kažem da PG nema
>> atmosferu, ali igrica možda ima stratosferu.... ;)
Ako ikad otvore konferenciju ASTRONOMIJA, biću ti verni fan na
funkciju moderatora. Bićeš, verujem, najupućeniji u materiju.
Tako bar to rade u mmtosic-evom selu :).
Pozdrav, Dejan
arkadne.581saboteur,
-> #566, lexus
T?>> Nije,samo u ovoj.
Pa jel sluze necemu te ribe, ili sluze samo mom bacacu raketa? ;>
AcCeSS DeNiED
arkadne.582saboteur,
-> #569, lexus
T?>> TV mi je uvek bio dosadan,ne znam zasto,ali ne moze da me natera da
T?>> ga igram ponovo kao sto mogu Duke i DF :)
Ako ti je descent zanimljiv i TV ti mora biti zanimljiv.
Evo recimo, ne mogu ocima da vidim descent, ali TV rasturam. :)
TV ti je opet state of the art igra! Mozda ti u pocetku dosadan posto
ides po onim planinama, ali vec za 2-3 nivoa ne mozes da iskljucis pc dok
ne predjes glavnog, pa dodjes u kanjone, pa letis iznad oblaka i sredjujes
neprijateljske baze :)
Mozes da ides gde god ti je volja i slobodan si, tako da ti nije ograniceno
kretanje.
Celo to letenje i relanost je uradio bivsi glavni programer Microsofta
koji je uradio MS Flight Simulator 5.0.
Da nekazem hi teksture i svga....
AcCeSS DeNiED
arkadne.583saboteur,
-> #570, pixel
T?>> BTW,jesi otisao jetpackaketom do onog mesta (na 4.)gde je shrinking
T?>> ray? Jesi video sta pise?:)
Nisam...cek gde je to??
Nego, znas sta me bas zanima, u jednom Wcu ne znam da li je prvi ili 2. nivo
pored jednog pisoara stoje napisani brojevi u vidu telefona, e sad zanima
me cemu to sluzi ako uopste necemu sluzi??
Jel otkrio neko?:)
AcCeSS DeNiED
arkadne.584saboteur,
-> #573, mcule
T?>> Skinuo sam i probao Duke. LJUDI,JA NISTA BOLJE NISAM ODIGRAO
T?>> GODINAMA!!!!!!!! COVEEEECEEE!!!!TO JE TO!TO JE TOOO! Ovo je
T?>> definitivno nesto sto ce ostati na mom hardu jos dugo,dugoo... A
T?>> atmosfera je strava!Ono kad ga ubijes pa se razlete noge,ruke, oci!
T?>> Jeeeeeee... Ne mogu da verujem da sam tvrdio da _ovakva_ igra ne
T?>> valja! Duboko se izvinjavam svima,idem sada da ubijem jos nekog
T?>> pokvarenog vanzemaljca!
Dobro dobro...imamo i mi duke ;)
Jest da je shareware...:(
/Damn i'm looking good ;)/
Duke Nukem je moj idol ;)
Car...zajebant ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.585saboteur,
-> #577, vstan
T?>> Nemo da demolarises coveka.Sve to moze u dve seanse na 14.400.
Sanse nema u 2. seanse na 14.4!!
Ono sto me UZASNO ali UZASNO kod sezama nervira to je sto kao "priprema
fajl za slanje"....je^ote priprema ga nekad i po 2 minuta, ako se radi
o 1.4mb fajlu!! Sta ga bre toliko priprema, ne skidam ga ja u pad, vec
direktno???
Ok, ovo je trebalo u conf sezamnet ;)
E sad, dakle posto se radi o 5 fajlova, a 4 su oko 1.4mb, prenosi se u tri
seanse. ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.586pixel,
-> #583, saboteur>>
>> Nego, znas sta me bas zanima, u jednom Wcu ne znam da li je
>> prvi ili 2. nivo pored jednog pisoara stoje napisani brojevi u
>> vidu telefona, e sad zanima me cemu to sluzi ako uopste necemu
>> sluzi?? Jel otkrio neko?:)
Zovi pa vidi. :)
arkadne.587nenad,
-> #581, saboteur> Pa jel sluze necemu te ribe, ili sluze samo mom bacacu raketa? ;>
Zašto trošiš municiju, možeš da ih ubiješ i nogom. ;)
arkadne.588saboteur,
-> #587, nenad
T?>> Zasto trosis municiju,mozes da ih ubijes i nogom.;)
;))))
Ma...nije isto uzivanje raketnim bacacem i nogom... ;)
Nogom deluje kao sutka, a raketnim bacacem...mmm...lete oci, ruke, noge ;))
AcCeSS DeNiED
arkadne.589neno,
-> #587, nenad===> Zašto trošiš municiju, možeš da ih ubiješ i nogom. ;)
Ode ribica... :(
arkadne.590dbambi,
Duke Nukem 3D.
