IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.1400 noay, -> #1399, elminster
Kakav to 'cip' treba da se stavi u SONY PLAYSTATION da bi mogao da cita diskove koji su rezani na 'kucnim' pisacima (ono sto rade svi pirati) ? Koliko to kosta i da li mogu sam da ga stavim u konzolu ? -------------------------------------------------------------------- Taj chip ti u principu ugradjuju sami ljudi kod kojih kupujesh, recimo u Esprou ..itd.Jedino pazi da se ne zajebesh pa da kupish kod Beosofta<jer mi se chini da su oni legalni distribut- eri Sony-a >. Cena istog<chipa>je urachunata u cenu konzole.
razno.1401 retaliator,
EXTRA POVOLJNO !!! Star Craft (Blizzard) -30din. Age of Empires -25din. (na novim kvalitetnim cd- ima). ma wr.
razno.1402 senna, -> #1401, retaliator
>EXTRA POVOLJNO !!! >Star Craft (Blizzard) -30din. >Age of Empires -25din. >(na novim kvalitetnim cd- ima). >ma wr. Ono.. Dosado bozija.
razno.1403 gumiflex,
E , da li neko zna da li negde na mrezi moze da se pika pref protiv zivijeh protivnika?
razno.1404 gligo, -> #1403, gumiflex
> E , > da li neko zna da li negde na mrezi moze da se pika pref protiv > zivijeh protivnika? Probaj na 'www.yahoo.com'.
razno.1405 retaliator,
age of empires na kvalitetnom disku 25din. pitati preko mail-a
razno.1406 krsta,
U arhivi igra 3D POOL. Fantastichna igra al' u 320x200! KRLE pool.rar
razno.1407 lena,
Subjekt: submarine Predlog: Kako bi bilo da se uvede, da svaki prekid igre (iz bilo kog razloga) bude sankcionisan gubitkom bodova za onog ko je prekid izazvao? Takvo je pravilo na internetu! Za one sa slabijom vezom: igrajte samo onda kad vam je veza ok. Molim vasa misljenja.
razno.1409 senna, -> #1407, lena
>Molim vasa misljenja. Ako te neko ispali, ti nemoj vishe da igrash sa njim..
razno.1410 kiki, -> #1409, senna
>> Molim vasa misljenja. > Ako te neko ispali, ti nemoj vishe da igrash sa njim.. Pa ne treba on sada da gleda u pasulj.. dali će neko da ga ispali ili ne. Inače predlog je Ok. ;)
razno.1411 poulos, -> #1407, lena
* Kako bi bilo da se uvede, da svaki prekid igre (iz bilo * kog razloga) bude sankcionisan gubitkom bodova za onog ko * je prekid izazvao? * Takvo je pravilo na internetu! Zašto se zadovoljiti tim? ;) Predlažem giljotinu za muški svet, dok za ženski sledi lomača. ;) * Za one sa slabijom vezom: * igrajte samo onda kad vam je veza ok. Za one koji igraju 200 partija dnevno: Radite nešto pametnije. :) * Molim vasa misljenja. Eto mog mišljenja. :)
razno.1412 sherloc, -> #1407, lena
>> Kako bi bilo da se uvede, da svaki prekid igre (iz bilo kog >> razloga) bude sankcionisan gubitkom bodova za onog ko je >> prekid izazvao? >> Za one sa slabijom vezom: >> igrajte samo onda kad vam je veza ok. Ja se ne slazem sa predlogom. Sta ce oni kojima je veza cesce losa nego dobra, zar onda treba da pricamo " Jao nije mi bas najbolja veza, sorry ne mogu sub" ili nesto tako. Ako je ovaj predlog postavljen zbog onih koji beze jednostavno nemoj da igras sa njima. Mislim da nije u redu da deo ljudi na sezamu kojima veza nije bas najbolja ispasta (koliko toliko) zbog one nekolicine koji beze. >> Takvo je pravilo na internetu! Zar to znaci da tako mora i ovde da bude? >> Molim vasa misljenja. Ovo je bilo moje licno misljenje o predlogu, ako se neko sa necim sto sam napisao ne slaze, takodje molim odgovore. Pozdrav, Holmes.
razno.1413 vule.,
Kako da snimim ekran u QUAKE II ali ne onako crno-belo i bez Print Screen ?
razno.1414 lena,
Backgammon ..conf write Igre\Razno /r /s Backgammon Interesuje me da li neko igra Backgammon? Da li ima zainteresovanih za ovu drevnu igru? Osnovana je grupa, pa ko ×eli neka mi se javi na mail.
razno.1415 lena,
Backgammon ..conf write Igre\Razno /r /s Backgammon Interesuje me da li neko igra Backgammon? Da li ima zainteresovanih za ovu drevnu igru? Osnovana je grupa, pa ko ×eli neka mi se javi na mail.
razno.1416 noay,
Spisak igara za Sony koji posedujem: Wipeout 2097 Soul Blade(Edge) Exhumed ISS pro(naj fuca na Sony-ju) V-Rally Nightmare`s Creatures Tomb Raider2 Colony Wars Street Fighter EX + alpha Castlevania:Simphony of the night Saga Frontier(na foru Final Fantasy-ja) MDK Samurai Showdown3 Gex2:Enter the Gecko To je to Mogutje sve vrste razmena I prodaje
razno.1417 vule.,
Duke Nukem 3D... Nece da mi radi 3D mod u editoru za Djuku. 2D lepo radi. U cemu je problem ? p.s. gde se nalazi onaj .grp otpakivac ?
razno.1418 null, -> #1417, vule.
