IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - avanture

avanture.934 retaliator,
prodajem Tomb raider i NBA 97 po 10dm.Ponude na mail.
avanture.935 dzim,
DARK SEED 2 Provalio sam kako da prelazim iz Normal u Dark World u obrnuto kracim putem (samo kliknem na dato mesto na mapi) i kad sam se vratio u Normal World u cirkusu sam dobio plishanog mecu na Spin The Wheel jer pogodih broj iz prve :). E, sad, sha dalje???! Da, naravno, kompletno reshenje bi takodje dobro doshlo. :) pis.
avanture.936 rados,
e,da li je neko igrao Neverhood??? ajde ako jeste nek ostavi mail cu
avanture.937 shaman, -> #935, dzim
E, i ja takodje igram istu. Sad treba da odesh do Civic Center (tamo de je sudnica, mrtvachnica i milicija) i poprichash sa gradonachelnikom. Kad ode ofigenrom mu obi kola i pokupi sve shta ima i posle upotrebi novchic na govornicu i prijavi sherifu kradju. On ce izaci i pokupi stvari sa njegovog stola takodje. Posle toga sedi na klupu ispred kuce i doci ce ti onaj ortak. Pitaj dalje ako treba neshto. E, da ima jedna zachkoljica: morash prvo da odesh do jedne od Keeper-a (ne znam koja je) koju chuvaju ona dva strazara; inache ti se nece pojaviti gradonachlenik na Civic Center lokaciji. JA sam se muchio sa tim. Da, poshto i ja igram istu, takodje se zaglavih. Gledao sam u SK i tamo pishe da kad odem do Mrs.Razmirez odem jednu lokaciju nazad, i ponovo se vratim, treba da vidim kako Jim odlazi kod nje. Ono, meni to bash ne ide od ruke, pa pretpostavljam da, analogno tvom problemu i ja takodje nisam neshto uradio shto bi trebalo... Enivan?
avanture.938 saint,
Secate li se stare igre tipa Final Fight ili Dinosaurus Cadilak... Zanima me ime te igre... A evo i opisa: Imaju da se biraju Majmun-covek , Starac i Svinja... Igra je u VGA rezoluciji... Da li se secate njenog imena i koliko disketa zauzima... PS: Da li znate koje jos igre tipa Final Fight postoje za PC...
avanture.939 miloje,
kings quest V znam da je stara igra ali je lepa dosao sam do camca zapusio rupu i nemogu da uguram camac u vodu niti da udjem u njega stalno mi trazi da resim neke hijeroglife HELP
avanture.940 rados,
Yo,e u pitanju je: Monthy Payton:the Quest for holy grail!! dosao sam do mosta i nabavio sve lestvice za njega(one brojeve),e ali kad hocu da predjem ja padnem i onda kad krenem sa istog mesta dobijem poruku od Boga:pats'y lugage is to havy(ili tako nesto)???? sta da uradim da bi presao most???? cu
avanture.941 n.ceh, -> #940, rados
> sta da uradim da bi presao most???? Nauči engleski. Patsyn ptrljag je pretežak. Mora da baci nešto.
avanture.942 redhead, -> #939, miloje
Potrazi CRACk File kod svog pirata ja mislim da se zove KQ5FIX.COM ili tako nesto. Inace nemora da ti objasnjavam da su to sifre :) Nazalost :( Cao!!! Lambrusco Kid
avanture.943 redhead,
Sta treba raditi u Lost in time kad se ponovo vratis na brod. Nemogu nikako da odvezem onog tipa iza vrata. Nemogu da dohvatim neku glupost jer su mi svi predmeti kratki. Nebogu da izvadim ekser iz stolice. Gde god krenem corsokak. Imam Otvarac za flase, mokar sundjer, Peskir, i veslo za koje sam zavezao neku pantljiku ili masnicu sta je vec neznam. Sta da radim.!!!! Hvala Unapred !!!! Cao!!!! Lambrusco Kid
avanture.944 miloje,
kings quest V opet imam fix fajl ali i dalje nemogu da pomerim camac ako neko ima rasturenu verziju ili sifre neka javi tel 418-462
avanture.945 goxi,
Hi! Nisam znao gde u koju temu da svrstam Esctaticu 2 pa rekoh ajd' da je ovde napisem. Sta mislite o igri, i da li je vredna kupovanja ?! Unapred hvala.
