razno.1189niko.,
-> #1188, the.edge>DN reshava stvar kod svih arhivera - sve se obavi za 3 sec.
jeste..
ali morsh imati i taj arhiwer..
inache dzhaba..
razno.1190morkin,
Jel' ima za PC igra KURUSHI?
razno.1191noay,
-> #1190, morkinNE
razno.1192tile,
-> #1191, noay>> NE
Mogao si bar malo da citiras....;)
razno.1193noay,
e kao prvo ,kad odigrash tekken pa onda ukluchish soul blade
vidish da je tekken malo dete za suol blade
kao drugo ,razlika u brzini je ochigledna dok igrash tekken
izmedju dva udarca moz da skoknesh do trafike po novine,a kod
soul blade-a nestignesh ni da trepnesh,
jedna jedina star koja ide u prilog tekkena je grafika
ali ne zaboravi jedino sto je u tekkkenu 3d je kamera
a u soul blade imash bar osechaj 3d<klizanje u stranu>
razno.1194niko.,
-> #1193, noay>e kao prvo ,kad odigrash tekken pa onda ukluchish soul blade
blejd ili edzh ?
>vidish da je tekken malo dete za suol blade
uchinih to..
i nisam uwideo..
>kao drugo ,razlika u brzini je ochigledna dok igrash tekken
>izmedju dva udarca moz da skoknesh do trafike po novine,a kod
>soul blade-a nestignesh ni da trepnesh,
pa..
rechem ti..
ako osh da zaigramo ja i ti tekken..
ni ti nesh da trepnesh..
a ima da pasesh patos..
a to sho ima par poteza koji su stwarno dugi, bozhe moj..
>jedna jedina star koja ide u prilog tekkena je grafika
>ali ne zaboravi jedino sto je u tekkkenu 3d je kamera
>a u soul blade imash bar osechaj 3d<klizanje u stranu>
pa..
tekken je, prewashodno, 2 de tabachina, uz malo dodatka one tretje
(obilazhenje likowa, i slichno)..
jer, nemozhesh da imash waljanu tri de tuchu..
na onim dzhojpedima, i josh na jednom ekranu..
tako je, uglawnom, sa swim "3de" tuchama..
samo se kamera sheta..
al, ko sho wetj rekoh..
jedostawno mi je soul edzh glupaw, da nemozh gori..
eto..
razno.1195saint,
-> #1194, niko.=> blejd ili edzh ?
Soul Edge...
=> a to sho ima par poteza koji su stwarno dugi, bozhe moj..
Da je samo par pa da shvatim,
ali ima ih za svakog lika
po oko 2-3.
=> jer, nemozhesh da imash waljanu tri de tuchu..
=> na onim dzhojpedima, i josh na jednom ekranu..
E sad da mi samo objasnis na koji bi ti nacin zeleo
da igras fajtove...
=> al, ko sho wetj rekoh..
=> jedostawno mi je soul edzh glupaw, da nemozh gori..
E to ti je velika greska...
Da li si ti ikada igrao Soul Edge :)
razno.1196niko.,
-> #1195, saint=> a to sho ima par poteza koji su stwarno dugi, bozhe moj..
> Da je samo par pa da shvatim,
> ali ima ih za svakog lika
> po oko 2-3.
pa da..
swaki lik po par ;)
=> jer, nemozhesh da imash waljanu tri de tuchu..
=> na onim dzhojpedima, i josh na jednom ekranu..
> E sad da mi samo objasnis na koji bi ti nacin zeleo
> da igras fajtove...
ma bash na taj nachin..
nego je ono bio moj odgowor na twoj komentar da je tekken "dwodimenzionalniji"
od soul edzha..
=> al, ko sho wetj rekoh..
=> jedostawno mi je soul edzh glupaw, da nemozh gori..
> E to ti je velika greska...
> Da li si ti ikada igrao Soul Edge :)
ne, nisam ga igro pa sad ostalima solim pamet po pitanju te igre..
narawno..
igrah ga..
i rechem..
da je glupaw..
razno.1198saint,
-> #1196, niko.=> nego je ono bio moj odgowor na twoj komentar da je tekken
=> "dwodimenzionalniji"
To nisam ja reko
ali jeste tako.
U Soul Edge-u imas jos i Bocno kretanje.
Sto dokazuje da nikad nisi igrao EDGE-a. :)
=> igrah ga..
Kolko puta?
Nikad?
razno.1199noay,
E ljudi dosta sranja i psovki lizanja jaja i vadjenja gnoja
Tekken moze Soul Edge-uda lize namaz sa napichka.
razno.1200noay,
e el neko resavo onu logichku igru argh
razno.1201tile,
-> #1199, noayJa sam za tekken.
