avanture.416bcvetkovic,
-> #412, epson+=+> Sta dalje u igri BUREA 13 (lopov i haker) ???
Igra je BUREAU 13 :), a nije mi jasno kako ne mozes da predjes-ides
samo od lokacije do lokacije i uzimas sta moze da se uzme i sl.
Da predjemo na stvar:kada zaca pobegne zbog pozara, ti udji u
serifovu kancelariju i iz fioke uzmi nesto (ne secam se sta je to
bilo, valjda kljuc). Otvori ono "ormance" na zidu (ne znam kako se to
zove :)), ugasi svetlo i uzmi FUSE. Zatim idi u prostoriju gde cuvaju
dokaze, uzmi kutiju sa delovima bombe i foto-aparat. E, sad idi levo
do one radnje desno od GYM-a. Izaberi lopova i sunjajuci se popni se
gore. Otvori ono "ormance" na zidu, zameni pregoreli FUSE FUSOM iz
policijske stanice i upalice se svetlo. Otvori orman koji je pripadao
tipu koga juris i uzmi iz njega jaknu. Pretrazi jaknu i u njoj ces
naci kljuc. U jednom ormanu ces naci rukavice. Dalje pokusaj sam.
Samo idi od mesta do mesta i uzimaj sta god moze da se uzme, pokusaj
da te predmete iskoristis tamo gde ti zapne...
IVAN
avanture.417bodu,
Police Quest 3
═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─═─
Na petom danu sam se zaglavio.Javio sam dispatcheru za onaj
auto.Dalje ne znam.
avanture.418bodu,
U pitanju je Ecstatica.Da li neko ima crack?
avanture.419sandro,
-> #395, van.gogh>> Jelte molim,kako da u igri FULL THROTTLE,nateram kucu da me nejuri
>> kad hocu da maznem viljuske
>> Nemoj da mi kazes da stavim meso u kola to sam uveliko uradio,
>> ali ne znam kako i gde da naredam kola?!
>> AKO ME NEKO KAPIRA O CEMU PRICAM NEKA KAZE ! :)
Ides desno od viljuski na drugi deo lokacije ostavis meso u nekom od
automobila, a onda odes nazad i popnes na dizalicu i magnetom podignes
auto u kome se nalazi kuce i to je to :)
avanture.420wiper,
Jel ima neko uputstvo za avanturu KGB.
avanture.421epson,
Jel moze neko ovo da prevede na SRPSKI !!!
EPSON...
burea13.solavanture.422kojot,
Kako u Avanturi Red Hell da izadjem iz prostorije gde se nalazi
sef i kako da obijem sef?
Verovatno se niko i ne seca ove igre ali sta je tu je.
avanture.423bcvetkovic,
ARRGHHHH!!! Konacno sam, posle toliko neprospavanih noci i isto
toliko provedenih dana uz kompjuter, resavanja zagonetki i nerviranja
zbog cestih kocenja istog, zavrsio 11th Hour! :) Tacnije, zavrsio sam
je jos prosle nedelje, ali na pogresan nacin - izabrao sam pogresnu
ribu. Medjutim, sada je sve gotovo, juce sam je zavrsio kako treba! :)
IVAN
avanture.424bjevtic,
OTvorio sam grupu u vezi igre
LITTLE BIG ADVENTURE ili kako je
neki zovu RELENTLESS ADVENTURE.
Ako ima zainteresovanih, mailnite
me..
Do groba zahvalan,
JA.
avanture.425devil,
Da li neko moze da mi pomogne oko igre : Day of the Tentacle?????
avanture.426supers,
-> #421, epson>> Jel moze neko ovo da prevede na SRPSKI !!!
Mnogo je veliko... Uzmi, burazeru, rečnik pa navali...
avanture.427vstan,
-> #425, devil> Da li neko moze da mi pomogne oko igre : Day of the
> Tentacle?????
Da ti slucajno ne trebaju shifre ?
avanture.428sdanijel,
Evo resenja za DAY OF TENTACLE
dott.txtavanture.429patzzollo,
-> #419, sandro>>> Jelte molim,kako da u igri FULL THROTTLE,nateram kucu da me nejuri
>>> AKO ME NEKO KAPIRA O CEMU PRICAM NEKA KAZE ! :)
>
> Ides desno od viljuski na drugi deo lokacije ostavis meso u nekom od
> automobila, a onda odes nazad i popnes na dizalicu i magnetom podignes
> auto u kome se nalazi kuce i to je to :)
Kad' zavrsis baci ga na trziste!
