avanture.516mboban,
-> #514, staosSubject: Full Throttle
=-= P.S.Ako neko ima kompletno resenje za ovu igru mogao bi da je posalje.
Evo kompletnog rešenja, pošto vidim da u poslednje vreme ima mnogo
pitanja u vezi ove igre.
Ovo je samo za krajnju nuždu, jer igra ja STVARNO laka.
fullthro.zipavanture.517sdanijel,
Da li neko zna za neku foru za "Little Big adventure" ???
Izasao sm iz zatvora i neznam sta dalje (ubiju me) .
avanture.518smilicic,
Ako je neko igrao Secret of Monkey Island 2, neka pomogne kako se izlazi
iz onog mraka kada se pronađe blago a konopac pukne! Ostao sam bez
šibica i ne vidim ič ;(((
avanture.519alec,
Zna li neko da li je izasao Monkey Island 3 ?
avanture.520ztasic,
-> #517, sdanijel> Da li neko zna za neku foru za "Little Big adventure" ???
> Izasao sm iz zatvora i neznam sta dalje (ubiju me) .
Potrebno je da na pocetku igre, stignes do svoje kuce i drage :),
ali da prvo pobegnes iz zatvorskog kruga:
Otrci iza strazarske kucice do gomile djubra i tu sacekaj kamion
koji odvozi smece. Popni se na hrpu smeca, i kada kamion naidje ukljuci
diskreet mode.
Kamion ce te odvesti i iskipovati van zatvorskog kruga :), posle cega
obidji sve lokacije (prodavnice, kanalizaciju...), i na kraju idi do svoje
kuce...
Savet: Bezi od klonova kao djavo od krsta, dok ne nadjes neko bolje
oruzje.
avanture.521lexus,
-> #518, smilicic=> Ako je neko igrao Secret of Monkey Island 2, neka pomogne kako se
=> izlazi iz onog mraka kada se pronađe blago a konopac pukne! Ostao
=> sam bez
Davno je to bilo... Čini mi se da moraš da pronadješ prekidač
za svetlo... Moguće je da grešim.
avanture.522lexus,
-> #519, alec=> Zna li neko da li je izasao Monkey Island 3 ?
Kada izadje dobićete obaveštenje u ovoj konf.
avanture.523ivanl,
Kako u Full Throtlleu da uzmem benzin za motor iz tornja ?
Uvek policija puca na mene kad se ponem.
avanture.524mboban,
-> #523, ivanl=-= Kako u Full Throtlleu da uzmem benzin za motor iz tornja ?
=-= Uvek policija puca na mene kad se ponem.
Benzin i ne treba da uzmeš iz tornja. Pipni toranj, kad se oglasi alarm
idi u levi deo ekrana i sakrij se tamo u mraku. Panduri će da slete, a
ti mazni benzin iz njihove letelice.
Ako opet negde zaglaviš, imaš kompletno rešenje zakačeno uz poruku 2.516
u ovoj konferenciji.
avanture.525acko,
Kako proci pecinu u vulkanskom podrucju u igri Robinson`s Requiem
avanture.526ivantod,
Da nema neko slučajno rešenje za Lost Eden? Biću veoma
zahvalan na slanju istog. :)
Ivan
avanture.527spantic,
-> #526, ivantod> Da nema neko slučajno rešenje za Lost Eden? Biću veoma
> zahvalan na slanju istog. :)
Pitaj šte te zanima Ivane. Veoma jednostavna avantura za decu,
cca. 2 sata do rešenja ;)
avanture.528ivantod,
-> #527, spantic> > Da nema neko slučajno rešenje za Lost Eden? Biću veoma
> > zahvalan na slanju istog. :)
>
> Pitaj šte te zanima Ivane. Veoma jednostavna avantura za decuűkřş,
> cca. 2 sata do rešenja ;)
Ma rešio sam. :) U jednom trenutku me je više mrzelo, pa rekoh da vidim
da se ne mučim, ali nema veze. :) Inače, od svega u igri je najbolja
muzika -- bez toga verovatno ne bi bila ni upola toliko zanimljiva. :)
Ivan
.s
avanture.529fortuna,
trazim uputstvo za igru full throttle
unapred hvala
avanture.530fortuna,
bicu veoma zahvalan ako neko ima resenje za full throttle
avanture.531smilicic,
-> #521, lexus> Davno je to bilo... Čini mi se da moraš da pronadješ prekidač
> za svetlo... Moguće je da grešim.
