IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.977 jones, -> #973, drejk
>> sad mi recite gde je komdorov ;) Mislim da ga imas u diru (c:\dos\fun)
razno.978 pvlada, -> #974, darth.vader
DA>Ma ne mora da znaci... Ne slusaju oni sta ti tacno trazis, nego ti daju DA>nesto sto je najslicnije... BTW, probaj da ga prijavis u igri kao obican DA>SB ili kao SB Pro... Meni je uspevalo u nekim slucajevima... 1. Neznam, ali ova firma me dosad nikad nije zajebala :) 2. Probao sam, ne uspeva, a kada sam odneo kod ortaka koji ima OPTI zvučnu karticu, pronašao ju je kao SB Pro i sve je radilo bez problema. 3. Otvarao sam comp da vidim koja je kartica, i to je ustvari Creative Vibra 16. Pozdrav Vlada
razno.979 drejk,
ajde bachite neku staru strategijicu za amstrad/c64 emulator... i emilio hughesa... i pogledajte, majke vam, dal ima serijali frp-ova tamo, na tom sajtu... za c64 emulator bi trebalo, champions of krynn pool of radiance curse of azure bounds secret of silver blades hillsfare i tome slichno... aj potrudite se...
razno.980 iaca, -> #946, ranx
> Beše to negde ovde u conf. Ja sam ga skinuo, pa obrisao, a radi > super - spakuje ga na 4 MB! Ajde ako znaš broj poruke bio mi car. ACA
razno.981 ranx, -> #945, gmatic
> Postoji ali pri svakom startovanju moras da imas 45Mb slobodno(tako nesto > bese) na disku. Dakle skoro nista ne dobijas. Nisam baš siguran u ovo.
razno.982 gmatic, -> #981, ranx
==> Nisam bas siguran u ovo. Pravo da kazem nisam ni ja ali tako sam cuo. Malo sam igrao ovu igru zbog malog hardica a kad sam ovo cuo nisam isti program uzimao. Sorru ako sam slagao.
razno.983 ranx, -> #968, apostol
> Imam problem sa MAME-tom... imam S3 Trio karticu, i kad startujem > MAME, gornja polovina slike se pojavi u donjem delu ekrana, a donja u > gornjem delu ekrana - tako je nemogućE igrati. Ima li ko sličan > problem? Verovatno je problem u drajveru za kartu - kod mene radi super!
razno.984 darth.vader, -> #978, pvlada
>> 1. Neznam, ali ova firma me dosad nikad nije zajebala :) Za sve postoji prvi put ;)) >> 2. Probao sam, ne uspeva, a kada sam odneo kod ortaka koji ima >> OPTI zvucnu karticu, pronasao ju je kao SB Pro i sve je radilo >> bez problema. Jebi ga... >> 3. Otvarao sam comp da vidim koja je kartica, i to je ustvari >> Creative Vibra 16. Sa ovom karticom nisam uopste imao iskustva, tako da ipak ne bih znao da ti tacno kazem sta se desava... See ya, Darth :)
razno.985 bcvetkovic,
Bio sam ponovo u klubu NET NET i imam novost za sve ostale. Sada u subotu tamo ce se odrzati turnir, a prijavljivanje je vec pocelo. Cuo sam da ce biti i nagrada. Vlasnik mi je rekao da ce to biti najverovatnije CD-ovi ili nesto slicno, a fond ce zavisiti i od broja prijavljenih. Nemam pojma kako se zove ulica gde je to, ali orjentaciono da znate ona je odmah pored XI gimnazije iznad benzinske pumpe. Znam telefon na koji se mozete obavestiti: 428-361. E da, prijavljivanje je 20 din. Inace mogu vam reci da sve fino sljaka. Visimo se tamo!
razno.986 emajsijuen, -> #979, drejk
Dr>> i emilio hughesa... Prava stvar :)
razno.987 ividicki,
Ako bi neko mogao da okachi ove nove igre shto podrzhava mame 0.25 bio bi shmecker ;)
razno.988 acafaca,
Igra li nek the elder scroll? Zaglavio sam kod zagonetke šta je to nema kosti mesa... a ima prte i palac...
razno.989 qpele, -> #889, goxi
Go> Jel ima neko igru za Commodore za ovaj emulator, Bubble bobble, onda Go> jos i giana sisters, onda neki fudbal, i basket, toliko, ako ima neko A mogao bi da zakacis i MicroProse SOccer i Indoor soccer, pa recimo sumer games I i II, Track Suit Manager...
razno.990 qpele, -> #917, guta
Gu> Hm, kod mene radi bez problema (tu igricu sam prvu probao ;), ne Gu> znam u cemu bi mogao biti problem... Mozda neko durgi zna nesto vise? Ja imam problem sa Hobitom, ucita se ali nece da se startuje.
