avanture.829vector,
Subj: TimeGate
Sta raditi kod ovce ?
Jel mogu nesto da uradim gore (kada se popnem kroz kamin) ?
avanture.830de.vil,
Space Quest V
kada se stigtrece anete neko me napada i daje mi pet minuta da se predam
Sta treba uraditi da biizbeglo moje unistenje!!!!!
avanture.831de.vil,
Sherlok Holmes
KAko se na dokovima hapsi tip koji je ubio Saru.
avanture.832de.vil,
Beneath a Steel Sky
Kako se ulazi u metro.Uzeo sam casu sa otiscima prstiju vlasnika lokala.
avanture.833vector,
HELP!
U pitanju je igra 'Time Gate'. Dosao sam do manastirske kapele.
a) Sta raditi sa wooden box i hologramom ?
b) Kako iskopirati potrebne informacije iz knjige ?
avanture.834de.vil,
Kako uzeti mikrofon u zakljucanoj sobi u CHAPTER II
Kada Chapkin udje u sobu puca na svaki odgovor.Sta dalje?
KGB!!!!!!!
avanture.835gasic.vladimir,
Jel ima neko avanturu TOUCHE!?
Ako neko ima neka mi se javi na MAIL!
Gasic.Vladimir
avanture.836pvlada,
Igram The Last Express i stigao sam do koncerta na drugom CD-u,
i šta god da radim posle jedno pola sata igranja dođem u Beč i
tu me neki ubiju i ponovo se vraćam na početak koncerta.
Da li neko zna šta trebam da radim ?
Pozdrav Vlada
avanture.838mmilosh,
-> #836, pvlada> Igram The Last Express i stigao sam do koncerta na drugom CD-u,
> i šta god da radim posle jedno pola sata igranja dođem u Beč i
> tu me neki ubiju i ponovo se vraćam na početak koncerta.
> Da li neko zna šta trebam da radim ?
Znam ja! ;))) Ali tek kad sam pitao jednog što je prešao. (pa dobro, ovako
bar možeš da vidiš razne mogućnosti;)))
Nego, treba da uzmeš master key iz Anninog compartmenta (F), ali to može tek
posle 3:30 otprilike kad ga Kahina tu ostavi pošto traži jelte Firebird.
Za to vreme (pre 3:30) možeš da uradiš drugu vrlo bitnu stvar: Da uzmeš
Firebird jednostavno iz WC-a između soba A i B (deda i unuka). Jaje možeš
da ostaviš u svojoj sobi u odgovarajućem sanduku, ali Kahina će ga odatle
malo kasnije ukrasti, zato moraš da ga sakriješ na drugo mesto: u teretnom
vagonu, na samom kraju istog, kod Anninog psa. Moraš ga prvo pustiti iz
kaveza i tu ostaviti jaje. Naravno moraš sačekati da se kondukter skloni
odatle kako bi nesmetano ušao u teretni vagon (čekaj da naiđe neka usputna
stanica, pa će čovek otići da obavesti putnike).
E, do sada je već prošlo 3:30 (do 4:25 moraš da obaviš sledeće radnje). Uđi
u compartment E (kad te kondukter ne vidi) i preko prozora pređi u F. Naći ćeš
po fiokama dokument koji ti razjašnjava neke stvari, a master key je u
skrivenoj pregradi u kovčežiću sa nakitom. Pogledaj ga sa prednje strane i
pritisni srednji dragulj, te će se otvoriti.
Najbitniju stvar ostavljam za drugi put (u slučaju da ne provališ dalje) da ti
ne bih kvario zadovoljstvo. :))
avanture.839pvlada,
-> #838, mmilosh>Znam ja! ;))) Ali tek kad sam pitao jednog što je prešao. (pa
Hvala ti puno :)
Pozdrav Vlada
avanture.840rmilos,
-> #796, vule.
Sho ne uzmes Day of the tentacles, lepsa je :)
a uz to imas i maniac mansion na nj....
... Ne veceras draga, kupio sam modem.
avanture.841rmilos,
-> #811, smars
Gurni ono iznad vrata (vrata su desno od bunara)
to je nesto kruznog oblika u rupu u stepenicama ispod lifta
i ondak ces trebati da uneses sifru a dobijes je
tako sto oduzmes godinu smrti (nekog tipa) od radjanja
... Svi su bili na mojoj strani ,zato je camac i potonuo.
avanture.842rmilos,
Shivers II
----------
Sha da radim sa BAHOS ?(nesto treba u kanjonu ali ne razumem..)
... Hocu da postanem SySop umesto SySop-a !!
avanture.843raikhan,
-> #842, rmilos> Sha da radim sa BAHOS ?(nesto treba u kanjonu ali ne razumem..)