Koliko se secam editor treba da se prebaci u direktorijum gde ti je duke. NULL PS batali duke , igraj quake 2
razno.1419 vule., -> #1418, null
:) Quake I i Quake II su zakon, ali sam utripovao ideju da napravim svoju skolu kao nivo u djuki...
razno.1420 buva, -> #1419, vule.
(;) Quake I i Quake II su zakon, ali sam utripovao ideju da napravim (;) svoju skolu kao nivo u djuki... a kad smo vec kod toga , jel postoji neki editor za quake 2?
razno.1421 vule.,
Jel neko radio u editoru za Duke Nuke 3D ? Kako da napravim spratove ili vrata ?
razno.1422 apopovic, -> #1417, vule.
> Nece da mi radi 3D mod u editoru za Djuku. 2D lepo radi. U cemu je > problem ? Moguce da koristis 1.7 verziju tj. DC a editor radi samo sa 1.3 verzijom. Editor naravno treba da se nalazi u ditektorijumu gde i igra. Tako MORA da radi - kod mene OK ! P.S. Ako si za malo egzibicije modemom JaVNi ! Pozdrav !
razno.1423 apopovic, -> #1418, null
> PS batali duke , igraj quake 2 P.S. Duke RULEZ ! 1. Quake2 ne mere modemom ! 2. Morbidan je samo tako...ali na glup nacin. Inache zavrsio sam ga za 4-5 dana normalnog pikanja na normal levelu. 3. Zaplet igre je ..........kao sto je i potrebna kolicina mozga ..... 4. Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro nemoguc 5. Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. 6. Koji SHIT kad na kraju napise GLUPO The End !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
razno.1424 apopovic, -> #1419, vule.
> Quake I i Quake II su zakon, ali sam utripovao ideju da napravim > svoju skolu kao nivo u djuki... Fazon je ql, moji ortaci imaju level koji je kao firma u kojoj rade, moguce je npr. ubaciti i likove pravih ljudi...
razno.1425 apopovic, -> #1418, null
> PS batali duke , igraj quake 2 P.S. Duke RULEZ ! 1. Quake2 ne mere modemom ! 2. Morbidan je samo tako...ali na glup nacin. Inache zavrsio sam ga za 4-5 dana normalnog pikanja na normal levelu. 3. Zaplet igre je ..........kao sto je i potrebna kolicina mozga ..... 4. Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro nemoguc 5. Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. 6. Koji SHIT kad na kraju napise GLUPO The End !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.Sve u svemu bese bolji prvi deo... ALI, Ali QL je fazon sa gravitacijom. I jos da recem...Sminka je jedno a kvalitet sasvim nesto drugo ! Jeste onaj zid sa Open GL strava ali cemu to pored onoliko miNUsa ? Uzdravlje ! Sad VAlja.....
razno.1426 the.edge, -> #1423, apopovic
T?>> 1.Quake2 ne mere modemom ! 2.Morbidan je samo tako...ali na glup T?>> nacin.Inache zavrsio sam ga za 4-5 dana normalnog pikanja na normal T?>> levelu. 3.Zaplet igre je ..........kao sto je i potrebna kolicina T?>> mozga ..... 4.Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro T?>> nemoguc 5.Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. 6.Koji T?>> SHIT kad na kraju napise GLUPO The End !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bas vodimo diskusiju na internetu i svi smo se slozili da Quake poseduje samo engine, dok je playabilitty ravan nuli. I sam id software kaze da se njihove igre zasnivaju prvenstveno na engineu i shminci. Ocigledno da za pojam "playability" nisu ni culi. Dok recimo 3D Realms su i sami rekli da nikad nisu isli da budu prvi u engineu ,ali zato hoce im igre budu skroz "igrive", tipa Duke i SW. Mada i to za engine cemo da vidimo, jer im pred kraj godine izlazi Prey, a svi na E3-u su bili shokirani igrom koju su videli. Kazu da ce Quake i Unreal izgledati kao W3D prema Prey-u. Tako da tu nema govora: Quake se SAMO i ISKLJUCIVO zasniva na engineu. Sad vidim da se pravi i Quake III - stvarno su preterali... Ni Doom nisu pravili u 3 serijala. Mislim da ce da naprave jos jedan deo, znaci Quake III, a onda ce da se bace na posao da naprave neku jos bolju igru (citaj: engine), pa ce onda i tu igru u jedno 2-3 serijala da izbacuju i tako u nedogled... Boli ih dupe, sve dok im to donosi lovu, mada meni takav sistem suckira. AcCeSS DeNiED
razno.1427 saint, -> #1418, null
=> PS batali duke , igraj quake 2 Jesu zakon ali mozes li molim te Quake II preko modema nekako?
