avanture.724dbambi,
-> #721, robot=> Hi,
=>
=> Da li jo{ neko igra Prince of Arabia ili se se}a kako se produ`ava
=> vreme igranja.
Da ne misliš slučajno na igru Prince of Persia ?
Ako je to u pitanju onda se radi ovako :
Igra se startuje sa " prince megahit ", a zatim se sa " +/- " na
numeričkoj tastaturi povećavaš ili smanjuješ vreme.
Bambi
avanture.725mcule,
Hmmm, zar niko ne igra "Bermude syndrome"?
avanture.726miskop,
-> #723, ranx--> obradeno u Microangelu by me.
Ovo programce je nako bacio na Sezam, ali
nikako da ga pronadjem, pa ako neko zna gde
da trazim neka javi...
avanture.727mikson,
-> #725, mculeIgram ja. :)
Sta ti treba mrzi me da trazim, ne secam se sta si trazio. Ponovi.
:)
avanture.728jjerry,
Ej ljudi,jel' ima neko resenje za Full Throttle ?
A ako nema niko dal' iko zna npr. odgovore na ova pitanjca:
- Sta da radim u onom gradu kad se skrljam sa motora ? :)
- tj. kako da uzmem benzin iz kule ?
- kako da udjem u Todd's junkyard (za sta da privezem onaj @#$lanac?
- i jos kako da dodjem do onog tipa koji nesto zavaruje u podrumu
ispred kuce ?
Vrlo,vrlo,vrlo zahvalan !!!
JjeRRy :)
avanture.729ranx,
-> #726, miskop> Ovo programce je nako bacio na Sezam, ali
> nikako da ga pronadjem, pa ako neko zna gde
> da trazim neka javi...
Možda je sada u diru?
avanture.730jjerry,
Pit'o sam vec jednom i pitacu opet : da li neko MOZDA SLUCAJNO ima
resenje za Full Throttle ? A inace ,moze da pogleda poruku 2.728 i da
mi odgovori na neka pitanja odande.
().|< Hvala unapred !!
avanture.731smilicic,
-> #668, bokir» Day of the Tentacle
Sa malim :) zakašnjenjem da zamolim za pomoć oko ove igrice. Počeo sam
da igram ali skoro na početku pojavila mi se neka mapa na kojoj treba da
prema broju patenta rasporedim pojedine objekte. Kako ovo da uradim?
Ako neko ima fajl sa rasporedima neka mi pomogne, please!
avanture.732robot,
-> #724, dbambiHi,
1. Hvala ti na odgovoru. Upravo sam mislio na tu igru, i radi.
2. Imam jo{ jedno pitanjce. Na, mislim da je 4. etapa pojavljuje se
neko ogledalo. Kako mogu da ga izbegnem.
Hvala unapred.
Pozdrav, Dimitrije - Robot.atz0
avanture.733mcule,
Malopre završih "Bermyda sindrome" :)
Jako lepa kombinacija avanture i platforme, muzika sjajna, grafika
još bolja.
Toplo preporučujem svima koji vole nešto u stilu Princa, ali mnogo
savremenije :)
avanture.736smilicic,
-> #735, gmaticMa znao sam ja da su to sifre, nego sam se pravio nevest da mi
ne obrisu poruku jer krsim prava...i sl. sto se igram a nemam
sifre :)) U svakom slucaju, mnogo hvala na brzom odgovoru,
spasao si me!!!
avanture.737dbambi,
-> #732, robot=> Hi,
=>
=> 1. Hvala ti na odgovoru. Upravo sam mislio na tu igru, i radi.
=> 2. Imam jo{ jedno pitanjce. Na, mislim da je 4. etapa pojavljuje se
=> neko ogledalo. Kako mogu da ga izbegnem.
=>
=> Hvala unapred.
Da se ogradim opet betonskim zidom :), davno sam je igrao pa se možda
ne sećam najbolje. Ali, ako mislimo na istu stvar, čini mi se da
da moraš da se zaletiš i skočiš KROZ ogledalo. Time gubiš dosta
snage, ali nema drugog načina.