razno.991 qpele, -> #936, darth.vader
Da> E, hvata me nostalgija... Ako ne sednem uskoro za debeljka, nista Da> nisam uradio ;))) JEl ima neko debeljka, da se onako kolektivno okupimo i prisecamo dobrih starih dana.
razno.992 qpele, -> #915, guta
Gu> diska, a sa LOAD "imefajla" (bez |) ucitavate odredeni fajl. Start Gu> je, naravno, sa RUN Nisam imao Amstrada, pa mi i ne ide najbolje ucitavanje. Provalio sam da sa F3 "ubacujes disketu" pa ja sa |DIR izlistas, ali kad ocu da ucitam neki fajl sa diskete javlja mi type mismatch error. Pomagajte, uzasno mi se igra traksuit manager:)
razno.993 slick, -> #988, acafaca
>> i palac... Probaj da nije rukavica, mozda ;) (buckle, glove ili gauntlet) poz.
razno.994 darth.vader, -> #991, qpele
>> JEl ima neko debeljka,da se onako kolektivno okupimo i prisecamo dobrih >> starih dana. Imam ja, ali nesto ne fercera... Ne znam sta mu je... Moracu malo da proceprkam po njemu... See ya, Darth :)
razno.995 smars, -> #994, darth.vader
Ako ti je frka za neki deo,samo vici!:) Imam dva debeljka tako da cemo sklopiti jedan koji radi.:) Ajde.... smars
razno.996 ranx, -> #987, ividicki
> Ako bi neko mogao da okachi ove nove igre shto podrzhava mame 0.25 bio bi > shmecker ;) Evo, ide: MsPac Attack... mspacatk.zip
razno.997 iaca, -> #946, ranx
>> I naravno ako ga neko ima neka ga pošalje. > > Beše to negde ovde u conf. Ja sam ga skinuo, pa obrisao, a radi > super - spakuje ga na 4 MB! Ajde ako neko zna broj poruke bio bih mu zahvalan. ACA
razno.999 boccio, -> #992, qpele
Gu> diska, a sa LOAD "imefajla" (bez |) ucitavate odredeni fajl. Start Gu> je, naravno, sa RUN Qp> Nisam imao Amstrada, pa mi i ne ide najbolje ucitavanje. Provalio sam Qp> da sa F3 "ubacujes disketu" pa ja sa |DIR izlistas, ali kad ocu da Qp> ucitam neki fajl sa diskete javlja mi type mismatch error. Pomagajte, Qp> uzasno mi se igra traksuit manager:) Ma mani Load"" pa RUN, nego odma' cepaj RUN"trcksuit" (ili kako se vec zove fajl). to vazi za sve igre.
razno.1000 darth.vader, -> #995, smars
>> Ako ti je frka za neki deo,samo vici!:) >> Imam dva debeljka tako da cemo sklopiti jedan koji radi.:) Pa nemam pojma, nikako da nadjem vremena da pogledam sta mu je... See ya, Darth :)
razno.1001 swix,
Nesto sam van trendova po pitanju igara, medjutim vidim da svi ovde spominju "MDK" Ajde neko krace objasnjenje (zanr, na koliko desetina diskova staje, dali zahteva "samo" P6 i tome slicno)
razno.1002 epson,
pimini.zip Neko je skoro tražio Pinball Illusion CD-Version Minimizer (smanji fliper na 6 Mb) . pimini.zip
razno.1003 space.ace,
TSR Intro: Organizuje se Prvi Turnir Sezamovih Robota (skr. "I TSR"). Cilj takmičenja je da se pronađe najjači robot naše male zajednice, te da se isti pošalje negde na svetsko takmičenje, a uz to da se malo zabavimo. Znači, sve što vam je potrebno je ideja, programski alat i program koji sam ostavio u konfu, a imate ga i u dir-u. Vaše robote (tj. programe koji kontrolišu robote), spremne za takmičenje, pošaljite meni (space.ace) na mail, sa kratkom biografijom robota, i svim informacijama koje smatrate da su neophodne. Rok za slanje robota je bio 12. jul, ali kako je to mnogo rano (vidi se po slanju robota) rok ću pomeriti za 10 dana. Mislim da vam je to dovoljno da napišete svog borca. Kada se sve prijave pregledaju, otpočinje takmičenje. Takmičenje neće biti otvorenog karaktera, i održavaće se na mom računaru (apsolutno isti uslovi za sve :). U zavisnosti od broja prijava, (napomena: svaki takmičar može poslati 3 svoja robota), formiraće se grupe, u kojima će se, po kolima, odvijati mečevi po principu "svako sa svakim" "jedan na jedan". U jednom meču, izvešće se po 30 borbi, da bi ocena bila što realnija. Procenat pobede u tih 30 borbi je ocena robota, i koji robot u direktnom sukobu ima veći procenat, on dobija poene za taj meč (2 poena). Drugi robot, onaj koji je izgubio, ne dobija poene. Ako, eventualno, procenat bude isti, oba robota dobijaju po 1 poen. Nakon svih odigranih kola (tj. kada svaki robot odigra mečeve sa svima ostalima iz grupe) pobednici grupa idu dalje, kao na svim takmičenjima sa sličnom organizacijom. Na kraju, u finalu, meč će imati 60 borbi, da bi se što približnije i bolje odredila snaga robota. Borbe se odvijaju na default areni (pcrobots.rna) tako da svi imaju uslove da testiraju svoje robote. Na vama je da to što bolje iskoristite. Pobednik ovog prvog TSR-a (a nadam se, ako ovaj uspe, da će ih biti još) imaće tu čast da bude prvi pobednik prvog takmičenja tog tipa kod nas, a možda, stvarno možda, ako takmičenje odjekne kod nadležnih, dobije neku simboličnu nagradu od Sezama (mada... ). No, nemojte da vas to obeshrabri, mislim da vam ipak nije važna nagrada (rekoše Grci još odavno "važno je učestvovati"). Posle svakog odigranog kola (1 kolo jedan dan) u sve konferencije koje se tiču ovog takmičenja ide detaljan izveštaj o proteklom kolu, i mečevi za sledeće kolo. Takođe, ovako organizovano takmičenje daje odličnu podlogu za nekakvu prognozu (ali, neka to organizuju ovi sa "sportske strane"). Što se tiče nekakvih sumnji u sudijsku reč tokom takmičenja, odmah da vas obavestim da organizator (iako ima spremnih nekoliko robota) neće učestvovati u takmičenju, da bi takmičenje bilo što objektivnije. Simulator generiše izveštaj koji će se prenositi u konferencije, i organizator neće podržavati ničijeg robota, niti će menjati izveštaje. Organizatorova reč je, ipak, konačna, i mora joj se verovati. Ako bude nekih žalbi na borbe, organizator će u konferenciju poslati sumnjive robote sumnjivog meča, da ostali korisnici izvedu borbu kod sebe na svojim računarima, da bi proverili odluku. Mada, mislim da nikakvih žalbi neće ni biti, jer niko ne zna kakav je robot protivnik. To je to, što se tiče nekih pravila i informacija koje vam trebaju. Sad, na posao i spremajte robote. Očekujem dosta prijava, nemojte me razočarati. Ako, kojim slučajem, ovo takmičenje propadne (zbog malog broja prijavljenih) biće to dokaz da je naše društvo na SezamNet-u sastavljeno od inertnih ljudi i bezidejnih foliranata (izvinite na rečima, ali me razuverite)! Spremajte robote, očekujem ih u mail-u... Organizator.
razno.1004 ddamir,
Ako neko ima POD, i hoce da ga menja, nudim neki od sledecih diskova: need for speed 2, mkd, ecstatica 2, redneck rampage, riot. mail ddamir ili 638-243 (Ivan)
razno.1005 vule.,
Kako da u fifa97 namestim zvuk u DOS-u. I kako da u Win95 namestim da ide brze igra.
razno.1006 radule, -> #1005, vule.
Vu> Kako da u fifa97 namestim zvuk u DOS-u. Vu> I kako da u Win95 namestim da ide brze igra. U fifi mislim da ne treba nista da podesavas samo moras u autoexec-u da inicijalizujes zvucnu karticu da bi radila pod DOS-om.
razno.1007 vule., -> #1006, radule
Ali nece... U WINDOWS 95 radi kako treba , ali je prespora(486)...
razno.1008 radule, -> #1007, vule.
Vu> Ali nece... Trebalo di radi.Ako u DOS-u imaš zvuk u ostalim igricama onda bi trebalo da bude OK.Trenutno mi nije tu disk pa kad ga uzmem pogledaću... Vu> U WINDOWS 95 radi kako treba , ali je prespora(486)... Ne bih ti savetovao da je pokrećeš iz Windows-a jer bi ti za to trebala ludaaaa mašina.I pod DOS-om sa 16Mb Ram-a nije baš najbolje.
