razno.977jones,
-> #973, drejk
>> sad mi recite gde je komdorov ;)
Mislim da ga imas u diru (c:\dos\fun)
razno.978pvlada,
-> #974, darth.vaderDA>Ma ne mora da znaci... Ne slusaju oni sta ti tacno trazis, nego ti daju
DA>nesto sto je najslicnije... BTW, probaj da ga prijavis u igri kao obican
DA>SB ili kao SB Pro... Meni je uspevalo u nekim slucajevima...
1. Neznam, ali ova firma me dosad nikad nije zajebala :)
2. Probao sam, ne uspeva, a kada sam odneo kod ortaka koji ima
OPTI zvučnu karticu, pronašao ju je kao SB Pro i sve je radilo
bez problema.
3. Otvarao sam comp da vidim koja je kartica, i to je ustvari
Creative Vibra 16.
Pozdrav Vlada
razno.979drejk,
ajde bachite neku staru strategijicu za amstrad/c64 emulator...
i emilio hughesa...
i pogledajte, majke vam, dal ima serijali frp-ova tamo, na tom sajtu...
za c64 emulator bi trebalo,
champions of krynn
pool of radiance
curse of azure bounds
secret of silver blades
hillsfare
i tome slichno...
aj potrudite se...
razno.980iaca,
-> #946, ranx> Beše to negde ovde u conf. Ja sam ga skinuo, pa obrisao, a radi
> super - spakuje ga na 4 MB!
Ajde ako znaš broj poruke bio mi car.
ACA
razno.981ranx,
-> #945, gmatic> Postoji ali pri svakom startovanju moras da imas 45Mb slobodno(tako nesto
> bese) na disku. Dakle skoro nista ne dobijas.
Nisam baš siguran u ovo.
razno.982gmatic,
-> #981, ranx==> Nisam bas siguran u ovo.
Pravo da kazem nisam ni ja ali tako sam cuo. Malo sam igrao ovu igru
zbog malog hardica a kad sam ovo cuo nisam isti program uzimao.
Sorru ako sam slagao.
razno.983ranx,
-> #968, apostol> Imam problem sa MAME-tom... imam S3 Trio karticu, i kad startujem
> MAME, gornja polovina slike se pojavi u donjem delu ekrana, a donja u
> gornjem delu ekrana - tako je nemogućE igrati. Ima li ko sličan
> problem?
Verovatno je problem u drajveru za kartu - kod mene radi super!
razno.984darth.vader,
-> #978, pvlada>> 1. Neznam, ali ova firma me dosad nikad nije zajebala :)
Za sve postoji prvi put ;))
>> 2. Probao sam, ne uspeva, a kada sam odneo kod ortaka koji ima
>> OPTI zvucnu karticu, pronasao ju je kao SB Pro i sve je radilo
>> bez problema.
Jebi ga...
>> 3. Otvarao sam comp da vidim koja je kartica, i to je ustvari
>> Creative Vibra 16.
Sa ovom karticom nisam uopste imao iskustva, tako da ipak ne bih znao
da ti tacno kazem sta se desava...
See ya, Darth :)
razno.985bcvetkovic,
Bio sam ponovo u klubu NET NET i imam novost za sve ostale.
Sada u subotu tamo ce se odrzati turnir, a prijavljivanje je vec
pocelo. Cuo sam da ce biti i nagrada. Vlasnik mi je rekao da ce
to biti najverovatnije CD-ovi ili nesto slicno, a fond ce zavisiti
i od broja prijavljenih.
Nemam pojma kako se zove ulica gde je to, ali orjentaciono da znate
ona je odmah pored XI gimnazije iznad benzinske pumpe.
Znam telefon na koji se mozete obavestiti: 428-361.
E da, prijavljivanje je 20 din.
Inace mogu vam reci da sve fino sljaka.
Visimo se tamo!
razno.986emajsijuen,
-> #979, drejkDr>> i emilio hughesa...
Prava stvar :)
razno.987ividicki,
Ako bi neko mogao da okachi ove nove igre shto podrzhava mame 0.25 bio bi
shmecker ;)
razno.988acafaca,
Igra li nek the elder scroll?
Zaglavio sam kod zagonetke šta je to nema kosti mesa... a ima prte
i palac...
razno.989qpele,
-> #889, goxi Go> Jel ima neko igru za Commodore za ovaj emulator, Bubble bobble, onda
Go> jos i giana sisters, onda neki fudbal, i basket, toliko, ako ima neko
A mogao bi da zakacis i MicroProse SOccer i Indoor soccer, pa recimo sumer
games I i II, Track Suit Manager...
razno.990qpele,
-> #917, guta Gu> Hm, kod mene radi bez problema (tu igricu sam prvu probao ;), ne
Gu> znam u cemu bi mogao biti problem... Mozda neko durgi zna nesto vise?
