razno.1292pecanac,
Zna li neko gde mogu da se poprave ketridži za C64 ?
Takodje me interesuje da li ima negde tih ketriža sa igricama
na prodaju, treba mom malom burazeru.
razno.1293van.gogh,
Ajd' nek neko posalje SUPERMACY...1HD disketica (mizerno)
VaN.GoGH
razno.1294van.gogh,
E ljudi tj. svi oni koji su imali il' mozda jos uvek imaju
Amigu, da nema neko od vas doticnih igru koja se pojavila pre
nekoliko godina za jelte gore navedeni racunar. Igra se zvase
BALKANSKI KONFLIKT
...pa ako ima nek je konvertuje u dos format pa nek baci odje...
to bi bilo dobro...
Ajd'...pozdrav...
VaN.GoGH
razno.1295retaliator,
-> #1290, ranxznas li ti kolko to zauzima 2-3 diskete(Pirates gold).predugo za slanje.
razno.1296posejdon,
Postoj li mesto u Bgd-u gde mogu da se igraju virtuelne igre (kaciga,
rukavice...).
Voleo bih da čujem vaše iskustvo, npr. kakav je doživljaj igrati pomoću ove
opreme DOOM ili neku drugu, slično koncipiranu igru.
Koliko je ova oprema podložna kavrovima.
razno.1297spaceman,
-> #1295, retaliator> znas li ti kolko to zauzima 2-3 diskete(Pirates gold).predugo za slanje.
Ako si konektovan na 14400 to je oko pola sata do 45 min.
Ako je to mnogo...
razno.1298van.gogh,
E ajd' stvarno ako neko moze nek posalje PIRATES !
razno.1299noay,
-> #1296, posejdonPostoj li mesto u Bgd-u gde mogu da se igraju virtuelne igre
(kaciga,
rukavice...).
Voleo bih da cujem vase iskustvo, npr. kakav je dozivljaj igrati
pomocu ove
opreme DOOM ili neku drugu, slicno koncipiranu igru.
Koliko je ova oprema podlozna kavrovima.
--------------------------------------------------------------------
Bilo je mesto gde se moglo igrati sa VR kacigama gore u
Ustanichkoj kod cvetkove pijace...chini mi se da je bio
neki ogroman broj oko 200(mislim na broj ulice)
ali neznamd a li sam ti uopshte pomogao....
a sto se tiche nabavke mozes da nazoves LIst Computers
011/185-747
Iskreno receno neverujem da je neki specijalno
mocan filing...igro sam nesto slichno...
razno.1300dragosh,
-> #1294, van.gogh-> E ljudi tj. svi oni koji su imali il' mozda jos uvek imaju
-> Amigu, da nema neko od vas doticnih igru koja se pojavila pre
-> nekoliko godina za jelte gore navedeni racunar. Igra se zvase
-> BALKANSKI KONFLIKT
Eh,kad se setim :) Igra je fenomenalno uradjena,a autor je
ja mislim Rogy Fantom (čini mi se da je bio takav user ovde).
Doduše,dosadi posle nekog vremena,ali ako neko ima verziju za
PC i ja bih voleo da je vidim..
pozdrav
razno.1301van.gogh,
Jel' neko ima ELITE: FRONTIER...?
Ako ima nek salje vamo il' na mail...
VaN.GoGH
razno.1303sfilip,
-> #1301, van.gogh> Jel' neko ima ELITE: FRONTIER...?
el zna neko shta je bilo sa Brabenom il kako se već zvaše programer Frontiera,
i dal je ikad izašla nebagovita verzija Frontier: First Encouters?
razno.1304the.edge,
-> #1303, sfilipFirst Encounters bugfree verzija je izasla jos davno, samo je nisam video
na nasem trzistu. ;(
AcCeSS DeNiED
razno.1305sfilip,
-> #1304, the.edge>First Encounters bugfree verzija je izasla jos davno, samo je nisam video
>na nasem trzistu. ;(
dali imaš više informacija, ili to tako tračariš iz sedme ruke?
razno.1306van.gogh,
Ja cisto da ponovo pitam...
DAL' NEKO IMA ELITE: FRONTIER ??!!??
Ako ima nek salje na mail il' odje...ajd' cya...
VaN.GoGH
razno.1307the.edge,
-> #1305, sfilipTracarim iz 6. ruke. ;)
Video sam bre sliku u PC FORMATu; kao kutija First Encountersa stoji na
nekoj smljeckanoj bubi (bugu) i pise Bug free ver.
AcCeSS DeNiED
razno.1308ranx,
-> #1300, dragosh> Doduše, dosadi posle nekog vremena, ali ako neko ima verziju za
> PC i ja bih voleo da je vidim..
