avanture.934retaliator,
prodajem Tomb raider i NBA 97 po 10dm.Ponude na mail.
avanture.935dzim,
DARK SEED 2
Provalio sam kako da prelazim iz Normal u Dark World u obrnuto kracim putem
(samo kliknem na dato mesto na mapi) i kad sam se vratio u Normal World u
cirkusu sam dobio plishanog mecu na Spin The Wheel jer pogodih broj iz prve
:). E, sad, sha dalje???!
Da, naravno, kompletno reshenje bi takodje dobro doshlo. :)
pis.
avanture.936rados,
e,da li je neko igrao Neverhood??? ajde ako jeste
nek ostavi mail
cu
avanture.937shaman,
-> #935, dzim
E, i ja takodje igram istu. Sad treba da odesh do Civic Center
(tamo de je sudnica, mrtvachnica i milicija) i poprichash sa
gradonachelnikom. Kad ode ofigenrom mu obi kola i pokupi sve shta
ima i posle upotrebi novchic na govornicu i prijavi sherifu kradju.
On ce izaci i pokupi stvari sa njegovog stola takodje. Posle toga
sedi na klupu ispred kuce i doci ce ti onaj ortak.
Pitaj dalje ako treba neshto.
E, da ima jedna zachkoljica: morash prvo da odesh do jedne od
Keeper-a (ne znam koja je) koju chuvaju ona dva strazara; inache ti
se nece pojaviti gradonachlenik na Civic Center lokaciji. JA sam se
muchio sa tim.
Da, poshto i ja igram istu, takodje se zaglavih. Gledao sam u SK i
tamo pishe da kad odem do Mrs.Razmirez odem jednu lokaciju nazad, i
ponovo se vratim, treba da vidim kako Jim odlazi kod nje. Ono, meni
to bash ne ide od ruke, pa pretpostavljam da, analogno tvom
problemu i ja takodje nisam neshto uradio shto bi trebalo...
Enivan?
avanture.938saint,
Secate li se stare igre tipa Final Fight ili Dinosaurus Cadilak...
Zanima me ime te igre...
A evo i opisa:
Imaju da se biraju Majmun-covek , Starac i Svinja...
Igra je u VGA rezoluciji...
Da li se secate njenog imena i koliko disketa zauzima...
PS:
Da li znate koje jos igre tipa Final Fight postoje za PC...
avanture.939miloje,
kings quest V
znam da je stara igra ali je lepa
dosao sam do camca zapusio rupu i nemogu da uguram camac u vodu
niti da udjem u njega
stalno mi trazi da resim neke hijeroglife
HELP
avanture.940rados,
Yo,e u pitanju je: Monthy Payton:the Quest for holy grail!!
dosao sam do mosta i nabavio sve lestvice za njega(one brojeve),e
ali kad hocu da predjem ja padnem i onda kad krenem sa istog mesta
dobijem poruku od Boga:pats'y lugage is to havy(ili tako nesto)????
sta da uradim da bi presao most????
cu
avanture.941n.ceh,
-> #940, rados> sta da uradim da bi presao most????
Nauči engleski.
Patsyn ptrljag je pretežak. Mora da baci nešto.
avanture.942redhead,
-> #939, milojePotrazi CRACk File kod svog pirata ja mislim da se zove KQ5FIX.COM
ili tako nesto.
Inace nemora da ti objasnjavam da su to sifre :)
Nazalost :(
Cao!!!
Lambrusco Kid
avanture.943redhead,
Sta treba raditi u Lost in time kad se ponovo vratis na brod.
Nemogu nikako da odvezem onog tipa iza vrata.
Nemogu da dohvatim neku glupost jer su mi svi predmeti kratki.
Nebogu da izvadim ekser iz stolice.
Gde god krenem corsokak.
Imam Otvarac za flase, mokar sundjer, Peskir, i veslo za koje sam
zavezao neku pantljiku ili masnicu sta je vec neznam.
Sta da radim.!!!!
Hvala Unapred !!!!
Cao!!!!