Ja imam problem sa Hobitom, ucita se ali nece da se startuje.
razno.991qpele,
-> #936, darth.vader Da> E, hvata me nostalgija... Ako ne sednem uskoro za debeljka, nista
Da> nisam uradio ;)))
JEl ima neko debeljka, da se onako kolektivno okupimo i prisecamo dobrih
starih dana.
razno.992qpele,
-> #915, guta Gu> diska, a sa LOAD "imefajla" (bez |) ucitavate odredeni fajl. Start
Gu> je, naravno, sa RUN
Nisam imao Amstrada, pa mi i ne ide najbolje ucitavanje. Provalio sam da sa
F3 "ubacujes disketu" pa ja sa |DIR izlistas, ali kad ocu da ucitam neki
fajl sa diskete javlja mi type mismatch error. Pomagajte, uzasno mi se igra
traksuit manager:)
razno.993slick,
-> #988, acafaca>> i palac...
Probaj da nije rukavica, mozda ;)
(buckle, glove ili gauntlet)
poz.
razno.994darth.vader,
-> #991, qpele
>> JEl ima neko debeljka,da se onako kolektivno okupimo i prisecamo dobrih
>> starih dana.
Imam ja, ali nesto ne fercera... Ne znam sta mu je... Moracu malo
da proceprkam po njemu...
See ya, Darth :)
razno.995smars,
-> #994, darth.vader
Ako ti je frka za neki deo,samo vici!:)
Imam dva debeljka tako da cemo sklopiti jedan koji radi.:)
Ajde....
smars
razno.996ranx,
-> #987, ividicki> Ako bi neko mogao da okachi ove nove igre shto podrzhava mame 0.25 bio bi
> shmecker ;)
Evo, ide: MsPac Attack...
mspacatk.ziprazno.997iaca,
-> #946, ranx>> I naravno ako ga neko ima neka ga pošalje.
>
> Beše to negde ovde u conf. Ja sam ga skinuo, pa obrisao, a radi
> super - spakuje ga na 4 MB!
Ajde ako neko zna broj poruke bio bih mu zahvalan.
ACA
razno.999boccio,
-> #992, qpele
Gu> diska, a sa LOAD "imefajla" (bez |) ucitavate odredeni fajl. Start
Gu> je, naravno, sa RUN
Qp> Nisam imao Amstrada, pa mi i ne ide najbolje ucitavanje. Provalio sam
Qp> da sa F3 "ubacujes disketu" pa ja sa |DIR izlistas, ali kad ocu da
Qp> ucitam neki fajl sa diskete javlja mi type mismatch error. Pomagajte,
Qp> uzasno mi se igra traksuit manager:)
Ma mani Load"" pa RUN, nego odma' cepaj RUN"trcksuit" (ili kako se
vec zove fajl). to vazi za sve igre.
razno.1000darth.vader,
-> #995, smars>> Ako ti je frka za neki deo,samo vici!:)
>> Imam dva debeljka tako da cemo sklopiti jedan koji radi.:)
Pa nemam pojma, nikako da nadjem vremena da pogledam sta mu je...
See ya, Darth :)
razno.1001swix,
Nesto sam van trendova po pitanju igara, medjutim vidim da svi ovde spominju
"MDK"
Ajde neko krace objasnjenje (zanr, na koliko desetina diskova staje, dali
zahteva "samo" P6 i tome slicno)
razno.1002epson,
pimini.zip
Neko je skoro tražio Pinball Illusion CD-Version Minimizer (smanji fliper
na 6 Mb) .
pimini.ziprazno.1003space.ace,
TSR Intro:
Organizuje se Prvi Turnir Sezamovih Robota (skr. "I TSR"). Cilj takmičenja
je da se pronađe najjači robot naše male zajednice, te da se isti pošalje
negde na svetsko takmičenje, a uz to da se malo zabavimo. Znači, sve što
vam je potrebno je ideja, programski alat i program koji sam ostavio u
konfu, a imate ga i u dir-u.
Vaše robote (tj. programe koji kontrolišu robote), spremne za takmičenje,
pošaljite meni (space.ace) na mail, sa kratkom biografijom robota, i svim
informacijama koje smatrate da su neophodne. Rok za slanje robota je bio
12. jul, ali kako je to mnogo rano (vidi se po slanju robota) rok ću
pomeriti za 10 dana. Mislim da vam je to dovoljno da napišete svog borca.