Može i verzija za Amigu, ionako postoji emulator...
razno.1309conte,
Da li neko zna sifre
za Redneck Rampage.
razno.1310johnnya,
Za sve one koji su pokušali da sempluju stare Spectrumove
trake, a imali su problema. Mali DOS program napravljen
specijalno za tu svrhu...
readsb.ziprazno.1311milosh.zorica,
Hi
Ko zna kako da zadam komandnu liniju amiga emulatoru za win da bih
koristio jedan dir na mom hdd-u kao amiga hdd?Ko mi odgovori dobija
wb 3.0 na poklon plus kick start i još nešto.
razno.1312rile,
igra li iko GTA?
ako igra, jel zavrshio shesti nivo, tj. drugi nivo na Vice City?
a ako je zavrshio, jel ima josh, poshto kod mene nema?
razno.1313ranx,
Skinuh onaj Balls of Steel fliper (jedva). Nije loš, ali mi je Web mnogo
bolji. Još nešto: blokira mi video kartu po izlasku iz programa (ubije video
signal).
razno.1314the.edge,
-> #1313, ranx
T?>> Skinuh onaj Balls of Steel fliper (jedva).Nije los,ali mi je Web mnogo
T?>> bolji.
BOS je fliper koji je prepun zaje#ancija i arkadnih igara, dok je web vise
realan.
Ja licno ne volim WEB, jer je po meni nemoguce napraviti zanimljiv, 100% real
fliper ako se pri tome ne skroluje ekran. Razlog je jasan: prostor na ekranu
to ne dozvoljava.
Sem toga, originalna verzija ce imati 5 flipera, izmedju ostalog i Duke Nukem,
koji ce biti nesto specijalno (tako sam bar procitao).
T?>> Jos nesto:blokira mi video kartu po izlasku iz programa (ubije
T?>> video signal).
Ja sam jedva namestio drivere, tj. display doctor. Problem je sto pri igranju
on prebaci u 800x600 256c mod.
Otislo mi je jedno 10-15 igara na namestanje. Stvarno nisu fer sa onim
limitom. ;(
Ti probaj da koristis svoje default drivere.
AcCeSS DeNiED
razno.1315kiki,
Prodajem sledece CD-diskove:
1. Rally challenge --Voznja
2. Rush hour --------Voznja
3. Death rally ------Voznja
CD-diskovi su fabricki urezani.
Cena po disku je 10 Dm.Sva tri 30 Dm.;)
Za ostale informacije na mail.
K I K I
razno.1316noay,
E el zna nekood vas de u gradu moze da se igra u mrezi igra:
X-wing vs TIE fighter i po kojo ceni.
razno.1317ranx,
-> #1314, the.edge> Ja licno ne volim WEB, jer je po meni nemoguce napraviti zanimljiv, 100%
> real fliper ako se pri tome ne skroluje ekran. Razlog je jasan: prostor na
> ekranu to ne dozvoljava.
Ali ja imam 17" monitor :))
razno.1318ranx,
-> #1315, kiki> Prodajem sledece CD-diskove:
Kupujem Ripper (6CD-a), kinez, naravno...
razno.1319dekiz,
Evo kacim uz poruku Cheat za igru "AGE OF EMPIRE"
poz,GORSKI
ageoemprazno.1321dekiz,
Evo vam varanje za igru "Wing Commander-prophecy"
Poz,GORSKI
wcprophrazno.1322sivek,
Evo jedne iz bivse republike.
Pozdrav Sivek.
cruz.arjrazno.1323raikhan,
Prodajem sledece naslove:
-Birthright
-Shivers 2
-Constructor
-Dungeon Keeper
Cena (prava sitnica) 10 DM ili 50 din (kako kome odgovara ;)
Moze i zamena... Trebaju mi sledece stvari:
-Myth
-Lords of Magic
-Myst
-Shivers (prvi deo)
-Fallout
-Riven (ovo je malo problematicno...)
-Zork: the nemesis
Treba mi jos stvari ali nisam se setio u ovom trenutku,
so pisite sta imate pa da se dogovorimo!
Pozdrav!
P.S. Imam i Age of Empires ali njega dajem samo za Lords of Magic ili Myth :)
razno.1324van.gogh,
Oce neko preko modema LORDS OF MAGIC ?
E da, kolko bese zauzima igra DREM WEB ?
razno.1325sfilip,
Možda mogu nabaviti original nebagovitu verziju Frontier: First Encouters.
Možda.
Cena je, kolko mi pirat reche, oko 80dm, pa bi bilo pametno to podeliti na
vishe delova, ima li zainteresovanih?
razno.1326the.edge,
-> #1325, sfilipEvo ja, ali pod uslovom da bude bas original.
AcCeSS DeNiED
razno.1327sfilip,
-> #1326, the.edge>Evo ja, ali pod uslovom da bude bas original.
pa pazi, orginal košta 80 maraka, dakle ti dobijash kopiju tog originala,
original ostaje meni koj ću najviše platiti ili najverovatnije cd klubu
ako napravimo neki deal. Ti dobiješ da pogledaš original da se
uveriš da je baš original ;)
razno.1328the.edge,
-> #1327, sfilipVazi, ali obavezno trazi CD bug-free verziju! Je#es diskete.