avanture.946 ultra.boy,
Ima li neko opis za igre BROKEN SWORD, Ako neko ima neka mi poshalje na mail Unapred Hvala! Pozdrav!
avanture.947 ultra.boy,
i opis za igru LEISURE SUIT LARRY 7 "Love for Sail", ako neko ima neka mi poshalje na mail Pozdrav!
avanture.948 saint, -> #946, ultra.boy
Nemam opis ali gledaj Ako volis realne avanture slobodno uzmi Broken Sword < meni se igra jako svidela ali kad sam je presao prodao sam ga. A i Larrija sam imao isto odlicna igra jeste malo laksa avantura od Broken Sworda ali i dalje je odlicna najvise zbog svog humora.Pa se ti odluci sta ces...
avanture.949 ultra.boy, -> #948, saint
Imam ja i Broken Sword, i Larry-ja za Broken Sword opis sam skinuo sa SezamPro-a a trenutno igram Broken Sword ,stigao sam u irsku!
avanture.950 redhead,
Imali neko da mi posalje igru MOON STONE. Bijo bi mu zahvalan. Meni ova igra slici kao Avantura mada moze biti i frp i Arkadna. Pa kako se vama vise svidja . Hvala!!!! bye!! Lambrusco Kid
avanture.951 saint, -> #949, ultra.boy
=> Imam ja i Broken Sword, i Larry-ja => za Broken Sword opis sam skinuo sa SezamPro-a => a trenutno igram Broken Sword ,stigao sam u irsku! Preso sam obe :))))))))))))
avanture.952 pisht,
Bio bih zahvalan za pomoc u Leisure Suit Larry "Love for Sail" epizodi. Sakupio sam skoro 300 poena i pohvatao 29 dildoa, ali vec neko vreme se skroz bezuspesno vrtim po brodu. Unapred hvala.
avanture.953 van.gogh,
Davno to bese...igrao sam igru DREAMWEB... Ako neko ima nek salje...il' nek kaze da ima...;) Igra vlada...ponovo mi se igra...ove danasnje igre sve sisaju...
avanture.954 saint, -> #952, pisht
=> Bio bih zahvalan za pomoc u Leisure Suit Larry "Love for => Sail" epizodi. Sakupio sam skoro 300 poena i pohvatao 29 dildoa, => ali vec neko vreme se skroz bezuspesno vrtim po brodu. Unapred hvala. Reci,gde si se zaglavio?
avanture.955 strider, -> #950, redhead
darth.vader on line :) >> Imali neko da mi posalje igru MOON STONE. >> Bijo bi mu zahvalan. Im'o sam ja istu, i preso je jedno 1000 puta ;) Aj, potrazicu, pa cu da vidim nesto... :) See ya, Darth :)
avanture.956 pisht, -> #954, saint
>....Reci gde si se zaglavio? LARRY VIII Love for Sail: Nisam uspeo da uradim nista ni u jednom takmicenju, prosao sam Juggs-e, imam chase lights, daljinski, lonac, so, noz,lime juice, erotsk knjigu o Herkulesu, deodorant sprej, klozet papir, stranicu zurnala etc... Kako da upotrebim nesto od ovoga? Probao sam svasta, ali nema rezultata. Sta da uradim sa Jammie, Peggy, prank-om, onim kerom na mostu itd.., kako da dobijem nesto u nekom takmicenju? Veliko hvala.
avanture.957 saint, -> #956, pisht
=> LARRY VIII Love for Sail: Pa... Kao prvo to je Larry VII a ne VIII Da bi pobedio u bacanju potkovice pogledaj u nogu one statue velike dole sto je onaj covek pravi Pokupi 2 kocke i statua ce se porusiti popni se gore i zavezi oko siljka na plafonu onaj kais. sada kada budes otisao gore ukljuci daljinski i onda samo bacaj potkovice.