Kada se sve prijave pregledaju, otpočinje takmičenje. Takmičenje neće
biti otvorenog karaktera, i održavaće se na mom računaru (apsolutno isti
uslovi za sve :). U zavisnosti od broja prijava, (napomena: svaki takmičar
može poslati 3 svoja robota), formiraće se grupe, u kojima će se, po kolima,
odvijati mečevi po principu "svako sa svakim" "jedan na jedan". U jednom meču,
izvešće se po 30 borbi, da bi ocena bila što realnija. Procenat pobede u
tih 30 borbi je ocena robota, i koji robot u direktnom sukobu ima veći
procenat, on dobija poene za taj meč (2 poena). Drugi robot, onaj koji je
izgubio, ne dobija poene. Ako, eventualno, procenat bude isti, oba robota
dobijaju po 1 poen. Nakon svih odigranih kola (tj. kada svaki robot odigra
mečeve sa svima ostalima iz grupe) pobednici grupa idu dalje, kao na svim
takmičenjima sa sličnom organizacijom. Na kraju, u finalu, meč će imati
60 borbi, da bi se što približnije i bolje odredila snaga robota. Borbe
se odvijaju na default areni (pcrobots.rna) tako da svi imaju uslove
da testiraju svoje robote. Na vama je da to što bolje iskoristite. Pobednik
ovog prvog TSR-a (a nadam se, ako ovaj uspe, da će ih biti još) imaće tu
čast da bude prvi pobednik prvog takmičenja tog tipa kod nas, a možda,
stvarno možda, ako takmičenje odjekne kod nadležnih, dobije neku simboličnu
nagradu od Sezama (mada... ). No, nemojte da vas to obeshrabri, mislim
da vam ipak nije važna nagrada (rekoše Grci još odavno "važno je učestvovati").
Posle svakog odigranog kola (1 kolo jedan dan) u sve konferencije koje
se tiču ovog takmičenja ide detaljan izveštaj o proteklom kolu, i mečevi za
sledeće kolo. Takođe, ovako organizovano takmičenje daje odličnu podlogu
za nekakvu prognozu (ali, neka to organizuju ovi sa "sportske strane").
Što se tiče nekakvih sumnji u sudijsku reč tokom takmičenja, odmah da vas
obavestim da organizator (iako ima spremnih nekoliko robota) neće učestvovati
u takmičenju, da bi takmičenje bilo što objektivnije. Simulator generiše
izveštaj koji će se prenositi u konferencije, i organizator neće podržavati
ničijeg robota, niti će menjati izveštaje. Organizatorova reč je, ipak,
konačna, i mora joj se verovati. Ako bude nekih žalbi na borbe, organizator
će u konferenciju poslati sumnjive robote sumnjivog meča, da ostali korisnici
izvedu borbu kod sebe na svojim računarima, da bi proverili odluku. Mada,
mislim da nikakvih žalbi neće ni biti, jer niko ne zna kakav je robot
protivnik.
To je to, što se tiče nekih pravila i informacija koje vam trebaju. Sad,
na posao i spremajte robote. Očekujem dosta prijava, nemojte me razočarati.
Ako, kojim slučajem, ovo takmičenje propadne (zbog malog broja prijavljenih)
biće to dokaz da je naše društvo na SezamNet-u sastavljeno od inertnih
ljudi i bezidejnih foliranata (izvinite na rečima, ali me razuverite)!
Spremajte robote, očekujem ih u mail-u...
Organizator.
razno.1004ddamir,
Ako neko ima POD, i hoce da ga menja, nudim neki od sledecih
diskova:
need for speed 2, mkd, ecstatica 2, redneck rampage, riot.
mail ddamir ili 638-243 (Ivan)
razno.1005vule.,
Kako da u fifa97 namestim zvuk u DOS-u.
I kako da u Win95 namestim da ide brze igra.
razno.1006radule,
-> #1005, vule. Vu> Kako da u fifa97 namestim zvuk u DOS-u.
Vu> I kako da u Win95 namestim da ide brze igra.
U fifi mislim da ne treba nista da podesavas samo moras u
autoexec-u da inicijalizujes zvucnu karticu da bi radila
pod DOS-om.
razno.1007vule.,
-> #1006, raduleAli nece...
U WINDOWS 95 radi kako treba , ali je prespora(486)...
razno.1008radule,
-> #1007, vule. Vu> Ali nece...
Trebalo di radi.Ako u DOS-u imaš zvuk u ostalim igricama onda bi trebalo
da bude OK.Trenutno mi nije tu disk pa kad ga uzmem pogledaću...
Vu> U WINDOWS 95 radi kako treba , ali je prespora(486)...