Ti ces mi dati da srezhem CD i napravim kopiju, i fino. :)
AcCeSS DeNiED
razno.1330sfilip,
-> #1328, the.edgeokej, nema problema. Ima li još zainteresovanih? Trenutno nas ima 3-4, dakle
oko 20 maraka plus kopiranje..
razno.1331van.gogh,
E ljudi...ovako stoji stvar imam igru LORDS OF MAGIC (Sierra)
ocu da je se otarasim, al' trazim za uzvrat IMPERIALISM.
Pa ako neko oce, nek baci mail. Ili nek se javi...mozda nadjem
nesto interesantno.
VaN.GoGH
razno.1333sdanijel,
Da li neko ima resenje za HARVESTER ili SECRET OF MONKEY ISLAND
razno.1334han.solo,
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA
Rasprodaja cd-romova za samo 10 dm. (D E S E T Svaba)
Naslovi su sledeci :
1. Mass Destruction
2. Beast & Bumpkins
3. Armored Fist II
4. 688 Hunter\Killer
5. No Respect
6. Dungeon Keeper
7. Blood Omen-Legacy of Kain
8. Sabre Ace
9. Pro-pinball Timesock
10. KKND Xtreme
11. Buccaneer
12. Premier Maneger 97
13. Conquest Earth 2CD
14. Man of War
15. Descent II
16. Net Storm - Islands of War
17. Take no Priseners
18. Conctructor
19. Twinsens Odyssey II
20. Dark Earth 2CD
21. Defiance
23. NHL 98
24. Fall Out
26. 7th Legion
27. Age of Empires
28. Carmageddon
29. Close combat II
30. Dark Colony
31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD
32. Excalibur 2555 A.D,
33. Forced Alliance 3CD
34. Gettysburg
35. Gloriana
36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis
37. Pax Imperia
38. ODDWorld
39. Streets of Sim City
40. Megaslayer
41. Monster Trucks
42. Napoleon in Russia
43. Pacific General
44. Postal
45. Quake
46. Star Wars Monopoly
47. Waterworld
48. Top Gun 2CD
49. GP Manager
50. Red Alert 2CD
51. Warlords III
52. Outpost II
53. Dark Reigen
54. Virtua Fighter II
55. Panzer General II
57. Jurassic Park II
58. In Defense of Savannah ( Porno film )
59. Man in Black
60. NBA Live 98
63. The Curse of Monkey Island II 2CD
Za vise je moguc dogovor.
Diskovi su fabricki orginali!!!
Moguca zamena za :
Diablo Arsenal
Diablo HELLFIRE
Quake II
Total Anhilation
Muth : Fallen Lords
East Front
____________________________________________________________________
_____
Takodje prodajem:
- procesor CYRIX 200+ (IBM) 150dm
- graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 110dm
- ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 25dm
- memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm
____________________________________________________________________
_____
Ponude ili informacije mozete dobiti Na Useru
Han.Solo ili preko tel 775585
Bojan
razno.1335saint,
Play Station Emulator
spsemu.rarrazno.1336saint,
-> #1335, saint
Zamislite kada emulato stvarno radi cak i na 486 racunaru.
Evo nekoliko ScreenShotova iz poznatijih igara.
Na zalost ne moze da emulira za sve igre.
spssrazno.1337epson,
-> #1335, saint
│
│ Play Station Emulator
│
└─────────────────────────────────────────────────
Neki ROM, ili barem adresa na internetu ?
razno.1338sherloc,
Posto nisam siguran gde ova igra spada najlakse je napisati u ovu
temu. A pitanje glasi:
Da li neko kojim slucajem ima shifre za varanje u igri 3d shadow
warrior.
Ako ima neka napise. Unapred zahvalan sherloc
Toliko.
razno.1339saint,
-> #1337, epson=> Neki ROM, ili barem adresa na internetu ?
Neki CD sa Sonija ili tako nesto :)
Stvarno cita Sony CD-ove.
BTW:Adresa se prikaze prilikom ucitavanja
programa.Na adresi se nalazi i spisak sa
igrama koje ne rade.
Znaci samo ubacis SPS CD i picis.
razno.1340saint,
-> #1339, saint
Da li je neko probao Soul Edge na emulatoru?
Kako radi?
razno.1341outlaw,
e,imamo manjka igracha za mrezhnu partiju "STARS!"-a
svi zainteresovani (koji su ispekli zanat :} ) neka se jave...
treba nam 16 igracha,imamo 10tak...dakle...
razno.1342outlaw,
pa jel ima neko da oce stars ovde?
kakvi ste to vi stratezi....
sramota!