razno.1428 jujo, -> #1423, apopovic
# 1. Quake2 ne mere modemom ! Dobro...al moze preko mreze. # 2. Morbidan je samo tako...ali na glup nacin. Inache zavrsio sam ga # za 4-5 dana normalnog pikanja na normal levelu. QUAKE 1 za 3 dana na najtezem. Lud sam... # 3. Zaplet igre je ..........kao sto je i potrebna kolicina mozga ..... A Duke? # 4. Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro nemoguc ???? # 5. Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. ??????? U svakom slucaju... QUAKE je najbolja igra svih vremena. Video sam par demoa za QUAKE i cudio se kako ljudi igraju. Trikovi sa pucanjem raketom u pod i skakanjem po 10m uvis su zaista neizvodljivi u Duke-u. yooyo:
razno.1429 the.edge, -> #1428, jujo
T?>> A Duke? Ne mozes da poredis tako. Duke je napravljen PRVENSTVENO kao parodija na sve zivo. Duke obiluje velikom kolicinom humora i raznih zezalica koje prakticno za prelazak nivoa ni ne znace nesto specijalno. U Dukeu nije cilj da se igrac uplasi, vec da se nasmeje i pre svega zabavi. Naravno, da sve to bude upakovano sa etiketom RSAC Advisory, violence 4 (maximum). Quake je druga prica. Quake je i napravljen da bude sto strasniji, sto suroviji, sto krvaviji i sto brutalniji. U Quakeu ne postoji ni truncica humora (sem Well of wishes-a, sa Dopefish ribicom), a da ne kazem sto igrac maltene ne moze nista da uradi "van igre" (mislim na one silne zezalice kao u Dukeu). A plus, i upravo to na cemu se insistiralo u Quakeu (krv) je uradjeno katastrofalno. Krv predstavljaju sitne kockice - kao neki ASM 4kb firework intro. Ovo se naravno odnosi na prvi deo Quakea. T?>> par demoa za QUAKE i cudio se kako ljudi igraju.Trikovi sa pucanjem T?>> raketom u pod i skakanjem po 10m uvis su zaista neizvodljivi u Duke-u. Zato Duke ima razne druge cake. Mislim da je Dukea glupo porediti sa Quakeom. Duke predstavlja odgovor na sve do tada (Doom, Heretic, Hexen, itd.), a ne na Quake. Mada cak i posle 2 godine od izlaska Duketa (1996), Duke je i dalje toliko zastupljen da svaki novi unofficial deo (Life's a Beach, Atomic Winter, itd) se proda do zadnjeg primerka. Da ne kazem sto je po svim anketama Duke daleko ispred svih, ukljucujuci i Laru Croft. Tako da... videcemo tek sta ce biti sa Duke Nukem Forever, s obzirom da ce se zasnivati na QuakeII engineu, samo totalno izmenjenom - da omoguci istu ili slicnu interakciju sa igracem, kao sto je to bilo kod prvog dela. :) AcCeSS DeNiED
razno.1430 null, -> #1423, apopovic
>> 1. Quake2 ne mere modemom ! Ali zato ga igraj na internetu protiv 64 coveka ako hoces, a to je feeling >>2. Morbidan je samo tako...ali na glup nacin. Inache zavrsio sam ga >> za 4-5 dana normalnog >> pikanja na normal levelu. A duke jetoliko detinjast da mi se povraca, a zavrsio sam ga celog za 2 dana >> 3. Zaplet igre je ..........kao sto je i potrebna kolicina mozga ..... A duke bas ima zaplet nesto vec vidjeno iz dooma :)), alikao da je zaplet za 3d pucacine vazan, bez toga ne bih mogao cak ne bih mogao ni da spavam bez toga :)) >> 4. Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro nemoguc Pa to zavisi od nivoa, a i decko ko ti je kriv kad nemas osecaj za prostor, to ti je veliki nedostatak. >> 5. Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. Id ove igre glavni potencijal imaju u multiplayer igranju (citaj death match) >> 6. Koji SHIT kad na kraju napise GLUPO The End !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A sta bi trebalo da pise ziveo je dugo i sretno :>>> NULL
razno.1431 null, -> #1427, saint
>> Jesu zakon ali mozes li molim >> te Quake II preko modema nekako? Mozes i to ako hoces ali ipak ne bih preporucio ukoliko nemate barem 33600 modeme, a i tada neznam koliki je ping onoga ko zove, ali inace vec dosta dugo je provaljeno da je LAN(Lokal Area Network) igranje zakon. Ili probaj preko interneta. Ako imas modem na 33600 ili brzi mozes da se konuktejes na gomilu servera po svetu. Cakpostoji i jedan koji je podignut u racunskom centru. Ako vas zanima adresa mogu da vam je dam. NULL
razno.1432 jujo, -> #1429, the.edge