Rat
avanture.430lexus,
-> #421, epson=> Jel moze neko ovo da prevede na SRPSKI !!!
Može, ali, koliko plaćaš ;>
avanture.431lexus,
-> #428, sdanijel=> Evo resenja za DAY OF TENTACLE
A ima li bilo ko rešenje za MANIAC MANSSION???
avanture.432meric,
-> #427, vstan>> Da ti slucajno ne trebaju shifre ?
Ne, njemu treba pomoc ;>
Resenje igre, drugim recima :)
avanture.433devil,
-> #428, sdanijel>> Evo resenja za DAY OF TENTACLE
E mnogo ti hvala!!! Bas mi je to trebalo!!
avanture.434quartz,
Potrebna mi je pomoc u vezi Ripper-a.
U cyberspace-u mi je potrebna sifra za Public Library.
(call number)
Hvala
avanture.435mr.cikila,
Mozel' neko poslati sifre za SAM & MAX HIT THE ROAD ???
Urgent!
Pozdrav!
avanture.436violent,
-> #425, devilda li neko zna sifru na onom papiru u DAY OF TENTACLE??
avanture.437mcule,
MISSION CRITICAL
----------------
SF avantura sa, kako kažu, najupečatljivijim uvodom ikada
viđenim na računaru!
Linearna avantura sa kratkoročnim ciljevima koji vam omogućavaju
da preživite, a ujedno doprinose konačnom cilju misije.
Vrtite se na svemirskom brodu UN-a, tu treba povatati nekakve
izdajnike, srediti sve što je pokvareno na brodskom kompjuteru
etc. Jako puno lokacija, dosta zamki, preporučljivo je često
snimanje.
Grafički gledano igra je izvrsno urađena, počevši od enterijera
broda pa do nepoznate građevine na planeti. Tu su i izvrsne
borbene sekvence u svemiru, na početku i kraju igre.
U sve je utkana i fantastična priča, koja ne samo da je
zanimljiva već postavlja i neka intrigantna, filozofska pitanja
kao što su: "Kako ćemo reagovati kada čovek proizvede
superiornu, veštačku inteligenciju?", "Koja je mračna strana
tehnološkog razvoja?" itd.
486/33, 8 mb, 3 cd-a.
avanture.438mcule,
SHIVERS
-------
Sierra napravila, odlična grafika. 1 cd.
Cilj je preživeti noć (shvatićete u uvodu), tako što ćete
pohvatati 10 Ixupija (zlih duhova) koji se šetaju po muzeju.
Ixupiji su neka vrsta zlih duhova koji uzimaju elemetarne oblike
tj. vodu, zemlju, vatru i sl. Vaš je cilj da pohvatate svakog
Ixupija u svoj vrč sa talismanom koji označava element koji je
Ixupi preuzeo. Npr. morate uloviti vodenog duha tako što ćete
pronaći odgovarajući vrč i talisman koji su dekorirani sa
simbolima vode. Budite izuzetno pažljivi jer možete poginuti na
puno mesta.
486sx, 8 mb, Windows.
avanture.439violent,
da li neko zna sta treba da se stavi na onom listu gde su neke sifre???
kad si u ulozi bernarda!
HITNO!!!!!!!!
do... zahvalan RADOS
avanture.440quartz,
-> #439, violent> da li neko zna sta treba da se stavi na onom listu gde su neke
> sifre??? kad si u ulozi bernarda!
> HITNO!!!!!!!!
Evo ih.
pomoc.txtavanture.441staos,
Da li je neko igrao igricu "Dust:A Tale of Wired West"?
Ako jeste da li zna sta da radim kada me napadnu placene ubice?
Ja ubijem jednog, ali nemam vise metaka u pistolju, a u inventaru
imam celu kutiju metaka.Da li postoji nacin da se napuni pistolj?
Unapred hvala!
avanture.442rados,
< kome treba pomoc oko igre FULL THROTTLE!!!!!
< nek ostavi mail
UVEK NA USLUZI!!! :)
avanture.443rados,
YO!!
< jel neko igrao TORIN'S PASAGE????