razno.1344slobodanz,
-> #1342, outlawkakav bre stars o kojoj ti igri uopste govoris
da nije mozda starcraft
razno.1345han.solo,
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA
Rasprodaja cd-romova za samo 10 dm. (D E S E T Svaba)
Naslovi su sledeci :
1. Mass Destruction
2. Beast & Bumpkins
3. Armored Fist II
4. 688 Hunter\Killer
5. No Respect
6. Dungeon Keeper
7. Blood Omen-Legacy of Kain
8. Sabre Ace
9. Pro-pinball Timesock
10. KKND Xtreme
11. Buccaneer
12. Premier Maneger 97
13. Conquest Earth 2CD
14. Man of War
15. Descent II
16. Net Storm - Islands of War
17. Take no Priseners
18. Conctructor
19. Twinsens Odyssey II
20. Dark Earth 2CD
21. Defiance
23. NHL 98
24. Fall Out
26. 7th Legion
27. Age of Empires
28. Carmageddon
29. Close combat II
30. Dark Colony
31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD
32. Excalibur 2555 A.D,
33. Forced Alliance 3CD
34. Gettysburg
35. Gloriana
36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis
37. Pax Imperia
38. ODDWorld
39. Streets of Sim City
40. Megaslayer
41. Monster Trucks
42. Napoleon in Russia
43. Pacific General
44. Postal
45. Quake
46. Star Wars Monopoly
47. Waterworld
48. Top Gun 2CD
49. GP Manager
50. Red Alert 2CD
51. Warlords III
52. Outpost II
53. Dark Reigen
54. Virtua Fighter II
55. Panzer General II
57. Jurassic Park II
58. In Defense of Savannah ( Porno film )
59. Man in Black
60. NBA Live 98
63. The Curse of Monkey Island II 2CD
Za vise je moguc dogovor.
Diskovi su fabricki orginali!!!
Moguca zamena za :
Diablo Arsenal
Quake II
Total Anhilation
Muth : Fallen Lords
East Front
____________________________________________________________________
_____
Takodje prodajem:
- procesor CYRIX 200+ (IBM) 150dm
- graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 105dm
- ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 25dm
- memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm
____________________________________________________________________
_____
Ponude ili informacije mozete dobiti Na Useru
Han.Solo ili preko tel. 77-55-85 Bojan & Edi
razno.1346emajsijuen,
-> #1345, han.solo Nemoj da zaboravis da poruku posaljes i u SezamNet:Razno...
razno.1347saint,
Da li neko zna neki dobar CD klub u rakovici ili Cukarici.
Nesto kao na primer ESPRO ili eXtreme Plato...
razno.1348van.gogh,
Menjam disk LORDS OF MAGIC za neshto...
VaN.GoGH
razno.1349saint,
-> #1348, van.gogh=> Menjam disk LORDS OF MAGIC za neshto...
Moze za:
Schorcher
KKND
Lords Of Tje Realms 2
razno.1350ljiljam,
ZDRAVO
Da krenem iz pocetka.Pre nekoliko meseci sam kupila FIFU 97.
Instaliram je u Dos-u.Sve je super radilo dok nisam jednog
dana probala da igram.Igra se na pocetku (kada se izaberu kontrole)
zamrzne.Jednostavno zamrzne.A kad je igram iz NC,posle blokiranja
pritisnem ENTER vracam se u NC.
Isto se dogadja sa jos 10 igrica.
U prilogu su AUTOEXEC i CONFIG.SYS.
AKO NEKO ZNA U CEMU JE PROBLEM ,MOLIM GA DA MI POMOGNE.
Unapred HVALA!
dodatak.arjrazno.1351milosh.zorica,
-> #1350, ljiljamOhohoho, i ribe igraju fudbal?;) Moguće je da nemaš dovoljno rama
ili slobodne konvencionalne memorije.
Poz, Miloš!
razno.1352dbambi,
Da li bi neko mogao da overi sledeće adrese:
=>www.geocities.com/siliconvalley/park/7270/gdi.htm
=>www.geocities.com/siliconvalley/park/7270/nod.htm
Na njima se nalaze singl-nivoi za C&C, ali skot traži nekakvu šifru
za skidanje. Ako neko provali foru, neka javi pa da se igramo :)
Bambi
razno.1354vlarad,
-> #1350, ljiljam> Da krenem iz pocetka.Pre nekoliko meseci sam kupila FIFU 97.
> Instaliram je u Dos-u.Sve je super radilo dok nisam jednog
> dana probala da igram.Igra se na pocetku (kada se izaberu kontrole)
> zamrzne.Jednostavno zamrzne.A kad je igram iz NC,posle blokiranja
Prvo proveri da li imas dovoljno konvencionalne memorije.
Pored toga, ako igra radi sa cdrom-om trebas da instaliras drajver u
config.sys; tj. da uklonis rem ispred linije:
rem DEVICE=C:\CDROM\MTMCDAI.SYS /D:MTMIDE01
Ako je to cd-rip za koji ti nije potreban cdrom onda stavi rem ispred
linije koja je visak:
C:\WINDOWS\COMMAND\MSCDEX.EXE /D:MTMIDE01 /M:10
Mozes da stavis i rem ispred sledeceg reda posto ti on u vecini slucajeva
nije potreban:
DEVICE=C:\WINDOWS\SETVER.EXE
Pored toga u autoexec-u nemas instaliran program za zvucnu karticu koji
je potreban za vecinu novih kartica koje nemaju dzamere. Ako si ukljucila
zvuk u igri, a on ne radi proveri ovo. Igra se mozda zbog toga blokira.