# A plus, i upravo to na cemu se insistiralo u Quakeu (krv) je uradjeno # katastrofalno. Krv predstavljaju sitne kockice - kao neki ASM 4kb # firework intro. # Ovo se naravno odnosi na prvi deo Quakea. Nisi probao GLQuake? # Zato Duke ima razne druge cake. # Mislim da je Dukea glupo porediti sa Quakeom. Duke predstavlja odgovor na # sve do tada (Doom, Heretic, Hexen, itd.), a ne na Quake. # Mada cak i posle 2 godine od izlaska Duketa (1996), Duke je i dalje # toliko zastupljen da svaki novi unofficial deo (Life's a Beach, Atomic OK tu se slazem. Za quake takodje postoji 1000000 dodataka. Quake je vise "operativni sistem" nego engine. Za quake postoji quake C, jezik jaaakkkkooooo slican C-u, u kome mozes da programiras sta hoces, a pored toga da se sve to odvija u quake okruzenju. Tako da fore tipa Alt+f1-f12 se vrlo lako mogu dodati. A sta su sve ljudi uradili za quake nemogu ti opisati. Navescu par primera, pa zakjuci... 1. Glavni lik je promenjen u DESCENT space ship. Sada igru jednostavno preletis. 2. Igrao sam simulaciju letenja koja je u stvari quake level. Naravno, vozis lovca-bombardera i gadjas ciljeve na zemlji. 3. Qball ili fudbal. Sutas glavu nekog jadnika i dajes golove. .... yooyo:
razno.1433 apopovic, -> #1428, jujo
># 3. Zaplet igre je ..........kao sto je i potrebna kolicina mozga ..... > > A Duke? Duke skoro iskljucivo igram u mrezi i modemom. Nisam cestito prosao nekoliko nivoa u obicnoj igri. Ako igram sam, onda je to neka user mapa (imam 500 kom.) cisto radi vezbanja gadjanja ili potrage za novim userom. Cari Duke-a leze u atraktivnom, brzom i okretnom kretanju + dobro odmerena oruzja. Jesu blentavi oni prasici i drugi protivnici ali prava stvar je tek multiplayer.... Bitno je jos sto postoje munje sa SobBotovima kojima dajes stepen inteligencije. # 4. Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro nemoguc > ???? Da da....Koristis li ti strafe uopste ???????????? Ali na primer na kraju zadnjeg nivoa Quake II kada se telepotujes u arenu sa onim skotovima, zidovi su ravni a i prostor je veliki tako da ni u kom slucaju neeeemaaaa sanse ma da me i malo bilo ko zakaci, zato i jeste : # 5. Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. :) Jos jedna glupost koje sam se setio: Ono, kad imas mitraljez sa 6 cevi ili onaj mitraljez sa celijama slobodno stanem ispred onog najgoreg skota sa raketama na ramenu i samo prosto raspalim u meso bez centa pomeranja i lagano ga sroljam a da on 10 sec. ne moze da opali..........Gde je tu akciJA ? Problema svakako ima u Quake-u ALI !!!!!........... P.S. >U svakom slucaju... QUAKE je najbolja igra svih vremena. Video sam >par demoa za QUAKE i cudio se kako ljudi igraju. Trikovi sa pucanjem >raketom u pod i skakanjem po 10m uvis su zaista neizvodljivi u Duke-u. Tvoj izbor..... Hoces da vidis i koji demo Duke-a koje su igrali profiji ? Uzdravlje !
razno.1434 apopovic, -> #1430, null
>>> 1. Quake2 ne mere modemom ! > Ali zato ga igraj na internetu protiv 64 coveka ako hoces, a to je feeling Dechko ! Nemam pametnija posla na i-netu od pikanja igara.....!!!!!!! >>> 4. Zidovi su pod uglom tako da je strafe pored zida skoro nemoguc > > Pa to zavisi od nivoa, a i decko ko ti je kriv kad nemas osecaj za > prostor, to ti je veliki nedostatak. Pazi sad ! Ako mislis da sam naivko & slabo se snalazim u prostoru a ti poigraj sa mnom Duke - ti biraj level ! >>> 5. Najgori neprijatelj je poput komarca na bulji bika. > Id ove igre glavni potencijal imaju u multiplayer igranju (citaj death Da, da preko interneta...Posebno je to za nas u Yugi zanimljivo ! A bogami svi imamo novca :) >>> match) 6. Koji SHIT kad na kraju napise GLUPO The End > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > A sta bi trebalo da pise ziveo je dugo i sretno :>>> Pa kad su se onoliko potrudili oko pravljenja snicli, mlevenja, secenja, spljeskanja onih ljudi mogli su i Kraj da zacine :> POZ!
razno.1435 sane,
Kako se koristi onaj mame 30, nesto mi prijavljuje gresku... kao fali mi ddmi ili tako nekako... aj polako...
razno.1436 saint, -> #1429, the.edge
=> Tako da... videcemo tek sta ce biti sa Duke Nukem Forever, s obzirom da => ce se KAd izlazi?
razno.1437 saint, -> #1431, null
=> preko interneta. Ako imas modem na 33600 ili brzi mozes da se => konuktejes na gomilu servera po svetu. Cakpostoji i jedan koji je => podignut u racunskom centru. Ako vas zanima adresa mogu da vam je dam. Zanima nas adresa. A i zanima me kako da Quake II igram preko modema 1on1 ne internet.