Poslednji nivo. Kanalizacija dolazi do trouglastog otvora, kroz
koji ne umem da prođem. Traba li uopšte da prolazim tuda i ako
treba, kako ?
Bambi
arkadne.591saboteur,
-> #589, neno
T?>> Ode ribica...:(
Bolje reci kurva... ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.592mbole,
-> #570, pixel
So, evo i ja sam se malkice sigrao sa Đukom.
Al me nervira što ne mogu da nađem poslednju skrivenu sobu na nivou 1.
Jel zna neko di je?
arkadne.593mikis,
-> #581, saboteur+> Pa jel sluze necemu te ribe, ili sluze samo mom bacacu raketa? ;>
Nemoj reći da nisi probao da im daš pare?!?! (sa spejs :)
arkadne.594mikis,
-> #592, mbole+> Al me nervira što ne mogu da nađem poslednju skrivenu sobu na nivou 1.
+> Jel zna neko di je?
Znam ja... Ali ne znam za koje ti znaš :) Pretpostavljam da ti je
problem ona iznad drveta... Dakle, kod ulaza u bioskop sa desne strane imaš
drvo. popneš se na njega (to ćeš se već sam snaći :), okreneš se prema
zgradi i uskočiš kroz prozor. A može i jednostavnije, uzmeš DžetPak (iza
platna, to si valjda provalio :) i uletiš pravo unutra....
arkadne.595saboteur,
-> #593, mikis
T?>> Nemoj reci da nisi probao da im das pare?!?!(sa spejs :)
Jok ;)
To sam prvo uradio kad sam ih video ;)
"Do you wanna dance?", pokaze svoje grudi i....BOOOM...urlik.. ;>>
AcCeSS DeNiED
arkadne.596neno,
-> #594, mikis===> drvo. popneš se na njega (to ćeš se već sam snaći :), okreneš se prema
Kako se penje na drvo...
===> zgradi i uskočiš kroz prozor. A može i jednostavnije, uzmeš DžetPak (iza
Kako se koristi ĐetPak...
arkadne.597nenad,
Nove datoteke:
dos\fun\*.*
------------------
des2dem1.zip 29k ű Descent 2 Interactive Demo 1/4
des2dem2.zip 1358k ű Descent 2 Interactive Demo 2/4
des2dem3.zip 1423k ű Descent 2 Interactive Demo 3/4
des2dem4.zip 1398k ű Descent 2 Interactive Demo 4/4
The following is a somewhat-complete list of full-version Descent 2
features.
NOTE: Many of these features are not available in the Interactive Demo.
Major features:
───────────────
30 new levels
30+ new robots, including new bosses
10+ new weapons/powerups
afterburner
full-map powerup
ammo rack powerup
energy->shield transfers
flash/stun missiles
guided missiles
smart mines
headlight powerup
more!
Redbook CD soundtrack featuring Ogre from Skinny Puppy
full motion, high-resolution cinematics
new anarchy levels
flowing water, lava, and seismic disturbances
advanced AI including thieves, snipers, and escort robots
640x480 support with high resolution cockpit, as well as other hi-res modes
enhanced lighting effects (blastable lights!)
new multiplayer features:
option to disallow any weapon
play by kills or time limit
player handicapping
flexible player limits
improved slow-packet handling
restricted game mode
Minor features:
───────────────
new redbook, MIDI, FM soundtrack with new digital sound effects
automap markers w/text descriptors
minefields
new control boxes, forcefields and triggers
multiple HUD camera views including teammates, missiles, and markers
custom weapon autoselection priorities
advanced secret level system
ability to drop weapons
Robot AI bahaviors:
GuideBot
Thief
Snipers
Energy Drainers
More advanced Brain behavior
Robots which fire two different kinds of weapons
Robots which attempt to get behind the player in battle
More dynamic robot behavior, more complex strategies based on the player.
arkadne.598saboteur,
Sad znam zasto u DN3D na kraju kaze 6 nivoa!
Zato sto racuna i secret level, koji se nalazi pri kraju cetvrtog!