< ako jeste neka mi kaze kako se namesta slagalica u 3chapter ???
< ona slagalica sa "zabom" ????
do...zahvalan RADOS :)
avanture.444vojas,
U cemu je zapravo cilj u igri beavis'n butthead virtual stupidity?
AcCeSS DeNiED
avanture.445zkis,
tema:Beavis & butt-head in v.s.
El ima neko resenje igre???Zapeo sam na pocetku,neznam kako da
izadjem iz skole:(.HELP!!!!!!!!!!!!!!!!
avanture.446rados,
-> #445, zkispa trebas u ucionici da uzmes pass (karticu) i kad izadjes napolje
idi desno udji u salu za vezbanje stani na odsocnu dasku i onda
klikni na merdevine!!! e,ako to ne uspe stani na dasku i klikni na
kozlic(konja)!!!! kad si na konju klikni na dasku i on ce da se
uhvati za merdevine!!!! :)
kad budes bio na krovu pokupi stap!!
onda kad pocnes da pljujes ljude kad pljunes 10i pogodis dobices
slajm i sa njim pogodi coveka koji se seta ispred skole!! :)
to je direktor on ce neso da kenja pa ce poceti da se penje!!
ti onda zabi stap u ventilator(on ce da se zaustavi)udji u njega!!!
i idi ka izlazu!!!! :)
UVEK NA USLUZI!!!! :) RADOS
avanture.447kojot,
Ova avantura je malo stara ali ajde da pitam nekoga.
Rec je o RED HELL-u, kako da prodjem lasere u sefu?
avanture.448rados,
da li je neko igrao SHIVERS!!!
kako da udjem u stari muzej???? i da li ima ulazak u muzej nekakve
veze sa sifrom u basti????
pomec treba brzo!!!
UVEK NA USLUZI !! :) RADOS
do...zahvalan !!!
avanture.449nenad,
Novo:
dos\fun\*.*
------------------
demons.zip 631k ű Inner Demons, RPG avantura sa Amige - 386+, SVGA
Inner Demons is a text/graphics adventure in which the player is put
into the mind of a madman. You must overcome the demons that haunt your
life or succumb to them. This game includes some violent descriptions,
which may not be suitable for children.
To start the game, simply enter the command, Demons, from your Dos
prompt. You may also play from Windows.
This game is a smaller PC version of an original amiga adventure I had
written. If you have an amiga, you may download a copy of the game from
most aminet sites. This PC version is more of a 'mini-adventure', but
still includes the look and style of the original game.
avanture.450zkis,
Kako da pokupim zgazenu vevericu u igri Beavis & butt-head in v.s.????
avanture.451dixie,
molim za pomoc(citaj resenje) igre DARKs
avanture.452bodu,
Gde da nadjem policijsku stanicu U Gabriel Knight-u ?
avanture.453crnjini,
pliz, hitno potrebne sifre za Kings Quest 6.. jeste da je stara igra ali...
(mislim na one sifre, kada treba se popeti uz onu planincugu)
ACR
avanture.454olix,
Igrajate The DIG!
Nećete zažaliti :)
avanture.455l.tanja,
Zna li neko kako se, u Full Throttle,
dok Ben visi na kamionu,
izbavlja iz date situacije.
Thanks.
avanture.456rados,
-> #455, l.tanjae, gde se nalazis na kamionu napred ili pozadi kod cevi sa
benzinom????
ako si napred:spusti onu ogradu 2:podigni PANEL i dok da ripburger
spusta ti mu uhvati stap!!! 3:nabi stap u "ventilator" i pojavices
se kod cevi sa benzinom!!!
4:e onda uzmi kljuc koji imas i odvrni desnu cev! i tu idu animacije
a za ostalo ako ne budes znala ostavi mail!!!
ps:KOME TRBA POMOC OKO FULL THROTTLE,THE DIG,TIME GATE i za jos
neke igre nek ostavi mail!!!
UVEK NA USLUZI !! :) RADOS
avanture.457l.tanja,
-> #256, radev..> UVEK NA USLUZI !! :) RADOS
Hvala :)
avanture.458daewoo,
Hi.Kako se u Ripperu resava problem sa satovima(u kuci
arhitekte).Kako razbiti sifru u biblioteci?A kako sloziti kristale
u stanu komirane novinarke.
