avanture.618nenad,
-> #616, paan> Ali meni treba kako se hapsi pijandura!
Ne piše o kojoj se igri radi, ali pitanje suviše liči na Police
Quest 1. :) Drago mi je da se to još uvek igra. Za hapšenje
pijanice treba procedura. Otprilike: uzmeš pištolj, uperiš ga u
njega, kažeš mu da izađe iz kola, da digne ruke, da legne, da
stavi ruke na leđa i onda mu staviš lisice i pročitaš prava. Ovo
je po sećanju, davno je bilo, ali verujem da ćeš se snaći.
avanture.619redhead,
Potrebnoa sifra za arhivu u igri phantasmagoria 2 u 4 poglavlju.
Hvala
avanture.620bokir,
Jel' neko igrao Quest for Glory 4?
Igra je prepuna bagova, ima li neki update?
Ajde, please, hitno mi je (dojadilo mi više da idem u krug ;)
avanture.621zerokul,
>Ali meni treba kako se hapsi pijandura!
Ako mislish na igru BLUE FORCE onda..
Kolko se secam treba da uzmes nesto iz gepeka,
i tim(valjda je sipka neka)da mu razbijes prozor...
Ostalo...kad porastes reci ce ti se samo...:)))
pozdrav...ZERO
avanture.622acafaca,
-> #437, mculeIzašlo je u Svetu Kompjutera
brojevi 12/96, 1/97 i 2/97
Ja sam ga rešio.
avanture.623varp,
Igra THE BEAST WITHIN na 6 CD-a,
kako da predjem 4 CD, kada nadjem kljuceve od kola....
ako neko zna ???
avanture.624dandjel,
TIMELAPSE
Molim da mi se javi neko ko igra ovu avanturu na MAIL. Presao sam
nivo u Egiptu, nivo Maja i zaglavio na nivou Anasasi u sobi sa
bubnjevima. Napominjem da sam presao na nivou Anasasi sve osim ove
sobe i otvorio tajnu sobu na suprot ove ali ne mogu da dodjem do
vremenske masine samo zbog ovih bubnjeva. Pomagajte, igra je
izvanredna i zarazna. Tel. 469-313, Drasko ili 621-313 Ljilja ili
Zoran naravno posle 20h. Unapred hvala.
avanture.625the.edge,
Jel igrao neko Discworld II?
Izgleda ko crtani film, i toplo je preporuchujem :)
AcCeSS DeNiED
avanture.626radev,
Bio bi zahvalan ako neko posalje resenje za Quest for Glory 4
i ako ima neki update posto je igra prepuna bagova .
Rade
avanture.627bokir,
-> #626, radev> Bio bi zahvalan ako neko posalje resenje za Quest for Glory 4
> i ako ima neki update posto je igra prepuna bagova .
Evo, šaljem ti par rešenja, ali nisu baš od velike pomoći...
I ja trenutno igram tu igru, i ne mogu da napredujem baš zbog
tih $#%*&$* bagova. Ako možeš da izadješ iz Erana's Garden,
pošalji mi SIERRA.EXE...
quest.zipavanture.628radev,
-> #627, bokir
Sta kazes, bagovi? Kod sebe imam neku manje bagovitu verziju
gde se moze izaci iz vrta ali sam primetio da je igra na nekim
mestima 'shano dusho".No posto za nedelju ili malo vise dobijam
ORIGINAL poslacu ti ako hoces celu igru.Do tada evo ga moj fajl.
Imam i sifre.Da prekucavam?
Rade
sierra.arjavanture.629jjerry,
Ima li neko resenje za Kings Quest VI ???
Ako ima, voleo bih da mi ga posalje u vidu txt fajla a ako ne , moze
i odgovor na sledeca pitanja :
1:Kako namamiti papagaja na grani ?
2:Sta treba upisati u stenu na Isle of Sacred Mountain ?
3:Kako proci u zemlju saha ?
4:Sta raditi sa perom i ciglom ?
5:Kako dohvatiti papir u vodi na Isle of Wonder ?
6:Kako uci u kucu crnokose devojke ?
itd. itd.
Ako neko zna odgovor na bilo koje od ovih pitanja neka mi posalje
poruku,pozove u CHAT ili tako nesto.
Pozdrav svim Sezamovcima !
;)))))))))
avanture.630pennywise,
Ako neko zna sifre za kompjuter u Phantasmagoriji 2 u 4 poglavlju?
