IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.1292 pecanac,
Zna li neko gde mogu da se poprave ketridži za C64 ? Takodje me interesuje da li ima negde tih ketriža sa igricama na prodaju, treba mom malom burazeru.
razno.1293 van.gogh,
Ajd' nek neko posalje SUPERMACY...1HD disketica (mizerno) VaN.GoGH
razno.1294 van.gogh,
E ljudi tj. svi oni koji su imali il' mozda jos uvek imaju Amigu, da nema neko od vas doticnih igru koja se pojavila pre nekoliko godina za jelte gore navedeni racunar. Igra se zvase BALKANSKI KONFLIKT ...pa ako ima nek je konvertuje u dos format pa nek baci odje... to bi bilo dobro... Ajd'...pozdrav... VaN.GoGH
razno.1295 retaliator, -> #1290, ranx
znas li ti kolko to zauzima 2-3 diskete(Pirates gold).predugo za slanje.
razno.1296 posejdon,
Postoj li mesto u Bgd-u gde mogu da se igraju virtuelne igre (kaciga, rukavice...). Voleo bih da čujem vaše iskustvo, npr. kakav je doživljaj igrati pomoću ove opreme DOOM ili neku drugu, slično koncipiranu igru. Koliko je ova oprema podložna kavrovima.
razno.1297 spaceman, -> #1295, retaliator
> znas li ti kolko to zauzima 2-3 diskete(Pirates gold).predugo za slanje. Ako si konektovan na 14400 to je oko pola sata do 45 min. Ako je to mnogo...
razno.1298 van.gogh,
E ajd' stvarno ako neko moze nek posalje PIRATES !
razno.1299 noay, -> #1296, posejdon
Postoj li mesto u Bgd-u gde mogu da se igraju virtuelne igre (kaciga, rukavice...). Voleo bih da cujem vase iskustvo, npr. kakav je dozivljaj igrati pomocu ove opreme DOOM ili neku drugu, slicno koncipiranu igru. Koliko je ova oprema podlozna kavrovima. -------------------------------------------------------------------- Bilo je mesto gde se moglo igrati sa VR kacigama gore u Ustanichkoj kod cvetkove pijace...chini mi se da je bio neki ogroman broj oko 200(mislim na broj ulice) ali neznamd a li sam ti uopshte pomogao.... a sto se tiche nabavke mozes da nazoves LIst Computers 011/185-747 Iskreno receno neverujem da je neki specijalno mocan filing...igro sam nesto slichno...
razno.1300 dragosh, -> #1294, van.gogh
-> E ljudi tj. svi oni koji su imali il' mozda jos uvek imaju -> Amigu, da nema neko od vas doticnih igru koja se pojavila pre -> nekoliko godina za jelte gore navedeni racunar. Igra se zvase -> BALKANSKI KONFLIKT Eh,kad se setim :) Igra je fenomenalno uradjena,a autor je ja mislim Rogy Fantom (čini mi se da je bio takav user ovde). Doduše,dosadi posle nekog vremena,ali ako neko ima verziju za PC i ja bih voleo da je vidim.. pozdrav
razno.1301 van.gogh,
Jel' neko ima ELITE: FRONTIER...? Ako ima nek salje vamo il' na mail... VaN.GoGH
razno.1303 sfilip, -> #1301, van.gogh
> Jel' neko ima ELITE: FRONTIER...? el zna neko shta je bilo sa Brabenom il kako se već zvaše programer Frontiera, i dal je ikad izašla nebagovita verzija Frontier: First Encouters?
razno.1304 the.edge, -> #1303, sfilip
First Encounters bugfree verzija je izasla jos davno, samo je nisam video na nasem trzistu. ;( AcCeSS DeNiED
razno.1305 sfilip, -> #1304, the.edge
>First Encounters bugfree verzija je izasla jos davno, samo je nisam video >na nasem trzistu. ;( dali imaš više informacija, ili to tako tračariš iz sedme ruke?
razno.1306 van.gogh,
Ja cisto da ponovo pitam... DAL' NEKO IMA ELITE: FRONTIER ??!!?? Ako ima nek salje na mail il' odje...ajd' cya... VaN.GoGH
razno.1307 the.edge, -> #1305, sfilip
Tracarim iz 6. ruke. ;) Video sam bre sliku u PC FORMATu; kao kutija First Encountersa stoji na nekoj smljeckanoj bubi (bugu) i pise Bug free ver. AcCeSS DeNiED
razno.1308 ranx, -> #1300, dragosh
> Doduše, dosadi posle nekog vremena, ali ako neko ima verziju za > PC i ja bih voleo da je vidim.. Može i verzija za Amigu, ionako postoji emulator...
razno.1309 conte,
Da li neko zna sifre za Redneck Rampage.