PS:Teske li avanture!!!
avanture.459daewoo,
Kako u Gabriel Knight-u II zavrsiti prvi dan??
avanture.460shadow,
ALIEN VIRUS
Ako neko igra ovu avanturu neka mi se javi.Zaglavio sam u ventilaciji
ispod zaglavljenog lifta.Ne znam sta dalje.Javite se.....
SHADOW
avanture.461shadow,
CONGO
Zaglavio sam na samom pocetku.Stavio sam camac u vodu ali kako
dalje????
SHADOW
avanture.462ividicki,
E ovako, imam jedan "mali problemcic" uzeo sam The DIG ali sam se i
zaglavio. Kada me je asteroid odneo na drugu planetu (itd .. itd..)
Brink je kopao i crko ;) riba je otisla da tamo nesto radi a ja sam
nasao Metalic Plate, imam engraved rod (zlatni i ljubicasti) imam
kosti imam zicu imam plavi kristal (lampu) koju sam uzeo negde gde je
neki elektronski centar ili sl. e sad ne mogu da otvorim ni jedna
vrata. uneo sam sifru sa ljubicastog engraved rod-a na sva vrata ali
se ni jedna ne otvaraju, uspeo sam uz pomoc kosti da otvorim jedan
panel i da uljucim zicu u njega medjutim nema nicega u sta bi mogao
da ga ukljucim, cuo sam da na nekom BBS-u (u inostranstvu) ima
kompletno resenje, ;)
10x
p.s.
nadam se da vas nisam namucio sa pisamcetom ;))
ajde cu ;)
avanture.463olix,
-> #462, ividicki> kosti imam zicu imam plavi kristal (lampu) koju sam uzeo negde gde je
> neki elektronski centar ili sl. e sad ne mogu da otvorim ni jedna
Idi ponovo u taj elektronski centar i isprogramiraj robota na
sledeći način - konzola: 5 x ljubičasto, 2 x žuto, crveno, 6 x
plavo i crveno. Pritisni prekidač na susednoj konzoli, robot
će pokupiti kristal iz provalije i staviće ga na svoje mesto.
Naravno moraćeš da vratiš plavi kristal u onu rupu.
E sad idi pa probaj šifru sa ljubičastog štapa na sva vrata.
Na jedna će da upali.
Kad opet zaglaviš, javi se.
avanture.464shadow,
ALIEN VIRUS
Ako neko igra ovu igru neka mi se javi jer sam zaglavio u ventilaciji
ispod lifta.
SHADOW
avanture.465shadow,
CONGO
UBACIO SAM CAMAC U VODU I STA DALJE?????
ps.na samom sam pocetku igre!
SHADOW
avanture.466ividicki,
-> #463, olix>-> Kad opet zaglavis, javi se.
evo javljam se ...... ;)))
Robot je uradio svoje, otvorio sam vrata uz pomoc ljubicastog
stapa, nasao sam crveni stap, zeleni kristal (life crystal)
nasao sam biblioteku, neki natpis (znak, tablu), ima neki
strange device koji ne znam kako se koristi (postoji i neka lupa
tu) i panel ispod tok uredjaja kome valjda ne moze da pridje.
nasao sam i fosil. uz pomoc kristala sam oziveo brinka, nasao
sam jos life crystala i kanister, postoje zatrpana vrata koja
ne mogu da otvorim nicim, uz pomoc crvenog stapa sam otvorio
jos jedna vrata mada tu ne radi "tramvaj" :))) inace spoio sam
zicu onih vrata bez struje ;) sa varnicama, da napomenem da
imam i zlatni Engraved rod (stap) ali ne znam kako se korsti
imam i ogrlicu (za pracenje valjda) i uredjaj za nju, imam i 2
kosti.
cu & 10x
avanture.467olix,
-> #466, ividicki> evo javljam se ...... ;)))
Evo ti još u datoteci, inače prepisao sam iz Sveta kompjutera.
cU
uputstvo.zipavanture.468jopopo,
-> #455, l.tanjaTreba spustiti resetku, zatim dici poklopac i dok Rotberger ili
tako nesto, stapom zatvori poklopac, treba brzo uzeti stap, zatim
ubaciti stap u ventilator i ... dosta ti je od mene, ako imas
problema recicuti sve do kraja.
avanture.469p.n.soundland,
Nisam bas siguran da ovo spada u avanture, ali valjda ce se neko seti
d'odgovori.