avanture.958 ultra.boy,
Jel ima neko opise za sledece igre: 1.Day of the tentacle 2.The DIG 3.Leisure Suit Larry 7 "Love for Sail" ako ima neka mi neko poshalje na mail ili u ovu konferenciju.
avanture.959 ranx, -> #958, ultra.boy
> 3.Leisure Suit Larry 7 "Love for Sail" Pogledaj poruke 2.589 i 2.591 ove conf.
avanture.960 mbursac,
Nesto sam zaglavila u LBA2:Twinsen`s odyssey. Zna li neko kako se dolazi na Doom Of Slate( treci test za carobnjaka) i kako se oslobadja onaj nesrecni Lighthouse Keeper. Moj primerak igre je nesto skracen- oko 170MB(nalazi se na TOP GAMES `97) pa bih htela da znam da li se to odrazava na nju. Unapred hvala.
avanture.961 jjerry,
Jel' igrao neko onu avanturu koja se deshava na Titaniku ? Ja je kupio na slepo,pa tekoh da vidim dal' sam se zajebo :) Poz. §JţÔÔśř
avanture.962 jjerry,
Tiche se Sherlock Holmes 2 : Rose Tattoo... Dakle,kako mogu da iskoristim neki objekat koji imam u inventaru na nekoga ili neshto i kako mogu da uzmem neshto? Ili je mozhda sve po principu onih glupavih "pametnih" kursora...
avanture.963 xlab,
Za pristup novootvorenoj grupi Tomb Raider javite se na eMAIL!
avanture.964 the.edge, -> #960, mbursac
T?>> Nesto sam zaglavila u LBA2:Twinsen`s odyssey.Zna li neko kako se T?>> dolazi na Doom Of Slate( treci test za carobnjaka)i kako se oslobadja T?>> onaj nesrecni Lighthouse Keeper. Kakav test? Btw: Ni ja ne mogu da oslobodim Rapha, pokusao sam i da se popnem na zid, ali ne ide. T?>> Moj primerak igre je nesto skracen- T?>> oko 170MB(nalazi se na TOP GAMES `97)pa bih htela da znam da li se to T?>> odrazava na nju. Nema to veze. Ti imas ripovanu verziju koja nema animacije/speech i cd muziku ili sl. (ne znam tacno posto nisam video rip), inace imas sve sto i drugi. Ja sam punu cd verziju kupio kod skc-a za 60din (14dm) sto je potpuno prihvatljivo, a uz to izgleda kao original. Naravno, sve to na srebrnim diskovima. Anyway, LBA & LBA2 su jedne od naj. igara koje sam igrao. AcCeSS DeNiED
avanture.965 the.edge, -> #964, the.edge
LBA2: Twinsen's Odyssey Otkrio sam kako se dolazi do Rapha - svetionicara. Dodji do pecine gde se nalazi Raph, idi ka vodi. Odatle probaj da bacis magic ball na switch. Neces uspeti iz prvog, ali posle par puta pogodices switch i vrata ce se otvoriti. Kada dodjes u drugu sobu idi skroz napred, opet ces naici na switch i njega ces aktivirati na isti nacin. Btw: Tu se nalazi i bure. Ako bure ispitas nacices detelinu sa cetiri lista iliti continue. Vrati se na pocetak druge prostorije. Uzmi zalet i u toku trcanja skoci na polomljene merdevine. Tu ces videti Twinsenovog prijatelja, patuljka iz prvog dela, mada on sada nije toliko bitan. Nastavi dalje i ubi 2 monstruma (zaboravih im ime) - od oba ces dobiti kljuc. Kada udjes u finalnu prostoriju, cekace te