Mogu ti neki klonovi da se j##u, ali
niko nemoze dostici tekken u broju spec.poteza,
broju likova, nacinu izvodjenja i realnosti
(ako izuzmemo djavole i tigrove.))
razno.1202astronom,
-> #1200, noay
Igro sam ja, ali mnogo teko, i ne pokusavam vise, ali jednog dana
kad ne budem imo sta da radim, ko zna mozda i probam ponovo :)
razno.1203noay,
-> #1202, astronome aargh i nije tako tezak ja i cale smo raskrinkali aargh i bargh
ali cargh nema shanse
razno.1204noay,
-> #1201, tileMa daj choveche znash li ti koliko specijalki imash u soul edge-u
igro sam i tekken i souli uopshte nije tachno da tekken ima vishe
spec.moves-a
razno.1205simce,
-> #1200, noay> e el neko resavo onu logichku igru argh
Ja jesam, a shvatio sam i zasto se zove argh.. ;)
razno.1206ranx,
PacifiST verzija 0.46, emulator Atarija ST.
pcst046.ziprazno.1207tile,
-> #1204, noayPogledaj malo bolje.....
razno.1208lena,
-> #1162, nenad
>>> sta mislis o ideji da igru sub ucinis zanimljivijom, tako sto ces da
>>> useru Goro (kome je pretplata istekla pre 386) dana i useru Sall
>>> (pretplata istekla pre 93 dana)
>>> skines bodove i omogucis trku za prvo mesto?
>> Razmatra se varijanta da se automatski brise sa liste svako ko
>> nije igrao, recimo, mesec dana. Ostaje pitanje da li je period
Da li je ovo ostalo samo na razmatranju ili ce se nesto i dogoditi i kad?
jer
» ma
Mail» se
Poruka za: goro
Korisniku goro pretplata istekla pre 417 dana.
Mail» se
Poruka za: sall
Korisniku sall pretplata istekla pre 124 dana.
Pritisnite 'Enter'...
a to su prva dva mesta!
razno.1209niko.,
-> #1204, noay>Ma daj choveche znash li ti koliko specijalki imash u soul edge-u
>igro sam i tekken i souli uopshte nije tachno da tekken ima vishe
>spec.moves-a
aaaa..
o tome se radi..
pa sho odma nisi reko..
elem da razjasnim..
tekken IMA wishe specijalnih poteza..
sad, frka je u tome sho ti nisi umeo da ih izwedesh..
i, sad, ono, ma kiselo je grozhdje..
iliti, po nashki..
loshem qrcu i dlaka smeta..
tako, samo mogu da te posawetujem..
sedi malo za tekken..
prowezhbaj..
i onda chesh uwidish da je on bolji..
a i koj se qrac mi swadjamo oko toga..
oukusima ne walja rasprawljati..
a i ista firma gi prawila..
razno.1210saint,
-> #1209, niko.=> oukusima ne walja rasprawljati..
Sto es es...
Ali nisi u pravu.
Soul Edge stvarno ima vise udaraca od Tekkena
razno.1211noay,
e ovako sledeci put kad budem slao poriku na temu
tekken vs soul blade<edge> u njoj ce biti spec potezi za jednu
i za drugu igru i obecavam ako sam se zajebo da vishe necu
pisati o tekkenu i soul blad<edge>-u
razno.1212niko.,
elem..
King Tekken 2
Tekken 2 King FAQ
King
Grapples
LP+LK Coconut Crunch
RP+RK Suplex
db,db+LP+RP DDT
f,HCT+LP Leg Swing
db+LP+RP Figure-4
db,f+LP+RP Tombstone Piledriver
df+LK+RK Frankenstiener
(From Behind) LP+LK Half Crab
(From Behind) RP+RK Cobra Twist
MultipartsQCT+LP Jaguar Driver
(During Jaguar Driver) LP+RP Flying Press
(During Jaguar Driver) LP+RP,LK,RK,LP+RP Boston Crab (After Apex)
b,f,df+LP+LK Reverse Arm Clutch
(During Revers Arm Clutch) RP,LP,LP+RP BackDrop
(Backdrop) LK+RK,LP+RP German Suplex
(During German Suplex) LP,RP,LK+RK Power Bomb
(During Power Bomb) RP,LP,LK,RK Giant Swing
b,f,df+RP+LK Standing Achilles Hold
(During Achilles Hold) LP,RP,LK,LP,LP+RP Drop
(During Achilles Hold) LP+RP,LK,LP,LP+LK Scorpion Death Lock
(During Achilles Hold) LP+RP,LP,LK,LP+RP+RK Indian Death Lock
(During Indian Death Lock) LP+RP,LK,RK,LP+RP,LP+RP+LK+RK Romero Special
f,f,n,RP Stomach Smash (Stuns As Counter)
(After Stomach Smash) LP+RP Backbreaker
(After Stomach Smash) LP+RP,u,d,LK+RK Powerbomb
Special Techniques
df+LP Hammer
df+RP Gut Punch
f,f+RP Middle Smash
f,f+LP+RP Flying Chop
Hold d,df+RP Dynamite Uppercut
uf+LP+RP Knuckle Bomb
d+LP+RP Quick Elbow Drop
uf+RP+RK Elbow Drop
RP,LP Punch, Uppercut
d+LP,RP Do Quickly Punch, Uppercut
LP,RP,LP 2 Punches, Uppercut
f,f+RK Jail Kick
f,f+LK+RK Drop Kick
LK+RK Delayed DropKick
f,f,f+LK+RK Satellite Drop Kick
uf+LK+RK Double Knee Drop
Hold d,df+RK,RP Ali Kick, Middle Smash
d+LK+RK,RK,RK,RK,(RK or RP) Ali Kicks, Middle Smash
f+LP+RP Jaguar Impact (Unblockable)
f+LP+RK Moon Press (Unblockable)
Ten Hit Combos
LP,RP,LP pause LP pause long RP,RK pause RK pause RK pause long LP
pause (LP or LK) Ten Hit Combo #1
LP,RP,LP pause LP pause long LK pause LK pause RK pause RK pause long
LP pause (LP or LK) Ten Hit Combo #2
LP,RP,LP pause LP pause long LK pause LK pause RK pause LK pause RP
pause LP+RP Ten Hit Combo #3
to su potezi..