Zaglavio sam se u Ciberiji ( 1.deo ). Kad udjem u konpleks Sajbirija i
prodjem konpjuter, lift i dodjem u sledeci "nivo" prodjem pored tipa u
prostoriji sa halonom, pobijem dva tipa iza vrata, neznam kud dalje. Dodjem do
prostorije na cijem ulazu me obavesti da je kontaminirana prostorija i kada tu
udjem zavrsim sa game over.
Pomagajte zaglavio sam se!
-SONE-
avanture.470nesh,
-> #462, ividicki... nasao Metalic Plate, imam engraved rod (zlatni i ljubicasti) imam
... kosti imam zicu imam plavi kristal (lampu) koju sam uzeo negde gde je
... neki elektronski centar ili sl. e sad ne mogu da otvorim ni jedna
Trebalo bi da se u prostoriji gde je taj elektronski centar
na desnom terminalu otkucaš šifru (ono sa bojama). E, još kad bi se
setio koja je... (beše je u jednom SK-u). Jedino mi nije jasno odakle
čoveku koji je to pisao baš ta kombinacija boja?
Oli(x) pomaži čoveku!
avanture.471stasas,
Ako neko ima neko od rešenja za sledeće igre: Leisure Suit Larry 6,
Willy Beamish, Big Red Adventure, King's Quest 5 & 6, Malcolm's Revenge
neka ih/ga pošalje.
Pozdrav ** GRIFFIN **
avanture.472nbjvsb,
-> #471, stasas>> King's Quest 5 & 6
Idu...
kq5_6.zipavanture.473nbjvsb,
Da li neko igra Police Quest III? Problem mi je sesti dan...
avanture.474quartz,
-> #458, daewoo> Hi.Kako se u Ripperu resava problem sa satovima(u kuci
> arhitekte).Kako razbiti sifru u biblioteci?A kako sloziti
> kristale u stanu komirane novinarke.
> PS:Teske li avanture!!!
Sat desno treba da bude podesen po vremenu na satu u sobi na
spratu.(koliko se secam 14.35).Na satu u sredini treba da bude
sast sati vise, a na satu levo sedam sati vise u odnosu na desni
sat. Sto se tice kristala treba da ih postavis onako kako su
postavljene zvezde na slici uz prozor ribinog stana pod brojem 12
(pisces koliko se secam).A sto se tice sifre ti se ipak potrudi
da je provalis , a ako ipak nemoze ,javi ,imam i tu sifru.
Quartz.
avanture.475quartz,
-> #458, daewoo> Kako razbiti sifru u biblioteci?
Evo ti ipak sifra HC2021R
avanture.476rados,
e,jedno pitanje!!!! :)
u pitanju je igra BLUE FORCE !!! koliko vidim svi ste je igrali!!?
e,sad ja sam zaglavio kod onog dela na ostrvu nasao sad ga i na
njemu uzeo neku bocicu i krpu u sanduku!!! i mogu da bacim na psa
mrezu ali ne mogu da udjem!!/?????? :(
i uzeo sam kljucevoe od one jahte !!sta na njoj treba da se
uradi????!!
unapred zahvalan !!!! :)
RADOS ps: pomozite!!!!!! :( ocajan sam! :'(
avanture.477the.edge,
U vezi The Diga...stao sam kod predzadnjih vrata, nece da se otvore
posto je crko dovod struje, kako to da fixiram?!???
...uhhh...eto, pogledajte time pisanja ove poruke...e, od 23:45
ja igram ovu igru, do sad... :)
btw: igra zasluzuje 10tku, kao i Star trek:the next generation :)
P.S. ko god zna odgovor, neka mi kaze SAMO'N'ISKLJUCIVO o
popravljanju (otvaranju) vrata, nista dalje, hocu sam ostalo da
otkrijem.
AcCeSS DeNiED
avanture.478vitez.koja,
-> #476, rados#=> u pitanju je igra BLUE FORCE !!! koliko vidim svi ste je igrali!!?
e! ja nisam!!!!
tako da ne znam da ti odgovorim, ali pitaj za neku drugu igru!!!!
sk
avanture.479the.edge,
Kako da izvucem plavi kristal iz kontrolne table, da bi ga stavio u
tomb??