Slusaj vako... Pored bahosa treba da bude znak (iz knjige koju
nalazis u biblioteci: south american pictographs ili tako nesto)
Kada uzmes bahos idi u kanjon i pronadji taj piktogram i klikni
na njega (piktogram). Kada potrefis pravi piktogram dobices neku
slagalicu i kada je slozis idi na kraj kanjone. Tamo je kristalna
lobanja koju pre nisi mogo da okrenes... E sad ces moci! Kad je
okrenes otvorice se vrata levo. Udji i nadji oltar i na njega
postavi bahos kod bahosovog piktografa... Uradi to jos 11 puta
i preso si igru ;))
avanture.844pvlada,
-> #838, mmiloshMM>Znam ja! ;))) Ali tek kad sam pitao jednog što je prešao. (pa
Novi problem :)
Kako da rešim ono Firebird ?
Šta da radim kad se pretvori iz jaja u pticu ?
Pozdrav Vlada
avanture.845raikhan,
-> #843, raikhanE izvini... Nije knjiga South american pictographs (to je Shivers I
) nego symbols and masks! Ali knjiga i ovako nije mnogo vazna: u
njoj vidis znacenje piktograma i naci ces je u biblioteci. Ako
nisi, nadji je :)
avanture.846rmilos,
-> #843, raikhan
Da ,ali kako da dodjem do prave knjige, a i "provalim" koji
je pravi znak za BAHOS ?
... Devojka postaje zena kad duboko u sebi oseti CVRST razlog za to !
avanture.847mmilosh,
-> #844, pvlada> Kako da rešim ono Firebird ?
> Šta da radim kad se pretvori iz jaja u pticu ?
To nije potrebno da se radi sada. Tek mnooogo kasnije.
Reci, jesi li prošao Beč?
avanture.848pvlada,
-> #847, mmiloshMM>To nije potrebno da se radi sada. Tek mnooogo kasnije.
MM>Reci, jesi li prošao Beč?
Nisam :(
Zamenio sam jaje za zlato i pokazao zlato i šta dalje, kada
neđem oružje, onda odma stižem u Beč i tu me uhapse :(
Pozdrav Vlada
avanture.849mmilosh,
-> #848, pvlada> Zamenio sam jaje za zlato i pokazao zlato i šta dalje, kada
> neđem oružje, onda odma stižem u Beč i tu me uhapse :(
E pa, caka je u tome što moraš da pokažeš zlato, ali i da zadržiš jaje.
Znači zlato moraš nekako da ukradeš od Cronosa. Hint: Idi do njegovog
vagona, odnosno između njegovog i spavaćih kola. Otvori desna vrata pomoću
master ključa i popni se na vagon. Tako možeš da kroz staklo na krovu privatnog
vagona uđeš u isti. Naravno sve za vreme koncerta. Ostavljam ti da pronađeš
sam zlato i da pobegneš odatle. Dalje će biti vrlo napeto.
avanture.850raikhan,
-> #846, rmilos> Da ,ali kako da dodjem do prave knjige, a i "provalim" koji
> je pravi znak za BAHOS ?
Pa uzmi za primer onaj poklon bahos: on se nalazi u onoj kutiji i na
kutiji je znak koji samo slepac nemoze da vidi. Taj znak je znak za
Bahos. E ti uzmes Bahos i odes do kanjona,gledas na zidove i vidis
piktografe.Piktografi pucaju (znam, znam :) ali ne obaziri se na to
Nadji medju njima onu sliku koja simbolizuje bahos(sa kutije) i
klikni na nju (ako je prava slika kursor menja oblik iz bahosa u
onaj stari) i eto ti. Cak ti i ne treba knjiga. U njoj samo pise
sta koji znak predstavlja a ne i koji je bahos vezan za njega.
TO ces videti tek kad nadjes bahos. Knjiga je zgodna samo da
znas kako izgledaju znakovi da znas sta da gledas (da ne mislis
da je ispod svakog grafita bahos ;))...
Nije mi jasno sta ti je tu tako tesko...
Ajd, sad sa srecom...
P.S. Knjigu nalazis u biblioteci: skrenes desno od sredine biblioteke
i samo kliknes na knjigu na polici. Nemoj da se iznenadis kad ti
polica padne na glavu... :))))
avanture.851pvlada,
-> #849, mmilosh>E pa, caka je u tome što moraš da pokažeš zlato, ali i dazadržiš jaje.
>Znači zlato moraš nekako da ukradeš od Cronosa. Hint: Idi donjegovog
>vagona, odnosno između njegovog i spavaćih kola. Otvori desnavrata pomoću
>master ključa i popni se na vagon. Tako možeš da kroz staklo nakrovu privatnog
>vagona uđeš u isti. Naravno sve za vreme koncerta. Ostavljam tida pronađeš
>sam zlato i da pobegneš odatle. Dalje će biti vrlo napeto.
Uradio sam to, a posle sam pokazao zlato i vratio ga vlasniku i
posle pogledao sanduk sa oružjem i sad (u ponedeljak kad proradi
CD klub :) ) kd sam stigao u beč trebam da pređem na CD 3, da li
sam trebao da vratim zlato, pošto, ako mu nevratim ona me ubije ?