Bio bih mu zahvalan na pomoci.
avanture.631bokir,
-> #628, radev> No posto za nedelju ili malo vise dobijam
> ORIGINAL poslacu ti ako hoces celu igru.
Bih ja, no to zauzima 10 disketa :)
Ajde, ako hoces, da se dogovorimo da se nadjemo negde kad
dobijes igru, ok?
> Imam i sifre.Da prekucavam?
Ne treba, imam ih i ja.
> Do tada evo ga moj fajl.
E, hvala ti za ovo, sad cu da probam...
avanture.632vvelisavljev,
Ima li neko resenje za avanturu UNIVERSE ? U stvari bi mi trebala samo
sifra koja se unosi za otvaranje vrata na maltene samom pocetku.
Pozdrav, Vladimir! (wcyber@eunet.yu)
avanture.633jjerry,
-> #632, vvelisavljevNa,znam tacno, ali evo drugar mi kaze da se Solution dobija uz
avanturu.
avanture.634radev,
-> #631, bokirMA NEMA PROBLEMA RRRRRRRRRRECI :))))
Javicu kad stigne.
Rade
avanture.635bokir,
-> #632, vvelisavljev> Ima li neko resenje za avanturu UNIVERSE ?
> U stvari bi mi trebala samo sifra koja se unosi za
> otvaranje vrata na maltene samom pocetku.
Ako misliš na ona vrata u kuhinji, kroz koja bežiš kad naidju
roboti, za njih ti ne treba šifra...Samo navali šipkom na dugmiće ;)
avanture.636jjerry,
Pitanje je vezano za Bioforge.
Kako da poletim Icarusom iz baze ?
Kako da ubijem robota koji cuva ulaz u reaktor ?
Koja je sifra za vrata na 5. spratu ?
Hvala !
avanture.637nenad,
-> #631, bokir> Ajde, ako hoces, da se dogovorimo da se nadjemo negde kad
> dobijes igru, ok?
Ne bi trebalo da dogovore i pregovore o nalaženjima i
susretanjima vodite u javnim konferencijama pošto za to služi
privatna pošta, a naročito da to ne radite kada se radi o
piratovanju softvera pošto to nije dozvoljeno.
avanture.638bokir,
-> #637, nenad> Ne bi trebalo da dogovore i pregovore o nalaženjima i
> susretanjima vodite u javnim konferencijama pošto za to služi
> privatna pošta, a naročito da to ne radite kada se radi o
> piratovanju softvera pošto to nije dozvoljeno.
Ok, izvinjavam se.
avanture.639valoj,
Zna li neko kako u BIOFORGE-u da otvorim vrata koja vode do one
doktorke sto se stalno javlja toki-vokijem.
Pomagajte molim vas. Unapred HVALA
avanture.640metuzalem,
moze li mi neko reci sta dalje u igri kyrandia 3(Malcolm`s revenge), kada sam
otvorio sobu koja se nalazi u podrumu fabrike igracaka, a koja je bila
zazizana i gde sam otvorio nekakvu cuturicu?
Molim vas HELP!!! METUZALEM.
P.S.:Igra je jako zarazna.
avanture.641jjerry,
Valoj, iskreno nemam pojma,a da li ti uopste znas kako da letis
Icarusom ? I da li znas kako da ubijes robota u sobi sa reaktorom ?
Koja je sifra za vrata na 5. spratu. Slao sam svuda poruke , cak i
na Politiku:Sta Dalje, ali izgleda da vise niko ne igra Bioforge.
;-(((((((
avanture.642valoj,
-> #641, jjerry
Ikarusa mozes voziti ako nadjes bateriju koja mu godi ili istu
(plavu) uspes negde da napunis sto ja nisam uspeo. Robota kod
reaktora ubijas tako sto na platformi gde dobijas odelo za ulaz u
reaktor imas viljuskar kojim ga gurnes u ambis. Komande viljuskara su
ti na prvom disply-ju sa desne strane. Vrata sa sifrom otvaras tako
sto napravis krug upaljenih tastera (znaci samo srednji ugasen).
Inace sve ovo ti pise u igri ako citas sve. Ako prodjes vrata koja
sam pomenuo u predhodnoj poruci javi.
Pozdrav!
avanture.643jjerry,
Hvala Valoju za poruke oko Bioforge-a.