P.S. Ako nista ne uspe pisi ponovo.
C U
razno.1355retaliator,
Zna li neko kako se zove?
prica se u gradu i igra preko interneta neka kolko sam razumeo role-play
igra(nesto se vode neki izabrani likovi-tipa wizard,warrior,trol,vilenjak i
sl. nadmudruju se i ratuju).Ako neko slucajno zna kako se zove igra molim
da mi javi na mail.
razno.1356spantic,
-> #1334, han.solorazno.1357mare,
-> #1355, retaliator> prica se u gradu i igra preko interneta neka kolko sam razumeo role-play
> igra(nesto se vode neki izabrani likovi-tipa wizard,warrior,trol,vilenjak i
> sl. nadmudruju se i ratuju).Ako neko slucajno zna kako se zove igra molim
> da mi javi na mail.
hm..
prwo..
naweo si klase i rase zajedno, ko da je to ista stwar, ali, awaj, nije..
drugo..
poruka ti je izuzetno jasna i odmah sam skonto o chemu se radi..
(ironichno)
elem, ako sam dobro razumeo sha ochesh rechi, da pokusham da odgoworim.
igra ti se zowe mud (multi user dungeon)
ali, ono..
nije jedna
nego ih imash na stotine shirom interneta
da ne bi mlogo lutao, rechi chu ti da je jedan od najboljih i
najpopularnijih uprawo na afroditi :)
samo kucash telnet afrodita.rcub.bg.ac.yu 4000
i tu si..
eto, tolko od mladoga mene
razno.1358retaliator,
-> #1357, marejeste to je to!I bas sam i cuo da je preko afrodite.
samo mi jos i reci otprilike kako da se to otprilike igra(pocinje).
hvala i pozdrav.
razno.1359slobodanz,
-> #1358, retaliatoru osnovnoj verziji igra se zove advanced dangens & dragons.
Imas izbor izmedju woriora,mage-a,i prista
rase se elf , human, gnom, dwarf,...
igra se u reAL timu razgovorom , da bi igrao potrebno je da
napravis players sheet, sve ces skontatui kqd pristupis afroditi
Ipak ja vise volim dark future to jest Cuber punk,
It is the way of cyber punk!!!!!
:))))))))))))
razno.1360pvlada,
Da li neko zna kako da pređem nešto u Shadow Warrior-u, u prvom scenariju
nađem kluč, ali ne mogu da otključam prva vrata.
Pozdrav Vlada
razno.1361sherloc,
-> #1360, pvlada>> Da li neko zna kako da predem nesto u Shadow Warrior-u, u prvom
>> scenariju nadem kluc, ali ne mogu da otkljucam prva vrata.
Ja sam se u pocetku zbunio, a onda sam provalio da treba da gurnem
kljuc u bravu pa tek onda da otkljucam(nije kao u doom-u i slicnim
igrama). Ako nije to u pitanje moraces malo podrobnije da mi
objasnis gde si nasao kljuc(i koji) i koja vrata.
razno.1362ljubisha,
-> #1360, pvlada> Reci konkretno gde si zaglavio, pa da pisem rasplet... ?
Nisam zaglavio, završio sam ali bih voleo da imam uputstvo ako
već postoji.
razno.1363dalek,
zamenio bih cd screemers 2 za neki drugi. mail dalek@net.yu
razno.1364null,
Mozda nije bas za pravu temu ali ajde, Prodajem Xwing vs Tie Fighter 2CD I
Jedi Knight 2CD-a
Cena Xwingvs Tie 15 dm
Jedi 15 dm
mail na null@sezam.co.yu ili
null@afrodita.rcub.bg.ac.yu
razno.1365goo.g,
-> #1359, slobodanz -=> Quoting Slobodanz to Retaliator <=-
Sl> u osnovnoj verziji igra se zove advanced dangens & dragons.
Sl> Imas izbor izmedju woriora,mage-a,i prista
Sl> rase se elf , human, gnom, dwarf,...
Sl> igra se u reAL timu razgovorom , da bi igrao potrebno je da
Sl> napravis players sheet, sve ces skontatui kqd pristupis afroditi
Sl> Ipak ja vise volim dark future to jest Cuber punk,
Sl> It is the way of cyber punk!!!!!
Sl> :))))))))))))
Jup, but future is dissposable and so are you :)
razno.1366nenadj,
Kako se mišem izvode razni potezi u igri FIFA98?
razno.1367noay,
-> #1366, nenadj Kako se misem izvode razni potezi u igri FIFA98?
Teshko.
razno.1368medical,
-> #1367, noay> Kako se misem izvode razni potezi u igri FIFA98?
>
> Teshko.
hm, hm... veoma tesko :)
razno.1369nenadj,
-> #1368, medical
>>> Kako se misem izvode razni potezi u igri FIFA98?
