avanture.312dizel,
-> #311, imangovski> LITTLE BIG ADVENTURE
> Ovo nije ni avantura ni arkadna igra,pa sam imao muke u koju
> temu da je bacim.Ali,cini mi se da sam se sa pravom odlucio za
> ovu.Problem je kako da predjem onaj hram u pustinji(usao sam u
> njega,stavio statuu na plocicu i otvorio vrata).Sta
> posle,odnosno gde se nalazi knjiga koju treba da pronadjem i
> gde je izlaz?Unapred hvala.
Kada prodjes kroz ta vrata,uci ces u u jedan hodnik kroz koji moras da trcis
(desno),a za tobom ce krenuti jedno veliko deblo sa bodljama.Ne bi bilo
tesko pretrcati,da nema rupa u podu,pa ces morati to dosta brzo da obavis.
U stvari,ne secam se bas tacno rasporeda ulaska u sve prostorije(ima ih dosta),
ali moras da pobijes sve na sta naidjes (u jednom treuntku ces naici na tri
loptice koje skakucu).Moras i njih da pobijes da bi ti se otvorila jedna vrata.
Knjigu ces uociti posle dosta trazenja(malo je nezgodno pobiti sve one kosture
...).A knjigu ce cuvati dva kostura.Moj predlog ti je da ubijes jednog,a posle
protrcis pored jednog,jer u momentu kad stignes do knjige,on ce poceti da ti
se klanja i mozes mirno da izadjes.Kada izadjes porazgovaraj sa onim cicom
ispred ulaza u pustinju,...(Ostalo vec necu da ti kazem,jer ce igra izgubiti
draz).Ako zastanes negde,javi se ponovo.
avanture.313slick,
Alo?
Jel ima neka dobra dusa koja je igrala Orion Conspiracy (i tom
prilikom malo napredovala u igri:))? Kako da uzmem BLUEBERRY PIE od
kuvara CHANDRE koju treba da dam nekom tipu (valjda ROWLAND) da bi mi
on rekao something or other? Kako da igram basket sa BROOKS? Jel
treba nesto da uzNem iz DANNY-jeve sobe? Kako (i zasto:))da udjem u
lab od MOGAMI-HUDSON corp.-a?
Pozdrav MK82
avanture.314hose,
-> #301, boduń:) Evo ih BRATE !
Kako da uzmem one dve dame karo kada se kockam u kazinu? Sve živo sam
probao ,al' mi on ne daje karte da ih odnesem terrentu.
BUA ;)
pozdrav HOSE!
avanture.315bodu,
-> #314, hose Pravo da ti kazem NE ZNAM.Ja sam ih samo uzeo i prestao da
igram.Posle ih odnesem tenatu i...
PS: Ako ti je tesko igraj onda ja Jack T Ladd
avanture.316space.ace,
Hi. Reč je o igri Quest For Glory IV: Shadow Of Darkness.
Nalazim se u Moldaviji u nekom gradu. Šta da radim tamo, kog đavola?
avanture.317bcvetkovic,
Hi!
Moze li mi neko reci gde se nalazi krckalica za orahe u igri 11th
Hour?
IVAN
avanture.318deimos,
-> #316, space.ace>> Rec je o igri Quest For Glory IV: Shadow Of Darkness.
Batali poso' odma. Ja je dva puta pocinjao (i mooogi drugi) i nemogoh da
je zavrsim. Nije da je teska nego trazi sifre koje niko nema...
avanture.319johnnya,
-> #317, bcvetkovic >> Moze li mi neko reci gde se nalazi krckalica za orahe u igri
>> 11th Hour?
Ti baš igraš ovu igru sa uživanjem... polako :))
Krckalica za orahe je u stvari jedan patuljak u hodniku
koji ima slično ime (Nutcracker ili tako nešto, zaboravih) :))
■■ Johnnya ■■
avanture.320space.ace,
Hi. Reč je o igri Quest For Glory IV: Shadow Of Darkness.
Nalazim se u Moldaviji u nekom gradu. Šta da radim tamo, kog đavola?
avanture.321stijepic.a,
Ima li neko rešenje za Legend Of Kyrandia (celo) !!!
avanture.322strider,
Pa zavisi na koji deo mislis imas I,II i III
II(hand of fate) imas u jednom starijem svetu kompjutera ako se
setim broja recicu ti ...
Ipak mislim da je bolje da je igras bez resenja a ako se zaglavis pa
mi smo tu c u ...
avanture.323bcvetkovic,
-> #319, johnnya+=+> Ti bas igras ovu igru sa uzivanjem... polako :))
+=+> Krckalica za orahe je u stvari jedan patuljak u hodniku
:)) Pa, znas sta... Celu kuhinju i trpezariju sam pretrazio, pa cak i
onu prostoriju gde se nalazi srce, jer mi je bilo logicno da tu
trazim. I ostale prostorije sam pretrazio (vecinu), ali mi nije
uopste palo na pamet da je onaj patuljak krckalica za orahe. :))
IVAN
avanture.324johnnya,
-> #323, bcvetkovic >> :)) Pa, znas sta... Celu kuhinju i trpezariju sam pretrazio,
>> pa cak i onu prostoriju gde se nalazi srce, jer mi je bilo
>> logicno da tu trazim. I ostale prostorije sam pretrazio
>> (vecinu), ali mi nije uopste palo na pamet da je onaj
>> patuljak krckalica za orahe. :))
:))) A šta ja da ti kažem, ovu igru je igrao čitav "tim" ljudi, u
kojem je učestvovao i moj brat, pa se onda on seća pomalo... tako
nekih detalja... :)
Ah da, igru su inače završili.... :)
■■ Johnnya ■■
avanture.325bcvetkovic,
-> #324, johnnya+=+> Ah da, igru su inace zavrsili.... :)
Svaka cast! :)
IVAN
avanture.326bodu,
Sub: Shadow of the Comet
U onoj kripti ( drugi dan ) sam nasao sobu sa onim djavolom i
cetiri statue.Statue ne mogu da uzmem a ni nemogu da pobegnem od
cudovista.Pa,jel ima neko zadrzanu poziciju posle kripte.