Igra: The Dig
avanture.480deimos,
Igra li neko Chronicles of The Sword? Ako ne igra, obavezno neka uzme
(tehnicki savrsena igra). Elem, ne mogu da dodjem do Merlina :) Any hints?
.dEiMoS.
avanture.481stasas,
-> #480, deimos Ja igram COTS i takođe imam problema, tako ljudi ako neko ima
rešenje ili FAQ, šaljite, šaljite!
Poz.
avanture.482shadow,
CONGO
Zaglavio sam na samom pocetku.Naime ubacio sam camac u vodu ali ne
znam sta dalje.Svaka pomoc je dobrodosla...
SHADOW
.
.
avanture.483shadow,
ALIEN VIRUS
Zaglavio sam u kanalizaciji ispod pokvarenog lifta.Sta dalje?
SHADOW
avanture.484mr.bagins,
Da li je neko igrao "I have no mouth and I must scream"? Pomoć mi je
jako potrebna...
avanture.485mmilosh,
-> #458, daewoo
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RIPPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Satove iz biblioteke slozis tako da na egipatskom bude 9:35, na
srednjem 8:35 i na americkom 14:35. U biblioteci je sifra hc2021r.
Ako neko zna kako da se poredjaju kamencici kod novinarke neka javi.
Uvek na usluzi Rodoljub. (ciao Radose)
avanture.486quartz,
-> #485, mmilosh> Ako neko zna kako da se poredjaju kamencici kod novinarke neka javi.
Na zidu na kraju sobe uz prozor imas sliku na kojoj su
predstavjena sazvezdja ,treba da vidis kako je predstavljeno
pod brojem 12 i da kristale postavis onako kako su postavljene
zvezde.(nije vazna boja kristala).
Ovo sam vec pisao.
avanture.487daewoo,
-> #486, quartzxx>> Ako neko zna kako da se poredjaju kamencici kod novinarke neka javi.
Ja znam!!!!!!!
Jer,ja,sam, PRESAO RIPPERA !!!!!!!!
(ovacije publike)
Pa,ko ima nesto da pita,neka mi se javi.
avanture.488nudge.nudge,
-> #487, daewooZdravo!
Sta ukucati da se dekriptuje text uzet kod izvora Catherine?
Moze li objasnjenje odakle onaj HC2021R za biblioteku?
Hvala uz upucene ovacije: ooooo-ejjjjjj!
Bilo bi mi zao da ne pogledam sta je na ostala 4 CD-a, posto mi jos nije
trazio ni 3. :(
say no more!
avanture.489mmilosh,
-> #488, nudge.nudge
AB[@no_iaid+1]18
no_iaid je "no eye aid" sto su u casopisu PC format proglasili za
ekvivalent broju 2020, a R je 18. slovo alfabeta, a HC je ocigledno.
Za dekriptovanje ukucati "SLAYER".
Are you insinuating something?
avanture.490mmilosh,
-> #487, daewoo
Javljam se.
Kako sloziti papire u holu univerziteta?
avanture.491the.edge,
This patch upgrades Heretic v1.2 to Heretic: Shadow of the Serpent Riders.
Please note that you MUST start with a unmodified version of
Heretic v1.2 in order for this patch to work properly.
If you have used any shareware add-ons that modify the heretic.exe
or heretic.wad file, this patch WILL NOT WORK. If you have a modified
version of either of the above files, you will need to re-install the
game.
---
Radi se zapravo o patchu koji vam updateuje Heretic v1.2 na v1.3, i doda jos
2 dodatna sveta (pored onih standardnih 3)
AcCeSS DeNiED
her12_13.zipavanture.492the.edge,
Za one koji imaju 1.0 ... -> Heretic v1.0 --> v1.2 Upgrade
P.S. Posto sam onaj prvi update greskom poslao u 'avanture' umesto u
'arkadne', onda sam hteo i da ovaj patch bude sa svojim starijim bratom ;)
AcCeSS DeNiED
her10_12.exeavanture.493bodu,
BioForge
_______________________________
Nasao sam blaster.Ali kako da pucam?
avanture.494quartz,
-> #493, bodu!!>BioForge
!!>Nasao sam blaster.Ali kako da pucam?