Mele ili vec kako bese ime ;). Nije preterano tezak za ubijanje. Oslobodi Rapha i podji ka izlazu gde cete cekati Zoe. Sa njom kreni na svetionik i uzivaj (ako imas) u prelepoj animaciji. :) P.S. Koliko mi se cini ti nisi nasla svetionicara nego si na "prevaru" usla u feribot. Ne smes da odes na Desert Island ako prethodno nisi namestila lepo vreme, tj. oslobodila svetionicara! Covek koji prodaje karte za feribot je lepo rekao da se ne ide dok traje mecava! Btw: Ja sam se zaglavio kod drugog testa - ne mogu da dohvatim balsamov cvet?! Isto tako ne mogu da pobedim na takmicenju u voznji kartinga - stalno mi kaze LOST!! iako predjem startnu liniju kad i on. Ima neka caka? AcCeSS DeNiED
avanture.966 mbursac, -> #964, the.edge
>>Kakav test? Test koji dobijas od carobnjaka u Skoli magije na Desert Island-u. Na Desert island se dolazi tako sto u turistickoj agenciji (kod ribara) kupi karta(prvo pogledaj plakate) pa dodjes kod broda izaberes kartu iz iventara i kliknes Enter. Skola magije je na groblju. Drug mi je rekao kako se oslobadja Raph. Stanes kod buradi(u pecini) i magicnom loptom gadjas polugu na drugoj strani. Otvorice ti se vrata.
avanture.967 mbursac, -> #965, the.edge
Balsamov cvet dobijas kada sa stene nasuprot cvetu skocis autom. Prilaz toj steni je blizu prilazu groblju. Da bi bio siguran da si na pravom mestu primetices mali drveni nastanak na steni sa koje skaces autom (i nasuprot tome isti na steni balsam biljke). Nadam se da sam pomogla.
avanture.968 the.edge, -> #966, mbursac
Znam ja za kartu i ostalo, samo ti rekoh da ne smes da ides u feribod sve dok ne sredis vreme (oluju). Btw: Ja sam stigao do podzemlja, tacnije nalazim se na Zeelich planeti, ispod lave. AcCeSS DeNiED
avanture.969 vule.,
Day of tentancle Kako probuditi doktora kada se sazna sifra a on i dalje pretura po sefu sa ugovorom?
avanture.970 aandric,
E, jel igrao neko Toonstruck? Ako jeste molim ga da mi posalje kompletno resenje ili malu pomoc kako da udjem u onaj mracni zamak i kako da pobedim u kuglanju. Moze u mail a moze i ovde.
avanture.971 aandric,
U stvari koji predmet trba da se stavi u malevator umesto igli (broj 6 na satu)?
avanture.972 sfilip,
igral neko blade runnera?
avanture.973 sane,
Aj nek mi neko baci u ovaj conf reshenje igre space quest 5 - the next mutation... il nek imenuje broj poruke u kojoj je resenje bilo... pozdrav drejk
avanture.974 aandric,
Za sta u Toonstruck-u sluze ona vrata u obliku klovna? Mislim kako kroz njih da prodjem?
avanture.975 aandric,
I kako da otvorim onaj kovceg tamo gde ona tri debila igraju karte?
avanture.976 drejk,
resenje space questa 5
avanture.977 mdimitrijevic,
Da li neko ima rešenje igre Little Big Adventure ili Relentles:Twinsen... ? Igra je iz 1994-95 godine i poprilično je dobra.