avanture.327radosav,
Igra li neko The Dig?
Imam malo problema.
avanture.328bcvetkovic,
Hi!
Evo opet mene sa 11th Hour. Gde se nalazi rattle (valjda se tako
pise). Pogledao sam u recniku i to ima vise znacenja - zvecka,
samrtni izdah i jos neka za koja mislim da nisu. Ja sam stvarno, ali
stvarno obisao celu kucu, uzimao svaku stvar, pa cak i one za koje
sam znao da nemaju veze sa rattle i nisam nista nasao. E sad, moguce
je da sam neki predmet slucajno propustio, mozda je bio negde u
mraku, pa ga nisam video, ali ja mislim da se nalazi u jednoj
(jedinoj) prostoriji za koju ne znam gde se nalazi - pojavila mi se na
mapi ali ne znam kako da dodjem do nje (nursery valjda). Moze li mi
neko pomoci? :)
IVAN
P.S. Johnnya, ja sam se malo i opustio posto ocekujem da imas odgovor
na svako moje pitanje, ali ovaj put sam bas trazio i ne mogu nigde da
nadjem taj RATTLE :))
avanture.329imangovski,
Opet ja, i opet problemi sa The Little big adventure.Dakle, dizelu,
odgovaraj, i molim te sto pre:) Problem je u onom hramu, u pustinji.
Otvorim ona vrata iza kojih me juri balvan,pobegnem balvanu, i onda
dodjem do kostura, pa kad njega ubijem, ubijem i neke loptice, nadjem
prolaz na cijem kraju je lift, popnem se na lift, ali me on odvede
opet na platformu sa balvanom,koji me opet juri, i sve iz pocetka.Sve
u svemu, vrtim se u krug.
P.S.Ne bih se slozio sa mculetom oko broja poruka u
konferenciji: najvise mali.oglasi, pa sport, pa tek onda igre, sto i
nije neki narocito lep podatak:(
avanture.330mcule,
-> #329, imangovski>> P.S.Ne bih se slozio sa mculetom oko broja poruka u
>> konferenciji: najvise mali.oglasi, pa sport, pa tek onda
>> igre, sto i nije neki narocito lep podatak:(
Tužan si zato što smo "tek" treći, ili zato što misliš da bi u
drugim stručnijim conf. trebalo više da se piše?
PS. Ne tugujte, i oglasi su naši! ;)
avanture.331bodu,
-> #329, imangovski Ne znam tacno gde si zapeo.Trebao si da umaknes onom balvanu i
prodjes kroz vrata.Mozda si ti skocio dole a trebao si da bezis i
preskaces rupe dok ne dodjes do prekidaca.Kad njego povuces otvori ce
se pod i balvan ce pasti i ti srecno idi do vrata ( nije bas
srecno,ima jos jedna klopka ali ces je verovatno lako izbeci ( ne
zaboravi: ne űtrebas da padnes dole ))
PS: Kako da predjem Chapter 2 u KGB? pre sam se zaglavljivao posle
onog hotela Severnaja zvezda ( ili tako nesto ) u pola 6 mi dodje
Chapkin i odvedeme u kupatilo i pita kako sam otkrio njegov studio.Ja
mu kazem da sam video Two wa űys mirror ali me on ubije.
A sada ne znam kako da osvestim onoga coveka ( ne Viktora koji je
vec mrtav nego onog drugog ( Viktor = covek u mantilu sa sesirom ).
Pa, da li neko moze da mi pomogne ?
PS PS: Pitaj dizela ko mu je pomogao da predje igricu.
avanture.332imangovski,
-> #330, mcule>>> P.S.Ne bih se slozio sa mculetom oko broja poruka u
>>> konferenciji: najvise mali.oglasi, pa sport, pa tek onda
>>> igre, sto i nije neki narocito lep podatak:(
>
> Tuzan si zato sto smo "tek" treci, ili zato sto mislis da bi u
> drugim strucnijim conf. trebalo vise da se pise?