Kad vas vodi kanalizacija (Dakle, kad ste pri skoro samom kraju 4. nivoa)
ukljucite auto run probajte da idete sto sporije mozete (dakle, unazad).
Odjednom voda ce poceti jos brze da ide i sve brze ce te se kretati.
E, u tom delu, sa leve strane nalazi se jedan kao prolaz u kome ce vas
cekati, ja mislim 1 mozak ili tako neka napast i naci ce te onaj cuveni
znak za kraj, s'tim sto ce vas odvesti u secret level, a ne u zavrsni 5.!
Mozda je ovo neko provalio, ali ovde u confu, nisam procitao :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.599jegor,
-> #596, neno> Kako se koristi ĐetPak...
ENTER - A - Z
arkadne.600mikis,
-> #596, neno+> ===> drvo. popneš se na njega (to ćeš se već sam snaći :), okreneš se prema
+>
+> Kako se penje na drvo...
Odeš do izlaza, i pre nego što pređeš most, skočiš na sims zgrade
(bioskopa). Ideš duž njega samo desno i dođeš do drveta. Ipak,
jednostavnije je sa džetpakom.
+> Kako se koristi ĐetPak...
Selektuješ ga (kao i sve drugo - tasteri [ i ]), uključiš/isključiš
sa Enter (može i drugačije, bez selektovanja - taster J), letiš
gore-dole sa A i Z (ili koji su ti već tasteri za skok i čučanj).
arkadne.601mcule,
Ok, jedna izvinjotina što se nisam javljao 4-5 dana, opet sam imao
problema sa telefonskim kablovima u kući :(. Jedva ih skrpismo...
Evo, da se iskupim, šaljem malo cheat-a za
Tekwar
------
Alt + Shift + G - God mod
Alt + Shift + W - oružja
NOGUARD - isključuje policajce (poštare? ;)
NOENEMIES - isključuje sve žive i nežive prepreke
NOCHASE - isključuje samo zle momke
NOSTROLL - isključuje publiku
arkadne.602mcule,
Hej, šta kažete za Descent 2?!
Em što sam moderator, em što sam zaluđenik za igrom, evo mog
mišljenja :).
Čista desetka!
Ako uporedite sa prvim delom, ovde ima dosta poboljšanja (Nenad je
ostavio u poruci pre neki dan šta je novo, pa se ne bih ponavljao),
ali sve to mnogo doprinosi atmosferi! Nova oružja su mnogo moćna,
rear view je super stvar, pogled iz projektila takođe :).
Čudna stvar za ovaj descent je što se ljudi ili raspamete, ili kažu
nešto u fazonu: tja, nije loše, mada... bezveze, nešto tu kao letiš
sa brodićem... ma bez veze...
Naravno, tu je i korišćenje visoke rezolucije, pa ko ima zver i
PCI, nek izvoli :).
Zaista, igra koja se obavezno mora pogledati (barem onaj demo iz
dira), a kome se svideo prveovbar.
arkadne.603neno,
-> #600, mikis===> Odeš do izlaza, i pre nego što pređeš most, skočiš na sims zgrade
===> (bioskopa). Ideš duž njega samo desno i dođeš do drveta. Ipak,
===> jednostavnije je sa džetpakom.
Da, dođem do drveta tim putem, ali tamo ne vidim baš ništa.
Pretpostavljam da tamo ima još neka prostorija, ali ja je ne vidim ni sa
TAB. Objasni, ako ti nije teško što dalje.
Pitanje!
U drugom nivou kad se izađe iz okrugle prostoruje koja se okreće
na onu mapu šta dalje. Šta znači ono crveno na mapi...
arkadne.604mbole,
-> #570, pixel> BTW, jesi otišao jetpackaketom do onog mesta (na 4.) gde je shrinking ray?
> Jesi video šta piše? :)
Otišao sam al ne vidim da igde išta piše. S koje strane Shrink ray-a?
kod vrata ili kad prođem kroz otvorče.
arkadne.605mbole,
-> #603, neno>===> Odeš do izlaza, i pre nego što pređeš most, skočiš na sims zgrade
>===> (bioskopa). Ideš duž njega samo desno i dođeš do drveta. Ipak,
Lakše ja ako prvo razbiješ onu stranu mosta koja je do zgrade(znači
stojiš kod izlaza i puaš u suprotnu stranu mosta). Onda se samo zaletiš
i eto si na simsu koji je jedva vidljiv na tom delu ali postoji. Onako
ka uglu treba ga baš potrefiti.
> Da, dođem do drveta tim putem, ali tamo ne vidim baš ništa.