Ne bih ti savetovao da je pokrećeš iz Windows-a jer bi ti za to
trebala ludaaaa mašina.I pod DOS-om sa 16Mb Ram-a nije baš najbolje.
razno.1009johnnya,
Na sledećoj adresi možete naći cheats, hints and walkthrough
za gomilu igara :
http://www.gamezilla.com/cheats.asp
Latest Additions
X-COM: Apocalypse Hex Cheat, X-COM: Apocalypse Trainer, X-Men:
Children of the Atom Moves, Ecstatica 2 Walkthrough, Dungeon Keeper
Map Editor, Red Alert Rules.ini, Dungeon Keeper Win
95 Trainer, Age of Empires Cheats, Dungeon Keeper
Strategy Guide, Mechwarrior 2:Mercenaries 3Dfx Cheats, Twinsen's
Odyssey Walkthrough, Carmageddon Save Cheat, Dungeon
Keeper Money Cheat, X-COM: Apocalypse Cheats, Red
Alert Ant Missions, Interstate 76 SuperCars
razno.1010gmatic,
-> #1009, johnnya==> X-COM: Apocalypse Hex Cheat, X-COM: Apocalypse Trainer,
PA KAD JE OVO IZASLO I KAD STIZE KOD NAS!!!!!!!!!!
razno.1011zormi,
-> #1010, gmatic*==> X-COM: Apocalypse Hex Cheat, X-COM: Apocalypse Trainer,
*
* PA KAD JE OVO IZASLO I KAD STIZE KOD NAS!!!!!!!!!!
Stiglo još prošle nedelje ;)
razno.1012gmatic,
-> #1011, zormi==> Stiglo jos prosle nedelje ;)
Utisci? Slicnosti i razlike? Poboljsanja? Sta trazi?
Ma opisuj to bre!
Nastavak najjacih strategija svih vremena!
razno.1013buva,
-> #1009, johnnya
(;)Dungeon Keeper
jel igrao neko ovo ?
razno.1014zormi,
-> #1012, gmatic*==> Stiglo jos prosle nedelje ;)
*
* Utisci?
Sorry, nisam igrao tu seriju, samo sam video CD u Klubu.
Moraće neko drugi da opiše.
razno.1015mikson,
E el ima neko neki dobar fudbal menadzer na prodaju? ako ima mail
me!!!!
razno.1016m.goran,
-> #1012, gmaticSubject: X-COM Apocalypse
˘ Utisci? Slicnosti i razlike? Poboljsanja? Sta trazi?
│ Ma opisuj to bre!
§ Nastavak najjacih strategija svih vremena!
Igru nemam, ali sam gledao review na http://www.gamecenter.com/.
Igru su ocenili sa 4/5.
Što se zahteva tiče, igra je prilično skromna za današnje uslove:
For Windows : Pentium-60, 16MB RAM, 20MB disk space, SVGA, 2X CD-ROM
drive, Windows 3.1; Sound Blaster or compatible sound card
For DOS : 486DX/4, 8MB RAM, 20MB disk space, SVGA, 2X CD-ROM drive,
DOS 5.0; Sound Blaster or compatible sound card
Detaljnije (HTML + screen shoots) u fajlu uz poruku.
(mboban)
x-com3.ziprazno.1017junior,
-> #1015, mikson> E el ima neko neki dobar fudbal menadzer na prodaju? ako ima mail
Izašao je fudbal menadžer od EA.
Video sam ga, nisam ga igrao - prvi utisak - fenomenalan. Istina, nisam video
opciju za više igrača, ali kako je EA specijalizovan za pravljenje igara za
više igrača, sumnjam da tako nešto nisu ubacili. ;)
Elem, ima različitih opcija, kao manje-više u svim menadžerima, ali ono što je
revolucionarno jeste što može da se GLEDA utakmica. Dakle, ne kao do sad, što
su postojale neke šanse, ili komentator koji je prepričavao tekmu, već postoji
algoritam, po kojem se rade proračuni tj. svaka utakmica je jedinstvena i ovisi
isključivo o taktici, načinu igre i igračima koji su na terenu.
razno.1018tile,
Da li neko mozda ima sifre za police quest 3? :)
razno.1019grobar,
Zna li neko kako (i da li je uopste moguce)se kod stvaranja sopstvenog tima
u igri FIFA 96 bira boja dresa (a ne da kompjuter izbaci neku ------ boju
)
razno.1020drejk,
da li neko, moooooozda, u nekom jadnom gadnom sluchaju ima igru
POOL OF RADIANCE...
dotichna igra je pre nekih xx godina bila najduza igra za kucne
rachunare (c64), zauzimala je chitave chetiri diskete, oni koji su
imali komodor sa flopijem znaju sta to znachi. Na pc-ju ona zauzima
cirka megabajt i po. Dakle, POOL OF RADIANCE...
razno.1021goxi,
Da li je iko uspeo da pokrene fifu97 preko modema, ili mozda NBA Live '97???