razno.1009 johnnya,
Na sledećoj adresi možete naći cheats, hints and walkthrough za gomilu igara : http://www.gamezilla.com/cheats.asp Latest Additions X-COM: Apocalypse Hex Cheat, X-COM: Apocalypse Trainer, X-Men: Children of the Atom Moves, Ecstatica 2 Walkthrough, Dungeon Keeper Map Editor, Red Alert Rules.ini, Dungeon Keeper Win 95 Trainer, Age of Empires Cheats, Dungeon Keeper Strategy Guide, Mechwarrior 2:Mercenaries 3Dfx Cheats, Twinsen's Odyssey Walkthrough, Carmageddon Save Cheat, Dungeon Keeper Money Cheat, X-COM: Apocalypse Cheats, Red Alert Ant Missions, Interstate 76 SuperCars
razno.1010 gmatic, -> #1009, johnnya
==> X-COM: Apocalypse Hex Cheat, X-COM: Apocalypse Trainer, PA KAD JE OVO IZASLO I KAD STIZE KOD NAS!!!!!!!!!!
razno.1011 zormi, -> #1010, gmatic
*==> X-COM: Apocalypse Hex Cheat, X-COM: Apocalypse Trainer, * * PA KAD JE OVO IZASLO I KAD STIZE KOD NAS!!!!!!!!!! Stiglo još prošle nedelje ;)
razno.1012 gmatic, -> #1011, zormi
==> Stiglo jos prosle nedelje ;) Utisci? Slicnosti i razlike? Poboljsanja? Sta trazi? Ma opisuj to bre! Nastavak najjacih strategija svih vremena!
razno.1013 buva, -> #1009, johnnya
(;)Dungeon Keeper jel igrao neko ovo ?
razno.1014 zormi, -> #1012, gmatic
*==> Stiglo jos prosle nedelje ;) * * Utisci? Sorry, nisam igrao tu seriju, samo sam video CD u Klubu. Moraće neko drugi da opiše.
razno.1015 mikson,
E el ima neko neki dobar fudbal menadzer na prodaju? ako ima mail me!!!!
razno.1016 m.goran, -> #1012, gmatic
Subject: X-COM Apocalypse ˘ Utisci? Slicnosti i razlike? Poboljsanja? Sta trazi? │ Ma opisuj to bre! § Nastavak najjacih strategija svih vremena! Igru nemam, ali sam gledao review na http://www.gamecenter.com/. Igru su ocenili sa 4/5. Što se zahteva tiče, igra je prilično skromna za današnje uslove: For Windows : Pentium-60, 16MB RAM, 20MB disk space, SVGA, 2X CD-ROM drive, Windows 3.1; Sound Blaster or compatible sound card For DOS : 486DX/4, 8MB RAM, 20MB disk space, SVGA, 2X CD-ROM drive, DOS 5.0; Sound Blaster or compatible sound card Detaljnije (HTML + screen shoots) u fajlu uz poruku. (mboban) x-com3.zip
razno.1017 junior, -> #1015, mikson
> E el ima neko neki dobar fudbal menadzer na prodaju? ako ima mail Izašao je fudbal menadžer od EA. Video sam ga, nisam ga igrao - prvi utisak - fenomenalan. Istina, nisam video opciju za više igrača, ali kako je EA specijalizovan za pravljenje igara za više igrača, sumnjam da tako nešto nisu ubacili. ;) Elem, ima različitih opcija, kao manje-više u svim menadžerima, ali ono što je revolucionarno jeste što može da se GLEDA utakmica. Dakle, ne kao do sad, što su postojale neke šanse, ili komentator koji je prepričavao tekmu, već postoji algoritam, po kojem se rade proračuni tj. svaka utakmica je jedinstvena i ovisi isključivo o taktici, načinu igre i igračima koji su na terenu.
razno.1018 tile,
Da li neko mozda ima sifre za police quest 3? :)
razno.1019 grobar,
Zna li neko kako (i da li je uopste moguce)se kod stvaranja sopstvenog tima u igri FIFA 96 bira boja dresa (a ne da kompjuter izbaci neku ------ boju )
razno.1020 drejk,
da li neko, moooooozda, u nekom jadnom gadnom sluchaju ima igru POOL OF RADIANCE... dotichna igra je pre nekih xx godina bila najduza igra za kucne rachunare (c64), zauzimala je chitave chetiri diskete, oni koji su imali komodor sa flopijem znaju sta to znachi. Na pc-ju ona zauzima cirka megabajt i po. Dakle, POOL OF RADIANCE...
razno.1021 goxi,
Da li je iko uspeo da pokrene fifu97 preko modema, ili mozda NBA Live '97??? Ako jeste, molim ga da mi kaze nacin na koji je uspeo da to uradi!!!!!!
