arkadne.741dj.gaga,
-> #738, junior>
> Mislim da je 'iddqd'. Ali, mnogo je lepse prvo resenje .. kad
> nakon sat-dva truda i muke da ga ubijes, vidis kako mu se telo
> raspada na komadice :))
Ajd kad si vec pomenuo sifre napisi i ostale.
Znam da je za oruzje idkfa
za neranjivost iddqd
za nivoe idclev
ali neznam za prolazak kroz zidove,i ako ima jos nesto.
cu
arkadne.742spantic,
Na Sezamu se već nalazi nekih 2 MB misija za Duke Nukem 3D, cca. 30
tak misija, ako ne grešim.
Još nije rešeno da li će takve stvari uopšte ići u direktorijum ili
samo u konf ako ima potencijalnih interesenata.
Komentari igračkog sveta?
arkadne.743meric,
-> #742, spanticME> Na Sezamu se vec nalazi nekih 2 MB misija za Duke Nukem 3D,
ME> cca. 30
A molim vas editor za misije sa CD-a, nemojte da vas mrzi, pleaaase! :)
arkadne.744apostol,
Evo stiže UNIVBE.
Ako uz ovu poruku nije prikačen fajl, znači da je veza pukla.
E1 O:-)
sdd52.exearkadne.745spantic,
-> #743, meric> A molim vas editor za misije sa CD-a, nemojte da vas mrzi, pleaaase! :)
Nisam ga video na Internetu. 3D Realm ga isporučuje na originalnom
CD-u i nije baš dostupan za slobodnu ditribuciju.
arkadne.746meric,
-> #745, spanticME> Nisam ga video na Internetu. 3D Realm ga isporucuje na
ME> originalnom CD-u i nije bas dostupan za slobodnu ditribuciju.
Dobro :( a koliko zauzima?
arkadne.747meric,
Recite mi vi nesto o tom editoru nivoa :) za duke, da li je laksi za upotrebu,
tj. uopste upotrebljiv, za razliku od Doom Construction Kit-a 2.x (ovaj na
sezamu), koliko zauzima, itd.
Ako je neko napravio svoj nivo neka mi posalje da ga predjem ;)
Poz, meric.
P.S. Molim vlasnika originalnog CD-a da me kontaktira na mail radi dogovora ;>
arkadne.748vstan,
-> #742, spantic> Na Sezamu se vec nalazi nekih 2 MB misija za Duke Nukem 3D,
> cca. 30 tak misija, ako ne gresim.
>
> Jos nije reseno da li ce takve stvari uopste ici u direktorijum
> ili samo u konf ako ima potencijalnih interesenata.
Bacaj bilo gde, samo brzo :))
arkadne.749baker,
Subject:> LODERUNNER
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.750baker,
Subject:> LODERUNNER
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.751junior,
-> #740, dj.gaga> ali neznam za prolazak kroz zidove
IDCLIP, i to je sve što ti treba .. Inače, umesto IDKFA, koristi samo IDFA
(nećeš dobiti sve ključeve), da bi ti igra bila bar malo zanimljiva.
arkadne.752smilicic,
-> #742, spantic> Komentari igrackog sveta?
DAJTE TO 'VAMO! :) (ako ti nivoi ista valjaju)
arkadne.753rados,
-> #749, bakerkoji deo loderuner????
UVEK NA USLUZI !! :)
arkadne.754cnenad,
-> #740, dj.gaga=> ali neznam za prolazak kroz zidove,i ako ima jos nesto.
idspispopd - DOOM I
idclip - DOOM II
Šta će ti više cheat kodova ?
arkadne.755sbrk,
-> #724, orlicRE: CYBERIA 2
>> Pa i nije toliko dobra, predje se za jedno popodne. Ko zaglavi
66 84
ajde onda pomagaj ;)
Negde na drugom CD-u, kada uđeš u onaj magacin gde su dvojica stražara
a onaj viljuškar ti ide s leđa ... Sećaš se?
Izašao sam odatle (ukucao sam šifru po zvuku i ubo ;)) , e sad ...
desno ide ona mala igrica, ona sa dugmićima što puštaš neke lasere
kroz lavirint itd...
Otišao sam gore u kancelariju seo za fotelju, provalio šifru i
ušao u one tunele (ono moždano povezivanje ;) međutim fali mi
password - voice recognition tako nešto.
S druge strane, otišao sam levo od one igrice sa laserima, uzeo
daljinski, preskočio Dr. Ričardsa ali ne mogu da uđem desno u
Laboratoriju br. 4. Tu nađem neki otisak prsta i ništa više.
Ako se tu ode pravo, dođem do onog prekidača (ON/OFF), prođem pravo i
tu rešim one lasere u lavirintu, pređem preko pomičnog mosta i tamo
poginem (iza onih vrata su zelene amebe)
Šta dalje?
arkadne.756sbrk,
-> #742, spantic>> Na Sezamu se već nalazi nekih 2 MB misija za Duke Nukem 3D, cca.
>> 30 tak misija, ako ne grešim.
Oćemo misije :)
arkadne.757dragosh,
-> #638, bjevticIma zaintresovanih,ali ne samo za doom,ostavi mi poruku kad hoces
arkadne.758baker,
Subject:> LODERUNNER
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.759baker,
Subject:> LODERUNNER PRVI DEO
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.760johnnya,
-> #739, meric >> Da li bi neko bio ljubazan da sa CD-a izvadi editor nivoa za Duke i da
>> ga posalje ovamo, please? :)
"Editor" koji se dobija na dotično CD-u je samo za zagrižene mazohiste
i za ljude sa ogrooomnom maštom, ne može ni da se poredi sa DCK-om !