Sa druge strane, ako si igru startovao sa opcijom " megahit " možeš
dodati energije koliko želiš. To se radi sa " Ctrl + E " ili
samo " E ". Sa tasterom " L " možeš da preskačeš nivoe, a sa " K "
da ubiješ protivnika bez borbe. Naravno, možda sve kombinacije tastera
i ne funkcionišu baš tako, pa eksperimentiši malo :)
Bambi
avanture.738lexus,
-> #737, dbambi=> ne sećam najbolje. Ali, ako mislimo na istu stvar, čini mi se
=> da da moraš da se zaletiš i skočiš KROZ ogledalo. Time gubiš
=> dosta
Prince?
Jedini način za prolazak ogledala je taj koji si ti naveo -
skok kroz njega.
avanture.739ranx,
Ima li gde rešenje za Secret of the Monkey Island?
avanture.740celtic,
-> #739, ranx==> Ima li gde resenje za Secret of the Monkey Island?
Izlazilo je par puta u SK. Ako nemas te brojeve, pisi gde si zaglavio...
avanture.741vogue,
Evo ovako, ja baš nisam pratio ovu temu tako da ne znam
da li je bilo reči o igri Leisure Suit Larry :)
Drug me zamolio da postavim dakleM sledeća pitanja:
1. Kako da pronadje Annette Boning ?
2. Kako da učestvuje u takmičenju u kazinu ?
3. Gde da iskoristi svetleći ukras sa odeće Juggs ?
4. Kako da iskoristi broj 1134 sa portirovog telefona ?
Ako neko zna još nešto o ovoj igri, znači nešto o kraju
igre, pošto ima oko 700 poena, nek' napiše :)
Thanks :)
Sale
avanture.742gmatic,
Mislim da je resenje za Secret of... nalazi u "novom" SI-ju(onaj od pre
skoro godinu dana)!!!!
avanture.743tstojic,
HITNO MI TREBA RESENJE ZA IGRU ALONE IN THE DARK 1.
POZDRAV SVIMA!
avanture.744paan,
Znam da je starija igra lij ipak ima li neko ili zna gde je na sezu uputstvo
za Police Quest 4 i 1(vga)
pozdrav,paan
avanture.745gmatic,
-> #743, tstojic==> HITNO MI TREBA RESENJE ZA IGRU ALONE IN THE DARK 1.
==> POZDRAV SVIMA!
Imas u starijim brojevima SK( a i u SI) u rubrici sta dalje kompletan
opis igre!!!!!
avanture.746milosh,
Phantasmagoria 2 je pala. Tek kada sam je završio našao sam
help na siera sajtu. www.siera.com/entertaiment
pozdrav Milosh!
avanture.747acap,
Za igru Flight Of The Amazon Queen:
Kako se u hramu na ostrvu otvaraju vrata uz pomoc mozaika na zidu i
mozaika na podu?
avanture.748r.i.s,
Da li neko slucajno ima resenje za 'Leisure Suit Larry 6' ?
(Ili bar kako napraviti kupace gacice od krpe za brisanje cvikera )
Unapred zahvalan.
avanture.749ranx,
-> #748, r.i.s> (Ili bar kako napraviti kupace gacice od krpe za brisanje cvikera )
Iskoristi konac za zube na krpi i eto kupaćih gaća!
BTW, bilo je rešenje za sve Larry-je okačeno u ovoj conf, pre nekih mesec dana.
avanture.750mgmilos,
-> #616, paantest sobber,cuff him back, a za ostalo se snadji.
avanture.751mgmilos,
-> #619, redheadSifra je na zidu kancelarija i glasi "CARPE DIEM".
avanture.752mgmilos,
-> #630, pennywiseUkratko imas je na zidu-"CARPE DIEM".
avanture.753ranx,
-> #749, ranx> BTW, bilo je rešenje za sve Larry-je okačeno u ovoj conf, pre nekih mesec
Fajl uz poruku 2.589.
avanture.754miloscar,
Jel igra neko ili dal je neko igrao
avanturu "Alien Virus" i dali je neko
presao ako jeste nek odgovori treba
mi mala pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!1!!
miloscar !
avanture.755orlic,
Trenutno se 'bakcem' Phantasmagoriom 2 i zaglavih...
Imam novcanik, legitimaciju, sliku roditelja sa zurke i razglednicu koju je
poslala ona riba (plavusa sa dugom kosom). Slike i sve predmete sam
ispokazivao kome je sve moguce u kancelariji, logovao sam se na kompis, bio
kod onog u kancelariji (direktora, valjda)... Posle 'rada' na onom njegovom
venimen fajlu i novih halucionih scena kad kliknem na fajl pojavi mi se
proor sa 6 slova koja se menjaju. Treba li tu nesto uraditi? Ajde pomozite
koliko mozete na osnovu opisane situacije.
avanture.756borisl,
-> #755, orlic> Trenutno se 'bakcem' Phantasmagoriom 2 i zaglavih...