Ja sam inace stavio bateriju tako sto sam uzeo plavu i na praznom
prostoru pritis'o Space. Time sam zamenio svoju bateriju sa plavom
i svoju ubacio u Icarus-a.Inace, time ti se osetno smanji energyja
:((((( pa bas i nije preporucljivo.Sto se viljuskara tice, ja sam
pritisk'o space svuda oko oko njega i nije upalilo.Hvala :))))
avanture.645vvelisavljev,
-> #635, bokir> roboti, za njih ti ne treba šifra...Samo navali šipkom na dugmiće ;)
Pljas (sibnuh se rukom o celo). Tnx a lot. Kada sam ranije igrao avanturu,
secam se da sam pokusavao sve zivo i nezivo na tim vratima (ali, vidis, moguce
da nisam po dugmicima).
Uzgred, na nemam resenje. Ako neko ima, zamolio bih ga da mi ga posalje na
mail wcyber@eunet.yu jer mi ovde istice pretplata.
pozdrav, Vladimir!
avanture.646vvelisavljev,
-> #641, jjerry> Valoj, iskreno nemam pojma,a da li ti uopste znas kako da letis
> Icarusom ? I da li znas kako da ubijes robota u sobi sa reaktorom ?
Ima resenje u nekom SK od pre godinu-dve.
avanture.647jjerry,
Robota u sobi sa reaktorom sam cepio viljuskarom, a za Icarusa sam
zamenio onu njegovu sa mojom.Nego,kako da prodjem u onu pecinu kad
izadjes napolje na 4. spratu ? Oni roboti me svi ispromase, al' kad
dodjem na jedno pola puta,rokne zemljotres i ja padnem u vodu :((
Shta da radim ??
avanture.648vvelisavljev,
Subj: Universe
Hi
Resih problem sa sifrom na vratima, ali sta sa sifrom u kolima? Kaze da
pogledas u uputstvo od kola. A gde je uputstvo? ;) Dobije se uz igru, ili ...
:))
pozdrav, Vladimir!
avanture.649bokir,
-> #648, vvelisavljev> Resih problem sa sifrom na vratima, ali sta sa sifrom u kolima?
> Kaze da pogledas u uputstvo od kola. A gde je uputstvo? ;) Dobije
> se uz igru, ili ...
Tako nešto ;)
Nemam šifre, ali je jednom (daavno ;) izašao u Svetu Kompjutera
opis ove avanture, pa je u njemu (čini mi se) bila data i šifra za
kola.
So, ako nadješ negde taj SK, eto ti šifre ;)
avanture.650orlic,
Ima li nekog koje igrao Myst-a i Larry 6?
Zaglavio sam se na obe, pa ako se neko seca da pripomogne... :)
avanture.651isijan,
Dakle, neki ljudi su ovde trazili razna resenja, ali i sifre pa da ne bih slao
svakome u mail neka ide ovako sve zajedno (mada ne garantujem da imaju i
sifre, ali postujte samo moju dobru volju....)
So, valjda ce biti od neke koristi.
Inace tu su uputstva za:
Leisure Suit Larry 6
MYST
Universe
Legend of Kyrandia 3 / Malcom's Revenge
Bioforge
King's Quest 6
Pozdrav Bane.
upustva.arjavanture.652orlic,
-> #651, isijan
Is> So, valjda ce biti od neke koristi.
Is> Leisure Suit Larry 6
Is> MYST
Gdi me nadje! :))) Svaka cast majstore...
avanture.653jjerry,
-> #651, isijanEEEEEEJ , HVALA HVALA HVALA i opet HVALA. Nemas pojma kol'ko si mi
pomogo,a taman sam mislio da neke od tih igrica poshaljem na
besplatno putovanje u Recycle Bin kad ono .... :)
Jos jednom Hvala !!! :)
avanture.654drejk,
jel ima neko reshenje igre SHadow of the comet?
avanture.655borisl,
Moram da se pohvalim da sam posle tri neprospavane noci presao
Leisure Suit Larry 7-Love for Sail.Fenomenalno,umro sam od smeha!
Prema tome,ako je negde zapelo,pitajte dok se jos secam...
avanture.656isijan,
Dakle, neko je trazio solve za shadow of the comet, a isto tako je neko pre
izvesnog vremena ostavio deo resenja (on je pisao), koliko je uspeo da
predje, a dalje je zapeo (cini mi se da je ovako....)
Pozdrav BANE.
comet.slvavanture.657apostol,
Moj brat pita kako u Goblins II preći scenu s dvorcem, kako napraviti
ključ koji kovač traži, kako ući u bunar?