samo za kinga..
pa wi widite..
josh nisam siguran da su swi tu..
ajd..
razno.1213tile,
-> #1212, niko.A, sto se tice soul edza, ti potezi nisu svi specijalni,
nego ima obicnih udaraca nogom, rukom.....
razno.1214noay,
Imi sad treba da ti verujemo da su to pravi potezi
razno.1215niko.,
-> #1214, noay>Imi sad treba da ti verujemo da su to pravi potezi
chek, ja bi se patio da swe ono otkucam, samo da bih pobediJo u diskusiji ?
za sha me ti smatrash ?
ono, tolki konj nisam.
razno.1216ranx,
Evo malo igara za ZX spectrum:
Gnasher
Gunstar
Gunrunner
Gunfright
Glug Glug
Glass
PS: da li bi mogla da se otvori tema posvećena emulatorima?
g-games.ziprazno.1217saint,
-> #1215, niko.=> ono, tolki konj nisam.
Siguran si ...
razno.1218johnnya,
-> #1216, ranx >> Evo malo igara za ZX spectrum:
Dobro, evo još malo igara za ZX Spectrum, koje bi se svidele i
današnjim klincima :
Jumping Jack - ko ne zna šta je ovo, bolje da ćuti...
Stack-up - mislite da su "Columns" originalna igra :) Zarazno !
Xeno - da li ste igrali "fudbal" sa novčićima
fenomenalno urađeno, ne mogu da verujem da je
radilo na originalnom Spectrumu !
>> PS: da li bi mogla da se otvori tema posvećena emulatorima?
Mrka kapa :) Bila je jednom jedna grupa u kojoj je bilo zanimljivo
dok nismo izmenjali neke igrice i to je to... Danas bukvalno SVE može
da se nađe na sledećim FTP :
ftp://ftp.gns.getronics.nl/pub/os/sinclair
ftp://ftp.nvg.unit.no/pub/sinclair
PS
Za totalne zaljubljenike - postoji mogućnost da od Z80 fajla napravite
TAP fajl (snapshot) i kasnije da ga učitate u stari Spectrum...
zx_games.ziprazno.1219niko.,
-> #1217, saint=> ono, tolki konj nisam.
> Siguran si ...
epa..
ako soul edzh mozhesh da branish samo uwredama..
to nam dosta gowori, zar ne..
razno.1220noay,
Dobro shto se tiche odnosa spec.moves-a izmedju tekken-a i soul
blade-a tu sam najverovatnije pojeo govno i kao shto sam obecao
necu vishe pisati na gore navedenu temu.ali imam samo jednu svar
da dodam :Boj nebiju spec.moves-i vec 3D engine.
razno.1221the.edge,
-> #1216, ranxKako da startujem glug glug? Bas mi se igra ta igra...ali je u tape varijanti
;(
AcCeSS DeNiED
razno.1222mcdoc,
-> #1216, ranxKazi mi kako da startujem te igrice. Ako imas neki emulator ili sl.
posalji.
razno.1223simce,
-> #1214, noay> Imi sad treba da ti verujemo da su to pravi potezi
Jesu, pravi su..provereno..
soul edge nisam igrao, samo sam video pa necu dalje
da ulazim u raspravu..
razno.1224vantic,
Da li mozda neko ima neki preferans , po mogucnosti domaci.
razno.1225saint,
-> #1219, niko.=> ako soul edzh mozhesh da branish samo uwredama..
Ako cemo tako zasto se ti uopste vredjas...