Ako jeste, molim ga da mi kaze nacin na koji je uspeo da to uradi!!!!!!
razno.1022van.gogh,
Ojha...ima li neko igru Gengis Can...(KOEI), opet mi se igra staje
na neke 2 diskete pa ako neko ima i ako je voljan da posalje, super
:)
P.S : Jel' oce neko Diablo ? O:)
razno.1023drejk,
-> #1020, drejke, van gogzhe ;) imam ti ja genghisa, ali, nazalost, imam i modem
od 2400 tako da ces morati traziti drugde... igra vlada!!
imas i slichnu, isto od KOEI-a ROMANCE OF THREE KINDGOM
razno.1024drejk,
naravno promasio sam broj poruke ;)
razno.1025van.gogh,
Ima neko Romance Of 3 Kingdom.... O:)
P.S: Ali neko ko moze da posalje... ;)
Ajd' pa LONG LIVE JA... &)
Ali i gengis can vazi i dalje mogli bi da posaljete...
Ako neko ima kojim slucajem i Elite: Frontier nek bre baci...
Uzeleo sam se malo prostijih i starih, dobrih igara...:)
E, kad se setim...(ufff)...ajd' pa cu
P.S: Oce neko Diablo preko modema... O:)
razno.1026saint,
-> #1025, van.gogh===> Ima neko Romance Of 3 Kingdom.... O:)
===> P.S: Ali neko ko moze da posalje... ;)
===> Ajd' pa LONG LIVE JA... &)
===> Ali i gengis can vazi i dalje mogli bi da posaljete...
Koji ti treba. Ja imam Romance of 3 Kingdoms IV.
Zauzima mnogo.
Pozdrav
Nikola's
razno.1027tile,
-> #1022, van.goghImam ja gegngisa2 ako hoces, ali kod mene su tako slabe veze,
da ce to trajati i trajati.................... :(
Probacu da ti posaljem kad budu bile fine veze!!!
razno.1028goxi,
-> #1022, van.goghHi!
E van imam ja Gengis Can.Javi mi se na mail pa da se dogovorimo......inace
igra kao sto si rekao staje na 2 diskete!!!!
P.S. Hocu ja Diablo !!!
razno.1029van.gogh,
Sta bre ima cetri dela ?
E...nabavio sam gengis-a, ako ima jos nesto na taj fazon...kazi...
A kolko zauzima bese ona igra...? (na foru Can-a ?)
ajd' ko me razume...razume...:)
cu
:)
razno.1030saint,
Jel ima neko neki Pach za Warcraft II da moze da radi 32-bitno
Mislim da se moze prekinuti sa win tasterom i
kasnije nastaviti bez problema????
Nikola's
razno.1031nobody,
interesuje li se neko ovde za Amiga emulaciju?
ako ima vichite...
operator/Linear dRAFT
razno.1032van.gogh,
ejjj...nobody...ja se interesujem ako moze da se pokrene Defender
Of The Crown...:)
Nego ajd' saljite tu Elitu: Frontier....:)
Uzeleo sam se...:)
A ako moze preko amiginog emu. da se pika stara (AMIGINA) Elita
salji...&)
cu
razno.1033nobody,
-> #1032, van.gogh> ejjj...nobody...ja se interesujem ako moze da se pokrene Defender
> Of The Crown...:)
ne znam, nisam probao(chitaj nemam dotc).
Nego ajd' saljite tu Elitu: Frontier....:)
Uzeleo sam se...:)
A ako moze preko amiginog emu. da se pika stara (AMIGINA) Elita
salji...&)
moze, i to radi sve kako treba... poslacu...
operator/Linear dRAFT
razno.1034van.gogh,
Kolko zauzima igra Romance of 3 Kingdom ? (neko rece da je na foru
Can-a)...
Nego sta bre bi sa Elitom i sa emulatorom za Amigu...?!?
Hm....fuf ajd' da probam i to...
razno.1035drejk,
-> #1034, van.goghja sam reko da je na foru khan-a :))
zauzima jednu bednu disketu, a kolko se secam mnogo je komplexnija
od khana...
razno.1036retaliator,
Prodajem CD-e COMANCHE 3 i ATF GOLD-po 35 din. svaki(diskovi su originalni).
Telefone i imena zainteresovani mogu slati na postu user name-a"retaliator"
Ja cu vam se javiti.
razno.1037robot,
Hi,
Skinuo sam za Sezam-a igru Cosmo1. Ne mogu da na|em put u {estoj
etapi - nivou. Molim za pomo}, ako je neko igrao ovu igricu.
Pozdrav, - Robot - Dimitrije
razno.1038the.edge,
-> #1037, robotDavno sam igrao ovu igru, ali skoro sve ces naci ako budes skakutao :))
Neki put je ulaz skriven pa moras preko nekih precica da skakuces.
Jes' da nije iscrpan odgovor, ali valjda ce da pomogne :)
AcCeSS DeNiED
razno.1039pvlada,
-> #1036, retaliator> Prodajem CD-e COMANCHE 3 i ATF GOLD-po 35 din. svaki(diskovi su
> originalni). Telefone i imena zainteresovani mogu slati na postu user
> name-a"retaliator" Ja cu vam se javiti.