razno.1310 johnnya,
Za sve one koji su pokušali da sempluju stare Spectrumove trake, a imali su problema. Mali DOS program napravljen specijalno za tu svrhu... readsb.zip
razno.1311 milosh.zorica,
Hi Ko zna kako da zadam komandnu liniju amiga emulatoru za win da bih koristio jedan dir na mom hdd-u kao amiga hdd?Ko mi odgovori dobija wb 3.0 na poklon plus kick start i još nešto.
razno.1312 rile,
igra li iko GTA? ako igra, jel zavrshio shesti nivo, tj. drugi nivo na Vice City? a ako je zavrshio, jel ima josh, poshto kod mene nema?
razno.1313 ranx,
Skinuh onaj Balls of Steel fliper (jedva). Nije loš, ali mi je Web mnogo bolji. Još nešto: blokira mi video kartu po izlasku iz programa (ubije video signal).
razno.1314 the.edge, -> #1313, ranx
T?>> Skinuh onaj Balls of Steel fliper (jedva).Nije los,ali mi je Web mnogo T?>> bolji. BOS je fliper koji je prepun zaje#ancija i arkadnih igara, dok je web vise realan. Ja licno ne volim WEB, jer je po meni nemoguce napraviti zanimljiv, 100% real fliper ako se pri tome ne skroluje ekran. Razlog je jasan: prostor na ekranu to ne dozvoljava. Sem toga, originalna verzija ce imati 5 flipera, izmedju ostalog i Duke Nukem, koji ce biti nesto specijalno (tako sam bar procitao). T?>> Jos nesto:blokira mi video kartu po izlasku iz programa (ubije T?>> video signal). Ja sam jedva namestio drivere, tj. display doctor. Problem je sto pri igranju on prebaci u 800x600 256c mod. Otislo mi je jedno 10-15 igara na namestanje. Stvarno nisu fer sa onim limitom. ;( Ti probaj da koristis svoje default drivere. AcCeSS DeNiED
razno.1315 kiki,
Prodajem sledece CD-diskove: 1. Rally challenge --Voznja 2. Rush hour --------Voznja 3. Death rally ------Voznja CD-diskovi su fabricki urezani. Cena po disku je 10 Dm.Sva tri 30 Dm.;) Za ostale informacije na mail. K I K I
razno.1316 noay,
E el zna nekood vas de u gradu moze da se igra u mrezi igra: X-wing vs TIE fighter i po kojo ceni.
razno.1317 ranx, -> #1314, the.edge
> Ja licno ne volim WEB, jer je po meni nemoguce napraviti zanimljiv, 100% > real fliper ako se pri tome ne skroluje ekran. Razlog je jasan: prostor na > ekranu to ne dozvoljava. Ali ja imam 17" monitor :))
razno.1318 ranx, -> #1315, kiki
> Prodajem sledece CD-diskove: Kupujem Ripper (6CD-a), kinez, naravno...
razno.1319 dekiz,
Evo kacim uz poruku Cheat za igru "AGE OF EMPIRE" poz,GORSKI ageoemp
razno.1321 dekiz,
Evo vam varanje za igru "Wing Commander-prophecy" Poz,GORSKI wcproph
razno.1322 sivek,
Evo jedne iz bivse republike. Pozdrav Sivek. cruz.arj
razno.1323 raikhan,
Prodajem sledece naslove: -Birthright -Shivers 2 -Constructor -Dungeon Keeper Cena (prava sitnica) 10 DM ili 50 din (kako kome odgovara ;) Moze i zamena... Trebaju mi sledece stvari: -Myth -Lords of Magic -Myst -Shivers (prvi deo) -Fallout -Riven (ovo je malo problematicno...) -Zork: the nemesis Treba mi jos stvari ali nisam se setio u ovom trenutku, so pisite sta imate pa da se dogovorimo! Pozdrav! P.S. Imam i Age of Empires ali njega dajem samo za Lords of Magic ili Myth :)
razno.1324 van.gogh,
Oce neko preko modema LORDS OF MAGIC ? E da, kolko bese zauzima igra DREM WEB ?
razno.1325 sfilip,
Možda mogu nabaviti original nebagovitu verziju Frontier: First Encouters. Možda. Cena je, kolko mi pirat reche, oko 80dm, pa bi bilo pametno to podeliti na vishe delova, ima li zainteresovanih?
razno.1326 the.edge, -> #1325, sfilip
Evo ja, ali pod uslovom da bude bas original. AcCeSS DeNiED
razno.1327 sfilip, -> #1326, the.edge
>Evo ja, ali pod uslovom da bude bas original. pa pazi, orginal košta 80 maraka, dakle ti dobijash kopiju tog originala, original ostaje meni koj ću najviše platiti ili najverovatnije cd klubu ako napravimo neki deal. Ti dobiješ da pogledaš original da se uveriš da je baš original ;)
razno.1328 the.edge, -> #1327, sfilip
Vazi, ali obavezno trazi CD bug-free verziju! Je#es diskete. Ti ces mi dati da srezhem CD i napravim kopiju, i fino. :) AcCeSS DeNiED
razno.1330 sfilip, -> #1328, the.edge
okej, nema problema. Ima li još zainteresovanih? Trenutno nas ima 3-4, dakle oko 20 maraka plus kopiranje..