Ovo drugo :(
> PS. Ne tugujte, i oglasi su nasi! ;)
Tesko, posto se radi o parama, tesko;)
avanture.333imangovski,
-> #331, bodu> prodjes kroz vrata.Mozda si ti skocio dole a trebao si da bezis i
> preskaces rupe dok ne dodjes do prekidaca.Kad njego povuces otvori ce
> se pod i balvan ce pasti i ti srecno idi do vrata ( nije bas
> srecno,ima jos jedna klopka ali ces je verovatno lako izbeci ( ne
> zaboravi: ne űtrebas da padnes dole ))
Nisam pao dole, vec sam pobegao balvanu i prosao kroz vrata. Ta vrata
vode do merdevina, niz koje sidjem, ubijem kostura u prostoriji sa puno
smetala ( ona koja izbacuju pahulje :), pokupim kljuc, prodjem kroz vrata
, naidjem na loptice koje poubijam, prodjem kroz jos jedna vrata, i nadjem
se u koridoru na cijem se kraju nalaze merdevine, kojima se popnem i opet
se nadjem u sobi sa balvanom :(
avanture.334bodu,
-> #333, imangovski Trebas da odneses statuu do onog postolja i stŰ\┬.s+║şł,«▒
keQavis je na
postolje. Otrvaraju se vrata. (ovo si verovatno uradio).Sada bezis
onome balvanu i preskaces one rupe dok ne dodjes do
prekidaca.Pritisnes ga i deo poda pada i stvara se rupa i balvan pada
dole.ides sada i zaobilazis rupe ( moras da pazis da ne nagazis na
plocicu koja aktivira pucanje iz neke figure posto ako te pogodi
padas dole ) . Trebas da prodjes kroz t÷║a vrata. Probacu da ti
nacrtam.
O- to je postolje na koje stavljas figuru.
+--- to su ű˝ů űvrata kroz
/ koja trebas da prodjes.
║ ╚═══════════════════════════════╝ ║
║ ovim hodnikom bezis od balvana ║
╚═════════════════════════════════════╝
°
˛ {ú:˝÷?a└ˇČţKŻç,I┼Í
avanture.335johnnya,
-> #328, bcvetkovic
>> Evo opet mene sa 11th Hour. Gde se nalazi rattle (valjda se
>> tako pise). Pogledao sam u recniku i to ima vise znacenja -
>> zvecka, samrtni izdah i jos neka za koja mislim da nisu. Ja
>> sam stvarno, ali
Idi po kući i klikni na sve što ti se čini kao neka mozgalica (znaš
ono kada lobanja krene da igra). Da li si igrao ono sa slaganjem
boja, što se nalazi ispod suncokreta ili ono sa kasom (to sve može da
ti uradi ona riba što ti pomaže).
Sigurno će ti se otvoriti sva vrata ako odigraš sve igre. Verovatno
ti se ne otvara ona soba na tavanu...
PS
Ovo mi je burazer diktirao, pazi sve ovo je po sećanju...
avanture.336bodu,
KGB
Kako da osvestim onoga coveka u sobi?( ne viktora koji lezi
mrtav nego onog drugog) rating 42
avanture.337bjevtic,
-> #334, boduUkljucujem se i ja (bjevtic) u razgovor u vezi sa LITTLE BIG
ADVENTURE.
Mapa je dobra, hvala, ali kad prodjem balvan, stignem do nekih soba
u kojima neki pod propada. Prosao sam i to, ali sam se zaglavio u
sledecoj sobi.Evo sta je:
Kad se popnem na jedan zidic (na jedini koji moze da se popne), malo
idem po njemu, ali ne mogu sa njega da predjem na druge zidice,
previse su udaljeni pa ne mogu da preskocim. Sta da radim?
Sta je uopste cilj te sobe? Sta je cilj tog Hrama? Ako je u pitanju
skupljanje para, to mi nije problem, vec sam skupio dosta (oko 230
kredita). Kako da izadjem iz pomenutog %&$##&^@#$ Hrama ???!!
Do groba zahvalan,
JA.
avanture.338bodu,
-> #337, bjevtic Cilj hrama je da uzmes The Book of Bo ( valjda se tako pise
).Nisam dobro shvatio na koju sobu mislis,ali ako mislis na onu na
koju i ja mislim,mislim da cu moci da ti pomognem. To je verovatno
ona soba sa onim platformama.Trebas da se popnes na onaj zidic i
pogodis prekidac onom lopticom.Kad stanes na platformu pogodi
prekidac jos jednom.Opet to uradi i kod sledeceg zida sve dok ne
dodjes do jednog sa stepenicama ( ne mogu sad sve da ti opisujem.U
glavnom imas samo dva puta da gadjas prekidac ).kod njega idi gore i
pritisni prekidac ( zaboravio sam dosta ) i trebas da bezis od
kamena.Sidji dole kod onih merdevina.Ali ni slucajno nemoj da prodjes
kroz onaj mali hodnik sa onom energijom ( ne znam zasto ali bolje
nemoj ).Idi do onih prekidaca i ű─ Ľ _platforma
avanture.339bodu,
-> #338, bodu Idi do onih prekidaca i platforma.Namesti ih tako da6ŹřW╗─ö
|ĹŰŹ;
mozes da se
popnes gore.Pa odguraj onu statuu na ono postolje.Prodji kroz hodnik
i ubi kosture ( ne moras da ih ubijes,mozes samo da protrcis do
knjige i da je uzmes ).Kad knjigu uzmes moci ces da citas one natpise
na onim velikikim pi, plocama
avanture.340vimm,
Molim nekog da mi pošalje komande i pokrete za Bioforge.
Zahvaljujem se.
Miloš
avanture.341bodu,
SUB : Willy Bemish
HITNO MI JE POTREBNO NEKOLIKO HINTOVA!!! Usao sam u Sludge Works i
dodjem do onog prekidaca i STA SAD DA RADIM ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
avanture.342quartz,
C - Combat Mode
Onda koristis Ctrl sa strelicama za odredjene udarce.