Koliko sam ga na brzinu pregledao, nema help-a, nema uputstva, o
biranju tekstura preko "sličica" nema ni govora...
>> BTW. koliko li on zauzima prostora i da li je onako za*eban kao editor
>> za domm? (onaj dck 2.2)
Ako misliš da je DCK "za*eban" editro za Doom2, šta će biti ako ti
kažem da su prve verzije radile sa ANSI grafikom... DCK je state of
art editor za DOOM, ne verujem da bolji može da se napiše...
arkadne.761johnnya,
Kada smo kod Duke Nuke-ma (a gde bi smo bili inače :))
imam jednu zanimljivu situaciju kod kuće :
Da li je neko uspeo da pokrene Duke-a na 386DX40, ako se naravno
ispuni onaj prvi uslov da se ima 8 Mb RAM-a ? Nemojte da me pitate
zašto sam probao tako nešto :)
Na istoj mašini sam pokrenuo ovaj shareware QUAKE, ali tada više liči
na FRP avanturu nego na arkadnu igru :)
Kada se startuje DUKE, ništa se ne buni, dok pred sam kraj kada izbaci
"Graular limit error" (i još pola ekrana podataka o greškama), pogledam
ja u HELP i tamo piše da ako se javi ta greška, znači da imaš _PREBRZ_
DRAM, treba da ideš u CMOS i tamo _usporiš_ DRAM ?!?!
Odem do BIOS-a, tamo stvarno ima opcija za Write/ Read W/S za DRAM
(obe vrednosti moraju biti iste) lepo ja njih malo usporim, sistem se
podiže, ali se sada ceo comp. zaglavi sa porukom Parity error, System
halted ??? :))))
Sve u svemu, izgleda da je 386 suviše brz računar za Duke-a :))))
(Molim komentare) :)
arkadne.762bokili,
AKO NEKO IGRA TEKWAR NEKA MI KAZE KAKO DA UDJEM U :MATRIX:!
KADA SE BIRAJU IGRACI PRITISKOM NA STRELICU GORE PORUKA GLASI DA
SE NE MOZE UCI U MATRIX BEZ SIMBOLA >KOJI SU SIMBOLI I KAKO DA
UDJEM U MATRIX TAKODjE NAPISITE NEKE SIFRE KAO STO SU ALT-SHIFT-?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arkadne.763drakce,
-> #755, sbrk
>>>> Pa i nije toliko dobra, predje se za jedno popodne. Ko zaglavi
>> ajde onda pomagaj ;)
Cyberia 2 <<Resurrection>> - Complete Walkthrough by Mark Smith
cybr2sol.ziparkadne.764vstan,
Dobro Panticu, gde si ti novi nivoi ?!?!
arkadne.765dj.gaga,
-> #754, cnenad> idclip - DOOM II
>
> Sta ce ti vise cheat kodova ?
Samo sam pitao,nemoj odmah da se ljutis :)
Hvala
cu
dj.gaga
arkadne.766baker,
-> #759, baker Subject:> LODERUNNER PRVI DEO
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.767baker,
-> #759, baker Subject:> LODERUNNER PRVI DEO
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.768spantic,
Ukupno imamo 351 nivo za Duke Nukem 3D za sada.
Poslacu ih u grupama po slovima abecede. Uz ovu poruku ide slovo A.
Ako postoje dobrovoljci da pregledaju i opisu igre bice dobrodosli
u pokusaju da ubedimo upravu da je ovome mesto u diru za Duketa :)
96-06-15 12:26 11.172 aadywarz.zip
96-06-12 10:02 9.625 AARENA7.ZIP
96-05-18 1:03 6.050 airmobil.zip
96-06-23 10:36 21.857 ALCATRAZ.ZIP
96-06-04 21:03 29.566 allwest.zip
96-06-08 0:23 11.608 alpha_x.zip
96-06-20 14:07 25.006 ANGEL1.ZIP
96-06-09 23:29 34.727 AQUA1.ZIP
96-05-18 1:02 5.538 arena.zip
96-07-06 9:55 53.029 arkangel.zip
96-06-06 14:03 13.183 armgdn.zip
96-05-20 22:45 3.450 ASSAULT.ZIP
96-06-04 10:32 12.854 atlantis.zip
96-05-29 17:53 4.931 attack3.zip
242.596 bytes in 14 files and 0 dirs 360.448 bytes allocated
duke-a.ziparkadne.769spantic,
Misije pod slovom B:
96-07-03 5:49 24.292 babiespg.zip
96-06-11 23:33 15.148 badmafa.zip
96-06-15 23:01 4.480 bang.zip
96-06-11 19:13 3.497 bartd3d.zip
96-06-04 21:07 9.294 bartmap1.zip
96-06-20 9:14 7.482 bartmap3.zip
96-07-02 19:32 5.167 BARTZIG.ZIP
96-06-25 15:26 14.231 BASES.ZIP
96-05-30 9:36 10.071 bh4.zip
96-06-19 13:05 29.828 BIGCITY.ZIP
96-06-19 12:51 9.695 BLAST.ZIP
96-06-20 9:14 7.425 blitz.zip
96-06-12 22:02 27.160 block.zip
96-06-03 22:42 20.652 blockwar.zip
96-07-06 9:55 15.226 blood.zip
96-07-06 9:55 30.620 bmw.zip