> Pretpostavljam da tamo ima još neka prostorija, ali ja je ne vidim ni sa
Skočiš na drvo (nije uopšte lako izvesti), okreneš se ka zgradi i skočiš
pravo u nju (mislim zgradu :) Ako se ne varam to je drugi red prozora,
iznad simsa.
BTW, Ajde da sastavimo spisak svih secret prostorija. Meni je lično
njihovo pronalaženje interesantnije nego kokanje gmazova unaokolo.
Naravno pošto sam završio sa igrom.
arkadne.606mbole,
-> #602, mcule> Hej, šta kažete za Descent 2?!
Meni dopada :)
Za višu rezoluciju je stvarno potrebna zverka od računara. Na dx4/133
16MB štuca. Eh, moraću da kupujem Blentium.
arkadne.607saboteur,
-> #603, neno
T?>> U drugom nivou kad se izade iz okrugle prostoruje koja se okrece na
T?>> onu mapu sta dalje.Sta znaci ono crveno na mapi...
Ma to je valjda finish, ali ne gledaj to. To je samo da te zavara.
Nego ti lepo udji u tu okruglu sobu, okreni je lepo (tesko je opisivo ;) ),
zatim otvori ona vrata, gde ces naci switcheve za 01 i 02. Vazan ti je
02! Dodji do sektora 02 i na onoj rucici sto otvara vrata, osvetli 3.
lampicu. Onda dodji tu, pobi go%na, i prodji kroz onu ribu koja ustvari
maskira prolaz. Naici ces na podmornicu i dalje mozes i sam...
AcCeSS DeNiED
arkadne.608neno,
-> #605, mbole===> BTW, Ajde da sastavimo spisak svih secret prostorija. Meni je lično
===> njihovo pronalaženje interesantnije nego kokanje gmazova unaokolo.
===> Naravno pošto sam završio sa igrom.
Ovo je odlična ideja. I meni je zanimljivije da pronalazim te
prostorije jer ubijanje je postalo monotono.
arkadne.609pixel,
-> #592, mbole>> Al me nervira što ne mogu da nađem poslednju skrivenu sobu na
>> nivou 1. Jel zna neko di je?
Ja sam od mogućih 8 našao 7, a posle toga se nisam ni mučio.
arkadne.610pixel,
-> #604, mbole>> Otišao sam al ne vidim da igde išta piše. S koje strane Shrink
>> ray-a? kod vrata ili kad prođem kroz otvorče.
Mislio sam na zadnji nivo (kanjon). Postoji jedan jedini shrinking
ray i samo treba jetpacket-om da odletiš do njegovog izvora.
Tamo piše (sad dal' da kažem :) ... ništa posebno, ali je fora.
arkadne.611mcule,
-> #606, mbole>> 16MB štuca. Eh, moraću da kupujem Blentium.
I ja se nešto mislim da kupim zbog Descenta... Oćemo po pola? ;)
arkadne.612sqweaky,
-> #592, mboleJesi li pronasao tajnu diskoteci?
Pritisnes space ispred igrice Duke Nukem. Otvaraju se vrata sa
leve strane.
milos
arkadne.613saboteur,
-> #610, pixel
T?>> Tamo pise (sad dal' da kazem :)...nista posebno,ali je fora.
Ae reci, nisam ni ja to video:)
AcCeSS DeNiED
arkadne.615sqweaky,
-> #612, sqweakyrep: diskoteka (1 nivo)
Vrata su sa desne strane :)
milos
arkadne.616saboteur,
-> #613, saboteur
T?>> Ae reci,nisam ni ja to video:)
E, otkrio :))
Nego samo mi nije jasno, ko je levelord? Glavonja or what?
AcCeSS DeNiED
arkadne.618bodu,
Najzad se i ja dokopah Dukem 3D-a. Sad mi trebaju sifre za
varanje.
arkadne.619bodu,
-> #618, bodu Nasao sam sifre,ali sam se zaglavio na ( mozete li da
poverujete ) drugom nivou.
arkadne.620mbole,
-> #610, pixel> Mislio sam na zadnji nivo (kanjon). Postoji jedan jedini shrinking
> ray i samo treba jetpacket-om da odletiš do njegovog izvora.
> Tamo piše (sad dal' da kažem :) ... ništa posebno, ali je fora.
A to znam. :) I stvarno šta mi tražimo tamo? :)))))
arkadne.621mbole,
-> #611, mcule>>> 16MB štuca. Eh, moraću da kupujem Blentium.