Mogo bi da pišeš u malim oglasima umesto ovde, verovatno bi imao više
uspeha :)
razno.1040nobody,
Shaljem jedan od nekoliko Amiga emulatora. Ovaj je najbrzi,
mada neshto manje kompatibilan od ostalih (DosUae, WinUae), pisan u
asm-u, da bi se izvukao maximum potreban P166/16-24MB ...
Inache kod mene na P120 radi fino, mada ako hocu zvuk uglavnom mora
da se "sreze" framerate na 1/2 - 1/5.
dakle, shaljem Fellow v.0.21
operator/Linear dRAFT
fellow.ziprazno.1041nobody,
-> #1040, nobody eh da, zaboravih da kazem:
u prethodnoj arhivi NE nalazi se kickstart koji je prilicno
potreban sa rad sa emulatorom :))). Takodje su potrebni i vesa2.0
drajveri... Kickstart 1.3 (A500 v.1.3) i Kickstart 2.05 (A600)
shaljem u sledecoj arhivi. Za igre, demoe, programe se pobrinite
sami ili mailnite mene, ako bash nishta ne nadjete. Ko ima access
na internetu neka overi sledecu adresu
http://app.nexus-online.com/lazarus/
ima dosta igara i slicnog stuffa...
i odmah da odgovorim na jedno pitanje koje ce pretpostavljam biti
postavljeno. PC NE MOZE da chita Amigine diskete!!! Postoji
specijalni kontroler Catweasl (koshta oko 100DM) koji to omogucava
ali bez njega nishta, chak iako imate amigin drive... Radi se sa
tzv .adf fileovima koji ustvari prestavljaju dump diskete(shto i
nije loshe jer u fellow-u mozete koristiti ubrzanje od oko 2048x u
odnosu na originalni drive). Testirao sam sledece
programe/igre/demoe: State Of The Art - radi 100%
9 Fingers - takodje
Desert Dream - jedan deo radi...
Real 3D v.1.4
Wings
Supercars II
Exodus 3010
Black Crypt
... i josh puno toga...
operator/Linear dRAFT
romz.rarrazno.1042gmatic,
-> #1029, van.gogh==> Sta bre ima cetri dela ?
==> E...nabavio sam gengis-a, ako ima jos nesto na taj
==> fazon...kazi...
==>
Pa nije bas na taj fazon ali uzmi Master of magic. On ti je mesavina
gengisa i civ-a (borba je kao u gengisu a sve ostalo kao u civ-u sa
nekim dodatcima). Inace igra je stravicno laka (preci ces je lako
i na najtezem nivou tezine) ali isto tako i stravicno puna bagova.
MICROPROSE RULEZ!
razno.1043gmatic,
-> #1035, drejk==> ja sam reko da je na foru khan-a :))
==> zauzima jednu bednu disketu, a kolko se secam mnogo je
==> komplexnija od khana...
Da nije Centurijon?
Ali on nije kompleksniji od khana.
razno.1044robot,
-> #1038, the.edgeHi,
Prvo da ti se zahvalim na odgovoru.
Drugo i dalje, pored svog skakutanja ne uspevam da na|em put.
Verovatno ima neka tajna komanda, stazica i sli~no.
Na{ao sam poruku da sam prona{ao skrivenu zonu i da je to dobar
posao. Me|utim, sve sam poku{ao i miniranje i skakanje me|utim ne
vrede.
Help!!!!!
razno.1045van.gogh,
Fala na savetu...preso sam Master Of Magic...:)
I sto jes jes'...ima bagova...:)
A sto se tice Centurion-a, covece imo sam i ja Amigu...:)
(Centurion-a treba videti na Amigi, a ne na PC-u !!!)
Ufff...a bila su to dobra stara vremena...B)
Wings
Defender Of The Crown
It Came From The Desert I & II
Deuteros
Gengis Khan I
Rick Dangerous I & II
...
ma ima gomila i mogu vam reci mnogo mi ne dostaje....
A jos' kad se setim Pirates-a :,)
Bila su to srecna vremena, jes bila kriza al' smo se igrali ko
bogovi...Celtic Legend's..:> i tako dalje...i tako blize...:) cu !
razno.1046space.ace,
-> #1041, nobody> odnosu na originalni drive). Testirao sam sledece
> programe/igre/demoe: State Of The Art - radi 100%
Ja sam konačno pre 5 dana podesio UAE, instalirao WorkBench 3.1 i sad
uživam u RailRoad Tycoon igri. Takođe testirao sam i Gunship 2000,
Populous2, LostPatrol, Detroit, itd.
razno.1047the.edge,
-> #1044, robotStvarno ne znam, kazem, odavno sam igrao tu igru.