96-06-18 17:59 26.675 boogy.zip
96-06-01 14:46 30.958 botchat2.zip
96-06-13 6:30 52.808 BRAD&CO3.ZIP
96-06-23 8:48 200.173 BRAD&CO4.ZIP
96-06-07 12:44 9.842 BRAWL.ZIP
96-06-04 21:02 4.862 bridges.zip
057:7 1 bunkr2zip
96-:13 0 r10.zip
96-05-12 17:3 .478 bv5 bytes in 25 files and 0 dirs 8 ald
duke-b.ziparkadne.770spantic,
Misija na slovo C
duke-c.ziparkadne.771spantic,
Misije na slovo D:
96-05-18 1:27 11.961 D3DARENA.ZIP
96-05-24 22:03 6.290 D3DRILL.ZIP
96-05-29 17:57 381 DAMN.ZIP
96-06-03 22:42 9.306 DANZIG.ZIP
96-06-13 12:38 8.010 DANZIG02.ZIP
96-06-28 12:45 6.707 DANZIG03.ZIP
96-07-05 12:15 11.130 DANZIG05.ZIP
96-06-18 17:24 7.190 DANZIG06.ZIP
96-06-28 12:45 8.955 DANZIG07.ZIP
96-07-05 12:15 11.445 DANZIG08.ZIP
96-06-12 22:12 11.667 DANZIG09.ZIP
96-06-02 18:24 27.386 DARKHART.ZIP
96-06-08 12:06 28.192 DAYOFF.ZIP
96-06-20 9:14 27.711 DBLSPACE.ZIP
96-06-11 16:38 17.466 DEMI.ZIP
96-05-25 16:51 12.275 DEMOLISH.ZIP
96-05-29 2:12 10.330 DESSLIT.ZIP
96-06-20 9:14 8.821 DETHTINY.ZIP
96-05-26 22:18 5.781 DEVMAP9.ZIP
96-06-12 10:02 11.730 DFACTORY.ZIP
96-05-12 17:39 21.142 DHOUSE.ZIP
96-06-05 23:20 97CRETE.96 5 6 USE.ZIP
96 2909 DP
-01 56 20.787 P01.Z079:55 ST
94 75 7.919 DMDUE6- 1040 97BI6-5 06
19.6DNORT965 11 ZIP
967-:5 98.7DNZIP
96-7-2 3 5Z.Z-0178 9 ME.ZI6- 17:58 926
26M2.ZIP
96-05 1:29 .800OMED.ZI6-1805 51NUM.ZIP-0183 5 OO.ZIP
96-05-7: 24.OW.ZIP
96-063:1 1 WN.Z7 37.876 DOWNUNDZ7:3
113INGE.ZI68 4 PS.ZIP
96-05-2 71 7 DROPDEAIP
9-0:8 1 AR.ZI6- 110 4.05A.ZIP
-011:24 162TL96 .ZI02:07 9.28 IT6-1
67 ES96 37 4.839 DM696-:06 1660ALL.ZIP
96-002 -023:01 31KIIP7:54 .8L2I 1.005.626
bytes in 55 files and 0ir.4 ll
duke-d.ziparkadne.772spantic,
Misije pod slovom E
96-05-18 1:26 12.606 e1m4.zip
96-06-03 7:29 18.155 e1m5.zip
96-06-12 12:27 37.632 ECLIPSE.ZIP
96-06-18 16:45 2.629 edited.zip
96-07-06 9:56 34.473 electric.zip
96-06-23 15:11 22.764 EMERALD.ZIP
128.259 bytes in 6 files and 0 dirs 196.608 bytes allocated
duke-e.ziparkadne.773spantic,
Misija za slovo F
96-06-05 23:26 7.342 fate.zip
96-05-25 16:51 12.282 ffest96.zip
96-06-06 7:01 4.856 fight.zip
96-06-20 9:14 6.031 fire_pit.zip
96-06-05 23:27 41.385 fish.zip
96-05-18 0:50 17.885 flanor.zip
96-06-28 9:32 19.473 FORCE1.ZIP
96-06-25 22:09 19.644 FORTDUKE.ZIP
96-06-11 23:33 10.152 FOX.ZIP
96-05-31 22:21 16.862 foxbase.zip
96-05-27 14:30 27.960 fragcity.zip
96-05-26 0:27 33.586 fulmovie.zip
217.458 bytes in 12 files and 0 dirs 344.064 bytes allocated
duke-f.ziparkadne.774spantic,
Misije uz slovo G
96-05-28 7:32 36.062 GARAGE.MAP
96-06-06 23:04 20.391 gbhome.zip
96-05-24 18:33 7.339 GEO1.ZIP
96-06-03 22:42 6.730 girders.zip
96-07-05 13:48 20.585 GKDMRB.ZIP
96-06-24 22:57 32.528 gooncity.zip
96-06-23 12:58 24.459 GORGE.ZIP
96-06-11 19:15 4.947 gotme.zip
96-06-18 16:43 21.726 granted.zip
96-06-12 19:28 3.838 GURKA.ZIP
178.605 bytes in 10 files and 0 dirs 278.528 bytes allocated
duke-g.ziparkadne.775spantic,
Misije uz slovo H
96-06-09 21:08 14.172 h2h-dm1.zip
96-05-18 1:26 9.637 hangar1.zip
96-06-19 12:51 6.181 HARDCR1.ZIP
96-05-18 1:29 22.178 harm1.zip
96-06-20 9:14 16.689 heck.zip
96-06-11 19:15 11.021 her_e4m1.zip
96-07-04 7:43 4.991 HEXARENA.ZIP
96-07-03 5:50 63.925 hexhouse.zip
96-06-18 16:35 10.250 HILLTOP.ZIP
96-05-12 17:38 3.898 hockey.zip
96-05-30 12:30 16.516 HOLLIDAY.ZIP
96-05-28 16:31 2.852 homerdm1.zip
96-05-28 16:31 2.882 homerdm2.zip
96-05-18 21:48 1.883 homerdm3.zip
96-06-18 16:43 26.296 horror.zip
96-05-29 17:37 26.206 hotel.zip
96-05-18 1:27 11.202 hotel3.zip
96-05-31 22:21 7.824 huge1.zip
96-05-18 1:27 24.290 huge2.zip
96-06-06 23:04 7.213 h_ledges.zip
290.106 bytes in 20 files and 0 dirs 475.136 bytes all
duke-h.ziparkadne.776vstan,
-> #768, spantic> Ukupno imamo 351 nivo za Duke Nukem 3D za sada.