Vec ces provaliti koja kombinacija je za koji udarac.
Da bi izasao iz Combat moda moras ponovo da pritisnes C.
S - Save game (koristi sto cesce)
L - Load game
Enter - Uzimanje predmeta
Space - Koriscenje predmeta
I - Inventar
Mislim da je ovo sve.
Ako je potrebna jos neka pomoc , javi.
Quartz
avanture.345quartz,
-> #342, quartzU poruci No.342 su ispisani tasteri koji se koriste u Bioforge-u.
Obicni pokreti se prave strelicama.
avanture.346bodu,
Da li su mi svi dali ignore ili samo nemaju igricu ?
Kako da predjem Sludge works u Adventures of Willy Bemish ?
avanture.347deimos,
Subj: Myst
Jako glupo pitanje: gde je kraj igre?
Dao sam matorom (caletu one dvojice kojima sam podavao plave i
crvene papire) beli papir i on kaze nesto u stilu: borim se
sa mnogo vecim neprijateljem nego sto su moji sinovi, ako
mi treba tvoja pomoc - zvacu te, do tada razgledaj knjige
u biblioteci... I vise se nista ne desava... Jel' se desava
nesto posle ovoga ili je to kraj?
.dEiMoS.
avanture.348slick,
Bzk...
Hitno potrebna pomoc za KGB! Pomagajte ljudi! U R my only hope ;>
1. CHAPTER 1 : Kako da zavrsim chapter? Lepo ubijem Ritu, Amerikanac
mi pobegne, onesvestim Verta/Hollywooda, Uzmem sve iz
stana, odem u department P i onaj major Volvo ;) mi
kaze : Despite your reckless adventurism you haven't
discovered the nature of gangster's activities blahblah
i posalje me na zimovanje u Sibir...
2. CHAPTER 2 (znam da je malo glupo, al nema veze) : Kako da sakrijem
les od onog Viktora koji je dosao da me kokne. Major
Savinkov kaze da ga bacim u kanal i ja to uradim. Lepo ukradem
kolica, bacim ga kroz prozor, polijem ga votkom, dam votku klosarima
i bacim ga u kanal, ali dok se vratim do Hotela, kaze mi da je murija
dosla i da se raspituje za mene i gotovo...
Pozdrav MK82
avanture.349slick,
'El ima neka dobra dusa koja je malko igrala "The Dig" (i napredovala
usput)?
Neznam sta da radim posto Brink pogine i ova riba ode. Ubacio sam
metal plate u alcove, i eksperimentisao sa panelima ispred vrata, al'
nema 'leba od toga;)
Pozdrav MK82
avanture.350bodu,
-> #348, slick Ja sam uspevao da ga bacim.Ali sada ne znam kako da osvestim
onog drugog. Cini mi se da to ima nekakve veze.
Viktora sam bacio tako sto sam ga sakrio u ormar moje sobe i
sisao do recepcije i rekao onome da ode gore posto neki prave
buku.Uzeo sam mu stolicu i izasao iz hotela.Tu sam sacekao kontrolera
( savinkov ) i on me odveo gore ( űa da r űecepcionar ne primeti da
sam mu uzeo stolicu )║ Kad Savinkov ode ja stavim viktora na kolica
polijem ga vodkom i samo ga spustim u kanal ║
LEGENDA:
║ ( unutra je tekst za koji nisam bas siguran da je tacan ) ║
Reci mi kako sionog o{űvestio pa cu mozda moci da ti pomognem
avanture.351deimos,
Pa, dobro, zar niko nije igrao Myst?
avanture.352bodu,
KO IGRA ADVENTURES OF WILLY BEMISH
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!
avanture.353fimi,
-> #349, slick> Neznam sta da radim posto Brink pogine i ova riba ode. Ubacio sam
> metal plate u alcove, i eksperimentisao sa panelima ispred vrata, al'
> nema 'leba od toga;)
Iskoristi kristal ( zeleni ) na Brinku, a kristal bi trebao da nadjes
ako vec nisi na lokaciji sa 4 display-a.
avanture.354slick,
-> #350, bodu2.350
>> Ja sam uspevao da ga bacim.Ali sada ne znam kako da osvestim
>> onog drugog. Cini mi se da to ima nekakve veze.
Stvarno mi nije jasno o cemu ti govoris!
Ja sam to odigrao na sledeci nacin :
Posle razgovora sa onim tipom iza hotela odem u sobu i sacekam
Savinkova. Malo pricam sa njim i onda on izadje i vrati se sa
Viktorom (koji je mrtav). Onda pozovem tel# koji sam nasao kod
Viktora u ruci, i nagovorim njegovog saucesnika da se popne gore.
Ugasim svetlo uzmem Viktorovu odecu i onda ga sakrijem u ormar.
Kad udje ovaj drugi, Savinkov ga napadne, onesvesti ga
i ponovo osvesti. Malo ga ispituje (lomljenjem prstiju) i ode sa njim
(prethodno mi naredivsi da sakrijem Viktorovo telo u kanal).