razno.1331 van.gogh,
E ljudi...ovako stoji stvar imam igru LORDS OF MAGIC (Sierra) ocu da je se otarasim, al' trazim za uzvrat IMPERIALISM. Pa ako neko oce, nek baci mail. Ili nek se javi...mozda nadjem nesto interesantno. VaN.GoGH
razno.1333 sdanijel,
Da li neko ima resenje za HARVESTER ili SECRET OF MONKEY ISLAND
razno.1334 han.solo,
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA Rasprodaja cd-romova za samo 10 dm. (D E S E T Svaba) Naslovi su sledeci : 1. Mass Destruction 2. Beast & Bumpkins 3. Armored Fist II 4. 688 Hunter\Killer 5. No Respect 6. Dungeon Keeper 7. Blood Omen-Legacy of Kain 8. Sabre Ace 9. Pro-pinball Timesock 10. KKND Xtreme 11. Buccaneer 12. Premier Maneger 97 13. Conquest Earth 2CD 14. Man of War 15. Descent II 16. Net Storm - Islands of War 17. Take no Priseners 18. Conctructor 19. Twinsens Odyssey II 20. Dark Earth 2CD 21. Defiance 23. NHL 98 24. Fall Out 26. 7th Legion 27. Age of Empires 28. Carmageddon 29. Close combat II 30. Dark Colony 31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD 32. Excalibur 2555 A.D, 33. Forced Alliance 3CD 34. Gettysburg 35. Gloriana 36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis 37. Pax Imperia 38. ODDWorld 39. Streets of Sim City 40. Megaslayer 41. Monster Trucks 42. Napoleon in Russia 43. Pacific General 44. Postal 45. Quake 46. Star Wars Monopoly 47. Waterworld 48. Top Gun 2CD 49. GP Manager 50. Red Alert 2CD 51. Warlords III 52. Outpost II 53. Dark Reigen 54. Virtua Fighter II 55. Panzer General II 57. Jurassic Park II 58. In Defense of Savannah ( Porno film ) 59. Man in Black 60. NBA Live 98 63. The Curse of Monkey Island II 2CD Za vise je moguc dogovor. Diskovi su fabricki orginali!!! Moguca zamena za : Diablo Arsenal Diablo HELLFIRE Quake II Total Anhilation Muth : Fallen Lords East Front ____________________________________________________________________ _____ Takodje prodajem: - procesor CYRIX 200+ (IBM) 150dm - graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 110dm - ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 25dm - memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm ____________________________________________________________________ _____ Ponude ili informacije mozete dobiti Na Useru Han.Solo ili preko tel 775585 Bojan
razno.1335 saint,
Play Station Emulator spsemu.rar
razno.1336 saint, -> #1335, saint
Zamislite kada emulato stvarno radi cak i na 486 racunaru. Evo nekoliko ScreenShotova iz poznatijih igara. Na zalost ne moze da emulira za sve igre. spss
razno.1337 epson, -> #1335, saint
│ │ Play Station Emulator │ └───────────────────────────────────────────────── Neki ROM, ili barem adresa na internetu ?
razno.1338 sherloc,
Posto nisam siguran gde ova igra spada najlakse je napisati u ovu temu. A pitanje glasi: Da li neko kojim slucajem ima shifre za varanje u igri 3d shadow warrior. Ako ima neka napise. Unapred zahvalan sherloc Toliko.
razno.1339 saint, -> #1337, epson
=> Neki ROM, ili barem adresa na internetu ? Neki CD sa Sonija ili tako nesto :) Stvarno cita Sony CD-ove. BTW:Adresa se prikaze prilikom ucitavanja programa.Na adresi se nalazi i spisak sa igrama koje ne rade. Znaci samo ubacis SPS CD i picis.
razno.1340 saint, -> #1339, saint
Da li je neko probao Soul Edge na emulatoru? Kako radi?
razno.1341 outlaw,
e,imamo manjka igracha za mrezhnu partiju "STARS!"-a svi zainteresovani (koji su ispekli zanat :} ) neka se jave... treba nam 16 igracha,imamo 10tak...dakle...
razno.1342 outlaw,
pa jel ima neko da oce stars ovde? kakvi ste to vi stratezi.... sramota!