>>>
>>> Teshko.
>> hm, hm... veoma tesko :)
Verujem da je tesko ali da li je moguce (bar klizeci start)?!
razno.1370noay,
-> #1369, nenadj>> Verujem da je tesko ali da li je moguce (bar klizeci start)?!
Ako je bash nekom toliko stalo imam ja original Fifu 97 sa upu-
tstvom .Pa ako se nije nishta promenilo shto se tiche
komandi napisatju.
Inache chini mi se mozes samo neke osnovne poteze.Shut i pas.
Tj u odbrani klizetji i tackle.
razno.1371dekiz,
Evo vam sa interneta krekovi za puno novih igara.
potreban vam je neki browser za internet
krek.ziprazno.1373johnnya,
Malo nostalgije...
Verovatno se sećate kviza "BROJKE I SLOVA", TV Zagreb
1988 sam napisao program za ZX Spectrum, pomoću kojeg
dva igrača mogu lepo da se zabave...
Brojke i slova su veličine 1/3 ekrana, tako da sve izgleda
mnogo lepo i na današnjim monitorima.
Probajte, nećete zažaliti, treba vam samo Spectrum Emulator
da bi ste pustili .z80 file.
broj-slo.ziprazno.1374retaliator,
Moze li neko da mi napise adresu na afroditi ili bilo gde na internetu za onu
ROLEPLAY igru sa carobnjacima ,wariorima isl.?
MA RE
razno.1375askripka,
Ako može neko od ljudi koji imaju instaliran WinNT da kaže par reči o tome šta
se može igrati na tome bez problema.
Ako ima neki spisak, još bolje, neka ga baci uz poruku.
I ako može da kaže ima li razlike ako je instaliran WinNT 3.51 ili 4.0.
Hvala!
p.s. ako je već bilo, može i broj poruke.
razno.1376han.solo,
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA
Rasprodaja cd-romova za samo 08 dm. ( O S A M Svaba )
Naslovi su sledeci :
1. Mass Destruction
2. Beast & Bumpkins
3. Armored Fist II
4. 688 Hunter\Killer
5. No Respect
6. Dungeon Keeper
7. Blood Omen-Legacy of Kain
8. Sabre Ace
9. Pro-pinball Timesock
10. KKND Xtreme
11. Buccaneer
12. Premier Maneger 97
13. Conquest Earth 2CD
14. Man of War
15. Descent II
16. Net Storm - Islands of War
17. Take no Priseners
18. Conctructor
19. Twinsens Odyssey II
20. Dark Earth 2CD
21. Defiance
23. NHL 98
24. Fall Out
26. 7th Legion
27. Age of Empires
28. Carmageddon
29. Close combat II
30. Dark Colony
31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD
32. Excalibur 2555 A.D,
33. Forced Alliance 3CD
34. Gettysburg
35. Gloriana
36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis
37. Pax Imperia
38. ODDWorld
39. Streets of Sim City
40. Megaslayer
41. Monster Trucks
42. Napoleon in Russia
43. Pacific General
44. Postal
45. Quake
46. Star Wars Monopoly
47. Waterworld
48. Top Gun 2CD
49. GP Manager
50. Red Alert 2CD
51. Warlords III
52. Outpost II
53. Dark Reigen
54. Virtua Fighter II
55. Panzer General II
57. Jurassic Park II
58. In Defense of Savannah ( Porno film )
59. Man in Black
60. NBA Live 98
63. The Curse of Monkey Island II 2CD
Za vise je moguc dogovor.
Diskovi su fabricki orginali!!!
Moguca zamena za :
Diablo Arsenal
Quake II
Total Anhilation
Muth : Fallen Lords
East Front
____________________________________________________________________
_____
Takodje prodajem:
- procesor CYRIX 200+ (IBM) 115dm
- graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 100dm
- ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 25dm
- memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm
____________________________________________________________________
_____
Ponude ili informacije mozete dobiti Na Useru
Han.Solo ili preko tel. 77-55-85 Bojan & Edi
razno.1377saint,
Kada izlaze Sim City 3000 i Populons III ?
razno.1378sherloc,
Jedan brat mi je trazio shifre za Ultimate Doom, pa ako bi neko
bio toliko ljubazan...
Unapred zahvalan.
Pozdrav, Holmes.
razno.1379senna,
-> #1378, sherloc> Jedan brat mi je trazio shifre za Ultimate Doom, pa ako bi neko
A zar nisu one standardne.. IDKFA, IDDQD.. ?
razno.1380sherloc,
-> #1379, senna>> A zar nisu one standardne.. IDKFA, IDDQD.. ?
Pa bas mi je naglasio da trazi shifre za ultimate Doom, a ne za
Doom 1 ili Doom 2, shto ce reci da su shifre razlicite. U svakom
slucaju, pitanje i dalje stoji: Da li neko zna shifre za Ultimate
Doom?