JoTzoqA
avanture.658jjerry,
Jel' ima neko resenje od Normality.Ako nema moze i da odgovori i na
sledeca pitanja:
1:Sta sve treba raditi u Mint Mall (Kako uzeti igracke,sta raditi
sa frozen *food* itd.)
I to je sveeeee :))
Pozdrav !!
avanture.659mrsan,
-> #658, jjerryKako si uspeo da dotle dodjes? Ja izadjem iz stana i ne mogu dalje!
avanture.660isijan,
Evo ljudi, samo za vas :)
Pozdrav BANE.
normalit.slvavanture.661drejk,
bre ljudi, imam mastnu 386-icu sa 4mb rama i tridetn 8800 ajd sad nabrajajte
najmocnije avanturice za ovu dzadzu... no cd please
zdravpo
avanture.662space.ace,
-> #659, mrsan>> Kako si uspeo da dotle dodjes? Ja izadjem iz stana i ne mogu dalje!
Vezan si za kvaku?
//NHF, nisam mogao da izdržim...
avanture.663darth.vader,
-> #661, drejk>> bre ljudi, imam mastnu 386-icu sa 4mb rama i tridetn 8800 ajd
>> sad nabrajajte najmocnije avanturice za ovu dzadzu... no cd
>> please
PacMan ? ;))
Bilo je jace od mene :)
Darth :)
avanture.664lexus,
-> #661, drejk=> bre ljudi, imam mastnu 386-icu sa 4mb rama i tridetn 8800 ajd
=> sad nabrajajte najmocnije avanturice za ovu dzadzu... no cd
=> please
Baš je mastna ;>
Probaj sa:
Indiana Jones & the Fate of Atlantis
Indiana Jones & the Last Crusade
Day of the Tentacle
Sam & Max Hit the Road
Dark Seed
Beneath a Steel Sky
Rise of the Dragon
The Adventures of Willy Beamish
To je ono čega se trenutno sećam... Može se reći da je spisak
mojih omiljenih avantura, mada fale neke CD only :)
avanture.665strider,
-> #661, drejk<!> bre ljudi, imam mastnu 386-icu sa 4mb rama i tridetn 8800 ajd sad
<!> nabrajajte najmocnije avanturice za ovu dzadzu... no cd please
Day of tentacles <- mislim da se tako pise ;)
Simon the sorser <- i ovo mislim da se tako pise ;)
Indyana Jones An' the fate of the Atlantis
Indyana Jones An' the last crusade
Legend of Kyrandia I , II <- ovo se sigurno ovako pise ;)
Ima jos al' me mrzi da se prisecam...
C ya all
STRiDeR!
avanture.666strider,
-> #663, darth.vader<!> PacMan ? ;))
<!>
<!> Bilo je jace od mene :)
<!>
<!> Darth :)
HA HA HA :)
Crkoh od smeha. Nego da te pitam koju ono bese ti imas
masinu O;)
STRiDeR!
avanture.667buva,
-> #661, drejk
(;)bre ljudi, imam mastnu 386-icu sa 4mb rama i tridetn 8800
(;)ajd sad nabrajajte najmocnije avanturice za ovu dzadzu...
(;)no cd please
Probaj sa : Flight of the Amazon Queen
Secret of the monkey island 1&2
Beneath a steel sky
Indiana Jones and a fate of Atlantis
Leisure Suit Larry od 1-6
Police Quest 1-4
avanture.668bokir,
-> #661, drejk> bre ljudi, imam mastnu 386-icu sa 4mb rama i tridetn 8800 ajd sad nabrajajte
> najmocnije avanturice za ovu dzadzu... no cd please
Discworld
Indiana Jones and the Fate of Atlantis
Day of the Tentacle
Sam & Max Hit the Road
Simon the Sourcerer I i II
Secret of the Monkey Island I i II
Leisure Suit Larry 1, 2, 3, 4, 5, 6
Beneath a Steel Sky
Veil of Darkness
avanture.669drejk,
10x ljudine... igrao sam sve to osim par njih ;)
recimo BENEATH THE STEEL SKY ili tako nesto...
DARK SEED....
neki VEIL il tako nesto... moze kratke ocene igre i opis interfejsa..
a za pacmana :((( nisam mogao da ga predjem pa sam batalio...