Pozdrav Vlada
avanture.852crusader,
Pitanje za Leisure Suit Larry 7:
Kako da uzmem kofer koji treba da dam Dru? Odem u skladiste, ali
nijedan kofer ne mogu da uzmem.
avanture.854dzim,
<M> Beavis & Butt-Head in virtual stupidity
Gde se nalazi flomaster?
U SK pishe da ga pokupim na pultu kod zene koja prodaje
preparirane zivotinje, al tamo nema flomastera!
Igra jeste bajata, al ako neko zna nek viche.
10x
avanture.855mmilosh,
-> #851, pvlada> CD klub :) ) kd sam stigao u beč trebam da pređem na CD 3, da
> li sam trebao da vratim zlato, pošto, ako mu nevratim ona me
> ubije ?
Da, da, dobro si uradio. Ubiće te ako mu ne vratiš.
> posle pogledao sanduk sa oružjem i sad (u ponedeljak kad
Misliš na onu scenu sa Vesnom i Annom?
Uglavnom, to je to. Sad nabavi treći disk. :)
avanture.856vogue,
Broken Sword
Kako da popravim mašinu za pranje čaša u baru u Irskoj ?
Da li je potrebno da se pomeri prekidač ispred bara, i
ako jeste, kako ? :)
Ajde ako neko zna nek' pomaže :)
avanture.857de.vil,
GENE MASHINE
Kako uzeti verenicki prsten i gde se nalazi puder za pokretanje rakete?
avanture.859pvlada,
-> #855, mmiloshMM>Uglavnom, to je to. Sad nabavi treći disk. :)
Nabavio sam ga i već treći problem, kada otvorim bombu, šta
trebam da uradim, koju žicu da povučem ?
Pozdrav Vlada
avanture.860mmilosh,
-> #859, pvlada> Nabavio sam ga i već treći problem, kada otvorim bombu, šta
> trebam da uradim, koju žicu da povučem ?
Ajde da ti ne kažem baš odmah sve ;)), pogledaj onu "klackalicu" pored sata
i nešto uradi s njom.
avanture.861pvlada,
-> #860, mmilosh>Ajde da ti ne kažem baš odmah sve ;)), pogledaj onu "klackalicu" pored sata
>i nešto uradi s njom.
Rešio sam to, i došao sam do lokomotive, i voz je počeo da
usporava, pa sam pokrenuo jednu polugu i on je počeo da ubrzava,
ali je Ana zaustavila voz, šta da sad radim ?
Pozdrav Vlada
avanture.862mmilosh,
-> #861, pvlada> ali je Ana zaustavila voz, šta da sad radim ?
Pre negoli to uradiš, vrati se do restorana, i posle otkači putničke
vagone. Tek posle toga idi do lokomotive i tako dalje.
avanture.864pvlada,
-> #862, mmiloshMM>Pre negoli to uradiš, vrati se do restorana, i posle otkači putničke
MM>vagone. Tek posle toga idi do lokomotive i tako dalje.
Konačno sam završio, igra nije loša, ali je mnogo laka (kratka),
ako znaš nekoliko fora možeš da je završiš za svega nekoliko
sati.Isto tako grafika je dosta loša, ali je zvuk odličan.
Pozdrav Vlada
avanture.865crusader,
Jel neko igrao Leisure Suit Lerry 7?
avanture.866mikson,
-> #865, crusader-> Jel neko igrao Leisure Suit Lerry 7?
Imas celo resenje u svetu kompjutera5,6 97! ako nemas te brojeve i
treba ti pomoc obrati mi se posto ih ja imam!
avanture.867crusader,
-> #866, mikson>> Jel neko igrao Leisure Suit Lerry 7?
>Imas celo resenje u svetu kompjutera5,6 97! ako nemas te brojeve i
>treba ti pomoc obrati mi se posto ih ja imam!
Znam da imam, ali ne mogu da pokupim kofer u jednoj prostoriji.
U toj prostoriji kursor nece da prikaze da ima nesto vazno i da
ima nesto sto moze da se uzme.
avanture.868grobar,
Za igru Conquest of the longbow.Kako glase odgovori na pitanja koje
postavlja odnaj "drveni".Znam slova na ruci ali ne znam odgovore(da bude
jasnije)
avanture.869grobar,
ZA BLUE FORCE kuka sluzi da oslobodis psa kada budes izlazio iz skladista
(imas opis u SK sta treba raditi i njemu)
avanture.870dzim,
Jel igro neko mozda HARVESTER??
Igra, bre, vlada....
avanture.871boccio,
-> #869, grobar
Gr> ZA BLUE FORCE kuka sluzi da oslobodis psa kada budes izlazio iz
Gr> skladista (imas opis u SK sta treba raditi i njemu)
Aj' ako te ne mrzi prepisi taj deo iz SK, tj. kako uci u skladiste
na onom ostrvu (dodjem do one ograde iza koje je pas i pojma nemam
gde dalje).