razno.1438 ventura,
To: All Subject: Multiply Arcade Maschine Emulator Mame se startuje komandom MAME <IMEIGRE> naime kad igu skines s nekog bbs- ili na bilo koji nacin je dobijes u direktorijumu ROMS moras da napravis isti direktorium kao sto je i ime ZIP fajla i onda u taj dir raspakujes igu. i pises gore navedenu komandu i umesto ime igre pises ime dir-a. poruka : No DPMI Menager Present (il kako vec bese ) ti ukazuje na to da igru pustas pod DOS-om, i da treba da je pustis pod Windowsom. A ako startujes igru sa parametrom -CHEAT (on ide na kraj komande) u meniju ces dobiti opciju CHEAT i tu mozes da se zezas oko igre. -Ako nisam bio jasan sa onim opisom za DPMI, dos ne poseduje daj DPMMI i zato ti treba win da bi pustio emulator. From: Ventura
razno.1439 the.edge, -> #1430, null
T?>> A duke jetoliko detinjast da mi se povraca,a zavrsio sam ga celog za T?>> 2 dana Uhh...let's cut the crap. Secam se price kada je doom harao svetom, pa su se onda na sezu svi bunili "sto nema 3D igre u kojoj su 'covekoliki' protivnici"? Onda se pojavi Rise Of The Triad i Duke3D i zelje budu zadovoljene. Evo sad opet... sad je "a zasto protivnici nisu krvolocniji i 'monstruozniji'?". Dokle vise? AcCeSS DeNiED
razno.1440 the.edge, -> #1436, saint
T?>> KAd izlazi? "When it's done" ;) ...inace, trebao bi za par meseci (ali ne za mesec-dva!). :) AcCeSS DeNiED
razno.1441 jujo, -> #1433, apopovic
# Jos jedna glupost koje sam se setio: # Ono, kad imas mitraljez sa 6 cevi ili onaj mitraljez sa celijama # slobodno stanem ispred onog najgoreg skota sa raketama na ramenu i samo # prosto raspalim u meso bez centa pomeranja i lagano ga sroljam a da on 10 # sec. ne moze da opali..........Gde je tu akciJA ? # Problema svakako ima u Quake-u ALI !!!!!........... Pa imas 300 metaka, koji ce da iscure za tih 10 sec. Logicno je da protivnik nemoze da reaguje jer mu nonstop zadajes udarce. Meni u Duke-u smeta sto nije precizan kada gadjas protivnike koji nisu u tvojoj ravni. U Quake-u protivnik moze bit na platformi koja je 100 metara iznad i mozes da ga pogodis. yooyo:
razno.1442 sane,
to ventura: kako bre to sa ddpmii ili kako vec istim... onaj mame je za dos jelte? kako onda sad trazi windows?
razno.1443 ventura,
To: All Subject: MAME Taj dpmi ti je neki memory menager (valjda) i kolko vidis njega dos 7.0 nema pa ga moras pustati iz windowsa. Sad neznam dali ga dos 6.2 ima a ako ga ima i ti hoces da se igras pod dosom butuj kompjuter sa F4 i ucices u pravi dos odakle mozes da pustis mame bez problema From: Ventura
razno.1444 supers, -> #1438, ventura
>> -Ako nisam bio jasan sa onim opisom za DPMI, dos ne poseduje daj DPMMI >> i zato ti treba win da bi pustio emulator. Ko radi u DOS-u ne mora da se pati i diže Windows samo zbog DPMI podrške. Valjda dos4gw.exe i slični DPMI menadžeri rade posao?
razno.1445 ranx, -> #1438, ventura
> -Ako nisam bio jasan sa onim opisom za DPMI, dos ne poseduje daj DPMMI i > zato ti treba win da bi pustio emulator. Postoji DPMI manager za DOS, ja sam ga kačio ovde. Ipak, sve verzije MAME koje sam slao su prvenstveno za W95 - nisam ih probao u DOS-u. Što se tiče igara, nije neophodno raspakovati ih - MAME od verzije 0.3 podržava i zapakovane igre (ZIP, naravno).
razno.1446 van.gogh,
menjam diskove...DIE BY THE SWORD i LORDS OF MAGIC... ako neko oce nek se javi na mail pa nek kaze sta nudi u zamenu. cya...
razno.1447 pips, -> #1435, sane
ako nije problem trebao bi mi point na broj poruke i konf da ga skinem. Mame naravno. pozdrav
razno.1448 buva,
'elp! kad pokusham da instaliram Battlezone javi mi greshku u stilu: This program requires English Language version of Windows95/NT operating system..blablabla.. i izleti iz instal programa.. koj mu je ?! inache imam win95 osr2 , verzija : 4.00.950a sij
razno.1449 poulos, -> #1448, buva
* koj mu je ?! Osetljiv je na buve. ;)
razno.1450 sfilip, -> #1448, buva
>'elp! >kad pokusham da instaliram Battlezone javi mi greshku u stilu: hey, imao sam isti problem!! jedino što ne mogu da se nikako setim kako sam ga sredio. Mislim da sam menjao sve što mi je palo napamet, time zone, language i tko zna shta josh i na kraju je radilo. Mada mi se čini da cela stvar zaista nije imala nikakve veze sa porukom koju prikazuje :) shta da ti kazhem, probaj, uspećeš sigurno... inače, igra je mnogo gotivna :) uzmi i igraj sa amerima, ruje su mnogo zajebanije, tačnije odigro sam samo prvu sa rusima pa sam morao da vratim cd iz finansijskih razloga :)
razno.1451 dekiz,
Interesuju me razne voznje (dobre)motorcikala tipa formule 1 ako neko ima na cd neka mi javi na mail dajem simulacije voznje aviona tipa f22 stealth CD ,NAVY CD... DEKIZ
razno.1452 vule.,
Jel zna neko da radi u build-u za duke3d ?
razno.1453 noay,
Pitanje..radi se o igri Forsaken: Shta treba uraditi na 3. nivou kad se overe 4 prekidacha?