Evo kompletnog resenja u HTML-u...
phanta2.arjavanture.758gmatic,
-> #757, demoler==> a
b
avanture.759mgmilos,
-> #755, orlic0d 6 slova treba da zbudzish "Ratboy", a za dalje mucni glavom.
avanture.761dzim,
THE DIG
Kako da pronadem Megi, kad je ona zivuljka odvede?
Chitah ranije poruke i skontah da mi ona treba da joj
dam onu plochu. E, a nje nema! De je? :)
avanture.762drejk,
jel neko igrao rex nebular? e kako da izidjem iz svemirskog broda .?
(upao je u more). valjda treba da nadjem bocu s kiseonikom... dje?
avanture.763dzim,
Ajde neka dobra dusha da pogleda Svet Kompjutera 6/96
i da mi kaze shta da radim dalje.
Gde da nadjem Megi?
Ajd, kao, hitno mi je poshto treba da se vrati.
pis.
avanture.764jjerry,
Jel' igrao neko Discworld II Missing Presumed.. ?
Ako ima takvih,moze kratak opis (utisci,tezina,ostalo...) ?
avanture.765dzim,
-> #763, dzim
Ne treba vishe...fala nizashta.
avanture.766valoj,
Zna li neko u TIME LAPSE kako kod Maja resiti onu piramidu koju treba
upaliti celu sa onim gusterom sto skace.
HVALA unapred.
avanture.767pennywise,
Conquest of camelot
Pomagajte ako se neko uopshte seca ove igre
Zaglavio sam se u jerusalemu kada treba da reshim zagonetku sa
boginjama
Jel zna neko kako ovo da prodjem
Pennywise
avanture.768apostol,
"The Detective" - za C64 emulator!
JoTzoqA
detectiv.zipavanture.769pennywise,
Ajde pokushacu opet.
Dali neko zna kako da u CONQUEST OF CAMELOT-u predjem test
postavljen od strane Fatime u Jerusalemu gradu
kada otputujes prodom sve zavrshish u gradu i onda udjesh kod nje.
Da ponovim radi se o testu o starim boginjama imash njihovih 5 ili 6
kartica sa simbolima koji predstavlaju tu boginju
i treba na isti broj mesta da ih stavish a na svakom mestu
ti postavi pitanje o nekoj boginji i posle svakog neuspelog
pokushaja ti menja i kombinuje pitanja
Nemoze da se prodje na taliju jer stalno menja mesta i pitanja a
kaze ti da je pogreshno tek kada postavish sve kartice :(
POMAGAJTE LJUDI MOLIM VAS OVU IGRU IGRAM VEC PAR GODINA I MORAM DA
JE PRODJEM !!!
PENNYWISE
avanture.770zoran.r,
Igra li neko Discworld II?
avanture.771the.edge,
Sta je bilo sa Ecstaticom II ? Ecstatica II je bila najavljena jos pre par
meseci i nista?! :(
Ecstatica mi je jedna od najboljih avantura, i jedva cekam nastavak...
AcCeSS DeNiED
avanture.772todor,
Bureau 13
Kako se ulazi u stan vestice?
avanture.773pennywise,
Zar stvarno niko nije igrao CONQUEST OF THE CAMELOT ???
Pennywise
avanture.775vlsadr,
Da li neko zna kako da instaliram larry-a 5 deo.
Ako neko zna neka javi....
avanture.776milosh,
Malo sam se zaglavio u 7th guestu. Ako neko zna koja reč mora da
se ispiše pomoću onih konzervi u kuhinji neka baci na mail, a ja
se bacam na rečnik.
pozdrav Milosh!
avanture.777miloshb,
-> #770, zoran.r|| Igra li neko Discworld II?
Igra je lepa ali mnogo zajebana u pojedinim momentima. Ako voliš
avanture kod kojih u inventaru imaš pelikana, dasku za peglanje,
ajkulu, pijanog pevca, miša, šibice itd. onda bi ti pasovala jer je
odlična ako zanemarimo težinu.