;)
pozdrav
avanture.670darth.vader,
-> #666, strider>> <!> Darth :)
>> HA HA HA :)
>> Crkoh od smeha. Nego da te pitam koju ono bese ti imas
>> masinu O;)
U svakom slucaju imam 386 sa 8 rama i tsenga od 1 Mb,
hint -- Warlords II Deluxe kod mene - RADI !!! a ti umri :>
ali ovo je ipak za mail.
avanture.671darth.vader,
-> #665, strider>> Day of tentacles <- mislim da se tako pise ;)
>> Simon the sorser <- i ovo mislim da se tako pise ;)
>> Indyana Jones An' the fate of the Atlantis
>> Indyana Jones An' the last crusade
Kad smo vec kod ovoga, ko te ucio engleski ?
Ljudi, jeste culi vi za:
Lands of Lore ?
Dungeon Master 2 ?
Posebno ti strideru ?
Drejk, to su moje preporuke, a ti se odluci.
avanture.674strider,
-> #671, darth.vader<!> Lands of Lore ?
<!> Dungeon Master 2 ?
<!>
<!> Posebno ti strideru ?
Cuo ja...
No covek trazi kolko sam ja shvatio
P&C avanture ne FRP?
A mozda i nisam dobro shvati? O:)
Sve u svemu ovo sto si naveo je zakon i toplo
preporucujem !
STRiDeR!
avanture.675drejk,
dobro si shvatio strider, point and click only... osim ako ne naleti
neka BAS DOBRA a da je malo izdeformisana.. ma mogu u sushtini sve
igre koje rade na toj konfiguraciji... samo ako su dobre..
z
avanture.676vector,
-> #671, darth.vader
│ Ljudi, jeste culi vi za:
│
│ Lands of Lore ?
│ Dungeon Master 2 ?
└──────────────────
Dark Sun 1, Dark Sun 2 ... :)
avanture.678darth.vader,
-> #674, strider>> No covek trazi kolko sam ja shvatio
>> P&C avanture ne FRP?
>> A mozda i nisam dobro shvati? O:)
Pa reko je avanture. I to su avanture, a to sto su FRP...
Mozda ti to smeta ;)))
BTW, kada se jedom zapali za njih, nece se skidati ;)
See ya, Darth :)
avanture.679bokir,
-> #669, drejk> neki VEIL il tako nesto... moze kratke ocene igre i opis interfejsa..
Veil of Darkness ;)
Mala avanturica koja se desava negde 70-tih, 80-tih godina, kada
se avion glavnog junaka ruši negde iznad Karpata. Posle kraćeg boravka
u nekom selu, shvata da tu vreme kao da je stalo, jer se još svi
nalaze u nekom srednjem veku. Tu je i jedno proročanstvo o "čoveku
koji će pasti sa neba u velikoj gvozdenoj ptici"...
Igra se mišem, s tim što se sa likovima razgovara preko linkova
iz njihovih rečenica, ili kucanjem ključne reči.
Najlepše kod ove avanture je što je sve veoma logično, i nema
slučajnog naletanja na neki predmet koji je važan za dalji tok igre.
Bukvalno sve se može saznati iz razgovora sa likovima (ili bar naslutiti).
Igra nema neku grafiku, ali je zato atmosfera fantastična.
avanture.680drejk,
ova veil mi se svidja... koliko zauzima mjesta na hdu?
jos opisa .. ugledajte se na bokira :))
pozdrav
avanture.681ranx,
-> #664, lexus> Beneath a Steel Sky
Strava avantura! Jedna od najbolje dizajniranih ikad...
avanture.682ranx,
-> #661, drejk> najmocnije avanturice za ovu dzadzu... no cd please
Goblins 1, 2 & 3 - moj favorit po humoru u svakom slučaju...
Bloodnet - interesantna igra vezana za CyberSpace
KGB - detektivska avantura
avanture.683strider,
-> #676, vector<!> Dark Sun 1, Dark Sun 2 ... :)
To vector care!
Ove avanture su legendarne!
Jedina mana je sto dvojka ima neki bag,
kad se spustis u rudnike ;(
STRiDeR!
avanture.684strider,
-> #675, drejk<!> dobro si shvatio strider, point and click only... osim ako ne
<!> naleti
Eto ti darth vidis da je covek mislio na P&C ;>>
ps: probaj "lost in time" vrloooo teska ali dobra avantura!
STRiDeR!
avanture.685vector,
-> #683, strider
│ <!> Dark Sun 1, Dark Sun 2 ... :)
│
│ To vector care!
│ Ove avanture su legendarne!