razno.1022 van.gogh,
Ojha...ima li neko igru Gengis Can...(KOEI), opet mi se igra staje na neke 2 diskete pa ako neko ima i ako je voljan da posalje, super :) P.S : Jel' oce neko Diablo ? O:)
razno.1023 drejk, -> #1020, drejk
e, van gogzhe ;) imam ti ja genghisa, ali, nazalost, imam i modem od 2400 tako da ces morati traziti drugde... igra vlada!! imas i slichnu, isto od KOEI-a ROMANCE OF THREE KINDGOM
razno.1024 drejk,
naravno promasio sam broj poruke ;)
razno.1025 van.gogh,
Ima neko Romance Of 3 Kingdom.... O:) P.S: Ali neko ko moze da posalje... ;) Ajd' pa LONG LIVE JA... &) Ali i gengis can vazi i dalje mogli bi da posaljete... Ako neko ima kojim slucajem i Elite: Frontier nek bre baci... Uzeleo sam se malo prostijih i starih, dobrih igara...:) E, kad se setim...(ufff)...ajd' pa cu P.S: Oce neko Diablo preko modema... O:)
razno.1026 saint, -> #1025, van.gogh
===> Ima neko Romance Of 3 Kingdom.... O:) ===> P.S: Ali neko ko moze da posalje... ;) ===> Ajd' pa LONG LIVE JA... &) ===> Ali i gengis can vazi i dalje mogli bi da posaljete... Koji ti treba. Ja imam Romance of 3 Kingdoms IV. Zauzima mnogo. Pozdrav Nikola's
razno.1027 tile, -> #1022, van.gogh
Imam ja gegngisa2 ako hoces, ali kod mene su tako slabe veze, da ce to trajati i trajati.................... :( Probacu da ti posaljem kad budu bile fine veze!!!
razno.1028 goxi, -> #1022, van.gogh
Hi! E van imam ja Gengis Can.Javi mi se na mail pa da se dogovorimo......inace igra kao sto si rekao staje na 2 diskete!!!! P.S. Hocu ja Diablo !!!
razno.1029 van.gogh,
Sta bre ima cetri dela ? E...nabavio sam gengis-a, ako ima jos nesto na taj fazon...kazi... A kolko zauzima bese ona igra...? (na foru Can-a ?) ajd' ko me razume...razume...:) cu :)
razno.1030 saint,
Jel ima neko neki Pach za Warcraft II da moze da radi 32-bitno Mislim da se moze prekinuti sa win tasterom i kasnije nastaviti bez problema???? Nikola's
razno.1031 nobody,
interesuje li se neko ovde za Amiga emulaciju? ako ima vichite... operator/Linear dRAFT
razno.1032 van.gogh,
ejjj...nobody...ja se interesujem ako moze da se pokrene Defender Of The Crown...:) Nego ajd' saljite tu Elitu: Frontier....:) Uzeleo sam se...:) A ako moze preko amiginog emu. da se pika stara (AMIGINA) Elita salji...&) cu
razno.1033 nobody, -> #1032, van.gogh
> ejjj...nobody...ja se interesujem ako moze da se pokrene Defender > Of The Crown...:) ne znam, nisam probao(chitaj nemam dotc). Nego ajd' saljite tu Elitu: Frontier....:) Uzeleo sam se...:) A ako moze preko amiginog emu. da se pika stara (AMIGINA) Elita salji...&) moze, i to radi sve kako treba... poslacu... operator/Linear dRAFT
razno.1034 van.gogh,
Kolko zauzima igra Romance of 3 Kingdom ? (neko rece da je na foru Can-a)... Nego sta bre bi sa Elitom i sa emulatorom za Amigu...?!? Hm....fuf ajd' da probam i to...
razno.1035 drejk, -> #1034, van.gogh
ja sam reko da je na foru khan-a :)) zauzima jednu bednu disketu, a kolko se secam mnogo je komplexnija od khana...
razno.1036 retaliator,
Prodajem CD-e COMANCHE 3 i ATF GOLD-po 35 din. svaki(diskovi su originalni). Telefone i imena zainteresovani mogu slati na postu user name-a"retaliator" Ja cu vam se javiti.