Ja sam posle 1. dela igre odustao, jer je bio fazon da je jedan
predmet skriven malo bolje (malo?) pa sam ga tražio 3 dana i posle
toga vratio igru...
avanture.778zoran.r,
-> #777, miloshb=> || Igra li neko Discworld II?
=> Igra je lepa ali mnogo zajebana u pojedinim momentima. Ako
=> voliš
E, treba mi mala pomoć. Naime našao sam smrad, prašinu i štapove ali
nikako da nađem način kako od pčelara da uzmem vosak i kako da dođem
do ona čuvena 2 ml mišije krvi.
avanture.779smashko,
-> #778, zoran.r> E, treba mi mala pomoc. Naime nasao sam smrad, prasinu i
> stapove ali nikako da nadem nacin kako od pcelara da uzmem
> vosak i kako da dodem do ona cuvena 2 ml misije krvi.
To bi trebalo da ide na sledeći način : Treba da uzmeš zube od
vampira, ali
pre toga treba da ga oteraš na spavanje tako što ćeš da nabaviš
pevca(daćeš
mu pivo da bi ga uhvatio) i moraš da nabaviš merdevine tako što
pošalješ
patuljka ljubavnika kod mrtve veštice.Sada ideš na groblje i iz
čaše uzmeš
zube.(pevca moraš da otrezn ,alznamo bei tareva vampira da je
svanuo dan.Kada uzmeš zube , ostaje ti da uhvatiš miša i
isisaš mu krv(4 ml).
Što se tiče voska , provalio sam da cveće treba da se začini
sa ljutim
paprikama ali dalje neznam.
Kako uzimam smrad ,a kako još dva štapa(uzeo sam jedan od igrača
kriketa)
w
htr
sezam
avanture.780smashko,
-> #778, zoran.r> E, treba mi mala pomoc. Naime nasao sam smrad, prasinu i
> stapove ali nikako da nadem nacin kako od pcelara da uzmem
> vosak i kako da dodem do ona cuvena 2 ml misije krvi.
To bi trebalo da ide na sledeći način : Treba da uzmeš zube od
vampira, ali
pre toga treba da ga oteraš na spavanje tako što ćeš da nabaviš
pevca(daćeš
mu pivo da bi ga uhvatio) i moraš da nabaviš merdevine tako što
pošalješ
patuljka ljubavnika kod mrtve veštice.Sada ideš na groblje i iz
čaše uzmeš
zube.(pevca moraš da otrezniš ,ali neznam kako beše, i tako
prevariš
vampira da je svanuo dan. Kako uzimam smrad ,a kako još dva
štap
..SOR 2.30 EXEC Z2876686
MAIL SEND schef@sezampro.yu
Evo je poruka preko e-maila:
Radiiiiiiiiiiii
Radiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
itd......................................
Šalim se ,dobar si ti dečko!
Ali ipak Zvezda je najbolja.
avanture.781smashko,
-> #778, zoran.r> E, treba mi mala pomoc. Naime nasao sam smrad, prasinu i
> stapove ali nikako da nadem nacin kako od pcelara da uzmem
> vosak i kako da dodem do ona cuvena 2 ml misije krvi.
To bi trebalo da ide na sledeći način : Treba da uzmeš zube od vampira, ali
pre toga treba da ga oteraš na spavanje tako što ćeš da nabaviš pevca(daćeš
mu pivo da bi ga uhvatio) i moraš da nabaviš merdevine tako što pošalješ
patuljka ljubavnika kod mrtve veštice.Sada ideš na groblje i iz čaše uzmeš
zube.(pevca moraš da otrezniš ,ali neznam kako beše, i tako prevariš
vampira da je svanuo dan.Kada uzmeš zube , ostaje ti da uhvatiš miša i
isisaš mu krv(4 ml).
Što se tiče voska , provalio sam da cveće treba da se začini sa ljutim
paprikama ali dalje neznam.
Kako uzimam smrad ,a kako još dva štapa(uzeo sam jedan od igrača kriketa)
avanture.782zoran.r,
-> #779, smashko=> Kako uzimam smrad ,a kako još dva štapa(uzeo sam jedan od
=> igrača kriketa)
Uzmes noz iz podruma gde lezi vestica i pocepas mrezu na dokovima i onda
pokupis ajkulu koju das onom tipu sto igra golf.