>
> Poslacu ih u grupama po slovima abecede.
K O N A C N O !!
arkadne.777spantic,
Misije na slovo I
96-06-24 13:14 18.961 ICITY.ZIP
96-06-24 13:12 11.693 IHOTEL.ZIP
96-06-26 10:27 59.345 INFERNO.ZIP
96-06-15 19:03 52.861 invaders.zip
96-05-27 22:00 18.247 ISLAND10.ZIP
161.107 bytes in 5 files and 0 dirs 212.992 bytes allocated
duke-i.ziparkadne.778spantic,
Misije na slovo J
96-06-16 21:17 7.845 j1.zip
96-06-16 21:16 8.494 j2.zip
96-06-26 8:57 15.586 JASON.ZIP
96-06-14 20:58 22.288 jjredsky.zip
96-05-31 19:54 16.827 jl-aptmt.zip
96-06-19 12:20 3.301 jl-dma01.zip
96-06-19 12:19 12.785 jl-space.zip
96-06-08 12:07 16.386 junkyard.zip
103.512 bytes in 8 files and 0 dirs 180.224 bytes allocated
duke-j.ziparkadne.779spantic,
Misije na slovo K
96-05-12 17:38 2.120 kickass2.zip
96-06-15 12:29 4.161 kickbox.zip
96-07-06 9:56 8.971 kill.zip
96-06-18 16:43 20.947 killerst.zip
96-05-28 19:33 16.574 KILLERV3.ZIP
96-06-01 15:03 8.548 kilo10.zip
96-06-12 19:24 7.088 KILO14.ZIP
96-07-04 19:54 10.978 KILO15.ZIP
96-06-18 16:43 15.202 kop_p.zip
96-06-17 10:44 73.918 KRAVEN.ZIP
96-07-05 17:27 21.574 KYTHOUSE.ZIP
190.081 bytes in 11 files and 0 dirs 294.912 bytes allocated
23.330.816 bytes free
duke-k.ziparkadne.780spantic,
Misije na slovo L
96-06-06 8:21 8.485 legoland.zip
96-05-24 22:03 12.224 lerock10.zip
96-05-27 7:59 49.105 level1.zip
96-06-05 23:20 82.690 logic.zip
96-06-14 15:52 66.274 Loybeta3.map
96-06-15 12:26 20.174 loyco.zip
96-06-07 7:07 11.916 LUNAR.ZIP
96-05-18 1:28 7.787 lunar1.zip
96-06-10 23:31 5.433 lurker1.zip
264.088 bytes in 9 files and 0 dirs 344.064 bytes allocated
23.085.056 bytes free
duke-l.ziparkadne.781spantic,
Misije na slovo M
96-07-25 14:56 <DIR> misije
96-06-02 18:24 10.943 madhouse.zip
96-06-11 16:38 27.534 mall1.zip
96-05-31 7:38 12.788 mancar2.zip
96-05-18 1:03 8.935 mancer01.zip
96-05-18 1:02 2.972 mangler.zip
96-05-20 13:03 3.937 MARTIN.ZIP
96-07-03 5:51 33.540 mathouse.zip
96-06-11 19:16 5.088 maze.zip
96-06-11 19:34 707.468 metacity.zip
96-06-16 14:26 55.398 Metal.map
96-06-18 16:42 14.208 metal.zip
96-06-14 15:19 8.551 micdm20.zip
96-06-18 16:36 40.286 MIX.ZIP
96-06-18 12:29 85.173 MOON12.ZIP
96-05-26 22:18 19.268 moonbase.zip
96-05-26 11:25 10.101 mt-duke.zip
96-05-12 17:38 5.042 multi.zip
96-05-24 22:03 5.913 mymap.zip
1.057.145 bytes in 18 files and 1 dir 1.228.800 bytes allocated
22.233.088 bytes free
duke-m.ziparkadne.782baker,
-> #759, baker Subject:> LODERUNNER PRVI DEO
Level 24.