Lambrusco Kid
avanture.944miloje,
kings quest V opet
imam fix fajl ali i dalje nemogu da pomerim camac
ako neko ima rasturenu verziju ili sifre neka javi
tel 418-462
avanture.945goxi,
Hi!
Nisam znao gde u koju temu da svrstam Esctaticu 2 pa rekoh ajd' da je
ovde napisem. Sta mislite o igri, i da li je vredna kupovanja ?!
Unapred hvala.
avanture.946ultra.boy,
Ima li neko opis za igre BROKEN SWORD,
Ako neko ima neka mi poshalje na mail
Unapred Hvala!
Pozdrav!
avanture.947ultra.boy,
i opis za igru LEISURE SUIT LARRY 7 "Love for Sail", ako neko ima
neka mi poshalje na mail
Pozdrav!
avanture.948saint,
-> #946, ultra.boy
Nemam opis ali gledaj
Ako volis realne avanture slobodno uzmi
Broken Sword < meni se igra jako svidela
ali kad sam je presao prodao sam ga.
A i Larrija sam imao isto odlicna igra
jeste malo laksa avantura od Broken
Sworda ali i dalje je odlicna najvise zbog
svog humora.Pa se ti odluci sta ces...
avanture.949ultra.boy,
-> #948, saint
Imam ja i Broken Sword, i Larry-ja
za Broken Sword opis sam skinuo sa SezamPro-a
a trenutno igram Broken Sword ,stigao sam u irsku!
avanture.950redhead,
Imali neko da mi posalje igru MOON STONE.
Bijo bi mu zahvalan.
Meni ova igra slici kao Avantura mada moze biti i frp i Arkadna. Pa
kako se vama vise svidja .
Hvala!!!!
bye!!
Lambrusco Kid
avanture.951saint,
-> #949, ultra.boy=> Imam ja i Broken Sword, i Larry-ja
=> za Broken Sword opis sam skinuo sa SezamPro-a
=> a trenutno igram Broken Sword ,stigao sam u irsku!
Preso sam obe :))))))))))))
avanture.952pisht,
Bio bih zahvalan za pomoc u Leisure Suit Larry "Love for
Sail" epizodi. Sakupio sam skoro 300 poena i pohvatao 29 dildoa,
ali vec neko vreme se skroz bezuspesno vrtim po brodu. Unapred hvala.
avanture.953van.gogh,
Davno to bese...igrao sam igru DREAMWEB...
Ako neko ima nek salje...il' nek kaze da ima...;)
Igra vlada...ponovo mi se igra...ove danasnje igre sve sisaju...
avanture.954saint,
-> #952, pisht=> Bio bih zahvalan za pomoc u Leisure Suit Larry "Love for
=> Sail" epizodi. Sakupio sam skoro 300 poena i pohvatao 29 dildoa,
=> ali vec neko vreme se skroz bezuspesno vrtim po brodu. Unapred hvala.
Reci,gde si se zaglavio?
avanture.955strider,
-> #950, redhead
darth.vader on line :)
>> Imali neko da mi posalje igru MOON STONE.
>> Bijo bi mu zahvalan.
Im'o sam ja istu, i preso je jedno 1000 puta ;)
Aj, potrazicu, pa cu da vidim nesto... :)
See ya, Darth :)
avanture.956pisht,
-> #954, saint>....Reci gde si se zaglavio?
LARRY VIII Love for Sail:
Nisam uspeo da uradim nista ni u jednom takmicenju, prosao
sam Juggs-e, imam chase lights, daljinski, lonac, so, noz,lime
juice, erotsk knjigu o Herkulesu, deodorant sprej, klozet papir,
stranicu zurnala etc... Kako da upotrebim nesto od ovoga? Probao sam
svasta, ali nema rezultata. Sta da uradim sa Jammie, Peggy,
prank-om, onim kerom na mostu itd..,
kako da dobijem nesto u nekom takmicenju? Veliko hvala.
avanture.957saint,
-> #956, pisht=> LARRY VIII Love for Sail:
Pa...