U prodavnici ce ti old woman dati ribu, daj je ptici koja stoji na krovu
na dokovima i onda tog pelikana daj librarianu(majmunu) na golf terenu.
Smrad je malo duza prica:
Na lokaciji fools guild uzmes ciglu i kliknes na onog duha od lude. Zatim
ciglu nosis i ubacis je u akcelerator. Dobices ektoplazmu koju nosis onoj
prorocici sa kristalnom kuglom i ona ti daje gennie bottle. U nju ubaci
Impove cizme i to je to. Naravno pre svega ovoga moras porazgovarati sa
prorocicom tako da ti ona kaze da joj treba ektoplazma.
avanture.783jones,
Da li neko zna sta treba raditi u igri BIOFORGE kad se
izadje iz celije i otvore vrata na kraju kodnika,iskljuci
alarm...Kako otvoriti celiju broj 03 (valjda).Koja je sifra?
hvala unapred
avanture.784jjerry,
Hi
Treba mi nesto za Space Quest 5 (The Next Mutation)..
Posle napada Goliatha,spasavanja cliffy-ja itd. treba se vratiti na
KLOROX II da se nadje poreklo mutanata..Coveka na samrti je pomenuo
neki Secret Path vezano za neki greben..Ako neko ima ideju sta je u
pitanju i sta bi trebalo da radim..neka dojavi :)
Pozdrav !
Jjerry
avanture.785jones,
Zar niko nije igrao BIOFORGR ?!?
avanture.786jjerry,
-> #785, jonesBioforge ?
Igrao i Presao..reci sta ti treba :)
Pozdrav !
Jjerry
avanture.787slick,
-> #784, jjerry>> Treba mi nesto za Space Quest 5 (The Next Mutation)..
Ako sam te dobro razumeo, treba da pogledas kanister sa supom,
koji se nalazi na grebenu, na onom mestu gde te teleporter
spusti na Klorox II. Kada se beam-downujes, kreni levo i izadji
sa ekrana. Tada ce ekran da se scrolluje desno i videces
close-up Rogera na grebenu.
Eto tako...
poz.
avanture.788jjerry,
Ko o cemu,ja o SQ5..:))
Sta da radim kada upadnem na Goliatha ? Ja ubacim onaj Warp
Distributor Cap u onu masinu i sta dalje ? Treba nekako da dodjem
do mosta..Cini mi se da bi trebalo nekako da sjebem mutanta koji se
povremeno setka po toj prostoriji gde sam ja,ali kako ?
Heeeeelp !
avanture.789miloshb,
-> #781, smashko|| Što se tiče voska , provalio sam da cveće treba da se začini sa
|| ljutim paprikama ali dalje neznam.
Pričaj sa onim likom koji prodaje neke grickalice kod
Merilin Monro (ex mlekarice) pa će ti on dati neku brošuru.
Brošuru daj pčelaru i on će odjuriti, i ti ostaješ sam sa
pčelama. Stavi onu čipku (koju si isekao sa lutke koja se
nalazi kod proročice) na glavu kao zaštitu. Upali štapić
koji si uzeo u prodavnici i upotrebi ga na košnici. Pčele
će pobeći od dima i onda jednostavno uzmi med. Ono začinja-
vanje cveća je izgleda neka bezveze fora pošto nema veze
ni sa čim.
Pevac se trezni kod one trojice (duckman je jedan) i to
tako što ga ubaciš u kofu sa kafom.
Štapove uzimaš od igrača u bašti davajući im ptice.
avanture.790bjtislav,
Molim da mi date resenje za ECSTATICA-u.Nikako ne mogu da je
zavrsim i sa onim resenjem na engleskom.
Mozda je ova moja verzija sa bagom ???
Na primer:
Kada u kotlic ubacim sve tri stvarcice nista se ne desava ali sam
primetio da je ovaj moj cvet koga sam ubacio,ubran je ispred
manastira, imao crvene latice i beli tucak( valjda se tako zove ono
u sredini) a na onoj knjizi gde je nacrtano sta treba da se ubaci
je sa zutim tuckom(onim u sredini).
Sta ja to treba da bacim u jezero ??? i gde da ga
nadjem.Predpostavljam da je to mac.Oklop je previse tezak kada ga
uzmem.
Valjda mi sve to neide kako treba jer nemogu nikako da napravim taj
napitak.
Kako !?!?!?!?!?
Unapred hvala !!!