Posto se pokupe sve svetiljke (cak i one skrivene)
IZLAZ SE NE POJAVLJUJE!
Ima li neko ideju kako proci 24-ti nivo?
Help me..
arkadne.783lexus,
-> #781, spantic=> Misije na slovo M
RuleZ! :)
Nego, ove misije ispisane velikim slovima su šta?
arkadne.784spantic,
-> #783, lexus> Nego, ove misije ispisane velikim slovima su šta?
Nuzproduk Windows 95.
arkadne.785meric,
-> #768, spantic>> Ukupno imamo 351 nivo za Duke Nukem 3D za sada.
Nego, jesu li oni pravljeni na onom 'editoru za mazohiste' ili
se pojavilo nesto bolje i da li su domace proizvodnje ili skupljeni
sa strane?
arkadne.786spantic,
-> #785, meric> Nego, jesu li oni pravljeni na onom 'editoru za mazohiste' ili
> se pojavilo nesto bolje i da li su domace proizvodnje ili skupljeni
> sa strane?
Naravno da su domaće proizvodnje... ali za malo. Nešto se ne sećam
da sam kod nas video nekoliko hiljada WADova za DooMa.
Jasno, iz celog su sveta, pretežno SAD i koristili su baš taj
editor pošto se drugi još nije pojavio.
arkadne.787spantic,
Misije na slovo N
duke-n.ziparkadne.788spantic,
Misija na slovo O
duke-o.ziparkadne.789spantic,
Misije na slovo P.
96-05-24 22:04 10.494 panic.zip
96-06-12 9:31 131.378 park.zip
96-07-06 14:36 14.160 PARKOD.ZIP
96-05-26 11:24 10.041 patrol.zip
96-06-20 21:13 22.766 PDUKE1.ZIP
96-06-18 16:42 7.163 pit.zip
96-06-20 11:04 3.391 pitwars1.zip
96-07-06 9:56 12.488 plcst.zip
96-06-06 23:04 20.254 pntball.zip
96-07-06 9:57 15.264 pool.zip
96-07-03 20:00 18.948 PRED.ZIP
96-06-16 21:25 15.478 prison.zip
96-07-06 14:35 60.258 Prison2.zip
96-06-14 15:52 44.166 prisonr.zip
96-05-18 1:26 4.498 pyramid.zip
390.747 bytes in 15 files and 0 dirs 507.904 bytes allocated
duke-p.ziparkadne.790spantic,
Misije na slovo Q
96-06-20 9:16 71.897 qtest2dn.zip
96-05-31 22:22 34.834 quad.zip
96-06-20 9:15 26.022 qyvcars.zip
132.753 bytes in 3 files and 0 dirs 163.840 bytes allocated
duke-q.ziparkadne.791spantic,
Misije na slovo R
96-07-06 9:57 42.525 racho_1.zip
96-06-28 9:33 23.126 RAINNIER.ZIP
96-06-03 7:28 8.908 rampage.zip
96-05-18 1:28 21.034 rando.zip
96-07-06 9:58 85.148 rcastle.zip
96-06-03 22:59 53.912 redline1.zip
96-07-03 5:51 42.455 redrum.zip
96-06-14 18:21 400.237 redsky.zip
96-07-06 9:57 10.602 rink2.zip
96-06-15 23:02 10.004 rmaps2.zip
96-07-06 9:57 20.679 rmaps3.zip
96-05-18 1:03 6.010 robot.zip
96-07-06 14:36 8.653 ROOFTOPS.ZIP
96-05-12 17:38 6.736 ross1b5.zip
96-06-27 19:09 16.277 RUNABUTT.ZIP
96-06-19 23:37 13.213 RUNAROND.ZIP
96-05-18 1:03 10.159 runngun.zip
96-05-29 7:21 8.171 ryanb01.zip
787.849 bytes in 18 files and 0 dirs 933.888 bytes allocated
duke-r.ziparkadne.792spantic,
Misije na slovo S
96-06-06 23:04 20.421 s-days.zip
96-06-11 1:28 12.562 sactown.zip
96-06-04 22:20 41.984 sand.zip
96-06-08 12:07 25.153 screw-u2.zip
96-06-21 13:18 56.745 SCUMCITY.ZIP
96-05-27 17:56 14.727 seven04.zip
96-06-03 8:33 9.188 ship.zip
96-07-06 9:57 14.854 showcase.zip
96-06-30 0:03 4.067 SHOWDOWN.ZIP
96-06-20 9:16 7.080 shred.zip
96-06-12 19:23 7.430 SHROOM.ZIP
96-05-18 1:25 5.223 siege2.zip
96-05-30 16:04 7.052 sinister.zip
96-05-28 22:03 13.485 slugfest.zip
96-06-08 15:52 25.995 SLUMCITY.ZIP
96-05-20 13:03 4.803 SLUTS.ZIP
96-06-01 10:30 6.809 sniper.zip
96-06-15 23:02 26.234 songtong.zip
96-07-06 9:57 5.463 spit.zip
96-06-04 9:30 6.119 splish1.zip
96-06-20 9:16 7.856 stadium2.zip
96-06-12 22:01 6.117 stais-06 22 10.182 .057:2
0 strmine.zip
96-079:58 270 su2-16 8.610 suity.zip
057:3 2.595 suay.6- 1 1398 ay
97-06 9:58 28.0 1ip
42 ile0 8 bytes alloc
duke-s.ziparkadne.793spantic,
Misije na slovo T
96-06-08 1:08 13.405 tamt1.zip
96-05-18 1:27 4.419 teleland.zip
96-06-19 5:37 105.766 THEBASE.ZIP
96-06-27 8:36 34.972 THECITY.ZIP
96-05-29 17:58 4.180 thefort.zip
96-05-25 23:38 5.290 thehole.zip
96-06-30 22:20 19.082 THEMAZE.ZIP
96-07-04 0:06 3.376 THE_DUEL.ZIP