10x
avanture.872doca,
Treba mi pomoc oko 6. nivoa TOMB RAIDER-a (The Colloseum).
Ako neko ima kompletno resenje nek salje! cu.
avanture.873dzim,
-> #870, dzim
I. shta, niko nije igro Harvester?
Pa shta vi radite?
Shta igrate?
avanture.874kiklop,
U prilogu je kompletno rešenje igre Tomb Raider u txt formatu. Svježe
sa interneta. :)
tombr.txtavanture.875de.vil,
GENE MASHINE
Kako u bro¸│du postaviti tri rucke na prozoru?
avanture.876de.vil,
TIME LAPSE
Kako űu Egiptu preci sarene stubove?
Koji stub odgovara űkom bogu?Koji znak kom bogu?
avanture.877grobar,
Blue Force.Prvo sto treba dd uradis da bi usao u skladiste je da onom matorom
koji iznajmljuje camce das novcic i dok je on odsutan zdipi kljuc sa
inicijalim F.W.Zatim pokupi ribarsku mrezu na doku ispred radnje i kreni do
ostrva.Kod kapije baci na psa mrezu i otkljucaj ih kljucem koji si pokupio iz
FUTURE WAWE-a (nalazi se na stolu).
U skladistu pokupi kablove (prvo upali svetlo)i prikljuci na trznsformator i
panel na zidu (u deo koji je skriven)i pokupi pusku. Zatim sve vrati na svoje
mesto i to bi bilo seve.Pozdrav
avanture.878smilicic,
-> #872, doca» Treba mi pomoc oko 6. nivoa TOMB RAIDER-a (The Colloseum).
» Ako neko ima kompletno resenje nek salje! cu.
Pričaj šta te muči, skoro sam to prešao. Nemam kompletno rešenje :(
avanture.879zmdjokic,
-> #878, smilicic> » Treba mi pomoc oko 6. nivoa TOMB RAIDER-a (The Colloseum).
> » Ako neko ima kompletno resenje nek salje! cu.
>
> Pricaj sta te muci, skoro sam to presao. Nemam kompletno
> resenje :(
Neznam da li je fajl koji saljem skinut sa Pro-a ili Net-a pa ga
ponovo saljem ;) ali nadam se da ce biti od neke koristi.
Resenje za Tomb Rider...
Pozdrav, Djole
tombride.zipavanture.880grobar,
Advanture of Willy Beamish:Sta treba uraditi kod fabrike gde vodoinstalateri
strajkuju i kako furnuti kuci?
avanture.881sofke,
-> #832, de.vil> Beneath a Steel Sky
> Kako se ulazi u metro.Uzeo sam casu sa otiscima prstiju vlasnika lokala.
Kad smo vec ko te igre, kako da predjem ono sudjenje, radi ulaska u klub.
Sve varijante sam probao, ali nista... ili ja nisam dobar advokat :) ili
je nesto drugo...
avanture.882bokir,
-> #881, sofke.to de.vil
>> Beneath a Steel Sky
>> Kako se ulazi u metro.Uzeo sam casu sa otiscima prstiju vlasnika lokala.
Odeš kod onog hirurga na I sprat i kažeš mu da hoćeš da imaš te otiske
prstiju...onda se vratiš do kluba i staviš šapu na vrata ;)
.to sofke
> Kad smo vec ko te igre, kako da predjem ono sudjenje, radi ulaska u klub.
> Sve varijante sam probao, ali nista... ili ja nisam dobar advokat :) ili
> je nesto drugo...
Ja sam ga prešao iz prve...ne čini mi se da ima neki štos...
avanture.883isijan,
Hi :), prelistah za minut nekih 110 poruka (koliko se ne javljah, cccc)
pa mi se cini da su trazena resenja za neke od ovih igara....
So, nadam se da sam pomogao....
solves.arjavanture.884cinfo,
Ima li neka dobra dusa koja moze ovde da okaci resenje za igru
The dig?
avanture.885the.edge,
Little Big Adventure
Sta treba da uradim da bi ljudi poverovali da nisam Dr. Funfrockov covek?
AcCeSS DeNiED
avanture.886sofke,
-> #882, bokir>> Kad smo vec ko te igre, kako da predjem ono sudjenje, radi ulaska u klub.
>> Sve varijante sam probao, ali nista... ili ja nisam dobar advokat :) ili
>> je nesto drugo...
> Ja sam ga presao iz prve...ne cini mi se da ima neki stos...
Ma, sve sam probao, ali onaj "jadnik" sto ga branim, stalno dobija
dozivotnu...
avanture.887jjerry,
Ima li neko resenje igre Darkseed 1 ?