Pozdrav, Holmes.
razno.1381han.solo,
---------------------------------------------------------
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA
Rasprodaja cd-romova za samo 08 dm. ( O S A M Svaba )
Naslovi su sledeci :
1. Mass Destruction
2. Beast & Bumpkins
3. Armored Fist II
4. 688 Hunter\Killer
5. No Respect
6. Dungeon Keeper
7. Blood Omen-Legacy of Kain
8. Sabre Ace
9. Pro-pinball Timesock
10. KKND Xtreme
11. Buccaneer
12. Premier Maneger 97
13. Conquest Earth 2CD
14. Man of War
15. Descent II
16. Net Storm - Islands of War
17. Take no Priseners
18. Conctructor
19. Twinsens Odyssey II
20. Dark Earth 2CD
21. Defiance
23. NHL 98
24. Fall Out
26. 7th Legion
27. Age of Empires
28. Carmageddon
29. Close combat II
30. Dark Colony
31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD
32. Excalibur 2555 A.D,
33. Forced Alliance 3CD
34. Gettysburg
35. Gloriana
36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis
37. Pax Imperia
38. ODDWorld
39. Streets of Sim City
40. Megaslayer
41. Monster Trucks
42. Napoleon in Russia
43. Pacific General
44. Postal
45. Quake
46. Star Wars Monopoly
47. Waterworld
48. Top Gun 2CD
49. GP Manager
50. Red Alert 2CD
51. Warlords III
52. Outpost II
53. Dark Reigen
54. Virtua Fighter II
55. Panzer General II
57. Jurassic Park II
58. In Defense of Savannah ( Porno film )
59. Man in Black
60. NBA Live 98
63. The Curse of Monkey Island II 2CD
Za vise je moguc dogovor.
Diskovi su fabricki orginali!!!
Moguca zamena za :
Diablo Arsenal
Quake II
Total Anhilation
Muth : Fallen Lords
East Front
____________________________________________________________________
Takodje prodajem:
- procesor CYRIX 200+ (IBM) 105dm
- graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 100dm
- ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 20dm
- memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm
____________________________________________________________________
Ponude ili informacije mozete dobiti na Useru
Han.Solo ili preko tel. 77-55-85 Bojan & Edi
razno.1382saint,
-> #1381, han.solo=> PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA
E jel mozes ti ovu poruku da ne saljes vise bar ne u confu gde
joj nije mesto.Ako vec moras barem salji kao fajl u OGLASE.
razno.1384sherloc,
-> #1382, saint>> => PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA
>> E jel mozes ti ovu poruku da ne saljes vise bar ne u confu gde
>> joj nije mesto.Ako vec moras barem salji kao fajl u OGLASE.
Jest ozbiljno covek ima pravo, izvini ali moram da ti kazem,
postajes vise dosadan sa ovim, ako bas moras da saljes poruku, sto
kaze salji je u oglase, ili je salji malo redje. Toliko od mene.
Pozdrav, Holmes.
razno.1385the.edge,
Hmm... ovo i nema bas veze sa igrama, ali nisam znao gde bih pisao...
Posto sam u Balls Of Steel-u, na Barbarian tabli video magnetic flipers,
iliti odbijanje lopte pomocu elektromagneta, zanima me na koji nacin ovo radi?
Istu stvar sam i "uzivo" video. Nije mi jasan princip kako on odbija loptu,
umesto da je privlaci... lopta, koliko znam, nije namagnetisana pa da se
stvore isti polovi!?
AcCeSS DeNiED
razno.1386the.edge,
-> #1384, sherloc
T?>> Jest ozbiljno covek ima pravo,izvini ali moram da ti kazem, postajes
T?>> vise dosadan sa ovim,ako bas moras da saljes poruku,sto kaze salji je
T?>> u oglase,ili je salji malo redje.Toliko od mene.
Svi znate samo da serete, a kada treba nesto da se pomogne - nema vas nigde.
Ako vas vec nervira ta poruka - preskocite je, a ne da pisete referate i
pravite mnogo veci shum nego sto je on ucinio sa svojom porukom!
AcCeSS DeNiED
razno.1387sherloc,
-> #1386, the.edge>> Svi znate samo da serete, a kada treba nesto da se
>> pomogne - nema vas nigde.
Pa ako neko trazi pomoc a ja znam kako da pomognem i u
mogucnosti sam za tako nesto, javicu se onom ko je trazio
pomoc, a ako ne mogu mislim da ces se i sloziti sa mnom kada
kazem da bi bilo bezveze da se javljam da kazem da ne mogu da
pomognem :) . E sada sto ja ne mogu bas cesto da pomognem, to
je druga stvar...
>> Ako vas vec nervira ta poruka - preskocite je, a ne da pisete
>> referate i pravite mnogo veci shum nego sto je on ucinio sa
>> svojom porukom!