Jer ja za razliku od tebe uopste ne kazem da
je Tekken govno cak sta vise nije ni losa igra
a ti bre uporno s***s kako je to nesto najgore sto
si ikada video.
razno.1226johnnya,
-> #1221, the.edge >> Kako da startujem glug glug? Bas mi se igra ta igra...ali je u tape
>> varijanti ;(
Skini sa Sezama :
z80-200.zip 162k Z80 v2.0, ZX Spectrum Emulator
pa se onda javi za foru sa registracijom, koja ti omogućava
učitavanje TAP fajlova, smanjenje brzine na 100%,...
PS
Doduše podršku za TAP i još mnogo lepih stvari imaš u najboljem
emulatoru ZX Spectruma : x128 (FREEWARE) koji sam poslao ovde u conf.
poruka 8.1172
razno.1227noay,
-> #1224, vanticImam ja poslacu.
pref.arjrazno.1228noay,
Da li neko ima igru Myth<za zx>
To je 2D platforma.
razno.1229the.edge,
-> #1226, johnnyaImam ja Z80 3.0 pcformat edition...tu sigurno ima...ali mi treba reg.
Pa, ako te ne mrzi, ostavi mail sa forom za reg.
AcCeSS DeNiED
razno.1230vasic,
-> #1218, johnnya> Xeno - da li ste igrali "fudbal" sa novčićima
> fenomenalno urađeno, ne mogu da verujem da je
> radilo na originalnom Spectrumu !
E, ali još fenomenalnija je bila verzija za Amstrada. Ima li to neko?
razno.1231noay,
One igre za shpekija shto ste poslali idu mnogo brzo kako da smanjim
brzinu,il su reflexi spectrumasha brzi nego kod obichnih smrtnika.
razno.1232johnnya,
-> #1231, noay >> One igre za shpekija shto ste poslali idu mnogo brzo kako da smanjim
>> brzinu,il su reflexi spectrumasha brzi nego kod obichnih smrtnika.
:) Spektumaši su svakako superiorni, ali ne baš toliko...
Još jednom : emulator iz poruke 8.1172 nema nikakva ograničenja
(automatski usporava emulaciju na 100% spektrumove,...).
razno.1233johnnya,
-> #1228, noay >> Da li neko ima igru Myth<za zx>
>> To je 2D platforma.
Konačno sam se setio da može FTP by email, :)
čak ako imaš i nalog na EUNet-u.
MYTH.TAP
PS
Mogao bi da daš par hintova kako se igra...
myth.ziprazno.1234niko.,
-> #1225, saint> Ako cemo tako zasto se ti uopste vredjas...
pa..
ajde ja tebe konjem da nazowem..
il gmazom..
stokom..
il tako nekako..
al ja to netju da uchinim i pored ochiglednih kwalifikacija..
> Jer ja za razliku od tebe uopste ne kazem da
> je Tekken govno cak sta vise nije ni losa igra
> a ti bre uporno s***s kako je to nesto najgore sto
> si ikada video.
prwo..
ja o tekenu ne goworim da je losh
nego kazhem da je gowno u poredjenju sa tekkenom..
drugo..
ma nema drugog..
reko sam samo da zwuchi lepshe ;)
razno.1235ranx,
-> #1221, the.edge> Kako da startujem glug glug? Bas mi se igra ta igra...ali je u tape
LOAD "" :)
razno.1236noay,
-> #1233, johnnyaHvala ti za Myth.A sad hintovi:
Treba da skupishljash kosturske glave i to 15 kom.
NJih bacash u ambis koji se nalazi skroz dole pa levo
sa druge strane je kuglA koju trba da pokupish
kad ubacish glave pojavi se monstrum koga kokash
sa kuglama od chistog besa.onda pokupish kuglu
i oruzje neku vrstu harpuna.Onda idesh desno
i ubijesh zmaja
on ce ti iza sebe ostaviti kjuch skoji otvarash
vrata gore levo.
Treba da pokupish pet kugli i onda nadjesh
zuti kvadrat.E sad postaje gadno<ovaj deo nisam presho>
cuo sam da kvadrat treba negde da postavish i da skochish na
njaega pa odatle negde dalje itd..
razno.1237noay,
Igre za playstation koje posedujem:
-Soul Blade
-Wipeout 2907
-Exhumed
-ISS pro<fud.>
-Nightmare Creatures
-V rally
-Tomb Raider 2
-MDK
-Samurai Showdown 3
-Colony Wars
Ako neko oce da kupi ili zamenu na odredjeno vreme nek pishe
u konf.
razno.1238johnnya,
Najnoviji Spectrum emulator Z80 v3.05 (shareware)
Moderatori bi trebali ovo da bace u dir. (i izbace one dve prethodne
verzije). Verzija 3.05 je prva koja radi iz Dos Box-a Win95...