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
I ako nekom treba pomoc u
vezi Darkseed II samo neka kaze,jerbo sam preso igru. :)
Poz.
avanture.888bokir,
Ima li neko rešenje za Alone In The Dark 3?
avanture.889shaman,
aj neka neko okaci kompletno resenje za The Dig
Zaglavio sam se kod kontrolnog panela u generatora,kad se ukucavaju
one raznobojni kruzici.
avanture.890jjerry,
Jel' ima neko resenje od Darkseed I ? Ili,jel' zna makar neko sta
da radim u Alien Jail..Treba nekako da dospem u zatvor da bih
ostavio kljuc,ali mora da mi ostane pistolj u Dark World-u.
Na koju foru to da izvedem ?
Poz.
avanture.891rados,
-> #890, jjerryimas resenje u svetu kompjutera!!!!!
10/96 i 11/96
UVEK POMAZEM !!!! :)
avanture.892jjerry,
-> #891, radosJJ=>imas resenje u svetu kompjutera!!!!!
JJ=>
JJ=>
JJ=> 10/96 i 11/96
To je za Darkseed 2 :(
avanture.893rados,
da li je neko na ovom okrutnom svetu igrao toon struck
:(
prijatelj u nevolji!!!
avanture.894the.edge,
Little Big Adventure
Sta treba da uradim da bi narod poverovao da ne radim za Dr. Funfrocka?
AcCeSS DENiED
avanture.895rados,
da li je neko igrao toonstruck
treba mi pomoc
avanture.896redhead,
E treba mi pomoc za Quest of Glory 4.
Kako u Lopovskoj gildi da otvorim sef na koji stavim zlatni cekrk.
I sad ja tu treba da okrecem sa leva na desno ili obrnuto a ja
nemam pojma sta treba da se napise a jos manje na koju stranu da
okrenem cekrk.
Hvala unapred!
Lambrusco kid
avanture.897bokir,
-> #896, redhead> E treba mi pomoc za Quest of Glory 4.
> Kako u Lopovskoj gildi da otvorim sef na koji stavim zlatni cekrk.
> I sad ja tu treba da okrecem sa leva na desno ili obrnuto a ja
> nemam pojma sta treba da se napise a jos manje na koju stranu da
> okrenem cekrk.
Na onom posteru u sobi imaš jednu ceduljicu na kojoj piše da su
to FILCH sefovi i da ih nikad nećeš otvoriti :)
E, FILCH je baš dobitna kombinacija sefa :)
Samo na sefu fali svako drugo slovo, ali nije bitno.
Čekrk okrećeš tako da prvo pokaže na F, onda na mesto gde bi trebalo
da dođe I, pa na L,....
avanture.898grobar,
-> #894, the.edgeSVE STO TREBAS DA URADIS JE DA UBIJES KLONIRANOG ZECA U BLIZINI (SILAZI SA
STEPENICA)I DVA ZECA CE DA TE ODVEDU DALJE.AKO JOS NEGDE ZAGLAVIS SAMO ZVRKNI
PRESAO SAM CELU IGRU!
avanture.899rados,
E,ako neko ima resenje toonstruck neka posalje!!!
a ako je neko presao ili ako trenutno igra,nek se javi !!!rado bih
razmenio misljenja sa njim!!!
OVER DOZE!!!
avanture.900rados,
da li je neko igrao spycraft?
dosao sam kod dela kad pronadjem birdsong-a!i onda me onaj ortak
crnja zove da se vratim u wasington? i onda ne znam sta da radim!
ako neko zna resenje igre nek posalje
Maxmagnus rules
avanture.901rados,
E,da li je neko igrao Dragon Lore 2!! gde da zasadim ono semenje
sto sam dobio od drveta(lokacija suma) e,kako da uzmem ono pecenje
od lopova???
ajde u
avanture.902dr.red,
Kako glase shifre za ulazak u kompijuter u Dream Web-u????????
avanture.903firus,
-> #902, dr.red> Kako glase shifre za ulazak u kompijuter u Dream Web-u????????
^^^^^^^^^^
Kompijuter ?! Šta je to? ;)))
Uopšte, ovo je već treća poruka u poslednjih par dana
u kojoj neki korisnik piše "kompijuter" (u jednoj od poruka na
više mesta, tako da mogućnost tip-felera otpada). Quo vadis,
korisniče?
avanture.904dr.red,
Kako glase sifre za ulazak u kompjuter u samoj igri u verziji za
Amigu.Dobio sam jednu sifru koja bi trebalo da radi za sve licnosti
ali nije tako
pozdrav dr.red :-)
avanture.905stamenovv,
Menjam sledece CD naslove:
(svi su novi i fabricki)
1. Comanche 3
2. Star Command - revolution
3. Star Trek - Voyager
4. MDK
Prednost pri razmeni imaju neki od sledecih:
1. History of the World (Eyewitnws Encyclopedia)
2. Explorapedia
3. Le Louvre
4. The Way Things Work
5. The Animals (San Diego ZOO - Win. verzija)
6. Legendary Lands and Lost Cites
7. Ancient Lands
8. MS Dogs
9. Barbie Fashion Desinger
10.Barbie Storymaker
ili nesto slicno (enciklopedije, decji, edukativni i td.)
tel. 4899-957 ili mail
avanture.906the.edge,
Evo LBA2 theme za win95, ako moze u dir. (cita li neko ovo od uprave, bre?!)