Hvala, nasao sam prekidac i zavrsio igru, koju BTW svim ljubiteljima
avantura i Lucas Arts-a preporucujem!
avanture.532nbjvsb,
-> #530, fortuna>> bicu veoma zahvalan ako neko ima resenje za full throttle
Poruka 2.516
avanture.533smilicic,
Evo opet ja sa Secret of monkey island ali sada prvi deo. Stigao sam
do broda u podzemlju, pomoću pera dokopao se flaše groga od usnulog
pirata ali šta dalje? Kod LeChuck-a ne mogu ništa da uradim jer se on
odmah okrene, ona prokleta vrata škripe pa ne mogu da prođem kroz njih
a nemam čime da ih podmažem, a na stepenice ne mogu jer je tamo usnuli
pirat koga ne treba da diram?? a na drugoj strani pas!!
H E L P !!!
avanture.534rkovacevic,
-> #533, smilicic==> Evo opet ja sa Secret of monkey island ali sada prvi deo. Stigao sam
==> do broda u podzemlju, pomoću pera dokopao se flaše groga od usnulog
==> pirata ali šta dalje?
Kod Le Chuck-a pokupi ključ sa zida pomoću magnetnog kompasa (dobio si ga od
Stan-a), vrata koja škripe podmaži mašću iz kazana u brodskoj kuhinji, pirata
koji spava NE DIRAJ, pokupi alat, sipaj pacovu koji blokira put grog u tanjir,
razvali svetleći sanduk alatom ,pokupi vudu koren i beži sa broda.
Ovo gore su radnje koje treba izvršiti, ali nisam siguran kojim redom (davno
sam ovo igrao i više ga nemam da hardu da bih proverio). Malo eksperimentiši i
uspećeš, a do kraja igre posle sve ide maltene samo od sebe.
avanture.535smilicic,
-> #534, rkovacevic╗ Ovo gore su radnje koje treba izvršiti, ali nisam siguran kojim
╗ redom (davno sam ovo igrao i više ga nemam da hardu da bih
╗ proverio). Malo eksperimentiši i uspećeš, a do kraja igre posle
╗ sve ide maltene samo od sebe.
Ma najvažnije je bilo ono sa magnetnim kompasom i ključem, posle
sve ide kao podmazano!! Hvala!!!
avanture.536sdanijel,
Hitno !!! Potreban TRAINER za Little Big Adventure.
by
avanture.537drejk,
pazte ovako, znam da sam mozda 'malko' zakasneo ali ajde da pitam
u igri INDIANA JONES III treba da nabavim knjige Mein Kampf, How to fly
Biplane i Secrets of the roman catacombs... ovu trecu ne mogu da nadjem
POMOGAJTE
avanture.538superhik,
-> #537, drejk=:> u igri INDIANA JONES III treba da nabavim knjige Mein Kampf,
Čini mi se da je i fortuna tražio, pitaj njega ;>
avanture.539lepiaf,
Imam jedan problemcic u igri the CluE u verziji za PC. Naime
kada napravim plan glupi PC ga NE snimi!! U chemu je catch?
Thanx!
Le Piaf
avanture.540mboban,
-> #537, drejk˘ u igri INDIANA JONES III treba da nabavim knjige Mein Kampf, How to fly
§ Biplane i Secrets of the roman catacombs... ovu trecu ne mogu da nadjem
Naći ćeš je na isti način kao i prve dve, znači samo polako i strpljivo.
Pretražuj biblioteku sa _What Is_ i kad umesto _books_ naiđeš na _book_,
to je to.
Inače, igru možeš da pređeš i bez 3 pomenute knjige. S njima će ti samo
biti nešto lakše.
avanture.541superworm,
JEJ IGRAO NEKO LIGHTHOUSE
ako neko ima resenja za ovu strava igru,nek mi je ostavi
URGENT,hitno!!!!
zahvalan onom ko mu posalje resenje SUPERWORM-rasa
avanture.542bokia,
Ako neko ima resenje za Leisure Suit Larry 6
molio bih ga da mi ga posalje.
Hitno!!!
Hvala
bokia
avanture.543cnenad,
-> #542, bokia-> Ako neko ima resenje za Leisure Suit Larry 6
-> molio bih ga da mi ga posalje.
Evo jedno iz Solution 96 CD kolekcije (dakle na engleskom jeziku je) dok
imaš opis igre u Svetu Kompjutera, negde otprilike na proleće 1993
ili 1994, ne znam sad tačan broj i mrzi me da preturam po starim brojevima.