razno.1344 slobodanz, -> #1342, outlaw
kakav bre stars o kojoj ti igri uopste govoris da nije mozda starcraft
razno.1345 han.solo,
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA Rasprodaja cd-romova za samo 10 dm. (D E S E T Svaba) Naslovi su sledeci : 1. Mass Destruction 2. Beast & Bumpkins 3. Armored Fist II 4. 688 Hunter\Killer 5. No Respect 6. Dungeon Keeper 7. Blood Omen-Legacy of Kain 8. Sabre Ace 9. Pro-pinball Timesock 10. KKND Xtreme 11. Buccaneer 12. Premier Maneger 97 13. Conquest Earth 2CD 14. Man of War 15. Descent II 16. Net Storm - Islands of War 17. Take no Priseners 18. Conctructor 19. Twinsens Odyssey II 20. Dark Earth 2CD 21. Defiance 23. NHL 98 24. Fall Out 26. 7th Legion 27. Age of Empires 28. Carmageddon 29. Close combat II 30. Dark Colony 31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD 32. Excalibur 2555 A.D, 33. Forced Alliance 3CD 34. Gettysburg 35. Gloriana 36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis 37. Pax Imperia 38. ODDWorld 39. Streets of Sim City 40. Megaslayer 41. Monster Trucks 42. Napoleon in Russia 43. Pacific General 44. Postal 45. Quake 46. Star Wars Monopoly 47. Waterworld 48. Top Gun 2CD 49. GP Manager 50. Red Alert 2CD 51. Warlords III 52. Outpost II 53. Dark Reigen 54. Virtua Fighter II 55. Panzer General II 57. Jurassic Park II 58. In Defense of Savannah ( Porno film ) 59. Man in Black 60. NBA Live 98 63. The Curse of Monkey Island II 2CD Za vise je moguc dogovor. Diskovi su fabricki orginali!!! Moguca zamena za : Diablo Arsenal Quake II Total Anhilation Muth : Fallen Lords East Front ____________________________________________________________________ _____ Takodje prodajem: - procesor CYRIX 200+ (IBM) 150dm - graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 105dm - ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 25dm - memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm ____________________________________________________________________ _____ Ponude ili informacije mozete dobiti Na Useru Han.Solo ili preko tel. 77-55-85 Bojan & Edi
razno.1346 emajsijuen, -> #1345, han.solo
Nemoj da zaboravis da poruku posaljes i u SezamNet:Razno...
razno.1347 saint,
Da li neko zna neki dobar CD klub u rakovici ili Cukarici. Nesto kao na primer ESPRO ili eXtreme Plato...
razno.1348 van.gogh,
Menjam disk LORDS OF MAGIC za neshto... VaN.GoGH
razno.1349 saint, -> #1348, van.gogh
=> Menjam disk LORDS OF MAGIC za neshto... Moze za: Schorcher KKND Lords Of Tje Realms 2
razno.1350 ljiljam,
ZDRAVO Da krenem iz pocetka.Pre nekoliko meseci sam kupila FIFU 97. Instaliram je u Dos-u.Sve je super radilo dok nisam jednog dana probala da igram.Igra se na pocetku (kada se izaberu kontrole) zamrzne.Jednostavno zamrzne.A kad je igram iz NC,posle blokiranja pritisnem ENTER vracam se u NC. Isto se dogadja sa jos 10 igrica. U prilogu su AUTOEXEC i CONFIG.SYS. AKO NEKO ZNA U CEMU JE PROBLEM ,MOLIM GA DA MI POMOGNE. Unapred HVALA! dodatak.arj
razno.1351 milosh.zorica, -> #1350, ljiljam
Ohohoho, i ribe igraju fudbal?;) Moguće je da nemaš dovoljno rama ili slobodne konvencionalne memorije. Poz, Miloš!
razno.1352 dbambi,
Da li bi neko mogao da overi sledeće adrese: =>www.geocities.com/siliconvalley/park/7270/gdi.htm =>www.geocities.com/siliconvalley/park/7270/nod.htm Na njima se nalaze singl-nivoi za C&C, ali skot traži nekakvu šifru za skidanje. Ako neko provali foru, neka javi pa da se igramo :) Bambi
razno.1354 vlarad, -> #1350, ljiljam
> Da krenem iz pocetka.Pre nekoliko meseci sam kupila FIFU 97. > Instaliram je u Dos-u.Sve je super radilo dok nisam jednog > dana probala da igram.Igra se na pocetku (kada se izaberu kontrole) > zamrzne.Jednostavno zamrzne.A kad je igram iz NC,posle blokiranja Prvo proveri da li imas dovoljno konvencionalne memorije. Pored toga, ako igra radi sa cdrom-om trebas da instaliras drajver u config.sys; tj. da uklonis rem ispred linije: rem DEVICE=C:\CDROM\MTMCDAI.SYS /D:MTMIDE01 Ako je to cd-rip za koji ti nije potreban cdrom onda stavi rem ispred linije koja je visak: C:\WINDOWS\COMMAND\MSCDEX.EXE /D:MTMIDE01 /M:10 Mozes da stavis i rem ispred sledeceg reda posto ti on u vecini slucajeva nije potreban: DEVICE=C:\WINDOWS\SETVER.EXE Pored toga u autoexec-u nemas instaliran program za zvucnu karticu koji je potreban za vecinu novih kartica koje nemaju dzamere. Ako si ukljucila zvuk u igri, a on ne radi proveri ovo. Igra se mozda zbog toga blokira. P.S. Ako nista ne uspe pisi ponovo. C U
razno.1355 retaliator,
Zna li neko kako se zove? prica se u gradu i igra preko interneta neka kolko sam razumeo role-play igra(nesto se vode neki izabrani likovi-tipa wizard,warrior,trol,vilenjak i sl. nadmudruju se i ratuju).Ako neko slucajno zna kako se zove igra molim da mi javi na mail.