>> Viktora sam bacio tako sto sam ga sakrio u ormar moje sobe i
>> sisao do recepcije i rekao onome da ode gore posto neki prave
>> buku.Uzeo sam mu stolicu i izasao iz hotela.Tu sam sacekao
kontrolera
>> ( savinkov ) i on me odveo gore ( űa da r űecepcionar ne primeti
da
Ja ukradem kolica od onog tipa u recepciji i ostavim ih na ulici,
zatim se popnem u moju sobu i bacim Viktora kroz prozor. Onda sidjem
na ulicu i stavim ga u kolica, polijem votkom i bacim ga u kanal.
Kada se vratim do hotela bude GameOver jer je policija otkrila
Viktorovo telo ispod mog prozora (!?!?!?) iako sam ga bacio u kanal.
Sta da radim?!!?
avanture.355bodu,
-> #354, slick Meni Savinkov ne osvesti saucesnika nego ga samo onesvesti.Kad
ga pitam koja su moja naredjenja on mi kaze:ne znam sta mi kaze (
neznam kako da napisem ) sta da uradim
avanture.356sandro,
Prisoner of ice
Igra li nekoovu igricu, zaglavio sam se u vojnoj bazi u podrumu
ako neko zna sta dalje...
avanture.357bodu,
Nabavio sam The Big Red Adventure.Kad ga startujem on mi daje
samo komande ( exit to Dos,New Game,Saved game... ) na engleskom,
a u igrici je na nekom sasvim levom ( u setupu sam namestio na
English )
I jos nesto: U igrici mi se stalno pojavljuju neke linije na
ekranu,sta da radim ?
avanture.358basrak,
-> #354, slick> Ja ukradem kolica od onog tipa u recepciji i ostavim ih na
> ulici, zatim se popnem u moju sobu i bacim Viktora kroz prozor.
A da probaš da ga baciš kroz prozor one susedne sobe? Čini mi se da je tako
išlo... ili ipak nije?
avanture.359seki,
Seca li se ko stare igre The Dagger of Amon Ra (Sierra, 1994.god)?
Davno je zavrsih, a sad sam uzeo ponovo da je igram pa sam zapeo.Ima
li ko resenje?
Ognjen
avanture.360mpedja,
-> #359, seki#$%&*-> Seca li se ko stare igre The Dagger of Amon Ra (Sierra, 1994.god)?
#$%&*-> Davno je zavrsih, a sad sam uzeo ponovo da je igram pa sam zapeo.Ima
#$%&*-> li ko resenje?
#$%&*-> Ognjen
Kako si je to pre zavrsio, a sad si zapeo???
Zar to nije malo nelogicno. :)))
avanture.361sdanijel,
Potrebna pomic oko "Lost in time"
Nalazim se ispred neke kapike koja je zakljucana, oterao sam konja
sa jabukom pokupio sam sve iz traktora i skinuo sam pismo sa kapije!
S T A D A LJ E !!!!!!!!
avanture.362ivanb,
-> #361, sdanijelJa sam odavno presao tu igru,ali tog dela se secam.Treba da pomesas
neke dve stvari koje si uzeo iz traktora(upravo se prisecam).Valjda
ces da dobije bateriju ili neku kiselinu(to isprobaj sam nemas mnogo
stvari) i onda to upotrebi na kapiju.IMAS CELO UPUTSTVO U SVETU
KOMPJUTERA 9/94!!
avanture.363mcule,
-> #361, sdanijel>> S T A D A LJ E !!!!!!!!
Vidim da ti je ivanb već odgovorio na pitanje, ja bih samo da se
nadovežem i da kažem da je igra dosta laka. U principu nisam
igrao nešto puno avantura, ali ova mi je zapala za oko i
iznenadio sam se kako sam bistar momak! ;).
Ipak, moram da ti skrenem pažnju da kruži verzija koja u zadnjih
nekoliko scena (poteza) potpuno pobrljavi ekran, tako da je ne
moguće završiti :(. Moj slučaj - nisam video kraj :((.
mc
avanture.364bodu,
-> #361, sdanijel Ja sam na veoma lak nacin presao igru.Za Ovo ti treba oko 20 mb
( mozda i vise ) i malo strpljenja. Snimi igricu na dva mesta i na
jednom pocni da igras.Igraj dok ne iskoristis oba dzokera.Izbrisi tu
igru sa dva ikoriscena dzokera pa dupliraj onu drugu.U drugoj igraj
isto ono sto si i u izbrisanoj igrao pa gde se zaglavis iskoristi
opet dzokere itd. itd.
PS: VALJDA sam bio jasan.
avanture.365bodu,
Star Trek: Judgement Rites
══════════════════════════════════════════════════════════════════════
U pitanju je 4 misija. Uspeo sam da napravim onog zelenog
Cil***** ( caboravio sam mu ime ).
Sad ne znam kako dovoljno da zagrejem onaj kamen da bi napunio
antenu energijom.Rucnim phaserom to ne mogu.Sta da radim ?
avanture.366epson,
Da li neko ima avanturu RELENTESS ako ima
dajte, opis ko boga vas molim, ako nista barem
dokle ste stigli.
EPSON...
avanture.367peccaa,
DA LI JE NEKO OD VAS IGRAO RIPPER SA 6 CD.AKO JESTE KAKAV JE
HARDVER POTREBAN I DR.
FALA UNAPRED
avanture.368mpedja,
-> #366, epson#$%&*-> Da li neko ima avanturu RELENTESS ako ima
#$%&*-> dajte, opis ko boga vas molim, ako nista barem
#$%&*-> dokle ste stigli.