Kao prvo to je Larry VII a ne VIII
Da bi pobedio u bacanju potkovice
pogledaj u nogu one statue velike dole
sto je onaj covek pravi
Pokupi 2 kocke i statua ce se porusiti
popni se gore i zavezi oko siljka na plafonu
onaj kais. sada kada budes otisao gore ukljuci daljinski
i onda samo bacaj potkovice.
avanture.958ultra.boy,
Jel ima neko opise za sledece igre:
1.Day of the tentacle
2.The DIG
3.Leisure Suit Larry 7 "Love for Sail"
ako ima neka mi neko poshalje na mail ili u ovu konferenciju.
avanture.959ranx,
-> #958, ultra.boy> 3.Leisure Suit Larry 7 "Love for Sail"
Pogledaj poruke 2.589 i 2.591 ove conf.
avanture.960mbursac,
Nesto sam zaglavila u LBA2:Twinsen`s odyssey. Zna li neko kako se
dolazi na Doom Of Slate( treci test za carobnjaka) i kako se
oslobadja onaj nesrecni Lighthouse Keeper. Moj primerak igre je
nesto skracen- oko 170MB(nalazi se na TOP GAMES `97) pa bih htela
da znam da li se to odrazava na nju.
Unapred hvala.
avanture.961jjerry,
Jel' igrao neko onu avanturu koja se deshava na Titaniku ?
Ja je kupio na slepo,pa tekoh da vidim dal' sam se zajebo :)
Poz.
§JţÔÔśř
avanture.962jjerry,
Tiche se Sherlock Holmes 2 : Rose Tattoo...
Dakle,kako mogu da iskoristim neki objekat koji imam u inventaru
na nekoga ili neshto i kako mogu da uzmem neshto? Ili je mozhda sve
po principu onih glupavih "pametnih" kursora...
avanture.963xlab,
Za pristup novootvorenoj grupi Tomb Raider
javite se na eMAIL!
avanture.964the.edge,
-> #960, mbursac
T?>> Nesto sam zaglavila u LBA2:Twinsen`s odyssey.Zna li neko kako se
T?>> dolazi na Doom Of Slate( treci test za carobnjaka)i kako se oslobadja
T?>> onaj nesrecni Lighthouse Keeper.
Kakav test?
Btw: Ni ja ne mogu da oslobodim Rapha, pokusao sam i da se popnem na zid, ali
ne ide.
T?>> Moj primerak igre je nesto skracen-
T?>> oko 170MB(nalazi se na TOP GAMES `97)pa bih htela da znam da li se to
T?>> odrazava na nju.
Nema to veze. Ti imas ripovanu verziju koja nema animacije/speech i cd muziku
ili sl. (ne znam tacno posto nisam video rip), inace imas sve sto i drugi.
Ja sam punu cd verziju kupio kod skc-a za 60din (14dm) sto je potpuno
prihvatljivo, a uz to izgleda kao original. Naravno, sve to na srebrnim
diskovima.
Anyway, LBA & LBA2 su jedne od naj. igara koje sam igrao.
AcCeSS DeNiED
avanture.965the.edge,
-> #964, the.edgeLBA2: Twinsen's Odyssey
Otkrio sam kako se dolazi do Rapha - svetionicara.
Dodji do pecine gde se nalazi Raph, idi ka vodi. Odatle probaj da bacis magic
ball na switch. Neces uspeti iz prvog, ali posle par puta pogodices switch i
vrata ce se otvoriti. Kada dodjes u drugu sobu idi skroz napred, opet ces
naici na switch i njega ces aktivirati na isti nacin. Btw: Tu se nalazi i
bure. Ako bure ispitas nacices detelinu sa cetiri lista iliti continue.
Vrati se na pocetak druge prostorije. Uzmi zalet i u toku trcanja skoci na
polomljene merdevine. Tu ces videti Twinsenovog prijatelja, patuljka iz prvog
dela, mada on sada nije toliko bitan. Nastavi dalje i ubi 2 monstruma
(zaboravih im ime) - od oba ces dobiti kljuc.
Kada udjes u finalnu prostoriju, cekace te Mele ili vec kako bese ime ;).