Prvo ja nisam napisao dugacku poruku, a kamoli referat (znam da je
to samo metafora, ali nema veze :) ). Takodje nisam rekao da covek
ne treba da salje poruku, vec samo da je salje malo redje, a i to
nije bilo nista ostro, vec samo predlog i zelja, a ako ta zelja ne
bi bila ispunjena ne bih se bunio, mislim da svako ima pravo da
salje u konferencije sta god zeli sve dok uprava to tolerise, a ako
meni to bas toliko smeta imam komandu ignore( koju nisam do sada
koristio, necu ni sada poceti, a nadam se da necu imati razloga za
tako nesto i u buducnosti). Sto se tice toga da ja pravim svojom
porukom jos vecu buku nego on sam, mislim da je sasvim opravdano da
se ja bunim protiv necega sto mi se ne svidja, a pritom bih dodao
da i ne radim to bas toliko cesto. Kada bi svako mislio da ne treba
da salje poruku u kojoj nesto negoduje zbog toga sto time pravi
"buku", niko nikad ne bi slao poruku u kojoj govori da mu se nesto
ne svidja, a mislim da za necim takvim nema potrebe a i da ne bi
bilo zanimljivo da nema toga.
Pozdrav, Holmes.
P.S. Izvinjavam se sto je poruka malo poduza( malo :) ), ali
kracom ne bih uspeo da kazem sve sto sam hteo, a i ne
verujem da je bas mnogo njih citalo ovu poruku do kraja.
razno.1388jujo,
-> #1385, the.edge# Posto sam u Balls Of Steel-u, na Barbarian tabli video magnetic flipers,
# iliti odbijanje lopte pomocu elektromagneta, zanima me na koji nacin ovo
# radi? Istu stvar sam i "uzivo" video. Nije mi jasan princip kako on
# odbija loptu, umesto da je privlaci... lopta, koliko znam, nije
# namagnetisana pa da se stvore isti polovi!?
Mozda je pod flipera malkice izdigne na tom mestu...
yooyo:
razno.1389the.edge,
-> #1388, jujoT?>> Mozda je pod flipera malkice izdigne na tom mestu...
Neverujem jer je pod potpuno ravan, a lopta odleti od elektromagneta kao
gromom pogodjena. ;)
Povodom toga drug mi rece da je lopta namagnetisana, u sta ja bas ne verujem.
razno.1390sdanijel,
Ajde ako neko ima neku igru KONTROLA LETA neka posalje to su obicno
kratke igre 1DD.
Pozdrav sdanijel
razno.1391vesic,
E, znam da je igra zastarela, ali bih ipak molio nekoga da mi kaze
za worms...
igram je vetj duze a nisam dobio nikad mole bomb.
pretpostavljam da posle 3 sekunde pochne da bushi podlogu..
inache ako neko ima shifre za chalenge mode nek napishe...
a ako nekoga mozda zanima
evo shifara za prvih 7 nivoa
veryeasy
ohsoeasy
unchains
bjornpop
dodgemax
starturn
heygeoff
Vesa
razno.1392saint,
Koje su sifre za Worms 2 i kako se upisuju?
razno.1393vesic,
-> #1392, saintAko sam te ja asocirao, ne znam.
ja imam Worms plus prvi deo...
Vesa
razno.1394gumiflex,
Neko pomenu worms I.Pa mole bomb ces dobiti nekad ako budes imao
srece,Ja sam je dobio par puta preko weapon dropa i ona je slicna
bannana bombi samo sto umesto banana padaju kisobrani koji su
vrllo ubojiti.Inace , ako vam trebaju sifre za nivoe , recite koji
nivo , jer sam presao igricu.
Pozdrav!
razno.1395vesic,
-> #1394, gumiflex10x!
inache sam stigao do nivoa sa shifrom satanics...
...za sada.
Vesa
razno.1396kiki,
Presnimio sam od druga rip-ovanu igru Crusader 2.
E sad.. ova igra nema opciju save.. ali sam cuo da ima neki dodatak
za save opciju (tako da moze da se snimaju pozicije). Ako neko ima
taj dodatak za snimanje neka ga baci ovde ili na mail.. ili ako je vec
bio da mi neko orjentaciono da ime fajla ili broj poruke.
Btw.. ima i sifra za unlimited.. pa ako nije frka da mi i to neko kaze. :)
razno.1397vule.,
Kako da u Quake II unistim reaktor ? (nivo:The reactor)
razno.1398mediteran,
Potrebna 2 radnika u klubu za igranje mreznih igara na PC
racunarima. Klub se nalazi kod LION-a u Bulevaru. Uslovi su
poznavanje igara, trendova , instaliranja igara. Plata je
procentualna i iznosi 20% od prometa. Radno vreme je od 12-20 casova
svakog dana. Radnici bi se menjali jedan dan radi jedan pa drugi
dan drugi ili po dogovoru.
Informacije na 412211 Djole
razno.1399elminster,
Hitno mi treba odgovor:
Kakav to 'cip' treba da se stavi u SONY PLAYSTATION da bi mogao da cita
diskove koji su rezani na 'kucnim' pisacima (ono sto rade svi pirati) ?
Koliko to kosta i da li mogu sam da ga stavim u konzolu ?