└──────────────────
Naravno ;). Dark Sun je fantasticna FRP igra ! Po meni i najbolja ! :)
avanture.686epson,
-> #662, space.ace
│ //NHF, nisam mogao da izdržim...
└─────────────────────────────────────────────────
Ovo ti je uža specijalnost .
avanture.687epson,
-> #666, strider
│ masinu O;)
└─────────────────────────────────────────────────
Ima 286, pa mu zavidi ;))))
avanture.688darth.vader,
-> #684, strider>> Eto ti darth vidis da je covek mislio na P&C ;>>
Ok, ok, ali DREJK, probaj Lands of Lore, neces se pokajati.
Bokir, reci coveku sta je igra :)
>> ps: probaj "lost in time" vrloooo teska ali dobra avantura!
E, da... Lost in Time ti je zakon. 1. deo, a za drugi nemam pojma.
See ya, Darth :)
avanture.689bokir,
-> #680, drejk> ova veil mi se svidja... koliko zauzima mjesta na hdu?
Ne znam tačno, ali je mala - 2 diskete najviše.
avanture.690vector,
-> #688, darth.vader
│ Ok, ok, ali DREJK, probaj Lands of Lore, neces se pokajati.
│ Bokir, reci coveku sta je igra :)
└──────────────────
Lands Of Lore nije nista u poredjenju sa FRP serijalom Dark Sun ! :)
PS. Najbolji FRP svih vremena. ;)
avanture.691crazy.joe,
>> ps: probaj "lost in time" vrloooo teska ali dobra
>> avantura
E dobro me podsetiste, sta da radim u Lost in Time
na ekranu gde je onaj traktor i ona kapija?
Madness
avanture.692drejk,
ee lands of lore sam igrao... (imam je josh tu negde na cdu) , al sam ja g
lup za tu igru (ne samo za tu ;) mislim dodjem do nekih mesta (valjda neka
pecina) gde su nagomilana neka chudovista i ja dok ih sjebem (jedva ostanem
ziv), dodjem do nekih tajnih vrata... valjda kad ih zgazis ona se otvore
a l to zgazis pa se ona otvore jedno 20 metara dalje... i sad vaaljda treba
nesto da zaglavis da bi ona ostala otvorena al ne zna m sta...
a ovo za dark sun?? chujem hvalite na sve strane.. :) jel radi to chudo
na 386 sa 4mb ram??
avanture.693dragosh,
-> #648, vvelisavljevcit>> Subj: Universe
cit>> Resih problem sa sifrom na vratima, ali sta sa sifrom u kolima? Kaze da
cit>> pogledas u uputstvo od kola. A gde je uputstvo? ;) Dobije se uz igru,
Auuu,bilo u nekom matorom Svetu Kontejnera...ne mogu se setim da me
ubiješ ;)
poz.
avanture.694darth.vader,
-> #690, vector>> Lands Of Lore nije nista u poredjenju sa FRP serijalom Dark Sun ! :)
>> PS. Najbolji FRP svih vremena. ;)
Hmmm... Bice da ne mogu nista da kazem na ovo, posto nisam igrao
dotichnu.
avanture.695darth.vader,
-> #691, crazy.joe>> E dobro me podsetiste, sta da radim u Lost in Time
>> na ekranu gde je onaj traktor i ona kapija?
Iz traktora uzmes akumulator, jabuku, i onu staklenu cevchicu.
Ne secam se da li ima jos nesto, ali sta god nadjes, pokupi.
Uzmes cevcicu i izvuces kiselinu iz akumulatora. Tu kiselinu
iz cevcice iskoristis na katancu i voila!!!
BTW, prvo moras da das jabuku konju da bi se pomerio od kapije.
See ya, Darth :)
avanture.696vector,
-> #692, drejk
│ ziv), dodjem do nekih tajnih vrata... valjda kad ih zgazis ona se otvore
│ a l to zgazis pa se ona otvore jedno 20 metara dalje... i sad vaaljda treba
│ nesto da zaglavis da bi ona ostala otvorena al ne zna m sta...
└──────────────────
Samo treba da stavis neki predmet na to i ostace zaglavljeno. ;)
│ a ovo za dark sun?? chujem hvalite na sve strane.. :) jel radi to chudo
│ na 386 sa 4mb ram??
└──────────────────
Ako volis FRP igre, obavezno uzmi !
avanture.697epson,
-> #691, crazy.joe
│ na ekranu gde je onaj traktor i ona kapija?