Nije preterano tezak za ubijanje. Oslobodi Rapha i podji ka izlazu gde cete
cekati Zoe. Sa njom kreni na svetionik i uzivaj (ako imas) u prelepoj
animaciji. :)
P.S. Koliko mi se cini ti nisi nasla svetionicara nego si na "prevaru" usla u
feribot. Ne smes da odes na Desert Island ako prethodno nisi namestila lepo
vreme, tj. oslobodila svetionicara! Covek koji prodaje karte za feribot je
lepo rekao da se ne ide dok traje mecava!
Btw: Ja sam se zaglavio kod drugog testa - ne mogu da dohvatim balsamov cvet?!
Isto tako ne mogu da pobedim na takmicenju u voznji kartinga - stalno mi kaze
LOST!! iako predjem startnu liniju kad i on. Ima neka caka?
AcCeSS DeNiED
avanture.966mbursac,
-> #964, the.edge>>Kakav test?
Test koji dobijas od carobnjaka u Skoli magije na Desert Island-u. Na
Desert island se dolazi tako sto u turistickoj agenciji (kod
ribara) kupi karta(prvo pogledaj plakate) pa dodjes kod broda
izaberes kartu iz iventara i kliknes Enter. Skola magije je na
groblju.
Drug mi je rekao kako se oslobadja Raph. Stanes kod buradi(u
pecini) i magicnom loptom gadjas polugu na drugoj strani. Otvorice
ti se vrata.
avanture.967mbursac,
-> #965, the.edgeBalsamov cvet dobijas kada sa stene nasuprot cvetu skocis
autom. Prilaz toj steni je blizu prilazu groblju. Da bi bio siguran
da si na pravom mestu primetices mali drveni nastanak na steni sa
koje skaces autom (i nasuprot tome isti na steni balsam biljke).
Nadam se da sam pomogla.
avanture.968the.edge,
-> #966, mbursacZnam ja za kartu i ostalo, samo ti rekoh da ne smes da ides u feribod sve dok
ne sredis vreme (oluju).
Btw: Ja sam stigao do podzemlja, tacnije nalazim se na Zeelich planeti,
ispod lave.
AcCeSS DeNiED
avanture.969vule.,
Day of tentancle
Kako probuditi doktora kada se sazna sifra a on i
dalje pretura po sefu sa ugovorom?
avanture.970aandric,
E, jel igrao neko Toonstruck? Ako jeste molim ga da mi posalje
kompletno resenje ili malu pomoc kako da udjem u onaj mracni zamak
i kako da pobedim u kuglanju. Moze u mail a moze i ovde.
avanture.971aandric,
U stvari koji predmet trba da se stavi u malevator umesto igli
(broj 6 na satu)?
avanture.972sfilip,
igral neko blade runnera?
avanture.973sane,
Aj nek mi neko baci u ovaj conf reshenje igre space quest 5 - the
next mutation... il nek imenuje broj poruke u kojoj je resenje bilo...
pozdrav drejk
avanture.974aandric,
Za sta u Toonstruck-u sluze ona vrata u obliku klovna?
Mislim kako kroz njih da prodjem?
avanture.975aandric,
I kako da otvorim onaj kovceg tamo gde ona tri debila igraju karte?
avanture.976drejk,
resenje space questa 5
avanture.977mdimitrijevic,
Da li neko ima rešenje igre Little Big Adventure ili Relentles:Twinsen... ?
Igra je iz 1994-95 godine i poprilično je dobra.
avanture.978the.edge,
-> #977, mdimitrijevicIgra je fenomenalna, a jos bolji je nastavak - Twinsen's Odyssey!
Jedna od najboljih avantura, koje sam igrao!
Na mail mozes da mi kazes gde si se zaglavio i sl.
Ako ti bas bude potrebna pomoc, sa interneta cu nesto da dovucem.
AcCeSS DeNiED
avanture.979niko.,
-> #976, drejk>resenje space questa 5
shalji opet, nisi zakachio..
;>
avanture.980mdimitrijevic,
-> #978, the.edge> Igra je fenomenalna, a jos bolji je nastavak - Twinsen's Odyssey!
> Jedna od najboljih avantura, koje sam igrao!