avanture.978 the.edge, -> #977, mdimitrijevic
Igra je fenomenalna, a jos bolji je nastavak - Twinsen's Odyssey! Jedna od najboljih avantura, koje sam igrao! Na mail mozes da mi kazes gde si se zaglavio i sl. Ako ti bas bude potrebna pomoc, sa interneta cu nesto da dovucem. AcCeSS DeNiED
avanture.979 niko., -> #976, drejk
>resenje space questa 5 shalji opet, nisi zakachio.. ;>
avanture.980 mdimitrijevic, -> #978, the.edge
> Igra je fenomenalna, a jos bolji je nastavak - Twinsen's Odyssey! > Jedna od najboljih avantura, koje sam igrao! > Na mail mozes da mi kazes gde si se zaglavio i sl. > Ako ti bas bude potrebna pomoc, sa interneta cu nesto da dovucem. Nabaviću drugi deo, obavezno. Avantura je fenomenalna jer nije previše teška, a grafika je odlična. Odglavio sam se i završio je po drugi put :) Nabavio sam tu igru kada se pojavila i završio je. Pre neki dan rešim da se malo podsetim i završim je ponovo :)
avanture.981 kiklop,
Cheatovi za Heroes Of might & Magic II: 8675309 - otvara kkompletnu mapu 32167 - odabranom heroju dodeljuje 5 crnih zmajeva 911 - uzrokuje trenutnu pobedu
avanture.982 pvlada, -> #981, kiklop
> 8675309 - otvara kkompletnu mapu > 32167 - odabranom heroju dodeljuje 5 crnih zmajeva > 911 - uzrokuje trenutnu pobedu Bilo je već ;)
avanture.983 retaliator, -> #981, kiklop
promasio si rubriku.
avanture.984 ultra.boy,
Jel ima neko opis za igru HARVESTER pozdrav, Vlada
avanture.985 isijan,
ide harvest.txt
avanture.986 morkin,
Ima li iko rešenje za Broken Sword 2? Kako se uzima srebrna flaša panduru pijancu na samom početku igre?
avanture.988 hardboy, -> #986, morkin
evo resenja za BROKEN SWORD 2 brokens.txt
avanture.989 noay,
Da li ima neko ovdi resenje za avanturu "Rama" ili da mi pomogne..:kako se oslobodi ptica zarobljena u masini sta se radi sa onim semenom<veliko zeleno lici na krastavac> ajd uzdravlje
avanture.990 bokir,
Discworld II, Čin drugi... Kako da nateram Rincewinda da legne na onu ploču u mrtvačnici?
avanture.991 saint, -> #990, bokir
=> Kako da nateram Rincewinda da legne na onu plocu u mrtvacnici? Pa... Trebas prvo da zagrejes ono ogledalo Iskoristis na sebi onu vestacku ruku i sve to pod uslovom da se patolog nalazi u mrtvacnici.
avanture.992 slobodanz,
U disc 2 imam problem presao sam sve pocetnelokacije i imam cizme ali neznam kako da nakacim smell na njih ili kako da nabavim med od pcelara ili...
avanture.993 sherloc, -> #992, slobodanz
Imas kompletno resenje igre u "Svetu kompjutera 6-7/97".
avanture.994 slobodanz, -> #993, sherloc
Bas ti hvala ja potpuno zaboravio za S.K.!!;)
avanture.995 milun,
Ako neko moze da mi preporuci dobru avanturu, i da mi da informaciju o cemu se tu zapravo radi. Inace imam 486,12mbram,vga,mis i ostale normalne komponente. Avantura nemora da bude novijeg datuma vazno je da je kvalitetna i dobra. Unapred zahvalan Milun
avanture.996 the.edge, -> #995, milun
Od avantura preporucujem ti sledece: LBA2: Twinsen's Odyssey * LBA (Little Big Adventure) * Curse Of The Monkey Island * Secret Of The Monkey Island I & II * The Dig * Full Throttle Star Trek: The Next Generation * Ecstatica I & II The Beast Within Sa (*) su obelezeni moji naj-naj favoriti. AcCeSS DeNiED
avanture.997 aandric, -> #995, milun
> Ako neko moze da mi preporuci dobru avanturu, i da mi da > informaciju o cemu se tu zapravo radi. > Inace imam 486,12mbram,vga,mis i ostale normalne komponente. > Avantura nemora da bude novijeg datuma vazno je da je kvalitetna i > dobra. Preporucujem ti novije: 1)Leisure Suit Larry 7 2)LBA 2 Twinsen's Odyssey 3)ToonStruck 4)The Curse of Monkey Island 5)Broken Sword 2 starije: 1)Secret of The Monkey Island I II 2)Sam & Max Hit The Road 3)Blue Force 4)Day Of the Tentacle 5)Leisure Suit Larry 6 P.S. Igre lba2 Twinsen's Oyssey i Leisure Suit Larry imam na cd-ovima pa ako hoces mogu povoljno da ti ih prodam ili da se menjamo.