Ovo rešenje koje šaljem se razlikuje od onog koje je opisano tamo.
lsl6s.raravanture.545bokia,
Hvala za resenje za Leisure Suit Larry 6,
ali bih te zamolio da mi posalje isto ,samo
arj ili zip arhivu,jer mi nesto ne valja
sa rar arhiverom.
Zahvalan
Bokia
avanture.546superworm,
EJJJJJ
AKO NEKO IMA RESENJE ZA LIGHTHOUSE MOLIM GA DA MI GA POSALJE
strava je igra
avanture.547cnenad,
-> #545, bokia-> arj ili zip arhivu,jer mi nesto ne valja
-> sa rar arhiverom.
Preuzmi RAR 2.0 verziju arhivera iz direktorijuma \DOS\ARC trebaće ti i za
druge arhive.
avanture.548fimi,
Sub: Broken Sword
Da li neko zna sta treba uraditi u Siriji?
avanture.549epson,
Flight Amazon Queen
Kako se na početku uzima ključ kod potrčka ?
avanture.550superworm,
POTREBNO uputstvo za LIGHTHOUSE
strava je igra,ali je malo teska
unapred hvala od SUPER-CRVA
avanture.551smars,
Da li neko ima resenje/uputstvo igre Dejavu"A nightmare comes true"
Unapred hvala!
smars
avanture.552slanjo,
Da li bi neko mogao da mi na mail posalje resenje igre Day of
Tanticle?:)
avanture.553d.jovanovic,
Potrebna pomoc za avanturicu THE DIG...
Stuckovao sam se bigtime
Ne znam sta da radim posto izbavim onu Maggie od onog
monstera, i ozivim onog alien corpsa.
Oni se lepo ispricaju, ali vanzemaljac mi ne da nikakav
hint. Trebao bih da aktiviram peti lightbridge, ali ne znam
gde da nadjem cetvrti metal plate. Otvorio sam sva vrata u
nexusu osim sealed door.
Sta dalje??? (Vec 3-4 dana)
10x
avanture.554simce,
-> #552, slanjo> Da li bi neko mogao da mi na mail posalje resenje igre Day of
> Tanticle?:)
Resenje je vec slato, samo prevrti malo poruke na sezu.
Cak mislim da je slato 2 puta.
avanture.555radev,
Jel'neko ima crack za King's Quest IV? Ako ima neka se ne stidi da ga
okaci... :)
Pozdrav,
Rade
avanture.556cnenad,
-> #552, slanjoRešenje za Day of The Tentacles je zakačeno uz poruke br.
2.263
2.428
avanture.557vstan,
-> #554, simce/subj:DOTT/
> Resenje je vec slato, samo prevrti malo poruke na sezu.
> Cak mislim da je slato 2 puta.
Najmanje 3-4 puta.
avanture.558smars,
-> #484, mr.bagins>> Da li je neko igrao "I have no mouth and I must scream"? Pomoc mi je
>> jako potrebna...
Ja sam je grao ,doduse ne tako skoro,odlicna je .
No izgleda dosta teska a i jede prostor!;)
I meni je potrebna pomoc!
smars
avanture.559meco,
MOLIM ukoliko je neko presao MISSION Critical da mi pomogne:
Zaglavio sam se na 3 disku kada sletim na planetu sa
planetarnim lenderom, udjem u pecinu i tu nadjem
tri kristala (plava kocka,zuta piramida i neki oker kristal)
E sad plavu kocku i zutu piramidu (kristali) stavim
u masinu, ali mi igra kaze da "fali" jos jedan korak.
Tu sam se zaglavio. Inace ne mogu da uzmem taj oker kristal.
Mozda je on kljuc? Daklem sta dalje...?
avanture.560isijan,
Neko je trazio pomoc za I have no mouth but I must scream.....
nomouth.slvavanture.561sqweaky,
Da l' neko ima rešenje za igru Cobra mission?
milos
avanture.562jovanovic,
STA DA RADIM U IGRI MONKEY ISLAND 2 KADA DODJEM DO KUCICE NA VRHU
BRDA GDE ME DEBELI UVEK POBEDJUJE U ISPIJANJU PIVA?
avanture.563dturina,
-> #553, d.jovanovic>> Ne znam sta da radim posto izbavim onu Maggie od onog
Idi do mora gde je pescana plaza i zeleni kristalici koji svetle kroz neke
otvore. Tamo ces dati Maggie Zlatnu Plocu i otvorice ti se ostrvo gde ces
pokupiti poslednji deo ploce za otvaranje poslednjih vrata.
avanture.564luckyluciano,
-> #562, jovanovic¸¸> GDE ME DEBELI UVEK POBEDJUJE U ISPIJANJU PIVA?