razno.1037 robot,
Hi, Skinuo sam za Sezam-a igru Cosmo1. Ne mogu da na|em put u {estoj etapi - nivou. Molim za pomo}, ako je neko igrao ovu igricu. Pozdrav, - Robot - Dimitrije
razno.1038 the.edge, -> #1037, robot
Davno sam igrao ovu igru, ali skoro sve ces naci ako budes skakutao :)) Neki put je ulaz skriven pa moras preko nekih precica da skakuces. Jes' da nije iscrpan odgovor, ali valjda ce da pomogne :) AcCeSS DeNiED
razno.1039 pvlada, -> #1036, retaliator
> Prodajem CD-e COMANCHE 3 i ATF GOLD-po 35 din. svaki(diskovi su > originalni). Telefone i imena zainteresovani mogu slati na postu user > name-a"retaliator" Ja cu vam se javiti. Mogo bi da pišeš u malim oglasima umesto ovde, verovatno bi imao više uspeha :)
razno.1040 nobody,
Shaljem jedan od nekoliko Amiga emulatora. Ovaj je najbrzi, mada neshto manje kompatibilan od ostalih (DosUae, WinUae), pisan u asm-u, da bi se izvukao maximum potreban P166/16-24MB ... Inache kod mene na P120 radi fino, mada ako hocu zvuk uglavnom mora da se "sreze" framerate na 1/2 - 1/5. dakle, shaljem Fellow v.0.21 operator/Linear dRAFT fellow.zip
razno.1041 nobody, -> #1040, nobody
eh da, zaboravih da kazem: u prethodnoj arhivi NE nalazi se kickstart koji je prilicno potreban sa rad sa emulatorom :))). Takodje su potrebni i vesa2.0 drajveri... Kickstart 1.3 (A500 v.1.3) i Kickstart 2.05 (A600) shaljem u sledecoj arhivi. Za igre, demoe, programe se pobrinite sami ili mailnite mene, ako bash nishta ne nadjete. Ko ima access na internetu neka overi sledecu adresu http://app.nexus-online.com/lazarus/ ima dosta igara i slicnog stuffa... i odmah da odgovorim na jedno pitanje koje ce pretpostavljam biti postavljeno. PC NE MOZE da chita Amigine diskete!!! Postoji specijalni kontroler Catweasl (koshta oko 100DM) koji to omogucava ali bez njega nishta, chak iako imate amigin drive... Radi se sa tzv .adf fileovima koji ustvari prestavljaju dump diskete(shto i nije loshe jer u fellow-u mozete koristiti ubrzanje od oko 2048x u odnosu na originalni drive). Testirao sam sledece programe/igre/demoe: State Of The Art - radi 100% 9 Fingers - takodje Desert Dream - jedan deo radi... Real 3D v.1.4 Wings Supercars II Exodus 3010 Black Crypt ... i josh puno toga... operator/Linear dRAFT romz.rar
razno.1042 gmatic, -> #1029, van.gogh
==> Sta bre ima cetri dela ? ==> E...nabavio sam gengis-a, ako ima jos nesto na taj ==> fazon...kazi... ==> Pa nije bas na taj fazon ali uzmi Master of magic. On ti je mesavina gengisa i civ-a (borba je kao u gengisu a sve ostalo kao u civ-u sa nekim dodatcima). Inace igra je stravicno laka (preci ces je lako i na najtezem nivou tezine) ali isto tako i stravicno puna bagova. MICROPROSE RULEZ!
razno.1043 gmatic, -> #1035, drejk
==> ja sam reko da je na foru khan-a :)) ==> zauzima jednu bednu disketu, a kolko se secam mnogo je ==> komplexnija od khana... Da nije Centurijon? Ali on nije kompleksniji od khana.
razno.1044 robot, -> #1038, the.edge
Hi, Prvo da ti se zahvalim na odgovoru. Drugo i dalje, pored svog skakutanja ne uspevam da na|em put. Verovatno ima neka tajna komanda, stazica i sli~no. Na{ao sam poruku da sam prona{ao skrivenu zonu i da je to dobar posao. Me|utim, sve sam poku{ao i miniranje i skakanje me|utim ne vrede. Help!!!!!
razno.1045 van.gogh,
Fala na savetu...preso sam Master Of Magic...:) I sto jes jes'...ima bagova...:) A sto se tice Centurion-a, covece imo sam i ja Amigu...:) (Centurion-a treba videti na Amigi, a ne na PC-u !!!) Ufff...a bila su to dobra stara vremena...B) Wings Defender Of The Crown It Came From The Desert I & II Deuteros Gengis Khan I Rick Dangerous I & II ... ma ima gomila i mogu vam reci mnogo mi ne dostaje.... A jos' kad se setim Pirates-a :,) Bila su to srecna vremena, jes bila kriza al' smo se igrali ko bogovi...Celtic Legend's..:> i tako dalje...i tako blize...:) cu !
razno.1046 space.ace, -> #1041, nobody
> odnosu na originalni drive). Testirao sam sledece > programe/igre/demoe: State Of The Art - radi 100% Ja sam konačno pre 5 dana podesio UAE, instalirao WorkBench 3.1 i sad uživam u RailRoad Tycoon igri. Takođe testirao sam i Gunship 2000, Populous2, LostPatrol, Detroit, itd.