Za registraciju, mail :)
z80-305.ziprazno.1239saint,
-> #1234, niko.=> al ja to netju da uchinim i pored ochiglednih kwalifikacija..
E a sta si sad ucinio...
=> ja o tekenu ne goworim da je losh
=> nego kazhem da je gowno u poredjenju sa tekkenom..
Jel ova recenica ima smisla :)
razno.1240niko.,
-> #1239, saint=> al ja to netju da uchinim i pored ochiglednih kwalifikacija..
> E a sta si sad ucinio...
pa..
pa, ono..
waljda kontash..
=> ja o tekenu ne goworim da je losh
=> nego kazhem da je gowno u poredjenju sa tekkenom..
> Jel ova recenica ima smisla :)
lapsus..
trebalo bi..
ja o soul edzhu ne goworim da je losh
nego kazhem da je gowno u poredjenju sa tekkenom..
i tako..
razno.1241noay,
Preshao sam na drugi nivo u Myth-u ako nekog uopshte
interesuje i ako moze neko da mi objasnu kako da
snimi poziciju mrzi me da stalno igram od
pochetka.
PS el ima neko Legendu za shpeckija zvanu:
Manic Miner ako ima nek prikachi.
razno.1242saint,
-> #1240, niko.=> nego kazhem da je gowno u poredjenju sa tekkenom..
E pa gresis sinak mnogo gresis sinak :)
razno.1243conte,
Prodajem CD dark colony za 40 din i CD lords of the realm 2 za 40
din
moze i zamena za neki drugi CD
Conte (mail me)
razno.1244saint,
-> #1240, niko.=> nego kazhem da je gowno u poredjenju sa tekkenom..
E pa gresis sinak mnogo gresis sinak :)
razno.1245mikson,
Kupujem FIFU98
razno.1246johnnya,
-> #1241, noay >> snimi poziciju mrzi me da stalno igram od
>> pochetka.
Ako koristiš Z80, pritisni F2 i snimi z80 file trenutnog stanja
Spectruma koji kasnije možeš da učitaš... Međutim pošto je MYTH
multiload game, ne zaboravi da za Input file selektuješ myth.tap
kako bi mogao da učitaš sledeći nivo (moraćeš preko Browse tape da
naciljaš deo koji treba da se učita)
>> PS el ima neko Legendu za shpeckija zvanu:
>> Manic Miner ako ima nek prikachi.
Ajde i ovo da ti ispunim, mada lepo kažem, ljudi imaju sve:
ftp://ftp.gns.getronics.nl/pub/os/sinclair
manic.ziprazno.1247spaceman,
Otvorena nova grupa, frp
Fantasy Role Play, Computer & Board Games...
Ako ste nekad igrali neku frp igru na kompjuteru ili sa
drustvom, ovo je grupa za vas.
Ako niste, vreme je da probate...
Space
razno.1248noay,
-> #1247, spacemanPosto vidim da ste zagrizeni za frp i pominjete board games
<frp> da li znate dal mogu kod nas da se nabave iste,gde i cjena.
Ja imam jedan Magic the Gathering Deck pa...
pa neznam zashto sam to napiso,ustvari ako neko ima nek se javi
pa... pa neznam.
razno.1249spaceman,
-> #1248, noay> Ja imam jedan Magic the Gathering Deck pa...
Igrao sam to pre recimo godinu dana. Zanimljivo je.
Koji deck imas?
Space
razno.1250noay,
-> #1249, spaceman> Koji deck imas?
Imam Deck pod nazivom The Fifth Edition,ali ga ja iz miloshte
zovem Deka.Moj drug sa kojim igram magic ima neki Mirage i
iz miloshte ga zove Miraz,inache realno gledano je njegov
dek bolji ima jacha stvorenja sa manjim casting costom i bolje
<delotvornije charolije.Inach bice kod nas Turnir u Magicu
vec je bio jedan u decembru,ali nesrecom sve se odvija u Novom Sadu.
razno.1251mikson,
Da li moze neko, ako ga ne mrzi da mi skine sa interneta resenje za
igr Wet:the sexy empire. Mislim da se nalazi na adresi
www.romiram.co.yu tako nesto!
Unapred zahvalan!
razno.1252ranx,
-> #1241, noay> PS el ima neko Legendu za shpeckija zvanu:
> Manic Miner ako ima nek prikachi.
Evo fajla, a više imaš u IGRE.3:razno, poruka broj 8.415
manicmin.ziprazno.1253rades,
-> #1251, mikson
> Da li moze neko, ako ga ne mrzi da mi skine sa interneta
> resenje za igr Wet:the sexy empire. Mislim da se nalazi na
> adresi www.romiram.co.yu tako nesto!
Dokle si stigao, odnosno gde si se zaglavio? :)
razno.1254johnnya,
DESCENT na ZX Spectrumu -- MicronautOne (c) 1987 by Pete Cooke
micronau.ziprazno.1255noay,
-> #1252, ranxHvala ti na manicu ali vec sam ga skinuo poslo je neko.