Po mogucstvu poslati odgovor na username STOBANKO.
avanture.791hadzi,
Zna li neko kako se prelazi scena sa avionolikim vozilom u Full
Throttle-u?
avanture.792mirkomi,
-> #790, bjtislav> Mozda je ova moja verzija sa bagom ???
I ja imam istu verziju, CD-Rip, zivo sra*e.
Isto se desava, LM, cuo sam da je u pitanju bag, i ne moze se
ispraviti (nisam siguran u ovo).
Savet: nabavi original.
avanture.793simce,
-> #791, hadzi> Zna li neko kako se prelazi scena sa avionolikim vozilom u
> Full Throttle-u?
Potrazi po onom kompjuteru i nadji komandu za spushtanje
tochkova. Avion ce onda da se zaustavi.
avanture.794dekik,
-> #791, hadzi
D:>> Zna li neko kako se prelazi scena sa avionolikim vozilom u Full
D:>> Throttle-u?
Treba da odes do kontrolne table i da pripremis avion za poletanje i tada
ce ti se sve samo kasti ;)
avanture.795the.edge,
-> #792, mirkomi
T?>> I ja imam istu verziju,CD-Rip,zivo sra*e. Isto se desava,LM,cuo sam
T?>> da je u pitanju bag,i ne moze se ispraviti (nisam siguran u ovo).
T?>> Savet:nabavi original.
Koliko se secam cela verzija Ecstatice zauzima 26 disketa...
Ja sam Ecstaticu presao jos davno, i nisam imao nikakvih problema.
AcCeSS DeNiED
avanture.796vule.,
Jel neko ograo ili igra igru MANIAC MAINSON ?
Ako neko zna kako se prelazi neka mi javi !
Bicu mu zahvalan !
CYA !
avanture.797dekik,
Evo ga resenje za FT...
fullthro.slvavanture.798hadzi,
Full Throttle: Zna li neko resenje scene u kojoj treba zaustaviti
ili naterati da poleti veliko vozilo nalik na "avion bez krila"?
Hej, ljudi! Pa, zar ne igrate vise ovu SJAJNU avanturu?! :+)
avanture.799jjerry,
-> #791, hadzi=> Zna li neko kako se prelazi scena sa avionolikim vozilom u Full
=>Throttle-u?
Ako sam te dobro razumeo,mislis na ono pred sam kraj igrice,kada se
avion kliza po pisti na putu ka provaliji (kako originalno :)
Dakle,trebalo bi da u kabini provalis jedan mali komp. Trebalo bi
malo da prckas po meniima i da vidis sta bi trebalo da se radi u
avionu..Nisam ti bas pomogao,ali nema veze..poskidaj sve poruke u
konfi,trebalo bi da ima resenje igre :)
avanture.800jjerry,
-> #796, vule.JJ=>Jel neko ograo ili igra igru MANIAC MAINSON ?
JJ=>Ako neko zna kako se prelazi neka mi javi !
Jesam ja,davno doduse,ali samo kao forica iz Day of the Tentacle :)
Ne bi trebalo da se secam icega,ali,ako ti treba nesto,reci,mozda
uspem da se setim ;)
Poz.
avanture.801simce,
-> #798, hadzi> Full Throttle: Zna li neko resenje scene u kojoj treba
> zaustaviti ili naterati da poleti veliko vozilo nalik na "avion
> bez krila"?
Pa jel chitash bre ti ovu konferenciju? :)
Nadjesh u kompjuteru komandu za spushtanje tochkova i avion
ce da se zaustavi. :)
avanture.802dekik,
-> #798, hadzi
D:>> Full Throttle:Zna li neko resenje scene u kojoj treba zaustaviti ili
D:>> naterati da poleti veliko vozilo nalik na "avion bez krila"? Hej,ljudi!
D:>> Pa,zar ne igrate vise ovu SJAJNU avanturu?!:+)
Pa covece okacio sam ti resenje u prethodnoj poruci ;)
avanture.803hadzi,
-> #801, simceHvala !!!
avanture.804smars,
Help za Blue Force...
Cemu sluzi kuka(hook)?
Sta da uradim u skladistu sa onim generatorom(na ostrvu)?
Kako da nadjem onog Layla?
Fala!
smars
avanture.805smars,
Hi!
Blue Force....
Čemu služi kuka (hook)?