> Na mail mozes da mi kazes gde si se zaglavio i sl.
> Ako ti bas bude potrebna pomoc, sa interneta cu nesto da dovucem.
Nabaviću drugi deo, obavezno. Avantura je fenomenalna jer nije previše
teška, a grafika je odlična.
Odglavio sam se i završio je po drugi put :) Nabavio sam tu igru kada se
pojavila i završio je. Pre neki dan rešim da se malo podsetim i završim je
ponovo :)
avanture.981kiklop,
Cheatovi za Heroes Of might & Magic II:
8675309 - otvara kkompletnu mapu
32167 - odabranom heroju dodeljuje 5 crnih zmajeva
911 - uzrokuje trenutnu pobedu
avanture.982pvlada,
-> #981, kiklop> 8675309 - otvara kkompletnu mapu
> 32167 - odabranom heroju dodeljuje 5 crnih zmajeva
> 911 - uzrokuje trenutnu pobedu
Bilo je već ;)
avanture.983retaliator,
-> #981, kikloppromasio si rubriku.
avanture.984ultra.boy,
Jel ima neko opis za igru HARVESTER
pozdrav,
Vlada
avanture.985isijan,
ide
harvest.txtavanture.986morkin,
Ima li iko rešenje za Broken Sword 2? Kako se uzima srebrna flaša panduru
pijancu na samom početku igre?
avanture.988hardboy,
-> #986, morkinevo resenja za BROKEN SWORD 2
brokens.txtavanture.989noay,
Da li ima neko ovdi resenje za avanturu "Rama"
ili da mi pomogne..:kako se oslobodi ptica zarobljena u masini
sta se radi sa onim semenom<veliko zeleno lici na krastavac>
ajd uzdravlje
avanture.990bokir,
Discworld II, Čin drugi...
Kako da nateram Rincewinda da legne na onu ploču u mrtvačnici?
avanture.991saint,
-> #990, bokir=> Kako da nateram Rincewinda da legne na onu plocu u mrtvacnici?
Pa...
Trebas prvo da zagrejes ono ogledalo
Iskoristis na sebi onu vestacku ruku
i sve to pod uslovom da se patolog nalazi
u mrtvacnici.
avanture.992slobodanz,
U disc 2 imam problem presao sam sve pocetnelokacije i imam cizme ali neznam
kako da nakacim smell na njih ili kako da nabavim med od pcelara
ili...
avanture.993sherloc,
-> #992, slobodanz Imas kompletno resenje igre u "Svetu kompjutera 6-7/97".
avanture.994slobodanz,
-> #993, sherlocBas ti hvala ja potpuno zaboravio za S.K.!!;)
avanture.995milun,
Ako neko moze da mi preporuci dobru avanturu, i da mi da informaciju
o cemu se tu zapravo radi.
Inace imam 486,12mbram,vga,mis i ostale normalne komponente.
Avantura nemora da bude novijeg datuma vazno je da je kvalitetna i
dobra.
Unapred zahvalan
Milun
avanture.996the.edge,
-> #995, milunOd avantura preporucujem ti sledece:
LBA2: Twinsen's Odyssey *
LBA (Little Big Adventure) *
Curse Of The Monkey Island *
Secret Of The Monkey Island I & II *
The Dig *
Full Throttle
Star Trek: The Next Generation *
Ecstatica I & II
The Beast Within
Sa (*) su obelezeni moji naj-naj favoriti.
AcCeSS DeNiED
avanture.997aandric,
-> #995, milun> Ako neko moze da mi preporuci dobru avanturu, i da mi da
> informaciju o cemu se tu zapravo radi.
> Inace imam 486,12mbram,vga,mis i ostale normalne komponente.
> Avantura nemora da bude novijeg datuma vazno je da je kvalitetna i
> dobra.