AcCeSS DeNiED
lba2.zipavanture.907pvlada,
-> #906, the.edge> Evo LBA2 theme za win95, ako moze u dir. (cita li neko ovo od uprave,
> bre?!)
Ja mislim da ne ;)
Pozdrav Vlada
avanture.908rados,
Yo,e posto ponovo prelazim Torrins pasage! da pitam posto sam
zaboravio ! u zadnjoj kori zemlje ! gde treba da stavim onu spravu
sto treba da kaze "Brick,come here"!!!!
ajde recite
cu
avanture.909rados,
YoYo da li je moguce da niko nije igrao Toonstruck!??? :(
ajde nek se neko javi
ajde cu
avanture.910pvlada,
-> #909, rados> YoYo da li je moguce da niko nije igrao Toonstruck!??? :(
Teško da će neko da ti odgovori za 3 min ;)
Pozdrav Vlada
avanture.911dragoljub,
Subj: Alien virus
Elem, jel' igra(o) neko ovu avanturu?
Svi ljudi sa kojima sam razgovarao su "zaglavili" baš na istom
mestu. Situacija je sledeća:
Prostorija - raskrsnica. Troja vrata. Leva vrata vode do nekog
tipa koji je dehidrirao u ubrzo umire, zatim do još nekih
prostorija i na kraju do sefa koji se otvara dinamitom. Srednja
vrata se (tako piše) otvaraju samo sa druge strane. Desna vrata se
otvaraju pomoću "čitača dlana". Jednino srednja i desna vrata nisam
uspeo da otvorim i deluje mi da je to nastavak igre.
Situacija podseća na ono "u prostoriji_X u situaciji_Y
otkucajte na tastaturi šifru_Z", a kako sam ja khmmm zagubio
originalno uputstvo, svaka pomoć je dobrodošla.
avanture.912bnikola,
E jel ima neko upustvo za igru LBA2, malko sam se zaglavio..pa bi
mi pomoc dobrodoshla..
-Kako da oslobodim Svetionichara..
>> gioblin <<
avanture.913redhead,
Pitanja za Quest for Glory 4.
1. Kako kad iz katakombe dodjem u zamak da otvorim jedno od dvoja
vrata koja se tu nalaze.
2. U selu u manastiru postoji jedna kniga koja me spljeska sta
snjom.
3. Kod doktora sta treba raditi i gde se nalazi kluc kojim se
otljucavaju vrata koja su iza slagalice.
4. U lopovskoj gildi nisam uspeo da otvorim sef sifrom FILCH .
Ne postoji slovo F. Molim detaljniji opis.
Unapred hvala.
Cao !!!
Lambrusco Kid
avanture.914goth,
Ima li neko:
Resenje za Legend Of Kyrandia 3
Cheatove za Heroes Of Might & Magic 1 ili 2
Tnx.
avanture.915gmatic,
-> #914, goth==> Cheatove za Heroes Of Might & Magic 1 ili 2
Probaj 911 i 32167.
avanture.916bokir,
-> #913, redhead> 1. Kako kad iz katakombe dodjem u zamak da otvorim jedno od dvoja
> vrata koja se tu nalaze.
Zavisi od lika koji vodiš i od verzije igre koju igraš.
Mnoge verzije imaju bagove, kod moje je problem bio taj što je igra
pucala kad god pokušaš da otvoriš desna vrata u toj sobi. Nije ni bitno koja
vrata otvaraš, jer uvek možeš da obiđeš ceo zamak.
Ako si fighter, možeš silom da otvoriš vrata, kao thief ćeš morati da
ih obijaš, a za wizarda (barem bilo kod mene ;) su sva vrata otključana.
> 2. U selu u manastiru postoji jedna kniga koja me spljeska sta
> snjom.
Samo joj ne prilazi :)
Kad završiš sve u manastiru, možeš i da zapališ knjigu (iz daljine) i
tako spališ ceo manastir.
> 3. Kod doktora sta treba raditi i gde se nalazi kluc kojim se
> otljucavaju vrata koja su iza slagalice.
Kod doktora prvo uključiš mašinu i navedeš je da ti kaže šta jedu
živuljke pod nazivom antwerp. Onda staviš dotičnu hranu na zamku i otvoriš
leva vrata. Kad zamka poklopi jednog malog antwerpa, smanjiš brzinu igre
na minimum i otvoriš desna vrata. Tvoj zadatak je da rotiranjem lavirinta
dovedeš antwerpa do ključa, a posle i do izlaza. Tako dobijaš ključ od
doktorove laboratorije.
Onda odeš do vrata laboratorije i složiš slagalicu, a zatim u nju utakneš
ključ iz lavirinta.