Eee, jadan ti !
Moras malo da vezbas, bar gajba piva dnevno, pa da vidis. :)))
( naravno sala )
Lucky Luciano
avanture.565bokia,
Jel' ima neko resenje Leisure Suit Larry 5?
Thanx
avanture.566fortuna,
Bio bi jako zahvalan onome ko bi mi dao reshenje za Day of tantancle(ili kako
se vec pishe:)).
avanture.567simce,
-> #566, fortuna> Bio bi jako zahvalan onome ko bi mi dao reshenje za Day of
> tantancle(ili kako se vec pishe:)).
Ma bre ljudi samo pretresete konferenciju i nadjete
JEDNO od onih silnih reshenja za igru.
Ali evo..
dott.txtavanture.568smars,
Ako je neko cuo za detektivsku igru
"Dejavu,A Nightmare Comes True"za Win neka se brzo javi!
J need a help immediately!!!!
smars
avanture.569gule,
Da li je ko slucajno skoro igrao SHANNARA-u. Ukoliko ima
takovih, molim da mi odgovore na sledece pitanje:
Stigao sam do Tirsisa i sada mi treba Steanminov akrv za ritual
prizivanja istog, a radi nastavljanja igre...
Unaprijed zahvalan...
avanture.570gule,
Mozda bi bilo bolje i cijlo rjesenje za SHANNARU...ako ga ko
ima.Nekada je izaslo u Racunarima 4,5,6/96...pa ako neko ima
gotovo....Hvala...
avanture.571meco,
ZAGLAVIO SAM SE....
Opet JA
Ako je neko zavrsio MISSION CRITICAL molio bih za
pomoc
POMOC!POMOC!POMOC!
avanture.572rkovacevic,
-> #569, gule==>Stigao sam do Tirsisa i sada mi treba Steanminov akrv za ritual
==>prizivanja istog, a radi nastavljanja igre...
Stenmin je napisao pakt sa Bronom sopstvenom krvlju. Gotcha?
avanture.573gule,
-> #572, rkovacevic
Toliko sam i ja procitao u knjigzi , ali mi nije jasno kako da
dodjem do pacta...Ako bi moglo malo preciznije...Zahvalan...
avanture.574bcvetkovic,
-> #568, smarsJa sam je nekada igrao, ali je davno to bilo.
Kazi sta ti treba pa ako se secam, pomocicu ti.
Pisi na mail.
avanture.575maher,
hi!
Interesuje me da li je neko uspeo u igri ACE VENTURA da slozi totem kod eskima.
Ako jeste neka mi posalje sliku ili bar objasnjenje.
!!MaHeR!!
avanture.577fimi,
Sub: Broken Sword
Da li neko zna sta treba uraditi u Siriji?
Hitno!
avanture.578sqweaky,
Za sve koji su se mučili sa igrom Cobra Mission. Rešenje! :)
cobra.zipavanture.579rkovacevic,
-> #573, gule==> Toliko sam i ja procitao u knjigzi , ali mi nije jasno kako da
==>dodjem do pacta...Ako bi moglo malo preciznije...Zahvalan...
Da si malo bolje pogledao knjigu, video bi da je malo "čudna". Preseci je
nožem i eto pakta.
avanture.580gule,
-> #579, rkovacevic Sta da kazem sem hvala veliko...
avanture.581radev,
Da slucajno neko nema reshenje za "Knights of Xentar"?
ZaglaviJo sam u castle Kalist pa ako neko zna neka javi.
Poz,
Rade
avanture.582milko,
Jel neko ima snimljene pozicije za universe?
Ako ima neka mi baci u mail
avanture.583bajcetic.v,
-> #561, sqweakyTo je jako glupa i stara igra,pa ti predlazem da uzmes neku drugu
P.S.nju vise niko ne igra
avanture.584maher,
Jeli neko uspeo u igri ACE VENTURA da slozi onaj totem kod eskima i
kako?
p.s. POMAGAJTE!!!
avanture.585valoj,
Zna li neko da li je The Lord of the rings 3 (the return of the king)
ikada stigao kod nas i ako jeste gde bi mogao da ga nadjem.
avanture.586d.jovanovic,
Xm...da li...ovaj...ima neko...ove...sifre za Originovu igru...umm...