razno.1454 corgan,
Evo da okachim onaj Screeen saver sto je Vesic pokushavo... B. cashway.zip
razno.1455 saint,
Igra li neko igru BattleZone ? Neverovatna igra moze se raci i revolucionarna. Nalazis se na samom bojnom polju. Nesto kao MeshWarrior ali ti si coveculjak pa mozes da menjas razne letelice tokom borbe. Naravno posto je to strategija postoji izgradnja jedinica njihovo upravljanje kao u "obicnim" strategijama. Zadaci u igri su odlicni dok prica malo odstupa od kvaliteta ovako dobre igre. Sve u svemu jedna od najboljih strategija do sada, mozda cak i najbolja. Obavezno je nabavite ili barem iznajmite iz CD Kluba. Malo je na pocetku teska za upravljanje ali boze moj :)
razno.1456 sfilip,
Hey ljudi... Verovatno ste upoznati sa postojanjem gaming klubova po gradu, ono, mreže i kompjuteri. Ja lično znam samo za par, npr u beogradjanci, cena 15din sat, p5 na 133mhz, 16ram, 15-14" monitori. Imaju i internet. Zanima me koliko bi maximalno bili spremni da platite za 8 umrezenih pentijuma2 na 266mhz sa 64mb memorije, 15" mon., sb-om i slušalicama i mozda jos kakvim džidžabidžama? a.) 15 dinara sat b.) 20 dinara sat c.) 25 dinara sat d.) 30 dinara sat koga ne mrzi nek odgovori ovde ili na mejl :)
razno.1457 saint, -> #1456, sfilip
a. ) Mada znam neke ludake koji bi dali i 30 dindzi :) kad nabavis BattleZone javi :)
razno.1458 sfilip, -> #1457, saint
ono sam pitao zato što postoje mogućnosti da se tako neki klub realizuje pa me zanima statistika :) Naravno da ću, ako do realizacije dođe, nabaviti od softvera sve što se nabaviti može, betlzoun sa tim :)
razno.1459 supers, -> #1450, sfilip
>> jedino što ne mogu da se nikako setim kako sam ga sredio. Mislim da sam >> menjao sve što mi je palo napamet, time zone, language i tko zna shta >> josh i na kraju je radilo. Mada mi se čini da cela stvar zaista nije >> imala nikakve veze sa porukom koju prikazuje :) U takvim slučajevima se proba reginal settings postaviti na English USA. Ako to ne pomaže, uglavnom nema veze čija je tastatura ili time zone.
razno.1460 sfilip, -> #1459, supers
>U takvim slučajevima se proba reginal settings postaviti na English USA. >Ako to ne pomaže, uglavnom nema veze čija je tastatura ili time zone. ma ja sam probao sve to, na kraju sam ga vratio na ono shto je bilo (a bilo je english usa) i ko zna šta sam još promenio i onda mi je radilo :) buvo, esi uspeo?
razno.1461 drist, -> #1456, sfilip
Definitivno odgovor pod a) jer u vecini tih klubova vise klinci koji pice Duke ili nesto slicno :((( i glavni prihodi su od njih a ne od starijih koji dolaze da igraju. Inace ako se klinci iz kraja navade nema im prestajanja oni ce stalno dolaziti po jos :))))). Inace cena ne bi trebalo da zavisi od kompijutera na kojima se igra, jeste da je taj neko dao velike pare za to ali ipak sad netreba odseci nekome uvo za sat igranja na toj masini. Drist Do`Urden
razno.1462 legolas,
Kako da u ovoj Fifi 98 WC igram sa onim starim timovima kao sto su najavljivali? Mislim naprimer na Nemacku iz 66....
razno.1463 jpedja,
hi da li se neko seca igre wings of fury, jako davno je bila aktuelna na amigi, ako je neko ima za pc, voleo bih da se setim malo tog vremena Pedja... Hvala
razno.1464 drejk, -> #1463, jpedja
Imam ja...
razno.1465 jpedja, -> #1464, drejk
> Imam ja... i jos ako si voljan da je posaljes ...
razno.1466 giovanni, -> #1462, legolas
Ę? Kako da u ovoj Fifi 98 WC igram sa onim starim timovima kao sto su Ę? najavljivali? Mislim naprimer na Nemacku iz 66.... Moraš da pre toga da osvojiš svetsko prvenstvo '98 sa nekom ekipom pa tek onda dobijaš u glavnom meniju opciju Classic. Dakle, prvo treba da postaneš dobar igraš da bi mogao uopšte da stekneš pravo učešća u utakmicama protiv starih majstora. ;)
razno.1467 legolas, -> #1466, giovanni
Hvala, ali i sam sam otkrio :) Moram ipak priznati da igra gotovo da nema neke razlike od Fifa RTWC. Dobro je da kod nas CDjovi kostaju samo 10tak DM (konvertibilnih ;) )
razno.1468 junior, -> #1466, giovanni
> onda dobijaš u glavnom meniju opciju Classic. Dakle, prvo treba > da postaneš dobar igraš da bi mogao uopšte da stekneš pravo > učešća u utakmicama protiv starih majstora. ;) Bogami, ako je nisu težom napravili, bolje da je ne uzimam. Ranije sam imao cilj/želju, da sa jednim igračem postignem 50 golova u sezoni. Kad sam pre koju nedelju završio špansku ligu, i osvojio je naravno sa Celtom, kojih 10-ak kola pre kraja, i utvrdio da sam sa Gudeljom postigao 86 golova te sezone, stvarno mi se više nije igralo :) A Gudelj mora u reprezentaciju .. pisaću Santraču da sam u fifi vladao sa njim :)
razno.1469 giovanni, -> #1468, junior
Ę? Bogami, ako je nisu težom napravili, bolje da je ne uzimam. Pa jeste teža od FIFA98 (ovu sam igrao na World Class i pobeđivao i sa slabijim timovima a WCup98 sam pukao prvih 10 utakmica na World Class nivou) ali teško da ćeš moći sa Gudeljom išta da radiš jer u WCup98 postoje samo repreznetacije i to učesnice SP i još po neka.