Šta da uradim u skladištu(warehouse)?
Kako da pronadjem Layla?
Ajde ,to valjda znate! :)
Lost in Time....
Kako da podmažem vrata na gornjem delu broda?(nemojte da se
smejete:)
Ili bacite neko valjano rešenje.
Tol'ko!
smars
avanture.806darth.vader,
-> #805, smars>> Kako da podmazem vrata na gornjem delu broda?(nemojte da se
>> smejete:)
Koliko se secam, nadjes sapun, pa ga uz pomoc necega (ne secam se cega)
isitnish, i onda time podmazes vrata...
See ya, Darth :)
avanture.807vule.,
Jel neko igrao igru MANIAC MAINSON ?
avanture.808kiklop,
Hi. Imam problem vezan za igru Tomb Raider. Prešao sam u drugi nivo
"City of Wilkabomba" i otkrio nekolicinu tajnih odaja prošao zgradu sa
troje vrata, izašao iz nje i ne znam kuda dalje. Ima li ko ideju,
jel me ovo izluđuje
avanture.809hadzi,
-> #807, vule.Jeste, onaj moj drug sa VB-om :)))
avanture.810hadzi,
-> #806, darth.vader>pa ga uz pomoc necega...
Ono bure u hodniku za koje kaze da je trulo... E na njega istruzes
sapun i dobijes opiljke koje stavis pod vrata.
Press any key to return to HELL...
avanture.811smars,
Hi!
Lost in time
Elevator
Help
smars
avanture.812kiklop,
Aman ljudi!!! Pomagajte!!!
Kako preći drugi nivo u igri Tomb Raider?
Sve tajne prostorije i sl. sam otkrio ali ne i prelaz u treći nivo.
Donesite mi sna na oči please :))
avanture.813darth.vader,
-> #811, smars>> Lost in time
>> Elevator
A bre ?
avanture.814smilicic,
-> #812, kiklop» Kako preći drugi nivo u igri Tomb Raider?
Daj pošalji savegame za to mesto, mislim da sam taj deo presao ali se ne
sećam gde je taj izlaz o kome pričaš, ali ću se setiti ako opet proigram
taj nivo.
avanture.815smilicic,
Heh, sada i meni treba pomoć za Tomb Rider. Trenutno sam na nivou
Mida's Palace. Našao sam dve poluge: iza onih vatri i drugu na nekom
postolju (ne znam gde tačno beše iza onih desnih vrata čini mi se). E
sad, gde je treća? Provalio sam kako da ih pretvorim u zlato i gde
posle da ih odnesem ali gde je treća poluga? Pretpostavljam da je
negde iza onih levih vrata (tamo gde ima 4 vrata) gde iza ima ono
bazenče sa 2 aligatora. Kada se roni u tom bazenčetu do susedne
prostorije tamo se vidi na plafonu da može nekako do tog plafona da se
dođe i da se propadne u bazenče. Ne mogu nikako da se popnem na onu
stenu sa druge strane sa koje bih preskočio do puta na to mesto gde
pretpostavljam da je treća poluga.
Na istom nivou ima jedna velika prostorija sa puno polomljenih stubova
i sa dva otvora sa desne strane ali do kojih ne može da se popne?!
Možda je i tu ta treća poluga ali kako se popeti?
HELP!!
avanture.816cyber,
Quest for glory 4
Pomoc ljudi!!!!
Kada se udje u zamak i kada se otvore vrata sa desne strane igra se
blokira.Imajte milosti posaljite mi ispravan fajl
avanture.817cyber,
Beneath a steel sky
Sta raditi posto se uzme casa u kaficu.Na casi su otisci prstiju
Kako otvoriti vrata koja vode u metro stanicu.
avanture.818bokir,
-> #816, cyber> Quest for glory 4
> Pomoc ljudi!!!!
> Kada se udje u zamak i kada se otvore vrata sa desne strane igra se
> blokira.Imajte milosti posaljite mi ispravan fajl
Čini mi se da sam imao istu verziju.
Ako je tako, onda može da se završi, samo NEMOJ DA OTVARAŠ TA VRATA :)
Umesto njih, otvori ona druga, ionako je svejedno na koja izađeš, jer
uvek možeš da obiđeš ceo zamak.
avanture.819cyber,
QUEST FOR GLORY4
U zamku se nalaze skrivena vrata.Kada se sloze knjige po pravilnom
redosledu igra se blokira.