avanture.998 vantic,
Ej , kako ce da radi LBA2 na jednoj 486-ici na 120 MHZ , 16MB , cd4X , Svga itd.?
avanture.999 noay, -> #995, milun
Ako neko moze da mi preporuci dobru avanturu, i da mi da informaciju o cemu se tu zapravo radi. -------------------------------------------------------------------- Ja ti toplo prporuchujem avanturu Ripper ili Riper <ne secam se> Uglavno staje na 6 cd garantovano je neces preci u narednih godinu dana<bez resenja naravno> i mogo bi da odigras i Ramu<3 cd> nije losha... El ima neko resenja za ramu il je preshobar na drugi cd.. ja sam zaglavljen na pochetku
avanture.1000 saint, -> #997, aandric
A sto niko ni da pomene Discworld II Najbolji je od svih. Evo mojih predloga: 1.Discworld II 2.Curse of Monkey Island 3.Leasure suit Larry VII
avanture.1001 the.edge, -> #998, vantic
Neverujem da bi LBA2 glatko isla na 486ici, jer je grafika fantasticna, a ne trazi 3dfx karticu, sto znaci da maximalno koristi procesor. AcCeSS DeNiED
avanture.1002 zoran.r, -> #991, saint
=> => Kako da nateram Rincewinda da legne na onu plocu u => mrtvacnici? => Pa... => Trebas prvo da zagrejes ono ogledalo => Iskoristis na sebi onu vestacku ruku => i sve to pod uslovom da se patolog nalazi => u mrtvacnici. Potreban je još i led.
avanture.1003 saint, -> #1001, the.edge
=> Neverujem da bi LBA2 glatko isla na 486ici, jer je grafika fantasticna, => a ne Grafika je skoro ista kao i u prvom delu. BTW u njenom readme fileu pise da je minimum pentium na 90 sa 16 mb rama. Sto znaci da bi ipak mozda mogla da radi na 486-ici. Vredi probati.
avanture.1004 the.edge, -> #1003, saint
Ista kao u prvom delu??? Ti izgleda zaboravljas na 3D okruzenje. Grafika je ista samo u zgradama/kucama, tj. u unutrasnjim prostorijama. AcCeSS DeNiED
avanture.1005 saint, -> #1004, the.edge
=> Ista kao u prvom delu??? Ti izgleda zaboravljas na 3D okruzenje. Grafika => je ista samo u zgradama/kucama, tj. u unutrasnjim prostorijama. Jeste ali ni napolju nije preterano precizna. Tako da nije lose iznajmiti iz nekog CD kluba i probati igru da li radi.
avanture.1006 aandric, -> #998, vantic
> Ej , kako ce da radi LBA2 na jednoj 486-ici na 120 MHZ , 16MB , > cd4X , Svga itd.? Ja imam 486-icu na 120 MHZ a u vreme igranja LBA2 imao sam samo 8 MB i igra je radila odlicno sem za vreme nekih medju-animacija kada je malo usporavala. Masina ti je dovoljno dobra da ne smes da propustis ovu igru!!! AAndric.
avanture.1007 aandric,
Prodajem sledece diskove: 1)Leisure Suit Larry 7 2)LBA2 Twinsen's Odyssey Cena je 10dm Poruke na mail. Moguca i zamena diskova.
avanture.1008 aandric, -> #1007, aandric
Zaboravih da kazem da su igre originali(fabricki rezani).
avanture.1009 noay, -> #1008, aandric
>> Zaboravih da kazem da su igre originali(fabricki rezani). A koliko koshta to zadovoljstvo?
avanture.1010 aandric, -> #1009, noay
> A koliko koshta to zadovoljstvo? Kosta 10DM ili 55 din. Larry je vec prodat i ostao je samo LBA2.