Sorry.
AcCeSS DeNiED
razno.1048dselic,
-> #1046, space.ace> Ja sam konačno pre 5 dana podesio UAE, instalirao WorkBench 3.1 i sad
> uživam u RailRoad Tycoon igri. Takođe testirao sam i Gunship 2000,
> Populous2, LostPatrol, Detroit, itd.
Ne znam koju mašinu imadeš, ali kod mene na K5 100/16 mega, UAE je
prilično neupotrebljiv za igranje. Srećom, FELLOW uspeva da izvuče
90%-ak procenata brzine Amige sa uključenim zvukom tako da je moguće
igranje starog Kick Off 2 i Lotus Turbo Esprit. Sve to ide u 320x240.
razno.1049morkin,
-> #1042, gmatic> Pa nije bas na taj fazon ali uzmi Master of magic. On ti je mesavina
> gengisa i civ-a (borba je kao u gengisu a sve ostalo kao u civ-u sa
> nekim dodatcima). Inace igra je stravicno laka (preci ces je lako
> i na najtezem nivou tezine) ali isto tako i stravicno puna bagova.
>
> MICROPROSE RULEZ!
Vaistinu RuleZ!
Nego, da li je neko naleteo na Master of Magic koju može da igra više igrača
na jednom kompu? Postoji spell za Sorcery koji menja izgled kreature na koju
je bačen, ali u helpu kaže "will affect only human players".
razno.1050epson,
-> #1048, dselic
│ prilično neupotrebljiv za igranje. Srećom, FELLOW uspeva da izvuče
│ 90%-ak procenata brzine Amige sa uključenim zvukom tako da je moguće
└─────────────────────────────────────────────────
Meni FELLOW nikako da proradi, ajde okači tvoj fellow.cfg fajl .
razno.1051van.gogh,
E, ajd' nek neko posalje Elitu...za amigin emulator...!!!
Treba mi i emulator za ZX-a ako neko ima, a znam da ima ;)
cu
razno.1052ranx,
-> #1051, van.gogh> Treba mi i emulator za ZX-a ako neko ima, a znam da ima ;)
Ovoga je bilo koliko hoćeš po konferencijama. Potraži, pa ćeš naći...
razno.1053morkin,
-> #1051, van.gogh> Treba mi i emulator za ZX-a ako neko ima, a znam da ima ;)
A da pogledaš malo u dir?
razno.1054dselic,
-> #1050, epson> Meni FELLOW nikako da proradi, ajde okači tvoj fellow.cfg fajl .
Evo ide.
fellow.cfgrazno.1055gmatic,
-> #1045, van.gogh==> A sto se tice Centurion-a, covece imo sam i ja Amigu...:)
Spanska sela (salim se, mastao sam o tome u svojim c64 danima pre
nego sto sam nabavio PC a onda su dosli problemi)...
razno.1056gmatic,
-> #1049, morkin==> Nego, da li je neko naleteo na Master of Magic koju moze da
==> igra vise igraca na jednom kompu? Postoji spell za Sorcery
==> koji menja izgled kreature na koju je bacen, ali u helpu kaze
==> "will affect only human players".
Gde ovo da nadjem! Ubicu ako treba! U igri bez vise igraca to znaci
da menja izgled jedinice ali sve karakteristike ostaju iste. Znaci
ako hoces nekog da zaj**es da pomisli da je to recimo Sky Drake a ono
bedni Spearman-i.
Inace, nenapadaj Shadow warriorse (barem ne izbliza) jer ce te tako slatko
lupiti u dos.
CYJA!
razno.1057lena,
Xaj,
da li neko zna gde bi mogao da nabavim PUNU verziju "pacman eclipse"?
razno.1058van.gogh,
Ojha...da nema neko CASTLES II ?
On bese podrzava igranje preko modema ?!? :)
Neko mi rece da ostoji i ver. za win...
Ajd' ako neko ima nek javi il' nek posalje ....
cya
razno.1059raikhan,
Mozda ovde neko igra Dungeon Kepeer... I mozda taj neko zeli da
isproba multiplayer opciju protiv mene... A mozda opet i ne zeli...
Sto bi mu bila opet velika graska... Jelte...
Pozdrav
razno.1060spaceman,
-> #1020, drejk>da li neko, moooooozda, u nekom jadnom gadnom sluchaju ima igru
>POOL OF RADIANCE...
>dotichna igra je pre nekih xx godina bila najduza igra za kucne
>rachunare (c64), zauzimala je chitave chetiri diskete, oni koji su
>imali komodor sa flopijem znaju sta to znachi. Na pc-ju ona zauzima
>cirka megabajt i po. Dakle, POOL OF RADIANCE...
Jel ti jos uvek treba?