razno.1470 poulos, -> #1466, giovanni
* da postaneš dobar igraš da bi mogao uopšte da stekneš pravo učešća * u utakmicama protiv starih majstora. ;) A ti si ovo pročitao negde ili ti je neko pričao? ;>
razno.1471 milosh.zorica, -> #1464, drejk
Šalji, šta čekaš.
razno.1472 drejk, -> #1471, milosh.zorica
Ocu ako me jpedja lepo zamoli ;)
razno.1473 drejk,
Nek neko poshalje (poulos) igru The Manager, ili tako neku (Champion manager 95-italy) i neku drugu dobru (kracu) menadzersku igru.... A ti poulose poshalji i onaj MANA.DAT za The Manager... AJ zhivi bili... unapred zahvalan...
razno.1474 van.gogh,
e jel ima neko CONFLICT...? Tacnije ispravnu ver. igre...?! ;) Ja imam al' neku sjeb verziju...blokira mi makina kad pocne rat na granici i kad uvelicam stratesku mapu...jel' razumeo neko ?! ;)
razno.1475 poulos, -> #1473, drejk
* Nek neko poshalje (poulos) igru The Manager, ili tako neku * (Champion manager 95-italy) i neku drugu dobru (kracu) menadzersku * igru.... A ti poulose poshalji i onaj MANA.DAT za The Manager... AJ * zhivi bili... ;) Pa pazi, jeste da ja skupljam antivitete, ali ne čuvam baš praistoriju. ;) Šalim se, igra je stvarno svetska, ali je nemam. :) No, pouzdano znam da se mladi junior ;) i dalje sa njom bakće, a a takođe ima i editovani fajl sa sve onim lepim imenima. :) Ipak, red bi bio da kupiš nek noviju mašinu, sad je u modi Championship manager 97/98. :) * unapred zahvalan... Sad će junior da ti pomogne, a ja ću da pripomongem ako se bude vadio da nema vremena. ;)
razno.1476 giovanni, -> #1470, poulos
Ę? A ti si ovo pročitao negde ili ti je neko pričao? ;> Ne, potvrdio sam u praksi milion puta svoje umeće. Mislim da bi trebalo da se prisetiš svog odsadašnjeg uspeha protiv mene. ;) Da li imaš jednu ili dve pobede? :)))
razno.1477 vdunic,
Povezao bih dva kompjutera da igram neku igru (npr. Age of Empires, C&C: Red Alert ...) pa bih hteo da vidim vashe mishljenje kako to da izvedem. Da li preko null-modem veze koja je opisana u allcable.zip trebaju dva modema ili ne, da li mozhe neka veza preko serijskog porta ili drugo.
razno.1478 poulos, -> #1476, giovanni
* trebalo da se prisetiš svog odsadašnjeg uspeha protiv mene. ;) Da li * imaš jednu ili dve pobede? :))) U jednom ili dva naša duela. ;) Uostalom, da bi potvrdio svoje gnusne laži, moraćeš da nađeš svedoke. ;)
razno.1479 pperica, -> #1477, vdunic
Ne znam kako se linkuju dve igre ali sam skoro siguran da bi umrezavanjem (potrebne 2 mrezne karte) resio problem. Null modem se zove tako zato sto modem ne postoji. Null modem je kabl. Imam semu za vezivanje. pperica
razno.1480 milosh.zorica, -> #1456, sfilip
> a.) 15 dinara sat Toliko bi max. dao za sat igranja u mreži.
razno.1481 corgan,
E jel zna neko u WORMS2 kako da izaberem zvuchnu shemu kad se fajtam.Ono...sta ja znam Jenki,Skoti,NewYorker itd. Unapred zahvalan...
razno.1482 vdunic, -> #1462, legolas
> Kako da u ovoj Fifi 98 WC igram sa onim starim timovima kao sto > su najavljivali? Mislim naprimer na Nemacku iz 66.... Imash shifre za varanja i one se unose umesto imena igracha. Treba da obratish pazhnju na mala i velika slova. Kad zavrshish sa unosom pritisni "Back" na ekranu da bi imena ostala u originalu. Zatim se vrati u glavni meni i pritisni Scroll Lock i dobichesh meni sa varanjima koje ukljuchujesh po zhelji: Zico (Classic mech 1982.), Hurst (Classic mechevi '82, '74, '70, '66), Kenny (lopta- kometa), Gabo (velike glave), Kyle (visoki i mrshavi igrachi), Cartman (provera svakog igracha), Gonzo ("vruch krompir"), Mr Hat (luda lopta), Powder (smeshni pokreti), Neila (igrachi postaju Gray vanzemaljci). Shifre nisam probao i prepisao sam ih iz SK 07/98.
razno.1483 vdunic, -> #1475, poulos
> Sad će junior da ti pomogne, a ja ću da pripomongem ako se bude > vadio da nema vremena. ;) 'Ajde poulose pomogni da nam junior poshalje The Manager, a ti ako mozhesh poshalji onaj izmenjeni MANA.DAT.
razno.1484 milosh.zorica, -> #1472, drejk
> Ocu ako me jpedja lepo zamoli ;) Evo, ja te lepo molim. Možeš i meni u mejl.
razno.1485 milosh.zorica, -> #1479, pperica
> Null modem se zove tako zato sto modem ne postoji. Null modem je > kabl. Imam semu za vezivanje. Ako možeš, baci?