Preporucujem ti
novije:
1)Leisure Suit Larry 7
2)LBA 2 Twinsen's Odyssey
3)ToonStruck
4)The Curse of Monkey Island
5)Broken Sword 2
starije:
1)Secret of The Monkey Island I II
2)Sam & Max Hit The Road
3)Blue Force
4)Day Of the Tentacle
5)Leisure Suit Larry 6
P.S. Igre lba2 Twinsen's Oyssey i Leisure Suit Larry imam na cd-ovima
pa ako hoces mogu povoljno da ti ih prodam ili da se menjamo.
avanture.998vantic,
Ej , kako ce da radi LBA2 na jednoj 486-ici na 120 MHZ , 16MB ,
cd4X , Svga itd.?
avanture.999noay,
-> #995, milunAko neko moze da mi preporuci dobru avanturu, i da mi da informaciju
o cemu se tu zapravo radi.
--------------------------------------------------------------------
Ja ti toplo prporuchujem avanturu Ripper ili Riper <ne secam se>
Uglavno staje na 6 cd garantovano je neces preci u narednih godinu
dana<bez resenja naravno>
i mogo bi da odigras i Ramu<3 cd> nije losha...
El ima neko resenja za ramu il je preshobar na drugi cd..
ja sam zaglavljen na pochetku
avanture.1000saint,
-> #997, aandric
A sto niko ni da pomene Discworld II
Najbolji je od svih.
Evo mojih predloga:
1.Discworld II
2.Curse of Monkey Island
3.Leasure suit Larry VII
avanture.1001the.edge,
-> #998, vanticNeverujem da bi LBA2 glatko isla na 486ici, jer je grafika fantasticna, a ne
trazi 3dfx karticu, sto znaci da maximalno koristi procesor.
AcCeSS DeNiED
avanture.1002zoran.r,
-> #991, saint=> => Kako da nateram Rincewinda da legne na onu plocu u
=> mrtvacnici?
=> Pa...
=> Trebas prvo da zagrejes ono ogledalo
=> Iskoristis na sebi onu vestacku ruku
=> i sve to pod uslovom da se patolog nalazi
=> u mrtvacnici.
Potreban je još i led.
avanture.1003saint,
-> #1001, the.edge=> Neverujem da bi LBA2 glatko isla na 486ici, jer je grafika fantasticna,
=> a ne
Grafika je skoro ista kao i u prvom delu.
BTW u njenom readme fileu pise da je
minimum pentium na 90 sa 16 mb rama.
Sto znaci da bi ipak mozda mogla da radi na 486-ici.
Vredi probati.
avanture.1004the.edge,
-> #1003, saintIsta kao u prvom delu??? Ti izgleda zaboravljas na 3D okruzenje. Grafika je
ista samo u zgradama/kucama, tj. u unutrasnjim prostorijama.
AcCeSS DeNiED
avanture.1005saint,
-> #1004, the.edge=> Ista kao u prvom delu??? Ti izgleda zaboravljas na 3D okruzenje. Grafika
=> je ista samo u zgradama/kucama, tj. u unutrasnjim prostorijama.
Jeste ali ni napolju nije preterano precizna.
Tako da nije lose iznajmiti iz nekog CD kluba i
probati igru da li radi.
avanture.1006aandric,
-> #998, vantic> Ej , kako ce da radi LBA2 na jednoj 486-ici na 120 MHZ , 16MB ,
> cd4X , Svga itd.?
Ja imam 486-icu na 120 MHZ a u vreme igranja LBA2 imao
sam samo 8 MB i igra je radila odlicno sem za vreme nekih
medju-animacija kada je malo usporavala.
Masina ti je dovoljno dobra da ne smes da propustis ovu igru!!!
AAndric.
avanture.1007aandric,
Prodajem sledece diskove:
1)Leisure Suit Larry 7
2)LBA2 Twinsen's Odyssey
Cena je 10dm
Poruke na mail.
Moguca i zamena diskova.
avanture.1008aandric,
-> #1007, aandricZaboravih da kazem da su igre originali(fabricki rezani).
avanture.1009noay,
-> #1008, aandric>> Zaboravih da kazem da su igre originali(fabricki rezani).
A koliko koshta to zadovoljstvo?
avanture.1010aandric,
-> #1009, noay> A koliko koshta to zadovoljstvo?
Kosta 10DM ili 55 din.