96-07-06 17:00 12.500 TIGER3.ZIP
96-07-06 17:00 2.736 TIGER4.ZIP
96-06-06 23:04 22.283 tikkanen.zip
96-06-23 23:12 31.311 TIMEHOP.ZIP
96-07-06 9:58 32.6z 1-5 ip
11 56 :5 n118 1 9 2P y 1 dirad
duke-t.ziparkadne.794spantic,
Misije na slovo U
96-05-30 15:48 40.140 UBDUKE10.ZIP
96-06-09 23:36 5.084 ultima.zip
96-05-31 22:37 8.399 unreal.zip
96-06-18 13:12 9.659 UPCHOOK.ZIP
96-06-14 15:18 37.860 uptown.zip
101.142 bytes in 5 files and 0 dirs 147.456 bytes allocated
duke-u.ziparkadne.795spantic,
Misije na slovo V
96-07-06 9:58 12.858 valuejet.zip
96-05-29 17:58 16.435 vrtlcty.zip
29.293 bytes in 2 files and 0 dirs 49.152 bytes allocated
duke-v.ziparkadne.796spantic,
Jedina misija na Y - Yep.
yep.ziparkadne.797spantic,
Misije na slovo W
96-06-04 21:03 3.929 waffle.zip
96-06-04 10:02 9.976 wankies.zip
96-05-25 22:38 18.711 warehs12.zip
96-05-29 17:36 10.911 warped.zip
96-07-06 9:59 18.772 warzone.zip
96-05-18 1:25 16.473 water7.zip
96-06-22 17:46 30.208 WATERDAM.ZIP
96-05-18 1:25 7.832 waterone.zip
96-05-18 1:25 9.505 waterway.zip
96-06-18 16:42 36.985 western.zip
96-05-18 1:02 4.745 whore03.zip
96-05-18 1:27 157 whore3.zip
96-05-29 17:37 16.755 wingle1.zip
96-06-24 17:31 21.829 Wired.zip
96-05-25 6:49 23.491 WOLF.ZIP
230.279 bytes in 15 files and 0 dirs 393.216 bytes allocated
duke-w.ziparkadne.798spantic,
Misija na slovo Z
duke-z.ziparkadne.799spantic,
Sve ostale misije koje ne spadaju pod slova.
Kraj :)
duke-0.ziparkadne.800nenad,
Novo:
windows\fun\*.*
------------------
krypew.zip 1160k ű Krypton Egg, arkadna igra za Windows
Aim of the game
To be immortal ... To learn the secret of eternal life ... as soon as
you have demolished all the brick walls of the game with your ball and
your racket. Depending on the versions, Krypton Egg includes different
levels with increasing difficulty. Every five levels, you fight a horde
of monsters, you must kill all of them to go to the next level. Every
ten levels, you fight a big monster.
Access code
Each time you kill the big monster, that is each ten levels, Krypton Egg
gives you an access code. It allows you to restart from this point. The
access code is given at the end of the game after you die: look at the
bottom of the menu screen. This code must be carefully noted for a
future use. To restart your game, you must press the space bar on the
menu screen and enter your access code.
Attention: if your access code contains digits, you must enter the
digits from the upper row of the keyboard.
The spells
Krypton Egg includes 28 spells. A same spell can have different power,
action and duration. They are all compatible: you can have two different
spells at the same time ...and cumulative: if you take two growers, you
will be bigger than if you took one. At each new level you lose the
spells you had at the previous level.
arkadne.801apostol,
-> #744, apostol
Fajl moderator, šta se dešava? Ja okačio UNIVBE 5.2 na vapaj svih
QUAKE-mana, a njega u diru još uvek nema?
A II O C T O JI
arkadne.802djanjusevic,
Aqua2.map, najbolja mapa za Duke !
aqua2.rararkadne.803nenad,
-> #801, apostol> Fajl moderator, šta se dešava? Ja okačio UNIVBE 5.2 na vapaj svih
> QUAKE-mana, a njega u diru još uvek nema?
Calex trenutno nije u prilici da se redovno javlja, tako da će
prebacivanje fajlova u dir malo da kasni. U svakom slučaju hvala
na prilogu, fajl će naći mesto u dir-u "čim prije".
arkadne.804marec,
> każem da su prve verzije radile sa ANSI grafikom... DCK je state of
> art editor za DOOM, ne verujem da bolji może da se napi╣e...
Kako da ubacim svoje teksture u DCK? TIFF, JPEG ili slično...
arkadne.805nesh,
-> #804, marec... > każem da su prve verzije radile sa ANSI grafikom... DCK je state of
... > art editor za DOOM, ne verujem da bolji może da se napi╣e...
... Kako da ubacim svoje teksture u DCK? TIFF, JPEG ili slično...