Inace ja sam zavrshio miner-a ali chini mi se da je
lepshe izgledo na shpekiju.
razno.1256lena,
Submarine
─────────────────────────────────────────
Rb. Username Igrano Poena
─────────────────────────────────────────
1. goro 73 47
2. sall 60 40
3. chill 103 27
4. epson 54 22
5. sonjab 149 21
6. bolero 344 20
7. juice 223 18
8. pvlada 161 17
9. dizel 152 17
10. emajsijuen 51 17
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
Korisniku goro pretplata istekla pre 432 dana.
Korisniku sall pretplata istekla pre 139 dana.
Korisniku sonjab pretplata istekla pre 5 dana.
Korisniku juice pretplata istekla pre 95 dana.
Korisniku dizel pretplata istekla pre 157 dana.
NO COMMENT !!!!!!!!!!!!!!!!
razno.1257the.edge,
-> #1256, lena
T?>> NO COMMENT !!!!!!!!!!!!!!!!
E ja imam comment! Uprava ima (mnogo) pametnija posla da radi, nego da
sredjuje top10 u potapanju podmornica (ovo zvuci vec kao Monty Python).
Da se ja pitam ta igra bi odavno bila uklonjena sa sistema...
AcCeSS DeNiED
razno.1258darth.vader,
-> #1248, noay>> Posto vidim da ste zagrizeni za frp i pominjete board games
>> <frp> da li znate dal mogu kod nas da se nabave iste,gde i cjena.
Novi Sad, Knjizara Dragon...
See ya, Darth :)
razno.1259simce,
-> #1257, the.edge> E ja imam comment! Uprava ima (mnogo) pametnija posla da radi,
> nego da sredjuje top10 u potapanju podmornica.
Ako su vec obecali da ce da srede ovo sa sub-om onda neka
srede. Btw, koja su to pametnija posla? sutiranje nodova
kad se zaglave? ;) Cim nema love nema ni volje za rad ;)
razno.1260mikson,
El uspeo neko da instalira MDK? Mislim uspem ja ali nece da
startuje igru!
razno.1262the.edge,
-> #1261, lena
T?>> Ma ti pusi .....
Kroz najbedniji nacin si iskazao kakav si mekusac.
Da te deca (i zena) cuju i vide kako igras podmornice, visis na sezamu
nonstop, psujes ostale na najvulgarniji nacin, sta bi pomislila?
Ali tvoja stvar, sam si sebi skocio u usta, a na tvoj nivo da se spustam
necu, niti imam nameru.
AcCeSS DeNiED
razno.1263johnnya,
" NBA Live '83 " ZX Spectrum
:) Nije greška, igra se zove One-On-One, a naslovni ekran
ima logo od Electronic Arts Canada.
komande : Q,A,Z,X B-šut
1-on-1.ziprazno.1264noay,
-> #1260, miksonDa ti nije mozda na ekranu ispisao neshto ovako:
"you have a unknown processor..."
ili tako neshto u tom sluchaju mozes da iznajmish playstation
zajedno sa MDK diskom ida kukash shto imash PC.
razno.1265conte,
Jedno pitanje da li neko zna sifre za igru REDNECK RAMPAGE.
razno.1266lena,
Evo jednog interesantnog razgovora:
outlaw: sub dere a? :}
» page out
Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z.
Poruka: ne razumem
outlaw: rekoh,sub je strava,a?
Poruka: da, sto?
outlaw: pa eto...
Poruka: evo upravo miloscar uze 7-8 poena za 7-8 minuta :)))
outlaw: jel?
outlaw: hm...
outlaw: ja sam bio bolji...
Poruka: imam snimljen log
outlaw: 20 poena za 20 minuta :}
Poruka: posteno! :)
Poruka:
outlaw: pa
outlaw: pogledaj
outlaw: ovu dvojicu...
outlaw: sall i goro
» ga sub/t
Top 10 svih vremena: Submarine
─────────────────────────────────────────
Rb. Username Igrano Poena
─────────────────────────────────────────
1. goro 73 47
2. sall 60 40
3. outlaw 35 28
4. chill 104 25
5. epson 54 22
6. sonjab 149 21
7. bolero 344 20
8. juice 223 18
9. miloscar 20 18
10. pvlada 161 17
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
13. lena 1311 14
outlaw: mislish da su oni bili poshteni? :}
» ga sub/t 13
Top 13 svih vremena: Submarine
─────────────────────────────────────────
Rb. Username Igrano Poena
─────────────────────────────────────────
1. goro 73 47
2. sall 60 40
3. outlaw 35 28
4. chill 104 25
5. epson 54 22
6. sonjab 149 21
7. bolero 344 20
8. juice 223 18
9. miloscar 20 18
10. pvlada 161 17
11. dizel 152 17
12. emajsijuen 51 17
13. lena 1311 14
» page out
Page mode, word wrap on. Izlaz sa Ctrl-Z.