Space
razno.1061drejk,
-> #1060, spacemanne hvala, vishe mi ta igra ne treba
razno.1062sdanijel,
Jer ima neko sifre za REDNECK RAMPAGE !!!
razno.1063nobody,
evo, shaljem Elitu za Amigu...
operator/Linear dRAFT
elite.rarrazno.1064vasic,
-> #1060, spaceman>> POOL OF RADIANCE...
>
> Jel ti jos uvek treba?
Ako ne treba njemu, treba meni. :)
razno.1065raikhan,
Mozda ovde neko moze da mi reche nesto (chitaj: SVE) o MUD-ovima...
Pre svega kako da pokrenem jedan, tachnije sta mi sve treba za to.
Zatim, koji mi MUD preporucujete. Chito sam neke FAQ-ove na Internetu,
ali mi nije mnogo jasno...
Unapred hvala!
razno.1066emajsijuen,
Aj' neka neko skine sa Interneta igru "fuzz bomb" za C-64, ako je uopste
ima... :)
razno.1067vector,
-> #1066, emajsijuen
Ů▀Ţ Aj' neka neko skine sa Interneta igru "fuzz bomb" za C-64, ako je uopste
Ů▀Ţ ima... :)
'Fuzz bomb', a? Hoces da 'kotis' (copyright (c) 199x emajsijuen) one
dijamante? ;)
razno.1068ancha,
Ako neko od vas koji čitate ovu prouku ima igru "AV" molio bih ga da mi
pošalje istu na mail
to je igra od nekih 50k ..... dva ortaka igraju odbojku
imao sam je pre 3 godine ali....
BTW: ja imam neku verziju sa .exe fajlom AVHERC.EXE ali neće da radi
valjda zato što je to samo jedan deo igre koji služi za hercules kartice
unapred zahvalan...
razno.1069nobody,
Evo igara za Amiga emulatore koje se nalaze na Lazarusovom
site-u...
Operator/Linear dRAFT
games.rarrazno.1070junior,
-> #1068, ancha> Ako neko od vas koji čitate ovu prouku ima igru "AV" molio bih
> ga da mi pošalje istu na mail
Stiže ovde ...
av.arjrazno.1071ancha,
-> #1070, junior> > Ako neko od vas koji čitate ovu prouku ima igru "AV" molio bih
> > ga da mi pošalje istu na mail
>
> Stiže ovde ...
e hvala ti ko bratu......
razno.1072gmatic,
-> #1068, ancha==> Ako neko od vas koji citate ovu prouku ima igru "AV" molio
==> bih ga da mi posalje istu na mail
==> to je igra od nekih 50k ..... dva ortaka igraju odbojku
==> imao sam je pre 3 godine ali....
Imam odbojku na plazi. Neznam dal na to mislis. Isto je nesto jadno i bedno
mala. Treba samo brata da pojurim da mi kaze na kom je CD-u pa cu ti
poslati(posto je on pici ko lud).
razno.1073spaceman,
-> #1064, vasic>>> POOL OF RADIANCE...
>>
>> Jel ti jos uvek treba?
>
> Ako ne treba njemu, treba meni. :)
Ideeeeeee.
Space
razno.1074ancha,
-> #1072, gmatic> Imam odbojku na plazi. Neznam dal na to mislis. Isto je nesto jadno i bedno
> mala. Treba samo brata da pojurim da mi kaze na kom je CD-u pa cu ti
> poslati(posto je on pici ko lud).
nije to to al' pogledaću...
a što se tiče arcade voleyball-a dovoljno je da kažem da mi je na disku u
dir-u "igre" samo jedan sub-dir "najbolja" u kome je AV...
razno.1075rados,
-> #1062, sdanijelYo evo sifri za redneck!!!
Redall(svi predmeti itd.)
Redclip(prolazak kroz zidove)
Redguns(oruzija)
Redunlock(otvara vrata)
ima jos par sifri ako ti treba javi!!! cu
ps:ova pocetna slova ne moraju da budu velika!!!
cu
razno.1076gmatic,
-> #1074, ancha==> a sto se tice arcade voleyball-a dovoljno je da kazem da mi
==> je na disku u dir-u "igre" samo jedan sub-dir "najbolja" u
==> kome je AV...
I ja u zadnje vreme picim matore stvari. To su bile igre. Danas sve
lice jedna na drugu i prelaze u dosadu.
Trenutno picim PM2.
A od novijeg HMM2 (Radenko mi dao CD i zaje*o me da picim ovo ceo dan).
Inace rekord u razvijnosti heroja mi je 20attack 15dif 26spellpow 12know.
Ako ti ovo nista neznaci nekome znaci.
razno.1077goxi,
-> #1062, sdanijel>> Jer ima neko sifre za REDNECK RAMPAGE !!!
Jedina sifra za koju znam je REDALL i kucas je dok igras igru.