└─────────────────────────────────────────────────
Treba da iz traktora valjda uzmeš bateriju (akumulator) i bateriju
iskoristi na nešto u invertaru (špicasto) i probaj sa tim da otvoriš
kapiju . Pišem po sećanju ...
avanture.698strider,
-> #692, drejk<!> a ovo za dark sun?? chujem hvalite na sve strane.. :) jel radi to
<!> chudo na 386 sa 4mb ram??
DA!
STRiDeR!
avanture.699drejk,
bre jel radi dark sun na 386 i 4mb ram i sa budjavom vga (mono monitor)
karticom
avanture.700drist,
> a ovo za dark sun?? chujem hvalite na sve strane.. :) jel radi
> to chudo na 386 sa 4mb ram??
Pa da nesto rascistimo DARK SUN serijal je frp igra a za to
postoji konferencija frp u igrama koliko ja znam :))))
Tako da tu divnu igru punu logike necemo da mesamo sa
ovim nelogicnim igrama koje nazivaju avanture mONKEY iSLAND
i sl.
Da DARK SUN I i II rade zadovoljavajuce na 386 sa 4 rama
Samo postoji jedan problem kod II koja je bolja a koji niko
nije prijavio a to je da u beogradu izgleda ne postoji
verzija ber bagova ;((((
Ja sam imao tri verzije u jednoj nemoze da se udje uopste
u podzeml, u drugoj mozes da udjes i izvrsis jedan zadatak
i kad probas da se setas dalje on te vrti u krug po hodnicima
u rudniku ili ispod grada (inace rudnik je potrebno preci da
bi se zavrsila igra) i treca neradi karta koja je od velike
pomoci na 386.
Znam Da je ovo poruka za FRP konferenciju ali me je mrzelo da
ju cepam u dva dela i saljem tako. :))))
Inace ako neko ima dobru verziju neka me mejluje tenks :)))
Drist
avanture.701drist,
>>> Lands Of Lore nije nista u poredjenju sa FRP serijalom Dark
>>> Sun ! :) PS. Najbolji FRP svih vremena. ;)
>
> Hmmm... Bice da ne mogu nista da kazem na ovo, posto nisam
> igrao dotichnu.
I bolje nemoj jer je Lands of Lore nula prema ovome tacnije
sto bi moj ortak reko negativna nula a ti to nebi mogo da
podneses :))))
Drist
avanture.702darth.vader,
-> #701, drist>> I bolje nemoj jer je Lands of Lore nula prema ovome tacnije
>> sto bi moj ortak reko negativna nula a ti to nebi mogo da
>> podneses :))))
Polako ljudi, LOL2 je na putu ovamo... Posle cete svi da se pokorite
WestWood-ovom majstorstvu !!!
Darth :)
avanture.703goran.z,
kako i gde da upotrebim elektricni kabl u leriju 6.Kako da se
presvucem u kupace gace i da stavim naocare. Inace imam trista i
nesto poena kace kraj?
avanture.704strider,
-> #702, darth.vader<!> Polako ljudi, LOL2 je na putu ovamo... Posle cete svi da se
<!> pokorite WestWood-ovom majstorstvu !!!
Heheheehee!:)
Videh uvod i...
no comment
STRiDeR!
avanture.705darth.vader,
-> #704, striderSubj: Lands of Lore 2
>> Heheheehee!:)
>> Videh uvod i...
>> no comment
Ja mislim da si video reklamu. Ona sama govori za sebe ;)
BTW, Moj komentar je bio: "Definitivno menjam masinu"... ;)
See ya, Darth :)
avanture.706valoj,
Zna li neko sta dati Draracleu u Land's of Lore i gde to pronaci.
Pomagajte!!!!!
avanture.707morkin,
-> #706, valoj> Zna li neko sta dati Draracleu u Land's of Lore i gde to pronaci.
Uh, davno beše. Sećam se samo da postoje dve varijante - u jednoj treba da mu
odneseš bodež, a u drugoj nekakav pehar. Ja sam se drugi put polomio da nađem
nož, a trebalo je pehar.
avanture.708bokir,
-> #707, morkin>> Zna li neko sta dati Draracleu u Land's of Lore i gde to pronaci.
>
>Uh, davno beše. Sećam se samo da postoje dve varijante - u jednoj treba da mu
>odneseš bodež, a u drugoj nekakav pehar. Ja sam se drugi put polomio da nađem
>nož, a trebalo je pehar.