Poruka: svi znamo da nisu...
outlaw: divno...
Poruka: i zato niko i ne priznaje prva dva mesta
outlaw: sada nece ni 3 i 4
outlaw: :}}}}}
outlaw: :>>>
Poruka: a, oni ionako vise nisu na sistemu
outlaw: da,al ja i miloscar jesmo
outlaw: :}
Poruka: a na kom si ti mestu
outlaw: pa...:}
outlaw: 3 :}
Poruka: posteno! :)))))))))))))
Poruka: hoces partiju samnom
outlaw: naravno!
outlaw: djindjic!
outlaw: ne...dosta za danas
Poruka: :)))))))))))))
outlaw: oko 40 partija sam odigrao
outlaw: :}
Poruka: a koga si "ojadio"
outlaw: pa ja i miloscar :}
outlaw: smo igrali....
outlaw: :}
Poruka: a, on je gubio
outlaw: hm...ne
outlaw: :}
outlaw: imamo josh par usera
outlaw: :}
Poruka: nego?
outlaw: a ja i on smo dobijali...:>
outlaw: odnosno,to je bila poshtena igra...
outlaw: a mene je mrzelo da igram na slepo
outlaw: pa sam ga pitao da mi kaze polozhaj...
Poruka: a, ko je kome govorio sta da igra?
outlaw: al poshteno smo igrali...nemoj sad...:}
Poruka: super!
outlaw: pa,prvo je mene mrzelo da ubadam...posle smo otishli sa seza i vratioli
outlaw: se
outlaw: al tada je njega mrzelo...
outlaw: al,ono...ionako bi nas dvojica bili prvi
outlaw: zashto da chekamo...:>
Poruka: a, da li bi se ti ljutio da ovo procitaju i ostali igraci?
outlaw: ostali?
outlaw: pa
outlaw: ako su dovoljno glupi
outlaw: odnosno,miloscar bi se ljutio
outlaw: tako :}
outlaw: e ode mi time...za danas...
outlaw: odo onda...aj vidimo se....
Poruka: a, koliko ti imas godina?
outlaw: dovoljno :}
Poruka: ok
Poruka: znaci, ti se ne bi ljutio?
outlaw nije vise na vezi.
»
razno.1267mrav,
Ako neko ima igricu SETTLERS II ili F22 LIGHTNING II na CD-u molim ga da
pogleda koliko memorije zauzuma igrica na CD-u i da mi kaze mailom.
HVALA!!!
razno.1268retaliator,
-> #1266, lenaAl ti imas vremena za bacanje ?!
razno.1269retaliator,
mislim ovaj lena .
razno.1270lena,
-> #1268, retaliator>> Al ti imas vremena za bacanje ?!
Slucajno sam bio na vezi, a kao sto iz teksta mozes da zakljucis
dijalog je zapoceo outlaw...
Uostalom STA SE TO TEBE TICE?!?!!!
razno.1272zoran.r,
Da li je neko igrao WORMS II? Kakva je igra, kakva su poboljšanja
u odnosu na prvi deo i koji hardver je potreban za normalno igranje?
razno.1273vantic,
-> #1272, zoran.rWormsi 2 kazes.Igrao sam nesto malo.Pa ovako , grafika je mnogo
lepsa samim tim shto je u SVGA rezoluciji.Mada sada crvi izgledaju
mnoogo detinjasto , a ne zlokobno kako bi trebali.Inace ima mnogo
novih oruzija , efekti su bolje uradjeni , a i neka stara oruzija
su modifikovana.
Igra je za Win95 , zahteva DirectX 5 drivere.Ja mislim da je
minimum , neki Pentium na 133 , sa 16Rama.Mada nisam siguran.Obrati
se useru Saint , on ima igru i reci ce ti sve sto ti treba.
Pozdrav!
razno.1274van.gogh,
Pazte ovako ljudovi...treba mi pod HITNO igra...po imenu
~~~~~
"THE MANAGER"
Igra je menadzerska (fudbal)...stara igra jos sa amige...
Postoji i u PC varijanti 100% (imo sam je davno). ;)
Pa sve u svemu saljite to ko ima...neki bedak mislim da ne zauzima
ni citav 1MB...
Ajd' neko mora da ima... O:)
Pa sve u svemu cekam da se neko odazove mom vapaju i posalje to
vamo...ili na mail...sve u svemu u napred fala...:)
VaN.GoGH
razno.1275n.ceh,
Ima li neko igru Quarantine?
Ono... budućnost, taksi, pucanje...
razno.1276the.edge,
-> #1275, n.cehImam ja. Predjeh celu igru.