5 na numerickom delu (sredina);
avanture.495bodu,
BioForge
Stigao sam do nekih ogromnih kamenih blokova.Dosao sam do nekih
vrata i usao.U resenju pise da se u toj prostoriji ( ustvari u
resenju pise space ship) nalazi healing spray.Ja ga nigde ne mogu
naci.Da li sam pogresio prostoriju ili sta ?
avanture.496mikeman,
-> #495, bodu
Jel neko igrao Mission Critical? Kakva je?
avanture.497shadow,
Ja sam igrao Mission Critical (samo demo) i mogu ti reci da demo
obecava.
SHADOW
avanture.498spremoneb,
Bermuda Syndrome
--------------------------
Da li neko zna kako se prelaze podvodne biljke
koje imaju duge pipke, i pustaju struju?
avanture.499quartz,
Moze li neko da mi posalje snimak pozicije samog
pocetka RIPPER-a .(prva prostorija)
(Neophodno) Hvala unapred
avanture.500milko,
Dali neko zna resenje za Little Big Adventure?Javiti na mail milko!!
avanture.501shadow,
-> #498, spremonebOve biljke nije ni potrebno prelaziti.Ako si jos uvek u onom
lavirintu na pocetku igre.Idi desno kroz vodu,obnovi energiju a onda
se vrati na pocetak.Udji u teleport i idi desno dalje.
avanture.502miloshb,
Igra li neko N O R M A L I T Y ?
Koja je šifra za puštanje trake? Kako da oteram pajkana
koji stoji ispred statue?
help!!
avanture.503spremoneb,
-> #502, miloshbDa bi pustio traku, treba da ides u sobu gde su sekretarica, i tip
koji popravlja comuter.
Njemu isprljaj majicu zemljom koju si nazao ispred zgrade, i on ce
ti dati majicu.
Ti ca nje skini karticu na kojoj pise njegov codename.
To ti je sifra za video rikorder.
Nebojsa
avanture.504mcule,
Krenuo sam sa BioForge-om, al' nisam odmakao bog_zna_kolko :(
Elem, prosao sam kroz ona vrata sa sifrom, video sta ima na onim
kompjuterima, malo provozao onog robota, nasao flautu, i ni makac!
Help!
avanture.505superworm,
-> #442, rados< kome treba pomoc oko igre FULL THROTTLE!!!!!
< nek ostavi mail
meni je potrebno resenje od dela kada udes u fabriku kroz tajni prolaz
I gde da nadem kljuc,kod onih olupina sto je rastavila mo
unapred zahvalan SUPERWORM
avanture.506mboban,
-> #505, superwormSubject: Full Throttle
=-= meni je potrebno resenje od dela kada udes u fabriku kroz tajni prolaz
Jesi li ušao kroz tajni prolaz? Treba samo šutnuti pravo mesto u pravo
vreme i prolaz će se otvoriti.
=-= I gde da nadem kljuc,kod onih olupina sto je rastavila mo
"Ključ" je ustvari jedan od brojeva na tim delovima rastavljenog motora.
Kada dođeš do sefa, kao kombinaciju upiši broj 154492. To je jedini
šestocifreni broj bez slova među svim onim delovima, a i klikom na deo
s tim brojem, Ben će reći "Hmmm...", za razliku od "Hmmm" koje će reći
za ostale delove. :)
avanture.507vovi,
-> #506, mbobanKada smo vec kod Full Throttle-a,
dali neko zna kako zavrsiti igru, to jest kako spreciti avion da padne
u provaliju?
avanture.508lexus,
U prvoj polovini 1997. godine bi, u izdanju Lucas Artsa, trebala da
izadje nova avantura. U pitanju je nastavak jedne od najpopularnijih
serija igara ovog tipa...
"The Curse of the Monkey Island"
Uskoro (čitaj sutra ujutru) ćete moći da skinete par lepih sličica
iz dotične igre, a takodje i tekst na engleskom jeziku.
Nestrpljivi neka posete lucasarts.com na internetu.
avanture.509lexus,
SHIVER ME TIMBERS! LECHUCK'S BACK AND HE'S DEADER THAN EVER
IN LUCASARTS' SWASHBUCKLING MONKEY ISLAND SERIES SEQUEL,
THE CURSE OF MONKEY ISLAND
Salty Humor, Exotic Locales and Ghost Pirates Galore Highlight
Latest Chapter of Award-Winning High-Sea Adventure
Meaner and more cunning than ever, the nefarious demon-pirate
LeChuck returns from the dead to once again torment Guybrush
Threepwood in LucasArts Entertainment Company's highly anticipated
graphic adventure sequel, "The Curse of Monkey Island", set for
release on Windows 95 in the first half of 1997.