"Martian Dreams" iz serije Ultima?
Znam da je igra matorija od mog flopi drajva, ali je jedina iz Ultima
serije koju nisam igrao...
Sifre su u obliku pitanja koja mi postavlja Nikola Tesla (?!?) ;)
10x
P.S. Izgubio sam manual za igru, a telefon mi se pokvario (?!?) tako
da ne mogu da pozovem Origin Customer Support i narucim nove sifre.
Casna pionirska rec! ;)
avanture.587dragoljub,
TOP ADVENTURE GAMES
NAME COMPANY SCORE
1. Pandora Directive Access 8,53
2. Gabriel Knight 2 Sierra 8,28
3. Spycraft Activision 7,78
4. Full Throttle LucasArts 7,53
5. Zork Nemesis Activision 7,49
6. Under A Killing Moon Access 7,32
7. The Dig LucasArts 7,28
8. Phantasmagoria Sierra 7,27
9. Star Trek: TNG, Final Unity Spectrum HoloByte 7,05
10. Relentless EA 7,04
Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996.
avanture.588bokir,
-> #581, radev> Da slucajno neko nema reshenje za "Knights of Xentar"?
> ZaglaviJo sam u castle Kalist pa ako neko zna neka javi.
Nemam rešenje, ali sam tu igru prešao dva puta ;)
Reci gde si se zaglavio...
avanture.589bokir,
Evo rešenja za sve delove avanture Leisure Suit Larry...
larysolv.zipavanture.590isijan,
Hi, da li neko ima resenje za PHANTASMAGORI-u 2 ?
Pozdrav....
avanture.591isijan,
Dodatak za bokira.... :)
Pozdrav....
lsl7.arjavanture.592radev,
-> #588, bokir
E 'vako: ZaglaviJo sam u Castle Kalist.Tu kao da nema izlaza tj. nema
se gde dalje.Pridjem onoj gradjevini(ili sta je vec) i Luna kaze da
oseca nesto, ali na tome ostaje.That's all folks :)
Rade
avanture.593bokir,
-> #592, radev> E 'vako: ZaglaviJo sam u Castle Kalist.Tu kao da nema izlaza tj. nema
> se gde dalje.Pridjem onoj gradjevini(ili sta je vec) i Luna kaze da
> oseca nesto, ali na tome ostaje.That's all folks :)
Moraš da nađeš i ubiješ demona koji boravi u zamku. Negde
iznad te građevine su stepenice, pa još jedne...i doći ćeš do
neke dvorane sa 9 stepeništa. Pođeš onim gore desno, pa dole
levo i dole u sredini (valjda ;)....
Odatle probaj da se snađeš... ;)
avanture.594radev,
-> #593, bokirHvala pomoglo je.Ali... :(
Ne mogu da predjem PSECU PECINU(cave of doggies).Predpostavljam
da je onaj corsokak tajni prolaz ali glupi JA to ne konstatuje.
ANY HINTS?
Rade
avanture.595bokir,
-> #594, radev> Ne mogu da predjem PSECU PECINU(cave of doggies).Predpostavljam
> da je onaj corsokak tajni prolaz ali glupi JA to ne konstatuje.
> ANY HINTS?
Jedan od ćorsokaka jeste tajni prolaz ;)
Samo klikni na susedni hodnik na desnoj strani, i družina će
sama naći prolaz, ako postoji ;)
avanture.596radev,
-> #595, bokir>> Jedan od corsokaka jeste tajni prolaz
Jedan jedini i ima ali glupi Desmond kaze da je to samo corsokak.
Drugo i trece: gde da nadjem 'ranu za onog strazara?
Pozdrav,
Rade
avanture.597bokir,
-> #596, radev> Drugo i trece: gde da nadjem 'ranu za onog strazara?
Kad mačkama doneseš tunjevinu iz pećine, one će je podeliti sa
tobom...e, tu tunjevinu odneseš stražaru...
avanture.598radev,
10x pomogli su saveti ali me josh neshto buni:
Presao sam igru i kad izadjem iz pecine odem do znaka na kome pise
ARENA (ili sl.) i posle toga nadje ispod kamena(?) MIRROR OF ILLUSIONS
E sad: sta ceto meni???!?! Igra gotova, ovaj mrtav...
Well 10x anyway.