Kada se na stub puste decije duse potrebno je oktopusa pomeriti po
slovima.Koja su to slova?
Sta raditi sa RUSALKOM(Devojkom iz jezera)
avanture.820cyber,
Igra li neko GENE MASHINE
Sta treba raditi u Sience institut-u i sta dati tvojoj verenici da
bi ti ona dala verenicki prsten.
avanture.821bokir,
-> #819, cyber> QUEST FOR GLORY4
> U zamku se nalaze skrivena vrata.Kada se sloze knjige po pravilnom
> redosledu igra se blokira.
Ne trebaju ti ta vrata, samo ih zaobiđi :)
> Kada se na stub puste decije duse potrebno je oktopusa pomeriti po
> slovima.Koja su to slova?
AVOOZL (piše ti u podrumu manastira na zidu).
> Sta raditi sa RUSALKOM(Devojkom iz jezera)
Prvo joj daš cveće da te ne ukoka, a onda povremeno dolaziš da
pričaš sa njom. Ako nisi paladin, ništa više ne možeš da radiš s njom ;)
avanture.822darth.vader,
-> #821, bokir>> Prvo joj das cvece da te ne ukoka, a onda povremeno dolazis da
>> pricas sa njom. Ako nisi paladin, nista vise ne mozes da radis s njom ;)
A ako jesi Paladin, mozes svasta da joj radis ;)))))
See ya, Darth :)
avanture.823the.edge,
Sta bi sa onom drugom avanturom Star Trek The Next Generation? Trebao je da
izda opet cuveni Spectrum Holobyte koji je izdao i prvu njihovu FENOMENALNU
avanturu (Spectrum Holobyte je ogranak Microprosea).
Jos dok sam kupovao svet kontejnera (pre oko godinu dana, ako ne i vise)
video sam neke slike iz ove igre (dakle nisu lagali, kao obicno ;) ) i evo
sad vidim jos je nema :(
Ista stvar je i sa Ecstaticom II...
AcCeSS DeNiED
avanture.824mmilosh,
-> #823, the.edge> Sta bi sa onom drugom avanturom Star Trek The Next Generation?
> Trebao je da izda opet cuveni Spectrum Holobyte koji je izdao i
> prvu njihovu FENOMENALNU
Šta je prva a šta druga? Ja igram trenutno Final Unity. Stvarno je FENOMENALNA.
avanture.825the.edge,
-> #824, mmilosh
T?>> Sta je prva a sta druga?Ja igram trenutno Final Unity.Stvarno je
T?>> FENOMENALNA.
Prva je ta sa unity deviceom. A druga je trebala da izadje jos prosle godine,
ali ni traga od igre :(
Ta je trebala da bude JOS bolja od STTNG The Final Unity.
Nadam se da ce, bar posle ovog filma, izbaciti bar jednu igru takve vrste,
a nadam se i sa novim Enterpriseom :)
ACCeSS DeNiED
avanture.826ddamir,
-> #823, the.edge>Ista stvar je i sa Ecstaticom II...
Ecstatica II je izasla, i nalazi se na mom stolu trenutno...
avanture.827the.edge,
-> #826, ddamirAaaaaaaa...pricaj onda kakva je! :)
Samo nemoj da otkrijes celu radnju :)
AcCeSS DeNiED
avanture.828ddamir,
-> #827, the.edge>Samo nemoj da otkrijes celu radnju :)
I da hocu - ne mogu, tek sam poceo da je igram. Mogu da kazem samo
par stvari...
Ecstatica II sada radi i pod Win95.
SVGA grafika izgleda stvarno sjajno. Za one sa slabijim masinama tu
je i VGA varijanta. Uglovi kamere su i dalje suludi, pa je
snalazenje u prostoru otezano.
Ovo je sve manje avantura, a vise arkada. Kojekakvih monstruma ima
u velikim kolicinama, pa 80% vremena odlazi na tamanjenje istih.
Postoji neka vrsta inventara.
Moguce je i plivanje.
Izgleda da se odustalo od morbidnosti i mracnog humora.
Radnja? Onu zensku iz prvog dela otimaju, a ono musko iz istog dela
treba da je izbavi ;)
Vise informacija kad predjem malo vise, tj. kad uspem da me ne
utamane pre nego sto dodjem do nekog zanimljivijeg dela...