Kad se već o tome priča ...
Ima li neko editor za HEXEN?
arkadne.806rados,
e,moze li neko da mi da poteze i zavrsnice za PRIMAL RAGE!!??
hitno mi trebaju!!!!
e,i jos jedno pitanje:da li da iznajmim MASK?????
UVEK NA USLUZI !! :) RADOS
arkadne.807johnnya,
-> #804, marec >>> kažem da su prve verzije radile sa ANSI grafikom... DCK je state of
>>> art editor za DOOM, ne verujem da bolji može da se napiše...
>>
>> Kako da ubacim svoje teksture u DCK? TIFF, JPEG ili slično...
Biće da ne može :( jedino kada bi možda poznavao formu zapisa pod
kojim se slike guraju u WAD-ove, jer praktično WAD je jedna arhiva
u šta se možeš uveriti ako pokreneš File/WAD Utilities...
Tad možeš da pregledaš textur, sprajtove, ... koji se nalaze u
doom2.wad, jedino što je stvarno korisno što možeš da više mapa
(zasebnih wad-ova) spojiš u jedan, time što ćeš prebacivati kompletne
mape iz svakog u svoj novi "batch" wad.
Na isti način bi mogao da manipulišeš i sa teksturama i sprajtovima,
kada bi znao kako da ih snimiš van wad arhive. U ostalom na exBBS-u
Pyrotehnica (vojas ispravi me ako grešim) je moglo da se nađe
podosta programa koji su mogli da ispunjavaju i takve želje...
arkadne.808the.edge,
Kad startujem Crusader:No Remorse, pojavi mi se naslov Origina i potom
mi se CD iskljuci i bude crn ekran, tj. zakoci mi se sistem.
O cemu se radi?
Da napomenem da sam do pre nekog vremena igru odlicno startovao i nije
bilo nikakvih problema!?!?!
AcCeSS DeNiED
arkadne.809shearer,
E, vidim da se pominju doom editori.....
So, sta mora da ima jedna doom II mapa da bi nivo radio?
Uvek mi pise PLAYER INSPECIALSECTOR ili tako nesto.
eto, samo to
u iscekivanju vasih odgovora
Do groba zahvalan,
JA.
arkadne.810dpredovic,
-> #808, the.edge> Kad startujem Crusader:No Remorse, pojavi mi se naslov Origina i potom
> mi se CD iskljuci i bude crn ekran, tj. zakoci mi se sistem.
> O cemu se radi?
subst x: c:\crusader
arkadne.811the.edge,
-> #810, dpredovic
T?>> subst x:c:\crusader
Hmmm...to se radi obichno kad posedujesh CD rip, a ovo je prava CD verzija.
Probachu, ali sve mi je do pre neki dan lepo radilo :((
AcCeSS DeNiED
arkadne.812johnnya,
-> #809, shearer >> So, sta mora da ima jedna doom II mapa da bi nivo radio?
Najsigurnij ćeš biti da u DCK-u stisneš Alt-C, čekiraš sve opcije
proveriš mapu i ako sve bude OK, nivo će da radi, mada ga posle treba
ipak i odigrati (proveravati playability, neke teksture...)
>> Uvek mi pise PLAYER INSPECIALSECTOR ili tako nesto.
A u kom editoru radiš ? Pređi na DCK u svakom slučaju...
Generalo nivo _mora_ da ima:
-barem jedan Player start
-izlaz
arkadne.813shearer,
-> #812, johnnya--Bojle da predjes u dck.....
Pa u dck i radim, to je onaj sa sezama?
--Cekiraj nivo i ako je sve ok....
Pa uvek mi kaze da je sve ok.
--Mora da ima bar jedan start i kraj
Imam i to, ali nivo NE RADI! Nesto tu nije u redu.....
Do groba zahvalan,
JA.
arkadne.814rados,
STO NECE NIKO DA MI POMOGNE???? :(
PLEASE!!! DA LI NEKO ZNA POTEZE ZA PRIMAL RAGE!!????? :'(
UVEK NA USLUZI !! :) RADOS
ps:POMOZITE DRUGU U NEVOLJI!!!! :)
POMOZITE
arkadne.815johnnya,
-> #813, shearer >> Imam i to, ali nivo NE RADI! Nesto tu nije u redu.....
Ma sada sam se setio gde ti grešiš :)) svojevremeno sam i ja lupao
glavu oko toga. Kada snimaš nivo (Alt-S) postoje dve mogućnosti da ga
snimiš: kao mapu, a to je brži način snimanja (ovo kasnije DCK učitava
bez problema) ali tako snimljen nivo ne može da se učita u DOOM2 :)
Moraš da čekiraš opciju (u Save dijalogu): Nodes don't exist - create
them, da bi DCK kreirao nodove (ako je wad kompleksniji, trebaće mu
malo više vremena) i napravio WAD koji ubacuješ u doom2 sa komandom:
doom2 -file ime_nivoa.wad
ili jednostavnim pritiskom na F9 dok si u DCK-u (2.2)
PS
Ako nisi ovde grešio, pošalji mi taj wad, da vidim gde je greška :)
arkadne.816shearer,
-> #815, johnnyaE, vidi, ja te nista ne razumem.