Larry je vec prodat i ostao je samo LBA2.
avanture.1011dzim,
E, treba mi pomoc oko HARVESTERA....
Stigo sam do chetvrtog dana izjutra...
Ukro sam onu odecu od vatrogasaca i prijavio ovom u Lodge
i kupio one stvarchice iz prodavnice, al nece da mi se zavrshi
jutro i da pochne veche....
Tamo u onom uputstvu shto je neko ovde poslo, pishe da samo to
treba da uradim i onda sledi veche...
A vecheri nema....
Jel treba josh neshto da uradim?
Ajd, ne bilo vam teshko, itno mi je...
10x.
avanture.1012jjerry,
Kako da izadjem iz zmije koja me pojede kada prodjem kroz cvece
levo od glavnog ekrana u Puerto Pollo ?
avanture.1013jjerry,
-> #1012, jjerryOK,zmiju je bilo lako preci...
E,a kako da uzmem zlatan zub u onoj radnji sa piletinom :) od tipa
kada mu ga vec izvuchem.Finta je shto ne mogu da izadjem iz radnje
sa zubom kod sebe :(
Nije moguce da niko nije igrao bre ?
avanture.1014the.edge,
-> #1013, jjerry
T?>> E,a kako da uzmem zlatan zub u onoj radnji sa piletinom :)od tipa
T?>> kada mu ga vec izvuchem.Finta je shto ne mogu da izadjem iz radnje sa
T?>> zubom kod sebe :(
Ne znam da li si pre probao, ali "udahni" malo helijuma iz balona.
"That makes my voice sounds funny" - reci ce Guybrush. ;)
E, pa na isti stos ces da odneses zub.
Uduvaj se helijumom ;), zatim uzmi i zvachi zvaku. Zub ce se naci u balonu,
a posto si uzeo helijum, on ce odleteti kroz prozor.
Kako ces ga posle naci, snadji se sam. :)
btw: u buduce preciziraj o kojoj igri pricas, jer ne znaju svi da prepoznaju
igru samo prema opisu. ;)
AcCeSS DeNiED
avanture.1015saint,
-> #1012, jjerry=> Kako da izadjem iz zmije koja me pojede kada prodjem kroz cvece
=> levo od glavnog ekrana u Puerto Pollo ?
Iskoristi onaj cajnik sa cvetom a zatim to sto
dobijes sa zmijom.Srecan zivi pesak :)
avanture.1016jjerry,
-> #1014, the.edgeZnam,vec sam to uradio i preshao.
A shto se preciziranja tiche ti si replicirao poruku koja je
replika moje proshle poruke u kojoj sam rekao o kojoj se igri radi
:)
10x anyway.
avanture.1017jjerry,
-> #1015, saintZakasnio si :) Vec sam to preshao..
10x anyway.
avanture.1018the.edge,
-> #1016, jjerryErrr...ne bih rekao da si napisao ime igre...pogledaj sam, pa ces da vidis da
sam upravu. ;)
AcCeSS DeNiED
avanture.1019jjerry,
-> #1018, the.edgeTako je...nisam rekao. Verovatno sam bio pod utiskom igre :)
avanture.1020dzim,
jel znade neko neku adresu na shinternetu
de ima reshenja za raznije ti avanture?
avanture.1021saint,
-> #1017, jjerry=> Zakasnio si :) Vec sam to preshao..
Zajebo si me :)
BTW: javi kada predjes celu igru :))
avanture.1022jjerry,
-> #1021, saintMa nisam te zajebao...Je li,shta da radim u pozoristhu sa ona dva
idiota (i sa svetlima na gornjem spratu)? Btw. nashao sam svu
posadu i mapu,a brod cu verovatno da nadjem kad zakrpim chamac.
E kako da zakrpim chamac ? (neshto sa biskvitom i sa bisquit
cutterom ? )
avanture.1023saint,
-> #1022, jjerry=> Ma nisam te zajebao...Je li,shta da radim u pozoristhu sa ona dva
=> idiota (i sa svetlima na gornjem spratu)? Btw. nashao sam svu
=> posadu i mapu,a brod cu verovatno da nadjem kad zakrpim chamac.