> I ja se nešto mislim da kupim zbog Descenta... Oćemo po pola? ;)
66MHz tebi 66MHz meni ?, Ili da delimo bratski, pa ko koga... :)))
Sory za šum u temi. Nisam izdržao :)
arkadne.622bodu,
Dukem Nukem 3D
══════════════════════════════════════════════════════════════════════
Stigao sam do treceg nivoa u L.A meltdown ( Death Row ).Otvorio
sam one Cell 01 i 02 i nista.Gde trebam da nadjem onu babe koja
kamuflira podmornicu?
arkadne.623bodu,
Blah blah blah...
Nasao sam tu Babe,to je bila slika,i dosao do podmornice.Ali
sta sad ?
arkadne.624bodu,
Znate sta je u pitanju.
Zaglavio sam se u cetvrtom nivou.Imaju neka crvena vrata u
maloj prostoriji.Tu sam stavio acces card ( valjda crvenu ) i otvorio
se neki laser,vrata ne mogu da otvorim a laser ne mogu da iskljucim.
Ps: Ajde... ovo je dukem nukem 3d
arkadne.625bodu,
-> #624, bodu Nista presao sam i to. OOOOOOOOOOOOO:)
arkadne.626bodu,
-> #625, bodu I dosao sam do rakete u launch facility.Popnem se gore nekim
liftom i teleportujem se u neku malu prostoriju.Ubacim karticu i od
jednom prostorija postane crvena sta da radim ?
arkadne.627cnenad,
/IGRE.3, co reply 1.617/
=> Da l' nekom treba CRACK i/ili TRAINER za ALADDIN-a?
Meni treba TRAINER ili bilo koji CHEAT za Tubular Worlds.
arkadne.628space.ace,
-> #623, bodu--> Nasao sam tu Babe,to je bila slika,i dosao do podmornice.Ali
--> sta sad ?
Sad zaroni, i uđi ispod u podmornicu. Pritisni self-destruct i gotovo :)
arkadne.629mpedja,
-> #618, bodu#$%&*-> Najzad se i ja dokopah Dukem 3D-a. Sad mi trebaju sifre za
#$%&*-> varanje.
Poruke 1.497; 1,498; 1.501 i 1.556
arkadne.630saboteur,
-> #627, cnenad
T?>> Meni treba TRAINER ili bilo koji CHEAT za Tubular Worlds.
Takodje.
Igru je skoro nemoguce preci...
AcCeSS DeNiED
arkadne.631saboteur,
-> #628, space.ace
T?>> Sad zaroni,i udi ispod u podmornicu.Pritisni self-destruct i gotovo :)
Ste provalili periskop?
Ukljucis switch pored self-destruct 'dugmeta' i vidis sta se napolju radi :))
Ne sluzi nicemu ali je zajbancija. :)
Duke je pun takvih stvari, sto je ogroman plus!
AcCeSS DeNiED
arkadne.632cnenad,
-> #630, saboteur=> T?>> Meni treba TRAINER ili bilo koji CHEAT za Tubular Worlds.
=> Igru je skoro nemoguce preci...
Dokle si stigao ? Igraš li je u dvoje ? Najbolja kombinacija, prvi brod
pokupi sve, zelene lasere, rakete, i shield. Drugi brodić skuplja samo
žute lasere, a kasnije pokupi i ostalo a onda njima sledi smrt. Problem je
što se burazer teško navikava na miša i najveći problem mu predstavljaju
kapljice na kraljici na kraju prvog sveta.
Ako to preživi, u trećem svetu vatre neće nikako :(
Stigoh do kraljice na kraju trećeg sveta, i dosadašnji najveći uspeh je
da sam otišao ispod nje i tu zaginuo.
arkadne.633jegor,
-> #631, saboteur> Ste provalili periskop?
> Ukljucis switch pored self-destruct 'dugmeta' i vidis sta se napolju radi
> :)) Ne sluzi nicemu ali je zajbancija. :)
> Duke je pun takvih stvari, sto je ogroman plus!
A, jesi provalio tajnu prostoriju iza sanduka? Da se jedan od onih
idiota nije zeznuo da izvrši napad na moju ličnost i delo, ne bih ni
provalio da tamo ima vrata!
arkadne.634jegor,
-> #626, bodu> I dosao sam do rakete u launch facility.Popnem se gore nekim
> liftom i teleportujem se u neku malu prostoriju.Ubacim karticu i od
> jednom prostorija postane crvena sta da radim ?
Malo više igraj, a malo manje zapitkuj ;)
NHF!