Sasvim je svejedno da li mu odneseš nož ili pehar, a šta ćeš od toga
da nadješ zavisi koji safir si stavio u oko zmajevima...
Uglavnom, na oltar treba da staviš ili Jeweled Dagger ili
Silver Goblet.
avanture.709swix,
Jel' ima neko opis (resenje :) Indiana Jones-a & the Fate of Atlantis (valjda
se ovako pise :)
Aj'e ako ima da se posalje ili ovde ili na mail.
p.s. da nebude zabune ja (swix) PREZIREM avanture ali jedan drug nema modem pa
mora da pita preko mene :)
avanture.710tstojic,
-> #709, swixresenje imas u svetu igara broj 14
pozdrav tstojic
avanture.713radev,
Neko bese pominjao Larry 7...
Evo jedno pitanje:Kako da pobedim u kuglanju(sve ostalo sam presao).
Poz.
Rade
avanture.714morkin,
-> #708, bokir> Sasvim je svejedno da li mu odneseš nož ili pehar, a šta ćeš od toga
> da nadješ zavisi koji safir si stavio u oko zmajevima...
> Uglavnom, na oltar treba da staviš ili Jeweled Dagger ili
> Silver Goblet.
Svojevremeno sam igrao Lands of Lore na 386 ploči. Obrisao sam igru. Nabavio
sam je opet, ali neku drugu verziju. Kasnije sam probao da je startujem na 486
PCI ploči. Neće. Da li je u pitanju bagovana verzija ili igra neće da radi na
PCI ploči?
Da li neko ima PCI ploču i Lands of Lore koji radi?
avanture.715junior,
-> #709, swix> Jel' ima neko opis (resenje :) Indiana Jones-a & the Fate of
> Atlantis (valjda se ovako pise :)
Jedno milioniti put. :)
Prvi put okačeno u ORKA.2, potom IGRE.1, pa IGRE.2, evo sad i
u trećem tomu igara ... eee, cdr-e, bolje da ga nisi ni kačio :)
atlantis.arjavanture.716darth.vader,
-> #714, morkin>> PCI ploci. Nece. Da li je u pitanju bagovana verzija ili igra
>> nece da radi na PCI ploci?
Lands of Lore 1 ne radi na PCI plocama. Provereno. Zasto ? Ne znam...
Iskreno se nadam da nece tako nesto da z*govnaju u 2. delu...
See ya, Darth :)
avanture.717ranx,
-> #709, swix> Jel' ima neko opis (resenje :) Indiana Jones-a & the Fate of Atlantis
Evo rešenja i ovde.
resenje.zipavanture.718borisl,
-> #713, radev> Neko bese pominjao Larry 7...
> Evo jedno pitanje:Kako da pobedim u kuglanju(sve ostalo sam presao).
Hm...Od inventara ti je potrebno :
Maramica koju je ispustila Annette Boning posle posete u tvojoj sobi,
zatim Ona krema iz sobe za odmor posade.Prethodno sidji u prostoriju
gde se prave cunjevi ,otvori vrata na masini i poprskaj dezodorans
unutra.Zatim upotrebi kremu na maramici (na kremi pise da deluje
eksplozivno u dodiru sa dezodoransom).Na palubi kad uzmes kuglu,
protrljaj je maramicom natopljenom kremom i eto uspeha ...
avanture.719borisl,
Subject: Phantasmagoria 2 - A puzzle of flesh
Zapeo sam u 4.chapter-u,ne mogu da provalim
password za Arhivu,pa ako neko zna bilo bi
lepo da posalje to ovde.Unapred zahvalan...
avanture.720mcule,
Bermuda Syndrome...
Stavim onaj dijamant na onog zmaja, uskočim u dijamant, dole se
malo švrćkam, dodjem do onog stvora što štrca otrov, i...?
Kako preći skota?!??!?! :(
avanture.721robot,
Hi,
Da li jo{ neko igra Prince of Arabia ili se se}a kako se produ`ava
vreme igranja.
Pozdrav. Robot
avanture.722milosh,
Potrebna mi je pomoc oko Phantasmagorie 2. Ja sam se zaglavio na 4. CD-u
od 5 komada. Da ne opisujem detalje, ako je neko presao gemku neka se javi
na mail.
Pozdrav Milosh
avanture.723ranx,
Za sve ljubitelje Larry Lafera - ikonica sa njegovim likom. Grebovano iz LSL6,
obrađeno u Microangelu by me.
larry.ico