(verovatno zato sto sam priglup)
arkadne.817shearer,
e, Johny, majstore, uspelo je!!!!!
sad sam tek shvatio sta si mi pricao!!!
bas ti hvala
Do groba zahvalan,
JA.
arkadne.818vitez.koja,
Uz poruku je ekstraktor .grp arhiva, program koji služi za vađenje
animacija, zvuka, mapa nivoa i ostalog iz DUKE3D.GRP fajla, koji
sadrži sve fajlove u igri Duke Nukem 3D. Program, moguće, radi i sa
ostalim igrama firme 3D REALMS.
Isprobajte, voleo bih da čujem komentare. Obratiti pažnju na
LANIDUK2.WAV ;) Da li je neko to našao u igri?
dukex.ziparkadne.819vitez.koja,
Stižu i dva DOS programa za prčkanje po .GRP fajlovima...
dex.ziparkadne.820smilicic,
-> #818, vitez.koja> Isprobajte, voleo bih da cujem komentare. Obratiti paznju na
> LANIDUK2.WAV ;) Da li je neko to nasao u igri?
Rado bih komentarisao ali ne dobijaju se .wav fajlovi vec .voc :((
Cime se oni mogu preslusati?
arkadne.821easyd,
-> #820, smilicic
=> Rado bih komentarisao ali ne dobijaju se .wav fajlovi vec .voc :(( Cime
=> se oni mogu preslusati?
VOC2WAV.exe
poz, easyd...
voc2wav.arjarkadne.822mr.x,
Ej ajde neka mi neko posalje sifre za PREHISTORIK 2 (PC)
▀▓▄ ▓▄ ▀▓▀▀▄ ▄▀▓ ▀▓
▓ ▓ ▓ ▓ ▓ ▓ ▀▄ ▄▀
▓ ▓ ▓ ▀▓▀▓▀ ▓
▓ ▓ ▓ ▀▓ ▓▓ ▄▀ ▓
▄▀ ▄▀ ▀ ▀ ▀▀ ▀▀
UNAPRED HVALA !!!!!!
arkadne.823cockie,
Narode igracki qvaka 1.01
quak101.arjarkadne.824cockie,
No. 2
arkadne.825cockie,
drugi deo
arkadne.826cockie,
DRUGI DEO
quak101.a01arkadne.827cockie,
TRECI DEO
arkadne.828cockie,
treci deo
arkadne.829cockie,
treci deo
quak101.a02arkadne.830cockie,
4 deo
quak101.a03arkadne.831cockie,
5 deo
quak101.a04arkadne.832orlic,
-> #708, mcule
> Inace, u igri cete ici pesice, vozicete svakakva cuda,
> letecete, prolazite kroz 14 novih okruzenja, tuci se prsa u
> prsa, pucati na daljinu... Sve zivo! ;).
>
> Igra je ocenjena gotovo maksimalnom ocenom, a zanimljivo da je
> uporedo napravljena i za Mek. Madamov, eto ti pa se igraj! ;).
Pa i nije toliko dobra, predje se za jedno popodne. Ko zaglavi (ima li
takvih?) moze da edituje .log fajl. Prvi bajt je nivo, tj. deo igre do kojeg
se stiglo. Daleko od toga da je igra raznolika. Kao sto neki uljudan glas non
stop dovikuje: 'JUST SHOOT'...
arkadne.833mcule,
-> #832, orlic>> Pa i nije toliko dobra, predje se za jedno popodne. Ko
>> zaglavi (ima li
Hm, verovatno ste provalili da sam ja ono mahom
prepisao/prepričao iz jednog časopisa :). Izvinjavam se ako se
neko tamo oduševljavao, a neko ovde ima nešto protiv :). Cilj
onih mojih 20-tak poruka bio je čisto prikaz nekih igrica, malo
da pokrene nekakvu prepirku (he he ;), a bilo je i po neki
hint, so...
arkadne.834junior,
Subject: Worms na PC-u
Može li se ikako igra naterati da snima status (imena timova, oružja ...) ?
arkadne.836cockie,
6 deo
quak101.a05arkadne.837cockie,
7 deo
quak101.a06arkadne.838lexus,
-> #837, cockie=> 7 deo
Jel ovo shareware verzija?
Ako jeste, grdno si se zeznuo...
arkadne.839orlic,
-> #833, mcule>>> Pa i nije toliko dobra, predje se za jedno popodne. Ko
>>> zaglavi (ima li
>
> Hm, verovatno ste provalili da sam ja ono mahom
> prepisao/prepricao iz jednog casopisa :). Izvinjavam se ako se
> neko tamo odusevljavao, a neko ovde ima nesto protiv :). Cilj
> onih mojih 20-tak poruka bio je cisto prikaz nekih igrica, malo
> da pokrene nekakvu prepirku (he he ;), a bilo je i po neki
> hint, so...
Taman posla! Ja jednostavno zalim sto je igrica tako laka... No da bude jos
zalije svaku igru koju sam uzimao na CD-u tipa pucacine, i sl. sam
prelazio za jedan dan...
arkadne.840snemcev,
-> #822, mr.x>> Ej ajde neka mi neko posalje sifre za PREHISTORIK 2 (PC)
Ako sam dobro shvatio klinca iz komšiluka, šifre su različite za svaki
računar. Verovatno ih vezuje za nešto od hardvera.
arkadne.841mivan,
Da li neko ima korektnu verziju LionKing - a (da moze da se igra do
poslednjeg nivoa), posto ova koju ja imam traje samo pet ili sest
nivoa.