razno.1356 spantic, -> #1334, han.solo
razno.1357 mare, -> #1355, retaliator
> prica se u gradu i igra preko interneta neka kolko sam razumeo role-play > igra(nesto se vode neki izabrani likovi-tipa wizard,warrior,trol,vilenjak i > sl. nadmudruju se i ratuju).Ako neko slucajno zna kako se zove igra molim > da mi javi na mail. hm.. prwo.. naweo si klase i rase zajedno, ko da je to ista stwar, ali, awaj, nije.. drugo.. poruka ti je izuzetno jasna i odmah sam skonto o chemu se radi.. (ironichno) elem, ako sam dobro razumeo sha ochesh rechi, da pokusham da odgoworim. igra ti se zowe mud (multi user dungeon) ali, ono.. nije jedna nego ih imash na stotine shirom interneta da ne bi mlogo lutao, rechi chu ti da je jedan od najboljih i najpopularnijih uprawo na afroditi :) samo kucash telnet afrodita.rcub.bg.ac.yu 4000 i tu si.. eto, tolko od mladoga mene
razno.1358 retaliator, -> #1357, mare
jeste to je to!I bas sam i cuo da je preko afrodite. samo mi jos i reci otprilike kako da se to otprilike igra(pocinje). hvala i pozdrav.
razno.1359 slobodanz, -> #1358, retaliator
u osnovnoj verziji igra se zove advanced dangens & dragons. Imas izbor izmedju woriora,mage-a,i prista rase se elf , human, gnom, dwarf,... igra se u reAL timu razgovorom , da bi igrao potrebno je da napravis players sheet, sve ces skontatui kqd pristupis afroditi Ipak ja vise volim dark future to jest Cuber punk, It is the way of cyber punk!!!!! :))))))))))))
razno.1360 pvlada,
Da li neko zna kako da pređem nešto u Shadow Warrior-u, u prvom scenariju nađem kluč, ali ne mogu da otključam prva vrata. Pozdrav Vlada
razno.1361 sherloc, -> #1360, pvlada
>> Da li neko zna kako da predem nesto u Shadow Warrior-u, u prvom >> scenariju nadem kluc, ali ne mogu da otkljucam prva vrata. Ja sam se u pocetku zbunio, a onda sam provalio da treba da gurnem kljuc u bravu pa tek onda da otkljucam(nije kao u doom-u i slicnim igrama). Ako nije to u pitanje moraces malo podrobnije da mi objasnis gde si nasao kljuc(i koji) i koja vrata.
razno.1362 ljubisha, -> #1360, pvlada
> Reci konkretno gde si zaglavio, pa da pisem rasplet... ? Nisam zaglavio, završio sam ali bih voleo da imam uputstvo ako već postoji.
razno.1363 dalek,
zamenio bih cd screemers 2 za neki drugi. mail dalek@net.yu
razno.1364 null,
Mozda nije bas za pravu temu ali ajde, Prodajem Xwing vs Tie Fighter 2CD I Jedi Knight 2CD-a Cena Xwingvs Tie 15 dm Jedi 15 dm mail na null@sezam.co.yu ili null@afrodita.rcub.bg.ac.yu
razno.1365 goo.g, -> #1359, slobodanz
-=> Quoting Slobodanz to Retaliator <=- Sl> u osnovnoj verziji igra se zove advanced dangens & dragons. Sl> Imas izbor izmedju woriora,mage-a,i prista Sl> rase se elf , human, gnom, dwarf,... Sl> igra se u reAL timu razgovorom , da bi igrao potrebno je da Sl> napravis players sheet, sve ces skontatui kqd pristupis afroditi Sl> Ipak ja vise volim dark future to jest Cuber punk, Sl> It is the way of cyber punk!!!!! Sl> :)))))))))))) Jup, but future is dissposable and so are you :)
razno.1366 nenadj,
Kako se mišem izvode razni potezi u igri FIFA98?
razno.1367 noay, -> #1366, nenadj
Kako se misem izvode razni potezi u igri FIFA98? Teshko.
razno.1368 medical, -> #1367, noay
> Kako se misem izvode razni potezi u igri FIFA98? > > Teshko. hm, hm... veoma tesko :)
razno.1369 nenadj, -> #1368, medical
>>> Kako se misem izvode razni potezi u igri FIFA98? >>> >>> Teshko. >> hm, hm... veoma tesko :) Verujem da je tesko ali da li je moguce (bar klizeci start)?!