avanture.1011 dzim,
E, treba mi pomoc oko HARVESTERA.... Stigo sam do chetvrtog dana izjutra... Ukro sam onu odecu od vatrogasaca i prijavio ovom u Lodge i kupio one stvarchice iz prodavnice, al nece da mi se zavrshi jutro i da pochne veche.... Tamo u onom uputstvu shto je neko ovde poslo, pishe da samo to treba da uradim i onda sledi veche... A vecheri nema.... Jel treba josh neshto da uradim? Ajd, ne bilo vam teshko, itno mi je... 10x.
avanture.1012 jjerry,
Kako da izadjem iz zmije koja me pojede kada prodjem kroz cvece levo od glavnog ekrana u Puerto Pollo ?
avanture.1013 jjerry, -> #1012, jjerry
OK,zmiju je bilo lako preci... E,a kako da uzmem zlatan zub u onoj radnji sa piletinom :) od tipa kada mu ga vec izvuchem.Finta je shto ne mogu da izadjem iz radnje sa zubom kod sebe :( Nije moguce da niko nije igrao bre ?
avanture.1014 the.edge, -> #1013, jjerry
T?>> E,a kako da uzmem zlatan zub u onoj radnji sa piletinom :)od tipa T?>> kada mu ga vec izvuchem.Finta je shto ne mogu da izadjem iz radnje sa T?>> zubom kod sebe :( Ne znam da li si pre probao, ali "udahni" malo helijuma iz balona. "That makes my voice sounds funny" - reci ce Guybrush. ;) E, pa na isti stos ces da odneses zub. Uduvaj se helijumom ;), zatim uzmi i zvachi zvaku. Zub ce se naci u balonu, a posto si uzeo helijum, on ce odleteti kroz prozor. Kako ces ga posle naci, snadji se sam. :) btw: u buduce preciziraj o kojoj igri pricas, jer ne znaju svi da prepoznaju igru samo prema opisu. ;) AcCeSS DeNiED
avanture.1015 saint, -> #1012, jjerry
=> Kako da izadjem iz zmije koja me pojede kada prodjem kroz cvece => levo od glavnog ekrana u Puerto Pollo ? Iskoristi onaj cajnik sa cvetom a zatim to sto dobijes sa zmijom.Srecan zivi pesak :)
avanture.1016 jjerry, -> #1014, the.edge
Znam,vec sam to uradio i preshao. A shto se preciziranja tiche ti si replicirao poruku koja je replika moje proshle poruke u kojoj sam rekao o kojoj se igri radi :) 10x anyway.
avanture.1017 jjerry, -> #1015, saint
Zakasnio si :) Vec sam to preshao.. 10x anyway.
avanture.1018 the.edge, -> #1016, jjerry
Errr...ne bih rekao da si napisao ime igre...pogledaj sam, pa ces da vidis da sam upravu. ;) AcCeSS DeNiED
avanture.1019 jjerry, -> #1018, the.edge
Tako je...nisam rekao. Verovatno sam bio pod utiskom igre :)
avanture.1020 dzim,
jel znade neko neku adresu na shinternetu de ima reshenja za raznije ti avanture?