Ja sam malo igrao i nije mi se bas mnogo svidela.Opis imas u
Svetu Kompjutera 5/96, pod nazivom Little Big Adventure sto je
ustvari drugo ime za ovu igru.
Uh al ga objasni u tancine. :))
avanture.369dturina,
U DIG-u, kako se otvara uzak otvor?
avanture.370bodu,
@o Star Trek: Judgement Rites
══════════════════════════════════════════════════════════════════════
IV misija. Kod koje antene trebam da zagrejem kamenje i kako da ga
zagrejem ?
╔══╦══╦══╗ O= antena
║ O O O║
╚══╩══╩╗ ║
avanture.371bodu,
U pitanju je The Big Red Adventure. Kako da zadrzim igricu ?
avanture.372sandro,
-> #367, peccaa>> DA LI JE NEKO OD VAS IGRAO RIPPER SA 6 CD.AKO JESTE KAKAV JE
>> HARDVER POTREBAN I DR.
Ja sam negde video da su 4 cd.
avanture.373baker,
SHANNARA
Kako prizvati duha Stemina?
Nalazim se u vinskom podrumu, imam buzdovan i tamjan,
jos mi (po SK 4/96) nedostaje Pakt(Pact). Zna li
neko sta je to PACT? I gde se moze naci?
Please help me!
Hvala svim dobrociniteljima unapred!
avanture.374zormi,
-> #372, sandro*>> DA LI JE NEKO OD VAS IGRAO RIPPER SA 6 CD.AKO JESTE KAKAV JE
*>> HARDVER POTREBAN I DR.
*
* Ja sam negde video da su 4 cd.
6 CD-a. :)
Igra je tehnički odlično uradjena, pravi interaktivni film
(preko 3h video sekvenci) sa različitim završecima zavisno
od odluka, a i kretanje u prostoru je dosta efektno na P5.
Nisam probao, ali verovatno može i na 486/8M.
avanture.375kojot,
Kako da u RedHell-u u sefu prodjem kroz lasersko polje
i uzmem statuu, sta uopste treba raditi na te tri lokacije.
avanture.376bodu,
Kako da u Adventures Of Willy Bemish predjem Hampford
Sludgeworks (4 dan) ?
avanture.377nukite,
Kako da u Mortal Kombat 2 produzim vreme za fatality? Kako to isto
da uradim i u MK3? Ucasopisu MegaGAMES sam video sve sifre za MK3 i
sve mi lepo rade, sem udarca "STAGE FATALITY". Sta treba da uradim
za njega? Na "SEGI" sam umeo da dobijem opcije "SECRETS", "CHEATS"
i "KILLER CODES", ali to na PC-u ne pali. Kako na PC-u da
dobijem te opcije. Kako glase sifre za udarce SEXALITY i FERGALITY?
H E L P ! ! !
avanture.378schef,
Drugar me zamolio da pitam da li neko ima ispravne šifre za 'Secret of the
Monkey Island 2'. Ako su već bile, onda može pointer na mail u kojoj poruci
mogu da ih nađem. :)
Srleř
avanture.379saboteur,
-> #378, schef
T?>> Drugar me zamolio da pitam da li neko ima ispravne sifre za 'Secret
T?>> of the Monkey Island 2'.Ako su vec bile,onda moze pointer na mail u
T?>> kojoj poruci mogu da ih nadem.:)
?
Kojice ti sifre??? Nemas crack?
AcCeSS DeNiED
avanture.380bcvetkovic,
Hi!
Igra je dosta stara, Bureau 13, ali mozda se neko seca...Pitanja su
sledeca: Sta da radim kada provalim u sve kuce, uzmem one silne
knjige? Kako da udjem u onaj klub pored prodavnice gde se prodaju
one magicne stvari? Da li treba nesto da se radi kod groba na kojem
je krvlju nacrtan pentagram? Sta treba da se radi u kuci Veronike?
Ima dosta pitanja, ali valjda cete znati da odgovorite bar na neko! :)
IVAN
avanture.381bodu,
-> #380, bcvetkovic I meni su potrebni odgovori.
avanture.382micotakis,
-> #222, kum.djoleEvo i mene da se i ovde oglasim.
Daklem pre par meseci ti reče sledeće :
Ĺ Potrebne šifre za nastavak Lost in LA (ulazak u Paramounds
Ĺ studio).
Probaj da ukucaš sve nule. Kod mene je to upalilo. Ko zna možda
je i tvoja verzija krakovana?
Nemam pojma zašto odgovaram na ovu poruku kad si igricu možda već
i obrisao.
Ako neko ima problema nek viče. Igricu sam zavšio.
EMPIRE
avanture.383micotakis,
E sad meni teba HELP.
Igra se zove FASCINATION.
Zapeo sam kod onog dela kad se eksperimentiše sa hemikalijama,
na moju sreću posle bukvalno 10 dana sam uspeo da pređem taj deo.
I taman kad sam pomislio da su rešene sve moje muke pojavio se novi
problem. Dakle ovako:
Kad sam poprskao inspektorove oči onim sprejom . On je pao. Ušao sam
u drugu sobu i tu sam blokirao. Dakle pokrenuo sam orgulje i sad znam
da treba nešto otsvirati, ali šta. Na onoj inspektorovoj lampi piše
B A D G E. Probao sam da to otsviram i ništa se nije desilo. Ili ja
ne znam note?