> 4. U lopovskoj gildi nisam uspeo da otvorim sef sifrom FILCH .
> Ne postoji slovo F. Molim detaljniji opis.
Nekih slova nema, ali samo kao da su izbrisana. Tamo gde bi trebala da
budu možeš da postaviš onu iglu.
Ne sećam se tačno kako beše izgled sefa, pa ne mogu ništa detaljnije da
ti kažem.
avanture.917redhead,
Pitanja za Quest for Glory 4
1.Sta sa ribom koja je duh koju sretnem u sumi i kaze mi da nemoze da
me prati ?
2. Cime da obijem vrata ( Nemam nikakav picklock )
3. Sta sve treba uraditi u manastiru i cime da spalim knjigu.
4. Postoji li neki drugi nacin da se udje u zamak sem preko
katakombi.
5. sta treba raditi sa malim kretenkom koji se stvara iz zbunja.
6. sta raditi sa Rusalkom kad joj dam cvece.
U preterao sam :)
E toliko za ovaj put.
Hvala !
Labrusco Kid
avanture.918bokir,
-> #917, redhead> Pitanja za Quest for Glory 4
> 1.Sta sa ribom koja je duh koju sretnem u sumi i kaze mi da nemoze da
> me prati ?
Pričaj s njom nekoliko puta. Kad nestane, ti izađi sa scene i ponovo se
vrati, pa opet pričaj s njom. Cilj ti je da je ubediš da je duh i da se
u životu zvala Ana (Nikolajeva žena). Kad to obaviš, vratiš se u grad
i Nikolaju kažeš za duha.
> 2. Cime da obijem vrata ( Nemam nikakav picklock )
Picklock se nalazi u Thieves Guild, čini mi se baš u onom sefu sa
šifrom FILCH :) (ako nije tamo, onda je u radnom stolu).
> 3. Sta sve treba uraditi u manastiru i cime da spalim knjigu.
U manastiru trebaš da otvoriš onaj zaključani sto i pročitaš šta već
tamo piše, da probaš tečnost iz bureta i da izlečiš Domovoia u glavnoj
odaji.
Ja sam knjigu spaljivao magijom Flame Dart, a bez magije ne znam kako :)
Siguran sam da to nije bitno za završetak igre.
> 4. Postoji li neki drugi nacin da se udje u zamak sem preko
> katakombi.
Za sada ne, kasnije ćeš moći da uđeš i na glavni ulaz.
> 5. sta treba raditi sa malim kretenkom koji se stvara iz zbunja.
Well, trebalo bi da rešavaš njegove zagonetke, ali moja verzija igre je
obično pucala na tom mestu...
> 6. sta raditi sa Rusalkom kad joj dam cvece.
Dolaziš povremeno da popričaš s njom, da saznaš o grobu u močvari i
sličnim stvarima.
avanture.919redhead,
Neopisivo hvala za odgovore za igru Quest for glory 4 .
Ali PROKLETI SEF KOJI SE OTVARA idijockom sifrom nemogu da
otvorim. :''(
Ajde sad malo da otkuliram. Ok . Aha.
1. Gde da nadjem Avokado (voce koje mi je potrebno da ulovim ona
mala sranja kod doktora.
2. Na Domovia sam naleteo samo u krcmi a u manastiru ga nisam
uopste video.
3. Kako da sjebem u manastiru zuto sranje koje me pretvori u puza.
4. Sta znace znakovi na koje nailazim u gildi.
5. Gde je Baba Jaga .
6. Gde je pecina.
tenx!!!
hvala.
Lambrusco Kid
avanture.920bokir,
-> #919, redhead> Ali PROKLETI SEF KOJI SE OTVARA idijockom sifrom nemogu da
> otvorim. :''(
Jel možeš da napraviš screenshot sefa (pomoću ScreenThiefa ili tako
nečega), ili bar da nacrtaš raspored slova na sefu, pa da šalješ 'vamo?
> 1. Gde da nadjem Avokado (voce koje mi je potrebno da ulovim ona
> mala sranja kod doktora.
Avokado sendviči se kupuju kod Olge u prodavnici.
> 2. Na Domovia sam naleteo samo u krcmi a u manastiru ga nisam
> uopste video.
U manastiru, čim uđeš imaš sa leve strane neke vitrine i nešto nalik na
statuu. E, ta statua je Domovoi. Onaj iz krčme će od tebe da zatraži da
pomogneš tom Domovoiu...
> 3. Kako da sjebem u manastiru zuto sranje koje me pretvori u puza.
?? Da nije možda ona statua u podrumu?
E, nju nemoj da diraš (još). Kasnije ćeš morati da odeš po nju, ali za
sada (dok ne središ _sve_ u Thieves Guild) nema nikakve potrebe da je
vucaraš okolo.
> 4. Sta znace znakovi na koje nailazim u gildi.
E, to sam zaboravio... ;)
> 5. Gde je Baba Jaga .