avanture.1021 saint, -> #1017, jjerry
=> Zakasnio si :) Vec sam to preshao.. Zajebo si me :) BTW: javi kada predjes celu igru :))
avanture.1022 jjerry, -> #1021, saint
Ma nisam te zajebao...Je li,shta da radim u pozoristhu sa ona dva idiota (i sa svetlima na gornjem spratu)? Btw. nashao sam svu posadu i mapu,a brod cu verovatno da nadjem kad zakrpim chamac. E kako da zakrpim chamac ? (neshto sa biskvitom i sa bisquit cutterom ? )
avanture.1023 saint, -> #1022, jjerry
=> Ma nisam te zajebao...Je li,shta da radim u pozoristhu sa ona dva => idiota (i sa svetlima na gornjem spratu)? Btw. nashao sam svu => posadu i mapu,a brod cu verovatno da nadjem kad zakrpim chamac. => E kako da zakrpim chamac ? (neshto sa biskvitom i sa bisquit => cutterom ? ) Fjuu... Ima tu mnogo toga... Uzmi prvo i iskoristi modlu sa jednim od dva preostala gumena drveta u gradu. Zatim uzmi i iskoristi dobijeni cep sa lepkom a zatim to sa rupom na camcu. i eto vec si na camcu. Kad dodjes ispred broda saseci dasku za skakanje nozem.Na brodu ce te ubaciti u karan i posuti perjem.Onda idi u restoran i uplasi gostionicara. On ce s tobom u supu i eto tebe u brodu.Koristi knjigu sa majmunom ili onim ludakom i tako ih oteraj.Kasnije ces na predstavi videti majmune.Mapu do devojke ces naci u sobi broda. Kada budes stigao u pozoriste zapisi redosled na mapi i onda pritiskaj svetla u pravcima u kojima ti je zapisano na mapi koju si uzeo sa broda. Tako ces saznati di je Elena.Posle samo treba ulje ili nesto klizavo da iskoristis sa kuglama i nema vise izvodjaca. Lopatu sa grobom i eto Elene. To bi bilo to...
avanture.1024 supers,
Kupio sam sestri Tomb Raider II ;) Ona vas pita kako se izlazi iz pećine na prvom nivou. Došla je do vrha, skače, i ništa...
avanture.1025 jjerry,
Na blood islandu : (opet Curse of the Monkey...) Nabavio sam insurance policy a poshto mi trebaju pare za poker sa ona 2 kretena na skull islandu (imam 5 death karata) mislio sam da "umrem" i da se nadjem u tetkinoj kripti :) E sad,na koju foru ja da dokazhem onom bartenderu da sam ja zaista Goodsoup ??
avanture.1026 the.edge, -> #1025, jjerry
Nadam se da si skinuo sliku i odsekao facu onog tipa sa slike. Jedan deo stavi na ogledalo (pretpostavljam da si to vec uradio), a drugi stavi na vrata na spratu (tamo gde se nalazi ono okno). Udji u sobu i pogledaj kroz to prozorce. Naici ce onaj tip sa shanka da razgleda slike i uocice tvoju facu, tj. na taj nacin ce ti poverovati da si stvarno goodsoup familija. Takodje, treba ti i ona knjiga o istoriji goodsoup familije... AcCeSS DeNiED
avanture.1027 mikson,
U igri o kojoj se vec pricalo(monkey) kako da sakupim svu posadu imam jednog za zub ali kako da uvredim drugog i da pobedim treceg u bacanju stangli? Takodje kako da skinem mapu sa ledja onog na plazi?
avanture.1028 jjerry,
Ok,doshao na Monkey Island,bio mali,pa opet veliki :) i doshao na onaj tobogan o' Death.Uzeo sam bure ruma i konopac.Shta sad da radim dok me Le Chuckie juri ?
avanture.1029 the.edge, -> #1028, jjerry
Stavi sve to na onog ledenog majmuna. Konopac poli sa uljem iz uljane lampice i sacekaj da se LeChuck pojavi i suni mu biber...to je the end (videces kako ;) ). AcCeSS DeNiED
avanture.1030 vesic,
E, ako neko zna... ...Ace Ventura, Treci sluchaj u onom zamku... Shta da radim? Unapred hvala Vesa
avanture.1031 jjerry, -> #1029, the.edge
Znam,znam..hvala :) Vec sam preshao igru :)
avanture.1032 the.edge, -> #1031, jjerry
Nije mi jasno zasto onda pitas? Ako ti vec ne ide, ti se malo pomuchi, a ne odma da pises u konf. ;) AcCeSS DeNiED
avanture.1033 mikson,
Kako da kada imam posadu isplovim sa ostrva?
avanture.1034 supers, -> #1024, supers
Kako se izlazi iz pećine na prvom nivou Tomb Raider II? Gde se nalazi pukotina (gap)?