Ajde nek neko objasni proceduru šta raditi kad se uđe u prostoriju sa
slikama i orguljama.Ali kompletno i ono što znam i ono što ne znam.
Prvi put kukam za pomoć.
Stidim se.
EMPIRE
avanture.384rados,
da li je neko igrao TIME GATE:KNIGHT'S CHASE??????
ko jeste kako se prelazi deo u MUZEJU U PARIZU,kad
ubijem crnog viteza i pustim rucni katapult???
gde treba da ga odvezem????
poruke slati to RADOS
avanture.385bjevtic,
-> #380, bcvetkovicBrate, ako imas sifre za igru ili neki crack, molim te salji.
Tako mi i treba kad kupujem od nekvalitetnih pirata.....
Do groba zahvalan
JA.
avanture.387bodu,
DA LI NEKO NA OVOM OKRUTNOM I HLADNOM SVETU IGRA STAR
TREK JUDGEMENT RITES !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
avanture.388rados,
da li je neko igrao igru TIME GATE:KNIGHT'S CASE
avanture.389meric,
-> #387, bodu>> DA LI NEKO NA OVOM OKRUTNOM I HLADNOM SVETU IGRA STAR
>> TREK JUDGEMENT RITES
>> !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Verovatno ne. ;>
avanture.390bodu,
Valjda moze ovde.
U pitanju je Conan the Cimerrian (valjda sam dobro napisao) prilicno
stara igrica.Presao sam onaj grad Larsha uzeo prsten i skeletno
key.Kad odem opet u grad Larsha na ulazu me napadne Iron °─Deamon.
Kako njega da pobedim ?
avanture.391seki,
Imam pitanje oko igre Star Trek: The next generation.
Sta treba da ce radi u cetvrtoj misiji na onoj platformi na Horstu
III? Imam phaser, tricorder, onaj stap i nesto za njega koje mi je
dao Chancelor Laraq sa planete Frigis.
Ognjen
avanture.392bcvetkovic,
Hi!
Juce sam ceo dan pokusavao nesto da uradim u Bureau 13 i jedino sto
sam otkrio je da treba da se iskopa grob iza onog sa pentagramom i da
se uzme neka kost iz tog groba. Takodje treba i da se fotografise
grob sa pentagramom, mada ne znam cemu sluzi ta slika. Ako neko
otkrije jos nesto, neka javi.
IVAN
avanture.393baker,
-> #387, boduNE!!!!
avanture.394bcvetkovic,
-> #392, bcvetkovicUsao sam i u klub-ulaznica se nalazi iza vrata kuhinje Edija Haustona
i napravio sam disk na kojem sam napisao ono sto treba, ali sta sad?
IVAN
avanture.395van.gogh,
Jelte molim,kako da u igri FULL THROTTLE,nateram kucu da me nejuri
kad hoću da maznem viljuške
Nemoj da mi kažeš da stavim meso u kola to sam uveliko uradio,
ali ne znam kako i gde da naređam kola?!
AKO ME NEKO KAPIRA O ČEMU PRIČAM NEKA KAŽE ! :)
cool
SEE YA !
ROCK N ROLL život znači ;)
avanture.397bcvetkovic,
Da li je neko igrao SHIVERS? Ako jeste, moze li da je opise, da li je
dobra i sl.
IVAN
avanture.398epson,
Da li neko ima uputstvo za avanturu BUREA 13
ili barem sta treba uraditi na pocetku (jer
nisam nista ama bas nista uradio) .
EPSON.....(for ever)...
avanture.399epson,
Nabavio sam avaturu 3D RELENTES ali jedino
sam pobegao iz zgrade i pomocu djubretara
(kamiona) prosao strazu. I sta sad ??????
Ako neko ima celo RESENJE neka posalje ili
nek kaze sta dalje.
EPSON.....(for ever).....
avanture.400epson,
Zamolio bih nekoga ako ima bilo kakva resenja
za bilo koje igre (pomogucstvu avature) neka
baci u conf ili meni na MAIL.
EPSON....(for ever)....
avanture.401sandro,
-> #395, van.gogh>> Jelte molim,kako da u igri FULL THROTTLE,nateram kucu da me nejuri
>> kad hocu da maznem viljuske
>> Nemoj da mi kazes da stavim meso u kola to sam uveliko uradio,
>> ali ne znam kako i gde da naredam kola?!
>> AKO ME NEKO KAPIRA O CEMU PRICAM NEKA KAZE ! :)
Ides desno od viljuski na drugi deo lokacije ostavis meso u nekom od
automobila, a onda odes nazad i popnes na dizalicu i magnetom podignes
auto u kome se nalazi kuce i to je to :)
avanture.402mmilosh,
ECSTATICA
Da li neko mozda, slucajno zna kako se postaje vitez?
avanture.403micotakis,
-> #400, epsonĹ Zamolio bih nekoga ako ima bilo kakva resenja
Ĺ za bilo koje igre (pomogucstvu avature) neka
Ĺ baci u conf ili meni na MAIL.
Imaš na Z01J7D BBS-u neke fajlove, koje je upload-ovala neka ekipa
strastvenih igrača. Tamo imaš opise, rešenja i ko zna šta još.