=> E kako da zakrpim chamac ? (neshto sa biskvitom i sa bisquit
=> cutterom ? )
Fjuu... Ima tu mnogo toga...
Uzmi prvo i iskoristi modlu sa jednim od dva preostala gumena
drveta u gradu. Zatim uzmi i iskoristi dobijeni cep sa lepkom
a zatim to sa rupom na camcu. i eto vec si na camcu. Kad dodjes
ispred broda saseci dasku za skakanje nozem.Na brodu ce te ubaciti
u karan i posuti perjem.Onda idi u restoran i uplasi gostionicara.
On ce s tobom u supu i eto tebe u brodu.Koristi knjigu sa majmunom
ili onim ludakom i tako ih oteraj.Kasnije ces na predstavi videti
majmune.Mapu do devojke ces naci u sobi broda. Kada budes stigao
u pozoriste zapisi redosled na mapi i onda pritiskaj svetla u
pravcima u kojima ti je zapisano na mapi koju si uzeo sa broda.
Tako ces saznati di je Elena.Posle samo treba ulje ili nesto
klizavo da iskoristis sa kuglama i nema vise izvodjaca.
Lopatu sa grobom i eto Elene. To bi bilo to...
avanture.1024supers,
Kupio sam sestri Tomb Raider II ;)
Ona vas pita kako se izlazi iz pećine na prvom nivou.
Došla je do vrha, skače, i ništa...
avanture.1025jjerry,
Na blood islandu : (opet Curse of the Monkey...) Nabavio sam
insurance policy a poshto mi trebaju pare za poker sa ona 2 kretena
na skull islandu (imam 5 death karata) mislio sam da "umrem" i da
se nadjem u tetkinoj kripti :) E sad,na koju foru ja da dokazhem
onom bartenderu da sam ja zaista Goodsoup ??
avanture.1026the.edge,
-> #1025, jjerryNadam se da si skinuo sliku i odsekao facu onog tipa sa slike.
Jedan deo stavi na ogledalo (pretpostavljam da si to vec uradio), a drugi
stavi na vrata na spratu (tamo gde se nalazi ono okno).
Udji u sobu i pogledaj kroz to prozorce. Naici ce onaj tip sa shanka da
razgleda slike i uocice tvoju facu, tj. na taj nacin ce ti poverovati da si
stvarno goodsoup familija.
Takodje, treba ti i ona knjiga o istoriji goodsoup familije...
AcCeSS DeNiED
avanture.1027mikson,
U igri o kojoj se vec pricalo(monkey) kako da sakupim svu posadu
imam jednog za zub ali kako da uvredim drugog i da pobedim treceg u
bacanju stangli? Takodje kako da skinem mapu sa ledja onog na plazi?
avanture.1028jjerry,
Ok,doshao na Monkey Island,bio mali,pa opet veliki :) i doshao na
onaj tobogan o' Death.Uzeo sam bure ruma i konopac.Shta sad da
radim dok me Le Chuckie juri ?
avanture.1029the.edge,
-> #1028, jjerryStavi sve to na onog ledenog majmuna. Konopac poli sa uljem iz uljane lampice
i sacekaj da se LeChuck pojavi i suni mu biber...to je the end (videces
kako ;) ).
AcCeSS DeNiED
avanture.1030vesic,
E, ako neko zna...
...Ace Ventura, Treci sluchaj
u onom zamku...
Shta da radim?
Unapred hvala Vesa
avanture.1031jjerry,
-> #1029, the.edgeZnam,znam..hvala :) Vec sam preshao igru :)
avanture.1032the.edge,
-> #1031, jjerryNije mi jasno zasto onda pitas?
Ako ti vec ne ide, ti se malo pomuchi, a ne odma da pises u konf. ;)
AcCeSS DeNiED
avanture.1033mikson,
Kako da kada imam posadu isplovim sa ostrva?
avanture.1034supers,
-> #1024, supers
Kako se izlazi iz pećine na prvom nivou Tomb Raider II?
Gde se nalazi pukotina (gap)?