razno.1370 noay, -> #1369, nenadj
>> Verujem da je tesko ali da li je moguce (bar klizeci start)?! Ako je bash nekom toliko stalo imam ja original Fifu 97 sa upu- tstvom .Pa ako se nije nishta promenilo shto se tiche komandi napisatju. Inache chini mi se mozes samo neke osnovne poteze.Shut i pas. Tj u odbrani klizetji i tackle.
razno.1371 dekiz,
Evo vam sa interneta krekovi za puno novih igara. potreban vam je neki browser za internet krek.zip
razno.1373 johnnya,
Malo nostalgije... Verovatno se sećate kviza "BROJKE I SLOVA", TV Zagreb 1988 sam napisao program za ZX Spectrum, pomoću kojeg dva igrača mogu lepo da se zabave... Brojke i slova su veličine 1/3 ekrana, tako da sve izgleda mnogo lepo i na današnjim monitorima. Probajte, nećete zažaliti, treba vam samo Spectrum Emulator da bi ste pustili .z80 file. broj-slo.zip
razno.1374 retaliator,
Moze li neko da mi napise adresu na afroditi ili bilo gde na internetu za onu ROLEPLAY igru sa carobnjacima ,wariorima isl.? MA RE
razno.1375 askripka,
Ako može neko od ljudi koji imaju instaliran WinNT da kaže par reči o tome šta se može igrati na tome bez problema. Ako ima neki spisak, još bolje, neka ga baci uz poruku. I ako može da kaže ima li razlike ako je instaliran WinNT 3.51 ili 4.0. Hvala! p.s. ako je već bilo, može i broj poruke.
razno.1376 han.solo,
PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA Rasprodaja cd-romova za samo 08 dm. ( O S A M Svaba ) Naslovi su sledeci : 1. Mass Destruction 2. Beast & Bumpkins 3. Armored Fist II 4. 688 Hunter\Killer 5. No Respect 6. Dungeon Keeper 7. Blood Omen-Legacy of Kain 8. Sabre Ace 9. Pro-pinball Timesock 10. KKND Xtreme 11. Buccaneer 12. Premier Maneger 97 13. Conquest Earth 2CD 14. Man of War 15. Descent II 16. Net Storm - Islands of War 17. Take no Priseners 18. Conctructor 19. Twinsens Odyssey II 20. Dark Earth 2CD 21. Defiance 23. NHL 98 24. Fall Out 26. 7th Legion 27. Age of Empires 28. Carmageddon 29. Close combat II 30. Dark Colony 31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD 32. Excalibur 2555 A.D, 33. Forced Alliance 3CD 34. Gettysburg 35. Gloriana 36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis 37. Pax Imperia 38. ODDWorld 39. Streets of Sim City 40. Megaslayer 41. Monster Trucks 42. Napoleon in Russia 43. Pacific General 44. Postal 45. Quake 46. Star Wars Monopoly 47. Waterworld 48. Top Gun 2CD 49. GP Manager 50. Red Alert 2CD 51. Warlords III 52. Outpost II 53. Dark Reigen 54. Virtua Fighter II 55. Panzer General II 57. Jurassic Park II 58. In Defense of Savannah ( Porno film ) 59. Man in Black 60. NBA Live 98 63. The Curse of Monkey Island II 2CD Za vise je moguc dogovor. Diskovi su fabricki orginali!!! Moguca zamena za : Diablo Arsenal Quake II Total Anhilation Muth : Fallen Lords East Front ____________________________________________________________________ _____ Takodje prodajem: - procesor CYRIX 200+ (IBM) 115dm - graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 100dm - ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 25dm - memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm ____________________________________________________________________ _____ Ponude ili informacije mozete dobiti Na Useru Han.Solo ili preko tel. 77-55-85 Bojan & Edi
razno.1377 saint,
Kada izlaze Sim City 3000 i Populons III ?
razno.1378 sherloc,
Jedan brat mi je trazio shifre za Ultimate Doom, pa ako bi neko bio toliko ljubazan... Unapred zahvalan. Pozdrav, Holmes.
razno.1379 senna, -> #1378, sherloc
> Jedan brat mi je trazio shifre za Ultimate Doom, pa ako bi neko A zar nisu one standardne.. IDKFA, IDDQD.. ?
razno.1380 sherloc, -> #1379, senna
>> A zar nisu one standardne.. IDKFA, IDDQD.. ? Pa bas mi je naglasio da trazi shifre za ultimate Doom, a ne za Doom 1 ili Doom 2, shto ce reci da su shifre razlicite. U svakom slucaju, pitanje i dalje stoji: Da li neko zna shifre za Ultimate Doom? Pozdrav, Holmes.