EMPIRE
avanture.404bcvetkovic,
-> #398, epson+=+> Da li neko ima uputstvo za avanturu BUREA 13
+=+> ili barem sta treba uraditi na pocetku (jer
+=+> nisam nista ama bas nista uradio) .
Igranje zavisi od izbora igraca. Ja sam izabrao lopova i hakera pa
cu ti objasniti za njih dvojicu. Medjutim, svaki lik ima svoje
prednosti, tako da sa njima neces moci (bar ja nisam mogao) da udjes
u zensko kupatilo i sl. Na pocetnoj lokaciji treba da obijes masinu
za novine, uzmi novine iz masine, kao i novcic. Idi desno do
policijske stanice, popricaj sa policajcem, uzmi lepak sa stola i
ukradi mu pistolj. Lepak iskoristi na onom "ormanu" (ne secam se sta
je to bilo) u kome se nalazi ono za gasenje pozara. Zatim gurni
pepeljaru u kantu za djubre i videces sta ce se desiti. Dalje probaj
sam. Igra na pocetku nije toliko teska.
Sto se tice mene, ja sam zapeo kod pravljenja diska - tacnije,
iskoristio sam uputstvo iz one Book of Magic (ili kako se vec zove) -
testerom sam isekao Dogwood tree i od njega napravio disk, prst iz
groba sam umocio u krv onog svestenika i njime ispisao ime demona na
disku. U knjizi dalje pise da treba da se hrabro pokaze demonu i on
ce nestati (ili tako nesto). Posto mi je preostala samo Veronika, ja
sam pokusao njoj da pokazem disk, ali cim udjem u njenu kucu, ona
pocne nesto da mi prica i izbaci me iz kuce. Sta da radim?
IVAN
avanture.405rados,
da li neko zna sta treba da se ukuca na pocetku BUERA 13
kad onaj cile isprica???
<<i da li je neko igrao TIME GATE:KNIGHT'S CHASE
<<ako jeste neka ostavi poruku mail
unapred zahvalan!!!!!!
ps:ako treba pomoc oke nekih avantura poruku u mail
avanture.406marec,
-> #403, micotakis> Imaš na Z01J7D BBS-u neke fajlove, koje je upload-ovala neka ekipa
Koji je telefon BBS-a?
avanture.407bjevtic,
-> #399, epson--NEKA POSALJE RESENJE.....
IMAS U PROSLOM I OVOMESECNOM SK PRVA DVA DELA RESENJA, A U SLEDECEM
CE VALJDA TRECI. :)
KONKRETNO TI SAD TREBA DA ODES U APOTEKU I UZMES CRVENI SIRUP, DA
OTIDNES KUCI NA DRUGOM KRAJU OSTRVA GDE TE CEKA ZENA, SAKRIJES SE KAD
DODJU PANDURI PO TEBE (SKRIJ SE IZA FOTELJE), ONDA PRETRAZIS KUCU, I
NADJES MAGICNU LOPTU I PLAVO ODELO.
DALJE SAM PROBAJ, AKO NE IDE, ZOVI OPET.
DO GROBA ZAHVALAN,
JA.
avanture.408bjevtic,
-> #402, mmilosh--KAKO SE POSTAJE VITEZ....
BACI MAC U JEZERO, (TAKO SAM SAMO CUO), I POSTAJES VITEZ.
DO GROBA ZAHVALAN,
JA.
avanture.409micotakis,
-> #406, marecĹ Koji je telefon BBS-a?
Teško ti da kucaš ..res re bojanv? :)
Šala mala, znam da nisi znao.
Z01J7D
444-77-78
Radno vreme od 22-06
E da zabravio sam jednu bitnu stvar. Dečku je skoro rikn'o jedan
hard disk. Tako da nisam siguran da li je to ostalo u životu.
Pogledaj, pitaj. Ako toga više nema. Onda pošalji poruku tipu
čiji je user MIXXER. Valjda se tako piše. U krajnjo liniji pogle-
daj spisak usera. To je on UL-ovao.
EMPIRE
avanture.410bodu,
Police Quest 3
═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─
Stigao sam do 3. dana.Otisao na mesto ubitstva,skinuo zlatnu
boju sa auta i upisao u note book onukarticu.Dosao sam u stanicu,dao
onu boju i dalje ne znam. Sta da radim.
PS: Gde je Lytoon general ( nije neka űgreska ? )
avanture.411bodu,
SUB: Conan
Kako da pobedim Iron deamon ?
avanture.412epson,
Sta dalje u igri BUREA 13 (lopov i haker) ???
Neko dade pocetak . Ali bas mi nista neide za rukom.
Pa ako bih neko mogao da mi baci uputstvo dekle je stigao
i sa kojim likovima . Moze i pomoc oko 3D avature
RELENTES !!!
EPSON....(for ever)...
avanture.413bodu,
-> #410, bodu Presao sam i to. Dosao sam do 5. dana i sad ne znam sta cu.
avanture.414lexus,
-> #413, bodu=> Presao sam i to. Dosao sam do 5. dana i sad ne znam sta cu.
Pokušaj ponovo :)
I pokušavaj ponovo jedno nedelju dana, a tek ako ne uspeš ništa
kroz nedelju dana ostavi pitanje.
avanture.415bjevtic,
-> #412, epson--Moze i pomoc i oko avanture RELENTES 3D.
Moze, kazi gde si zapeo.