"The Curse of Monkey Island" is the rollicking third installment
of the popular Monkey Island game series, which includes the
award-winning "Secret of Monkey Island" and "Monkey Island 2:
LeChuck's Revenge". Curse finds Guybrush taking up dull blade
and rapier wit against LeChuck to save Elaine Marley, his one
true love, from being made into the evil pirate's demon bride.
"LucasArts has built a considerable reputation for developing
outstanding graphic adventure games", says Tom Byron, product
marketing manager for LucasArts. "The Curse of Monkey Island
continues that great tradition by combining LucasArts' unique
brand of humor with a compelling story and memorable characters.
Besides, how can you not like a game that includes funny pirates,
vegetarian cannibals and a guy named Snugglecakes!"
Fans familiar with the side-splitting humor and outrageous characters
that highlighted the first two Monkey Island games will find more
of the same in "The Curse of Monkey Island". As the game begins, the
evil and wily buccaneer LeChuck is attempting to woo Elaine into
becoming his undead bride. But, hoping to marry Elaine himself,
Guybrush unknowingly slips onto her finger a cursed ring that turns
her into a gold statue. He must find a way to remove the curse from
Elaine, all the while battling innumerable scurvy-ridden villains and
grog-guzzling pirates in an attempt to ultimately thwart LeChuck from
carrying out his sinister plans.
"The previous Monkey Island games provided an incredibly fertile
platform, especially from a visual standpoint", says Jonathan
Ackley, who along with co-project leader Larry Ahern, developed Curse,
"The Curse of Monkey Island" will include all of the elements that made
the series great but with a highly stylized, hi-resolution look that
could not have been accomplished before."
"The Curse of Monkey Island", like all graphic adventures from
LucasArts, challenges players to become integrally involved in the
story by finding various objects and solving a variety of puzzles in
order to finish the game. Through an intuitive interface players can
pick up and use objects, examine each item collected in their
inventory and talk to various characters throughout the game.
The End
avanture.510lexus,
Slike iz igre Monkey Island 3: Curse of the Monkey Island.
monkey3.arjavanture.511mboban,
-> #507, vovi=-= Kada smo vec kod Full Throttle-a,
=-= dali neko zna kako zavrsiti igru, to jest kako spreciti avion da
=-= padne u provaliju?
Popneš se u pilotsku kabinu i uvučeš stajne trapove. Avion će se
zaustaviti na ivici mosta i jedva će održavati ravnotežu. Kad se
Ripburger zakači na mitraljeze, ti ih elegantno uvuci. :) Na kraju,
kad budeš trebao da izađeš iz zapaljenog aviona, nemoj ići peške,
već upotrebi svoj motor koji se nalazi na levoj strani ekrana.
avanture.512acko,
Da li je neko presao igru Robinson`s Requiem
avanture.513redhead,
Evo ako ovo spada ovde !
U pitanju je Dungeon Master 2 dali je neko igrao ptrebna je pomoc
hitno!
Gde se na pocetku nalazi kljuc koji otkljucava kljucaonicu kao grom !
Sve sam pretrazio i nama nista ima neki kamen koji ne mogu da
pomerim i pecine u kojima nema nista ima ta vrata i glavna vrata u
hram za koja mi trebaju cetiri kljuca.
Pozurite ovo je hitno
Hvala unapred !
avanture.514staos,
Treba mi pomoc u vezi igre Full Throttle.
Zaglavio sam kod tornja sa benzinom.Kako da nabavim benzin da bih
otisao iz grada.
Hvala!
P.S.Ako neko ima kompletno resenje za ovu igru mogao bi da je posalje.
Nikola
avanture.515lexus,
-> #514, staos=> Zaglavio sam kod tornja sa benzinom.Kako da nabavim benzin da bih
=> otisao iz grada.
Ukradi ga muriji :)
BTW: Moraš da se sakriješ da te ne bi primetili...
Sorry na šturom helpu, ali smatram da je tako bolje, lepše
je igrati sam nego čitati iz rešenja. A Full Thorttle je
suviše laka avantura da bi se igrala uz bilo kakvu pomoć.