razno.1381 han.solo,
--------------------------------------------------------- PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA Rasprodaja cd-romova za samo 08 dm. ( O S A M Svaba ) Naslovi su sledeci : 1. Mass Destruction 2. Beast & Bumpkins 3. Armored Fist II 4. 688 Hunter\Killer 5. No Respect 6. Dungeon Keeper 7. Blood Omen-Legacy of Kain 8. Sabre Ace 9. Pro-pinball Timesock 10. KKND Xtreme 11. Buccaneer 12. Premier Maneger 97 13. Conquest Earth 2CD 14. Man of War 15. Descent II 16. Net Storm - Islands of War 17. Take no Priseners 18. Conctructor 19. Twinsens Odyssey II 20. Dark Earth 2CD 21. Defiance 23. NHL 98 24. Fall Out 26. 7th Legion 27. Age of Empires 28. Carmageddon 29. Close combat II 30. Dark Colony 31. Jedi Knight ( dark force II ) 2CD 32. Excalibur 2555 A.D, 33. Forced Alliance 3CD 34. Gettysburg 35. Gloriana 36. Lands of Lore II 4CD ili zamena za Atlantis 37. Pax Imperia 38. ODDWorld 39. Streets of Sim City 40. Megaslayer 41. Monster Trucks 42. Napoleon in Russia 43. Pacific General 44. Postal 45. Quake 46. Star Wars Monopoly 47. Waterworld 48. Top Gun 2CD 49. GP Manager 50. Red Alert 2CD 51. Warlords III 52. Outpost II 53. Dark Reigen 54. Virtua Fighter II 55. Panzer General II 57. Jurassic Park II 58. In Defense of Savannah ( Porno film ) 59. Man in Black 60. NBA Live 98 63. The Curse of Monkey Island II 2CD Za vise je moguc dogovor. Diskovi su fabricki orginali!!! Moguca zamena za : Diablo Arsenal Quake II Total Anhilation Muth : Fallen Lords East Front ____________________________________________________________________ Takodje prodajem: - procesor CYRIX 200+ (IBM) 105dm - graficku karticu VIRGE/DX 3D 4 Mb PCI 100dm - ----- " " ------ CL 5434 1 Mb ISA 20dm - memorija 2x8 Mb EDO 60ns 50dm ____________________________________________________________________ Ponude ili informacije mozete dobiti na Useru Han.Solo ili preko tel. 77-55-85 Bojan & Edi
razno.1382 saint, -> #1381, han.solo
=> PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA E jel mozes ti ovu poruku da ne saljes vise bar ne u confu gde joj nije mesto.Ako vec moras barem salji kao fajl u OGLASE.
razno.1384 sherloc, -> #1382, saint
>> => PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA PAZNJA >> E jel mozes ti ovu poruku da ne saljes vise bar ne u confu gde >> joj nije mesto.Ako vec moras barem salji kao fajl u OGLASE. Jest ozbiljno covek ima pravo, izvini ali moram da ti kazem, postajes vise dosadan sa ovim, ako bas moras da saljes poruku, sto kaze salji je u oglase, ili je salji malo redje. Toliko od mene. Pozdrav, Holmes.
razno.1385 the.edge,
Hmm... ovo i nema bas veze sa igrama, ali nisam znao gde bih pisao... Posto sam u Balls Of Steel-u, na Barbarian tabli video magnetic flipers, iliti odbijanje lopte pomocu elektromagneta, zanima me na koji nacin ovo radi? Istu stvar sam i "uzivo" video. Nije mi jasan princip kako on odbija loptu, umesto da je privlaci... lopta, koliko znam, nije namagnetisana pa da se stvore isti polovi!? AcCeSS DeNiED
razno.1386 the.edge, -> #1384, sherloc
T?>> Jest ozbiljno covek ima pravo,izvini ali moram da ti kazem, postajes T?>> vise dosadan sa ovim,ako bas moras da saljes poruku,sto kaze salji je T?>> u oglase,ili je salji malo redje.Toliko od mene. Svi znate samo da serete, a kada treba nesto da se pomogne - nema vas nigde. Ako vas vec nervira ta poruka - preskocite je, a ne da pisete referate i pravite mnogo veci shum nego sto je on ucinio sa svojom porukom! AcCeSS DeNiED
razno.1387 sherloc, -> #1386, the.edge
>> Svi znate samo da serete, a kada treba nesto da se >> pomogne - nema vas nigde. Pa ako neko trazi pomoc a ja znam kako da pomognem i u mogucnosti sam za tako nesto, javicu se onom ko je trazio pomoc, a ako ne mogu mislim da ces se i sloziti sa mnom kada kazem da bi bilo bezveze da se javljam da kazem da ne mogu da pomognem :) . E sada sto ja ne mogu bas cesto da pomognem, to je druga stvar... >> Ako vas vec nervira ta poruka - preskocite je, a ne da pisete >> referate i pravite mnogo veci shum nego sto je on ucinio sa >> svojom porukom! Prvo ja nisam napisao dugacku poruku, a kamoli referat (znam da je to samo metafora, ali nema veze :) ). Takodje nisam rekao da covek ne treba da salje poruku, vec samo da je salje malo redje, a i to nije bilo nista ostro, vec samo predlog i zelja, a ako ta zelja ne bi bila ispunjena ne bih se bunio, mislim da svako ima pravo da salje u konferencije sta god zeli sve dok uprava to tolerise, a ako meni to bas toliko smeta imam komandu ignore( koju nisam do sada koristio, necu ni sada poceti, a nadam se da necu imati razloga za tako nesto i u buducnosti). Sto se tice toga da ja pravim svojom porukom jos vecu buku nego on sam, mislim da je sasvim opravdano da se ja bunim protiv necega sto mi se ne svidja, a pritom bih dodao da i ne radim to bas toliko cesto. Kada bi svako mislio da ne treba da salje poruku u kojoj nesto negoduje zbog toga sto time pravi "buku", niko nikad ne bi slao poruku u kojoj govori da mu se nesto ne svidja, a mislim da za necim takvim nema potrebe a i da ne bi bilo zanimljivo da nema toga. Pozdrav, Holmes. P.S. Izvinjavam se sto je poruka malo poduza( malo :) ), ali kracom ne bih uspeo da kazem sve sto sam hteo, a i ne verujem da je bas mnogo njih citalo ovu poruku do kraja.