Rade
avanture.599vvelisavljev,
Trazi se resenje za KQ6 !!!
avanture.600isijan,
Uputstvo za kq6 :), btw. igra na jedno 60 % (ako se ne varam)
trazi sifre, koje u Bg-u niko nema, (ja sam makar trazio pre
par godina kod jedno 10tak pirata).
Pozdrav Bane.
kq6.slvavanture.601tstojic,
kako u igri lost in la da uzmem kompijuter od lua
avanture.602tstojic,
dali nko zna da mi "kaze" kako u igri KGB da sakupim u chapter1. sv
potrbn podatke .Sv likov sam ispitao i jedino nemogu da postavim
pitanj o nkom ostrvu jer ga nigde ne spominju
avanture.603tstojic,
Da li bi neko ko ima sifre za igre SECRET OF MONKY ISLAND 2 bio
ljubazan pa da mi posalje?
avanture.604rkovacevic,
-> #603, tstojic==>Da li bi neko ko ima sifre za igre SECRET OF MONKY ISLAND 2 bio
==>ljubazan pa da mi posalje?
Izvoli crack file ...
crack.exeavanture.605isijan,
Dakle neko se raspitivao za Lost in L.A.
Pozdrav Bane.
lostinla.slvavanture.606nenad,
-> #600, isijan> Uputstvo za kq6 :), btw. igra na jedno 60 % (ako se ne varam)
> trazi sifre, koje u Bg-u niko nema, (ja sam makar trazio pre
> par godina kod jedno 10tak pirata).
Kakve su to šifre, kog tipa?
avanture.607isijan,
Ne secam se tacno kako izgledaju, ali znam da su podeljene u 4
odeljka. E sad 1. i 3. mogu da se prodju i bez sifara (cini mi se da
samo treba nesto da se slozi, u stilu probaj par puta i ne mozes da
omanes),dok su 2. i 4. nesto u vidu hijeroglifa (ima ih jedno 30ak) a
ti treba da izaberes jedno 5 komada (u stvari one su na nekim
isturenim kamencicima (na nekoj litici) koje ti odredjenim redosledom
treba da pritisnes da bi mogao da prodjes).
btw. rec je o KQ6 Pozdrav Bane. (sorry on-line)
avanture.608nenad,
-> #607, isijan> ti treba da izaberes jedno 5 komada (u stvari one su na nekim
> isturenim kamencicima (na nekoj litici) koje ti odredjenim redosledom
> treba da pritisnes da bi mogao da prodjes).
A, pa postojale su šifre za to, kako bih ja inače završio tu
avanturu. :) To je beše sa onim ostrvima, gde na svakom moraš da
uradiš nešto?
avanture.609paan,
HELP!
Ptrebno uputstvo za Police Quest 1 VGA!
HELP
Pozdrav,PAAN
avanture.610zerokul,
Sta da radim u Alone in the Dark 3 kada uzmem strelu,kljuc iz spavace sobe
(soba u koju se ulazi kroz sliku).vrata u hodniku sa kljucem nereaguju.u SK
resenju pominju nekog andjela strelu...Pomgaj!!
avanture.611redhead,
-> #609, paan Nemam uputstvo niti resenje ali pitaj sta ti treba.
Posto sam zavrsio.
Jedino sto ti ovako ozbiljnije treba a pretpostavljam da za to o
pitas su kodovi koje treba da ukucas na ulasku u zatvor.
/Ali nazalost to namam.
Pozdrav!
avanture.612acafaca,
-> #473, nbjvsb-=> Da li neko igra Police Quest III? Problem mi je sesti dan...
Da. Ja ga igram ko zna po koji put....
Stalno sam na 6. danu zaglavljivao. Nisam znao šta dalje.
Ali sad izlazi u Svetu Kompjutera rešenje pa ću napakon da ga završim :)
Pozdrav...
avanture.613dselic,
Potrebno rešenje za Kings Quest 7
avanture.614the.edge,
-> #613, dselicImash reshenje za Kings quest na Sierrinom siteu.
AcCeSS DeNiED
avanture.615redhead,
dali neko zna sifru za arhivu u 4 poglavlju u igri phantasmagnoria 2
Hitno je !!!!!
Treba da vratim diskove u klub!!!
hvala!
avanture.616paan,
-> #611, redheadAli meni treba kako se hapsi pijandura!
Pozdrav,PAAN
avanture.617dekik,
Potrebno reshenje za Full Throttle...