razno.1047 the.edge, -> #1044, robot
Stvarno ne znam, kazem, odavno sam igrao tu igru. Sorry. AcCeSS DeNiED
razno.1048 dselic, -> #1046, space.ace
> Ja sam konačno pre 5 dana podesio UAE, instalirao WorkBench 3.1 i sad > uživam u RailRoad Tycoon igri. Takođe testirao sam i Gunship 2000, > Populous2, LostPatrol, Detroit, itd. Ne znam koju mašinu imadeš, ali kod mene na K5 100/16 mega, UAE je prilično neupotrebljiv za igranje. Srećom, FELLOW uspeva da izvuče 90%-ak procenata brzine Amige sa uključenim zvukom tako da je moguće igranje starog Kick Off 2 i Lotus Turbo Esprit. Sve to ide u 320x240.
razno.1049 morkin, -> #1042, gmatic
> Pa nije bas na taj fazon ali uzmi Master of magic. On ti je mesavina > gengisa i civ-a (borba je kao u gengisu a sve ostalo kao u civ-u sa > nekim dodatcima). Inace igra je stravicno laka (preci ces je lako > i na najtezem nivou tezine) ali isto tako i stravicno puna bagova. > > MICROPROSE RULEZ! Vaistinu RuleZ! Nego, da li je neko naleteo na Master of Magic koju može da igra više igrača na jednom kompu? Postoji spell za Sorcery koji menja izgled kreature na koju je bačen, ali u helpu kaže "will affect only human players".
razno.1050 epson, -> #1048, dselic
│ prilično neupotrebljiv za igranje. Srećom, FELLOW uspeva da izvuče │ 90%-ak procenata brzine Amige sa uključenim zvukom tako da je moguće └───────────────────────────────────────────────── Meni FELLOW nikako da proradi, ajde okači tvoj fellow.cfg fajl .
razno.1051 van.gogh,
E, ajd' nek neko posalje Elitu...za amigin emulator...!!! Treba mi i emulator za ZX-a ako neko ima, a znam da ima ;) cu
razno.1052 ranx, -> #1051, van.gogh
> Treba mi i emulator za ZX-a ako neko ima, a znam da ima ;) Ovoga je bilo koliko hoćeš po konferencijama. Potraži, pa ćeš naći...
razno.1053 morkin, -> #1051, van.gogh
> Treba mi i emulator za ZX-a ako neko ima, a znam da ima ;) A da pogledaš malo u dir?
razno.1054 dselic, -> #1050, epson
> Meni FELLOW nikako da proradi, ajde okači tvoj fellow.cfg fajl . Evo ide. fellow.cfg
razno.1055 gmatic, -> #1045, van.gogh
==> A sto se tice Centurion-a, covece imo sam i ja Amigu...:) Spanska sela (salim se, mastao sam o tome u svojim c64 danima pre nego sto sam nabavio PC a onda su dosli problemi)...
razno.1056 gmatic, -> #1049, morkin
==> Nego, da li je neko naleteo na Master of Magic koju moze da ==> igra vise igraca na jednom kompu? Postoji spell za Sorcery ==> koji menja izgled kreature na koju je bacen, ali u helpu kaze ==> "will affect only human players". Gde ovo da nadjem! Ubicu ako treba! U igri bez vise igraca to znaci da menja izgled jedinice ali sve karakteristike ostaju iste. Znaci ako hoces nekog da zaj**es da pomisli da je to recimo Sky Drake a ono bedni Spearman-i. Inace, nenapadaj Shadow warriorse (barem ne izbliza) jer ce te tako slatko lupiti u dos. CYJA!
razno.1057 lena,
Xaj, da li neko zna gde bi mogao da nabavim PUNU verziju "pacman eclipse"?
razno.1058 van.gogh,
Ojha...da nema neko CASTLES II ? On bese podrzava igranje preko modema ?!? :) Neko mi rece da ostoji i ver. za win... Ajd' ako neko ima nek javi il' nek posalje .... cya
razno.1059 raikhan,
Mozda ovde neko igra Dungeon Kepeer... I mozda taj neko zeli da isproba multiplayer opciju protiv mene... A mozda opet i ne zeli... Sto bi mu bila opet velika graska... Jelte... Pozdrav
razno.1060 spaceman, -> #1020, drejk
>da li neko, moooooozda, u nekom jadnom gadnom sluchaju ima igru >POOL OF RADIANCE... >dotichna igra je pre nekih xx godina bila najduza igra za kucne >rachunare (c64), zauzimala je chitave chetiri diskete, oni koji su >imali komodor sa flopijem znaju sta to znachi. Na pc-ju ona zauzima >cirka megabajt i po. Dakle, POOL OF RADIANCE... Jel ti jos uvek treba? Space
razno.1061 drejk, -> #1060, spaceman
ne hvala, vishe mi ta igra ne treba
razno.1062 sdanijel,
Jer ima neko sifre za REDNECK RAMPAGE !!!