AcCeSS DeNiED
razno.1277drejk,
Imam ja tu igru, al ne mogu ti zakachim...
p.s. 2400 ;))
dizel je svojevremeno slao editovan jedan fajl koji omogucava
igranje i sa domacim timovima...
razno.1278retaliator,
-> #1270, lenaNe pravi problem,gde problema nema!?!!!
razno.1279saint,
-> #1273, vantic=> lepsa samim tim shto je u SVGA rezoluciji.Mada sada crvi izgledaju
=> mnoogo detinjasto , a ne zlokobno kako bi trebali.Inace ima mnogo
Nekim ljudima kao meni na primer to se svidja.
Igra je fenomenalna.Klasterke vise ne mogu da se uglavljuju ,
Ninja Rope ne prolazi kroz teren vec se kaci za obronke.
Imas padobran.Ma ako ti se svideo prvi deo ovim ces se oduseviti.
=> minimum , neki Pentium na 133 , sa 16Rama.Mada nisam siguran.Obrati
minimum ti je Pentium 90 Mhz sa 16 MB rama i 39 MB na HD-u
Optimum ti je Pentium 166 Mhz sa 32 MB rama i 49 MB na HD-u
razno.1280lena,
-> #1278, retaliator>> Ne pravi problem,gde problema nema!?!!!
Ko pravi problem?
Ja?
Boze sacuvaj!
Ja sam samo prezentovao razgovor u kome se otkriva ko je lopov.
pozdrav
BTW:
Ko se krije iza tvog usera?
miloscar ili outlaw?
razno.1281firus,
Da li iko (slučajno ili namerno) ima DOS verziju stare
logičke igrice SOKOBAN (ili SOKO-BAN, nisam siguran kako se
pravilno piše naziv) ?!
razno.1282bokir,
-> #1281, firus> Da li iko (slučajno ili namerno) ima DOS verziju stare
> logičke igrice SOKOBAN (ili SOKO-BAN, nisam siguran kako se
> pravilno piše naziv) ?!
Stiže :)
sokoban.ziprazno.1283ranx,
-> #1275, n.ceh> Ono... budućnost, taksi, pucanje...
Davno sam to prešao, ali igra je strava. Na žalost, kod poslednje misije je
izgleda imala bag, pa nisam nikako uspevao da izađem iz grada.
razno.1284vstan,
-> #1282, bokir>> logičke igrice SOKOBAN (ili SOKO-BAN, nisam siguran kako se
>> pravilno piše naziv) ?!
>
> Stiže :)
Koliko se prisećam dva nivoa nisu mogla da se reše ?
razno.1285ranx,
-> #1284, vstan> Koliko se prisećam dva nivoa nisu mogla da se reše ?
Ako mene Rista ne laže, on je igru završio do kraja.
razno.1286n.ceh,
-> #1283, ranx> Davno sam to prešao, ali igra je strava. Na žalost, kod poslednje misije
> je izgleda imala bag, pa nisam nikako uspevao da izađem iz grada.
Jes vala, i ja sam primetio!
Imaš li to još uvek?
razno.1287bokir,
-> #1284, vstan> >> logičke igrice SOKOBAN (ili SOKO-BAN, nisam siguran kako se
> >> pravilno piše naziv) ?!
> >
> > Stiže :)
>
> Koliko se prisećam dva nivoa nisu mogla da se reše ?
Ne bih znao, nisam je mnogo ni igrao, samo mi zauzima mesto na hardu :)
razno.1288firus,
-> #1284, vstan>>> logičke igrice SOKOBAN (ili SOKO-BAN, nisam siguran kako se
>>> pravilno piše naziv) ?!
>>
>> Stiže :)
>
> Koliko se prisećam dva nivoa nisu mogla da se reše ?
Smem da potpišem da 29.-ti i 50.-ti, zasigurno ne mogu
da se reše (mučio sam se nedeljama da ih rešim, a i uz pomoć par
prijatelja). Svakog ko tvrdi suprotno izazivam da to demonstrira
(ako uspe, piće mu ne gine).
razno.1289van.gogh,
Na Amigi je bila jedna stara dobra igra po imenu
" CONFLICT "
...ako je neko ima u PC verziji nek je salje vamo...
E da...zamoljen sam da nabavim i SUPERMACY !
Pa ako moze i SUPERMACY :)
razno.1290ranx,
Može li onaj ko ima ispravnu verziju Pirates ili Pirates Gold da je pošalje na
mail ili u confu?
(igra je prastara, pa mislim da može i u confu).
Stari gusar, Ranx.
razno.1291noay,
-> #1290, ranxMoze li onaj ko ima ispravnu verziju Pirates ili Pirates Gold da je
posalje na
mail ili u confu?
(igra je prastara, pa mislim da moze i u confu).
Stari gusar, Ranx.
-------------------------------------------------------------------
Vecinu tih starih igara imash u Preziz-u nezvanichnom distri
buteru kompjuterskih igara telefon 422 545