Baba Jaga ti je negde skroz desno u šumi. Klikći ikonicom oka po proplancima
dok ti ne kaže da vidi neku čudnu kuću. Kreći se prema toj kući i naići ćeš
na neko poljanče sa potokom i žbunjem sa svih strana. Pogledaš žbunje sa
desne strane i on ti (čini mi se) kaže da mu izgleda malo čudno...
Treba da prođeš iza tog žbunja. To možeš tako što od Cigana ili Leshya
čuješ magične reči za sklanjanje žbunja, ili tako što iskoristiš
acrobatic skill i preskočiš žbunje.
> 6. Gde je pecina.
Pećina je ono mesto odakle si izašao na početku igre.
avanture.921redhead,
Pa pokusao sam ja Screen thie-om da skinem to. Tj ta ideja mi je
vec pala na pamet ali kad startujem SCT onda mi se QG4 zablokira.
Jel ima ovde neki drugi program za skidanje slika.?
1. Nasao sam Domovia u manastiru ali neznam kako da mu pomognem ?
2. Ona riba duh je ladno nestala iz sume i vise nemogu da je
prodadjem.
3. Sta treba u mocvari da se radi sa zvezdicama koje se pojavljuju
nocu.
4. Gde se nalazi zbunje koje je neko iskopao iz Eraninog vrta ?
Hvala .
Cao
Lambrusco Kid
avanture.922bokir,
-> #921, redhead> Pa pokusao sam ja Screen thie-om da skinem to. Tj ta ideja mi je
> vec pala na pamet ali kad startujem SCT onda mi se QG4 zablokira.
> Jel ima ovde neki drugi program za skidanje slika.?
Pojma nemam. Ali ipak možeš čisto da ispišeš kako idu slova na sefu.
> 1. Nasao sam Domovia u manastiru ali neznam kako da mu pomognem ?
Nećeš ni moći dok ti onaj iz krčme ne kaže da treba da mu pomogneš.
Onda odeš kod doktora Craniuma i uzmeš od njega Rehidration Solution.
> 2. Ona riba duh je ladno nestala iz sume i vise nemogu da je
> prodadjem.
Ona je uvek na istom mestu. Samo izađeš sa te scene i vratiš se
(naravno, samo noću).
> 3. Sta treba u mocvari da se radi sa zvezdicama koje se pojavljuju
> nocu.
Te zvezdice su Whil-O-Wisps, a Rusalka će ti reći da su to duše
dece. Pomoću njih dobijaš jedan ritual.
Prvo na zemlju staviš garlic candy (kupiš u prodavnici) i sačekaš
da se sve dušice skupe na njemu, a onda ih pokupiš praznom flašicom.
Takve ih odneseš na scenu desno (kod onog visokog stuba sa hexapodom na
vrhu) i iskoristiš ih na hexapodu.
> 4. Gde se nalazi zbunje koje je neko iskopao iz Eraninog vrta ?
Žbunje je na onoj sceni gde je klizava staza (skroz na početku).
avanture.923bokir,
Ima li neko crack (ne sifre, crack!) za Monkey Island 2?
avanture.924redhead,
Evo imam ja crack za Monkey Island II.
Pa nek je sa srecom.
Lambrusco Kid
crack.exeavanture.925rados,
Pa necu!! :'( niko nije igrao Toonstruck!! kako to
buuuuaaaaaahhhhhhhaaaaa!! ajde molim vas nek se neko javi!i kaze da
je igrao!!!
ajde cu
avanture.926giulliano,
HELP!
Leisure Suit Larry 8
Ako neko nesto zna neka me mail-uje.
unapred hvala!
avanture.927rados,
E,ovo neceg pa ajde da mi pomognete!!
avanture.928bastion,
-> #926, giulliano>> HELP!
>> Leisure Suit Larry 8
>>
>> Ako neko nesto zna neka me mail-uje.
>> unapred hvala!
Izvini ja nisam u toku ali... kad je izasao Larry 8?
Gde si ga nabavio?
Na kolko CD-a je?
Sta zahteva?
Unapred zahvalan!
BYE
avanture.929saint,
-> #926, giulliano=> Leisure Suit Larry 8
Nije valjda vec izasao
Ako te zanima 7 samo vrisni
avanture.931bokili,
Poceo sam da igram I have no Mouth and i must scream!I nikako mi
ne ide zaglavio sam se sa doktorom,Izvrsio sam operaciju deteta
uzeo,etar,skalper,sat,i u sobi kod ograde sam prekidac za peci
krknuo na max.!
Sta dalje?>?
avanture.932kajko,
Izvinjavam se što remetim red, ali...
U toku je takmičenje u izradi programa za XOX.
Sve dodatne informacije naći će te u PCPROG.6:ALGORITMI od poruke
274 na dalje.
Hvala...
KAJKO
avanture.933rados,
opet ja !!! toonstruck da li je neko presao ili igrao
mail je tu