razno.1486 dragosh, -> #1474, van.gogh
-> e jel ima neko CONFLICT...? -> Tacnije ispravnu ver. igre...?! ;) -> Ja imam al' neku sjeb verziju...blokira mi makina kad pocne rat na -> granici i kad uvelicam stratesku mapu...jel' razumeo neko ?! ;) Ti verovatno misliÜ na Balkanski konflikt?? Fina je to igra,svojedobno sam se zaludjivao s njom na Amigi. Nemam pojma ni da li postoji za pc.
razno.1487 dragosh, -> #1474, van.gogh
-> e jel ima neko CONFLICT...? -> Tacnije ispravnu ver. igre...?! ;) -> Ja imam al' neku sjeb verziju...blokira mi makina kad pocne rat na -> granici i kad uvelicam stratesku mapu...jel' razumeo neko ?! ;) Ti verovatno misliš na Balkanski konflikt?? Fina je to igra,svojedobno sam se zaludjivao s njom na Amigi. Nemam pojma ni da li postoji za pc.
razno.1488 van.gogh, -> #1487, dragosh
VA>Ti verovatno mislis na Balkanski konflikt?? VA>Fina je to igra,svojedobno sam se zaludjivao s njom na Amigi. VA>Nemam pojma ni da li postoji za pc. NE...ja bash mislim na CONFLICT...igra koja postoji na Amigi, a prebacena (konvertovana) i za PC. Prema tome CONFLICT... ;)
razno.1489 johnnya, -> #1477, vdunic
>> Povezao bih dva kompjutera da igram neku igru (npr. >> Age of Empires, C&C: Red Alert ...) pa bih hteo da >> vidim vashe mishljenje kako to da izvedem. Da li preko Ako obe mašine imaju modeme, najprostije je da povežeš modeme međusobno LINE IN-LINE IN, zatim na oba računara startuj neki comm.program Na jednom računaru otkucaj ATA, a na drugom ATD i uspostavićeš vezu Zatim startuj igre i izaberi Modem povezivanje, podopciju Already connected (ili tako nešto)
razno.1490 poulos, -> #1483, vdunic
* 'Ajde poulose pomogni da nam junior poshalje The Manager, a ti ako * mozhesh poshalji onaj izmenjeni MANA.DAT. Ajde sad i ceo sezam da sazna. ;) Dakle, konektujem se na 1200. Da li shvataš šta to znači? ;) Drugo, strpite se par dana, siguran sam da će mladi Džunior sve to ubrzo obaviti, ali trenutno je malo zauzet... :) Drugo, zašto bi vam ja slao izmenjeni fajl, kada će on ionako da ga ubaci umesto starog i gotovo...
razno.1491 milosh.zorica, -> #1486, dragosh
> Ti verovatno misliÜ na Balkanski konflikt?? > Fina je to igra,svojedobno sam se zaludjivao s njom na Amigi. > Nemam pojma ni da li postoji za pc. To je domaća igra? Ima li je neko, može i za Amiga-u?
razno.1492 van.gogh, -> #1491, milosh.zorica
VA>To je domaca igra? Ima li je neko, moze i za Amiga-u? Da to je domaca igra. Pa mislim da ce morati ovo posle zaraza..:) Ajd' pogledacu ja da je izganjam...
razno.1493 vdunic,
Menjam Tomb Raider II za neki Red Alert bilo koji disk ili za bilo koju noviju real-time strategiju.
razno.1494 vdunic, -> #1489, johnnya
> Na jednom računaru otkucaj ATA, a na drugom ATD i uspostavićeš > vezu Zatim startuj igre i izaberi Modem povezivanje, podopciju > Already connected (ili tako nešto) Da, ali u Age of empire-u nema already connected, ima samo null-modem veza i čini mi se preko nekog Microsoft-ovog servera.
razno.1495 giovanni, -> #1478, poulos
Ę? U jednom ili dva naša duela. ;) Uostalom, da bi potvrdio svoje Ę? gnusne laži, moraćeš da nađeš svedoke. ;) Imam ih dovoljno da napune halu Pionir. ;)
razno.1496 the.edge,
Da li postoji neki command switch sa kojim bi mogao da disableujem joystick? Jedna igra lose radi sa joystickom, pa ne bi hteo da svaki cas skidam i stavljam. AcCeSS DeNiED
razno.1497 johnnya,
Ako neko u svojoj kolekciji ima Spektrumovu igru : 180 (ona sa bacanjem pikada) neka se ne ustručava da mi je pošalje na mail. Hvala
razno.1498 kec., -> #1484, milosh.zorica
K> > Ocu ako me jpedja lepo zamoli ;) K> Evo, ja te lepo molim. Mozes i meni u mejl. I ja te lepo molim da mi poshaljesh tu igru (Wings of fury) ;) ...ako nije problem...
razno.1499 kec.,
Od onih koji su imali Amigu,verovatno su retki oni koji nisu igrali WINGS(ona,po meni,najbolja pucachka igra sa dvokrilcima iz I sv.rata)... Moje pitanje je da li postoji PC verzija istoimene igre? A ako postoji - da li bi neko bio voljan da mi je poshalje? ;)
razno.1500 van.gogh, -> #1499, kec.
VA> Moje pitanje je da li postoji PC verzija istoimene igre? Ne...na zalost...ako os' tako neshto za PC...jedino sto ti preostaje je Red Baron II...mada...WING vlada...e to su bili dani...:)