razno.1063 nobody,
evo, shaljem Elitu za Amigu... operator/Linear dRAFT elite.rar
razno.1064 vasic, -> #1060, spaceman
>> POOL OF RADIANCE... > > Jel ti jos uvek treba? Ako ne treba njemu, treba meni. :)
razno.1065 raikhan,
Mozda ovde neko moze da mi reche nesto (chitaj: SVE) o MUD-ovima... Pre svega kako da pokrenem jedan, tachnije sta mi sve treba za to. Zatim, koji mi MUD preporucujete. Chito sam neke FAQ-ove na Internetu, ali mi nije mnogo jasno... Unapred hvala!
razno.1066 emajsijuen,
Aj' neka neko skine sa Interneta igru "fuzz bomb" za C-64, ako je uopste ima... :)
razno.1067 vector, -> #1066, emajsijuen
Ů▀Ţ Aj' neka neko skine sa Interneta igru "fuzz bomb" za C-64, ako je uopste Ů▀Ţ ima... :) 'Fuzz bomb', a? Hoces da 'kotis' (copyright (c) 199x emajsijuen) one dijamante? ;)
razno.1068 ancha,
Ako neko od vas koji čitate ovu prouku ima igru "AV" molio bih ga da mi pošalje istu na mail to je igra od nekih 50k ..... dva ortaka igraju odbojku imao sam je pre 3 godine ali.... BTW: ja imam neku verziju sa .exe fajlom AVHERC.EXE ali neće da radi valjda zato što je to samo jedan deo igre koji služi za hercules kartice unapred zahvalan...
razno.1069 nobody,
Evo igara za Amiga emulatore koje se nalaze na Lazarusovom site-u... Operator/Linear dRAFT games.rar
razno.1070 junior, -> #1068, ancha
> Ako neko od vas koji čitate ovu prouku ima igru "AV" molio bih > ga da mi pošalje istu na mail Stiže ovde ... av.arj
razno.1071 ancha, -> #1070, junior
> > Ako neko od vas koji čitate ovu prouku ima igru "AV" molio bih > > ga da mi pošalje istu na mail > > Stiže ovde ... e hvala ti ko bratu......
razno.1072 gmatic, -> #1068, ancha
==> Ako neko od vas koji citate ovu prouku ima igru "AV" molio ==> bih ga da mi posalje istu na mail ==> to je igra od nekih 50k ..... dva ortaka igraju odbojku ==> imao sam je pre 3 godine ali.... Imam odbojku na plazi. Neznam dal na to mislis. Isto je nesto jadno i bedno mala. Treba samo brata da pojurim da mi kaze na kom je CD-u pa cu ti poslati(posto je on pici ko lud).
razno.1073 spaceman, -> #1064, vasic
>>> POOL OF RADIANCE... >> >> Jel ti jos uvek treba? > > Ako ne treba njemu, treba meni. :) Ideeeeeee. Space
razno.1074 ancha, -> #1072, gmatic
> Imam odbojku na plazi. Neznam dal na to mislis. Isto je nesto jadno i bedno > mala. Treba samo brata da pojurim da mi kaze na kom je CD-u pa cu ti > poslati(posto je on pici ko lud). nije to to al' pogledaću... a što se tiče arcade voleyball-a dovoljno je da kažem da mi je na disku u dir-u "igre" samo jedan sub-dir "najbolja" u kome je AV...
razno.1075 rados, -> #1062, sdanijel
Yo evo sifri za redneck!!! Redall(svi predmeti itd.) Redclip(prolazak kroz zidove) Redguns(oruzija) Redunlock(otvara vrata) ima jos par sifri ako ti treba javi!!! cu ps:ova pocetna slova ne moraju da budu velika!!! cu
razno.1076 gmatic, -> #1074, ancha
==> a sto se tice arcade voleyball-a dovoljno je da kazem da mi ==> je na disku u dir-u "igre" samo jedan sub-dir "najbolja" u ==> kome je AV... I ja u zadnje vreme picim matore stvari. To su bile igre. Danas sve lice jedna na drugu i prelaze u dosadu. Trenutno picim PM2. A od novijeg HMM2 (Radenko mi dao CD i zaje*o me da picim ovo ceo dan). Inace rekord u razvijnosti heroja mi je 20attack 15dif 26spellpow 12know. Ako ti ovo nista neznaci nekome znaci.
razno.1077 goxi, -> #1062, sdanijel
>> Jer ima neko sifre za REDNECK RAMPAGE !!! Jedina sifra za koju znam je REDALL i kucas je dok igras igru.