razno.1388 jujo, -> #1385, the.edge
# Posto sam u Balls Of Steel-u, na Barbarian tabli video magnetic flipers, # iliti odbijanje lopte pomocu elektromagneta, zanima me na koji nacin ovo # radi? Istu stvar sam i "uzivo" video. Nije mi jasan princip kako on # odbija loptu, umesto da je privlaci... lopta, koliko znam, nije # namagnetisana pa da se stvore isti polovi!? Mozda je pod flipera malkice izdigne na tom mestu... yooyo:
razno.1389 the.edge, -> #1388, jujo
T?>> Mozda je pod flipera malkice izdigne na tom mestu... Neverujem jer je pod potpuno ravan, a lopta odleti od elektromagneta kao gromom pogodjena. ;) Povodom toga drug mi rece da je lopta namagnetisana, u sta ja bas ne verujem.
razno.1390 sdanijel,
Ajde ako neko ima neku igru KONTROLA LETA neka posalje to su obicno kratke igre 1DD. Pozdrav sdanijel
razno.1391 vesic,
E, znam da je igra zastarela, ali bih ipak molio nekoga da mi kaze za worms... igram je vetj duze a nisam dobio nikad mole bomb. pretpostavljam da posle 3 sekunde pochne da bushi podlogu.. inache ako neko ima shifre za chalenge mode nek napishe... a ako nekoga mozda zanima evo shifara za prvih 7 nivoa veryeasy ohsoeasy unchains bjornpop dodgemax starturn heygeoff Vesa
razno.1392 saint,
Koje su sifre za Worms 2 i kako se upisuju?
razno.1393 vesic, -> #1392, saint
Ako sam te ja asocirao, ne znam. ja imam Worms plus prvi deo... Vesa
razno.1394 gumiflex,
Neko pomenu worms I.Pa mole bomb ces dobiti nekad ako budes imao srece,Ja sam je dobio par puta preko weapon dropa i ona je slicna bannana bombi samo sto umesto banana padaju kisobrani koji su vrllo ubojiti.Inace , ako vam trebaju sifre za nivoe , recite koji nivo , jer sam presao igricu. Pozdrav!
razno.1395 vesic, -> #1394, gumiflex
10x! inache sam stigao do nivoa sa shifrom satanics... ...za sada. Vesa
razno.1396 kiki,
Presnimio sam od druga rip-ovanu igru Crusader 2. E sad.. ova igra nema opciju save.. ali sam cuo da ima neki dodatak za save opciju (tako da moze da se snimaju pozicije). Ako neko ima taj dodatak za snimanje neka ga baci ovde ili na mail.. ili ako je vec bio da mi neko orjentaciono da ime fajla ili broj poruke. Btw.. ima i sifra za unlimited.. pa ako nije frka da mi i to neko kaze. :)
razno.1397 vule.,
Kako da u Quake II unistim reaktor ? (nivo:The reactor)
razno.1398 mediteran,
Potrebna 2 radnika u klubu za igranje mreznih igara na PC racunarima. Klub se nalazi kod LION-a u Bulevaru. Uslovi su poznavanje igara, trendova , instaliranja igara. Plata je procentualna i iznosi 20% od prometa. Radno vreme je od 12-20 casova svakog dana. Radnici bi se menjali jedan dan radi jedan pa drugi dan drugi ili po dogovoru. Informacije na 412211 Djole
razno.1399 elminster,
Hitno mi treba odgovor: Kakav to 'cip' treba da se stavi u SONY PLAYSTATION da bi mogao da cita diskove koji su rezani na 'kucnim' pisacima (ono sto rade svi pirati) ? Koliko to kosta i da li mogu sam da ga stavim u konzolu ?